Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
14.10.2017
Místo konání:
Valašské Meziříčí
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering
Mapa:
Ředitel závodu:
Křečková Lenka
Hlavní rozhodčí:
Zbranek Roman - R1
Stavitel tratí:
Koporová Petra - R3
Kluby:
ZVS     AOP     ASU     BBM     BOV     DKP     GIG     HLV     JPV     KAM     KON     KPY     KSU     KVS     LCE     LPU     MOV     OOL     OSN     OTK     PLU     PTE     PVP     RBK     SBR     SKM     SSU     STE     STH     SVS     TZL     UOL     VBM     VIC     ZBM     ZLH     ZPV     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:37:00 Vyškovský Ivan ZVS4301 416129 C H65C
16:09:00 Šamánek Petr ZVS6901 53890 C H45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Tesařová Lucie AOP1451 331752 C HDR
15:54:00 Glonek Jakub AOP9602 1625050 E H21C
15:58:00 Stoszek Jakub AOP8300 2090837 C H21C
16:11:00 Tesař Jiří AOP6702 352349 C H45C
16:23:00 Krmášek Bohdan AOP5301 7207625 C H45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Macek Václav ASU1249 0 C HDR
15:32:00 Macek Vojtěch ASU0748 426313 C H10C
15:36:00 Pazderníková Zdeňka ASU0698 0 B D12C
15:41:00 Navrátilová Marie ASU0599 7206550 B D12C
15:46:00 Strečko Marek ASU9149 920691 C H21C
15:50:00 Staňková Lucie ASU8756 7203330 C D21C
15:50:00 Navrátil Pavel ASU0747 7206535 C H10C
15:56:00 Kobylka David ASU0546 2102553 C H12C
15:58:00 Greschner Adam ASU0547 9132 C H12C
16:00:00 Greschnerová Tereza ASU0299 7203336 B D18C
16:04:00 Vorlová Eva ASU0499 406938 B D14C
16:31:00 Greschner Luboš ASU7848 7203335 C H35C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:49:00 Fiala Jan BBM7205 7207495 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:40:00 Dvořák Vlastimil BOV4901 51370 C H65C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:08:00 Semerád Antonín DKP9801 1394693 R H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Linhart Aleš GIG7200 682358 C P
15:33:00 Linhart Adam GIG0801 331259 C H10C
15:35:00 Linhart Jakub GIG0800 52688 C H10C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Peška Antonín HLV4801 416088 C H55C
15:30:00 Tomeček Ladislav HLV7137 331485 C P
15:51:00 Sedláčková Jana HLV7060 416084 C D35C
16:03:00 Sedláček Jaroslav HLV6404 53827 C H45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Přikrylová Jitka JPV7979 2109752 C P
15:32:00 Štorková Simona JPV6556 2075676 C D45C
15:33:00 Přikrylová Ivana JPV0653 2112741 C D12C
15:35:00 Perknovský Radim JPV8235 52475 C H21C
15:36:00 Štorek David JPV0202 2075675 B H16C
15:49:00 Přikrylová Jana JPV0652 2112722 C D12C
15:55:00 Chmelař Miroslav JPV6217 9998666 C H45C
15:56:00 Chmelář Filip JPV0900 0 C HD10N
16:02:00 Štorek Jan JPV0505 2075670 B H12C
16:04:00 Chmelářová Radka JPV7650 2085577 C D35C
16:10:00 Přikryl Jiří JPV7404 2102771 C H35C
16:17:00 Chmelář Jan JPV7501 2113078 C H35C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:47:00 Hájková Eliška KAM9851 515001 A D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Škrabalovi Eva A Milan KON 0 P
15:30:00 Rozsívalová Petra KON8063 2112772 C P
15:31:00 Beneš Miroslav KON9915 1418762 B H18C
15:31:00 Rozsívalová Adéla KON0760 2090865 C D10C
15:38:00 Jílková Pavla KON0799 2069073 C D10C
15:42:00 Vlachová Kateřina KON9898 2120658 B D21C
15:43:00 Jílková Lenka KON0666 2069072 B D12C
15:57:00 Jílková Hana KON8080 2069071 C D35C
16:04:00 Škrabalová Šárka KON9888 2108866 B D21C
16:13:00 Beneš Jindřich KON0404 1418768 B H14C
16:22:00 Procházka Josef KON7219 2083412 C H35C
16:28:00 Semerád Jan KON9411 2083362 C H35C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:44:00 Klomínský Václav KPY8700 2059735 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:32:00 Pattermanová Magdalena KSU0660 2085598 C D12C
15:34:00 Reichlová Pavla KSU0888 51309 C D10C
15:37:00 Matoušek Matěj KSU0005 2080935 A H21C
15:39:00 Reichlová Lucie KSU0850 52619 C D10C
15:40:00 Stryková Karolína KSU0656 53652 C D12C
15:41:00 Hecl František KSU0201 2058486 A H16C
15:41:00 Kočandrlová Natálie KSU0979 446412 C D10C
15:42:00 Bláha Adam KSU0525 2073730 C H12C
15:44:00 Konečná Julie KSU0550 2053569 C D12C
15:44:00 Babišta Antonín KSU0111 53649 B H16C
15:45:00 Mlček Vincenc KSU0700 53654 C H10C
15:46:00 Krč Matěj KSU0101 2058481 B H16C
15:50:00 Šána Robert KSU0616 2073738 B H12C
15:52:00 Štábl Vít KSU1100 53668 C HD10N
15:53:00 Jordán Alexandr KSU0626 2056276 C H12C
15:54:00 Reichlová Jiřina KSU7499 2067330 C D35C
15:59:00 Krčová Martina KSU7272 442855 C D35C
16:05:00 Šánová Julie KSU0494 443076 B D14C
16:07:00 Skoumalová Petra KSU0484 446428 B D14C
16:15:00 Květoň Vladimír KSU6800 2090700 C H45C
16:16:00 Patterman Prokop KSU0333 442865 B H14C
16:19:00 Štábl Adam KSU0401 2058480 A H14C
16:21:00 Štábl Patrik KSU0606 446437 B H14C
16:24:00 Stryk Štěpán KSU0306 229473 B H14C
16:26:00 Šperlich Jan KSU0403 2082903 B H14C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:32:00 Hrbas Vladimír KVS5301 2021858 C H55C
15:38:00 Kaloč Vítězslav KVS5904 2021853 C H55C
15:49:00 Muchová Barbora KVS8550 2080849 C D21C
16:20:00 Švestka Vítězslav KVS7301 53372 C H35C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Slámová Emílie Inka LCE1253 0 C HDR
15:30:00 Kúdelová Olivie LCEYYYO 0 HDR
15:30:00 Slámová Alena LCE8253 0 C P
15:30:00 Dufková Renata LCEXXXZ 0 P
15:30:00 Skýbová Marcela LCEXXXY 0 P
15:30:00 Hrbáček Tomáš LCEXXXX 0 P
15:31:00 Pišová Adéla LCE0551 2049511 B D12C
15:32:00 Hrbáčková Michaela LCE0751 331031 C D10C
15:35:00 Ferdusová Eva LCE6461 52694 C D45C
15:35:00 Michálková Sabina LCE0851 253362 C D10C
15:35:00 Plášek Martin LCE6118 52702 C H55C
15:37:00 Vlažná Mirka LCE5852 52698 C D45C
15:39:00 Hubáček Josef LCE6127 2017666 C H21C
15:40:00 Skýba Jakub Jan LCE0701 2075691 C H10C
15:40:00 Sláma Šimon LCE0502 2080838 B H12C
15:43:00 Hájek Radim LCE0702 253366 C H10C
15:44:00 Kovařík Šimon LCE0503 416067 C H12C
15:45:00 Cahel Marek LCE8803 889288 C H21C
15:47:00 Helštýnová Nikol LCE0555 52693 C D12C
15:47:00 Hrbáček Filip LCE0501 416072 C H12C
15:49:00 Vebr David LCE0504 52700 C H12C
15:50:00 Jakůbková Jana LCE0651 416057 C D12C
15:50:00 Slámová Julie LCE1051 0 C HD10N
15:50:00 Nevěřilová Kateřina LCE0254 7208226 A D16C
15:52:00 Dufková Renata LCE0253 51298 C D16C
15:54:00 Michálek Marián LCE1111 331675 C HD10N
15:55:00 Michálková Renata LCE8151 2088219 C D21C
15:58:00 Juríková Michaela LCE0853 253363 C HD10N
16:00:00 Káňa Jindřich LCE0602 416054 C H12C
16:15:00 Humeník David LCE0402 2080833 B H14C
16:20:00 Kovařík Jakub LCE0307 51301 B H14C
16:21:00 Sláma Lumír LCE8103 2091534 C H35C
16:23:00 Hájek Petr LCE0306 416071 B H14C
16:24:00 Hubáček Libor LCE6721 53879 C H35C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:04:00 Hovorka Lukáš LPU9001 981816 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:52:00 Pannová Vendula MOV7752 2075664 C D35C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:31:00 Višňa Milan OOL5904 307337 C H55C
15:38:00 Pilc Oldřich OOL5100 1400440 C H65C
15:40:00 Albert František OOL5804 52531 C H55C
15:59:00 Světnický Alexandr OOL6300 426375 C H45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:45:00 Vališová Martina OSN9696 981804 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:37:00 Tomášek Pavel OTK5800 53807 C H55C
15:46:00 Riessler Štěpán OTK0500 426385 C H12C
16:00:00 Riesslerová Eliška OTK0350 331701 C D14C
16:07:00 Kunz Petr OTK6910 52344 C H45C
16:17:00 Riessler Otto OTK6800 433092 C H45C
16:34:00 Müller Libor OTK7201 433082 C H35C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:46:00 Otrubová Anna PLU0577 2019215 B D12C
15:48:00 Černoch Martin PLU0500 2061762 B H12C
15:52:00 Soldán Robin PLU0600 682687 C H12C
15:54:00 Otruba František PLU0501 2051506 B H12C
15:55:00 Němečková Kateřina PLU0350 1400409 B D14C
15:57:00 Otruba Marek PLU7417 995892 C H21C
15:59:00 Janečková Adéla PLU0452 2087689 C D14C
16:05:00 Němečková Věra PLU7777 2035158 C D35C
16:06:00 Černochová Michaela PLU0351 2061817 A D14C
16:07:00 Otrubová Johana PLU7852 995816 C D35C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:44:00 Vítková Lucie PTE9474 2102713 C D21C
16:19:00 Vítek Zbyněk PTE6622 8828 C H45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:14:00 Možný Stanislav PVP7700 2115730 C H35C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:43:00 Pekárková Monika RBK9252 7260027 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:45:00 Toman Stanislav SBR4801 51917 C H65C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:33:00 Vlček Roman SKM7000 7200330 C H35C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:31:00 Ostřanská Iveta SSU6591 224901 C D45C
15:38:00 Seidenglanz Jáchym SSU0202 1407427 B H16C
15:42:00 Ostřanský Josef SSU4302 52549 C H65C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Marek Martin STE1100 2073656 C HDR
15:35:00 Poštulka Lukáš STE0104 2060295 B H16C
15:35:00 Zatloukalová Julie STE0650 2108918 C D12C
15:39:00 Burdová Helena STE0653 2108904 C D12C
15:42:00 Světnický Antonín STE0800 2108898 C H10C
15:42:00 Neumann David STE0101 2027241 B H16C
15:43:00 Poštulka Tomáš STE9700 2060296 B H21C
15:50:00 Svoboda Radek STE0207 2032142 A H21C
15:58:00 Smolková Sabina STE0250 7206537 B D16C
16:05:00 Marková Ema STE0252 7205017 A D21C
16:06:00 Fendrych Michal STE7607 52503 C H21C
16:10:00 Marková Eva STE7550 2080963 C D35C
16:21:00 Poštulka Zdenek STE6600 2080962 C H45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:51:00 Uvizlová Radka STH8451 9081 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Koňařík Vojtéch SVS0701 51518 C H10C
15:34:00 Koňařík Vít SVS0200 53384 B H16C
15:40:00 Černín Lukáš SVS0201 51516 C H16C
15:53:00 Maliňáková Petra SVS8751 53387 C D21C
15:53:00 Bouzek Petr SVS7901 53388 C H21C
16:00:00 Bouzková Katka SVS8151 53385 C D21C
16:18:00 Černín Adam SVS0401 51517 C H14C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Mašláňová Ema TZL0955 8411 C HDR
15:30:00 Mašláň Prokop TZL1005 52223 C HDR
15:30:00 Novosadová Klára TZL0952 2070833 C HDR
15:30:00 Márton Lukáš TZL0605 2121127 C P
15:30:00 Florešová Hana TZL0653 2121122 C P
15:30:00 Šrámková Aneta TZL0458 2121123 C P
15:31:00 Žaludková Miroslava TZL5954 53838 C D55C
15:31:00 Kundrata Vít TZL0700 53360 C H10C
15:32:00 Bartík Filip TZL0202 2091549 B H16C
15:32:00 Podmolík Jonáš TZL0001 7203464 A H18C
15:33:00 Krejčíková Monika TZL6262 8260628 C D55C
15:33:00 Kundratová Eva TZL0950 218973 C D10C
15:33:00 Jelínek Vít TZL5102 7209285 C H55C
15:34:00 Horynová Eva TZL5254 8930 C D55C
15:34:00 Hozík Štěpán TZL0806 8583 C H10C
15:36:00 Láznička Alois TZL3613 425533 C H65C
15:36:00 Pekárek David TZL1000 53886 C H10C
15:36:00 Novotný Jiří TZL8001 515192 C H21C
15:36:00 Štípek Rostislav TZL5702 428296 H55C
15:37:00 Kundrata Jan TZL0203 7209284 B H16C
15:37:00 Poslušná Jitka TZL0752 8618 C D10C
15:38:00 Koláriková Irena TZL6351 53837 C D45C
15:38:00 Pavlík Adam TZL0810 8602 C H10C
15:39:00 Šmakal Pavel TZL4801 2049597 C H65C
15:39:00 Pernička Martin TZL0800 7207055 C H10C
15:40:00 Buršíková Tereza TZL0754 8595 C D10C
15:41:00 Truneček Jakub TZL0705 53367 C H10C
15:41:00 Palas Jan TZL0507 49895 C H12C
15:41:00 Pekárek Evžen TZL7007 7848411 C H21C
15:42:00 Batani Valentina TZL0551 7053354 B D12C
15:42:00 Entová Kateřina TZL0751 8581 C D10C
15:43:00 Martinek Matyáš TZL0504 2113058 B H12C
15:43:00 Chovanec Václav TZL0201 218977 A H16C
15:44:00 Přibík Martin TZL0807 2121130 C H10C
15:45:00 Rosíková Růžena Eliška TZL0650 2121120 C D12C
15:45:00 Huleja Martin TZL0604 2113096 C H12C
15:46:00 Němec Michal TZL0805 8614 C HD10N
15:46:00 Kočová Halina TZL0255 2091546 A D21C
15:46:00 Slováček Ondřej TZL0902 52212 C H10C
15:47:00 Janda Přemek TZL0103 53147 B H16C
15:48:00 Batani Valeria TZL0550 7053853 B D12C
15:48:00 Jeřábková Jitka TZL9453 7170894 C D21C
15:48:00 Sikora Jan TZL0707 49484 C H10C
15:49:00 Tichá Julie TZL0252 2091554 A D16C
15:51:00 Rosíková Alžběta Marie TZL0151 8610 C D16C
15:51:00 Lebánek Jan Maxmilián TZL0809 8582 C H10C
15:51:00 Vaněk Bořek TZL0505 2113077 B H12C
15:52:00 Slováčková Věra TZL8181 53339 C D21C
15:53:00 Pekárková Eva TZL7653 7752223 C D35C
15:54:00 Klimešová Kateřina TZL0455 53354 C D14C
15:54:00 Šuráňová Pavlína TZL0257 8924 B D16C
15:54:00 Kavánková Iva TZL9753 7204981 R D21C
15:56:00 Mrkvičková Ema TZL0451 2091565 A D14C
15:56:00 Čeleďová Justýna TZL0152 436954 B D16C
15:56:00 Mašláňová Hana TZL7979 53313 C D21C
15:56:00 Kundratová Jana TZL7350 7209278 C D35C
15:56:00 Novosad Pavel TZL7401 2080910 C H21C
15:57:00 Pernička Václav TZL0602 7207028 B H12C
15:58:00 Tichá Marie TZL0253 2091544 A D21C
15:58:00 Kurfürstová Irena TZL8053 53129 C D35C
15:59:00 Pekárek Tobias TZL0502 2070831 B H12C
16:01:00 Kolaříková Eliška TZL0452 995797 B D14C
16:01:00 Batani Hana TZL7351 7209281 C D35C
16:01:00 Němec Filip TZL0503 2113089 B H12C
16:01:00 Novosad Pavel TZL0404 7209289 A H21C
16:02:00 Matulíková Aneta TZL0050 331362 B D18C
16:03:00 Březinová Zuzana TZL0453 7209276 B D14C
16:03:00 Chovancová Jana TZL7352 426400 C D35C
16:03:00 Strakoš Ondřej TZL0601 7209291 C H12C
16:03:00 Slováček Tomáš TZL8002 2084933 C H21C
16:05:00 Smola Michal TZL8131 515174 R H21C
16:05:00 Strakoš Bohumil TZL6345 7209290 C H45C
16:07:00 Krejčík Zbyněk TZL5704 8071221 C H21C
16:11:00 Eichler Vít TZL0401 7209282 B H14C
16:14:00 Šemnický Jakub TZL0400 2091553 B H14C
16:15:00 Přibík Václav TZL7802 2121119 C H35C
16:25:00 Vaněk Ondřej TZL0402 889320 B H14C
16:27:00 Pernička Petr TZL7336 7207038 C H35C
16:29:00 Mašláň Jakub TZL7801 1400424 C H35C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Kopecká Tereza UOL1050 428280 C HDR
15:30:00 Kubíčková Magdalena UOL1150 2113056 C HDR
15:30:00 Svoboda Ondřej UOL1201 2121010 C HDR
15:30:00 Šubrt Zdeněk UOL4201 52467 C P
15:30:00 Šaňáková Šárka UOL7650 1420235 C P
15:33:00 Vostál Dominik UOL9901 1400425 B H18C
15:34:00 Kopecká Nela UOL0650 301263 C D12C
15:38:00 Šaňáková Marie UOL0651 2111803 B D12C
15:39:00 Kotrlová Gita UOL6953 352324 C D45C
15:39:00 Dostál František UOL0201 2088178 B H16C
15:41:00 Gottfried Jan UOL4602 352323 C H65C
15:43:00 Jadviščok Ladislav UOL5101 52440 C H65C
15:48:00 Šaňák Hynek UOL0901 2069081 C HD10N
15:49:00 Kubíček Vavřinec UOL0801 2113097 C H10C
15:51:00 Kopecký David UOL7800 2044889 C H21C
15:53:00 Slehová Eliška UOL0453 2112727 C D14C
15:55:00 Raclavská Zuzana UOL0251 2092434 B D16C
15:55:00 Vodička Igor UOL0502 7200909 B H12C
15:57:00 Smékalová Karolína UOL0451 2020729 A D14C
15:57:00 Raclavská Lenka UOL0252 2092435 B D16C
15:57:00 Kotrle Miroslav UOL7005 515079 C H45C
16:01:00 Raclavský Vladislav UOL6600 2087712 C H45C
16:02:00 Raclavská Vlaďka UOL0253 2092433 A D21C
16:08:00 Smékalová Viktorie UOL0450 2020728 B D14C
16:09:00 Smékalová Jana UOL7850 2045207 C D35C
16:11:00 Vránová Helena UOL7652 9201328 C D35C
16:12:00 Rajman Filip UOL0301 2113074 B H14C
16:13:00 Kubíček Jiří UOL6500 1410004 C H45C
16:18:00 Svoboda Zdeněk UOL7900 2121000 C H35C
16:23:00 Hálek Jan UOL7000 436448 C H35C
16:25:00 Vrána Jan UOL7300 7300185 C H35C
16:30:00 Jadviščok Ladislav UOL7700 2075671 C H35C
16:32:00 Smékal David UOL7503 886282 C H35C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:47:00 Mazal Zdeněk VBM8103 7207858 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:37:00 Vlček Tomáš VIC0713 2116470 C H10C
15:52:00 Panovec Jan VIC8931 8066608 C H21C
16:12:00 Vlček Jiří VIC7700 2103241 C H35C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:55:00 Hrazdil Jiří ZBM8418 682621 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:42:00 Novotný Tomáš ZLH7001 7001234 C H21C
15:44:00 Novotný Stanisl ZLH4800 52762 C H65C
16:03:00 Novotná Tereza ZLH0051 1421909 B D18C
16:03:00 Novotná Klára ZLH9851 331363 A D21C
16:22:00 Novotný Erik ZLH0301 2020722 B H14C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:38:00 Karásek Michal ZPV7900 433096 C H21C
15:45:00 Jirka Matyáš ZPV0201 206496 C H16C
15:47:00 Kroupa Jaroslav ZPV4012 52869 C H65C
16:06:00 Jirková Renata ZPV6553 52427 C D35C

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
15:30 Uhrin Štefan XXX 2112748 P
15:50 Hornová Lenka XXX 2092370 D35C
16:00 Pangrácová Anna XXX 49367 D35C
16:02 Grygarová Veronika XXX 2092392 D35C
16:08 Formánková Anna XXX 2069061 D35C
16:11 Bednařík Marek XXX 2104586 H35C
16:13 Bartošek Marek XXX 2112776 H35C
16:19 Pastrnek Pavel XXX 2103254 H35C
16:26 Peřina Jakub XXX 2083379 H35C
15:30 Chmelář Pavel 37C0300 0 Bez registrace P
15:33 Chmelář Jan 37C0100 0 Bez registrace H16C
16:00 Zapletal Martin 37C8500 0 Bez registrace H21C
15:33 Felklová Jarmila 47C6050 433098 ASPV OA Šumperk D45C
15:34 Felkl Luděk 47C6000 52589 ASPV OA Šumperk H55C
15:36 Ženčáková Marie 47C6850 2032185 ASPV OA Šumperk D45C
16:16 Ženčák Jaroslav 47C6100 2060274 ASPV OA Šumperk H35C
15:59 Jurga Václav 46X8900 2800296 Krutě Kruté Krůty H21C
15:40 Jurek Radim 4EC8500 1417252 Frenštát pod Radhoštěm H21C
16:02 Rýdel Jiří 1VZ9200 428234 ranovačka H21C
15:30 Smola Jakub 2AZ1100 428255 OB Štípa HDR
15:48 Wrzecionko Jakub 4XZ8600 2087707 Svobodní H21C