Startovka závodu: Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
26.05.2018
Místo konání:
Plzeň – nádvoří pivovaru Prazdroj / Pilsner Urquell brewery
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
Mapa:
Plzeň 12, 1:4 000, e=2.5 m, formát A3, ISSOM 2007, stav květen 2018, upravena vodovzdorně. Hlavní kartograf Aleš Hejna.
Ředitel závodu:
Hašek Ondřej - R2
Hlavní rozhodčí:
Richtr Aleš - R1
Stavitel tratí:
Bartoš Luděk - R1, Staňková Marcela - R2
JURY:
Karvánek Petr, Plochová Dominika, Cahel Marek
Kluby:
18A     JBM     KAD     17P     34P     38P     ABM     AOP     ASU     BBM     BOR     BSO     BZP     CTB     DCE     DCH     DKL     DKP     DLP     DOB     DOK     DOR     EKP     FSP     HAN     HCE     HOR     CHA     CHC     CHT     JCO     JEN     JEO     JIL     JMO     JPV     KAM     KON     KPY     KRE     KRL     KRN     KSH     KSU     LBE     LBM     LCE     LCV     LLI     LPM     LPU     LTP     LTU     MAS     MFP     MLA     MSK     NEK     NPA     ONO     OPI     OSN     PGP     PHK     PLU     POB     PZR     RBK     RIC     ROU     ROZ     RUZ     SCP     SHK     SJC     SJH     SJI     SKM     SKV     SLA     SNA     SOB     SOP     SPC     SRK     SSU     STB     STC     STE     STH     TAP     TBM     TJN     TRI     TUR     TZL     UOL     VAM     VBM     VCB     VCO     VIC     VLI     VPM     VRB     VRL     VSP     VTA     VYS     ZBM     ZCO     ZLH     ZPV     ZVO     Ostatní kluby
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
102 8631099 Ecke-Wihan Sonja 18A6800 D21E 17:37:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1651 301272 Gawel Jiří JBM5700 H55 18:04:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1418 7207367 Řehák Miroslav KAD7101 C H35 17:37:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1526 504050 Mazurek Piotr 17P7000 H45 16:05:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
48 8653291 Olejnik Michał 34P9200 H21E 18:11:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
33 8640917 Podzinski Rafal 38P9101 H21E 17:56:00
(5)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
815 7209784 Otrusina Jan ABM9210 C H21C 16:46:00
328 8656745 Adámek Filip ABM0101 A H18A 16:47:00
572 8656699 Mulíčková Markéta ABM0362 A D16A 17:18:00
223 438043 Florián Vojtěch ABM9901 A H20A 17:32:00
868 7003038 Novotný Ondřej ABM9211 C H21C 17:39:00
(13)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1528 8656723 Hadač Miroslav AOP6501 C H45 16:07:00
1531 995843 Schuster Martin AOP6502 C H45 16:10:00
509 2053557 Krčková Helena AOP0251 C D16A 16:15:00
639 515123 Mielec Jaromír AOP9701 C H21A 16:38:00
535 8656710 Pachmannová Bára AOP0351 B D16A 16:41:00
324 8655384 Valík Tomáš AOP0001 A H18A 16:43:00
461 8656547 Čech Vít AOP0302 A H16A 16:50:00
473 8656577 Kostka Jiří AOP0201 A H16A 17:02:00
1586 416142 Schusterová Martina AOP6551 C D45 17:05:00
484 8656684 Valík Adam AOP0301 A H16A 17:13:00
1597 2096115 Kostková Jana AOP7151 C D45 17:16:00
39 8656521 Glonek Jakub AOP9602 R H21E 18:02:00
1447 2085619 Kovalčík Tomáš AOP7301 C H35 18:06:00
(19)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
506 7203336 Greschnerová Tereza ASU0299 B D16A 16:12:00
715 515412 Křečková Lenka ASU9271 C D21A 16:14:00
615 7203321 Khýn Vítězslav ASU8304 C H21A 16:14:00
718 515189 Vozdová Klára ASU8964 C D21A 16:17:00
722 980354 Horvátová Hana ASU9797 C D21A 16:21:00
724 7200369 Hošeková Vanda ASU9696 C D21A 16:23:00
372 2045171 Hrabošová Magdalena ASU0099 B D18A 16:30:00
755 416555 Oľhavová Hana ASU9199 C D21A 16:54:00
826 8133133 Kašpar Jakub ASU9747 C H21C 16:57:00
833 2051488 Šrubař Michal ASU8606 C H21C 17:04:00
670 8660503 Oľhava Rastislav ASU8949 C H21A 17:09:00
252 8655412 Vývodová Jana ASU9852 A D20A 17:21:00
1406 8636194 Kolek Petr ASU7501 C H35 17:25:00
1069 406938 Vorlová Eva ASU0499 B D14 17:26:00
862 7698697 Hraboš Matěj ASU9547 C H21C 17:33:00
1444 8018801 Bubela Tomáš ASU8101 C H35 18:03:00
47 8644873 Horvát Petr ASU9447 E H21E 18:10:00
1451 7203335 Greschner Luboš ASU7848 C H35 18:10:00
49 8396969 Minář Marek ASU9444 E H21E 18:12:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1678 75102116 Denemarek Oldřich BBM5100 C H65 16:14:00
629 8636192 Fiala Jan BBM7205 C H21A 16:28:00
398 8659381 Opálková Martina BBM0050 A D18A 16:56:00
1608 331257 Peřinková Irena BBM6550 C D45 17:27:00
(18)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
295 7202852 Mareš Vít BOR0000 A H18A 16:14:00
1537 8421842 Karvánek Petr BOR6600 C H45 16:16:00
623 7003001 Kořínek Tomáš BOR9007 C H21A 16:22:00
309 8655456 Pavlovec Dan BOR0001 A H18A 16:28:00
632 9200728 Pavlovec Jan BOR9503 C H21A 16:31:00
828 8516 Klusáček Radim BOR7710 C H21C 16:59:00
666 8200008 Burda Matěj BOR9608 C H21A 17:05:00
767 7209434 Kábrtová Oldřiška BOR8752 C D21A 17:06:00
1590 8512 Halířová Eva BOR6654 C D45 17:09:00
245 2051502 Nováková Lucie BOR9854 A D20A 17:14:00
247 1204999 Janoušková Lucie BOR9954 A D20A 17:16:00
249 8640184 Staňová Karolína BOR9853 R D20A 17:18:00
1420 8655487 Nehasil David BOR7713 C H35 17:39:00
1634 995805 Dikoš Pavel BOR6003 C H55 17:47:00
1637 8660925 Krejčí Jaroslav BOR6302 C H55 17:50:00
1640 51542 Sucharda Jiří BOR5802 C H55 17:53:00
1650 219203 Pavlovec Petr BOR6303 C H55 18:03:00
1499 7913579 Tučková Monika BOR7650 C D35 18:04:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
440 1428921 Hejduk Zdeněk BSO0201 B H16A 16:29:00
446 8687 Lill Petr BSO0203 B H16A 16:35:00
458 8655420 Kohoutek Oldřich BSO0301 B H16A 16:47:00
1505 7873 Hejduková Jana BSO7250 C D35 18:10:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
708 7260013 Králová Vanda BZP8750 C D21A 16:07:00
734 2088730 Krupová Tereza BZP8751 C D21A 16:33:00
1496 1886930 Dlouhá Marta BZP7851 C D35 18:01:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
116 8656518 Benešová Jana CTB9452 C D21E 17:51:00
118 8660906 Voborníková Alena CTB9451 E D21E 17:53:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
761 2113474 Zeman Klára DCE7950 C D21A 17:00:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1673 7890 Jirásek Jaroslav DCH4701 C H65 16:04:00
(13)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1524 49646 Beneš Jan DKL6600 C H45 16:03:00
285 682699 Melichna Matěj DKL0102 B H18A 16:04:00
1527 515065 Šemelík Petr DKL6901 C H45 16:06:00
1540 2116190 Kohout Zdeněk DKL7200 C H45 16:19:00
369 515197 Horychová Zuzana DKL0150 C D18A 16:27:00
1021 2113496 Pilátová Amálie DKL0450 C D14 16:38:00
384 49640 Benešová Hana DKL0050 C D18A 16:42:00
1343 2124767 Pilát Jaromír DKL0900 C H10 16:44:00
1583 897353 Kohoutová Zdeňka DKL7251 C D45 17:02:00
1272 2103252 Pilátová Rozálie DKL0750 C D12 17:10:00
1607 49647 Benešová Jaroslava DKL7050 C D45 17:26:00
1474 2115739 Pilátová Petra DKL8051 C D35 17:39:00
1446 2103282 Pilát Miroslav DKL7900 C H35 18:05:00
(32)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
704 1413714 Rambová Kamila DKP8655 C D21A 16:03:00
707 8080816 Pospíšilová Marie DKP8756 C D21A 16:06:00
289 8656538 Novák Přemysl DKP0107 B H18A 16:08:00
291 8080812 Klement David DKP0110 C H18A 16:10:00
1533 8080823 Šubrt Antonín DKP7100 C H45 16:12:00
514 8080813 Smutná Anna Marie DKP0359 B D16A 16:20:00
303 8322332 Klaška Martin DKP0100 B H18A 16:22:00
1546 8180967 Sanna Roberto DKP6703 C H45 16:25:00
373 8030301 Kalousková Marie DKP0151 B D18A 16:31:00
1129 1425329 Procházka Vít DKP0711 C H12 16:34:00
529 8080815 Řadová Lucie DKP0251 B D16A 16:35:00
448 8080830 Sedláček Jaroslav DKP0309 B H16A 16:37:00
641 8080811 Illner Vojtěch DKP9600 C H21A 16:40:00
457 8080825 Šubrt Matěj DKP0205 B H16A 16:46:00
459 8080819 Mareš Albert DKP0308 B H16A 16:48:00
350 8653088 Blahová Pavla DKP0155 A D18A 17:04:00
479 8080814 Malačka Milan DKP0210 A H16A 17:08:00
562 8656590 Tichá Dorotea DKP0351 A D16A 17:08:00
673 8080827 Pospíšil Ondřej DKP8717 C H21A 17:12:00
487 8020122 Švarc Antonín DKP0203 A H16A 17:16:00
573 8240702 Sanna Karin DKP0250 A D16A 17:19:00
854 8636190 Ramba Jiří DKP8606 C H21C 17:25:00
1415 8080818 Collis Mark DKP7703 C H35 17:34:00
871 8080810 Klaška Pavel DKP9301 C H21C 17:42:00
109 8660470 Mullis Kateřina DKP7753 C D21E 17:44:00
1487 7205568 Procházková Jana DKP8052 C D35 17:52:00
882 682700 Hopanyuk Anatoliy DKP7900 C H21C 17:53:00
1443 8080822 Hošek Václav DKP8000 C H35 18:02:00
129 8080834 Plochová Dominika DKP8651 R D21E 18:04:00
899 8651714 Tomeš Jaroslav DKP8109 C H21C 18:10:00
1452 8080821 Margold Martin DKP8106 C H35 18:11:00
1456 8080831 Horálek Radek DKP8013 C H35 18:15:00
(9)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1329 2111739 Motejzík Prokop DLP0900 C H10 16:16:00
1133 0 Šimík Marek DLP0600 C H12 16:38:00
1342 0 Kantůrek Tomáš DLP0902 C H10 16:42:00
1345 0 Novák Adam DLP0901 C H10 16:48:00
1348 2111743 Dostál Jorik DLP0803 C H10 16:54:00
1187 0 Weiss Hugo DLP0701 C H12 17:32:00
1422 2060227 Šindelka Antonín DLP7200 C H35 17:41:00
1430 2127562 Motejzík Petr DLP7600 C H35 17:49:00
1449 2131186 Dostál Tomáš DLP7400 C H35 18:08:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
668 920696 Janda Martin DOB8002 C H21A 17:07:00
773 9998971 Hošková Tereza DOB8971 C D21A 17:12:00
891 9998737 Hošek Radim DOB8737 C H21C 18:02:00
(6)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
329 8657096 Synek Antonín DOK0001 A H18A 16:48:00
649 8656618 Novák Daniel DOK8700 C H21A 16:48:00
472 8657097 Synek Petr DOK0200 A H16A 17:01:00
770 7200372 Synková Petra DOK7950 C D21A 17:09:00
217 8657100 Koštejn Vít DOK9800 R H20A 17:26:00
864 7200371 Synek Antonín DOK7800 C H21C 17:35:00
(12)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
516 8655463 Petriláková Anežka DOR0251 B D16A 16:22:00
531 2050483 Baštová Julie DOR0353 C D16A 16:37:00
326 8660501 Janda Ondřej DOR0100 A H18A 16:45:00
1572 2092439 Petrilák Miroslav DOR6600 C H45 16:51:00
546 2045307 Nentvichová Julie DOR0351 A D16A 16:52:00
467 8660917 Kučera Jáchym DOR0301 A H16A 16:56:00
1263 2111604 Kašparová Alžběta DOR0753 C D12 17:01:00
1361 7205024 Petriláková Amálie DOR0953 C D10 17:24:00
1410 2044897 Kučera Pavel DOR7101 C H35 17:29:00
1613 2045313 Nová Jana DOR7150 C D45 17:32:00
1638 2104700 Nentvich Lubomír DOR5800 C H55 17:51:00
1654 2104703 Ouška Jiří DOR5700 C H55 18:07:00
(19)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1530 8636797 Kabát Jan EKP6912 C H45 16:09:00
719 7207027 Černá Hana EKP8459 C D21A 16:18:00
1116 2060242 Kalous Tomáš EKP0601 C H12 16:21:00
515 2067977 Janečková Josefína EKP0351 B D16A 16:21:00
723 51594 Janečková Dagmar EKP6550 C D21A 16:22:00
1225 1403429 Náměstková Aneta EKP0756 C D12 16:23:00
725 2045231 Ondráčková Veronika EKP7850 C D21A 16:24:00
1551 7204488 Bolehovský Pavel EKP7103 C H45 16:30:00
807 7205000 Černý Ondřej EKP8511 C H21C 16:38:00
1570 8659399 Pecka Jan EKP6800 C H45 16:49:00
824 51587 Janeček Jura EKP6701 C H21C 16:55:00
838 8655423 Blaha Ondřej EKP7002 C H21C 17:09:00
856 8655417 Kalous Vladislav EKP7702 C H21C 17:27:00
1612 51583 Fantová Libuše EKP5650 C D45 17:31:00
1614 7209480 Blahová Markéta EKP6951 C D45 17:33:00
1616 2078485 Náměstková Veronika EKP7351 C D45 17:35:00
17 8660513 Ondráček Radim EKP7414 C H21E 17:40:00
1493 8662277 Konečná Marcela EKP7257 C D35 17:58:00
1649 51147 Fanta Miroslav EKP5800 C H55 18:02:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
809 2092409 Vondra Jiří FSP7600 C H21C 16:40:00
659 515067 Fibír Tomáš FSP7901 C H21A 16:58:00
(34)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1115 426369 Světnický Antonín HAN0800 C H12 16:20:00
1227 2111803 Šaňáková Marie HAN0656 B D12 16:25:00
908 2075670 Štorek Jan HAN0505 B H14 16:28:00
910 2051506 Otruba František HAN0502 B H14 16:30:00
912 504405 Antonowicz Jan HAN0503 C H14 16:32:00
1234 9132 Pazderníková Zdeňka HAN0654 B D12 16:32:00
1136 2073738 Šána Robert HAN0604 B H12 16:41:00
1025 2020728 Smékalová Viktorie HAN0453 B D14 16:42:00
924 53112 Štoudek Martin HAN0402 B H14 16:44:00
1029 1398997 Binarová Adéla HAN0450 B D14 16:46:00
929 7200909 Vodička Igor HAN0506 B H14 16:49:00
1252 49438 Kovalčíková Alena HAN0751 C D12 16:50:00
1037 2102549 Lubrichová Veronika HAN0459 B D14 16:54:00
1041 361953 Pachmannová Katka HAN0554 B D14 16:58:00
1044 8796 Kovalčíková Anna HAN0454 B D14 17:01:00
1264 2108904 Burdová Helena HAN0651 B D12 17:02:00
948 2082903 Šperlich Jan HAN0403 B H14 17:08:00
950 2061762 Černoch Martin HAN0501 B H14 17:10:00
1275 2108918 Zatloukalová Julie HAN0655 B D12 17:13:00
1060 436929 Klechová Karolína HAN0458 B D14 17:17:00
1281 2069082 Paulíčková Tereza HAN0752 C D12 17:19:00
1176 682687 Soldán Robin HAN0603 C H12 17:21:00
1179 2056276 Jordán Alexandr HAN0602 B H12 17:24:00
1075 2019215 Otrubová Anna HAN0552 B D14 17:32:00
1296 7003005 Gallo Natálie HAN0652 B D12 17:34:00
1299 2069072 Jílková Lenka HAN0653 B D12 17:37:00
1083 7206550 Navrátilová Marie HAN0550 B D14 17:40:00
1088 2091591 Cetlová Magdaléna HAN0553 B D14 17:45:00
1202 428264 Borunský Matěj HAN0601 B H12 17:47:00
1090 2020729 Smékalová Karolína HAN0452 A D14 17:47:00
1204 446437 Štábl Patrik HAN0600 B H12 17:49:00
1312 2069073 Jílková Pavla HAN0750 C D12 17:50:00
990 1418768 Beneš Jindřich HAN0400 B H14 17:50:00
993 2058480 Štábl Adam HAN0401 A H14 17:53:00
(5)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1525 7208085 Müller Jan HCE6800 C H45 16:04:00
1333 232490 Müller Karel HCE1000 C H10 16:24:00
1233 7208098 Müllerová Hana HCE0650 C D12 16:31:00
1617 7202877 Kettnerová Lenka HCE6450 C D45 17:36:00
1635 515105 Kettner Pavel HCE5900 C H55 17:48:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
464 8659404 Rücker Jan HOR0201 A H16A 16:53:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
521 2070839 Růžičková Vendula CHA0252 A D16A 16:27:00
312 436431 Bek Jiří CHA0103 A H18A 16:31:00
374 7208096 Pavlíková Markéta CHA0050 A D18A 16:32:00
(22)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
609 8007502 Švadlena Pavel CHC7502 C H21A 16:08:00
290 8645188 Czapliński Jakub CHC0003 C H18A 16:09:00
421 8650820 Łagoda Franciszek CHC0305 C H16A 16:10:00
612 8659400 Křivda Martin CHC9501 C H21A 16:11:00
355 8301161 Shánělová Štěpánka CHC0152 A D18A 16:13:00
358 8650388 Ciura Aleksandra CHC0155 C D18A 16:16:00
620 8025343 Pátek Michal CHC8603 C H21A 16:19:00
301 8645187 Rosłaniec Mateusz CHC0002 C H18A 16:20:00
363 8645192 Mazurek Agnieszka CHC0154 C D18A 16:21:00
527 8650390 Lipińska Julia CHC0251 C D16A 16:33:00
445 8030803 Toborek Jakub CHC0304 C H16A 16:34:00
638 8080807 Grundman Vojtěch CHC8801 C H21A 16:37:00
320 8656615 Švadlena Michal CHC0101 A H18A 16:39:00
1566 8100101 Sobczyński Kalikst CHC7101 C H45 16:45:00
771 7207886 Grundmanová Lenka CHC8651 C D21A 17:10:00
842 8199402 Stefański Dawid CHC8904 C H21C 17:13:00
1606 8655490 Křivdová Lenka CHC7251 C D45 17:25:00
497 8645191 Kurzyp Stanisław CHC0202 A H16A 17:26:00
264 8425544 Semrádová Jana CHC9951 R D20A 17:33:00
227 8656592 Křivda Tomáš CHC9901 E H20A 17:36:00
19 8053577 Semrád Ladislav CHC9701 R H21E 17:42:00
122 8640913 Wiśniewska Hanna CHC9051 R D21E 17:57:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
654 8660500 Hledík Jakub CHT9501 C H21A 16:53:00
832 8656563 Krejsa Martin CHT9001 C H21C 17:03:00
883 7201807 Kopáček Jan CHT8510 C H21C 17:54:00
(25)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1005 416310 Janošíková Eva JCO0553 B D14 16:22:00
1007 2064772 Počtová Klára JCO0455 C D14 16:24:00
1123 2127621 Padrta Ondřej JCO0704 C H12 16:28:00
1241 2126293 Hendrychová Veronika JCO0655 C D12 16:39:00
1143 428714 Vačkář Štěpán JCO0801 C H12 16:48:00
1149 2127625 Stráský Přemysl JCO0705 C H12 16:54:00
1259 2025211 Svobodová Beáta JCO0851 C D12 16:57:00
1155 2064776 Hrdlička Šimon JCO0603 C H12 17:00:00
1043 232975 Teringlová Vendula JCO0451 B D14 17:00:00
1262 2126283 Zemanová Barbora JCO0753 C D12 17:00:00
1269 428715 Maršíková Lucie JCO0852 C D12 17:07:00
1166 7207619 Svoboda Jan JCO0702 C H12 17:11:00
1278 7207867 Čerklová Eva JCO0751 D12 17:16:00
1174 2127615 Novák Vítek JCO0602 B H12 17:19:00
1065 2064771 Pazderníková Jana JCO0453 B D14 17:22:00
962 2025214 Straka Denis JCO0501 C H14 17:22:00
1182 2127618 Homolka Adam JCO0703 C H12 17:27:00
1192 51330 Pelc Tadeáš JCO0601 B H12 17:37:00
981 7300468 Velát Vojtěch JCO0403 B H14 17:41:00
985 436432 Pelc Matyáš JCO0401 B H14 17:45:00
1309 2064773 Pazderníková Petra JCO0654 C D12 17:47:00
1091 7208086 Kosobudová Anna JCO0551 B D14 17:48:00
1205 232980 Teringl Vojtěch JCO0701 B H12 17:50:00
1313 416309 Janošíková Marie JCO0752 B D12 17:51:00
1100 7207889 Pekařová Nela JCO0552 C D14 17:57:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1502 7775 Zabořilová Romana JEN7457 C D35 18:07:00
(55)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1326 2088176 Nožička Jan JEO0801 C H10 16:10:00
1330 2073665 Skácel Jan JEO0900 C H10 16:18:00
1117 2102701 Zurynek Jan JEO0607 C H12 16:22:00
1120 2053559 Řehoř Hynek JEO0702 C H12 16:25:00
1009 2080991 Šestáková Marie JEO0451 B D14 16:26:00
1012 1403054 Hudská Štěpánka JEO0458 B D14 16:29:00
1231 2085580 Háková Eliška JEO0651 B D12 16:29:00
1020 2102587 Skácelová Adéla JEO0457 B D14 16:37:00
1340 2104590 Lesák Marek JEO0803 C H10 16:38:00
1024 2049590 Matyášová Kristýna JEO0555 B D14 16:41:00
1138 438039 Dolejší Jan JEO0603 B H12 16:43:00
1245 2067681 Koudelková Eliška JEO0657 B D12 16:43:00
1140 0 Heczko Erik JEO0804 C H12 16:45:00
928 2088216 Maškarinec Marek JEO0509 B H14 16:48:00
1250 7202578 Lošťáková Sára JEO0650 B D12 16:48:00
1346 682376 Štembera Vítek JEO0802 C H10 16:50:00
930 2060291 Hoetzel Hugo JEO0507 B H14 16:50:00
1253 2104600 Vokušová Veronika JEO0754 C D12 16:51:00
936 2103719 Pokorný Jan JEO0401 B H14 16:56:00
940 2082919 Klein Martin JEO0408 C H14 17:00:00
942 4368 Ort Haštal JEO0406 B H14 17:02:00
1046 51600 Pecková Tereza JEO0559 B D14 17:03:00
1159 7208204 Riby Philip JEO0701 C H12 17:04:00
1266 2111795 Savruková Adéla JEO0654 C D12 17:04:00
1048 2113493 Andrlová Lea JEO0461 B D14 17:05:00
1050 2080848 Skácelová Kateřina JEO0558 B D14 17:07:00
1054 2019212 Kubecová Magdalena JEO0550 B D14 17:11:00
956 420453 Haslinger Leopold JEO0402 C H14 17:16:00
1061 888626 Hájková Tereza JEO0556 B D14 17:18:00
959 4443 Waldhauser Štěpán JEO0407 B H14 17:19:00
1282 2095948 Lipenská Barbora JEO0753 C D12 17:20:00
1063 2088165 Nagyová Kateřina JEO0459 B D14 17:20:00
1178 2096129 Mairich Martin JEO0800 C H12 17:23:00
1068 2078460 Podrábská Alžběta JEO0452 A D14 17:25:00
1289 2070854 Skalová Jolana JEO0653 C D12 17:27:00
1363 2069077 Míková Sofie JEO0950 C D10 17:28:00
1072 2095950 Novotná Barbora JEO0553 B D14 17:29:00
1365 4441 Koudelková Katrin JEO0851 C D10 17:32:00
1295 2102568 Dušková Viktorie JEO0656 C D12 17:33:00
1188 2067319 Míka Albert JEO0601 B H12 17:33:00
1076 1418087 Mellanová Judita JEO0554 B D14 17:33:00
1367 682083 Lošťáková Ela JEO0953 C D10 17:36:00
1080 2085567 Pesničáková Soňa JEO0454 B D14 17:37:00
1370 2120062 Tomášková Matilda JEO0951 C D10 17:42:00
1197 2067316 Mairich Filip JEO0602 B H12 17:42:00
1085 2095942 Novotná Michaela JEO0552 B D14 17:42:00
1087 2043610 Martanová Lea JEO0551 A D14 17:44:00
1372 2060292 Zabořilová Anna JEO0952 C D10 17:46:00
986 8660911 Tkáč Matěj JEO0400 A H14 17:46:00
988 7780 Zabořil Ondřej JEO0403 B H14 17:48:00
1374 2078479 Nožičková Eva JEO0850 C D10 17:50:00
1206 2120075 Tomášek Prokop JEO0703 C H12 17:51:00
1315 7111317 Lamačová Barbora JEO0750 B D12 17:53:00
1317 682375 Štemberová Bára JEO0655 B D12 17:55:00
1498 1400433 Podrábská Marie JEO7451 C D35 18:03:00
(5)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
414 8660518 Vlastník Matouš JIL0201 B H16A 16:03:00
511 2078457 Kuříková Zuzana JIL0353 C D16A 16:17:00
330 8660519 Gottstein Jonáš JIL0107 A H18A 16:49:00
332 8660520 Ježek Jakub JIL0104 A H18A 16:51:00
580 8656606 Karlová Anna JIL0352 A D16A 17:26:00
(32)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1228 337648 Kurečková Klára JMO0657 B D12 16:26:00
1125 2801025 Folprecht Matyáš JMO0606 B H12 16:30:00
1127 2061850 Urbánek Tomáš JMO0604 B H12 16:32:00
1239 7204478 Kubáňová Tereza JMO0753 C D12 16:37:00
1023 410323 Miková Lenka JMO0460 B D14 16:40:00
1244 232732 Hlaváčová Lucie JMO0653 B D12 16:42:00
1246 446326 Ehlová Martina JMO0654 C D12 16:44:00
1028 2103673 Rotková Markéta JMO0455 A D14 16:45:00
1141 2061842 Račanský Jiří JMO0701 C H12 16:46:00
932 2087662 Štěrbák Josef JMO0409 B H14 16:52:00
1255 2067204 Fuchsová Ema JMO0656 B D12 16:53:00
1150 232730 Ptáček Jonáš JMO0717 B H12 16:55:00
935 410340 Ehl Ondřej JMO0404 A H14 16:55:00
1156 2051511 Koča Vojtěch JMO0602 B H12 17:01:00
1170 7210817 Schwab Filip JMO0700 C H12 17:15:00
1172 53275 Čech Radan JMO0611 C H12 17:17:00
957 2096113 Bukovác Filip JMO0501 B H14 17:17:00
1284 981840 Procházková Doubravka JMO0651 B D12 17:22:00
1067 2115673 Ježková Ivana JMO0550 B D14 17:24:00
965 7207618 Doušek Tomáš JMO0401 A H14 17:25:00
967 2103684 Ježek Filip JMO0402 B H14 17:27:00
969 2073679 Strýček Jan JMO0504 B H14 17:29:00
1292 2081351 Dobrovolná Anna JMO0751 C D12 17:30:00
1298 2083392 Doušková Hana JMO0650 B D12 17:36:00
1079 2051474 Ondrová Anna JMO0553 B D14 17:36:00
1195 2061789 Brosch Ondřej JMO0601 B H12 17:40:00
982 888648 Gryc Ondřej JMO0406 A H14 17:42:00
1306 2067211 Doušková Kateřina JMO0655 B D12 17:44:00
984 8660411 Zřídkaveselý Adam JMO0505 B H14 17:44:00
1092 2051495 Finstrlová Julie JMO0552 B D14 17:49:00
1207 2090860 Štěpánek Jan JMO0600 B H12 17:52:00
1103 232389 Dušková Tereza JMO0554 B D14 18:00:00
(7)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
417 2075675 Štorek David JPV0202 C H16A 16:06:00
1560 2020730 Soldán Vladimír JPV6526 C H45 16:39:00
1562 2075678 Štorek Petr JPV6505 C H45 16:41:00
1588 2075676 Štorková Simona JPV6556 C D45 17:07:00
232 8655373 Chupek Jakub JPV9911 R H20A 17:42:00
234 8656693 Vystavěl Ondřej JPV9807 R H20A 17:44:00
888 8656711 Fajkus Radim JPV9509 C H21C 17:59:00
(41)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
602 8656539 Navrátil Boris KAM9203 C H21A 16:01:00
1532 2084945 Žemla Tomáš KAM7105 C H45 16:11:00
424 443069 Chaloupka Viktor KAM0301 B H16A 16:13:00
297 336743 Valášek Václav KAM0100 B H18A 16:16:00
1545 52276 Valášek Petr KAM6600 C H45 16:24:00
436 425596 Škvor Adam KAM0202 B H16A 16:25:00
730 7208079 Škvorová Barbora KAM9150 C D21A 16:29:00
1336 2090857 Kříž Matěj KAM0900 C H10 16:30:00
314 9101674 Víšek Martin KAM0102 B H18A 16:33:00
318 8656513 Gajda Jan KAM0105 A H18A 16:37:00
738 428250 Kamererová Valerie KAM9452 C D21A 16:37:00
740 7201193 Kettnerová Dana KAM8952 C D21A 16:39:00
742 7209350 Zimmerová Kateřina KAM9850 B D21A 16:41:00
323 8221133 Šafka Sebastian KAM0101 A H18A 16:42:00
391 8100401 Šafková Sofie KAM0153 A D18A 16:49:00
397 8100500 Aschermannová Karolína KAM0051 A D18A 16:55:00
551 515426 Semíková Lucie KAM0250 A D16A 16:57:00
470 8656648 Kovářík Tomáš KAM0300 A H16A 16:59:00
663 682340 Šmelík Martin KAM9604 C H21A 17:02:00
561 8656555 Bejvlová Karolína KAM0258 A D16A 17:07:00
1271 52122 Žemlová Barbora KAM0751 C D12 17:09:00
481 682695 Škácha Vít KAM0309 A H16A 17:10:00
1592 232393 Valášková Šárka KAM6951 C D45 17:11:00
1594 7201760 Škáchová Petra KAM7054 C D45 17:13:00
488 436446 Hankovec Hugo KAM0201 A H16A 17:17:00
849 8644887 Hájek Adam KAM9202 C H21C 17:20:00
253 515001 Hájková Eliška KAM9851 A D20A 17:22:00
577 442879 Hankovcová Helena KAM0350 A D16A 17:23:00
258 8656609 Čechová Tereza KAM9852 E D20A 17:27:00
865 52282 Němeček Jan KAM9300 C H21C 17:36:00
268 515491 Albrechtová Iveta KAM9950 A D20A 17:37:00
14 2051509 Rusý Tomáš KAM9301 C H21E 17:37:00
228 9005139 Jíra Tomáš KAM9802 A H20A 17:37:00
1419 2075620 Jedlička Adam KAM7700 C H35 17:38:00
16 8654886 Kettner Lukáš KAM9403 C H21E 17:39:00
1369 2084931 Žemlová Magdalena KAM0950 C D10 17:40:00
236 8656655 Škvor Ota KAM9900 A H20A 17:45:00
877 232739 Křemen Štěpán KAM9804 C H21C 17:48:00
115 9102089 Bořánková Karolína KAM9550 C D21E 17:50:00
136 8271093 Aschermannová Petra KAM9354 R D21E 17:55:00
40 920683 Semík Ondřej KAM9401 E H21E 18:03:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1477 2069071 Jílková Hana KON8080 C D35 17:42:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1670 53182 Kohlová Alena KPY6051 C D55 17:18:00
851 8660916 Klomínský Václav KPY8700 C H21C 17:22:00
855 301370 Kohl Ondřej KPY8600 C H21C 17:26:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
432 8660920 Novák Jakub KRE0201 B H16A 16:21:00
375 8660908 Nováková Kateřina KRE0052 C D18A 16:33:00
1509 8656659 Nováková Alena KRE7450 C D35 18:14:00
(15)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
606 9995599 Pova Ondřej KRL9304 C H21A 16:05:00
354 7150100 Biersaková Dagmar KRL0051 B D18A 16:12:00
365 7090701 Šlechtová Tereza KRL0152 A D18A 16:23:00
1335 2127636 Blecha Adam KRL0803 C H10 16:28:00
732 7140196 Hanáková Magda KRL9651 C D21A 16:31:00
1132 2127632 Bejvančický Josef KRL0703 C H12 16:37:00
1344 2017667 Bejvančický Jan KRL1003 C H10 16:46:00
244 2126308 Škrlová Kristýna KRL9954 B D20A 17:13:00
251 7291299 Hanáková Lenka KRL9951 B D20A 17:20:00
1359 9102146 Gelnerová Markéta KRL0952 C D10 17:20:00
574 9412003 Fišarová Eliška KRL0351 A D16A 17:20:00
1362 9091907 Hanáková Aneta KRL0951 C D10 17:26:00
1364 2126294 Blechová Adéla KRL1055 C D10 17:30:00
1366 416186 Čadková Michaela KRL0954 C D10 17:34:00
1416 2801021 Kříž Dušan KRL7800 C H35 17:35:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
611 8654882 Rychlý Pavel KRN8505 C H21A 16:10:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1557 416184 Mayer Tomáš KSH6900 C H45 16:36:00
1408 416182 Fiala Michal KSH7601 C H35 17:27:00
(6)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
305 8662437 Kroul Josef KSU0044 B H18A 16:24:00
627 8662445 Jílek Jakub KSU9202 C H21A 16:26:00
344 8662433 Matoušek Matěj KSU0005 A H18A 17:03:00
349 8662432 Šafář Martin KSU0105 A H18A 17:08:00
837 8662436 Janů Zdeněk KSU9045 C H21C 17:08:00
211 8662444 Müller Jonáš KSU9906 A H20A 17:20:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1672 8805 Nosál Stanislav LBE4600 C H65 16:02:00
825 52979 Šimon Jakub LBE8801 C H21C 16:56:00
1736 416331 Šimonová Zuzana LBE1650 C Open 17:49:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1611 1409879 Korpasová Ivana LBM7362 C D45 17:30:00
1647 1409878 Korpas Jaroslav LBM6113 C H55 18:00:00
(22)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
601 8662435 Horyna Roman LCE7602 C H21A 16:00:00
714 7204981 Kavánková Jana LCE9361 C D21A 16:13:00
357 8662426 Ressová Tereza LCE0052 B D18A 16:15:00
721 8660599 Sklenářová Radka LCE9250 R D21A 16:20:00
625 8662442 Cahel Marek LCE8803 C H21A 16:24:00
728 52709 Botiková Daniela LCE9158 C D21A 16:27:00
1558 8662438 Šmelík Juraj LCE6603 C H45 16:37:00
321 8662443 Féder Medard LCE0111 A H18A 16:40:00
650 8662430 Valenta Jiří LCE9201 C H21A 16:49:00
544 8662441 Bednaříková Sára LCE0252 A D16A 16:50:00
656 8662439 Klusáček Matěj LCE8903 C H21A 16:55:00
550 8662434 Nevěřilová Kateřina LCE0254 A D16A 16:56:00
552 8635809 Šmelíková Dorota LCE0260 A D16A 16:58:00
760 8662431 Jirčáková Martina LCE8951 R D21A 16:59:00
403 7207020 Špendlíková Kamila LCE0051 A D18A 17:01:00
210 8656550 Černocký Libor LCE9803 R H20A 17:19:00
860 7210065 Vlažný Jakub LCE9102 C H21C 17:31:00
12 8635817 Perůtka Jan LCE8801 R H21E 17:35:00
226 8656697 Sýkora Vojtěch LCE9801 E H20A 17:35:00
869 515424 Slezák Jiří LCE9001 C H21C 17:40:00
117 8662427 Čermáková Magdalena LCE9155 R D21E 17:52:00
134 8644881 Horčičková Vendula LCE9353 E D21E 18:09:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1680 301718 Mágr Zdeněk LCV5000 C H65 16:18:00
1662 301720 Mágrová Ivana LCV5550 C D55 17:02:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
335 8659416 Melichar Petr LLI0001 A H18A 16:54:00
1646 2092413 Melichar Jaromír LLI6301 C H55 17:59:00
(15)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
422 301713 Břečka Vojtěch LPM0302 C H16A 16:11:00
1536 2082913 Weissar Petr LPM7020 C H45 16:15:00
1334 2113095 Parula Egon LPM1000 C H10 16:26:00
820 2045235 Stehlík Petr LPM7903 C H21C 16:51:00
1355 2103247 Stehlíková Tereza LPM0951 C D10 17:12:00
246 2082918 Kinkorová Tereza LPM9850 R D20A 17:15:00
1357 2088717 Šitrová Štěpánka LPM0850 C D10 17:16:00
1279 2088719 Dvořáková Kateřina LPM0750 C D12 17:17:00
852 236982 Popule Tomáš LPM8803 C H21C 17:23:00
1407 2042509 Dvořák Pavel LPM7805 C H35 17:26:00
975 301715 Houška Jindřich LPM0405 C H14 17:35:00
1734 207839 Vištejn Jiří LPM9304 C Open 17:45:00
1429 2103744 Šitra Vladimír LPM7904 C H35 17:48:00
1744 8656689 Valeš Jiří LPM9502 R Open 18:05:00
1747 51577 Dubská Radka LPM8153 C Open 18:11:00
(43)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
604 8656510 Záveský Filip LPU9306 C H21A 16:03:00
706 2124771 Lehárová Alžběta LPU9456 C D21A 16:05:00
420 7208077 Šišma Vojtěch LPU0204 B H16A 16:09:00
505 436939 Kološová Veronika LPU0351 B D16A 16:11:00
1534 2060272 Procházka Radek LPU6504 C H45 16:13:00
429 2096140 Novák Adam LPU0320 B H16A 16:18:00
304 8656505 Paleček Ondřej LPU0105 B H18A 16:23:00
439 8654896 Mrskoč Marek LPU0205 B H16A 16:28:00
528 8656504 Vodičková Johana LPU0354 B D16A 16:34:00
377 7200905 Držková Berenika LPU0151 B D18A 16:35:00
813 1602634 Waněk Adam LPU9505 C H21C 16:44:00
456 2091559 Vališ Jan LPU0210 C H16A 16:45:00
747 8660902 Žaloudková Klára LPU9461 C D21A 16:46:00
333 8656620 Roudný Martin LPU0002 A H18A 16:52:00
465 8656616 Waněk Hubert LPU0309 A H16A 16:54:00
341 8656619 Rusin Jan LPU0008 A H18A 17:00:00
343 8656613 Volák Ondřej LPU0010 A H18A 17:02:00
558 8654913 Koberová Kateřina LPU0352 A D16A 17:04:00
407 8656599 Peterová Jana LPU0057 A D18A 17:05:00
667 8660901 Kos Tomáš LPU9303 C H21A 17:06:00
478 8656535 Macek Ondřej LPU0209 A H16A 17:07:00
772 410785 Valachová Martina LPU9054 C D21A 17:11:00
1668 2109765 Lehárová Iva LPU6152 C D55 17:14:00
485 8651710 Pipek Ondřej LPU0203 A H16A 17:14:00
569 8656534 Fejfarová Tereza LPU0360 A D16A 17:15:00
571 8656514 Petrásová Hana LPU0380 A D16A 17:17:00
492 8656610 Rusin Vojtěch LPU0321 A H16A 17:21:00
213 8656603 Fencl Jonáš LPU9902 A H20A 17:22:00
576 8656522 Pušová Bára LPU0357 A D16A 17:22:00
256 8656607 Kopecká Anna LPU9958 A D20A 17:25:00
13 8656530 Udržal Tomáš LPU8002 R H21E 17:36:00
18 8654891 Grundmann Jan LPU9410 R H21E 17:41:00
112 8656525 Horová Pavla LPU9457 C D21E 17:47:00
28 8656519 Nožka Radek LPU9005 E H21E 17:51:00
884 7201198 Fiala Petr LPU8701 C H21C 17:55:00
1644 8656533 Klimpl Petr LPU5401 C H55 17:57:00
35 8654903 Čermák Jan LPU9301 R H21E 17:58:00
124 8656512 Procházková Klára LPU9451 R D21E 17:59:00
37 8656511 Procházka David LPU9113 R H21E 18:00:00
126 8654895 Hančová Petra LPU9659 R D21E 18:01:00
42 8137666 Kamenický Matěj LPU9036 R H21E 18:05:00
1506 410784 Haasová Renata LPU7960 C D35 18:11:00
50 8644885 Kubelka Tomáš LPU9307 E H21E 18:13:00
(5)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1552 51279 Bílý Petr LTP6805 C H45 16:31:00
378 7200323 Riby Rose LTP0051 B D18A 16:36:00
340 7200331 Bílý Jakub LTP0104 A H18A 16:59:00
1587 7205009 Riby Kateřina LTP7252 C D45 17:06:00
1641 7208240 Eiselt Miloš LTP5802 C H55 17:54:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
294 2057577 Šitina Jakub LTU0001 B H18A 16:13:00
(16)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
418 2026165 Vendelberger Tomáš MAS0302 B H16A 16:07:00
1325 2026162 Mála Matyáš MAS0800 C H10 16:08:00
1327 301728 Křížek Ivo MAS0801 C H10 16:12:00
425 301509 Křížek Filip MAS0301 C H16A 16:14:00
1337 2087659 Pjenčák Adam MAS0802 C H10 16:32:00
450 2026164 Křížek Josef MAS0201 B H16A 16:39:00
1135 237548 Halík Libor MAS0700 C H12 16:40:00
822 301507 Šulc Marek MAS9300 H21C 16:53:00
1162 2026161 Brabec Matěj MAS0701 C H12 17:07:00
1057 301516 Křížková Marie MAS0450 C D14 17:14:00
1601 2087633 Milionová Hedvika MAS7350 C D45 17:20:00
1411 301726 Křížek Filip MAS7800 C H35 17:30:00
1414 7003022 Kovář Jindřich MAS6800 C H35 17:33:00
1491 301512 Halíková Renata MAS7850 C D35 17:56:00
1450 7003021 Pilař Karel MAS5501 C H35 18:09:00
1455 2087640 Pjenčák Roman MAS7501 C H35 18:14:00
(14)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1328 7205563 Král Samuel MFP0801 C H10 16:14:00
1550 515200 Hric Jan MFP6300 C H45 16:29:00
1553 8656743 Šimša Jaromír MFP7100 C H45 16:32:00
1338 410727 Forst Albert MFP0901 C H10 16:34:00
1556 515016 Suk Jiří MFP6401 C H45 16:35:00
741 2067234 Nedbalová Jana MFP8050 C D21A 16:40:00
1567 8660512 Siegl Roman MFP6700 C H45 16:46:00
1573 1418752 Forst Libor MFP6301 C H45 16:52:00
759 8654889 Šimšová Jana MFP7651 C D21A 16:58:00
841 897349 Blahuta Marek MFP7301 C H21C 17:12:00
1595 2079501 Forstová Lenka MFP6850 C D45 17:14:00
1360 232648 Nedbalová Klára MFP0850 C D10 17:22:00
1604 7201197 Sieglová Dagmar MFP7050 C D45 17:23:00
1409 887613 Král Aleš MFP7808 C H35 17:28:00
(25)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
415 1421923 Milota Břetislav MLA0300 C H16A 16:04:00
1674 51611 Sklenář Jan MLA4201 C H65 16:06:00
288 8656664 Bartoš Václav MLA0101 B H18A 16:07:00
1676 8657099 Fišák Jan MLA4401 C H65 16:10:00
1331 888609 Placek Tomas MLA0902 C H10 16:20:00
1541 2067948 Kamaryt Miloš MLA6404 C H45 16:20:00
1544 301466 Černý Libor MLA6901 C H45 16:23:00
438 301465 Kováč František MLA0201 C H16A 16:27:00
1341 1421915 Prinz Mikuláš MLA0901 C H10 16:40:00
451 416180 Rákos Adam MLA0202 C H16A 16:40:00
814 1421922 Macura Vít MLA9800 C H21C 16:45:00
1581 416176 Jelínková Radka MLA6951 C D45 17:00:00
1593 1421920 Kamarytová Martina MLA6651 C D45 17:12:00
845 8656579 Kunc Petr MLA8801 C H21C 17:16:00
1724 1421919 Kamaryt Michal MLA9205 C Open 17:25:00
1412 1421926 Pivec Lukáš MLA7600 C H35 17:31:00
1618 1421930 Tenglerová Helena MLA6551 C D45 17:37:00
1486 8656656 Bartošová Jana MLA7051 C D35 17:51:00
1489 0 Prinzová Nikola MLA8150 C D35 17:54:00
1436 1421927 Placek Petr MLA8000 C H35 17:55:00
1494 1421925 Pivcová Žaneta MLA8050 C D35 17:59:00
896 1421921 Macura Jan MLA9306 C H21C 18:07:00
1655 8656692 Milota Josef MLA5801 C H55 18:08:00
1504 515060 Placková Veronika MLA8250 C D35 18:09:00
1657 301486 Macura Jaroslav MLA5903 C H55 18:10:00
(21)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1114 515149 Krupa Jan MSK0702 C H12 16:19:00
1124 428276 Menzel Antonín MSK0700 B H12 16:29:00
1126 232399 Tuharský Tobiáš MSK0701 C H12 16:31:00
1018 428249 Kolarczyková Eliška MSK0550 B D14 16:35:00
921 7200587 Krupa Jakub MSK0402 B H14 16:41:00
1026 2087705 Procnerová Veronika MSK0455 B D14 16:43:00
931 2099502 Kirschner Damian MSK0503 B H14 16:51:00
938 7209459 Byrtus Jakub MSK0504 B H14 16:58:00
1286 428235 Čudková Kristýna MSK0654 B D12 17:24:00
966 420438 Sikora Matěj MSK0500 B H14 17:26:00
1071 2102874 Zahradníková Kateřina MSK0551 B D14 17:28:00
973 7200588 Damek Ondřej MSK0501 B H14 17:33:00
1297 436420 Pavlová Eliška MSK0650 B D12 17:35:00
1300 1400404 Rychlá Karolína MSK0757 B D12 17:38:00
1193 2125380 Vojvodík Eduard MSK0600 B H12 17:38:00
1302 436421 Štětínská Tereza MSK0751 B D12 17:40:00
987 7200590 Kovařík Tomáš MSK0400 B H14 17:47:00
1208 2027246 Ryška Matěj MSK0604 C H12 17:53:00
1096 7207881 Bruková Petra MSK0453 B D14 17:53:00
1098 7200589 Rybková Vendula MSK0454 B D14 17:55:00
997 7209795 Mrózek Pawel MSK0401 B H14 17:57:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
401 8660525 Nádeníčková Pavla NEK0150 A D18A 16:59:00
578 8660526 Nádeníčková Iva NEK0350 A D16A 17:24:00
1426 2096214 Pávek Jiří NEK7700 C H35 17:45:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
366 2122276 Nováková Světlana NPA0151 B D18A 16:24:00
(10)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
713 8631582 Urbánková Kateřina ONO9250 C D21A 16:12:00
453 8660918 Oncirk Jan ONO0301 A H16A 16:42:00
1565 8656589 Hájek Jiří ONO6400 C H45 16:44:00
1421 7201768 Ševčík Petr ONO7200 C H35 17:40:00
1485 49607 Ševčíková Petra ONO7450 C D35 17:50:00
1432 7209469 Ječmen Vladimír ONO7900 C H35 17:51:00
1738 1403425 Ševčík Adam ONO0300 C Open 17:53:00
1434 7202865 Ritter Aleš ONO7401 C H35 17:53:00
1442 8656617 Nejedlý Ladislav ONO7501 C H35 18:01:00
1743 2102671 Ševčík Vít ONO1100 C Open 18:03:00
(7)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1113 0 Petit Rémi OPI0602 C H12 16:18:00
308 2091533 Bican Martin OPI0101 C H18A 16:27:00
370 8660507 Karbusová Kateřina OPI0052 B D18A 16:28:00
383 2116200 Kahudová Dominika OPI0158 C D18A 16:41:00
1032 7877 Fistrová Ludmila OPI0451 C D14 16:49:00
830 8660504 Blažek Vojtěch OPI8700 C H21C 17:01:00
867 8660506 Šmahel Lukáš OPI7800 C H21C 17:38:00
(6)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
520 7207775 Slámová Taťána OSN0250 B D16A 16:26:00
376 416210 Zrníková Adéla OSN0099 A D18A 16:34:00
392 8656601 Nechanická Klára OSN0050 A D18A 16:50:00
652 8651708 Kamenický Jeroným OSN9549 C H21A 16:51:00
463 8000543 Mareček Šimon OSN0201 A H16A 16:52:00
468 8000321 Nechanický Jan OSN0200 A H16A 16:57:00
(61)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
703 49617 Flašarová Kristýna PGP9054 C D21A 16:02:00
284 681881 Vacek Jan PGP0004 H18A 16:03:00
610 7210114 Landovský Jakub PGP9601 C H21A 16:09:00
712 2080966 Bozděchová Lenka PGP8254 C D21A 16:11:00
613 8660508 Sysel Ctibor PGP8700 C H21A 16:12:00
296 218851 Forst Antonín PGP0106 B H18A 16:15:00
616 8632139 Janovský Tomáš PGP6401 C H21A 16:15:00
717 2082714 Košárková Iva PGP8155 C D21A 16:16:00
298 7201196 Siegl Matyáš PGP0104 B H18A 16:17:00
428 2060249 Janas Petr PGP0200 B H16A 16:17:00
720 7207787 Vildmonová Pavla PGP7454 C D21A 16:19:00
1332 2801019 Šimerka Ondřej PGP0800 C H10 16:22:00
904 682658 Šimerka Jakub PGP0407 C H14 16:24:00
518 0 Novotná Marie PGP0354 C D16A 16:24:00
626 2108874 Kurz Matouš PGP8606 C H21A 16:25:00
437 8654897 Kolář Matyáš PGP0304 B H16A 16:26:00
628 515307 Jonáš Martin PGP9606 C H21A 16:27:00
522 2125333 Chrzová Eliška PGP0353 C D16A 16:28:00
630 8656639 Procházka Jan PGP8206 C H21A 16:29:00
731 2080958 Zelená Markéta PGP5850 C D21A 16:30:00
526 2099498 Čermáková Klára PGP0352 B D16A 16:32:00
635 1006283 Hora Vojtěch PGP8301 C H21A 16:34:00
736 8780 Bialožytová Tereza PGP9055 C D21A 16:35:00
637 7003030 Laciga Radek PGP8202 C H21A 16:36:00
805 53007 Čermák Adam PGP9701 C H21C 16:36:00
534 8662280 Janderová Barbora PGP0251 C D16A 16:40:00
810 2080959 Werner Michal PGP9705 C H21C 16:41:00
743 51659 Horová Klára PGP8455 C D21A 16:42:00
745 7210812 Kožinová Jana PGP6651 C D21A 16:44:00
538 1418751 Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 B D16A 16:44:00
816 7051263 Buzek Martin PGP8401 C H21C 16:47:00
751 8654900 Janovská Petra PGP7355 C D21A 16:50:00
651 7209346 Veselý Jakub PGP9503 C H21A 16:50:00
819 7203451 Beneš Miroslav PGP8108 C H21C 16:50:00
466 8662292 Hřivna Jakub PGP0305 A H16A 16:55:00
338 8636798 Janovský Tomáš PGP0101 A H18A 16:57:00
469 8656580 Kožina Štěpán PGP0300 A H16A 16:58:00
829 7201200 Janas Petr PGP7106 C H21C 17:00:00
764 7200338 Kožinová Anna PGP9350 C D21A 17:03:00
665 51568 Košárek Pavel PGP7107 C H21A 17:04:00
840 8660576 Sysel Ondřej PGP8302 C H21C 17:11:00
774 8660505 Lavičková Michaela PGP9656 C D21A 17:13:00
207 336710 Ždimera Jan PGP9903 B H20A 17:14:00
1669 8660510 Hrabánková Ilona PGP6250 C D55 17:16:00
848 682686 Pokorný Ondřej PGP7506 C H21C 17:19:00
250 7207777 Škarková Kateřina PGP9955 B D20A 17:19:00
493 8654907 Šimša Martin PGP0309 A H16A 17:22:00
255 8350120 Janovská Kateřina PGP9850 R D20A 17:24:00
269 8656705 Sieglová Eliška PGP9954 R D20A 17:38:00
20 8644884 Navrátil Šimon PGP9702 R H21E 17:43:00
114 7003042 Kožinová Zuzana PGP9650 C D21E 17:49:00
32 8409111 Procházka Jan PGP8407 E H21E 17:55:00
885 331157 Uhlíř Marek PGP9405 C H21C 17:56:00
1643 1700084 Kožina Petr PGP6000 C H55 17:56:00
36 8071491 Landovský Tomáš PGP9103 C H21E 17:59:00
1440 7209464 Střelba Ondřej PGP7510 C H35 17:59:00
1495 7210932 Šimerková Olga PGP7551 C D35 18:00:00
1648 303940 Hrabánek David PGP6003 C H55 18:01:00
41 8008610 Flašar Jan PGP8610 R H21E 18:04:00
1503 899177 Pokorná Magdaléna PGP7562 C D35 18:08:00
1508 2067949 Malečková Iva PGP7559 C D35 18:13:00
(27)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
608 9399 Kadeřávek Petr PHK7605 C H21A 16:07:00
618 8660923 Šabatka Zdeněk PHK8900 C H21A 16:17:00
300 8656629 Samek Tomáš PHK0001 B H18A 16:19:00
1542 2058529 Metelka Pavel PHK6800 C H45 16:21:00
316 2059764 Galbavý Matěj PHK0007 A H18A 16:35:00
530 336788 Besedová Katka PHK0351 C D16A 16:36:00
532 7210923 Zamouřilová Anežka PHK0354 C D16A 16:38:00
642 553446 Panchártek Jan PHK8802 C H21A 16:41:00
540 2087682 Horáková Veronika PHK0353 B D16A 16:46:00
749 9930312 Kamenická Kateřina PHK9353 C D21A 16:48:00
657 553440 Műller Martin PHK8903 C H21A 16:56:00
346 8656640 Metelka Ondřej PHK0101 A H18A 17:05:00
560 8656623 Vandasová Adéla PHK0255 A D16A 17:06:00
769 1700076 Štěrbová Daniela PHK8951 R D21A 17:08:00
480 8656647 Chaloupský Jakub PHK0302 A H16A 17:09:00
671 8660509 Zelenka Tomáš PHK9001 C H21A 17:10:00
1169 2088727 Horák Filip PHK0701 C H12 17:14:00
215 8656632 Kavalír Jáchym PHK9901 A H20A 17:24:00
219 8656628 Bendák Jan PHK9800 R H20A 17:28:00
221 8656633 Chvátil Šimon PHK9908 A H20A 17:30:00
263 8656524 Chaloupská Barbora PHK9951 E D20A 17:32:00
863 7203469 Justa Pavel PHK8701 C H21C 17:34:00
1615 8644871 Chaloupská Pavlína PHK7051 C D45 17:34:00
270 8655422 Kubíčková Jana PHK9999 A D20A 17:39:00
230 8656624 Vandas Daniel PHK9805 E H20A 17:39:00
128 8005907 Rollier Monika PHK8051 R D21E 18:03:00
133 8629757 Kosová Denisa PHK9150 E D21E 18:08:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
525 2061817 Černochová Michaela PLU0351 A D16A 16:31:00
(52)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1118 2103736 Šubrt Jáchym POB0800 C H12 16:23:00
907 443090 Janas Adam POB0401 B H14 16:27:00
909 2032183 Titz Adam POB0407 C H14 16:29:00
1232 2075697 Mullis Carolina POB0950 C D12 16:30:00
1015 2021833 Beranová Hana POB0452 C D14 16:32:00
913 9700729 Blaha Michal POB0406 B H14 16:33:00
1235 1413720 Škáchová Zuzana POB0656 C D12 16:33:00
1017 2021828 Kodejšová Markéta POB0459 C D14 16:34:00
1237 2096266 Priehodová Nela POB0651 B D12 16:35:00
1019 4641 Nekvasilová Tereza POB0458 B D14 16:36:00
920 7207629 Černý Antonín POB0413 B H14 16:40:00
1243 7208207 Měšťanová Tereza POB0654 B D12 16:41:00
925 2099511 Kabát Martin POB0408 B H14 16:45:00
1248 2084992 Bartalošová Anežka POB0852 C D12 16:46:00
1145 2800931 Skripnik Matouš POB0804 C H12 16:50:00
1033 428269 Šimšová Pavla POB0550 B D14 16:50:00
1147 2129223 Maroušek Dominik POB0701 C H12 16:52:00
1254 2113070 Bulířová Žofie POB0850 C D12 16:52:00
1036 2021839 Floriánková Františka POB0553 C D14 16:53:00
933 886289 Šubrt Vojtěch POB0501 B H14 16:53:00
1256 2067959 Malečková Pavlína POB0853 C D12 16:54:00
1039 2020713 Aschermannová Klára POB0455 C D14 16:56:00
1258 2099524 Štěpová Kateřina POB0653 B D12 16:56:00
1260 9102086 Rážová Dorota POB0652 C D12 16:58:00
1157 51793 Machar Matěj POB0605 B H12 17:02:00
943 8287 Baldrian Tomáš POB0404 B H14 17:03:00
1160 2800343 Elleder David POB0604 C H12 17:05:00
945 2084972 Bartaloš Matyáš POB0504 B H14 17:05:00
947 7209480 Blaha Jiří POB0405 B H14 17:07:00
1163 7300279 Jandera Kryštof POB0702 C H12 17:08:00
1053 2067999 Malečková Hana POB0551 B D14 17:10:00
951 2086527 Dlouhý Aleš POB0505 B H14 17:11:00
1055 2021847 Kopecká Valentýna POB0453 C D14 17:12:00
1168 2088156 Brandejs Štěpán POB0801 C H12 17:13:00
953 2096222 Smolka Jakub POB0508 C H14 17:13:00
1277 2092422 Hladíková Julie POB0851 C D12 17:15:00
1171 446360 Víteček Šimon POB0802 C H12 17:16:00
958 7207616 Černý Matouš POB0507 B H14 17:18:00
963 2053580 Král Adam POB0500 C H14 17:23:00
1183 2102794 Machar Eda POB0803 C H12 17:28:00
968 2075696 Tůma Šimon POB0402 B H14 17:28:00
1185 2092396 Skripnik Nikola POB0601 B H12 17:30:00
972 2081357 Melišík Jan POB0503 B H14 17:32:00
1191 2021829 Štrait Vilém POB0700 B H12 17:36:00
980 2092402 Sork Dominik POB0506 B H14 17:40:00
1084 2088202 Bulířová Ema POB0450 A D14 17:41:00
1200 2103723 Bulíř Jáchym POB0602 B H12 17:45:00
1308 434803 Škáchová Viktorie POB0655 B D12 17:46:00
1311 888639 Baldrianová Eva POB0750 B D12 17:49:00
989 2073716 Bolehovský Daniel POB0502 A H14 17:49:00
992 2032107 Průša Dominik POB0403 A H14 17:52:00
1102 2021830 Štraitová Jolana POB0454 A D14 17:59:00
(5)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
356 8656630 Polanská Nelly PZR0152 B D18A 16:14:00
1679 8659407 Kříž Pavel PZR4800 C H65 16:16:00
1683 8659406 Křížová Zdenka PZR5051 C D65 16:22:00
539 8655485 Sobotková Klára PZR0351 B D16A 16:45:00
1484 8655465 Rosecká Alena PZR5654 C D35 17:49:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
614 515193 Henek Michal RBK8605 C H21A 16:13:00
765 7260027 Pekárková Monika RBK9252 C D21A 17:04:00
839 52024 Jalový Vlastimil RBK8604 C H21C 17:10:00
(15)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
371 2019236 Vyhnálková Marie RIC0151 A D18A 16:29:00
441 9200525 Rožek Vilém RIC0301 C H16A 16:30:00
1561 2060262 Koten Pavel RIC7200 C H45 16:40:00
922 2096235 Mucha Ondřej RIC0400 C H14 16:42:00
1571 2073691 Tolar Jan RIC7301 C H45 16:50:00
944 2060269 Rožek Vojtěch RIC0501 C H14 17:04:00
1070 2060260 Kotenová Barbora RIC0452 C D14 17:27:00
259 8656685 Vyhnálková Barbora RIC9850 E D20A 17:28:00
859 448935 Pračka Tomáš RIC7302 C H21C 17:30:00
1480 2045228 Pračková Zita RIC7850 C D35 17:45:00
875 1111550 Rožek David RIC7403 C H21C 17:46:00
1482 2056283 Hudosová Gabriela RIC7299 C D35 17:47:00
1497 889279 Vyhnálková Eva RIC7552 C D35 18:02:00
1500 428270 Rožková Petra RIC7575 C D35 18:05:00
1746 2073694 Kotenová Klára RIC7252 C Open 18:09:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
844 2075666 Buk Petr ROU0001 B H21C 17:15:00
861 1602625 Buk Jindřich ROU9303 C H21C 17:32:00
893 8631583 Duda Miroslav ROU8009 C H21C 18:04:00
898 51437 Forejt Michal ROU9002 C H21C 18:09:00
(11)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
711 232535 Sedláčková Linda ROZ0050 B D21A 16:10:00
1548 51894 Sedláček Jaroslav ROZ6801 C H45 16:27:00
1027 2103292 Šantorová Eliška ROZ0552 C D14 16:44:00
762 7921 Sedláčková Petra ROZ7050 C D21A 17:01:00
1663 8656678 Voltrová Svatava ROZ6150 C D55 17:04:00
1059 2103263 Chobotová Klára ROZ0550 C D14 17:16:00
970 9005138 Jíra Filip ROZ0500 B H14 17:30:00
1186 7948 Jirásek Šimon ROZ0602 C H12 17:31:00
267 8181015 Voltrová Alena ROZ9951 A D20A 17:36:00
1620 1415713 Jírová Monika ROZ7350 C D45 17:39:00
894 8662318 Šimík Daniel ROZ6900 C H21C 18:05:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
444 2099490 Jelínek Kryštof RUZ0301 B H16A 16:33:00
533 232331 Jelínková Adéla RUZ0251 C D16A 16:39:00
1424 2800340 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 C H35 17:43:00
1441 2088726 Gregor Petr RUZ7500 C H35 18:00:00
(10)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1665 336750 Zavadilová Naďa SCP5450 C D55 17:08:00
1591 8222227 Kavková Dana SCP6150 C D45 17:10:00
1667 682101 Jahnová Helena SCP5550 C D55 17:12:00
1725 2080934 Vrabcová Romana SCP8250 C Open 17:27:00
1413 1420800 Vrabec Ondřej SCP8303 C H35 17:32:00
1423 2800319 Veljačik Pavel SCP6200 C H35 17:42:00
1438 7260025 Dubec Pavel SCP8003 C H35 17:57:00
890 1413715 Hošek Ladislav SCP6001 C H21C 18:01:00
1652 7206545 Buriánek Jaromír SCP4700 C H55 18:05:00
1656 8222225 Kavka Jiří SCP5900 C H55 18:09:00
(28)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
716 995884 Fundová Eliška SHK9351 C D21A 16:15:00
426 7206348 Tichý Lubomír SHK0303 B H16A 16:15:00
617 1008172 Hepner David SHK7601 C H21A 16:16:00
733 9472 Myslivcová Markéta SHK9650 C D21A 16:32:00
640 8655415 Remeš Petr SHK9403 C H21A 16:39:00
744 897388 Mervartová Kristýna SHK9150 C D21A 16:43:00
645 8656557 Jirásek Michal SHK8901 C H21A 16:44:00
387 8660521 Kroniková Štěpánka SHK0150 A D18A 16:45:00
648 8656727 Netuka Vojtěch SHK9701 R H21A 16:47:00
390 8656672 Thýnová Nikola SHK0051 A D18A 16:48:00
542 2058528 Kodytková Denisa SHK0252 A D16A 16:48:00
1569 2049537 Kolář Viktor SHK7300 C H45 16:48:00
331 7300181 Tichý Radomír SHK0000 A H18A 16:50:00
821 7203456 Souček Tomáš SHK8200 C H21C 16:52:00
553 8654906 Holečková Petra SHK0250 A D16A 16:59:00
1666 9121 Mádlová Iva SHK6351 C D55 17:10:00
486 8656641 Fábera David SHK0305 A H16A 17:15:00
570 8656586 Thýnová Martina SHK0350 A D16A 17:16:00
1721 2049526 Raková Petra SHK0251 B Open 17:19:00
1603 2017663 Thýnová Ivana SHK6651 C D45 17:22:00
257 8656704 Větříčková Andrea SHK9951 A D20A 17:26:00
224 8656729 Gebrt Jan SHK9801 R H20A 17:33:00
105 8655416 Hepnerová Martina SHK8152 C D21E 17:40:00
25 515483 Šmehlík Eduard SHK8702 C H21E 17:48:00
1431 9140 Weiner Jakub SHK7911 C H35 17:50:00
127 8656708 Teplá Karolína SHK9251 E D21E 18:02:00
1445 9101116 Svoboda Ondřej SHK7605 C H35 18:04:00
130 8642186 Mechlová Lenka SHK9051 E D21E 18:05:00
(16)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1675 8338383 Havlík Jaroslav SJC3601 C H65 16:08:00
359 8191119 Matějková Barbora SJC0156 B D18A 16:17:00
804 8278787 Drobník Michal SJC8709 C H21C 16:35:00
808 8045221 Zikmund Zdeněk SJC9703 C H21C 16:39:00
388 8656631 Kochová Anna SJC0153 A D18A 16:46:00
647 8008014 Palas Jan SJC8507 C H21A 16:46:00
541 8242002 Klacková Štěpánka SJC0253 A D16A 16:47:00
399 8000727 Vejražková Rozárka SJC0151 A D18A 16:57:00
661 8290987 Beneš Jan SJC8703 C H21A 17:00:00
345 8397397 Zalaba Tomáš SJC0101 A H18A 17:04:00
266 8107998 Zlámalová Nikola SJC9951 R D20A 17:35:00
1621 8092929 Hanušová Zdena SJC7253 C D45 17:40:00
873 8170284 Prášil Ondřej SJC8401 C H21C 17:44:00
1479 8113000 Havrdová Renata SJC7756 C D35 17:44:00
1373 8071009 Havrdová Selina SJC0950 C D10 17:48:00
889 8053542 Zlámal David SJC9603 C H21C 18:00:00
(5)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
419 436440 Pobuda Vojtěch SJH0302 B H16A 16:08:00
405 442882 Hojná Eliška SJH0052 A D18A 17:03:00
557 8636796 Blažková Kateřina SJH0252 A D16A 17:03:00
566 2800337 Kinštová Tereza SJH0251 A D16A 17:12:00
489 8656652 Hojný Jáchym SJH0301 A H16A 17:18:00
(14)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
427 2080961 Tkáč Juraj SJI0200 B H16A 16:16:00
307 2061788 Záboj Petr SJI0101 C H18A 16:26:00
443 2126352 Venhoda Matěj SJI0301 B H16A 16:32:00
322 8656540 Čech Petr SJI0001 A H18A 16:41:00
643 7200366 Vacek Vojtěch SJI9602 C H21A 16:42:00
1564 889294 Orany Tomáš SJI7311 C H45 16:43:00
646 8660511 Kadlec Jan SJI8306 C H21A 16:45:00
672 7200584 Bořil Jan SJI9700 R H21A 17:11:00
216 2045309 Šenkýř Matěj SJI9902 A H20A 17:25:00
857 7200599 Frýba Dominik SJI9702 C H21C 17:28:00
7 7003044 Čech Jan SJI9601 C H21E 17:30:00
1639 7003047 Kaňák Petr SJI6115 C H55 17:52:00
1642 52337 Zeman Jaroslav SJI5901 C H55 17:55:00
1645 53631 Petráček Aleš SJI6301 C H55 17:58:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
563 8656732 Dittrichová Michaela SKM0251 A D16A 17:09:00
(7)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1223 682089 Vlašímská Bára SKV0651 C D12 16:21:00
1405 7200904 Badura Václav SKV8101 C H35 17:24:00
1622 331089 Kubínová Jana SKV6751 C D45 17:41:00
1425 7204490 Vlašímský Robert SKV7201 C H35 17:44:00
1488 7204502 Vlašímská Tereza SKV7551 C D35 17:53:00
1490 682676 Dítkova Jitka SKV7752 C D35 17:55:00
1453 682634 Dítko Jan SKV7301 C H35 18:12:00
(6)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1131 2099522 Václavík Martin SLA0601 C H12 16:36:00
1153 2067945 Husák Ondřej SLA0600 B H12 16:58:00
1584 336731 Kašparová Irena SLA6852 C D45 17:03:00
1181 2129245 Beran František SLA0700 C H12 17:26:00
1726 515052 Beranová Jana SLA7551 C Open 17:29:00
878 8660460 Hanák Jan SLA8002 C H21C 17:49:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1339 9616 Doucha Tomáš SNA0801 C H10 16:36:00
1596 9606 Douchová Jaroslava SNA7155 C D45 17:15:00
960 9636 Doucha Martin SNA0501 B H14 17:20:00
872 8655470 Doucha Jiří SNA7105 C H21C 17:43:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1554 8662373 Jandera Tomáš SOB7300 C H45 16:33:00
1476 8662356 Janderová Markéta SOB7750 C D35 17:41:00
(6)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
380 8655740 Hájková Lenka SOP0050 B D18A 16:38:00
386 8656721 Poláková Lenka SOP0151 A D18A 16:44:00
555 8655447 Hájková Lucie SOP0350 A D16A 17:01:00
204 7207864 Procházka Jakub SOP9903 B H20A 17:13:00
208 8656584 Gilík Marek SOP9904 B H20A 17:15:00
206 7209362 Procházka Zdeněk SOP9901 B H20A 17:17:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
735 8629752 Kalinová Markéta SPC8259 C D21A 16:34:00
1356 515409 Kalinová Lisa SPC1158 C D10 17:14:00
1358 515458 Kalinová Ella SPC0961 C D10 17:18:00
853 8660502 Kalina Miroslav SPC8211 C H21C 17:24:00
(11)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1543 2080850 Filip Libor SRK7101 C H45 16:22:00
803 8008111 Krmaš Václav SRK8001 C H21C 16:34:00
1563 2073747 Kos Michal SRK6802 C H45 16:42:00
385 8660596 Kosová Tereza SRK0151 B D18A 16:43:00
817 7210306 Ptáček Jiří SRK9002 C H21C 16:48:00
831 7209655 Ptáček Martin SRK9509 C H21C 17:02:00
409 8659387 Šklíbová Veronika SRK0153 A D18A 17:07:00
1599 8660597 Kosová Michaela SRK6752 C D45 17:18:00
1732 301112 Hovadová Agáta SRK9451 C Open 17:41:00
1492 7204991 Šklíbová Jana SRK7651 C D35 17:57:00
1507 2096120 Filipová Ivana SRK7373 C D35 18:12:00
(6)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
753 8656622 Kuncová Eliška SSU8951 C D21A 16:52:00
342 8656733 Bořánek Michal SSU0007 A H18A 17:01:00
254 8656582 Janošíkova Tereza SSU9953 E D20A 17:23:00
43 8660515 Poklop Martin SSU8802 E H21E 18:06:00
46 8656758 Schuster Marek SSU9303 E H21E 18:09:00
52 8629754 Král Vojtěch SSU8841 E H21E 18:15:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
395 7205007 Dolejší Kateřina STB0199 A D18A 16:53:00
1510 434839 Dolejší Lenka STB7499 C D35 18:15:00
(41)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1004 434596 Arnoštová Veronika STC0450 B D14 16:21:00
1006 2103294 Čapková Lucie STC0451 B D14 16:23:00
1008 2075621 Jedličková Kristýna STC0454 B D14 16:25:00
1010 2079493 Švecová Karolína STC0554 B D14 16:27:00
915 2056261 Bejvl Marek STC0400 B H14 16:35:00
1238 2084937 Kudrnáčová Marta STC0750 C D12 16:36:00
917 2115077 Pilát Bořivoj STC0502 B H14 16:37:00
1247 2801009 Vejražková Anna STC0752 C D12 16:45:00
1142 2042522 Jiras Antonín STC0701 B H12 16:47:00
927 2099497 Milota Jakub STC0501 B H14 16:47:00
1031 2113491 Nováková Nina STC0552 B D14 16:48:00
1144 2050495 Matys Ondřej STC0802 C H12 16:49:00
1251 2069057 Kotenová Markéta STC0654 B D12 16:49:00
1034 7209445 Pračková Ema STC0456 B D14 16:51:00
1148 2044885 Lorenc Vašek STC0702 B H12 16:53:00
1151 2083401 Bárta Viktor STC0600 B H12 16:56:00
939 2042541 Snížek Martin STC0405 B H14 16:59:00
1261 682675 Mišeková Kateřina STC0751 C D12 16:59:00
941 2045308 Janda Jakub STC0402 B H14 17:01:00
1268 2085659 Redlová Barbora STC0656 B D12 17:06:00
1052 2079497 Linhartová Klára STC0551 B D14 17:09:00
954 2085605 Heller Jiří STC0500 B H14 17:14:00
1058 2061855 Balejová Julie STC0550 B D14 17:15:00
1280 2080902 Kohoutová Zdeňka STC0652 B D12 17:18:00
1173 2075658 Zápotocký Jiří STC0801 B H12 17:18:00
1177 51438 Heller Jakub STC0700 C H12 17:22:00
1180 2080956 Španěl Filip STC0703 C H12 17:25:00
1288 2080957 Housková Barbora STC0651 B D12 17:26:00
1073 443070 De Heij Laura STC0453 B D14 17:30:00
1078 2127886 Krejčová Lucie STC0455 B D14 17:35:00
977 2075622 Jedlička Jakub STC0403 B H14 17:37:00
1081 2088701 Víšková Veronika STC0457 B D14 17:38:00
1194 2092429 Sedláček Patrik STC0800 B H12 17:39:00
979 2042548 Snížek Ondřej STC0406 B H14 17:39:00
1198 2085006 Čech Adam STC0601 C H12 17:43:00
1086 2051504 Pelantová Martina STC0553 B D14 17:43:00
1307 2049632 Kotková Adéla STC0653 B D12 17:45:00
1310 2044895 Bambousková Julie STC0650 B D12 17:48:00
1094 2080901 Černá Ema STC0452 A D14 17:51:00
996 9201061 Gajda Martin STC0401 A H14 17:56:00
998 7204994 Petrilák Matouš STC0404 B H14 17:58:00
(16)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1535 8636188 Antonowicz Jerzy STE6800 C H45 16:14:00
1538 2073426 Silnoušek Jiří STE7200 C H45 16:17:00
368 7203461 Skoupá Vendula STE0152 B D18A 16:26:00
310 2027241 Neumann David STE0101 B H18A 16:29:00
633 8654919 Doležel Ondřej STE9202 C H21A 16:32:00
806 8655385 Skyva Petr STE6501 C H21C 16:37:00
460 8656687 Světnický František STE0204 A H16A 16:49:00
462 8655380 Lukašák Šimon STE0202 A H16A 16:51:00
339 7202871 Jirka Mikuláš STE0000 A H18A 16:58:00
556 8655379 Marková Ema STE0252 A D16A 17:02:00
664 8662317 Skoupý Jan STE9411 C H21A 17:03:00
766 8655383 Skyvová Kristýna STE7054 C D21A 17:05:00
490 8655381 Svoboda Radek STE0207 A H16A 17:19:00
494 8655382 Doležal Matyáš STE0208 A H16A 17:23:00
229 8656558 Horčička Vít STE9919 R H20A 17:38:00
870 8655374 Václavek Tomáš STE5809 C H21C 17:41:00
(6)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
367 331022 Hamáčková Eliška STH0153 C D18A 16:25:00
379 7204974 Hrnčířová Magda STH0051 B D18A 16:37:00
393 51108 Kejmarová Jana STH0152 A D18A 16:51:00
559 8656737 Chrástová Tereza STH0251 A D16A 17:05:00
482 7201763 Štefan Vít STH0202 A H16A 17:11:00
491 7204987 Link Lukáš STH0205 A H16A 17:20:00
(21)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
512 1418760 Popová Veronika TAP0253 B D16A 16:18:00
517 1418759 Popová Jana TAP0252 B D16A 16:23:00
624 8655221 Zajíc Vítězslav TAP8610 C H21A 16:23:00
726 515469 Zajícová Kateřina TAP9053 C D21A 16:25:00
750 7518567 Puchernová Zuzana TAP8453 C D21A 16:49:00
752 361934 Káninská Markéta TAP9054 C D21A 16:51:00
334 8201203 Měšťan Ondřej TAP0100 A H18A 16:53:00
754 232132 Hermannová Anna TAP9251 C D21A 16:53:00
547 8654912 Smolková Barbora TAP0356 A D16A 16:53:00
758 232158 Tihonová Hana TAP9052 C D21A 16:57:00
1582 2092376 Úlehlová Monika TAP6950 C D45 17:01:00
763 2092438 Znamenáčková Helena TAP8153 C D21A 17:02:00
1585 2081352 Melišíková Radka TAP7152 C D45 17:04:00
836 8662303 Černý Martin TAP8902 C H21C 17:07:00
483 8654905 Melišík Martin TAP0200 A H16A 17:12:00
674 7779702 Vlášek Jakub TAP9702 C H21A 17:13:00
209 8655405 Ransdorf Jakub TAP9805 B H20A 17:16:00
1600 442851 Šimůnková Martina TAP6851 C D45 17:19:00
101 8009755 Šimůnková Gabriela TAP9755 R D21E 17:36:00
1371 2125374 Levrincová Klára TAP0854 C D10 17:44:00
24 8651715 Makovský Jakub TAP8511 C H21E 17:47:00
(18)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
705 8008870 Chromá Adéla TBM8870 C D21A 16:04:00
423 2075632 Musil Štěpán TBM0305 B H16A 16:12:00
621 8008833 Bořil Tomáš TBM8833 C H21A 16:20:00
319 8660527 Sedlář Jan TBM0010 A H18A 16:38:00
382 8662300 Špringlová Kamila TBM0050 A D18A 16:40:00
536 438603 Vedrová Ela TBM0357 B D16A 16:42:00
644 7210124 Čech Radovan TBM7835 C H35 16:43:00
336 8655419 Kligl Radim TBM0103 A H18A 16:55:00
404 8655372 Korpasová Lucie TBM0151 A D18A 17:02:00
476 8651737 Milán Jakub TBM0411 A H16A 17:05:00
408 7204506 Štefková Klára TBM0059 A D18A 17:06:00
348 8645931 Gryc Vojtěch TBM0106 A H18A 17:07:00
410 8659389 Grycová Kateřina TBM0058 A D18A 17:08:00
496 7202856 Lička Adam TBM0326 A H16A 17:25:00
261 8656527 Korpasová Tereza TBM9898 R D20A 17:30:00
22 8008841 Chromý Adam TBM8841 R H21E 17:45:00
1481 443078 Milánová Jindřiška TBM7475 C D35 17:46:00
1454 7070007 Milán Pavel TBM7227 C H35 18:13:00
(26)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
430 2080823 Řehoř Vojta TJN0303 B H16A 16:19:00
435 8659419 Dejnožka Vojtěch TJN0300 B H16A 16:24:00
729 7719 Svobodová Barbora TJN8952 C D21A 16:28:00
523 8655483 Podrábská Marie TJN0259 B D16A 16:29:00
315 8656738 Budský Ondřej TJN0105 A H18A 16:34:00
449 8659385 Lesák Ondřej TJN0306 B H16A 16:38:00
811 8655375 Štembera Jan TJN7513 C H21C 16:42:00
327 8656507 Nagy Josef TJN0006 A H18A 16:46:00
389 2053560 Šklíbová Míša TJN0153 A D18A 16:47:00
1568 2059729 Řehoř Jiří TJN7004 C H45 16:47:00
543 2080843 Nedomlelová Lucie TJN0256 A D16A 16:49:00
545 8659384 Linková Lucie TJN0257 A D16A 16:51:00
548 2035725 Rýdlová Magdaléna TJN0251 A D16A 16:54:00
655 1969696 Kobr Tomáš TJN8901 C H21A 16:54:00
823 2096117 Rýdl Jiří TJN7000 C H21C 16:54:00
400 8659403 Mašínová Anna TJN0152 A D18A 16:58:00
402 8655484 Rýdlová Adéla TJN0151 A D18A 17:00:00
1598 2073661 Řehořová Lenka TJN7250 C D45 17:17:00
214 8659418 Novotný Marek TJN9901 A H20A 17:23:00
495 8636193 Vitebský Lukáš TJN0302 A H16A 17:24:00
1605 207863 Lesáková Věra TJN7152 C D45 17:24:00
1609 307418 Kočibová Ivana TJN6354 C D45 17:28:00
231 8655371 Michek David TJN9802 A H20A 17:40:00
874 232502 Novotný Dušan TJN7002 C H21C 17:45:00
876 232645 Pustai David TJN9301 C H21C 17:47:00
1483 2049610 Dejnožková Blanka TJN7651 C D35 17:48:00
(10)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
510 49450 Bernatíková Hana TRI0253 B D16A 16:16:00
360 8655462 Warcopová Kateřina TRI0150 A D18A 16:18:00
431 8629759 Bialožyt Marek TRI0301 B H16A 16:20:00
325 8655466 Filipek Sebastian TRI0002 A H18A 16:44:00
549 8656736 Mrózek Teresa TRI0251 A D16A 16:55:00
337 8655467 Tuharský Erik TRI0100 A H18A 16:56:00
347 8655413 Kovařík Martin TRI0101 A H18A 17:06:00
846 49395 Gazda Viktor TRI9203 C H21C 17:17:00
222 1400410 Cienciala Jan TRI9801 A H20A 17:31:00
38 8656669 Kantor Ondřej TRI9103 R H21E 18:01:00
(32)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
710 1403414 Roškotová Lucie TUR9753 C D21A 16:09:00
619 8656588 Kořínek Jindřich TUR8406 C H21A 16:18:00
361 8656585 Kosíková Eliška TUR0052 B D18A 16:19:00
302 2060290 Zabořil Vojtěch TUR0110 B H18A 16:21:00
433 888622 Mellan Jonáš TUR0308 B H16A 16:22:00
727 9935817 Kochová Nikola TUR9358 C D21A 16:26:00
636 515048 Holas Ondřej TUR8501 C H21A 16:35:00
737 1416368 Holasová Lucie TUR8951 C D21A 16:36:00
739 231920 Nejezchlebová Barbora TUR9755 C D21A 16:38:00
748 1621997 Müller Dorothea TUR9758 C D21A 16:47:00
653 500850 Dlabaja Tomáš TUR8303 R H21A 16:52:00
827 8086808 Wolf Daniel TUR9100 C H21C 16:58:00
471 8655411 Hájek Kryštof TUR0212 A H16A 17:00:00
554 8660909 Pekařová Jana TUR0252 A D16A 17:00:00
662 8403030 Váňa Martin TUR8401 C H21A 17:01:00
835 8660524 Fodor Petr TUR8103 C H21C 17:06:00
212 888618 Karatsiolis Kryštof TUR9901 A H20A 17:21:00
5 8655449 Wolf Filip TUR9701 R H21E 17:28:00
260 8656523 Thořová Markéta TUR9952 R D20A 17:29:00
262 8660903 Sokolářová Šárka TUR9999 A D20A 17:31:00
10 7677777 Baier Martin TUR7603 C H21E 17:33:00
106 876522 Krafková Lucie TUR8650 R D21E 17:41:00
235 8430131 Thoř Tomáš TUR9904 A H20A 17:43:00
1735 9101184 Kosíková Helena TUR6550 C Open 17:47:00
879 8210495 Neumann Josef TUR8407 C H21C 17:50:00
27 8660516 Luštický Martin TUR8700 C H21E 17:50:00
29 8656670 Hradec Pavel TUR8801 E H21E 17:52:00
119 8310220 Rufferová Iva TUR8354 R D21E 17:54:00
892 246875 Lněnička Jakub TUR9201 C H21C 18:03:00
895 8627110 Zakouřil Vít TUR9301 C H21C 18:06:00
131 7205003 Omová Michaela TUR8153 E D21E 18:06:00
45 1180295 Döllgast Moritz TUR9504 R H21E 18:08:00
(9)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
603 7208084 Mikel David TZL9703 C H21A 16:02:00
394 7200901 Nešporová Alžběta TZL0051 A D18A 16:52:00
757 2032161 Chovancová Zuzana TZL9754 C D21A 16:56:00
658 53362 Přibyl Bronislav TZL8603 C H21A 16:57:00
564 2091546 Kočová Halina TZL0255 A D16A 17:10:00
858 553455 Benroth Martin TZL9206 C H21C 17:29:00
111 8660514 Jeřábková Jitka TZL9453 C D21E 17:46:00
26 8185818 Dlabaja Štěpán TZL8508 R H21E 17:49:00
30 8422248 Zbranek Roman TZL8808 R H21E 17:53:00
(6)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
286 2102871 Prachař Matouš UOL0000 B H18A 16:05:00
306 52729 Šimek Štěpán UOL0104 B H18A 16:25:00
519 2124801 Bídová Markéta UOL0352 C D16A 16:25:00
1555 2011817 Šimek Roman UOL6503 C H45 16:34:00
567 8655429 Raclavská Vlaďka UOL0253 A D16A 17:13:00
1619 2032169 Kašparová Ivana UOL6951 C D45 17:38:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1539 9111166 Vandas Luděk VAM6601 C H45 16:18:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
634 866998 Bravený Adam VBM8801 C H21A 16:33:00
812 8656569 Mazal Zdeněk VBM8103 C H21C 16:43:00
850 720921 Fučík Karel VBM7246 C H21C 17:21:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
524 52113 Procházková Dana VCB0362 C D16A 16:30:00
313 426392 Gottfried Adam VCB0005 B H18A 16:32:00
(41)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1119 2060236 Hájek Dominik VCO0706 H12 16:24:00
905 1400421 Dohnálek Tomáš VCO0510 H14 16:25:00
1121 2115000 Vaníček Jan VCO0709 H12 16:26:00
1229 1396847 Netuková Anežka VCO0761 D12 16:27:00
1011 2057583 Licková Štěpánka VCO D14 16:28:00
1013 2053586 Čapková Anna VCO0554 D14 16:30:00
1236 9099 Malá Anežka VCO0758 D12 16:34:00
1240 7200907 Pipková Karolína VCO0753 D12 16:38:00
1134 2103287 Hanák Matěj VCO0705 H12 16:39:00
1022 2053583 Knobová Agáta VCO0558 D14 16:39:00
1242 405952 Novotná Vendula VCO0755 D12 16:40:00
1139 2078481 Hanuš Filip VCO0701 H12 16:44:00
926 7210119 Černík Adam VCO0508 H14 16:46:00
1249 2085583 Podlešáková Monika VCO0759 D12 16:47:00
934 7207895 Typlt Tomáš VCO H14 16:54:00
1038 2116463 Matěásková Šárka VCO0551 D14 16:55:00
1257 7207778 Hammová Linda VCO0760 D12 16:55:00
1152 4336 Ticháček Jakub VCO0707 H12 16:57:00
1042 2078459 Gottsteinová Ema VCO0555 D14 16:59:00
1045 2035744 Chvátilová Johana VCO0559 D14 17:02:00
1158 4348 Kopecký Matyáš VCO0708 H12 17:03:00
1161 2091551 Jiroušek Dominik VCO0710 H12 17:06:00
1270 4335 Malínská Nela VCO D12 17:08:00
952 2073745 Kodytek Adam VCO0509 H14 17:12:00
1056 7204976 Chrástová Magdaléna VCO D14 17:13:00
955 2122280 Choutka Matěj VCO0505 H14 17:15:00
961 2095937 Langr Jakub VCO H14 17:21:00
964 7200597 Kolář Šimon VCO0501 H14 17:24:00
1290 2091529 Košková Martina VCO0756 D12 17:28:00
1074 2078482 Hanušová Kateřina VCO0557 D14 17:31:00
1294 4322 Havrdová Sheila VCO0754 D12 17:32:00
1189 2096128 Třešňák Matěj VCO0704 H12 17:34:00
976 2027229 Šeps Daniel VCO0504 H14 17:36:00
1089 2056274 Metelková Michaela VCO0561 D14 17:46:00
1203 331689 Metelka Tomáš VCO0703 H12 17:48:00
1314 2070811 Haasová Klára VCO0752 D12 17:52:00
1316 2056296 Neumannová Alžběta VCO0751 D12 17:54:00
1097 7207062 Randáková Adéla VCO0552 D14 17:54:00
994 2073740 Neumann Matěj VCO0503 H14 17:54:00
1210 2104603 Čihák Jan VCO0702 H12 17:55:00
1000 2122278 Novák Stanislav VCO0507 H14 18:00:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1559 2451515 Gola Miroslav VIC6808 C H45 16:38:00
396 8645925 Golová Tereza VIC0162 A D18A 16:54:00
(7)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1677 8659398 Přinda Oldřich VLI5101 C H65 16:12:00
768 52533 Kopcová Michaela VLI8456 C D21A 17:07:00
568 8659420 Martanová Elin VLI0252 A D16A 17:14:00
1433 52641 Kopec Tomáš VLI8203 C H35 17:52:00
887 7999888 Martan Jiří VLI7300 C H21C 17:58:00
1501 2042502 Martanová Daniela VLI7452 C D35 18:06:00
1653 8287 Petr Josef VLI6300 C H55 18:06:00
(9)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1322 0 Mikeš Šimon VPM0808 C H10 16:02:00
1324 52381 Krs Jakub VPM0801 C H10 16:06:00
1003 434836 Mikešová Julie VPM0455 C D14 16:20:00
1347 8531 Anděl Robin VPM0901 C H10 16:52:00
1349 2031365 Vodrážka Štěpán VPM0802 C H10 16:56:00
1354 2127544 Beránková Hedvika VPM0850 C D10 17:10:00
1273 0 Hejnová Julie VPM D12 17:11:00
1728 0 Hejna Tonda VPM Open 17:33:00
1368 434815 Sobotová Kateřina VPM0851 C D10 17:38:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
477 8655461 Matuš Vít VRB0202 A H16A 17:06:00
(5)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
293 7206528 Dostál Jakub VRL0104 B H18A 16:12:00
311 2082910 Procinger Jan VRL0102 B H18A 16:30:00
452 2088183 Procinger Jakub VRL0305 B H16A 16:41:00
474 8636759 Štregl Matyáš VRL0301 A H16A 17:03:00
565 8660517 Pilná Natálie VRL0351 A D16A 17:11:00
(15)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
416 601169 Bolehovský Michal VSP0202 B H16A 16:05:00
508 2035748 Titzová Adéla VSP0250 B D16A 16:14:00
364 8660522 Horáková Barbora VSP0150 B D18A 16:22:00
454 2021842 Trnka Martin jun VSP0300 B H16A 16:43:00
746 9102142 Svobodová Jitka VSP7450 C D21A 16:45:00
818 682682 Němeček Jan VSP6201 C H21C 16:49:00
937 411602 Hejna Igor VSP0407 C H14 16:57:00
575 2020712 Aschermannová Tereza VSP0253 A D16A 17:21:00
1602 2103280 Němečková Jarmila VSP6650 C D45 17:21:00
1404 553437 Průša Michal VSP7310 C H35 17:23:00
1475 682665 Štraitová Jitka VSP7252 C D35 17:40:00
1478 51746 Městková Kateřina VSP7650 C D35 17:43:00
880 9101108 Bořánek Petr VSP7000 C H21C 17:51:00
1435 8660523 Horák Pavel (Starosta) VSP7305 C H35 17:54:00
1437 410393 Štrait Martin VSP7602 C H35 17:56:00
(9)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
504 8659392 Kosobudová Kateřina VTA0253 B D16A 16:10:00
299 8659395 Vondruška Jan VTA0001 B H18A 16:18:00
1549 8659390 Deim Karel VTA7202 C H45 16:28:00
442 7210239 Kouba Marek VTA0202 C H16A 16:31:00
447 2025218 Novotný Jan VTA0301 C H16A 16:36:00
381 8659391 Svobodová Anna VTA0151 A D18A 16:39:00
455 7208093 Lukeš Prokop VTA0201 C H16A 16:44:00
1589 8655469 Hudečková Helena VTA6951 C D45 17:08:00
847 8636195 Vébr Jiří VTA6901 C H21C 17:18:00
(15)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
919 2061841 Vítek Matěj VYS0501 H14 16:39:00
1137 2096216 Blažek Cyril VYS0702 H12 16:42:00
1030 2080908 Stoklasová Zuzana VYS0451 D14 16:47:00
1265 336770 Vítková Hana VYS0751 D12 17:03:00
1051 7210128 Blažková Veronika VYS0551 D14 17:08:00
1165 53142 Červinka Adam VYS0703 H12 17:10:00
1291 2126392 Pejchalová Veronika VYS0653 D12 17:29:00
1303 220400 Doleželová Anna VYS0651 D12 17:41:00
1305 553451 Benešová Michaela VYS0652 D12 17:43:00
983 2126366 Orany Vojtěch VYS0401 H14 17:43:00
1201 1398988 Zrník Tomáš VYS0601 H12 17:46:00
1093 2059732 Srbová Michaela VYS0552 D14 17:50:00
991 51771 Prášil Tomáš VYS0502 H14 17:51:00
1095 2079504 Novotná Jitka VYS0453 D14 17:52:00
1209 2059733 Srb Vladimír VYS0701 H12 17:54:00
(42)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
605 8660410 Drábek Jan ZBM8511 C H21A 16:04:00
287 2008502 Pompura Daniel ZBM0108 C H18A 16:06:00
607 8660450 Bravený Vít ZBM9102 C H21A 16:06:00
709 8660417 Koporová Petra ZBM9353 C D21A 16:08:00
292 2045678 Goldschmidt Tobiáš ZBM0003 C H18A 16:11:00
513 416017 Hovořáková Karolína ZBM0351 B D16A 16:19:00
622 8660406 Kazda Adam ZBM9104 C H21A 16:21:00
631 7030567 Přikryl Petr ZBM6708 C H21A 16:30:00
317 7070007 Milán Tomáš ZBM0111 A H18A 16:36:00
537 2094532 Barnatová Klára ZBM0352 B D16A 16:43:00
756 416329 Hendrychová Zuzana ZBM8954 C D21A 16:55:00
660 8660447 Chloupek Adam ZBM9300 R H21A 16:59:00
475 8660432 Coufal Jáchym ZBM0200 A H16A 17:04:00
834 8660419 Jordanov Alexandr ZBM9503 C H21C 17:05:00
669 8660404 Hruška Jakub ZBM9515 C H21A 17:08:00
949 9201067 Marek Vojtěch ZBM0410 B H14 17:09:00
248 8660446 Odehnalová Klára ZBM9956 B D20A 17:17:00
205 0 Svoboda Michael ZBM9911 C H20A 17:18:00
55 8644878 Hájek Daniel ZBM8919 E H21E 17:22:00
579 8656786 Bednaříková Emma ZBM0359 A D16A 17:25:00
3 8660422 Zháňal Jan ZBM8721 C H21E 17:26:00
218 8660415 Komenda Jan ZBM9902 A H20A 17:27:00
220 8651709 Hlaváč Ondřej ZBM9901 R H20A 17:29:00
8 9201063 Kelbl Vladimír ZBM9711 R H21E 17:31:00
265 8660435 Firešová Markéta ZBM9951 R D20A 17:34:00
225 7200360 Hirš Otakar ZBM9801 E H20A 17:34:00
233 2054641 Král Jan ZBM9904 A H20A 17:41:00
108 8660420 Odehnalová Tereza ZBM9757 R D21E 17:43:00
110 8660431 Hiklová Natalia ZBM8350 R D21E 17:45:00
1428 8009153 Stehlík Miroslav ZBM8208 C H35 17:47:00
113 8645927 Hlavová Jindra ZBM8989 E D21E 17:48:00
31 8660414 Brlica Pavel ZBM9302 E H21E 17:54:00
121 8660421 Hiršová Gabriela ZBM9651 R D21E 17:56:00
886 8660433 Zřídkaveselý Libor ZBM7207 C H21C 17:57:00
34 8660442 Mokrý Stanislav ZBM9202 C H21E 17:57:00
123 8660401 Šimková Johanka ZBM9350 R D21E 17:58:00
125 8644886 Zháňalová Barbora ZBM9354 E D21E 18:00:00
44 8660448 Zimmermann Štěpán ZBM9101 E H21E 18:07:00
132 9201068 Tesařová Markéta ZBM9456 R D21E 18:07:00
897 995883 Bialožyt Michal ZBM8707 C H21C 18:08:00
135 8644883 Indráková Adélka ZBM9153 E D21E 18:10:00
51 8091209 Nykodým Miloš ZBM9005 E H21E 18:14:00
(49)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1224 416314 Fišarová Adéla ZCO0656 C D12 16:22:00
1226 2087719 Holíková Petra ZCO0654 C D12 16:24:00
906 9005143 Štěrba Marek ZCO0400 A H14 16:26:00
1122 232235 Petruš Ondřej ZCO0704 C H12 16:27:00
1230 2127645 Bodurková Denisa ZCO0752 C D12 16:28:00
1014 72097800 Pecko Sára ZCO0458 C D14 16:31:00
911 9201380 Pivec Jan ZCO0507 B H14 16:31:00
1128 2096262 Pávek Štěpán ZCO0703 C H12 16:33:00
1016 2103709 Ševčíková Anežka ZCO0556 C D14 16:33:00
914 236995 Němec David ZCO0508 C H14 16:34:00
1130 301494 Myslík Vojtěch ZCO0602 C H12 16:35:00
916 1400429 Kurz Ondřej ZCO0500 A H14 16:36:00
918 2115080 Čáslavský David ZCO0402 C H14 16:38:00
923 2080905 Šustr Ondřej ZCO0504 B H14 16:43:00
1146 207825 Škrle Michael ZCO0706 C H12 16:51:00
1035 232613 Zmarzláková Olga ZCO0553 B D14 16:52:00
1040 2035169 Staňková Radka ZCO0450 C D14 16:57:00
1154 2103269 Stehlík Jakub ZCO0701 B H12 16:59:00
1047 7209780 Holíková Simona ZCO0551 B D14 17:04:00
1267 301498 Nejedlá Barbora ZCO0750 C D12 17:05:00
1049 2073704 Bartošová Marie ZCO0454 B D14 17:06:00
946 2042516 Hasman Jakub ZCO0501 C H14 17:06:00
1164 232960 Biersak Petr ZCO0705 C H12 17:09:00
1274 7204986 Kohoutková Klára ZCO0653 B D12 17:12:00
1167 7201205 Ječmen Matyáš ZCO0601 C H12 17:12:00
1276 7202879 Řeháková Mirka ZCO0652 C D12 17:14:00
1062 9101182 Beránková Šárka ZCO0555 C D14 17:19:00
1175 232239 Veseleňák Karel ZCO0604 C H12 17:20:00
1283 416318 Čadková Marcela ZCO0657 C D12 17:21:00
1064 9201325 Kulová Laura ZCO0552 B D14 17:21:00
1285 9102084 Gelnerová Anna ZCO0655 B D12 17:23:00
1066 2126299 Vlachová Adéla ZCO0557 C D14 17:23:00
1287 2059774 Bauerová Aneta ZCO0751 C D12 17:25:00
1184 2085576 Janoch Mikuláš ZCO0700 C H12 17:29:00
1293 2116448 Mayerová Daniela ZCO0850 B D12 17:31:00
971 1421918 Janoch Samuel ZCO0502 B H14 17:31:00
1077 301730 Nejedlá Klára ZCO0457 C D14 17:34:00
974 2113367 Pelikán Aleš ZCO0509 C H14 17:34:00
1190 8683 Spiřík František ZCO0603 C H12 17:35:00
978 232337 Sobota Ondřej ZCO0510 B H14 17:38:00
1301 9200732 Urbánková Eva ZCO0650 C D12 17:39:00
1082 2056284 Ziebová Veronika ZCO0453 B D14 17:39:00
1196 7207338 Svoboda Antonín ZCO0600 B H12 17:41:00
1304 2082947 Kožíšková Kateřina ZCO0651 B D12 17:42:00
1199 9200731 Donda Jakub ZCO0702 B H12 17:44:00
995 2082911 Stehlík Šimon ZCO0506 B H14 17:55:00
1099 2060388 Šauli Kateřina ZCO0452 B D14 17:56:00
1101 2111733 Richtrová Kamila ZCO0451 A D14 17:58:00
999 9101105 Donda Jiří ZCO0401 B H14 17:59:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
843 7001234 Novotný Tomáš ZLH7001 C H21C 17:14:00
866 2020722 Novotný Erik ZLH0301 B H21C 17:37:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1741 7202871 Jirka Matyáš ZPV0201 C Open 17:59:00
(7)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
507 2079492 Švecová Anežka ZVO0352 B D16A 16:13:00
1448 2092351 Švec Karel ZVO7601 C H35 17:22:00
1723 2051483 Marhold Václav ZVO0501 B Open 17:23:00
1727 2800330 Hovorková Tereza ZVO0153 B Open 17:31:00
1730 2023809 Marhold Přemysl ZVO0301 C Open 17:37:00
1733 2023808 Marhold Ondřej ZVO0101 B Open 17:43:00
1739 438635 Marholdová Martina ZVO7451 C Open 17:55:00
Ostatní kluby
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Klub
Kategorie
Startovní čas
281 0 Vakant Vakant H18A 16:00
701 0 Vakant Vakant D21A 16:00
1321 0 Vakant Vakant H10 16:00
1521 0 Vakant Vakant H45 16:00
411 0 Vakant Vakant H16A 16:00
1671 0 Vakant Vakant H65 16:00
282 0 Vakant Vakant H18A 16:01
702 0 Vakant Vakant D21A 16:01
1522 0 Vakant Vakant H45 16:01
412 0 Vakant Vakant H16A 16:01
283 0 Vakant Vakant H18A 16:02
1523 0 Vakant Vakant H45 16:02
413 0 Vakant Vakant H16A 16:02
1323 0 Vakant Vakant H10 16:04
501 0 Vakant Vakant D16A 16:07
502 0 Vakant Vakant D16A 16:08
503 0 Vakant Vakant D16A 16:09
351 0 Vakant Vakant D18A 16:09
352 0 Vakant Vakant D18A 16:10
353 0 Vakant Vakant D18A 16:11
1111 0 Vakant Vakant H12 16:16
1112 0 Vakant Vakant H12 16:17
1001 0 Vakant Vakant D14 16:18
1002 0 Vakant Vakant D14 16:19
1221 0 Vakant Vakant D12 16:19
1222 0 Vakant Vakant D12 16:20
901 0 Vakant Vakant H14 16:21
902 0 Vakant Vakant H14 16:22
903 0 Vakant Vakant H14 16:23
1681 0 Vakant Vakant D65 16:24
1682 0 Vakant 2045 Vakant D65 16:26
801 0 Vakant Vakant H21C 16:32
802 0 Vakant Vakant H21C 16:33
1701 0 Vakant Vakant Open 16:39
1702 0 Vakant Vakant Open 16:41
1703 0 Vakant Vakant Open 16:43
1704 0 Vakant Vakant Open 16:45
1705 0 Vakant Vakant Open 16:47
1706 0 Vakant Vakant Open 16:49
1707 0 Vakant Vakant Open 16:51
1708 0 Vakant Vakant Open 16:53
1709 0 Vakant Vakant Open 16:55
1710 0 Vakant Vakant Open 16:57
1711 0 Vakant Vakant Open 16:59
1661 0 Vakant Vakant D55 17:00
1712 0 Vakant Vakant Open 17:01
1713 0 Vakant Vakant Open 17:03
1351 0 Vakant Vakant D10 17:04
1714 0 Vakant Vakant Open 17:05
1352 0 Vakant Vakant D10 17:06
1715 0 Vakant Vakant Open 17:07
1353 0 Vakant Vakant D10 17:08
1716 0 Vakant Vakant Open 17:09
241 0 Vakant Vakant D20A 17:10
203 0 Vakant Vakant H20A 17:10
1717 0 Vakant Vakant Open 17:11
242 0 Vakant Vakant D20A 17:11
202 0 Vakant Vakant H20A 17:11
243 0 Vakant Vakant D20A 17:12
201 0 Vakant Vakant H20A 17:12
1718 0 Vakant Vakant Open 17:13
1719 0 Vakant Vakant Open 17:15
1720 0 Vakant Vakant Open 17:17
1401 0 Vakant Vakant H35 17:20
1402 0 Vakant Vakant H35 17:21
1471 0 Vakant Vakant D35 17:36
1472 0 Vakant Vakant D35 17:37
1473 0 Vakant Vakant D35 17:38
1631 0 Vakant Vakant H55 17:44
1632 0 Vakant Vakant H55 17:45
1633 0 Vakant Vakant H55 17:46
881 0 Vakant Vakant H21C 17:52
1403 0 Vakant Vakant H35 18:07
1722 0 Zakharov Alexandr 37C0001 Bez registrace Open 17:21
1729 0 Zakharova Liudmila 37C0002 Bez registrace Open 17:35
1731 0 Nesterova Elena 37C0003 Bez registrace Open 17:39
1737 0 Chichvarova Julia 37C0004 Bez registrace Open 17:51
1740 0 Fiala Michal Bez registrace Open 17:57
1439 0 Malyshkin Alexandr 37C8300 Bez registrace H35 17:58
1742 0 Fialová Monika Bez registrace Open 18:01
1745 9491 Bláha David 6KC9500 Neregistrovaný Open 18:07
53 1840330 Yordanov Teodor 89D8401 OC München H21E 17:23
1427 2113390 Ježowicz Roman 79X8000 Žižkovský tygři H35 17:46
1 0 Nesterov Dmitry 5RX8801 NNN H21E 17:24
1529 7020217 Bujdosó István 61H6400 SPA H45 16:08
362 9900330 Hajnal Dorottya 61H0000 SPA D18A 16:20
434 8020217 Bujdosó Zoltán 61H0200 SPA H16A 16:23
54 2067289 Gurály Attila 61H9803 SPA H21E 17:25
4 2061645 Divin Péter 61H9802 SPA H21E 17:27
6 2022134 Peregi Dániel 61H9700 SPA H21E 17:29
9 2037814 Egei Patrik 61H9800 SPA H21E 17:32
11 8088801 Kalman Erik 61H9902 SPA H21E 17:34
15 8636768 Ormay Mihaly 61H9901 SPA H21E 17:38
104 2082338 Mantuano Eszter 61H9750 SPA D21E 17:39
107 7990513 Sárközy Zsófia 61H9850 SPA D21E 17:42
21 8646283 Tugyi Levente 61H9401 SPA H21E 17:44
23 8101092 Bakó Áron 61H9202 SPA H21E 17:46
1417 51473 Kábrt Filip 98Z7900 OK Viníci H35 17:36
1547 9200559 Sarp Tufan 11T7200 BALIKESIR OSK H45 16:26
1610 9200560 Sarp Cimen 11T7150 BALIKESIR OSK D45 17:29
1636 9200558 Dever Koray 11T6100 BALIKESIR OSK H55 17:49
103 0 Yy Ty 11J5001 Yy Tt D21E 17:38