Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
21.10.2017
Místo konání:
Prochody (Újezd u Chocně)
Pořadatel:
CHC - K.O.B. Choceň
Mapa:
1:10000, E=5 m
Ředitel závodu:
Pátek Michal - R3
Hlavní rozhodčí:
Pešek Ondřej - R2
Stavitel tratí:
Sháněl Jan - R2
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C     HDR     P     T    

D10N 2.65 km, 25 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:16:00 Šnokhousová Johanka SJC0851 4288 C Sportcentrum Jičín
10:19:00 Jedličková Jana PHK0754 2115066 C OK 99 Hradec Králové
10:22:00 Hančová Karolína VRL0952 9246 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:25:00 Voborská Valerie SJC0852 2115013 C Sportcentrum Jičín
10:28:00 Besedová Barborka PHK1051 1410002 C OK 99 Hradec Králové
10:31:00 Nožičková Ema LPU0953 9313 C OK Lokomotiva Pardubice
10:34:00 Jakubcová Karolína SJC1050 2112770 C Sportcentrum Jičín
10:37:00 Horáková Karolína PHK0750 0 C OK 99 Hradec Králové
10:40:00 Kudláčková Veronika LPU0860 2081384 C OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 Vltavská Eliška SJC0850 2114998 C Sportcentrum Jičín
10:46:00 Čičáková Dominika PHK0756 0 C OK 99 Hradec Králové
10:49:00 Hovorková Elen LPU0954 2103243 C OK Lokomotiva Pardubice
10:52:00 Landovská Anna SJC0951 0 Sportcentrum Jičín
10:55:00 Pozdílková Zuzana PHK0952 9351 C OK 99 Hradec Králové
10:58:00 Lapáčková Šárka SHK0954 2111661 C OK Slavia Hradec Králové
11:01:00 Froschová Magdaléna LPU1052 9271 C OK Lokomotiva Pardubice
11:04:00 Kvapilová Markéta PHK0950 7209356 C OK 99 Hradec Králové
11:07:00 Havrdová Selina SJC0950 2102076 C Sportcentrum Jičín

D10C 2.62 km, 20 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:09:00 Nožičková Lea LPU0753 9314 C OK Lokomotiva Pardubice
10:12:00 Netuková Anežka SHK0750 51405 C OK Slavia Hradec Králové
10:15:00 Havrdová Sheila SJC0750 2102075 C Sportcentrum Jičín
10:18:00 Stavrinou Kristýna SRK0751 9523 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:21:00 Tichá Alexandra LPU0757 2075616 C OK Lokomotiva Pardubice
10:24:00 Kunartová Dominika PHK0888 2035704 C OK 99 Hradec Králové
10:27:00 Hanušová Markéta VRL0852 2085588 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:30:00 Machková Berenika SHK0751 2090854 C OK Slavia Hradec Králové
10:33:00 Jelínková Eva PHK0953 2113479 C OK 99 Hradec Králové
10:36:00 Chlupáčová Anežka ZAM0751 52799 C OB TJ Sokol Žamberk
10:39:00 Růžková Markéta LPU0758 2075646 C OK Lokomotiva Pardubice
10:42:00 Novotná Vendula PHK0777 405952 C OK 99 Hradec Králové
10:45:00 Zitková Andrea LPU0751 2049541 C OK Lokomotiva Pardubice
10:48:00 Podlešáková Monika PHK0752 2085583 C OK 99 Hradec Králové
10:51:00 Čivrná Eliška VRL0851 2045230 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:54:00 Švíglerová Kateřina LPU0752 2081386 C OK Lokomotiva Pardubice
10:57:00 Hanlová Kristýna SRK0752 2027235 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:00:00 Bulušková Barbora STH0750 9043 C SK Studenec
11:03:00 Pipková Karolína LPU0756 2075619 C OK Lokomotiva Pardubice
11:06:00 Kamenická Tereza Ester OSN0888 7208071 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:09:00 Chrástová Barbora STH0851 9050 C SK Studenec
11:12:00 Kutlvašrová Pavla VRL0951 2096243 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:15:00 Stará Magdalena LPU0755 224865 C OK Lokomotiva Pardubice
11:18:00 Hájková Lucie CET0751 361913 C TJ Loko Česká Třebová
11:21:00 Macháčková Tereza LPU0951 2035743 C OK Lokomotiva Pardubice
11:24:00 Málková Michaela PHK0853 2070847 C OK 99 Hradec Králové
11:27:00 Lapáčková Anna SHK0854 2120662 C OK Slavia Hradec Králové

D12C 3.08 km, 20 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 Chrástová Magdaléna STH0551 7204976 B SK Studenec
10:34:00 Příkazská Zuzana PHK0654 2073718 B OK 99 Hradec Králové
10:36:00 Cachová Mirka LPU0555 2085617 C OK Lokomotiva Pardubice
10:38:00 Rychterová Lucie PHK0557 2102557 B OK 99 Hradec Králové
10:40:00 Výchová Veronika KOR0550 2095955 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:42:00 Mikysková Adéla VAM0550 51468 C OOB Vamberk
10:44:00 Hammová Linda KOR0650 7207778 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:46:00 Čečková Karolína SHK0650 331315 C OK Slavia Hradec Králové
10:48:00 Petrásová Michaela LPU0680 2096149 B OK Lokomotiva Pardubice
10:50:00 Neumannová Alžběta PHK0650 2056296 B OK 99 Hradec Králové
10:52:00 Smisitelová Elena KOR0551 2109768 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:54:00 Morávková Zuzana SRK0551 425542 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:56:00 Dvořáková Kateřina LPU0656 2070812 B OK Lokomotiva Pardubice
10:58:00 Malínská Nela SJC0650 2114997 B Sportcentrum Jičín
11:00:00 Kopecká Martina PHK0555 9423 B OK 99 Hradec Králové
11:02:00 Kay Nathalie LPU0559 2070810 C OK Lokomotiva Pardubice
11:04:00 Hovadová Iveta ZAM0552 416281 B OB TJ Sokol Žamberk
11:06:00 Pitrmucová Lucie JIL0651 426343 B OK Jilemnice
11:08:00 Tomášová Anna SRK0554 2027214 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:10:00 Kučerová Amálie Evelína PHK0651 336757 C OK 99 Hradec Králové
11:12:00 Holubářová Viktorie KUO0599 2085600 B KOB Ústí nad Orlicí
11:14:00 Gurinová Gabriela SJC0557 2102084 C Sportcentrum Jičín
11:16:00 Cejpková Karolína SRK0552 2025350 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:18:00 Holcová Nikola LPU0660 2085568 C OK Lokomotiva Pardubice
11:20:00 Kopecká Anna JIL0552 425535 C OK Jilemnice
11:22:00 Kadaníková Tereza LPU0552 2025374 C OK Lokomotiva Pardubice
11:24:00 Košková Martina SHK0652 2091529 C OK Slavia Hradec Králové
11:26:00 Matěásková Šárka JIL0551 2078451 B OK Jilemnice
11:28:00 Haasová Klára LPU0655 2070811 B OK Lokomotiva Pardubice
11:30:00 Rybínová Vendula KOR0651 2067229 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:32:00 Vošahlíková Ema LPU0663 2102545 B OK Lokomotiva Pardubice

D12D 2.54 km, 20 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:26:00 Losmanová Natálie LPU0565 2096132 C OK Lokomotiva Pardubice
10:29:00 Rážová Aneta PHK0662 2120068 C OK 99 Hradec Králové
10:32:00 Kubíková Magdaléna LPU0566 2103253 C OK Lokomotiva Pardubice
10:35:00 Molingerová Adéla SNA0651 49874 TJ START Náchod
10:38:00 Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 9586 C OOB Vamberk
10:41:00 Kuhnová Alžběta LPU0652 2045220 C OK Lokomotiva Pardubice
10:44:00 Hanlová Nikola SRK0553 2027231 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:47:00 Hylmarová Zuzana ZAM0553 416295 C OB TJ Sokol Žamberk
10:50:00 Dostálová Barbora VRL0553 2096245 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:53:00 Chrtková Anežka PHK0658 2104607 C OK 99 Hradec Králové
10:56:00 Šlesingerová Sára KUO0551 2085581 C KOB Ústí nad Orlicí
10:59:00 Hájková Marie VRL0651 2092425 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:02:00 Morávková Alžběta SHK0653 51488 C OK Slavia Hradec Králové

D14C 3.38 km, 25 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:05:00 Licková Štěpánka LTU0452 2057583 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:07:00 Vávrová Vanda HOR0350 2108890 B TJ Jiskra Hořice
10:09:00 Fejfarová Tereza LPU0360 7210100 A OK Lokomotiva Pardubice
10:11:00 Suchá Simona SHK0351 2049543 B OK Slavia Hradec Králové
10:13:00 Bergerová Veronika STH0355 2008991 C SK Studenec
10:15:00 Randáková Adéla VRL0452 7207062 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:17:00 Karlová Anna JIL0352 2078470 A OK Jilemnice
10:19:00 Kološová Veronika LPU0351 436939 B OK Lokomotiva Pardubice
10:21:00 Besedová Katka PHK0351 336788 C OK 99 Hradec Králové
10:23:00 Krejcarová Bára BRU0351 2032373 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:25:00 Horáková Veronika PHK0353 2087682 B OK 99 Hradec Králové
10:27:00 Knobová Agáta VRL0453 2053583 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:29:00 Petrásová Hana LPU0380 2096143 A OK Lokomotiva Pardubice
10:31:00 Růžičková Eliška SJC0452 2102073 C Sportcentrum Jičín
10:33:00 Vodičková Johana LPU0354 2025372 B OK Lokomotiva Pardubice
10:35:00 Čapková Anna PHK0451 53164 B OK 99 Hradec Králové
10:37:00 Pilná Natálie VRL0351 2096240 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:39:00 Suková Majka LTU0450 2057591 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:41:00 Matoušová Gabriela VRL0352 2035739 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:43:00 Metelková Michaela PHK0550 2056274 B OK 99 Hradec Králové
10:45:00 Stohanzlová Kristýna LPU0356 2085635 C OK Lokomotiva Pardubice
10:47:00 Hanušová Kateřina VRL0455 2078482 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:49:00 Bártová Adéla LPU0353 7207036 B OK Lokomotiva Pardubice
10:51:00 Kadavá Pavlína JIL0355 425528 C OK Jilemnice
10:53:00 Kosinová Kristýna SJC0453 2115012 B Sportcentrum Jičín
10:55:00 Morávková Barbora SHK0352 2082908 C OK Slavia Hradec Králové
10:57:00 Messnerová Lucie VRL0456 425599 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:59:00 Pušová Bára LPU0357 7208094 A OK Lokomotiva Pardubice
11:01:00 Hrnčířová Ivana STH0351 7207502 B SK Studenec
11:03:00 Houdová Adéla JIL0356 426349 C OK Jilemnice
11:05:00 Hošková Kateřina LTU0451 2057578 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:07:00 Thýnová Martina SHK0350 7206547 A OK Slavia Hradec Králové
11:09:00 Kynčlová Jiřina JIL0354 2078453 C OK Jilemnice
11:11:00 Chvátilová Johana PHK0450 362000 B OK 99 Hradec Králové
11:13:00 Suková Tereza VRL0454 2078488 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:15:00 Brožková Tereza KUO0451 2087684 B KOB Ústí nad Orlicí
11:17:00 Zamouřilová Anežka PHK0354 2102586 C OK 99 Hradec Králové
11:19:00 Pinke Veronika LPU0361 2085649 C OK Lokomotiva Pardubice
11:21:00 Gottsteinová Ema JIL0451 2078459 B OK Jilemnice
11:23:00 Binarová Adéla UOL0452 1398997 B SOB Olomouc

D14D 2.63 km, 20 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Cibulková Veronika LPU0355 2032160 C OK Lokomotiva Pardubice
10:05:00 Filipová Lucie SRK0351 2027245 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:09:00 Zajícová Radomíra LPU0453 2085592 C OK Lokomotiva Pardubice
10:13:00 Adamovská Kateřina VAM0350 438605 C OOB Vamberk
10:17:00 Adámková Klára JIL0452 426353 C OK Jilemnice
10:21:00 Brožíková Barbora SHK0358 2104585 C OK Slavia Hradec Králové
10:25:00 Janovská Vendula JIL0453 426352 C OK Jilemnice
10:29:00 Maršounová Jana SHK0454 2116489 C OK Slavia Hradec Králové
10:33:00 Vrábelová Hana PHK0454 51176 C OK 99 Hradec Králové
10:37:00 Tučková Anna LPU0455 9310 C OK Lokomotiva Pardubice

D16C 3.47 km, 25 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Janků Anna SJC0252 7719774 A Sportcentrum Jičín
10:04:00 Nováková Světlana NPA0151 2122276 B SK LOB Nová Paka
10:08:00 Klacková Štěpánka SJC0253 2082909 A Sportcentrum Jičín
10:12:00 Randáková Alžběta VRL0252 7208078 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:16:00 Raková Petra SHK0251 2049526 B OK Slavia Hradec Králové
10:20:00 Matějková Barbora SJC0156 2075653 A Sportcentrum Jičín
10:24:00 Kubíčková Iva LPU0157 2091564 B OK Lokomotiva Pardubice
10:28:00 Brožková Lucie KUO0151 2087714 B KOB Ústí nad Orlicí
10:32:00 Navrátilová Anna SHK0253 9136 C OK Slavia Hradec Králové
10:36:00 Brancuská Lenka LPU0159 2049518 C OK Lokomotiva Pardubice
10:40:00 Kodytková Denisa SHK0252 2058528 A OK Slavia Hradec Králové
10:44:00 Hamáčková Eliška STH0153 331022 C SK Studenec
10:48:00 Zářecká Linda KOR0250 2095939 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:52:00 Kovářová Jana CET0251 1398986 B TJ Loko Česká Třebová
10:56:00 Pitrmucová Antonie JIL0251 2078456 C OK Jilemnice

D18C 3.71 km, 25 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:24:00 Šklíbová Veronika SRK0153 7203465 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:27:00 Hlaváčková Petra PHK0052 9369 C OK 99 Hradec Králové
11:30:00 Škorpíková Barbora LPU0060 2049516 C OK Lokomotiva Pardubice
11:33:00 Boková Ivana ZAM9952 7210086 C OB TJ Sokol Žamberk
11:36:00 Barnetová Veronika LPU9952 2082907 B OK Lokomotiva Pardubice
11:39:00 Procházková Tereza ZAM0054 2058527 C OB TJ Sokol Žamberk
11:42:00 Filipová Tereza LPU0050 2091516 A OK Lokomotiva Pardubice
11:45:00 Hrnčířová Magda STH0051 7204974 B SK Studenec
11:48:00 Knápková Adéla ZAM9953 436955 C OB TJ Sokol Žamberk
11:51:00 Kejmarová Jana STH0152 51108 A SK Studenec
11:54:00 Nováková Markéta KUO0099 2075693 C KOB Ústí nad Orlicí
11:57:00 Vandasová Adéla PHK0255 8623000 A OK 99 Hradec Králové
12:00:00 Ciesiółka Katarzyna CHC00 9201008 K.O.B. Choceň

D21C 5.46 km, 35 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:21:00 Vítková Lucie PHK8055 9448 C OK 99 Hradec Králové
11:23:00 Vejražková Róza SJC0151 2056270 A Sportcentrum Jičín
11:25:00 Peremská Dana SRK9351 9536 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:27:00 Waňková Martina LPU9959 9102570 A OK Lokomotiva Pardubice
11:29:00 Záveská Anna DOB8851 49612 C KOB Dobruška
11:31:00 Skalická Karolína ZAM9652 1400431 C OB TJ Sokol Žamberk
11:33:00 Zvěřinová Martina LPU8357 7202878 E OK Lokomotiva Pardubice
11:35:00 Azebová Nina PHK8855 981820 C OK 99 Hradec Králové
11:37:00 Zlámalová Nikola SJC9951 2056287 A Sportcentrum Jičín
11:39:00 Šádková Lucie PHK9654 224885 C OK 99 Hradec Králové
11:41:00 Smutná Pavla VAM8651 9674 C OOB Vamberk
11:43:00 Fenclová Marta LPU7667 301173 E OK Lokomotiva Pardubice
11:45:00 Fundová Eliška SHK9351 995884 C OK Slavia Hradec Králové
11:47:00 Randáková Helena VRL7452 515185 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:49:00 Knapová Iva LPU6052 9316 C OK Lokomotiva Pardubice
11:51:00 Balcarová Jana PHK8852 9355 C OK 99 Hradec Králové
11:53:00 Venclová Veronika ZAM8251 2053565 C OB TJ Sokol Žamberk
11:55:00 Chládková Simona LPU9658 434574 R OK Lokomotiva Pardubice
11:57:00 Thýnová Nikola SHK0051 2032191 A OK Slavia Hradec Králové
11:59:00 Peterová Jana LPU0057 897364 A OK Lokomotiva Pardubice

D21D 4.18 km, 25 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Šiffelová Lenka ZAM8452 2103234 C OB TJ Sokol Žamberk
10:05:00 Balcarová Mirka PHK9151 49696 C OK 99 Hradec Králové
10:08:00 Marešová Kristýna LPU9155 405957 C OK Lokomotiva Pardubice
10:11:00 Andělová Ivana LTU8550 2057592 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:14:00 Chládková Eva ZAM7051 2053562 C OB TJ Sokol Žamberk
10:17:00 Koutná Hana PHK9651 410799 C OK 99 Hradec Králové
10:20:00 Jirásková Barbora SHK9050 2053561 C OK Slavia Hradec Králové
10:23:00 Koutná Kateřina PHK9351 410800 C OK 99 Hradec Králové
10:26:00 Klimplová Zuzana LPU8151 7207503 C OK Lokomotiva Pardubice
10:29:00 Kodytková Iva VAM7751 9677 C OOB Vamberk
10:32:00 Kmentová Lenka ZAM8552 2108886 C OB TJ Sokol Žamberk

D35C 4.61 km, 30 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Besedová Petra PHK7654 1417264 C OK 99 Hradec Králové
10:03:00 Petrásová Simona LPU7556 2096144 C OK Lokomotiva Pardubice
10:05:00 Štěpánová Dita DOB7956 7226 C KOB Dobruška
10:07:00 Kulhavá Jarmila SRK6751 2045240 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:09:00 Kovářová Anna CET7552 339546 C TJ Loko Česká Třebová
10:11:00 Kunartová Lenka PHK7852 9408 C OK 99 Hradec Králové
10:13:00 Švíglerová Pavla LPU7658 889272 C OK Lokomotiva Pardubice
10:15:00 Šklíbová Jana SRK7651 7204991 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:17:00 Ježková Dana SNA7850 1401856 C TJ START Náchod
10:19:00 Filipová Ivana SRK7373 2096120 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:21:00 Kroniková Jana SHK7350 2049540 C OK Slavia Hradec Králové
10:23:00 Mrskočová Dana LPU7356 2049512 C OK Lokomotiva Pardubice
10:25:00 Chvátilová Pavlína PHK7450 9430 C OK 99 Hradec Králové
10:27:00 Kutlvašrová Vladimíra VRL7752 2060275 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:29:00 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C OK Jilemnice
10:31:00 Kubečková Zdena PHK7551 1413332 C OK 99 Hradec Králové
10:33:00 Waňková Dita LPU7158 331619 C OK Lokomotiva Pardubice
10:35:00 Vandasová Markéta VAM7250 2053570 C OOB Vamberk
10:37:00 Stolinová Lenka DOB8158 7233 C KOB Dobruška
10:39:00 Haasová Renata LPU7960 410784 C OK Lokomotiva Pardubice
10:41:00 Kopecká Marcela PHK6852 9494 C OK 99 Hradec Králové
10:43:00 Čečková Martina SHK7753 9201377 C OK Slavia Hradec Králové
10:45:00 Ticháčková Magdalena SJC7962 9940 C Sportcentrum Jičín
10:47:00 Novotná Martina PHK8255 416264 C OK 99 Hradec Králové
10:49:00 Kamenická Lenka OSN6955 9690219 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:51:00 Čivrná Karolína VRL7355 886273 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:53:00 Havrdová Renata SJC7756 9977 C Sportcentrum Jičín
10:55:00 Krejsová Martina CHT8152 52175 C OOB SK Chrast

D35D 3.94 km, 25 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Binarová Jitka UOL7751 2049585 C SOB Olomouc
10:03:00 Šafářová Ivana CET8051 9724 C TJ Loko Česká Třebová
10:05:00 Loukotová Andrea HOR7350 52892 C TJ Jiskra Hořice
10:07:00 Kárníková Kamila LPU8153 2118499 C OK Lokomotiva Pardubice
10:09:00 Boháčová Alena KUN7450 9027 C TJ Sokol Kunvald
10:11:00 Kodytková Karolína SHK7750 2070825 C OK Slavia Hradec Králové
10:13:00 Dvořáková Zuzana LPU7559 2108891 C OK Lokomotiva Pardubice
10:15:00 Říhová Kateřina PHK8052 428295 C OK 99 Hradec Králové
10:17:00 Hrnčířová Lenka STH7251 410775 C SK Studenec
10:19:00 Mikysková Ilona VAM7550 51469 C OOB Vamberk
10:21:00 Vodičková Lenka LPU7357 2049524 C OK Lokomotiva Pardubice
10:23:00 Sedláčková Petra KOR7451 2106724 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:25:00 Černá Petra ALB7450 7220 C OOB Albrechtice nad Orlicí
10:27:00 Licková Dana LTU7350 2057595 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:29:00 Valachová Jana LPU6654 253353 C OK Lokomotiva Pardubice
10:31:00 Mádlová Denisa BRU7550 425507 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:33:00 Kašparová Eva TYN7452 2111703 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:35:00 Ježková Romana JIL7552 2075623 C OK Jilemnice
10:37:00 Tichá Elena LPU8258 232605 C OK Lokomotiva Pardubice
10:39:00 Termerová Jana LTU7850 2103288 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:41:00 Kroupová Kateřina LPU8154 2075645 C OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 Koutná Alena PHK7052 232635 C OK 99 Hradec Králové
10:45:00 Brožková Květa KUO7451 887160 C KOB Ústí nad Orlicí
10:47:00 Tichá Kateřina KOR7550 2087670 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:49:00 Štichhauerová Kateřina LPU7468 2070813 C OK Lokomotiva Pardubice
10:51:00 Moskvová Jitka ZLH7551 361979 C OOB TJ Zlaté Hory
10:53:00 Janků Radka SJC7353 2056264 C Sportcentrum Jičín
10:55:00 Rykalová Jitka VAM7251 9680 C OOB Vamberk
10:57:00 Junková Kateřina STH7351 7204984 C SK Studenec
10:59:00 Müllerová Marie KOR7650 2112729 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:01:00 Rychterová Kateřina PHK7752 9409 C OK 99 Hradec Králové
11:03:00 Kašparová Eva LPU7854 2059754 C OK Lokomotiva Pardubice
11:05:00 Hájková Eva VRL7454 2096244 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:07:00 Krunčíková Iva SHK7751 682611 C OK Slavia Hradec Králové
11:09:00 Šišmová Hana TYN6850 7209364 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:11:00 Hanušová Monika VRL7654 2080989 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:13:00 Krpatová Zuzana LPU7558 2035734 C OK Lokomotiva Pardubice
11:15:00 Linková Eva STH7753 253377 C SK Studenec
11:17:00 Hladká Petra KOR7950 7003046 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:19:00 Kadaňová Barbora LPU8253 9868 C OK Lokomotiva Pardubice
11:21:00 Rybínová Iva KOR7551 2067247 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:23:00 Mudruňková Romana VAM7752 2109696 C OOB Vamberk
11:25:00 Hančová Alice VRL7052 206480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

D45C 4.00 km, 30 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:28:00 Hindráková Martina LTU6451 7201808 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:30:00 Chmelařová Marie SHK6352 9122 C OK Slavia Hradec Králové
11:32:00 Čermáková Renata LPU6553 9652405 C OK Lokomotiva Pardubice
11:34:00 Netuková Hana SHK7052 219217 C OK Slavia Hradec Králové
11:36:00 Rusinová Alena BRU7152 2032384 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:38:00 Hlaváčková Renata PHK7060 301191 C OK 99 Hradec Králové
11:40:00 Müllerová Zorka BZP6750 981805 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:42:00 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C OK Slavia Hradec Králové
11:44:00 Lazáková Šárka LTU6952 2057594 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:46:00 Mutinská Zdeňka KUO6499 51751 C KOB Ústí nad Orlicí
11:48:00 Koberová Lenka LPU6954 9336 C OK Lokomotiva Pardubice
11:50:00 Novotná Ivana PHK6354 219239 C OK 99 Hradec Králové
11:52:00 Klapalová Jana VAM6451 1416361 C OOB Vamberk
11:54:00 Pipková Táňa LPU7156 2049550 C OK Lokomotiva Pardubice
11:56:00 Kosová Michaela SRK6752 7207351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:58:00 Azebová Martina PHK6757 49890 C OK 99 Hradec Králové

D45D 3.25 km, 20 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Čermáková Lucie PHK7150 2103266 C OK 99 Hradec Králové
11:02:00 Lockerová Milena SRK7251 9801 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:04:00 Weisbauerová Blanka LPU6351 9251 C OK Lokomotiva Pardubice
11:06:00 Hausvaterová Marcela SHK6152 219201 C OK Slavia Hradec Králové
11:08:00 Hanušová Jitka LTU6352 2085638 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:10:00 Kavalírová Zuzana PHK6950 2035720 C OK 99 Hradec Králové
11:12:00 Egrtová Jitka SHK6354 331561 C OK Slavia Hradec Králové
11:14:00 Kolářová Andrea BRU7151 425506 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:16:00 Kološová Jana LPU6653 9346 C OK Lokomotiva Pardubice
11:18:00 Nožková Dagmar ZAM6251 2092408 C OB TJ Sokol Žamberk
11:20:00 Frömmelová Dana BRU7251 887923 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:22:00 Remešová Alena DOB6150 7249 C KOB Dobruška
11:24:00 Hančová Hana VRL5652 8980 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:26:00 Veverková Yveta VAM6452 9678 C OOB Vamberk
11:28:00 Žáková Marcela LPU7053 425554 C OK Lokomotiva Pardubice
11:30:00 Třešňáková Blanka JIL7051 426380 C OK Jilemnice
11:32:00 Fundová Hana SHK6752 410739 C OK Slavia Hradec Králové
11:34:00 Maňáková Silvie PHK7151 224872 C OK 99 Hradec Králové
11:36:00 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C OK RECO Sport
11:38:00 Kalousová Dana ZAM5951 9032 C OB TJ Sokol Žamberk
11:40:00 Weberová Zuzana PHK6961 9462 C OK 99 Hradec Králové
11:42:00 Roudná Eva LPU6554 51183 C OK Lokomotiva Pardubice
11:44:00 Justová Jana PHK6153 207818 C OK 99 Hradec Králové
11:46:00 Machová Iveta NPA6851 7207884 C SK LOB Nová Paka
11:48:00 Peremská Dana SRK6351 9535 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:50:00 Bienová Věra SJC5752 9918 C Sportcentrum Jičín
11:52:00 Lamichová Iva PHK6353 9438 C OK 99 Hradec Králové
11:54:00 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C TJ START Náchod
11:56:00 Dohnálková Jana SHK7252 51131 C OK Slavia Hradec Králové
11:58:00 Šabatová Jana SRK6853 301130 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:00:00 Holečková Zdeňka SHK6950 9442 C OK Slavia Hradec Králové
12:02:00 Kulová Jana VAM6550 416317 C OOB Vamberk
12:04:00 Kokrdová Věra PHK6450 2080919 C OK 99 Hradec Králové

D55C 3.53 km, 25 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C OK Jilemnice
10:03:00 Víchová Ladislava LPU5851 888601 C OK Lokomotiva Pardubice
10:05:00 Filipová Dagmar SHK5651 9111 C OK Slavia Hradec Králové
10:07:00 Panchártková Jitka PHK5951 253368 C OK 99 Hradec Králové
10:09:00 Bláhová Luba SHK5852 9118 C OK Slavia Hradec Králové
10:11:00 Klimplová Alena LPU5551 1006614 C OK Lokomotiva Pardubice
10:13:00 Jiranová Alena PHK5351 9371 C OK 99 Hradec Králové
10:15:00 Langrová Eva SNA5351 9612 C TJ START Náchod
10:17:00 Svobodová Eva SHK5853 301696 C OK Slavia Hradec Králové
10:19:00 Kalibánová Jiřina NPA5351 2060217 C SK LOB Nová Paka
10:21:00 Běhounová Jiřina PHK5651 2102552 C OK 99 Hradec Králové
10:23:00 Dusílková Marie SRK5752 2091518 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:25:00 Vychodilová Jiřina SHK5951 9897 C OK Slavia Hradec Králové
10:27:00 Hušková Eva NPA5754 7203468 C SK LOB Nová Paka
10:29:00 Lennerová Eva LPU5653 9279 C OK Lokomotiva Pardubice
10:31:00 Nýdrlová Eva VRL5451 8954 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:33:00 Novotná Jiřina LPU5654 9290 C OK Lokomotiva Pardubice
10:35:00 Šabatková Zdena SHK5652 9112 C OK Slavia Hradec Králové
10:37:00 Zvěřinová Darina SNA5952 51443 C TJ START Náchod
10:39:00 Dlasková Anna DKP5350 51795 C Oddíl OB Kotlářka

D65C 2.75 km, 20 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:28:00 Kubíková Květa LPU4752 9247 C OK Lokomotiva Pardubice
11:31:00 Martincová Helena ZAM5051 9033 C OB TJ Sokol Žamberk
11:34:00 Kutáčková Stanislava LTU4751 2058517 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:37:00 Kellnerová Stanislava LPU4950 436429 C OK Lokomotiva Pardubice
11:40:00 Lhotská Hana ZAM4651 2056289 C OB TJ Sokol Žamberk

H10N 2.53 km, 25 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Kutlvašr Vladimír VRL1002 2075628 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:32:00 Kunart Lukáš PHK1010 2059756 C OK 99 Hradec Králové
10:34:00 Ticháček Jáchym SJC1004 9914 C Sportcentrum Jičín
10:36:00 Suk Marek LTU0900 416289 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:38:00 Cach Jan LPU0805 2088214 C OK Lokomotiva Pardubice
10:40:00 Pachel Jiří ZAM0801 2053566 C OB TJ Sokol Žamberk
10:42:00 Vanický Viktor KOR0803 2112778 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:44:00 Kárník Štěpán LPU1002 2049542 C OK Lokomotiva Pardubice
10:46:00 Čečka Matěj SHK0901 2113079 C OK Slavia Hradec Králové
10:48:00 Šíma Antonín SRK1001 2080830 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:50:00 Kadaně Matěj LPU1001 9212 C OK Lokomotiva Pardubice
10:52:00 Kunt Martin ZAM0701 2102873 C OB TJ Sokol Žamberk
10:54:00 Čečka Vojtěch SHK08 2113080 OK Slavia Hradec Králové
10:56:00 Šípek Daniel LPU0806 2075641 C OK Lokomotiva Pardubice
10:58:00 Vlach Antonín SJC0903 2115011 C Sportcentrum Jičín
11:00:00 Juška Vojtěch LPU1003 2082906 C OK Lokomotiva Pardubice

H10C 2.75 km, 20 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:29:00 Hanák Matěj LTU0701 2103287 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:31:00 Třešňák Matěj JIL0701 2096128 C OK Jilemnice
10:33:00 Karásek Šimon SJC0804 2103299 C Sportcentrum Jičín
10:35:00 Marek Bořivoj KOR0701 2051501 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:37:00 Buďárek Šimon STH0703 9044 C SK Studenec
10:39:00 Vrábel Štěpán PHK0705 9387 C OK 99 Hradec Králové
10:41:00 Moskva Vojtěch ZLH0802 416097 C OOB TJ Zlaté Hory
10:43:00 Haken Miroslav SJC0703 2115003 C Sportcentrum Jičín
10:45:00 Pavelec Michal NPA0801 2122281 C SK LOB Nová Paka
10:47:00 Kutáček Ondřej LTU0700 2103289 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:49:00 Kadaně Marek LPU0703 2025377 C OK Lokomotiva Pardubice
10:51:00 Vaníček Jan SJC0705 2115000 C Sportcentrum Jičín
10:53:00 Schejbal Filip LPU0711 2103276 C OK Lokomotiva Pardubice
10:55:00 Horák Filip PHK0701 2088727 C OK 99 Hradec Králové
10:57:00 Matěásko Marek JIL0702 425574 C OK Jilemnice
10:59:00 Kurka Antonín SHK0700 2082904 C OK Slavia Hradec Králové
11:01:00 Doucha Tomáš SNA0801 9616 C TJ START Náchod
11:03:00 Termer Štěpán LTU0800 425571 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:05:00 Šeps Miroslav SRK0801 9794 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:07:00 Rémiš Šimon SHK0801 2122288 C OK Slavia Hradec Králové
11:09:00 Hladký Matěj KOR0700 2060299 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:11:00 Držka Filip LPU0901 9324 C OK Lokomotiva Pardubice
11:13:00 Hladký Radovan KOR0900 2087655 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:15:00 Příkazský Josef PHK0800 2080949 C OK 99 Hradec Králové
11:17:00 Vondra Matěj LTU0702 2057580 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:19:00 Jelínek František PHK0900 2113356 C OK 99 Hradec Králové
11:21:00 Švorc Petr SJC0700 2114991 C Sportcentrum Jičín
11:23:00 Metelka Tomáš PHK0801 331689 C OK 99 Hradec Králové
11:25:00 Rémiš Štěpán SHK0802 2122266 C OK Slavia Hradec Králové
11:27:00 Kroupa Matyáš LPU0902 2070816 C OK Lokomotiva Pardubice
11:29:00 Novotný Vít PHK0901 2060279 C OK 99 Hradec Králové
11:31:00 Schejbal Matyáš LPU0710 2108905 C OK Lokomotiva Pardubice
11:33:00 Ticháček Jakub SJC0704 9951 C Sportcentrum Jičín
11:35:00 Zídek Filip PHK0706 2102704 C OK 99 Hradec Králové
11:37:00 Kopecký Matyáš SJC0702 8225 C Sportcentrum Jičín

H12C 3.38 km, 25 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Pompach Lukáš PHK0500 2035735 B OK 99 Hradec Králové
10:02:00 Krejčí Martin KOR0600 2095970 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:04:00 Šeps Daniel SRK0504 2027229 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:06:00 Štichhauer Adam LPU0603 2035729 B OK Lokomotiva Pardubice
10:08:00 Jiroušek Dominik SRK0602 2091551 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:10:00 Hanuš Filip VRL0604 2078481 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:12:00 Stavrinou David SRK0506 2027238 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:14:00 Šípek Ondřej LPU0505 2045219 B OK Lokomotiva Pardubice
10:16:00 Lazák Jan LTU0500 2057590 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:18:00 Doucha Martin SNA0501 9636 B TJ START Náchod
10:20:00 Stach Ondřej JIL0602 0 OK Jilemnice
10:22:00 Stohanzl Patrik LPU0510 2085645 B OK Lokomotiva Pardubice
10:24:00 Hiller Vojtěch ZAM0501 9029 C OB TJ Sokol Žamberk
10:26:00 Vališ Vojtěch LPU0512 2091545 B OK Lokomotiva Pardubice
10:28:00 Čermák Martin PHK0502 2080972 B OK 99 Hradec Králové
10:30:00 Morávek Martin SRK0503 425589 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:32:00 Pavelec Matěj NPA0501 2122282 B SK LOB Nová Paka
10:34:00 Kurka Jaroslav SHK0501 2082901 C OK Slavia Hradec Králové
10:36:00 Janků Štěpán SJC0501 2056294 B Sportcentrum Jičín
10:38:00 Sádovský Jáchym LPU0508 2032174 C OK Lokomotiva Pardubice
10:40:00 Severa Lukáš PHK0603 2112750 C OK 99 Hradec Králové
10:42:00 Dlabola Jakub SJC0602 2102080 C Sportcentrum Jičín
10:44:00 Málek David PHK0504 7260020 B OK 99 Hradec Králové
10:46:00 Šimerda Václav SRK0605 2025360 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:48:00 Čihák Jan HOR0601 2104603 C TJ Jiskra Hořice
10:50:00 Vlach František SJC0603 2114992 C Sportcentrum Jičín
10:52:00 Čivrný Jan VRL0501 232649 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:54:00 Kadrman Jakub CET0502 9723 C TJ Loko Česká Třebová

H12D 2.70 km, 20 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:41:00 Hylmar Zdeněk ZAM0504 9036 OB TJ Sokol Žamberk
10:43:00 Sedláček David KOR0502 2106740 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:45:00 Bělohlávek Michal PHK0604 0 C OK 99 Hradec Králové
10:47:00 Munzar Jakub LPU0606 72010209 C OK Lokomotiva Pardubice
10:49:00 Fajfr Marek ZAM0602 1398978 C OB TJ Sokol Žamberk
10:51:00 Flos Tomáš LPU0633 2103270 C OK Lokomotiva Pardubice
10:53:00 Kokrda Adam PHK0503 2078477 C OK 99 Hradec Králové
10:55:00 Planík Martin STH0601 303928 C SK Studenec
10:57:00 Kočí Miroslav SHK0601 2088152 C OK Slavia Hradec Králové
10:59:00 Lesák Lukáš ZAM0502 426332 C OB TJ Sokol Žamberk
11:01:00 Dvořák Vojtěch LPU0506 2075618 C OK Lokomotiva Pardubice
11:03:00 Potůček Oto LTU0501 405972 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:05:00 Horáček Dominik STH0600 330520 C SK Studenec
11:07:00 Kučera Tomáš PHK0605 0 C OK 99 Hradec Králové
11:09:00 Hostinský Matěj LPU0604 9233 C OK Lokomotiva Pardubice
11:11:00 Zemánek Adam SRK0502 425553 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.

H14C 3.81 km, 25 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:08:00 Fábera David SHK0305 2088201 A OK Slavia Hradec Králové
10:10:00 Šedivka Pavel LTU0401 2057587 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:12:00 Typlt Tomáš NPA0406 7207895 B SK LOB Nová Paka
10:14:00 Kodytek Adam SHK0402 2073745 B OK Slavia Hradec Králové
10:16:00 Štichhauer Daniel LPU0405 9102564 B OK Lokomotiva Pardubice
10:18:00 Fajfer Filip NPA0401 2122275 B SK LOB Nová Paka
10:20:00 Neumann Matěj PHK0400 2073740 B OK 99 Hradec Králové
10:22:00 Vitvar Radim SJC0404 2080982 B Sportcentrum Jičín
10:24:00 Procinger Jakub VRL0305 2088183 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:26:00 Holman Antonín HOR0405 2103297 C TJ Jiskra Hořice
10:28:00 Kokrda Vojtěch PHK0402 2078476 C OK 99 Hradec Králové
10:30:00 Mádle Kryštof BRU0400 2011798 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:32:00 Dohnálek Tomáš SHK0403 1400421 B OK Slavia Hradec Králové
10:34:00 Waněk Hubert LPU0309 7200595 A OK Lokomotiva Pardubice
10:36:00 Flegl Martin SRK0300 2091541 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:38:00 Novák Adam LPU0320 2096140 B OK Lokomotiva Pardubice
10:40:00 Kunt Stanislav ZAM0401 2102818 C OB TJ Sokol Žamberk
10:42:00 Rak Tomáš SHK0400 2049527 B OK Slavia Hradec Králové
10:44:00 Tesař Zdeněk SJC0401 2053544 B Sportcentrum Jičín
10:46:00 Haas Filip LPU0401 2070815 A OK Lokomotiva Pardubice
10:48:00 Černík Adam SHK0404 2073723 B OK Slavia Hradec Králové
10:50:00 Dvořáček Filip LPU0420 2113098 C OK Lokomotiva Pardubice
10:52:00 Kaška Jan ZAM0301 2096135 C OB TJ Sokol Žamberk
10:54:00 Filsak Rafael SJC0301 2102081 C Sportcentrum Jičín
10:56:00 Šitina Tomáš LTU0300 2057588 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:58:00 Tobolka Jiří HOR0403 0 C TJ Jiskra Hořice
11:00:00 Ráček Jan KUO0302 2085625 C KOB Ústí nad Orlicí
11:02:00 Růžička Jan SJC0406 2102074 B Sportcentrum Jičín
11:04:00 Pirožek Vojtěch LTU0400 2057589 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:06:00 Juška Jiří LPU0304 2045238 C OK Lokomotiva Pardubice
11:08:00 Kolář Šimon SHK0405 7200597 B OK Slavia Hradec Králové
11:10:00 Choutka Matěj NPA0402 2122280 B SK LOB Nová Paka
11:12:00 Chaloupský Jakub PHK0302 682336 A OK 99 Hradec Králové
11:14:00 Novák Stanislav NPA0404 2122278 B SK LOB Nová Paka
11:16:00 Krpata Michal LPU0403 9201683 A OK Lokomotiva Pardubice
11:18:00 Tichý Lubomír SHK0303 7206348 B OK Slavia Hradec Králové
11:20:00 Schneidewind Richard HOR0404 2102540 C TJ Jiskra Hořice
11:22:00 Toborek Jakub CHC03 8030803 K.O.B. Choceň

H14D 2.90 km, 20 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Hájek Matěj VRL0402 2087702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:03:00 Kovařík Ondřej KUO0303 2103752 KOB Ústí nad Orlicí
10:06:00 Pinke Tomáš LPU0311 2085651 C OK Lokomotiva Pardubice
10:09:00 Valenta Ondřej JIL0401 2035789 C OK Jilemnice
10:12:00 Pávek Ondřej KUO0301 2085585 C KOB Ústí nad Orlicí
10:15:00 Hladký Filip KOR0300 2051521 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:18:00 Kuhn Vojtěch LPU0404 2049547 C OK Lokomotiva Pardubice
10:21:00 Müller Matěj KOR0302 2083389 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:24:00 Molinger Matěj SNA0401 9624 C TJ START Náchod

H16C 3.93 km, 25 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Růžička Radek LPU0201 320291 C OK Lokomotiva Pardubice
10:02:00 Poláček Radim PHK0201 9967 C OK 99 Hradec Králové
10:04:00 Koditek Jonáš KUO0101 2051522 B KOB Ústí nad Orlicí
10:06:00 Pachel Jakub ZAM0202 9284 C OB TJ Sokol Žamberk
10:08:00 Bárta Šimon PHK0202 9428 B OK 99 Hradec Králové
10:10:00 Paleček Ondřej SRK0103 7209449 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:12:00 Vališ Jan LPU0210 2091559 C OK Lokomotiva Pardubice
10:14:00 Krsek Šimon ZAM0204 2075607 C OB TJ Sokol Žamberk
10:16:00 Locker Daniel SRK0200 405991 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:18:00 Gottstein Jonáš JIL0107 2078455 A OK Jilemnice
10:20:00 Zamastil Michal LTU0203 2057576 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:22:00 Šišma Vojtěch LPU0204 7208077 B OK Lokomotiva Pardubice
10:24:00 Moravec Jan ZAM0205 8629818 C OB TJ Sokol Žamberk
10:26:00 Tichý Ondřej KOR0200 2011867 OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:28:00 Procinger Jan VRL0102 2082910 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:30:00 Ježek Jakub JIL0104 2035716 A OK Jilemnice
10:32:00 Porkert Jan SHK0100 7207030 B OK Slavia Hradec Králové
10:34:00 Zemánek Mikuláš SRK0201 9496 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:36:00 Pipek Ondřej LPU0203 7200907 A OK Lokomotiva Pardubice
10:38:00 Langr Jan SHK0101 51179 B OK Slavia Hradec Králové
10:40:00 Dostál Jakub VRL0104 7206528 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:42:00 Vlastník Matouš JIL0201 2073749 B OK Jilemnice
10:44:00 Mejsnar Jaroslav VRL0202 7260006 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:46:00 Kroutil Jan KUO0202 2102858 C KOB Ústí nad Orlicí

H18C 4.23 km, 30 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:30:00 Jiran Miloš VRL9904 7209353 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:32:00 Hašek Patrik LTU0000 2057579 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:34:00 Jansa Radek BRU0002 2032372 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:36:00 Roudný Václav LPU0001 7207061 A OK Lokomotiva Pardubice
11:38:00 Metelka Ondřej PHK0101 2058465 A OK 99 Hradec Králové
11:40:00 Ježek Vít JIL9903 425529 C OK Jilemnice
11:42:00 Fencl Jonáš LPU9902 2070827 A OK Lokomotiva Pardubice
11:44:00 Urban Michal KUO0001 2035149 C KOB Ústí nad Orlicí
11:46:00 Sourada Tomáš ZAM9902 1400449 C OB TJ Sokol Žamberk
11:48:00 Tichý Radomír SHK0000 7300181 A OK Slavia Hradec Králové
11:50:00 Šitina Jakub LTU0001 2057577 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:52:00 Kolář Adam BRU0104 425513 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:54:00 Friml Dominik ZAM9901 2058526 C OB TJ Sokol Žamberk
11:56:00 Vlastník Šimon JIL9904 2060257 B OK Jilemnice
11:58:00 Karásek Matěj SJC0001 2025365 C Sportcentrum Jičín
12:00:00 Czapliński Jakub CHC0003 1401455 C K.O.B. Choceň

H21C 6.31 km, 40 m, 23 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:28:00 Sedlák Radek LIP7500 7207339 C SOS Mamuti z Lipovky
10:30:00 Jurica Jan LPU9611 1400447 C OK Lokomotiva Pardubice
10:32:00 Karkoš Petr XCR7300 0 C MTB Chrudim
10:34:00 Zlámal David SJC9603 2053542 C Sportcentrum Jičín
10:36:00 Kamenický Radan OSN6004 9601003 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:38:00 Hovorka Lukáš LPU9001 981816 C OK Lokomotiva Pardubice
10:40:00 Černý Martin JIL8703 2078469 C OK Jilemnice
10:42:00 Jirásek Michal SHK8901 7777400 C OK Slavia Hradec Králové
10:44:00 Locker Tomáš SRK9802 2017682 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:46:00 Kadečka Petr ALB8400 7208 C OOB Albrechtice nad Orlicí
10:48:00 Držka Štěpán LPU7604 7209354 C OK Lokomotiva Pardubice
10:50:00 Doucha Jiří SNA7105 9626 C TJ START Náchod
10:52:00 Černý Vojtěch JIL9006 9091 C OK Jilemnice
10:54:00 Krejsa Jan CHT8701 53155 C OOB SK Chrast
10:56:00 Záveský Marek CET9001 331131 C TJ Loko Česká Třebová
10:58:00 Vávra Jaroslav LPU7308 7203457 C OK Lokomotiva Pardubice
11:00:00 Kupka Jaroslav ALB7800 7213 C OOB Albrechtice nad Orlicí
11:02:00 Janda Martin DOB8002 920696 C KOB Dobruška
11:04:00 Záveský Filip LPU9306 7207493 C OK Lokomotiva Pardubice
11:06:00 Kamenický Jeroným OSN9549 551995 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:08:00 Šabatka Zdeněk PHK8900 9189 C OK 99 Hradec Králové
11:10:00 Lesák Jakub ZAM9603 7210071 C OB TJ Sokol Žamberk
11:12:00 Šabatka Jan SHK9001 9193 C OK Slavia Hradec Králové
11:14:00 Haas Karel LPU7304 9294 C OK Lokomotiva Pardubice
11:16:00 Moskva Roman ZLH7501 7506161 C OOB TJ Zlaté Hory
11:18:00 Chmelař Lukáš XHK9100 7003041 MTBO Racing team Hradec Králové
11:20:00 Dušek Martin ZAM9602 2053567 OB TJ Sokol Žamberk
11:22:00 Rusin Jan LPU0008 2032380 A OK Lokomotiva Pardubice
11:24:00 Paukert Lukáš KUO9801 980351 A KOB Ústí nad Orlicí
11:26:00 Macl Jan LPU9102 9867 C OK Lokomotiva Pardubice
11:28:00 Souček Tomáš SHK8200 7203456 C OK Slavia Hradec Králové
11:30:00 Míča Tomáš LPU9707 2032186 B OK Lokomotiva Pardubice
11:32:00 Losman Petr PHK7901 553446 R OK 99 Hradec Králové
11:34:00 Novotný Vojtěch LPU9702 9308 C OK Lokomotiva Pardubice
11:36:00 Hrdinka Daniel VRL9701 2085616 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:38:00 Roudný Martin LPU0002 7202872 A OK Lokomotiva Pardubice
11:40:00 Veverka Tomáš VAM8401 9669 C OOB Vamberk
11:42:00 Hrouda Matěj JIL9804 2035717 A OK Jilemnice
11:44:00 Kamenický Tobiáš OSN9339 9930517 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:46:00 Štěpánek Milan KUO8301 52322 C KOB Ústí nad Orlicí
11:48:00 Remeš Petr SHK9403 7207364 C OK Slavia Hradec Králové
11:50:00 Hledík Jakub CHT9501 7207628 C OOB SK Chrast
11:52:00 Krawczyński Mikołaj CHC0001 7203698 A K.O.B. Choceň
11:54:00 Lauterbach David ZAM9801 2085646 A OB TJ Sokol Žamberk
11:56:00 Majasow Kostiantyn CHC83 502257 K.O.B. Choceň
11:58:00 Vandas Daniel PHK9805 9110998 E OK 99 Hradec Králové
12:00:00 Sobczyński Kalikst CHC7101 9595959 C K.O.B. Choceň

H21D 4.96 km, 30 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:39:00 Hanousek Martin CTB7910 4678 C SK OB Chotěboř
11:42:00 Janeček Tomáš PHK9205 7207613 C OK 99 Hradec Králové
11:45:00 Nymsa Zdeněk TYN8502 682669 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:48:00 Andrš Petr ZAM8401 2083373 C OB TJ Sokol Žamberk
11:51:00 Kutílek Jakub LPU8609 2079499 C OK Lokomotiva Pardubice

H35C 5.67 km, 35 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Sršeň Tomáš VAM8001 9590 C OOB Vamberk
10:02:00 Bláha Jan SHK8215 9145 C OK Slavia Hradec Králové
10:04:00 Belej Jiří LPU7421 2045236 C OK Lokomotiva Pardubice
10:06:00 Svoboda Ondřej SHK7605 9101116 C OK Slavia Hradec Králové
10:08:00 Zídek Jan PHK7303 2102685 C OK 99 Hradec Králové
10:10:00 Koblížek Kamil KUO8001 980350 C KOB Ústí nad Orlicí
10:12:00 Kuhn Jiří LPU7718 2049548 C OK Lokomotiva Pardubice
10:14:00 Kolář Viktor HOR7300 2049537 C TJ Jiskra Hořice
10:16:00 Kolář Zdeněk BRU7101 425502 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:18:00 Slovák Miroslav SHK7704 9101117 C OK Slavia Hradec Králové
10:20:00 Pipek Kamil LPU7310 2049532 C OK Lokomotiva Pardubice
10:22:00 Vandas Luděk VAM6601 9111166 C OOB Vamberk
10:24:00 Šklíba Jan SRK7501 7204489 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:26:00 Rusin Jan BRU7601 2032383 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:28:00 Václavek Jan LPU7816 2025376 C OK Lokomotiva Pardubice
10:30:00 Čečka Jiří SHK7600 7756 C OK Slavia Hradec Králové
10:32:00 Műller Kamil TYN7500 2049538 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:34:00 Hausvater Karel SHK5801 301648 C OK Slavia Hradec Králové
10:36:00 Netopil Libor VAM7401 1700083 C OOB Vamberk
10:38:00 Froš Štěpán LPU7309 2049533 C OK Lokomotiva Pardubice
10:40:00 Podlešák Marek PHK7802 2088213 C OK 99 Hradec Králové
10:42:00 Hladký Viktor VAM8201 7003026 C OOB Vamberk
10:44:00 Filip Libor SRK7101 2080850 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:46:00 Tesař Zdeněk SJC7401 2053543 C Sportcentrum Jičín
10:48:00 Vodička Oldřich LPU7715 2025371 C OK Lokomotiva Pardubice
10:50:00 Kutlvašr Ruda VRL7601 2017664 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:52:00 Fukátko Jan LPU8105 9282 C OK Lokomotiva Pardubice
10:54:00 Binar Robert OOL7501 681853 C SK Haná orienteering
10:56:00 Chrást Tomáš STH7401 7203467 C SK Studenec

H35D 4.43 km, 25 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:47:00 Kadrman Jiří CET7301 2801039 C TJ Loko Česká Třebová
10:49:00 Kašpar Václav TYN7001 2111719 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:51:00 Zlesák Ondřej JIL7601 9067 C OK Jilemnice
10:53:00 Suchý Petr SHK7800 2069098 C OK Slavia Hradec Králové
10:55:00 Hanuš Vladimír VRL7508 2078480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:57:00 Kroupa Jan LPU8103 2070819 C OK Lokomotiva Pardubice
10:59:00 Dostál Dalibor VRL7308 1413338 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:01:00 Nekvapil Ondřej LPU7403 253351 C OK Lokomotiva Pardubice
11:03:00 Hladký Tomáš KOR7600 2060298 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:05:00 Panáček Aleš 8MC7600 2049530 Papiyon
11:07:00 Stavrinou Marios SRK7901 2027228 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:09:00 Příkazský Jakub PHK8000 2091536 C OK 99 Hradec Králové
11:11:00 Zemánek Miroslav SRK7401 2027222 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:13:00 Vojtěch Libor HOR7303 9010 C TJ Jiskra Hořice
11:15:00 Pitrmuc Jan JIL7703 2075603 C OK Jilemnice
11:17:00 Lesák František ZAM7501 9040 C OB TJ Sokol Žamberk
11:19:00 Koutný Pavel PHK7108 51102 C OK 99 Hradec Králové
11:21:00 Macháček Lubomír LPU7515 2108901 C OK Lokomotiva Pardubice
11:23:00 Kadaník Libor PHK7204 2025375 C OK 99 Hradec Králové
11:25:00 Daněk Petr TYN7900 2111605 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:27:00 Marek Robert KOR7700 2051472 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:29:00 Melichar Igor PHK6504 1413331 C OK 99 Hradec Králové
11:31:00 Adamovský Michal TYN7200 9852 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:33:00 Šeps Jiří SRK7504 0 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:35:00 Šišma Pavel TYN6901 49698 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:37:00 Hanl Vratislav SRK7402 2027249 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:39:00 Pozdílek Martin PHK7803 2113082 C OK 99 Hradec Králové
11:41:00 Puš Roman STH7501 2032180 C SK Studenec
11:43:00 Čapek Miroslav PHK7603 2053586 C OK 99 Hradec Králové
11:45:00 Stohanzl Jan LPU7600 2103261 C OK Lokomotiva Pardubice
11:47:00 Matěásko Dušan JIL7605 0 OK Jilemnice
11:49:00 Kunt Stanislav ZAM7401 1421292 C OB TJ Sokol Žamberk
11:51:00 Kárník Jan LPU7811 9201841 C OK Lokomotiva Pardubice
11:53:00 Vých Luboš KOR7300 2095976 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:55:00 Hovorka Pavel LPU7908 9338 C OK Lokomotiva Pardubice
11:57:00 Śafář Miroslav CET7001 232633 C TJ Loko Česká Třebová

H45C 4.98 km, 30 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:13:00 Čivrný Pavel VRL6306 995887 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:15:00 Betlach Miroslav DKP6300 49818 C Oddíl OB Kotlářka
11:17:00 Hrobař Rudolf SRK4702 9798 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:19:00 Dvořák Luboš LPU6801 9232 C OK Lokomotiva Pardubice
11:21:00 Jakeš Josef TYN6501 995825 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:23:00 Bendák Petr LTU6500 2085654 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:25:00 Roudný Václav LPU6102 7209277 C OK Lokomotiva Pardubice
11:27:00 Chvátil Jiří PHK7200 336717 C OK 99 Hradec Králové
11:29:00 Mutinský Viktor KUO6501 51752 C KOB Ústí nad Orlicí
11:31:00 Kober Michal LPU6702 9335 C OK Lokomotiva Pardubice
11:33:00 Růžička Ivan PHK6702 336760 C OK 99 Hradec Králové
11:35:00 Vávra Radek HOR6301 2032106 C TJ Jiskra Hořice
11:37:00 Brancuský Zdeněk LPU6803 2075640 C OK Lokomotiva Pardubice
11:39:00 Vlastník Zdeněk JIL6901 2060259 C OK Jilemnice
11:41:00 Věříš Jan LPU7103 682602 C OK Lokomotiva Pardubice
11:43:00 Lazák Jan LTU6900 2057593 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:45:00 Fencl Petr LPU6901 9230 C OK Lokomotiva Pardubice
11:47:00 Kulhavý Josef SRK5701 681857 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:49:00 Vališ Jan LPU7104 2091562 C OK Lokomotiva Pardubice
11:51:00 Langr Jan SHK6701 9531 C OK Slavia Hradec Králové
11:53:00 Müller Robert 3XX6900 553456 POT
11:55:00 Brožek Tomáš KUO6902 920653 C KOB Ústí nad Orlicí
11:57:00 Kohout Josef SHK6902 2017669 C OK Slavia Hradec Králové
11:59:00 Valach Petr LPU6505 253352 C OK Lokomotiva Pardubice

H45D 3.90 km, 20 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Vychodil Tomáš SHK6301 51182 C OK Slavia Hradec Králové
10:03:00 Zákravský Zdeněk SNA5702 232953 C TJ START Náchod
10:05:00 Funda Michal SHK6403 410744 C OK Slavia Hradec Králové
10:07:00 Langr Stanislav SNA5403 9633 C TJ START Náchod
10:09:00 Třešňák Miloš JIL6902 2096118 C OK Jilemnice
10:11:00 Vach Vladimír KOR6900 2106728 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:13:00 Hanuš Pavel LTU6501 2085618 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:15:00 Řehák Pavel SJC6001 9916 C Sportcentrum Jičín
10:17:00 Svoboda Miloslav SHK5901 9158 C OK Slavia Hradec Králové
10:19:00 Hnyk Petr SNA5701 416261 C TJ START Náchod
10:21:00 Záveský Richard CET6301 232860 C TJ Loko Česká Třebová
10:23:00 Zamouřil Petr 79Z6800 0 RajP
10:25:00 Širůček Jaromír SHK6200 2085650 C OK Slavia Hradec Králové
10:27:00 Dudášek Karel DOB7001 888649 C KOB Dobruška
10:29:00 Molinger Luděk SNA7249 9645 C TJ START Náchod
10:31:00 Mikyska Alan VAM7149 9684 C OOB Vamberk
10:33:00 Frömmel Miroslav BRU6902 2033633 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:35:00 Holubář David KUO7101 2060252 C KOB Ústí nad Orlicí
10:37:00 Ptáček Miloš BRU7000 2032371 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:39:00 Rücker Petr HOR6500 2035741 C TJ Jiskra Hořice
10:41:00 Lux Zdeněk KUN6201 7208208 C TJ Sokol Kunvald
10:43:00 Dohnálek Pavel SHK7100 1400450 C OK Slavia Hradec Králové
10:45:00 Hájek Tibor VRL7202 2075627 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:47:00 Čihák Petr HOR6900 2113495 C TJ Jiskra Hořice
10:49:00 Šváb Pavel BRU6701 425509 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:51:00 Rémiš Jaromír SHK7200 2103291 C OK Slavia Hradec Králové
10:53:00 Cibulka Radek LPU7107 2049557 C OK Lokomotiva Pardubice
10:55:00 Novotný Pavel SHK6104 7203333 C OK Slavia Hradec Králové
10:57:00 Šabata Milan SRK6901 425579 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:59:00 Beseda Pavel CHT6910 51777 C OOB SK Chrast
11:01:00 Imlauf Martin SNA6301 9629 C TJ START Náchod

H55C 4.33 km, 25 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:41:00 Knap Jan LPU5101 51105 C OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 Tupec Jiří VAM5801 9581 C OOB Vamberk
10:45:00 Král Martin JIL6101 9071 C OK Jilemnice
10:47:00 Tůma Miloš DOB5600 7243 C KOB Dobruška
10:49:00 Andrš Milan ZAM5801 2085624 C OB TJ Sokol Žamberk
10:51:00 Mrštík Václav LPU5002 9215 C OK Lokomotiva Pardubice
10:53:00 Kynčl Stanislav JIL5401 9087 C OK Jilemnice
10:55:00 Novotný Miroslav LPU5905 2108909 C OK Lokomotiva Pardubice
10:57:00 Dušátko Petr PHK5702 2112740 C OK 99 Hradec Králové
10:59:00 Černý Petr ALB6000 7224 C OOB Albrechtice nad Orlicí
11:01:00 Kološ Oldřich LPU6003 9899 C OK Lokomotiva Pardubice
11:03:00 Kalibán Jaroslav NPA5101 2059741 C SK LOB Nová Paka
11:05:00 Běhoun Pavel PHK5701 2102525 C OK 99 Hradec Králové
11:07:00 Holeček Petr SHK5900 2049556 C OK Slavia Hradec Králové
11:09:00 Erlebach Josef JIL5201 9774 C OK Jilemnice
11:11:00 Pohl Zdeněk SRK5301 9533 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:13:00 Hanč Pavel VRL5601 8996 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:15:00 Chládek Josef ZAM5901 2060235 C OB TJ Sokol Žamberk
11:17:00 Farář Václav LPU5201 9260 C OK Lokomotiva Pardubice
11:19:00 Čípa Jiří CET5002 2085582 C TJ Loko Česká Třebová
11:21:00 Tichý Boris DOB5500 7227 C KOB Dobruška
11:23:00 Šroler Zdeněk KUN5201 7208201 C TJ Sokol Kunvald

H55D 3.43 km, 20 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:22:00 Sáňka Bedřich LPU5102 2032164 C OK Lokomotiva Pardubice
11:25:00 Krejčí Jaroslav LTU5801 9775 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:28:00 Šabatka Petr SHK5703 9115 C OK Slavia Hradec Králové
11:31:00 Klimpl Petr LPU5401 301633 C OK Lokomotiva Pardubice
11:34:00 Doležal Petr TYN5401 995880 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:37:00 Čermák Libor PHK5600 2088189 C OK 99 Hradec Králové
11:40:00 Dvořák Vladimír LPU6004 2075604 C OK Lokomotiva Pardubice
11:43:00 Beňo Miroslav TYN5301 9731 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:46:00 Karel Miloš JIL6004 682091 C OK Jilemnice
11:49:00 Hostinský Jiří LPU5501 9255 C OK Lokomotiva Pardubice
11:52:00 Souček Pavel PHK5503 7202881 C OK 99 Hradec Králové
11:55:00 Vícha Vladimír LPU5801 7207852 C OK Lokomotiva Pardubice
11:58:00 Junek Petr STH5501 9200530 C SK Studenec

H65C 3.62 km, 20 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:10:00 Pilgr Bohuslav CET5101 2075656 C TJ Loko Česká Třebová
11:13:00 Šponar Josef ZAM4701 9038 C OB TJ Sokol Žamberk
11:16:00 Štregl Tomáš VRL5001 9001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:19:00 Procházka Jiří LTU4802 9778 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:22:00 Stárek Jiří SRK5002 9818 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:25:00 Tobiška Václav ZAM4401 9039 C OB TJ Sokol Žamberk
11:28:00 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:31:00 Rejmont Milan LTU4801 9777 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:34:00 Vondrouš Jaroslav PHK5201 9453 C OK 99 Hradec Králové

H70C 3.18 km, 15 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Vykysalý František PHK3002 9455 C OK 99 Hradec Králové
10:34:00 Málek Josef LPU3901 416268 C OK Lokomotiva Pardubice
10:38:00 Sokolář Zdeněk SNA4501 9610 C TJ START Náchod
10:42:00 Novotný Petr PHK3802 9422 C OK 99 Hradec Králové
10:46:00 Vávra Jaroslav LPU4601 9258 C OK Lokomotiva Pardubice
10:50:00 Zlesák Zdeněk JIL4701 9066 C OK Jilemnice
10:54:00 Mikulecký Jan PHK3801 9005137 C OK 99 Hradec Králové
10:58:00 Čepelka Petr LPU4701 9334 C OK Lokomotiva Pardubice

HDR 2.68 km, 25 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Nymsa Matyáš TYN1300 9746 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:00:00 Nymsová Marie Ema TYN1350 995808 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:00:00 Hrůšová Lucie PHK1050 416203 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 Netopilová Simona 9478
10:00:00 Besedová Magdaléna CHT1251 232884 C OOB SK Chrast
10:00:00 Fajfr Aleš ZAM0901 426310 OB TJ Sokol Žamberk
10:00:00 Martinec Eduard CHT1202 0 C OOB SK Chrast
10:00:00 Svejštil Martin ZAM1001 9593 OB TJ Sokol Žamberk
10:00:00 Novák Michal ZAM1101 9592 OB TJ Sokol Žamberk
10:00:00 Musilová Johana KUO0899 681880 C KOB Ústí nad Orlicí
10:00:00 Kvapilová Simona PHK1150 7209658 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 Jansová Lenka BRU1050 425505 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:00:00 Kubíková Adéla LPU1090 2103277 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Munzar Petr LPU1045 2102521 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Munzarová Monika LPU1099 436951 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Dvořáková Marie LPU1452 2045243 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Hovorková Nikol LPU1353 7209796 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Kárníková Alžběta LPU1354 920672 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Kay Leila LPU1155 2103249 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Kroupová Anna LPU1154 2075642 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Kuhnová Šárka LPU1356 2070814 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Macek Dan LPU1104 2102523 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Macková Gita LPU0961 2102524 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Macháčková Eliška LPU1153 2090838 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Stohanzlová Vilma LPU1551 9281 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Zvěřinová Nina LPU1253 515126 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Čiháková V. ZAM1157 2053564 OB TJ Sokol Žamberk
10:00:00 Čiháková Z. ZAM0956 53569 OB TJ Sokol Žamberk
10:00:00 Čížková Alena SHK0851 0 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Kočí Antonín SHK9999 0 OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Šafář Jakub CET1103 9725 C TJ Loko Česká Třebová
10:00:00 Binar Vít STE1201 440232 C SK SKI-OB Šternberk
10:00:00 Zahradník Václav SJC1200 2102799 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 Sedláková Anna LIP1550 8629812 C SOS Mamuti z Lipovky
10:00:00 Macháček Vít CHC1201 9545 C K.O.B. Choceň
10:00:00 Macháčková Kateřina CHC0951 9544 C K.O.B. Choceň
10:00:00 Jirout Vilém SNA1001 2124797 C TJ START Náchod
10:00:00 Jirout Jáchym SNA1201 9621 C TJ START Náchod
10:00:00 Pečenka Vratislav 5KZ 53349 Pečenkovi
10:00:00 Kopecká Eliška PHK1250 0 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 Kopecký Matěj PHK1001 0 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 Kutlvašrová Marta VRL1451 8975 OOS TJ Spartak Vrchlabí

P 3.16 km, 20 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Ehlová Iva SRK3951 9539 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 Tomášová Petra SRK0099 301107 SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 Tomášová Majda SRK8099 301116 SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 Dachovský Radovan 49C6900 9468 Tempo Malšovice
10:00:00 Hammová Dita KOR7050 2087632 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 Smisitelová Markéta KOR7452 2061852 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 Suková Jana LTUBBBB 0 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:00:00 Mádle Miroslav BRU7600 2032374 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:00:00 Švábová Michaela BRU6851 2011794 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:00:00 Munzar Martin LPU2223 2104618 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Růžková Kamila LPU7560 2108897 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Šípek Jaroslav LPU7422 2049521 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Šípková Petra LPU8058 2049514 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Dušková Renata ZAM7351 436957 OB TJ Sokol Žamberk
10:00:00 Lapáčková Soňa SHK7651 2120644 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Lapáček Jiří SHK6600 2120620 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Příkazská Petra 74C7600 2102589 NER
10:00:00 Molingerová Pavlína SNA7951 9619 C TJ START Náchod
10:00:00 Tichý Pavel KOR6801 2083388 OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 Knap Jiří 1BZ8600 0 Neregistrovaní - Knapovi
10:00:00 Stará Marta LPU7557 9348 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Kašparová Lucie CHT96 53141 OOB SK Chrast
10:00:00 Košek Martin 74C7300 2080836 NER

T 5.27 km, 35 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Michálek Marcel NER 53776
10:00:00 Čapková Petra PHK7850 2053587 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 Pokorný Jan SRK6401 438611 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 Vítek Zdeněk SRK4701 9799 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 Smutná Jana VAM6251 9676 C OOB Vamberk
10:00:00 Smutný Michal 9672
10:00:00 Škorpil Jaromír 0
10:00:00 Jakubec Petr SJC8049 2115757 Sportcentrum Jičín
10:00:00 Zahradník Jakub SJC8604 7207701 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 Martinec Petr CHT8502 52168 C OOB SK Chrast
10:00:00 Martincová Kristýna CHT8551 63591 C OOB SK Chrast
10:00:00 Skalka Michal LTU6700 2103290 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:00:00 Krejcarová Anežka BRU9950 425515 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:00:00 Hejtmánková Ivana BRU7250 425527 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:00:00 Vychopen Tomáš BRU6801 425510 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:00:00 Filip Filip SHK9000 9192 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Prokeš Tomáš SHK7503 7204995 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Sokolář Zdeněk SNA7201 2113361 C TJ START Náchod
10:00:00 Dvořáček Pavel LPU7608 2112738 OK Lokomotiva Pardubice