Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
15.10.2017
Místo konání:
Nová Ves nad Nisou
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Mapa:
U Marušky, 1 : 10 000, stav srpen 2017. Nová mapa.
Ředitel závodu:
Vaniš Ondřej - R3
Hlavní rozhodčí:
Posselt Martin - R3
Stavitel tratí:
Kobr Tomáš - R3
JURY:
Peterka Vojtěch, Kašková Kateřina, Zakouřil Vít
Kluby:
24D     2HD     ASU     BOR     DKP     DOK     EKP     FSP     FYD     CHA     JEN     JLI     KAM     KAS     KBP     KOR     KPY     LCE     LDC     LIT     LJN     LLI     LME     LPU     LTP     MFP     OKP     PEN     PGP     PHK     ROU     ROZ     RUM     SCP     SJC     SMB     SNA     SOB     STB     STH     TAP     TJN     TJP     TUR     TUV     VLI     VPM     VSP     ZAK     Ostatní kluby
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:09:00 Juckelandt Wolf-Gerold 24D5500 1106055 H60
11:21:00 Juckelandt Sabine 24D6350 1310763 D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:20:00 Kuleva Angelina 2HD5750 8622642 D21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:30:00 Hrobařová Lenka ASU7751 9482 C D21L
12:06:00 Vančura Martin ASU8049 51234 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Čapek Ondřej BOR0404 4369 C P
11:00:00 Halířová Eva BOR6654 8512 C P
11:00:00 Gottlichová Jitka BOR6752 8448 C P
11:00:00 Lamač Vítek BOR1100 8550 C HDR
11:00:00 Funková Klára BOR0756 4381 C HDR
11:00:00 Kocman Lukáš BOR1102 4362 C HDR
11:01:00 Křtěnský Jaroslav BOR3600 2090839 C H70
11:02:00 Pávek Miloš BOR5801 8436 C H55
11:03:00 Jeřábková Ema BOR9957 1333177 C D18
11:04:00 Waldhauser Martin BOR7106 8408 C H45
11:05:00 Vaňourek Vojtěch BOR0903 4428 C H10L
11:07:00 Beránek Miroslav BOR3900 4131 C H70
11:12:00 Křtěnská Leontina BOR4650 8549 C D70
11:12:00 Kolařík Tomáš BOR7809 1302816 C H21L
11:13:00 Úlehlová Ivana BOR5150 2090862 C D60
11:13:00 Rejmanová Nikola BOR0656 4364 C D12
11:16:00 Studničný Jaroslav BOR7004 8412 C H45
11:18:00 Kocmanová Adéla BOR0752 4359 C D10
11:22:00 Machara Martin BOR6900 8521 C H45
11:22:00 Waldhauserová Irena BOR7459 8410 C D40
11:25:00 Kovanda Jonáš BOR0904 230718 C H10L
11:26:00 Jeřábková Tereza BOR7563 8438 C D40
11:27:00 Chalupa Jan BOR0509 4420 C H12
11:28:00 Vávra Tomáš BOR0700 4415 C H10
11:28:00 Úlehla Zdeněk BOR4001 2090863 C H70
11:28:00 Burda Matěj BOR9608 7667667 R H21L
11:30:00 Soukupová Marie BOR0952 4424 C D10
11:32:00 Jeřábek Petr BOR7105 8439 C H45
11:32:00 Průcha Miloslav BOR5800 1958242 C H55
11:33:00 Göttlich Vít BOR0800 4379 C H10L
11:34:00 Koudelková Eliška BOR0652 2067681 B D12
11:36:00 Tučková Monika BOR7650 7913579 C D40
11:37:00 Bouda Jakub BOR0804 361279 C H10L
11:38:00 Krafková Ita BOR8156 8532 C D21L
11:38:00 Rejholcová Tereza BOR0751 2067682 C D10
11:40:00 Janoušková Iveta BOR7457 8431 C D40
11:42:00 Vávra Jan BOR0500 4389 C H12
11:44:00 Janoušková Lucie BOR9954 1204999 A D21K
11:47:00 Štolfová Anna BOR0754 4413 C D10L
11:48:00 Studničný Adam BOR0701 4400 C H12
11:50:00 Sucharda Jiří BOR5802 51542 C H40
11:50:00 Horáčková Tereza BOR0762 4651 C D10
11:51:00 Švihovský Jaroslav BOR5003 8533 C H65
11:53:00 Koudelková Katrin BOR0856 4441 C D10L
11:58:00 Lamačová Barbora BOR0750 7531975 C D12
12:02:00 Karvánek Petr BOR6600 8513 C H50
12:03:00 Šípová Soňa BOR6150 232182 C D55
12:04:00 Vacek Ondřej BOR0708 4378 C H10
12:05:00 Ouzká Eliška BOR1051 2569 C D10L
12:10:00 Kašpar Štěpán BOR0403 448931 C H14
12:13:00 Michálková Ema BOR0857 4427 C D10L
12:14:00 Spejchal Petr BOR7512 8472 C H40
12:15:00 Jedličková Zdena BOR6250 8423 C D55
12:16:00 Kašpar Vojtěch BOR0402 7209659 C H14
12:18:00 Koudelka Tomáš BOR7513 8415 C H40
12:19:00 Tománek Josef BOR0102 7209443 B H16
12:20:00 Válek Matěj BOR0703 4425 C H10
12:22:00 Kocman Jindřich BOR7612 8479 C H40
12:30:00 Vaňourková Sára BOR0759 4421 C D10
12:32:00 Hrůzek Ondřej BOR0809 8237 C H10
12:56:00 Jeřábková Nina BOR0151 1333269 B D16
12:58:00 Waldhauser Štěpán BOR0409 4443 B H14
13:00:00 Zeman Jakub BOR0704 4434 C H10
13:02:00 Krejčí Jaroslav BOR6302 7630319 C H21L
13:13:00 Socha Ondřej BOR0302 2800602 B H14
13:19:00 Janoušek Slávek BOR0400 4360 B H14
13:28:00 Veselý Jakub BOR0406 4392 C H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:07:00 Janata Matěj DKP1111 8277 C H10L
11:44:00 Janatová Lucie DKP8154 9999888 C D21L
11:54:00 Janatová Violka DKP0950 9785 C D10
12:40:00 Janata Martin DKP8306 888608 R H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:18:00 Hradecká Petra DOK6850 897368 C D21L
12:26:00 Koštejn Vít DOK9800 7209363 R H21L
12:44:00 Zapalačová Petra DOK0154 51496 C D16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Zurynek Tomáš EKP1100 0 C HDR
11:00:00 Zurynek Jan EKP7003 49964 C P
11:17:00 Hubáčková Jana EKP6250 51295 C D45
11:35:00 Bolehovský Pavel EKP7103 7204488 C H21K
11:38:00 Kabát Jan EKP6912 886298 C H45
12:15:00 Zurynková Lenka EKP0952 2102694 C D10L
12:24:00 Zurynek Jan EKP0602 2102701 C H12
13:12:00 Koucký Martin EKP9700 2032158 C H21L
13:18:00 Koucký Roman EKP6301 2035738 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:27:00 Vondrová Eliška FSP0850 7200315 C D10L
12:27:00 Vondra Tomáš FSP0500 2102774 C H12
13:06:00 Vondra Jiří FSP7600 2092409 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:29:00 Würzová Kateřina FYD6952 515004 C D45
11:53:00 Würzová Anna FYD9451 515182 C D21K
12:11:00 Würzová Karolína FYD9852 0 C D20
12:11:00 Juřina Robert FYD4900 8332 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Kučerová Lucie CHA7950 2084437 P
11:00:00 Holanová Hana CHA7451 2084441 P
11:00:00 Sychrová Kateřina CHA7450 2084446 P
11:00:00 Houda Vítězslav CHA7300 2084433 C P
11:00:00 Štverák Jan CHA7301 2059762 C T
11:00:00 Holan Petr CHA7001 2084438 C T
11:00:00 Cihlář Robert CHA6601 2084431 T
11:00:00 Šírlová Jarmila CHA7851 2070841 T
11:00:00 Šírl Kamil CHA7303 2049594 T
11:00:00 Pachnerová Dominika CHA7750 7500077 C D40
11:00:00 Krtička Jáchym CHA1000 553441 C HDR
11:00:00 Šírlová Kamila CHA1450 4403301 HDR
11:01:00 Šaffková Zuzana CHA5150 2070837 C D60
11:01:00 Pavlíková Pavla CHA6551 436447 C D45
11:03:00 Štveráková Monika CHA7852 2059761 C D35
11:05:00 Tomanicová Sofie CHA0450 436428 B D14
11:05:00 Němcová Andrea CHA8753 4127 C D21K
11:07:00 Šírlová Zdeňka CHA0654 2070834 C D12
11:08:00 Polák Tomáš CHA0801 2092428 C H10
11:09:00 Lusková Olga CHA5650 8170 C D60
11:09:00 Březina Karel CHA0605 2095974 C H12
11:10:00 Matyášová Jana CHA7652 2070836 C D40
11:10:00 Krtičková Ester CHA0754 8908 C D10
11:12:00 Vydra Ivan CHA6600 8185 C H45
11:13:00 Bartáková Eva CHA7051 331779 C D45
11:14:00 Valešová Martina CHA9651 8194 C D21L
11:15:00 Sychra Marek CHA0604 2084439 C H12
11:15:00 Kaška Rudolf CHA5500 2080917 C H60
11:15:00 Lankašová Barbora CHA8050 4212 C D35
11:18:00 Švorcová Lenka CHA7550 2084436 C D40
11:19:00 Smetana Radim CHA4700 8153 C H70
11:20:00 Kučera Radek CHA0700 2059765 C H10
11:20:00 Švancar Martin CHA7000 8178 C H45
11:20:00 Gorčica Pavel CHA6200 8174 C H55
11:21:00 Kadavá Eva CHA5750 8171 C D60
11:23:00 Lipenská Eva CHA7951 2095943 C D35
11:24:00 Kašková Eva CHA4650 8152 C D70
11:24:00 Lipenský Robert CHA7201 2095964 C H45
11:25:00 Klustová Tereza CHA0751 2070848 C D12
11:26:00 Kašková Kateřina CHA7850 887906 R D21L
11:26:00 Březinová Antonie CHA0851 2095935 C D10
11:29:00 Sychra Šimon CHA0802 2084445 C H10L
11:31:00 Lipenská Barbora CHA0753 2095948 C D12
11:31:00 Gorčicová Ivana CHA6550 8179 C D45
11:34:00 Krupková Martina CHA7552 2084444 D40
11:35:00 Poláková Veronika CHA8150 8186 C D35
11:36:00 Houda Lukáš CHA0800 2049586 C H10
11:36:00 Kadavý Petr CHA7800 8188 C H21L
11:37:00 Ševčíková Alena CHA5351 8165 C D60
11:38:00 Krtičková Michaela CHA7952 8897 C D21K
11:40:00 Matyášová Kristýna CHA0555 2049590 B D12
11:40:00 Bek Jiří CHA0103 436431 A H21L
11:45:00 Bradnová Věra CHA5550 8162 C D60
11:45:00 Klust Jan CHA0702 2070858 C H12
11:46:00 Štveráková Eliška CHA0553 2095957 C D12
11:48:00 Vokálová Pavla CHA4951 8158 C D65
11:50:00 Houdová Miloslava CHA7653 2084434 C D40
11:54:00 Březina Jan CHA7604 2095960 C H40
11:54:00 Danková Irena CHA7551 2070830 C D40
11:55:00 Holanová Lucie CHA0655 2084440 C D12
11:57:00 Tomanica Vojtěch CHA7601 2070857 C H35
11:58:00 Danko Tomáš CHA7200 436410 C H40
11:59:00 Vokál Jiří CHA5001 8159 C H65
12:00:00 Kučera Filip CHA0501 2059763 B H12
12:01:00 Šírlová Markéta CHA0653 2059768 C D12
12:02:00 Sychra Zdeněk CHA7302 2085623 C H40
12:03:00 Matyáš Vojtěch CHA0202 2049595 B H16
12:05:00 Cihlářová Barbora CHA0451 2084432 C D14
12:07:00 Houdová Veronika CHA0552 2070843 C D12
12:11:00 Krupka Štěpán CHA0201 8164 C H16
12:15:00 Lusk Karel CHA5002 8160 C H65
12:17:00 Divišková Rebeka CHA0352 2049591 C D14
12:23:00 Barták Jiří CHA5100 8161 C H65
12:25:00 Holan Petr CHA0303 2084442 C H14
12:27:00 Pachner Pavel CHA7501 7700075 C H35
12:28:00 Matyáš Libor CHA7603 2059767 C H40
12:31:00 Paluba Luděk CHA0304 2084443 C H14
12:35:00 Lišková Adélka CHA0254 2049599 C D16
12:41:00 Růžičková Vendula CHA0252 2070839 A D16
12:42:00 Vejstrk Daniel CHA9105 2049588 C H21L
12:42:00 Štveráková Zuzana CHA0750 2095923 C D10
12:47:00 Jeřábková Andrea CHA0253 8181 C D16
12:50:00 Galbavý Matěj CHA0000 2059764 A H21L
12:52:00 Danko Štěpán CHA0301 436449 C H14
13:00:00 Čechlovský Jan CHA9300 8200 C H21L
13:07:00 Janoušek Albert CHA0400 2084435 C H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Horáček Tomáš JEN7700 411599 C P
11:00:00 Menclová Jana JEN7556 7789 C P
11:00:00 Mencl Martin JEN7301 411613 C P
11:00:00 Kůtková Sára JEN1351 51544 C HDR
11:00:00 Kalousek Dominik JEN0901 0 C HDR
11:05:00 Kadečka Adam JEN9601 2085627 C H21K
11:06:00 Zabořilová Anna JEN0951 2060292 C D10
11:12:00 Zabořilová Romana JEN7457 7775 C D40
11:18:00 Matouš Marek JEN0602 2104596 C H12
11:19:00 Kůtek Matěj JEN0902 2113046 C H10L
11:21:00 Jedlička Miroslav JEN5301 336709 C H60
11:32:00 Kalousková Pavla JEN8451 7788 C D21K
11:34:00 Zabořil Michal JEN7101 7781 C H45
11:41:00 Kadečková Jana JEN5651 411563 C D60
11:47:00 Kadečka Jiří JEN5002 411580 C H65
11:55:00 Richtr Jiří JEN5001 7777 C H65
12:00:00 Richtrová Jaroslava JEN5251 7776 C D65
12:02:00 Hoetzelová Zuzana JEN7754 2060294 C D40
12:07:00 Kůtková Tereza JEN0752 2112732 C D10L
12:07:00 Bárta Miroslav JEN5201 7778 C H65
12:07:00 Zabořil Vojtěch JEN0101 2060290 B H16
12:23:00 Mencl Jan JEN0201 2108873 C H16
12:34:00 Zabořil Ondřej JEN0401 7780 B H14
12:40:00 Hoetzel Hugo JEN0503 2060291 B H14
12:41:00 Menclová Anna JEN0452 2103259 C D14
12:52:00 Horáček Jakub JEN0800 2060293 C H10
13:12:00 Hoetzel Jiří JEN0701 302948 C H10
13:20:00 Horáček Dominik JEN0804 2103239 C H10
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Blín Oldřich 92X6900 2051500 T
11:32:00 Pešík Michal 92X7701 2120665 H21L
13:26:00 Štryncl Pavel 92X7700 2095954 H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:27:00 Žemlová Eva KAM7550 52118 C D35
11:34:00 Pašek František KAM7600 523000 C H21L
11:49:00 Žemlová Magdalena KAM0950 2084931 C D10L
12:00:00 Žemla Tomáš KAM7105 51565 C H35
12:10:00 Žemlová Barbora KAM0751 52122 C D12
12:36:00 Semík Luboš KAM6201 52279 C H21L
12:46:00 Jíra Tomáš KAM9802 9005139 A H21L
13:01:00 Gajda Martin KAM0405 9201061 A H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:01:00 Bujná Natalie KAS0351 51383 C D14
11:03:00 Kurenda Karel KAS0501 51385 C H12
11:06:00 Štrojsová Jaroslava KAS4350 682607 C D70
11:07:00 Eichlerová Jana KAS7051 682641 C D45
11:10:00 Eichler Petr KAS6900 682631 C H45
11:12:00 Karvánek Matěj KAS0502 1420740 C H12
11:13:00 Štrojsa Josef KAS4000 682601 C H70
11:18:00 Nejezchlebová Věra KAS4551 682619 C D70
11:29:00 Malá Jitka KAS5451 682674 C D60
11:59:00 Slezáčková Věra KAS6550 682680 C D50
12:56:00 Hnízdil Jan KAS7100 7300172 C H21L
13:04:00 Hnízdil Matěj KAS0301 682685 B H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:08:00 Valter Petr KBP4500 6645 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:13:00 Jirsák Petr KOR8800 2083356 H21K
11:29:00 Dušková Pavla KOR9050 2051498 C D21K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:19:00 Míchalová Marcela KPY6850 682670 C D45
11:31:00 Míchalová Šárka KPY0050 2800315 B D18
11:34:00 Duda František KPY4600 2103786 C H70
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:12:00 Slezák Zdeněk LCE8902 889311 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:05:00 Patzeltová Beatrice LDC6850 8345 C D45
11:08:00 Vaňková Saša LDC8550 51239 C D21L
11:14:00 Hovorka Ladislav LDC6802 303922 C H45
11:15:00 Vlček Petr LDC8700 8348 C H21K
11:19:00 Hovorková Marie LDC0650 347916 C D12
11:35:00 Burdová Simona LDC6851 440493 C D45
11:56:00 Vlčková Jindra LDC6451 8347 C D50
12:16:00 Štěpán Petr LDC7301 7007007 C H21L
12:20:00 Vlček Petr LDC6401 435220 C H50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:37:00 Kučerka Jan LIT8002 1418761 C H21K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:03:00 Šikola Alexej LJN5301 446348 C H60
11:25:00 Matoušek Luboš LJN4700 7741 C H70
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Labská Bohuslava LLI6951 428203 C P
11:00:00 Hejna Štěpán LLI0602 7210309 C P
11:00:00 Bradáčová Marie LLI7550 2060204 C T
11:00:00 Nejedlo David LLI7100 1414510 C T
11:00:00 Nejedlová Lucie LLI7350 2088713 C T
11:00:00 Košek Ladislav LLI5903 410732 C T
11:00:00 Jiroutek Jakub LLI0902 428206 HDR
11:01:00 Balcarová Marie LLI0652 51201 C D12
11:02:00 Křenková Geislerová Blanka LLI8450 51207 C D21K
11:03:00 Křenek Tomáš LLI8300 1409872 C H21K
11:08:00 Fürst Matouš LLI9603 7003006 E H21L
11:15:00 Balcarová Alena LLI7150 1398994 C D45
11:23:00 Hoidekr Pavel LLI5901 51209 C H55
11:27:00 Marková Jana LLI7152 2049529 C D45
11:28:00 Balcarová Barbora LLI9751 434595 B D21L
11:32:00 Štičková Anna LLI9651 7200361 E D21L
11:36:00 Kubíková Hela LLI4851 8242 C D65
11:40:00 Hejna Stanislav LLI6900 682678 C H45
11:42:00 Bradáč Jakub LLI0002 2032105 B H21L
11:52:00 Peterka Vojtěch LLI7502 515503 C H21L
11:55:00 Peterka Jakub LLI0404 9101104 A H14
12:01:00 Hejna Hynek LLI0300 682626 C H14
12:03:00 Šašek Martin LLI0501 2112779 C H12
12:06:00 Fürst Aleš LLI6801 436961 C H21L
12:11:00 Košková Vlasta LLI6351 2085634 C D50
12:11:00 Nejedlová Karolína LLI0852 2088712 C D10L
12:13:00 Nejedlová Josefína LLI0350 2800308 C D14
12:15:00 Bradáč David LLI0203 2032132 C H16
12:52:00 Bradáč Stanislav LLI7201 434598 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Albl Matouš LME1111 2102696 C HDR
11:21:00 Albl Miloslav LME7600 420455 C H21K
12:00:00 Alblová Lucie LME7555 420448 C D40
12:21:00 Haering Jan LME7500 2045234 C H35
12:25:00 Alblová Zuzana LME0660 206359 C D12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:42:00 Procházková Klára LPU9451 940318 R D21L
11:50:00 Čermák Jan LPU9301 1080493 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Jelínek Pavel LTP6808 232908 C P
11:00:00 Jelínková Jiřina LTP7551 886252 C P
11:00:00 Žejdlík Michal LTP7001 682100 C H45
11:00:00 Karpíšková Gabriela LTP7351 232494 C T
11:05:00 Kovář Karel LTP6102 7205033 C H55
11:06:00 Bílý Jakub LTP0104 7200331 A H21L
11:09:00 Riby Kateřina LTP7252 7205009 C D45
11:11:00 Eiselt Miloš LTP5802 7208240 C H55
11:15:00 Riby Rose LTP0051 7200323 A D18
11:19:00 Eiselt Jan LTP8801 7208219 C H21K
11:23:00 Žejdlíková Karolína LTP9950 7200332 B D18
11:26:00 Pavel Petr LTP6806 7200337 C H45
11:30:00 Würz Jiří LTP6502 7204992 C H45
11:36:00 Bruner Luboš LTP6501 682114 C H45
11:44:00 Jelínek Václav LTP0706 7208229 C H10
11:49:00 Žejdlíková Eliška LTP0350 7202886 B D14
11:52:00 Riby Philip LTP0702 7208204 C H10
11:57:00 Jelínková Anna LTP1050 420408 C D10L
12:10:00 Würz Bohuslav LTP7307 7200322 C H40
12:17:00 Kovářová Alena LTP6151 7205026 C D50
12:27:00 Riby Thomas LTP0202 7207873 C H16
12:32:00 Pavlová Martina LTP0151 7202857 B D16
12:33:00 Karpíšková Kateřina LTP0450 342046 C D14
12:46:00 Haslinger Leopold LTP0403 420453 C H14
13:31:00 Klein Martin LTP0404 2082919 C H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:10:00 Sieglová Dagmar MFP7050 443075 C D21L
12:32:00 Siegl Roman MFP6700 443101 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:40:00 Šplíchal Jiří OKP4500 2087699 C H70
12:24:00 Novák Ivo OKP6200 51679 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:38:00 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C H55
12:20:00 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C D50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:01:00 Bartoň Jaroslav PGP8708 2800298 C H21K
11:14:00 Košárková Iva PGP8155 2082714 C D21K
11:22:00 Beneš Miroslav PGP8108 7203451 C H21L
11:36:00 Zelená Markéta PGP5850 2080958 C D21L
11:46:00 Tichovská Hana PGP6652 51676 C D21L
11:56:00 Bartoňová Radka PGP8751 51861 C D21K
11:59:00 Kabát Martin PGP0408 2099511 B H16
12:02:00 Tichovský Martin PGP6100 51682 C H21L
12:48:00 Pospíšil Vítek PGP6803 681612 C H21L
13:08:00 Košárek Pavel PGP7107 51568 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:26:00 Mašata Matěj PHK9601 2045215 R H21L
12:20:00 Mašata Roman PHK7107 515050 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Pěkná Eva ROU7550 2080840 C P
11:00:00 Hellerová Alena ROU7850 2081373 C T
11:00:00 Heller Jakub ROU0702 51438 C T
11:02:00 Buková Hana ROU0750 2031369 C D10
11:11:00 Buk Jiří ROU6901 2099501 C H21K
11:11:00 Buková Zdeňka ROU7051 2059753 C D45
11:17:00 Krejčová Lucie ROU0453 0 C D14
11:22:00 Krejčová Hana ROU0653 0 C D12
11:24:00 Buk Petr ROU0001 2075666 A H21L
11:29:00 Buk Miloslav ROU6202 331058 C H55
11:29:00 Buk Ondřej ROU0102 2031368 C H21K
11:33:00 Svoboda Jakub ROU9301 301695 C H21K
11:37:00 Buková Anežka ROU0351 2059749 C D14
11:38:00 Buk Jindřich ROU9303 1602625 C H21L
11:41:00 Buková Jana ROU7150 331208 C D45
11:44:00 Krejčová Jana ROU7758 0 C D40
11:52:00 Krejčí Ladislav ROU7301 0 C H40
11:58:00 Pěkná Alžběta ROU0950 53537 C D10
12:00:00 Buk Michal ROU9601 2075669 C H21L
12:14:00 Svobodová Lenka ROU6650 2043618 C D50
12:20:00 Heller Jiří ROU7708 331503 C H40
12:21:00 Černá Ema ROU0451 2080901 A D14
12:22:00 Heller Jiří ROU0501 2085605 B H14
12:24:00 Černý Michal ROU7505 2085613 C H40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Jírová Monika ROZ7350 1415713 C T
11:51:00 Jíra Filip ROZ0500 7941 B H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Nedvídková Jitka RUM5151 8245050 P
11:00:00 Heinlová Iva RUM8551 5642 C T
11:17:00 Kalinová Lucie RUM8750 301543 C D21K
11:41:00 Semerádová Eliška RUM0453 4641711 D14
11:43:00 Davidová Noemi RUM0551 4641712 D12
11:58:00 Nováková Markéta RUM7451 4641716 C D40
12:12:00 Novák Petr RUM7401 2120650 C H40
12:19:00 Babický Tomáš RUM5001 8890 C H65
12:38:00 Nováková Viktorie RUM0751 4641717 C D10
13:10:00 Novák Daniel RUM0301 4641718 C H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Bašusová Olga SCP1250 51561 C HDR
11:03:00 Bašus Ondřej SCP1000 51554 C H10L
11:04:00 Hojná Silvie SCP7950 7260005 C D21L
11:24:00 Havlínová Zuzana SCP8150 51574 C D21L
13:16:00 Bašus Petr SCP7400 7200592 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Lepšík Petr SJC8203 515133 C T
11:00:00 Žaloudek Petr SJC8309 7890000 C H21L
11:00:00 Lepšíková Eva SJC8765 8946 C P
11:16:00 Hanzl Tomáš SJC8205 9965 C H21L
11:17:00 Beneš Josef SJC5801 9907 C H55
11:30:00 Zikmund Zdeněk SJC9703 2045221 A H21L
11:37:00 Benešová Iva SJC6151 9908 C D45
11:40:00 Fujáčková Ivana SJC8952 897345 E D21L
11:41:00 Benešová Lucie SJC8951 2102079 C D21K
11:46:00 Beneš Jan SJC8703 886513 C H21L
11:47:00 Höferová Petra SJC8761 7878000 C D21K
12:08:00 Špicar Petr SJC8801 7106922 C H21L
13:14:00 Uhlík Michal SJC8007 7207702 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:08:00 Pološčuková Monika SMB6551 7722 C D50
12:15:00 Žitný Tomáš SMB6401 49971 C H35
12:35:00 Hlaváč Jaroslav SMB4801 7718 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Slavík Pavel SNA7349 9630 C T
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:18:00 Šašek Luděk SOB6901 4189 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Dolejší Miloš STB6701 52907 C P
11:00:00 Kučerka Radek STB1101 49984 C HDR
11:00:00 Žandová Eliška STB1250 438625 C HDR
11:00:00 Kučerková Adéla STB1450 8118 C HDR
11:08:00 Dolejší Lenka STB7499 434839 C D40
11:11:00 Dolejší Kateřina STB0199 7205007 A D18
11:26:00 Kučerková Romana STB8196 682355 C D21K
11:31:00 Bernášek Jiří STB8101 682354 C H21K
11:35:00 Hanušová Petra STB8297 682356 C D21K
12:06:00 Dolejší Jan STB0601 438039 C H12
13:24:00 Hübner Ondřej STB0700 52908 C H10
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:26:00 Chrást Tomáš STH7401 7203467 C H40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Cichrová Iveta TAP7752 2111618 C P
11:27:00 Cichra Patrik TAP0903 2113483 C H10L
11:33:00 Sork Dominik TAP0504 2092402 B H12
11:33:00 Úlehlová Monika TAP6950 2092376 C D45
11:50:00 Káninská Markéta TAP9054 361934 C D21K
12:34:00 Makovský Jakub TAP8511 7778511 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Potměšil Matyáš TJN0204 2078465 C P
11:00:00 Vokurka Antonín TJN0800 2111783 C H10
11:00:00 Mairich Filip TJN0603 2067316 B H12
11:00:00 Míka Albert TJN0601 2067319 C HDR
11:00:00 Sýkora Oliver TJN0504 2073664 C HDR
11:04:00 Skalová Jolana TJN0653 2070854 C D12
11:06:00 Novotná Barbora TJN8951 8263 C D21L
11:10:00 Savruková Adéla TJN0656 2111795 C D12
11:11:00 Dočekal Jakub TJN0808 2067315 C H10L
11:12:00 Nožička Jan TJN0809 2088176 C H10
11:13:00 Vokušová Tereza TJN0454 2102560 C D14
11:16:00 Štemberová Bára TJN0650 682375 B D12
11:16:00 Picek Jan TJN4000 434577 C H70
11:22:00 Petrželka Pavel TJN3800 52900 C H70
11:22:00 Štolbová Miroslava TJN0659 0 C D10
11:23:00 Dočekal Štěpán TJN1003 2070807 C H10L
11:24:00 Jakubík Jaromír TJN0704 4408031 C H10
11:24:00 Pesničáková Kristýna TJN7653 2085597 C D40
11:25:00 Nagyová Kateřina TJN0452 2088165 B D14
11:30:00 Dejnožka Martin TJN0600 2035718 B H12
11:32:00 Řehoř Hynek TJN0700 2053559 C H10
11:33:00 Zaňková Natálie TJN0450 2069089 C D14
11:34:00 Nožičková Eva TJN0852 2078479 C D10
11:36:00 Rokos Marek TJN0500 2049534 C H12
11:45:00 Pesničáková Soňa TJN0451 2085567 B D14
11:46:00 Ryšavá Kateřina TJN0754 4408033 C D10
11:56:00 Žucha Jiří TJN6603 2017687 C H50
11:58:00 Pokorný Jan TJN0400 2056302 B H14
11:59:00 Růtová Amálka TJN0951 4408032 C D10L
12:00:00 Mastník Ondřej TJN0507 0 C H10
12:01:00 Vitebská Eliška TJN0350 1398987 C D14
12:02:00 Pavlova Lenka TJN0850 2070803 C D10
12:04:00 Dušková Viktorie TJN0655 2102568 C D12
12:07:00 Žukov Jakub TJN0305 2067345 C H14
12:09:00 Večeřová Ivana TJN6052 2027204 C D55
12:14:00 Vokušová Veronika TJN0756 2104600 C D10
12:16:00 Kottíková Lucie TJN0657 2111796 C D12
12:19:00 Tkáč Matěj TJN0401 2027207 A H14
12:22:00 Háková Eliška TJN0654 2085580 B D12
12:23:00 Mastníková Lenka TJN0859 0 C D10L
12:24:00 Havel Antonín TJN0813 2111793 C H10
12:26:00 Zappová Elisabeth TJN0952 2027206 C D10
12:28:00 Vitebský Lukáš TJN0302 1398971 A H14
12:31:00 Zoubková Šárka TJN0554 2078475 C D12
12:31:00 Sýkora Adam TJN0203 2080827 C H16
12:34:00 Míková Sofie TJN0950 2069077 C D10
12:36:00 Vokurka Václav TJN1000 2111790 C H10
12:37:00 Řehoř Vojta TJN0303 2080823 B H14
12:42:00 Žukov Michal TJN9701 2067343 B H20
12:43:00 Dejnožka Vojtěch TJN0300 2027224 B H14
12:44:00 Lesák Marek TJN0811 2104590 C H10
12:55:00 Lesák Ondřej TJN0306 2085591 B H14
13:08:00 Zaňka Albert TJN0803 2067312 C H10
13:16:00 Štembera Vítek TJN0801 682376 C H10
13:22:00 Hruška Jakub TJN0403 2078466 C H14
13:28:00 Oravec Viktor TJN0814 2111800 C H10
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:17:00 Paukert Milan TJP5000 51329 C H21K
11:25:00 Peterka František TJP4900 8861 C H21K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Folprechtová Marie TUR4250 8212 C D70
11:00:00 Rufferová Iva TUR8354 822282 E D21L
11:00:00 Heřmánková Kateřina TUR1152 1403059 C HDR
11:00:00 Hák Martin TUR1206 4616809 C HDR
11:00:00 Háková Alena TUR1058 4616808 C HDR
11:05:00 Konopáčová Jana TUR5650 8208 C D60
11:06:00 Heřmánek Petr TUR0500 8020 B H12
11:12:00 Krafková Lucie TUR8650 876522 E D21L
11:14:00 Mareš Hynek TUR6100 2067342 C H55
11:14:00 Heřmánková Bára TUR0850 8062 C D10
11:16:00 Poloprutská Markéta TUR9252 2020750 C D21L
11:16:00 Vřešťálová Lucie TUR7450 7205025 C D40
11:17:00 Omová Jana TUR5150 2025351 C D60
11:18:00 Drahoňovský Aleš TUR7201 888638 C H21L
11:21:00 Hudská Štěpánka TUR0450 1403054 B D14
11:21:00 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 1403061 B H12
11:23:00 Pekařová Jana TUR0252 2035709 A D21K
11:26:00 Švarc Jiří TUR6204 682108 C H55
11:28:00 Novotná Barbora TUR0552 2095950 B D12
11:28:00 Heřmánková Pavla TUR7777 995831 C D40
11:32:00 Lamačová Dana TUR7451 2111603 C D40
11:33:00 Tvrdková Eva TUR5151 303959 C D60
11:34:00 Linková Alena TUR9751 1403419 R D21L
11:35:00 Konopáč Jiří TUR5803 8220 C H55
11:37:00 Folprecht Eduard TUR4301 51815 C H70
11:41:00 Hudský Vlastimil TUR5100 8214 C H55
11:43:00 Linková Iva TUR6850 51809 C D45
11:44:00 Hájek Kryštof TUR0212 9102562 A H21L
11:48:00 Omová Michaela TUR8153 515086 E H21L
11:52:00 Novotná Michaela TUR0551 2095942 B D12
11:52:00 Novotná Hedvika TUR7454 416139 C D40
11:53:00 Lamačová Pavlína TUR0451 2109762 C D14
11:56:00 Houžvičková Karolína TUR7254 7207877 C D40
11:56:00 Thoř Tomáš TUR9904 7201809 A H21L
12:02:00 Švarcová Lenka TUR6457 682110 C D50
12:04:00 Vřešťál Jan TUR7301 7205031 C H40
12:04:00 Mertlík Jakub TUR0307 2108912 C H14
12:08:00 Mertlík Vojtěch TUR0704 2108913 C H10
12:08:00 Christl Ivan TUR7310 8056 C H40
12:09:00 Heřmánek Michal TUR7702 51124 C H35
12:09:00 Houžvička David TUR0501 2106748 C H12
12:10:00 Novotná Karolína TUR0853 2095926 C D10
12:13:00 Lamačová Kateřina TUR0660 1418757 C D12
12:13:00 Mellan Jonáš TUR0308 888622 B H14
12:14:00 Luštický Martin TUR8700 7092626 C H21L
12:16:00 Vřešťál František TUR0906 1403052 C H10
12:17:00 Kohlová Monika TUR9756 231929 B D20
12:18:00 Vřešťál Antonín TUR0604 1403051 C H12
12:18:00 Kořínek Jindřich TUR8406 515082 C H21L
12:22:00 Houžvičková Daniela TUR0751 2106741 C D10
12:25:00 Houžvičková Kateřina TUR0952 2106736 C D10L
12:28:00 Zakouřil Vít TUR9301 886823 C H21L
12:31:00 Jakubec Jindřich TUR4801 51816 C H65
12:39:00 Tvrdek Vojtěch TUR4949 51283 C H65
12:50:00 Sklenářová Zuzana TUR0658 0 C D10
12:50:00 Šritrová Lenka TUR0250 51808 B D16
12:54:00 Hradec Pavel TUR8801 995821 E H21L
13:04:00 Horák Patrik TUR9502 9001001 R H21L
13:20:00 Vlček Martin TUR8702 515047 C H21L
13:24:00 Váňa Martin TUR8401 1840303 C H21L
13:32:00 Šálek Richard TUR0702 1403058 C H10
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Válková Martina TUV7051 2120071 C P
11:00:00 Válková Karolína TUV0951 2120061 C HDR
11:00:00 Kvapilová Kristýna TUV0999 411591 C HDR
11:00:00 Zakouřil František TUV1201 51238 C HDR
11:02:00 Kvapil Petr TUV7402 8322 C H21L
11:04:00 Tomášek Prokop TUV0701 2120075 C H10
11:06:00 Hájková Magdalena TUV7351 411543 C D40
11:07:00 Nováková Zuzana TUV7950 411380 C D35
11:08:00 Šritr Martin TUV6802 232388 C H45
11:11:00 Kvapilová Lenka TUV8151 7707 C D21K
11:19:00 Tomášková Radka TUV7851 23770 C D35
11:20:00 Zakouřilová Kamila TUV8557 52370 C D21K
11:31:00 Pospíšil Jiří TUV4701 8323 C H70
11:37:00 Hájková Tereza TUV0558 888626 B D12
12:00:00 Hájek Jan TUV7301 5788 C H40
12:17:00 Tomášková Matilda TUV0998 2120062 C D10L
12:28:00 Mellanová Judita TUV0559 1418087 B D12
12:30:00 Tomášek Ondřej TUV7001 411519 C H40
12:58:00 Žemlík Pavel TUV7135 8893 C H21L
13:10:00 Zakouřil Tomáš TUV7500 51726 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Šebelková Štěpánka VLI7851 4411239 C P
11:00:00 Dvorská Marie VLI7454 2058473 C P
11:00:00 Petrová Věra VLI6251 51218 C P
11:00:00 Maškarincová Hana VLI7553 2088151 C P
11:00:00 Maškarinec Petr VLI7303 2088185 C P
11:00:00 Harazin Martin VLI7400 899176 C T
11:00:00 Matějů Kateřina VLI8054 336783 C T
11:00:00 Kruliš Janek VLI1003 2092397 C HDR
11:00:00 Pešík Matouš VLI0903 2113359 C HDR
11:00:00 Sázavský Antonín VLI0905 4411245 C HDR
11:00:00 Matějů Eda VLI1200 7981 C HDR
11:00:00 Matějů Josef VLI1300 7927 C HDR
11:00:00 Berková Leontýna VLI1151 2103275 C HDR
11:00:00 Vraný Filip VLI0802 232249 C HDR
11:00:00 Bureš Kryštof VLI1202 2113385 C HDR
11:00:00 Feřtová Eliška VLI1056 2118485 C HDR
11:02:00 Žukov Libor VLI6803 8294 C H45
11:02:00 Mokrá Julie VLI8051 9102561 C D21L
11:02:00 Žuková Marcela VLI7351 8293 C D40
11:03:00 Miklasová Markéta VLI6850 2115743 C D45
11:04:00 Pachner Jan VLI4600 5177 H70
11:04:00 Poloprutský Tomáš VLI6205 51227 C H21L
11:07:00 Poloprutská Lucie VLI9950 49951 B D18
11:08:00 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C D21K
11:09:00 Martanová Lea VLI0555 2043610 A D14
11:09:00 Šebelka Jakub VLI1002 4402219 C H10L
11:09:00 Řezáč Pavel VLI6900 301152 C H21K
11:10:00 Matějů Michal VLI7702 887154 C H21L
11:11:00 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 2032117 C D35
11:14:00 Martanová Daniela VLI7452 2042502 C D40
11:14:00 Martan Jiří VLI7300 7999888 C H21L
11:16:00 Šebelka Matěj VLI0805 4402218 C H10
11:17:00 Berka Tadeáš VLI0904 2103255 C H10L
11:21:00 Guida Alessandro VLI0900 4411232 C H10L
11:22:00 Kopcová Michaela VLI8456 52533 C D21L
11:23:00 Ježek Ladislav VLI4900 253372 C H21K
11:28:00 Kruliš Petr VLI6901 301186 C H45
11:29:00 Podrábská Alžběta VLI0451 2078460 A D14
11:35:00 Votava Vojtěch VLI1201 2090845 C H10L
11:38:00 Burešová Kateřina VLI7456 7210304 C D40
11:40:00 Čečerle Matouš VLI0807 4411238 C H10
11:42:00 Pachnerová Jaroslava VLI5152 2059769 C D65
11:42:00 Podrábská Marie VLI7451 1400433 C D40
11:42:00 Ekertová Jana VLI0750 2080993 C D10
11:45:00 Pechová Marie VLI1050 4402228 C D10L
11:48:00 Podrábský Ctibor VLI0700 2078463 C H10
11:48:00 Henychová Zuzana VLI6151 9061 C D21L
11:49:00 Skácelová Kateřina VLI0550 2080848 B D12
11:51:00 Čalounová Klára VLI0950 4411233 C D10L
11:54:00 Bednaříková Olga Marie VLI5151 8309 C D65
11:54:00 Kopec Tomáš VLI8203 52641 C H21L
11:55:00 Feřtová Anežka VLI0856 2120065 C D10L
11:56:00 Ekert Vladimír VLI7600 2058477 C H40
11:56:00 Skácel Jan VLI0901 2073665 C H10
11:57:00 Šestáková Marie VLI0452 2080991 C D14
11:57:00 Maškarinec Marek VLI0501 2088216 B H12
11:58:00 Přinda Oldřich VLI5101 1302773 C H21L
12:01:00 Šestáková Johana VLI0853 2088819 C D10L
12:03:00 Bednařík Libor VLI5200 8296 C H65
12:04:00 Skácelová Marie VLI7552 1400445 C D40
12:04:00 Karmazín Petr VLI4901 361986 C H21L
12:06:00 Pechová Alena VLI0854 4402229 C D10
12:06:00 Karmazínová Ivana VLI5150 51216 C D65
12:06:00 Bureš Michal VLI7601 2113362 C H40
12:09:00 Burešová Eliška VLI0456 2117401 C D14
12:12:00 Peteráč Zdeněk VLI7802 2080914 C H35
12:12:00 Heczko Erik VLI0804 2113075 C H10
12:12:00 Habán Oliver VLI0600 4214 C H12
12:16:00 Vilém Stanislav VLI7703 2080992 C H40
12:21:00 Čečerle Beáta VLI1053 4411237 C D10L
12:22:00 Hickethier Manfred VLI5201 9005174 C H21L
12:28:00 Vilém Štěpán VLI0902 4411246 C H10
12:29:00 Andrlová Lea VLI0453 2113493 C D14
12:29:00 Martanová Elin VLI0252 2043603 A D16
12:30:00 Severýn Otto VLI7402 2067313 C H21L
12:32:00 Mokrý Pavel VLI7501 2058479 C H40
12:34:00 Vilémová Eliška VLI0655 2088161 C D12
12:37:00 Skácelová Adéla VLI0454 2102587 B D14
12:38:00 Přinda Lukáš VLI7701 8300 C H21L
12:38:00 Podrábská Marie VLI0251 2078462 B D16
12:40:00 Bureš David VLI0707 2111722 C H10
12:44:00 Habán Ivo VLI7707 7207861 C H21L
12:46:00 Flossmannová Lucie VLI0852 4402222 C D10
12:48:00 Miklas Ondřej VLI0701 4402223 C H10
12:56:00 Hyxa Jan VLI0702 4402224 C H10
13:04:00 Habán Eduard VLI0800 53226 C H10
13:16:00 Ekert Tomáš VLI0302 2078461 B H14
13:25:00 Maškarinec Štěpán VLI0304 2088197 C H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Richtrová Lucie VPM7451 331267 C T
12:14:00 Richtr Aleš VPM6601 51686 C H50
12:25:00 Richtrová Kamila VPM0451 2111733 A D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Mencl Miloslav VSP6505 52277 C P
11:07:00 Bolehovský Daniel VSP0508 2073716 A H21K
11:10:00 Dohnal Josef VSP4300 51743 C H70
11:15:00 Kučera Jakub VSP0900 2032189 C H10L
11:19:00 Kosíková Eliška VSP0051 9101185 C D18
11:24:00 Mencl Josef VSP0602 2021850 C H12
11:25:00 Dohnalová Dana VSP5050 51645 C D60
11:25:00 Menclová Silvie VSP7050 51749 C D45
11:27:00 Horáková Barbora VSP0150 331064 B D18
11:27:00 Hořínek Jaroslav VSP5000 51643 C H21K
11:30:00 Kučerová Marie VSP7551 53546 C D40
11:31:00 Gajda Petr VSP0903 52283 C H10
11:31:00 Městková Kateřina VSP7650 51746 C D35
11:39:00 Bolehovský Michal VSP0202 601169 B H21K
11:48:00 Horáková Lenka VSP7255 51728 C D40
12:03:00 Horák Pavel (Starosta) VSP7305 2032184 C H35
12:05:00 Kosíková Helena VSP6550 9101184 C D50
12:15:00 Městka Václav VSP0600 416121 C H12
12:19:00 Kučerová Kateřina VSP0950 1398983 C D10L
12:21:00 Horák Martin VSP0601 51649 C H12
12:49:00 Horák Pavel ml. VSP0301 434600 C H14
13:22:00 Kučera Jan VSP7302 51650 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:06:00 Kašpar Ludvík ZAK7200 410399 C H45
11:39:00 Kašparová Marie ZAK7250 331399 C D45

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:00 Cimbál Bohumil 4408038 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. P
11:00 Cimbálová Kateřina 4408036 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. P
11:00 Cimbálová Irena 4408037 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. P
11:00 Cimbál Filip 4408034 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. P
11:00 Blínová Vendula 0 Neregistrovaní (NNN) P
11:00 Halač Jaroslav 0 Neregistrovaní (NNN) P
11:00 Habánová Anna 4100 Neregistrovaní (NNN) P
11:00 Vakant 0 Vakant T
11:00 Vakant 0 Vakant T
11:00 Vakant 0 Vakant T
11:00 Vakant 0 Vakant T
11:00 Vakant 0 Vakant T
11:00 Vakant 0 Vakant T
11:00 Vakant 0 Vakant T
11:00 Vakant 0 Vakant T
11:00 Vakant 0 Vakant T
11:00 Vakant 0 Vakant T
11:00 Vakant 0 Vakant T
11:00 Vakant 0 Vakant T
11:00 Vakant 0 Vakant T
11:00 Vakant 0 Vakant T
11:00 Vakant 0 Vakant T
11:00 Vakant 0 Vakant T
11:00 Vakant 0 Vakant T
11:00 Vakant 0 Vakant T
11:00 Vakant 0 Vakant T
11:00 Vakant 0 Vakant T
11:00 Vakant 0 Vakant T
11:00 Vakant 0 Vakant T
11:00 Vakant 0 Vakant T
11:00 Vakant 0 Vakant T
11:00 Jakubík Petr 2103701 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. T
11:00 Kostelník Jan 0 Neregistrovaní (NNN) T
11:00 Novák Jan 2118472 Neregistrovaní (NNN) T
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Kunášková Markéta 4411231 Neregistrovaní (NNN) HDR
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Kunášková Karolína 4402225 Neregistrovaní (NNN) HDR
11:00 Hejnová Simona 0 TJ Loko Liberec HDR
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Oravcová Amálie 4408043 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. HDR
11:00 Kučera Tomáš 2120636 Neregistrovaní (NNN) HDR
11:00 Gottstein Josef 428281 Neregistrovaní (NNN) HDR
11:00 Dušková Denisa 4408039 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. HDR
11:00 Ryšavá Anežka 4408042 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. HDR
11:00 Havlíčková Barbora 4411242 Neregistrovaní (NNN) HDR
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:00 Hrůzková Jana 0 Neregistrovaní (NNN) P
11:00 Jakubík Vojta 4408040 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. P
11:00 Nagyová Jana 2103745 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. P
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:01 Hrůzek Jan 8238 Neregistrovaní (NNN) H10L
11:04 Horst Brit 0 SC Königstein D40
11:13 Blín Jonáš 0 Jizerky H10L
11:20 Janečková Lenka 0 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. D40
11:23 Krákorová Iva 887916 Neregistrovaní (NNN) D45
11:27 Vakant 0 Vakant H60
11:30 Vakant 0 Vakant D70
11:35 Vakant 0 Vakant D18
11:39 Vakant 0 Vakant H10L
11:39 Lukeš František 0 Neregistrovaní (NNN) H12
11:39 Vakant 0 Vakant D18
11:39 Vakant 0 Vakant D35
11:41 Vakant 0 Vakant H10L
11:41 Vakant 0 Vakant H21K
11:42 Vakant 0 Vakant H45
11:43 Vakant 0 Vakant D18
11:43 Vakant 0 Vakant H70
11:43 Vakant 0 Vakant D35
11:43 Vakant 0 Vakant H21K
11:44 Vakant 0 Vakant H45
11:44 Vakant 0 Vakant H55
11:45 Vakant 0 Vakant H21K
11:45 Vakant 0 Vakant D45
11:46 Vakant 0 Vakant H45
11:46 Vakant 0 Vakant H70
11:46 Pokorná Markéta 0 Neregistrovaní (NNN) D40
11:47 Vakant 0 Vakant H55
11:47 Mašata Metoděj 207870 Neregistrovaní (NNN) H18
11:47 Vakant 0 Vakant H21K
11:47 Vakant 0 Vakant D45
11:48 Vakant 0 Vakant H45
11:49 Vakant 0 Vakant D60
11:49 Vakant 0 Vakant D45
11:50 Vakant 0 Vakant H55
11:50 Vakant 0 Vakant D21L
11:51 Vakant 0 Vakant D45
11:52 Vakant 0 Vakant D21L
11:53 Vakant 0 Vakant D60
11:54 Halač Viktor 0 Neregistrovaní (NNN) H12
11:54 Vakant 0 Vakant D21L
11:55 Vakant 0 Vakant H18
11:59 Vakant 0 Vakant D21K
12:02 Vakant 0 Vakant D21K
12:03 Kottíková Anežka 4408041 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. D10L
12:05 Vakant 0 Vakant D21K
12:06 Vakant 0 Vakant D40
12:09 Nagyová Zuzana 2103706 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. D10L
12:10 Podechu Lapalla 8627110 VeVe H21L
12:12 Vakant 0 Vakant D65
12:18 Horst Katja 2800937 SC Königstein D10
12:19 Horst Ulla 0 SC Königstein D12
12:23 Vakant 0 Vakant D50
12:23 Vakant 0 Vakant D20
12:24 Horst Ingo 0 SC Königstein H35
12:26 Vakant 0 Vakant D50
12:26 Vakant 0 Vakant H50
12:27 Conrad Helmut 7501901 USV TU Dresden H65
12:29 Vakant 0 Vakant D10L
12:30 Vakant 0 Vakant H12
12:31 Vakant 0 Vakant D10L
12:32 Vakant 0 Vakant H50
12:33 Vakant 0 Vakant D10L
12:33 Vakant 0 Vakant H35
12:33 Vakant 0 Vakant H12
12:34 Vakant 0 Vakant H40
12:35 Vakant 0 Vakant H16
12:36 Vakant 0 Vakant H35
12:36 Vakant 0 Vakant H40
12:36 Vakant 0 Vakant H12
12:37 Vakant 0 Vakant D12
12:38 Vakant 0 Vakant H40
12:39 Vakant 0 Vakant H35
12:39 Vakant 0 Vakant H12
12:39 Vakant 0 Vakant H16
12:40 Vakant 0 Vakant H40
12:40 Vakant 0 Vakant D12
12:43 Vakant 0 Vakant D12
12:43 Vakant 0 Vakant H65
12:45 Vakant 0 Vakant D14
12:46 Vakant 0 Vakant D12
12:47 Vakant 0 Vakant H65
12:48 Vakant 0 Vakant H20
12:49 Vakant 0 Vakant D14
12:53 Vakant 0 Vakant D14
12:53 Janečková Lucie 2111794 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. D16
12:54 Vakant 0 Vakant D10
12:57 Vakant 0 Vakant D14
12:58 Vakant 0 Vakant D10
12:59 Vakant 0 Vakant D16
13:02 Vakant 0 Vakant D10
13:06 Vakant 0 Vakant D10
13:28 Vakant 0 Vakant H21L
13:30 Vakant 0 Vakant H21L
13:32 Vakant 0 Vakant H21L
13:34 Vakant 0 Vakant H21L
13:34 Vakant 0 Vakant H14
13:36 Vakant 0 Vakant H10
13:37 Vakant 0 Vakant H14
13:40 Vakant 0 Vakant H10
13:44 Vakant 0 Vakant H10
13:48 Vakant 0 Vakant H10
11:18 Kubíček Zdeněk 5BC7200 51811 OK Mnichovo Hradiště H45
11:00 Hnídek Stanislav 9XC5500 2073662 Neregistr T
11:00 Čaloun Michal 62X6800 2109695 Neregistrovaní - VLI T
12:08 Pech Richard 62X6400 0 Neregistrovaní - VLI H50
11:00 Ježowicz Roman 79X8000 2113390 Žižkovský tygři T
11:00 Vaňourková Jitka 31Z7250 1420232 Aktivit Nový Bor P
11:00 Válek Ondřej 31Z7900 1420239 Aktivit Nový Bor T
11:00 Feřtová Jitka 42Z7850 2120063 Feřtovi T
11:00 Feřt Martin 42Z7700 2118489 Feřtovi T
11:20 Kašše Jakub 51Z8000 8554 HO Jurije Gagarina H21L
11:00 Jakubský Pavel 3IZ1100 2120625 PFJ HDR
11:00 Jakubský Filip 3IZ1300 2120646 PFJ HDR
11:00 Jakubská Jitka 3IZ8150 0 PFJ P
12:30 Jakubský Ondřej 3IZ7700 7701 PFJ H35
11:00 Peníška Rostislav 4WZ8500 2073751 Adrop.cz T