Startovka závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Klubová startovka: SJH (39)

Datum:
24.06.2017
Místo konání:
Sentice, louka nad obcí
Pořadatel:
VBM - VSK Mendelu Brno
Mapa:
Sentice, stav květen 2016, měřítko 1:10000
Ředitel závodu:
Čech Viktor
Hlavní rozhodčí:
Chmelík Aleš - R2
Stavitel tratí:
Mazal Zdeněk - R1
JURY:
Fiala Jan, Kozáková Zdenka, Kheil Radim
Protokol:
Závod proběhl za velmi teplého slunečného počasí. Cílem prošlo 504 závodníků. Protest nebyl podán, hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu.
Kluby:
SJH    
(39)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
301356 Kubáková Laura SJH1550 C HDR 10:30:00
331439 Svitáková Ludmila SJH1152 C HDR 10:30:00
0 Nouza Vítek SJH1104 C HDR 10:30:00
442862 Dundáčková Hana SJH7052 C P 10:30:00
2079498 Nouza Petr SJH6501 C H45 10:31:00
7770033 Parkanová Veronika SJH9751 C D21 10:33:00
2051486 Blažková Kateřina SJH0252 A D16 10:36:00
420443 Dundáčková Julie SJH9853 C D21D 10:36:00
420435 Dundáček Karel SJH0401 B H14 10:36:00
2800337 Kinštová Tereza SJH0251 A D16 10:42:00
336790 Dundáček Milan SJH6902 C H45 10:43:00
2096234 Sviták Václav SJH0801 C H10 10:47:00
51140 Parkan Jiří SJH6801 C H45 10:55:00
2079508 Nouza Petr ml. SJH9300 C H21 10:57:00
436440 Pobuda Vojtěch SJH0302 C H14 11:00:00
2113481 Potužníková Eva SJH7652 C D35 11:14:00
2079504 Novotná Jitka SJH0454 B D14 11:16:00
2096259 Potužník Viktor SJH0504 B H12 11:16:00
331394 Blažek Petr SJH7402 C H35 11:19:00
206416 Blažková Veronika SJH0551 B D12 11:23:00
331244 Parkan Tomáš SJH0803 C H10 11:23:00
553451 Benešová Michaela SJH0651 C D12 11:32:00
9101672 Benešová Iva SJH7051 C D35 11:32:00
331118 Romanovský Alois SJH6101 C H55 11:32:00
443062 Hojný Jáchym SJH0301 B H14 11:33:00
2061857 Kubáková Nela SJH0451 B D14 11:43:00
442870 Pobuda Michal SJH7403 C H21D 11:43:00
2113478 Nouzová Alena SJH7151 C D45 11:47:00
2113415 Potužníková Adéla SJH0754 C D10 11:48:00
2088209 Kopenec Šimon SJH1002 C H10N 11:53:00
336772 Kubák Martin ml. SJH9902 C H21D 11:55:00
336767 Beneš Jan SJH7001 C H35 12:01:00
2113419 Nouza Michal SJH0505 C H12 12:04:00
2113492 Potužník Martin SJH7705 C H35 12:13:00
9200531 Gřunděl Ivan SJH4201 C H65 12:18:00
2088158 Kopencová Anna SJH0752 C D10 12:21:00
331357 Nosek Jakub SJH0002 B H18 12:22:00
442873 Nosek Vladimír SJH5901 C H55 12:23:00
2090840 Hojná Tereza SJH6951 C D45 12:29:00