Startovka závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Klubová startovka

Datum:
27.05.2017
Místo konání:
Proboštov - Přítkov
Pořadatel:
LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice
Mapa:
Medvědí vrch - jih
Ředitel závodu:
Eiselt Miloš - R3
Hlavní rozhodčí:
Eiselt Jan - R2
Stavitel tratí:
Bílý Petr - R1
JURY:
Dlabaja Tomáš, Babický Tomáš, Gálus Igor
Protokol:
Závod proběhl bez závad, protoesty nebyly podány. Jury nemusela řešit žádné porušení pravidel OB a SŘ oblasti. Dodatečné protesty: písemně hlavnímu rozhodčímu s vkladem 200,- Kč na adresu: Ing. Jan Eiselt, Scheinerova 1831, 415 01 Teplice
Kluby:
31Z     NNN     24D     BOR     DLT     DOK     EKP     FSP     CHA     JEN     KAM     KAS     KUL     LDC     LIT     LLI     LTP     PLU     PUL     ROU     RUM     SMB     STB     SUL     TAP     TJN     TUR     TUV     VLI     VSP     Ostatní kluby
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1420232 Vaňourková Jitka 31Z7250 P2 10:00:00
(10)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
420408 Kolmanová Lada NNN HDR 10:00:00
0 Králová Anežka NNN HDR 10:00:00
0 Král Matyáš NNN HDR 10:00:00
0 Košlerová Gabriela NNN P2 10:00:00
7200340 Benešová Klára Lucie NNN P2 10:00:00
682100 Benešová Veronika NNN P2 10:00:00
0 Králová Petra NNN P2 10:00:00
0 Holzknecht Pavel NNN P2 10:00:00
0 Král Miloslav NNN P2 10:00:00
301602 Klaška Jan NNN H45 11:15:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2035202 Heinemann Björn 24D7301 H40 10:37:00
2060 Heinemann Rolf 24D3700 H70 10:40:00
2196 Heinemann Per 24D0400 H14 10:54:00
(67)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8428 Tymeš Jan BOR0106 C P2 10:00:00
4369 Čapek Ondřej BOR0404 C P2 10:00:00
8441 Kameníková Kateřina BOR7758 C D35 10:00:00
8550 Lamač Vítek BOR1100 C HDR 10:00:00
4362 Kocman Lukáš BOR1102 C HDR 10:00:00
4424 Soukupová Marie BOR0952 C D10 10:01:00
7913579 Tučková Monika BOR7650 C D40 10:01:00
8464 Kubátová Ivana BOR6152 C D55 10:01:00
8516 Klusáček Radim BOR7710 C H21K 10:06:00
7531975 Lamačová Barbora BOR0750 C D10 10:07:00
4389 Vávra Jan BOR0500 C H12 10:09:00
2569 Ouzká Eliška BOR1051 C D10L 10:09:00
4421 Vaňourková Sára BOR0759 C D10 10:13:00
8438 Jeřábková Tereza BOR7563 C D40 10:13:00
232182 Šípová Soňa BOR6150 C D55 10:13:00
4377 Staňa Ondřej BOR0301 C H14 10:15:00
8422 Murswieková Kateřina BOR7951 C D35 10:15:00
4359 Kocmanová Adéla BOR0752 C D10 10:19:00
8445 Pávková Jana BOR6550 C D50 10:19:00
4420 Chalupa Jan BOR0509 C H12 10:21:00
4360 Janoušek Slávek BOR0400 B H14 10:21:00
4651 Horáčková Tereza BOR0762 C D10L 10:21:00
8431 Janoušková Iveta BOR7457 C D40 10:22:00
8514 Votýpková Zuzana BOR7958 C D35 10:24:00
4393 Waldhauserová Eliška BOR0757 C D10 10:25:00
8423 Jedličková Zdena BOR6250 C D55 10:25:00
2800602 Socha Ondřej BOR0302 B H14 10:27:00
8418 Tománek Josef BOR0102 B H16 10:27:00
4408 Murswieková Kateřina BOR0753 C D10L 10:27:00
2067681 Koudelková Eliška BOR0652 C D12 10:29:00
4427 Michálková Ema BOR0857 C D10 10:31:00
2090863 Úlehla Zdeněk BOR4001 C H70 10:31:00
4441 Koudelková Katrin BOR0856 C D10L 10:33:00
2090862 Úlehlová Ivana BOR5150 C D60 10:34:00
2090839 Křtěnský Jaroslav BOR3600 C H70 10:37:00
4364 Rejmanová Nikola BOR0656 C D12 10:41:00
51542 Sucharda Jiří BOR5802 C H40 10:46:00
8513 Karvánek Petr BOR6600 C H50 10:48:00
4428 Vaňourek Vojtěch BOR0903 C H10L 10:54:00
7667667 Burda Matěj BOR9608 R H21L 10:54:00
1204999 Janoušková Lucie BOR9954 A D18 10:54:00
4131 Beránek Miroslav BOR3900 C H70 10:55:00
7202852 Mareš Vít BOR0000 A H18 11:02:00
8501 Neradová Zuzana BOR7950 C D21K 11:02:00
4367 Rumlenová Tereza BOR0453 B D14 11:03:00
8466 Pávek Petr BOR9008 C H21L 11:03:00
4434 Zeman Jakub BOR0704 C H10 11:04:00
4384 Votýpka Štěpán BOR0900 C H10L 11:06:00
8490 Doškář Boris BOR6400 C H50 11:06:00
50000 Dikoš Pavel BOR6003 C H55 11:07:00
4415 Vávra Tomáš BOR0700 C H10 11:10:00
2111769 Staňová Karolína BOR9853 A D21L 11:12:00
7434894 Havlová Adéla BOR9161 C D21K 11:14:00
4358 Neradová Natálie BOR0452 C D14 11:15:00
4410 Murswiek Jan BOR0901 C H10L 11:18:00
8439 Jeřábek Petr BOR7105 C H45 11:18:00
4400 Studničný Adam BOR0701 C H10 11:19:00
8436 Pávek Miloš BOR5801 C H55 11:19:00
8412 Studničný Jaroslav BOR7004 C H45 11:24:00
8237 Hrůzek Ondřej BOR0809 C H10L 11:30:00
8521 Machara Martin BOR6900 C H45 11:30:00
8549 Křtěnská Leontina BOR4650 C D70 11:34:00
2051502 Nováková Lucie BOR9854 A D20 11:36:00
1602628 Folbrechtová Šárka BOR9051 C D21L 11:36:00
995805 Nehasil David BOR7713 C H35 11:38:00
1333269 Jeřábková Nina BOR0151 B D16 11:48:00
2800957 Tymešová Anna BOR0253 B D16 11:54:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
440404 Reisingerová Eliška DLT0151 C T4 10:00:00
236061 Nosek Martina DLT7251 C T4 10:00:00
336778 Nosek Petr DLT6901 C T4 10:00:00
440490 Leníková Jana DLT6151 C T4 10:00:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7207878 Synek Petr DOK0200 A H16 10:12:00
7209363 Koštejn Vít DOK9800 R H21L 10:48:00
7209352 Synek Antonín DOK0001 A H18 10:50:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
515496 Zurynková Jana EKP7053 C D45 10:05:00
51601 Pecková Ivana EKP6252 C D45 10:11:00
515195 Koucká Ivana EKP6850 C D45 10:44:00
361943 Koucká Barbora EKP0050 C D18 11:00:00
2035738 Koucký Roman EKP6301 C H21L 11:21:00
515152 Pecka Jan EKP6800 C H35 11:26:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8476 Čechová Jana FSP8353 C P2 10:00:00
416195 Čech Jan FSP7900 C H21K 10:42:00
(46)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2084431 Houda Vítězslav CHA7300 C P2 10:00:00
2084450 Houdová Miloslava CHA7653 C P2 10:00:00
2084432 Kučerová Lucie CHA7950 P2 10:00:00
2084433 Šírlová Jarmila CHA7851 T4 10:00:00
2084449 Šírl Kamil CHA7303 T4 10:00:00
553441 Krtička Jáchym CHA1000 C HDR 10:00:00
2049591 Šírlová Kamila CHA1450 HDR 10:00:00
2095960 Březina Jan CHA7604 C P2 10:00:00
2095948 Lipenská Barbora CHA0753 C D10 10:04:00
2084447 Březinová Michaela CHA7751 C D40 10:07:00
8908 Krtičková Ester CHA0754 C D10L 10:12:00
8897 Krtičková Michaela CHA7952 C D35 10:12:00
436431 Bek Jiří CHA0103 B H16 10:15:00
2070837 Šaffková Zuzana CHA5150 C D60 10:16:00
2095974 Březina Karel CHA0605 C H12 10:18:00
2084448 Lipenská Eva CHA7951 C D35 10:18:00
2070843 Houdová Veronika CHA0552 C D12 10:23:00
331779 Bartáková Eva CHA7051 C D45 10:26:00
2059763 Kučera Filip CHA0501 B H12 10:27:00
7500077 Pachnerová Dominika CHA7750 C D40 10:28:00
2084444 Březinová Antonie CHA0851 C D10L 10:30:00
436410 Danko Tomáš CHA7200 C H40 10:31:00
2059764 Galbavý Matěj CHA0000 B H18 10:32:00
2049595 Matyáš Vojtěch CHA0202 C H16 10:33:00
2070836 Matyášová Jana CHA7652 C D40 10:34:00
2070834 Šírlová Zdeňka CHA0654 C D12 10:35:00
2070848 Klustová Tereza CHA0751 C D10 10:37:00
8161 Barták Jiří CHA5100 C H65 10:37:00
436449 Danko Štěpán CHA0301 C H14 10:39:00
2084436 Švorcová Lenka CHA7550 C D40 10:43:00
2049588 Vejstrk Daniel CHA9105 C H21L 10:45:00
2059765 Kučera Radek CHA0700 C H10L 10:48:00
7208096 Pavlíková Markéta CHA0050 A D18 10:48:00
2070830 Danková Irena CHA7551 C D40 10:49:00
2049590 Matyášová Kristýna CHA0555 B D12 10:50:00
2059767 Matyáš Libor CHA7603 C H40 10:52:00
8153 Smetana Radim CHA4700 C H70 10:52:00
2049586 Houda Lukáš CHA0800 C H10L 11:00:00
436428 Tomanicová Sofie CHA0450 C D14 11:00:00
2059768 Šírlová Markéta CHA0653 C D12 11:02:00
8200 Čechlovský Jan CHA9300 C H21L 11:09:00
8152 Kašková Eva CHA4650 C D70 11:16:00
887906 Kašková Kateřina CHA7850 R D21L 11:24:00
8185 Vydra Ivan CHA6600 C H45 11:27:00
2070839 Růžičková Vendula CHA0252 B D16 11:36:00
2070857 Tomanica Vojtěch CHA7601 C H35 11:50:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7780 Zabořil Ondřej JEN0401 B H14 10:03:00
2060291 Hoetzel Hugo JEN0503 B H12 10:15:00
2060292 Zabořilová Anna JEN0951 C D10 10:28:00
7775 Zabořilová Romana JEN7457 C D40 10:46:00
336709 Jedlička Miroslav JEN5301 C H60 11:02:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2080943 Semíková Julie KAM0358 C P2 10:00:00
52279 Semík Luboš KAM6201 C H21K 10:18:00
2035702 Semíková Iva KAM6850 C D45 10:20:00
887640 Kettner Lukáš KAM9403 R H21L 10:57:00
897360 Kettner Vojtěch KAM9601 E H21L 11:24:00
(10)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
682641 Eichlerová Jana KAS7051 C D45 10:32:00
51385 Kurenda Karel KAS0501 C H12 10:33:00
682613 Nejezchleba Jiří KAS4600 C H70 10:46:00
682601 Štrojsa Josef KAS4000 C H70 10:58:00
682685 Hnízdil Matěj KAS0301 C H14 11:00:00
682631 Eichler Petr KAS6900 C H45 11:03:00
7300172 Hnízdil Jan KAS7100 C H45 11:12:00
682607 Štrojsová Jaroslava KAS4350 C D70 11:28:00
51383 Bujná Natalie KAS0351 C D14 11:39:00
682619 Nejezchlebová Věra KAS4551 C D70 11:46:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Budil Kvído KUL1300 C HDR 10:00:00
2082939 Budilová Jana KUL8150 C D35 10:06:00
0 Procházková Veronika KUL0651 C D12 10:53:00
0 Raška Ondřej KUL0700 C H10 11:28:00
2082938 Glöckner Michael KUL7000 C H45 11:36:00
(12)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8347 Vlčková Jindra LDC6451 C D50 10:07:00
7121314 Nehasilová Zuzana LDC7150 C D45 10:08:00
347881 Zítová Pavla LDC8151 C D35 10:09:00
440493 Burdová Simona LDC6851 C D45 10:38:00
435220 Vlček Petr LDC6401 C H50 10:42:00
347916 Hovorková Marie LDC0650 C D12 10:44:00
7400074 Gálus Igor LDC7302 C H40 10:49:00
303922 Hovorka Ladislav LDC6802 C H45 11:00:00
7111213 Nehasil Vladislav LDC7101 C H45 11:09:00
7410753 Pospíšil Jaromír LDC5301 C H60 11:14:00
505131 Nehasilová Veronika LDC0350 C D14 11:33:00
232341 Pospíšilová Jana LDC4451 C D70 11:40:00
(11)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8109 Pavlík Tobiáš LIT1111 C HDR 10:00:00
8113 Pavlíková Jitka LIT8352 C P2 10:00:00
8116 Pavlíková Rozárie LIT0851 C D10L 10:03:00
8111 Pavlíková Klára LIT7451 C D40 10:04:00
8125 Moutvička Ondřej LIT8301 C H21K 10:12:00
8110 Neradová Alena LIT5051 C D60 10:22:00
8112 Pavlík Matěj LIT0401 C H14 10:24:00
8107 Macek Jiří LIT8401 C H21K 10:24:00
8124 Pavlík Libor LIT7605 C H40 10:55:00
8115 Neradová Eva LIT8951 C D21K 11:26:00
886283 Neradová Alena LIT8551 C D21L 11:48:00
(12)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8547 Hořáková Petra LLI6953 C T4 10:00:00
0 Hejna Štěpán LLI0602 C P2 10:00:00
7200375 Melichar Vojtěch LLI9802 B H20 10:08:00
2032134 Hořák Jaroslav LLI0102 C H16 10:21:00
51213 Kraus Jan LLI4501 C H70 10:34:00
2092413 Melichar Jaromír LLI6301 C H50 10:36:00
9101104 Peterka Jakub LLI0404 A H14 10:48:00
682626 Hejna Hynek LLI0300 C H14 11:03:00
682678 Hejna Stanislav LLI6900 C H45 11:06:00
8546 Korejčíková Dáďa LLI5550 C D21K 11:20:00
51214 Krausová Marie LLI4451 C D70 11:22:00
51209 Hoidekr Pavel LLI5901 C H55 11:25:00
(10)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
232917 Šašek Jakub LTP0801 C HDR 10:00:00
0 Voroncov Filip LTP1001 C HDR 10:00:00
52918 Šašek Jan LTP0301 C H14 10:09:00
682083 Lošťáková Ela LTP0951 C D10 10:16:00
2082919 Klein Martin LTP0404 C H14 10:45:00
7202578 Lošťáková Sára LTP0650 C D12 11:08:00
7202886 Žejdlíková Eliška LTP0350 C D14 11:09:00
51331 Matějka Šimon LTP9901 C H21L 11:15:00
897359 Riby Philip LTP0702 C H10 11:16:00
342046 Karpíšková Kateřina LTP0450 C D14 11:27:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2067929 Krtička Jan PLU7931 C H35 11:32:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
205614 Novotný František PUL4200 C H70 10:49:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8631583 Duda Miroslav ROU8009 C H35 11:56:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
5991 Nedvídková Jitka RUM5151 P2 10:00:00
8890 Babický Tomáš RUM5001 C H65 10:49:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7718 Hlaváč Jaroslav SMB4801 C H65 11:07:00
49971 Žitný Tomáš SMB6401 C H35 11:20:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52913 Husák Aleš STB0402 C P2 10:00:00
52907 Dolejší Miloš STB6701 C P2 10:00:00
434839 Dolejší Lenka STB7499 C D40 10:16:00
438039 Dolejší Jan STB0601 C H12 10:30:00
49982 Našinec Jiří STB5003 C H65 10:55:00
52908 Hübner Ondřej STB0700 C H10L 11:24:00
7205007 Dolejší Kateřina STB0199 A D16 11:24:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2099530 Kalenský Tomáš SUL0600 C H12 10:00:00
2112760 Kalenská Pavla SUL0950 C HDR 10:00:00
51134 Kalenská Lenka SUL7853 C D35 10:21:00
8138 Hromádka Miroslav SUL6000 C H21L 11:18:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Šubrt Evžen TAP8000 C T4 10:00:00
2080988 Šubrtová Barbora TAP1150 C D10L 10:15:00
2085632 Šubrt Ondřej TAP0801 C H10 10:58:00
2080987 Šubrtová Věra TAP8150 C D21K 11:08:00
(68)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1398971 Vitebský Lukáš TJN0302 A H14 10:00:00
2027206 Zappová Elisabeth TJN0952 C D10L 10:00:00
232509 Picek Štěpán TJN9601 C H21K 10:00:00
2078465 Potměšil Matyáš TJN0204 C P2 10:00:00
4408033 Potměšil Matyáš TJNXXX1 P2 10:00:00
4408034 Špringlová Irena TJNXXX2 P2 10:00:00
2027217 Novák Filip TJN9801 A H20 10:02:00
4408036 Pitra Jan TJN0505 C H12 10:03:00
2056302 Pokorný Jan TJN0400 B H14 10:06:00
2027204 Večeřová Ivana TJN6052 C D55 10:07:00
2067316 Mairich Filip TJN0603 B H12 10:12:00
2080823 Řehoř Vojta TJN0303 C H14 10:12:00
307418 Kočibová Ivana TJN6354 C D50 10:13:00
2027208 Janeček Mirek TJN9804 A H20 10:14:00
2059770 Vitebská Lenka TJN7051 C D45 10:17:00
2027207 Tkáč Matěj TJN0401 A H14 10:18:00
2069077 Míková Sofie TJN0950 C D10L 10:18:00
2111795 Savruková Adéla TJN0656 C D12 10:20:00
2073661 Řehořová Lenka TJN7250 C D45 10:23:00
2067319 Míka Albert TJN0601 C H12 10:24:00
2032159 Růta Matyáš TJN0102 B H16 10:24:00
4408031 Adamcová Tereza TJN0753 C D10L 10:24:00
2049610 Dejnožková Blanka TJN7651 C D40 10:25:00
8257 Kuncová Jiřina TJN5752 C D60 10:28:00
416843 Picková Helena TJN6952 C D45 10:29:00
2027224 Dejnožka Vojtěch TJN0300 B H14 10:30:00
2080828 Adamec Martin TJN0106 A H16 10:30:00
2073663 Baloghová Mile TJN0750 C D10 10:34:00
207863 Lesáková Věra TJN7152 C D45 10:35:00
2035718 Dejnožka Martin TJN0600 C H12 10:36:00
2085591 Lesák Ondřej TJN0306 C H14 10:36:00
1398985 Budský Ondřej TJN0105 A H16 10:36:00
682375 Štemberová Bára TJN0650 C D12 10:38:00
2059728 Mairichová Radka TJN7450 C D40 10:40:00
232515 Böhmová Eva TJN5450 C D60 10:40:00
2073666 Pokorná Hana TJN6950 C D45 10:41:00
4408037 Harakaĺ Antonín TJN0506 C H12 10:42:00
2078466 Hruška Jakub TJN0403 C H14 10:42:00
2027225 Dejnožka Jiří TJN7503 C H40 10:43:00
2045201 Pavel Martin TJN0004 B H18 10:44:00
682376 Štembera Vítek TJN0801 C H10 10:55:00
2069092 Nagy Josef TJN0006 A H18 10:56:00
2056301 Horák Petr TJN5602 C H60 10:56:00
2085580 Háková Eliška TJN0654 C D12 10:59:00
416839 Picek Jan TJN6500 C H50 11:00:00
7300183 Štembera Jan TJN7513 C H40 11:01:00
2078475 Zoubková Šárka TJN0554 C D12 11:05:00
1969696 Kobr Tomáš TJN8901 C H21L 11:06:00
2053559 Řehoř Hynek TJN0700 C H10 11:07:00
8249 Kunc Radovan TJN5549 C H60 11:08:00
4408032 Havel Antonín TJN0813 C H10 11:13:00
416833 Böhm Karel TJN5101 C H60 11:20:00
2069089 Zaňková Natálie TJN0450 C D14 11:21:00
2032102 Linková Lucie TJN0257 B D16 11:21:00
2104590 Lesák Marek TJN0811 C H10 11:25:00
2053560 Šklíbová Míša TJN0153 A D16 11:27:00
2088165 Nagyová Kateřina TJN0452 C D14 11:30:00
2070852 Knížková Šárka TJN9852 B D20 11:30:00
2096129 Mairich Martin TJN0812 C H10 11:31:00
2027211 Baloghová Lída TJN0150 B D16 11:33:00
2069097 Mrkvičková Veronika TJN0355 C D14 11:36:00
2059729 Řehoř Jiří TJN7004 C H45 11:39:00
2085567 Pesničáková Soňa TJN0451 B D14 11:42:00
2035725 Rýdlová Magdaléna TJN0251 A D16 11:42:00
2032176 Balogh Jan TJN7500 C H35 11:44:00
1398987 Vitebská Eliška TJN0350 C D14 11:48:00
2035701 Rýdlová Adéla TJN0151 A D16 11:51:00
7201759 Budská Anna TJN0253 C D16 11:57:00
(25)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
682110 Švarcová Lenka TUR6457 C D50 10:01:00
51809 Linková Iva TUR6850 C D45 10:02:00
2106748 Houžvička David TUR0501 C H12 10:06:00
2106736 Houžvičková Kateřina TUR0952 C D10L 10:06:00
2106741 Houžvičková Daniela TUR0751 C D10 10:10:00
7207877 Houžvičková Karolína TUR7254 C D40 10:10:00
9102562 Hájek Kryštof TUR0212 B H16 10:18:00
2095926 Novotná Karolína TUR0853 C D10 10:22:00
7201809 Thoř Tomáš TUR9904 A H18 10:26:00
888618 Karatsiolis Kryštof TUR9901 B H18 10:38:00
1403061 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 C H12 10:39:00
2095942 Novotná Michaela TUR0551 B D12 10:47:00
888622 Mellan Jonáš TUR0308 C H14 10:51:00
500850 Dlabaja Tomáš TUR8303 R H21L 10:51:00
416139 Novotná Hedvika TUR7454 C D40 10:55:00
2095950 Novotná Barbora TUR0552 B D12 10:56:00
2108912 Mertlík Jakub TUR0307 C H14 10:57:00
51816 Jakubec Jindřich TUR4801 C H65 11:01:00
7206529 Thořová Markéta TUR9952 A D18 11:06:00
682108 Švarc Jiří TUR6204 C H55 11:13:00
1511127 Provazník Jiří TUR5102 C H65 11:13:00
51225 Houžvička Jindřich TUR6912 C H45 11:21:00
2108913 Mertlík Vojtěch TUR0704 C H10 11:22:00
8221 Jirků Martina TUR8750 C D21L 11:42:00
2035709 Pekařová Jana TUR0252 A D16 11:45:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8323 Pospíšil Jiří TUV4701 C H70 10:43:00
232388 Šritr Martin TUV6802 C H45 11:33:00
(36)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
4402235 Horáček Jáchym VLI1111 C HDR 10:00:00
2090845 Votava Vojtěch VLI1201 C HDR 10:00:00
51230 Horáčková Kateřina VLI8150 C D35 10:03:00
2115743 Miklasová Markéta VLI6850 C D45 10:14:00
1400445 Skácelová Marie VLI7552 C D40 10:19:00
51600 Pecková Tereza VLI0551 C D12 10:26:00
253372 Ježek Ladislav VLI4900 C H65 10:31:00
2042502 Martanová Daniela VLI7452 C D40 10:31:00
2080848 Skácelová Kateřina VLI0550 C D12 10:32:00
2078461 Ekert Tomáš VLI0302 C H14 10:33:00
2067313 Severýn Otto VLI7402 C H40 10:34:00
4402234 Šestáková Johana VLI0853 C D10L 10:36:00
51227 Poloprutský Tomáš VLI6205 C H21K 10:36:00
2067951 Severýnová Popková Klára VLI7455 C D40 10:37:00
2058471 Šesták Marek VLI7403 C H40 10:40:00
2080998 Horáček Miroslav VLI5000 C H65 10:43:00
2078463 Podrábský Ctibor VLI0700 C H10 10:52:00
1400433 Podrábská Marie VLI7451 C D40 10:52:00
8287 Petr Josef VLI6300 C H50 10:54:00
7999888 Martan Jiří VLI7300 C H40 10:58:00
2080918 Horáčková Stanislava VLI4950 C D65 10:58:00
515132 Henych Petr VLI6001 C H21L 11:00:00
302695 Heczko Erik VLI0804 C H10 11:01:00
2078460 Podrábská Alžběta VLI0451 B D14 11:06:00
2073665 Skácel Jan VLI0901 C H10L 11:12:00
2080991 Šestáková Marie VLI0452 C D14 11:12:00
52641 Kopec Tomáš VLI8203 C H21L 11:12:00
49951 Poloprutská Lucie VLI9950 C D18 11:12:00
2043610 Martanová Lea VLI0555 B D14 11:18:00
52533 Kopcová Michaela VLI8456 C D21L 11:18:00
2102587 Skácelová Adéla VLI0454 B D14 11:24:00
500290 Horáček Michal VLI7700 R H21L 11:27:00
2078462 Podrábská Marie VLI0251 B D16 11:30:00
9061 Henychová Zuzana VLI6151 C D21L 11:30:00
2043603 Martanová Elin VLI0252 A D16 11:39:00
2113493 Andrlová Lea VLI0453 C D14 11:45:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
53572 Semík Jan VSP6507 C H21K 10:30:00
Ostatní kluby
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Klub
Kategorie
Startovní čas
0 Vakant Vakant T4 10:00
0 Vakant Vakant T4 10:00
0 Vakant Vakant T4 10:00
0 Vakant Vakant T4 10:00
0 Vakant Vakant T4 10:00
0 Vakant Vakant T4 10:00
0 Vakant Vakant T4 10:00
0 Vakant Vakant T4 10:00
0 Vakant Vakant T4 10:00
0 Vakant Vakant T4 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant P2 10:00
0 Vakant Vakant P2 10:00
0 Vakant Vakant P2 10:00
0 Vakant Vakant P2 10:00
0 Vakant Vakant D55 10:19
0 Vakant Vakant H20 10:20
0 Vakant Vakant D50 10:25
0 Vakant Vakant D35 10:27
0 Vakant Vakant D35 10:30
0 Vakant Vakant H16 10:39
0 Vakant Vakant D10L 10:39
0 Vakant Vakant D10 10:40
0 Vakant Vakant H16 10:42
0 Vakant Vakant D10L 10:42
0 Vakant Vakant D10 10:43
0 Vakant Vakant H12 10:45
0 Vakant Vakant D10 10:46
0 Vakant Vakant D60 10:46
0 Vakant Vakant D45 10:47
0 Vakant Vakant H12 10:48
0 Vakant Vakant H21K 10:48
0 Vakant Vakant D45 10:50
0 Vakant Vakant H12 10:51
0 Vakant Vakant D60 10:52
0 Vakant Vakant D45 10:53
0 Vakant Vakant H12 10:54
0 Vakant Vakant H21K 10:54
0 Vakant Vakant D40 10:58
0 Vakant Vakant H21K 11:00
0 Vakant Vakant H70 11:01
0 Vakant Vakant D40 11:01
0 Vakant Vakant H40 11:04
0 Vakant Vakant H70 11:04
0 Vakant Vakant D40 11:04
0 Vakant Vakant D65 11:04
0 Vakant Vakant H14 11:06
0 Vakant Vakant H21K 11:06
0 Vakant Vakant H40 11:07
0 Vakant Vakant H18 11:08
0 Vakant Vakant H14 11:09
0 Vakant Vakant D65 11:10
0 Vakant Vakant D12 11:11
0 Vakant Vakant H14 11:12
0 Vakant Vakant H50 11:12
0 Vakant Vakant H18 11:14
0 Vakant Vakant D12 11:14
0 Vakant Vakant H14 11:15
0 Vakant Vakant D12 11:17
0 Vakant Vakant D18 11:18
0 Vakant Vakant H50 11:18
0 Vakant Vakant H65 11:19
0 Vakant Vakant D12 11:20
0 Vakant Vakant D18 11:24
0 Vakant Vakant H65 11:25
0 Vakant Vakant H60 11:26
0 Vakant Vakant H21L 11:30
0 Vakant Vakant H55 11:31
0 Vakant Vakant D21K 11:32
0 Vakant Vakant H21L 11:33
0 Vakant Vakant H10 11:34
0 Vakant Vakant H10L 11:36
0 Vakant Vakant H21L 11:36
0 Vakant Vakant H10 11:37
0 Vakant Vakant D21K 11:38
0 Vakant Vakant H21L 11:39
0 Vakant Vakant H10 11:40
0 Vakant Vakant H10L 11:42
0 Vakant Vakant D20 11:42
0 Vakant Vakant H45 11:42
0 Vakant Vakant H45 11:45
0 Vakant Vakant H45 11:48
0 Vakant Vakant D14 11:51
0 Vakant Vakant D70 11:52
0 Vakant Vakant D14 11:54
0 Vakant Vakant D21L 11:54
0 Vakant Vakant D14 11:57
0 Vakant Vakant D14 12:00
0 Vakant Vakant D16 12:00
0 Vakant Vakant D21L 12:00
0 Vakant Vakant H35 12:02
0 Vakant Vakant D16 12:03
0 Vakant Vakant D16 12:06
0 Vakant Vakant D21L 12:06
0 Vakant Vakant H35 12:08
0 Vakant Vakant D16 12:09
0 Vakant Vakant D21L 12:12
0 Vakant Vakant D21L 12:18