Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
25.06.2017
Místo konání:
Chvojkovský mlýn
Pořadatel:
KRL - Kometa Kralovice
Mapa:
Podbořanské rybníčky 2017
Ředitel závodu:
Hanáková Magda
Hlavní rozhodčí:
Hanáková Marta - R3
Stavitel tratí:
Hanák Martin - R2
JURY:
Mareš Alexander, Pilař Karel, Fiala Miloš
Kluby:
26A     NEJ     2HD     BSO     DCE     DCH     DLT     FSP     HCE     JES     KAM     KRL     KSH     LBE     LCV     LLI     LPM     LTP     MAS     MLA     NEK     OLP     ONO     OPI     PGP     PUL     ROU     ROZ     SCP     SKV     SLA     SLP     TBM     TEP     VPM     VSP     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:02:00 Haider Anna 26A5650 8630860 D55
11:21:00 Hones Sepp 26A5400 1500223 H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:09:00 Frey Jaromír NEJ4100 49619 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:34:00 Kuleva Angelina 2HD5750 8622642 D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:04:00 Veseleňák Karel BSO0601 232240 C H12
10:08:00 Havlíček Albert BSO0304 301433 C H14
10:12:00 Havlíček Viktor BSO0602 301430 C H12
10:14:00 Kohoutek Oldřich BSO0301 7204986 B H14
10:33:00 Solomko Vladimír BSO7003 7894 C H45
10:42:00 Hejduková Jana BSO7250 7873 C D35
10:51:00 Lill Petr BSO0203 8687 C H16
11:03:00 Kohoutková Klára BSO0650 8684 C D12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:11:00 Štrossová Jiřina DCE5650 7870 C D55
10:30:00 Kučerová Berenika DCE8050 2102812 C D35
10:46:00 Štrossová Veronika DCE8250 7869 D35
10:54:00 Mudr Stanislav DCE4400 232101 C H65
10:55:00 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C D45
10:57:00 Pavlů Jaroslav DCE6100 232041 C H45
11:14:00 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:03:00 Jirásek Jaroslav DCH4701 7890 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Nosek Petr DLT6901 336778 C P
10:00:00 Reisingerová Eliška DLT0151 440404 C P
10:00:00 Nosek Martina DLT7251 236061 C P
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Rydlová Eva FSP8989 889669 C D21
10:49:00 Hrouda Martin FSP7612 7207862 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:37:00 Mudrová Martina HCE6451 51984 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Pilařová Kateřina JES1150 2115759 C HDR
10:24:00 Pilař Jiří JES0800 2115735 C HD10L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Rejšková Klára KAM1251 0 C HDR
10:10:00 Trešlová Veronika KAM0457 2075615 C D14
10:12:00 Rejšek Čeněk KAM1002 0 C HD10L
10:18:00 Jíra Tomáš KAM9802 9005139 A H20
10:38:00 Rejšková Alena KAM7750 2075613 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Houba Vojtěch KRL1002 51477 C HD10L
10:00:00 Haller Jiří KRL0202 0 C P
10:09:00 Hanáková Aneta KRL0951 9091907 C HD10L
10:13:00 Gelnerová Markéta KRL0952 9102146 C D10
10:18:00 Šebian Samuel KRL0903 0 C HD10L
10:24:00 Mudrová Lenka KRL0052 2020708 C D18
10:27:00 Biersaková Dagmar KRL0051 7150100 B D18
10:33:00 Bodurková Denisa KRL0752 232611 C D10
10:44:00 Šlechtová Tereza KRL0152 7090701 B D16
10:54:00 Čadková Marcela KRL0654 416318 C D12
10:57:00 Bejvančický Josef KRL0703 232961 C H10
11:00:00 Vlachová Adéla KRL0551 416186 C D12
11:06:00 Gelnerová Anna KRL0653 9102084 C D12
11:09:00 Blecha Adam KRL0803 2017667 C H10
11:12:00 Fišarová Adéla KRL0651 416314 C D12
11:17:00 Škrle Michael KRL0702 207825 C H10
11:18:00 Roučková Karolína KRL0656 51475 C D12
11:24:00 Zmarzláková Olga KRL0552 232613 C D12
11:25:00 Biersak Petr KRL0701 232960 C H10
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:01:00 Mayerová Daniela KSH0852 416181 C D10
10:08:00 Patáková Mária KSH5751 232257 C D55
11:09:00 Mayer Tomáš KSH6900 416184 C H45
11:24:00 Fiala Miloš KSH4801 8674 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Nosál Stanislav LBE4600 8805 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Kraus Jindřich LCV9401 253146 P
10:00:00 Zenkerová Miluše LCV4550 301524 C P
10:00:00 Zierhutová Michaela LCV0250 438631 C P
10:17:00 Mágrová Ivana LCV5550 301720 C D55
10:50:00 Krausová Marcela LCV7351 253153 C D35
10:52:00 Zierhutová Michaela LCV7151 301525 C D45
11:27:00 Mágr Zdeněk LCV5000 301718 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:06:00 Kraus Jan LLI4501 51213 C H65
11:09:00 Krausová Marie LLI4451 51214 C D65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Šitra Šimon LPM1001 2090869 C HDR
10:00:00 Bursa Áron LPM1101 236984 C HDR
10:00:00 Szabó Radek LPM6601 2113477 C P
10:02:00 Weissar Samuel LPM0300 2082944 C H14
10:06:00 Dvořáková Tereza LPM0952 2102687 C HD10L
10:09:00 Stehlíková Tereza LPM0951 2103247 C D10
10:15:00 Dvořáková Kateřina LPM0750 2088719 C HD10L
10:17:00 Šitrová Štěpánka LPM0850 2088717 C D10
10:20:00 Szabó Vojtěch LPM0503 2102775 C H12
10:22:00 Ledererová Kamila LPM7352 2042546 C D35
10:31:00 Janečková Eva LPM6150 52371 C D45
10:32:00 Šoupa Martin LPM0500 301717 C H12
10:40:00 Stehlík Jakub LPM0700 2103269 C H12
10:43:00 Stehlík Petr LPM7903 2045235 C H21
10:43:00 Šoupová Jana LPM6850 301705 C D45
10:49:00 Weissar Petr LPM7020 2082913 C H45
10:58:00 Šitrová Lucie LPM7857 2080976 C D35
11:02:00 Kožíšek Petr LPM7603 2082946 C H35
11:08:00 Šitra Vladimír LPM7904 2103744 C H35
11:09:00 Kožíšková Kateřina LPM0652 2082947 B D12
11:14:00 Dvořák Pavel LPM7805 2042509 C H35
11:25:00 Šoupa Karel LPM6900 301709 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:25:00 Lošťáková Ela LTP0951 682083 C D10
10:54:00 Lošťáková Ivana LTP7758 7202864 C D35
11:15:00 Lošťáková Sára LTP0650 7202578 C D12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Křížek Vilém MAS1000 301515 C HDR
10:04:00 Petříková Adéla MAS0352 4455 B D14
10:05:00 Vendelberger Tomáš MAS0302 2026165 C H14
10:13:00 Křížková Marie MAS0450 301516 C D14
10:20:00 Křížek Filip MAS0301 301509 C H14
10:21:00 Pjenčák Adam MAS0802 2087659 C HD10L
10:36:00 Křížek Ivo MAS0801 301728 C HD10L
10:38:00 Křížová Daniela MAS0250 301510 C D16
10:42:00 Mála Matyáš MAS0800 2026162 C HD10L
10:54:00 Křížek Josef MAS0201 2026164 C H16
10:59:00 Kovář Jindřich MAS6800 2026166 C H35
11:05:00 Dlouhá Lenka MAS5150 232364 C D65
11:05:00 Halík Libor MAS0700 237548 C H10
11:05:00 Pilař Karel MAS5501 7003021 C H35
11:05:00 Chotětický Jan MAS5400 7887 C H55
11:11:00 Křížek Filip MAS7800 301726 C H35
11:17:00 Hájek Jan MAS5401 7885 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Pivec Jan MLA0503 1421927 C H12
10:00:00 Pivcová Žaneta MLA8050 416178 C P
10:00:00 Postránský Ondřej MLA7501 2073705 C P
10:03:00 Postránský Adam MLA0900 2082921 C HD10L
10:18:00 Postránská Radka MLA7450 1421929 C D35
10:20:00 Opavová Stanislava MLA5451 1421925 C D55
10:26:00 Bínová Kathrin MLA6754 416172 C D35
10:28:00 Janoch Samuel MLA0502 1421918 B H12
10:28:00 Tenglerová Helena MLA6551 1421930 C D45
10:37:00 Bína Pavel MLA6708 232231 C H45
10:56:00 Milota Josef MLA5801 9101679 C H35
10:57:00 Postránská Adéla MLA0551 1421928 C D12
10:58:00 Kamarytová Martina MLA6651 1421920 C D45
11:02:00 Fišáková Hana MLA7750 1421917 C D35
11:04:00 Sklenářová Jana MLA6258 416175 C D45
11:12:00 Fišák Jan MLA4401 1421916 C H65
11:13:00 Janoch Mikuláš MLA0700 2085576 C H10
11:17:00 Pivec Lukáš MLA7600 1421926 C H35
11:17:00 Kamaryt Miloš MLA6404 2067948 C H45
11:18:00 Sklenář Jan MLA4201 51611 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:07:00 Ziebová Veronika NEK0450 2056284 B D14
10:16:00 Nádeníčková Iva NEK0350 2035733 B D14
10:27:00 Fecko Richard NEK1100 232229 C HD10L
10:41:00 Marešová Klára NEK0250 2067349 B D16
10:50:00 Nádeníčková Pavla NEK0150 2056275 A D16
10:53:00 Mareš Alexander NEK7300 2067346 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:45:00 Kubů Jaroslav OLP6701 49480 C H45
11:32:00 John Vladimír OLP5502 49500 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Donda Jiří ONO7600 2102676 C P
10:11:00 Donda Jiří ONO0403 8631582 B H14
10:14:00 Gabrielová Šárka ONO5950 2085653 C D55
10:24:00 Smrt Vojtěch ONO0601 7209780 C H12
10:53:00 Donda Jakub ONO0700 2102677 C H10
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:39:00 Šmahel Tadeáš OPI1000 0 C HD10L
11:23:00 Šmahel Lukáš OPI7800 2103772 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Šimerka Jakub PGP0407 682658 C P
10:34:00 Šimerková Olga PGP7551 682094 C D35
10:53:00 Kondrát Martin PGP6501 2067946 C H45
11:01:00 Kosák Eliáš PGP0704 2800310 C H10
11:21:00 Šimerka Ondřej PGP0800 2067935 C H10
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:15:00 Novotný František PUL4200 205614 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Pohořalý Dobroslav ROU6401 2023803 C P
11:06:00 Pohořalá Karolína ROU6850 2023951 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:16:00 Jíra Filip ROZ0500 7941 B H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:20:00 Buriánek Jaromír SCP4700 7206545 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Bauerová Kateřina SKV7751 2059772 C P
10:05:00 Nováková Svatava SKV5351 2059748 C D55
10:05:00 Bauerová Aneta SKV0752 2059774 C D10
10:08:00 Košina Tobiáš SKV0502 7204501 C H12
10:14:00 Bredlerová Gabriela SKV7451 7204509 C D35
10:17:00 Bauer Matyáš SKV0402 2059773 C H14
10:21:00 Vlašímská Karolína SKV0851 682698 C D10
10:40:00 Bauer Lukáš SKV7701 2059771 C H21
10:49:00 Žandová Marie SKV6551 236486 C D45
10:50:00 Vlašímský Robert SKV7201 7204490 C H35
11:18:00 Vlašímská Tereza SKV7551 7204502 C D35
11:21:00 Vlašímská Bára SKV0651 682089 C D12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:01:00 Hrdličková Ludmila SLA6950 224894 C D45
11:21:00 Švec Zdeněk SLA4700 8806 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Chumová Lada SLP1250 301528 C HDR
10:29:00 Chum Jaroslav SLP6601 51613 C H45
10:30:00 Chumová Adéla SLP0950 51287 C HD10L
11:10:00 Chumová Jana SLP7451 51354 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:08:00 Šebesta Vlastislav TBM5807 410327 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:22:00 Městková Lucie TEP7850 2102815 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Chramosta Petr VPM1001 2103737 C HDR
10:01:00 Mikešová Julie VPM0455 0 C D14
10:29:00 Sobotová Kateřina VPM0851 434815 C D10
10:35:00 Tokárová Regina VPM0151 2035737 A D16
10:36:00 Sobota Ondřej VPM0502 232337 C H12
10:40:00 Tokárová Regina VPM6950 2067965 C D45
10:46:00 Martínek Robert VPM7700 301170 C H21
10:46:00 Martínková Věra VPM5351 1464 C D45
10:47:00 Staňková Markéta VPM0153 2097287 B D16
10:51:00 Nykles Vladimír VPM4702 442856 C H65
11:01:00 Jedličková Jindra VPM4550 1490 C D65
11:05:00 Mikeš Roman VPM7002 2051482 C H45
11:13:00 Staněk Rostislav VPM6801 886260 C H45
11:29:00 Kroupa Štěpán VPM6904 2060396 C H35
11:29:00 Blažek Jiří VPM5009 253118 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:02:00 Soukup Václav VSP5600 232045 C H55
11:26:00 Píchal Jan VSP5202 52281 C H35
11:26:00 Hořínek Jaroslav VSP5000 51643 C H55

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
10:00 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 Vakant 0 Vakant P
10:00 Vakant 0 Vakant P
10:00 Vakant 0 Vakant P
10:00 Vakant 0 Vakant P
10:00 Vakant 0 Vakant P
10:00 Vakant 0 Vakant P
10:00 Vakant 0 Vakant P
10:00 Vakant 0 Vakant P
10:00 Vakant 0 Vakant P
10:00 Vakant 0 Vakant P
10:00 Vakant 0 Vakant P
10:00 Vakant 0 Vakant P
10:00 Vakant 0 Vakant P
10:00 Vakant 0 Vakant P
10:00 Vakant 0 Vakant P
10:00 Pjenčák Roman 0 KČT Aš P
10:00 Halíková Renata 0 KČT Aš P
10:03 Vakant 0 Vakant D21
10:06 Vakant 0 Vakant D21
10:09 Vakant 0 Vakant D21
10:12 Vakant 0 Vakant D21
10:15 Vakant 0 Vakant D21
10:19 Vakant 0 Vakant D14
10:21 Vakant 0 Vakant H20
10:22 Vakant 0 Vakant D14
10:23 Vakant 0 Vakant D55
10:23 Vakant 0 Vakant H14
10:26 Vakant 0 Vakant D55
10:26 Vakant 0 Vakant H14
10:29 Vakant 0 Vakant D55
10:29 Vakant 0 Vakant H14
10:30 Vakant 0 Vakant D18
10:33 Jakub Smolárik 2056275 Nejdek Orienteering HD10L
10:33 Vakant 0 Vakant D18
10:36 Vakant 0 Vakant D18
10:37 Vakant 0 Vakant D10
10:41 Vakant 0 Vakant D10
10:44 Vakant 0 Vakant H12
10:45 Vakant 0 Vakant HD10L
10:45 Vakant 0 Vakant D10
10:48 Vakant 0 Vakant H12
10:48 Vakant 0 Vakant HD10L
10:51 Vakant 0 Vakant HD10L
10:52 Vakant 0 Vakant H12
10:52 Vakant 0 Vakant H21
10:53 Vakant 0 Vakant D16
10:54 Vakant 0 Vakant HD10L
10:55 Vakant 0 Vakant H21
10:56 Vakant 0 Vakant D16
10:57 Vakant 0 Vakant H16
10:57 Martínek Bohumil 0 Neregistrovaní (NNN) H65
10:57 Vakant 0 Vakant HD10L
10:58 Vakant 0 Vakant H21
11:00 Vakant 0 Vakant H16
11:00 Vakant 0 Vakant HD10L
11:01 Vakant 0 Vakant H21
11:03 Vakant 0 Vakant HD10L
11:04 Vakant 0 Vakant H21
11:06 Vakant 0 Vakant HD10L
11:07 Vakant 0 Vakant D45
11:09 Vakant 0 Vakant HD10L
11:10 Vakant 0 Vakant D45
11:12 Vakant 0 Vakant HD10L
11:13 Vakant 0 Vakant D45
11:13 Vakant 0 Vakant D65
11:15 Vakant 0 Vakant HD10L
11:16 Vakant 0 Vakant D45
11:18 Vakant 0 Vakant HD10L
11:21 Vakant 0 Vakant HD10L
11:23 Slabý Václav 48337 Kometa Kralovice H55
11:24 Vakant 0 Vakant HD10L
11:26 Vakant 0 Vakant D35
11:27 Vakant 0 Vakant HD10L
11:27 Vakant 0 Vakant D12
11:29 Vakant 0 Vakant H10
11:29 Vakant 0 Vakant H45
11:30 Vakant 0 Vakant H65
11:30 Vakant 0 Vakant D12
11:30 Vakant 0 Vakant D35
11:32 Vakant 0 Vakant H35
11:33 Vakant 0 Vakant H10
11:33 Vakant 0 Vakant H45
11:33 Vakant 0 Vakant H65
11:33 Vakant 0 Vakant D12
11:34 Vakant 0 Vakant D35
11:35 Vakant 0 Vakant H35
11:35 Vakant 0 Vakant H55
11:36 Vakant 0 Vakant H65
11:37 Vakant 0 Vakant H10
11:37 Vakant 0 Vakant H45
11:38 Vakant 0 Vakant H35
11:38 Vakant 0 Vakant H55
11:38 Vakant 0 Vakant D35
11:39 Vakant 0 Vakant H65
11:41 Vakant 0 Vakant H35
11:41 Vakant 0 Vakant H45
11:41 Vakant 0 Vakant H55
11:42 Vakant 0 Vakant H65
11:42 Vakant 0 Vakant D35
11:44 Vakant 0 Vakant H35
11:44 Vakant 0 Vakant H55
11:45 Vakant 0 Vakant H45
10:41 Kopp Petr 58C6702 1403411 Loko Liberec H45
11:11 nechyba jiri 61C5300 4276 Stara Hut H55
11:01 Vaníček Tomáš 5WC6600 232892 SK Líšná H45
11:14 Malá Johana 9JC8250 0 neregistrovaní - Všenory D35
11:20 Michálek Josef 4WX7800 682627 DREAM TEAM JENEČ H35