Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
27.05.2017
Místo konání:
Libice nad Doubravou
Pořadatel:
CTB - SK OB Chotěboř
Mapa:
Libice, 1 : 4 000, stav duben 2017
Ředitel závodu:
Voborníková Eva - R3
Hlavní rozhodčí:
Gregorová Kamila - R3
Stavitel tratí:
Voborníková Alena - R3, Šťastná Lenka - R3
Protokol:
Závod proběhl za příjemného letního počasí. Proti průběhu závodu nebyl podán žádný protest. Pořadatelé děkují závodníkům za účast a férové závodění v uličkách obce.
Kluby:
3MC     CJI     NNN     BBM     BZR     CTB     CHT     JHB     LPU     OSN     PGP     PZR     RUZ     SJC     SJH     SJI     TBM     TRT     TTR     VAM     VLI     ZHR     Ostatní kluby
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2099510 Petr Coufal 3MC8000 H35 15:24:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
232900 Věra Podhorská CJI5252 C D65 15:05:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2059743 Tereza Kačírková NNN9051 P 01:00:00
(14)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2085655 Jakub Dvořák BBM0502 C H12 15:00:00
2117700 Daniel Šíma BBM0600 C H12 15:05:00
2112728 Kateřina Petrášová BBM0550 D12 15:08:00
331797 Šimon Peřinka BBM9700 B H21C 15:09:00
980377 Pavel Ptáček BBM6508 C H45 15:11:00
7207019 Martina Opálková BBM0050 A D21C 15:11:00
331262 Michal Drozd BBM9701 B H21C 15:13:00
2088166 Lucie Dvořáková BBM0750 C D10 15:18:00
331257 Irena Peřinková BBM6550 C D45 15:18:00
2088211 Miloš Dvořák BBM7300 C H21C 15:19:00
7510216 Oldřich Denemarek BBM5100 C H55 15:19:00
553436 Petr Patočka BBM6300 C H45 15:24:00
7207026 Pavel Ptáček BBM9600 C H21C 15:34:00
301272 Jiří Gawel BBM5700 C H21C 15:40:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
301392 Marie Rajnošková BZR6051 C D55 15:10:00
980334 Zuzana Čechová BZR6951 C D45 15:25:00
52963 Zdeněk Rajnošek BZR6301 C H45 15:27:00
53664 Jaroslav Choutka BZR8000 C H35 15:31:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51663 Magdalena Gregorová CTB1151 C HDR 01:00:00
2081397 Marie Nováková Anna CTB0951 C HDR 01:00:00
51830 Antonín Šťastný CTB1101 C HDR 01:00:00
2082926 Vilém Šťastný CTB1301 C HDR 01:00:00
0 Matěj Běloušek CTB1202 C HDR 01:00:00
2082924 Michal Fikar CTB1200 C HDR 01:00:00
2081396 Matyáš Novák CTB0601 C H12 15:10:00
2082930 Kateřina Běloušková CTB0752 C D10 15:15:00
(40)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7207853 Eva Korecká CHT1054 C HDR 01:00:00
515504 Radan Korecký CHT1401 C HDR 01:00:00
0 Jan Škapa CHT0901 C HDR 01:00:00
0 Jiří Škapa CHT8003 C P 01:00:00
53155 Jan Krejsa CHT8701 C H21C 15:03:00
52312 Jana Binková CHT8651 C D21C 15:04:00
682374 Vojtěch Vítek CHT0801 C H10 15:04:00
52168 Petr Martinec CHT8502 C H21C 15:05:00
53168 David Hybeš CHT9903 C H18 15:06:00
301360 Miroslav Korecký CHT7901 C H21C 15:07:00
4540 Marie Kučerová CHT8852 C D21D 15:09:00
51948 Josef Vítek CHT4802 C H55 15:12:00
896973 Květa Mrštíková CHT8754 C D21C 15:12:00
336711 Michal Hybeš CHT0401 B H14 15:14:00
2059736 Iva Kopáčková CHT8851 C D21C 15:14:00
2067939 František Vacek CHT0501 C H12 15:15:00
53604 Jan Hülle CHT6903 C H45 15:15:00
51999 Pavel Vítek CHT7501 C H21C 15:18:00
51953 Jaroslav Matras CHT5301 C H55 15:18:00
53127 Lucie Ondráčková CHT9254 C D21C 15:18:00
8006654 Dana Wurzelová CHT6654 C D45 15:19:00
7207628 Jakub Hledík CHT9501 C H21C 15:20:00
7207865 Klára Dvořáková CHT9852 C D21C 15:20:00
51949 František Starka CHT4801 C H65 15:21:00
51897 Alena Jansová CHT5852 C D45 15:21:00
0 Eva Boučková CHT0751 C D10N 15:22:00
8700 Hana Bulvová CHT6655 C D21C 15:24:00
53452 Hana Řezníčková CHT6051 C D45 15:24:00
53145 Milan Klvaňa CHT7500 C H21C 15:25:00
4634 František Vacek CHT7001 C H35 15:25:00
2073715 Miroslav Kopáček CHT6049 C H45 15:25:00
63591 Kristýna Martincová CHT8551 C D21C 15:26:00
49857 Vladimíra Kučerová CHT6460 C D35 15:29:00
51970 Anna Vacková CHT0051 C D18 15:31:00
4329 Petra Vacková CHT7852 C D35 15:31:00
52302 Jiří Kuban CHT8401 C H21C 15:32:00
232868 Petr Šebesta CHT7102 C H35 15:33:00
52175 Martina Krejsová CHT8152 C D35 15:33:00
52161 Martin Krejsa CHT9001 C H21C 15:36:00
52158 Vladimír Krejsa CHT9202 C H21C 15:39:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
4668 Hana Culková JHB8951 C D21C 15:06:00
52357 Vladislav Hrstka JHB5702 C H55 15:14:00
7204508 Vladislava Fencíková JHB6553 C D21C 15:16:00
682632 Lucie Fencíková JHB9160 C D21C 15:19:00
7300171 Josef Culka JHB8607 C H21C 15:29:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2075601 Adam Zitka LPU8402 C H21C 15:06:00
416272 Leona Kosová LPU7153 C D45 15:14:00
9211 Veronika Zitková LPU1051 C D10N 15:21:00
2049541 Andrea Zitková LPU0751 C D10 15:22:00
2011864 Lenka Knapová LPU9351 R D21C 15:23:00
682608 Radka Zitková LPU7958 C D35 15:24:00
7207355 Oldřich Kos LPU9302 C H21C 15:41:00
(24)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
53177 Eva Dvořáčková OSN1050 C HDR 01:00:00
436927 Anna Pilná OSN1151 C HDR 01:00:00
2011898 Tomáš Dvořáček OSN0505 C H12 15:07:00
551995 Jeroným Kamenický OSN9549 C H21C 15:08:00
53603 Jitka Janíčková OSN7356 C D21D 15:08:00
53173 Jakub Dvořáček OSN0303 C H14 15:10:00
52000 Barbora Macková OSN0555 C D12 15:12:00
9601003 Radan Kamenický OSN6004 C H21C 15:14:00
53602 Jolana Janíčková OSN0777 C D10 15:14:00
7208071 Ester Kamenická Tereza OSN0888 C D10 15:17:00
981804 Martina Vališová OSN9696 C D21C 15:17:00
53158 Jana Dvořáčková OSN0757 C D10 15:19:00
8006005 Břetislav Wurzel OSN6005 C H45 15:19:00
8620015 Zdeněk Černík OSN6025 C H55 15:20:00
436958 Klára Pilná OSN0452 B D14 15:24:00
9690219 Lenka Kamenická OSN6955 C D21C 15:25:00
2011896 Ema Marečková OSN0450 B D14 15:26:00
7207775 Taťána Slámová OSN0250 B D16 15:27:00
1010777 Iva Turzo OSN7750 C D35 15:28:00
9930517 Tobiáš Kamenický OSN9339 C H21C 15:30:00
2080908 Zuzana Stoklasová OSN0454 B D14 15:32:00
7205032 Petr Mareček OSN6900 C H21C 15:33:00
8000543 Šimon Mareček OSN0201 A H21C 15:35:00
52250 Jiří Dvořáček OSN7502 C H35 15:38:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
681612 Vítek Pospíšil PGP6803 C H21C 15:16:00
(29)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8705 Helena Sobotková PZR7550 C P 01:00:00
52608 Václav Splítek PZR7700 C H21D 15:01:00
8706 Tobiáš Sedlák PZR0503 C H12 15:03:00
232483 Ondřej Skryja PZR9502 C H21D 15:03:00
7209358 Petr Splítek PZR0401 C H14 15:04:00
410374 Renata Suková PZR7352 C D21D 15:04:00
126 Eduard Šimon PZR0800 C H10 15:05:00
7205030 Alena Rosecká PZR5654 C D21C 15:07:00
438608 Martin Pastyřík PZR9902 C H18 15:08:00
232741 Jan Novohradský PZR5309 C H55 15:10:00
2023804 Zdenka Křížová PZR5051 C D55 15:12:00
2023807 Pavel Kříž PZR4800 C H55 15:13:00
2052393 Bohuslava Poláčková PZR7070 C D45 15:15:00
2052352 Tomáš Poláček PZR0102 B H16 15:16:00
51994 Jaromír Pospíšil PZR4417 C H55 15:16:00
232492 Bořivoj Skryja PZR6106 C H45 15:17:00
52970 Tomáš Kalas PZR0105 C H16 15:18:00
232348 Miroslav Sitař PZR0205 C H16 15:22:00
49824 Jan Hladílek PZR8814 C H21C 15:22:00
8708 Pavel Šíma PZR7838 C H35 15:22:00
2075659 Alena Nechutová PZR6969 C D45 15:22:00
1400419 Klára Sobotková PZR0351 B D14 15:23:00
49811 Milan Nechuta PZR7007 C H45 15:23:00
2087700 Jan Kopecký PZR0202 B H16 15:24:00
53139 Gabriela Sobotková PZR0850 C D10N 15:26:00
2088199 Nelly Polanská PZR0152 B D16 15:26:00
410394 Marek Suk PZR6701 C H45 15:28:00
53709 Petr Sobotka PZR7008 C H35 15:29:00
53700 Petr Novohradský PZR8903 C H21C 15:37:00
(17)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
49887 David Fraj RUZ0900 C HDR 01:00:00
2092366 Kamila Frajová RUZ7950 C P 01:00:00
2801042 Štěpánka Hofhanzlová RUZ0650 C D12 15:06:00
2070801 Iva Hronová RUZ6450 C D21D 15:06:00
2801030 Antonín Hofhanzl RUZ0902 C H10 15:07:00
2113360 Filip Jelínek RUZ0500 B H12 15:08:00
2087716 Jáchym Gregor RUZ0400 B H14 15:08:00
51922 Jana Jelínková RUZ5552 C D55 15:11:00
2099490 Kryštof Jelínek RUZ0301 B H14 15:12:00
51838 Julie Gregorová RUZ0750 C D10 15:12:00
2800299 Petr Komín RUZ7200 C H45 15:13:00
2088726 Petr Gregor RUZ7500 C H35 15:20:00
0 Vendula Komínová RUZ0751 C D10 15:21:00
2800340 Abrahám Hofhanzl RUZ7300 C H35 15:27:00
129 Adéla Pittnerová RUZ0250 C D16 15:28:00
2017679 Lenka Pittnerová RUZ7150 C D45 15:28:00
232331 Adéla Jelínková RUZ0251 C D16 15:30:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7207016 Ondřej Prášil SJC8401 C H21C 15:11:00
(46)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
301356 Laura Kubáková SJH1550 C HDR 01:00:00
2025364 Radka Komárková SJH1151 C HDR 01:00:00
2079509 Jakub Míchal SJH1001 C HDR 01:00:00
436948 Vítek Nouza SJH1104 C HDR 01:00:00
2113478 Alena Nouzová SJH7151 C P 01:00:00
331244 Tomáš Parkan SJH0803 C H10 15:01:00
442870 Michal Pobuda SJH7403 C H21D 15:02:00
336772 ml. Kubák Martin SJH9902 C H21D 15:04:00
420435 Karel Dundáček SJH0401 B H14 15:05:00
206416 Veronika Blažková SJH0551 B D12 15:05:00
331783 Veronika Peňázová SJH9752 C D21C 15:05:00
2088209 Šimon Kopenec SJH1002 C H10N 15:05:00
330596 Jan Kinšt SJH0402 H14 15:07:00
331357 Jakub Nosek SJH0002 B H18 15:07:00
51140 Jiří Parkan SJH6801 C H45 15:08:00
331118 Alois Romanovský SJH6101 C H55 15:09:00
553451 Michaela Benešová SJH0651 C D12 15:10:00
0 Matěj Svoboda SJH0604 H12 15:11:00
436440 Vojtěch Pobuda SJH0302 C H14 15:11:00
2113490 Denisa Bubeníková SJH0852 C D10 15:11:00
981817 Arnošt Komárek SJH7702 C H21C 15:12:00
2113419 Michal Nouza SJH0505 C H12 15:13:00
443062 Jáchym Hojný SJH0301 B H14 15:13:00
232404 Zbyňka Komárková SJH0751 C D10 15:13:00
2079502 Michaela Míková SJH8251 C D21C 15:13:00
442873 Vladimír Nosek SJH5901 C H55 15:15:00
434831 Jiří Trojan SJH6601 C H45 15:16:00
2090840 Tereza Hojná SJH6951 C D45 15:16:00
231209 Milan Havlík SJH6201 C H55 15:17:00
2088158 Anna Kopencová SJH0752 C D10 15:20:00
336790 Milan Dundáček SJH6902 C H45 15:20:00
2079508 ml. Nouza Petr SJH9300 C H21C 15:21:00
7770033 Veronika Parkanová SJH9751 C D21C 15:21:00
2079498 Petr Nouza SJH6501 C H45 15:22:00
9200531 Ivan Gřunděl SJH4201 C H65 15:22:00
336767 Jan Beneš SJH7001 C H35 15:23:00
426377 Jindra Komárková SJH0453 B D14 15:25:00
442862 Hana Dundáčková SJH7052 C D45 15:26:00
2079504 Jitka Novotná SJH0454 B D14 15:27:00
9101672 Iva Benešová SJH7051 C D35 15:27:00
2099718 Nicol Bubeníková SJH0853 C D10N 15:28:00
2061857 Nela Kubáková SJH0451 B D14 15:29:00
2051486 Kateřina Blažková SJH0252 A D18 15:30:00
330592 Dominka Kinštová SJH8051 C D35 15:30:00
2800337 Tereza Kinštová SJH0251 A D18 15:32:00
331394 Petr Blažek SJH7402 C H35 15:35:00
(62)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2080979 Lenka Foltýnová SJI6751 C P 01:00:00
142 Vojtěch Venhauer SJI0505 C H12 15:02:00
52969 Jakub Prášil SJI0702 C H10 15:02:00
301207 Petra Kaňáková SJI8751 C D21D 15:03:00
2061841 Matěj Vítek SJI0500 B H12 15:04:00
500580 Marek Prášil SJI7313 R H21C 15:04:00
2102779 Matouš Emmer SJI1000 C H10N 15:04:00
2045309 Matěj Šenkýř SJI9902 A H18 15:05:00
336765 Anna Vacková SJI9854 C D21D 15:05:00
2080939 Jakub Novotný SJI0504 C H12 15:06:00
361999 Vojtěch Orany SJI0401 B H14 15:06:00
2087645 Petr Coufal SJI0703 C H10 15:06:00
2088159 Adam Prášil SJI0901 C H10N 15:06:00
124 Šárka Fialová SJI0556 C D12 15:07:00
8703 Petra Novotná SJI8350 C D21D 15:07:00
2113416 Matouš Dočkal SJI0900 C H10N 15:07:00
2044881 Vladimír Šenkýř SJI6000 C H55 15:08:00
111 Petr Černý SJI0905 C H10N 15:08:00
2080831 Vít Hendrych SJI0601 B H12 15:09:00
2085599 Eliška Jindřichová SJI0553 B D12 15:09:00
2103300 Lukáš Venhoda SJI0801 C H10N 15:09:00
52337 Jaroslav Zeman SJI5901 C H45 15:10:00
7205966 Eva Foltýnová SJI0051 A D21C 15:10:00
140 Jakub Rozsypal SJI0805 C H10N 15:10:00
52331 Amálie Mácová SJI0650 C D12 15:11:00
8627107 Jiří Vácha SJI5414 C H55 15:11:00
219243 Milan Vacek SJI6901 C H45 15:12:00
110 Ondřej Jirků SJI0904 C H10N 15:12:00
446402 Stanislav Rachůnek SJI0602 C H12 15:14:00
219258 Stanislav Rachůnek SJI6801 C H45 15:14:00
141 Štepán Venhauer SJI0803 C H10N 15:14:00
7206548 Milan Venhoda SJI7104 C H21C 15:15:00
439123 Aneta Nechutová SJI9950 A D21C 15:15:00
52966 František Jirků SJI0600 C H12 15:16:00
51770 Matěj Venhoda SJI0301 B H14 15:16:00
52192 Sylva Oranyová SJI0751 C D10 15:16:00
219260 Tomáš Foltýn SJI9801 B H21C 15:17:00
995881 Dana Hrstková SJI6051 C D45 15:17:00
7003047 Petr Kaňák SJI6115 C H45 15:18:00
2061788 Petr Záboj SJI0101 B H16 15:20:00
8712 Pavel Izdný SJI4600 C H65 15:20:00
2102817 Markéta Rachůnková SJI7150 C D45 15:20:00
51775 Martin Hendrych SJI7828 C H35 15:21:00
53631 Aleš Petráček SJI6301 C H45 15:21:00
7200584 Jan Bořil SJI9700 R H21C 15:23:00
433091 Nicol Novotná SJI0953 C D10N 15:23:00
2099513 Júlia Coufalová SJI0950 C D10N 15:25:00
2073707 Jan Kadlec SJI8306 C H21C 15:26:00
889294 Tomáš Orany SJI7311 C H35 15:26:00
52360 Zdeněk Kopecký SJI6002 C H45 15:26:00
125 Lenka Jindřichová SJI7550 C D35 15:26:00
2087651 Rozálie Mácová SJI0855 C D10N 15:27:00
301282 Monika Šaterová SJI6551 C D45 15:27:00
7200366 Vojtěch Vacek SJI9602 C H21C 15:28:00
52152 Aleš Prášil SJI7415 C H35 15:28:00
2096133 Julie Novotná SJI0951 C D10N 15:29:00
1396852 Klára Dočkalová SJI0250 B D16 15:29:00
8709 Pavel Izdný SJI7613 C H35 15:30:00
1700080 Tomáš Plíhal SJI8509 C H21C 15:31:00
2061827 Jaroslav Vítek SJI7201 C H35 15:32:00
88644 Michal Prošek SJI7823 C H35 15:34:00
2080936 Jakub Novotný SJI7700 C H35 15:36:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7080127 Max Denemarek TBM0800 C H10 15:03:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2102564 Hana Oulická TRT5350 C D55 15:13:00
51989 Ladislav Blecha TRT5100 C H65 15:23:00
(17)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2084938 Přemek Palát TTR0601 C H12 15:01:00
4673 Lenka Palátová TTR7551 C D21D 15:02:00
2115144 Tomáš Novotný TTR0305 C H14 15:03:00
2092373 Václav Cícha TTR0401 B H14 15:09:00
52235 Svatobor Sysel TTR6202 C H45 15:09:00
232322 Šimon Prášil TTR0901 C H10N 15:11:00
51771 Tomáš Prášil TTR0501 B H12 15:12:00
7300192 Jan Nešpor TTR0101 B H16 15:15:00
2800321 Matěj Cícha TTR0102 C H16 15:17:00
4538 Bohuslav Palát TTR0201 B H16 15:19:00
2801047 Vojtěch Drábek TTR0103 C H16 15:21:00
2115149 Vojtěch Novotný TTR0203 C H16 15:23:00
52237 Iva Syslová TTR6151 C D45 15:23:00
0 Hana Kroupa TTR0853 C D10N 15:24:00
2230 Diana Kroupa TTR8156 C D35 15:25:00
2092365 Pavlína Cíchová TTR7452 C D35 15:32:00
2092381 Radek Cícha TTR7503 C H35 15:37:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9674 Pavla Smutná VAM8651 C D21C 15:08:00
9669 Tomáš Veverka VAM8401 C H21C 15:24:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2049576 Daniela Bednaříková VLI7759 C D21C 15:09:00
9201326 Emma Bednaříková VLI0359 B D14 15:30:00
2049578 Aleš Bednařík VLI7309 C H21C 15:38:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7300187 Jan Slabý ZHR7900 C H21C 15:10:00
Ostatní kluby
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Klub
Kategorie
Startovní čas
0 Vakant 337 H21D 15:05
0 Vakant 338 H21D 15:06
0 Vakant 359 D65 15:06
0 Vakant 339 H21D 15:07
0 Vakant 289 H10 15:08
0 Vakant 325 H18 15:09
0 Vakant 290 H10 15:09
0 Vakant 326 H18 15:10
0 Vakant 349 D21D 15:10
0 Vakant 291 H10 15:10
0 Vakant 327 H18 15:11
0 Vakant 350 D21D 15:11
0 Vakant 351 D21D 15:12
0 Vakant 298 D12 15:13
0 Vakant 301 H10N 15:13
0 Vakant 299 D12 15:14
0 Vakant 355 D55 15:14
53133 Michal Pavlas 315 SK OB Chotěboř H14 15:15
0 Vakant 300 D12 15:15
0 Vakant 356 D55 15:15
0 Vakant 302 H10N 15:15
0 Vakant 303 H10N 15:16
0 Vakant 307 H12 15:17
0 Vakant 316 H14 15:17
0 Vakant 308 H12 15:18
0 Vakant 317 H14 15:18
0 Vakant 309 H12 15:19
0 Vakant 318 H14 15:19
0 Vakant 343 H55 15:21
0 Vakant 344 H55 15:22
0 Vakant 334 D21C 15:22
0 Vakant 292 D10 15:23
0 Vakant 345 H55 15:23
0 Vakant 293 D10 15:24
0 Vakant 357 H65 15:24
0 Vakant 322 H16 15:25
0 Vakant 294 D10 15:25
0 Vakant 358 H65 15:25
0 Vakant 323 H16 15:26
0 Vakant 324 H16 15:27
7790320 Jan Pavelec 287 BETA URSUS Orienteering H21C 15:27
0 Vakant 335 D21C 15:27
51837 Linda Teclová 313 SK OB Chotěboř D14 15:28
0 Vakant 336 D21C 15:28
0 Vakant 340 H45 15:29
0 Vakant 352 D45 15:29
0 Vakant 304 D10N 15:30
0 Vakant 341 H45 15:30
0 Vakant 353 D45 15:30
0 Vakant 305 D10N 15:31
51836 Aneta Zbínová 314 SK OB Chotěboř D14 15:31
0 Vakant 319 D16 15:31
0 Vakant 342 H45 15:31
0 Vakant 354 D45 15:31
0 Vakant 306 D10N 15:32
0 Vakant 320 D16 15:32
0 Vakant 310 D14 15:33
0 Vakant 321 D16 15:33
0 Vakant 328 D18 15:33
0 Vakant 311 D14 15:34
0 Vakant 329 D18 15:34
0 Vakant 346 D35 15:34
0 Vakant 312 D14 15:35
0 Vakant 330 D18 15:35
0 Vakant 347 D35 15:35
0 Vakant 348 D35 15:36
0 Vakant 331 H35 15:39
0 Vakant 332 H35 15:40
0 Vakant 333 H35 15:41
0 Vakant 295 H21C 15:42
0 Vakant 296 H21C 15:43
0 Vakant 297 H21C 15:44