Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
28.10.2017
Místo konání:
Smrčná
Pořadatel:
SJI - OK Jihlava
Mapa:
Ředitel závodu:
Dokulilová Eva
Hlavní rozhodčí:
Petráček Aleš - R2
Stavitel tratí:
Kaňák Petr - R3
JURY:
Voborníková Eva, Fencíková Vladislava, Wurzelová Dana
Protokol:
Závodu se zúčastnilo 292 běžců. Start závodu byl v 10:00, ukončení ve 13:00 předáním diplomů a cen v žákovských kategoriích. V průběhu závodu nebyl podán žádný protest. Přítomnému zdravotníkovi nebylo hlášeno žádné závažné zranění, ošetřeny byly jen drobné oděrky. Závod proběhl bez problémů za chladnějšího počasí s minimem přeháněk. Hlavní rozhodčí schvaluje výsledky ve všech kategoriích.
Kluby:
3MC     3VX     5XC     6YC     71X     9MX     CJI     NNN     BBM     BZR     CTB     FSP     CHC     CHT     JHB     KUO     LPU     MBM     MFP     OCB     OSN     PZR     RUZ     SCP     SJH     SJI     SOB     TRT     TTR     TZL     VSP     ZBM     ZHR    
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2099510 Coufal Petr 3MC8000 H35 10:35:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2103763 Zámečníková Jitka 3VX7450 D35 10:20:00
2801012 Zámečník Pavel 3VX7200 H45 10:26:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
682372 Čermáková Šárka 5XC6950 D45 10:01:00
682636 Blažek Vladimír 5XC6900 H45 10:22:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2011801 Fojtů Petr 6YC8701 H21C 10:32:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
4630 Nesrovnal Jaroslav 71X8300 H21C 11:06:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2011833 Buráň Zdeněk 9MX5800 P 10:00:00
2011834 Buráňová Hana 9MX7050 P 10:00:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
232900 Podhorská Věra CJI5252 C D65 11:10:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2011808 Meduna Josef NNN8300 H21D 10:23:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
331257 Peřinková Irena BBM6550 C D45 10:09:00
331797 Peřinka Šimon BBM9700 B H21C 10:42:00
7510216 Denemarek Oldřich BBM5100 C H55 10:51:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
301392 Rajnošková Marie BZR6051 C D55 10:00:00
52965 Rajnošek Matěj BZR8801 H21C 10:24:00
52963 Rajnošek Zdeněk BZR6301 C H45 10:32:00
52964 Rajnošková Lea BZR8451 C D21C 11:14:00
(31)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2087711 Šťastný Karel CTB7901 C H21C 10:00:00
2113412 Běloušek Matěj CTB1202 C HDR 10:00:00
2120639 Klusáčková Dorota CTB1152 C HDR 10:00:00
51830 Šťastný Antonín CTB1101 C HDR 10:00:00
2082926 Šťastný Vilém CTB1301 C HDR 10:00:00
51833 Hübner Václav CTB1102 C HDR 10:00:00
2119198 Novák Tobiáš CTB1103 C HDR 10:00:00
8884 Boháčová Anna CTB0051 B D18 10:02:00
2082923 Hübner Jan CTB7902 C H21C 10:04:00
899166 Jelínek Jaromír CTB7702 C H21C 10:14:00
232874 Klusáčková Lenka CTB8051 C D35 10:14:00
2081398 Jelínek Jaromír CTB0603 C H14 10:15:00
339558 Žandová Hana CTB7052 C D45 10:15:00
2081397 Nováková Anna CTB0951 C D10N 10:16:00
2080977 Voborníková Eva CTB6851 C D45 10:19:00
4678 Hanousek Martin CTB7910 C H21D 10:21:00
2082930 Běloušková Kateřina CTB0752 C D12 10:23:00
2121754 Pleskačová Aneta CTB0652 D12 10:27:00
2111816 Klusáček Mikuláš CTB0902 C H10N 10:34:00
899173 Jelínková Hana CTB8152 C D35 10:34:00
2118475 Kocourek Jiří CTB0602 C H12 10:40:00
7260028 Žanda Jan CTB6701 C H45 10:40:00
2120621 Novák Tadeáš CTB0502 C H12 10:50:00
2118480 Běloušek Pavel CTB7101 H35 10:51:00
2081369 Voborníková Alena CTB9451 E D21C 10:52:00
2081396 Novák Matyáš CTB0601 B H12 10:58:00
1413712 Žanda Jan CTB9901 B H21C 10:58:00
2121778 Zbínová Aneta CTB0451 C D14 10:59:00
2121761 Teclová Linda CTB0354 C D14 11:03:00
232875 Klusáček Luděk CTB7803 C H35 11:05:00
920682 Benešová Jana CTB9452 C D21C 11:24:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2090846 Kukačková Johanka FSPXXXX HDR 10:00:00
1403434 Šimek Tomáš FSP6304 C H45 10:42:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2011852 Shánělová Štěpánka CHC0152 A D18 10:04:00
(42)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
515504 Korecký Radan CHT1401 C HDR 10:00:00
52323 Vodrážka Oldřich CHT4701 C H65 10:04:00
53452 Řezníčková Hana CHT6051 C D45 10:05:00
51949 Starka František CHT4801 C H65 10:10:00
8006654 Wurzelová Dana CHT6654 C D45 10:13:00
53604 Hülle Jan CHT6903 C H21D 10:15:00
51897 Jansová Alena CHT5852 C D45 10:17:00
52168 Martinec Petr CHT8502 C H21C 10:18:00
2011836 Korecká Eva CHT1054 C D10N 10:20:00
7207628 Hledík Jakub CHT9501 C H21C 10:22:00
0 Markéta Drobná CHTXXX6 D35 10:24:00
682374 Vítek Vojtěch CHT0801 C H10 10:25:00
336711 Hybeš Michal CHT0401 B H14 10:25:00
52333 Chaloupka Martin CHT7301 C H21C 10:26:00
2073715 Kopáček Miroslav CHT6049 C H45 10:28:00
301360 Korecký Miroslav CHT7901 C H21C 10:30:00
2011815 Boučková Eva CHT0751 C D10 10:33:00
52327 Štefec Jaroslav CHT5801 C H55 10:33:00
51980 Matras Tomáš CHT8001 C H21C 10:34:00
0 Drobná Kateřina CHTXXX3 D12 10:35:00
0 Zoulíková Vendula CHTXXX1 D10 10:37:00
0 Slavíková Eva CHTXXX2 D12 10:39:00
0 Kopecký Votěch CHTXXX5 H10N 10:40:00
52301 Musil Marek CHT8801 C H21C 10:40:00
2011821 Charouzová Eliška CHT0851 C D10 10:41:00
51953 Matras Jaroslav CHT5301 C H55 10:41:00
7201807 Kopáček Jan CHT8510 C H21C 10:44:00
682379 Vítková Eva CHT1053 C D10 10:45:00
0 Šíma Matěj CHTXXX4 H12 10:46:00
51948 Vítek Josef CHT4802 C H55 10:47:00
53155 Krejsa Jan CHT8701 C H21C 10:48:00
52312 Binková Jana CHT8651 C D21C 10:48:00
51999 Vítek Pavel CHT7501 C H21C 10:52:00
53145 Klvaňa Milan CHT7500 C H21C 11:00:00
2011823 Zoulíková Iveta CHT8052 C D21C 11:00:00
9102283 Starková Terezie CHT0251 B D16 11:01:00
52161 Krejsa Martin CHT9001 C H21C 11:04:00
2059736 Kopáčková Iva CHT8851 C D21C 11:04:00
52158 Krejsa Vladimír CHT9202 C H21C 11:10:00
63591 Martincová Kristýna CHT8551 C D21C 11:12:00
2109708 Moravčíková Hana CHT9751 C D21C 11:20:00
53168 Hybeš David CHT9903 C H18 11:26:00
(12)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7201753 Honzák Tomáš JHB7702 C H21D 10:09:00
4686 Honzáková Nelka JHB0851 C D10N 10:10:00
2103783 Brychtová Zuzana JHB8053 C D35 10:12:00
7300171 Culka Josef JHB8607 C H21C 10:28:00
7207340 Honzáková Jana JHB7753 C D35 10:30:00
49825 Šidlák Dominik JHB0801 C H10N 10:38:00
49805 Honzáková Lenka JHB0551 C D12 10:45:00
2011802 Brychtová Valerie JHB0451 C D14 10:53:00
53615 Králová Iveta JHB8952 C D21C 10:56:00
7204508 Fencíková Vladislava JHB6553 C D21C 11:08:00
2103771 Brychta Jiří JHB0002 C H18 11:20:00
4668 Culková Hana JHB8951 C D21C 11:22:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52322 Štěpánek Milan KUO8301 C H21C 10:54:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9337 Hovorka Jan LPU7907 C H21C 10:10:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
232019 Zelinka Jiří MBM8740 C H21C 10:38:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
515016 Suk Jiří MFP6401 C H45 10:56:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51410 Bouček Václav OCB4101 C H65 10:12:00
51432 Boučková Ludmila OCB4351 C D65 11:12:00
(21)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1010777 Turzo Nela OSN1150 C HDR 10:00:00
436927 Pilná Anna OSN1151 C HDR 10:00:00
52145 Wurzelová Pavlína OSN9273 P 10:00:00
53154 Stoklasová Markéta OSN7555 C P 10:00:00
53602 Janíčková Jolana OSN0777 C D10N 10:04:00
7205038 Nechanická Daniela OSN7557 C D35 10:18:00
52146 Goncalves Joao OSN8900 C H21D 10:19:00
9601003 Kamenický Radan OSN6004 C H21C 10:20:00
9690219 Kamenická Lenka OSN6955 C D35 10:22:00
7205006 Nechanický Pavel OSN7209 C H45 10:24:00
8006005 Wurzel Břetislav OSN6005 C H45 10:34:00
7208071 Kamenická Tereza OSN0888 C D10 10:35:00
7300180 Turzo Iva OSN7750 C D35 10:40:00
9306 Stoklasa Radek OSN7500 C H35 10:41:00
2080908 Stoklasová Zuzana OSN0454 A D14 10:55:00
8000321 Nechanický Jan OSN0200 A H21C 10:56:00
551995 Kamenický Jeroným OSN9549 C H21C 11:02:00
7203324 Nechanická Klára OSN0050 A D21C 11:02:00
436958 Pilná Klára OSN0452 B D14 11:07:00
53603 Janíčková Jitka OSN7356 C D21D 11:08:00
981804 Vališová Martina OSN9696 C D21C 11:10:00
(27)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
220398 Libra Matyáš PZR0900 C HDR 10:00:00
127 Vinopal Vojtěch PZR0901 HDR 10:00:00
8705 Sobotková Helena PZR7550 C P 10:00:00
2088199 Polanská Nelly PZR0152 B D18 10:00:00
7209358 Splítek Petr PZR0401 C H14 10:05:00
52608 Splítek Václav PZR7700 C H21D 10:05:00
126 Šimon Eduard PZR0800 C H10 10:05:00
52970 Sitař Václav PZR9202 H21D 10:11:00
8706 Pařízek Petr PZRXXXX H10 10:11:00
53700 Novohradský Petr PZR8903 C H21C 10:16:00
8707 Rosecký Karel PZR7302 C H21D 10:25:00
2075659 Nechutová Alena PZR6969 C D45 10:25:00
2052393 Poláčková Bohuslava PZR7070 C D45 10:29:00
128 Rosecký Adam PZR0501 C H12 10:30:00
232741 Novohradský Jan PZR5309 C H55 10:37:00
2120640 Mašek Jakub PZR0502 C H12 10:38:00
51994 Pospíšil Jaromír PZR4417 C H55 10:45:00
49811 Nechuta Milan PZR7007 C H45 10:46:00
53709 Sobotka Petr PZR7008 C H35 10:55:00
410394 Suk Marek PZR6701 C H45 11:00:00
8699 Pařízek Jan PZR H12 11:02:00
1400419 Sobotková Klára PZR0351 B D16 11:03:00
410374 Suková Renata PZR7352 C D21D 11:04:00
2052352 Poláček Tomáš PZR0102 B H16 11:09:00
232348 Sitař Miroslav PZR0205 C H16 11:13:00
2087700 Kopecký Jan PZR0202 B H16 11:21:00
438608 Pastyřík Martin PZR9902 B H18 11:22:00
(12)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51780 Polednová Helena RUZ1250 C HDR 10:00:00
53500 Polednová Dominika RUZ1350 C HDR 10:00:00
2801030 Hofhanzl Antonín RUZ0902 C H10 10:09:00
2087716 Gregor Jáchym RUZ0400 B H14 10:11:00
2092371 Komínová Vendula RUZ0751 C D10N 10:12:00
2800340 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 C H35 10:37:00
51838 Gregorová Julie RUZ0750 C D12 10:37:00
2801042 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 B D12 10:43:00
2088726 Gregor Petr RUZ7500 C H35 10:47:00
2800299 Komín Petr RUZ7200 C H45 10:50:00
7208083 Polednová Hana RUZ8051 C D21C 10:50:00
51920 Kodys Václav RUZ5105 C H55 10:53:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1400437 Tesař Jan SCP8501 C H21D 10:01:00
51557 Podivínský Tomáš SCP7201 C H21C 10:06:00
51567 Tesařová Anna SCP8257 C D21C 11:26:00
(53)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2096212 Blažek Vojtěch SJH1003 C HDR 10:00:00
301356 Kubáková Laura SJH1550 C HDR 10:00:00
2103754 Rychtárik Jáchym SJH1201 C HDR 10:00:00
2096225 Kopenec Milan SJH7102 C P 10:00:00
9200531 Gřunděl Ivan SJH4201 C H65 10:06:00
2800337 Kinštová Tereza SJH0251 A D18 10:06:00
336772 Kubák Martin ml. SJH9902 C H21D 10:07:00
2090840 Hojná Tereza SJH6951 C D45 10:07:00
442862 Dundáčková Hana SJH7052 C D45 10:11:00
442870 Pobuda Michal SJH7403 C H21D 10:13:00
330592 Kinštová Dominka SJH8051 C D35 10:16:00
331244 Parkan Tomáš SJH0803 C H10 10:17:00
2096216 Blažek Cyril SJH0701 C H10 10:21:00
420435 Dundáček Karel SJH0401 B H14 10:21:00
51925 Tichá Jana SJH6451 C D45 10:21:00
9101672 Benešová Iva SJH7051 C D35 10:28:00
2088158 Kopencová Anna SJH0752 C D12 10:29:00
2103731 Rychtárik Tadeáš SJH0901 C H10N 10:32:00
330596 Kinšt David SJH7901 C H35 10:33:00
553451 Benešová Michaela SJH0651 C D12 10:33:00
443062 Hojný Jáchym SJH0301 A H21C 10:36:00
336790 Dundáček Milan SJH6902 C H45 10:38:00
2067998 Blažková Markéta SJH7550 C D35 10:38:00
51929 Tichý Martin SJH6401 C H35 10:39:00
336789 Novotná Eliška SJH0455 D10 10:39:00
442873 Nosek Vladimír SJH5901 C H55 10:39:00
7210128 Blažková Veronika SJH0551 B D12 10:41:00
232404 Komárková Zbyňka SJH0751 C D10 10:43:00
331118 Romanovský Alois SJH6101 C H55 10:43:00
2079509 Míchal Jakub SJH1001 C H10N 10:44:00
2079498 Nouza Petr SJH6501 C H45 10:44:00
2118501 Rychtárik Ladislav SJH8001 C H35 10:45:00
2113365 Blažek Zdeněk SJH7601 H21C 10:46:00
2088209 Kopenec Šimon SJH1002 C H10N 10:48:00
434831 Trojan Jiří SJH6601 C H45 10:48:00
336767 Beneš Jan SJH7001 C H35 10:49:00
981817 Komárek Arnošt SJH7702 C H21C 10:50:00
51141 Kubičko Petr SJH6901 C H45 10:52:00
2096231 Míchal Jiří SJH7802 C H35 10:53:00
2113419 Nouza Michal SJH0505 C H12 10:54:00
2079502 Míková Michaela SJH8251 C D21C 10:54:00
2051486 Blažek Petr SJH7402 C H35 10:57:00
9201757 Kubáková Nela SJH0451 B D14 10:57:00
51140 Parkan Jiří SJH6801 C H45 10:58:00
7770033 Parkanová Veronika SJH9751 C D21C 10:58:00
2079504 Novotná Jitka SJH0454 A D14 11:01:00
420443 Dundáčková Julie SJH9853 C D21D 11:02:00
442882 Hojná Eliška SJH0052 A D21C 11:06:00
331719 Kubičková Bára SJH9551 C D21D 11:06:00
2079508 Nouza Petr SJH9300 C H21C 11:08:00
436440 Pobuda Vojtěch SJH0302 B H16 11:17:00
8636796 Blažková Kateřina SJH0252 A D21C 11:18:00
331357 Nosek Jakub SJH0002 B H18 11:24:00
(32)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
141 Zhorela Ondřej Jakub SJI0804 C HDR 10:00:00
51774 Prošek Filip SJI1401 C HDR 10:00:00
51770 Venhoda Matěj SJI0301 B H14 10:01:00
2087651 Mácová Rozálie SJI0855 C D10N 10:02:00
2087645 Coufal Petr SJI0703 C H10 10:03:00
2061841 Vítek Matěj SJI0500 B H14 10:07:00
2088159 Prášil Adam SJI0901 C H10 10:07:00
433091 Novotná Nicol SJI0953 C D10N 10:08:00
2113414 Beneš Roman SJI0403 C H14 10:13:00
111 Verbók Daniel SJI0606 H10 10:13:00
125 Krátká Eliška SJI0851 C D10N 10:14:00
2099513 Coufalová Júlia SJI0950 C D10N 10:18:00
253125 Frýba Matyáš SJI0700 C H10 10:19:00
2088724 Hudec Filip SJI0304 C H14 10:19:00
52192 Oranyová Sylva SJI0751 C D12 10:21:00
110 Verbók Štěpán SJI0605 H10 10:23:00
361999 Orany Vojtěch SJI0401 B H14 10:23:00
52331 Mácová Amálie SJI0650 C D12 10:25:00
2118483 Rozsypal Jakub SJI0805 C H10N 10:30:00
142 Wacková Anna SJI0653 C D12 10:31:00
2113482 Beneš Tomáš SJI0501 C H12 10:32:00
2102779 Emmer Matouš SJI1000 C H10N 10:36:00
2085561 Černý Vojtěch SJI0603 C H12 10:36:00
124 Jirků Ondřej SJI0904 C H10N 10:42:00
446402 Rachůnek Stanislav SJI0602 C H12 10:42:00
2113416 Dočkal Matouš SJI0900 C H10N 10:46:00
336770 Vítková Hana SJI0750 C D10 10:47:00
2080831 Hendrych Vít SJI0601 B H12 10:48:00
2095966 Máca Dominik SJI0503 C H12 10:52:00
140 Venhauer Vojtěch SJI0505 C H12 10:56:00
52966 Jirků František SJI0600 C H12 11:00:00
888644 Prošek Michal SJI7823 C H35 11:03:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
53643 Choutková Lenka SOB6350 C D45 10:03:00
1396839 Choutka Jaroslav SOB6301 C H45 10:20:00
887945 Brabencová Alena SOB7150 C D35 10:26:00
7207854 Zákostelecký František SOB5501 C H55 10:49:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51989 Blecha Ladislav TRT5100 C H65 10:08:00
2112763 Adam Aleš TRT8100 C H35 10:59:00
(32)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52247 Dvořáčková Eliška TTR0951 C HDR 10:00:00
52356 Prášilová Mirka TTR7451 C P 10:00:00
2042533 Jánská Radka TTR92XX P 10:00:00
53153 Dvořáček Jan TTR0701 C H10 10:01:00
1988888 Píro Matěj TTR8802 C H21C 10:02:00
2092373 Cícha Václav TTR0401 B H14 10:03:00
49689 Nešporová Terezie TTR0852 C D10N 10:06:00
2115144 Novotný Tomáš TTR0305 C H14 10:09:00
232322 Prášil Šimon TTR0901 C H10 10:15:00
51771 Prášil Tomáš TTR0501 B H14 10:17:00
2042531 Blahoudek František TTR86XX H21D 10:17:00
303944 Klusáčková Jitka TTR6152 C D45 10:23:00
52237 Syslová Iva TTR6151 C D45 10:27:00
2801047 Drábek Petr TTR6701 C H45 10:30:00
52242 Nešporová Marie TTR7251 C D35 10:32:00
2084938 Palát Přemek TTR0601 C H12 10:34:00
2103756 Klusáček Martin TTR5601 C H55 10:35:00
52235 Sysel Svatobor TTR6202 C H45 10:36:00
2092365 Cíchová Pavlína TTR7452 C D35 10:36:00
2092381 Cícha Radek TTR7503 C H35 10:43:00
52248 Nešpor Jiří TTR0502 C H12 10:44:00
995847 Nešpor Jan TTR6101 C H45 10:54:00
4673 Palátová Lenka TTR7551 C D21D 11:00:00
52240 Dvořáček Jan TTR7701 C H35 11:01:00
52239 Nešporová Marie TTR0351 C D14 11:05:00
2801050 Drábková Eliška TTR0151 C D16 11:05:00
2800321 Cícha Matěj TTR0102 B H16 11:07:00
2115149 Novotný Vojtěch TTR0203 C H16 11:11:00
7300192 Nešpor Jan TTR0101 B H16 11:15:00
4538 Palát Bohuslav TTR0201 B H16 11:19:00
682672 Stoklas Adam TTR0202 H16 11:23:00
2092400 Drábek Vojtěch TTR0103 C H16 11:27:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7170894 Jeřábková Jitka TZL9453 C D21C 11:16:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51643 Hořínek Jaroslav VSP5000 C H21D 10:03:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
500267 Palas Jan ZBM8507 C H21C 10:08:00
2011806 Štaubertová Tereza ZBM9759 D21D 11:10:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7300187 Slabý Jan ZHR7900 C H21C 10:12:00