Startovka závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
08.04.2017
Místo konání:
Mimoň, ZŠ Mírová ul.
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Mimoň 2017-1:4000-E2m-A4 vodovzdorně upravená
Ředitel závodu:
Vácha Tomáš - R1
Hlavní rozhodčí:
Havlová Adéla - R3
Stavitel tratí:
Burda Matěj - R3
JURY:
Vokál Vojtěch, Kobr Tomáš, Luštická Lucie
Protokol:
Žádný protest nebyl podán. Žádné zranění nebylo hlášeno. Diskvalifikováni závodníci za překonání zakázaného prostoru dle důkazů od rozhodčího (fotografie závodníků v zakázaném prostoru). Všem závodníkům byl ve výsledcích v průběhu závodu upraven (zkácen) čas o 56 vteřin v důsledku nesouladu času startu a času v SI krabičkách.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P     T    
D10
1.60 km, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2025012 Zawada Marcelina STB0752 C TJ Stadion Nový Bor 09:30:00
2070848 Klustová Tereza CHA0751 C OK Chrastava 09:32:00
2111798 Koňáková Eliška TJN0752 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 09:34:00
2060292 Zabořilová Anna JEN0951 C OB Jenišovice 09:36:00
2025001 Halewicz Julia STB0753 C TJ Stadion Nový Bor 09:38:00
2106741 Houžvičková Daniela TUR0751 C OOB TJ Turnov 09:40:00
4424 Soukupová Marie BOR0952 C OK Jiskra Nový Bor 09:42:00
2095948 Lipenská Barbora CHA0753 C OK Chrastava 09:44:00
7531975 Lamačová Barbora BOR0750 C OK Jiskra Nový Bor 09:46:00
2095926 Novotná Karolína TUR0853 C OOB TJ Turnov 09:48:00
2067682 Rejholcová Tereza BOR0751 C OK Jiskra Nový Bor 09:50:00
2025002 Szeliga Sonia STB0754 C TJ Stadion Nový Bor 09:52:00
4359 Kocmanová Adéla BOR0752 C OK Jiskra Nový Bor 09:54:00
2078479 Nožičková Eva TJN0852 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 09:56:00
4421 Vaňourková Sára BOR0759 C OK Jiskra Nový Bor 09:58:00
2073663 Baloghová Mile TJN0750 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 10:00:00
515458 Kalinová Ella SPC0961 C SPORTICUS team 10:02:00
D10L
1.80 km, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
4411233 Čalounová Klára VLI0950 C Slavia Liberec orienteering 09:40:00
4408033 Ryšavá Kateřina TJN0754 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 09:41:00
8908 Krtičková Ester CHA0754 C OK Chrastava 09:42:00
2087692 Trojanová Vendula VLI1052 C Slavia Liberec orienteering 09:43:00
4427 Michálková Ema BOR0857 C OK Jiskra Nový Bor 09:44:00
4402229 Pechová Alena VLI0854 C Slavia Liberec orienteering 09:45:00
8169 Březinová Antonie CHA0851 C OK Chrastava 09:46:00
4402228 Pechová Marie VLI1050 C Slavia Liberec orienteering 09:47:00
4441 Koudelková Katrin BOR0856 C OK Jiskra Nový Bor 09:48:00
2069077 Míková Sofie TJN0950 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 09:49:00
2106736 Houžvičková Kateřina TUR0952 C OOB TJ Turnov 09:50:00
2027206 Zappová Elisabeth TJN0952 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 09:51:00
4411241 Šipoš Emília VLI0952 C Slavia Liberec orienteering 09:52:00
8116 Pavlíková Rozárie LIT0851 C KOB Litvínov 09:53:00
8062 Heřmánková Bára TUR0850 C OOB TJ Turnov 09:54:00
0 Vakant Vakant 09:55:00
0 Vakant Vakant 09:56:00
0 Vakant Vakant 09:57:00
0 Vakant Vakant 09:58:00
0 Vakant Vakant 09:59:00
D12
1.80 km, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2095942 Novotná Michaela TUR0551 B OOB TJ Turnov 09:32:00
888626 Hájková Tereza TUV0558 C SOK TJ Turnov 09:34:00
2085580 Háková Eliška TJN0654 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 09:36:00
1418087 Mellanová Judita TUV0559 B SOK TJ Turnov 09:38:00
2025013 Kowalczyk Honorata STB0651 C TJ Stadion Nový Bor 09:40:00
2070854 Skalová Jolana TJN0653 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 09:42:00
51600 Pecková Tereza VLI0551 C Slavia Liberec orienteering 09:44:00
4364 Rejmanová Nikola BOR0656 C OK Jiskra Nový Bor 09:46:00
2049590 Matyášová Kristýna CHA0555 B OK Chrastava 09:48:00
2078475 Zoubková Šárka TJN0554 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 09:50:00
2080848 Skácelová Kateřina VLI0550 C Slavia Liberec orienteering 09:52:00
682375 Štemberová Bára TJN0650 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 09:54:00
7752 Heczková Anna VLI0652 C Slavia Liberec orienteering 09:56:00
4408034 Savruková Adéla TJN0656 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 09:58:00
2067681 Koudelková Eliška BOR0652 C OK Jiskra Nový Bor 10:00:00
2111797 Koňáková Martina TJN0555 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 10:02:00
2095950 Novotná Barbora TUR0552 B OOB TJ Turnov 10:04:00
7202578 Lošťáková Sára LTP0650 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:06:00
51201 Balcarová Marie LLI0652 C TJ Loko Liberec 10:08:00
2019212 Kubecová Magdalena STB0550 B TJ Stadion Nový Bor 10:10:00
2102568 Dušková Viktorie TJN0655 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 10:12:00
2025015 Zawada Karolina STB0552 C TJ Stadion Nový Bor 10:14:00
2800166 Sochová Anna BOR0550 B OK Jiskra Nový Bor 10:16:00
0 Vakant Vakant 10:18:00
0 Vakant Vakant 10:20:00
0 Vakant Vakant 10:22:00
D14
2.00 km, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2053513 Halamová Amálka DOK0252 OK Doksy 09:30:00
342046 Karpíšková Kateřina LTP0450 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 09:31:00
2069089 Zaňková Natálie TJN0450 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 09:32:00
7202886 Žejdlíková Eliška LTP0350 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 09:33:00
2088143 Skácelová Adéla VLI0454 B Slavia Liberec orienteering 09:34:00
436428 Tomanicová Sofie CHA0450 C OK Chrastava 09:35:00
2088165 Nagyová Kateřina TJN0452 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 09:36:00
7769 Schacherlová Anna DOK0350 C OK Doksy 09:37:00
2043610 Martanová Lea VLI0555 B Slavia Liberec orienteering 09:38:00
2025014 Kowalczyk Wiktoria STB0450 C TJ Stadion Nový Bor 09:39:00
2085567 Pesničáková Soňa TJN0451 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 09:40:00
4663 Andrlová Lea VLI0453 C Slavia Liberec orienteering 09:41:00
1403054 Hudská Štěpánka TUR0450 C OOB TJ Turnov 09:42:00
2069097 Mrkvičková Veronika TJN0355 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 09:43:00
2078460 Podrábská Alžběta VLI0451 B Slavia Liberec orienteering 09:44:00
505131 Nehasilová Veronika LDC0350 C KOB Děčín 09:45:00
1470170 Pavlíčková Hana KPY0450 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 09:46:00
0 Vakant Vakant 09:47:00
D16
1.90 km, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7201759 Budská Anna TJN0253 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 09:30:00
2049599 Lišková Adélka CHA0254 C OK Chrastava 09:31:00
2080843 Nedomlelová Lucie TJN0256 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 09:32:00
7205007 Dolejší Kateřina STB0199 A TJ Stadion Nový Bor 09:33:00
2035725 Rydlová Magdaléna TJN0251 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 09:34:00
51808 Šritrová Lenka TUR0250 B OOB TJ Turnov 09:35:00
2078462 Podrábská Marie VLI0251 B Slavia Liberec orienteering 09:36:00
2035709 Pekařová Jana TUR0252 A OOB TJ Turnov 09:37:00
2032102 Linková Lucie TJN0257 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 09:38:00
2070839 Růžičková Vendula CHA0252 B OK Chrastava 09:39:00
2035701 Rydlová Adéla TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 09:40:00
7202857 Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 09:41:00
8181 Jeřábková Andrea CHA0253 C OK Chrastava 09:42:00
2043603 Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 09:43:00
2053560 Šklíbová Míša TJN0153 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 09:44:00
51496 Zapalačová Petra DOK0154 C OK Doksy 09:45:00
0 Vakant Vakant 09:46:00
0 Vakant Vakant 09:47:00
0 Vakant Vakant 09:48:00
D18
1.90 km, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2016469 Świca Katarzyna STB0099 C TJ Stadion Nový Bor 09:53:00
7200323 Riby Rose LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 09:54:00
49951 Poloprutská Lucie VLI9950 C Slavia Liberec orienteering 09:55:00
7200332 Žejdlíková Karolína LTP9950 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 09:56:00
7206529 Thořová Markéta TUR9952 B OOB TJ Turnov 09:57:00
0 Vakant Vakant 09:58:00
D20
1.90 km, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
231929 Kohlová Monika TUR9756 B OOB TJ Turnov 09:34:00
2070852 Knížková Šárka TJN9852 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 09:35:00
1403419 Linková Alena TUR9751 R OOB TJ Turnov 09:36:00
434595 Balcarová Barbora LLI9751 B TJ Loko Liberec 09:37:00
0 Vakant Vakant 09:38:00
D21K
1.90 km, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
760913 Vokálová Jaroslava CHA8250 OK Chrastava 09:53:00
1416368 Dundrová Lucie TUR8951 C OOB TJ Turnov 09:54:00
8115 Neradová Eva LIT8951 C KOB Litvínov 09:55:00
2061773 Mikanová Kateřina EKP8461 C VŠTJ Ekonom Praha 09:56:00
8194 Valešová Martina CHA9651 C OK Chrastava 09:57:00
8221 Jirků Martina TUR8750 C OOB TJ Turnov 09:58:00
2058475 Brzáková Kristýna VLI8650 C Slavia Liberec orienteering 09:59:00
D21L
2.50 km, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8629817 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 09:30:00
2800348 Štemberová Natálie TJN9851 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 09:31:00
8629752 Kalinová Markéta SPC8259 C SPORTICUS team 09:32:00
8266 Pesničáková Adéla SMR8550 C SNS Smržovka 09:33:00
886283 Neradová Alena LIT8551 C KOB Litvínov 09:34:00
8580 Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 09:35:00
1990512 Sylte Maria Ulseth 39N0028 Frol-Freidig 09:36:00
876522 Krafková Lucie TUR8650 E OOB TJ Turnov 09:37:00
451094 Fossum Oda 39N0026 Frol-Freidig 09:38:00
822282 Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 09:39:00
435952 Grande Maren 39N0012 Frol-Freidig 09:40:00
940318 Procházková Klára LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice 09:41:00
7208220 Kovářová Julie LTP8854 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 09:42:00
9935817 Kochová Nikola TUR9358 C OOB TJ Turnov 09:43:00
421881 Sandstad Hanne 39N0002 Frol-Freidig 09:44:00
7202880 Sokolářová Šárka TUR9999 A OOB TJ Turnov 09:45:00
7200361 Štičková Anna LLI9651 E TJ Loko Liberec 09:46:00
8947 Setínková Jana DKP9052 C Oddíl OB Kotlářka 09:47:00
8106590 Sandstad Malin 39N0021 Frol-Freidig 09:48:00
7200344 Kovářová Lenka LTP9750 R OOB TJ Lokomotiva Teplice 09:49:00
1394898 Szeliga Malgorzata DOB9399 C KOB Dobruška 09:50:00
9497991 Reitan Dina 39N0029 Frol-Freidig 09:51:00
7770777 Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 09:52:00
682355 Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 09:53:00
500556 Mrázková Romana SJC8351 C Sportcentrum Jičín 09:54:00
981887 Melkild Vera 39N0020 Frol-Freidig 09:55:00
995878 Pavlovcová Petra TUR9353 C OOB TJ Turnov 09:56:00
7950324 Svanoe-Hafstad Eirin 39N0008 Frol-Freidig 09:57:00
52533 Kopcová Michaela VLI8456 C Slavia Liberec orienteering 09:58:00
7719 Svobodová Barbora TJN8952 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 09:59:00
7858 Masopustová Elis PGP8656 C SK Praga 10:00:00
8946 Setínková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 10:01:00
1339082 Angell-Petersen Mari 39N0005 Frol-Freidig 10:02:00
897368 Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy 10:03:00
451884 Kolstad Oshild 39N0027 Frol-Freidig 10:04:00
52931 Kolmanová Josefa LTP8653 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:05:00
887906 Kašková Kateřina CHA7850 R OK Chrastava 10:06:00
253111 Vokurková Marta TJN7950 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 10:07:00
0 Vakant Vakant 10:08:00
0 Vakant Vakant 10:09:00
0 Vakant Vakant 10:10:00
D35
1.90 km, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2084433 Lipenská Eva CHA7951 C OK Chrastava 10:11:00
0 Vakant Vakant 10:12:00
682650 Preclíková Jana TUR8160 C OOB TJ Turnov 10:13:00
0 Vakant Vakant 10:14:00
D40
1.70 km, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
411593 Míková Markéta TJN7351 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 09:52:00
995831 Heřmánková Pavla TUR7777 C OOB TJ Turnov 09:53:00
51205 Peterková Viktorie LLI7551 C TJ Loko Liberec 09:54:00
434839 Dolejší Lenka STB7499 C TJ Stadion Nový Bor 09:55:00
7202864 Lošťáková Ivana LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 09:56:00
2049610 Dejnožková Blanka TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 09:57:00
8111 Pavlíková Klára LIT7451 C KOB Litvínov 09:58:00
2059728 Mairichová Radka TJN7450 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 09:59:00
2070830 Danková Irena CHA7551 C OK Chrastava 10:00:00
416139 Novotná Hedvika TUR7454 C OOB TJ Turnov 10:01:00
206351 Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor 10:02:00
2042502 Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 10:03:00
2085597 Pesničáková Kristýna TJN7653 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 10:04:00
1400433 Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 10:05:00
416039 Štemberová Iva TJN7550 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 10:06:00
1400445 Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 10:07:00
232494 Karpíšková Gabriela LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:08:00
2049591 Březinová Michaela CHA7751 C OK Chrastava 10:09:00
7775 Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 10:10:00
411597 Mellanová Veronika TUV7251 C SOK TJ Turnov 10:11:00
7207877 Houžvičková Karolína TUR7254 C OOB TJ Turnov 10:12:00
2084436 Švorcová Lenka CHA7550 C OK Chrastava 10:13:00
0 Vakant Vakant 10:14:00
0 Vakant Vakant 10:15:00
0 Vakant Vakant 10:16:00
D45
1.70 km, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2073666 Pokorná Hana TJN6950 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 10:28:00
416258 Procházková Alexandra VLI7051 C Slavia Liberec orienteering 10:29:00
51809 Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 10:30:00
7209436 Sokolářová Jitka TUV6851 C SOK TJ Turnov 10:31:00
2049529 Marková Jana LLI7152 C TJ Loko Liberec 10:32:00
51601 Pecková Ivana EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha 10:33:00
331399 Kašparová Marie ZAK7250 C OK Netopýr Zákupy 10:34:00
51604 Šedivá Miroslava EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha 10:35:00
416843 Picková Helena TJN6952 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 10:36:00
7205009 Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:37:00
2073661 Řehořová Lenka TJN7250 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 10:38:00
7121314 Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 10:39:00
2103280 Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 10:40:00
0 Vakant Vakant 10:41:00
0 Vakant Vakant 10:42:00
D50
1.60 km, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2085634 Košková Vlasta LLI6351 C TJ Loko Liberec 09:48:00
307418 Kočibová Ivana TJN6354 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 09:49:00
682680 Slezáčková Věra KAS6550 C KOB Kamenický Šenov 09:50:00
8622642 Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 09:51:00
2113055 Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 09:52:00
8347 Vlčková Jindra LDC6451 C KOB Děčín 09:53:00
0 Vakant Vakant 09:54:00
D55
1.60 km, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2027204 Večeřová Ivana TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 09:57:00
7205026 Kovářová Alena LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 09:58:00
8256 Zuzánková Růžena TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 09:59:00
D60
1.60 km, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7742 Matoušková Marie LJN5550 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 09:38:00
2095936 Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 09:39:00
8257 Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 09:40:00
0 Vakant Vakant 09:41:00
D65
1.60 km, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2023804 Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 09:55:00
303959 Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 09:56:00
8309 Bednaříková Olga Marie VLI5151 C Slavia Liberec orienteering 09:57:00
8110 Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 09:58:00
51216 Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 09:59:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:01:00
D70
1.60 km, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8212 Folprechtová Marie TUR4250 C OOB TJ Turnov 10:25:00
682607 Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 10:26:00
52096 Dvořáková Ladislava PGP4451 C SK Praga 10:27:00
682619 Nejezchlebová Věra KAS4551 C KOB Kamenický Šenov 10:28:00
0 Vakant Vakant 10:29:00
H10
1.60 km, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
4411240 Podhorný Ondřej VLI0705 C Slavia Liberec orienteering 10:04:00
0 Vakant Vakant 10:06:00
302695 Heczko Erik VLI0804 C Slavia Liberec orienteering 10:08:00
897359 Riby Philip LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:10:00
4415 Vávra Tomáš BOR0700 C OK Jiskra Nový Bor 10:12:00
2070858 Klust Jan CHA0702 C OK Chrastava 10:14:00
886252 Jelínek Václav LTP0706 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:16:00
1403065 Drahoňovský Tomáš TUR0701 C OOB TJ Turnov 10:18:00
682376 Štembera Vítek TJN0801 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 10:20:00
2108913 Mertlík Vojtěch TUR0704 C OOB TJ Turnov 10:22:00
4100 Habán Eduard VLI0800 C Slavia Liberec orienteering 10:24:00
2088176 Nožička Jan TJN0809 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 10:26:00
7208072 Patka Kryštof BOR0702 C OK Jiskra Nový Bor 10:28:00
2053559 Řehoř Hynek TJN0700 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 10:30:00
4402218 Šebelka Matěj VLI0805 C Slavia Liberec orienteering 10:32:00
2096129 Mairich Martin TJN0812 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 10:34:00
4425 Válek Matěj BOR0703 C OK Jiskra Nový Bor 10:36:00
2067312 Zaňka Albert TJN0803 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 10:38:00
4400 Studničný Adam BOR0701 C OK Jiskra Nový Bor 10:40:00
4408038 Vokurka Antonín TJN0800 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 10:42:00
H10L
1.80 km, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8237 Hrůzek Ondřej BOR0809 C OK Jiskra Nový Bor 10:06:00
4408039 Vokurka Václav TJN1000 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 10:07:00
0 Polák Tomáš CHA0801 C OK Chrastava 10:08:00
2104590 Lesák Marek TJN0811 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 10:09:00
4411238 Čečerle Matouš VLI0807 C Slavia Liberec orienteering 10:10:00
7207504 Patka Marek BOR0902 C OK Jiskra Nový Bor 10:11:00
2111722 Bureš David VLI0707 C Slavia Liberec orienteering 10:12:00
4428 Vaňourek Vojtěch BOR0903 C OK Jiskra Nový Bor 10:13:00
4402226 Skácel Jan VLI0901 C Slavia Liberec orienteering 10:14:00
20162 Žemlík Eduard TUV0901 C SOK TJ Turnov 10:15:00
4434 Zeman Jakub BOR0704 C OK Jiskra Nový Bor 10:16:00
2084444 Sychra Šimon CHA0802 C OK Chrastava 10:17:00
4402219 Šebelka Jakub VLI1002 C Slavia Liberec orienteering 10:18:00
2059765 Kučera Radek CHA0700 C OK Chrastava 10:19:00
23747 Hovorka Jaroslav TUV1001 SOK TJ Turnov 10:20:00
4402224 Hyxa Jan VLI0702 C Slavia Liberec orienteering 10:21:00
0 Vakant Vakant 10:22:00
0 Vakant Vakant 10:23:00
0 Vakant Vakant 10:24:00
H12
1.80 km, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2084432 Sychra Marek CHA0604 C OK Chrastava 09:31:00
420454 Šimek Vojtěch LTP0601 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 09:33:00
2106748 Houžvička David TUR0501 C OOB TJ Turnov 09:35:00
2067621 Matěj Karvánek KAS0502 C KOB Kamenický Šenov 09:37:00
2067319 Míka Albert TJN0601 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 09:39:00
1403051 Vřešťál Antonín TUR0604 C OOB TJ Turnov 09:41:00
2059763 Kučera Filip CHA0501 C OK Chrastava 09:43:00
2103740 Lajtkep Jakub STB0600 C TJ Stadion Nový Bor 09:45:00
2073664 Sýkora Oliver TJN0504 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 09:47:00
2095974 Březina Karel CHA0605 C OK Chrastava 09:49:00
8020 Heřmánek Petr TUR0500 B OOB TJ Turnov 09:51:00
2067316 Mairich Filip TJN0603 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 09:53:00
51385 Karel Kurenda KAS0501 C KOB Kamenický Šenov 09:55:00
2035718 Dejnožka Martin TJN0600 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 09:57:00
4214 Habán Oliver VLI0600 C Slavia Liberec orienteering 09:59:00
2049534 Rokos Marek TJN0500 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 10:01:00
4389 Vávra Jan BOR0500 C OK Jiskra Nový Bor 10:03:00
2088216 Maškarinec Marek VLI0501 C Slavia Liberec orienteering 10:05:00
4420 Chalupa Jan BOR0509 C OK Jiskra Nový Bor 10:07:00
8223 Nejezchleba Vojtěch TUR0503 C OOB TJ Turnov 10:09:00
0 Michálek Michal KPY0500 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:11:00
0 Vakant Vakant 10:13:00
H14
2.20 km, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2027224 Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 09:45:00
7200176 Jończy Jakub 88P0300 MKS Paulinum Jelenia Góra 09:46:00
888622 Mellan Jonáš TUR0308 C OOB TJ Turnov 09:47:00
2076141 Jurczak Szymon 88P0301 MKS Paulinum Jelenia Góra 09:48:00
8173 Husák Martin CHA0300 C OK Chrastava 09:49:00
420453 Haslinger Leopold LTP0403 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 09:50:00
9101104 Peterka Jakub LLI0404 A TJ Loko Liberec 09:51:00
436449 Danko Štěpán CHA0301 C OK Chrastava 09:52:00
682685 Hnízdil Matěj KAS0301 C KOB Kamenický Šenov 09:53:00
2056302 Pokorný Jan TJN0400 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 09:54:00
8112 Pavlík Matěj LIT0401 C KOB Litvínov 09:55:00
2085591 Lesák Ondřej TJN0306 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 09:56:00
1396724 Pachnik Stanislaw STB0303 C TJ Stadion Nový Bor 09:57:00
2027207 Tkáč Matěj TJN0401 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 09:58:00
7780 Zabořil Ondřej JEN0401 B OB Jenišovice 09:59:00
52918 Šašek Jan LTP0301 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:00:00
2078461 Ekert Tomáš VLI0302 C Slavia Liberec orienteering 10:01:00
2076142 Zaleski Jakub 88P0302 MKS Paulinum Jelenia Góra 10:02:00
1398971 Vitebský Lukáš TJN0302 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 10:03:00
2088197 Maškarinec Štěpán VLI0304 C Slavia Liberec orienteering 10:04:00
2080823 Řehoř Vojta TJN0303 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 10:05:00
2082919 Klein Martin LTP0404 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:06:00
2108912 Mertlík Jakub TUR0307 C OOB TJ Turnov 10:07:00
0 Vakant Vakant 10:08:00
0 Vakant Vakant 10:09:00
0 Vakant Vakant 10:10:00
H16
2.10 km, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8083518 Sandstad Lars 39N0034 Frol-Freidig 09:35:00
2032159 Růta Matyáš TJN0102 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 09:36:00
1361873 Gronli Jonas 39N0031 Frol-Freidig 09:37:00
2080828 Adamec Martin TJN0106 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 09:38:00
436431 Bek Jiří CHA0103 B OK Chrastava 09:39:00
9102562 Hájek Kryštof TUR0212 B OOB TJ Turnov 09:40:00
7200331 Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 09:41:00
2060290 Zabořil Vojtěch JEN0101 B OB Jenišovice 09:42:00
4408035 Sýkora Adam TJN0203 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 09:43:00
7207878 Synek Petr DOK0200 A OK Doksy 09:44:00
707386 Storhov Simen Spets 39N0033 Frol-Freidig 09:45:00
2016464 Sloma Grzegorz STB0103 C TJ Stadion Nový Bor 09:46:00
1499999 Kittilsen Vegard 39N0032 Frol-Freidig 09:47:00
2103734 Potměšil Matyáš TJN0204 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 09:48:00
418488 Kolstad Jo Even 39N0035 Frol-Freidig 09:49:00
897367 Riby Thomas LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 09:50:00
0 Vakant Vakant 09:51:00
0 Vakant Vakant 09:52:00
0 Vakant Vakant 09:53:00
H18
2.10 km, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
888618 Karatsiolis Kryštof TUR9901 B OOB TJ Turnov 09:58:00
2049592 Bek Ondřej CHA9904 B OK Chrastava 09:59:00
451004 Sandnes Fredrik 39N0037 Frol-Freidig 10:00:00
232325 Novotný Marek TJN9901 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 10:01:00
7209352 Synek Antonín DOK0001 A OK Doksy 10:02:00
0 Vakant Vakant 10:03:00
H20
2.10 km, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2027247 Michek David TJN9802 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 10:08:00
7205022 Košek Jan LLI9801 B TJ Loko Liberec 10:09:00
5176 Hlubuček Tomáš CHA9704 B OK Chrastava 10:10:00
7200375 Melichar Vojtěch LLI9802 B TJ Loko Liberec 10:11:00
420447 Juren Lukáš LTP9703 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:12:00
2067320 Šmaus Jan TJN9700 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 10:13:00
7200544 Kašpar Ludvík BOR9805 B OK Jiskra Nový Bor 10:14:00
0 Vakant Vakant 10:15:00
H21K
2.50 km, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9102087 Posselt Martin TJN9501 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 10:35:00
8125 Moutvička Ondřej LIT8301 C KOB Litvínov 10:36:00
682116 Hulha Lukáš LTP9405 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:37:00
0 Vakant Vakant 10:38:00
H21L
2.80 km, 19 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8086808 Wolf Daniel TUR9100 C OOB TJ Turnov 09:30:00
253145 Vokurka Jan TJN7501 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 09:31:00
7207866 Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 09:32:00
889128 Johannessen Sindre 39N0036 Frol-Freidig 09:33:00
53759 Moravec Jan TUR9000 C OOB TJ Turnov 09:34:00
2049588 Vejstrk Daniel CHA9105 C OK Chrastava 09:35:00
890211 Indgaard Ulf Forseth 39N0006 Frol-Freidig 09:36:00
504407 Pachnik Wojciech DOB9101 C KOB Dobruška 09:37:00
682092 Eiselt Jan LTP8801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 09:38:00
0 Molnvik Kjetil 39N0016 Frol-Freidig 09:39:00
7717777 Mrázek Jan SJC8102 E Sportcentrum Jičín 09:40:00
886258 Hradecký Jaroslav DOK6300 C OK Doksy 09:41:00
259372 Skjeset Lars 39N0014 Frol-Freidig 09:42:00
8631583 Duda Miroslav ROU8009 C SKOB Roudnice nad Labem, 09:43:00
8224883 Lynum Kristian Fredrik 39N0017 Frol-Freidig 09:44:00
301370 Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 09:45:00
608305 Storhov Oskar Spets 39N0018 Frol-Freidig 09:46:00
682354 Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 09:47:00
888638 Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov 09:48:00
515503 Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 09:49:00
451099 Eidsmo Tomas 39N0003 Frol-Freidig 09:50:00
8107 Macek Jiří LIT8401 C KOB Litvínov 09:51:00
872108 Fiskum Jorgen 39N0007 Frol-Freidig 09:52:00
515162 Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 09:53:00
232343 Kazda Adam ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno 09:54:00
1411015 Zimoń Paweł 88P8951 MKS Paulinum Jelenia Góra 09:55:00
7207016 Prášil Ondřej SJC8401 C Sportcentrum Jičín 09:56:00
1080493 Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice 09:57:00
1112346 Lyngen Oscar 39N0025 Frol-Freidig 09:58:00
1418761 Kučerka Jan LIT8002 C KOB Litvínov 09:59:00
7070500 Eidsmo Mats 39N0022 Frol-Freidig 10:00:00
8893 Žemlík Pavel TUV7135 C SOK TJ Turnov 10:01:00
880405 Haug ?ystein 39N0013 Frol-Freidig 10:02:00
7092626 Luštický Martin TUR8700 C OOB TJ Turnov 10:03:00
7206819 Haugen Ole Wanvik 39N0038 Frol-Freidig 10:04:00
8124 Pavlík Libor LIT7605 C KOB Litvínov 10:05:00
823577 Mageroy Andreas 39N0015 Frol-Freidig 10:06:00
2102802 Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering 10:07:00
9101181 Wolf Filip TUR9701 R OOB TJ Turnov 10:08:00
7081098 Opheim Adrian 39N0023 Frol-Freidig 10:09:00
8129 Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 10:10:00
600658 Lyngen Carl Petter 39N0010 Frol-Freidig 10:11:00
7207342 Strachota Petr TJN8700 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 10:12:00
53226 Habán Ivo VLI7707 C Slavia Liberec orienteering 10:13:00
7205000 Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 10:14:00
2080999 Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 10:15:00
682682 Němeček Karel VSP6201 C USK Praha 10:16:00
1969696 Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 10:17:00
500850 Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 10:18:00
8200 Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 10:19:00
500267 Palas Jan ZBM8507 C SK Žabovřesky Brno 10:20:00
942504 Sirum Paul 39N0011 Frol-Freidig 10:21:00
7201206 Kalina Miroslav SPC8211 C SPORTICUS team 10:22:00
1701205 Sylte Andreas 39N0004 Frol-Freidig 10:23:00
2067264 Pidrman Milan EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha 10:24:00
7130998 Eidsmo Hovard 39N0019 Frol-Freidig 10:25:00
887154 Matějů Michal VLI7702 C Slavia Liberec orienteering 10:26:00
7992403 Vindal Mathias 39N0030 Frol-Freidig 10:27:00
8188 Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 10:28:00
1409872 Křenek Tomáš LLI8300 C TJ Loko Liberec 10:29:00
8931 Krejčík Jiří TZL8301 C SKOB Zlín 10:30:00
1840303 Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 10:31:00
682645 Šedivý Jiří EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha 10:32:00
515048 Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 10:33:00
920696 Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 10:34:00
0 Hermstad Mathias 39N0024 Frol-Freidig 10:35:00
2031357 Mikan Albert EKP8606 C VŠTJ Ekonom Praha 10:36:00
1302790 Škoda Jakub VLI8800 R Slavia Liberec orienteering 10:37:00
995821 Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 10:38:00
52641 Kopec Tomáš VLI8203 C Slavia Liberec orienteering 10:39:00
2027208 Janeček Mirek TJN9804 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 10:40:00
1398538 Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 10:41:00
7726 Krejčí Lukáš TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 10:42:00
0 Vakant Vakant 10:43:00
0 Vakant Vakant 10:44:00
H35
2.10 km, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
515133 Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 10:20:00
1420239 Válek Ondřej 31Z7900 Aktivit Nový Bor 10:21:00
7200371 Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 10:22:00
515152 Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 10:23:00
7201775 Polák Jaroslav CHA7500 C OK Chrastava 10:24:00
49971 Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 10:25:00
5180 Vokál Vojtěch CHA7900 C OK Chrastava 10:26:00
2058477 Ekert Vladimír VLI7600 C Slavia Liberec orienteering 10:27:00
2070857 Tomanica Vojtěch CHA7601 C OK Chrastava 10:28:00
52179 Lisý Ondřej VLI7100 C Slavia Liberec orienteering 10:29:00
7700075 Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 10:30:00
2032176 Balogh Jan TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 10:31:00
2800320 Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:32:00
0 Vakant Vakant 10:33:00
0 Vakant Vakant 10:34:00
H40
2.30 km, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8255 Zuzánek Zdeněk TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 09:59:00
7150266 Lederer Pavel DOK6600 C OK Doksy 10:00:00
2096117 Rydl Jiří TJN7000 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 10:01:00
51124 Heřmánek Michal TUR7702 C OOB TJ Turnov 10:02:00
436410 Danko Tomáš CHA7200 C OK Chrastava 10:03:00
2088185 Maškarinec Petr VLI7303 C Slavia Liberec orienteering 10:04:00
2069076 Skal Jaroslav TJN7504 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 10:05:00
8056 Christl Ivan TUR7310 C OOB TJ Turnov 10:06:00
2027225 Dejnožka Jiří TJN7503 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 10:07:00
7400074 Gálus Igor LDC7302 C KOB Děčín 10:08:00
7300183 Štembera Jan TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 10:09:00
2085623 Sychra Zdeněk CHA7302 C OK Chrastava 10:10:00
232256 Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 10:11:00
2058471 Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 10:12:00
2059729 Řehoř Jiří TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 10:13:00
7007007 Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 10:14:00
232502 Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 10:15:00
0 Vakant Vakant 10:16:00
0 Vakant Vakant 10:17:00
H45
2.30 km, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7111213 Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 10:22:00
8486 Průšek Petr STB7000 C TJ Stadion Nový Bor 10:23:00
899153 Kovář Boris LTP6710 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:24:00
51225 Houžvička Jindřich TUR6912 C OOB TJ Turnov 10:25:00
682112 Kruschina Jan LTP7202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:26:00
682631 Eichler Petr KAS6900 C KOB Kamenický Šenov 10:27:00
2059726 Mairich Vít TJN7200 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 10:28:00
436961 Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 10:29:00
7300172 Hnízdil Jan KAS7100 C KOB Kamenický Šenov 10:30:00
51279 Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:31:00
232388 Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 10:32:00
7781 Zabořil Michal JEN7101 C OB Jenišovice 10:33:00
7204992 Würz Jiří LTP6502 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:34:00
410399 Kašpar Ludvík ZAK7200 C OK Netopýr Zákupy 10:35:00
682100 Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:36:00
0 Vakant Vakant 10:37:00
0 Vakant Vakant 10:38:00
0 Vakant Vakant 10:39:00
H50
2.10 km, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
682114 Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:00:00
411583 Mellan Martin TUV6304 C SOK TJ Turnov 10:01:00
416839 Picek Jan TJN6500 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 10:02:00
682367 Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 10:03:00
8287 Petr Josef VLI6300 C Slavia Liberec orienteering 10:04:00
8185 Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 10:05:00
8490 Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 10:06:00
0 Vakant Vakant 10:07:00
H55
2.10 km, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8214 Hudský Vlastimil TUR5100 C OOB TJ Turnov 10:10:00
682076 Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:11:00
2113100 Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 10:12:00
51209 Hoidekr Pavel LLI5901 C TJ Loko Liberec 10:13:00
591019 Leibiger Jens 18D5900 Post SV Dresden 10:14:00
2023807 Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:15:00
682108 Švarc Jiří TUR6204 C OOB TJ Turnov 10:16:00
7205033 Kovář Karel LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:17:00
0 Vakant Vakant 10:18:00
H60
1.90 km, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2056301 Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 10:35:00
0 Vakant Vakant 10:36:00
8249 Kunc Radovan TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 10:37:00
H65
1.60 km, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7718 Hlaváč Jaroslav SMB4801 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 10:19:00
51816 Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 10:20:00
8296 Bednařík Libor VLI5200 C Slavia Liberec orienteering 10:21:00
51283 Tvrdek Vojtěch TUR4949 C OOB TJ Turnov 10:22:00
8890 Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 10:23:00
1302773 Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 10:24:00
0 Vakant Vakant 10:25:00
H70
1.60 km, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7741 Matoušek Luboš LJN4700 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 10:28:00
2090863 Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 10:29:00
682601 Štrojsa Josef KAS4000 C KOB Kamenický Šenov 10:30:00
8323 Pospíšil Jiří TUV4701 C SOK TJ Turnov 10:31:00
682613 Nejezchleba Jiří KAS4600 C KOB Kamenický Šenov 10:32:00
49885 Procházka Aleš DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka 10:33:00
51815 Folprecht Eduard TUR4301 C OOB TJ Turnov 10:34:00
2090839 Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 10:35:00
0 Vakant Vakant 10:36:00
HDR
1.80 km, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
4403308 Tomanicová Stela CHA1051 OK Chrastava 09:30:00
2067622 Pesničák Daniel SMR1100 C SNS Smržovka 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
2092397 Kruliš Janek 8KC1000 ZŠ a MŠ Chotyně 09:30:00
49984 Kučerka Radek STB1101 C TJ Stadion Nový Bor 09:30:00
8118 Kučerková Adéla STB1450 C TJ Stadion Nový Bor 09:30:00
434575 Jelínková Anna LTP1050 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 09:30:00
515409 Kalinová Lisa SPC1158 C SPORTICUS team 09:30:00
4402235 Horáček Jáchym VLI1111 C Slavia Liberec orienteering 09:30:00
7981 Matějů Eda VLI1200 C Slavia Liberec orienteering 09:30:00
2090845 Votava Vojtěch VLI1201 C Slavia Liberec orienteering 09:30:00
434599 Hrdá Kristýna VLI0953 C Slavia Liberec orienteering 09:30:00
4408037 Vokurka Ota TJN1200 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 09:30:00
4408036 Tkáč Jakub TJN1001 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 09:30:00
8550 Lamač Vítek BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor 09:30:00
4408031 Ryšavá Anežka TJNXXX1 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 09:30:00
553441 Krtička Jáchym CHA1000 C OK Chrastava 09:30:00
4411237 Čečerle Beáta VLI1053 C Slavia Liberec orienteering 09:30:00
232917 Šašek Jakub LTP0801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 09:30:00
1403059 Heřmánková Kateřina TUR1152 C OOB TJ Turnov 09:30:00
P
1.80 km, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
2103746 Zaňka Tomáš TJNXXX2 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 09:30:00
2070806 Nožičková Renata TJN6953 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 09:30:00
2073751 Ježowicz Roman 79X8000 Žižkovský tygři 09:30:00
4416 Fojt Jan BOR0407 C OK Jiskra Nový Bor 09:30:00
7200340 Žejdlíková Jitka LTP7251 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 09:30:00
2109695 Čaloun Michal 62X6800 Neregistrovaní - VLI 09:30:00
2088151 Maškarincová Hana VLI7553 C Slavia Liberec orienteering 09:30:00
2084448 Kučerová Lucie CHA7950 OK Chrastava 09:30:00
420434 Jelínek Pavel LTP6808 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
2095943 Tomanicová Petra CHA751 OK Chrastava 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
T
2.30 km, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
2092413 Melichar Jaromír LLI6301 C TJ Loko Liberec 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
436962 Šašek Jan LTP7308 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 09:30:00
420432 Karpíšek Tomáš LTP6807 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 09:30:00
207863 Lesáková Věra TJN7152 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 09:30:00
410732 Košek Ladislav LLI5903 C TJ Loko Liberec 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00
0 Vakant Vakant 09:30:00