Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
27.05.2017
Místo konání:
Třísov
Pořadatel:
KRE - OOB TJ Sokol Křemže
Mapa:
Vláďova hora 1:10 000, e 5m
Ředitel závodu:
Nováková Alena
Hlavní rozhodčí:
Vébr Jiří - R2
Stavitel tratí:
Hejzlar Josef - R3
Kluby:
26A     NNN     API     CST     DOB     KCK     KRE     KTA     MIL     OCB     OPI     PCB     PGP     TCB     TUV     VCB     VTA     Ostatní kluby
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Anna Haider 26A5650 8630860 P
10:18:00 Sepp Hones 26A5400 1500223 H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Kořínková Martina NNN8651 2019544 P
01:00:00 Kořínková Hana NNN8652 2019545 P
01:00:00 Kořínek Ota NNN5801 2019546 P
01:00:00 Frk Radek NNN8601 2019547 P
01:00:00 Návara Marek NNN1222 2019552 P
01:00:00 Návarová Vladislava NNN2222 2019553 P
01:00:00 Škrlant Vojtěch Vladislav NNN3333 2019554 P
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:16:00 Jiří Funda API6401 2102854 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:04:00 Václav Pelc CST6702 2027924 C H21
10:06:00 Barbora Silovská CST0751 2019542 D10
10:20:00 Tadeáš Pelc CST0601 51330 C H12
10:25:00 Vojtěch Silovský CST0301 2019541 H14
10:29:00 Matyáš Pelc CST0401 436432 B H14
10:32:00 Pavla Pelcová CST7454 7749 C D35
10:34:00 Ivo Šafařík CST7401 434828 C H21
10:35:00 Josef Pich CST4002 416332 C H65
10:38:00 Bedřich Šafařík CST4601 443103 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:29:00 Radim Hošek DOB8737 9998737 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:10:00 Jan Flašar KCK5701 2080933 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Harvalíka Kamila KREXXXX 2019555 HDR
01:00:00 Michal Novák KRE1100 428714 C HDR
01:00:00 Šárka Moravcová KRE0050 416248 C P
01:00:00 Jitka Moravcová KRE8350 416249 P
10:12:00 Karel Mražík KRE5901 51419 C H45
10:14:00 Marcel Prais KRE9302 416242 H21
10:21:00 Kouba Christian KRE1111 2019551 H10N
10:24:00 Zdeněk Kouba KRE8700 51412 H21
10:30:00 František Weis KRE5100 2019543 H65
10:36:00 Klárka Štindlová KRE0251 51414 C D16
10:38:00 Diana Štráchalová KRE0150 7207771 A D16
10:40:00 Alena Klimešová KRE0151 51420 C D16
10:44:00 Erika Bartošová KRE0250 428715 C D16
10:48:00 Miloš Moravec KRE5301 416247 C H55
10:50:00 Jakub Novák KRE0201 7207620 B H16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Lenka Kršková KTA8851 232351 C P
10:03:00 Jolana Doleželová KTA1151 2108878 C D10N
10:03:00 David Bušík KTA0002 2025201 C H18
10:04:00 Milan Bušík KTA6301 2025202 C H45
10:07:00 Vendula Doleželová KTA0751 5296 C D10N
10:09:00 Vojtěch Krška KTA8901 2080931 C H21
10:12:00 Alena Hudečková KTA4351 416338 C D65
10:14:00 Jaroslav Hudeček KTA6501 416339 C H45
10:36:00 Tomáš Doležel KTA7701 2108861 C H35
10:58:00 Alena Zemanová KTA6351 232359 C D45
11:13:00 Helena Hudečková KTA6951 9101705 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:11:00 Jiří Pešta MIL7201 49858 C H35
10:20:00 Vladimír Ondruška MIL4601 2801024 C H65
10:41:00 Ladislav Mareš MIL7202 8695 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Jakub Bouček OCB9501 416348 C P
10:17:00 Ludmila Boučková OCB4351 51432 C D65
10:40:00 Václav Bouček OCB4101 51410 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Petr Pazderník OPI7301 2064774 C P
10:00:00 Petra Pazderníková OPI0651 2064773 C D12
10:00:00 Kateřina Karbusová OPI0052 2091528 C D18
10:01:00 Klára Počtová OPI0453 2064772 C D14
10:02:00 Anežka Vaněčková OPI0650 2111716 C D12
10:05:00 Jana Pazderníková OPI0452 2064771 C D14
10:09:00 Ludmila Fistrová OPI0451 2088174 C D14
10:13:00 Markéta Balková OPI0450 2111767 B D14
10:16:00 Tomáš Pazderník OPI0800 2064775 C H10
10:16:00 Šimon Hrdlička OPI0601 2064776 C H12
10:17:00 Lucie Šafaříková OPI0350 439103 C D14
10:17:00 Tadeáš Šmahel OPI1000 2080834 C H10N
10:21:00 Eliška Simonová OPI0351 2091527 C D14
10:21:00 Lukáš Šmahel OPI7800 2103772 C H35
10:27:00 Radim Sobotka OPI0300 2064779 C H14
10:31:00 Libor Janda OPI7500 2064782 C H35
10:33:00 Vojtěch Velát OPI0400 2801033 C H14
10:39:00 Vojtěch Blažek OPI8700 434813 C H21
10:42:00 Gabriela Winzigová OPI0157 2091523 C D16
10:46:00 Petr Sobotka OPI7300 2088168 C H35
10:48:00 Martin Prokeš OPI0001 2080821 C H16
10:52:00 Martin Bican OPI0101 2091533 C H16
10:56:00 Vít Neužil OPI0103 2091537 B H16
11:00:00 Adam Valenta OPI0102 2091535 C H16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:16:00 Marek Ševčík PCB6701 7200379 C H35
10:20:00 Zdeněk Blabla PCB5901 51406 C H45
10:30:00 Kateřina Ševčíková PCB0151 434588 C D16
11:14:00 Filip Hulec PCB9401 682373 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:59:00 Jan Flašar PGP8610 9418870 R H21
11:16:00 Kristýna Flašarová PGP9054 49617 C D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:23:00 Miloslav Pšenička TCB6101 2073741 C H55
10:42:00 Alena Soudková TCB5851 52191 C D35
10:51:00 Jiří Pšenička TCB6301 52193 C H35
11:11:00 Martina Němcová TCB8551 52190 C D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:33:00 Jiří Gurka TUV4601 7770011 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Veronika Teringlová VCB1251 2081379 C HDR
01:00:00 Martin Šedivý VCB1201 2019549 C HDR
01:00:00 Ivan Janošík VCB1002 331401 C HDR
01:00:00 Ondřej Míka VCB1003 887942 C HDR
01:00:00 Tomáš Míka VCB1403 2115728 C HDR
01:00:00 Barbora Šedivá VCB8570 2019548 P
01:00:00 Olga Janošíková VCB7552 426399 C P
10:02:00 Marie Janošíková VCB0752 416309 C D10
10:03:00 Tereza Votíková VCB0454 426387 C D14
10:06:00 Eva Janošíková VCB0552 416310 C D12
10:11:00 Josef Minařík VCB0903 2104593 C H10N
10:12:00 Vojtěch Teringl VCB0702 232980 C H10
10:15:00 Vendula Teringlová VCB0451 232975 C D14
10:19:00 František Minařík VCB1103 2104594 C H10N
10:26:00 Eva Veselá VCB7853 53730 C D35
10:34:00 Veronika Votíková VCB0154 426358 C D16
10:38:00 Monika Votíková VCB7254 426341 C D35
11:01:00 Radek Janošík VCB7402 416301 C H35
11:04:00 Radek Teringl VCB6502 8044 C H21
11:08:00 Marcela Gottfriedová VCB7055 426396 C D45
11:21:00 Martina Teringlová VCB7851 52113 C D21
11:24:00 Lubomír Hošek VCB6101 1401041 C H21
11:26:00 Tereza Staňková VCB8859 9187 C D21
11:31:00 Adéla Gottfriedová VCB9755 426398 B D21
11:36:00 Lenka Míková VCB7653 7207856 C D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:06:00 Petr Ruda VTA7301 7208092 C H35
10:08:00 Anna Kosobudová VTA0551 7208086 B D12
10:26:00 Karel Deim VTA7202 2025208 C H35
10:31:00 Michal Deim VTA0402 2025207 C H14
10:32:00 Magdaléna Rudová VTA0254 7208074 B D16
10:34:00 Lenka Kosobudová VTA7351 7208099 C D35

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
10:00 Vakant 123 0 D10
10:00 Vakant 160 0 D55
10:00 Vakant 167 0 H45
10:01 Vakant 124 0 D10N
10:01 Vakant 156 0 H35
10:02 Vakant 130 0 D12
10:02 Vakant 138 0 D18
10:02 Vakant 162 0 D65
10:02 Vakant 168 0 H45
10:04 Vakant 122 0 D10
10:04 Vakant 139 0 D18
10:05 Vakant 125 0 D10N
10:05 Vakant 159 0 D55
10:07 Vakant 135 0 D14
10:07 Vakant 161 0 D65
10:08 Vakant 144 0 H18
10:08 Vakant 166 0 H45
10:10 Vakant 131 0 D12
10:10 Vakant 126 0 H10
10:11 Vakant 134 0 D14
10:13 Vakant 129 0 H10N
10:13 Vakant 143 0 H18
10:14 Vakant 127 0 H10
10:15 Vakant 128 0 H10N
10:15 Vakant 158 0 H65
10:18 Vakant 133 0 H12
10:19 Vakant 150 0 H21
10:22 Vakant 132 0 H12
10:25 Vakant 157 0 H65
10:28 Vakant 142 0 D16
10:28 Vakant 146 0 H55
10:30 Vakant 170 0 D35
10:35 Vakant 137 0 H14
10:36 Vakant 171 0 D35
10:40 Vakant 169 0 D35
10:43 Vakant 145 0 H55
10:44 Vakant 151 0 H21
10:49 Vakant 153 0 H21
10:54 Vakant 140 0 H16
10:56 Vakant 154 0 H35
10:58 Vakant 141 0 H16
11:03 Vakant 148 0 D45
11:09 Vakant 149 0 H21
11:18 Vakant 147 0 D45
11:29 Vakant 152 0 H21
11:41 Vakant 163 0 D21
11:46 Vakant 164 0 D21
11:51 Vakant 165 0 D21
11:19 Petr Kolařík 6IX9200 2019550 Velkomoravský klub Uherské Hradiště H21
10:06 Pavel Zámečník 3VX7200 2801012 Zámečníci H45
10:28 Jitka Zámečníková 3VX7450 2103763 Zámečníci D35
10:54 Pavel Zámečník ml. 3VX9600 7300189 Zámečníci H21