Logo

Startovka závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
08.05.2017
Místo konání:
Jánské Lázně, dolní stanice lanovky
Pořadatel:
DOB - KOB Dobruška
Mapa:
1:10 000, E = 5 m
Ředitel závodu:
Leštínský Tomáš - R3
Hlavní rozhodčí:
Fátor Jan - R1
Stavitel tratí:
Leštínský Tomáš - R3
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D40C     D45C     D45D     D50C     D55C     D60C     D65C     D70C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H20C     H21C     H21D     H35C     H35D     H40C     H45C     H45D     H50C     H55C     H55D     H60C     H65C     H70C     HDR     P     T    

D10N 2.47 km, 135 m, 5 kontrol, Start: S2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:40:00 Čivrná Eliška VRL0851 2045230 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:42:00 Jakubcová Karolína SJC1050 2112770 C Sportcentrum Jičín
11:44:00 Stará Magdalena LPU0755 224865 C OK Lokomotiva Pardubice
11:46:00 Šnokhousová Johanka SJC0851 4288 C Sportcentrum Jičín
11:48:00 Hančová Karolína VRL0952 9246 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:50:00 Kynčlová Anna JIL0852 426308 C OK Jilemnice
11:52:00 Voborská Valerie SJC0852 2115013 C Sportcentrum Jičín
11:54:00 Čapková Markéta PHK0850 9665 C OK 99 Hradec Králové
11:56:00 Dominová Julie LPU0857 2104605 C OK Lokomotiva Pardubice
11:58:00 Vltavská Eliška SJC0850 2114998 C Sportcentrum Jičín
12:00:00 Horáková Karolína PHK0750 0 C OK 99 Hradec Králové
12:02:00 Machková Berenika SHK0751 2090854 C OK Slavia Hradec Králové
12:04:00 Havrdová Selina SJC0950 2102076 C Sportcentrum Jičín
12:06:00 Kunartová Dominika PHK0888 2035704 C OK 99 Hradec Králové
12:08:00 Hanušová Markéta VRL0852 2085588 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

D10C 1.72 km, 60 m, 6 kontrol, Start: S2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Chlupáčová Anežka ZAM0751 52799 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:02:00 Stavrinou Kristýna SRK0751 9523 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:04:00 Votočková Amélie JIL0750 426360 C OK Jilemnice
10:06:00 Tichá Alexandra LPU0757 2075616 C OK Lokomotiva Pardubice
10:08:00 Hájková Lucie CET0751 361913 C TJ Loko Česká Třebová
10:10:00 Zitková Andrea LPU0751 2049541 C OK Lokomotiva Pardubice
10:12:00 Chrástová Barbora STH0851 9050 C SK Studenec
10:14:00 Novotná Vendula PHK0777 405952 C OK 99 Hradec Králové
10:16:00 Hanlová Kristýna SRK0752 2027235 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:18:00 Bulušková Barbora STH0750 9043 C SK Studenec
10:20:00 Netuková Anežka SHK0750 51405 C OK Slavia Hradec Králové
10:22:00 Růžková Markéta LPU0758 2075646 C OK Lokomotiva Pardubice
10:24:00 Klímová Anna JIL0752 425595 C OK Jilemnice
10:26:00 Podlešáková Monika PHK0752 2085583 C OK 99 Hradec Králové
10:28:00 Pipková Karolína LPU0756 2075619 C OK Lokomotiva Pardubice
10:30:00 Havrdová Sheila SJC0750 2102075 C Sportcentrum Jičín
10:32:00 Pešanová Emma LTU0850 2057585 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:34:00 Švíglerová Kateřina LPU0752 2081386 C OK Lokomotiva Pardubice
10:36:00 Malá Anežka JIL0751 9099 C OK Jilemnice

D12C 1.92 km, 50 m, 9 kontrol, Start: S2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Tomášová Anna SRK0554 2027214 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:03:00 Výchová Veronika KOR0550 2095955 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:06:00 Pešanová Valerie LTU0650 2057582 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:09:00 Bártová Alžběta LPU0551 2113389 C OK Lokomotiva Pardubice
10:12:00 Kovaříková Daniela SJC0651 2102085 C Sportcentrum Jičín
10:15:00 Doudová Alžběta PHK0554 2103273 C OK 99 Hradec Králové
10:18:00 Dvořáková Kateřina LPU0656 2070812 C OK Lokomotiva Pardubice
10:21:00 Hovadová Iveta ZAM0552 416281 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:24:00 Kopecká Martina PHK0555 9423 C OK 99 Hradec Králové
10:27:00 Štefanová Markéta STH0550 7204983 B SK Studenec
10:30:00 Mrskočová Markéta LPU0553 2049520 B OK Lokomotiva Pardubice
10:33:00 Příkazská Zuzana PHK0654 2073718 C OK 99 Hradec Králové
10:36:00 Kadaníková Tereza LPU0552 2025374 C OK Lokomotiva Pardubice
10:39:00 Chrtková Anežka PHK0658 2104607 C OK 99 Hradec Králové
10:42:00 Holcová Nikola LPU0660 2085568 C OK Lokomotiva Pardubice
10:45:00 Rychterová Lucie PHK0557 2102557 B OK 99 Hradec Králové
10:48:00 Matěásková Šárka JIL0551 2078451 B OK Jilemnice
10:51:00 Vošahlíková Ema LPU0663 2102545 C OK Lokomotiva Pardubice
10:54:00 Hammová Linda KOR0650 7207778 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:57:00 Kuczerová Tereza PHK0551 2085657 B OK 99 Hradec Králové
11:00:00 Haasová Klára LPU0655 2070811 C OK Lokomotiva Pardubice
11:03:00 Pitrmucová Lucie JIL0651 426343 C OK Jilemnice
11:06:00 Gurinová Gabriela SJC0557 2102084 C Sportcentrum Jičín
11:09:00 Chrástová Magdaléna STH0551 7204976 B SK Studenec
11:12:00 Metelková Michaela PHK0550 2056274 B OK 99 Hradec Králové
11:15:00 Morávková Zuzana SRK0551 425542 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:18:00 Petrásová Michaela LPU0680 2096149 C OK Lokomotiva Pardubice
11:21:00 Malínská Nela SJC0650 2114997 C Sportcentrum Jičín
11:24:00 Cejpková Karolína SRK0552 2025350 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.

D12D 1.76 km, 75 m, 8 kontrol, Start: S2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:39:00 Barcalová Iva CHC0655 232903 C K.O.B. Choceň
11:41:00 Matušincová Anna PHK0561 2102541 C OK 99 Hradec Králové
11:43:00 Rybínová Vendula KOR0651 2067229 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:45:00 Krummerová Veronika CHC0652 206484 C K.O.B. Choceň
11:47:00 Šumberová Johana PHK0565 0 C OK 99 Hradec Králové
11:49:00 Košková Martina SHK0652 2091529 C OK Slavia Hradec Králové
11:51:00 Šlesingerová Sára KUO0551 2085581 C KOB Ústí nad Orlicí
11:53:00 Hájková Marie VRL0651 2092425 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:55:00 Balcarová Marie CHC0657 232902 C K.O.B. Choceň
11:57:00 Voláková Viktorie BRU0651 425514 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:59:00 Hylmarová Zuzana ZAM0553 416295 C OB T.J. Sokol Žamberk
12:01:00 Hanlová Nikola SRK0553 2027231 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:03:00 Mikysková Adéla VAM0550 51468 C OOB Vamberk
12:05:00 Smisitelová Elena KOR0551 2109768 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
12:07:00 Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 9586 C OOB Vamberk
12:09:00 Čečková Karolína SHK0650 331315 C OK Slavia Hradec Králové

D14C 3.07 km, 14 kontrol, Start: S1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Junková Anna LTU0453 2057581 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:04:00 Pinke Veronika LPU0361 2085649 C OK Lokomotiva Pardubice
10:07:00 Martanová Lea VLI0555 2043610 B Slavia Liberec orienteering
10:10:00 Besedová Katka PHK0351 336788 C OK 99 Hradec Králové
10:13:00 Suchá Simona SHK0351 2049543 B OK Slavia Hradec Králové
10:16:00 Koberová Kateřina LPU0352 7203463 A OK Lokomotiva Pardubice
10:19:00 Chvátilová Johana PHK0450 362000 B OK 99 Hradec Králové
10:22:00 Thýnová Martina SHK0350 7206547 A OK Slavia Hradec Králové
10:25:00 Pilná Natálie VRL0351 2096240 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:28:00 Čapková Anna PHK0451 53164 B OK 99 Hradec Králové
10:31:00 Kynčlová Jiřina JIL0354 2078453 C OK Jilemnice
10:34:00 Pušová Bára LPU0357 7208094 B OK Lokomotiva Pardubice
10:37:00 Suková Majka LTU0450 2057591 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:40:00 Randáková Adéla VRL0452 7207062 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:43:00 Bártová Adéla LPU0353 7207036 B OK Lokomotiva Pardubice
10:46:00 Růžičková Eliška SJC0452 2102073 C Sportcentrum Jičín
10:49:00 Hošková Kateřina LTU0451 405971 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:52:00 Pecková Tereza VLI0551 51600 C Slavia Liberec orienteering
10:55:00 Horáková Veronika PHK0353 2087682 B OK 99 Hradec Králové
10:58:00 Stohanzlová Kristýna LPU0356 2085635 C OK Lokomotiva Pardubice
11:01:00 Kuříková Zuzana JIL0353 2078457 C OK Jilemnice
11:04:00 Vodičková Johana LPU0354 2025372 C OK Lokomotiva Pardubice
11:07:00 Morávková Barbora SHK0352 2111601 C OK Slavia Hradec Králové
11:10:00 Petrásová Hana LPU0380 2096143 B OK Lokomotiva Pardubice
11:13:00 Gottsteinová Ema JIL0451 2078459 B OK Jilemnice
11:16:00 Brožková Tereza KUO0451 2087684 B KOB Ústí nad Orlicí
11:19:00 Knobová Agáta VRL0453 2053583 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:22:00 Zamouřilová Anežka PHK0354 2102586 C OK 99 Hradec Králové
11:25:00 Podrábská Alžběta VLI0451 2078460 B Slavia Liberec orienteering
11:28:00 Kosinová Kristýna SJC0453 2115012 B Sportcentrum Jičín
11:31:00 Kociánová Hana SHK0453 9837 C OK Slavia Hradec Králové
11:34:00 Licková Štěpánka LTU0452 2057583 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:37:00 Fejfarová Tereza LPU0360 219207 A OK Lokomotiva Pardubice
11:40:00 Hanušová Kateřina VRL0455 2078482 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:43:00 Kadavá Pavlína JIL0355 425528 C OK Jilemnice
11:46:00 Kološová Veronika LPU0351 436939 C OK Lokomotiva Pardubice
11:49:00 Kroniková Sylvie SHK0450 2025341 B OK Slavia Hradec Králové

D14D 2.96 km, 11 kontrol, Start: S1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Adámková Klára JIL0452 426353 C OK Jilemnice
10:04:00 Maršounová Jana SHK0454 0 C OK Slavia Hradec Králové
10:08:00 Tomášová Adéla CHC0351 9559 C K.O.B. Choceň
10:12:00 Filipová Lucie SRK0351 2027245 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:16:00 Janovská Vendula JIL0453 426352 C OK Jilemnice
10:20:00 Zajícová Radomíra LPU0453 2085592 C OK Lokomotiva Pardubice
10:24:00 Šafránková Eliška KOR0350 2095922 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:28:00 Houdová Adéla JIL0356 426349 C OK Jilemnice
10:32:00 Bergerová Veronika STH0355 2008991 C SK Studenec
10:36:00 Adamovská Kateřina VAM0350 438605 C OOB Vamberk

D16C 3.93 km, 10 m, 19 kontrol, Start: S1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:39:00 Šritrová Lenka TUR0250 51808 B OOB TJ Turnov
10:41:00 Kosová Tereza SRK0151 7207356 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:43:00 Kroniková Štěpánka SHK0150 2017683 B OK Slavia Hradec Králové
10:45:00 Suchánková Eliška PHK0250 331120 B OK 99 Hradec Králové
10:47:00 Kejmarová Jana STH0152 51108 B SK Studenec
10:49:00 Vejražková Róza SJC0151 2056270 A Sportcentrum Jičín
10:51:00 Mazurek Agnieszka KUO0152 7203696 C KOB Ústí nad Orlicí
10:53:00 Nováková Světlana NPA0151 9712 B SK LOB Nová Paka
10:55:00 Navrátilová Anna SHK0253 9136 C OK Slavia Hradec Králové
10:57:00 Kovářová Jana CET0251 1398986 B TJ Loko Česká Třebová
10:59:00 Shánělová Štěpánka CHC0152 2011852 A K.O.B. Choceň
11:01:00 Pitrmucová Antonie JIL0251 2078456 C OK Jilemnice
11:03:00 Hamáčková Eliška STH0153 331022 C SK Studenec
11:05:00 Karlová Anna JIL0352 2078470 A OK Jilemnice
11:07:00 Martanová Elin VLI0252 2043603 A Slavia Liberec orienteering
11:09:00 Randáková Alžběta VRL0252 7208078 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:11:00 Vandasová Adéla PHK0255 8623000 A OK 99 Hradec Králové
11:13:00 Raková Petra SHK0251 2049526 B OK Slavia Hradec Králové
11:15:00 Zářecká Linda KOR0250 2095939 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:17:00 Janků Anna SJC0252 7719774 A Sportcentrum Jičín
11:19:00 Zimová Barbora SHK0151 2049549 B OK Slavia Hradec Králové
11:21:00 Brožková Lucie KUO0151 2087714 B KOB Ústí nad Orlicí
11:23:00 Podrábská Marie VLI0251 2078462 B Slavia Liberec orienteering
11:25:00 Linková Lucie TJN0257 2032102 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
11:27:00 Kodytková Denisa SHK0252 2058528 B OK Slavia Hradec Králové
11:29:00 Držková Berenika LPU0151 7200905 B OK Lokomotiva Pardubice
11:31:00 Klacková Štěpánka SJC0253 2082909 B Sportcentrum Jičín
11:33:00 Dvořáková Anna JIL0154 2035715 C OK Jilemnice

D18C 4.55 km, 40 m, 22 kontrol, Start: S1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Hrnčířová Magda STH0051 7204974 B SK Studenec
10:03:00 Boková Ivana ZAM9952 2075624 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:05:00 Matoušová Kateřina VRL9955 2032127 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:07:00 Koucká Barbora EKP0050 361943 C VŠTJ Ekonom Praha
10:09:00 Chaloupková Kateřina CHC0051 320290 A K.O.B. Choceň
10:11:00 Barnetová Veronika LPU9952 2082907 B OK Lokomotiva Pardubice
10:13:00 Hápová Petra PHK0051 2075681 A OK 99 Hradec Králové
10:15:00 Pachelová Anna ZAM0053 2053566 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:17:00 Škorpíková Barbora LPU0060 2049516 C OK Lokomotiva Pardubice
10:19:00 Rückerová Šárka HOR0050 2025352 A TJ Jiskra Hořice
10:21:00 Charvátová Kateřina SHK0050 331229 C OK Slavia Hradec Králové
10:23:00 Ciesiółka Katarzyna KUO0051 9201008 C KOB Ústí nad Orlicí
10:25:00 Hlaváčková Petra PHK0052 9369 C OK 99 Hradec Králové
10:27:00 Stará Tereza VRL0051 426374 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:29:00 Šimková Klára CHC0054 9570 C K.O.B. Choceň
10:31:00 Zlámalová Nikola SJC9951 2056287 A Sportcentrum Jičín

D21C 4.84 km, 45 m, 22 kontrol, Start: S1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Hepnerová Martina SHK8152 1398689 C OK Slavia Hradec Králové
10:03:00 Palasová Petra ZBM8658 52330 C SK Žabovřesky Brno
10:06:00 Vrbatová Petra HOS8551 331151 C TJ Tatran Hostinné
10:09:00 Teplá Karolína SHK9251 1008174 R OK Slavia Hradec Králové
10:12:00 Píšová Monika NPA8151 7201810 C SK LOB Nová Paka
10:15:00 Balcarová Jana PHK8753 7260024 C OK 99 Hradec Králové
10:18:00 Venclová Veronika ZAM8251 2053565 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:21:00 Semrádová Jana CHC9951 425544 A K.O.B. Choceň
10:24:00 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C Slavia Liberec orienteering
10:27:00 Zvěřinová Martina LPU8357 7202878 E OK Lokomotiva Pardubice
10:30:00 Kolínová Kristýna DKP8450 9000007 E Oddíl OB Kotlářka
10:33:00 Reslová Hana SRK9352 981839 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:36:00 Benešová Lucie SJC8951 2102079 C Sportcentrum Jičín
10:39:00 Panchártková Tereza LTU8950 515140 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:42:00 Mádlová Věra ZBM8951 995814 C SK Žabovřesky Brno
10:45:00 Ryantová Jana DKP8660 7260030 C Oddíl OB Kotlářka
10:48:00 Zurynková Michaela EKP9850 416340 C VŠTJ Ekonom Praha
10:51:00 Metelková Taťána PHK7250 434591 C OK 99 Hradec Králové
10:54:00 Zurynková Jana EKP7053 515496 C VŠTJ Ekonom Praha
10:57:00 Randáková Helena VRL7452 515185 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:00:00 Zamrzlová Eva SJC8759 2067255 C Sportcentrum Jičín
11:03:00 Valešová Jana PHK9154 1008144 C OK 99 Hradec Králové
11:06:00 Myslivečková Zuzana TUR9253 7656540 C OOB TJ Turnov
11:09:00 Držková Markéta LPU7670 2073755 C OK Lokomotiva Pardubice
11:12:00 Procházková Marie KAM9554 7200333 E OK Kamenice
11:15:00 Azebová Nina PHK8855 981820 C OK 99 Hradec Králové
11:18:00 Chaloupková Veronika CHC9852 9556 A K.O.B. Choceň
11:21:00 Šmidrkalová Monika NPA9051 2073708 C SK LOB Nová Paka
11:24:00 Skalická Karolína ZAM9652 1400431 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:27:00 Hiršová Gabriela ZBM9651 7200367 R SK Žabovřesky Brno
11:30:00 Andršová Jana SRK8756 8631584 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:33:00 Kopcová Michaela VLI8456 52533 C Slavia Liberec orienteering
11:36:00 Chaloupská Barbora PHK9951 682365 A OK 99 Hradec Králové
11:39:00 Pospíšilová Marie DKP8756 7875600 R Oddíl OB Kotlářka
11:42:00 Smutná Pavla VAM8651 9674 C OOB Vamberk
11:45:00 Chmelařová Michaela SHK9151 995857 C OK Slavia Hradec Králové
11:48:00 Chládková Zuzana ZAM9153 9035 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:51:00 Fagré Iva PHK7554 410789 C OK 99 Hradec Králové
11:54:00 Masopustová Elis PGP8656 7858 C SK Praga
11:57:00 Plochová Dominika DKP8651 7207077 R Oddíl OB Kotlářka
12:00:00 Hančová Petra LPU9659 1398998 E OK Lokomotiva Pardubice
12:03:00 Hančová Marie SNA8255 2085610 C TJ START Náchod
12:06:00 Udržalová Pavla LPU8552 2053588 C OK Lokomotiva Pardubice

D21D 4.04 km, 19 kontrol, Start: S1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Nováková Zuzana NPA9151 515421 R SK LOB Nová Paka
10:05:00 Šiffelová Lenka ZAM8452 2103234 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:09:00 Koutná Kateřina PHK9351 410800 C OK 99 Hradec Králové
10:13:00 Klapalová Hana VAM8850 52074 C OOB Vamberk
10:17:00 Šabatková Petra SHKXXX1 0 OK Slavia Hradec Králové
10:21:00 Rochlová Kateřina SRK8751 682628 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:25:00 Pecharová Aneta ASU8699 887908 C Magnus Orienteering
10:29:00 Hájková Daniela JIL9451 405969 C OK Jilemnice
10:33:00 Hostinská Jana VAM8451 9792 C OOB Vamberk
10:37:00 Matušincová Lucie PHK8152 52185 C OK 99 Hradec Králové
10:41:00 Müllerová Petra BZP9050 2045224 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:45:00 Kubátová Dana VRL6851 8968 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:49:00 Horká Marie ALB9050 8279 C OOB Albrechtice nad Orlicí
10:53:00 Kmentová Lenka ZAM8552 2108886 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:57:00 Poláková Lucie VRL8254 331655 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

D35C 4.26 km, 25 m, 22 kontrol, Start: S1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Hladká Petra KOR7950 7003046 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:03:00 Kubečková Zdena PHK7551 1413332 C OK 99 Hradec Králové
10:06:00 Klimplová Zuzana LPU8151 7207503 C OK Lokomotiva Pardubice
10:09:00 Novotná Kateřina PHK8252 52211 C OK 99 Hradec Králové
10:12:00 Kašparová Eva LPU7854 2059754 C OK Lokomotiva Pardubice
10:15:00 Filipová Ivana SRK7373 2096120 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:18:00 Ježková Dana SNA7850 1401856 C TJ START Náchod
10:21:00 Slavíková Jana SHK7352 420436 C OK Slavia Hradec Králové
10:24:00 Haasová Renata LPU7960 410784 C OK Lokomotiva Pardubice
10:27:00 Kroniková Jana SHK7350 2049540 C OK Slavia Hradec Králové
10:30:00 Knapová Iva LPU6052 9316 C OK Lokomotiva Pardubice
10:33:00 Podrábská Marie VLI7451 1400433 C Slavia Liberec orienteering
10:36:00 Stryková Kateřina LPU7855 232606 C OK Lokomotiva Pardubice
10:39:00 Myslivcová Lenka SHK7051 515465 C OK Slavia Hradec Králové
10:42:00 Vandasová Markéta VAM7250 2053570 C OOB Vamberk
10:45:00 Ticháčková Magdalena SJC7962 9940 C Sportcentrum Jičín
10:48:00 Suchá Eva SHK7851 2102707 C OK Slavia Hradec Králové
10:51:00 Pavelcová Gabriela NPA7851 2070822 C SK LOB Nová Paka
10:54:00 Kadaňová Barbora LPU8253 9868 C OK Lokomotiva Pardubice
10:57:00 Čečková Martina SHK7753 9101115 C OK Slavia Hradec Králové
11:00:00 Novotná Martina PHK8255 416264 C OK 99 Hradec Králové

D35D 3.20 km, 110 m, 14 kontrol, Start: S2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Šaldová Jana JIL7555 2096124 C OK Jilemnice
10:03:00 Sedláčková Petra KOR7451 2106724 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:05:00 Tichá Elena LPU8258 232605 C OK Lokomotiva Pardubice
10:07:00 Krunčíková Iva SHK7751 682611 C OK Slavia Hradec Králové
10:09:00 Matoušová Petra VRL7154 331359 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:11:00 Štichhauerová Kateřina LPU7468 2070813 C OK Lokomotiva Pardubice
10:13:00 Langrová Lenka KOR7450 2061846 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:15:00 Černá Petra ALB7450 7220 C OOB Albrechtice nad Orlicí
10:17:00 Mikysková Ilona VAM7550 51469 C OOB Vamberk
10:19:00 Vodičková Lenka LPU7357 2049524 C OK Lokomotiva Pardubice
10:21:00 Rusinová Alena BRU7152 2032384 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:23:00 Smisitelová Markéta KOR7452 2061852 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:25:00 Rykalová Jitka VAM7251 9680 C OOB Vamberk
10:27:00 Ježková Romana JIL7552 2075623 C OK Jilemnice
10:29:00 Linková Eva STH7753 253377 C SK Studenec
10:31:00 Krummerová Martina CHC7854 9551 C K.O.B. Choceň
10:33:00 Hančová Alice VRL7052 206480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:35:00 Čapková Petra PHK7850 2053587 C OK 99 Hradec Králové
10:37:00 Krpatová Zuzana LPU7558 2035734 C OK Lokomotiva Pardubice
10:39:00 Rybínová Iva KOR7551 2067247 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:41:00 Tomášová Petra CHC7351 9574 C K.O.B. Choceň
10:43:00 Licková Dana LTU7350 2057595 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:45:00 Hrnčířová Lenka STH7251 410775 C SK Studenec
10:47:00 Kodytková Karolína SHK7750 2070825 C OK Slavia Hradec Králové
10:49:00 Chaloupková Lenka CHC6951 9542 C K.O.B. Choceň
10:51:00 Mudruňková Romana VAM7752 2109696 C OOB Vamberk
10:53:00 Termerová Jana LTU7850 2103288 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:55:00 Janků Radka SJC7353 2056264 C Sportcentrum Jičín
10:57:00 Kašparová Eva TYN7452 2111703 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:59:00 Petrásová Simona LPU7556 2096144 C OK Lokomotiva Pardubice
11:01:00 Junková Kateřina STH7351 7204984 C SK Studenec
11:03:00 Dvořáková Zuzana LPU7559 2108891 C OK Lokomotiva Pardubice
11:05:00 Koutná Alena PHK7052 232635 C OK 99 Hradec Králové
11:07:00 Čivrná Karolína VRL7355 886273 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

D40C 4.26 km, 25 m, 22 kontrol, Start: S1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:12:00 Křivdová Lenka CHC7251 2025366 C K.O.B. Choceň
11:15:00 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C OK Jilemnice
11:18:00 Hájková Ludmila CET7554 9722 C TJ Loko Česká Třebová
11:21:00 Mrskočová Dana LPU7356 2049512 C OK Lokomotiva Pardubice
11:24:00 Chvátilová Pavlína PHK7450 9430 C OK 99 Hradec Králové
11:27:00 Müllerová Marie KOR7650 2112729 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:30:00 Kovářová Anna CET7552 339546 C TJ Loko Česká Třebová
11:33:00 Havrdová Renata SJC7756 9977 C Sportcentrum Jičín
11:36:00 Malá Věra JIL7752 9077 C OK Jilemnice
11:39:00 Švíglerová Pavla LPU7658 889272 C OK Lokomotiva Pardubice
11:42:00 Martanová Daniela VLI7452 2042502 C Slavia Liberec orienteering
11:45:00 Junková Petra STH7451 220254 C SK Studenec
11:48:00 Tichá Kateřina KOR7550 2087670 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:51:00 Pilná Libuše VRL7153 438036 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:54:00 Samková Renáta PHK7456 9431 C OK 99 Hradec Králové
11:57:00 Stará Petra VRL7354 425562 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:00:00 Brožková Květa KUO7451 887160 C KOB Ústí nad Orlicí
12:03:00 Waňková Dita LPU7158 331619 C OK Lokomotiva Pardubice

D45C 3.92 km, 15 m, 19 kontrol, Start: S1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:51:00 Koucká Ivana EKP6850 515195 C VŠTJ Ekonom Praha
10:54:00 Hlaváčková Renata PHK7060 301191 C OK 99 Hradec Králové
10:57:00 Petrželová Alena LTU6351 2085658 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:00:00 Azebová Martina PHK6757 49890 C OK 99 Hradec Králové
11:03:00 Šišmová Hana TYN6850 7209364 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:06:00 Linková Iva TUR6850 51809 C OOB TJ Turnov
11:09:00 Demlová Jitka LPU6955 9201630 C OK Lokomotiva Pardubice
11:12:00 Kosová Michaela SRK6752 7207351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:15:00 Tužilová Štěpánka LPU7052 426371 C OK Lokomotiva Pardubice
11:18:00 Semíková Iva KAM6850 2035702 C OK Kamenice
11:21:00 Maňáková Silvie PHK7151 224872 C OK 99 Hradec Králové
11:24:00 Lazáková Šárka LTU6952 2057594 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:27:00 Horáková Jindra LPU6854 8950 C OK Lokomotiva Pardubice
11:30:00 Müllerová Zorka BZP6750 981805 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:33:00 Bendáková Jitka LTU6951 2085652 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:36:00 Netuková Hana SHK7052 219217 C OK Slavia Hradec Králové
11:39:00 Pipková Táňa LPU7156 2049550 C OK Lokomotiva Pardubice
11:42:00 Kopecká Marcela PHK6852 9494 C OK 99 Hradec Králové
11:45:00 Benešová Iva SJC6151 9908 C Sportcentrum Jičín
11:48:00 Čermáková Renata LPU6553 9652405 C OK Lokomotiva Pardubice

D45D 2.89 km, 105 m, 12 kontrol, Start: S2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:16:00 Svobodová Hana SMB5951 7705 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
11:18:00 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C TJ START Náchod
11:20:00 Balcarová Eva PHK5952 301691 C OK 99 Hradec Králové
11:22:00 Procingerová Ilona VRL7053 219210 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:24:00 Hausvaterová Marcela SHK6152 219201 C OK Slavia Hradec Králové
11:26:00 Roudná Eva LPU6554 51183 C OK Lokomotiva Pardubice
11:28:00 Semrádová Jitka CHC6651 331708 C K.O.B. Choceň
11:30:00 Dusílková Marie SRK5752 2091518 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:32:00 Kokrdová Věra PHK6450 2080919 C OK 99 Hradec Králové
11:34:00 Weisbauerová Blanka LPU6351 9251 C OK Lokomotiva Pardubice
11:36:00 Lockerová Milena SRK7251 9801 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:38:00 Machová Iveta NPA6851 416345 C SK LOB Nová Paka
11:40:00 Langrová Monika SHK7251 9802 C OK Slavia Hradec Králové
11:42:00 Kynčlová Dagmar JIL7256 9074 C OK Jilemnice
11:44:00 Raková Miroslava SHK7250 2060232 C OK Slavia Hradec Králové
11:46:00 Bienová Věra SJC5752 9918 C Sportcentrum Jičín
11:48:00 Hančová Hana VRL5652 8980 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:50:00 Prázová Kamila SRK7151 425566 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:52:00 Fundová Hana SHK6752 410739 C OK Slavia Hradec Králové
11:54:00 Cabalková Ivana ZAM6351 53569 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:56:00 Čermáková Lucie PHK7150 2103266 C OK 99 Hradec Králové
11:58:00 Vlachová Hana VRL6251 8962 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:00:00 Egrtová Jitka SHK6354 331561 C OK Slavia Hradec Králové
12:02:00 Lulayová Věra LPU5651 9224 OK Lokomotiva Pardubice
12:04:00 Nožková Dagmar ZAM6251 2092408 C OB T.J. Sokol Žamberk
12:06:00 Veverková Yveta VAM6452 9678 C OOB Vamberk
12:08:00 Kalousová Dana ZAM5951 9032 C OB T.J. Sokol Žamberk

D50C 3.92 km, 15 m, 19 kontrol, Start: S1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Novotná Iva SHK6151 7203454 C OK Slavia Hradec Králové
10:03:00 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C OK RECO Sport
10:06:00 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C OK Slavia Hradec Králové
10:09:00 Julínková Dana LPU6555 425573 C OK Lokomotiva Pardubice
10:12:00 Peřinková Irena BBM6550 331257 C BETA URSUS Orienteering
10:15:00 Valachová Jana LPU6654 253353 C OK Lokomotiva Pardubice
10:18:00 Novotná Ivana PHK6354 219239 C OK 99 Hradec Králové
10:21:00 Klapalová Jana VAM6451 1416361 C OOB Vamberk
10:24:00 Chmelařová Marie SHK6352 9122 C OK Slavia Hradec Králové
10:27:00 Kavalírová Kateřina PHK6756 9833 C OK 99 Hradec Králové
10:30:00 Smutná Jana VAM6251 9676 C OOB Vamberk
10:33:00 Mutinská Zdeňka KUO6499 51751 C KOB Ústí nad Orlicí
10:36:00 Pecková Ivana EKP6252 51601 C VŠTJ Ekonom Praha
10:39:00 Mádlová Iva SHK6351 9121 C OK Slavia Hradec Králové

D55C 3.44 km, 18 kontrol, Start: S1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Šabatková Zdena SHK5652 9112 C OK Slavia Hradec Králové
10:04:00 Zvěřinová Darina SNA5952 51443 C TJ START Náchod
10:07:00 Panchártková Jitka PHK5951 253368 C OK 99 Hradec Králové
10:10:00 Gazdačková Jana SHK5851 9117 C OK Slavia Hradec Králové
10:13:00 Langrová Eva SNA5351 9612 C TJ START Náchod
10:16:00 Víchová Ladislava LPU5851 888601 C OK Lokomotiva Pardubice
10:19:00 Svobodová Eva SHK5853 301696 C OK Slavia Hradec Králové
10:22:00 Nováková Miloslava ZAM6051 9592 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:25:00 Hušková Eva NPA5754 7203468 C SK LOB Nová Paka
10:28:00 Hepnerová Dagmar SHK5451 9108 C OK Slavia Hradec Králové
10:31:00 Kynčlová Miroslava JIL5851 9089 C OK Jilemnice

D60C 3.44 km, 18 kontrol, Start: S1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:43:00 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C OK Jilemnice
10:46:00 Křížová Zdenka PZR5051 2023804 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:49:00 Kalibánová Jiřina NPA5351 2060217 C SK LOB Nová Paka
10:52:00 Filipová Dagmar SHK5651 9111 C OK Slavia Hradec Králové
10:55:00 Klimplová Alena LPU5551 1006614 C OK Lokomotiva Pardubice
10:58:00 Nýdrlová Eva VRL5451 8954 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:01:00 Fejlková Alice SHK5351 9107 C OK Slavia Hradec Králové
11:04:00 Lennerová Eva LPU5653 9279 C OK Lokomotiva Pardubice
11:07:00 Běhounová Jiřina PHK5651 2102552 C OK 99 Hradec Králové
11:10:00 Novotná Jiřina LPU5654 9290 C OK Lokomotiva Pardubice

D65C 2.45 km, 85 m, 10 kontrol, Start: S2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Šaffková Zuzana CHA5150 2070837 C OK Chrastava
11:04:00 Kutáčková Stanislava LTU4751 2058517 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:08:00 Lhotská Hana ZAM4651 2056289 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:12:00 Kellnerová Stanislava LPU4950 436429 C OK Lokomotiva Pardubice
11:16:00 Tvrdková Eva TUR5151 303959 C OOB TJ Turnov
11:20:00 Martincová Helena ZAM5051 9033 C OB T.J. Sokol Žamberk

D70C 2.45 km, 85 m, 10 kontrol, Start: S2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Lohrová Jarmila SCP4650 219220 C OK Sparta Praha

H10N 2.47 km, 135 m, 5 kontrol, Start: S2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Chrtek Tomáš PHK0804 0 C OK 99 Hradec Králové
10:03:00 Langr Matyáš KOR0800 2095940 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:05:00 Šípek Daniel LPU0806 2075641 C OK Lokomotiva Pardubice
10:07:00 Hladký Radovan KOR0900 2087655 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:09:00 Ticháček Jáchym SJC1004 9914 C Sportcentrum Jičín
10:11:00 Novotný Vít PHK0901 2060279 C OK 99 Hradec Králové
10:13:00 Čečka Matěj SHK0901 7753 C OK Slavia Hradec Králové
10:15:00 Matušinec Jakub PHK0802 2103293 C OK 99 Hradec Králové
10:17:00 Junek Šimon STH1001 7756777 C SK Studenec
10:19:00 Bezvoda Jakub SHK0807 0 C OK Slavia Hradec Králové
10:21:00 Držka Filip LPU0901 9324 C OK Lokomotiva Pardubice
10:23:00 Vlach Antonín SJC0903 2115011 C Sportcentrum Jičín
10:25:00 Kadaně Matěj LPU1001 9212 C OK Lokomotiva Pardubice
10:27:00 Jelínek František PHK0900 2113356 C OK 99 Hradec Králové
10:29:00 Baláž Viktor SHK0803 0 C OK Slavia Hradec Králové
10:31:00 Žemlík Eduard TUV0901 20162 C SOK TJ Turnov
10:33:00 Rémiš Šimon SHK0801 331576 C OK Slavia Hradec Králové
10:35:00 Pachel Jiří ZAM0801 9285 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:37:00 Kadaník Petr LPU0802 9820 C OK Lokomotiva Pardubice
10:39:00 Kubát Vojtěch VRL0701 8991 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:41:00 Kárník Štěpán LPU1002 2049542 C OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 Pleva Stanislav SJC0805 2115006 C Sportcentrum Jičín
10:45:00 Junek Matouš STH0801 1302784 C SK Studenec
10:47:00 Goláň Antonín LPU0804 0 C OK Lokomotiva Pardubice
10:49:00 Rémiš Štěpán SHK0802 331276 C OK Slavia Hradec Králové
10:51:00 Goláň František LPU0803 0 C OK Lokomotiva Pardubice

H10C 1.72 km, 60 m, 6 kontrol, Start: S2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:44:00 Šeps Miroslav SRK0801 9794 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:46:00 Nekvapil Lukáš LPU0705 2112731 C OK Lokomotiva Pardubice
10:48:00 Horák Filip PHK0701 2088727 C OK 99 Hradec Králové
10:50:00 Karásek Šimon SJC0804 2103299 C Sportcentrum Jičín
10:52:00 Merhulík Aleš NPA0803 9690 C SK LOB Nová Paka
10:54:00 Marek Bořivoj KOR0701 2051501 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:56:00 Švorc Petr SJC0700 2114991 C Sportcentrum Jičín
10:58:00 Kunt Martin ZAM0701 2102873 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:00:00 Metelka Tomáš PHK0801 331689 C OK 99 Hradec Králové
11:02:00 Kopecký Matyáš SJC0702 8225 C Sportcentrum Jičín
11:04:00 Kadaně Marek LPU0703 2025377 C OK Lokomotiva Pardubice
11:06:00 Termer Štěpán LTU0800 425571 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:08:00 Buďárek Šimon STH0703 9044 C SK Studenec
11:10:00 Doucha Tomáš SNA0801 9616 C TJ START Náchod
11:12:00 Zídek Filip PHK0706 2102704 C OK 99 Hradec Králové
11:14:00 Frosch Vítek LPU0801 232607 C OK Lokomotiva Pardubice
11:16:00 Kutáček Ondřej LTU0700 2103289 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:18:00 Vaníček Jan SJC0705 2115000 C Sportcentrum Jičín
11:20:00 Kujal Josef PHK0703 2111620 C OK 99 Hradec Králové
11:22:00 Hanák Matěj LTU0701 2103287 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:24:00 Ticháček Jakub SJC0704 9951 C Sportcentrum Jičín
11:26:00 Třešňák Matěj JIL0701 2096128 C OK Jilemnice
11:28:00 Pavelec Michal NPA0801 9710 C SK LOB Nová Paka
11:30:00 Vondra Matěj LTU0702 2057580 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:32:00 Hladký Matěj KOR0700 2060299 C OB DDM Kostelec nad Orlicí

H12C 2.33 km, 75 m, 10 kontrol, Start: S2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Čermák Martin PHK0502 2080972 C OK 99 Hradec Králové
10:03:00 Jiroušek Dominik SRK0602 2091551 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:06:00 Šípek Ondřej LPU0505 2045219 B OK Lokomotiva Pardubice
10:09:00 Votoček Michal JIL0601 425563 C OK Jilemnice
10:12:00 Kovář Radim CET0501 2056307 C TJ Loko Česká Třebová
10:15:00 Kurka Jaroslav SHK0501 2082901 C OK Slavia Hradec Králové
10:18:00 Pompach Lukáš PHK0500 2035735 B OK 99 Hradec Králové
10:21:00 Malý Antonín JIL0501 53225 C OK Jilemnice
10:24:00 Janků Štěpán SJC0501 2056294 B Sportcentrum Jičín
10:27:00 Sucharda Tomáš JIL0502 2078458 C OK Jilemnice
10:30:00 Málek David PHK0504 7260020 B OK 99 Hradec Králové
10:33:00 Merhulík Mikuláš NPA0503 9689 C SK LOB Nová Paka
10:36:00 Šeps Daniel SRK0504 2027229 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:39:00 Hlaváček Pavel PHK0601 2073754 C OK 99 Hradec Králové
10:42:00 Doucha Martin SNA0501 9636 C TJ START Náchod
10:45:00 Hanuš Filip VRL0604 2078481 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:48:00 Novotný Lukáš PHK0505 2070824 B OK 99 Hradec Králové
10:51:00 Hájek Dominik CET0601 2060236 C TJ Loko Česká Třebová
10:54:00 Vališ Vojtěch LPU0512 2091545 C OK Lokomotiva Pardubice
10:57:00 Krejčí Martin KOR0600 2095970 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:00:00 Štichhauer Adam LPU0603 2035729 C OK Lokomotiva Pardubice
11:03:00 Morávek Martin SRK0503 425589 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:06:00 Čivrný Jan VRL0501 232649 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:09:00 Novotný Kamil SJC0600 2114996 C Sportcentrum Jičín
11:12:00 Sádovský Jáchym LPU0508 2032174 C OK Lokomotiva Pardubice
11:15:00 Pavelec Matěj NPA0501 9702 B SK LOB Nová Paka
11:18:00 Stohanzl Patrik LPU0510 2085645 C OK Lokomotiva Pardubice
11:21:00 Stavrinou David SRK0506 2027238 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:24:00 Lazák Jan LTU0500 2057590 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:27:00 Vlach František SJC0603 2114992 C Sportcentrum Jičín
11:30:00 Ježek Martin LPU0701 2091558 C OK Lokomotiva Pardubice

H12D 1.76 km, 75 m, 8 kontrol, Start: S2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:59:00 Planík Martin STH0601 303928 C SK Studenec
11:01:00 Munzar Jakub LPU0606 436951 C OK Lokomotiva Pardubice
11:03:00 Kokrda Adam PHK0503 2078477 C OK 99 Hradec Králové
11:05:00 Sedláček David KOR0502 2106740 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:07:00 Balcar Jiří SHK0600 2080835 C OK Slavia Hradec Králové
11:09:00 Čihák Jan HOR0601 2104603 C TJ Jiskra Hořice
11:11:00 Kočí Miroslav SHK0601 2088152 C OK Slavia Hradec Králové
11:13:00 Jiřička Martin STH0503 2008986 C SK Studenec
11:15:00 Starý Martin LPU0503 0 C OK Lokomotiva Pardubice
11:17:00 Adamec Matěj ZAM0603 2053567 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:19:00 Hostinský Matěj LPU0604 9233 C OK Lokomotiva Pardubice
11:21:00 Porkert Jiří SHK0506 2112730 C OK Slavia Hradec Králové
11:23:00 Jirout Jan CHC0601 232905 C K.O.B. Choceň
11:25:00 Háp Matěj PHK0501 2017670 B OK 99 Hradec Králové
11:27:00 Vicenec Martin ZAM0601 1398978 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:29:00 Horáček Dominik STH0600 330520 C SK Studenec
11:31:00 Lesák Lukáš ZAM0502 2053564 C OB T.J. Sokol Žamberk

H14C 3.34 km, 10 m, 16 kontrol, Start: S1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Novák Stanislav NPA0404 9693 B SK LOB Nová Paka
10:02:00 Novák Adam LPU0320 2096140 B OK Lokomotiva Pardubice
10:04:00 Dohnálek Tomáš SHK0403 1400421 B OK Slavia Hradec Králové
10:06:00 Haas Filip LPU0401 2070815 B OK Lokomotiva Pardubice
10:08:00 Černík Adam SHK0404 2073723 B OK Slavia Hradec Králové
10:10:00 Vitvar Radim SJC0404 2080982 B Sportcentrum Jičín
10:12:00 Waněk Hubert LPU0309 7200595 B OK Lokomotiva Pardubice
10:14:00 Flegl Martin SRK0300 2091541 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:16:00 Štregl Matyáš VRL0301 8636759 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:18:00 Rusin Vojtěch BRU0301 2032387 B Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:20:00 Chaloupský Jakub PHK0302 434594 A OK 99 Hradec Králové
10:22:00 Choutka Matěj NPA0402 9688 B SK LOB Nová Paka
10:24:00 Štichhauer Daniel LPU0405 9102564 B OK Lokomotiva Pardubice
10:26:00 Filsak Rafael SJC0301 2102081 C Sportcentrum Jičín
10:28:00 Rak Tomáš SHK0400 2049527 B OK Slavia Hradec Králové
10:30:00 Schneidewind Richard HOR0404 2102540 C TJ Jiskra Hořice
10:32:00 Šitina Tomáš LTU0300 2057588 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:34:00 Kodytek Adam SHK0402 2073745 B OK Slavia Hradec Králové
10:36:00 Malý Evžen ml. JIL0301 53224 C OK Jilemnice
10:38:00 Kolář Šimon SHK0405 7200597 B OK Slavia Hradec Králové
10:40:00 Suchánek Adam PHK0403 2080985 B OK 99 Hradec Králové
10:42:00 Holman Antonín HOR0405 2103297 C TJ Jiskra Hořice
10:44:00 Tichý Lubomír SHK0303 7206348 B OK Slavia Hradec Králové
10:46:00 Langr Jakub KOR0401 2095937 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:48:00 Krpata Michal LPU0403 9201683 B OK Lokomotiva Pardubice
10:50:00 Pirožek Vojtěch LTU0400 2057589 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:52:00 Tměj Adam SJC0407 2114995 C Sportcentrum Jičín
10:54:00 Procinger Jakub VRL0305 2088183 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:56:00 Fábera David SHK0305 2088201 A OK Slavia Hradec Králové
10:58:00 Šimek Jakub CHC0303 9560 C K.O.B. Choceň
11:00:00 Šedivka Pavel LTU0401 2057587 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:02:00 Fajfer Filip NPA0401 7207884 B SK LOB Nová Paka
11:04:00 Růžička Jan SJC0406 2102074 B Sportcentrum Jičín
11:06:00 Šípek Stanislav SRK0304 2027201 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:08:00 Typlt Tomáš NPA0406 7207895 B SK LOB Nová Paka
11:10:00 Kunt Stanislav ZAM0401 2102818 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:12:00 Tesař Zdeněk SJC0401 2053544 B Sportcentrum Jičín

H14D 3.27 km, 10 m, 11 kontrol, Start: S1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Kokrda Vojtěch PHK0402 2078476 C OK 99 Hradec Králové
10:05:00 Hájek Matěj VRL0402 2087702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:09:00 Kaška Jan ZAM0301 2096135 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:13:00 Hladký Filip KOR0300 2051521 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:17:00 Mühlbach Ivo STH0401 425575 C SK Studenec
10:21:00 Pinke Tomáš LPU0311 2085651 C OK Lokomotiva Pardubice
10:25:00 Škorpil Marek HOR0900 52275 C TJ Jiskra Hořice
10:29:00 Müller Matěj KOR0302 2083389 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:33:00 Marhold Stanislav CHC0402 9553 C K.O.B. Choceň
10:37:00 Dvořáček Filip LPU0420 2113098 C OK Lokomotiva Pardubice
10:41:00 Tobolka Jiří HOR0403 2108890 C TJ Jiskra Hořice
10:45:00 Wohanka Antonín VRL1201 232639 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

H16C 4.06 km, 35 m, 18 kontrol, Start: S1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Kudrna Dalibor KUO0201 920694 C KOB Ústí nad Orlicí
10:05:00 Vlastník Matouš JIL0201 2073749 B OK Jilemnice
10:08:00 Krsek Šimon ZAM0204 2075607 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:11:00 Kurzyp Stanisław CHC0202 1401454 C K.O.B. Choceň
10:14:00 Mejsnar Jaroslav VRL0202 7260006 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:17:00 Satranský Martin NPA0201 9695 C SK LOB Nová Paka
10:20:00 Pipek Ondřej LPU0203 7200907 A OK Lokomotiva Pardubice
10:23:00 Langr Jan SHK0101 51179 B OK Slavia Hradec Králové
10:26:00 Mühlbach Aleš STH0104 7207505 B SK Studenec
10:29:00 Zemánek Mikuláš SRK0201 9496 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:32:00 Poláček Radim PHK0201 9967 C OK 99 Hradec Králové
10:35:00 Locker Daniel SRK0200 405991 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:38:00 Moravec Jan ZAM0205 8629818 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:41:00 Krampera Tomáš VRL0103 425565 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:44:00 Metelka Ondřej PHK0101 2058465 A OK 99 Hradec Králové
10:47:00 Vaňura Vít HOR0203 4768 C TJ Jiskra Hořice
10:50:00 Mrskoč Marek LPU0205 2049513 B OK Lokomotiva Pardubice
10:53:00 Krejčí Milan KOR0201 2095969 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:56:00 Ježek Jakub JIL0104 2035716 B OK Jilemnice
10:59:00 Dostál Jakub VRL0104 7206528 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:02:00 Jošt Jakub LPU0213 2108919 C OK Lokomotiva Pardubice
11:05:00 Bárta Šimon PHK0202 9428 B OK 99 Hradec Králové
11:08:00 Porkert Jan SHK0100 7207030 B OK Slavia Hradec Králové
11:11:00 Procinger Jan VRL0102 2082910 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:14:00 Vališ Jan LPU0210 2091559 C OK Lokomotiva Pardubice
11:17:00 Gottstein Jonáš JIL0107 2078455 B OK Jilemnice
11:20:00 Lacina Jindřich LPU0211 515072 C OK Lokomotiva Pardubice
11:23:00 Pachel Jakub ZAM0202 9284 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:26:00 Paleček Ondřej SRK0103 682693 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:29:00 Zamastil Michal LTU0203 2057576 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:32:00 Koditek Jonáš KUO0101 2051522 B KOB Ústí nad Orlicí
11:35:00 Kynčl Vojtěch JIL0101 232622 C OK Jilemnice
11:38:00 Švadlena Michal CHC0101 9990101 A K.O.B. Choceň
11:41:00 Šišma Vojtěch LPU0204 7208077 B OK Lokomotiva Pardubice
11:44:00 Jirout Matěj CHC0201 9569 C K.O.B. Choceň

H18C 4.87 km, 45 m, 24 kontrol, Start: S1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Šitina Jakub LTU0001 2057577 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:05:00 Ježek Vít JIL9903 425529 C OK Jilemnice
10:08:00 Czapliński Jakub CHC0003 1401455 C K.O.B. Choceň
10:11:00 Karásek Matěj SJC0001 2025365 C Sportcentrum Jičín
10:14:00 Krawczyński Mikołaj CHC0001 504029 C K.O.B. Choceň
10:17:00 Nejman Marek PHK0002 2113092 C OK 99 Hradec Králové
10:20:00 Vydra Martin STH9902 7207506 B SK Studenec
10:23:00 Tichý Radomír SHK0000 7300181 A OK Slavia Hradec Králové
10:26:00 Urban Michal KUO0001 2035149 C KOB Ústí nad Orlicí
10:29:00 Kubát Tomáš VRL0001 339555 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:32:00 Samek Tomáš PHK0001 1413977 A OK 99 Hradec Králové
10:35:00 Hašek Patrik LTU0000 2057579 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:38:00 Vlastník Šimon JIL9904 2060257 B OK Jilemnice
10:41:00 Chvátil Šimon PHK9908 2035744 A OK 99 Hradec Králové

H20C 5.48 km, 65 m, 26 kontrol, Start: S1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Hrouda Matěj JIL9804 2035717 B OK Jilemnice
10:02:00 Žák Jan LPU9802 2025379 A OK Lokomotiva Pardubice
10:04:00 Kalenský Aleš STH9801 331426 B SK Studenec

H21C 5.48 km, 65 m, 26 kontrol, Start: S1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:12:00 Vítek Petr PHK7601 9797 C OK 99 Hradec Králové
10:14:00 Klapal Jan LPU9006 515142 C OK Lokomotiva Pardubice
10:16:00 Černý Ondřej EKP8511 7205000 C VŠTJ Ekonom Praha
10:18:00 Hanč Petr VRL8001 981811 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:20:00 Lesák Jakub ZAM9603 9040 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:22:00 Panchártek Jan PHK8802 553446 C OK 99 Hradec Králové
10:24:00 Koucký Martin EKP9700 2032158 C VŠTJ Ekonom Praha
10:26:00 Novák Zdeněk NPA7701 7200594 C SK LOB Nová Paka
10:28:00 Kamenický Jakub PHK9104 553445 C OK 99 Hradec Králové
10:30:00 Koucký Roman EKP6301 2035738 C VŠTJ Ekonom Praha
10:32:00 Pátek Michal CHC8603 2025343 C K.O.B. Choceň
10:34:00 Luštický Martin TUR8700 7092626 C OOB TJ Turnov
10:36:00 Waněk Adam LPU9505 1602634 C OK Lokomotiva Pardubice
10:38:00 Krmaš Václav SRK8001 9521 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:40:00 Paclík Roman SHK7801 7202780 C OK Slavia Hradec Králové
10:42:00 Volák Ondřej LPU0010 2011790 A OK Lokomotiva Pardubice
10:44:00 Andrš Jiří VAM8601 7260010 C OOB Vamberk
10:46:00 Losman Petr PHK7901 515420 R OK 99 Hradec Králové
10:48:00 Roudný Martin LPU0002 7202872 A OK Lokomotiva Pardubice
10:50:00 Lauterbach David ZAM9801 2085646 B OB T.J. Sokol Žamberk
10:52:00 Justa Pavel PHK8701 7203469 C OK 99 Hradec Králové
10:54:00 Macek Martin SNA7106 2060238 C TJ START Náchod
10:56:00 Hovorka Jan LPU7907 9337 C OK Lokomotiva Pardubice
10:58:00 Vik Martin JIL9206 500838 C OK Jilemnice
11:00:00 Antoš Filip NPA8001 9698 C SK LOB Nová Paka
11:02:00 Kadečka Petr ALB8400 7208 C OOB Albrechtice nad Orlicí
11:04:00 Mašata Roman PHK7107 515050 C OK 99 Hradec Králové
11:06:00 Haas Karel LPU7304 9294 C OK Lokomotiva Pardubice
11:08:00 Hulec Filip PCB9401 682373 C SKP České Budějovice
11:10:00 Novotný Tomáš PHK8101 9410 C OK 99 Hradec Králové
11:12:00 Kos Oldřich LPU9302 7207355 C OK Lokomotiva Pardubice
11:14:00 Urbaník Robert VLI7002 8292 C Slavia Liberec orienteering
11:16:00 Smutný Šimon VAM9301 9589 C OOB Vamberk
11:18:00 Filip Filip SHK9000 9192 C OK Slavia Hradec Králové
11:20:00 Vojtěch Martin ZAM8101 7209465 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:22:00 Ptáček Jiří SRK9002 9491 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:24:00 Lučan Vladimír LPU7710 515170 C OK Lokomotiva Pardubice
11:26:00 Pátek Lukáš SRK8905 9498 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:28:00 Šmehlík Eduard SHK8702 515483 C OK Slavia Hradec Králové
11:30:00 Škoda Jáchym LTU8700 1420240 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:32:00 Malý Aleš JIL8702 1155115 C OK Jilemnice
11:34:00 Pospíšil Ondřej DKP8717 7202874 C Oddíl OB Kotlářka
11:36:00 Cupák Jiří VRL7201 8972 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:38:00 Mašata Matěj PHK9601 2045215 R OK 99 Hradec Králové
11:40:00 Krunčík Pavel SRK8501 682691 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:42:00 Deml Tomáš LPU9502 9201627 C OK Lokomotiva Pardubice
11:44:00 Pýcha Lukáš SNA8402 9617 C TJ START Náchod
11:46:00 Hepner David SHK7601 1008172 C OK Slavia Hradec Králové
11:48:00 Beneš Jan SJC8703 886513 C Sportcentrum Jičín
11:50:00 Držka Štěpán LPU7604 7209354 C OK Lokomotiva Pardubice
11:52:00 Kořínek Jindřich TUR8406 515082 C OOB TJ Turnov
11:54:00 Veverka Tomáš VAM8401 9669 C OOB Vamberk
11:56:00 Kříž Libor LPU7804 7807223 C OK Lokomotiva Pardubice
11:58:00 Tomeš Jaroslav DKP8109 2080999 C Oddíl OB Kotlářka
12:00:00 Pospíšil Vítek PGP6803 681612 C SK Praga
12:02:00 Semík Luboš KAM6201 52279 C OK Kamenice
12:04:00 Hanzl Tomáš SJC8205 9965 C Sportcentrum Jičín
12:06:00 Kolín Jan DKP7701 9007701 C Oddíl OB Kotlářka
12:08:00 Kolaja Jan VLI8100 1398538 C Slavia Liberec orienteering
12:10:00 Bejr Zdeněk NPA8401 20736720 C SK LOB Nová Paka
12:12:00 Lehár Adam LPU9114 2088721 C OK Lokomotiva Pardubice
12:14:00 Semík Ondřej KAM9401 920683 E OK Kamenice
12:16:00 Nývlt Petr DKP8004 1207404 C Oddíl OB Kotlářka
12:18:00 Doucha Jiří SNA7105 9626 C TJ START Náchod
12:20:00 Zvěřina Petr LPU8208 887920 R OK Lokomotiva Pardubice
12:22:00 Hrdinka Daniel VRL9701 2085616 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:24:00 Martan Jiří VLI7300 7999888 C Slavia Liberec orienteering
12:26:00 Zlámal David SJC9603 2053542 C Sportcentrum Jičín
12:28:00 Udržal Tomáš LPU8002 886715 E OK Lokomotiva Pardubice
12:30:00 Novák Jiří NPA7502 682098 C SK LOB Nová Paka
12:32:00 Šabatka Jan SHK9001 9193 C OK Slavia Hradec Králové
12:34:00 Maňák Michal PHK9801 224890 C OK 99 Hradec Králové
12:36:00 Novotný Matěj ZAM9802 2085612 C OB T.J. Sokol Žamberk
12:38:00 Kettner Lukáš KAM9403 887640 R OK Kamenice
12:40:00 Strachota Petr TJN8700 7207342 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
12:42:00 Zelenka Tomáš PHK9001 886259 C OK 99 Hradec Králové
12:44:00 Rusin Jan LPU0008 2032380 A OK Lokomotiva Pardubice
12:46:00 Křivda Tomáš CHC9901 9200535 A K.O.B. Choceň
12:48:00 Vandas Daniel PHK9805 9110998 R OK 99 Hradec Králové
12:50:00 Kopec Tomáš VLI8203 52641 C Slavia Liberec orienteering
12:52:00 Bartoň Zdeněk NPA8301 2073743 C SK LOB Nová Paka
12:54:00 Komanec Václav SHK8406 995807 R OK Slavia Hradec Králové
12:56:00 Kubát Pavel PHK9101 7207507 E OK 99 Hradec Králové
12:58:00 Žemlík Pavel TUV7135 8893 C SOK TJ Turnov
13:00:00 Vávra Jaroslav LPU7308 7203457 C OK Lokomotiva Pardubice
13:02:00 Švadlena Pavel CHC7502 2011854 C K.O.B. Choceň
13:04:00 Faltejsek Jan PHK9802 9464 B OK 99 Hradec Králové
13:06:00 Klapal Michal VAM8802 9670 C OOB Vamberk
13:08:00 Kazda Adam ZBM9104 232343 C SK Žabovřesky Brno
13:10:00 Vojta Marek SHK8804 9841 C OK Slavia Hradec Králové
13:12:00 Fiala Petr LPU8701 7201198 C OK Lokomotiva Pardubice
13:14:00 Kupka Jaroslav ALB7800 7213 C OOB Albrechtice nad Orlicí
13:16:00 Bolehovský Pavel EKP7103 7204488 C VŠTJ Ekonom Praha
13:18:00 Zelinka Jiří MBM8740 232019 C O-mikron
13:20:00 Moravec Jakub KAM9702 7201811 A OK Kamenice
13:22:00 Jiroušek Vít SRK9402 301134 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
13:24:00 Fencl Jonáš LPU9902 2070827 A OK Lokomotiva Pardubice
13:26:00 Nývlt Martin DKP8200 1207407 C Oddíl OB Kotlářka
13:28:00 Wohanka Pavel VRL7501 2096236 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:30:00 Pešan Jan LTU7400 2102556 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
13:32:00 Palas Jan ZBM8507 500267 C SK Žabovřesky Brno
13:34:00 Kovář Miroslav SJC8104 7201777 C Sportcentrum Jičín
13:36:00 Kettner Vojtěch KAM9601 897360 E OK Kamenice
13:38:00 Souček Tomáš SHK8200 7203456 C OK Slavia Hradec Králové
13:40:00 Pokorný David SRK9701 9814 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
13:42:00 Sháněl Jan CHC9402 2053589 C K.O.B. Choceň
13:44:00 Novotný Vojtěch LPU9702 9308 C OK Lokomotiva Pardubice
13:46:00 Horáček Michal VLI7700 500290 R Slavia Liberec orienteering
13:48:00 Křivda Martin CHC9501 2025344 C K.O.B. Choceň
13:50:00 Sedlák Radek LIP7500 8629812 C SOS Mamuti z Lipovky
13:52:00 Polák Vlastimil VRL7702 2096239 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

H21D 4.42 km, 15 m, 21 kontrol, Start: S1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Procházka Filip LTU7800 0 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:08:00 Sojka Lukáš ALB8500 7218 C OOB Albrechtice nad Orlicí
10:14:00 Procházka Martin LTU8101 9779 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:20:00 Jirčák Ondřej SRK8805 920697 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:26:00 Janeček Tomáš PHK9205 7207613 C OK 99 Hradec Králové
10:32:00 Novotný Radek SRK9101 9591 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:38:00 Kutílek Jakub LPU8609 2079499 C OK Lokomotiva Pardubice
10:44:00 Moravec Filip KUN8801 2103274 C TJ Sokol Kunvald
10:50:00 Hanousek Martin CTB7910 4678 C SK OB Chotěboř
10:56:00 Roll Martin ALB8401 7207 C OOB Albrechtice nad Orlicí
11:02:00 Novotný Radek PHK7402 886826 C OK 99 Hradec Králové
11:08:00 Vávra Martin HOR9700 2078473 C TJ Jiskra Hořice
11:14:00 Andrš Petr ZAM8401 2083373 C OB T.J. Sokol Žamberk

H35C 5.17 km, 70 m, 23 kontrol, Start: S1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Vrbata Alan HOS7801 9762 C TJ Tatran Hostinné
11:03:00 Suchý Petr SHK7800 2069098 C OK Slavia Hradec Králové
11:06:00 Rusin Jan BRU7601 2032383 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:09:00 Ježek Zdenek JIL7301 2075668 C OK Jilemnice
11:12:00 Fukátko Jan LPU8105 9282 C OK Lokomotiva Pardubice
11:15:00 Myslivec Tomáš SHK7002 9127 C OK Slavia Hradec Králové
11:18:00 Morávek Martin SRK7701 301106 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:21:00 Junek Petr STH7801 9090 C SK Studenec
11:24:00 Šabatka Petr LPU8106 9269 C OK Lokomotiva Pardubice
11:27:00 Vandas Luděk VAM6601 9111166 C OOB Vamberk
11:30:00 Chvátil Jiří PHK7200 336717 C OK 99 Hradec Králové
11:33:00 Marák Jan SNA8001 253113 C TJ START Náchod
11:36:00 Hausvater Karel SHK5801 301648 C OK Slavia Hradec Králové
11:39:00 Hovorka Pavel LPU7908 9338 C OK Lokomotiva Pardubice
11:42:00 Filip Libor SRK7101 2080850 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:45:00 Toužil Karel SHK7602 9134 C OK Slavia Hradec Králové
11:48:00 Pecka Jan EKP6800 515152 C VŠTJ Ekonom Praha
11:51:00 Belej Jiří LPU7421 2045236 C OK Lokomotiva Pardubice
11:54:00 Hladký Viktor VAM8201 7003026 C OOB Vamberk
11:57:00 Svoboda Ondřej SHK7605 9101116 C OK Slavia Hradec Králové
12:00:00 Václavek Jan LPU7816 2025376 C OK Lokomotiva Pardubice

H35D 3.66 km, 135 m, 16 kontrol, Start: S2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Macháček Lubomír LPU7515 2108901 C OK Lokomotiva Pardubice
10:04:00 Hanl Vratislav SRK7402 2027249 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:07:00 Pitrmuc Jan JIL7703 2075603 C OK Jilemnice
10:10:00 Krummer Jiří CHC7301 206468 C K.O.B. Choceň
10:13:00 Příkazský Jakub PHK8000 2091536 C OK 99 Hradec Králové
10:16:00 Kunt Stanislav ZAM7401 2800295 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:19:00 Koutný Pavel PHK7108 51102 C OK 99 Hradec Králové
10:22:00 Šeps Jiří SRK7504 2027209 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:25:00 Šimek Jiří CHC7901 232911 C K.O.B. Choceň
10:28:00 Puš Roman STH7501 2032180 C SK Studenec
10:31:00 Stavrinou Marios SRK7901 2027228 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:34:00 Stohanzl Jan LPU7600 2103261 C OK Lokomotiva Pardubice
10:37:00 Vojtěch Libor HOR7303 9010 C TJ Jiskra Hořice
10:40:00 Kadaník Libor PHK7204 2025375 C OK 99 Hradec Králové
10:43:00 Krejčí Milan KOR7400 2095967 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:46:00 Šišma Pavel TYN6901 49698 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:49:00 Melichar Igor PHK6504 1413331 C OK 99 Hradec Králové
10:52:00 Meier Jiří BRU7400 2033634 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:55:00 Jirout Milan CHC7604 232912 C K.O.B. Choceň
10:58:00 Kašpar Václav TYN7001 2111719 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:01:00 Dostál Dalibor VRL7308 1413338 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:04:00 Secký Ondřej ZAM8220 436957 OB T.J. Sokol Žamberk
11:07:00 Nekvapil Ondřej LPU7403 253351 C OK Lokomotiva Pardubice
11:10:00 Daněk Petr TYN7900 2111605 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:13:00 Podlešák Marek PHK7802 2088213 C OK 99 Hradec Králové
11:16:00 Marek Robert KOR7700 2051472 C OB DDM Kostelec nad Orlicí

H40C 5.17 km, 70 m, 23 kontrol, Start: S1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Škorpil Martin HOR5700 2011900 C TJ Jiskra Hořice
10:03:00 Tesař Zdeněk SJC7401 2053543 C Sportcentrum Jičín
10:06:00 Čečka Jiří SHK7600 7756 C OK Slavia Hradec Králové
10:09:00 Pipek Kamil LPU7310 2049532 C OK Lokomotiva Pardubice
10:12:00 Slovák Miroslav SHK7704 9101117 C OK Slavia Hradec Králové
10:15:00 Kolář Viktor HOR7300 2049537 C TJ Jiskra Hořice
10:18:00 Kraus Petr SJC7303 9898 C Sportcentrum Jičín
10:21:00 Slavík Pavel SNA7349 9630 C TJ START Náchod
10:24:00 Műller Kamil TYN7500 2049538 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:27:00 Pleva Stanislav SJC7601 2115004 C Sportcentrum Jičín
10:30:00 Zlesák Ondřej JIL7601 9067 C OK Jilemnice
10:33:00 Chrást Tomáš STH7401 7203467 C SK Studenec
10:36:00 Froš Štěpán LPU7309 2049533 C OK Lokomotiva Pardubice
10:39:00 Hanuš Vladimír VRL7508 2078480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:42:00 Hladký Tomáš KOR7600 2060298 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:45:00 Volák Pavel BRU7001 2032382 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:48:00 Ježek Vladimír LPU7311 2070817 C OK Lokomotiva Pardubice

H45C 4.41 km, 25 m, 21 kontrol, Start: S1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Petržela Pavel LTU6301 2085656 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:04:00 Faltejsek Pavel PHK7003 2017671 C OK 99 Hradec Králové
10:07:00 Brožek Tomáš KUO6902 920653 C KOB Ústí nad Orlicí
10:10:00 Sobczyński Kalikst CHC7101 9595959 C K.O.B. Choceň
10:13:00 Votoček Tomáš JIL7041 9069 C OK Jilemnice
10:16:00 Háp Pavel PHK7101 9395 C OK 99 Hradec Králové
10:19:00 Killar Marek LTU6801 301646 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:22:00 Šritr Martin TUV6802 232388 C SOK TJ Turnov
10:25:00 Trejtnar Pavel KUN5801 9014 C TJ Sokol Kunvald
10:28:00 Vlastník Zdeněk JIL6901 2060259 C OK Jilemnice
10:31:00 Cichý David PHK7001 2070821 C OK 99 Hradec Králové
10:34:00 Locker Martin SRK7001 301158 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:37:00 Souček Karel SHK6601 553452 C OK Slavia Hradec Králové
10:40:00 Levý Tomáš ZAM6801 331587 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:43:00 Vališ Jan LPU7104 2091562 C OK Lokomotiva Pardubice
10:46:00 Netuka Jan SHK7001 9126 C OK Slavia Hradec Králové
10:49:00 Adamovský Michal TYN7200 9852 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:52:00 Metelka Pavel PHK6800 2058529 C OK 99 Hradec Králové
10:55:00 Lazák Jan LTU6900 2057593 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:58:00 Kohout Josef SHK6902 2017669 C OK Slavia Hradec Králové

H45D 3.20 km, 110 m, 14 kontrol, Start: S2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:15:00 Lux Zdeněk KUN6201 7208208 C TJ Sokol Kunvald
11:17:00 Novák Jiří VAM6301 9790 C OOB Vamberk
11:19:00 Vondra Václav LTU6800 2057584 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:21:00 Širůček Jaromír SHK6200 2085650 C OK Slavia Hradec Králové
11:23:00 Gernert Alan JIL7001 49414 C OK Jilemnice
11:25:00 Semrád Pavel CHC6602 9555 C K.O.B. Choceň
11:27:00 Imlauf Martin SNA6301 9629 C TJ START Náchod
11:29:00 Hanč Jaroslav VRL6702 438038 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:31:00 Novotný Pavel SHK6104 7203333 C OK Slavia Hradec Králové
11:33:00 Marhold Stanislav CHC6603 9558 C K.O.B. Choceň
11:35:00 Rémiš Jaromír SHK7200 2103291 C OK Slavia Hradec Králové
11:37:00 Hnyk Petr SNA5701 416261 C TJ START Náchod
11:39:00 Svoboda Miloslav SHK5901 9158 C OK Slavia Hradec Králové
11:41:00 Čivrný Pavel VRL6306 995887 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:43:00 Šváb Pavel BRU6701 425509 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:45:00 Čihák Petr HOR6900 2113495 C TJ Jiskra Hořice
11:47:00 Rykala Karel VAM6401 9671 C OOB Vamberk
11:49:00 Vach Vladimír KOR6900 2106728 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:51:00 Justa Jaromír PHK6101 9373 C OK 99 Hradec Králové
11:53:00 Hanuš Pavel LTU6501 2085618 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:55:00 Funda Michal SHK6403 410744 C OK Slavia Hradec Králové
11:57:00 Vaňura Tomáš HOR6800 2087718 C TJ Jiskra Hořice
11:59:00 Mikyska Alan VAM7149 9684 C OOB Vamberk
12:01:00 Cinkan Zdeněk LPU6201 9327 C OK Lokomotiva Pardubice
12:03:00 Ptáček Miloš BRU7000 2032371 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
12:05:00 Divecký Josef SHK6102 9120 C OK Slavia Hradec Králové

H50C 4.41 km, 25 m, 21 kontrol, Start: S1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:10:00 Langr Jan SHK6701 9531 C OK Slavia Hradec Králové
11:13:00 Hlaváček Lubomír PHK6401 2059745 C OK 99 Hradec Králové
11:16:00 Vávra Radek HOR6301 2032106 C TJ Jiskra Hořice
11:19:00 Teplý Jiří SHK6401 9123 C OK Slavia Hradec Králové
11:22:00 Hanuš Karel HOS6701 9754 C TJ Tatran Hostinné
11:25:00 Mutinský Viktor KUO6501 51752 C KOB Ústí nad Orlicí
11:28:00 Widziewicz Remigiusz 17P6600 504031 WKS Śląsk Wrocław
11:31:00 Křivda Ivan CHC6701 9552 C K.O.B. Choceň
11:34:00 Vávra Martin HOR6302 2059759 C TJ Jiskra Hořice
11:37:00 Chmelař Pavel SHK6402 9151 C OK Slavia Hradec Králové
11:40:00 Půlpán Roman CHC6501 9561 C K.O.B. Choceň
11:43:00 Průcha Miloslav BOR5800 1958242 C OK Jiskra Nový Bor
11:46:00 Kubíček Radek PHK6501 9388 C OK 99 Hradec Králové
11:49:00 Valach Petr LPU6505 253352 C OK Lokomotiva Pardubice
11:52:00 Starý Pavel VRL6301 9005 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

H55C 3.44 km, 16 kontrol, Start: S1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Mádle Petr NNN6101 9191 Neregistrovaní (NNN)
10:04:00 Erlebach Josef JIL5201 9774 C OK Jilemnice
10:07:00 Chládek Josef ZAM5901 2060235 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:10:00 Novotný Miroslav LPU5905 301183 C OK Lokomotiva Pardubice
10:13:00 Tupec Jiří VAM5801 9581 C OOB Vamberk
10:16:00 Černý Petr ALB6000 7224 C OOB Albrechtice nad Orlicí
10:19:00 Andrš Milan ZAM5801 2085624 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:22:00 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C OK RECO Sport
10:25:00 Vízek Luděk SHK6001 49629 C OK Slavia Hradec Králové
10:28:00 Beneš Josef SJC5801 9907 C Sportcentrum Jičín
10:31:00 Pross Josef KOR6100 2109763 OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:34:00 Kalibán Jaroslav NPA5101 2059741 C SK LOB Nová Paka
10:37:00 Roudný Václav LPU6102 9277 C OK Lokomotiva Pardubice
10:40:00 Hanč Pavel VRL5601 8996 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:43:00 Falta Jiří HOS6201 9749 C TJ Tatran Hostinné
10:46:00 Kynčl Stanislav JIL5401 9087 C OK Jilemnice

H55D 2.89 km, 105 m, 12 kontrol, Start: S2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:40:00 Sáňka Bedřich LPU5102 2032164 C OK Lokomotiva Pardubice
10:42:00 Karel Miloš JIL6004 682091 C OK Jilemnice
10:44:00 Čermák Libor PHK5600 2088189 C OK 99 Hradec Králové
10:46:00 Klimpl Petr LPU5401 301633 C OK Lokomotiva Pardubice
10:48:00 Balcar Aleš PHK5703 9354 C OK 99 Hradec Králové
10:50:00 Malý Evžen JIL6102 9070 C OK Jilemnice
10:52:00 Vícha Vladimír LPU5801 7207852 C OK Lokomotiva Pardubice
10:54:00 Junek Petr STH5501 9200530 C SK Studenec
10:56:00 Šabatka Petr SHK5703 9115 C OK Slavia Hradec Králové
10:58:00 Dvořák Vladimír LPU6004 2075604 C OK Lokomotiva Pardubice
11:00:00 Krejčí Jaroslav LTU5801 9775 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:02:00 Hostinský Jiří LPU5501 9255 C OK Lokomotiva Pardubice
11:04:00 Souček Pavel PHK5503 7202881 C OK 99 Hradec Králové
11:06:00 Lulay Miloš LPU5502 301188 C OK Lokomotiva Pardubice
11:08:00 Beňo Miroslav TYN5301 9731 C OOB SK Týniště nad Orlicí

H60C 3.44 km, 16 kontrol, Start: S1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:58:00 Kříž Pavel PZR4800 2023807 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:01:00 Běhoun Pavel PHK5701 2102525 C OK 99 Hradec Králové
11:04:00 Filip Aleš SHK5501 2058468 C OK Slavia Hradec Králové
11:07:00 Mrštík Václav LPU5002 9215 C OK Lokomotiva Pardubice
11:10:00 Dušátko Petr PHK5702 2112740 C OK 99 Hradec Králové
11:13:00 Denemarek Oldřich BBM5100 7510216 C BETA URSUS Orienteering
11:16:00 Knap Jan LPU5101 51105 C OK Lokomotiva Pardubice
11:19:00 Gazdačko Milan SHK5702 410797 C OK Slavia Hradec Králové
11:22:00 Juračka Vojtěch LPU5404 9234 C OK Lokomotiva Pardubice

H65C 2.89 km, 105 m, 12 kontrol, Start: S2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Fejlek Vojtěch SHK5202 9104 C OK Slavia Hradec Králové
10:02:00 Rejmont Milan LTU4801 9777 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:04:00 Bílek Vratislav SJC4801 9948 C Sportcentrum Jičín
10:06:00 Šroler Zdeněk KUN5201 7208201 C TJ Sokol Kunvald
10:08:00 Třasák Milan LPU5206 9257 C OK Lokomotiva Pardubice
10:10:00 Stárek Jiří SRK5002 9818 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:12:00 Tvrdek Vojtěch TUR4949 51283 C OOB TJ Turnov
10:14:00 Pilgr Bohuslav CET5101 2075656 C TJ Loko Česká Třebová
10:16:00 Farář Václav LPU5201 9260 C OK Lokomotiva Pardubice
10:18:00 Šponar Josef ZAM4701 9038 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:20:00 Edward Bartkowiak 55P4800 412412 Grunwald Poznań
10:22:00 Tobiška Václav ZAM4401 9039 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:24:00 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:26:00 Procházka Jiří LTU4802 9778 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:28:00 Hrobař Rudolf SRK4702 9798 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:30:00 Jakubec Jindřich TUR4801 51816 C OOB TJ Turnov
10:32:00 Čípa Jiří CET5002 2085582 C TJ Loko Česká Třebová

H70C 2.45 km, 85 m, 10 kontrol, Start: S2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:16:00 Čepelka Petr LPU4701 9334 C OK Lokomotiva Pardubice
10:20:00 Zlesák Zdeněk JIL4701 9066 C OK Jilemnice
10:24:00 Havlík Jaroslav SJC3601 9005225 C Sportcentrum Jičín
10:28:00 Vávra Jaroslav LPU4601 9258 C OK Lokomotiva Pardubice
10:32:00 Švadlena Jiří CHC4601 9554 C K.O.B. Choceň
10:36:00 Vykysalý František PHK3002 9455 C OK 99 Hradec Králové
10:40:00 Málek Josef LPU3901 416268 C OK Lokomotiva Pardubice
10:44:00 Sokolář Zdeněk SNA4501 9610 C TJ START Náchod

HDR 2.48 km, 135 m, 5 kontrol, Start: S2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Jirout Jáchym SNA1201 9645 C TJ START Náchod
10:00:00 Vencl Dorián SNA1002 9619 C TJ START Náchod
10:00:00 Venclová Dorota SNA1351 2113083 C TJ START Náchod
10:00:00 Benáková Miroslava 81Z5000 0 3A
10:00:00 Benák Vladimír 81Z5400 0 3A
10:00:00 Kondělka Petr HOS5401 0 C TJ Tatran Hostinné
10:00:00 Cichý Marek PHK1300 301638 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 Macková Šárka SNA0850 2085590 C TJ START Náchod
10:00:00 Pavelec Daniel NPA1101 9687 C SK LOB Nová Paka
10:00:00 Fagre Julia 29746
10:00:00 Leško Michal 0
10:00:00 Teplý Martin 0
10:00:00 Ševčíková Linda EKP1353 2073671 C VŠTJ Ekonom Praha
10:00:00 Tomášová Magdaléna CHC0651 52328 C K.O.B. Choceň
10:00:00 Žaloudek Petr 75Z0901 0 Neregistrovani - Zaloudkovi
10:00:00 Žaloudek Radek 75Z1101 0 Neregistrovani - Zaloudkovi
10:00:00 Hnízdo Ondřej 75Z0902 0 Neregistrovani - Zaloudkovi
10:00:00 Hnízdo Filip 75Z1001 0 Neregistrovani - Zaloudkovi
10:00:00 Brdlíková Eliška VRL0753 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 Müllerová Kateřina TYN0750 2060239 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:00:00 Polák Vlastimil VRL1001 9000 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 Horák Vít JIL0801 426351 C OK Jilemnice
10:00:00 Čičáková Dominika PHK0756 0 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 Kunart Lukáš PHK1010 2059756 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 Junek Kryštof STH1201 7202572 C SK Studenec
10:00:00 Málková Michaela PHK0853 2070847 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 Poláková Gabriela VRL1351 206476 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 Jiroutová Marie CHC1051 232919 C K.O.B. Choceň
10:00:00 Jelínková Eva PHK0953 2113479 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 Marek Svatopluk KOR0901 2051520 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 Zahradník Václav SJC1200 2102799 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 Ježková Barbora PHK0755 0 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 Šimek Vojtěch CHC1002 232913 C K.O.B. Choceň
10:00:00 Tomášová Petra SRK1111 0 SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 Tomášová Majda SRK1112 0 SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 Langrová Tereza KOR1250 2083380 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 Čížková Alena SHK0851 0 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Chabinová Veronika SHK0850 4145 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Nekvapil Oskar SHKXXX3 301624 OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Bezvodová Elen SHKXXX4 2111614 OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Kočí Antonín SHKXXX5 0 OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Michl Štěpán VRL1102 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 Slavík František SHKXXX6 9199 OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Munzarová Monika LPU1166 2104618 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Křížová Magdalena LPU1177 780722 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Dvořáková Marie LPU1452 2045243 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Froschová Magdaléna LPU1052 9271 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Hovorková Elen LPU0954 2103243 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Kárníková Alžběta LPU1354 920672 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Lučan Matěj LPU0903 9302 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Lučan Ondřej LPU1101 2099483 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Nekvapilová Zuzana LPU1159 2049515 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Stohanzlová Vilma LPU1551 9281 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Švíglerová Anna LPU0952 51128 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Zvěřinová Nina LPU1253 515126 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Suchardová Ella JIL0951 425538 C OK Jilemnice
10:00:00 Daněk Tomáš TYN0900 416296 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:00:00 Smith Laura VRL1152 1396854 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 Šrámek Petr SNA1101 405983 C TJ START Náchod
10:00:00 Maráková Sofie SNA1151 405984 C TJ START Náchod
10:00:00 Jirout Vilém SNA1001 9621 C TJ START Náchod

P 2.24 km, 75 m, 10 kontrol, Start: S2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Plichta Petr 426394
10:00:00 Havelka Ondřej 232625
10:00:00 Hájek Tibor VRL7202 2075627 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 Kašpar Michal TYN9502 49700 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:00:00 Llobet Adria 8DC9300 0 DOBneregistrovani
10:00:00 Hanušová Monika VRL7654 2080989 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 Šafránek Daniel KOR9700 2095947 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 Šnokhous Jan SJC8049 4295 Sportcentrum Jičín
10:00:00 Zahradník Jakub SJC8604 7207701 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 Hanušová Jitka LTU6352 2085638 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:00:00 Vondrová Denisa LTU7950 2103286 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:00:00 Liška Martin LTUYYYY 0 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:00:00 Andělová Ivana LTU8550 2057592 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:00:00 Šitinová LTUXXXX 0 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:00:00 Chabinová Jana SHK8350 7208202 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Chejn Aleš LPU2201 0 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Malá Marie LPU4753 301172 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Růžková Kamila LPU7560 2108897 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Stará Marta LPU7557 9348 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Šípek Jaroslav LPU7422 2049521 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Šípková Petra LPU8058 2049514 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Waněk Hubert LPU6506 8990 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Zamouřil Jáchym 79Z0300 0 RajP
10:00:00 Zamouřil Petr 79Z6800 0 RajP
10:00:00 Štěpová Věra 3IX8850 0 Zelenkovi
10:00:00 Novák Tomáš HOS7902 51598 C TJ Tatran Hostinné
10:00:00 Vaňurová Marcela HOR6850 2078472 C TJ Jiskra Hořice

T 5.06 km, 80 m, 27 kontrol, Start: S1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Kovařík Radovan 0
10:00:00 Ševčík Matěj XHK7908 0 MTBO Racing team Hradec Králové
10:00:00 Nováková Lenka EKP8062 2051473 C VŠTJ Ekonom Praha
10:00:00 Zelenková Lenka 3IX6150 405951 Zelenkovi
10:00:00 Jireš František 3IX5900 301639 Zelenkovi
10:00:00 Heczková Bohdana VLI7750 7200363 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Balcarová Jana PHK8852 9355 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 Pokorný Jan SRK6401 438611 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 Kunartová Lenka PHK7852 9408 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 Sokolář Zdeněk SNA7201 2113361 C TJ START Náchod
10:00:00 Náhlíková Erika HCE9750 51986 C TJ Hostivice
10:00:00 Netíková Martina DOB9350 7229 C KOB Dobruška
10:00:00 Švoma Vojtěch HOR0000 53361 TJ Jiskra Hořice
10:00:00 Čapek Miroslav PHK7603 2053586 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 Kutálek Jan TAP8301 442878 C KOB TRETRA Praha
10:00:00 Vandělík Michal ALB9999 7219 OOB Albrechtice nad Orlicí
10:00:00 Zídek Jan PHK7303 2102685 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 Jirous Jiří TAP7201 442867 C KOB TRETRA Praha
10:00:00 Skalka Michal LTU6700 2103290 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:00:00 Jedlička Michal SHK7309 7208023 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Nekvapilová Karolína SHKXXX2 9183 OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Fleischmann Aleš 1JC8900 2091560 Klub přátel kofoly
10:00:00 Hulec Jan 1JC8100 780815 Klub přátel kofoly
10:00:00 Mokrá Julie VLI8051 9102561 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Smith Lucie VRL7353 2096241 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 Vencl Vojtěch SNA8801 7246 C TJ START Náchod
10:00:00 Hrobařová Lenka ASU7751 9482 C Magnus Orienteering
10:00:00 Vančura Martin ASU8049 51234 C Magnus Orienteering