Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
21.10.2017
Místo konání:
Liberec-Karlinky, 50,7370372N, 15,0107328E
Pořadatel:
VLI - Slavia Liberec orienteering
Mapa:
1:10 000, ekvidistance 5 m, ISOM2000, stav 9/2017, formát A4, autor Miroslav Horáček, mapa nebude upravena vodovzdorně, na startu k dispozici euroobaly
Ředitel závodu:
Škoda Jakub
Hlavní rozhodčí:
Bednařík Libor - R3
Stavitel tratí:
Kolaja Ehlerová Jana - R3, Kopec Tomáš
Kluby:
31Z     3IZ     3KX     42Z     4HX     5IX     62X     69X     82X     92X     18D     1VD     ASU     BOR     DKP     DOK     EKP     FYD     HOR     CHA     JEN     KAS     KOR     LCV     LDC     LIT     LJN     LLI     LTP     MAS     OKP     PHK     PLU     RUM     SCP     SJC     SKV     SMB     SOB     SPC     STB     SUL     TJN     TJP     TUR     TUV     VLI     VPM     VSP     ZAK     ZBM     Ostatní kluby
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1420232 Vaňourková Jitka 31Z7250 P 10:00:00
1420239 Válek Ondřej 31Z7900 T 10:00:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2120646 Jakubský Filip 3IZ1300 HDR 10:00:00
2120625 Jakubský Pavel 3IZ1100 HDR 10:00:00
0 Jakubská Jitka 3IZ8150 P 10:00:00
7701 Jakubský Ondřej 3IZ7700 H35 11:04:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7209803 Zýka Prokop 3KX1100 HDR 10:00:00
887905 Zýková Martina 3KX7750 D35 10:41:00
0 Hönigová Iva 3KX7850 D35 11:05:00
887921 Zýka Vít 3KX7200 H45 11:29:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2120063 Feřtová Jitka 42Z7850 T 10:00:00
2118489 Feřt Martin 42Z7700 T 10:00:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2106735 Votava David 4HX7100 T 10:00:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2090861 Tomandl Jan 5IX7001 H40 11:32:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2109695 Čaloun Michal 62X6800 T 10:00:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7205004 Tůma Martin 69X8200 H21L 10:49:00
7205016 Lužnický Jiří 69X8500 H21L 11:04:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Maděra Josef 82X7900 H21K 11:09:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2095954 Štryncl Pavel 92X7700 P 10:00:00
2120665 Pešík Michal 92X7701 T 10:00:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2156 Burghardt Freddy 18D8402 H21L 10:52:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
411418 Ochmann Jens 1VD7500 H40 10:56:00
6502 Wagner Martina 1VD6450 D45 11:00:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9482 Hrobařová Lenka ASU7751 C D21L 10:02:00
51234 Vančura Martin ASU8049 C H35 10:48:00
(64)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8550 Lamač Vítek BOR1100 C HDR 10:00:00
4362 Kocman Lukáš BOR1102 C HDR 10:00:00
4381 Funková Klára BOR0756 C HDR 10:00:00
4371 Svoboda Matěj BOR0600 C P 10:00:00
8514 Votýpková Zuzana BOR7958 C P 10:00:00
4428 Vaňourek Vojtěch BOR0903 C H10L 10:01:00
232182 Šípová Soňa BOR6150 C D55 10:02:00
887936 Pavlovec Dan BOR0001 A H21L 10:04:00
2051490 Rejholcová Andrea BOR6951 C D45 10:06:00
4415 Vávra Tomáš BOR0700 C H10 10:06:00
4393 Waldhauserová Eliška BOR0757 C D12 10:06:00
8415 Koudelka Tomáš BOR7513 C H40 10:08:00
8490 Doškář Boris BOR6400 C H50 10:09:00
7913579 Tučková Monika BOR7650 C D40 10:10:00
4651 Horáčková Tereza BOR0762 C D10 10:10:00
682369 Jakoubková Anna BOR0457 C D14 10:11:00
1204999 Janoušková Lucie BOR9954 A D21L 10:14:00
2569 Ouzká Eliška BOR1051 C D10L 10:14:00
8464 Kubátová Ivana BOR6152 C D55 10:18:00
7207504 Patka Marek BOR0902 C H10 10:18:00
7531975 Lamačová Barbora BOR0750 C D12 10:18:00
51542 Sucharda Jiří BOR5802 C H40 10:20:00
219203 Pavlovec Petr BOR6303 C H50 10:21:00
8549 Křtěnská Leontina BOR4650 C D70 10:23:00
4434 Zeman Jakub BOR0704 C H10 10:24:00
4384 Votýpka Štěpán BOR0900 C H10L 10:25:00
4421 Vaňourková Sára BOR0759 C D10 10:25:00
4416 Fojt Jan BOR0407 C H14 10:25:00
8431 Janoušková Iveta BOR7457 C D40 10:28:00
1414503 Riedelová Adéla BOR0451 C D14 10:31:00
4418 Vávrová Terezie BOR0852 C D10 10:31:00
7207489 Patka Miroslav BOR7715 C H40 10:32:00
995805 Nehasil David BOR7713 C H21L 10:34:00
4425 Válek Matěj BOR0703 C H10 10:36:00
4424 Soukupová Marie BOR0952 C D10 10:37:00
4364 Rejmanová Nikola BOR0656 C D12 10:39:00
8536 Svoboda Jan BOR7200 C H45 10:41:00
448931 Kašpar Štěpán BOR0403 C H14 10:45:00
4441 Koudelková Katrin BOR0856 C D10 10:46:00
4400 Studničný Adam BOR0701 C H12 10:47:00
8521 Machara Martin BOR6900 C H45 10:53:00
4420 Chalupa Jan BOR0509 C H12 10:53:00
2800602 Socha Ondřej BOR0302 B H14 10:53:00
8433 Bartoňová Marie BOR5351 C D60 10:58:00
4359 Kocmanová Adéla BOR0752 C D10 10:58:00
4367 Rumlenová Tereza BOR0453 B D14 11:03:00
7208072 Patka Kryštof BOR0702 C H10 11:03:00
2067682 Rejholcová Tereza BOR0751 C D10 11:04:00
8412 Studničný Jaroslav BOR7004 C H45 11:05:00
2067681 Koudelková Eliška BOR0652 B D12 11:06:00
7209443 Tománek Josef BOR0102 B H16 11:07:00
2800957 Tymešová Anna BOR0253 B D16 11:08:00
8472 Spejchal Petr BOR7512 C H40 11:08:00
8436 Pávek Miloš BOR5801 C H55 11:08:00
2090839 Křtěnský Jaroslav BOR3600 C H70 11:11:00
8533 Švihovský Jaroslav BOR5003 C H65 11:12:00
2090862 Úlehlová Ivana BOR5150 C D60 11:14:00
7209659 Kašpar Vojtěch BOR0402 C H14 11:17:00
8408 Waldhauser Martin BOR7106 C H45 11:23:00
4131 Beránek Miroslav BOR3900 C H70 11:23:00
4360 Janoušek Slávek BOR0400 B H14 11:25:00
8479 Kocman Jindřich BOR7612 C H40 11:26:00
4378 Vacek Ondřej BOR0708 C H10 11:30:00
8417 Vávra Pavel BOR0101 C H16 11:49:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9000007 Kolínová Kristýna DKP8450 E D21K 10:07:00
9007701 Kolín Jan DKP7701 C H21L 11:31:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
688312 Francke Jan DOK8400 C H21L 10:31:00
897368 Hradecká Petra DOK6850 C D21K 10:43:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
682645 Šedivý Jiří EKP5500 C H21K 10:00:00
2035738 Koucký Roman EKP6301 C H21L 10:13:00
51604 Šedivá Miroslava EKP5750 C D45 10:18:00
51601 Pecková Ivana EKP6252 C D45 10:48:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Čabanová Eva FYD0951 C HDR 10:00:00
0 Juřinová Aneta FYD1150 C HDR 10:00:00
0 Čabanová Lenka FYD0151 C P 10:00:00
8329 Juřina František FYD7800 C P 10:00:00
2112749 Juřina Jakub FYD0801 C H10L 10:16:00
8327 Čabanová Tereza FYD0450 C D14 10:23:00
0 Čabanová Petra FYD7550 C D40 10:40:00
8332 Juřina Robert FYD4900 C H65 10:54:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2011900 Škorpil Martin HOR5700 C H55 11:24:00
52275 Škorpil Marek HOR0900 C H10 11:24:00
(78)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
4403302 Justová Anika CHA1050 C HDR 10:00:00
4403301 Šírlová Kamila CHA1450 HDR 10:00:00
2084438 Holanová Hana CHA7451 P 10:00:00
2084435 Gomolák Jan CHA7605 P 10:00:00
2084437 Houda Vítězslav CHA7300 C P 10:00:00
2084432 Just Samuel CHA0502 C P 10:00:00
887906 Kašková Kateřina CHA7850 R H21K 10:03:00
2049590 Matyášová Kristýna CHA0555 B D21K 10:04:00
8199 Ševčík Milan CHA5003 C H21K 10:09:00
8171 Kadavá Eva CHA5750 C D21K 10:10:00
2049594 Krojidlo Matyáš CHA0803 C H10L 10:10:00
2059768 Šírlová Markéta CHA0653 C D12 10:12:00
436447 Pavlíková Pavla CHA6551 C H21K 10:15:00
2070836 Matyášová Jana CHA7652 C D21K 10:16:00
8173 Husák Martin CHA0300 C H14 10:17:00
8174 Gorčica Pavel CHA6200 C H21K 10:18:00
8165 Ševčíková Alena CHA5351 C D21K 10:22:00
2084441 Holanová Lucie CHA0655 C D12 10:24:00
436410 Danko Tomáš CHA7200 C H21K 10:24:00
8152 Kašková Eva CHA4650 C D21K 10:28:00
8178 Švancar Martin CHA7000 C H21K 10:30:00
2070830 Danková Irena CHA7551 C D21K 10:34:00
2070834 Šírlová Zdeňka CHA0654 C D12 10:36:00
8194 Valešová Martina CHA9651 C H21K 10:36:00
436428 Tomanicová Sofie CHA0450 B D21K 10:40:00
7700075 Pachner Pavel CHA7501 C H35 10:40:00
2095923 Štveráková Zuzana CHA0750 C D10 10:40:00
2059762 Štverák Jan CHA7301 C H21K 10:42:00
2070843 Houdová Veronika CHA0552 C D12 10:45:00
8158 Vokálová Pavla CHA4951 C D21K 10:46:00
2049591 Divišková Rebeka CHA0352 C D14 10:47:00
8185 Vydra Ivan CHA6600 C H45 10:47:00
2095960 Březina Jan CHA7604 C H21K 10:48:00
2049586 Houda Lukáš CHA0800 C H10 10:48:00
2095957 Štveráková Eliška CHA0553 C D12 10:51:00
2059761 Štveráková Monika CHA7852 C D21K 10:52:00
2095935 Březinová Antonie CHA0851 C D10 10:52:00
4212 Lankašová Barbora CHA8050 C H21K 10:54:00
8170 Lusková Olga CHA5650 C D21K 10:55:00
8566 Vajcová Hana CHA5651 C D21K 10:58:00
8188 Kadavý Petr CHA7800 C H21K 11:00:00
2092428 Polák Tomáš CHA0801 C H10 11:00:00
2095948 Lipenská Barbora CHA0753 C D12 11:00:00
2070837 Šaffková Zuzana CHA5150 C D21K 11:01:00
8153 Smetana Radim CHA4700 C H70 11:05:00
2080917 Kaška Rudolf CHA5500 C H21K 11:06:00
2084431 Just Matouš CHA0701 C H10 11:06:00
2095943 Lipenská Eva CHA7951 C D21K 11:07:00
8200 Čechlovský Jan CHA9300 C H21L 11:07:00
8179 Gorčicová Ivana CHA6550 C D21K 11:10:00
2084449 Holan Petr CHA7001 C H21K 11:12:00
2059765 Kučera Radek CHA0700 C H10 11:12:00
7500077 Pachnerová Dominika CHA7750 C D21K 11:13:00
2084443 Šírlová Jarmila CHA7851 D21K 11:16:00
2095974 Březina Karel CHA0605 C H12 11:17:00
301545 Schröter Pavel CHA7203 C H21K 11:18:00
8162 Bradnová Věra CHA5550 C D21K 11:19:00
2084439 Paluba Luděk CHA0304 C H14 11:21:00
2095938 Březinová Michaela CHA7751 C D21K 11:22:00
436449 Danko Štěpán CHA0301 C H21K 11:24:00
2084433 Knap Šimon CHA0606 C H12 11:26:00
8155 Kadavý Zdeněk CHA4901 C H21K 11:27:00
8186 Poláková Veronika CHA8150 C H21K 11:30:00
8164 Krupka Štěpán CHA0201 C H16 11:31:00
2070839 Růžičková Vendula CHA0252 A D16 11:32:00
2084434 Gomolák Jan CHA0603 C H12 11:32:00
2074440 Holan Petr CHA0303 C H21K 11:33:00
2084444 Šírl Kamil CHA7303 H21K 11:36:00
2059763 Kučera Filip CHA0501 B H12 11:38:00
2070857 Tomanica Vojtěch CHA7601 C H21K 11:39:00
2049588 Vejstrk Daniel CHA9105 C H21K 11:42:00
2049599 Lišková Adélka CHA0254 C D16 11:44:00
2095964 Lipenský Robert CHA7201 C H21K 11:45:00
2070841 Just David CHA7602 H21K 11:48:00
8161 Barták Jiří CHA5100 C H21K 11:51:00
2059767 Matyáš Libor CHA7603 C H21K 11:54:00
2049595 Matyáš Vojtěch CHA0202 B H21K 11:57:00
7208096 Pavlíková Markéta CHA0050 A H21K 12:00:00
(12)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
411613 Mencl Martin JEN7301 C P 10:00:00
2060294 Hoetzelová Zuzana JEN7754 C D40 10:04:00
2060291 Hoetzel Hugo JEN0503 B H14 10:13:00
7775 Zabořilová Romana JEN7457 C D40 10:22:00
2060292 Zabořilová Anna JEN0951 C D10 10:43:00
302948 Hoetzel Jiří JEN0701 C H10 10:54:00
2103259 Menclová Anna JEN0452 C D14 10:55:00
2104596 Matouš Marek JEN0602 C H12 10:59:00
7780 Zabořil Ondřej JEN0401 B H14 11:01:00
7777 Richtr Jiří JEN5001 C H65 11:03:00
7778 Bárta Miroslav JEN5201 C H65 11:21:00
2108873 Mencl Jan JEN0201 C H16 11:25:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
682685 Hnízdil Matěj KAS0301 B H14 10:05:00
682631 Eichler Petr KAS6900 C H45 10:17:00
682607 Štrojsová Jaroslava KAS4350 C D70 10:17:00
682619 Nejezchlebová Věra KAS4551 C D70 10:29:00
682641 Eichlerová Jana KAS7051 C D45 10:30:00
682601 Štrojsa Josef KAS4000 C H70 10:47:00
682674 Malá Jitka KAS5451 C D60 10:50:00
7300172 Hnízdil Jan KAS7100 C H45 11:35:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2083356 Jirsák Petr KOR8800 H21K 10:12:00
2051498 Dušková Pavla KOR9050 C D21K 10:31:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
253153 Krausová Marcela LCV7351 C D35 10:17:00
(9)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7121314 Nehasilová Zuzana LDC7150 C D21L 10:08:00
232341 Pospíšilová Jana LDC4451 C D70 10:11:00
7111213 Nehasil Vladislav LDC7101 C H21L 10:16:00
303922 Hovorka Ladislav LDC6802 C H45 10:23:00
7007007 Štěpán Petr LDC7301 C H21L 10:28:00
435220 Vlček Petr LDC6401 C H50 10:39:00
8347 Vlčková Jindra LDC6451 C D50 10:51:00
505131 Nehasilová Veronika LDC0350 C D16 11:20:00
7410753 Pospíšil Jaromír LDC5301 C H60 11:44:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8108 Nerad Jaroslav LIT9001 C H21K 10:06:00
1418761 Kučerka Jan LIT8002 C H21K 10:21:00
886283 Neradová Alena LIT8551 C D21L 10:32:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7741 Matoušek Luboš LJN4700 C H70 11:17:00
(14)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
428206 Jiroutek Jakub LLI0902 HDR 10:00:00
2060204 Bradáčová Marie LLI7550 C P 10:00:00
428203 Labská Bohuslava LLI6951 C P 10:00:00
434598 Bradáč Stanislav LLI7201 C T 10:00:00
51209 Hoidekr Pavel LLI5901 C H55 10:28:00
9101104 Peterka Jakub LLI0404 A H14 10:41:00
434597 Žihlová Lucie LLI6952 C D45 10:42:00
51207 Křenková Geislerová Blanka LLI8450 C D21K 11:04:00
2112779 Šašek Martin LLI0501 C H12 11:05:00
436961 Fürst Aleš LLI6801 C H45 11:11:00
2032105 Bradáč Jakub LLI0002 B H21K 11:15:00
8242 Kubíková Hela LLI4851 C D65 11:19:00
2032132 Bradáč David LLI0203 C H16 11:19:00
515503 Peterka Vojtěch LLI7502 C H21L 11:22:00
(18)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7200340 Žejdlíková Jitka LTP7251 C P 10:00:00
682080 Hulha Karel LTP6001 C H55 10:04:00
7204992 Würz Jiří LTP6502 C H45 10:05:00
7200323 Riby Rose LTP0051 A D18 10:14:00
232494 Karpíšková Gabriela LTP7351 C D40 10:16:00
7202886 Žejdlíková Eliška LTP0350 B D14 10:19:00
682116 Hulha Lukáš LTP9405 C H21K 10:27:00
7200337 Pavel Petr LTP6806 C H45 10:35:00
7200331 Bílý Jakub LTP0104 A H21L 10:37:00
682100 Žejdlík Michal LTP7001 C H45 10:59:00
7208240 Eiselt Miloš LTP5802 C H55 11:00:00
420453 Haslinger Leopold LTP0403 C H14 11:09:00
7208204 Riby Philip LTP0702 C H10 11:15:00
7200322 Würz Bohuslav LTP7307 C H40 11:20:00
7205009 Riby Kateřina LTP7252 C D45 11:24:00
7207873 Riby Thomas LTP0202 C H16 11:37:00
682114 Bruner Luboš LTP6501 C H45 11:47:00
7202857 Pavlová Martina LTP0151 B D16 11:50:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7886 Chotětický Václav MAS5200 C H55 10:52:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
887935 Nováková Kateřina OKP9450 C D21L 10:38:00
236111 Nováková Irena OKP6651 C D50 11:03:00
51680 Novák Libor OKP6504 C H45 11:41:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2045215 Mašata Matěj PHK9601 R H21L 10:43:00
515050 Mašata Roman PHK7107 C H21L 10:58:00
207870 Mašata Metoděj PHK9905 H18 11:23:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2067929 Krtička Jan PLU7931 C H35 10:56:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8245050 Nedvídková Jitka RUM5151 P 10:00:00
5642 Heinlová Iva RUM8551 C T 10:00:00
2120650 Novák Petr RUM7401 C H40 10:44:00
4641717 Nováková Viktorie RUM0751 C D10 11:01:00
4641716 Nováková Markéta RUM7451 C D40 11:28:00
8890 Babický Tomáš RUM5001 C H65 11:57:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
336750 Zavadilová Naďa SCP5450 C D55 10:34:00
1007532 Kuc David SCP0600 C H12 11:08:00
(10)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7778952 Knoblochová Kamila SJC8356 C D21K 10:01:00
9965 Hanzl Tomáš SJC8205 C H21L 10:07:00
7654324 Švihovský Jaromír SJC8005 C H21L 10:22:00
7878000 Žaloudková Petra SJC8761 C D21K 10:25:00
9907 Beneš Josef SJC5801 C H55 10:36:00
886513 Beneš Jan SJC8703 C H21L 10:40:00
2102079 Benešová Lucie SJC8951 C D21K 10:49:00
9005225 Havlík Jaroslav SJC3601 C H70 10:53:00
9908 Benešová Iva SJC6151 C D45 11:12:00
7890000 Žaloudek Petr SJC8309 C H21L 11:19:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
682634 Dítko Jan SKV7301 C H40 11:38:00
682676 Dítkova Jitka SKV7752 C D40 11:40:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7705 Svobodová Hana SMB5951 C D55 10:10:00
897344 Svoboda Slavomír SMB5801 C H55 10:12:00
49971 Žitný Tomáš SMB6401 C H35 10:24:00
7718 Hlaváč Jaroslav SMB4801 C H65 11:39:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
4189 Šašek Luděk SOB6901 C H35 10:32:00
(9)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9200528 Ouhrabková Eliška SPC1257 HDR 10:00:00
2031372 Ouhrabková Bára SPC1256 C HDR 10:00:00
2035145 Ouhrabka Vít SPC1010 C H10L 10:04:00
9200521 Ouhrabková Radka SPC8152 C D35 10:05:00
515409 Kalinová Lisa SPC1158 C D10L 10:05:00
515458 Kalinová Ella SPC0961 C D10 10:07:00
8629752 Kalinová Markéta SPC8259 C D35 10:29:00
7201206 Kalina Miroslav SPC8211 C H21L 11:01:00
2109758 Matoušek Martin SPC7604 C H21L 11:13:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8118 Kučerková Adéla STB1450 C HDR 10:00:00
49984 Kučerka Radek STB1101 C HDR 10:00:00
52907 Dolejší Miloš STB6701 C P 10:00:00
7205007 Dolejší Kateřina STB0199 A D18 10:02:00
438039 Dolejší Jan STB0601 C H12 11:29:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8138 Hromádka Miroslav SUL6000 C H21L 10:46:00
(86)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1398973 Vitebská Lenka TJN7051 C D45 10:00:00
2096129 Mairich Martin TJN0812 C H10 10:00:00
51536 Štembera Oskar TJN1201 C HDR 10:00:00
416039 Štemberová Iva TJN7550 C T 10:00:00
7300183 Štembera Jan TJN7513 C T 10:00:00
2059726 Mairich Vít TJN7200 C T 10:00:00
1302800 Picek Štěpán TJN9601 C H21L 10:01:00
232643 Pustai Josef TJN6300 C H50 10:03:00
2069089 Zaňková Natálie TJN0450 C D14 10:03:00
2078479 Nožičková Eva TJN0852 C D10 10:04:00
4408032 Růtová Amálka TJN0951 C D10L 10:08:00
2088176 Nožička Jan TJN0809 C H10 10:09:00
2102568 Dušková Viktorie TJN0655 C D12 10:09:00
2070806 Nožičková Renata TJN6953 C D45 10:12:00
232256 Posselt Martin TJN6802 C H40 10:14:00
416839 Picek Jan TJN6500 C H50 10:15:00
4408033 Ryšavá Kateřina TJN0754 C D10 10:16:00
2080823 Řehoř Vojta TJN0303 B H14 10:21:00
2073663 Baloghová Milena TJN0750 C D10 10:22:00
2073666 Pokorná Hana TJN6950 C D45 10:24:00
2027208 Janeček Mirek TJN9804 A H21L 10:25:00
2070852 Knížková Šárka TJN9852 A D21L 10:26:00
2069076 Skal Jaroslav TJN7504 C H40 10:26:00
2027204 Večeřová Ivana TJN6052 C D55 10:26:00
4408039 Mastníková Lenka TJN0859 C D10L 10:26:00
2017687 Žucha Jiří TJN6603 C H50 10:27:00
4408031 Jakubík Jaromír TJN0704 C H10 10:27:00
2078466 Hruška Jakub TJN0403 C H14 10:29:00
682375 Štemberová Bára TJN0650 B D12 10:30:00
7200343 Janata Pavel TJN8400 C H21K 10:33:00
2073667 Pavlova Irena TJN7650 C D40 10:34:00
2104600 Vokušová Veronika TJN0756 C D10 10:34:00
2067345 Žukov Jakub TJN0305 C H14 10:37:00
2032176 Balogh Jan TJN7500 C H40 10:38:00
1398987 Vitebská Eliška TJN0350 C D14 10:39:00
52900 Petrželka Pavel TJN3800 C H70 10:41:00
2053559 Řehoř Hynek TJN0700 C H10 10:42:00
7719 Svobodová Barbora TJN8952 C D21L 10:44:00
2035718 Dejnožka Martin TJN0600 B H12 10:44:00
232641 Večeřa Martin TJN9105 C H21K 10:45:00
2067314 Růtová Martina TJN7652 C D40 10:46:00
2027224 Dejnožka Vojtěch TJN0300 B H14 10:49:00
2027225 Dejnožka Jiří TJN7503 C H40 10:50:00
4408038 Mastník Ondřej TJN0507 C H12 10:50:00
2085567 Pesničáková Soňa TJN0451 B D14 10:51:00
416843 Picková Helena TJN6952 C D45 10:54:00
2027247 Michek David TJN9802 A H21L 10:55:00
2069077 Míková Sofie TJN0950 C D10 10:55:00
2049534 Rokos Marek TJN0500 C H12 10:56:00
9102087 Posselt Martin TJN9501 C H21K 10:57:00
7209422 Zvárová Jana TJN6350 C D50 10:57:00
1398971 Vitebský Lukáš TJN0302 A H14 10:57:00
2111795 Savruková Adéla TJN0656 C D12 10:57:00
2104591 Vokušová Dana TJN7750 C D40 10:58:00
2020748 Mrkvička Jiří TJN7101 C H40 11:02:00
2085580 Háková Eliška TJN0654 B D12 11:03:00
2056302 Pokorný Jan TJN0400 B H14 11:05:00
434578 Pustaiová Romana TJN6851 C D45 11:06:00
2088165 Nagyová Kateřina TJN0452 B D14 11:07:00
307418 Kočibová Ivana TJN6354 C D50 11:09:00
2070854 Skalová Jolana TJN0653 C D12 11:09:00
2067316 Mairich Filip TJN0603 B H12 11:11:00
2027207 Tkáč Matěj TJN0401 A H14 11:13:00
2080827 Sýkora Adam TJN0203 C H16 11:13:00
2032102 Linková Lucie TJN0257 A D16 11:14:00
232502 Novotný Dušan TJN7002 C H40 11:14:00
2102560 Vokušová Tereza TJN0454 C D14 11:15:00
2078475 Zoubková Šárka TJN0554 C D12 11:15:00
2078471 Ulman Aleš TJN7201 C H45 11:17:00
2073661 Řehořová Lenka TJN7250 C D45 11:18:00
2067319 Míka Albert TJN0601 C H12 11:20:00
682376 Štembera Vítek TJN0801 C H10 11:21:00
232515 Böhmová Eva TJN5450 C D60 11:22:00
232325 Novotný Marek TJN9901 A H21L 11:25:00
2027211 Baloghová Lída TJN0150 B D16 11:26:00
2067343 Žukov Michal TJN9701 B H20 11:28:00
411593 Míková Markéta TJN7351 C D40 11:34:00
2045201 Pavel Martin TJN0004 B H18 11:35:00
410359 Posseltová Romana TJN7050 C D45 11:36:00
2056301 Horák Petr TJN5602 C H60 11:36:00
1398985 Budský Ondřej TJN0105 A H16 11:43:00
2020749 Žuchová Daniela TJN9750 B D20 11:51:00
416833 Böhm Karel TJN5101 C H60 11:52:00
2059729 Řehoř Jiří TJN7004 C H45 11:53:00
2032159 Růta Matyáš TJN0102 B H16 11:55:00
2103701 Vokuš Zdeněk TJN5601 C H60 12:00:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51329 Paukert Milan TJP5000 C H21K 11:03:00
8861 Peterka František TJP4900 C H21K 11:21:00
(40)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
4616804 Krejzová Jana TUR0950 C HDR 10:00:00
4616805 Slámová Simona TUR1257 C HDR 10:00:00
4616806 Slámová Barbora TUR0859 C HDR 10:00:00
1403063 Krejzová Markéta TUR0854 C D10 10:01:00
888622 Mellan Jonáš TUR0308 B H14 10:01:00
8212 Folprechtová Marie TUR4250 C D70 10:05:00
2108912 Mertlík Jakub TUR0307 C H14 10:09:00
7201809 Thoř Tomáš TUR9904 A H21L 10:10:00
8062 Heřmánková Bára TUR0850 C D10 10:13:00
2108913 Mertlík Vojtěch TUR0704 C H10 10:15:00
2035709 Pekařová Jana TUR0252 A D21K 10:19:00
1840303 Váňa Martin TUR8401 C H21L 10:19:00
7205003 Omová Michaela TUR8153 E D21L 10:20:00
8214 Hudský Vlastimil TUR5100 C H55 10:20:00
2095950 Novotná Barbora TUR0552 B D12 10:27:00
2095926 Novotná Karolína TUR0853 C D10 10:28:00
1403058 Šálek Richard TUR0702 C H10 10:30:00
2095942 Novotná Michaela TUR0551 B D12 10:33:00
7206529 Thořová Markéta TUR9952 A D21K 10:37:00
1413718 Žídek Karel TUR8207 C H21K 10:39:00
303959 Tvrdková Eva TUR5151 C D60 10:42:00
8220 Konopáč Jiří TUR5803 C H55 10:44:00
682110 Švarcová Lenka TUR6457 C D50 10:45:00
995878 Pavlovcová Petra TUR9353 C D21L 10:50:00
7205012 Nejman Stanislav TUR9500 C H21K 10:51:00
1403054 Hudská Štěpánka TUR0450 B D14 10:59:00
51815 Folprecht Eduard TUR4301 C H70 10:59:00
995831 Heřmánková Pavla TUR7777 C D40 11:04:00
2025351 Omová Jana TUR5150 C D60 11:06:00
9102562 Hájek Kryštof TUR0212 A H21L 11:10:00
53759 Moravec Jan TUR9000 C H21L 11:16:00
416139 Novotná Hedvika TUR7454 C D40 11:16:00
682108 Švarc Jiří TUR6204 C H55 11:16:00
500850 Dlabaja Tomáš TUR8303 R H21L 11:28:00
51809 Linková Iva TUR6850 C D45 11:30:00
51816 Jakubec Jindřich TUR4801 C H65 11:30:00
2067342 Mareš Hynek TUR6100 C H55 11:32:00
8020 Heřmánek Petr TUR0500 B H12 11:35:00
231929 Kohlová Monika TUR9756 B D20 11:39:00
51283 Tvrdek Vojtěch TUR4949 C H65 11:48:00
(15)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
411591 Kvapilová Kristýna TUV0999 C HDR 10:00:00
2120061 Válková Karolína TUV0951 C HDR 10:00:00
2120071 Válková Martina TUV7051 C P 10:00:00
5788 Hájek Jan TUV7301 C T 10:00:00
8322 Kvapil Petr TUV7402 C H40 10:02:00
1418087 Mellanová Judita TUV0559 B D12 10:03:00
232388 Šritr Martin TUV6802 C H45 10:11:00
7707 Kvapilová Lenka TUV8151 C D21K 10:13:00
2120062 Tomášková Matilda TUV0998 C D10L 10:20:00
8323 Pospíšil Jiří TUV4701 C H70 10:35:00
2120075 Tomášek Prokop TUV0701 C H10 10:45:00
888626 Hájková Tereza TUV0558 B D12 10:48:00
23770 Tomášková Radka TUV7851 C D35 10:53:00
411543 Hájková Magdalena TUV7351 C D40 11:22:00
411597 Mellanová Veronika TUV7251 C D40 11:46:00
(52)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8862 Heczková Emma VLI1252 C HDR 10:00:00
2118485 Feřtová Eliška VLI1056 C HDR 10:00:00
4411250 Zemanová Karolína VLI1251 HDR 10:00:00
2103275 Berková Leontýna VLI1151 C HDR 10:00:00
4402217 Zemanová Kristýna VLI1055 C HDR 10:00:00
2113359 Pešík Matouš VLI0903 C HDR 10:00:00
2113385 Bureš Kryštof VLI1202 C HDR 10:00:00
4663 Horáček Jáchym VLI1111 C HDR 10:00:00
7927 Matějů Josef VLI1300 C HDR 10:00:00
7981 Matějů Eda VLI1200 C HDR 10:00:00
4411235 Týfová Ella VLI1150 C HDR 10:00:00
4411236 Týfa Daniel VLI0811 C HDR 10:00:00
7752 Heczková Anna VLI0652 C P 10:00:00
4411241 Šipoš Emília VLI0952 C D10L 10:02:00
4411246 Vilém Štěpán VLI0902 C H10 10:03:00
4411247 Putík Martin VLI0706 C H10L 10:07:00
2102587 Skácelová Adéla VLI0454 B D14 10:07:00
4411237 Čečerle Beáta VLI1053 C D10L 10:11:00
2073665 Skácel Jan VLI0901 C H10 10:12:00
4411245 Sázavský Antonín VLI0905 C H10L 10:13:00
0 Sokolová Julie VLI0552 C D12 10:15:00
2043610 Martanová Lea VLI0555 A D14 10:15:00
434599 Hrdá Kristýna VLI0953 C D10L 10:17:00
2090845 Votava Vojtěch VLI1201 C H10L 10:19:00
4411240 Podhorný Ondřej VLI0705 C H10 10:21:00
0 Široká Karolína VLI0657 D12 10:21:00
2103255 Berka Tadeáš VLI0904 C H10L 10:22:00
2120065 Feřtová Anežka VLI0856 C D10L 10:23:00
2117401 Burešová Eliška VLI0456 C D14 10:27:00
4402228 Pechová Marie VLI1050 C D10L 10:29:00
2111722 Bureš David VLI0707 C H10 10:33:00
2088197 Maškarinec Štěpán VLI0304 C H14 10:33:00
2113493 Andrlová Lea VLI0453 C D14 10:35:00
4402218 Šebelka Matěj VLI0805 C H10 10:39:00
2080848 Skácelová Kateřina VLI0550 B D12 10:42:00
2078460 Podrábská Alžběta VLI0451 A D14 10:43:00
4402229 Pechová Alena VLI0854 C D10 10:49:00
2078463 Podrábský Ctibor VLI0700 C H10 10:51:00
2080995 Kosková Adéla VLI0656 C D12 10:54:00
4402224 Hyxa Jan VLI0702 C H10 10:57:00
2088216 Maškarinec Marek VLI0501 B H12 11:02:00
4411238 Čečerle Matouš VLI0807 C H10 11:09:00
2113480 Kosková Třísková Lenka VLI7554 C D40 11:10:00
1400422 Podhorná Anna VLI0455 C D14 11:11:00
2088161 Vilémová Eliška VLI0655 C D12 11:12:00
2032177 Drbohlavová Anna VLI8151 C D35 11:17:00
53226 Habán Eduard VLI0800 C H10 11:18:00
4214 Habán Oliver VLI0600 C H12 11:23:00
2113075 Heczko Erik VLI0804 C H10 11:27:00
4402223 Miklas Ondřej VLI0701 C H10 11:33:00
2078462 Podrábská Marie VLI0251 B D16 11:38:00
2043603 Martanová Elin VLI0252 A D16 11:56:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51686 Richtr Aleš VPM6601 C H50 10:33:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51746 Městková Kateřina VSP7650 C D40 10:52:00
416121 Městka Václav VSP0600 C H12 11:14:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
410399 Kašpar Ludvík ZAK7200 C H45 10:29:00
331399 Kašparová Marie ZAK7250 C D45 10:36:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7200367 Hiršová Gabriela ZBM9651 R T 10:00:00
Ostatní kluby
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Klub
Kategorie
Startovní čas
428281 Gottstein Josef Neregistrovaní - ostatní HDR 10:00
4408034 Dušková Denisa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. HDR 10:00
4408037 Ryšavá Anežka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. HDR 10:00
4408036 Jakubík Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. P 10:00
2103712 Jakubík Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. T 10:00
1421297 Raisr Ivo Neregistrovaní - ostatní T 10:00
0 Barsová Magdaléna Neregistrovaní - VLI D10 10:19
0 Vakant Vakant H10L 10:28
0 Vakant Vakant H10L 10:31
4408041 Kottíková Anežka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. D10L 10:32
0 Vakant Vakant H10L 10:34
0 Vakant Vakant D10L 10:35
0 Vakant Vakant H10L 10:37
0 Vakant Vakant D10L 10:38
0 Vakant Vakant H10L 10:40
0 Vakant Vakant D10L 10:41
0 Vakant Vakant H10L 10:43
0 Vakant Vakant D10L 10:44
0 Vakant Vakant H10L 10:46
0 Vakant Vakant D10L 10:47
0 Vakant Vakant H10L 10:49
0 Vakant Vakant D10L 10:50
0 Vakant Vakant H10L 10:52
0 Vakant Vakant D10L 10:53
0 Vakant Vakant H10L 10:55
0 Vakant Vakant D10L 10:56
0 Vakant Vakant H10L 10:58
0 Vakant Vakant D10L 10:59
0 Vakant Vakant H10L 11:01
0 Vakant Vakant D10L 11:02
0 Vakant Vakant H10L 11:04
0 Vakant Vakant D10L 11:05
0 Vakant Vakant H10L 11:07
0 Vakant Vakant D10L 11:08
0 Vakant Vakant H10L 11:10
0 Vakant Vakant D10L 11:11
0 Vakant Vakant H10L 11:13
0 Vakant Vakant D10L 11:14
0 Vakant Vakant H10L 11:16
0 Vakant Vakant D10L 11:17
0 Vakant Vakant H10L 11:19
0 Vakant Vakant D10L 11:20
0 Vakant Vakant H10L 11:22
0 Vakant Vakant D10L 11:23
0 Vakant Vakant H10L 11:25
0 Vakant Vakant D10L 11:26
0 Vakant Vakant D10L 11:29