Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
08.04.2017
Místo konání:
RS Máj, Plasy
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
Mapa:
Plasy
Ředitel závodu:
Rauch Tomáš - R3
Hlavní rozhodčí:
Richtr Aleš - R1
Stavitel tratí:
Hašek Jan, Hasman Ondřej
JURY:
Kolovský František, Milota Josef, Lisá Monika
Kluby:
KAD     NEJ     BSO     DCH     JES     KRL     KSH     LCV     LPM     MAS     MIL     MLA     NEK     ONO     PGP     SKV     SNA     VIC     VPM     Ostatní kluby
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:18:00 263 Řehák Miroslav KAD7101 7207367 C H35
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:21:00 181 Danihelová Janka NEJ6550 232202 C D45
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:05:00 211 Kohoutek Oldřich BSO0301 7204986 B H14
16:12:00 229 Hejduk Zdeněk BSO0201 7875 B H16
16:33:00 112 Kohoutková Klára BSO0650 8684 C D12
16:33:00 275 Kohoutek Oldřich BSO7100 301421 C H45
16:35:00 232 Hejduk Jan BSO0001 8683 C H18
16:37:00 163 Hejduková Jana BSO7250 7873 C D35
16:40:00 119 Šobíšková Lucie BSO0651 8685 C D12
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:27:00 277 Michalec Jan DCH5701 7207360 C H55
16:31:00 281 Jirásek Jaroslav DCH4701 7890 C H65
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:00:00 330 Jiráňová Irena JES6750 7207882 C P
16:06:00 326 Pilař Jiří JES0800 8809 C Linie
16:11:00 207 Vaníček Viktor JES0602 237000 C H12
16:15:00 298 Pilařová Kateřina JES1150 8808 C HDR
16:16:00 261 Bílý Milan JES7001 7208235 C H35
16:47:00 173 Kotásková Jana JES7451 237528 C D35
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:05:00 325 Šebian Samuel KRL0903 0 C Linie
16:06:00 251 Fišar Miroslav KRL7201 416319 C H35
16:08:00 253 Sedláček Tomáš KRL6401 51476 C H35
16:14:00 144 Mudrová Lenka KRL0052 0 C D18
16:16:00 146 Škrlová Kristýna KRL9954 0 C D18
16:17:00 104 Bodurková Denisa KRL0752 232611 C D10
16:18:00 132 Fišarová Eliška KRL0351 9412003 B D14
16:18:00 148 Hanáková Lenka KRL9951 7291299 B D18
16:19:00 106 Gelnerová Markéta KRL0952 9102146 C D10
16:20:00 150 Biersaková Dagmar KRL0051 7150100 B D18
16:26:00 238 Pova Ondřej KRL9304 0 C H21
16:32:00 111 Zmarzláková Olga KRL0552 232613 C D12
16:32:00 192 Bejvančický Josef KRL0703 0 C H10
16:35:00 195 Škrle Michael KRL0702 0 C H10
16:37:00 197 Biersak Petr KRL0701 232960 C H10
16:39:00 118 Vlachová Adéla KRL0551 0 C D12
16:41:00 350 Šlechtová Tereza KRL0152 7090701 B D16
16:42:00 121 Čadková Marcela KRL0654 0 C D12
16:44:00 123 Fišarová Adéla KRL0651 416314 C D12
16:46:00 125 Gelnerová Anna KRL0653 9102084 C D12
16:49:00 159 Hanáková Magda KRL9651 7140196 C D21
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:04:00 221 Mayer Šimon KSH0202 2078478 B H16
16:06:00 202 Šustr Ondřej KSH0501 2080905 C H12
16:06:00 223 Šustr Antonín KSH0201 2080906 C H16
16:18:00 105 Mayerová Daniela KSH0852 416181 C D10
16:31:00 273 Šustr Pavel KSH7001 2075672 C H45
16:33:00 283 Fiala Miloš KSH4801 8674 C H65
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:00:00 332 Zenkerová Miluše LCV4550 301524 C P
16:34:00 284 Mágr Zdeněk LCV5000 301718 C H65
16:37:00 187 Mágrová Ivana LCV5550 301720 C D55
16:41:00 167 Krausová Marcela LCV7351 253153 C D35
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:04:00 200 Stehlík Šimon LPM0501 2082911 C H12
16:07:00 213 Weissar Samuel LPM0300 2082944 C H14
16:07:00 252 Kožíšek Petr LPM7603 2082946 C H35
16:11:00 256 Tříska Jiří LPM7400 682338 C H35
16:14:00 101 Šitrová Štěpánka LPM0850 2088717 C D10
16:15:00 292 Šitra Šimon LPM1001 2090869 C HDR
16:16:00 103 Stehlíková Tereza LPM0951 2103247 C D10
16:19:00 264 Šitra Vladimír LPM7904 2103744 C H35
16:21:00 266 Dvořák Pavel LPM7805 2042509 C H35
16:23:00 183 Vejvodová Mirka LPM5750 2011846 C D45
16:25:00 185 Janečková Eva LPM6150 52371 C D45
16:25:00 237 Hering Jan LPM8504 7203334 C H21
16:27:00 239 Kolovský František LPM9202 887626 R H21
16:27:00 269 Weissar Petr LPM7020 2082913 C H45
16:28:00 278 Pech Jiří LPM5402 2067253 C H55
16:29:00 241 Stehlík Petr LPM7903 2045235 C H21
16:31:00 191 Tříska Lukáš LPM0800 2082920 C H10
16:31:00 243 Valeš Jiří LPM9502 7201192 R H21
16:35:00 114 Hajšmanová Anna LPM0651 416320 C D12
16:36:00 196 Stehlík Jakub LPM0700 2103269 C H10
16:37:00 116 Kožíšková Kateřina LPM0652 2082947 C D12
16:43:00 153 Kinkorová Tereza LPM9850 2082918 A D21
16:45:00 155 Šiková Karolína LPM9651 7201820 R D21
16:45:00 171 Stehlíková Kateřina LPM7750 2104599 C D35
16:47:00 157 Šiková Barbora LPM9650 7201819 R D21
16:49:00 175 Ledererová Kamila LPM7352 2042546 C D35
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:04:00 249 Kovář Jindřich MAS6800 2026166 C H35
16:08:00 225 Křížek Josef MAS0201 2026164 C H16
16:09:00 215 Křížek Filip MAS0301 301509 C H14
16:11:00 217 Vendelberger Tomáš MAS0302 2026165 C H14
16:15:00 260 Pilař Karel MAS5501 7003021 C H35
16:15:00 294 Křížek Ivo MAS0801 301728 C HDR
16:15:00 295 Křížek Vilém MAS1000 301515 C HDR
16:15:00 297 Mála Matyáš MAS0800 2026162 C HDR
16:19:00 149 Lučanová Barbora MAS0051 301514 B D18
16:21:00 135 Petříková Adéla MAS0352 4455 C D14
16:24:00 236 Frank Jiří MAS9600 301505 C H21
16:25:00 139 Křížková Marie MAS0450 301516 C D14
16:30:00 280 Chotětický Václav MAS5200 7886 C H65
16:36:00 162 Křížková Jitka MAS8050 301508 C D35
16:43:00 352 Křížová Daniela MAS0250 301510 C D16
16:46:00 156 Pelcová Tereza MAS9853 416189 B D21
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:09:00 254 Žižka Přemysl MIL7301 7857 C H35
16:13:00 258 Pešta Jiří MIL7201 49858 C H35
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:00:00 331 Pivcová Žaneta MLA8050 416178 C P
16:00:00 333 Postránský Ondřej MLA7501 2073701 C P
16:03:00 248 Pivec Lukáš MLA7600 232234 C H35
16:03:00 323 Postránský Adam MLA0900 2082921 C Linie
16:04:00 210 Milota Břetislav MLA0300 301438 C H14
16:07:00 203 Janoch Samuel MLA0502 416180 B H12
16:08:00 328 Fišáková Lucie Johanka MLA0950 416227 C Linie
16:10:00 206 Černý Jonáš MLA0501 301443 B H12
16:10:00 227 Bartoš Václav MLA0101 515060 C H16
16:12:00 208 Pivec Jan MLA0503 7881 C H12
16:16:00 130 Bartošová Marie MLA0451 2073704 B D14
16:17:00 262 Milota Josef MLA5801 9101679 C H35
16:18:00 178 Jelínková Radka MLA6951 416176 C D45
16:24:00 184 Kamarytová Martina MLA6651 232210 C D45
16:28:00 240 Kamaryt Michal MLA9205 232227 C H21
16:28:00 270 Kamaryt Miloš MLA6404 2067948 C H45
16:32:00 274 Bartoš Luděk MLA6701 888609 C H45
16:32:00 282 Fišák Jan MLA4401 7882 C H65
16:33:00 193 Janoch Mikuláš MLA0700 2085576 C H10
16:38:00 164 Bartošová Jana MLA7051 51494 C D35
16:38:00 188 Opavová Stanislava MLA5451 7884 C D55
16:40:00 166 Černá Monika MLA7451 331203 C D35
16:41:00 120 Postránská Adéla MLA0551 416174 C D12
16:48:00 174 Fišáková Hana MLA7750 301474 C D35
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:17:00 147 Marešová Alexandra NEK9950 2067348 C D18
16:24:00 138 Ziebová Veronika NEK0450 2056284 B D14
16:27:00 141 Nádeníčková Iva NEK0350 2035733 B D14
16:30:00 272 Nádeníček Josef NEK7000 232230 C H45
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:05:00 250 Ječmen Vladimír ONO7900 301504 C H35
16:08:00 214 Oncirk Jan ONO0301 9101105 B H14
16:12:00 218 Donda Jiří ONO0403 2102676 B H14
16:15:00 301 Urbánková Lucie ONO1150 2102673 C HDR
16:19:00 179 Lisá Monika ONO6750 682085 C D45
16:23:00 137 Dvořáková Štěpánka ONO0451 2102672 C D14
16:26:00 140 Nejedlá Klára ONO0450 301730 B D14
16:26:00 268 Urbánek Lumír ONO6701 52181 C H45
16:30:00 190 Donda Jakub ONO0700 2102677 C H10
16:31:00 110 Holíková Simona ONO0553 2087704 B D12
16:34:00 113 Urbánková Eva ONO0650 9200732 C D12
16:38:00 117 Kulová Laura ONO0552 1400426 B D12
16:42:00 168 Urbánková Jana ONO7851 52182 C D35
16:45:00 124 Ševčíková Anežka ONO0550 2103709 C D12
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:33:00 245 Laciga Radek PGP8202 7003030 C H21
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:04:00 324 Turek Jakub SKV0801 0 C Linie
16:06:00 212 Štěrba Marek SKV0401 9005143 B H14
16:07:00 327 Vlašímská Karolína SKV0851 682698 C Linie
16:09:00 205 Košina Tobiáš SKV0502 7204501 C H12
16:10:00 255 Vlašímský Robert SKV7201 7204490 C H35
16:12:00 257 Turek Jan SKV7302 0 C H35
16:14:00 259 Dítko Jan SKV7301 682634 C H35
16:15:00 296 Štěrba Lukáš SKV1001 2045223 C HDR
16:15:00 299 Bredlerová Gabriela SKV7451 7204509 C HDR
16:19:00 133 Řeháková Gabriela SKV0351 7202893 C D14
16:20:00 180 Šplinarová Jana SKV6451 237532 C D45
16:22:00 136 Dítková Markéta SKV0451 682652 C D14
16:22:00 182 Kubínová Jana SKV6751 331089 C D45
16:29:00 271 Štěrba Jiří SKV6401 331490 C H45
16:30:00 242 Badura Václav SKV8101 7200904 C H21
16:43:00 122 Vlašímská Bára SKV0651 682089 C D12
16:44:00 154 Kubínová Romana SKV9452 7260021 C D21
16:44:00 170 Dítkova Jitka SKV7752 682676 C D35
16:46:00 172 Vlašímská Tereza SKV7551 7204502 C D35
16:47:00 126 Řeháková Mirka SKV0652 7202879 C D12
16:48:00 158 Žandová Marcela SKV9653 2058500 C D21
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:32:00 244 Vištejn Jiří SNA9301 207839 C H21
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:39:00 165 Rydlová Jana VIC7752 426333 C D35
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:03:00 199 Sobota Ondřej VPM0502 232337 C H12
16:03:00 220 Šauli Filip VPM0301 2060398 A H16
16:05:00 201 Kurz Ondřej VPM0503 1400429 B H12
16:05:00 222 Hlinovský Ondřej VPM0102 2035167 C H16
16:07:00 224 Kurz Šimon VPM0208 2087683 A H16
16:08:00 204 Svoboda Antonín VPM0601 7207338 C H12
16:09:00 226 Richtr Lukáš VPM0204 2042518 A H16
16:09:00 329 Anděl Robin VPM0901 8531 C Linie
16:10:00 216 Tokár Radim VPM0300 2049567 A H14
16:11:00 228 Spěváček Vojtěch VPM0205 2090853 B H16
16:13:00 100 Beránková Hedvika VPM0850 0 C D10
16:13:00 230 Kovář Ondřej VPM0200 7208210 B H16
16:15:00 102 Sobotová Kateřina VPM0851 434815 C D10
16:15:00 129 Kovářová Lucie VPM0350 347913 B D14
16:15:00 145 Doležalová Dorotka VPM9950 2075660 B D18
16:15:00 285 Křenek Jan VPM1101 0 C HDR
16:15:00 288 Hasman Jindřich VPM1201 2042514 C HDR
16:15:00 291 Beránková Julie VPM1051 0 C HDR
16:15:00 293 Vodrážková Barbora VPM1050 2097288 C HDR
16:15:00 300 Beránek Šimon VPM1000 9129 C HDR
16:17:00 131 Richtrová Kamila VPM0451 2111733 A D14
16:20:00 134 Šauli Kateřina VPM0456 2060388 B D14
16:20:00 265 Bartovský Pavel VPM6101 2042507 C H35
16:28:00 142 Staňková Radka VPM0452 2035169 B D14
16:34:00 194 Vodrážka Štěpán VPM0802 2031365 C H10
16:36:00 115 Beránková Šárka VPM0551 9101182 C D12
16:36:00 233 Hašek Jan VPM0001 8629758 A H18
16:42:00 351 Staňková Markéta VPM0153 2035165 B D16
16:43:00 169 Richtrová Lucie VPM7451 331267 C D35
16:44:00 353 Černá Kateřina VPM0250 9102566 A D16

Ostatní kluby

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
16:00 347 Vakant 0 Vakant P
16:00 348 Vakant 0 Vakant P
16:00 320 Vakant 0 Vakant Linie
16:00 334 Vakant 0 Vakant P
16:00 335 Vakant 0 Vakant P
16:00 336 Vakant 0 Vakant P
16:00 337 Vakant 0 Vakant P
16:00 338 Vakant 0 Vakant P
16:00 339 Vakant 0 Vakant P
16:00 340 Vakant 0 Vakant P
16:00 341 Vakant 0 Vakant P
16:00 342 Vakant 0 Vakant P
16:00 343 Vakant 0 Vakant P
16:00 344 Vakant 0 Vakant P
16:00 345 Vakant 0 Vakant P
16:00 346 Vakant 0 Vakant P
16:01 246 Vakant 0 Vakant H35
16:01 321 Vakant 0 Vakant Linie
16:02 198 Vakant 0 Vakant H12
16:02 219 Vakant 0 Vakant H16
16:02 247 Vakant 0 Vakant H35
16:02 322 Vakant 0 Vakant Linie
16:03 209 Vakant 0 Vakant H14
16:13 127 Vakant 0 Vakant D14
16:13 143 Vakant 0 Vakant D18
16:14 128 Vakant 0 Vakant D14
16:15 286 Křenek Martin 0 KOS Slavia VŠ Plzeň HDR
16:15 287 Rauch Tobiáš 887624 KOS Slavia VŠ Plzeň HDR
16:15 289 Bursa Áron 0 OK Lokomotiva Plzeň HDR
16:15 290 Krs Jakub 0 KOS Slavia VŠ Plzeň HDR
16:15 302 Vakant 0 Vakant HDR
16:15 303 Vakant 0 Vakant HDR
16:15 304 Vakant 0 Vakant HDR
16:15 305 Vakant 0 Vakant HDR
16:15 306 Vakant 0 Vakant HDR
16:15 307 Vakant 0 Vakant HDR
16:15 308 Vakant 0 Vakant HDR
16:15 309 Vakant 0 Vakant HDR
16:15 310 Vakant 0 Vakant HDR
16:15 311 Vakant 0 Vakant HDR
16:15 312 Vakant 0 Vakant HDR
16:15 313 Vakant 0 Vakant HDR
16:15 314 Vakant 0 Vakant HDR
16:15 315 Vakant 0 Vakant HDR
16:15 316 Vakant 0 Vakant HDR
16:15 317 Vakant 0 Vakant HDR
16:15 318 Vakant 0 Vakant HDR
16:15 319 Vakant 0 Vakant HDR
16:16 176 Vakant 0 Vakant D45
16:17 177 Vakant 0 Vakant D45
16:20 107 Hejnová Julie 0 KOS Slavia VŠ Plzeň D10
16:22 234 Vakant 0 Vakant H21
16:23 235 Vakant 0 Vakant H21
16:25 267 Vakant 0 Vakant H45
16:26 276 Vakant 0 Vakant H55
16:29 108 Vakant 0 Vakant D12
16:29 189 Vakant 0 Vakant H10
16:29 279 Vakant 0 Vakant H65
16:30 109 Vakant 0 Vakant D12
16:34 160 Vakant 0 Vakant D35
16:34 231 Vakant 0 Vakant H18
16:35 161 Vakant 0 Vakant D35
16:36 186 Vakant 0 Vakant D55
16:40 349 Vakant 0 Vakant D16
16:41 151 Vakant 0 Vakant D21
16:42 152 Vakant 0 Vakant D21