Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
22.10.2017
Místo konání:
Babice, Vavřetice
Pořadatel:
KAM - OK Kamenice
Mapa:
Gabrhele, 1:10 000, e=5m, stav: říjen 2017
Ředitel závodu:
Prášek Přemysl - R3
Hlavní rozhodčí:
Kettner Lukáš - R3
Stavitel tratí:
Kettner Vojtěch - R3
Protokol:
Shromaždiště i parkoviště bylo situováno na pronajaté louce v obci Řehenice, část Babice. Start i cíl byl umístěn mimo shromaždiště do vzdálenosti do 1000m. Závod proběhl za mírně zataženého až deštivého počasí (průměrná teplota 12°C). Cílem proběhlo celkem 853 závodníků. V průběhu závodu nebyl podán žádný protest. Časový harmonogram závodu byl dodržen. V průběhu závodu došlo ke zranění závodníka s registračním číslem DKP6704. Z důvodu mokrého podloží došlo k uklouznutí závodníka a následného zranění horní poloviny těla. Pořadatelská služba dorazila na místo zranění a závodníka zajistila. Následně byla povolaná záchranná služba, která si závodníka převzala. Pořadatelé tímto děkují závodníkům, kteří do příjezdu pořadatele poskytovali zraněnému pomoc. Výsledky byly zveřejněny dne 22.10.2017 Hlavní rozhodčí schvaluje konečné výsledky v plném rozsahu dne 22.10.2017 ve 20:00 Výsledky jsou umístěny na systému Oris.
Kluby:
NNN     21G     AOP     BBM     BZP     CEP     DCE     DKL     DKP     DOB     DOK     DOR     DVP     EKP     FSP     HCE     JES     JPV     KAM     KNC     KPY     KRL     KTA     LBE     LME     LOU     LPM     LPU     LTP     MAS     MFP     MKP     MLA     OKP     OLP     PGP     PHK     RBK     RIC     ROU     ROZ     SCP     SHK     SJC     SJP     SLA     SLP     SOB     SPC     SRK     STH     TAP     TEP     TJP     TZL     UVP     VIC     VIP     VSP     ZBM     ZBP     ZVO     Ostatní kluby
(13)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2102780 Veselý Jan NNN1287 T5 10:00:00
682647 Bořilová Magdaléna NNN6565 T5 10:00:00
756220 Veselá Iva NNN1288 T5 10:00:00
2083420 Dostál Jorik NNN1415 H10L 10:00:00
1403428 Benda Daniel NNN1111 HDR 10:00:00
2083410 Janda Martin NNN0964 HDR 10:00:00
2083411 Janda Vít NNN1264 HDR 10:00:00
2083421 Poláková Viktorie NNN1416 D10L 10:00:00
7210118 Němcová Roza NNN0002 HDR 10:00:00
2088714 Šuráňová Hedvika NNN0777 D10L 10:00:00
1403426 Došla Jan NNN0001 T3 10:00:00
436409 Hájková Soňa NNN6969 D45 10:06:00
232173 Šomvársky Ján NNN5500 H45 10:56:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Hill Daisy 21G0950 HDR 10:00:00
0 Hill Radka 21G8450 D21K 10:02:00
0 Hill Richard 21G7600 H35 12:27:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1625050 Glonek Jakub AOP9602 E H21L 10:33:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7510216 Denemarek Oldřich BBM5100 C H65 10:36:00
331257 Peřinková Irena BBM6550 C D45 11:02:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7260013 Králová Vanda BZP8750 C D21L 10:11:00
2099494 Dlouhá Marta BZP7851 C D21K 10:12:00
2088730 Krupová Tereza BZP8751 C D21L 11:01:00
2102806 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C D35 11:18:00
2113471 Papicová Silvie BZP7651 C D35 12:12:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2801043 Černý Ondřej CEP7800 C T3 10:00:00
1413334 Pilař František CEP0900 C H10L 10:00:00
0 Černý Vít CEP1500 HDR 10:00:00
53459 Pilař Jiří CEP1300 C HDR 10:00:00
8627113 Černý Ota CEP1302 C HDR 10:00:00
2800224 Pilařová Kateřina CEP8050 C D35 11:54:00
2800223 Pilař Marek CEP7700 C H35 12:29:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2113044 Kándlová Adéla DCE7550 C T3 10:00:00
301171 Paul Josef DCE4401 C H65 10:34:00
7210121 Jaroš Vladimír DCE5400 C H55 10:39:00
1954721 Procházková Miluše DCE5450 C D45 10:40:00
7870 Štrossová Jiřina DCE5650 C D55 11:06:00
2102710 Kándl Matěj DCE0500 C H12 11:16:00
232041 Pavlů Jaroslav DCE6100 C H45 11:22:00
1955315 Procházka Antonín DCE5500 C H35 11:23:00
(33)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2111751 Janda Šimon DKL0800 C H10L 10:00:00
252450 Šeborová Barbora DKL1150 C HDR 10:00:00
62367 Šeborová Kačka DKL0951 C D10L 10:00:00
49642 Rousová Jana DKLXXXX P 10:00:00
2113496 Pilátová Amálie DKL0450 C P 10:00:00
7207773 Jandová Kateřina DKL7252 C T3 10:00:00
2070405 Surkov Jury DKL0402 C H14 10:10:00
2103252 Pilátová Rozálie DKL0750 C D10 10:17:00
2067952 Geisler Richard DKL0700 C H10 10:27:00
2106734 Gottvaldová Denisa DKL8550 C D21K 10:28:00
2042535 Geislerová Aneta DKL0151 B D16 10:42:00
51343 Brumek Stanislav DKL5201 C H65 10:42:00
2080903 Kohout Václav DKL0101 C H16 10:47:00
49645 Fujan Sláva DKL4800 C H65 10:48:00
1416366 Jedlička Michal DKL8000 C H35 10:49:00
515197 Horychová Zuzana DKL0150 C D16 10:56:00
0 Swart Jan DKL7001 C H45 10:58:00
682646 Swart Benjamin DKL0300 C H14 10:58:00
49641 Rousová Lucie DKL0251 C D16 11:00:00
1420812 Svoboda Luděk DKL0200 C H16 11:01:00
2070409 Surkov Aleksandr DKL0104 C H16 11:09:00
888635 Geislerová Dita DKL7550 C D35 11:10:00
7205029 Geisler Michal DKL7500 C H35 11:13:00
682699 Melichna Matěj DKL0102 B H16 11:13:00
2060437 Surkova Nadežda DKL7153 C D45 11:18:00
2115077 Pilát Bořivoj DKL0500 B H12 11:20:00
301616 Bejčková Jana DKL7150 C D45 11:22:00
515065 Šemelík Petr DKL6901 C H35 11:41:00
2113486 Pilát Jaromír DKL0900 C H10 11:41:00
2070411 Surkov Ivan DKL7400 C H35 11:57:00
2800324 Vítek Jiří DKL7300 C H35 12:05:00
2103282 Pilát Miroslav DKL7900 C H35 12:21:00
52228 Šeborová Tereza DKL8150 C D35 12:28:00
(88)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2102804 Machar Dan DKP1002 C H10L 10:00:00
2086458 Studnička Jakub DKP0718 H10L 10:00:00
2086457 Lacinová Zuzana DKP1055 HDR 10:00:00
2086470 Cajthamlová Anna DKP1050 C HDR 10:00:00
2080948 Míka Luboš DKP1101 C HDR 10:00:00
887925 Sanna Vivian DKP0751 C HDR 10:00:00
2096233 Hladík Filip DKP1102 C HDR 10:00:00
2092360 Cajthamlová Barbora DKP1250 C HDR 10:00:00
2087694 Karban Ondřej DKP1100 C HDR 10:00:00
208656 Lacina Jan DKP0717 HDR 10:00:00
2086468 Lenská Tereza DKP1054 HDR 10:00:00
2086463 Nekvasilová Julie DKP1252 C HDR 10:00:00
2086465 Balga Filip DKP1104 C HDR 10:00:00
2086461 Šavelová Kateřina DKP1154 HDR 10:00:00
2086452 Zemanová Eliška DKP0862 D10L 10:00:00
2086460 Šavelová Julie DKP0863 D10L 10:00:00
0 Míka Zbyněk DKP1301 C HDR 10:00:00
2086464 Procházková Aneta DKP1153 C HDR 10:00:00
52761 Brandejs Hynek DKP1005 HDR 10:00:00
2102803 Ledinská Leona DKP8161 C P 10:00:00
49865 Prouzová Zuzana DKP6250 C P 10:00:00
49866 Prouza Jaromír DKP8705 C T3 10:00:00
7875600 Pospíšilová Marie DKP8756 R D21L 10:09:00
886251 Horáčková Michaela DKP0551 B D12 10:11:00
887932 Šubrt Jáchym DKP0800 C H10 10:13:00
2079496 Rippl Matouš DKP0608 H12 10:14:00
682700 Hopanyuk Anatoliy DKP7900 C H21K 10:15:00
899156 Illner Vojtěch DKP9600 C H21L 10:17:00
51799 Stehnová Hana DKP5150 C D65 10:17:00
4641 Nekvasilová Tereza DKP0459 C D14 10:18:00
2086469 Černý Vojtěch DKP0712 C H10 10:19:00
232646 Malačková Jana DKP6150 C D45 10:20:00
2099482 Burešová Lenka DKP8351 C D21L 10:23:00
981822 Malačka Milan DKP6000 C H55 10:23:00
2087643 Ledinský Matěj DKP0602 C H12 10:24:00
2086467 Nováková Pavlína DKP0860 C D10 10:25:00
8947 Setínková Jana DKP9052 C D21L 10:27:00
51870 Vojtík Petr DKP7203 C H21L 10:27:00
2103741 Mareš Albert DKP0308 B H14 10:30:00
8945 Setínková Zuzana DKP5753 C D21L 10:31:00
443091 Kalousková Marie DKP0151 B D16 10:32:00
7201757 Šubrt Antonín DKP7100 C H45 10:32:00
8557 Klusák Martin DKP8704 C H21L 10:41:00
7205568 Procházková Jana DKP8052 C D35 10:42:00
2112752 Ripplová Emma DKP0460 C D14 10:44:00
443079 Kalousek Jiří DKP6901 C H45 10:44:00
1470164 Tichá Dagmar DKP7250 C D45 10:44:00
51759 Karbanová Vendula DKP8350 C D21L 10:45:00
888632 Horáček Martin DKP0802 C H10 10:47:00
9982 Sedláček Jaroslav DKP0309 B H16 10:49:00
2060251 Foglarová Naďa DKP6553 C D45 10:50:00
2075697 Mullis Kateřina DKP7753 C D21L 10:51:00
2103705 Smutná Anna Marie DKP0359 C D14 10:52:00
51760 Stehno Pavel DKP4900 C H45 10:52:00
51793 Machar Matěj DKP0604 C H12 10:52:00
8558 Klusáková Jitka DKP5651 C D45 10:58:00
7207077 Plochová Dominika DKP8651 R D21L 10:59:00
2092422 Hladíková Julie DKP0857 C D10 10:59:00
2087701 Hladík Zdeněk DKP7401 C H35 10:59:00
2088156 Brandejs Štěpán DKP0807 C H10 11:01:00
2086451 Vondráčková Alžběta DKP0864 D10 11:03:00
2075698 Mullis Carolina DKP0951 C D10 11:07:00
2092421 Hladíková Zuzana DKP7852 C D35 11:08:00
49892 Dudová Hana DKP5752 C D45 11:08:00
2086459 Vostrý Jonáš DKP0714 C H10 11:09:00
888625 Šubrt Matěj DKP0205 B H16 11:11:00
2086466 Nekvasil Jakub DKP0607 C H12 11:12:00
2103710 Ransdorf Vít DKP0710 C H10 11:13:00
2113484 Ledinská Eliška DKP0256 C D16 11:14:00
2070840 Velichkov Petar DKP6704 C H45 11:14:00
1421299 Klement David DKP0110 C H16 11:15:00
2088179 Procházka Vít DKP0711 C H10 11:19:00
2095931 Tesařík Jáchym DKP0106 C H16 11:21:00
2086453 Maroušek Dominik DKP0716 H10 11:23:00
446345 Malačka Milan DKP0210 A H21L 11:27:00
41365 Collis Mark DKP7703 C H35 11:31:00
2086454 Rybář Matěj DKP0908 C H10 11:31:00
886289 Šubrt Vojtěch DKP0502 B H12 11:32:00
2087675 Ledinský Martin DKP7901 C H35 11:35:00
2086455 Rybář Filip DKP1107 C H10 11:37:00
1700077 Klaška Pavel DKP9301 C H21L 11:41:00
2102784 Ridzoň Daniel DKP9907 B H18 11:43:00
2106739 Novák Přemysl DKP0107 B H18 11:47:00
0 Brandejsová Petra DKP7853 C D35 11:48:00
2094474 Klikarová Ivana DKP9953 B D18 12:02:00
0 Nekvasil Michal DKP7501 H35 12:17:00
0 Nekvasilová Monika DKP7650 C D35 12:20:00
7202874 Pospíšil Ondřej DKP8717 C H21L 12:29:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2088207 Tejkl Štěpán DOB0800 C H10L 10:00:00
7259 Kubec Adam DOB0900 C HDR 10:00:00
2088194 Mácová Natálie DOB0770 C D10 10:33:00
1602624 Kubcová Anna DOB0550 C D12 10:47:00
1400420 Kubec Martin DOB7002 C H45 11:06:00
7205567 Tejkl Jiří DOB7700 C H35 12:11:00
9998737 Hošek Radim DOB8737 C H21L 12:19:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7207866 Novák Daniel DOK8700 C H21L 10:03:00
(69)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
436940 Kopáčková Alena DOR6450 C T5 10:00:00
443077 Kopáček Jiří DOR6100 T5 10:00:00
2058507 Lorenc Václav DOR7200 C T5 10:00:00
2092439 Petrilák Miroslav DOR6600 T5 10:00:00
2111617 Peckl Martin DOR7701 T5 10:00:00
2080953 Jiras František DOR0900 C H10L 10:00:00
2111613 Hezká Tereza DOR0855 HDR 10:00:00
2104691 Kašpar Adam DOR1101 HDR 10:00:00
2111602 Magazu Sophia DOR1152 HDR 10:00:00
2111611 Pecklová Laura DOR1150 HDR 10:00:00
2058512 Baštová Justýna DOR0952 C D10L 10:00:00
51648 Arnošt Daniel DOR1200 C HDR 10:00:00
2050493 Neuerová Eliška DOR1051 C D10L 10:00:00
2050499 Hezká Adéla DOR1053 HDR 10:00:00
2073728 Koubková Daniela DOR7451 P 10:00:00
2058508 Chmelíková Vlasta DOR7753 P 10:00:00
2090856 Füllsack David DOR8000 P 10:00:00
2044892 Kučerová Bára DOR7851 P 10:00:00
2115078 Magazu Radka DOR7853 T3 10:00:00
2058515 Pavlíčková Lenka DOR7251 C T3 10:00:00
2112756 Bašta Jaroslav DOR7401 T3 10:00:00
2111610 Pecklová Jarmila DOR7950 T3 10:00:00
2045320 Lorencová Marcela DOR7752 C T3 10:00:00
2113394 Baštová Jana DOR7452 T3 10:00:00
2045303 Jirasová Anežka DOR0350 B D14 10:12:00
2111619 Šácha Václav DOR0410 C H14 10:14:00
2111604 Kašparová Alžběta DOR0753 C D10 10:15:00
2045313 Nová Jana DOR7150 C D45 10:18:00
2042541 Snížek Martin DOR0405 B H14 10:20:00
2080904 Tachezy Ruth DOR6451 C D45 10:22:00
2050486 Ouška Filip DOR0304 C H14 10:24:00
2050483 Baštová Julie DOR0353 C D14 10:24:00
2104694 Magazu Lukas DOR0805 C H10 10:25:00
2042522 Jiras Antonín DOR0701 C H12 10:28:00
434596 Arnoštová Veronika DOR0455 B D14 10:32:00
2080957 Housková Barbora DOR0655 C D12 10:33:00
2044899 Kučera Teodor DOR0800 C H10 10:33:00
2104700 Nentvich Lubomír DOR5800 C H55 10:37:00
2042521 Jiras Jan DOR0505 B H12 10:38:00
2044894 Herynek Jan DOR0411 H14 10:38:00
2050490 Housková Adéla DOR0851 C D10 10:39:00
7205018 Petriláková Anežka DOR0251 B D16 10:40:00
7205024 Petriláková Amálie DOR0953 C D10 10:43:00
2042548 Snížek Ondřej DOR0406 B H14 10:46:00
2058501 Lorencová Jana DOR0454 C D14 10:48:00
7204994 Petrilák Matouš DOR0409 B H14 10:54:00
2111608 Šáchová Magdalena DOR0659 D12 10:55:00
2104706 Dragoun Matěj DOR0603 C H12 11:00:00
2042536 Kastnerová Jessica DOR0250 B D16 11:02:00
2044898 Kučera Jáchym DOR0301 A H16 11:03:00
2073727 Koubková Tereza DOR0651 C D12 11:05:00
2044893 Housková Monika DOR7551 C D35 11:06:00
2080954 Neuerová Anna DOR0656 C D12 11:09:00
2111761 Peckl Kryštof DOR0806 C H10 11:17:00
2104705 Magazu Annabelle DOR0657 C D12 11:17:00
2104704 Matys Jan DOR8001 C H35 11:21:00
2044895 Bambousková Julie DOR0650 C D12 11:23:00
2044885 Lorenc Vašek DOR0702 C H12 11:26:00
2050495 Matys Ondřej DOR0803 C H10 11:35:00
2120631 Jiras Jiří DOR6900 H45 11:36:00
2058502 Chmelík Petr DOR8100 H35 11:37:00
2080951 Jirasová Jana DOR7450 C D35 11:40:00
2044896 Arnošt Kamil DOR7301 C H35 11:43:00
2058503 Koubek Václav DOR9900 B H18 11:45:00
2045314 Nentvichová Klára DOR9950 B D18 11:54:00
2044897 Kučera Pavel DOR7101 C H35 11:55:00
2045316 Bambousek Martin DOR7302 C H21L 12:09:00
2092419 Petriláková Petra DOR7656 C D35 12:10:00
2050492 Houska Jindřich DOR7601 C H35 12:13:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
981810 Šťovíček Jan DVP7703 C T5 10:00:00
2120663 Lhotský Marek DVP4445 HDR 10:00:00
428233 Šťovíček Jan DVP1001 C HDR 10:00:00
2120627 Lhotská Linda DVP4446 HDR 10:00:00
428204 Šťovíček Filip DVP1201 C HDR 10:00:00
51549 Šťovíčková Dagmar DVP4444 T3 10:00:00
51548 Šťovíček Jan DVP5001 C H65 10:14:00
(16)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51610 Seidl Marek EKP1108 C H10L 10:00:00
888643 Seidl Miroslav EKP7402 C H21L 10:05:00
51147 Fanta Miroslav EKP5800 C H45 10:20:00
2067264 Pidrman Milan EKP8310 C H21L 10:23:00
7209480 Blaha Jiří EKP0401 B H14 10:26:00
49632 Fantová Kateřina EKP0256 C D16 10:30:00
2075608 Blaha Michal EKP0402 B H14 10:36:00
51583 Fantová Libuše EKP5650 C D45 10:36:00
7207365 Seidlová Barbora EKP7955 C D35 10:48:00
8653088 Blahová Pavla EKP0153 A D16 10:52:00
336137 Izáková Eva EKP0651 C D12 10:57:00
361968 Izáková Ivana EKP7453 C D35 10:58:00
886298 Kabát Jan EKP6912 C H45 11:00:00
725724 Konečná Marcela EKP7257 C D35 11:24:00
224915 Blahová Markéta EKP6951 C D45 11:24:00
9700729 Blaha Ondřej EKP7002 C H21L 12:11:00
(36)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2116468 Svoboda Miroslav FSP2224 T5 10:00:00
0 Brdička Tomáš FSP2223 H10L 10:00:00
2092410 Brdička Tomáš FSP0846 H10L 10:00:00
0 Nitsch Lukáš FSP1200 C HDR 10:00:00
1407430 Kurfürstová Marie FSP1050 C D10L 10:00:00
7200315 Vondrová Eliška FSP0850 C D10L 10:00:00
8665 Cincibusová Jana FSP8465 T3 10:00:00
8914 Nitsch Karel FSP7611 C H21L 10:07:00
1602627 Kápičková Michaela FSP9550 C D21K 10:08:00
8666 Cincibusová Lenka FSP0450 B D14 10:10:00
1403434 Šimek Tomáš FSP6304 C H21L 10:13:00
2116476 Svobodová Adriana FSP0653 C D12 10:13:00
7210122 Wald František FSP5300 C H55 10:17:00
2092380 Vrba Matyáš FSP0706 C H10 10:23:00
53267 Čadil Jan FSP4300 C H65 10:28:00
2081385 Fibír Jakub FSP0900 C H10 10:39:00
682118 Krausz Milan FSP6700 C H45 10:42:00
515097 Borovička Milan FSP6104 C H55 10:43:00
2116469 Leinweberová Julie FSP0755 C D10 10:55:00
8668 Cincibusová Ivana FSP6651 C D45 10:56:00
2102774 Vondra Tomáš FSP0500 C H12 10:58:00
2081361 Fibírová Lucie FSP0777 C D10 11:01:00
2800931 Skripnik Matouš FSP0800 C H10 11:03:00
301140 Karasová Jana FSP6153 C D21L 11:07:00
8669 Cincibus Pavel FSP6605 C H45 11:08:00
2092396 Skripnik Nikola FSP0600 C H12 11:10:00
887950 Skripniková Kateřina FSP8051 C D35 11:12:00
889669 Rydlová Eva FSP8989 C D21L 11:29:00
2116495 Svoboda Fabián FSP0708 C H10 11:45:00
2092409 Vondra Jiří FSP7600 C H21L 11:45:00
515067 Fibír Tomáš FSP7901 C H21L 11:59:00
207837 Kurfürstová Magdalena FSP7852 C D35 12:04:00
7204999 Skripnik Ondřej FSP7502 C H21L 12:05:00
207827 Kurfürst Pavel FSP7400 C H21L 12:13:00
7207862 Hrouda Martin FSP7612 C H21L 12:23:00
515173 Fibírová Zuzana FSP7555 C D35 12:32:00
(26)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1421903 Černý Petr HCE0100 C T5 10:00:00
51986 Náhlíková Erika HCE9750 C T5 10:00:00
0 Černá Karolína HCE0050 C T5 10:00:00
1421891 Černý David HCE0000 C T5 10:00:00
2108910 Černá Kateřina HCE9850 C T5 10:00:00
232490 Müller Karel HCE1000 C H10L 10:00:00
410247 Brodský Matěj HCE2020 HDR 10:00:00
1421899 Kolencová Marta HCE7450 C P 10:00:00
1413899 Černá Petra HCE7751 C T3 10:00:00
49153 Hradilová Katarína HCE7350 C T3 10:00:00
1421895 Kolencová Sára HCE0651 C D12 10:01:00
7208098 Müllerová Hana HCE0650 C D12 10:09:00
1421906 Kolenec Jan HCE0800 C H10 10:09:00
1398989 Hradil Martin HCE0600 C H12 10:10:00
7208085 Müller Jan HCE6800 C H45 10:12:00
7202877 Kettnerová Lenka HCE6450 C D45 10:14:00
1417251 Černá Justina HCE0652 C D12 10:19:00
2800345 Kudrnáčová Lucie HCE8850 C D21L 10:29:00
301371 Kudrnáč Martin HCE5901 C H55 10:29:00
51984 Mudrová Martina HCE6451 C D45 10:30:00
515105 Kettner Pavel HCE5900 C H45 10:40:00
1417258 Brodská Kateřina HCE0653 C D12 10:41:00
1417259 Černá Adéla HCE0850 C D10 10:49:00
2113504 Hradil Jiří HCE7200 C H45 11:02:00
1417257 Hradil Michal HCE0900 C H10 11:39:00
1417246 Černý Radomír HCE6901 C H45 11:46:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7208235 Bílý Milan JES7001 C H45 10:16:00
8808 Urbanec Václav JES0600 C H12 10:32:00
8809 Berki Lucián JES0601 C H12 10:50:00
7207882 Miller Tomáš JES0700 H10 10:55:00
237000 Šafařík Josef JES0604 H12 11:24:00
0 Vaníček Viktor JES0602 C H12 11:30:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9943 Vláčilová Kateřina JPV7757 C T3 10:00:00
887622 Vláčil Daniel JPV7307 C H35 10:55:00
(51)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Rejšek Čeněk KAM1002 C H10L 10:00:00
2116478 Sláma Kryštof KAM1000 C H10L 10:00:00
2103702 Rejšková Blanka KAM7751 C HDR 10:00:00
0 Rejšková Klára KAM1251 C HDR 10:00:00
2083413 Pelechová Eliška KAM0856 D10L 10:00:00
2096218 Balejová Sofie KAM0951 C D10L 10:00:00
2118482 Pokorná Elen KAM1151 C HDR 10:00:00
2800344 Mišeková Martina KAM7851 C HDR 10:00:00
2088707 Renda Miroslav KAM7106 C P 10:00:00
2084950 Rendová Iva KAM7152 C P 10:00:00
682695 Škácha Vít KAM0309 A H14 10:04:00
2099497 Milota Jakub KAM0503 C H12 10:08:00
0 Podzemský Lukáš KAM0407 C H14 10:08:00
2075615 Trešlová Veronika KAM0457 C D14 10:08:00
0 Víšková Veronika KAM0452 B D14 10:16:00
2061855 Balejová Julie KAM0551 B D12 10:17:00
981828 Škvor Ota KAM9900 A H21L 10:19:00
2083424 Šiler Martin KAM0501 C H12 10:20:00
434803 Škáchová Viktorie KAM0650 B D14 10:22:00
2075612 Štěpánková Julie KAM0458 C D14 10:26:00
682648 Mišeková Lucie KAM1050 C D10 10:27:00
52122 Žemlová Barbora KAM0751 C D12 10:27:00
2084931 Žemlová Magdalena KAM0950 C D10 10:31:00
2099495 Chramostová Julie KAM0652 C D12 10:35:00
7209345 Lichtenbergová Zuzana KAM0757 C D10 10:37:00
2075622 Jedlička Jakub KAM0404 B H14 10:40:00
2088703 Chramostová Amálie KAM0355 C D14 10:42:00
1403427 Hylmar Vojtěch KAM0802 C H10 10:43:00
0 Matějková Julie KAM0461 C D14 10:46:00
682675 Mišeková Kateřina KAM0756 C D10 10:47:00
442879 Hankovcová Helena KAM0350 A D16 10:50:00
2084939 Rejšek Václav KAM0700 C H10 10:53:00
2075621 Jedličková Kristýna KAM0455 B D14 10:54:00
2080943 Semíková Julie KAM0358 C D14 10:58:00
443069 Chaloupka Viktor KAM0301 B H16 10:59:00
446427 Rendová Kateřina KAM0550 C D12 10:59:00
51565 Žemla Tomáš KAM7105 C H35 11:01:00
1421298 Holubářová Anna KAM0460 C D14 11:02:00
2084943 Mišoň Daniel KAM0500 C H12 11:02:00
1600872 Sheshikova Anastasia KAM9853 A D21L 11:03:00
2118500 Pokorná Sára KAM0952 C D10 11:05:00
2103294 Čapková Lucie KAM0459 C D14 11:06:00
2113491 Nováková Nina KAM0554 C D12 11:07:00
515426 Semíková Lucie KAM0250 A D16 11:08:00
0 Mojžíšková Klára KAM0356 C D14 11:10:00
2084937 Kudrnáčová Marta KAM0754 C D10 11:13:00
1413720 Škáchová Zuzana KAM0651 C D12 11:13:00
52118 Žemlová Eva KAM7550 C D35 11:14:00
2084934 Renda Michal KAM0207 B H16 11:19:00
682629 Milota Jan KAM7200 C H35 11:45:00
425596 Škvor Adam KAM0202 A H21L 12:03:00
(19)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52264 Sukdolák Petr KNC7800 T5 10:00:00
52259 Pačes František KNC0801 H10L 10:00:00
224867 Sukdoláková Anna KNC0850 C HDR 10:00:00
7202873 Kopecká Eliška KNC9850 C D21K 10:10:00
9201322 Havlíčková Jindra KNC6150 C D45 10:12:00
420403 Ludvíková Natálie KNC0751 C D10 10:13:00
515055 Kohoutová Pavla KNC6251 C D45 10:28:00
52254 Kalivoda Viktor KNC3300 C H75 10:29:00
446355 Votavová Žofie KNC0250 B D16 10:34:00
52894 Votava Petr KNC6602 C H45 10:34:00
253105 Votavová Renata KNC6452 C D45 10:34:00
420404 Ludvíková Alice KNC0555 C D12 10:39:00
52265 Komersová Jana KNC6550 C D45 10:48:00
438614 Volek Robin KNC0701 C H10 10:51:00
2023962 Šilerová Zdena KNC5750 C D55 11:14:00
420401 Havlová Tereza KNC0750 C D10 11:17:00
420407 Sukdoláková Lenka KNC0556 C D12 11:21:00
7207855 Čiháková Lenka KNC6750 C D45 11:30:00
438604 Ludvíková Katarina KNC7801 D35 12:16:00
(27)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52030 Procházková Jitka KPY7850 C P 10:00:00
682670 Míchalová Marcela KPY6850 C T3 10:00:00
2091563 Holešta Jakub KPY0502 C H12 10:12:00
301352 Dobešová Kateřina KPY8750 C D21K 10:16:00
2091552 Bozděch Tobiáš KPY0504 C H12 10:18:00
1470170 Pavlíčková Hana KPY0450 B D14 10:20:00
2067930 Procházka Vít KPY8000 C H21L 10:21:00
2121097 Kouřil Vojta KPY0700 C H10 10:21:00
301347 Kohlová Zuzana KPY8852 C D21L 10:25:00
2060247 Vejražková Anna KPY0750 C D10 10:35:00
2091542 Černá Anežka KPY0650 D12 10:37:00
2060246 Vejražka David KPY0401 C H14 10:42:00
2103786 Duda František KPY4600 C H65 10:44:00
330691 Vejrostová Lenka KPY8853 C D21L 10:57:00
7207705 Liška Petr KPY8601 C H21L 10:57:00
2091561 Žebrák Adam KPY0505 C H12 11:08:00
2111818 Trdá Lucie KPY8651 C D21L 11:15:00
2059735 Klomínský Václav KPY8700 C H21L 11:21:00
515401 Michálek Michal KPY0500 C H12 11:22:00
301394 Freyová Michaela KPY6050 C D21L 11:25:00
0 Kohlová Alena KPY6051 C D45 11:26:00
301370 Kohl Ondřej KPY8600 C H21L 11:35:00
301374 Dobeš Václav KPY5701 C H45 11:38:00
420417 Pavlíček Lubomír KPY7800 C H35 11:39:00
2801249 Vejražka Jiří KPY7400 C H35 11:47:00
301391 Kohl Jiří KPY6201 C H21L 11:55:00
2800315 Míchalová Šárka KPY0050 B D18 12:04:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2090857 Kříž Matěj KRL0901 C H10L 10:00:00
2800313 Křížová Lenka KRL7951 C D35 12:00:00
2801021 Kříž Dušan KRL7800 C H35 12:23:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
232351 Kršková Lenka KTA8851 C P 10:00:00
2080931 Krška Vojtěch KTA8901 C H21L 10:37:00
0 Střelba Ondřej KTA7501 C H35 11:15:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
331238 Uhlířová Eliška LBE1150 C HDR 10:00:00
2103787 Uhlířová Marie LBE0950 C HDR 10:00:00
301549 Marková Anna LBE9250 C D21L 10:33:00
8805 Nosál Stanislav LBE4600 C H65 10:38:00
52974 Gärtner Václav LBE0701 C H10 11:11:00
331179 Uhlíř Patrik LBE7000 C H45 11:44:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2102696 Albl Matouš LME1111 C HDR 10:00:00
420448 Alblová Lucie LME7555 C D21K 10:14:00
420455 Albl Miloslav LME7600 C H21K 10:21:00
206359 Alblová Zuzana LME0660 C D12 10:25:00
232357 Ždimerová Monika LME6950 C D45 11:16:00
2061860 Izák Pavel LME7102 C H45 11:24:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Šunková Karolína LOU7550 HDR 10:00:00
0 Šunková Sára LOU1051 HDR 10:00:00
0 Šunková Berta LOU0850 D10L 10:00:00
0 Šunka Hubert LOU1200 HDR 10:00:00
7205005 Šunka Jan LOU7600 H21L 10:11:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Schrage Anna Walravina LPM1250 C HDR 10:00:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
49634 Bolech Filip LPU8602 C H21K 10:19:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
682083 Lošťáková Ela LTP0951 C D10 10:23:00
7202578 Lošťáková Sára LTP0650 C D12 10:31:00
7202864 Lošťáková Ivana LTP7758 C D35 12:26:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7885 Hájek Jan MAS5401 C H55 10:27:00
7886 Chotětický Václav MAS5200 C H55 10:31:00
(17)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51345 Šimůnek Petr MFP9849 T5 10:00:00
410727 Forst Albert MFP0901 C H10L 10:00:00
2103268 Pangrácová Eva MFP1051 C HDR 10:00:00
887613 Král Aleš MFP7808 C H21L 10:35:00
443075 Sieglová Dagmar MFP7050 C D21L 10:41:00
2079501 Forstová Lenka MFP6850 C D45 10:42:00
1418752 Forst Libor MFP6301 C H45 10:54:00
51712 Šimša Jaromír MFP7100 C H21L 11:03:00
428269 Šimšová Pavla MFP0551 B D14 11:12:00
428243 Šimšová Barbora MFP0150 B D16 11:12:00
515016 Suk Jiří MFP6401 C H45 11:12:00
51835 Král Samuel MFP0801 C H10 11:15:00
218784 Pangracová Anna MFP0650 C D12 11:15:00
682683 Šimšová Jana MFP7651 C D21L 11:23:00
448940 Pangrácová Jana MFP7653 C D35 11:30:00
443101 Siegl Roman MFP6700 C H21L 11:31:00
52139 Králová Michaela MFP7959 C D35 12:34:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
336747 Koč Lumír MKP5401 C H55 10:47:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1421915 Černý Jonáš MLA0501 B H12 10:40:00
301466 Černý Libor MLA6901 C H45 11:42:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52099 Valentová Helena OKP6550 C D45 10:00:00
51679 Novák Ivo OKP6200 C H45 11:32:00
681852 Balusková Ida OKP7350 C D35 11:32:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
49500 John Vladimír OLP5502 C H55 10:19:00
(81)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
246850 Brettl Tobiáš PGP0900 C H10L 10:00:00
2801038 Svatá Lucie PGP0952 C D10L 10:00:00
446439 Janasová Barbora PGP7152 C P 10:00:00
682658 Šimerka Jakub PGP0407 C P 10:00:00
7956 Brettl František PGP7709 C P 10:00:00
52098 Samohýl Richard PGP2800 C P 10:00:00
2067946 Kondrát Martin PGP6501 C H21L 10:09:00
7208324 Janovská Kateřina PGP9850 R D21L 10:13:00
1413333 Čermák Radek PGP6405 C H21L 10:15:00
2067222 Kubátová Milada PGP4750 C D65 10:15:00
0 Haňkovská Jana PGP4050 C D65 10:19:00
2084985 Bartalošová Jana PGP8154 C D21L 10:21:00
7995 Brettl Filip PGP0600 C H12 10:22:00
232091 Jelínek Martin PGP5103 C H65 10:22:00
2096266 Priehodová Nela PGP0655 B D12 10:23:00
7210114 Landovský Jakub PGP9601 R H21L 10:29:00
2103707 Svítil Patrik PGP0706 C H10 10:29:00
51631 Přibík Jan PGP6301 C H45 10:30:00
51863 Zelený Vladimír PGP4800 C H65 10:30:00
2099498 Čermáková Klára PGP0352 B D14 10:30:00
682666 Attl Vladimír PGP3800 C H75 10:31:00
52095 Doležalová Vlasta PGP5550 C D45 10:32:00
51628 Hýbl Lukáš PGP7504 C H21K 10:33:00
7003042 Kožinová Zuzana PGP9650 C D21L 10:37:00
2084972 Bartaloš Matyáš PGP0503 B H12 10:42:00
51568 Košárek Pavel PGP7107 C H21L 10:43:00
1418751 Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 C D16 10:44:00
0 Vozábal David PGP0904 C H10 10:45:00
2106747 Vozábalová Hana PGP0654 B D12 10:45:00
51660 Ježková Regina PGP6352 C D45 10:46:00
7300087 Ježková Dominika PGP9053 C D21L 10:47:00
2113420 Priehoda Erik PGP0803 C H10 10:49:00
515161 Sysel Ctibor PGP8700 C H21L 10:49:00
52107 Sysel Zdeněk PGP5200 C H45 10:50:00
416118 Landovská Ivana PGP6251 C D45 10:52:00
7201200 Janas Petr PGP7106 C H21L 10:53:00
2086527 Dlouhý Aleš PGP0502 B H12 10:54:00
443090 Janas Adam PGP0404 B H14 10:56:00
682331 Přibíková Tereza PGP0852 C D10 10:57:00
232184 Hrabánková Ilona PGP6250 C D55 10:58:00
2099511 Kabát Martin PGP0408 B H14 11:00:00
301618 Přibíková Monika PGP7256 C D45 11:00:00
7207774 Doubková Emma PGP0154 C D16 11:04:00
0 Střelba Antonín PGP0605 B H12 11:04:00
53005 Tichovská Jitka PGP6153 C D55 11:04:00
2082714 Košárková Iva PGP8155 C D21L 11:05:00
7300279 Jandera Kryštof PGP0700 C H10 11:07:00
897393 Kolář Matyáš PGP0304 B H16 11:07:00
51639 Ptáčková Hana PGP0750 C D10 11:09:00
8632139 Janovský Tomáš PGP6401 C H21L 11:09:00
2080958 Zelená Markéta PGP5850 C D21L 11:11:00
515038 Sysel Ondřej PGP8302 C H21L 11:13:00
2106727 Černá Aneta PGP0254 C D16 11:16:00
440405 Forštová Jitka PGP7558 C D35 11:16:00
502089 Kožinová Jana PGP6651 C D21L 11:17:00
7207869 Svatý Jakub PGP7610 C H35 11:19:00
51666 Ptáčková Veronika PGP0551 B D12 11:19:00
1700084 Kožina Petr PGP6000 C H45 11:20:00
2067935 Šimerka Ondřej PGP0800 C H10 11:21:00
2085586 Ryšavá Magdalena PGP7650 C D35 11:22:00
682364 Sobotka Vojtěch PGP0203 C H16 11:23:00
7209346 Veselý Jakub PGP9503 C H21L 11:25:00
52106 Marečková Edita PGP8853 C D21L 11:27:00
2060208 Brettlová Marta PGP7557 C D35 11:28:00
0 Neumann Petr PGP8705 C H21L 11:33:00
2460 Baldrian Petr PGP7203 C H45 11:34:00
682094 Šimerková Olga PGP7551 C D35 11:42:00
2108914 Svítil Martin PGP0903 C H10 11:43:00
336710 Ždimera Jan PGP9903 B H21L 11:43:00
2080975 Sobotková Anna PGP0050 C D18 11:44:00
2084951 Bartaloš Tomáš PGP8010 C H35 11:49:00
7051263 Buzek Martin PGP8401 C H21L 11:57:00
7207777 Škarková Kateřina PGP9955 B D18 11:58:00
7207787 Vildmonová Pavla PGP7454 C D35 11:58:00
2060249 Janas Petr PGP0200 A H21L 12:01:00
899152 Nemšovský Petr PGP7602 C H35 12:03:00
2051544 Haková Magda PGP7651 C D35 12:06:00
7203451 Beneš Miroslav PGP8108 C H21L 12:07:00
51555 Ptáčková Kateřina PGP7350 C D35 12:14:00
1700081 Doležal Martin PGP8100 C H35 12:19:00
2090836 Šimša Martin PGP0309 A H21L 12:21:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2032168 Silný Ondřej PHK7906 C T5 10:00:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Motejzlík Prokop RBK0830 H10L 10:00:00
0 Pokorný Vojtěch RBK0831 H10L 10:00:00
0 Smutná Markéta RBK0855 D10L 10:00:00
2060227 Šindelka Antonín RBK7215 C H35 12:09:00
(56)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2096228 Kohoutek Jan RIC7303 C T5 10:00:00
2073684 Schnabl Petr RIC0802 C H10L 10:00:00
2049634 Lazar David RIC1001 C HDR 10:00:00
2113061 Herynková Klára RIC0758 HDR 10:00:00
2085562 Schnablová Renáta RIC7854 C P 10:00:00
2073680 Pokorný Stanislav RIC7602 T3 10:00:00
52859 Vláčilová Barbora RIC0457 C D14 10:04:00
2049640 Nykodem Tomáš RIC0306 C H14 10:06:00
52857 Vláčilová Anna RIC0657 C D12 10:07:00
2049649 Seidlová Magdalena RIC0950 C D10 10:11:00
7202858 Lazar Tomáš RIC0704 C H10 10:11:00
2031371 Šrámek Jaromír RIC0303 B H14 10:12:00
2049643 Stoklasová Eliška RIC0756 C D10 10:21:00
2069057 Kotenová Markéta RIC0651 C D12 10:21:00
443080 De Heij Michel RIC6900 C H45 10:22:00
2069053 Holeček Štěpán RIC0401 B H14 10:22:00
2096235 Mucha Ondřej RIC0400 C H14 10:28:00
443070 De Heij Laura RIC0450 B D14 10:28:00
2073695 Tolar Ondřej RIC0701 C H10 10:31:00
2085564 Pokorná Terezie RIC0552 B D14 10:34:00
2073699 Krumlovský Tomáš RIC0507 C H12 10:36:00
2060260 Kotenová Barbora RIC0452 C D14 10:38:00
2035144 Šrámek Petr RIC6905 C H45 10:38:00
2069056 Hudosová Kristýna RIC0750 C D10 10:45:00
2049646 Jedličková Magdaléna RIC0251 C D16 10:46:00
2069064 Hudos Václav RIC0503 C H12 10:46:00
2056283 Hudosová Gabriela RIC7299 C D35 10:46:00
7209445 Pračková Ema RIC0451 B D14 10:50:00
2800318 Grimmerová Mariana RIC8051 C D35 10:50:00
2085573 Grimmerová Valerie RIC0754 C D10 10:51:00
2069070 Tolar Hynek RIC0505 C H12 10:56:00
2085603 Kotková Lenka RIC7352 C D35 11:02:00
2049632 Kotková Adéla RIC0655 C D12 11:03:00
2069060 Pelant Michal RIC7400 C H35 11:03:00
2051504 Pelantová Martina RIC0550 B D14 11:04:00
2073681 Schnabl Jakub RIC0706 C H10 11:05:00
2049645 Kohoutek Tomáš RIC0603 C H12 11:06:00
2035153 Mátl Radek RIC7900 C H35 11:17:00
2096263 Michalská Kristýna RIC0852 C D10 11:19:00
2035141 Šrámková Iva RIC7251 C D35 11:20:00
2069067 Pecháček Libor RIC7600 C H21L 11:23:00
2060262 Koten Pavel RIC7200 C H35 11:25:00
2096230 Michalská Sára RIC0656 C D12 11:25:00
2073698 Krumlovský Vojtěch RIC0703 C H10 11:27:00
2073691 Tolar Jan RIC7301 C H35 11:29:00
2045228 Pračková Zita RIC7850 C D35 11:36:00
448935 Pračka Tomáš RIC7302 C H21L 11:39:00
2073694 Kotenová Klára RIC7252 C D35 11:46:00
2060261 Formánková Anna RIC9950 C D18 11:50:00
2031355 Šrámková Hana RIC0051 A D18 12:00:00
1401481 Schnabl Petr RIC7404 C H35 12:07:00
2069051 Černohorský Mikuláš RIC9800 B H21L 12:15:00
2049650 Krumlovská Barbora RIC8050 C D35 12:24:00
2073688 Tolarová Ivana RIC7650 C D35 12:30:00
2092426 Michalský Richard RIC7703 C H35 12:31:00
1111550 Rožek David RIC7403 C H21L 12:31:00
(23)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2099514 Dobiášová Eliška ROU1150 C HDR 10:00:00
2099506 Dobiáš Jaromír ROU1101 C HDR 10:00:00
2080840 Pěkná Eva ROU7550 C P 10:00:00
2027042 Erbanová Petra ROU8999 P 10:00:00
0 Krejčová Lucie ROU0453 C D14 10:14:00
51438 Heller Jakub ROU0702 C H10 10:17:00
53574 Lebduška Petr ROU4702 C H65 10:20:00
331058 Buk Miloslav ROU6202 C H55 10:21:00
232093 Líbal Jakub ROU9202 C H21K 10:29:00
2099520 Dobiášová Anna ROU0550 C D12 10:29:00
2080901 Černá Ema ROU0451 A D16 10:38:00
2085605 Heller Jiří ROU0501 B H14 10:50:00
53537 Pěkná Alžběta ROU0950 C D10 10:53:00
2099485 Dobiášová Hana ROU7451 C D35 10:56:00
2085613 Černý Michal ROU7505 C H35 10:57:00
0 Krejčová Jana ROU7758 C D35 11:00:00
0 Krejčová Hana ROU0653 C D12 11:01:00
410742 Líbalová Marcela ROU6551 C D45 11:06:00
2099529 Dobiášová Jitka ROU0350 C D14 11:08:00
2075669 Buk Michal ROU9601 C H21L 11:53:00
2081373 Hellerová Alena ROU7850 C D35 11:56:00
0 Krejčí Ladislav ROU7301 C H35 12:15:00
331503 Heller Jiří ROU7708 C H35 12:25:00
(19)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1415713 Jírová Monika ROZ7350 C T5 10:00:00
438643 Voltrová Svatava ROZ6150 C D45 10:02:00
2051487 Šimík Daniel ROZ6900 C H21L 10:31:00
2102709 Svoboda František ROZ0700 C H10 10:35:00
438639 Voltrová Hana ROZ9752 B D21L 10:39:00
7941 Jíra Filip ROZ0500 B H14 10:44:00
51894 Sedláček Jaroslav ROZ6801 C H45 10:48:00
7944 Jirásek Kryštof ROZ0101 C H16 10:51:00
7943 Svoboda Jáchym ROZ0200 C H16 10:57:00
0 Čermáková Kateřina ROZ0150 C D16 10:58:00
7205040 Svoboda Jiří ROZ7500 C H35 11:05:00
2092423 Chalupová Aneta ROZ0250 C D16 11:06:00
2069043 Felkel Jonáš ROZ0100 C H16 11:17:00
2092429 Sedláček Patrik ROZ0800 C H12 11:18:00
416137 Svoboda Ondřej ROZ7100 C H45 11:30:00
232535 Sedláčková Linda ROZ0050 B D18 11:46:00
7205027 Voltrová Alena ROZ9951 A D18 11:52:00
0 Klinkerová Magdaléna ROZ9950 C D18 11:56:00
7921 Sedláčková Petra ROZ7050 C D35 12:22:00
(13)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
301359 Petráň Lukáš SCP1200 C HDR 10:00:00
49837 Jůzková Jaroslava SCP5250 C D65 10:09:00
500289 Přeček Zdeněk SCP5200 C H65 10:16:00
219220 Lohrová Jarmila SCP4650 C D65 10:23:00
52299 Novák Miloš SCP4600 C H65 10:32:00
2084946 Valášek Josef SCP4501 C H65 10:40:00
52114 Tloušťová Eva SCP6950 C D21L 10:43:00
7206545 Buriánek Jaromír SCP4700 C H45 11:04:00
336750 Zavadilová Naďa SCP5450 C D55 11:12:00
8222225 Kavka Jiří SCP5900 C H45 11:16:00
446418 Kavková Dana SCP6150 C D45 11:20:00
301357 Petráňová Jana SCP7555 C D21L 11:31:00
442853 Lohr Ivo SCP6801 C H21L 11:47:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1008174 Teplá Karolína SHK9251 R H21L 11:17:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8946 Lepšíková Eva SJC8765 C T3 10:00:00
500556 Mrázková Romana SJC8351 C D21L 10:53:00
515133 Lepšík Petr SJC8203 C H35 11:09:00
7717777 Mrázek Jan SJC8102 E H21L 11:15:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
446359 Bláhová Kateřina SJP7350 C T3 10:00:00
51148 Bláhová Blanka SJP3651 C D75 10:05:00
443072 Bláha Vojtěch SJP0501 B H12 10:16:00
8797 Bláha Svatopluk SJP3501 C H75 10:33:00
443105 Bláha Matyáš SJP0500 C H12 10:48:00
1407424 Bláha Jan SJP6800 C H45 11:26:00
51421 Bláha Šimon SJP0700 C H10 11:33:00
(14)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2087720 Zápotocký Tomáš SLA1200 C HDR 10:00:00
426378 Husáková Petra SLA7452 C P 10:00:00
224894 Hrdličková Ludmila SLA6950 C D45 10:08:00
2118484 Straka Lukáš SLA7002 C H45 10:28:00
2075658 Zápotocký Jiří SLA0800 C H12 10:34:00
8579 Straková Jana SLA7251 C D45 10:38:00
436970 Zemková Pavlína SLA0551 C D12 10:51:00
425546 Zemková Helena SLA7450 C D35 10:52:00
887615 Kolář Tomáš SLA7103 C H35 11:07:00
224355 Straková Denisa SLA0750 C D10 11:11:00
2067945 Husák Ondřej SLA0600 C H12 11:36:00
219276 Straková Veronika SLA0051 C D18 11:48:00
7209351 Doubek Petr SLA7000 C H45 11:50:00
8800 Hanák Jan SLA8002 C H21L 12:27:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2042501 Kučerová Jana SLP0850 C D10L 10:00:00
51550 Zmeková Míla SLP4451 C D65 10:11:00
51621 Novotný Jiří SLP4601 C H65 10:18:00
51286 Kučerová Lenka SLP7963 C D35 10:40:00
52166 Koppová Ingrid SLP7960 C D35 11:04:00
51546 Chloupková Jana SLP5951 C D21L 11:09:00
(9)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Němec Marek SOB0400 C H14 10:32:00
4188 Janeček Ondřej SOB0201 C H16 10:53:00
53017 Janečková Veronika SOB7151 C D45 11:04:00
7300190 Jandera Tomáš SOB7300 C H35 11:11:00
0 Němec Jaromír SOB0800 C H10 11:29:00
0 Němec Jan SOB7500 C H35 11:33:00
53016 Janeček Ondřej SOB7001 C H35 11:59:00
0 Němcová Barbora SOB7550 C D35 12:02:00
2051485 Janderová Markéta SOB7750 C D35 12:18:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7204503 Vít David SPC7200 C T5 10:00:00
515125 Vítová Markéta SPC8450 C HDR 10:00:00
515154 Vítová Marianne SPC1150 C HDR 10:00:00
515003 Vít Damien SPC1300 C HDR 10:00:00
7204522 Mědílková Iva SPC7160 C D45 10:16:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9491 Ptáček Jiří SRK9002 C H21L 11:37:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1302784 Junek Matouš STH0801 C H10L 10:00:00
7756777 Junek Šimon STH1001 C H10L 10:00:00
7202572 Junek Kryštof STH1201 C HDR 10:00:00
220254 Junková Petra STH7451 C D35 10:44:00
9090 Junek Petr STH7801 C H35 10:53:00
(59)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9527 Pohl Zdeněk TAP7606 C T5 10:00:00
0 Protiva Mikuláš TAP1100 C H10L 10:00:00
2113483 Cichra Patrik TAP0903 C H10L 10:00:00
232725 Paulíny Jakub TAP0902 C H10L 10:00:00
0 Nitsch Ondřej TAP1001 H10L 10:00:00
2027041 Štěpánková Emma TAP0945 HDR 10:00:00
9434 Pompachová Natálie TAP0952 C HDR 10:00:00
2124784 Ryppelová Anna TAP0845 HDR 10:00:00
2083422 Votruba Dan TAP1045 HDR 10:00:00
2103246 Pohlová Sandra TAP1151 C HDR 10:00:00
0 Gregor Filip TAP0906 C HDR 10:00:00
2080988 Šubrtová Barbora TAP1150 C D10L 10:00:00
2027043 Votruba Hana TAP0846 D10L 10:00:00
2111618 Cichrová Iveta TAP7752 C T3 10:00:00
2085631 Šubrt Evžen TAP8000 C T3 10:00:00
0 Sotonová Šárka TAP0655 B D12 10:03:00
7009151 Sládková Helena TAP9151 C D21K 10:06:00
2088202 Bulířová Ema TAP0452 A D14 10:06:00
7209455 Fiala Zdeněk TAP5501 C H45 10:14:00
2085632 Šubrt Ondřej TAP0801 C H10 10:15:00
53443 Cvrček Antonín TAP9000 C H21K 10:17:00
2080987 Šubrtová Věra TAP8150 C D21K 10:18:00
7207629 Černý Antonín TAP0402 B H14 10:18:00
361934 Káninská Markéta TAP9054 C D21K 10:22:00
442851 Šimůnková Martina TAP6851 C D45 10:24:00
515440 Tihon Jaroslav TAP6102 C H45 10:26:00
2103723 Bulíř Jáchym TAP0602 B H12 10:26:00
2113070 Bulířová Žofie TAP0850 C D10 10:29:00
7778650 Slotová Jarmila TAP8650 C D21K 10:30:00
2075696 Tůma Šimon TAP0400 B H14 10:34:00
7778511 Makovský Jakub TAP8511 C H21L 10:39:00
682643 Pompachová Karolína TAP0652 B D12 10:43:00
7207616 Černý Matouš TAP0501 B H12 10:44:00
515469 Zajíc Vítězslav TAP8610 C H21L 10:47:00
416010 Zamazalová Kateřina TAP9053 C D21L 10:49:00
1418759 Popová Jana TAP0252 B D16 10:54:00
232132 Hermannová Anna TAP9251 C D21L 10:55:00
1420795 Protiva Jan TAP0904 C H10 10:57:00
232143 Cikhardt Jakub TAP8706 C H21L 10:59:00
7779702 Vlášek Jakub TAP9702 A H21L 11:05:00
1418760 Popová Veronika TAP0253 B D16 11:10:00
2103742 Černý Daniel TAP7200 H45 11:10:00
232187 Beneš Filip TAP8701 C H21L 11:11:00
7779755 Šimůnková Gabriela TAP9755 R D21L 11:13:00
232161 Tihonová Jindra TAP6253 C D45 11:14:00
0 Šimůnková Michaela TAP0851 C D10 11:15:00
53641 Hejtmánková Alena TAP5452 C D55 11:16:00
232158 Tihonová Hana TAP9052 C D21L 11:19:00
887637 Černý Martin TAP8902 C H21L 11:19:00
2060250 Pohl Lukáš TAP0703 C H10 11:25:00
307344 Paulíny Monika TAP8151 C D35 11:26:00
2115722 Zmátlo Radek TAP6400 C H45 11:40:00
2113369 Zmátlo Jan TAP9900 C H18 11:41:00
1418756 Popová Veronika TAP7450 C D35 11:44:00
682651 Hejtmánek Vladimír TAP5802 C H45 11:48:00
1420751 Rohlík Matěj TAP0010 C H18 11:49:00
9201323 Ransdorf Jakub TAP9805 A H21L 11:51:00
9102143 Pompach Petr TAP7801 C H35 12:01:00
515433 Hodek Michal TAP8808 C H21L 12:17:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51647 Pecánek Matěj TEP1300 C HDR 10:00:00
1207087 Šubrt Jiří TEP6100 C T3 10:00:00
2102815 Městková Lucie TEP7850 C D35 10:54:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
53504 Krausová Barbora TJP9150 C D21L 10:17:00
51332 Ryšavý Vít TJP4700 C H65 10:24:00
8861 Peterka František TJP4900 C H55 10:25:00
51329 Paukert Milan TJP5000 C H55 10:35:00
53514 Kraus Ota TJP5700 C H55 10:41:00
51289 Wolkerová Dagmar TJP5250 C D55 10:56:00
53540 Ryšavá Lubomíra TJP4750 C D55 11:00:00
301536 Pecharová Michaela TJP6550 C D35 11:52:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Beran Matouš TZL1301 C HDR 10:00:00
52220 Beran Pavel TZL7920 C H21K 10:23:00
2083393 Beranová Kristína TZL8553 C D21K 10:24:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7998 Nováková Jiřina UVP4950 C D65 10:13:00
7999 Matějů Ladislava UVP4750 C D65 10:21:00
7906 Klimánek Miloslav UVP4700 C H65 10:26:00
995838 Matějů Ivan UVP4600 C H65 10:46:00
7917 Beranová Vlasta UVP5450 C D55 11:10:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
426333 Rydlová Jana VIC7752 C D35 12:36:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2053563 Skobová Tereza VIP7855 D21K 10:00:00
(31)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2021823 Trnková Dana VSP7351 C T5 10:00:00
2075606 Baldrian Josef VSP1100 C H10L 10:00:00
2103777 Berounský Petr VSP7203 C P 10:00:00
411611 Berounská Helena VSP7257 C P 10:00:00
443085 Jedličková Josefína VSP0651 C P 10:00:00
2070890 Bártíková Irena VSP7461 C T3 10:00:00
52272 Jedlička Jan VSP6101 C T3 10:00:00
0 Horová Magda VSP5450 C D21L 10:15:00
2073706 Nemšovská Magdalena VSP0853 C D10 10:19:00
232062 Uhrová Zuzana VSP8050 C D21K 10:20:00
52269 Uher Petr VSP5001 C H21K 10:25:00
2103280 Němečková Jarmila VSP6650 C D45 10:26:00
51620 Hartman Aleš VSP6506 C H21K 10:31:00
232045 Soukup Václav VSP5600 C H55 10:33:00
9784 Baldrianová Barbora VSP7850 C D21L 10:35:00
7202884 Berounská Adéla VSP0352 C D14 10:36:00
7202895 Berounská Anna VSP0256 C D16 10:36:00
2020710 Aschermann Jan VSP6902 C H45 10:36:00
2067940 Jedlička Aleš VSP0800 C H10 10:41:00
7200325 Hora Vladimír VSP5100 C H45 10:46:00
2021842 Trnka Martin jun VSP0300 C H14 10:48:00
886277 Šváb Jan VSP5801 C H55 10:49:00
888639 Baldrianová Eva VSP0751 C D12 10:53:00
51734 Michálková Jiřina VSP6151 C D55 11:02:00
232190 Soukupová Michaela VSP5850 C D55 11:08:00
51589 Klapalová Pavla VSP7099 C D45 11:12:00
2035710 Nemšovský Filip VSP0500 B H12 11:14:00
9102142 Svobodová Jitka VSP7450 C D21L 11:21:00
232246 Meier David VSP0606 B H12 11:28:00
9101108 Bořánek Petr VSP7000 C H21L 11:29:00
682682 Němeček Jan VSP6201 C H21L 12:25:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7030567 Přikryl Petr ZBM6708 C H21L 10:45:00
888891 Bravený Vít ZBM9102 C H21L 11:07:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
53583 Pražák Jiří ZBP7800 C H21L 10:51:00
995800 Vaněk Petr ZBP7302 C H21L 10:55:00
53581 Dvořák Miroslav ZBP7601 C H21L 11:01:00
(24)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
887907 Brachtl Daniel ZVO6902 C T3 10:00:00
211111 Hlaváček Karel ZVO0901 C H10L 10:00:00
887903 Brachtlová Josefína ZVO1251 C HDR 10:00:00
446370 Brachtlová Klára ZVO7151 T3 10:00:00
2102863 Geleta Marek ZVO7401 C T3 10:00:00
2083418 Bártová Pavla ZVO7152 C D45 10:10:00
2079493 Švecová Karolína ZVO0557 B D12 10:15:00
2115679 Kačer Jakub ZVO0400 C H14 10:16:00
2031360 Kraml Martin ZVO7102 C H45 10:18:00
2115685 Linhart Jakub ZVO0802 C H10 10:37:00
2079492 Švecová Anežka ZVO0352 B D14 10:40:00
515124 Strejc Jaroslav ZVO6101 C H55 10:45:00
2800330 Hovorková Tereza ZVO0153 C D16 10:48:00
2079497 Linhartová Klára ZVO0556 B D12 10:49:00
446330 Brachtl Šimon ZVO0401 H14 10:52:00
2023808 Marhold Ondřej ZVO0101 C H16 10:55:00
2083385 Kramlová Barbora ZVO0452 B D14 10:56:00
2106883 Hlaváček Jan ZVO0701 C H10 10:59:00
2083376 Kramlová Kateřina ZVO0353 C D14 11:00:00
2092351 Švec Karel ZVO7601 C H35 11:27:00
515007 Hájek Tomáš ZVO6401 C H45 11:28:00
428220 Zimmerová Lenka ZVO6451 C D45 11:28:00
2106879 Geleta Šimon ZVO0602 C H12 11:34:00
438635 Marholdová Martina ZVO7451 C D35 12:08:00
Ostatní kluby
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Klub
Kategorie
Startovní čas
1400418 Mácová Martina 81C0050 Cirkus Čakovice D35 11:38
7201201 Stauchová Iva 3LC7450 Lipence D35 11:50
7204524 Stauch Michal 3LC7300 Lipence H35 11:51
0 Jirkovská Kateřina 6KC7550 Neregistrovaný T5 10:00
0 Bláha David 6KC9500 Neregistrovaný T5 10:00
416311 Jakovec Petr 6KC8601 Neregistrovaný T5 10:00
0 Ouda Filip 6KC0800 Neregistrovaný H10L 10:00
0 Bednářová Barbora 6KC7650 Neregistrovaný T3 10:00
0 Martin Ouda 6KC-000 Neregistrovaný H35 12:33
2113445 Černá Marcela 6YC7151 Neregistrovaní P 10:00
0 Šlégrová Stanislava 6YC8951 Neregistrovaní D21K 10:04
2080907 Hrubá Veronika 6YC6750 Neregistrovaní D45 10:54
2115729 Hrubý František 6YC0200 Neregistrovaní H16 11:05
0 Motyčka Michal 9BC0701 NNN HDR 10:00
0 Šindelová Jana 9BC7050 NNN D45 10:04
0 Motyčka Jan 9BC0700 NNN H10 10:07
0 Motyčka Michal 9BC7401 NNN H35 10:51
0 Paldusová Daniela 9JC7900 neregistrovaní - Všenory T3 10:00
0 Paldusová Nela 9JC0850 neregistrovaní - Všenory D10 10:41
2087707 Jurgová Martina 46X8800 Krutě Kruté Krůty D21K 10:26
2800296 Jurga Václav 46X8900 Krutě Kruté Krůty H21K 10:27
2120069 Svoboda Filip 5FX0700 MMOB Praha H10L 10:00
0 Motyčková Marie 5RX0550 NNN D12 10:05
7208021 Skalka Jakub 5RX9101 NNN H21L 10:25
2801012 Zámečník Pavel 3VX7200 Zámečníci H45 11:18
2103763 Zámečníková Jitka 3VX7450 Zámečníci D35 11:34
2115067 Studničná Lenka 7QX8650 Neregistrovaní - Studničná D21L 10:19
2118477 Čermák Jakub 7VX0500 StillAliveCZ H12 10:30
0 Kymla Antonín 8FX5500 TJ Kobylisy P 10:00
1418753 Málek Martin 8FX6500 TJ Kobylisy H45 10:24
2112761 Málková Šárka 8FX8350 TJ Kobylisy D21K 10:32
2118474 Málková Věra 8FX6550 TJ Kobylisy D45 11:10
2112747 Málek Martin 8FX8900 TJ Kobylisy H21L 11:49
0 Dubská Radka 28Z8150 Neregistrovaná T3 10:00
2124804 Hudčeková Klára 28Z0550 Neregistrovaná D12 11:11
0 Zapletal Jan 78Z0800 Neregistrovaní- Zapletalovi H10L 10:00
0 Zapletalová Magdalena 78Z1150 Neregistrovaní- Zapletalovi HDR 10:00
0 Priehodová Kateřina 99Z7800 Lísteček P 10:00
53008 Doležal Jan 5EZ8400 Neregistrovaní - Doležal T5 10:00
0 Hruska Tomas 5IZ7500 Hruska H35 11:53