Logo

Startovka závodu: INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ

Datum:
06.05.2018
Místo konání:
Hostomice-Lštěň
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Mapa:
Ředitel závodu:
Procházka Pavel - R2
Hlavní rozhodčí:
Procházka Jan - R1
Stavitel tratí:
Landovský Tomáš - R2
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D20B     D21A     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     H10L     H10     H12     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H20B     H21A     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     HDR     P     TD     TK    

D10 2.32 km, 65 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:46:00 Zakouřilová Klára VSP0850 2032113 C USK Praha
10:49:00 Svatá Lucie PGP0952 2801038 C SK Praga
10:52:00 Nemšovská Magdalena VSP0853 2073706 C USK Praha
10:55:00 Hanušová Markéta VRL0852 2085588 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:58:00 Synková Elena DOK0850 2056280 C OK Doksy
11:01:00 Kamenická Tereza Ester OSN0888 7208071 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:04:00 Petriláková Amálie DOR0953 7205024 C OK Dobříš
11:07:00 Gelnerová Markéta KRL0952 9102146 C Kometa Kralovice
11:10:00 Mullis Carolina DKP0951 2075694 C Oddíl OB Kotlářka
11:13:00 Lošťáková Ela LTP0951 682083 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:16:00 Kučerová Kateřina VSP0950 1398983 C USK Praha
11:19:00 Housková Adéla DOR0851 2050490 C OK Dobříš
11:22:00 Welc Dominika 3WP0950 1394468 KOS BnO Szczecin
11:25:00 Novotná Karolína TUR0853 2095926 C OOB TJ Turnov
11:28:00 Šitrová Štěpánka LPM0850 2088717 C OK Lokomotiva Plzeň
11:31:00 Malečková Pavlína VSP0855 2067959 C USK Praha
11:34:00 Seidlová Magdalena RIC0950 2049649 C OB Říčany
11:37:00 Sobotová Kateřina VPM0851 434815 C KOS Slavia Plzeň
11:40:00 Šimůnková Michaela TAP0851 7779755 C KOB Tretra Praha

D10L 3.36 km, 90 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Hrdličková Markéta DOR0954 2050485 C OK Dobříš
09:30:00 Bolinová Evelína FSP1150 2116468 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
09:30:00 Hill Daisy 21G0950 7210809 Airienteers
09:30:00 Fišáková Lucie Johanka MLA0950 416227 C MLOK Mariánské Lázně
09:30:00 Vodrážková Barbora VPM1050 2097288 C KOS Slavia Plzeň
09:30:00 Hrdličková Anna DOR0955 2104707 C OK Dobříš
09:30:00 Lacinová Zuzana DKP1055 2129251 C Oddíl OB Kotlářka
09:30:00 Rodová Anežka VSP1152 2081382 C USK Praha
09:30:00 Komárková Radka SJH1151 2025364 C SJH Jindřichův Hradec

D12 2.67 km, 75 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:37:00 Dostálová Lejla DLP0650 0 C OOB TJ Dukla Praha
09:40:00 Fibírová Lucie FSP0777 2081361 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
09:43:00 Šáchová Magdalena DOR0659 2115079 C OK Dobříš
09:46:00 Hajduk Maria 1VP0650 2127757 HKS Azymut Mochy
09:49:00 Stefaniak Iza 3WP0753 1394406 KOS BnO Szczecin
09:52:00 Netuková Anežka SHK0750 1396847 C OK Slavia Hradec Králové
09:55:00 Skalová Jolana TJN0653 2070854 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:58:00 Lošťáková Sára LTP0650 7202578 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:01:00 Koudelková Eliška BOR0652 2067681 B OK Jiskra Nový Bor
10:04:00 Mikuła Daria 3WP0751 1394402 KOS BnO Szczecin
10:07:00 Kohoutková Klára BSO0650 8655488 B KOB Baník Sokolov
10:10:00 Gregorová Alice CTB0751 51139 C SK OB Chotěboř
10:13:00 Kula Maja 3WP0754 1995097 KOS BnO Szczecin
10:16:00 Jandová Eva DOR0752 2080955 C OK Dobříš
10:19:00 Kubacka Wiktoria 1VP0552 2127754 HKS Azymut Mochy
10:22:00 Ptáčková Hana PGP0750 51639 C SK Praga
10:25:00 Murek Emilia 1VP0651 2127758 HKS Azymut Mochy
10:28:00 Bodurková Denisa KRL0752 232611 C Kometa Kralovice
10:31:00 Řeháková Mirka SKV0652 7202879 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:34:00 Leinweberová Julie FSP0755 51854 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:37:00 Gelnerová Anna KRL0653 9102084 B Kometa Kralovice
10:40:00 Kožíšková Kateřina LPM0652 2082947 B OK Lokomotiva Plzeň
10:43:00 Kotenová Markéta RIC0651 9201629 B OB Říčany
10:46:00 Kašparová Alžběta DOR0753 2111604 C OK Dobříš
10:49:00 Jąder Sandra 1VP0652 2127759 HKS Azymut Mochy
10:52:00 Mikuła Iga 3WP0752 1394444 KOS BnO Szczecin
10:55:00 Maříková Alžběta FSP0650 2116495 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:58:00 Mianowska Tosia LCE0753 8131207 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:01:00 Buková Hana ROU0750 2031369 C SKOB Roudnice nad Labem
11:04:00 Lamačová Barbora BOR0750 8421842 B OK Jiskra Nový Bor
11:07:00 Klecha Weronika 1VP0750 2127761 HKS Azymut Mochy
11:10:00 Borek Alicja 82P0750 9202027 UKS Traper Złocieniec
11:13:00 Svobodová Adriana FSP0653 2090852 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:16:00 Matyja Weronika 3WP0750 1418054 KOS BnO Szczecin
11:19:00 Stará Barbora FSP0752 2092388 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:22:00 Baldrianová Eva VSP0751 888639 B USK Praha
11:25:00 Komárková Zbyňka SJH0751 232404 C SJH Jindřichův Hradec
11:28:00 Baloghová Milena TJN0750 2073663 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:31:00 Miłaszewicz Magdalena 82P0751 9202032 UKS Traper Złocieniec
11:34:00 Kurečková Klára ABM0657 337648 C KOB ALFA Brno
11:37:00 Hlaváčová Lucie TBM0660 232732 B KOS TJ Tesla Brno
11:40:00 Savruková Adéla TJN0656 2111795 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.

D14B 3.90 km, 190 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:39:00 Martanová Lea VLI0555 2043610 A Slavia Liberec orienteering
09:41:00 Balejová Julie KAM0551 2061855 B OK Kamenice
09:43:00 Pesničáková Soňa TJN0451 2085567 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:45:00 Cincibusová Lenka FSP0450 8666 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
09:47:00 Skácelová Kateřina VLI0550 2080848 B Slavia Liberec orienteering
09:49:00 Pazderníková Jana OPI0452 2064771 B Orientační sporty Písek
09:51:00 Randáková Adéla VRL0452 7207062 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
09:53:00 Černá Ema ROU0451 2080901 A SKOB Roudnice nad Labem
09:55:00 Pračková Ema RIC0451 7209445 B OB Říčany
09:57:00 Podrábská Alžběta VLI0451 2078460 A Slavia Liberec orienteering
09:59:00 Gielec Julia 38P0550 7200166 UKS Orientus Lodz
10:01:00 Linhartová Klára ZVO0556 2079497 B OB SK Zvole
10:03:00 Hájková Tereza TUV0558 888626 B SOK TJ Turnov
10:05:00 Křížková Marie MAS0450 301516 C KČT Aš
10:07:00 Zmarzláková Olga KRL0552 232613 B Kometa Kralovice
10:09:00 Čapková Lucie KAM0459 2103294 B OK Kamenice
10:11:00 De Heij Laura RIC0450 443070 B OB Říčany
10:13:00 Richtrová Kamila VPM0451 2111733 A KOS Slavia Plzeň
10:15:00 Michalewicz Alicja 1VP0551 7300453 HKS Azymut Mochy
10:17:00 Krejčová Lucie ROU0453 2127886 B SKOB Roudnice nad Labem
10:19:00 Skácelová Adéla VLI0454 2102587 B Slavia Liberec orienteering
10:21:00 Kubecová Magdalena STB0550 2019212 B TJ Stadion Nový Bor
10:23:00 Šimšová Pavla MFP0551 428269 B Matfyz Praha
10:25:00 Bambousková Julie DOR0650 2044895 B OK Dobříš
10:27:00 Kapska Nina 1VP0451 2801127 HKS Azymut Mochy
10:29:00 Malečková Hana VSP0553 2067999 B USK Praha
10:31:00 Počtová Klára OPI0453 2064772 C Orientační sporty Písek
10:33:00 Šauli Kateřina VPM0456 2060388 B KOS Slavia Plzeň
10:35:00 Nekvasilová Tereza DKP0459 4641 B Oddíl OB Kotlářka
10:37:00 Balková Markéta OPI0450 2111767 B Orientační sporty Písek
10:39:00 Holíková Simona ONO0553 2087704 B SKOB Ostrov
10:41:00 Hanušová Kateřina VRL0455 2078482 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:43:00 Bartošová Marie MLA0451 8656680 B MLOK Mariánské Lázně
10:45:00 Szczurko Paulina 82P0550 9302029 UKS Traper Złocieniec
10:47:00 Aschermannová Klára VSP0454 2020713 C USK Praha
10:49:00 Burešová Eliška VLI0456 2117401 C Slavia Liberec orienteering
10:51:00 Štraitová Jolana VSP0456 2021830 A USK Praha
10:53:00 Housková Barbora DOR0655 2080957 B OK Dobříš
10:55:00 Suková Tereza VRL0454 2078488 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:57:00 Škáchová Zuzana DKP0656 1413720 C Oddíl OB Kotlářka
10:59:00 Kopecká Anna JIL0552 425535 B OK Jilemnice
11:01:00 Beranová Hana VSP0455 2021833 C USK Praha
11:03:00 Ziebová Veronika NEK0450 2056284 B Nejdek Orienteering
11:05:00 Gonda Julia 1VP0450 7300459 HKS Azymut Mochy
11:07:00 Kusztelska Natalia 3WP0550 1394413 KOS BnO Szczecin
11:09:00 Škáchová Viktorie DKP0655 434803 B Oddíl OB Kotlářka
11:11:00 Víšková Veronika KAM0452 2088701 B OK Kamenice
11:13:00 Kotenová Barbora RIC0452 2060260 C OB Říčany
11:15:00 Jedličková Kristýna KAM0455 2075621 B OK Kamenice
11:17:00 Arnoštová Veronika DOR0455 434596 B OK Dobříš
11:19:00 Mellanová Judita TUV0559 1418087 B SOK TJ Turnov
11:21:00 Pelantová Martina RIC0550 2051504 B OB Říčany
11:23:00 Dreier Anna 1VP0550 7300455 HKS Azymut Mochy
11:25:00 Chrástová Magdaléna STH0551 7204976 B SK Studenec
11:27:00 Bulířová Ema TAP0452 2088202 A KOB Tretra Praha
11:29:00 Novotná Barbora TUR0552 2095950 B OOB TJ Turnov
11:31:00 Gottsteinová Ema JIL0451 2078459 B OK Jilemnice
11:33:00 Kulová Laura ONO0552 1400426 B SKOB Ostrov
11:35:00 Rumlenová Tereza BOR0453 4367 B OK Jiskra Nový Bor
11:37:00 Štemberová Bára TJN0650 682375 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:39:00 Matěásková Šárka JIL0551 2078451 B OK Jilemnice
11:41:00 Novotná Michaela TUR0551 2095942 B OOB TJ Turnov
11:43:00 Hrdličková Klára DOR0553 2044891 C OK Dobříš
11:45:00 Knobová Agáta VRL0453 2053583 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:47:00 Pecko Sára ONO0452 1428926 C SKOB Ostrov
11:49:00 Skrzypczak Marika 1VP0452 2127751 HKS Azymut Mochy
11:51:00 Nagyová Kateřina TJN0452 2088165 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:53:00 Andrlová Lea VLI0453 2113493 B Slavia Liberec orienteering
11:55:00 Urban Aneta 82P0450 8650897 UKS Traper Złocieniec

D16A 5.63 km, 290 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:52:00 Kastner Maya 42A0251 8118228 OLC Währing
09:54:00 Růžičková Vendula CHA0252 2070839 A OK Chrastava
09:56:00 Doren Wiktoria 38P0351 8646297 UKS Orientus Lodz
09:58:00 Sudoł Hanna CHC0352 889179 C K.O.B. Choceň
10:00:00 Block Amelia 38P0250 8640928 UKS Orientus Lodz
10:02:00 Piwowar Lidia 1VP0251 2801123 HKS Azymut Mochy
10:04:00 Gielec Zuzanna 38P0251 8640927 UKS Orientus Lodz
10:06:00 Mazurek Joanna CHC0353 889178 C K.O.B. Choceň
10:08:00 Kędzierska Nadia 1VP0250 2801122 HKS Azymut Mochy
10:10:00 Nitsch Aleksandra LCE0357 8280803 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:12:00 Krempińska Julia 66P7602 8640908 UKS Azymut Pabianice
10:14:00 Gradek Zuzanna 82P0350 8650896 UKS Traper Złocieniec
10:16:00 Chabiera Lena LCE0356 8444999 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:18:00 Lipińska Julia 17P0251 895005 WKS Śląsk Wrocław
10:20:00 Przeszłowska Hanna 82P0351 1970209 UKS Traper Złocieniec
10:22:00 Berlińska Paulina 38P0350 7200168 UKS Orientus Lodz
10:24:00 Perfikowska Hanna 64P0450 8653296 UMKS Kwidzyn
10:26:00 Calvet Sofia 42A0250 8255355 OLC Währing
10:28:00 Blažková Kateřina SJH0252 8636796 A SJH Jindřichův Hradec
10:30:00 Bednaříková Emma ZBM0359 9201326 A SK Žabovřesky Brno
10:32:00 Dittrichová Michaela SKM0251 8656732 A KOB Směr Kroměříž
10:34:00 Thýnová Martina SHK0350 8656586 A OK Slavia Hradec Králové
10:36:00 Fejfarová Tereza LPU0360 8656534 A OK Lokomotiva Pardubice
10:38:00 Bejvlová Karolína KAM0258 2058463 A OK Kamenice
10:40:00 Linková Lucie TJN0257 2032102 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:42:00 Hubáčková Dagmar LCE0351 8656714 A OOB TJ Slovan Luhačovice
10:44:00 Vandasová Adéla PHK0255 8623000 A OK 99 Hradec Králové
10:46:00 Karlová Anna JIL0352 8656606 A OK Jilemnice
10:48:00 Mrózek Teresa TRI0251 7206554 A TJ TŽ Třinec
10:50:00 Nádeníčková Iva NEK0350 2035733 A Nejdek Orienteering
10:52:00 Kodytková Denisa SHK0252 2058528 A OK Slavia Hradec Králové
10:54:00 Rýdlová Magdaléna TJN0251 8655468 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:56:00 Šmelíková Dorota LCE0260 8635809 A OOB TJ Slovan Luhačovice
10:58:00 Sanna Karin DKP0250 7200326 A Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Smolková Barbora TAP0356 8654912 A KOB Tretra Praha
11:02:00 Pilná Natálie VRL0351 2096240 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:04:00 Petrásová Hana LPU0380 8656514 A OK Lokomotiva Pardubice
11:06:00 Bednaříková Sára LCE0252 9102568 A OOB TJ Slovan Luhačovice
11:08:00 Nentvichová Julie DOR0351 2045307 A OK Dobříš
11:10:00 Tichá Dorotea DKP0351 2051523 A Oddíl OB Kotlářka
11:12:00 Kinštová Tereza SJH0251 2800337 A SJH Jindřichův Hradec
11:14:00 Fišarová Eliška KRL0351 9412003 A Kometa Kralovice
11:16:00 Černá Kateřina VPM0250 8655446 A KOS Slavia Plzeň
11:18:00 Kočová Halina TZL0255 2091546 A SKOB Zlín
11:20:00 Marková Ema STE0252 8655379 A SK SKI-OB Šternberk
11:22:00 Pekařová Jana TUR0252 2035709 A OOB TJ Turnov
11:24:00 Martanová Elin VLI0252 2043603 A Slavia Liberec orienteering
11:26:00 Mulíčková Markéta ABM0362 2067328 A KOB ALFA Brno
11:28:00 Semíková Lucie KAM0250 515426 A OK Kamenice
11:30:00 Hájková Lucie SOP0350 7204988 A OOB TJ Slezan Opava
11:32:00 Pušová Bára LPU0357 8656522 A OK Lokomotiva Pardubice
11:34:00 Nevěřilová Kateřina LCE0254 7208226 A OOB TJ Slovan Luhačovice
11:36:00 Raclavská Vlaďka UOL0253 2092433 A SOB Olomouc
11:38:00 Holečková Petra SHK0250 8654906 A OK Slavia Hradec Králové
11:40:00 Chrástová Tereza STH0251 8656737 A SK Studenec
11:42:00 Koberová Kateřina LPU0352 8654913 A OK Lokomotiva Pardubice
11:44:00 Hankovcová Helena KAM0350 442879 A OK Kamenice

D16B 4.55 km, 150 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:35:00 Vítová Lucie BSO0250 7260007 B KOB Baník Sokolov
09:39:00 Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 1418751 B SK Praga
09:43:00 Aschermannová Tereza VSP0253 2020712 A USK Praha
09:47:00 Křížová Daniela MAS0250 301510 C KČT Aš
09:51:00 Čermáková Klára PGP0352 2099498 B SK Praga
09:55:00 Petriláková Anežka DOR0251 7205018 B OK Dobříš
09:59:00 Bečvářová Markéta OPI0250 2064778 C Orientační sporty Písek
10:03:00 Budská Anna TJN0253 7201759 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:07:00 Randáková Alžběta VRL0252 7208078 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:11:00 Marešová Klára NEK0250 2067349 B Nejdek Orienteering
10:15:00 Petříková Adéla MAS0352 4455 B KČT Aš
10:19:00 Řadová Lucie DKP0251 897371 B Oddíl OB Kotlářka
10:23:00 Janečková Josefína EKP0351 2067977 B VŠTJ Ekonom Praha
10:27:00 Šritrová Lenka TUR0250 8656542 B OOB TJ Turnov
10:31:00 Tymešová Anna BOR0253 2800957 B OK Jiskra Nový Bor
10:35:00 Chaloupková Hana KAM0252 442850 B OK Kamenice
10:39:00 Mrkvičková Veronika TJN0355 2069097 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:43:00 Popová Jana TAP0252 1418759 B KOB Tretra Praha
10:47:00 Jirasová Anežka DOR0350 2045303 C OK Dobříš
10:51:00 Popová Veronika TAP0253 1418760 B KOB Tretra Praha
10:55:00 Votavová Žofie KNC0250 446355 B Sokol Kostelec n. Č. l.
10:59:00 Žejdlíková Eliška LTP0350 7202886 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:03:00 Řeháková Gabriela SKV0351 7202893 B TJ Slovan Karlovy Vary
11:07:00 Podrábská Marie TJN0259 2078462 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:11:00 Pitrmucová Antonie JIL0251 2078456 C OK Jilemnice
11:15:00 Šafaříková Lucie OPI0350 439103 C Orientační sporty Písek
11:19:00 Hrnčířová Ivana STH0351 7207502 B SK Studenec
11:23:00 Buková Anežka ROU0351 2059749 C SKOB Roudnice nad Labem
11:27:00 Vitebská Eliška TJN0350 8659409 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:31:00 Titzová Adéla VSP0250 2035748 B USK Praha
11:35:00 Fantová Kateřina EKP0256 49632 B VŠTJ Ekonom Praha
11:39:00 Chramostová Amálie KAM0355 2088703 C OK Kamenice

D18A 6.28 km, 285 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:42:00 Zrníková Adéla OSN0099 416210 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
09:46:00 Pavlíková Markéta CHA0050 7208096 A OK Chrastava
09:50:00 Hlaváčová Anežka TBM0199 515497 A KOS TJ Tesla Brno
09:54:00 Biederman Ada 41P0051 8120200 WKS Wawel Kraków
09:58:00 Głowacz Julia LCE0056 1110200 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:02:00 Filipczak Natalia 98P0050 8640914 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki
10:06:00 Ciesiółka Katarzyna CHC0055 9201008 A K.O.B. Choceň
10:10:00 Chrubczyńska Patrycja 82P0050 553461 UKS Traper Złocieniec
10:14:00 Deptulska Maria LCE0058 8631442 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:18:00 Mazurek Agnieszka CHC0154 7203696 C K.O.B. Choceň
10:22:00 Mianowska Julia LCE0154 886685 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:26:00 Garbacik Maja 41P0050 8640909 WKS Wawel Kraków
10:30:00 Špringlová Kamila TBM0050 7210403 B KOS TJ Tesla Brno
10:34:00 Vejražková Rozárka SJC0151 8000727 A Sportcentrum Jičín
10:38:00 Špendlíková Kamila LCE0051 7207020 A OOB TJ Slovan Luhačovice
10:42:00 Poláková Lenka SOP0151 7204985 A OOB TJ Slezan Opava
10:46:00 Mašínová Anna TJN0152 8659403 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:50:00 Chaloupková Kateřina CHC0051 8320290 A K.O.B. Choceň
10:54:00 Tokárová Regina VPM0151 2127865 A KOS Slavia Plzeň
10:58:00 Šafková Sofie KAM0153 8100401 A OK Kamenice
11:02:00 Grycová Kateřina TBM0058 9101109 A KOS TJ Tesla Brno
11:06:00 Nádeníčková Pavla NEK0150 2056275 A Nejdek Orienteering
11:10:00 Škáchová Magdalena DKP0156 7207772 A Oddíl OB Kotlářka
11:14:00 Thýnová Nikola SHK0051 8656672 A OK Slavia Hradec Králové
11:18:00 Dolejší Kateřina STB0199 7205007 A TJ Stadion Nový Bor
11:22:00 Kejmarová Jana STH0152 51108 A SK Studenec
11:26:00 Korpasová Lucie TBM0151 9101707 A KOS TJ Tesla Brno
11:30:00 Borovičková Valerie LPU0054 682622 A OK Lokomotiva Pardubice
11:34:00 Šklíbová Veronika SRK0153 7203465 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:38:00 Peterová Jana LPU0057 8656599 A OK Lokomotiva Pardubice
11:42:00 Aschermannová Karolína KAM0051 232425 A OK Kamenice
11:46:00 Štefková Klára TBM0059 7204506 A KOS TJ Tesla Brno
11:50:00 Rýdlová Adéla TJN0151 8655484 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:54:00 Auerműllerová Anna ZBM0060 410338 A SK Žabovřesky Brno
11:58:00 Nechanická Klára OSN0050 8656601 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:02:00 Šklíbová Míša TJN0153 2053560 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:06:00 Nešporová Alžběta TZL0051 7200901 A SKOB Zlín
12:10:00 Hojná Eliška SJH0052 442882 A SJH Jindřichův Hradec
12:14:00 Opálková Martina BBM0050 7207019 A BETA URSUS Orienteering
12:18:00 Golová Tereza VIC0162 8645925 A OB Vizovice
12:22:00 Blahová Pavla DKP0155 8653088 A Oddíl OB Kotlářka

D18B 5.69 km, 280 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 Houserová Tereza OPI0156 2091517 C Orientační sporty Písek
09:37:00 Geislerová Aneta DKL0151 2042535 B KOB Kladno
09:43:00 Vyhnálková Marie RIC0151 2019236 A OB Říčany
09:49:00 Heczková Rachel OPI0154 2064777 C Orientační sporty Písek
09:55:00 Horáková Barbora VSP0150 331064 B USK Praha
10:01:00 Míchalová Šárka KPY0050 2800315 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:07:00 Kosíková Eliška TUR0052 9101185 B OOB TJ Turnov
10:13:00 Jeřábková Nina BOR0151 1333269 B OK Jiskra Nový Bor
10:19:00 Winzigová Gabriela OPI0157 2091523 C Orientační sporty Písek
10:25:00 Plášková Anna ABM0152 2056310 B KOB ALFA Brno
10:31:00 Lučanová Barbora MAS0051 301514 B KČT Aš
10:37:00 Staňková Markéta VPM0153 7210111 B KOS Slavia Plzeň
10:43:00 Kováříková Marie KAM0050 436964 B OK Kamenice
10:49:00 Hrnčířová Magda STH0051 7204974 B SK Studenec
10:55:00 Sedláčková Linda ROZ0050 232535 B OK Roztoky
11:01:00 Karbusová Kateřina OPI0052 2116188 B Orientační sporty Písek
11:07:00 Nováková Eliška PDY0150 2102772 C Běhej Poděbrady
11:13:00 Hamáčková Eliška STH0153 331022 C SK Studenec
11:19:00 Rybářová Tereza BOR0153 2801018 B OK Jiskra Nový Bor
11:25:00 Shánělová Štěpánka CHC0152 2011852 B K.O.B. Choceň
11:31:00 Kalousková Marie DKP0151 443091 B Oddíl OB Kotlářka
11:37:00 Šlechtová Tereza KRL0152 7090701 A Kometa Kralovice
11:43:00 Riby Rose LTP0051 7200323 B OOB TJ Lokomotiva Teplice

D20A 7.02 km, 305 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:56:00 Berger Anni 12A9952 8080299 Naturfreunde Wien
10:00:00 Nováková Lucie BOR9854 2051502 A OK Jiskra Nový Bor
10:04:00 Murawska Marta 1VP9850 7200180 HKS Azymut Mochy
10:08:00 Fortuniak Weronika 38P9850 8646293 UKS Orientus Lodz
10:12:00 Janoušková Lucie BOR9954 1204999 A OK Jiskra Nový Bor
10:16:00 Kinkorová Tereza LPM9850 2082918 R OK Lokomotiva Plzeň
10:20:00 Staňová Karolína BOR9853 2111769 R OK Jiskra Nový Bor
10:24:00 Gassner Jasmina 12A9950 8100399 Naturfreunde Wien
10:28:00 Korpasová Tereza TBM9898 9101703 R KOS TJ Tesla Brno
10:32:00 Semrádová Jana CHC9951 8425544 A K.O.B. Choceň
10:36:00 Habigerová Jana KSU9888 2053582 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:40:00 Knížková Šárka TJN9852 2070852 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:44:00 Szarzecová Lucie TRI9850 7208088 A TJ TŽ Třinec
10:48:00 Firešová Markéta ZBM9951 897355 A SK Žabovřesky Brno
10:52:00 Fukalová Hana AOP9850 52957 R Orientační Běh Opava
10:56:00 Hájková Eliška KAM9851 515001 A OK Kamenice
11:00:00 Janovská Kateřina PGP9850 8350120 R SK Praga
11:04:00 Chaloupská Barbora PHK9951 8656524 E OK 99 Hradec Králové
11:08:00 Čechová Tereza KAM9852 2058511 E OK Kamenice
11:12:00 Malivánková Eva ZBM9952 122 A SK Žabovřesky Brno
11:16:00 Vyhnálková Barbora RIC9850 8656685 E OB Říčany
11:20:00 Grycová Veronika TBM9859 9988889 R KOS TJ Tesla Brno
11:24:00 Fürstová Anna LLI9854 8659388 A TJ Loko Liberec
11:28:00 Sieglová Eliška PGP9954 8656705 R SK Praga
11:32:00 Kubíčková Jana PHK9999 2075609 A OK 99 Hradec Králové
11:36:00 Kopecká Anna LPU9958 8656607 A OK Lokomotiva Pardubice
11:40:00 Vývodová Jana ASU9852 8655412 A Magnus Orienteering
11:44:00 Thořová Markéta TUR9952 7206529 A OOB TJ Turnov
11:48:00 Zlámalová Nikola SJC9951 8107998 A Sportcentrum Jičín
11:52:00 Albrechtová Iveta KAM9950 515491 A OK Kamenice
11:56:00 Tichá Veronika TZL9951 2091555 A SKOB Zlín
12:00:00 Voltrová Alena ROZ9951 8181015 A OK Roztoky
12:04:00 Sokolářová Šárka TUR9999 7202880 A OOB TJ Turnov
12:08:00 Poláková Tereza SOP9951 2061783 A OOB TJ Slezan Opava

D20B 6.14 km, 295 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:05:00 Sheshikova Anastasia KAM9853 1600872 B OK Kamenice
11:10:00 Doležalová Dorotka VPM9950 2075660 B KOS Slavia Plzeň
11:15:00 Utíkalová Kateřina TBM9952 232865 B KOS TJ Tesla Brno
11:20:00 Kopecká Johana VSP9950 2021848 B USK Praha
11:25:00 Hanáková Lenka KRL9951 7291299 B Kometa Kralovice
11:30:00 Kopecká Eliška KNC9850 7202873 B Sokol Kostelec n. Č. l.
11:35:00 Zimmerová Kateřina KAM9850 886274 B OK Kamenice
11:40:00 Škarková Kateřina PGP9955 7207777 B SK Praga
11:45:00 Kubecová Kateřina BOR9959 7996010 A OK Jiskra Nový Bor
11:50:00 Poloprutská Lucie VLI9950 49951 B Slavia Liberec orienteering
11:55:00 Hrabánková Zuzana PGP9950 331147 B SK Praga
12:00:00 Kroupová Eliška VPM9853 2031356 C KOS Slavia Plzeň
12:05:00 Klikarová Ivana DKP9953 2094474 B Oddíl OB Kotlářka

D21A 8.27 km, 325 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:44:00 Pospíšilová Marie DKP8756 7875600 C Oddíl OB Kotlářka
09:46:00 Poloprutská Markéta TUR9252 2020750 C OOB TJ Turnov
09:48:00 Odehnalová Tereza ZBM9757 1007533 R SK Žabovřesky Brno
09:50:00 Karochová Simona DKP8853 9944499 C Oddíl OB Kotlářka
09:52:00 Kašková Kateřina CHA7850 887906 C OK Chrastava
09:54:00 Kabáthová Eva ZBM8966 7200341 E SK Žabovřesky Brno
09:56:00 Šimůnková Gabriela TAP9755 8009755 R KOB Tretra Praha
09:58:00 Mazan Aleksandra 82P9500 8650884 UKS Traper Złocieniec
10:00:00 Fujáčková Ivana SJC8952 897345 R Sportcentrum Jičín
10:02:00 Sabelová Markéta TRI9656 2073724 C TJ TŽ Třinec
10:04:00 Šiková Barbora LPM9650 8656622 C OK Lokomotiva Plzeň
10:06:00 Horová Pavla LPU9457 8656525 C OK Lokomotiva Pardubice
10:08:00 Tesařová Markéta ZBM9456 9201068 R SK Žabovřesky Brno
10:12:00 Hančová Petra LPU9659 8654895 R OK Lokomotiva Pardubice
10:14:00 Tužilová Magdaléna ZBM9452 2020737 E SK Žabovřesky Brno
10:16:00 Novotná Markéta PHK9451 2058530 C OK 99 Hradec Králové
10:18:00 Vozdová Aneta KSU9394 897363 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:20:00 Dittrichová Petra KON8787 515153 C KOB Konice
10:22:00 Argalášová Kateřina TRI9750 2060276 R TJ TŽ Třinec
10:24:00 Hrstková Vladěna ZBM8787 7201204 C SK Žabovřesky Brno
10:26:00 Gregorová Kamila CTB8151 7208080 E SK OB Chotěboř
10:28:00 Procházková Klára LPU9451 8656512 R OK Lokomotiva Pardubice
10:30:00 Nedbalová Jana MFP8050 2067234 C Matfyz Praha
10:32:00 Henychová Zuzana VLI6151 9061 C Slavia Liberec orienteering
10:34:00 Benešová Jana CTB9452 8656518 C SK OB Chotěboř
10:36:00 Vozdová Klára ASU8964 515189 C Magnus Orienteering
10:38:00 Novotná Barbora TJN8951 8263 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:40:00 Koporová Petra ZBM9353 7200316 C SK Žabovřesky Brno
10:42:00 Randáková Helena VRL7452 515185 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:44:00 Hlavová Jindra ZBM8989 515488 E SK Žabovřesky Brno
10:46:00 Knapová Lenka LPU9351 2011864 C OK Lokomotiva Pardubice
10:48:00 Aschermannová Petra KAM9354 8271093 R OK Kamenice
10:50:00 Zamazalová Kateřina TAP9053 515469 C KOB Tretra Praha
10:52:00 Sklenářová Radka LCE9250 889312 R OOB TJ Slovan Luhačovice
10:54:00 Šimková Johanka ZBM9350 9005227 R SK Žabovřesky Brno
10:56:00 Svobodová Jitka VSP7450 9102142 C USK Praha
10:58:00 Hanáková Magda KRL9651 7140196 C Kometa Kralovice
11:00:00 Valachová Martina LPU9054 410785 C OK Lokomotiva Pardubice
11:02:00 Teplá Karolína SHK9251 8656708 E OK Slavia Hradec Králové
11:04:00 Kamererová Valerie KAM9452 428250 C OK Kamenice
11:06:00 Tihonová Hana TAP9052 232158 C KOB Tretra Praha
11:08:00 Rufferová Iva TUR8354 822282 R OOB TJ Turnov
11:10:00 Jeřábková Jitka TZL9453 7170894 C SKOB Zlín
11:12:00 Kolínová Kristýna DKP8450 8450007 R Oddíl OB Kotlářka
11:14:00 Vališová Martina OSN9696 981804 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:16:00 Janů Hana KSU9393 886267 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:18:00 Doležalová Monika KAM8851 232409 C OK Kamenice
11:20:00 Mullis Kateřina DKP7753 2075697 C Oddíl OB Kotlářka
11:22:00 Zháňalová Barbora ZBM9354 1668661 E SK Žabovřesky Brno
11:24:00 Neradová Alena LIT8551 886283 C KOB Litvínov
11:26:00 Plochová Dominika DKP8651 7207077 R Oddíl OB Kotlářka
11:28:00 Nováková Tereza LPU9757 8656515 E OK Lokomotiva Pardubice
11:30:00 Kochová Nikola TUR9358 9935817 C OOB TJ Turnov
11:32:00 Chovancová Zuzana TZL9754 2032161 C SKOB Zlín
11:34:00 Krafková Lucie TUR8650 876522 R OOB TJ Turnov
11:36:00 Hiršová Gabriela ZBM9651 7200367 R SK Žabovřesky Brno
11:38:00 Tesařová Jana TRI9751 2073746 R TJ TŽ Třinec
11:40:00 Udržalová Pavla LPU8552 8656526 C OK Lokomotiva Pardubice
11:42:00 Baldrianová Barbora VSP7850 9784 C USK Praha
11:44:00 Neumannová Kateřina PVP9250 8565 C VSS Přírodověda Praha
11:46:00 Hermannová Anna TAP9251 232132 C KOB Tretra Praha
11:48:00 Gassner Anika 12A9650 8290996 Naturfreunde Wien
11:50:00 Čermáková Magdalena LCE9155 9890118 R OOB TJ Slovan Luhačovice
11:52:00 Bořánková Karolína KAM9550 9102089 C OK Kamenice

D21B 7.01 km, 300 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:47:00 Voráčková Lenka OSN8555 9201331 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
09:50:00 Roškotová Lucie TUR9753 1403414 C OOB TJ Turnov
09:53:00 Ryantová Jana DKP8660 7260030 C Oddíl OB Kotlářka
09:56:00 Jirčáková Martina LCE8951 889305 R OOB TJ Slovan Luhačovice
09:59:00 Valešová Jana CHA9152 1008144 C OK Chrastava
10:02:00 Králová Vanda BZP8750 7260013 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:05:00 Studničná Lenka 7QX8650 2115067 Neregistrovaní - Studničná
10:08:00 Habigerová Radka KSU9559 2058483 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:11:00 Mrázková Romana SJC8351 500556 R Sportcentrum Jičín
10:14:00 Krausová Martina TJP9350 53512 C TJ Sokol Troja
10:17:00 Kohlová Zuzana KPY8852 301347 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:20:00 Janečková Dagmar EKP6550 51594 C VŠTJ Ekonom Praha
10:23:00 Polishchuk Mariya LCE9454 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:26:00 Kovářová Lenka LTP9750 7200344 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:29:00 Kozumplíková Alice RBK8151 981818 C SK Radioklub Blansko
10:32:00 Valešová Martina CHA9651 8194 C OK Chrastava
10:35:00 Puchernová Zuzana TAP8453 7518567 C KOB Tretra Praha
10:38:00 Šňupárková Anna DKP9652 515071 C Oddíl OB Kotlářka
10:41:00 Lesová Markéta VPM8494 7210310 C KOS Slavia Plzeň
10:44:00 Kavánková Jana LCE9361 7204981 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:47:00 Skyvová Kristýna STE7054 1007548 C SK SKI-OB Šternberk
10:50:00 Procházková Andrea KAM9152 224884 C OK Kamenice
10:53:00 Chroustová Lenka ZBM9457 331025 C SK Žabovřesky Brno
10:56:00 Posseltová Tereza TJN9252 411767 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:59:00 Urbánková Kateřina ONO9250 9200731 C SKOB Ostrov
11:02:00 Lepšíková Eva SJC8765 8946 C Sportcentrum Jičín
11:05:00 Klíchová Jana SSU8151 9480 C SK Severka Šumperk
11:08:00 Karasová Jana FSP6153 301140 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:11:00 Nikitchenko Natasza 38P9750 887239 UKS Orientus Lodz
11:14:00 Škvorová Barbora KAM9150 7208079 C OK Kamenice
11:17:00 Chvalová Věra LPM9452 8656688 C OK Lokomotiva Plzeň
11:20:00 Albrechtová Eva KAM7850 515490 C OK Kamenice
11:23:00 Mokrá Julie VLI8051 9102561 C Slavia Liberec orienteering
11:26:00 Kazdová Lenka SJC8484 8293004 C Sportcentrum Jičín
11:29:00 Tučková Lucie DKP8550 2095927 C Oddíl OB Kotlářka
11:32:00 Rydlová Eva FSP8989 889669 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha

D21C 5.42 km, 325 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:43:00 Slotová Jarmila TAP8650 7778650 C KOB Tretra Praha
09:49:00 Klašková Josefina DKP9651 443061 C Oddíl OB Kotlářka
09:55:00 Krausová Barbora TJP9150 53504 C TJ Sokol Troja
10:01:00 Zakouřilová Kamila TUV8557 1302868 C SOK TJ Turnov
10:07:00 Kazdová Jana SJC7752 2020719 C Sportcentrum Jičín
10:13:00 Pekárková Monika RBK9252 7260027 C SK Radioklub Blansko
10:19:00 Rambová Kamila DKP8655 1413714 C Oddíl OB Kotlářka
10:25:00 Dittrichová Zuzana KON9175 52416 C KOB Konice
10:31:00 Gottvaldová Denisa DKL8550 2106734 C KOB Kladno
10:37:00 Müllerová Markéta LCE9453 303912 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:43:00 Obytová Kateřina VPM9752 2042510 C KOS Slavia Plzeň
10:49:00 Malíková Stanislava EKP8950 2124747 C VŠTJ Ekonom Praha
10:55:00 Šafrhansová Lucie VPM9753 2060399 C KOS Slavia Plzeň
11:01:00 Zeman Klára DCE7950 2113474 C KOB Dobřichovice
11:07:00 Černá Hana EKP8459 7207027 C VŠTJ Ekonom Praha

D35B 6.00 km, 225 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:34:00 Vyhnálková Eva RIC7552 889279 C OB Říčany
09:40:00 Pecharová Michaela TJP6550 301536 C TJ Sokol Troja
09:46:00 Borek Monika 82P7950 9202028 UKS Traper Złocieniec
09:52:00 Pechová Iva LPM6151 2067245 C OK Lokomotiva Plzeň
09:58:00 Pračková Zita RIC7850 2045228 C OB Říčany
10:04:00 Siegerová Lucie TAP7552 51850 C KOB Tretra Praha
10:10:00 Pabich Maria 66P7606 553466 UKS Azymut Pabianice
10:16:00 Stará Vendula FSP8150 2092374 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:22:00 Synková Petra DOK7950 7200372 C OK Doksy
10:28:00 Městková Kateřina VSP7650 51746 C USK Praha
10:34:00 Znamenáčková Helena TAP8153 2092438 C KOB Tretra Praha
10:40:00 Kopecká Magdaléna KPY8250 51708 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:46:00 Šklíbová Jana SRK7651 7204991 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:52:00 Šimšová Jana MFP7651 682683 C Matfyz Praha
10:58:00 Perknerová Barbora ZVO8151 2099523 C OB SK Zvole
11:04:00 Šitrová Lucie LPM7857 2080976 C OK Lokomotiva Plzeň
11:10:00 Krausová Marcela LCV7351 253153 C TJ Lokomotiva Chomutov
11:16:00 Vodrážková Kateřina VPM7995 980333 C KOS Slavia Plzeň
11:22:00 Maříková Markéta FSP7351 2116476 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:28:00 Málková Šárka 8FX8350 2112761 TJ Kobylisy
11:34:00 Skripniková Kateřina FSP8051 887950 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:40:00 Wohanková Gabriela VRL7652 2042537 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:46:00 Kuželová Michaela FSP7851 211539 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha

D40B 5.49 km, 210 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:32:00 Tučková Monika BOR7650 7913579 C OK Jiskra Nový Bor
09:36:00 Nechanická Daniela OSN7557 8656600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
09:40:00 Městková Lucie TEP7850 2102815 C Tempo Praha
09:44:00 Cichrová Iveta TAP7752 2111618 C KOB Tretra Praha
09:48:00 Zakouřilová Helena VSP7453 52268 C USK Praha
09:52:00 Novotná Hedvika TUR7454 416139 C OOB TJ Turnov
09:56:00 Podrábská Marie VLI7451 1400433 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Konečná Marcela EKP7257 725724 C VŠTJ Ekonom Praha
10:04:00 Jirasová Jana DOR7450 2080951 C OK Dobříš
10:08:00 Karlová Kateřina JIL7553 2096130 C OK Jilemnice
10:12:00 Sobotová Jana VPM7250 1420788 C KOS Slavia Plzeň
10:16:00 Synková Šárka DOK7650 7773 C OK Doksy
10:20:00 Junková Petra STH7451 220254 C SK Studenec
10:24:00 Arnoštová Kateřina DOR7652 8857 C OK Dobříš
10:28:00 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C OK Jilemnice
10:32:00 Kamenická Lenka OSN6955 9690219 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:36:00 Martanová Daniela VLI7452 2042502 C Slavia Liberec orienteering
10:40:00 Dolejší Lenka STB7499 434839 C TJ Stadion Nový Bor
10:44:00 Janoušková Iveta BOR7457 8431 C OK Jiskra Nový Bor
10:48:00 Grycová Petra TBM7467 230679 C KOS TJ Tesla Brno
10:52:00 Petriláková Petra DOR7656 2092419 C OK Dobříš
10:56:00 Balusková Ida OKP7350 681852 C SK OK 24 Praha
11:00:00 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 2102806 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:04:00 Rožková Petra RIC7575 428270 C OB Říčany
11:08:00 Bartošová Jana MLA7051 8656656 C MLOK Mariánské Lázně
11:12:00 Kučerová Marie VSP7551 53546 C USK Praha
11:16:00 Skácelová Marie VLI7552 1400445 C Slavia Liberec orienteering
11:20:00 Popová Veronika TAP7450 1418756 C KOB Tretra Praha
11:24:00 Richtrová Lucie VPM7451 331267 C KOS Slavia Plzeň
11:28:00 Fibírová Zuzana FSP7555 515173 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:32:00 Heřmánková Pavla TUR7777 995831 C OOB TJ Turnov
11:36:00 Sedláčková Petra ROZ7050 7921 C OK Roztoky
11:40:00 Mianowska Dorota 4HP7450 1408260 UNTS Warszawa
11:44:00 Valášková Šárka KAM6951 232393 C OK Kamenice
11:48:00 Šauli Iva VPM7852 2060395 C KOS Slavia Plzeň
11:52:00 Jeřábková Tereza BOR7563 8438 C OK Jiskra Nový Bor
11:56:00 Rydlová Jana VIC7752 426333 C OB Vizovice
12:00:00 Hasmanová Lenka VPM7551 2060390 C KOS Slavia Plzeň
12:04:00 Gradek Beata 82P7550 9202031 UKS Traper Złocieniec

D45B 5.12 km, 220 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:36:00 Beranová Iva VSP7150 2021834 C USK Praha
09:39:00 Úlehlová Monika TAP6950 2092376 C KOB Tretra Praha
09:42:00 Fürstová Katka LLI6950 2032126 C TJ Loko Liberec
09:45:00 Calvet Christine 42A7050 431946 OLC Währing
09:48:00 Hiršová Marcela VBM7079 7201756 C VSK Mendelu Brno
09:51:00 Bártová Pavla ZVO7152 2083418 C OB SK Zvole
09:54:00 Menclová Silvie VSP7050 51749 C USK Praha
09:57:00 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C KOS TJ Tesla Brno
10:00:00 Štraitová Jitka VSP7252 682665 C USK Praha
10:03:00 Linková Iva TUR6850 51809 C OOB TJ Turnov
10:06:00 Rusinová Alena BRU7152 2032384 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:09:00 Kubecová Jana STB7399 206351 C TJ Stadion Nový Bor
10:12:00 Sieglová Dagmar MFP7050 7201197 C Matfyz Praha
10:15:00 Tokárová Regina VPM6950 2067965 C KOS Slavia Plzeň
10:18:00 Posseltová Romana TJN7050 410359 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:21:00 Nováková Martina PDY7350 2102798 C Běhej Poděbrady
10:24:00 Tloušťová Eva SCP6950 52114 C OK Sparta Praha
10:27:00 Chaloupská Pavlína PHK7051 682334 C OK 99 Hradec Králové
10:30:00 Šrámková Iva RIC7251 2035141 C OB Říčany
10:33:00 Horáková Lenka VSP7255 51728 C USK Praha
10:36:00 Benešová Jaroslava DKL7050 49647 C KOB Kladno
10:39:00 Trnková Dana VSP7351 2021823 C USK Praha
10:42:00 Šimůnková Martina TAP6851 442851 C KOB Tretra Praha
10:45:00 Riby Kateřina LTP7252 7205009 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:48:00 Zlesáková Stáňa CHT7352 52154 C OOB SK Chrast
10:51:00 Korpasová Ivana LBM7362 1409879 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:54:00 Waňková Dita LPU7158 7200595 C OK Lokomotiva Pardubice
10:57:00 Melišíková Radka TAP7152 2081352 C KOB Tretra Praha
11:00:00 Vitebská Lenka TJN7051 1398973 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:03:00 Kovářová Jitka VPM7350 2067329 C KOS Slavia Plzeň
11:06:00 Škáchová Petra KAM7054 7201760 C OK Kamenice
11:09:00 Petýrková Pavlína BZP7351 2113516 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:12:00 Nowak Barbara 1VP7050 997889 HKS Azymut Mochy
11:15:00 Kotenová Klára RIC7252 2073694 C OB Říčany
11:18:00 Nová Jana DOR7150 2045313 C OK Dobříš
11:21:00 Klapalová Pavla VSP7099 51589 C USK Praha
11:24:00 Čechová Zuzana BZR6951 980334 C Bratrstvo Ždárských vrchů
11:27:00 Staňková Marcela VPM6951 888641 C KOS Slavia Plzeň
11:30:00 Hrubá Veronika 6YC6750 2080907 Neregistrovaní
11:33:00 Grycová Jana TBM6969 49412 C KOS TJ Tesla Brno
11:36:00 Junková Kateřina STH7351 7204984 C SK Studenec
11:39:00 Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 7911 C USK Praha
11:42:00 Foglarová Naďa DKP6553 2060251 C Oddíl OB Kotlářka
11:45:00 Hejduková Jana BSO7250 7873 C KOB Baník Sokolov
11:48:00 Hudečková Helena VTA6951 9101705 C SC vebr-sport
11:51:00 Hanušová Zdena SJC7253 8092929 C Sportcentrum Jičín
11:54:00 Švancárová Helena KSU7252 2027233 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk

D50B 4.85 km, 210 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:37:00 Červinková Jitka OKP6451 53525 C SK OK 24 Praha
09:42:00 Klašková Kateřina DKP6750 49806 C Oddíl OB Kotlářka
09:47:00 Šoupová Jana LPM6850 301705 C OK Lokomotiva Plzeň
09:52:00 Illnerová Daniela DKP6651 231939 C Oddíl OB Kotlářka
09:57:00 Mudrová Martina HCE6451 51984 C TJ Hostivice
10:02:00 Bílá Jiráňová Irena JES6750 7207882 C OK Rakovník
10:07:00 Tachezy Ruth DOR6451 2080904 C OK Dobříš
10:12:00 Pavlíková Pavla CHA6551 436447 C OK Chrastava
10:17:00 Hrstková Dana SJI6051 7209360 C OK Jihlava
10:22:00 Tichá Jana SJH6451 51925 C SJH Jindřichův Hradec
10:27:00 Šedivá Miroslava EKP5750 51604 C VŠTJ Ekonom Praha
10:32:00 Komersová Jana KNC6550 52265 C Sokol Kostelec n. Č. l.
10:37:00 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C OK Slavia Hradec Králové
10:42:00 Zimmerová Lenka ZVO6451 428220 C OB SK Zvole
10:47:00 Cincibusová Ivana FSP6651 8668 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:52:00 Fantová Libuše EKP5650 51583 C VŠTJ Ekonom Praha
10:57:00 Pávková Jana BOR6550 8445 C OK Jiskra Nový Bor
11:02:00 Bochenková Jana DOR6150 232174 C OK Dobříš
11:07:00 Veselská Kateřina VLI6551 7711 C Slavia Liberec orienteering
11:12:00 Žandová Marie SKV6551 236486 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:17:00 Halířová Eva BOR6654 8512 C OK Jiskra Nový Bor
11:22:00 Parfianowicz Joanna 4HP6450 895011 UNTS Warszawa
11:27:00 Kettnerová Lenka HCE6450 7202877 C TJ Hostivice
11:32:00 Tenglerová Helena MLA6551 1421930 C MLOK Mariánské Lázně
11:37:00 Kubínová Jana SKV6751 331089 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:42:00 Němečková Jarmila VSP6650 2103280 C USK Praha
11:47:00 Čiháková Lenka KNC6750 7207855 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:52:00 Valentová Helena OKP6550 52099 C SK OK 24 Praha
11:57:00 Kavková Dana SCP6150 8222227 C OK Sparta Praha
12:02:00 Krákorová Iva NNN 887916 Neregistrovaní

D55B 4.56 km, 215 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Vejvodová Mirka LPM5750 8656660 C OK Lokomotiva Plzeň
10:08:00 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C KOB Dobřichovice
10:14:00 Večeřová Ivana TJN6052 2027204 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:20:00 Dlouhá Jana DKP5950 8644 C Oddíl OB Kotlářka
10:26:00 Jermanová Eva TJN6150 425590 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:32:00 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice
10:38:00 Šámalová Hana OKP6151 502090 C SK OK 24 Praha
10:44:00 Freyová Michaela KPY6050 301394 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:50:00 Voltrová Svatava ROZ6150 7300179 C OK Roztoky
10:56:00 Kovářová Alena LTP6151 7205026 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:02:00 Deredos Nina 38P6150 887243 UKS Orientus Lodz
11:08:00 Bravená Alexandra VBM6155 682079 C VSK Mendelu Brno
11:14:00 Nováková Pavla DOK5950 886256 C OK Doksy
11:20:00 Kuleva Angelina 2HD5750 8622642 Angy OL

D60B 4.17 km, 180 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:36:00 Mrázková Ivana DKP5650 8080100 C Oddíl OB Kotlářka
09:42:00 Štrossová Jiřina DCE5650 7870 C KOB Dobřichovice
09:48:00 Svobodná Eva DKP5851 301365 C Oddíl OB Kotlářka
09:54:00 Kuncová Jiřina TJN5752 8257 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:00:00 Wolkerová Dagmar TJP5250 51289 C TJ Sokol Troja
10:06:00 Cabrnochová Hana DKL5550 53520 C KOB Kladno
10:12:00 Flašarová Marie KCK5756 49615 C KOB Český Krumlov
10:18:00 Šilerová Zdena KNC5750 2023962 C Sokol Kostelec n. Č. l.
10:24:00 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C OK Sparta Praha
10:30:00 Kabáthová Jitka ZBM5582 232005 C SK Žabovřesky Brno
10:36:00 Jahnová Helena SCP5550 682101 C OK Sparta Praha
10:42:00 Nýdrlová Eva VRL5451 8954 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:48:00 Klusáková Jitka DKP5651 8558 C Oddíl OB Kotlářka
10:54:00 Beranová Vlasta UVP5450 7917 C Slovan Praha
11:00:00 Špičáková Lenka DKP5850 8642 C Oddíl OB Kotlářka

D65B 3.64 km, 185 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Ševčíková Alena CHA5351 8165 C OK Chrastava
10:09:00 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C OK Jilemnice
10:15:00 Mikšová Stanislava DKP5250 2111758 C Oddíl OB Kotlářka
10:21:00 Neradová Alena LIT5051 8110 C KOB Litvínov
10:27:00 Šaffková Zuzana CHA5150 2070837 C OK Chrastava
10:33:00 Savičová Irena SKV5352 51136 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:39:00 Karmazínová Ivana VLI5150 51216 C Slavia Liberec orienteering
10:45:00 Stehnová Hana DKP5150 51799 C Oddíl OB Kotlářka
10:51:00 Pachnerová Jaroslava VLI5152 2059769 C Slavia Liberec orienteering
10:57:00 Tvrdková Eva TUR5151 303959 C OOB TJ Turnov
11:03:00 Horáčková Stanislava VLI4950 2080918 C Slavia Liberec orienteering

D70B 2.89 km, 95 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:51:00 Ryšavá Lubomíra TJP4750 53540 C TJ Sokol Troja
10:56:00 Zmeková Míla SLP4451 51550 C OOB Slavia Praha
11:01:00 Beránková Pavla VPM4350 330650 C KOS Slavia Plzeň
11:06:00 Lohrová Jarmila SCP4650 219220 C OK Sparta Praha
11:11:00 Matějů Ladislava UVP4750 7999 C Slovan Praha
11:16:00 Městková Eva TEP4851 2103757 C Tempo Praha

H10L 3.36 km, 90 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Hladký Vojtěch DOR0906 2058508 C OK Dobříš
09:30:00 Sláma Kryštof KAM1000 2116478 C OK Kamenice
09:30:00 Žemlík Eduard TUV0901 2119202 C SOK TJ Turnov
09:30:00 Cichra Patrik TAP0903 2113483 C KOB Tretra Praha
09:30:00 Junek Šimon STH1001 7756777 C SK Studenec
09:30:00 Baldrian Josef VSP1100 2075606 C USK Praha
09:30:00 Šitra Šimon LPM1001 2090869 C OK Lokomotiva Plzeň
09:30:00 Gregor Kevin DOR1001 2125357 C OK Dobříš
09:30:00 Pospíšil Filip TJP1001 2111675 C TJ Sokol Troja
09:30:00 Seidl Marek EKP1108 51610 C VŠTJ Ekonom Praha
09:30:00 Bolina Eduard FSP0901 2090846 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha

H10 2.32 km, 65 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:37:00 Linhart Jakub ZVO0802 2115685 C OB SK Zvole
09:40:00 Šimerka Ondřej PGP0800 2801019 C SK Praga
09:43:00 Junek Matouš STH0801 1302784 C SK Studenec
09:46:00 Kučera Jakub VSP0900 2032189 C USK Praha
09:49:00 Šmahel Tadeáš OPI1000 2116198 C Orientační sporty Písek
09:52:00 Štěrba Lukáš SKV1001 2045223 C TJ Slovan Karlovy Vary
09:55:00 Dostál Jorik DLP0803 0 C OOB TJ Dukla Praha
09:58:00 Jedlička Aleš VSP0800 2067940 C USK Praha
10:01:00 Skripnik Matouš FSP0800 2800931 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:04:00 Jiras František DOR0900 2080953 C OK Dobříš
10:07:00 Skácel Jan VLI0901 2073665 C Slavia Liberec orienteering
10:10:00 Krs Jakub VPM0801 7209476 C KOS Slavia Plzeň
10:13:00 Fibír Jakub FSP0900 2081385 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:16:00 Víteček Šimon DKP0801 446360 C Oddíl OB Kotlářka
10:19:00 Prášil Adam SJI0901 110 C OK Jihlava
10:22:00 Rod Matyáš VSP0803 2075699 C USK Praha
10:25:00 Vodrážka Štěpán VPM0802 2031365 C KOS Slavia Plzeň

H12 2.99 km, 85 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:42:00 Veseleňák Karel BSO0601 232240 C KOB Baník Sokolov
09:45:00 Podrábský Ctibor VLI0700 2078463 C Slavia Liberec orienteering
09:48:00 Michalczak Paweł 1VP0600 2127755 HKS Azymut Mochy
09:51:00 Rachůnek Stanislav SJI0602 446402 C OK Jihlava
09:54:00 Riby Philip LTP0702 7208204 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
09:57:00 Geisler Richard DKL0700 2067952 C KOB Kladno
10:00:00 Perkner Vít ZVO0603 2099526 C OB SK Zvole
10:03:00 Skripnik Nikola FSP0600 2092396 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:06:00 Šimík Marek DLP0600 0 C OOB TJ Dukla Praha
10:09:00 Sedláček Patrik ROZ0800 2092429 B OK Roztoky
10:12:00 Salinger Jakub DKP0715 0 C Oddíl OB Kotlářka
10:15:00 Lorenc Vašek DOR0702 2044885 B OK Dobříš
10:18:00 Prášil Jakub SJI0702 52969 C OK Jihlava
10:21:00 Mencl Josef VSP0602 2021850 C USK Praha
10:24:00 Vaníček Viktor JES0602 7210315 C OK Rakovník
10:27:00 Bulíř Jáchym TAP0602 2103723 B KOB Tretra Praha
10:30:00 Střelba Antonín PGP0605 2099508 B SK Praga
10:33:00 Svoboda Fabián FSP0708 2090855 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:36:00 Zrník Tomáš OSN0606 9579 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:39:00 Bárta Viktor ZVO0601 2083401 B OB SK Zvole
10:42:00 Stehlík Jakub LPM0700 2103269 C OK Lokomotiva Plzeň
10:45:00 Murawski Rafał 1VP0700 2127760 HKS Azymut Mochy
10:48:00 Geleta Šimon ZVO0602 2106879 C OB SK Zvole
10:51:00 Berki Lucián JES0601 8808 C OK Rakovník
10:54:00 Gradek Mateusz 82P0700 9101309 UKS Traper Złocieniec
10:57:00 Lacina Jan DKP0717 2126351 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Włodarczyk Łukasz 1VP0601 2127756 HKS Azymut Mochy
11:03:00 Míka Albert TJN0601 2067319 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:06:00 Dragoun Matěj DOR0603 2104706 C OK Dobříš
11:09:00 Štrait Vilém VSP0701 2021829 B USK Praha
11:12:00 Jiras Antonín DOR0701 2042522 B OK Dobříš
11:15:00 Horák Martin VSP0601 51649 C USK Praha
11:18:00 Španěl Filip DOR0704 2080956 C OK Dobříš
11:21:00 Dejnožka Martin TJN0600 2035718 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:24:00 Donda Jakub ONO0700 8656617 B SKOB Ostrov
11:27:00 Pop Jonáš TAP0600 9201323 C KOB Tretra Praha
11:30:00 Hanuš Filip VRL0604 2078481 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:33:00 Pohl Lukáš TAP0703 2060250 C KOB Tretra Praha

H14B 5.57 km, 185 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:49:00 Melišík Jan TAP0502 2081357 B KOB Tretra Praha
09:51:00 Tkáč Matěj TJN0401 8660911 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:53:00 Stehlík Šimon LPM0501 2082911 B OK Lokomotiva Plzeň
09:55:00 Jiras Jan DOR0505 2042521 B OK Dobříš
09:57:00 Janas Adam PGP0404 443090 B SK Praga
09:59:00 Šoupa Martin LPM0500 301717 C OK Lokomotiva Plzeň
10:01:00 Bolehovský Daniel VSP0508 2073716 A USK Praha
10:03:00 Janoušek Slávek BOR0400 4360 B OK Jiskra Nový Bor
10:05:00 Herynek Jan DOR0411 2044894 C OK Dobříš
10:07:00 Kándl Matěj DCE0500 2102710 C KOB Dobřichovice
10:09:00 Petrilák Matouš DOR0409 7204994 B OK Dobříš
10:11:00 Šustr Ondřej KSH0501 2080905 B OB Kašperské Hory
10:13:00 Šácha Václav DOR0410 2111619 C OK Dobříš
10:15:00 Baldrian Tomáš VSP0405 2102777 B USK Praha
10:17:00 Kotkowiak Bartosz 3WP0600 9201343 KOS BnO Szczecin
10:19:00 Zabořil Ondřej JEN0401 7780 B OB Jenišovice
10:21:00 Peterka Jakub LLI0404 9101104 A TJ Loko Liberec
10:23:00 Snížek Martin DOR0405 2042541 B OK Dobříš
10:25:00 Rožek Vojtěch RIC0501 2060269 C OB Říčany
10:27:00 Mielcarek Krzysztof 1VP0502 2127753 HKS Azymut Mochy
10:29:00 Sork Dominik TAP0504 2092402 B KOB Tretra Praha
10:31:00 Nemšovský Filip VSP0500 2035710 B USK Praha
10:33:00 Lisiak Adam 38P0500 7200171 UKS Orientus Lodz
10:35:00 Vlasiuk Jarosław 3WP0402 9201346 KOS BnO Szczecin
10:37:00 Tůma Šimon TAP0400 2075696 B KOB Tretra Praha
10:39:00 Mucha Ondřej RIC0400 2096235 C OB Říčany
10:41:00 Kotkowiak Piotr 3WP0401 9201342 KOS BnO Szczecin
10:43:00 Smolka Jakub TAP0500 2096222 C KOB Tretra Praha
10:45:00 Průša Dominik VSP0406 2032107 A USK Praha
10:47:00 Jedlička Jakub KAM0404 2075622 B OK Kamenice
10:49:00 Sobota Ondřej VPM0502 232337 B KOS Slavia Plzeň
10:51:00 Bejvl Marek LME0400 2056261 C SK Los Mělník
10:53:00 Jíra Filip ROZ0500 9005138 B OK Roztoky
10:55:00 Snížek Ondřej DOR0406 2042548 B OK Dobříš
10:57:00 Zakouřil Matyáš VSP0400 232616 B USK Praha
10:59:00 Kabát Martin PGP0408 2099511 B SK Praga
11:01:00 Dolejší Jan STB0601 438039 B TJ Stadion Nový Bor
11:03:00 Gajda Martin KAM0405 9201061 A OK Kamenice
11:05:00 Pilát Bořivoj DKL0500 2115077 B KOB Kladno
11:07:00 Titz Adam VSP0401 2032183 C USK Praha
11:09:00 Velát Vojtěch OPI0400 2801033 B Orientační sporty Písek
11:11:00 Cupryś Amadeusz 1VP0500 7300456 HKS Azymut Mochy
11:13:00 Pawłowski Leon 3WP0500 9201348 KOS BnO Szczecin
11:15:00 Štěrba Marek SKV0401 9005143 A TJ Slovan Karlovy Vary
11:17:00 Górniaczyk Michał 1VP0501 2127752 HKS Azymut Mochy
11:19:00 Janda Jakub DOR0403 2045308 B OK Dobříš
11:21:00 Kužel Jan FSP0400 446429 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:23:00 Pokorný Jan TJN0400 8659408 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:25:00 Svoboda Antonín VPM0601 7207338 B KOS Slavia Plzeň
11:27:00 Calvet Oliver 42A0400 8030704 OLC Währing
11:29:00 Mairich Filip TJN0603 2067316 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:31:00 Marhold Václav ZVO0501 2051483 B OB SK Zvole
11:33:00 Heller Jiří ROU0501 2085606 B SKOB Roudnice nad Labem
11:35:00 Šiler Martin KAM0501 2083424 B OK Kamenice
11:37:00 Donda Jiří ONO0403 8631582 B SKOB Ostrov
11:39:00 Brożyński Oliwier 1VP0400 2801129 HKS Azymut Mochy
11:43:00 Kurz Ondřej VPM0503 1400429 A KOS Slavia Plzeň
11:45:00 Černý Matouš TAP0501 7207616 B KOB Tretra Praha
11:47:00 Maňour Vojtěch VSP0502 2121008 C USK Praha
11:49:00 Čtrnáct František PGP0401 2121096 B SK Praga
11:51:00 Pivec Jan MLA0503 1421927 B MLOK Mariánské Lázně
11:53:00 Kapoun Luděk PGP050X 995812 SK Praga

H16A 7.10 km, 325 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:39:00 Nowak Grzegorz 57P0300 8656096 Azymut 45 Gdynia
09:42:00 Jurczak Szymon 88P0301 2076141 MKS Paulinum Jelenia Góra
09:45:00 Łagoda Franciszek CHC0305 0 C K.O.B. Choceň
09:48:00 Biernat Michał 3WP0201 9201344 KOS BnO Szczecin
09:51:00 Pachnik Stanisław 88P0303 1396724 MKS Paulinum Jelenia Góra
09:54:00 Smyk Bartosz 82P0200 9202025 UKS Traper Złocieniec
09:57:00 Porzycz Grzegorz 57P0200 8656099 Azymut 45 Gdynia
10:00:00 Czyński Miłosz 3WP0400 9201349 KOS BnO Szczecin
10:03:00 Paterek Mikołaj 1VP0300 7300458 HKS Azymut Mochy
10:06:00 Zaleski Jakub 88P0302 2053614 MKS Paulinum Jelenia Góra
10:09:00 Baczulis Miłosz 3WP0200 1394473 KOS BnO Szczecin
10:12:00 Grobelny Alex 1VP0200 2801121 HKS Azymut Mochy
10:15:00 Ledzion Piotr 38P0301 887251 UKS Orientus Lodz
10:18:00 Kula Mateusz 3WP0300 8627923 KOS BnO Szczecin
10:21:00 Sztranek Jan 66P7611 1407621 UKS Azymut Pabianice
10:24:00 Nowak Michal 38P0302 8646295 UKS Orientus Lodz
10:27:00 Grzegorczyk Mateusz 3WP0202 9201337 KOS BnO Szczecin
10:30:00 Kurzyp Stanisław CHC0202 1401454 A K.O.B. Choceň
10:33:00 Kondys Jakub 3WP0203 9201334 KOS BnO Szczecin
10:36:00 Bartos Zbigniew 38P0300 7200172 UKS Orientus Lodz
10:39:00 Sobiński Adrian 88P0800 2099922 MKS Paulinum Jelenia Góra
10:42:00 Kulesza Igor 38P0304 887244 UKS Orientus Lodz
10:45:00 Jończy Jakub 88P0300 7200176 MKS Paulinum Jelenia Góra
10:48:00 Slomczynski Ignacy 38P0303 7200167 UKS Orientus Lodz
10:51:00 Oncirk Jan ONO0301 9101105 A SKOB Ostrov
10:54:00 Procinger Jakub VRL0305 2088183 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:57:00 Kostka Jiří AOP0201 8656577 A Orientační Běh Opava
11:00:00 Kožina Štěpán PGP0300 8656580 A SK Praga
11:03:00 Mayer Šimon KSH0202 8656537 A OB Kašperské Hory
11:06:00 Matuš Vít VRB0202 2067396 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
11:09:00 Čech Vít AOP0302 8656547 A Orientační Běh Opava
11:12:00 Melišík Martin TAP0200 8654905 A KOB Tretra Praha
11:15:00 Hecl František KSU0201 2058486 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:18:00 Doležal Matyáš STE0208 8655382 A SK SKI-OB Šternberk
11:21:00 Spěváček Vojtěch VPM0205 8627108 A KOS Slavia Plzeň
11:24:00 Kučera Jáchym DOR0301 2044898 A OK Dobříš
11:27:00 Valík Adam AOP0301 8656684 A Orientační Běh Opava
11:30:00 Kovářík Tomáš KAM0300 8656648 A OK Kamenice
11:33:00 Rücker Jan HOR0201 8659404 A TJ Jiskra Hořice
11:36:00 Fábera David SHK0305 8656641 A OK Slavia Hradec Králové
11:39:00 Pipek Ondřej LPU0203 8651710 A OK Lokomotiva Pardubice
11:42:00 Švarc Antonín DKP0203 8020122 A Oddíl OB Kotlářka
11:45:00 Urbánek Adam ZBM0302 2042526 A SK Žabovřesky Brno
11:48:00 Hankovec Hugo KAM0201 436446 A OK Kamenice
11:51:00 Haltof Marek TRI0200 9101677 A TJ TŽ Třinec
11:54:00 Tokár Radim VPM0300 2049567 A KOS Slavia Plzeň
11:57:00 Rusin Vojtěch LPU0321 8656610 A OK Lokomotiva Pardubice
12:00:00 Škácha Vít KAM0309 682695 A OK Kamenice
12:03:00 Lička Adam TBM0326 7202856 A KOS TJ Tesla Brno
12:06:00 Malačka Milan DKP0210 446345 A Oddíl OB Kotlářka
12:09:00 Hájek Kryštof TUR0212 9102562 A OOB TJ Turnov
12:12:00 Šimša Martin PGP0309 8654907 A SK Praga
12:15:00 Richtr Lukáš VPM0204 8629751 A KOS Slavia Plzeň
12:18:00 Milán Jakub TBM0411 8651737 A KOS TJ Tesla Brno
12:21:00 Hojný Jáchym SJH0301 8656652 A SJH Jindřichův Hradec
12:24:00 Svoboda Radek STE0207 8655381 A SK SKI-OB Šternberk
12:27:00 Synek Petr DOK0200 8657096 A OK Doksy
12:30:00 Nechanický Jan OSN0200 8000321 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:33:00 Chaloupský Jakub PHK0302 682336 A OK 99 Hradec Králové
12:36:00 Waněk Hubert LPU0309 8656616 A OK Lokomotiva Pardubice
12:39:00 Vitebský Lukáš TJN0302 8636193 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:42:00 Štefan Vít STH0202 7201763 A SK Studenec
12:45:00 Šauli Filip VPM0301 8656560 A KOS Slavia Plzeň
12:48:00 Link Lukáš STH0205 7204987 A SK Studenec
12:51:00 Lukašák Šimon STE0202 8655380 A SK SKI-OB Šternberk
12:54:00 Mareček Šimon OSN0201 8000543 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:57:00 Světnický František STE0204 8656687 A SK SKI-OB Šternberk
13:00:00 Coufal Jáchym ZBM0200 1400432 A SK Žabovřesky Brno
13:03:00 Štregl Matyáš VRL0301 8636759 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:06:00 Hřivna Jakub PGP0305 2800293 A SK Praga

H16B 6.40 km, 295 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:45:00 Škvor Adam KAM0202 425596 B OK Kamenice
09:49:00 Janas Petr PGP0200 2060249 B SK Praga
09:53:00 Bradáč David LLI0203 2032132 B TJ Loko Liberec
09:57:00 Křížek Filip MAS0301 301509 C KČT Aš
10:01:00 Bolehovský Michal VSP0202 601169 B USK Praha
10:05:00 Nigrin Matouš DOR0303 2067311 C OK Dobříš
10:09:00 Vendelberger Tomáš MAS0302 2026165 B KČT Aš
10:13:00 Trnka Martin jun VSP0300 2021842 B USK Praha
10:17:00 Kolář Matyáš PGP0304 8654897 B SK Praga
10:21:00 Lill Petr BSO0203 8687 B KOB Baník Sokolov
10:25:00 Křížek Josef MAS0201 2026164 B KČT Aš
10:29:00 Ouška Filip DOR0304 2050486 C OK Dobříš
10:33:00 Kurz Šimon VPM0208 2115069 B KOS Slavia Plzeň
10:37:00 Milota Břetislav MLA0300 1421923 C MLOK Mariánské Lázně
10:41:00 Vlastník Matouš JIL0201 2073749 B OK Jilemnice
10:45:00 Dejnožka Vojtěch TJN0300 2027224 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:49:00 Hejduk Zdeněk BSO0201 1428921 B KOB Baník Sokolov
10:53:00 Mellan Jonáš TUR0308 888622 B OOB TJ Turnov
10:57:00 Kovář Ondřej VPM0200 7208210 B KOS Slavia Plzeň
11:01:00 Marhold Přemysl ZVO0301 2023809 C OB SK Zvole
11:05:00 Albrecht Adam KAM0203 995899 B OK Kamenice
11:13:00 Kohoutek Oldřich BSO0301 8655420 B KOB Baník Sokolov
11:17:00 Šustr Antonín KSH0201 2080906 C OB Kašperské Hory
11:21:00 Sobotka Radim OPI0300 2064779 B Orientační sporty Písek
11:25:00 Rožek Vilém RIC0301 9200525 C OB Říčany
11:29:00 Sedláček Jaroslav DKP0309 9982 B Oddíl OB Kotlářka
11:33:00 Lesák Ondřej TJN0306 2085591 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.

H18A 8.68 km, 330 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:46:00 Bek Jiří CHA0103 436431 A OK Chrastava
09:48:00 Pavlovec Dan BOR0001 8655456 A OK Jiskra Nový Bor
09:50:00 Michalak Kacper LCE0105 9060601 C OOB TJ Slovan Luhačovice
09:52:00 Zając Dawid 66P0001 887246 UKS Azymut Pabianice
09:54:00 Pawłowicz Bruno 88P0000 2053617 MKS Paulinum Jelenia Góra
09:56:00 Krawczyński Mikołaj CHC0001 7203701 A K.O.B. Choceň
09:58:00 Petersburski Krystian 3WP0100 2050607 KOS BnO Szczecin
10:00:00 Rzenca Piotr 38P0102 8640924 UKS Orientus Lodz
10:02:00 Czapliński Jakub CHC0003 1401455 C K.O.B. Choceň
10:04:00 Ogdowski Bartlomiej 1CP0000 8650887 UKS Siódemka Rumia
10:06:00 Płóciennik Konrad 66P0000 887245 UKS Azymut Pabianice
10:08:00 Rosłaniec Mateusz CHC0002 895003 C K.O.B. Choceň
10:10:00 Pesta Piotr 57P0100 8656098 Azymut 45 Gdynia
10:12:00 Deredos Bruno 38P0100 8640925 UKS Orientus Lodz
10:14:00 Kalisiak Dawid 66P0002 7205969 UKS Azymut Pabianice
10:16:00 Bartos Grzegorz 38P0101 8656097 UKS Orientus Lodz
10:18:00 Hořák Jaroslav LLI0102 2032134 C TJ Loko Liberec
10:20:00 Mareš Vít BOR0000 7202852 A OK Jiskra Nový Bor
10:22:00 Wolfram Jakob 12A0103 8251101 Naturfreunde Wien
10:24:00 Ježek Jakub JIL0104 2035716 A OK Jilemnice
10:26:00 Melichar Petr LLI0001 8659416 A TJ Loko Liberec
10:28:00 Kligl Radim TBM0103 8655419 A KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Šafka Sebastian KAM0101 8221133 A OK Kamenice
10:32:00 Bořánek Michal SSU0007 8656733 A SK Severka Šumperk
10:34:00 Roudný Martin LPU0002 8656620 A OK Lokomotiva Pardubice
10:36:00 Janovský Tomáš PGP0101 8636798 A SK Praga
10:38:00 Gottstein Jonáš JIL0107 2078455 A OK Jilemnice
10:40:00 Šafář Martin KSU0105 2056308 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:42:00 Galbavý Matěj PHK0007 2059764 A OK 99 Hradec Králové
10:44:00 Tuharský Erik TRI0100 7202876 A TJ TŽ Třinec
10:46:00 Volák Ondřej LPU0010 8656613 A OK Lokomotiva Pardubice
10:48:00 Měšťan Ondřej TAP0100 7201203 A KOB Tretra Praha
10:50:00 Tichý Radomír SHK0000 7300181 A OK Slavia Hradec Králové
10:52:00 Rusin Jan LPU0008 8656619 A OK Lokomotiva Pardubice
10:54:00 Gryc Vojtěch TBM0106 8645931 A KOS TJ Tesla Brno
10:56:00 Panovec Kryštof LCE0011 331216 A OOB TJ Slovan Luhačovice
10:58:00 Švadlena Michal CHC0101 9990101 A K.O.B. Choceň
11:00:00 Milán Tomáš ZBM0111 8655228 A SK Žabovřesky Brno
11:02:00 Synek Antonín DOK0001 8657097 A OK Doksy
11:04:00 Filipek Sebastian TRI0002 2060277 A TJ TŽ Třinec
11:06:00 Čech Petr SJI0001 8656540 A OK Jihlava
11:08:00 Sedlář Jan TBM0010 7201210 A KOS TJ Tesla Brno
11:10:00 Gajda Jan KAM0105 9201064 A OK Kamenice
11:12:00 Bílý Jakub LTP0104 7200331 A OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:14:00 Adámek Filip ABM0101 8656745 A KOB ALFA Brno
11:16:00 Rajnoha David TBM0003 7204496 A KOS TJ Tesla Brno
11:18:00 Metelka Ondřej PHK0101 8656640 A OK 99 Hradec Králové
11:20:00 Jirka Mikuláš STE0000 8655377 A SK SKI-OB Šternberk
11:22:00 Roudný Václav LPU0001 8656528 A OK Lokomotiva Pardubice
11:24:00 Nagy Josef TJN0006 8656507 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:26:00 Kovařík Martin TRI0101 7200589 A TJ TŽ Třinec
11:28:00 Valík Tomáš AOP0001 8655384 A Orientační Běh Opava
11:30:00 Janda Ondřej DOR0100 2045310 A OK Dobříš

H18B 7.48 km, 320 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:39:00 Buk Ondřej ROU0102 2031368 B SKOB Roudnice nad Labem
09:44:00 Marhold Ondřej ZVO0101 2023808 B OB SK Zvole
09:49:00 Klaška Martin DKP0100 9889 B Oddíl OB Kotlářka
09:54:00 Valenta Adam OPI0102 2091535 B Orientační sporty Písek
09:59:00 Procinger Jan VRL0102 2082910 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:04:00 Novák Přemysl DKP0107 2106739 B Oddíl OB Kotlářka
10:09:00 Forst Antonín PGP0106 218851 B SK Praga
10:14:00 Zabořil Vojtěch TUR0110 2060290 B OOB TJ Turnov
10:19:00 Hejduk Jan BSO0001 1428929 B KOB Baník Sokolov
10:24:00 Víšek Martin KAM0102 9101674 B OK Kamenice
10:29:00 Adamec Martin TJN0106 2080828 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:34:00 Siegl Matyáš PGP0104 7201196 B SK Praga
10:39:00 Semík Jakub VSP0000 446363 B USK Praha
10:44:00 Buk Petr ROU0001 2075666 B SKOB Roudnice nad Labem
10:49:00 Melichna Matěj DKL0102 682699 B KOB Kladno
10:54:00 Dostál Jakub VRL0104 7206528 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:59:00 Solomko Adam BSO0002 9102149 B KOB Baník Sokolov
11:04:00 Pavel Martin TJN0004 2045201 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:09:00 Bartoš Václav MLA0101 8656664 B MLOK Mariánské Lázně
11:14:00 Valášek Václav KAM0100 336743 B OK Kamenice
11:19:00 Tachezy Jan DOR0102 2104701 B OK Dobříš
11:24:00 Růta Matyáš TJN0102 2032159 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:29:00 Mühlbach Aleš STH0104 7207505 B SK Studenec

H20A 10.32 km, 445 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:05:00 Bednarski Jan LCE9805 435238 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:09:00 Michek David TJN9802 8655371 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:13:00 Kavalír Jáchym PHK9901 8656632 A OK 99 Hradec Králové
10:17:00 Thoř Tomáš TUR9904 7201809 A OOB TJ Turnov
10:21:00 Starý Ondra PHK9813 2025354 A OK 99 Hradec Králové
10:25:00 Horčička Vít STE9919 8656558 A SK SKI-OB Šternberk
10:29:00 Křivda Tomáš CHC9901 8656592 E K.O.B. Choceň
10:33:00 Gebrt Jan SHK9801 8656729 R OK Slavia Hradec Králové
10:37:00 Koštejn Vít DOK9800 7209363 R OK Doksy
10:41:00 Chvátil Šimon PHK9908 2035744 A OK 99 Hradec Králové
10:45:00 Janeček Mirek TJN9804 2027208 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:49:00 Vystavěl Ondřej JPV9807 8656693 R Oddíl OS SK Prostějov
10:53:00 Vandas Daniel PHK9805 8656624 E OK 99 Hradec Králové
10:57:00 Hrouda Matěj JIL9804 2035717 A OK Jilemnice
11:01:00 Šenkýř Matěj SJI9902 2045309 A OK Jihlava
11:05:00 Jíra Tomáš KAM9802 9005139 A OK Kamenice
11:09:00 Bendák Jan PHK9800 7681889 R OK 99 Hradec Králové
11:13:00 Hausenblas Šimon KAM9803 361923 R OK Kamenice
11:17:00 Melichar Vojtěch LLI9802 8656608 A TJ Loko Liberec
11:21:00 Komenda Jan ZBM9902 9201065 A SK Žabovřesky Brno
11:25:00 Florián Vojtěch ABM9901 438043 A KOB ALFA Brno
11:29:00 Hirš Otakar ZBM9801 7200360 E SK Žabovřesky Brno
11:33:00 Černocký Libor LCE9803 8656550 R OOB TJ Slovan Luhačovice
11:37:00 Šabata Milan SRK9904 7205561 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:41:00 Novotný Marek TJN9901 232325 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:45:00 Škvor Ota KAM9900 8656655 A OK Kamenice

H20B 8.41 km, 350 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:36:00 Ježek Vít JIL9903 425529 B OK Jilemnice
09:41:00 Zieba Jakub NEK9800 2067347 B Nejdek Orienteering
09:46:00 Borovička Tomáš FSP9801 888614 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
09:51:00 Bečvář Petr OPI9800 2091539 B Orientační sporty Písek
09:56:00 Kašpar Ludvík BOR9805 7200544 B OK Jiskra Nový Bor
10:01:00 Křemen Štěpán KAM9804 232739 C OK Kamenice
10:06:00 Jiran Miloš VRL9904 7209353 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:11:00 Ransdorf Jakub TAP9805 8655405 B KOB Tretra Praha
10:16:00 Pelikán Lukáš DKL9802 7207341 B KOB Kladno
10:21:00 Ridzoň Daniel DKP9907 2102784 B Oddíl OB Kotlářka
10:26:00 Bartoš Vojtěch PGP9809 8656598 B SK Praga

H21A 14.03 km, 610 m, 27 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:37:00 Kantor Ondřej TRI9103 920676 R TJ TŽ Třinec
09:39:00 Udržal Tomáš LPU8002 8656530 R OK Lokomotiva Pardubice
09:41:00 Pavlovec Jan BOR9503 9200728 C OK Jiskra Nový Bor
09:43:00 Pova Ondřej KRL9304 207825 C Kometa Kralovice
09:45:00 Kazda Ondřej SJC8202 8043029 C Sportcentrum Jičín
09:47:00 Bořil Jan SJI9700 7200584 R OK Jihlava
09:49:00 Vištejn Jiří LPM9304 207839 C OK Lokomotiva Plzeň
09:51:00 Kettner Lukáš KAM9403 887640 C OK Kamenice
09:53:00 Bialožyt Michal ZBM8707 995883 C SK Žabovřesky Brno
09:55:00 Grundmann Jan LPU9410 8654891 R OK Lokomotiva Pardubice
09:57:00 Zajíc Vítězslav TAP8610 8655221 C KOB Tretra Praha
09:59:00 Pešek Ondřej CHC8502 2025363 C K.O.B. Choceň
10:01:00 Bravený Vít ZBM9102 888891 C SK Žabovřesky Brno
10:03:00 Jílek Jakub KSU9202 2058482 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:05:00 Argaláš Michal TRI9301 887630 C TJ TŽ Třinec
10:07:00 Turczer Petr KSU7945 515179 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:09:00 Klusáček Jan ZBM9301 899179 C SK Žabovřesky Brno
10:11:00 Pidrman Milan EKP8310 2067264 C VŠTJ Ekonom Praha
10:13:00 Navrátil Boris KAM9203 8656539 C OK Kamenice
10:15:00 Hruška Jakub ZBM9515 1591995 C SK Žabovřesky Brno
10:17:00 Fodor Petr TUR8103 981821 C OOB TJ Turnov
10:19:00 Švirák Ondřej ZBM9103 995802 R SK Žabovřesky Brno
10:21:00 Rusý Tomáš KAM9301 2051509 C OK Kamenice
10:23:00 Wołowczyk Krzysztof LCE9502 9200095 E OOB TJ Slovan Luhačovice
10:25:00 Remeš Petr SHK9403 8655415 C OK Slavia Hradec Králové
10:27:00 Křivda Martin CHC9501 8659400 C K.O.B. Choceň
10:29:00 Brlica Pavel ZBM9302 515462 R SK Žabovřesky Brno
10:31:00 Horvát Petr ASU9447 8644873 E Magnus Orienteering
10:33:00 Mrázek Jan SJC8102 7717777 E Sportcentrum Jičín
10:35:00 Bořil Tomáš TBM8833 681876 C KOS TJ Tesla Brno
10:37:00 Seidl Miroslav EKP7402 888643 C VŠTJ Ekonom Praha
10:39:00 Holas Štěpán SJC8702 8040808 C Sportcentrum Jičín
10:41:00 Fürst Matouš LLI9603 8651739 R TJ Loko Liberec
10:43:00 Oľhava Rastislav ASU8949 7201826 C Magnus Orienteering
10:45:00 Zelinka Jiří MBM8740 232019 C O-mikron
10:47:00 Čermák Jan LPU9301 8654903 R OK Lokomotiva Pardubice
10:49:00 Klusáček Matěj LCE8903 303927 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:51:00 Dlabaja Štěpán TZL8508 8185818 R SKOB Zlín
10:53:00 Nožka Radek LPU9005 8656519 E OK Lokomotiva Pardubice
10:55:00 Kolovský František LPM9202 8656683 E OK Lokomotiva Plzeň
10:57:00 Dlabaja Tomáš TUR8303 500850 R OOB TJ Turnov
10:59:00 Novák Daniel DOK8700 8656618 C OK Doksy
11:01:00 Kamenický Matěj LPU9036 8137666 R OK Lokomotiva Pardubice
11:03:00 Škoda Jakub VLI8800 1302790 R Slavia Liberec orienteering
11:05:00 Semík Ondřej KAM9401 920683 E OK Kamenice
11:07:00 Valeš Jiří LPM9502 8656689 R OK Lokomotiva Plzeň
11:09:00 Makovský Jakub TAP8511 7778511 C KOB Tretra Praha
11:11:00 Kořínek Tomáš BOR9007 7003001 C OK Jiskra Nový Bor
11:13:00 Paszynski Piotr 38P8100 8640929 UKS Orientus Lodz
11:15:00 Glonek Jakub AOP9602 1625050 R Orientační Běh Opava
11:17:00 Kelbl Vladimír ZBM9711 9201063 R SK Žabovřesky Brno
11:19:00 Netuka Vojtěch SHK9701 8656727 R OK Slavia Hradec Králové
11:21:00 Cahel Marek LCE8803 889288 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:23:00 Zbranek Roman TZL8808 8422248 R SKOB Zlín
11:25:00 Zimmermann Štěpán ZBM9101 911220 E SK Žabovřesky Brno
11:27:00 Burda Matěj BOR9608 7667667 C OK Jiskra Nový Bor
11:29:00 Peterka Vojtěch LLI7502 8656591 C TJ Loko Liberec
11:31:00 Poklop Martin SSU8802 1007536 E SK Severka Šumperk
11:33:00 Váňa Martin TUR8401 1840303 C OOB TJ Turnov
11:35:00 Procházka David LPU9113 8656511 R OK Lokomotiva Pardubice
11:37:00 Chloupek Adam ZBM9300 995849 R SK Žabovřesky Brno
11:39:00 Kettner Vojtěch KAM9601 8644887 E OK Kamenice
11:41:00 Mazan Bartłomiej 3WP9200 921001 KOS BnO Szczecin
11:43:00 Semrád Ladislav CHC9701 8053577 R K.O.B. Choceň
11:45:00 Zháňal Jan ZBM8721 8660422 C SK Žabovřesky Brno
11:47:00 Valenta Jiří LCE9201 896968 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:49:00 Schuster Marek SSU9303 995871 E SK Severka Šumperk
11:51:00 Mielec Jaromír AOP9701 515123 C Orientační Běh Opava
11:53:00 Henych Petr VLI6001 515132 C Slavia Liberec orienteering
11:55:00 Matuš Vojtěch VRB9606 2067391 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
11:57:00 Luštický Martin TUR8700 7092626 C OOB TJ Turnov
11:59:00 Lehner Korbinian 41D9601 8112255 OLG Regensburg
12:01:00 Fibír Tomáš FSP7901 515067 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:03:00 Čech Jan SJI9601 7003044 C OK Jihlava
12:05:00 Pospíšil Ondřej DKP8717 7202874 C Oddíl OB Kotlářka
12:07:00 Nečas Jiří TZL9101 7887934 C SKOB Zlín

H21B 11.99 km, 530 m, 22 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:32:00 Pustai David TJN9301 232645 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:35:00 Illner Vojtěch DKP9600 899156 C Oddíl OB Kotlářka
09:38:00 Pýcha Lukáš SNA8402 9617 C TJ START Náchod
09:41:00 Janů Zdeněk KSU9045 886292 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
09:44:00 Černý Ondřej EKP8511 7205000 C VŠTJ Ekonom Praha
09:47:00 Pražák Jiří ZBP7800 53583 C OOB SK Zbraslav
09:50:00 Frýba Dominik SJI9702 7200599 C OK Jihlava
09:53:00 Fiala Petr LPU8701 7201198 C OK Lokomotiva Pardubice
09:56:00 Khýn Vítězslav ASU8304 7203321 C Magnus Orienteering
09:59:00 Klaška Pavel DKP9301 1700077 C Oddíl OB Kotlářka
10:02:00 Přikryl Petr ZBM6708 7030567 C SK Žabovřesky Brno
10:05:00 Bravený Adam VBM8801 866998 C VSK Mendelu Brno
10:08:00 Hájek Adam KAM9202 2019240 C OK Kamenice
10:11:00 Junek Vladimír TJP8400 2075695 C TJ Sokol Troja
10:14:00 Otrusina Jan ABM9210 7209784 C KOB ALFA Brno
10:17:00 Slezák Zdeněk LCE8902 889311 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:20:00 Fišer Jiří SLP8503 7111117 C OOB Slavia Praha
10:23:00 Tomeš Jaroslav DKP8109 2080999 C Oddíl OB Kotlářka
10:26:00 Zikmund Zdeněk SJC9703 2045221 C Sportcentrum Jičín
10:29:00 Šimon Jakub LBE8801 52979 C TJ Lokomotiva Beroun
10:32:00 Černý Martin TAP8902 887637 C KOB Tretra Praha
10:35:00 Kazda Jiří SJC8006 2115001 C Sportcentrum Jičín
10:38:00 Vlažný Jakub LCE9102 7210065 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:41:00 Jakovec Petr DKL8602 0 C KOB Kladno
10:44:00 Henek Michal RBK8605 515193 C SK Radioklub Blansko
10:47:00 Kohl Ondřej KPY8600 301370 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:50:00 Čechlovský Jan CHA9300 8200 C OK Chrastava
10:53:00 Šafka Daniel KAM9105 1403413 C OK Kamenice
10:56:00 Vlášek Jakub TAP9702 7779702 C KOB Tretra Praha
10:59:00 Waněk Adam LPU9505 1602634 C OK Lokomotiva Pardubice
11:02:00 Vondra Jiří FSP7600 2092409 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:05:00 Klomínský Václav KPY8700 2059735 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:08:00 Mikan Albert EKP8606 8654890 C VŠTJ Ekonom Praha
11:11:00 Buk Michal ROU9601 2075669 C SKOB Roudnice nad Labem
11:14:00 Kamenický Jeroným OSN9549 8651708 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:17:00 Stehlík Petr LPM7903 2045235 C OK Lokomotiva Plzeň
11:20:00 Ramba Jiří DKP8606 8636190 C Oddíl OB Kotlářka
11:23:00 Hrouda Martin FSP7612 7207862 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:26:00 Zrník Tomáš OSN7118 1398988 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:29:00 Vejstrk Daniel CHA9105 2049588 C OK Chrastava
11:32:00 Bořánek Petr VSP7000 9101108 C USK Praha
11:35:00 Fiala Jan BBM7205 515468 C BETA URSUS Orienteering
11:38:00 Mazal Zdeněk VBM8103 7207858 C VSK Mendelu Brno
11:41:00 Kobr Tomáš TJN8901 1969696 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:44:00 Novotný Ondřej ABM9211 7003038 C KOB ALFA Brno
11:47:00 Blaha Ondřej EKP7002 9700729 C VŠTJ Ekonom Praha
11:50:00 Skripnik Štěpán FSP7909 7201806 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:53:00 Řada Jakub DKP9401 515144 C Oddíl OB Kotlářka
11:56:00 Hrdinka Daniel VRL9701 2085616 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:59:00 Polášek Jan TZL8601 52340 C SKOB Zlín
12:02:00 Vodrážka Ondřej VPM7702 995796 C KOS Slavia Plzeň
12:05:00 Komárek Arnošt SJH7702 981817 C SJH Jindřichův Hradec
12:08:00 Klusák Martin DKP8704 8557 C Oddíl OB Kotlářka
12:11:00 Knepr Lukáš BSO9401 236987 C KOB Baník Sokolov

H21C 9.35 km, 365 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Nebeský Daniel KAM9404 2102810 C OK Kamenice
09:35:00 Wohanka Pavel VRL7501 2096236 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
09:40:00 Šedivý Ondřej KNC9103 52898 C Sokol Kostelec n. Č. l.
09:45:00 Štregl Petr VRL7303 2017676 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
09:50:00 Rýdel Jiří 1VZ9200 428234 ranovačka
09:55:00 Kučerka Jan LIT8002 1418761 C KOB Litvínov
10:00:00 Ptáček Jiří SRK9002 7210306 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:05:00 Mokrý Stanislav ZBM9202 886812 C SK Žabovřesky Brno
10:10:00 Kutílek Jakub LPU8609 2079499 C OK Lokomotiva Pardubice
10:15:00 Cupák Jiří VRL7201 8972 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:20:00 Hopanyuk Anatoliy DKP7900 682700 C Oddíl OB Kotlářka
10:25:00 Karvánek Matouš BOR9006 52902 C OK Jiskra Nový Bor
10:30:00 Posselt Martin TJN9501 9102087 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.

H35B 8.88 km, 455 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:48:00 Tuček Michal DKP8202 2103753 C Oddíl OB Kotlářka
09:54:00 Chmelík Petr DOR8100 2058502 C OK Dobříš
10:00:00 Jedlička Michal DKL8000 1416366 C KOB Kladno
10:06:00 Sieger Tomáš TAP7501 232106 C KOB Tretra Praha
10:12:00 Šklíba Jan SRK7501 7204489 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:18:00 Šmahel Lukáš OPI7800 2103772 C Orientační sporty Písek
10:24:00 Ledinský Martin DKP7901 2087675 C Oddíl OB Kotlářka
10:30:00 Lepšík Petr SJC8203 515133 C Sportcentrum Jičín
10:36:00 Kučera Petr MFP7602 515076 C Matfyz Praha
10:42:00 Svoboda Ondřej SHK7605 9101116 C OK Slavia Hradec Králové
10:48:00 Šitra Vladimír LPM7904 2103744 C OK Lokomotiva Plzeň
10:54:00 Perkner Radim ZVO8001 2115681 C OB SK Zvole
11:00:00 Rambousek Karel BSO7907 7204979 C KOB Baník Sokolov
11:06:00 Skripnik Ondřej FSP7502 7204999 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:12:00 Rožek David RIC7403 1111550 C OB Říčany
11:18:00 Pabich Tomasz 66P8200 886310 UKS Azymut Pabianice
11:24:00 Voráček Michal OSN8000 9201330 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:30:00 Kužel Tomáš FSP7610 515098 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha

H40B 8.45 km, 365 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:43:00 Tomeš Petr SJC7531 896967 C Sportcentrum Jičín
09:45:00 Peřina Jan OPI7601 301610 C Orientační sporty Písek
09:47:00 Martan Jiří VLI7300 7999888 C Slavia Liberec orienteering
09:49:00 Arnošt Kamil VSP7301 2044896 C USK Praha
09:51:00 Žebrák Zbyněk LOV7101 232429 C lepus.cz
09:53:00 Lacina Martin DKP7502 2129254 C Oddíl OB Kotlářka
09:55:00 Hill Richard 21G7600 0 Airienteers
09:57:00 Starý Jan FSP7800 2092382 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
09:59:00 Pospíšil Radek TJP7802 2113364 C TJ Sokol Troja
10:01:00 Novotný Tomáš TUR7405 416120 C OOB TJ Turnov
10:03:00 Prášil Aleš SJI7415 52152 C OK Jihlava
10:05:00 Rusin Jan BRU7601 2032383 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:07:00 Pucherna Eduard SMR7401 8074101 C SNS Smržovka
10:09:00 Hanuš Vladimír VRL7508 2078480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:11:00 Gregor Martin CTB7701 887165 C SK OB Chotěboř
10:13:00 Zakouřil Václav VSP7401 51724 C USK Praha
10:15:00 Dostál Tomáš DLP7400 0 C OOB TJ Dukla Praha
10:17:00 Synek Antonín DOK7800 7200371 C OK Doksy
10:19:00 Houska Jindřich DOR7601 2050492 C OK Dobříš
10:21:00 Pohl Zdeněk TAP7606 9527 C KOB Tretra Praha
10:23:00 Janda Pavel DOR7600 2044882 C OK Dobříš
10:25:00 Chabiera Tomasz 4HP7600 9448505 UNTS Warszawa
10:27:00 Chramosta Tomáš KAM7601 2113411 C OK Kamenice
10:29:00 Pivec Lukáš MLA7600 1421926 C MLOK Mariánské Lázně
10:31:00 Hartvich Otto OPI6900 889291 C Orientační sporty Písek
10:33:00 Zakouřil Tomáš TUV7500 51726 C SOK TJ Turnov
10:35:00 Štrait Martin VSP7602 410393 C USK Praha
10:37:00 Šafařík Ivo OPI7402 434828 C Orientační sporty Písek
10:39:00 Průša Michal VSP7310 553437 C USK Praha
10:41:00 Chrást Tomáš STH7401 7203467 C SK Studenec
10:43:00 Vácha Tomáš BOR7409 8534 C OK Jiskra Nový Bor
10:45:00 Šindelka Antonín DLP7200 2060227 C OOB TJ Dukla Praha
10:47:00 Juřina František FYD7800 8329 C Jizerský klub OB Frýdlant
10:49:00 Fiala Jan DOR7802 2125359 C OK Dobříš
10:51:00 Valík Luděk AOP7101 7203322 C Orientační Běh Opava
10:53:00 Krempiński Piotr 66P7600 7202779 UKS Azymut Pabianice
10:55:00 Pachner Pavel CHA7501 7700075 C OK Chrastava
10:57:00 Balogh Jan TJN7500 2032176 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:59:00 Švadlena Pavel CHC7502 7502000 C K.O.B. Choceň
11:01:00 Pecháček Libor RIC7600 2069067 C OB Říčany
11:03:00 Milán Pavel TBM7227 7070007 C KOS TJ Tesla Brno
11:05:00 Nowak Pawel 38P7700 887248 UKS Orientus Lodz
11:07:00 Junek Petr STH7801 9090 C SK Studenec
11:09:00 Synek Marcel DOK7600 2056288 C OK Doksy
11:11:00 Sedlář Petr TBM7319 410254 C KOS TJ Tesla Brno
11:13:00 Koudelka Tomáš BOR7513 8415 C OK Jiskra Nový Bor
11:15:00 Rod Jan VSP7423 2088220 C USK Praha
11:17:00 Kolek Petr ASU7501 8636194 C Magnus Orienteering
11:19:00 Gregor Radek DOR7404 2125353 C OK Dobříš
11:21:00 Lisiak Pawel 38P7400 887247 UKS Orientus Lodz
11:23:00 Jończy Daniel 88P7500 1411017 MKS Paulinum Jelenia Góra
11:25:00 Řehák Miroslav KAD7101 7207367 C Originální Vivalín Team Kadaň
11:27:00 Nehasil David BOR7713 8655487 C OK Jiskra Nový Bor
11:29:00 Hecl Miloš KSU7601 886296 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:31:00 Jedlička Adam KAM7700 2075620 C OK Kamenice

H45B 7.86 km, 305 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:32:00 Gradek Jarosław 82P7200 9202030 UKS Traper Złocieniec
09:35:00 Vlastník Zdeněk JIL6901 2060259 C OK Jilemnice
09:38:00 Bílý Milan JES7001 7208235 C OK Rakovník
09:41:00 Pračka Tomáš RIC7302 448935 C OB Říčany
09:44:00 Poloprutský Tomáš VLI6205 888630 C Slavia Liberec orienteering
09:47:00 Vandas Luděk VAM6601 9111166 C OOB Vamberk
09:50:00 Fürst Aleš LLI6801 8657098 C TJ Loko Liberec
09:53:00 Kruliš Petr VLI6901 301186 C Slavia Liberec orienteering
09:56:00 Ptáček Jan PVP7200 2087658 C VSS Přírodověda Praha
09:59:00 Murawski Piotr 1VP7302 7200182 HKS Azymut Mochy
10:02:00 Kurečka Robert ABM7210 2060216 C KOB ALFA Brno
10:05:00 Pelc Václav CST6702 2027924 C OB Strakonice
10:08:00 Buk Jiří ROU6901 2099501 C SKOB Roudnice nad Labem
10:11:00 Řezáč Pavel VLI6900 301152 C Slavia Liberec orienteering
10:14:00 Netuka Jan SHK7001 9126 C OK Slavia Hradec Králové
10:17:00 Mianowski Rafał 4HP7300 886687 UNTS Warszawa
10:20:00 Weissar Petr LPM7020 2082913 C OK Lokomotiva Plzeň
10:23:00 Svoboda Radek VPM6903 887628 C KOS Slavia Plzeň
10:26:00 Kamenický Radan OSN6004 9601003 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:29:00 Vydra Ivan CHA6600 2124770 C OK Chrastava
10:32:00 Šoupa Karel LPM6900 301709 C OK Lokomotiva Plzeň
10:35:00 Kalousek Jiří DKP6901 443079 C Oddíl OB Kotlářka
10:38:00 Straka Lukáš SLA7002 2118484 C SKOB Slaný
10:41:00 Velát Josef OPI7302 2088182 C Orientační sporty Písek
10:44:00 Kučera Jan VSP7302 51650 C USK Praha
10:47:00 Šrámek Petr RIC6905 2035144 C OB Říčany
10:50:00 Nechanický Pavel OSN7209 7205006 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:53:00 Chaloupský David PHK7103 682359 C OK 99 Hradec Králové
10:56:00 Kabát Jan EKP6912 886298 C VŠTJ Ekonom Praha
10:59:00 Jiras Jiří DOR6900 2120631 C OK Dobříš
11:02:00 Mayer Tomáš KSH6900 416184 C OB Kašperské Hory
11:05:00 Sobczyński Kalikst CHC7101 9595959 C K.O.B. Choceň
11:08:00 Vaněk Petr ZBP7302 995800 C OOB SK Zbraslav
11:11:00 Doubek Petr SLA7000 7209351 C SKOB Slaný
11:14:00 Španěl Ondřej DOR7100 2058506 C OK Dobříš
11:17:00 Koten Pavel RIC7200 2060262 C OB Říčany
11:20:00 Semík Luboš KAM6201 52279 C OK Kamenice
11:23:00 Hašek Ondřej VPM6902 2060400 C KOS Slavia Plzeň
11:26:00 Víteček Jan DKP7201 7007201 C Oddíl OB Kotlářka
11:29:00 Zlesák Martin CHT7302 52155 C OOB SK Chrast
11:32:00 Červinka Jiří VRL7001 2078489 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:35:00 Jeřábek Petr BOR7105 8439 C OK Jiskra Nový Bor
11:38:00 Rýdl Jiří TJN7000 2096117 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:41:00 Šácha Marek DOR7102 2104696 C OK Dobříš
11:44:00 Žejdlík Michal LTP7001 682100 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:47:00 Kamenický Jan PHK6601 7210813 C OK 99 Hradec Králové
11:50:00 Gola Miroslav VIC6808 2451515 C OB Vizovice
11:53:00 Mařík Karel FSP7200 2116469 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:56:00 Tornai Szabolcs 25H7100 9127807 Tabáni Spartacus
11:59:00 Novotný Dušan TJN7002 232502 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:02:00 Würz Bohuslav LTP7307 7200322 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:05:00 Fišar Miroslav KRL7201 416319 C Kometa Kralovice

H50B 6.92 km, 240 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:38:00 Richtr Aleš VPM6601 51686 C KOS Slavia Plzeň
09:42:00 Tichý Martin SJH6401 51929 C SJH Jindřichův Hradec
09:46:00 Klaška Pavel DKP6500 8650 C Oddíl OB Kotlářka
09:50:00 Šritr Martin TUV6802 232388 C SOK TJ Turnov
09:54:00 Semík Jan VSP6507 53572 C USK Praha
09:58:00 Mezník Vladimír LBE6400 52971 C TJ Lokomotiva Beroun
10:02:00 Siegl Roman MFP6700 9201746 C Matfyz Praha
10:06:00 Dobeš Václav KPY5701 301374 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:10:00 Bartoš Luděk MLA6701 8656657 C MLOK Mariánské Lázně
10:14:00 Ptáček Pavel BBM6508 980377 C BETA URSUS Orienteering
10:18:00 Staněk Rostislav VPM6801 886260 C KOS Slavia Plzeň
10:22:00 Kubec Pavel STB6601 1416365 C TJ Stadion Nový Bor
10:26:00 Žáček Martin FSP6803 1396842 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:30:00 Bílý Petr LTP6805 51279 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:34:00 Votava Petr KNC6602 52894 C Sokol Kostelec n. Č. l.
10:38:00 Göschl Erich 42A6600 686868 OLC Währing
10:42:00 Bruner Luboš LTP6501 682114 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:46:00 Gassner Ferri 12A6601 8030166 Naturfreunde Wien
10:50:00 Sedláček Jaroslav ROZ6801 51894 C OK Roztoky
10:54:00 Matoušek Milan KSU6701 2058461 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:58:00 Kaplan Jan LPU6401 7200596 C OK Lokomotiva Pardubice
11:02:00 Würz Jiří LTP6502 7204992 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:06:00 Špičák Aleš DKP5500 8641 C Oddíl OB Kotlářka
11:10:00 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C KOB Dobřichovice
11:14:00 Cincibus Pavel FSP6605 8669 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:18:00 Skyva Petr STE6501 1007547 C SK SKI-OB Šternberk
11:22:00 Widziewicz Remigiusz 17P6600 504031 WKS Śląsk Wrocław
11:26:00 Škvor Martin KAM6700 7040267 C OK Kamenice
11:30:00 Posselt Martin TJN6802 232256 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:34:00 Folprecht Miroslav TUR5501 1550616 C OOB TJ Turnov
11:38:00 Valášek Petr KAM6600 52276 C OK Kamenice
11:42:00 Karvánek Petr BOR6600 8513 C OK Jiskra Nový Bor
11:46:00 Hartman Aleš VSP6506 51620 C USK Praha
11:50:00 Waněk Hubert LPU6506 8990 C OK Lokomotiva Pardubice
11:54:00 Rachůnek Stanislav SJI6801 219258 C OK Jihlava

H55B 6.00 km, 220 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:38:00 Němeček Jan VSP6201 682682 C USK Praha
09:44:00 Roudný Václav LPU6102 7209277 C OK Lokomotiva Pardubice
09:50:00 Kovář Karel LTP6102 7205033 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
09:56:00 Krejčí Jaroslav BOR6302 7630319 C OK Jiskra Nový Bor
10:02:00 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C OK Sparta Praha
10:08:00 Švarc Jiří TUR6204 682108 C OOB TJ Turnov
10:14:00 Buk Miloslav ROU6202 331058 C SKOB Roudnice nad Labem
10:20:00 Borovička Milan FSP6104 515097 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:26:00 Karel Miloš JIL6004 682091 C OK Jilemnice
10:32:00 Kettner Pavel HCE5900 515105 C TJ Hostivice
10:38:00 Dikoš Pavel BOR6003 995805 C OK Jiskra Nový Bor
10:44:00 Kraus Ota TJP5700 53514 C TJ Sokol Troja
10:50:00 Pilař Karel MAS5501 7003021 C KČT Aš
10:56:00 Bartovský Pavel VPM6101 2042507 C KOS Slavia Plzeň
11:02:00 Novák Ivo OKP6200 51679 C SK OK 24 Praha
11:08:00 Balek Zdeněk OPI6300 2088146 C Orientační sporty Písek
11:14:00 Korpas Jaroslav LBM6113 1409878 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:20:00 Hošek Ladislav SCP6001 1413715 C OK Sparta Praha
11:26:00 Schindler Jiří TJN6301 416828 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:32:00 Kohl Jiří KPY6201 301391 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:38:00 Pavlovec Petr BOR6303 219203 C OK Jiskra Nový Bor
11:44:00 Tachezy Jan DOR5802 416159 OK Dobříš

H60B 5.55 km, 225 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:51:00 Kaška Rudolf CHA5500 2080917 C OK Chrastava
09:55:00 Červinka Jaroslav OKP5803 53558 C SK OK 24 Praha
09:59:00 Novotný Otakar TJN5604 8260 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:03:00 Dlouhý Jiří DKP5700 9570000 C Oddíl OB Kotlářka
10:07:00 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C KOB Dobřichovice
10:11:00 Fanta Miroslav EKP5800 51147 C VŠTJ Ekonom Praha
10:15:00 Cabrnoch Jiří DKL5400 416324 C KOB Kladno
10:19:00 Konopáč Jiří TUR5803 8220 C OOB TJ Turnov
10:23:00 Novák Tom DOK5500 886255 C OK Doksy
10:27:00 Chotětický Jan MAS5400 7887 C KČT Aš
10:31:00 Jahn Pavel SCP5500 7207870 C OK Sparta Praha
10:35:00 Šámal Václav OKP5600 436401 C SK OK 24 Praha
10:39:00 Kunc Radovan TJN5549 8249 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:43:00 Beránek Petr VPM4502 330530 C KOS Slavia Plzeň
10:47:00 Milota Josef MLA5801 9101679 C MLOK Mariánské Lázně
10:51:00 Šváb Jan VSP5801 886277 C USK Praha
10:55:00 Ouška Jiří DOR5700 2104703 C OK Dobříš
10:59:00 Pech Jiří LPM5402 2067253 C OK Lokomotiva Plzeň
11:03:00 Junek Petr STH5501 9200530 C SK Studenec
11:07:00 Šedivý Jiří EKP5500 682645 C VŠTJ Ekonom Praha
11:11:00 Nentvich Lubomír DOR5800 2104700 C OK Dobříš
11:15:00 Pavlík Milan CHA5400 51231 C OK Chrastava
11:19:00 Minchev Ivan MFP5700 51769 C Matfyz Praha
11:23:00 Hájek Jan MAS5401 7885 C KČT Aš
11:27:00 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C OK Lokomotiva Pardubice
11:31:00 Flašar Jan KCK5701 2080933 C KOB Český Krumlov
11:35:00 Jun Drahomír KNC5501 52255 C Sokol Kostelec n. Č. l.

H65B 5.14 km, 225 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:48:00 Brumek Stanislav DKL5201 51343 C KOB Kladno
09:53:00 Provazník Jiří TUR5102 1511127 C OOB TJ Turnov
09:58:00 Hojný Oldřich SCP5201 52111 C OK Sparta Praha
10:03:00 Valter Petr KBP4500 6645 C KBP Praha
10:08:00 Ševčík Milan CHA5003 8199 C OK Chrastava
10:13:00 Borák Stanislav EKP5212 2042539 C VŠTJ Ekonom Praha
10:18:00 Uher Petr VSP5001 52269 C USK Praha
10:23:00 Farář Václav LPU5201 9260 C OK Lokomotiva Pardubice
10:28:00 Karmazín Petr VLI4901 361986 C Slavia Liberec orienteering
10:33:00 Knobloch Jindřich VRL4901 2096237 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:38:00 Přinda Oldřich VLI5101 1302773 C Slavia Liberec orienteering
10:43:00 Tvrdek Vojtěch TUR4949 51283 C OOB TJ Turnov
10:48:00 Stehno Pavel DKP4900 51760 C Oddíl OB Kotlářka
10:53:00 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:58:00 Chotětický Václav MAS5200 7886 C KČT Aš
11:03:00 Hickethier Manfred VLI5201 9005174 C Slavia Liberec orienteering
11:08:00 Přeček Zdeněk SCP5200 500289 C OK Sparta Praha
11:13:00 Horáček Miroslav VLI5000 2080998 C Slavia Liberec orienteering
11:18:00 Kramoliš Jan PVP5000 7859 C VSS Přírodověda Praha

H70B 4.75 km, 220 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:35:00 Novák Miloš SCP4600 52299 C OK Sparta Praha
09:41:00 Dvořák Jaromír TUV4600 51274 C SOK TJ Turnov
09:47:00 Schimm Dieter BSO4401 8689 C KOB Baník Sokolov
09:53:00 Švadlena Jiří CHC4601 2011854 C K.O.B. Choceň
09:59:00 Fiala Miloš KSH4801 8674 C OB Kašperské Hory
10:05:00 Mudr Stanislav DCE4400 232101 C KOB Dobřichovice
10:11:00 Duda František KPY4600 2103786 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:17:00 Nosál Stanislav LBE4600 8805 C TJ Lokomotiva Beroun
10:23:00 Matějů Ivan UVP4600 995838 C Slovan Praha
10:29:00 Buriánek Jaromír SCP4700 7206545 C OK Sparta Praha
10:35:00 Fišák Jan MLA4401 8657099 C MLOK Mariánské Lázně
10:41:00 Jirásek Jaroslav DCH4701 7890 C Radioelektronika Cheb
10:47:00 Otta Pavel JES4601 301666 C OK Rakovník
10:53:00 Gurka Jiří TUV4601 7770011 C SOK TJ Turnov
10:59:00 Jakubec Jindřich TUR4801 51816 C OOB TJ Turnov
11:05:00 Valášek Josef SCP4501 2084946 C OK Sparta Praha
11:11:00 Švec Zdeněk SLA4700 8806 C SKOB Slaný
11:17:00 Rakovec Miloš SCP4500 443066 C OK Sparta Praha
11:23:00 Ryšavý Vít TJP4700 51332 C TJ Sokol Troja
11:29:00 Procházka Aleš DKP4700 8266333 C Oddíl OB Kotlářka
11:35:00 Novotný Jiří SLP4601 51621 C OOB Slavia Praha
11:41:00 Paul Josef DCE4401 301171 C KOB Dobřichovice
11:47:00 Pospíšil Jiří TUV4701 8323 C SOK TJ Turnov
11:53:00 Šafařík Bedřich OPI4600 443103 C Orientační sporty Písek

H75B 4.17 km, 180 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:24:00 Beránek Miroslav BOR3900 4131 C OK Jiskra Nový Bor
11:30:00 Sklenář Jan MLA4201 51611 C MLOK Mariánské Lázně
11:36:00 Frey Jaromír ONO4100 49619 C SKOB Ostrov
11:42:00 Čadil Jan FSP4300 53267 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:48:00 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín
11:54:00 Novotný František PUL4200 205614 C OOB USK Slavie Ústí n.L.

HDR 2.31 km, 75 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Pecánek Matěj TEP1300 51647 C Tempo Praha
09:30:00 Junek Kryštof STH1201 7202572 C SK Studenec
09:30:00 Tomešová Evelína SJC1150 2102071 C Sportcentrum Jičín
09:30:00 Skripnik Kilián FSP1300 2092380 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
09:30:00 Hasman Jindřich VPM1201 2060391 C KOS Slavia Plzeň
09:30:00 Luxík Karel 61C1300 4276 Stara Hut
09:30:00 Fialová Kristýna DOR1250 2125352 C OK Dobříš
09:30:00 Kučerková Adéla STB1450 8118 C TJ Stadion Nový Bor
09:30:00 Sláma Marek KAM1201 2116462 C OK Kamenice
09:30:00 Kazda František SJC1201 4298 Sportcentrum Jičín
09:30:00 Kučerka Radek STB1101 49984 C TJ Stadion Nový Bor
09:30:00 Šáchová Lucie DOR1153 2104708 OK Dobříš
09:30:00 Pabich Hanna 66P7605 886698 UKS Azymut Pabianice
09:30:00 Zakouřil František TUV1201 51238 C SOK TJ Turnov
09:30:00 Kuželová Ela FSP0750 2067237 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
09:30:00 Kašpar Adam DOR1101 2058510 OK Dobříš
09:30:00 Kodeš Martin JES0801 8809 OK Rakovník
09:30:00 Sieger Ondřej TAP0802 0 C KOB Tretra Praha
09:30:00 Sanna Vivian DKP0751 887925 C Oddíl OB Kotlářka
09:30:00 Wohanka Antonín VRL1201 232639 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
09:30:00 Neyrinck Nina VSP1350 2106722 C USK Praha
09:30:00 Gregorová Magdalena CTB1151 51663 C SK OB Chotěboř

P 3.99 km, 185 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Procingerová Ilona VRL7053 219210 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
09:30:00 Melicharová Barbora LLI7252 51203 C TJ Loko Liberec
09:30:00 Ledinská Leona DKP8161 2102803 C Oddíl OB Kotlářka
09:30:00 Velátová Lucie OPI0750 2080834 C Orientační sporty Písek
09:30:00 Votavová Renata KNC6452 253105 C Sokol Kostelec n. Č. l.
09:30:00 Gregor Tahmina DOR7552 2050488 OK Dobříš
09:30:00 Hurtová Magdaléna 1GZ9350 51660 ALCEDO
09:30:00 Lacinová Hanka DKP7952 2111754 Oddíl OB Kotlářka
09:30:00 Solomko Vladimír BSO7003 7894 C KOB Baník Sokolov
09:30:00 Synková Barbora DOK0450 2053515 C OK Doksy
09:30:00 Dolejší Miloš STB6701 52907 C TJ Stadion Nový Bor
09:30:00 Žižková Markéta DOR7352 2111608 OK Dobříš
09:30:00 Bradáčová Marie LLI7550 2060204 C TJ Loko Liberec
09:30:00 Hrdličková Monika DOR7553 2104699 OK Dobříš
09:30:00 Savičová Gabriela SKV7952 51738 C TJ Slovan Karlovy Vary
09:30:00 Hurta Vladimír 1GZ6300 51658 ALCEDO
09:30:00 Dondová Kateřina ONO7752 2102677 C SKOB Ostrov
09:30:00 Husáková Petra SLA7452 426378 C SKOB Slaný
09:30:00 Hanušová Monika VRL7654 2080989 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
09:30:00 Gelnerová Martina KRL7850 2126273 Kometa Kralovice
09:30:00 Mirčeva Lenka DOR7350 2082940 C OK Dobříš
09:30:00 Velátová Jana OPI7350 2088181 C Orientační sporty Písek
09:30:00 Zenkerová Miluše LCV4550 301524 C TJ Lokomotiva Chomutov
09:30:00 Tóth Ivett 25H7850 339871 Tabáni Spartacus
09:30:00 Houšková Daniela DOR7554 2113413 OK Dobříš
09:30:00 De Heij Michel RIC6900 443080 C OB Říčany
09:30:00 Neyrinck Noel VSP7012 2067921 C USK Praha
09:30:00 Sieger Tomáš TAP0603 0 C KOB Tretra Praha
09:30:00 Sobota Petr VPM7800 1490 KOS Slavia Plzeň
09:30:00 Rachůnková Markéta SJI7150 2102817 C OK Jihlava
09:30:00 Šimerka Jakub PGP0407 682658 C SK Praga
09:30:00 Riby Thomas LTP0202 7207873 C OOB TJ Lokomotiva Teplice

TD 7.60 km, 300 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:35:00 Bouši Petr NNN000X 0 Neregistrovaní
09:40:00 Málek Martin 8FX8900 2112747 TJ Kobylisy
09:45:00 Heller Jiří ROU7708 331503 C SKOB Roudnice nad Labem
09:50:00 Poloprutská Klára VLI9750 49954 C Slavia Liberec orienteering
09:55:00 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 C OK Dobříš
10:00:00 Baczulis Magdalena 3WP7750 9201347 KOS BnO Szczecin
10:05:00 Kučera Pavel DOR7101 2044897 C OK Dobříš
10:10:00 Bradáč Stanislav LLI7201 434598 C TJ Loko Liberec
10:15:00 Świerczyński Hubert 3WP8800 881105 KOS BnO Szczecin
10:20:00 Kopáčková Alena DOR6450 436940 C OK Dobříš
10:25:00 Malačka Milan DKP6000 981822 C Oddíl OB Kotlářka
10:30:00 Lorenc Václav DOR7200 2058507 C OK Dobříš
10:35:00 Malačková Jana DKP6150 232646 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Dušek Pavel NNN000Y 0 Neregistrovaní

TK 4.46 km, 195 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:34:00 Nigrin Radek DOR7202 2067310 C OK Dobříš
09:37:00 Hudeček Jaroslav KTA6501 416339 C SK Kotnov Tábor
09:40:00 Hořáková Petra LLI6953 8547 C TJ Loko Liberec
09:43:00 Poloprutská Tereza VLI9450 49952 C Slavia Liberec orienteering
09:46:00 Fialová Jana DOR8050 2125348 C OK Dobříš
09:49:00 Kándlová Adéla DCE7550 2113044 C KOB Dobřichovice
09:52:00 Nováčková Anna DOR8650 2104710 OK Dobříš
09:55:00 Albrecht Vladimír KAM7800 981812 C OK Kamenice
09:58:00 Bláha David 6KC9500 9491 Neregistrovaný
10:01:00 Skripniková Petra FSP8686 53159 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:04:00 Donda Jiří ONO7600 2102676 C SKOB Ostrov
10:07:00 Pachnerová Dominika CHA7750 7500077 C OK Chrastava
10:10:00 Murawska Ewa 1VP7250 2127763 HKS Azymut Mochy
10:13:00 Mokrý Pavel VLI7501 2058479 C Slavia Liberec orienteering
10:16:00 Pelikánová Lucie MFP6950 410387 C Matfyz Praha
10:19:00 Pangrácová Marie 8RC9051 2104589 BZP
10:22:00 Pivcová Žaneta MLA8050 416178 C MLOK Mariánské Lázně
10:25:00 Komárková Lenka SJH7651 995845 C SJH Jindřichův Hradec
10:28:00 Švarcová Lenka TUR6457 682110 C OOB TJ Turnov
10:31:00 Lehner Ulrike 41D6750 2034072 OLG Regensburg
10:34:00 Svoboda Miroslav FSP7402 2092410 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:37:00 Aschermannová Irena VSP7350 232024 C USK Praha
10:40:00 Marholdová Martina ZVO7451 438635 C OB SK Zvole
10:43:00 Jírová Monika ROZ7350 1415713 C OK Roztoky
10:46:00 Geislerová Dita DKL7550 888635 C KOB Kladno
10:49:00 Hirš Libor VBM6000 7201772 C VSK Mendelu Brno
10:52:00 Kosíková Helena TUR6550 9101184 C OOB TJ Turnov
10:55:00 Fialová Kateřina DOR0754 2125345 C OK Dobříš
10:58:00 Míchalová Marcela KPY6850 682670 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:01:00 Puchalský Jan VSP0101 2021836 C USK Praha
11:04:00 Holíková Ilona ONO7552 2087686 C SKOB Ostrov
11:07:00 Mencl Miloslav VSP6505 52277 C USK Praha
11:10:00 Galla Andrzej 1VP5900 2127762 HKS Azymut Mochy
11:13:00 Geleta Marek ZVO7401 2102863 C OB SK Zvole
11:16:00 Fialová Tereza TZL9090 887934 SKOB Zlín
11:19:00 Leinweber Ctirad FSP7401 8878 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:22:00 Černý Michal ROU7505 2085613 C SKOB Roudnice nad Labem
11:25:00 Jelínková Radka MLA6951 416176 C MLOK Mariánské Lázně
11:28:00 Hankovcová Lenka KAM7053 682099 C OK Kamenice