Startovka závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Klubová startovka: LPU (144)

Datum:
22.04.2017
Místo konání:
Ústí nad Orlicí - hřiště ZŠ Bratří Čapků
Pořadatel:
KUO - KOB Ústí nad Orlicí
Mapa:
Čapkárna (1:4 000, E = 2 m, formát A3, stav březen 2017, mapový klíč ISSOM 2007, autor Tomáš Leštínský)
Ředitel závodu:
Koblížek Kamil - R3
Hlavní rozhodčí:
Mutinský Viktor - R2
Stavitel tratí:
Leštínský Tomáš - R3
Protokol:
Závod proběhl za chladnějšího počasí, bez deště. Nebyl podán žádný protest. Nebyl hlášen žádný úraz. Hlavní rozhodčí schválil závod v plném rozsahu.
Kluby:
LPU    
(144)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9271 Froschová Magdaléna LPU1052 C HDR 15:00:00
2102524 Fukátko Václav LPU1302 C HDR 15:00:00
52171 Fukátková Ludmila LPU1053 C HDR 15:00:00
2103277 Goláň František LPU0803 C HDR 15:00:00
2080983 Jirásková Julie LPU1352 C HDR 15:00:00
2082906 Juška Vojtěch LPU1003 C HDR 15:00:00
2103249 Kay Leila LPU1155 C HDR 15:00:00
1234562 Odvodyová Nikola LPU1252 C HDR 15:00:00
9333 Stryková Johana LPU1151 C HDR 15:00:00
9298 Stryková Zuzana LPU1351 C HDR 15:00:00
51128 Švíglerová Anna LPU0952 C HDR 15:00:00
426315 Valentová Veronika LPU1152 C HDR 15:00:00
2070811 Haasová Klára LPU0655 C D12C 15:02:00
2075619 Pipková Karolína LPU0756 C D10C 15:04:00
2070812 Dvořáková Kateřina LPU0656 C D12C 15:04:00
9283 Žemlička Jan LPU8303 C H21D 15:05:00
2025379 Žák Jan LPU9802 A H20C 15:06:00
51183 Roudná Eva LPU6554 C D45D 15:07:00
2096149 Petrásová Michaela LPU0680 C D12C 15:08:00
2103261 Stohanzl Jan LPU7600 C H35D 15:09:00
2102545 Vošahlíková Ema LPU0663 C D12C 15:10:00
2049541 Zitková Andrea LPU0751 C D10C 15:11:00
9868 Kadaňová Barbora LPU8253 C D35D 15:12:00
2075616 Tichá Alexandra LPU0757 C D10C 15:13:00
2025374 Kadaníková Tereza LPU0552 C D12C 15:14:00
2085592 Zajícová Radomíra LPU0453 C D14D 15:15:00
2081386 Švíglerová Kateřina LPU0752 C D10C 15:16:00
2070810 Kay Nathalie LPU0559 C D12C 15:16:00
51107 Valentová Kateřina LPU0852 C D10N 15:17:00
416272 Kosová Leona LPU7153 C D45D 15:18:00
2049520 Mrskočová Markéta LPU0553 B D12C 15:18:00
2053558 Bürgerová Kateřina LPU6755 C D45D 15:20:00
2035729 Štichhauer Adam LPU0603 C H12C 15:20:00
835307 Odvodyová Šárka LPU8352 C D21D 15:20:00
2085617 Cachová Mirka LPU0555 C D12C 15:21:00
9304 Chrbolková Klára LPU0454 C D14D 15:21:00
2070813 Štichhauerová Kateřina LPU7468 C D35D 15:22:00
2070818 Jansová Doubravka LPU9750 B D20C 15:22:00
9296 Kokaislová Eva LPU7956 C D21D 15:22:00
253351 Nekvapil Ondřej LPU7403 C H35D 15:23:00
2032174 Sádovský Jáchym LPU0508 C H12C 15:24:00
9254 Drahorádová Lenka LPU8660 C D21D 15:24:00
7200908 Trlidová Agáta LPU0554 B D12C 15:25:00
9327 Cinkan Zdeněk LPU6201 C H45D 15:26:00
2096144 Petrásová Simona LPU7556 C D35D 15:27:00
2085645 Stohanzl Patrik LPU0510 C H12C 15:27:00
9233 Hostinský Matěj LPU0604 C H12D 15:27:00
2113098 Dvořáček Filip LPU0420 C H14D 15:27:00
9346 Kološová Jana LPU6653 C D45D 15:28:00
232607 Frosch Vítek LPU0801 C H10C 15:28:00
2108901 Macháček Lubomír LPU7515 C H35D 15:30:00
2075604 Dvořák Vladimír LPU6004 C H55D 15:30:00
2035734 Krpatová Zuzana LPU7558 C D35D 15:31:00
9251 Weisbauerová Blanka LPU6351 C D45D 15:31:00
2091558 Ježek Martin LPU0701 C H10C 15:31:00
2096141 Ježek Vojtěch LPU0408 C H14D 15:31:00
7207852 Vícha Vladimír LPU5801 C H55D 15:32:00
2059754 Kašparová Eva LPU7854 C D35D 15:33:00
301188 Lulay Miloš LPU5502 C H55D 15:34:00
9212 Kadaně Matěj LPU1001 C H10N 15:34:00
886290 Kafka Miloš LPU8608 C H21C 15:35:00
2085651 Pinke Tomáš LPU0311 C H14D 15:35:00
301633 Klimpl Petr LPU5401 C H55D 15:36:00
9820 Kadaník Petr LPU0802 C H10C 15:37:00
2032164 Sáňka Bedřich LPU5102 C H55D 15:38:00
2108891 Dvořáková Zuzana LPU7559 C D35D 15:39:00
2025377 Kadaně Marek LPU0703 C H10C 15:40:00
7208077 Šišma Vojtěch LPU0204 B H16C 15:40:00
9256 Fridrich Jaroslav LPU4501 C H55D 15:41:00
888601 Víchová Ladislava LPU5851 C D55C 15:41:00
9899 Kološ Oldřich LPU6003 C H55C 15:41:00
9255 Hostinský Jiří LPU5501 C H55D 15:43:00
7203457 Vávra Jaroslav LPU7308 C H21C 15:43:00
2091545 Vališ Vojtěch LPU0512 C H12C 15:43:00
9652405 Čermáková Renata LPU6553 C D45C 15:45:00
2049513 Mrskoč Marek LPU0205 B H16C 15:46:00
2091562 Vališ Jan LPU7104 C H45C 15:47:00
9336 Koberová Lenka LPU6954 C D45C 15:48:00
301183 Novotný Miroslav LPU5905 C H55C 15:48:00
889272 Švíglerová Pavla LPU7658 C D40C 15:49:00
9334 Čepelka Petr LPU4701 C H70C 15:50:00
436939 Kološová Veronika LPU0351 C D14C 15:50:00
2049512 Mrskočová Dana LPU7356 C D40C 15:51:00
2049550 Pipková Táňa LPU7156 C D45C 15:51:00
2025372 Vodičková Johana LPU0354 C D14C 15:52:00
2091564 Kubíčková Iva LPU0157 B D16C 15:52:00
9230 Fencl Petr LPU6901 C H45C 15:52:00
2070817 Ježek Vladimír LPU7311 C H40C 15:53:00
9258 Vávra Jaroslav LPU4601 C H70C 15:54:00
9201630 Demlová Jitka LPU6955 C D45C 15:54:00
9102564 Štichhauer Daniel LPU0405 B H14C 15:55:00
416268 Málek Josef LPU3901 C H70C 15:56:00
2075601 Zitka Adam LPU8402 C H21C 15:56:00
7207362 Kos Tomáš LPU9303 C H21C 15:58:00
436429 Kellnerová Stanislava LPU4950 C D65C 15:58:00
7208094 Pušová Bára LPU0357 B D14C 15:58:00
7200905 Držková Berenika LPU0151 B D16C 15:58:00
1080493 Čermák Jan LPU9301 C H21C 16:00:00
2045238 Juška Jiří LPU0304 C H14C 16:00:00
2049533 Froš Štěpán LPU7309 C H40C 16:01:00
8990 Waněk Hubert LPU6506 C H50C 16:01:00
9234 Juračka Vojtěch LPU5404 C H60C 16:02:00
2091559 Vališ Jan LPU0210 C H16C 16:02:00
515487 Grundmann Jan LPU9410 C H21C 16:03:00
2085635 Stohanzlová Kristýna LPU0356 C D14C 16:03:00
997601 Jirásek Aleš LPU7601 C H40C 16:04:00
2108919 Jošt Jakub LPU0213 C H16C 16:05:00
2096143 Petrásová Hana LPU0380 B D14C 16:05:00
232602 Fejfar Lukáš LPU0310 B H14C 16:05:00
9260 Farář Václav LPU5201 C H65C 16:06:00
889299 Kubelka Tomáš LPU9307 E H21C 16:06:00
2049516 Škorpíková Barbora LPU0060 C D18C 16:06:00
1006614 Klimplová Alena LPU5551 C D60C 16:07:00
7201198 Fiala Petr LPU8701 C H21C 16:08:00
2032196 Bürger Matěj LPU0009 C H18C 16:09:00
2082907 Barnetová Veronika LPU9952 B D18C 16:09:00
2070815 Haas Filip LPU0401 B H14C 16:09:00
9257 Třasák Milan LPU5206 C H65C 16:10:00
7807223 Kříž Libor LPU7804 C H21C 16:10:00
2025339 Valentová Zuzana LPU7853 C D35C 16:10:00
9215 Mrštík Václav LPU5002 C H60C 16:11:00
9237 Juračková Jana LPU6051 C D50C 16:11:00
9290 Novotná Jiřina LPU5654 C D60C 16:11:00
9201683 Krpata Michal LPU0403 B H14C 16:11:00
998454 Petrová Daniela LPU8454 C D21C 16:12:00
219207 Fejfarová Tereza LPU0360 A D14C 16:13:00
410784 Haasová Renata LPU7960 C D35C 16:13:00
253360 Kokaisl Tomáš LPU7820 C H21C 16:14:00
2096140 Novák Adam LPU0320 B H14C 16:14:00
51105 Knap Jan LPU5101 C H60C 16:15:00
7200595 Waněk Hubert LPU0309 B H14C 16:18:00
2032186 Míča Tomáš LPU9707 B H21C 16:19:00
2085649 Pinke Veronika LPU0361 C D14C 16:21:00
2079499 Kutílek Jakub LPU8609 C H21C 16:22:00
2025376 Václavek Jan LPU7816 C H35C 16:22:00
7204993 Žaloudková Klára LPU9461 C D21C 16:23:00
9282 Fukátko Jan LPU8105 C H35C 16:26:00
1398998 Hančová Petra LPU9659 E D21C 16:26:00
301173 Fenclová Marta LPU7667 E D21C 16:29:00
828384 Odvody Zdeněk LPU8206 C H35C 16:30:00
9308 Novotný Vojtěch LPU9702 C H21C 16:31:00
887635 Kulhavá Eliška LPU9657 R D21C 16:33:00
9269 Šabatka Petr LPU8106 C H35C 16:34:00
7207493 Záveský Filip LPU9306 C H21C 16:35:00