Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
27.05.2017
Místo konání:
Libice nad Doubravou
Pořadatel:
CTB - SK OB Chotěboř
Mapa:
Za hájenkou, 1 : 10 000, stav duben 2017
Ředitel závodu:
Voborníková Eva - R3
Hlavní rozhodčí:
Šťastný Karel - R3
Stavitel tratí:
Gregor Martin - R3
Protokol:
Závod proběhl za příjemného letního počasí. Nahlášená zranění závodníků v lese i dětí na shromaždišti byla odborně ošetřena. Proti průběhu závodu nebyl podán žádný protest. Pořadatelé se omlouvají závodníkům kategorií HDR a P za problémy se zápisem startovních časů.
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10
1.70 km, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vendula Komínová RUZ0751 C TJ Růžená 10:26:00
2088158 Anna Kopencová SJH0752 C SJH Jindřichův Hradec 10:28:00
7208071 Ester Kamenická Tereza OSN0888 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:30:00
2113490 Denisa Bubeníková SJH0852 C SJH Jindřichův Hradec 10:32:00
53602 Jolana Janíčková OSN0777 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:34:00
51139 Alice Gregorová CTB0751 C SK OB Chotěboř 10:36:00
52000 Barbora Macková OSN0555 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:38:00
52192 Sylva Oranyová SJI0751 C OK Jihlava 10:40:00
2088166 Lucie Dvořáková BBM0750 C BETA URSUS Orienteering 10:42:00
2049541 Andrea Zitková LPU0751 C OK Lokomotiva Pardubice 10:44:00
51838 Julie Gregorová RUZ0750 C TJ Růžená 10:46:00
232404 Zbyňka Komárková SJH0751 C SJH Jindřichův Hradec 10:48:00
2082930 Kateřina Běloušková CTB0752 C SK OB Chotěboř 10:50:00
0 Vakant 359 10:52:00
0 Vakant 360 10:54:00
0 Vakant 361 10:56:00
D10N
1.70 km, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2083390 Mia Folprecht TBM0858 KOS TJ Tesla Brno 10:29:00
53139 Gabriela Sobotková PZR0850 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:31:00
433091 Nicol Novotná SJI0953 C OK Jihlava 10:33:00
4686 Nelka Honzáková JHB0851 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:35:00
2099513 Júlia Coufalová SJI0950 C OK Jihlava 10:37:00
53158 Jana Dvořáčková OSN0757 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:39:00
0 Hana Kroupa TTR0853 C OOB Třebíč 10:41:00
2087651 Rozálie Mácová SJI0855 C OK Jihlava 10:43:00
0 Eva Boučková CHT0751 C OOB SK Chrast 10:45:00
2099718 Nicol Bubeníková SJH0853 C SJH Jindřichův Hradec 10:47:00
361944 Kristýna Kubešová RUZ1050 C TJ Růžená 10:49:00
9211 Veronika Zitková LPU1051 C OK Lokomotiva Pardubice 10:51:00
0 Vakant 353 10:53:00
0 Vakant 354 10:55:00
0 Vakant 355 10:57:00
D12
2.10 km, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
49805 Lenka Honzáková JHB0551 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:15:00
553451 Michaela Benešová SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec 10:17:00
124 Šárka Fialová SJI0556 C OK Jihlava 10:19:00
0 Valerie Brychtová JHBXXXX TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:21:00
2085599 Eliška Jindřichová SJI0553 B OK Jihlava 10:23:00
206416 Veronika Blažková SJH0551 B SJH Jindřichův Hradec 10:25:00
2801042 Štěpánka Hofhanzlová RUZ0650 C TJ Růžená 10:27:00
52331 Amálie Mácová SJI0650 C OK Jihlava 10:29:00
2112728 Kateřina Petrášová BBM0550 C BETA URSUS Orienteering 10:31:00
0 Vakant 362 10:33:00
0 Vakant 363 10:35:00
0 Vakant 364 10:37:00
D14
2.40 km, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
436958 Klára Pilná OSN0452 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:42:00
2079504 Jitka Novotná SJH0454 B SJH Jindřichův Hradec 10:44:00
2080908 Zuzana Stoklasová OSN0454 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:46:00
0 Linda Teclová 407 SK OB Chotěboř 10:48:00
2061857 Nela Kubáková SJH0451 B SJH Jindřichův Hradec 10:50:00
2011896 Ema Marečková OSN0450 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:52:00
0 Aneta Zbínová 408 SK OB Chotěboř 10:54:00
426377 Jindra Komárková SJH0453 B SJH Jindřichův Hradec 10:56:00
1400419 Klára Sobotková PZR0351 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:58:00
9201326 Emma Bednaříková VLI0359 B Slavia Liberec orienteering 11:00:00
0 Vakant 368 11:02:00
0 Vakant 369 11:04:00
0 Vakant 370 11:06:00
D16
2.80 km, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7207775 Taťána Slámová OSN0250 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:36:00
232331 Adéla Jelínková RUZ0251 C TJ Růžená 10:38:00
1396852 Klára Dočkalová SJI0250 B OK Jihlava 10:40:00
2102772 Eliška Nováková PDY0150 C Běhej Poděbrady 10:42:00
2088199 Nelly Polanská PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:44:00
129 Adéla Pittnerová RUZ0250 C TJ Růžená 10:46:00
0 Vakant 374 10:48:00
0 Vakant 375 10:50:00
0 Vakant 376 10:52:00
D18
3.10 km, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7203325 Daniela Stoklasová OSN0055 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:30:00
2800337 Tereza Kinštová SJH0251 A SJH Jindřichův Hradec 10:32:00
51970 Anna Vacková CHT0051 C OOB SK Chrast 10:34:00
2051486 Kateřina Blažková SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec 10:36:00
0 Vakant 380 10:38:00
0 Vakant 381 10:40:00
0 Vakant 382 10:42:00
D21C
4.00 km, 20 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
4668 Hana Culková JHB8951 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:08:00
52312 Jana Binková CHT8651 C OOB SK Chrast 10:10:00
981804 Martina Vališová OSN9696 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:12:00
515006 Zdenka Kozáková TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno 10:14:00
2079502 Michaela Míková SJH8251 C SJH Jindřichův Hradec 10:16:00
51923 Eva Kubešová RUZ8151 C TJ Růžená 10:18:00
7204508 Vladislava Fencíková JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:20:00
2011864 Lenka Knapová LPU9351 R OK Lokomotiva Pardubice 10:22:00
896973 Květa Mrštíková CHT8754 C OOB SK Chrast 10:24:00
439123 Aneta Nechutová SJI9950 A OK Jihlava 10:26:00
2059736 Iva Kopáčková CHT8851 C OOB SK Chrast 10:28:00
9674 Pavla Smutná VAM8651 C OOB Vamberk 10:30:00
7207865 Klára Dvořáková CHT9852 C OOB SK Chrast 10:32:00
7207019 Martina Opálková BBM0050 A BETA URSUS Orienteering 10:34:00
7770033 Veronika Parkanová SJH9751 C SJH Jindřichův Hradec 10:36:00
7205030 Alena Rosecká PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:38:00
682632 Lucie Fencíková JHB9160 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:40:00
7203324 Klára Nechanická OSN0050 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:42:00
8700 Hana Bulvová CHT6655 C OOB SK Chrast 10:44:00
331783 Veronika Peňázová SJH9752 C SJH Jindřichův Hradec 10:46:00
53127 Lucie Ondráčková CHT9254 C OOB SK Chrast 10:48:00
7208083 Hana Polednová RUZ8051 C TJ Růžená 10:50:00
63591 Kristýna Martincová CHT8551 C OOB SK Chrast 10:52:00
0 Vakant 403 10:54:00
0 Vakant 404 10:56:00
0 Vakant 405 10:58:00
D21D
3.20 km, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2070801 Iva Hronová RUZ6450 C TJ Růžená 11:25:00
410374 Renata Suková PZR7352 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:27:00
53603 Jitka Janíčková OSN7356 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:29:00
4540 Marie Kučerová CHT8852 C OOB SK Chrast 11:31:00
336765 Anna Vacková SJI9854 C OK Jihlava 11:33:00
2035146 Petra Kašpárková NNN7451 Neregistrovaní (NNN) 11:35:00
301207 Petra Kaňáková SJI8751 C OK Jihlava 11:37:00
4329 Petra Vacková CHT7852 C OOB SK Chrast 11:39:00
8703 Petra Novotná SJI8350 C OK Jihlava 11:41:00
4673 Lenka Palátová TTR7551 C OOB Třebíč 11:43:00
2049576 Daniela Bednaříková VLI7759 C Slavia Liberec orienteering 11:45:00
0 Vakant 415 11:47:00
D35
3.70 km, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1010777 Iva Turzo OSN7750 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:49:00
2102798 Martina Nováková PDY7350 C Běhej Poděbrady 10:51:00
2103783 Zuzana Brychtová JHB8053 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:53:00
49857 Vladimíra Kučerová CHT6460 C OOB SK Chrast 10:55:00
9690219 Lenka Kamenická OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:57:00
125 Lenka Jindřichová SJI7550 C OK Jihlava 10:59:00
995845 Lenka Komárková SJH7651 C SJH Jindřichův Hradec 11:01:00
682608 Radka Zitková LPU7958 C OK Lokomotiva Pardubice 11:03:00
330592 Dominka Kinštová SJH8051 C SJH Jindřichův Hradec 11:05:00
2230 Diana Kroupa TTR8156 C OOB Třebíč 11:07:00
9101672 Iva Benešová SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 11:09:00
7205038 Daniela Nechanická OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:11:00
7207340 Jana Honzáková JHB7753 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 11:13:00
2092365 Pavlína Cíchová TTR7452 C OOB Třebíč 11:15:00
52175 Martina Krejsová CHT8152 C OOB SK Chrast 11:17:00
2067998 Markéta Blažková SJH7550 C SJH Jindřichův Hradec 11:19:00
0 Vakant 419 11:21:00
0 Vakant 420 11:23:00
D45
3.20 km, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
303944 Jitka Klusáčková TTR6152 C OOB Třebíč 10:47:00
2080979 Lenka Foltýnová SJI6751 C OK Jihlava 10:49:00
2090840 Tereza Hojná SJH6951 C SJH Jindřichův Hradec 10:51:00
0 Katka Satoriová 7VX1750 StillAliveCZ 10:53:00
2075659 Alena Nechutová PZR6969 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:55:00
51897 Alena Jansová CHT5852 C OOB SK Chrast 10:57:00
980334 Zuzana Čechová BZR6951 C Bratrstvo Ždárských vrchů 10:59:00
416272 Leona Kosová LPU7153 C OK Lokomotiva Pardubice 11:01:00
2017679 Lenka Pittnerová RUZ7150 C TJ Růžená 11:03:00
995881 Dana Hrstková SJI6051 C OK Jihlava 11:05:00
52237 Iva Syslová TTR6151 C OOB Třebíč 11:07:00
301282 Monika Šaterová SJI6551 C OK Jihlava 11:09:00
8006654 Dana Wurzelová CHT6654 C OOB SK Chrast 11:11:00
2102817 Markéta Rachůnková SJI7150 C OK Jihlava 11:13:00
2052393 Bohuslava Poláčková PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:15:00
53452 Hana Řezníčková CHT6051 C OOB SK Chrast 11:17:00
331257 Irena Peřinková BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 11:19:00
0 Vakant 412 11:21:00
D55
2.90 km, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
301247 Helena Procházková TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 10:31:00
51922 Jana Jelínková RUZ5552 C TJ Růžená 10:33:00
49601 Marie Jalová RBK5761 C SK Radioklub Blansko 10:35:00
301392 Marie Rajnošková BZR6051 C Bratrstvo Ždárských vrchů 10:37:00
52092 Svatava Henková RBK5454 C SK Radioklub Blansko 10:39:00
2023804 Zdenka Křížová PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:41:00
2102564 Hana Oulická TRT5350 C KOS Třešť 10:43:00
0 Vakant 394 10:45:00
0 Vakant 395 10:47:00
0 Vakant 396 10:49:00
D65
2.00 km, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
232900 Věra Podhorská CJI5252 C Fajn Club Jihlava 10:04:00
0 Vakant 406 10:06:00
H10
1.70 km, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
53153 Jan Dvořáček TTR0701 C OOB Třebíč 10:02:00
7080127 Max Denemarek TBM0800 C KOS TJ Tesla Brno 10:04:00
52969 Jakub Prášil SJI0702 C OK Jihlava 10:06:00
2087645 Petr Coufal SJI0703 C OK Jihlava 10:08:00
2801030 Antonín Hofhanzl RUZ0902 C TJ Růžená 10:10:00
331244 Tomáš Parkan SJH0803 C SJH Jindřichův Hradec 10:12:00
126 Eduard Šimon PZR0800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:14:00
682374 Vojtěch Vítek CHT0801 C OOB SK Chrast 10:16:00
0 Vakant 356 10:18:00
0 Vakant 357 10:20:00
0 Vakant 358 10:22:00
H10N
1.70 km, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
111 Petr Černý SJI0905 C OK Jihlava 10:01:00
2102779 Matouš Emmer SJI1000 C OK Jihlava 10:03:00
2111816 Mikuláš Klusáček CTB0902 C SK OB Chotěboř 10:05:00
2103300 Lukáš Venhoda SJI0801 C OK Jihlava 10:07:00
141 Štepán Venhauer SJI0803 C OK Jihlava 10:09:00
2088209 Šimon Kopenec SJH1002 C SJH Jindřichův Hradec 10:11:00
140 Jakub Rozsypal SJI0805 C OK Jihlava 10:13:00
2088159 Adam Prášil SJI0901 C OK Jihlava 10:15:00
232322 Šimon Prášil TTR0901 C OOB Třebíč 10:17:00
2113416 Matouš Dočkal SJI0900 C OK Jihlava 10:19:00
0 Vakant 350 10:21:00
0 Vakant 351 10:23:00
0 Vakant 352 10:25:00
H12
2.40 km, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2113360 Filip Jelínek RUZ0500 B TJ Růžená 10:00:00
8706 Tobiáš Sedlák PZR0503 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:02:00
0 Matěj Svoboda SJH0604 SJH Jindřichův Hradec 10:04:00
446402 Stanislav Rachůnek SJI0602 C OK Jihlava 10:06:00
2085655 Jakub Dvořák BBM0502 C BETA URSUS Orienteering 10:08:00
2067939 František Vacek CHT0501 C OOB SK Chrast 10:10:00
142 Vojtěch Venhauer SJI0505 C OK Jihlava 10:12:00
51771 Tomáš Prášil TTR0501 B OOB Třebíč 10:14:00
2113419 Michal Nouza SJH0505 C SJH Jindřichův Hradec 10:16:00
2080831 Vít Hendrych SJI0601 B OK Jihlava 10:18:00
2011898 Tomáš Dvořáček OSN0505 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:20:00
2061841 Matěj Vítek SJI0500 B OK Jihlava 10:22:00
2801025 Matyáš Folprecht TBM0606 C KOS TJ Tesla Brno 10:24:00
2117700 Daniel Šíma BBM0600 C BETA URSUS Orienteering 10:26:00
2084938 Přemek Palát TTR0601 C OOB Třebíč 10:28:00
2080939 Jakub Novotný SJI0504 C OK Jihlava 10:30:00
2081396 Matyáš Novák CTB0601 C SK OB Chotěboř 10:32:00
0 Vakant 365 10:34:00
0 Vakant 366 10:36:00
0 Vakant 367 10:38:00
H14
2.80 km, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7209358 Petr Splítek PZR0401 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:00:00
330596 Jan Kinšt SJH0402 SJH Jindřichův Hradec 10:02:00
410340 Ondřej Ehl TBM0404 B KOS TJ Tesla Brno 10:04:00
53173 Jakub Dvořáček OSN0303 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:06:00
336711 Michal Hybeš CHT0401 B OOB SK Chrast 10:08:00
2087716 Jáchym Gregor RUZ0400 B TJ Růžená 10:10:00
443062 Jáchym Hojný SJH0301 B SJH Jindřichův Hradec 10:12:00
2099490 Kryštof Jelínek RUZ0301 B TJ Růžená 10:14:00
436440 Vojtěch Pobuda SJH0302 C SJH Jindřichův Hradec 10:16:00
361999 Vojtěch Orany SJI0401 B OK Jihlava 10:18:00
420435 Karel Dundáček SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec 10:20:00
2092373 Václav Cícha TTR0401 B OOB Třebíč 10:22:00
51770 Matěj Venhoda SJI0301 B OK Jihlava 10:24:00
2115144 Tomáš Novotný TTR0305 C OOB Třebíč 10:26:00
0 Vakant 371 10:28:00
0 Vakant 372 10:30:00
0 Vakant 373 10:32:00
H16
3.10 km, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
232348 Miroslav Sitař PZR0205 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:02:00
4538 Bohuslav Palát TTR0201 B OOB Třebíč 10:04:00
2087700 Jan Kopecký PZR0202 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:06:00
7300192 Jan Nešpor TTR0101 B OOB Třebíč 10:08:00
2061788 Petr Záboj SJI0101 B OK Jihlava 10:10:00
2115149 Vojtěch Novotný TTR0203 C OOB Třebíč 10:12:00
52970 Tomáš Kalas PZR0105 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:14:00
2801047 Vojtěch Drábek TTR0103 C OOB Třebíč 10:16:00
2052352 Tomáš Poláček PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:18:00
2800321 Matěj Cícha TTR0102 C OOB Třebíč 10:20:00
0 Vakant 377 10:22:00
0 Vakant 378 10:24:00
0 Vakant 379 10:26:00
H18
3.70 km, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2103771 Jiří Brychta JHB0002 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:03:00
438608 Martin Pastyřík PZR9902 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:05:00
2045309 Matěj Šenkýř SJI9902 A OK Jihlava 10:07:00
8000321 Jan Nechanický OSN0200 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:09:00
331357 Jakub Nosek SJH0002 B SJH Jindřichův Hradec 10:11:00
53168 David Hybeš CHT9903 C OOB SK Chrast 10:13:00
0 Vakant 383 10:15:00
0 Vakant 384 10:17:00
0 Vakant 385 10:19:00
H21C
4.70 km, 21 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7300171 Josef Culka JHB8607 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:01:00
53155 Jan Krejsa CHT8701 C OOB SK Chrast 10:03:00
301273 Roman Jirků SJI8309 C OK Jihlava 10:05:00
887901 Jiří Ehl TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 10:07:00
52168 Petr Martinec CHT8502 C OOB SK Chrast 10:09:00
53700 Petr Novohradský PZR8903 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:11:00
515009 Osvald Kozák TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 10:13:00
7207016 Ondřej Prášil SJC8401 C Sportcentrum Jičín 10:15:00
52322 Milan Štěpánek KUO8301 C KOB Ústí nad Orlicí 10:17:00
301360 Miroslav Korecký CHT7901 C OOB SK Chrast 10:19:00
7207355 Oldřich Kos LPU9302 C OK Lokomotiva Pardubice 10:21:00
7206548 Milan Venhoda SJI7104 C OK Jihlava 10:23:00
7207628 Jakub Hledík CHT9501 C OOB SK Chrast 10:25:00
9601003 Radan Kamenický OSN6004 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:27:00
7207026 Pavel Ptáček BBM9600 C BETA URSUS Orienteering 10:29:00
2079508 ml. Nouza Petr SJH9300 C SJH Jindřichův Hradec 10:31:00
1700080 Tomáš Plíhal SJI8509 C OK Jihlava 10:33:00
551995 Jeroným Kamenický OSN9549 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:35:00
51999 Pavel Vítek CHT7501 C OOB SK Chrast 10:37:00
7790320 Jan Pavelec 348 BETA URSUS Orienteering 10:39:00
52333 Martin Chaloupka CHT7301 C OOB SK Chrast 10:41:00
7200584 Jan Bořil SJI9700 R OK Jihlava 10:43:00
52161 Martin Krejsa CHT9001 C OOB SK Chrast 10:45:00
7200366 Vojtěch Vacek SJI9602 C OK Jihlava 10:47:00
52158 Vladimír Krejsa CHT9202 C OOB SK Chrast 10:49:00
49824 Jan Hladílek PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:51:00
219260 Tomáš Foltýn SJI9801 B OK Jihlava 10:53:00
681612 Vítek Pospíšil PGP6803 C SK Praga 10:55:00
981817 Arnošt Komárek SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec 10:57:00
7300187 Jan Slabý ZHR7900 C TJ Zhoř 10:59:00
53145 Milan Klvaňa CHT7500 C OOB SK Chrast 11:01:00
2073707 Jan Kadlec SJI8306 C OK Jihlava 11:03:00
7205032 Petr Mareček OSN6900 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:05:00
500580 Marek Prášil SJI7313 R OK Jihlava 11:07:00
52302 Jiří Kuban CHT8401 C OOB SK Chrast 11:09:00
331262 Michal Drozd BBM9701 B BETA URSUS Orienteering 11:11:00
8000543 Šimon Mareček OSN0201 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:13:00
9669 Tomáš Veverka VAM8401 C OOB Vamberk 11:15:00
899165 Aleš Drahokoupil CHT8501 C OOB SK Chrast 11:17:00
9930517 Tobiáš Kamenický OSN9339 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:19:00
0 Vakant 389 11:21:00
0 Vakant 390 11:23:00
0 Vakant 391 11:25:00
H21D
3.70 km, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2099510 Petr Coufal 3MC8000 FBŠ Jihlava 10:23:00
336772 ml. Kubák Martin SJH9902 C SJH Jindřichův Hradec 10:25:00
331797 Šimon Peřinka BBM9700 B BETA URSUS Orienteering 10:27:00
52608 Václav Splítek PZR7700 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:29:00
442870 Michal Pobuda SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec 10:31:00
53664 Jaroslav Choutka BZR8000 C Bratrstvo Ždárských vrchů 10:33:00
232483 Ondřej Skryja PZR9502 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:35:00
7201753 Tomáš Honzák JHB7702 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:37:00
0 Vakant 387 10:39:00
2019230 Ladislav Kašpárek NNN7301 Neregistrovaní (NNN) 10:41:00
0 Vakant 386 10:43:00
2049578 Aleš Bednařík VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 10:45:00
0 Vakant 388 10:47:00
H35
4.20 km, 19 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2113418 Roman Martínek SJH7501 C SJH Jindřichův Hradec 10:04:00
8708 Pavel Šíma PZR7838 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:06:00
2088726 Petr Gregor RUZ7500 C TJ Růžená 10:08:00
2113492 Martin Potužník SJH7705 C SJH Jindřichův Hradec 10:10:00
336767 Jan Beneš SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 10:12:00
2088211 Miloš Dvořák BBM7300 C BETA URSUS Orienteering 10:14:00
2092381 Radek Cícha TTR7503 C OOB Třebíč 10:16:00
53709 Petr Sobotka PZR7008 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:18:00
889294 Tomáš Orany SJI7311 C OK Jihlava 10:20:00
2801014 Jaroslav Folprecht TBM7305 KOS TJ Tesla Brno 10:22:00
8709 Pavel Izdný SJI7613 C OK Jihlava 10:24:00
4634 František Vacek CHT7001 C OOB SK Chrast 10:26:00
51775 Martin Hendrych SJI7828 C OK Jihlava 10:28:00
0 Roman Adam NNN7900 Neregistrovaní (NNN) 10:30:00
331394 Petr Blažek SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 10:32:00
2061827 Jaroslav Vítek SJI7201 C OK Jihlava 10:34:00
51141 Petr Kubičko SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec 10:36:00
52152 Aleš Prášil SJI7415 C OK Jihlava 10:38:00
232868 Petr Šebesta CHT7102 C OOB SK Chrast 10:40:00
2080936 Jakub Novotný SJI7700 C OK Jihlava 10:42:00
2800340 Abrahám Hofhanzl RUZ7300 C TJ Růžená 10:44:00
52240 Jan Dvořáček TTR7701 C OOB Třebíč 10:46:00
52250 Jiří Dvořáček OSN7502 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:48:00
888644 Michal Prošek SJI7823 C OK Jihlava 10:50:00
0 Vakant 397 10:52:00
0 Vakant 398 10:54:00
0 Vakant 399 10:56:00
H45
4.00 km, 20 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52963 Zdeněk Rajnošek BZR6301 C Bratrstvo Ždárských vrchů 11:00:00
2079498 Petr Nouza SJH6501 C SJH Jindřichův Hradec 11:02:00
53604 Jan Hülle CHT6903 C OOB SK Chrast 11:04:00
410394 Marek Suk PZR6701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:06:00
336790 Milan Dundáček SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec 11:08:00
7003047 Petr Kaňák SJI6115 C OK Jihlava 11:10:00
51140 Jiří Parkan SJH6801 C SJH Jindřichův Hradec 11:12:00
219243 Milan Vacek SJI6901 C OK Jihlava 11:14:00
434831 Jiří Trojan SJH6601 C SJH Jindřichův Hradec 11:16:00
8006005 Břetislav Wurzel OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:18:00
53631 Aleš Petráček SJI6301 C OK Jihlava 11:20:00
49811 Milan Nechuta PZR7007 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:22:00
553436 Petr Patočka BBM6300 C BETA URSUS Orienteering 11:24:00
219258 Stanislav Rachůnek SJI6801 C OK Jihlava 11:26:00
980377 Pavel Ptáček BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 11:28:00
52235 Svatobor Sysel TTR6202 C OOB Třebíč 11:30:00
0 Martin Satorie 7VX1700 StillAliveCZ 11:32:00
52360 Zdeněk Kopecký SJI6002 C OK Jihlava 11:34:00
2073715 Miroslav Kopáček CHT6049 C OOB SK Chrast 11:36:00
416270 Radovan Kos LPU7110 C OK Lokomotiva Pardubice 11:38:00
2800299 Petr Komín RUZ7200 C TJ Růžená 11:40:00
7205006 Pavel Nechanický OSN7209 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:42:00
52337 Jaroslav Zeman SJI5901 C OK Jihlava 11:44:00
232492 Bořivoj Skryja PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:46:00
0 Vakant 400 11:48:00
H55
3.20 km, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7510216 Oldřich Denemarek BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 10:05:00
51994 Jaromír Pospíšil PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:07:00
51948 Josef Vítek CHT4802 C OOB SK Chrast 10:09:00
8812 Jaroslav Jalový RBK5719 C SK Radioklub Blansko 10:11:00
442873 Vladimír Nosek SJH5901 C SJH Jindřichův Hradec 10:13:00
2044881 Vladimír Šenkýř SJI6000 C OK Jihlava 10:15:00
301232 Jiří Volný SOP5601 C OOB TJ Slezan Opava 10:17:00
8627107 Jiří Vácha SJI5414 C OK Jihlava 10:19:00
52327 Jaroslav Štefec CHT5801 C OOB SK Chrast 10:21:00
51920 Václav Kodys RUZ5105 C TJ Růžená 10:23:00
231209 Milan Havlík SJH6201 C SJH Jindřichův Hradec 10:25:00
52357 Vladislav Hrstka JHB5702 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:27:00
51953 Jaroslav Matras CHT5301 C OOB SK Chrast 10:29:00
331118 Alois Romanovský SJH6101 C SJH Jindřichův Hradec 10:31:00
8620015 Zdeněk Černík OSN6025 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:33:00
232741 Jan Novohradský PZR5309 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:35:00
52078 Milan Henek RBK5307 C SK Radioklub Blansko 10:37:00
6607 Petr Bořil SJI6207 C OK Jihlava 10:39:00
2103756 Martin Klusáček TTR5601 C OOB Třebíč 10:41:00
52173 Jiří Paulíček SJI4911 C OK Jihlava 10:43:00
0 Vakant 409 10:45:00
H65
2.90 km, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
320135 Jan Procházka TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno 10:07:00
8712 Pavel Izdný SJI4600 C OK Jihlava 10:09:00
9200531 Ivan Gřunděl SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 10:11:00
51989 Ladislav Blecha TRT5100 C KOS Třešť 10:13:00
2023807 Pavel Kříž PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:15:00
51949 František Starka CHT4801 C OOB SK Chrast 10:17:00
0 Vakant 392 10:19:00
0 Vakant 393 10:21:00
HDR
1.60 km, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2049546 Markéta Zitková LPU1251 C OK Lokomotiva Pardubice 01:00:00
53103 Vojtěch Kozák TBM1101 C KOS TJ Tesla Brno 01:00:00
9577 Zuzana Kozáková TBM1352 C KOS TJ Tesla Brno 01:00:00
301356 Laura Kubáková SJH1550 C SJH Jindřichův Hradec 01:00:00
2025364 Radka Komárková SJH1151 C SJH Jindřichův Hradec 01:00:00
2079509 Jakub Míchal SJH1001 C SJH Jindřichův Hradec 01:00:00
436948 Vítek Nouza SJH1104 C SJH Jindřichův Hradec 01:00:00
52247 Eliška Dvořáčková TTR0951 C OOB Třebíč 01:00:00
7207853 Eva Korecká CHT1054 C OOB SK Chrast 01:00:00
515504 Radan Korecký CHT1401 C OOB SK Chrast 01:00:00
49887 David Fraj RUZ0900 C TJ Růžená 01:00:00
53500 Dominika Polednová RUZ1350 C TJ Růžená 01:00:00
53177 Eva Dvořáčková OSN1050 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 01:00:00
436927 Anna Pilná OSN1151 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 01:00:00
2096133 Julie Novotná SJI0951 C OK Jihlava 01:00:00
51663 Magdalena Gregorová CTB1151 C SK OB Chotěboř 01:00:00
2081397 Marie Nováková Anna CTB0951 C SK OB Chotěboř 01:00:00
0 Jan Vacek CHT1201 C OOB SK Chrast 01:00:00
0 Matěj Běloušek CTB1202 C SK OB Chotěboř 01:00:00
0 Nela Turzo OSN1150 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 01:00:00
0 Jan Škapa CHT0901 C OOB SK Chrast 01:00:00
2051497 Petr Sedláček TYN8200 C OOB SK Týniště nad Orlicí 01:00:00
P
2.10 km, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8705 Helena Sobotková PZR7550 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 01:00:00
442862 Hana Dundáčková SJH7052 C SJH Jindřichův Hradec 01:00:00
2113478 Alena Nouzová SJH7151 C SJH Jindřichův Hradec 01:00:00
2092366 Kamila Frajová RUZ7950 C TJ Růžená 01:00:00
232335 Oldřich Fraj RUZ7502 C TJ Růžená 01:00:00
2801248 Irena Jelínková TBM7664 KOS TJ Tesla Brno 01:00:00
7205966 Eva Foltýnová SJI0051 A OK Jihlava 01:00:00
0 Jiří Škapa CHT8003 C OOB SK Chrast 01:00:00
336764 Vít Kašpárek NNN0402 Neregistrovaní (NNN) 01:00:00
2019241 Ladislav Kašpárek NNN0101 Neregistrovaní (NNN) 01:00:00
0 Lenka Korberová 346 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 01:00:00
2059743 Tereza Kačírková NNN9051 Neregistrovaní (NNN) 01:00:00