Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
24.06.2017
Místo konání:
Chvojkovský mlýn
Pořadatel:
KRL - Kometa Kralovice
Mapa:
Stará Ves 2017
Ředitel závodu:
Hanáková Magda
Hlavní rozhodčí:
Hanáková Marta - R3
Stavitel tratí:
Pova Ondřej - R2
JURY:
Mareš Alexander, Fiala Miloš, Pilař Karel
Protokol:
Závod proběhl za jasného počasí s teplotou kolem 30°C. Závod proběhl bez protestů a závad.
Kluby:
26A     KAD     NEJ     2HD     BSO     BZP     DCE     DKL     DKP     DOR     EKP     FSP     HCE     JES     KPY     KRL     KSH     LBE     LCV     LPM     MAS     MKP     MLA     NEK     OLP     ONO     PGP     PUL     SCP     SJC     SKV     SLA     SLP     TBM     TEP     VPM     VSP     ZBP     Ostatní kluby
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8630860 Haider Anna 26A5650 D55 10:05:00
1500223 Hones Sepp 26A5400 H45 10:44:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
301667 Janda Josef KAD4701 C H65 10:43:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
49619 Frey Jaromír NEJ4100 C H65 10:53:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8622642 Kuleva Angelina 2HD5750 D45 10:15:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8684 Kohoutková Klára BSO0650 C D12 10:21:00
7204986 Kohoutek Oldřich BSO0301 B H14 10:54:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Oliverius Filip BZP1002 HDR 10:00:00
0 Oliveriusová Anna BZP0850 HD10L 10:14:00
2113471 Papicová Silvie BZP7651 C D35 10:41:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
232041 Pavlů Jaroslav DCE6100 C H45 10:34:00
2102812 Kučerová Berenika DCE8050 C D35 10:57:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
515065 Šemelík Petr DKL6901 C H35 10:20:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2075697 Mullis Kateřina DKP7753 C D21 10:08:00
2075698 Mullis Carolina DKP0951 C D10 10:13:00
7205568 Procházková Jana DKP8052 C D35 10:29:00
7200326 Sanna Karin DKP0250 B D16 10:30:00
9180967 Sanna Roberto DKP6703 C H45 10:42:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2045308 Janda Jakub DOR0403 B H14 10:46:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7205000 Černý Ondřej EKP8511 C H21 10:23:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
232957 Nitsch Lukáš FSP1200 C HDR 10:00:00
889669 Rydlová Eva FSP8989 C D21 10:06:00
8914 Nitsch Karel FSP7611 C H21 10:07:00
7207862 Hrouda Martin FSP7612 C H21 10:21:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51984 Mudrová Martina HCE6451 C D45 10:13:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2115735 Pilařová Kateřina JES8450 C P 10:00:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8580 Procházková Zuzana KPY8650 C D21 10:04:00
7207361 Koldinský Jan KPY8506 C H21 10:19:00
(19)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2099518 Vlach Viktor KRL1001 C HDR 10:00:00
9102146 Gelnerová Markéta KRL0952 C D10 10:11:00
2020708 Mudrová Lenka KRL0052 C D18 10:13:00
232611 Bodurková Denisa KRL0752 C D10 10:15:00
7291299 Hanáková Lenka KRL9951 B D18 10:15:00
0 Šebian Samuel KRL0903 C HD10L 10:16:00
416318 Čadková Marcela KRL0654 C D12 10:17:00
7150100 Biersaková Dagmar KRL0051 B D18 10:17:00
232613 Zmarzláková Olga KRL0552 C D12 10:19:00
51477 Houba Vojtěch KRL1002 C HD10L 10:20:00
434576 Škrlová Kristýna KRL9954 C D18 10:21:00
7090701 Šlechtová Tereza KRL0152 B D16 10:22:00
51475 Roučková Karolína KRL0656 C D12 10:23:00
9091907 Hanáková Aneta KRL0951 C HD10L 10:24:00
9102084 Gelnerová Anna KRL0653 C D12 10:27:00
416314 Fišarová Adéla KRL0651 C D12 10:31:00
2017667 Blecha Adam KRL0803 C H10 10:31:00
416186 Vlachová Adéla KRL0551 C D12 10:35:00
232961 Bejvančický Josef KRL0703 C H10 10:41:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
416181 Mayerová Daniela KSH0852 C D10 10:01:00
232257 Patáková Mária KSH5751 C D55 10:13:00
8674 Fiala Miloš KSH4801 C H65 10:35:00
416184 Mayer Tomáš KSH6900 C H45 11:00:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8805 Nosál Stanislav LBE4600 C H65 10:39:00
887609 Lejbl Ladislav LBE6900 H45 10:52:00
887638 Lejbl Jakub LBE0200 H16 10:53:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
253146 Kraus Jindřich LCV9401 P 10:00:00
301524 Zenkerová Miluše LCV4550 C P 10:00:00
438631 Zierhutová Michaela LCV0250 C P 10:00:00
301525 Zierhutová Michaela LCV7151 C D45 10:09:00
301720 Mágrová Ivana LCV5550 C D55 10:11:00
7891 Valeška Rudolf LCV4700 C H65 10:37:00
253153 Krausová Marcela LCV7351 C D35 10:51:00
301718 Mágr Zdeněk LCV5000 C H65 10:55:00
(28)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2102687 Dvořáková Tereza LPM0952 C HDR 10:00:00
51577 Dubská Radka LPM8153 C P 10:00:00
2113477 Szabó Radek LPM6601 C P 10:00:00
2104599 Stehlíková Kateřina LPM7750 C P 10:00:00
2088717 Šitrová Štěpánka LPM0850 C D10 10:03:00
2088719 Dvořáková Kateřina LPM0750 C HD10L 10:04:00
301717 Šoupa Martin LPM0500 C H12 10:04:00
2011846 Vejvodová Mirka LPM5750 C D45 10:05:00
2103247 Stehlíková Tereza LPM0951 C D10 10:07:00
8285 Bohuslav Fanda LPM0900 C HD10L 10:08:00
2102775 Szabó Vojtěch LPM0503 C H12 10:08:00
236994 Chvalová Věra LPM9452 C D21 10:10:00
2103269 Stehlík Jakub LPM0700 C H12 10:12:00
301705 Šoupová Jana LPM6850 C D45 10:19:00
51480 Bohuslavová Věra LPM4850 C D65 10:26:00
2045235 Stehlík Petr LPM7903 C H21 10:27:00
2080976 Šitrová Lucie LPM7857 C D35 10:31:00
2082947 Kožíšková Kateřina LPM0652 B D12 10:33:00
2082920 Tříska Lukáš LPM0800 C H10 10:33:00
7203340 Bohuslav Václav LPM7206 C H35 10:34:00
7207664 Bohuslavová Jana LPM7852 C D35 10:37:00
2082946 Kožíšek Petr LPM7603 C H35 10:38:00
51479 Bohuslav Václav LPM4201 C H65 10:41:00
2042546 Ledererová Kamila LPM7352 C D35 10:47:00
301709 Šoupa Karel LPM6900 C H45 10:58:00
8285 Bohuslav Josef LPM0401 C H14 10:58:00
2082913 Weissar Petr LPM7020 C H45 11:02:00
2082944 Weissar Samuel LPM0300 C H14 11:02:00
(14)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
301515 Křížek Vilém MAS1000 C HDR 10:00:00
2087659 Pjenčák Adam MAS0802 C HD10L 10:12:00
301728 Křížek Ivo MAS0801 C HD10L 10:18:00
2026162 Mála Matyáš MAS0800 C HD10L 10:22:00
237548 Halík Libor MAS0700 C H10 10:25:00
7003021 Pilař Karel MAS5501 C H35 10:28:00
301726 Křížek Filip MAS7800 C H35 10:32:00
301510 Křížová Daniela MAS0250 C D16 10:32:00
301516 Křížková Marie MAS0450 C D14 10:38:00
2026166 Kovář Jindřich MAS6800 C H35 10:42:00
4455 Petříková Adéla MAS0352 B D14 10:42:00
2026164 Křížek Josef MAS0201 C H16 10:49:00
2026165 Vendelberger Tomáš MAS0302 C H14 10:52:00
301509 Křížek Filip MAS0301 C H14 10:56:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
336747 Koč Lumír MKP5401 C H55 10:06:00
(28)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7884 Klier Šimon MLA1101 C HDR 10:00:00
416178 Pivcová Žaneta MLA8050 C P 10:00:00
2073705 Postránský Ondřej MLA7501 C P 10:00:00
1421927 Pivec Jan MLA0503 C H12 10:00:00
416176 Jelínková Radka MLA6951 C D45 10:03:00
1421918 Janoch Samuel MLA0502 B H12 10:06:00
1421930 Tenglerová Helena MLA6551 C D45 10:07:00
1421925 Opavová Stanislava MLA5451 C D55 10:07:00
7201209 Pluháčková Markéta MLA8750 C D21 10:14:00
416175 Sklenářová Jana MLA6258 C D45 10:17:00
9101679 Milota Josef MLA5801 C H35 10:18:00
1421920 Kamarytová Martina MLA6651 C D45 10:21:00
1421926 Pivec Lukáš MLA7600 C H35 10:22:00
1421911 Bartošová Jana MLA7051 C D35 10:23:00
1421928 Postránská Adéla MLA0551 C D12 10:25:00
2082921 Postránský Adam MLA0900 C HD10L 10:26:00
2085576 Janoch Mikuláš MLA0700 C H10 10:29:00
1421916 Fišák Jan MLA4401 C H65 10:33:00
1421929 Postránská Radka MLA7450 C D35 10:33:00
1421912 Bartoš Luděk MLA6701 C H45 10:36:00
232231 Bína Pavel MLA6708 C H45 10:40:00
416172 Bínová Kathrin MLA6754 C D35 10:49:00
1421923 Milota Břetislav MLA0300 C H14 10:50:00
0 Rákos Adam MLA0202 C H16 10:51:00
51611 Sklenář Jan MLA4201 C H65 10:51:00
1421913 Bartoš Václav MLA0101 C H16 10:55:00
1421917 Fišáková Hana MLA7750 C D35 10:55:00
2067948 Kamaryt Miloš MLA6404 C H45 10:56:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
232229 Fecko Richard NEK1100 C HD10L 10:06:00
2067349 Marešová Klára NEK0250 B D16 10:24:00
2056275 Nádeníčková Pavla NEK0150 A D16 10:28:00
2035733 Nádeníčková Iva NEK0350 B D14 10:36:00
2056284 Ziebová Veronika NEK0450 B D14 10:44:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
49500 John Vladimír OLP5502 C H55 10:10:00
49480 Kubů Jaroslav OLP6701 C H45 10:48:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
301495 Kaválek Jan ONO1101 C HDR 10:00:00
2102676 Donda Jiří ONO7600 C P 10:00:00
2085653 Gabrielová Šárka ONO5950 C D55 10:01:00
7209780 Smrt Vojtěch ONO0601 C H12 10:10:00
2102677 Donda Jakub ONO0700 C H10 10:37:00
7150266 Kaválková Jana ONO7551 C D35 10:45:00
8631582 Donda Jiří ONO0403 B H14 10:48:00
(9)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
682658 Šimerka Jakub PGP0407 C P 10:00:00
9102565 Bartoš Vojtěch PGP9809 B H21 10:09:00
2067946 Kondrát Martin PGP6501 C H21 10:13:00
515113 Procházka Pavel PGP9002 C H21 10:25:00
2067935 Šimerka Ondřej PGP0800 C H10 10:35:00
2800310 Kosák Eliáš PGP0704 C H10 10:39:00
682094 Šimerková Olga PGP7551 C D35 10:43:00
1700084 Kožina Petr PGP6000 C H45 10:50:00
7260011 Kožina Štěpán PGP0300 B H14 11:00:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
205614 Novotný František PUL4200 C H65 10:59:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1007532 Kuc David SCP0600 C H12 10:02:00
7206545 Buriánek Jaromír SCP4700 C H55 10:08:00
336750 Zavadilová Naďa SCP5450 C D55 10:09:00
682668 Kuc Radim SCP0400 B H14 10:44:00
500289 Přeček Zdeněk SCP5200 C H65 10:49:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7207702 Uhlík Michal SJC8007 C H21 10:05:00
(11)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
682698 Vlašímská Karolína SKV0851 C D10 10:09:00
237532 Šplinarová Jana SKV6451 C D45 10:11:00
2059748 Nováková Svatava SKV5351 C D55 10:15:00
237549 Kubátová Lenka SKV5551 C D55 10:19:00
7204490 Vlašímský Robert SKV7201 C H35 10:24:00
682676 Dítkova Jitka SKV7752 C D35 10:27:00
682089 Vlašímská Bára SKV0651 C D12 10:29:00
51137 Kubát Jaroslav SKV5203 C H65 10:31:00
7204502 Vlašímská Tereza SKV7551 C D35 10:39:00
682634 Dítko Jan SKV7301 C H35 10:40:00
682652 Dítková Markéta SKV0451 C D14 10:40:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8806 Švec Zdeněk SLA4700 C H65 10:45:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
301528 Chumová Lada SLP1250 C HDR 10:00:00
51287 Chumová Adéla SLP0950 C HD10L 10:28:00
51621 Novotný Jiří SLP4601 C H65 10:47:00
51354 Chumová Jana SLP7451 C D35 10:59:00
51613 Chum Jaroslav SLP6601 C H45 11:04:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
410327 Šebesta Vlastislav TBM5807 C H55 10:02:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2102815 Městková Lucie TEP7850 C D35 10:35:00
(16)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
253118 Blažek Jiří VPM5009 C H55 10:00:00
2103737 Chramosta Petr VPM1001 C HDR 10:00:00
2075661 Doležalová Liběna VPM5950 C D55 10:03:00
434815 Sobotová Kateřina VPM0851 C D10 10:05:00
2075662 Doležal Jan VPM5701 C H55 10:12:00
232337 Sobota Ondřej VPM0502 C H12 10:14:00
2075660 Doležalová Dorotka VPM9950 B D18 10:19:00
1420788 Sobotová Jana VPM7250 C D35 10:25:00
2097287 Staňková Markéta VPM0153 B D16 10:26:00
330650 Beránková Pavla VPM4350 C D65 10:28:00
301170 Martínek Robert VPM7700 C H21 10:29:00
2060396 Kroupa Štěpán VPM6904 C H35 10:30:00
2051482 Mikeš Roman VPM7002 C H45 10:32:00
0 Mikešová Julie VPM0455 C D14 10:34:00
886260 Staněk Rostislav VPM6801 C H45 10:46:00
330530 Beránek Petr VPM4502 C H45 10:54:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52281 Píchal Jan VSP5202 C H21 10:11:00
51645 Dohnalová Dana VSP5050 C D55 10:17:00
51743 Dohnal Josef VSP4300 C H65 10:57:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1418755 Grolichová Lucie ZBP7850 C D21 10:12:00
53583 Pražák Jiří ZBP7800 C H21 10:15:00
Ostatní kluby
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Klub
Kategorie
Startovní čas
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Halíková Renata KČT Aš P 10:00
0 Pjenčák Roman KČT Aš P 10:00
232230 Naďa Koutová Nejdek Orienteering P 10:00
2056275 Jakub Smolárik Nejdek Orienteering HD10L 10:10
0 Vakant Vakant H55 10:14
0 Vakant Vakant H55 10:16
0 Vakant Vakant D21 10:16
0 Vakant Vakant H12 10:16
0 Vakant Vakant D10 10:17
0 Vakant Vakant D21 10:18
0 Vakant Vakant H12 10:18
0 Vakant Vakant D10 10:19
0 Vakant Vakant D21 10:20
0 Vakant Vakant H12 10:20
0 Vakant Vakant D10 10:21
0 Vakant Vakant D55 10:21
0 Vakant Vakant D21 10:22
0 Vakant Vakant D18 10:23
0 Vakant Vakant D45 10:23
0 Vakant Vakant D55 10:23
0 Vakant Vakant D21 10:24
0 Vakant Vakant D18 10:25
0 Vakant Vakant D45 10:25
0 Vakant Vakant D55 10:25
0 Procházka Pavel Neregistrovaní (NNN) H35 10:26
0 Vakant Vakant D45 10:27
0 Vakant Vakant HD10L 10:30
0 Vakant Vakant D65 10:30
0 Vakant Vakant H21 10:31
0 Vakant Vakant HD10L 10:32
0 Vakant Vakant H21 10:33
0 Vakant Vakant HD10L 10:34
0 Vakant Vakant D16 10:34
0 Vakant Vakant H21 10:35
0 Vakant Vakant HD10L 10:36
0 Vakant Vakant D16 10:36
0 Vakant Vakant H21 10:37
0 Vakant Vakant D12 10:37
0 Vakant Vakant HD10L 10:38
0 Vakant Vakant D16 10:38
0 Vakant Vakant H21 10:39
0 Vakant Vakant D12 10:39
0 Vakant Vakant HD10L 10:40
0 Vakant Vakant D12 10:41
0 Vakant Vakant HD10L 10:42
0 Vakant Vakant H10 10:43
0 Vakant Vakant H35 10:44
0 Vakant Vakant HD10L 10:44
0 Vakant Vakant H10 10:45
0 Vakant Vakant H35 10:46
0 Vakant Vakant HD10L 10:46
0 Vakant Vakant D14 10:46
0 Vakant Vakant H10 10:47
0 Vakant Vakant H35 10:48
0 Vakant Vakant HD10L 10:48
0 Vakant Vakant D14 10:48
0 Vakant Vakant H35 10:50
0 Vakant Vakant HD10L 10:50
0 Vakant Vakant H35 10:52
0 Vakant Vakant HD10L 10:52
0 Vakant Vakant HD10L 10:54
0 Vakant Vakant HD10L 10:56
0 Vakant Vakant H16 10:57
0 Vakant Vakant H16 10:59
0 Vakant Vakant H65 11:01
0 Vakant Vakant D35 11:01
0 Vakant Vakant H65 11:03
0 Vakant Vakant D35 11:03
0 Vakant Vakant H14 11:04
0 Vakant Vakant H65 11:05
0 Vakant Vakant D35 11:05
0 Vakant Vakant H45 11:06
0 Vakant Vakant H14 11:06
0 Vakant Vakant H65 11:07
0 Vakant Vakant D35 11:07
0 Vakant Vakant H45 11:08
0 Vakant Vakant H14 11:08
0 Vakant Vakant H65 11:09
0 Vakant Vakant H45 11:10
0 Vakant Vakant H45 11:12