Místo konání:
Liberec-Karlinky, 50,7370372N, 15,0107328E
Pořadatel:
VLI - Slavia Liberec orienteering
Mapa:
1:10 000, ekvidistance 5 m, ISOM2000, stav 9/2017, formát A4, autor Miroslav Horáček, mapa nebude upravena vodovzdorně, na startu k dispozici euroobaly
Ředitel závodu:
Škoda Jakub
Hlavní rozhodčí:
Bednařík Libor - R3
Stavitel tratí:
Kolaja Ehlerová Jana - R3, Kopec Tomáš
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:52:00
52
Burghardt Freddy
18D8402
2156
H21L
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:56:00
56
Ochmann Jens
1VD7500
411418
H40
11:00:00
60
Wagner Martina
1VD6450
6502
D45
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:02:00
02
Hrobařová Lenka
ASU7751
9482
C
D21L
10:48:00
48
Vančura Martin
ASU8049
51234
C
H35
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:00:00
00
Lamač Vítek
BOR1100
8550
C
HDR
10:00:00
00
Kocman Lukáš
BOR1102
4362
C
HDR
10:00:00
00
Funková Klára
BOR0756
4381
C
HDR
10:00:00
00
Svoboda Matěj
BOR0600
4371
C
P
10:00:00
00
Votýpková Zuzana
BOR7958
8514
C
P
10:01:00
01
Vaňourek Vojtěch
BOR0903
4428
C
H10L
10:02:00
02
Šípová Soňa
BOR6150
232182
C
D55
10:04:00
04
Pavlovec Dan
BOR0001
887936
A
H21L
10:06:00
06
Rejholcová Andrea
BOR6951
2051490
C
D45
10:06:00
06
Vávra Tomáš
BOR0700
4415
C
H10
10:06:00
06
Waldhauserová Eliška
BOR0757
4393
C
D12
10:08:00
08
Koudelka Tomáš
BOR7513
8415
C
H40
10:09:00
09
Doškář Boris
BOR6400
8490
C
H50
10:10:00
10
Tučková Monika
BOR7650
7913579
C
D40
10:10:00
10
Horáčková Tereza
BOR0762
4651
C
D10
10:11:00
11
Jakoubková Anna
BOR0457
682369
C
D14
10:14:00
14
Janoušková Lucie
BOR9954
1204999
A
D21L
10:14:00
14
Ouzká Eliška
BOR1051
2569
C
D10L
10:18:00
18
Kubátová Ivana
BOR6152
8464
C
D55
10:18:00
18
Patka Marek
BOR0902
7207504
C
H10
10:18:00
18
Lamačová Barbora
BOR0750
7531975
C
D12
10:20:00
20
Sucharda Jiří
BOR5802
51542
C
H40
10:21:00
21
Pavlovec Petr
BOR6303
219203
C
H50
10:23:00
23
Křtěnská Leontina
BOR4650
8549
C
D70
10:24:00
24
Zeman Jakub
BOR0704
4434
C
H10
10:25:00
25
Votýpka Štěpán
BOR0900
4384
C
H10L
10:25:00
25
Vaňourková Sára
BOR0759
4421
C
D10
10:25:00
25
Fojt Jan
BOR0407
4416
C
H14
10:28:00
28
Janoušková Iveta
BOR7457
8431
C
D40
10:31:00
31
Riedelová Adéla
BOR0451
1414503
C
D14
10:31:00
31
Vávrová Terezie
BOR0852
4418
C
D10
10:32:00
32
Patka Miroslav
BOR7715
7207489
C
H40
10:34:00
34
Nehasil David
BOR7713
995805
C
H21L
10:36:00
36
Válek Matěj
BOR0703
4425
C
H10
10:37:00
37
Soukupová Marie
BOR0952
4424
C
D10
10:39:00
39
Rejmanová Nikola
BOR0656
4364
C
D12
10:41:00
41
Svoboda Jan
BOR7200
8536
C
H45
10:45:00
45
Kašpar Štěpán
BOR0403
448931
C
H14
10:46:00
46
Koudelková Katrin
BOR0856
4441
C
D10
10:47:00
47
Studničný Adam
BOR0701
4400
C
H12
10:53:00
53
Machara Martin
BOR6900
8521
C
H45
10:53:00
53
Chalupa Jan
BOR0509
4420
C
H12
10:53:00
53
Socha Ondřej
BOR0302
2800602
B
H14
10:58:00
58
Bartoňová Marie
BOR5351
8433
C
D60
10:58:00
58
Kocmanová Adéla
BOR0752
4359
C
D10
11:03:00
63
Rumlenová Tereza
BOR0453
4367
B
D14
11:03:00
63
Patka Kryštof
BOR0702
7208072
C
H10
11:04:00
64
Rejholcová Tereza
BOR0751
2067682
C
D10
11:05:00
65
Studničný Jaroslav
BOR7004
8412
C
H45
11:06:00
66
Koudelková Eliška
BOR0652
2067681
B
D12
11:07:00
67
Tománek Josef
BOR0102
7209443
B
H16
11:08:00
68
Tymešová Anna
BOR0253
2800957
B
D16
11:08:00
68
Spejchal Petr
BOR7512
8472
C
H40
11:08:00
68
Pávek Miloš
BOR5801
8436
C
H55
11:11:00
71
Křtěnský Jaroslav
BOR3600
2090839
C
H70
11:12:00
72
Švihovský Jaroslav
BOR5003
8533
C
H65
11:14:00
74
Úlehlová Ivana
BOR5150
2090862
C
D60
11:17:00
77
Kašpar Vojtěch
BOR0402
7209659
C
H14
11:23:00
83
Waldhauser Martin
BOR7106
8408
C
H45
11:23:00
83
Beránek Miroslav
BOR3900
4131
C
H70
11:25:00
85
Janoušek Slávek
BOR0400
4360
B
H14
11:26:00
86
Kocman Jindřich
BOR7612
8479
C
H40
11:30:00
90
Vacek Ondřej
BOR0708
4378
C
H10
11:49:00
109
Vávra Pavel
BOR0101
8417
C
H16
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:07:00
07
Kolínová Kristýna
DKP8450
9000007
E
D21K
11:31:00
91
Kolín Jan
DKP7701
9007701
C
H21L
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:31:00
31
Francke Jan
DOK8400
688312
C
H21L
10:43:00
43
Hradecká Petra
DOK6850
897368
C
D21K
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:00:00
00
Šedivý Jiří
EKP5500
682645
C
H21K
10:13:00
13
Koucký Roman
EKP6301
2035738
C
H21L
10:18:00
18
Šedivá Miroslava
EKP5750
51604
C
D45
10:48:00
48
Pecková Ivana
EKP6252
51601
C
D45
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:00:00
00
Čabanová Eva
FYD0951
0
C
HDR
10:00:00
00
Juřinová Aneta
FYD1150
0
C
HDR
10:00:00
00
Čabanová Lenka
FYD0151
0
C
P
10:00:00
00
Juřina František
FYD7800
8329
C
P
10:16:00
16
Juřina Jakub
FYD0801
2112749
C
H10L
10:23:00
23
Čabanová Tereza
FYD0450
8327
C
D14
10:40:00
40
Čabanová Petra
FYD7550
0
C
D40
10:54:00
54
Juřina Robert
FYD4900
8332
C
H65
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
11:24:00
84
Škorpil Martin
HOR5700
2011900
C
H55
11:24:00
84
Škorpil Marek
HOR0900
52275
C
H10
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:00:00
00
Justová Anika
CHA1050
4403302
C
HDR
10:00:00
00
Šírlová Kamila
CHA1450
4403301
HDR
10:00:00
00
Holanová Hana
CHA7451
2084438
P
10:00:00
00
Gomolák Jan
CHA7605
2084435
P
10:00:00
00
Houda Vítězslav
CHA7300
2084437
C
P
10:00:00
00
Just Samuel
CHA0502
2084432
C
P
10:03:00
03
Kašková Kateřina
CHA7850
887906
R
H21K
10:04:00
04
Matyášová Kristýna
CHA0555
2049590
B
D21K
10:09:00
09
Ševčík Milan
CHA5003
8199
C
H21K
10:10:00
10
Kadavá Eva
CHA5750
8171
C
D21K
10:10:00
10
Krojidlo Matyáš
CHA0803
2049594
C
H10L
10:12:00
12
Šírlová Markéta
CHA0653
2059768
C
D12
10:15:00
15
Pavlíková Pavla
CHA6551
436447
C
H21K
10:16:00
16
Matyášová Jana
CHA7652
2070836
C
D21K
10:17:00
17
Husák Martin
CHA0300
8173
C
H14
10:18:00
18
Gorčica Pavel
CHA6200
8174
C
H21K
10:22:00
22
Ševčíková Alena
CHA5351
8165
C
D21K
10:24:00
24
Holanová Lucie
CHA0655
2084441
C
D12
10:24:00
24
Danko Tomáš
CHA7200
436410
C
H21K
10:28:00
28
Kašková Eva
CHA4650
8152
C
D21K
10:30:00
30
Švancar Martin
CHA7000
8178
C
H21K
10:34:00
34
Danková Irena
CHA7551
2070830
C
D21K
10:36:00
36
Šírlová Zdeňka
CHA0654
2070834
C
D12
10:36:00
36
Valešová Martina
CHA9651
8194
C
H21K
10:40:00
40
Tomanicová Sofie
CHA0450
436428
B
D21K
10:40:00
40
Pachner Pavel
CHA7501
7700075
C
H35
10:40:00
40
Štveráková Zuzana
CHA0750
2095923
C
D10
10:42:00
42
Štverák Jan
CHA7301
2059762
C
H21K
10:45:00
45
Houdová Veronika
CHA0552
2070843
C
D12
10:46:00
46
Vokálová Pavla
CHA4951
8158
C
D21K
10:47:00
47
Divišková Rebeka
CHA0352
2049591
C
D14
10:47:00
47
Vydra Ivan
CHA6600
8185
C
H45
10:48:00
48
Březina Jan
CHA7604
2095960
C
H21K
10:48:00
48
Houda Lukáš
CHA0800
2049586
C
H10
10:51:00
51
Štveráková Eliška
CHA0553
2095957
C
D12
10:52:00
52
Štveráková Monika
CHA7852
2059761
C
D21K
10:52:00
52
Březinová Antonie
CHA0851
2095935
C
D10
10:54:00
54
Lankašová Barbora
CHA8050
4212
C
H21K
10:55:00
55
Lusková Olga
CHA5650
8170
C
D21K
10:58:00
58
Vajcová Hana
CHA5651
8566
C
D21K
11:00:00
60
Kadavý Petr
CHA7800
8188
C
H21K
11:00:00
60
Polák Tomáš
CHA0801
2092428
C
H10
11:00:00
60
Lipenská Barbora
CHA0753
2095948
C
D12
11:01:00
61
Šaffková Zuzana
CHA5150
2070837
C
D21K
11:05:00
65
Smetana Radim
CHA4700
8153
C
H70
11:06:00
66
Kaška Rudolf
CHA5500
2080917
C
H21K
11:06:00
66
Just Matouš
CHA0701
2084431
C
H10
11:07:00
67
Lipenská Eva
CHA7951
2095943
C
D21K
11:07:00
67
Čechlovský Jan
CHA9300
8200
C
H21L
11:10:00
70
Gorčicová Ivana
CHA6550
8179
C
D21K
11:12:00
72
Holan Petr
CHA7001
2084449
C
H21K
11:12:00
72
Kučera Radek
CHA0700
2059765
C
H10
11:13:00
73
Pachnerová Dominika
CHA7750
7500077
C
D21K
11:16:00
76
Šírlová Jarmila
CHA7851
2084443
D21K
11:17:00
77
Březina Karel
CHA0605
2095974
C
H12
11:18:00
78
Schröter Pavel
CHA7203
301545
C
H21K
11:19:00
79
Bradnová Věra
CHA5550
8162
C
D21K
11:21:00
81
Paluba Luděk
CHA0304
2084439
C
H14
11:22:00
82
Březinová Michaela
CHA7751
2095938
C
D21K
11:24:00
84
Danko Štěpán
CHA0301
436449
C
H21K
11:26:00
86
Knap Šimon
CHA0606
2084433
C
H12
11:27:00
87
Kadavý Zdeněk
CHA4901
8155
C
H21K
11:30:00
90
Poláková Veronika
CHA8150
8186
C
H21K
11:31:00
91
Krupka Štěpán
CHA0201
8164
C
H16
11:32:00
92
Růžičková Vendula
CHA0252
2070839
A
D16
11:32:00
92
Gomolák Jan
CHA0603
2084434
C
H12
11:33:00
93
Holan Petr
CHA0303
2074440
C
H21K
11:36:00
96
Šírl Kamil
CHA7303
2084444
H21K
11:38:00
98
Kučera Filip
CHA0501
2059763
B
H12
11:39:00
99
Tomanica Vojtěch
CHA7601
2070857
C
H21K
11:42:00
102
Vejstrk Daniel
CHA9105
2049588
C
H21K
11:44:00
104
Lišková Adélka
CHA0254
2049599
C
D16
11:45:00
105
Lipenský Robert
CHA7201
2095964
C
H21K
11:48:00
108
Just David
CHA7602
2070841
H21K
11:51:00
111
Barták Jiří
CHA5100
8161
C
H21K
11:54:00
114
Matyáš Libor
CHA7603
2059767
C
H21K
11:57:00
117
Matyáš Vojtěch
CHA0202
2049595
B
H21K
12:00:00
120
Pavlíková Markéta
CHA0050
7208096
A
H21K
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:00:00
00
Mencl Martin
JEN7301
411613
C
P
10:04:00
04
Hoetzelová Zuzana
JEN7754
2060294
C
D40
10:13:00
13
Hoetzel Hugo
JEN0503
2060291
B
H14
10:22:00
22
Zabořilová Romana
JEN7457
7775
C
D40
10:43:00
43
Zabořilová Anna
JEN0951
2060292
C
D10
10:54:00
54
Hoetzel Jiří
JEN0701
302948
C
H10
10:55:00
55
Menclová Anna
JEN0452
2103259
C
D14
10:59:00
59
Matouš Marek
JEN0602
2104596
C
H12
11:01:00
61
Zabořil Ondřej
JEN0401
7780
B
H14
11:03:00
63
Richtr Jiří
JEN5001
7777
C
H65
11:21:00
81
Bárta Miroslav
JEN5201
7778
C
H65
11:25:00
85
Mencl Jan
JEN0201
2108873
C
H16
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:00:00
00
Štryncl Pavel
92X7700
2095954
P
10:00:00
00
Pešík Michal
92X7701
2120665
T
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:05:00
05
Hnízdil Matěj
KAS0301
682685
B
H14
10:17:00
17
Eichler Petr
KAS6900
682631
C
H45
10:17:00
17
Štrojsová Jaroslava
KAS4350
682607
C
D70
10:29:00
29
Nejezchlebová Věra
KAS4551
682619
C
D70
10:30:00
30
Eichlerová Jana
KAS7051
682641
C
D45
10:47:00
47
Štrojsa Josef
KAS4000
682601
C
H70
10:50:00
50
Malá Jitka
KAS5451
682674
C
D60
11:35:00
95
Hnízdil Jan
KAS7100
7300172
C
H45
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:12:00
12
Jirsák Petr
KOR8800
2083356
H21K
10:31:00
31
Dušková Pavla
KOR9050
2051498
C
D21K
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:17:00
17
Krausová Marcela
LCV7351
253153
C
D35
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:08:00
08
Nehasilová Zuzana
LDC7150
7121314
C
D21L
10:11:00
11
Pospíšilová Jana
LDC4451
232341
C
D70
10:16:00
16
Nehasil Vladislav
LDC7101
7111213
C
H21L
10:23:00
23
Hovorka Ladislav
LDC6802
303922
C
H45
10:28:00
28
Štěpán Petr
LDC7301
7007007
C
H21L
10:39:00
39
Vlček Petr
LDC6401
435220
C
H50
10:51:00
51
Vlčková Jindra
LDC6451
8347
C
D50
11:20:00
80
Nehasilová Veronika
LDC0350
505131
C
D16
11:44:00
104
Pospíšil Jaromír
LDC5301
7410753
C
H60
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:06:00
06
Nerad Jaroslav
LIT9001
8108
C
H21K
10:21:00
21
Kučerka Jan
LIT8002
1418761
C
H21K
10:32:00
32
Neradová Alena
LIT8551
886283
C
D21L
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
11:17:00
77
Matoušek Luboš
LJN4700
7741
C
H70
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:00:00
00
Jiroutek Jakub
LLI0902
428206
HDR
10:00:00
00
Bradáčová Marie
LLI7550
2060204
C
P
10:00:00
00
Labská Bohuslava
LLI6951
428203
C
P
10:00:00
00
Bradáč Stanislav
LLI7201
434598
C
T
10:28:00
28
Hoidekr Pavel
LLI5901
51209
C
H55
10:41:00
41
Peterka Jakub
LLI0404
9101104
A
H14
10:42:00
42
Žihlová Lucie
LLI6952
434597
C
D45
11:04:00
64
Křenková Geislerová Blanka
LLI8450
51207
C
D21K
11:05:00
65
Šašek Martin
LLI0501
2112779
C
H12
11:11:00
71
Fürst Aleš
LLI6801
436961
C
H45
11:15:00
75
Bradáč Jakub
LLI0002
2032105
B
H21K
11:19:00
79
Kubíková Hela
LLI4851
8242
C
D65
11:19:00
79
Bradáč David
LLI0203
2032132
C
H16
11:22:00
82
Peterka Vojtěch
LLI7502
515503
C
H21L
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:00:00
00
Žejdlíková Jitka
LTP7251
7200340
C
P
10:04:00
04
Hulha Karel
LTP6001
682080
C
H55
10:05:00
05
Würz Jiří
LTP6502
7204992
C
H45
10:14:00
14
Riby Rose
LTP0051
7200323
A
D18
10:16:00
16
Karpíšková Gabriela
LTP7351
232494
C
D40
10:19:00
19
Žejdlíková Eliška
LTP0350
7202886
B
D14
10:27:00
27
Hulha Lukáš
LTP9405
682116
C
H21K
10:35:00
35
Pavel Petr
LTP6806
7200337
C
H45
10:37:00
37
Bílý Jakub
LTP0104
7200331
A
H21L
10:59:00
59
Žejdlík Michal
LTP7001
682100
C
H45
11:00:00
60
Eiselt Miloš
LTP5802
7208240
C
H55
11:09:00
69
Haslinger Leopold
LTP0403
420453
C
H14
11:15:00
75
Riby Philip
LTP0702
7208204
C
H10
11:20:00
80
Würz Bohuslav
LTP7307
7200322
C
H40
11:24:00
84
Riby Kateřina
LTP7252
7205009
C
D45
11:37:00
97
Riby Thomas
LTP0202
7207873
C
H16
11:47:00
107
Bruner Luboš
LTP6501
682114
C
H45
11:50:00
110
Pavlová Martina
LTP0151
7202857
B
D16
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:52:00
52
Chotětický Václav
MAS5200
7886
C
H55
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:38:00
38
Nováková Kateřina
OKP9450
887935
C
D21L
11:03:00
63
Nováková Irena
OKP6651
236111
C
D50
11:41:00
101
Novák Libor
OKP6504
51680
C
H45
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:43:00
43
Mašata Matěj
PHK9601
2045215
R
H21L
10:58:00
58
Mašata Roman
PHK7107
515050
C
H21L
11:23:00
83
Mašata Metoděj
PHK9905
207870
H18
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:56:00
56
Krtička Jan
PLU7931
2067929
C
H35
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:00:00
00
Nedvídková Jitka
RUM5151
8245050
P
10:00:00
00
Heinlová Iva
RUM8551
5642
C
T
10:44:00
44
Novák Petr
RUM7401
2120650
C
H40
11:01:00
61
Nováková Viktorie
RUM0751
4641717
C
D10
11:28:00
88
Nováková Markéta
RUM7451
4641716
C
D40
11:57:00
117
Babický Tomáš
RUM5001
8890
C
H65
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:34:00
34
Zavadilová Naďa
SCP5450
336750
C
D55
11:08:00
68
Kuc David
SCP0600
1007532
C
H12
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:01:00
01
Knoblochová Kamila
SJC8356
7778952
C
D21K
10:07:00
07
Hanzl Tomáš
SJC8205
9965
C
H21L
10:22:00
22
Švihovský Jaromír
SJC8005
7654324
C
H21L
10:25:00
25
Žaloudková Petra
SJC8761
7878000
C
D21K
10:36:00
36
Beneš Josef
SJC5801
9907
C
H55
10:40:00
40
Beneš Jan
SJC8703
886513
C
H21L
10:49:00
49
Benešová Lucie
SJC8951
2102079
C
D21K
10:53:00
53
Havlík Jaroslav
SJC3601
9005225
C
H70
11:12:00
72
Benešová Iva
SJC6151
9908
C
D45
11:19:00
79
Žaloudek Petr
SJC8309
7890000
C
H21L
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
11:38:00
98
Dítko Jan
SKV7301
682634
C
H40
11:40:00
100
Dítkova Jitka
SKV7752
682676
C
D40
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:10:00
10
Svobodová Hana
SMB5951
7705
C
D55
10:12:00
12
Svoboda Slavomír
SMB5801
897344
C
H55
10:24:00
24
Žitný Tomáš
SMB6401
49971
C
H35
11:39:00
99
Hlaváč Jaroslav
SMB4801
7718
C
H65
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:32:00
32
Šašek Luděk
SOB6901
4189
C
H35
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:00:00
00
Ouhrabková Eliška
SPC1257
9200528
HDR
10:00:00
00
Ouhrabková Bára
SPC1256
2031372
C
HDR
10:04:00
04
Ouhrabka Vít
SPC1010
2035145
C
H10L
10:05:00
05
Ouhrabková Radka
SPC8152
9200521
C
D35
10:05:00
05
Kalinová Lisa
SPC1158
515409
C
D10L
10:07:00
07
Kalinová Ella
SPC0961
515458
C
D10
10:29:00
29
Kalinová Markéta
SPC8259
8629752
C
D35
11:01:00
61
Kalina Miroslav
SPC8211
7201206
C
H21L
11:13:00
73
Matoušek Martin
SPC7604
2109758
C
H21L
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:00:00
00
Kučerková Adéla
STB1450
8118
C
HDR
10:00:00
00
Kučerka Radek
STB1101
49984
C
HDR
10:00:00
00
Dolejší Miloš
STB6701
52907
C
P
10:02:00
02
Dolejší Kateřina
STB0199
7205007
A
D18
11:29:00
89
Dolejší Jan
STB0601
438039
C
H12
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:46:00
46
Hromádka Miroslav
SUL6000
8138
C
H21L
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:00:00
00
Vitebská Lenka
TJN7051
1398973
C
D45
10:00:00
00
Mairich Martin
TJN0812
2096129
C
H10
10:00:00
00
Štembera Oskar
TJN1201
51536
C
HDR
10:00:00
00
Štemberová Iva
TJN7550
416039
C
T
10:00:00
00
Štembera Jan
TJN7513
7300183
C
T
10:00:00
00
Mairich Vít
TJN7200
2059726
C
T
10:01:00
01
Picek Štěpán
TJN9601
1302800
C
H21L
10:03:00
03
Pustai Josef
TJN6300
232643
C
H50
10:03:00
03
Zaňková Natálie
TJN0450
2069089
C
D14
10:04:00
04
Nožičková Eva
TJN0852
2078479
C
D10
10:08:00
08
Růtová Amálka
TJN0951
4408032
C
D10L
10:09:00
09
Nožička Jan
TJN0809
2088176
C
H10
10:09:00
09
Dušková Viktorie
TJN0655
2102568
C
D12
10:12:00
12
Nožičková Renata
TJN6953
2070806
C
D45
10:14:00
14
Posselt Martin
TJN6802
232256
C
H40
10:15:00
15
Picek Jan
TJN6500
416839
C
H50
10:16:00
16
Ryšavá Kateřina
TJN0754
4408033
C
D10
10:21:00
21
Řehoř Vojta
TJN0303
2080823
B
H14
10:22:00
22
Baloghová Milena
TJN0750
2073663
C
D10
10:24:00
24
Pokorná Hana
TJN6950
2073666
C
D45
10:25:00
25
Janeček Mirek
TJN9804
2027208
A
H21L
10:26:00
26
Knížková Šárka
TJN9852
2070852
A
D21L
10:26:00
26
Skal Jaroslav
TJN7504
2069076
C
H40
10:26:00
26
Večeřová Ivana
TJN6052
2027204
C
D55
10:26:00
26
Mastníková Lenka
TJN0859
4408039
C
D10L
10:27:00
27
Žucha Jiří
TJN6603
2017687
C
H50
10:27:00
27
Jakubík Jaromír
TJN0704
4408031
C
H10
10:29:00
29
Hruška Jakub
TJN0403
2078466
C
H14
10:30:00
30
Štemberová Bára
TJN0650
682375
B
D12
10:33:00
33
Janata Pavel
TJN8400
7200343
C
H21K
10:34:00
34
Pavlova Irena
TJN7650
2073667
C
D40
10:34:00
34
Vokušová Veronika
TJN0756
2104600
C
D10
10:37:00
37
Žukov Jakub
TJN0305
2067345
C
H14
10:38:00
38
Balogh Jan
TJN7500
2032176
C
H40
10:39:00
39
Vitebská Eliška
TJN0350
1398987
C
D14
10:41:00
41
Petrželka Pavel
TJN3800
52900
C
H70
10:42:00
42
Řehoř Hynek
TJN0700
2053559
C
H10
10:44:00
44
Svobodová Barbora
TJN8952
7719
C
D21L
10:44:00
44
Dejnožka Martin
TJN0600
2035718
B
H12
10:45:00
45
Večeřa Martin
TJN9105
232641
C
H21K
10:46:00
46
Růtová Martina
TJN7652
2067314
C
D40
10:49:00
49
Dejnožka Vojtěch
TJN0300
2027224
B
H14
10:50:00
50
Dejnožka Jiří
TJN7503
2027225
C
H40
10:50:00
50
Mastník Ondřej
TJN0507
4408038
C
H12
10:51:00
51
Pesničáková Soňa
TJN0451
2085567
B
D14
10:54:00
54
Picková Helena
TJN6952
416843
C
D45
10:55:00
55
Michek David
TJN9802
2027247
A
H21L
10:55:00
55
Míková Sofie
TJN0950
2069077
C
D10
10:56:00
56
Rokos Marek
TJN0500
2049534
C
H12
10:57:00
57
Posselt Martin
TJN9501
9102087
C
H21K
10:57:00
57
Zvárová Jana
TJN6350
7209422
C
D50
10:57:00
57
Vitebský Lukáš
TJN0302
1398971
A
H14
10:57:00
57
Savruková Adéla
TJN0656
2111795
C
D12
10:58:00
58
Vokušová Dana
TJN7750
2104591
C
D40
11:02:00
62
Mrkvička Jiří
TJN7101
2020748
C
H40
11:03:00
63
Háková Eliška
TJN0654
2085580
B
D12
11:05:00
65
Pokorný Jan
TJN0400
2056302
B
H14
11:06:00
66
Pustaiová Romana
TJN6851
434578
C
D45
11:07:00
67
Nagyová Kateřina
TJN0452
2088165
B
D14
11:09:00
69
Kočibová Ivana
TJN6354
307418
C
D50
11:09:00
69
Skalová Jolana
TJN0653
2070854
C
D12
11:11:00
71
Mairich Filip
TJN0603
2067316
B
H12
11:13:00
73
Tkáč Matěj
TJN0401
2027207
A
H14
11:13:00
73
Sýkora Adam
TJN0203
2080827
C
H16
11:14:00
74
Linková Lucie
TJN0257
2032102
A
D16
11:14:00
74
Novotný Dušan
TJN7002
232502
C
H40
11:15:00
75
Vokušová Tereza
TJN0454
2102560
C
D14
11:15:00
75
Zoubková Šárka
TJN0554
2078475
C
D12
11:17:00
77
Ulman Aleš
TJN7201
2078471
C
H45
11:18:00
78
Řehořová Lenka
TJN7250
2073661
C
D45
11:20:00
80
Míka Albert
TJN0601
2067319
C
H12
11:21:00
81
Štembera Vítek
TJN0801
682376
C
H10
11:22:00
82
Böhmová Eva
TJN5450
232515
C
D60
11:25:00
85
Novotný Marek
TJN9901
232325
A
H21L
11:26:00
86
Baloghová Lída
TJN0150
2027211
B
D16
11:28:00
88
Žukov Michal
TJN9701
2067343
B
H20
11:34:00
94
Míková Markéta
TJN7351
411593
C
D40
11:35:00
95
Pavel Martin
TJN0004
2045201
B
H18
11:36:00
96
Posseltová Romana
TJN7050
410359
C
D45
11:36:00
96
Horák Petr
TJN5602
2056301
C
H60
11:43:00
103
Budský Ondřej
TJN0105
1398985
A
H16
11:51:00
111
Žuchová Daniela
TJN9750
2020749
B
D20
11:52:00
112
Böhm Karel
TJN5101
416833
C
H60
11:53:00
113
Řehoř Jiří
TJN7004
2059729
C
H45
11:55:00
115
Růta Matyáš
TJN0102
2032159
B
H16
12:00:00
120
Vokuš Zdeněk
TJN5601
2103701
C
H60
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
11:03:00
63
Paukert Milan
TJP5000
51329
C
H21K
11:21:00
81
Peterka František
TJP4900
8861
C
H21K
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:00:00
00
Krejzová Jana
TUR0950
4616804
C
HDR
10:00:00
00
Slámová Simona
TUR1257
4616805
C
HDR
10:00:00
00
Slámová Barbora
TUR0859
4616806
C
HDR
10:01:00
01
Krejzová Markéta
TUR0854
1403063
C
D10
10:01:00
01
Mellan Jonáš
TUR0308
888622
B
H14
10:05:00
05
Folprechtová Marie
TUR4250
8212
C
D70
10:09:00
09
Mertlík Jakub
TUR0307
2108912
C
H14
10:10:00
10
Thoř Tomáš
TUR9904
7201809
A
H21L
10:13:00
13
Heřmánková Bára
TUR0850
8062
C
D10
10:15:00
15
Mertlík Vojtěch
TUR0704
2108913
C
H10
10:19:00
19
Pekařová Jana
TUR0252
2035709
A
D21K
10:19:00
19
Váňa Martin
TUR8401
1840303
C
H21L
10:20:00
20
Omová Michaela
TUR8153
7205003
E
D21L
10:20:00
20
Hudský Vlastimil
TUR5100
8214
C
H55
10:27:00
27
Novotná Barbora
TUR0552
2095950
B
D12
10:28:00
28
Novotná Karolína
TUR0853
2095926
C
D10
10:30:00
30
Šálek Richard
TUR0702
1403058
C
H10
10:33:00
33
Novotná Michaela
TUR0551
2095942
B
D12
10:37:00
37
Thořová Markéta
TUR9952
7206529
A
D21K
10:39:00
39
Žídek Karel
TUR8207
1413718
C
H21K
10:42:00
42
Tvrdková Eva
TUR5151
303959
C
D60
10:44:00
44
Konopáč Jiří
TUR5803
8220
C
H55
10:45:00
45
Švarcová Lenka
TUR6457
682110
C
D50
10:50:00
50
Pavlovcová Petra
TUR9353
995878
C
D21L
10:51:00
51
Nejman Stanislav
TUR9500
7205012
C
H21K
10:59:00
59
Hudská Štěpánka
TUR0450
1403054
B
D14
10:59:00
59
Folprecht Eduard
TUR4301
51815
C
H70
11:04:00
64
Heřmánková Pavla
TUR7777
995831
C
D40
11:06:00
66
Omová Jana
TUR5150
2025351
C
D60
11:10:00
70
Hájek Kryštof
TUR0212
9102562
A
H21L
11:16:00
76
Moravec Jan
TUR9000
53759
C
H21L
11:16:00
76
Novotná Hedvika
TUR7454
416139
C
D40
11:16:00
76
Švarc Jiří
TUR6204
682108
C
H55
11:28:00
88
Dlabaja Tomáš
TUR8303
500850
R
H21L
11:30:00
90
Linková Iva
TUR6850
51809
C
D45
11:30:00
90
Jakubec Jindřich
TUR4801
51816
C
H65
11:32:00
92
Mareš Hynek
TUR6100
2067342
C
H55
11:35:00
95
Heřmánek Petr
TUR0500
8020
B
H12
11:39:00
99
Kohlová Monika
TUR9756
231929
B
D20
11:48:00
108
Tvrdek Vojtěch
TUR4949
51283
C
H65
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:00:00
00
Kvapilová Kristýna
TUV0999
411591
C
HDR
10:00:00
00
Válková Karolína
TUV0951
2120061
C
HDR
10:00:00
00
Válková Martina
TUV7051
2120071
C
P
10:00:00
00
Hájek Jan
TUV7301
5788
C
T
10:02:00
02
Kvapil Petr
TUV7402
8322
C
H40
10:03:00
03
Mellanová Judita
TUV0559
1418087
B
D12
10:11:00
11
Šritr Martin
TUV6802
232388
C
H45
10:13:00
13
Kvapilová Lenka
TUV8151
7707
C
D21K
10:20:00
20
Tomášková Matilda
TUV0998
2120062
C
D10L
10:35:00
35
Pospíšil Jiří
TUV4701
8323
C
H70
10:45:00
45
Tomášek Prokop
TUV0701
2120075
C
H10
10:48:00
48
Hájková Tereza
TUV0558
888626
B
D12
10:53:00
53
Tomášková Radka
TUV7851
23770
C
D35
11:22:00
82
Hájková Magdalena
TUV7351
411543
C
D40
11:46:00
106
Mellanová Veronika
TUV7251
411597
C
D40
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:00:00
00
Heczková Emma
VLI1252
8862
C
HDR
10:00:00
00
Feřtová Eliška
VLI1056
2118485
C
HDR
10:00:00
00
Zemanová Karolína
VLI1251
4411250
HDR
10:00:00
00
Berková Leontýna
VLI1151
2103275
C
HDR
10:00:00
00
Zemanová Kristýna
VLI1055
4402217
C
HDR
10:00:00
00
Pešík Matouš
VLI0903
2113359
C
HDR
10:00:00
00
Bureš Kryštof
VLI1202
2113385
C
HDR
10:00:00
00
Horáček Jáchym
VLI1111
4663
C
HDR
10:00:00
00
Matějů Josef
VLI1300
7927
C
HDR
10:00:00
00
Matějů Eda
VLI1200
7981
C
HDR
10:00:00
00
Týfová Ella
VLI1150
4411235
C
HDR
10:00:00
00
Týfa Daniel
VLI0811
4411236
C
HDR
10:00:00
00
Heczková Anna
VLI0652
7752
C
P
10:02:00
02
Šipoš Emília
VLI0952
4411241
C
D10L
10:03:00
03
Vilém Štěpán
VLI0902
4411246
C
H10
10:07:00
07
Putík Martin
VLI0706
4411247
C
H10L
10:07:00
07
Skácelová Adéla
VLI0454
2102587
B
D14
10:11:00
11
Čečerle Beáta
VLI1053
4411237
C
D10L
10:12:00
12
Skácel Jan
VLI0901
2073665
C
H10
10:13:00
13
Sázavský Antonín
VLI0905
4411245
C
H10L
10:15:00
15
Sokolová Julie
VLI0552
0
C
D12
10:15:00
15
Martanová Lea
VLI0555
2043610
A
D14
10:17:00
17
Hrdá Kristýna
VLI0953
434599
C
D10L
10:19:00
19
Votava Vojtěch
VLI1201
2090845
C
H10L
10:21:00
21
Podhorný Ondřej
VLI0705
4411240
C
H10
10:21:00
21
Široká Karolína
VLI0657
0
D12
10:22:00
22
Berka Tadeáš
VLI0904
2103255
C
H10L
10:23:00
23
Feřtová Anežka
VLI0856
2120065
C
D10L
10:27:00
27
Burešová Eliška
VLI0456
2117401
C
D14
10:29:00
29
Pechová Marie
VLI1050
4402228
C
D10L
10:33:00
33
Bureš David
VLI0707
2111722
C
H10
10:33:00
33
Maškarinec Štěpán
VLI0304
2088197
C
H14
10:35:00
35
Andrlová Lea
VLI0453
2113493
C
D14
10:39:00
39
Šebelka Matěj
VLI0805
4402218
C
H10
10:42:00
42
Skácelová Kateřina
VLI0550
2080848
B
D12
10:43:00
43
Podrábská Alžběta
VLI0451
2078460
A
D14
10:49:00
49
Pechová Alena
VLI0854
4402229
C
D10
10:51:00
51
Podrábský Ctibor
VLI0700
2078463
C
H10
10:54:00
54
Kosková Adéla
VLI0656
2080995
C
D12
10:57:00
57
Hyxa Jan
VLI0702
4402224
C
H10
11:02:00
62
Maškarinec Marek
VLI0501
2088216
B
H12
11:09:00
69
Čečerle Matouš
VLI0807
4411238
C
H10
11:10:00
70
Kosková Třísková Lenka
VLI7554
2113480
C
D40
11:11:00
71
Podhorná Anna
VLI0455
1400422
C
D14
11:12:00
72
Vilémová Eliška
VLI0655
2088161
C
D12
11:17:00
77
Drbohlavová Anna
VLI8151
2032177
C
D35
11:18:00
78
Habán Eduard
VLI0800
53226
C
H10
11:23:00
83
Habán Oliver
VLI0600
4214
C
H12
11:27:00
87
Heczko Erik
VLI0804
2113075
C
H10
11:33:00
93
Miklas Ondřej
VLI0701
4402223
C
H10
11:38:00
98
Podrábská Marie
VLI0251
2078462
B
D16
11:56:00
116
Martanová Elin
VLI0252
2043603
A
D16
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:33:00
33
Richtr Aleš
VPM6601
51686
C
H50
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:52:00
52
Městková Kateřina
VSP7650
51746
C
D40
11:14:00
74
Městka Václav
VSP0600
416121
C
H12
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:29:00
29
Kašpar Ludvík
ZAK7200
410399
C
H45
10:36:00
36
Kašparová Marie
ZAK7250
331399
C
D45
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:00:00
00
Hiršová Gabriela
ZBM9651
7200367
R
T
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Klub
Kategorie
10:00
00
Gottstein Josef
428281
Neregistrovaní - ostatní
HDR
10:00
00
Dušková Denisa
4408034
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
HDR
10:00
00
Ryšavá Anežka
4408037
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
HDR
10:00
00
Jakubík Vojta
4408036
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
P
10:00
00
Jakubík Petr
2103712
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
T
10:00
00
Raisr Ivo
1421297
Neregistrovaní - ostatní
T
10:19
19
Barsová Magdaléna
0
Neregistrovaní - VLI
D10
10:28
28
Vakant
0
Vakant
H10L
10:31
31
Vakant
0
Vakant
H10L
10:32
32
Kottíková Anežka
4408041
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
D10L
10:34
34
Vakant
0
Vakant
H10L
10:35
35
Vakant
0
Vakant
D10L
10:37
37
Vakant
0
Vakant
H10L
10:38
38
Vakant
0
Vakant
D10L
10:40
40
Vakant
0
Vakant
H10L
10:41
41
Vakant
0
Vakant
D10L
10:43
43
Vakant
0
Vakant
H10L
10:44
44
Vakant
0
Vakant
D10L
10:46
46
Vakant
0
Vakant
H10L
10:47
47
Vakant
0
Vakant
D10L
10:49
49
Vakant
0
Vakant
H10L
10:50
50
Vakant
0
Vakant
D10L
10:52
52
Vakant
0
Vakant
H10L
10:53
53
Vakant
0
Vakant
D10L
10:55
55
Vakant
0
Vakant
H10L
10:56
56
Vakant
0
Vakant
D10L
10:58
58
Vakant
0
Vakant
H10L
10:59
59
Vakant
0
Vakant
D10L
11:01
61
Vakant
0
Vakant
H10L
11:02
62
Vakant
0
Vakant
D10L
11:04
64
Vakant
0
Vakant
H10L
11:05
65
Vakant
0
Vakant
D10L
11:07
67
Vakant
0
Vakant
H10L
11:08
68
Vakant
0
Vakant
D10L
11:10
70
Vakant
0
Vakant
H10L
11:11
71
Vakant
0
Vakant
D10L
11:13
73
Vakant
0
Vakant
H10L
11:14
74
Vakant
0
Vakant
D10L
11:16
76
Vakant
0
Vakant
H10L
11:17
77
Vakant
0
Vakant
D10L
11:19
79
Vakant
0
Vakant
H10L
11:20
80
Vakant
0
Vakant
D10L
11:22
82
Vakant
0
Vakant
H10L
11:23
83
Vakant
0
Vakant
D10L
11:25
85
Vakant
0
Vakant
H10L
11:26
86
Vakant
0
Vakant
D10L
11:29
89
Vakant
0
Vakant
D10L
10:00
00
Čaloun Michal
62X6800
2109695
Neregistrovaní - VLI
T
10:49
49
Tůma Martin
69X8200
7205004
HO Humanita
H21L
11:04
64
Lužnický Jiří
69X8500
7205016
HO Humanita
H21L
11:09
69
Maděra Josef
82X7900
0
Rudolfovské Gazely
H21K
10:00
00
Votava David
4HX7100
2106735
DSVJ
T
11:32
92
Tomandl Jan
5IX7001
2090861
NOK HoRa
H40
10:00
00
Zýka Prokop
3KX1100
7209803
Špekouni
HDR
10:41
41
Zýková Martina
3KX7750
887905
Špekouni
D35
11:05
65
Hönigová Iva
3KX7850
0
Špekouni
D35
11:29
89
Zýka Vít
3KX7200
887921
Špekouni
H45
10:00
00
Vaňourková Jitka
31Z7250
1420232
Aktivit Nový Bor
P
10:00
00
Válek Ondřej
31Z7900
1420239
Aktivit Nový Bor
T
10:00
00
Feřtová Jitka
42Z7850
2120063
JaM
T
10:00
00
Feřt Martin
42Z7700
2118489
JaM
T
10:00
00
Jakubský Filip
3IZ1300
2120646
PFJ
HDR
10:00
00
Jakubský Pavel
3IZ1100
2120625
PFJ
HDR
10:00
00
Jakubská Jitka
3IZ8150
0
PFJ
P
11:04
64
Jakubský Ondřej
3IZ7700
7701
PFJ
H35