Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
27.05.2017
Místo konání:
Šindelová
Pořadatel:
BSO - KOB Baník Sokolov
Mapa:
1:10 000, stav 2016
Ředitel závodu:
Rambousek Karel - R3
Hlavní rozhodčí:
Pilař Karel - R3
Stavitel tratí:
Rambousek Karel - R3
JURY:
Bohuslav Václav, Kubínová Romana, Fišák Jan
Protokol:
Závod proběhl bez závad
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H21     H35     H45     H55     H65     HD10L     HDR     P     T    
D10
1.60 km, 5 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
416181 Daniela Mayerová KSH0852 C OB Kašperské Hory 13:33:00
682698 Karolína Vlašímská SKV0851 C TJ Slovan Karlovy Vary 13:37:00
0 Natálie Frantová 186 TJ Radon Vysoká Pec 13:41:00
2088717 Štěpánka Šitrová LPM0850 C OK Lokomotiva Plzeň 13:45:00
0 Markéta Smaržíková BSO0950 C KOB Baník Sokolov 13:49:00
D12
1.80 km, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8684 Klára Kohoutková BSO0650 C KOB Baník Sokolov 13:35:00
7202879 Mirka Řeháková SKV0652 C TJ Slovan Karlovy Vary 13:37:00
1400426 Laura Kulová ONO0552 B SKOB Ostrov 13:39:00
2118473 Anika Zázvorková 188 TJ Radon Vysoká Pec 13:41:00
2087704 Simona Holíková ONO0553 B SKOB Ostrov 13:43:00
1421928 Adéla Postránská MLA0551 C MLOK Mariánské Lázně 13:45:00
8685 Lucie Šobíšková BSO0651 C KOB Baník Sokolov 13:47:00
2087719 Petra Holíková NEJ0651 C TJ Jiskra Nejdek 13:49:00
2082947 Kateřina Kožíšková LPM0652 C OK Lokomotiva Plzeň 13:51:00
2118481 Zuzana Měchurová 187 TJ Radon Vysoká Pec 13:53:00
416320 Anna Hajšmanová LPM0651 C OK Lokomotiva Plzeň 13:55:00
D14
2.30 km, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2056284 Veronika Ziebová NEK0450 B Nejdek Orienteering 13:01:00
301730 Klára Nejedlá ONO0450 B SKOB Ostrov 13:04:00
347913 Lucie Kovářová VPM0350 B KOS Slavia Plzeň 13:07:00
7202893 Gabriela Řeháková SKV0351 C TJ Slovan Karlovy Vary 13:10:00
301502 Sára Pecko ONO0452 C SKOB Ostrov 13:13:00
682652 Markéta Dítková SKV0451 C TJ Slovan Karlovy Vary 13:16:00
9412003 Eliška Fišarová KRL0351 B Kometa Kralovice 13:19:00
4455 Adéla Petříková MAS0352 C KČT Aš 13:22:00
2111733 Kamila Richtrová VPM0451 A KOS Slavia Plzeň 13:25:00
1421912 Marie Bartošová MLA0451 B MLOK Mariánské Lázně 13:28:00
2035733 Iva Nádeníčková NEK0350 B Nejdek Orienteering 13:31:00
2035169 Radka Staňková VPM0452 B KOS Slavia Plzeň 13:34:00
301433 Marie Lillová BSO0351 KOB Baník Sokolov 13:37:00
301516 Marie Křížková MAS0450 C KČT Aš 13:40:00
D16
3.00 km, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2035737 Regina Tokárová VPM0151 A KOS Slavia Plzeň 13:04:00
2067349 Klára Marešová NEK0250 B Nejdek Orienteering 13:06:00
2073702 Kateřina Černá VPM0250 A KOS Slavia Plzeň 13:08:00
301510 Daniela Křížová MAS0250 C KČT Aš 13:10:00
D18
4.30 km, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2075660 Dorotka Doležalová VPM9950 B KOS Slavia Plzeň 13:01:00
2067348 Alexandra Marešová NEK9950 C Nejdek Orienteering 13:04:00
301514 Barbora Lučanová MAS0051 B KČT Aš 13:07:00
D21
4.70 km, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Lucie Smolíková SKV9551 C TJ Slovan Karlovy Vary 13:32:00
2085626 Barbora Doležalová VPM9252 C KOS Slavia Plzeň 13:34:00
51161 Inna Zayats LPM9353 C OK Lokomotiva Plzeň 13:36:00
52106 Edita Marečková PGP8853 C SK Praga 13:38:00
416189 Tereza Pelcová MAS9853 B KČT Aš 13:40:00
8855 Petra Pilařová LPM8351 C OK Lokomotiva Plzeň 13:42:00
51659 Klára Horová PGP8455 C SK Praga 13:44:00
9102142 Jitka Svobodová VSP7450 C USK Praha 13:46:00
51676 Hana Tichovská PGP6652 C SK Praga 13:48:00
7260021 Romana Kubínová SKV9452 C TJ Slovan Karlovy Vary 13:50:00
D35
4.30 km, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
253153 Marcela Krausová LCV7351 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 13:15:00
1421929 Radka Postránská MLA7450 C MLOK Mariánské Lázně 13:17:00
51738 Gabriela Savičová SKV7952 C TJ Slovan Karlovy Vary 13:19:00
52182 Jana Urbánková ONO7851 C SKOB Ostrov 13:21:00
7204509 Gabriela Bredlerová SKV7451 C TJ Slovan Karlovy Vary 13:23:00
2067245 Iva Pechová LPM6151 C OK Lokomotiva Plzeň 13:25:00
301670 Lenka Jandová KAD7250 C Originální Vivalín Team Kadaň 13:27:00
7204502 Tereza Vlašímská SKV7551 C TJ Slovan Karlovy Vary 13:29:00
1421917 Hana Fišáková MLA7750 C MLOK Mariánské Lázně 13:31:00
682676 Jitka Dítkova SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary 13:33:00
51746 Kateřina Městková VSP7650 C USK Praha 13:35:00
301416 Marcela Marešová NEK7450 C Nejdek Orienteering 13:37:00
7207664 Jana Bohuslavová LPM7852 C OK Lokomotiva Plzeň 13:39:00
301508 Jitka Křížková MAS8050 C KČT Aš 13:41:00
D45
3.00 km, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
236486 Marie Žandová SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Vary 13:02:00
51660 Regina Ježková PGP6352 C SK Praga 13:05:00
301706 Ilona Kolovská LPM6352 C OK Lokomotiva Plzeň 13:08:00
1421930 Helena Tenglerová MLA6551 C MLOK Mariánské Lázně 13:11:00
331089 Jana Kubínová SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 13:14:00
1421920 Martina Kamarytová MLA6651 C MLOK Mariánské Lázně 13:17:00
51152 Jana Šilhavá LPM5951 C OK Lokomotiva Plzeň 13:20:00
416175 Jana Sklenářová MLA6258 C MLOK Mariánské Lázně 13:23:00
232202 Janka Danihelová NEJ6550 C TJ Jiskra Nejdek 13:26:00
1421924 Radka Miturová MLA6552 C MLOK Mariánské Lázně 13:29:00
301705 Jana Šoupová LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň 13:32:00
301525 Michaela Zierhutová LCV7151 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 13:35:00
416176 Radka Jelínková MLA6951 C MLOK Mariánské Lázně 13:38:00
237532 Jana Šplinarová SKV6451 C TJ Slovan Karlovy Vary 13:41:00
D55
2.70 km, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2085653 Šárka Gabrielová ONO5950 C SKOB Ostrov 13:36:00
301720 Ivana Mágrová LCV5550 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 13:39:00
D65
2.30 km, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51480 Věra Bohuslavová LPM4850 C OK Lokomotiva Plzeň 13:46:00
301414 Magdalena Horáková NEK4950 C Nejdek Orienteering 13:49:00
H10
1.60 km, 5 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1403411 Martin Petrášek 9CC0800 NEREG 13:05:00
2096262 Štěpán Pávek NEK0700 C Nejdek Orienteering 13:09:00
2118466 Matěj Kříž 189 TJ Radon Vysoká Pec 13:13:00
2085576 Mikuláš Janoch MLA0700 C MLOK Mariánské Lázně 13:17:00
2103269 Jakub Stehlík LPM0700 C OK Lokomotiva Plzeň 13:21:00
2102677 Jakub Donda ONO0700 C SKOB Ostrov 13:25:00
H12
1.80 km, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1421927 Jan Pivec MLA0503 C MLOK Mariánské Lázně 13:01:00
2082911 Šimon Stehlík LPM0501 B OK Lokomotiva Plzeň 13:03:00
0 Ondřej Smaržik BSO0501 C KOB Baník Sokolov 13:05:00
1421918 Samuel Janoch MLA0502 B MLOK Mariánské Lázně 13:07:00
232240 Karel Veseleňák BSO0601 C KOB Baník Sokolov 13:09:00
2113398 Matěj Andrš 190 TJ Radon Vysoká Pec 13:11:00
7201205 Matyáš Ječmen ONO0600 C SKOB Ostrov 13:13:00
0 Daniel Vaníček BSO0604 C KOB Baník Sokolov 13:15:00
7209780 Vojtěch Smrt ONO0601 C SKOB Ostrov 13:17:00
0 František Spiřík BSO0603 C KOB Baník Sokolov 13:19:00
2117425 Adam Uher 191 TJ Radon Vysoká Pec 13:21:00
1421915 Jonáš Černý MLA0501 B MLOK Mariánské Lázně 13:23:00
416121 Václav Městka VSP0600 C USK Praha 13:25:00
0 Viktor Havlíček BSO0602 C KOB Baník Sokolov 13:27:00
2080905 Ondřej Šustr KSH0501 C OB Kašperské Hory 13:29:00
H14
3.00 km, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8856 Josef Bohuslav LPM0401 C OK Lokomotiva Plzeň 13:20:00
7204986 Oldřich Kohoutek BSO0301 B KOB Baník Sokolov 13:22:00
9005143 Marek Štěrba SKV0401 B TJ Slovan Karlovy Vary 13:24:00
0 Denis Šour BSO0305 C KOB Baník Sokolov 13:26:00
1400429 Ondřej Kurz VPM0503 B KOS Slavia Plzeň 13:28:00
1421923 Břetislav Milota MLA0300 C MLOK Mariánské Lázně 13:30:00
9101105 Jan Oncirk ONO0301 B SKOB Ostrov 13:32:00
2049567 Radim Tokár VPM0300 A KOS Slavia Plzeň 13:34:00
2026165 Tomáš Vendelberger MAS0302 C KČT Aš 13:36:00
0 Albert Havlíček BSO0304 C KOB Baník Sokolov 13:38:00
8631582 Jiří Donda ONO0403 B SKOB Ostrov 13:40:00
301509 Filip Křížek MAS0301 C KČT Aš 13:42:00
H16
4.10 km, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2042518 Lukáš Richtr VPM0204 A KOS Slavia Plzeň 13:21:00
0 Jan Krych BSO0104 C KOB Baník Sokolov 13:24:00
2078478 Šimon Mayer KSH0202 B OB Kašperské Hory 13:27:00
2090853 Vojtěch Spěváček VPM0205 B KOS Slavia Plzeň 13:30:00
232205 Nick Newiak NEK0101 A Nejdek Orienteering 13:33:00
2026164 Josef Křížek MAS0201 C KČT Aš 13:36:00
H21
5.80 km, 18 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2067347 Jakub Zieba NEK9800 B Nejdek Orienteering 13:01:00
361920 František Sova LPM9702 C OK Lokomotiva Plzeň 13:07:00
301505 Jiří Frank MAS9600 C KČT Aš 13:10:00
9101108 Petr Bořánek VSP7000 C USK Praha 13:13:00
7051263 Martin Buzek PGP8401 C SK Praga 13:16:00
2045235 Petr Stehlík LPM7903 C OK Lokomotiva Plzeň 13:19:00
515038 Ondřej Sysel PGP8302 C SK Praga 13:22:00
7201192 Jiří Valeš LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň 13:25:00
1421919 Michal Kamaryt MLA9205 C MLOK Mariánské Lázně 13:28:00
1006283 Vojtěch Hora PGP8301 C SK Praga 13:31:00
887626 František Kolovský LPM9202 R OK Lokomotiva Plzeň 13:34:00
515161 Ctibor Sysel PGP8700 C SK Praga 13:37:00
207839 Jiří Vištejn SNA9301 C TJ START Náchod 13:40:00
51682 Martin Tichovský PGP6100 C SK Praga 13:43:00
H35
5.10 km, 17 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7003021 Karel Pilař MAS5501 C KČT Aš 13:02:00
416319 Miroslav Fišar KRL7201 C Kometa Kralovice 13:05:00
301466 Libor Černý MLA6901 C MLOK Mariánské Lázně 13:08:00
7203340 Václav Bohuslav LPM7206 C OK Lokomotiva Plzeň 13:11:00
301523 Ladislav Frűhauf SKV8301 C TJ Slovan Karlovy Vary 13:14:00
9101679 Josef Milota MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 13:17:00
2082946 Petr Kožíšek LPM7603 C OK Lokomotiva Plzeň 13:20:00
1421926 Lukáš Pivec MLA7600 C MLOK Mariánské Lázně 13:23:00
682634 Jan Dítko SKV7301 C TJ Slovan Karlovy Vary 13:26:00
2103744 Vladimír Šitra LPM7904 C OK Lokomotiva Plzeň 13:29:00
7209469 Vladimír Ječmen ONO7900 C SKOB Ostrov 13:32:00
7464855 Jan Turek SKV7302 C TJ Slovan Karlovy Vary 13:35:00
9201325 Ladislav Nejedlý ONO7501 C SKOB Ostrov 13:38:00
2096214 Jiří Pávek NEK7700 C Nejdek Orienteering 13:41:00
7204490 Robert Vlašímský SKV7201 C TJ Slovan Karlovy Vary 13:44:00
2026166 Jindřich Kovář MAS6800 C KČT Aš 13:47:00
51476 Tomáš Sedláček KRL6401 C Kometa Kralovice 13:50:00
301726 Filip Křížek MAS7800 C KČT Aš 13:53:00
H45
4.70 km, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
232206 Jaroslav Zieba NEK6500 C Nejdek Orienteering 13:02:00
2075672 Pavel Šustr KSH7001 C OB Kašperské Hory 13:10:00
51686 Aleš Richtr VPM6601 C KOS Slavia Plzeň 13:12:00
301709 Karel Šoupa LPM6900 C OK Lokomotiva Plzeň 13:14:00
2026167 Marcel Černý MAS7201 C KČT Aš 13:16:00
416184 Tomáš Mayer KSH6900 C OB Kašperské Hory 13:18:00
52181 Lumír Urbánek ONO6701 C SKOB Ostrov 13:20:00
51153 Miroslav Šilhavý LPM5800 C OK Lokomotiva Plzeň 13:22:00
681885 Petr Čech DCH6002 C Radioelektronika Cheb 13:24:00
2067948 Miloš Kamaryt MLA6404 C MLOK Mariánské Lázně 13:26:00
H55
3.00 km, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2067253 Jiří Pech LPM5402 C OK Lokomotiva Plzeň 13:47:00
6645 Petr Valter KBP4500 C KBP Praha 13:50:00
8806 Zdeněk Švec SLA4700 C SKOB Slaný 13:53:00
253118 Jiří Blažek VPM5009 C KOS Slavia Plzeň 13:56:00
H65
2.70 km, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Ladislav Frűhauf SKV4201 C TJ Slovan Karlovy Vary 13:09:00
49619 Jaromír Frey NEJ4100 C TJ Jiskra Nejdek 13:12:00
1421916 Jan Fišák MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 13:15:00
8674 Miloš Fiala KSH4801 C OB Kašperské Hory 13:18:00
51611 Jan Sklenář MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně 13:21:00
7890 Jaroslav Jirásek DCH4701 C Radioelektronika Cheb 13:24:00
7891 Rudolf Valeška LCV4700 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 13:27:00
51479 Václav Bohuslav LPM4201 C OK Lokomotiva Plzeň 13:30:00
HD10L
2.40 km, 5 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2082921 Adam Postránský MLA0900 C MLOK Mariánské Lázně 13:21:00
2026162 Matyáš Mála MAS0800 C KČT Aš 13:23:00
8285 Fanda Bohuslav LPM0900 C OK Lokomotiva Plzeň 13:25:00
301405 Richard Gregor BSO0900 C KOB Baník Sokolov 13:27:00
0 Eliška Melková 192 TJ Radon Vysoká Pec 13:29:00
416227 Johanka Fišáková Lucie MLA0950 C MLOK Mariánské Lázně 13:31:00
4659 Tomáš Vít BSO0800 C KOB Baník Sokolov 13:33:00
2087686 Karina Měchurová 194 TJ Radon Vysoká Pec 13:35:00
2103247 Tereza Stehlíková LPM0951 C OK Lokomotiva Plzeň 13:37:00
2118502 Bára Šebestová 195 TJ Radon Vysoká Pec 13:39:00
301728 Ivo Křížek MAS0801 C KČT Aš 13:41:00
0 Vakant 209 13:43:00
0 Vakant 210 13:45:00
0 Vakant 211 13:47:00
0 Vakant 212 13:49:00
0 Vakant 213 13:51:00
HDR
2.40 km, 5 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2045223 Lukáš Štěrba SKV1001 C TJ Slovan Karlovy Vary 01:00:00
2104599 Kateřina Stehlíková LPM7750 C OK Lokomotiva Plzeň 01:00:00
232239 Ondřej Gregor BSO1200 C KOB Baník Sokolov 01:00:00
301515 Vilém Křížek MAS1000 C KČT Aš 01:00:00
7202883 Veronika Ječmenová ONO0950 C SKOB Ostrov 01:00:00
2102673 Lucie Urbánková ONO1150 C SKOB Ostrov 01:00:00
0 Andrea Matyáš + 196 TJ Radon Vysoká Pec 01:00:00
0 Sára Emílie + Tomáš + 197 TJ Radon Vysoká Pec 01:00:00
301496 Matěj Smrt 199 SKOB Ostrov 01:00:00
0 Alexandr Gašparik 202 Hokej Sokolov 01:00:00
0 Ema Gašpariková 203 Hokej Sokolov 01:00:00
0 Dominik Bubenščikov 204 Hokej Sokolov 01:00:00
0 Tereza Michalová 205 Hokej Sokolov 01:00:00
P
2.20 km, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
438631 Michaela Zierhutová LCV0250 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 01:00:00
301524 Miluše Zenkerová LCV4550 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 01:00:00
2102676 Jiří Donda ONO7600 C SKOB Ostrov 01:00:00
301494 Tomáš Barda ONO0302 C SKOB Ostrov 01:00:00
2073705 Ondřej Postránský MLA7501 C MLOK Mariánské Lázně 01:00:00
301504 Erika Smrtová 198 SKOB Ostrov 01:00:00
0 Martin Jaroš 206 Neregistrovaný 1 01:00:00
0 Daniela Neumannová 207 KOB Baník Sokolov 01:00:00
0 Barbora Žemličková 208 Neregistrovaný 2 01:00:00
T
4.10 km, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
416178 Žaneta Pivcová MLA8050 C MLOK Mariánské Lázně 01:00:00