Logo

Startovka závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava

Datum:
09.06.2018
Místo konání:
Hrabová
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering
Mapa:
Ředitel závodu:
Křečková Lenka
Hlavní rozhodčí:
Aleš David - R1
Stavitel tratí:
Hrobař Štěpán - R1
Kategorie:
D12C     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D20B     D21E     D21A     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     H12C     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H20B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     P     T    

D12C 2.80 km, 70 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:02:00 Palátová Renáta ABM0655 2054645 C KOB ALFA Brno
12:04:00 Šimková Sára ASU09XX 0 Magnus Orienteering
12:06:00 Rozsívalová Adéla KON0760 2090865 C KOB Konice
12:08:00 Otrubová Karolína PLU0888 2061810 C TJ SOKOL Plumlov
12:10:00 Michálková Sabina LCE0851 253362 B OOB TJ Slovan Luhačovice
12:12:00 Doušková Hana TBM0659 2083392 B KOS TJ Tesla Brno
12:16:00 Šimková Aneta ASU06XX 0 Magnus Orienteering
12:20:00 Tomášková Anna STE1051 2102861 C SK SKI-OB Šternberk
12:22:00 Paulíčková Tereza UOL0750 2069082 C SOB Olomouc
12:26:00 Seidenglanzová Johana SSU0650 6710 C SK Severka Šumperk
12:28:00 Florešová Hana TZL0653 2121122 C SKOB Zlín
12:30:00 Kovalčíková Alena AOP0751 49438 C Orientační Běh Opava
12:32:00 Kundratová Eva TZL0950 218973 C SKOB Zlín
12:36:00 Poslušná Jitka TZL0752 2121125 C SKOB Zlín
12:38:00 Pachmannová Iva AOP0852 232251 C Orientační Běh Opava
12:40:00 Švidrnochová Nela OOP0950 2060211 C TJ Opava
12:42:00 Holasová Barbora AOP0651 51195 B Orientační Běh Opava
12:44:00 Fendrychová Klára STE0750 2108892 C SK SKI-OB Šternberk
12:46:00 Cetlová Karolína AOP0752 2091596 C Orientační Běh Opava
12:48:00 Hlaváčová Lucie TBM0660 232732 B KOS TJ Tesla Brno

D14B 3.00 km, 90 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:50:00 Kovalčíková Anna AOP0453 8796 B Orientační Běh Opava
12:52:00 Batani Valeria TZL0550 7209281 B SKOB Zlín
12:54:00 Pachmannová Katka AOP0551 361953 B Orientační Běh Opava
12:56:00 Smékalová Karolína UOL0451 2020729 A SOB Olomouc
12:58:00 Cetlová Magdaléna AOP0552 2091591 B Orientační Běh Opava
13:00:00 Miková Lenka TBM0460 410323 B KOS TJ Tesla Brno
13:02:00 Otrubová Anna PLU0577 2019215 B TJ SOKOL Plumlov
13:04:00 Výchová Veronika KOR0550 2095955 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
13:06:00 Mališková Kristýna LCE0552 7207037 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:10:00 Dittrichová Lucie SKM0551 8655378 B KOB Směr Kroměříž
13:12:00 Haltofová Romana TRI0451 7209779 A TJ TŽ Třinec
13:14:00 Finstrlová Julie ZBM0552 2051495 B SK Žabovřesky Brno
13:16:00 Lubrichová Veronika STE0451 2102549 B SK SKI-OB Šternberk
13:18:00 Smisitelová Elena KOR0551 2109768 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
13:20:00 Mikošková Marie STE0552 2108903 C SK SKI-OB Šternberk
13:22:00 Mrkvičková Ema TZL0451 2091565 A SKOB Zlín
13:24:00 Pavlová Eliška MOV0650 436420 B SKOB Ostrava
13:26:00 Ježková Ivana RBK0555 2115673 B SK Radioklub Blansko
13:30:00 Batani Valentina TZL0551 7053354 B SKOB Zlín
13:32:00 Klechová Karolína AOP0452 436929 B Orientační Běh Opava
13:34:00 Kolarczyková Eliška TRI0551 49312 B TJ TŽ Třinec
13:36:00 Neumannová Kristýna STE0550 2035719 B SK SKI-OB Šternberk
13:38:00 Štětínská Tereza MOV0751 436421 B SKOB Ostrava
13:40:00 Kolaříková Eliška TZL0452 995797 B SKOB Zlín
13:42:00 Švidrnochová Eliška OOP0451 8656605 B TJ Opava
13:44:00 Smékalová Viktorie UOL0450 2020728 B SOB Olomouc
13:46:00 Procnerová Veronika BFM0453 2087705 B SKOB Frýdek - Místek
13:48:00 Rybková Vendula TRI0453 8654 B TJ TŽ Třinec
13:50:00 Šánová Julie KSU0494 443076 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:52:00 Rotková Markéta ZBM0455 2103673 A SK Žabovřesky Brno
13:54:00 Dušková Tereza TBM0554 232389 B KOS TJ Tesla Brno
13:56:00 Navrátilová Marie ASU0599 7206550 B Magnus Orienteering
13:58:00 Binarová Adéla UOL0452 1398997 B SOB Olomouc
14:00:00 Březinová Zuzana TZL0453 7209276 B SKOB Zlín
14:02:00 Pišová Adéla LCE0551 2049511 B OOB TJ Slovan Luhačovice
14:04:00 Bruková Petra TRI0450 7207881 B TJ TŽ Třinec
14:06:00 Lukašáková Sára STE0450 2035723 A SK SKI-OB Šternberk
14:08:00 Zahradníková Kateřina BFM0551 2102874 B SKOB Frýdek - Místek
14:10:00 Čudková Kristýna MOV0654 428235 B SKOB Ostrava

D16A 3.30 km, 115 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:06:00 Weissová Ĺuboslava 84S0250 2032149 Akademik TU Košice
12:08:00 Růžičková Vendula CHA0252 2070839 A OK Chrastava
12:10:00 Petrásová Hana LPU0380 8656514 A OK Lokomotiva Pardubice
12:12:00 Martanová Elin VLI0252 2043603 A Slavia Liberec orienteering
12:14:00 Vandasová Adéla PHK0255 8623000 A OK 99 Hradec Králové
12:16:00 Bejvlová Karolína KAM0258 8656555 A OK Kamenice
12:18:00 Klacková Štěpánka SJC0253 8242002 A Sportcentrum Jičín
12:20:00 Fišarová Eliška KRL0351 9412003 A Kometa Kralovice
12:22:00 Hubáčková Dagmar LCE0351 8656714 A OOB TJ Slovan Luhačovice
12:24:00 Semíková Lucie KAM0250 515426 A OK Kamenice
12:26:00 Kinštová Tereza SJH0251 2800337 A SJH Jindřichův Hradec
12:28:00 Hankovcová Helena KAM0350 442879 A OK Kamenice
12:30:00 Raclavská Vlaďka UOL0253 2092433 A SOB Olomouc
12:32:00 Holečková Petra SHK0250 8654906 A OK Slavia Hradec Králové
12:34:00 Bednaříková Emma ZBM0359 9201326 A SK Žabovřesky Brno
12:36:00 Linková Lucie TJN0257 8659384 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:38:00 Kočová Halina TZL0255 2091546 A SKOB Zlín
12:40:00 Tichá Dorotea DKP0351 2051523 A Oddíl OB Kotlářka
12:42:00 Tichá Julie TZL0252 2091554 A SKOB Zlín
12:44:00 Blažková Kateřina SJH0252 8636796 A SJH Jindřichův Hradec
12:46:00 Tichá Marie TZL0253 2091544 A SKOB Zlín
12:48:00 Pilná Natálie VRL0351 2096240 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:50:00 Chrástová Tereza STH0251 8656737 A SK Studenec
12:52:00 Koberová Kateřina LPU0352 8654913 A OK Lokomotiva Pardubice
12:54:00 Rýdlová Magdaléna TJN0251 8655468 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:56:00 Fejfarová Tereza LPU0360 8656534 A OK Lokomotiva Pardubice
12:58:00 Karlová Anna JIL0352 8656606 A OK Jilemnice
13:00:00 Pušová Bára LPU0357 8656522 A OK Lokomotiva Pardubice
13:02:00 Smolková Barbora TAP0356 8654912 A KOB Tretra Praha
13:04:00 Pekařová Jana TUR0252 2035709 A OOB TJ Turnov
13:06:00 Sanna Karin DKP0250 7200326 A Oddíl OB Kotlářka
13:08:00 Thýnová Martina SHK0350 8656586 A OK Slavia Hradec Králové
13:10:00 Miklušová Tamara ZBM0260 8434822 A SK Žabovřesky Brno
13:12:00 Marková Ema STE0252 8655379 A SK SKI-OB Šternberk
13:14:00 Černá Kateřina VPM0250 8655446 A KOS Slavia Plzeň
13:16:00 Nevěřilová Kateřina LCE0254 7208226 A OOB TJ Slovan Luhačovice
13:18:00 Dittrichová Michaela SKM0251 8656732 A KOB Směr Kroměříž
13:20:00 Bednaříková Sára LCE0252 9102568 A OOB TJ Slovan Luhačovice
13:22:00 Mulíčková Markéta ABM0362 8656699 A KOB ALFA Brno
13:24:00 Nádeníčková Iva NEK0350 2035733 A Nejdek Orienteering
13:26:00 Šmelíková Dorota LCE0260 8635809 A OOB TJ Slovan Luhačovice

D16B 3.10 km, 85 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:27:00 Pišová Barbora LCE0251 1400427 B OOB TJ Slovan Luhačovice
13:29:00 Černochová Michaela PLU0351 2061817 A TJ SOKOL Plumlov
13:31:00 Navrátilová Adéla TRI0250 53178 B TJ TŽ Třinec
13:33:00 Smolková Sabina STE0250 7206537 B SK SKI-OB Šternberk
13:35:00 Hovořáková Karolína ZBM0351 416017 B SK Žabovřesky Brno
13:37:00 Šneiderová Daniela ASU0398 7201771 B Magnus Orienteering
13:41:00 Němečková Kateřina PLU0350 1400409 B TJ SOKOL Plumlov
13:43:00 Vedrová Ela TBM0357 438603 B KOS TJ Tesla Brno
13:45:00 Juříková Jolana LCE0355 2042547 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:47:00 Raclavská Lenka UOL0252 2092435 B SOB Olomouc
13:49:00 Šuráňová Pavlína TZL0257 8924 B SKOB Zlín
13:51:00 Pachmannová Bára AOP0351 8656710 B Orientační Běh Opava
13:53:00 Mudráková Eliška LCE0352 889308 B OOB TJ Slovan Luhačovice
13:55:00 Bernatíková Hana TRI0253 49450 B TJ TŽ Třinec
13:57:00 Raclavská Zuzana UOL0251 2092434 B SOB Olomouc

D18A 3.50 km, 130 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:07:00 Hlaváčová Anežka TBM0199 8656742 A KOS TJ Tesla Brno
12:09:00 Vyhnálková Marie RIC0151 2019236 A OB Říčany
12:11:00 Zrníková Adéla OSN0099 416210 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:13:00 Pavlíková Markéta CHA0050 7208096 A OK Chrastava
12:15:00 Špringlová Kamila TBM0050 7210403 A KOS TJ Tesla Brno
12:17:00 Shánělová Štěpánka CHC0152 2011852 A K.O.B. Choceň
12:19:00 Grycová Kateřina TBM0058 9101109 A KOS TJ Tesla Brno
12:21:00 Kejmarová Jana STH0152 51108 A SK Studenec
12:23:00 Rýdlová Adéla TJN0151 8655484 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:25:00 Korpasová Lucie TBM0151 9101707 A KOS TJ Tesla Brno
12:27:00 Peterová Jana LPU0057 8656599 A OK Lokomotiva Pardubice
12:29:00 Opálková Martina BBM0050 7207019 A BETA URSUS Orienteering
12:31:00 Škáchová Magdalena DKP0156 7207772 A Oddíl OB Kotlářka
12:33:00 Šklíbová Veronika SRK0153 7203465 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:35:00 Kroniková Štěpánka SHK0150 2017683 A OK Slavia Hradec Králové
12:37:00 Nechanická Klára OSN0050 8656601 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:39:00 Hojná Eliška SJH0052 442882 A SJH Jindřichův Hradec
12:41:00 Nešporová Alžběta TZL0051 7200901 A SKOB Zlín
12:43:00 Aschermannová Karolína KAM0051 8100500 A OK Kamenice
12:45:00 Blahová Pavla DKP0155 8653088 A Oddíl OB Kotlářka
12:47:00 Golová Tereza VIC0162 8645925 A OB Vizovice
12:49:00 Dolejší Kateřina STB0199 7205007 A TJ Stadion Nový Bor
12:51:00 Poláková Lenka SOP0151 7204985 A OOB TJ Slezan Opava
12:53:00 Thýnová Nikola SHK0051 8656672 A OK Slavia Hradec Králové
12:55:00 Šafková Sofie KAM0153 8100401 A OK Kamenice
12:57:00 Chaloupková Kateřina CHC0051 8320290 A K.O.B. Choceň
12:59:00 Vejražková Rozárka SJC0151 8000727 A Sportcentrum Jičín
13:01:00 Tokárová Regina VPM0151 2127865 A KOS Slavia Plzeň
13:03:00 Auermüllerová Anna ZBM0060 410338 A SK Žabovřesky Brno

D18B 3.30 km, 110 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:04:00 Skoupá Vendula STE0152 7203461 B SK SKI-OB Šternberk
13:06:00 Novotná Tereza ZLH0051 1421909 B OOB TJ Zlaté Hory
13:08:00 Hájková Lenka SOP0050 7207857 B OOB TJ Slezan Opava
13:12:00 Plášková Anna ABM0152 2056310 B KOB ALFA Brno
13:14:00 Kundratová Lucie TZL0058 7203458 B SKOB Zlín
13:16:00 Warcopová Kateřina TRI0150 7209788 A TJ TŽ Třinec
13:18:00 Ressová Tereza LCE0052 2091521 B OOB TJ Slovan Luhačovice

D20A 3.60 km, 145 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:04:00 Staňová Karolína BOR9853 8640184 R OK Jiskra Nový Bor
12:06:00 Kinkorová Tereza LPM9850 2082918 R OK Lokomotiva Plzeň
12:08:00 Nováková Lucie BOR9854 2051502 A OK Jiskra Nový Bor
12:10:00 Sokolářová Šárka TUR9999 7202880 A OOB TJ Turnov
12:12:00 Poláková Tereza SOP9951 2061783 A OOB TJ Slezan Opava
12:14:00 Thořová Markéta TUR9952 7206529 R OOB TJ Turnov
12:16:00 Albrechtová Iveta KAM9950 515491 A OK Kamenice
12:18:00 Sieglová Eliška PGP9954 8656705 R SK Praga
12:20:00 Firešová Markéta ZBM9951 8660435 R SK Žabovřesky Brno
12:22:00 Vyhnálková Barbora RIC9850 8656685 E OB Říčany
12:24:00 Tichá Veronika TZL9951 2091555 A SKOB Zlín
12:26:00 Semrádová Jana CHC9951 8425544 R K.O.B. Choceň
12:28:00 Miklušová Tereza ZBM9960 8435207 A SK Žabovřesky Brno
12:30:00 Szarzecová Lucie TRI9850 7208088 A TJ TŽ Třinec
12:32:00 Chaloupská Barbora PHK9951 8656524 E OK 99 Hradec Králové
12:34:00 Waňková Martina LPU9959 9102570 A OK Lokomotiva Pardubice
12:36:00 Kubíčková Jana PHK9999 2075609 A OK 99 Hradec Králové
12:38:00 Voltrová Alena ROZ9951 8181015 A OK Roztoky
12:40:00 Korpasová Tereza TBM9898 9101703 R KOS TJ Tesla Brno
12:42:00 Větříčková Andrea SHK9951 8656704 A OK Slavia Hradec Králové
12:44:00 Kopecká Anna LPU9958 8656607 A OK Lokomotiva Pardubice
12:46:00 Hájková Eliška KAM9851 515001 A OK Kamenice
12:48:00 Malivánková Eva ZBM9952 122 A SK Žabovřesky Brno
12:50:00 Janovská Kateřina PGP9850 8350120 R SK Praga
12:52:00 Janošíkova Tereza SSU9953 8656582 E SK Severka Šumperk
12:54:00 Čechová Klára AOP9951 2045206 A Orientační Běh Opava
12:56:00 Knížková Šárka TJN9852 8659402 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.

D20B 3.50 km, 115 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:58:00 Zatloukalová Romana ZLH9950 2025342 B OOB TJ Zlaté Hory
13:00:00 Škrabalová Šárka KON9888 2108866 B KOB Konice
13:02:00 Novotná Klára ZLH9851 331363 A OOB TJ Zlaté Hory
13:04:00 Pilcová Sabina JPV9898 1007538 B Oddíl OS SK Prostějov
13:06:00 Odehnalová Klára ZBM9956 8660446 B SK Žabovřesky Brno
13:10:00 Habigerová Jana KSU9888 2053582 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:12:00 Švidrnochová Lenka SOP9952 2032153 B OOB TJ Slezan Opava
13:14:00 Matušková Jana RBK9999 2111809 B SK Radioklub Blansko

D21E 4.70 km, 185 m, 21 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Benešová Jana CTB9452 8656518 C SK OB Chotěboř
12:02:00 Kabáthová Eva ZBM8966 7200341 E SK Žabovřesky Brno
12:04:00 Šiková Karolína LPM9651 8656698 E OK Lokomotiva Plzeň
12:06:00 Hlavová Jindra ZBM8989 515488 E SK Žabovřesky Brno
12:08:00 Novotná Markéta PHK9451 2058530 C OK 99 Hradec Králové
12:10:00 Tužilová Magdaléna ZBM9452 2020737 E SK Žabovřesky Brno
12:12:00 Mechlová Lenka SHK9051 8642186 E OK Slavia Hradec Králové
12:14:00 Horová Pavla LPU9457 8656525 C OK Lokomotiva Pardubice
12:16:00 Štěrbová Daniela PHK8951 1700076 R OK 99 Hradec Králové
12:18:00 Šimková Johanka ZBM9350 8660401 R SK Žabovřesky Brno
12:20:00 Plochová Dominika DKP8651 7207077 R Oddíl OB Kotlářka
12:22:00 Indráková Adélka ZBM9153 8644883 E SK Žabovřesky Brno
12:24:00 Knapová Jana LPU9053 8644877 E OK Lokomotiva Pardubice
12:26:00 Šiková Barbora LPM9650 8656622 R OK Lokomotiva Plzeň
12:28:00 Rollier Monika PHK8051 8005907 R OK 99 Hradec Králové
12:30:00 Nováková Tereza LPU9757 8656515 E OK Lokomotiva Pardubice
12:32:00 Kociánová Lenka VBM8553 330625 R VSK Mendelu Brno
12:34:00 Knapová Lenka LPU9351 2011864 C OK Lokomotiva Pardubice
12:36:00 Kosová Denisa PHK9150 8629757 E OK 99 Hradec Králové
12:38:00 Rufferová Iva TUR8354 822282 R OOB TJ Turnov
12:40:00 Zháňalová Barbora ZBM9354 8644886 E SK Žabovřesky Brno
12:42:00 Teplá Karolína SHK9251 1008174 E OK Slavia Hradec Králové
12:44:00 Šimůnková Gabriela TAP9755 7779755 R KOB Tretra Praha
12:46:00 Odehnalová Tereza ZBM9757 8660420 R SK Žabovřesky Brno
12:48:00 Horčičková Vendula LCE9353 8644881 E OOB TJ Slovan Luhačovice
12:50:00 Hiršová Gabriela ZBM9651 8660421 R SK Žabovřesky Brno
12:52:00 Poklopová Lenka SSU8952 1007544 E SK Severka Šumperk
12:54:00 Čermáková Magdalena LCE9155 9890118 R OOB TJ Slovan Luhačovice
12:56:00 Zvěřinová Martina LPU8357 8656548 E OK Lokomotiva Pardubice
12:58:00 Tesařová Markéta ZBM9456 8660416 R SK Žabovřesky Brno
13:00:00 Omová Michaela TUR8153 7205003 E OOB TJ Turnov

D21A 4.20 km, 170 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:04:00 Mašláňová Hana TZL7979 53313 C SKOB Zlín
13:06:00 Kašparová Šárka AOP7251 52295 C Orientační Běh Opava
13:08:00 Procházková Marie SOP9551 49302 C OOB TJ Slezan Opava
13:10:00 Kochová Nikola TUR9358 9935817 C OOB TJ Turnov
13:14:00 Nedbálková Hana ZBM9755 1441628 C SK Žabovřesky Brno
13:16:00 Vernerová Radka VBM8558 53211 C VSK Mendelu Brno
13:18:00 Janů Hana KSU9393 886267 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:22:00 Vlachová Tereza AOV8750 1470167 C OOB TJ Baník Ostrava
13:24:00 Synková Petra DOK7950 7200372 C OK Doksy
13:26:00 Kavánková Iva TZL9753 8654917 R SKOB Zlín
13:28:00 Rajnošek Tereza KSU8691 7865718 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:30:00 Ondráčková Veronika EKP7850 2045231 C VŠTJ Ekonom Praha
13:32:00 Habigerová Radka KSU9559 2058483 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:34:00 Valešová Jana CHA9152 1008144 C OK Chrastava
13:36:00 Slováčková Věra TZL8181 53339 C SKOB Zlín
13:38:00 Uhlíková Tereza PGP9162 995836 C SK Praga
13:40:00 Jirčáková Martina LCE8951 889305 R OOB TJ Slovan Luhačovice
13:42:00 Tesařová Jana TRI9751 2073746 R TJ TŽ Třinec
13:44:00 Sklenářová Radka LCE9250 889312 R OOB TJ Slovan Luhačovice
13:46:00 Argalášová Kateřina TRI9750 2060276 R TJ TŽ Třinec
13:48:00 Pekárková Eva TZL7653 7752223 C SKOB Zlín
13:50:00 Janovská Petra PGP7355 8654900 C SK Praga
13:52:00 Mádlová Věra ZBM8951 995814 C SK Žabovřesky Brno
13:54:00 Kamenická Kateřina PHK9353 9930312 C OK 99 Hradec Králové
13:56:00 Koporová Petra ZBM9353 8660417 C SK Žabovřesky Brno
13:58:00 Hošeková Vanda ASU9696 7200369 C Magnus Orienteering
14:00:00 Chroustová Lenka ZBM9457 331025 C SK Žabovřesky Brno
14:02:00 Dittrichová Petra KON8787 515153 C KOB Konice
14:04:00 Hendrychová Zuzana ZBM8954 416329 C SK Žabovřesky Brno
14:06:00 Sabelová Markéta TRI9656 2073724 C TJ TŽ Třinec

D21B 3.80 km, 115 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:16:00 Holinková Hana ZPV6777 52587 C KOB ZPV Prostějov
13:20:00 Vítková Lucie PTE9474 8656506 C TJ Sokol Ptení
13:22:00 Pekárková Monika RBK9252 7260027 C SK Radioklub Blansko
13:24:00 Mertová Eva DOB8551 682618 C KOB Dobruška
13:28:00 Moučková Andrea RBK9257 2015806 C SK Radioklub Blansko
13:30:00 Kavánková Jana LCE9361 7204981 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:32:00 Dittrichová Zuzana KON9175 52416 C KOB Konice
13:36:00 Michálková Renata LCE8151 2088219 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:40:00 Knapová Iva LPU6052 9316 C OK Lokomotiva Pardubice
13:42:00 Štěpánková Petra LBM8651 2121006 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
13:44:00 Krejčíková Marie TZL9252 9416043 C SKOB Zlín
13:46:00 Skyvová Kristýna STE7054 1007548 C SK SKI-OB Šternberk
13:48:00 Müllerová Markéta LCE9453 303912 C OOB TJ Slovan Luhačovice

D21C 3.50 km, 115 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:51:00 Molnárová Monika 39S9450 8122122 KOBRA Bratislava
13:55:00 Muchová Barbora KVS8550 2080849 C SKOB Kobra Vsetín
13:59:00 Bendáková Eliška LTU9250 681889 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
14:01:00 Šrámková Sára LCE0057 2127646 C OOB TJ Slovan Luhačovice
14:03:00 Škvorová Barbora KAM9150 7208079 C OK Kamenice
14:07:00 Vlachová Eliška KON9572 2120659 C KOB Konice

D35B 3.90 km, 165 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Hladká Petra KOR7950 7003046 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
12:02:00 Jemelíková Lada VBM6555 53489 C VSK Mendelu Brno
12:04:00 Otrubová Johana PLU7852 995816 C TJ SOKOL Plumlov
12:06:00 Ebnerová Eva KON8277 515485 C KOB Konice
12:08:00 Novotná Petra PHK6651 4146 C OK 99 Hradec Králové
12:10:00 Šklíbová Jana SRK7651 7204991 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:12:00 Vyhnálková Eva RIC7552 889279 C OB Říčany
12:16:00 Marková Eva STE7550 2080963 C SK SKI-OB Šternberk
12:20:00 Chupeková Silvia VZA7251 7204971 Slávia ŽU Žilina
12:22:00 Paulíčková Barbara UOL7851 2116467 C SOB Olomouc
12:24:00 Otrubová Ivona PLU7677 887939 C TJ SOKOL Plumlov
12:26:00 Horáčková Vladimíra MOV7750 8651342 C SKOB Ostrava
12:28:00 Dittrichová Andrea SKM7750 52208 C KOB Směr Kroměříž
12:30:00 Štěpánová Dita DOB7956 7226 C KOB Dobruška
12:32:00 Holasová Šarka AOP7853 51190 C Orientační Běh Opava
12:34:00 Pannová Vendula MOV7752 2075664 C SKOB Ostrava
12:36:00 Kuncová Jana UOL7854 9803 C SOB Olomouc

D40B 3.70 km, 120 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:37:00 Vránová Helena UOL7652 9201328 C SOB Olomouc
12:39:00 Benešová Petra KON7575 1418763 C KOB Konice
12:41:00 Grycová Petra TBM7467 230679 C KOS TJ Tesla Brno
12:43:00 Batani Hana TZL7351 2121121 C SKOB Zlín
12:45:00 Pachmannová Hana AOP7252 361977 C Orientační Běh Opava
12:49:00 Kovalčíková Eva AOP7852 51197 C Orientační Běh Opava
12:51:00 Němečková Věra PLU7777 2035158 C TJ SOKOL Plumlov
12:53:00 Kundratová Jana TZL7350 7209278 C SKOB Zlín
12:55:00 Smékalová Jana UOL7850 2045207 C SOB Olomouc
12:57:00 Švidrnochová Hana OOP7751 7210910 C TJ Opava
12:59:00 Vandasová Markéta VAM7250 2053570 C OOB Vamberk
13:01:00 Vavrysová Lenka LCE7451 8636196 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:03:00 Korpasová Ivana LBM7362 1409879 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
13:05:00 Chovancová Jana TZL7352 426400 C SKOB Zlín
13:09:00 Nechanická Daniela OSN7557 8656600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
13:11:00 Finstrlová Alena ZBM7550 2087665 C SK Žabovřesky Brno
13:13:00 Bednaříková Daniela VLI7759 2049576 C Slavia Liberec orienteering
13:15:00 Sedláčková Petra KOR7451 2106724 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
13:17:00 Dolejší Lenka STB7499 434839 C TJ Stadion Nový Bor
13:19:00 Poláčková Monika JPV7552 2109754 C Oddíl OS SK Prostějov
13:21:00 Milánová Jindřiška TBM7475 443078 C KOS TJ Tesla Brno
13:23:00 Lubrichová Eva STE7556 2112743 C SK SKI-OB Šternberk
13:25:00 Valíková Petra AOP7351 980374 C Orientační Běh Opava

D45B 3.40 km, 100 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:26:00 Králová Zdenka SSU6091 1406132 C SK Severka Šumperk
13:28:00 Hubáčková Dagmar LCE6569 889302 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:30:00 Jirková Renata ZPV6553 52427 C KOB ZPV Prostějov
13:32:00 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C KOS TJ Tesla Brno
13:34:00 Chaloupská Pavlína PHK7051 682334 C OK 99 Hradec Králové
13:36:00 Kulhavá Jarmila SRK6751 2045240 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
13:38:00 Vébrová Šárka HAV7050 896971 C OB Havířov
13:40:00 Miková Iva TBM7071 53270 C KOS TJ Tesla Brno
13:44:00 Kubáňová Jana TBM7275 7204525 C KOS TJ Tesla Brno
13:46:00 Mudráková Tereza LCE7252 52689 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:48:00 Grycová Jana TBM6969 49412 C KOS TJ Tesla Brno
13:50:00 Kostková Jana AOP7151 2096115 C Orientační Běh Opava
13:52:00 Křečková Petra ZPV7076 52582 C KOB ZPV Prostějov
13:54:00 Švancárová Helena KSU7252 2027233 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:56:00 Kunzová Ivana BBM7155 52346 C BETA URSUS Orienteering
13:58:00 Mikošková Iveta STE7150 2113042 C SK SKI-OB Šternberk
14:00:00 Kaděrová Barbora HAV7051 49428 C OB Havířov
14:02:00 Doušková Vlasta TBM7060 2067215 C KOS TJ Tesla Brno
14:04:00 Rusinová Alena BRU7152 2032384 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
14:06:00 Hiršová Marcela VBM7079 7201756 C VSK Mendelu Brno
14:08:00 Procházková Martina SOP7351 433097 C OOB TJ Slezan Opava
14:10:00 Miklušová Dagmar 47S7350 8123457 TJ Rapid Bratislava
14:12:00 Hulenková Martina MOV7352 51174 C SKOB Ostrava
14:14:00 Sedlářová Pavla AOP7052 2096150 C Orientační Běh Opava
14:16:00 Svěchotová Hana MOV7150 9101678 C SKOB Ostrava
14:18:00 Krčová Martina KSU7272 442855 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
14:20:00 Novotná Jitka ZLH7050 361929 C OOB TJ Zlaté Hory
14:22:00 Bendáková Jitka LTU6951 2085652 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
14:24:00 Rozsívalová Helena KSU7070 443067 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk

D50B 3.20 km, 95 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:05:00 Hlavová Miroslava KON6389 52417 C KOB Konice
12:07:00 Poklopová Ivana UOL6451 52451 C SOB Olomouc
12:09:00 Zalabová Martina SJC6657 2053545 C Sportcentrum Jičín
12:11:00 Koláriková Irena TZL6351 53837 C SKOB Zlín
12:13:00 Pavlíková Pavla CHA6551 436447 C OK Chrastava
12:15:00 Mušinská Eva 84S6450 2032145 Akademik TU Košice
12:17:00 Štorková Simona JPV6556 2075676 C Oddíl OS SK Prostějov
12:19:00 Ostřanská Iveta SSU6591 224901 C SK Severka Šumperk
12:21:00 Jastrzembská Jarmila TRI6450 8659 C TJ TŽ Třinec
12:23:00 Vavrysová Iva LCE6359 889289 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:25:00 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C OK Slavia Hradec Králové
12:27:00 Voltrová Svatava ROZ6150 7300179 C OK Roztoky
12:29:00 Vričanová Sylva HAV6751 8815 C OB Havířov
12:31:00 Ferdusová Eva LCE6461 52694 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:35:00 Argalášová Gabriela TRI6850 2073677 C TJ TŽ Třinec
12:39:00 Hájová Jana TZL6051 8919 C SKOB Zlín
12:41:00 Schusterová Martina AOP6551 416142 C Orientační Běh Opava
12:43:00 Schäferová Jana TZL6566 52342 C SKOB Zlín
12:45:00 Kociánová Eva OOP6750 2112733 C TJ Opava

D55B 3.00 km, 85 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:49:00 Dokoupilová Zuzana VBM5754 53306 C VSK Mendelu Brno
12:51:00 Vlažná Mirka LCE5852 52698 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:53:00 Krejčíková Monika TZL6262 8260628 C SKOB Zlín
12:55:00 Bravená Alexandra VBM6155 682079 C VSK Mendelu Brno
12:57:00 Dittrichová Lenka KON6285 52420 C KOB Konice
12:59:00 Švejdíková Yvona AOP6351 49361 C Orientační Běh Opava
13:01:00 Pijáková Iveta SPE6251 1407866 KOB Sokol Pezinok
13:03:00 Potěšilová Vladimíra VBM5655 53238 C VSK Mendelu Brno
13:05:00 Denysenko Tamara 38S6150 7200270 Slávia ŽU Žilina
13:07:00 Smičková Eva KON5887 52412 C KOB Konice

D60B 2.90 km, 85 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Horynová Eva TZL5254 8930 C SKOB Zlín
12:04:00 Jelínková Dagmar TZL5757 207823 C SKOB Zlín

D65B 2.80 km, 60 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:06:00 Bartoňová Marie BOR5351 8433 C OK Jiskra Nový Bor

D70B 2.70 km, 55 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:10:00 Vlachová Renata AOV4450 8882 C OOB TJ Baník Ostrava
12:14:00 Liščinská Eva TBM4451 49660 C KOS TJ Tesla Brno
12:16:00 Novotná Ludmila ZLH4850 52763 C OOB TJ Zlaté Hory

H12C 3.30 km, 75 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:18:00 Pustějovský Matyáš PLU0802 0 C TJ SOKOL Plumlov
12:20:00 Kundrata Vít TZL0700 53360 B SKOB Zlín
12:22:00 Macek Vojtěch ASU0748 426313 C Magnus Orienteering
12:24:00 Mikoška Jan STE0807 2112769 C SK SKI-OB Šternberk
12:26:00 Mikláš Matěj TZL0704 2126258 B SKOB Zlín
12:28:00 Šotola Filip STE0704 2116481 C SK SKI-OB Šternberk
12:30:00 Hladký Matěj KOR0700 2060299 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
12:32:00 Holas Štěpán AOP0900 2111725 C Orientační Běh Opava
12:34:00 Janeček Jáchym UOL0700 2116197 C SOB Olomouc
12:36:00 Pernička Martin TZL0800 7207055 C SKOB Zlín
12:38:00 Soldán Robin PLU0600 682687 C TJ SOKOL Plumlov
12:40:00 Strakoš Ondřej TZL0601 7209291 B SKOB Zlín
12:42:00 Koča Vojtěch ZBM0602 2051511 B SK Žabovřesky Brno
12:44:00 Borunský Matěj AOP0600 428264 B Orientační Běh Opava
12:48:00 Kovalčík Petr AOP0901 49430 C Orientační Běh Opava
12:52:00 Marek Filip ZBM0706 2092361 C SK Žabovřesky Brno
12:54:00 Navrátil Pavel ASU0747 7206535 C Magnus Orienteering
12:56:00 Volkov Maksym 38S0700 2111798 Slávia ŽU Žilina
12:58:00 Světnický Antonín STE0800 2108898 C SK SKI-OB Šternberk
13:00:00 Hladký Radovan KOR0900 2087655 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
13:02:00 Pernička Václav TZL0602 7207028 B SKOB Zlín
13:04:00 Pěček Jakub SKM0700 51305 C KOB Směr Kroměříž
13:06:00 Urbánek Tomáš ZBM0604 2061850 B SK Žabovřesky Brno
13:08:00 Popieluch Martin BFM0801 4320 C SKOB Frýdek - Místek
13:10:00 Mudrák Daniel TBM0629 232377 B KOS TJ Tesla Brno
13:14:00 Cetl Jan AOP0902 307338 C Orientační Běh Opava
13:16:00 Heiser Matěj SSU0900 224899 C SK Severka Šumperk
13:20:00 Tomášek Josef STE0808 2106723 C SK SKI-OB Šternberk
13:22:00 Bjolek Jan BFM0601 2087708 B SKOB Frýdek - Místek
13:24:00 Sekanina Ondřej ASU0745 0 C Magnus Orienteering
13:26:00 Ježek David RBK0801 2103681 C SK Radioklub Blansko

H14B 3.30 km, 105 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 Ježek Filip RBK0405 2103684 B SK Radioklub Blansko
12:03:00 Eichler Vít TZL0401 7209282 B SKOB Zlín
12:05:00 Šperlich Jan KSU0403 2082903 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:07:00 Rada Štěpán ABM0404 420418 B KOB ALFA Brno
12:09:00 Otruba František PLU0501 2051506 B TJ SOKOL Plumlov
12:11:00 Šána Robert KSU0616 2073738 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:13:00 Štorek Jan JPV0505 2075670 B Oddíl OS SK Prostějov
12:15:00 Sedláček David KOR0502 2106740 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
12:17:00 Tomanek Lukáš KSU0502 49316 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:19:00 Černoch Martin PLU0500 2061762 B TJ SOKOL Plumlov
12:23:00 Novosad Pavel TZL0404 7209289 A SKOB Zlín
12:25:00 Doušek Tomáš TBM0401 7207618 A KOS TJ Tesla Brno
12:27:00 Zřídkaveselý Adam ZBM0505 8660411 B SK Žabovřesky Brno
12:29:00 Gryc Ondřej TBM0406 888648 A KOS TJ Tesla Brno
12:31:00 Antonowicz Jan STE0503 8636188 C SK SKI-OB Šternberk
12:33:00 Marek Vojtěch ZBM0410 9201067 B SK Žabovřesky Brno
12:35:00 Fousek Matěj RBK0402 1413719 C SK Radioklub Blansko
12:39:00 Jordán Alexandr KSU0626 2056276 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:41:00 Hřivna Ondřej PGP0505 2061767 C SK Praga
12:43:00 Bednařík Vilém VLI0509 9201561 B Slavia Liberec orienteering
12:45:00 Maťátko Václav STE0500 52512 C SK SKI-OB Šternberk
12:47:00 Beneš Jindřich KON0404 1418768 B KOB Konice
12:49:00 Němec Filip TZL0503 2126239 B SKOB Zlín
12:51:00 Hanousek Matěj RBK0404 301286 B SK Radioklub Blansko
12:53:00 Mrózek Pawel TRI0401 7209795 B TJ TŽ Třinec
12:55:00 Janků Martin STE0404 2035728 C SK SKI-OB Šternberk
12:57:00 Bláha Adam KSU0525 0 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:59:00 Ehl Ondřej TBM0404 8654918 A KOS TJ Tesla Brno
13:01:00 Vojvodík Eduard MOV0600 2125380 B SKOB Ostrava
13:03:00 Morávek Martin SRK0503 7207356 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
13:05:00 Vaněk Ondřej TZL0402 889320 B SKOB Zlín
13:07:00 Kirschner Damian TRI0506 2099502 B TJ TŽ Třinec
13:09:00 Martinek Matyáš TZL0504 8595 B SKOB Zlín
13:11:00 Kobylka David ASU0546 7210915 C Magnus Orienteering
13:13:00 Byrtus Jakub TRI0508 7209459 B TJ TŽ Třinec
13:15:00 Pěček Dominik SKM0401 53817 C KOB Směr Kroměříž
13:19:00 Vaněk Bořek TZL0505 2113077 B SKOB Zlín
13:21:00 Fousek Vojtěch RBK0403 1414504 B SK Radioklub Blansko
13:23:00 Hustý Adam TZL0403 2096138 B SKOB Zlín
13:25:00 Krupa Jakub TRI0404 8655414 B TJ TŽ Třinec
13:27:00 Pekárek Tobias TZL0502 2070831 B SKOB Zlín
13:29:00 Damek Ondřej TRI0503 49327 B TJ TŽ Třinec
13:31:00 Štábl Adam KSU0401 2058480 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:33:00 Kovařík Tomáš TRI0400 7200590 B TJ TŽ Třinec
13:35:00 Sláma Šimon LCE0502 2080838 B OOB TJ Slovan Luhačovice
13:37:00 Poláček Tomáš JPV0520 2108908 C Oddíl OS SK Prostějov
13:39:00 Štábl Patrik KSU0606 446437 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk

H16A 3.90 km, 140 m, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:05:00 Doležal Matyáš STE0208 8655382 A SK SKI-OB Šternberk
12:07:00 Mareček Šimon OSN0201 8000543 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:09:00 Richtr Lukáš VPM0204 8656696 A KOS Slavia Plzeň
12:11:00 Link Lukáš STH0205 7204987 A SK Studenec
12:13:00 Malačka Milan DKP0210 446345 A Oddíl OB Kotlářka
12:15:00 Čech Vít AOP0302 8656547 A Orientační Běh Opava
12:17:00 Urbánek Adam ZBM0302 8660426 A SK Žabovřesky Brno
12:19:00 Škácha Vít KAM0309 682695 A OK Kamenice
12:21:00 Štregl Matyáš VRL0301 8636759 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:23:00 Šauli Filip VPM0301 8656560 A KOS Slavia Plzeň
12:25:00 Nechanický Jan OSN0200 8000321 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:27:00 Hecl František KSU0201 2058486 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:29:00 Melišík Martin TAP0200 8654905 A KOB Tretra Praha
12:31:00 Kožina Štěpán PGP0300 8656580 A SK Praga
12:33:00 Světnický František STE0204 8656687 A SK SKI-OB Šternberk
12:35:00 Tokár Radim VPM0300 2049567 A KOS Slavia Plzeň
12:37:00 Vitebský Lukáš TJN0302 8636193 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:39:00 Pipek Ondřej LPU0203 8651710 A OK Lokomotiva Pardubice
12:41:00 Svoboda Radek STE0207 8655381 A SK SKI-OB Šternberk
12:43:00 Milán Jakub TBM0411 8651737 A KOS TJ Tesla Brno
12:45:00 Macek Ondřej LPU0209 8656535 A OK Lokomotiva Pardubice
12:47:00 Haltof Marek TRI0200 9101677 A TJ TŽ Třinec
12:49:00 Waněk Hubert LPU0309 8656616 A OK Lokomotiva Pardubice
12:51:00 Spěváček Vojtěch VPM0205 8627108 A KOS Slavia Plzeň
12:53:00 Hřivna Jakub PGP0305 8662292 A SK Praga
12:55:00 Kostka Jiří AOP0201 8656577 A Orientační Běh Opava
12:57:00 Matuš Vít VRB0202 2067396 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
12:59:00 Kučera Jáchym DOR0301 8660917 A OK Dobříš
13:01:00 Synek Petr DOK0200 8657096 A OK Doksy
13:03:00 Valík Adam AOP0301 8656684 A Orientační Běh Opava
13:05:00 Lukašák Šimon STE0202 8655380 A SK SKI-OB Šternberk
13:07:00 Lička Adam TBM0326 7202856 A KOS TJ Tesla Brno
13:09:00 Mayer Šimon KSH0202 8656537 A OB Kašperské Hory
13:11:00 Šimša Martin PGP0309 8654907 A SK Praga
13:13:00 Coufal Jáchym ZBM0200 8660432 A SK Žabovřesky Brno
13:15:00 Rusin Vojtěch LPU0321 8656610 A OK Lokomotiva Pardubice
13:17:00 Štefan Vít STH0202 7201763 A SK Studenec
13:19:00 Fábera David SHK0305 8656641 A OK Slavia Hradec Králové
13:21:00 Chaloupský Jakub PHK0302 682336 A OK 99 Hradec Králové
13:23:00 Kovářík Tomáš KAM0300 8656648 A OK Kamenice
13:25:00 Rücker Jan HOR0201 8659404 A TJ Jiskra Hořice
13:27:00 Švarc Antonín DKP0203 8020122 A Oddíl OB Kotlářka
13:29:00 Hankovec Hugo KAM0201 436446 A OK Kamenice
13:31:00 Hájek Kryštof TUR0212 8655411 A OOB TJ Turnov

H16B 3.30 km, 110 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:33:00 Dostál František UOL0201 2088178 B SOB Olomouc
13:35:00 Musil Štěpán TBM0305 2075632 B KOS TJ Tesla Brno
13:37:00 Peňáz Radek VRB0313 2092364 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
13:39:00 Oujezdský Matyáš ZBM0307 1111187 C SK Žabovřesky Brno
13:41:00 Bialožyt Marek TRI0301 8629759 B TJ TŽ Třinec
13:43:00 Seidenglanz Jáchym SSU0202 1407427 B SK Severka Šumperk
13:45:00 Štorek David JPV0202 2075675 C Oddíl OS SK Prostějov
13:47:00 Rajman Filip UOL0301 2113074 B SOB Olomouc
13:49:00 Bartík Filip TZL0202 2091549 B SKOB Zlín
13:51:00 Stryk Štěpán KSU0306 229473 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:53:00 Bjolek Michal BFM0305 2087698 A SKOB Frýdek - Místek
13:55:00 Novotný Erik ZLH0301 2020722 B OOB TJ Zlaté Hory
13:59:00 Kundrata Jan TZL0203 7209284 B SKOB Zlín
14:01:00 Blank Noah SKM0201 436930 B KOB Směr Kroměříž
14:03:00 Palát Tomáš ABM0307 332962 B KOB ALFA Brno
14:05:00 Peňáz Vojtěch VRB0303 2092391 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
14:07:00 Patterman Prokop KSU0333 442865 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
14:09:00 Mielec Radomír AOV0301 920660 B OOB TJ Baník Ostrava
14:11:00 Vébr Tomáš HAV0200 515058 C OB Havířov

H18A 4.30 km, 175 m, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:06:00 Pavlovec Dan BOR0001 8655456 A OK Jiskra Nový Bor
12:08:00 Goldschmidt Tobiáš ZBM0003 2045678 C SK Žabovřesky Brno
12:10:00 Bek Jiří CHA0103 436431 A OK Chrastava
12:12:00 Kurák Michal 84S0100 2051399 Akademik TU Košice
12:14:00 Šafář Martin KSU0105 2056308 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:16:00 Roudný Václav LPU0001 8656528 A OK Lokomotiva Pardubice
12:18:00 Měšťan Ondřej TAP0100 7201203 A KOB Tretra Praha
12:20:00 Roudný Martin LPU0002 8656620 A OK Lokomotiva Pardubice
12:22:00 Kovařík Martin TRI0101 7200589 A TJ TŽ Třinec
12:24:00 Galbavý Matěj PHK0007 2059764 A OK 99 Hradec Králové
12:26:00 Panovec Kryštof LCE0011 331216 A OOB TJ Slovan Luhačovice
12:28:00 Metelka Ondřej PHK0101 8656640 A OK 99 Hradec Králové
12:30:00 Šafka Sebastian KAM0101 8221133 A OK Kamenice
12:32:00 Budský Ondřej TJN0105 8656738 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:34:00 Matoušek Matěj KSU0005 2080935 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:36:00 Bílý Jakub LTP0104 7200331 A OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:38:00 Tichý Radomír SHK0000 7300181 A OK Slavia Hradec Králové
12:40:00 Švadlena Michal CHC0101 9990101 A K.O.B. Choceň
12:42:00 Gryc Vojtěch TBM0106 8645931 A KOS TJ Tesla Brno
12:44:00 Ježek Jakub JIL0104 2035716 A OK Jilemnice
12:46:00 Volák Ondřej LPU0010 8656613 A OK Lokomotiva Pardubice
12:48:00 Sedlář Jan TBM0010 7201210 A KOS TJ Tesla Brno
12:50:00 Filipek Sebastian TRI0002 2060277 A TJ TŽ Třinec
12:52:00 Kligl Radim TBM0103 8655419 A KOS TJ Tesla Brno
12:54:00 Janda Ondřej DOR0100 2045310 A OK Dobříš
12:56:00 Nagy Josef TJN0006 8656507 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:58:00 Jirka Mikuláš STE0000 8655377 A SK SKI-OB Šternberk
13:00:00 Valík Tomáš AOP0001 8655384 A Orientační Běh Opava
13:02:00 Zalaba Tomáš SJC0101 7839783 A Sportcentrum Jičín
13:04:00 Tuharský Erik TRI0100 7202876 A TJ TŽ Třinec
13:06:00 Gottstein Jonáš JIL0107 2078455 A OK Jilemnice
13:08:00 Melichar Petr LLI0001 8659416 A TJ Loko Liberec
13:10:00 Synek Antonín DOK0001 8657097 A OK Doksy
13:12:00 Rajnoha David TBM0003 7204496 A KOS TJ Tesla Brno
13:14:00 Janovský Tomáš PGP0101 8636798 A SK Praga
13:16:00 Féder Medard LCE0111 7201802 A OOB TJ Slovan Luhačovice
13:18:00 Rusin Jan LPU0008 8656619 A OK Lokomotiva Pardubice
13:20:00 Adámek Filip ABM0101 8656745 A KOB ALFA Brno
13:22:00 Gajda Jan KAM0105 8656513 A OK Kamenice
13:24:00 Čech Petr SJI0001 8656540 A OK Jihlava
13:26:00 Milán Tomáš ZBM0111 7070007 A SK Žabovřesky Brno

H18B 4.20 km, 115 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:28:00 Janda Přemek TZL0103 53147 B SKOB Zlín
13:30:00 Babišta Antonín KSU0111 53649 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:32:00 Kaděra Vojta HAV0000 301297 C OB Havířov
13:34:00 Zentrich Dušan LCE0012 2082929 A OOB TJ Slovan Luhačovice
13:36:00 Kaprál Jan SSU0000 7207780 B SK Severka Šumperk
13:38:00 Podmolík Jonáš TZL0001 7203464 B SKOB Zlín
13:40:00 Poštulka Lukáš STE0104 2060295 B SK SKI-OB Šternberk
13:42:00 Krč Matěj KSU0101 2058481 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:46:00 Grulich Ondřej KSU0049 2067336 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:48:00 Vavřík Tomáš MOV0004 1403424 B SKOB Ostrava
13:50:00 Kroul Josef KSU0044 2056268 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:52:00 Neumann David STE0101 2027241 B SK SKI-OB Šternberk

H20A 4.50 km, 180 m, 20 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:05:00 Svoboda Michael ZBM9911 0 C SK Žabovřesky Brno
12:07:00 Jíra Tomáš KAM9802 9005139 A OK Kamenice
12:09:00 Thoř Tomáš TUR9904 7201809 A OOB TJ Turnov
12:11:00 Sláma Dušan ASU9843 7204978 R Magnus Orienteering
12:13:00 Hlaváč Ondřej ZBM9901 8651709 R SK Žabovřesky Brno
12:15:00 Florián Vojtěch ABM9901 438043 A KOB ALFA Brno
12:17:00 Škvor Ota KAM9900 8656655 A OK Kamenice
12:19:00 Bendák Jan PHK9800 7681889 R OK 99 Hradec Králové
12:21:00 Šabata Milan SRK9904 7205561 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:23:00 Hrouda Matěj JIL9804 2035717 A OK Jilemnice
12:25:00 Melichar Vojtěch LLI9802 8656608 A TJ Loko Liberec
12:27:00 Sýkora Vojtěch LCE9801 8656697 E OOB TJ Slovan Luhačovice
12:29:00 Koštejn Vít DOK9800 7209363 R OK Doksy
12:31:00 Jílek Ondřej KSU9908 2056285 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:33:00 Novotný Marek TJN9901 8659418 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:35:00 Vystavěl Ondřej JPV9807 8656693 R Oddíl OS SK Prostějov
12:37:00 Starý Ondra PHK9813 2025354 A OK 99 Hradec Králové
12:39:00 Müller Jonáš KSU9906 2053541 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:41:00 Chvátil Šimon PHK9908 8656633 A OK 99 Hradec Králové
12:43:00 Gebrt Jan SHK9801 8656729 R OK Slavia Hradec Králové
12:45:00 Fencl Jonáš LPU9902 8656603 A OK Lokomotiva Pardubice
12:47:00 Kavalír Jáchym PHK9901 7202866 A OK 99 Hradec Králové
12:49:00 Horčička Vít STE9919 8656558 R SK SKI-OB Šternberk
12:51:00 Vandas Daniel PHK9805 8656624 E OK 99 Hradec Králové
12:53:00 Cienciala Jan TRI9801 1400410 A TJ TŽ Třinec
12:55:00 Hirš Otakar ZBM9801 7200360 E SK Žabovřesky Brno
12:57:00 Šenkýř Matěj SJI9902 2045309 A OK Jihlava
12:59:00 Komenda Jan ZBM9902 8660415 A SK Žabovřesky Brno
13:01:00 Karatsiolis Kryštof TUR9901 888618 A OOB TJ Turnov
13:03:00 Michek David TJN9802 8655371 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:05:00 Šrámek Ondřej KSU9909 2053548 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk

H20B 4.10 km, 120 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:11:00 Gilík Marek SOP9904 7207868 B OOB TJ Slezan Opava
13:13:00 Beneš Miroslav KON9915 1418762 B KOB Konice
13:15:00 Vostál Dominik UOL9901 1400425 B SOB Olomouc
13:17:00 Procházka Jakub SOP9903 7207864 B OOB TJ Slezan Opava
13:19:00 Müller Tomáš OTK9901 433087 B OOB TJ Jiskra Otrokovice
13:21:00 Procházka Zdeněk SOP9901 7209362 B OOB TJ Slezan Opava

H21E 6.00 km, 275 m, 25 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Minář Marek ASU9444 8396969 E Magnus Orienteering
12:02:00 Kamenický Matěj LPU9036 8137666 R OK Lokomotiva Pardubice
12:04:00 Kettner Vojtěch KAM9601 8644887 E OK Kamenice
12:06:00 Semrád Ladislav CHC9701 8053577 R K.O.B. Choceň
12:08:00 Luštický Martin TUR8700 7092626 C OOB TJ Turnov
12:10:00 Semík Ondřej KAM9401 920683 E OK Kamenice
12:12:00 Nožka Radek LPU9005 8656519 E OK Lokomotiva Pardubice
12:14:00 Navrátil Boris KAM9203 8656539 C OK Kamenice
12:16:00 Schuster Marek SSU9303 995871 E SK Severka Šumperk
12:18:00 Mokrý Stanislav ZBM9202 8660442 C SK Žabovřesky Brno
12:20:00 Kolovský František LPM9202 8656683 E OK Lokomotiva Plzeň
12:22:00 Chloupek Adam ZBM9300 995849 R SK Žabovřesky Brno
12:24:00 Dlabaja Štěpán TZL8508 8185818 R SKOB Zlín
12:26:00 Valeš Jiří LPM9502 8656689 R OK Lokomotiva Plzeň
12:28:00 Ondráček Radim EKP7414 2045232 C VŠTJ Ekonom Praha
12:30:00 Rollier Baptiste PHK8200 1394262 E OK 99 Hradec Králové
12:32:00 Nykodým Miloš ZBM9005 8091209 E SK Žabovřesky Brno
12:34:00 Zbranek Roman TZL8808 8422248 R SKOB Zlín
12:36:00 Kettner Lukáš KAM9403 8654886 C OK Kamenice
12:38:00 Procházka David LPU9113 8656511 R OK Lokomotiva Pardubice
12:40:00 Přibyl Bronislav TZL8603 53362 C SKOB Zlín
12:42:00 Cahel Marek LCE8803 889288 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:44:00 Zvěřina Petr LPU8208 8656529 R OK Lokomotiva Pardubice
12:46:00 Zimmermann Štěpán ZBM9101 8660448 E SK Žabovřesky Brno
12:48:00 Smola Michal TZL8131 515174 R SKOB Zlín
12:50:00 Grundmann Jan LPU9410 8654891 R OK Lokomotiva Pardubice
12:52:00 Remeš Petr SHK9403 8655415 C OK Slavia Hradec Králové
12:54:00 Klusáček Jan ZBM9301 899179 C SK Žabovřesky Brno
12:56:00 Tomanek Daniel KSU7410 7200324 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:58:00 Glonek Jakub AOP9602 1625050 R Orientační Běh Opava
13:00:00 Wolf Filip TUR9701 9101181 R OOB TJ Turnov
13:02:00 Horvát Petr ASU9447 8644873 E Magnus Orienteering
13:04:00 Král Vojtěch SSU8841 8629754 E SK Severka Šumperk
13:06:00 Horyna Roman LCE7602 1399000 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:08:00 Poklop Martin SSU8802 1007536 E SK Severka Šumperk
13:10:00 Hájek Daniel ZBM8919 9890118 E SK Žabovřesky Brno
13:12:00 Zimmermann Jakub KON8911 8645930 C KOB Konice
13:14:00 Kubelka Tomáš LPU9307 8644885 E OK Lokomotiva Pardubice
13:16:00 Zháňal Jan ZBM8721 8660422 C SK Žabovřesky Brno
13:18:00 Kubina Filip 43S8900 2095924 ŠK Sandberg Bratislava
13:20:00 Kelbl Vladimír ZBM9711 9201063 R SK Žabovřesky Brno

H21A 5.70 km, 240 m, 24 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Klusáček Matěj LCE8903 303927 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:02:00 Kantor Ondřej TRI9103 8656669 R TJ TŽ Třinec
12:04:00 Panovec Jan VIC8931 8066608 C OB Vizovice
12:06:00 Hájek Adam KAM9202 2019240 C OK Kamenice
12:08:00 Šesták Jakub RBK9001 682360 C SK Radioklub Blansko
12:10:00 Novotný Jiří TZL8001 515192 C SKOB Zlín
12:12:00 Hubáček Josef LCE6127 2017666 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:14:00 Skyva Petr STE6501 1007547 C SK SKI-OB Šternberk
12:16:00 Kořan Pavel VBM7401 889316 C VSK Mendelu Brno
12:18:00 Besta Lukáš KNC8101 303945 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:20:00 Holas Tomáš AOP7802 1400441 C Orientační Běh Opava
12:22:00 Fendrych Michal STE7607 52503 C SK SKI-OB Šternberk
12:24:00 Schäfer Jan TZL9301 681864 C SKOB Zlín
12:26:00 Švirák Ondřej ZBM9103 8660443 R SK Žabovřesky Brno
12:28:00 Mušínský Tomáš ASU9348 920667 R Magnus Orienteering
12:30:00 Rozsíval Alois KSU9142 2067335 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:32:00 Kafka Miloš LPU8608 886290 C OK Lokomotiva Pardubice
12:34:00 Hlaváč Jiří TBM6116 515497 C KOS TJ Tesla Brno
12:36:00 Balcar Aleš PHK8602 995886 C OK 99 Hradec Králové
12:40:00 Liščinský Tomáš ZBM8411 2103680 C SK Žabovřesky Brno
12:42:00 Argaláš Michal TRI9301 887630 C TJ TŽ Třinec
12:44:00 Vlach Jiří AOV7900 7202896 C OOB TJ Baník Ostrava
12:46:00 Finstrle Luděk ZBM7902 2067240 C SK Žabovřesky Brno
12:48:00 Váňa Martin TUR8401 1840303 C OOB TJ Turnov
12:50:00 Matuš Vojtěch VRB9606 2067391 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
12:52:00 Zlámal David SJC9603 8053542 C Sportcentrum Jičín
12:54:00 Pýcha Lukáš SNA8402 9617 C TJ START Náchod
12:56:00 Kadeřávek Petr PHK7605 9399 C OK 99 Hradec Králové
12:58:00 Hraboš Matěj ASU9547 7698697 C Magnus Orienteering
13:00:00 Jílek Jakub KSU9202 2058482 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:02:00 Pekárek Evžen TZL7007 7848411 C SKOB Zlín
13:04:00 Turczer Petr KSU7945 515179 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:06:00 Zelenka Tomáš PHK9001 886259 C OK 99 Hradec Králové
13:08:00 Drábek Jan ZBM8511 49690 C SK Žabovřesky Brno
13:10:00 Schulhof Jan TUR8900 8627110 R OOB TJ Turnov
13:12:00 Ehl Jiří TBM7701 887901 C KOS TJ Tesla Brno
13:14:00 Dvorský Vojtěch SKM9401 2045216 C KOB Směr Kroměříž
13:16:00 Skoupý Jan STE9411 2027239 C SK SKI-OB Šternberk
13:18:00 Janda Martin DOB8002 920696 C KOB Dobruška
13:20:00 Mazal Zdeněk VBM8103 7207858 C VSK Mendelu Brno
13:22:00 Zavřel Michal KRN6804 52643 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
13:24:00 Janovský Tomáš PGP6401 8632139 C SK Praga
13:26:00 Slováček Tomáš TZL8002 2084933 C SKOB Zlín
13:28:00 Bialožyt Michal ZBM8707 995883 C SK Žabovřesky Brno
13:30:00 Mikel David TZL9703 8662440 C SKOB Zlín
13:32:00 Montero Cárceles Elmar MOV9602 1415225 C SKOB Ostrava
13:34:00 Otruba Karel PLU7917 2035148 C TJ SOKOL Plumlov
13:36:00 Bencúr Juraj LCE7701 682377 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:38:00 Červinka Jan OKP8901 8002400 C SK OK 24 Praha
13:40:00 Zicha Jiří LCE7708 51609 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:42:00 Polášek Jan TZL8601 52340 C SKOB Zlín
13:44:00 Václavek Tomáš STE5809 8656374 C SK SKI-OB Šternberk
13:46:00 Král Václav SSU8243 332966 C SK Severka Šumperk
13:48:00 Netuka Vojtěch SHK9701 8656727 R OK Slavia Hradec Králové
13:50:00 Mielec Jaromír AOP9701 515123 C Orientační Běh Opava
13:52:00 Tomeš Jaroslav DKP8109 2080999 C Oddíl OB Kotlářka
13:54:00 Nečas Jiří TZL9101 7887934 C SKOB Zlín
13:56:00 Illner Vojtěch DKP9600 899156 C Oddíl OB Kotlářka
13:58:00 Pešek Ondřej CHC8502 2025363 C K.O.B. Choceň

H21B 4.80 km, 180 m, 21 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:23:00 Vlažný Jan LCE8901 52707 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:25:00 Rýdel Jiří 1VZ9200 428234 ranovačka
13:27:00 Zikmund Zdeněk NPA6705 7003002 C SK LOB Nová Paka
13:29:00 Jordanov Alexandr ZBM9503 8660419 C SK Žabovřesky Brno
13:31:00 Zapletal Martin STE8500 500268 C SK SKI-OB Šternberk
13:33:00 Navrátil Marek KYL7100 9005224 C SK SP Kylešovice
13:35:00 Frainšic Michal BFM8303 443092 C SKOB Frýdek - Místek
13:39:00 Němeček Jan KAM9300 52282 C OK Kamenice
13:41:00 Ransdorf Jakub TAP9805 8655405 B KOB Tretra Praha
13:43:00 Andrš Petr ZAM8401 7210085 C OB TJ Sokol Žamberk
13:45:00 Otrusina Jan ABM9210 7209784 C KOB ALFA Brno
13:47:00 Verner Tomáš VBM8204 49679 C VSK Mendelu Brno
13:51:00 Synek Antonín DOK7800 7200371 C OK Doksy
13:55:00 Peterek Vít SOP8600 980372 C OOB TJ Slezan Opava
13:57:00 Tomášek Tomáš STE8000 2108900 C SK SKI-OB Šternberk
13:59:00 Palát Petr ABM7415 52056 C KOB ALFA Brno

H21C 4.30 km, 155 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:27:00 Kutílek Jakub LPU8609 2079499 C OK Lokomotiva Pardubice
13:29:00 Pauschek Karel ZBM8509 8660430 C SK Žabovřesky Brno
13:33:00 Hrazdil Jiří ZBM8418 8660449 C SK Žabovřesky Brno
13:37:00 Dressler Jan SBK7911 2045244 C KOB START Blansko, z. s.
13:39:00 Svízela Vojtěch LCE9101 331424 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:41:00 Nebeský Daniel KAM9404 2102810 C OK Kamenice

H35B 4.50 km, 160 m, 20 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:13:00 Dittrich Pavel SKM7501 52207 C KOB Směr Kroměříž
13:15:00 Novotný Milan PHK6502 2045248 C OK 99 Hradec Králové
13:19:00 Mašata Roman PHK7107 515050 C OK 99 Hradec Králové
13:21:00 Videcký Jan KSU7504 446440 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:23:00 Otrusina Jiří JPV8201 1602629 C Oddíl OS SK Prostějov
13:25:00 Hladký Viktor VAM8201 7003026 C OOB Vamberk
13:27:00 Morávek Martin SRK7701 7207351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
13:29:00 Popieluch Michal BFM7301 2059751 C SKOB Frýdek - Místek
13:31:00 Rotek Pavel ZBM7704 2103682 C SK Žabovřesky Brno
13:33:00 Janků Marek STE7102 2080826 C SK SKI-OB Šternberk
13:35:00 Hřivna Štěpán PGP7507 7201813 C SK Praga
13:37:00 Svoboda Ondřej SHK7605 9101116 C OK Slavia Hradec Králové
13:39:00 Hanousek Kamil RBK7401 2115695 C SK Radioklub Blansko
13:41:00 Marek Antonín STE7501 2049564 C SK SKI-OB Šternberk
13:43:00 Šklíba Jan SRK7501 7204489 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
13:45:00 Hepnar Luboš STE6307 8655386 C SK SKI-OB Šternberk
13:47:00 Mikluš Marián 47S7200 8000029 TJ Rapid Bratislava
13:49:00 Kučera Pavel DOR7101 7207345 C OK Dobříš
13:51:00 Stehlík Miroslav ZBM8208 8009153 C SK Žabovřesky Brno
13:53:00 Horký Jan UOL7100 2020741 C SOB Olomouc
13:55:00 Volkov Alexander 38S8000 1301900 Slávia ŽU Žilina
13:57:00 Chupek Jozef VZA7102 7204980 Slávia ŽU Žilina
13:59:00 Tomášek Petr STE8001 52462 C SK SKI-OB Šternberk
14:01:00 Walaski Antonín TRI8006 416124 C TJ TŽ Třinec
14:03:00 Paulíček Michal UOL7701 2118494 C SOB Olomouc

H40B 4.30 km, 130 m, 20 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:22:00 Kunčar Vít LCE6602 889307 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:24:00 Fousek Martin RBK7801 1413717 C SK Radioklub Blansko
13:26:00 Chrást Tomáš STH7401 7203467 C SK Studenec
13:28:00 Slezák Libor LCE6207 889301 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:30:00 Peřinka Jan AOP6301 887168 C Orientační Běh Opava
13:32:00 Musil Radek 1DC7600 7300475 Targa Orienteering
13:34:00 Šmelík Juraj LCE6603 7208215 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:36:00 Kovalčík Tomáš AOP7301 2085619 C Orientační Běh Opava
13:38:00 Šrámek Jaromír KSU5801 515101 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:40:00 Ježek Petr RBK7201 7300188 C SK Radioklub Blansko
13:42:00 Rytíř Michal SKM7325 7210886 C KOB Směr Kroměříž
13:44:00 Hecl Miloš KSU7601 886296 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:46:00 Borunský Tomáš AOP7402 682655 C Orientační Běh Opava
13:48:00 Vlček Roman SKM7000 7200330 C KOB Směr Kroměříž
13:50:00 Binar Robert OOL7501 681853 C SK Haná orienteering
13:52:00 Pernička Petr TZL7336 7207038 C SKOB Zlín
13:56:00 Daněk Roman SBK7541 8008112 C KOB START Blansko, z. s.
13:58:00 Tuharský Martin TRI7702 7863 C TJ TŽ Třinec
14:00:00 Pěček Vítězslav SKM7104 52199 C KOB Směr Kroměříž
14:02:00 Smékal David UOL7503 886282 C SOB Olomouc
14:04:00 Valík Luděk AOP7101 7203322 C Orientační Běh Opava
14:06:00 Byrtus Petr TRI7703 49341 C TJ TŽ Třinec
14:08:00 Martan Jiří VLI7300 7999888 C Slavia Liberec orienteering
14:10:00 Sedlář Petr TBM7319 410254 C KOS TJ Tesla Brno
14:12:00 Beránek Miroslav ZBM7705 2111737 C SK Žabovřesky Brno
14:14:00 Dušek Vladimír TBM7400 2083369 C KOS TJ Tesla Brno
14:16:00 Blažek Petr SJH7402 2051486 C SJH Jindřichův Hradec
14:18:00 Cveček Martin PVP7400 8629813 C VSS Přírodověda Praha
14:20:00 Krtička Luděk SSU7847 7204982 C SK Severka Šumperk
14:22:00 Milán Pavel TBM7227 7070007 C KOS TJ Tesla Brno

H45B 4.10 km, 130 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 Vrána Jan UOL7300 7300185 C SOB Olomouc
12:03:00 Zentrich David OTK7101 53323 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
12:05:00 Klech Richard VRB7201 436946 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
12:07:00 Švestka Vítězslav KVS7301 53372 C SKOB Kobra Vsetín
12:09:00 Mielec Jaromír AOV6901 515430 C OOB TJ Baník Ostrava
12:11:00 Škapa Marek MOV7102 52778 C SKOB Ostrava
12:13:00 Bílý Petr LTP6805 51279 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:15:00 Svěchota Milan MOV7202 9101186 C SKOB Ostrava
12:17:00 Vlastník Zdeněk JIL6901 2060259 C OK Jilemnice
12:21:00 Berger Tomáš MOV6901 52771 C SKOB Ostrava
12:23:00 Valenta Jiří SSU6301 51508 C SK Severka Šumperk
12:25:00 Lička Lukáš VBM7301 7204512 C VSK Mendelu Brno
12:27:00 Smolka Martin STE7100 2027234 C SK SKI-OB Šternberk
12:29:00 Kunz Martin BBM7101 553435 C BETA URSUS Orienteering
12:31:00 Nechanický Pavel OSN7209 7205006 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:33:00 Vavřík René MOV7000 1403416 C SKOB Ostrava
12:35:00 Kašpar Jaroslav KSU7004 2069100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:37:00 Bednařík Aleš VLI7309 2049578 C Slavia Liberec orienteering
12:39:00 Mikoška Eman STE7103 2112775 C SK SKI-OB Šternberk
12:41:00 Mayer Tomáš KSH6900 416184 C OB Kašperské Hory
12:43:00 Kovářík Tomáš KAM6901 51498 C OK Kamenice
12:45:00 Novotný Tomáš ZLH7001 7001234 C OOB TJ Zlaté Hory
12:47:00 Schäfer Michal TZL6304 7209288 C SKOB Zlín
12:49:00 Gola Miroslav VIC6808 2451515 C OB Vizovice
12:51:00 Vrubel Karel TZL6401 7210876 C SKOB Zlín
12:53:00 Vébr Radek HAV7103 515066 C OB Havířov
12:55:00 Strakoš Bohumil TZL6345 7209290 C SKOB Zlín
12:57:00 Bernatík Aleš SFM7201 2023813 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek
12:59:00 Láznička Robert TZL6309 53368 C SKOB Zlín
13:01:00 Silnoušek Jiří STE7200 2073426 C SK SKI-OB Šternberk
13:03:00 Vach Vladimír KOR6900 2106728 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
13:05:00 Kohout Josef SHK6902 2017669 C OK Slavia Hradec Králové
13:07:00 Škácha Michal KAM7102 7201769 C OK Kamenice
13:09:00 Mudrák Pavel TBM6900 52680 C KOS TJ Tesla Brno
13:13:00 Procházka Josef KON7219 2083412 C KOB Konice

H50B 4.00 km, 130 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:19:00 Sanna Roberto DKP6703 9180967 C Oddíl OB Kotlářka
13:21:00 Svoboda Martin BFM6701 2113067 C SKOB Frýdek - Místek
13:23:00 Richtr Aleš VPM6601 51686 C KOS Slavia Plzeň
13:25:00 Raclavský Vladislav UOL6600 2087712 C SOB Olomouc
13:27:00 Antonowicz Jerzy STE6800 504405 C SK SKI-OB Šternberk
13:29:00 Štorek Petr JPV6505 2075678 C Oddíl OS SK Prostějov
13:31:00 Tesař Jiří AOP6702 352349 C Orientační Běh Opava
13:33:00 Šimek Roman UOL6503 2011817 C SOB Olomouc
13:35:00 Jeřábek Luboš JPV6112 2092403 C Oddíl OS SK Prostějov
13:37:00 Matoušek Milan KSU6701 2058461 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:39:00 Řeháček Petr SBR6302 51873 C SKOB Bruntál
13:41:00 Mlynárik Peter ZBM6526 876002 C SK Žabovřesky Brno
13:43:00 Vandas Luděk VAM6601 9111166 C OOB Vamberk
13:45:00 Hájek Martin KYL6801 515149 C SK SP Kylešovice
13:47:00 Zatloukal Tomáš ZLH6701 420422 C OOB TJ Zlaté Hory
13:49:00 Schuster Martin AOP6502 8662321 C Orientační Běh Opava
13:51:00 Grepl Ladislav KON6111 433100 C KOB Konice
13:53:00 Sklenář Josef SBR6601 7200586 C SKOB Bruntál
13:55:00 Květoň Vladimír KSU6800 2090700 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:59:00 Ptáček Pavel BBM6508 980377 C BETA URSUS Orienteering
14:03:00 Krejčík Zbyněk TZL5704 8071221 C SKOB Zlín
14:05:00 Holec Honza MOV6701 9101189 C SKOB Ostrava
14:07:00 Vítek Zbyněk PTE6622 8828 C TJ Sokol Ptení
14:09:00 Pernica Jiří UOL6501 52478 C SOB Olomouc
14:11:00 Cetl Vladimír AOP6602 0 C Orientační Běh Opava
14:13:00 Pollák Jozef 84S6000 920651 Akademik TU Košice
14:15:00 Vodička Luděk SBR5501 51913 C SKOB Bruntál
14:17:00 Bendák Petr LTU6500 2085654 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
14:19:00 Navrátil Rostislav TRI6601 8655 C TJ TŽ Třinec
14:21:00 Navrátil Václav KON6427 1417263 C KOB Konice
14:23:00 Hadač Miroslav AOP6501 8656723 C Orientační Běh Opava
14:25:00 Holinka Martin ZPV6712 8851 C KOB ZPV Prostějov

H55B 3.60 km, 120 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:03:00 Korpas Jaroslav LBM6113 1409878 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
12:05:00 Ryšavý Jiří OOP5803 2049558 C TJ Opava
12:07:00 Chmelař Miroslav JPV6217 9998666 C Oddíl OS SK Prostějov
12:09:00 Melichar Jaromír LLI6301 2092413 C TJ Loko Liberec
12:11:00 Hirš Libor VBM6000 7201772 C VSK Mendelu Brno
12:15:00 Janů Zdeněk KSU5749 886293 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:17:00 Kožina Petr PGP6000 1700084 C SK Praga
12:19:00 Jakobi Zdeněk HAV5701 1421900 C OB Havířov
12:21:00 Bednář Jan UOL5402 52473 C SOB Olomouc
12:23:00 Plášek Martin LCE6118 52702 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:25:00 Juračka Zdeněk HAV5702 52752 C OB Havířov
12:27:00 Sklenář Miroslav AOP6302 7200359 C Orientační Běh Opava
12:29:00 Lužný Ladislav HAV6000 8660919 C OB Havířov
12:31:00 Jaroš Vojtěch ZPV5706 231248 C KOB ZPV Prostějov
12:33:00 Kulhavý Josef SRK5701 681857 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:35:00 Višňa Milan OOL5904 307337 C SK Haná orienteering

H60B 3.60 km, 100 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:37:00 Knap Jan LPU5101 51105 C OK Lokomotiva Pardubice
12:39:00 Rychlý Miloš OOP5302 49416 C TJ Opava
12:41:00 Piják Jaroslav SPE5801 1407868 KOB Sokol Pezinok
12:43:00 Trejtnar Pavel KUN5801 9014 C TJ Sokol Kunvald
12:45:00 Robotka Libor PBM5303 7209359 C TJ Spartak 1. Brněnská
12:47:00 Bialožyt Miroslav TRI5701 8789 C TJ TŽ Třinec
12:49:00 Štěpánek Jiří LBM5401 2122244 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
12:51:00 Juřeník Josef MOV5201 52774 C SKOB Ostrava
12:55:00 Zdráhal Robert OOL5707 895219 C SK Haná orienteering
12:57:00 Slováček Rudolf TZL5402 2070844 C SKOB Zlín
12:59:00 Potěšil Václav VBM5613 53237 C VSK Mendelu Brno
13:01:00 Albert František OOL5804 52531 C SK Haná orienteering
13:03:00 Háj Bohumil TZL5601 53341 C SKOB Zlín

H65B 3.40 km, 100 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:09:00 Jurčák Karel SOP5101 8656584 C OOB TJ Slezan Opava
13:11:00 Dvořák Vlastimil BOV4901 51370 C TJ Baník Ostrava OKD
13:15:00 Babák Jiří ZLH4801 352318 C OOB TJ Zlaté Hory
13:17:00 Polínek Jaroslav OTK5300 2067305 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
13:19:00 Hrbas Vladimír KVS5301 2021858 C SKOB Kobra Vsetín
13:21:00 Novotný Stanisl ZLH4800 52762 C OOB TJ Zlaté Hory
13:23:00 Šidla Antonín OTK4601 433083 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
13:25:00 Skácel Jaroslav KON4617 341715 C KOB Konice
13:27:00 Jelínek Vít TZL5102 7209285 C SKOB Zlín
13:29:00 Peška Antonín HLV4801 416088 C KČT - OB Holešov
13:31:00 Komárek Jaromír KSU4900 52616 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:33:00 Ptáček Ladislav BBM5300 2113090 C BETA URSUS Orienteering
13:35:00 Jelínek Petr TZL4902 7300470 C SKOB Zlín
13:37:00 Zeman Ludvík BFM5301 2113053 C SKOB Frýdek - Místek

H70B 3.30 km, 100 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:41:00 Vlach Oldřich BOV4403 2060210 C TJ Baník Ostrava OKD
13:43:00 Horký Jan UOL4600 52438 C SOB Olomouc
13:45:00 Kašpar Josef HOB4601 51937 C SKOB Horní Benešov
13:47:00 Dokoupil Vladimír VBM4806 53305 C VSK Mendelu Brno
13:49:00 Klech Josef HOB4701 51939 C SKOB Horní Benešov
13:53:00 Hrobař Rudolf SRK4702 9798 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
13:55:00 Ptáček Jiří BOV4401 1421897 C TJ Baník Ostrava OKD
13:57:00 Dospíšil Jaroslav SBR4501 51905 C SKOB Bruntál
13:59:00 Šmakal Pavel TZL4801 2049597 C SKOB Zlín
14:01:00 Blažek Václav SBR4701 51904 C SKOB Bruntál
14:03:00 Sklenář Antonín STE4801 52517 C SK SKI-OB Šternberk
14:05:00 Toman Stanislav SBR4801 51917 C SKOB Bruntál

H75B 3.20 km, 100 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:34:00 Beneš Karel HAV4201 1421901 C OB Havířov
13:36:00 Mikulecký Jan PHK3801 9005137 C OK 99 Hradec Králové
13:38:00 Láznička Alois TZL3613 425533 C SKOB Zlín
13:40:00 Kroupa Jaroslav ZPV4012 52869 C KOB ZPV Prostějov
13:44:00 Ostřanský Josef SSU4302 52549 C SK Severka Šumperk
13:48:00 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín

H80B 2.70 km, 85 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:32:00 Valla Stanislav TZL3125 53321 C SKOB Zlín

P 3.00 km, 65 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Slováček Ondřej TZL0902 52212 C SKOB Zlín
12:00:00 Smisitelová Markéta KOR7452 2061852 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
12:00:00 Štábl Roman KSU7501 446432 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:00:00 Tomanková Martina KSU7552 2058462 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:00:00 Tomanková Alice KSU0959 52617 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:00:00 Frainšicová Kateřina BFM8651 443086 SKOB Frýdek - Místek
12:00:00 Cetlová Helena AOP7550 0 C Orientační Běh Opava
12:00:00 Šubrt Zdeněk UOL4201 52467 C SOB Olomouc
12:00:00 Bernatíková Šárka SFM7151 49487 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek
12:00:00 Vítková Miroslava PTE6952 8826 C TJ Sokol Ptení
12:00:00 Rozsívalová Petra KON8063 2112772 C KOB Konice
12:00:00 Hozík Štěpán TZL0806 2113058 C SKOB Zlín
12:00:00 Dittrich Matouš SKM1000 436931 C KOB Směr Kroměříž
12:00:00 Matušková Kateřina 3KC4700 0 Matušková
12:00:00 Tesařová Lucie AOP1451 331752 C Orientační Běh Opava
12:00:00 Walaská Klára TRI0950 2102570 C TJ TŽ Třinec
12:00:00 Berounská Helena VSP7257 411611 C USK Praha
12:00:00 Volencová Ivana OTK5250 2103245 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
12:00:00 Vývodová Zuzana MOV6952 2027932 C SKOB Ostrava
12:00:00 Urbánková Šárka SFMXXXX 49485 OOB TJ Sokol Frýdek-Místek
12:00:00 Holý Štěpán SBR0802 51914 C SKOB Bruntál
12:00:00 Holý Ondřej SBR7600 52493 C SKOB Bruntál
12:00:00 Pekárek David TZL1000 2121129 C SKOB Zlín
12:00:00 Buráňová Hana 9MX7050 2108870 BzB
12:00:00 Buráň Zdeněk 9MX5800 2127637 BzB
12:00:00 Krtičková Soňa SSU7650 1413897 C SK Severka Šumperk
12:00:00 Krtička Mikuláš SSU1100 52563 C SK Severka Šumperk
12:00:00 Krtička Antonín SSU1000 52578 C SK Severka Šumperk
12:00:00 Volkova Maja 38S0950 502260 Slávia ŽU Žilina
12:00:00 Valyavka Viktoriya 38S0850 502256 Slávia ŽU Žilina
12:00:00 Matušková Kateřina RBK7474 2111809 C SK Radioklub Blansko
12:00:00 Jelínková Jana TZL6556 920669 C SKOB Zlín
12:00:00 Popieluchová Ivona BFM7453 2102855 C SKOB Frýdek - Místek
12:00:00 Popieluchová Michaela BFM0457 2087518 C SKOB Frýdek - Místek
12:00:00 Hozík David 64Z7700 0 Nukleární šneci
12:00:00 Šimková Eva ASUXXCC 0 Magnus Orienteering
12:00:00 Poštulková Milada STE6850 2080842 C SK SKI-OB Šternberk
12:00:00 Zatloukalová Eva ZLH7051 2027210 C OOB TJ Zlaté Hory
12:00:00 Zatloukalová Hana ZLH0150 224900 C OOB TJ Zlaté Hory
12:00:00 Krumpholcová Jarmila HOB5655 301308 C SKOB Horní Benešov
12:00:00 Mašláňová Ema TZL0955 8411 C SKOB Zlín
12:00:00 Mašláň Prokop TZL1005 52223 C SKOB Zlín

T 4.50 km, 150 m, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Krhut Libor HAV6302 303932 C OB Havířov
12:00:00 Vývoda Zdeněk MOV6702 2027243 C SKOB Ostrava
12:00:00 Heiser Kamil SSU7301 52553 C SK Severka Šumperk
12:00:00 Klumpar Filip 5QC0001 0 Neregistrovaní - Klumpar
12:00:00 Pavlačka Ondřej ODR8100 51303 C SKOB Odry
12:00:00 Fialová Tereza TZL9090 887934 SKOB Zlín
12:00:00 Hlava Miroslav KON6515 500581 C KOB Konice
12:00:00 Haluzová Štěpánka SBR0450 51874 C SKOB Bruntál
12:00:00 Rusin Jan BRU7601 2032383 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
12:00:00 Poštulka Zdenek STE6600 2080962 C SK SKI-OB Šternberk
12:00:00 Poštulka Tomáš STE9700 2060296 C SK SKI-OB Šternberk
12:00:00 Vojvodík Martin 7SC7401 2109761 Neregistrovaní - MOV
12:00:00 Mervartová Kristýna SHK9150 897388 C OK Slavia Hradec Králové
12:00:00 Poláček Luboš JPV7214 2112735 C Oddíl OS SK Prostějov
12:00:00 Janů Zdeněk KSU9045 886292 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:00:00 Buiová Andrea KSU9090 446450 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:00:00 Vavříková Iveta MOV7450 2025346 C SKOB Ostrava
12:00:00 Štrosová Jana MOV0051 52780 C SKOB Ostrava
12:00:00 Seidenglanz Marek SSU7401 2067988 C SK Severka Šumperk
12:00:00 Štětínský Pavel MOV7104 2027246 C SKOB Ostrava
12:00:00 Ebner Zdeněk KON8215 0 C KOB Konice
12:00:00 Matuška Pavel RBK7001 2801035 C SK Radioklub Blansko
12:00:00 Maťátková Marcela STE7159 52532 C SK SKI-OB Šternberk
12:00:00 Janků Renata STE7251 52502 C SK SKI-OB Šternberk
12:00:00 Rückerová Šárka HOR0050 2025352 B TJ Jiskra Hořice
12:00:00 Rücker Petr HOR6500 2035741 C TJ Jiskra Hořice
12:00:00 Bjolek Lukáš BFM7601 2113076 C SKOB Frýdek - Místek