Logo

Startovka závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava

Klubová startovka

Datum:
09.06.2018
Místo konání:
Hrabová
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering
Mapa:
Ředitel závodu:
Křečková Lenka
Hlavní rozhodčí:
Aleš David - R1
Stavitel tratí:
Hrobař Štěpán - R1
Kluby:
38S     39S     43S     47S     AKE     SPE     VZA     ABM     AOP     AOV     ASU     BBM     BFM     BOR     BOV     BRU     CTB     DKP     DOB     DOK     DOR     EKP     HAV     HLV     HOB     HOR     CHA     CHC     JIL     JPV     KAM     KNC     KON     KOR     KRL     KRN     KSH     KSU     KUN     KVS     KYL     LBM     LCE     LLI     LPM     LPU     LTP     LTU     MOV     NEK     NPA     ODR     OKP     OOL     OOP     OSN     OTK     PBM     PGP     PHK     PLU     PTE     PVP     RBK     RIC     ROZ     SBK     SBR     SFM     SHK     SJC     SJH     SJI     SKM     SNA     SOP     SRK     SSU     STB     STE     STH     TAP     TBM     TJN     TRI     TUR     TZL     UOL     VAM     VBM     VIC     VLI     VPM     VRB     VRL     VSP     ZAM     ZBM     ZLH     ZPV     Ostatní kluby
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Volkova Maja 38S0950 502260 P
12:00:00 Valyavka Viktoriya 38S0850 502256 P
12:56:00 Volkov Maksym 38S0700 2111798 H12C
13:05:00 Denysenko Tamara 38S6150 7200270 D55B
13:55:00 Volkov Alexander 38S8000 1301900 H35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:51:00 Molnárová Monika 39S9450 8122122 D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:18:00 Kubina Filip 43S8900 2095924 H21E
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:47:00 Mikluš Marián 47S7200 8000029 H35B
14:10:00 Miklušová Dagmar 47S7350 8123457 D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:06:00 Weissová Ĺuboslava 84S0250 2032149 D16A
12:12:00 Kurák Michal 84S0100 2051399 H18A
12:15:00 Mušinská Eva 84S6450 2032145 D50B
14:13:00 Pollák Jozef 84S6000 920651 H50B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:41:00 Piják Jaroslav SPE5801 1407868 H60B
13:01:00 Pijáková Iveta SPE6251 1407866 D55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:20:00 Chupeková Silvia VZA7251 7204971 D35B
13:57:00 Chupek Jozef VZA7102 7204980 H35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:02:00 Palátová Renáta ABM0655 2054645 C D12C
12:07:00 Rada Štěpán ABM0404 420418 B H14B
12:15:00 Florián Vojtěch ABM9901 438043 A H20A
13:12:00 Plášková Anna ABM0152 2056310 B D18B
13:20:00 Adámek Filip ABM0101 8656745 A H18A
13:22:00 Mulíčková Markéta ABM0362 8656699 A D16A
13:45:00 Otrusina Jan ABM9210 7209784 C H21B
13:59:00 Palát Petr ABM7415 52056 C H21B
14:03:00 Palát Tomáš ABM0307 332962 B H16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Cetlová Helena AOP7550 0 C P
12:00:00 Tesařová Lucie AOP1451 331752 C P
12:15:00 Čech Vít AOP0302 8656547 A H16A
12:20:00 Holas Tomáš AOP7802 1400441 C H21A
12:27:00 Sklenář Miroslav AOP6302 7200359 C H55B
12:30:00 Kovalčíková Alena AOP0751 49438 C D12C
12:32:00 Holasová Šarka AOP7853 51190 C D35B
12:32:00 Holas Štěpán AOP0900 2111725 C H12C
12:38:00 Pachmannová Iva AOP0852 232251 C D12C
12:41:00 Schusterová Martina AOP6551 416142 C D50B
12:42:00 Holasová Barbora AOP0651 51195 B D12C
12:44:00 Borunský Matěj AOP0600 428264 B H12C
12:45:00 Pachmannová Hana AOP7252 361977 C D40B
12:46:00 Cetlová Karolína AOP0752 2091596 C D12C
12:48:00 Kovalčík Petr AOP0901 49430 C H12C
12:49:00 Kovalčíková Eva AOP7852 51197 C D40B
12:50:00 Kovalčíková Anna AOP0453 8796 B D14B
12:54:00 Pachmannová Katka AOP0551 361953 B D14B
12:54:00 Čechová Klára AOP9951 2045206 A D20A
12:55:00 Kostka Jiří AOP0201 8656577 A H16A
12:58:00 Cetlová Magdaléna AOP0552 2091591 B D14B
12:58:00 Glonek Jakub AOP9602 1625050 R H21E
12:59:00 Švejdíková Yvona AOP6351 49361 C D55B
13:00:00 Valík Tomáš AOP0001 8655384 A H18A
13:03:00 Valík Adam AOP0301 8656684 A H16A
13:06:00 Kašparová Šárka AOP7251 52295 C D21A
13:14:00 Cetl Jan AOP0902 307338 C H12C
13:25:00 Valíková Petra AOP7351 980374 C D40B
13:30:00 Peřinka Jan AOP6301 887168 C H40B
13:31:00 Tesař Jiří AOP6702 352349 C H50B
13:32:00 Klechová Karolína AOP0452 436929 B D14B
13:36:00 Kovalčík Tomáš AOP7301 2085619 C H40B
13:46:00 Borunský Tomáš AOP7402 682655 C H40B
13:49:00 Schuster Martin AOP6502 8662321 C H50B
13:50:00 Mielec Jaromír AOP9701 515123 C H21A
13:50:00 Kostková Jana AOP7151 2096115 C D45B
13:51:00 Pachmannová Bára AOP0351 8656710 B D16B
14:04:00 Valík Luděk AOP7101 7203322 C H40B
14:11:00 Cetl Vladimír AOP6602 0 C H50B
14:14:00 Sedlářová Pavla AOP7052 2096150 C D45B
14:23:00 Hadač Miroslav AOP6501 8656723 C H50B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:09:00 Mielec Jaromír AOV6901 515430 C H45B
12:10:00 Vlachová Renata AOV4450 8882 C D70B
12:44:00 Vlach Jiří AOV7900 7202896 C H21A
13:22:00 Vlachová Tereza AOV8750 1470167 C D21A
14:09:00 Mielec Radomír AOV0301 920660 B H16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Minář Marek ASU9444 8396969 E H21E
12:00:00 Šimková Eva ASUXXCC 0 P
12:04:00 Šimková Sára ASU09XX 0 D12C
12:11:00 Sláma Dušan ASU9843 7204978 R H20A
12:16:00 Šimková Aneta ASU06XX 0 D12C
12:22:00 Macek Vojtěch ASU0748 426313 C H12C
12:28:00 Mušínský Tomáš ASU9348 920667 R H21A
12:54:00 Navrátil Pavel ASU0747 7206535 C H12C
12:58:00 Hraboš Matěj ASU9547 7698697 C H21A
13:02:00 Horvát Petr ASU9447 8644873 E H21E
13:11:00 Kobylka David ASU0546 7210915 C H14B
13:24:00 Sekanina Ondřej ASU0745 0 C H12C
13:37:00 Šneiderová Daniela ASU0398 7201771 B D16B
13:56:00 Navrátilová Marie ASU0599 7206550 B D14B
13:58:00 Hošeková Vanda ASU9696 7200369 C D21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:29:00 Kunz Martin BBM7101 553435 C H45B
12:29:00 Opálková Martina BBM0050 7207019 A D18A
13:33:00 Ptáček Ladislav BBM5300 2113090 C H65B
13:56:00 Kunzová Ivana BBM7155 52346 C D45B
13:59:00 Ptáček Pavel BBM6508 980377 C H50B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Frainšicová Kateřina BFM8651 443086 P
12:00:00 Bjolek Lukáš BFM7601 2113076 C T
12:00:00 Popieluchová Ivona BFM7453 2102855 C P
12:00:00 Popieluchová Michaela BFM0457 2087518 C P
13:08:00 Popieluch Martin BFM0801 4320 C H12C
13:21:00 Svoboda Martin BFM6701 2113067 C H50B
13:22:00 Bjolek Jan BFM0601 2087708 B H12C
13:29:00 Popieluch Michal BFM7301 2059751 C H35B
13:35:00 Frainšic Michal BFM8303 443092 C H21B
13:37:00 Zeman Ludvík BFM5301 2113053 C H65B
13:46:00 Procnerová Veronika BFM0453 2087705 B D14B
13:53:00 Bjolek Michal BFM0305 2087698 A H16B
14:08:00 Zahradníková Kateřina BFM0551 2102874 B D14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:04:00 Staňová Karolína BOR9853 8640184 R D20A
12:06:00 Pavlovec Dan BOR0001 8655456 A H18A
12:06:00 Bartoňová Marie BOR5351 8433 C D65B
12:08:00 Nováková Lucie BOR9854 2051502 A D20A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:11:00 Dvořák Vlastimil BOV4901 51370 C H65B
13:41:00 Vlach Oldřich BOV4403 2060210 C H70B
13:55:00 Ptáček Jiří BOV4401 1421897 C H70B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Rusin Jan BRU7601 2032383 C T
14:04:00 Rusinová Alena BRU7152 2032384 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Benešová Jana CTB9452 8656518 C D21E
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:13:00 Malačka Milan DKP0210 446345 A H16A
12:20:00 Plochová Dominika DKP8651 7207077 R D21E
12:31:00 Škáchová Magdalena DKP0156 7207772 A D18A
12:40:00 Tichá Dorotea DKP0351 2051523 A D16A
12:45:00 Blahová Pavla DKP0155 8653088 A D18A
13:06:00 Sanna Karin DKP0250 7200326 A D16A
13:19:00 Sanna Roberto DKP6703 9180967 C H50B
13:27:00 Švarc Antonín DKP0203 8020122 A H16A
13:52:00 Tomeš Jaroslav DKP8109 2080999 C H21A
13:56:00 Illner Vojtěch DKP9600 899156 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:30:00 Štěpánová Dita DOB7956 7226 C D35B
13:18:00 Janda Martin DOB8002 920696 C H21A
13:24:00 Mertová Eva DOB8551 682618 C D21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:29:00 Koštejn Vít DOK9800 7209363 R H20A
13:01:00 Synek Petr DOK0200 8657096 A H16A
13:10:00 Synek Antonín DOK0001 8657097 A H18A
13:24:00 Synková Petra DOK7950 7200372 C D21A
13:51:00 Synek Antonín DOK7800 7200371 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:54:00 Janda Ondřej DOR0100 2045310 A H18A
12:59:00 Kučera Jáchym DOR0301 8660917 A H16A
13:49:00 Kučera Pavel DOR7101 7207345 C H35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:28:00 Ondráček Radim EKP7414 2045232 C H21E
13:30:00 Ondráčková Veronika EKP7850 2045231 C D21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Krhut Libor HAV6302 303932 C T
12:19:00 Jakobi Zdeněk HAV5701 1421900 C H55B
12:25:00 Juračka Zdeněk HAV5702 52752 C H55B
12:29:00 Vričanová Sylva HAV6751 8815 C D50B
12:29:00 Lužný Ladislav HAV6000 8660919 C H55B
12:53:00 Vébr Radek HAV7103 515066 C H45B
13:32:00 Kaděra Vojta HAV0000 301297 C H18B
13:34:00 Beneš Karel HAV4201 1421901 C H75B
13:38:00 Vébrová Šárka HAV7050 896971 C D45B
14:00:00 Kaděrová Barbora HAV7051 49428 C D45B
14:11:00 Vébr Tomáš HAV0200 515058 C H16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:29:00 Peška Antonín HLV4801 416088 C H65B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Krumpholcová Jarmila HOB5655 301308 C P
13:45:00 Kašpar Josef HOB4601 51937 C H70B
13:49:00 Klech Josef HOB4701 51939 C H70B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Rückerová Šárka HOR0050 2025352 B T
12:00:00 Rücker Petr HOR6500 2035741 C T
13:25:00 Rücker Jan HOR0201 8659404 A H16A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:08:00 Růžičková Vendula CHA0252 2070839 A D16A
12:10:00 Bek Jiří CHA0103 436431 A H18A
12:13:00 Pavlíková Pavla CHA6551 436447 C D50B
12:13:00 Pavlíková Markéta CHA0050 7208096 A D18A
13:34:00 Valešová Jana CHA9152 1008144 C D21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:06:00 Semrád Ladislav CHC9701 8053577 R H21E
12:17:00 Shánělová Štěpánka CHC0152 2011852 A D18A
12:26:00 Semrádová Jana CHC9951 8425544 R D20A
12:40:00 Švadlena Michal CHC0101 9990101 A H18A
12:57:00 Chaloupková Kateřina CHC0051 8320290 A D18A
13:58:00 Pešek Ondřej CHC8502 2025363 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:17:00 Vlastník Zdeněk JIL6901 2060259 C H45B
12:23:00 Hrouda Matěj JIL9804 2035717 A H20A
12:44:00 Ježek Jakub JIL0104 2035716 A H18A
12:58:00 Karlová Anna JIL0352 8656606 A D16A
13:06:00 Gottstein Jonáš JIL0107 2078455 A H18A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Poláček Luboš JPV7214 2112735 C T
12:07:00 Chmelař Miroslav JPV6217 9998666 C H55B
12:13:00 Štorek Jan JPV0505 2075670 B H14B
12:17:00 Štorková Simona JPV6556 2075676 C D50B
12:35:00 Vystavěl Ondřej JPV9807 8656693 R H20A
13:04:00 Pilcová Sabina JPV9898 1007538 B D20B
13:19:00 Poláčková Monika JPV7552 2109754 C D40B
13:23:00 Otrusina Jiří JPV8201 1602629 C H35B
13:29:00 Štorek Petr JPV6505 2075678 C H50B
13:35:00 Jeřábek Luboš JPV6112 2092403 C H50B
13:37:00 Poláček Tomáš JPV0520 2108908 C H14B
13:45:00 Štorek David JPV0202 2075675 C H16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:04:00 Kettner Vojtěch KAM9601 8644887 E H21E
12:06:00 Hájek Adam KAM9202 2019240 C H21A
12:07:00 Jíra Tomáš KAM9802 9005139 A H20A
12:10:00 Semík Ondřej KAM9401 920683 E H21E
12:14:00 Navrátil Boris KAM9203 8656539 C H21E
12:16:00 Albrechtová Iveta KAM9950 515491 A D20A
12:16:00 Bejvlová Karolína KAM0258 8656555 A D16A
12:17:00 Škvor Ota KAM9900 8656655 A H20A
12:19:00 Škácha Vít KAM0309 682695 A H16A
12:24:00 Semíková Lucie KAM0250 515426 A D16A
12:28:00 Hankovcová Helena KAM0350 442879 A D16A
12:30:00 Šafka Sebastian KAM0101 8221133 A H18A
12:36:00 Kettner Lukáš KAM9403 8654886 C H21E
12:43:00 Kovářík Tomáš KAM6901 51498 C H45B
12:43:00 Aschermannová Karolína KAM0051 8100500 A D18A
12:46:00 Hájková Eliška KAM9851 515001 A D20A
12:55:00 Šafková Sofie KAM0153 8100401 A D18A
13:07:00 Škácha Michal KAM7102 7201769 C H45B
13:22:00 Gajda Jan KAM0105 8656513 A H18A
13:23:00 Kovářík Tomáš KAM0300 8656648 A H16A
13:29:00 Hankovec Hugo KAM0201 436446 A H16A
13:39:00 Němeček Jan KAM9300 52282 C H21B
13:41:00 Nebeský Daniel KAM9404 2102810 C H21C
14:03:00 Škvorová Barbora KAM9150 7208079 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:18:00 Besta Lukáš KNC8101 303945 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Rozsívalová Petra KON8063 2112772 C P
12:00:00 Hlava Miroslav KON6515 500581 C T
12:00:00 Ebner Zdeněk KON8215 0 C T
12:05:00 Hlavová Miroslava KON6389 52417 C D50B
12:06:00 Rozsívalová Adéla KON0760 2090865 C D12C
12:06:00 Ebnerová Eva KON8277 515485 C D35B
12:39:00 Benešová Petra KON7575 1418763 C D40B
12:47:00 Beneš Jindřich KON0404 1418768 B H14B
12:57:00 Dittrichová Lenka KON6285 52420 C D55B
13:00:00 Škrabalová Šárka KON9888 2108866 B D20B
13:07:00 Smičková Eva KON5887 52412 C D55B
13:12:00 Zimmermann Jakub KON8911 8645930 C H21E
13:13:00 Procházka Josef KON7219 2083412 C H45B
13:13:00 Beneš Miroslav KON9915 1418762 B H20B
13:25:00 Skácel Jaroslav KON4617 341715 C H65B
13:32:00 Dittrichová Zuzana KON9175 52416 C D21B
13:51:00 Grepl Ladislav KON6111 433100 C H50B
14:02:00 Dittrichová Petra KON8787 515153 C D21A
14:07:00 Vlachová Eliška KON9572 2120659 C D21C
14:21:00 Navrátil Václav KON6427 1417263 C H50B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Smisitelová Markéta KOR7452 2061852 C P
12:00:00 Hladká Petra KOR7950 7003046 C D35B
12:15:00 Sedláček David KOR0502 2106740 C H14B
12:30:00 Hladký Matěj KOR0700 2060299 C H12C
13:00:00 Hladký Radovan KOR0900 2087655 C H12C
13:03:00 Vach Vladimír KOR6900 2106728 C H45B
13:04:00 Výchová Veronika KOR0550 2095955 B D14B
13:15:00 Sedláčková Petra KOR7451 2106724 C D40B
13:18:00 Smisitelová Elena KOR0551 2109768 B D14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:20:00 Fišarová Eliška KRL0351 9412003 A D16A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:22:00 Zavřel Michal KRN6804 52643 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:41:00 Mayer Tomáš KSH6900 416184 C H45B
13:09:00 Mayer Šimon KSH0202 8656537 A H16A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Štábl Roman KSU7501 446432 C P
12:00:00 Tomanková Martina KSU7552 2058462 C P
12:00:00 Tomanková Alice KSU0959 52617 C P
12:00:00 Janů Zdeněk KSU9045 886292 C T
12:00:00 Buiová Andrea KSU9090 446450 C T
12:05:00 Šperlich Jan KSU0403 2082903 B H14B
12:11:00 Šána Robert KSU0616 2073738 B H14B
12:14:00 Šafář Martin KSU0105 2056308 A H18A
12:15:00 Janů Zdeněk KSU5749 886293 C H55B
12:17:00 Tomanek Lukáš KSU0502 49316 B H14B
12:27:00 Hecl František KSU0201 2058486 A H16A
12:30:00 Rozsíval Alois KSU9142 2067335 C H21A
12:31:00 Jílek Ondřej KSU9908 2056285 A H20A
12:34:00 Matoušek Matěj KSU0005 2080935 A H18A
12:35:00 Kašpar Jaroslav KSU7004 2069100 C H45B
12:39:00 Müller Jonáš KSU9906 2053541 A H20A
12:39:00 Jordán Alexandr KSU0626 2056276 B H14B
12:56:00 Tomanek Daniel KSU7410 7200324 C H21E
12:57:00 Bláha Adam KSU0525 0 B H14B
13:00:00 Jílek Jakub KSU9202 2058482 C H21A
13:04:00 Turczer Petr KSU7945 515179 C H21A
13:05:00 Šrámek Ondřej KSU9909 2053548 A H20A
13:10:00 Habigerová Jana KSU9888 2053582 A D20B
13:18:00 Janů Hana KSU9393 886267 C D21A
13:21:00 Videcký Jan KSU7504 446440 C H35B
13:28:00 Rajnošek Tereza KSU8691 7865718 C D21A
13:30:00 Babišta Antonín KSU0111 53649 B H18B
13:31:00 Komárek Jaromír KSU4900 52616 C H65B
13:31:00 Štábl Adam KSU0401 2058480 A H14B
13:32:00 Habigerová Radka KSU9559 2058483 C D21A
13:37:00 Matoušek Milan KSU6701 2058461 C H50B
13:38:00 Šrámek Jaromír KSU5801 515101 C H40B
13:39:00 Štábl Patrik KSU0606 446437 B H14B
13:42:00 Krč Matěj KSU0101 2058481 B H18B
13:44:00 Hecl Miloš KSU7601 886296 C H40B
13:46:00 Grulich Ondřej KSU0049 2067336 C H18B
13:50:00 Šánová Julie KSU0494 443076 B D14B
13:50:00 Kroul Josef KSU0044 2056268 B H18B
13:51:00 Stryk Štěpán KSU0306 229473 B H16B
13:54:00 Švancárová Helena KSU7252 2027233 C D45B
13:55:00 Květoň Vladimír KSU6800 2090700 C H50B
14:07:00 Patterman Prokop KSU0333 442865 B H16B
14:18:00 Krčová Martina KSU7272 442855 C D45B
14:24:00 Rozsívalová Helena KSU7070 443067 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:43:00 Trejtnar Pavel KUN5801 9014 C H60B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:07:00 Švestka Vítězslav KVS7301 53372 C H45B
13:19:00 Hrbas Vladimír KVS5301 2021858 C H65B
13:55:00 Muchová Barbora KVS8550 2080849 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:33:00 Navrátil Marek KYL7100 9005224 C H21B
13:45:00 Hájek Martin KYL6801 515149 C H50B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:03:00 Korpas Jaroslav LBM6113 1409878 C H55B
12:49:00 Štěpánek Jiří LBM5401 2122244 C H60B
13:03:00 Korpasová Ivana LBM7362 1409879 C D40B
13:42:00 Štěpánková Petra LBM8651 2121006 C D21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Klusáček Matěj LCE8903 303927 C H21A
12:10:00 Michálková Sabina LCE0851 253362 B D12C
12:12:00 Hubáček Josef LCE6127 2017666 C H21A
12:22:00 Hubáčková Dagmar LCE0351 8656714 A D16A
12:23:00 Plášek Martin LCE6118 52702 C H55B
12:23:00 Vavrysová Iva LCE6359 889289 C D50B
12:26:00 Panovec Kryštof LCE0011 331216 A H18A
12:27:00 Sýkora Vojtěch LCE9801 8656697 E H20A
12:31:00 Ferdusová Eva LCE6461 52694 C D50B
12:42:00 Cahel Marek LCE8803 889288 C H21E
12:48:00 Horčičková Vendula LCE9353 8644881 E D21E
12:51:00 Vlažná Mirka LCE5852 52698 C D55B
12:54:00 Čermáková Magdalena LCE9155 9890118 R D21E
13:01:00 Vavrysová Lenka LCE7451 8636196 C D40B
13:06:00 Mališková Kristýna LCE0552 7207037 C D14B
13:06:00 Horyna Roman LCE7602 1399000 C H21E
13:16:00 Féder Medard LCE0111 7201802 A H18A
13:16:00 Nevěřilová Kateřina LCE0254 7208226 A D16A
13:18:00 Ressová Tereza LCE0052 2091521 B D18B
13:20:00 Bednaříková Sára LCE0252 9102568 A D16A
13:22:00 Kunčar Vít LCE6602 889307 C H40B
13:23:00 Vlažný Jan LCE8901 52707 C H21B
13:26:00 Šmelíková Dorota LCE0260 8635809 A D16A
13:27:00 Pišová Barbora LCE0251 1400427 B D16B
13:28:00 Slezák Libor LCE6207 889301 C H40B
13:28:00 Hubáčková Dagmar LCE6569 889302 C D45B
13:30:00 Kavánková Jana LCE9361 7204981 C D21B
13:34:00 Šmelík Juraj LCE6603 7208215 C H40B
13:34:00 Zentrich Dušan LCE0012 2082929 A H18B
13:35:00 Sláma Šimon LCE0502 2080838 B H14B
13:36:00 Michálková Renata LCE8151 2088219 C D21B
13:36:00 Bencúr Juraj LCE7701 682377 C H21A
13:39:00 Svízela Vojtěch LCE9101 331424 C H21C
13:40:00 Jirčáková Martina LCE8951 889305 R D21A
13:40:00 Zicha Jiří LCE7708 51609 C H21A
13:44:00 Sklenářová Radka LCE9250 889312 R D21A
13:45:00 Juříková Jolana LCE0355 2042547 C D16B
13:46:00 Mudráková Tereza LCE7252 52689 C D45B
13:48:00 Müllerová Markéta LCE9453 303912 C D21B
13:53:00 Mudráková Eliška LCE0352 889308 B D16B
14:01:00 Šrámková Sára LCE0057 2127646 C D21C
14:02:00 Pišová Adéla LCE0551 2049511 B D14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:09:00 Melichar Jaromír LLI6301 2092413 C H55B
12:25:00 Melichar Vojtěch LLI9802 8656608 A H20A
13:08:00 Melichar Petr LLI0001 8659416 A H18A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:04:00 Šiková Karolína LPM9651 8656698 E D21E
12:06:00 Kinkorová Tereza LPM9850 2082918 R D20A
12:20:00 Kolovský František LPM9202 8656683 E H21E
12:26:00 Šiková Barbora LPM9650 8656622 R D21E
12:26:00 Valeš Jiří LPM9502 8656689 R H21E
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:02:00 Kamenický Matěj LPU9036 8137666 R H21E
12:10:00 Petrásová Hana LPU0380 8656514 A D16A
12:12:00 Nožka Radek LPU9005 8656519 E H21E
12:14:00 Horová Pavla LPU9457 8656525 C D21E
12:16:00 Roudný Václav LPU0001 8656528 A H18A
12:20:00 Roudný Martin LPU0002 8656620 A H18A
12:24:00 Knapová Jana LPU9053 8644877 E D21E
12:27:00 Peterová Jana LPU0057 8656599 A D18A
12:30:00 Nováková Tereza LPU9757 8656515 E D21E
12:32:00 Kafka Miloš LPU8608 886290 C H21A
12:34:00 Knapová Lenka LPU9351 2011864 C D21E
12:34:00 Waňková Martina LPU9959 9102570 A D20A
12:37:00 Knap Jan LPU5101 51105 C H60B
12:38:00 Procházka David LPU9113 8656511 R H21E
12:39:00 Pipek Ondřej LPU0203 8651710 A H16A
12:44:00 Zvěřina Petr LPU8208 8656529 R H21E
12:44:00 Kopecká Anna LPU9958 8656607 A D20A
12:45:00 Macek Ondřej LPU0209 8656535 A H16A
12:45:00 Fencl Jonáš LPU9902 8656603 A H20A
12:46:00 Volák Ondřej LPU0010 8656613 A H18A
12:49:00 Waněk Hubert LPU0309 8656616 A H16A
12:50:00 Grundmann Jan LPU9410 8654891 R H21E
12:52:00 Koberová Kateřina LPU0352 8654913 A D16A
12:56:00 Zvěřinová Martina LPU8357 8656548 E D21E
12:56:00 Fejfarová Tereza LPU0360 8656534 A D16A
13:00:00 Pušová Bára LPU0357 8656522 A D16A
13:14:00 Kubelka Tomáš LPU9307 8644885 E H21E
13:15:00 Rusin Vojtěch LPU0321 8656610 A H16A
13:18:00 Rusin Jan LPU0008 8656619 A H18A
13:27:00 Kutílek Jakub LPU8609 2079499 C H21C
13:40:00 Knapová Iva LPU6052 9316 C D21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:13:00 Bílý Petr LTP6805 51279 C H45B
12:36:00 Bílý Jakub LTP0104 7200331 A H18A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:59:00 Bendáková Eliška LTU9250 681889 C D21C
14:17:00 Bendák Petr LTU6500 2085654 C H50B
14:22:00 Bendáková Jitka LTU6951 2085652 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Vývoda Zdeněk MOV6702 2027243 C T
12:00:00 Vavříková Iveta MOV7450 2025346 C T
12:00:00 Štrosová Jana MOV0051 52780 C T
12:00:00 Štětínský Pavel MOV7104 2027246 C T
12:00:00 Vývodová Zuzana MOV6952 2027932 C P
12:11:00 Škapa Marek MOV7102 52778 C H45B
12:15:00 Svěchota Milan MOV7202 9101186 C H45B
12:21:00 Berger Tomáš MOV6901 52771 C H45B
12:26:00 Horáčková Vladimíra MOV7750 8651342 C D35B
12:33:00 Vavřík René MOV7000 1403416 C H45B
12:34:00 Pannová Vendula MOV7752 2075664 C D35B
12:51:00 Juřeník Josef MOV5201 52774 C H60B
13:01:00 Vojvodík Eduard MOV0600 2125380 B H14B
13:24:00 Pavlová Eliška MOV0650 436420 B D14B
13:32:00 Montero Cárceles Elmar MOV9602 1415225 C H21A
13:38:00 Štětínská Tereza MOV0751 436421 B D14B
13:48:00 Vavřík Tomáš MOV0004 1403424 B H18B
14:05:00 Holec Honza MOV6701 9101189 C H50B
14:10:00 Čudková Kristýna MOV0654 428235 B D14B
14:12:00 Hulenková Martina MOV7352 51174 C D45B
14:16:00 Svěchotová Hana MOV7150 9101678 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:24:00 Nádeníčková Iva NEK0350 2035733 A D16A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:27:00 Zikmund Zdeněk NPA6705 7003002 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Pavlačka Ondřej ODR8100 51303 C T
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:38:00 Červinka Jan OKP8901 8002400 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:35:00 Višňa Milan OOL5904 307337 C H55B
12:55:00 Zdráhal Robert OOL5707 895219 C H60B
13:01:00 Albert František OOL5804 52531 C H60B
13:50:00 Binar Robert OOL7501 681853 C H40B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:05:00 Ryšavý Jiří OOP5803 2049558 C H55B
12:39:00 Rychlý Miloš OOP5302 49416 C H60B
12:40:00 Švidrnochová Nela OOP0950 2060211 C D12C
12:45:00 Kociánová Eva OOP6750 2112733 C D50B
12:57:00 Švidrnochová Hana OOP7751 7210910 C D40B
13:42:00 Švidrnochová Eliška OOP0451 8656605 B D14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:07:00 Mareček Šimon OSN0201 8000543 A H16A
12:11:00 Zrníková Adéla OSN0099 416210 A D18A
12:25:00 Nechanický Jan OSN0200 8000321 A H16A
12:31:00 Nechanický Pavel OSN7209 7205006 C H45B
12:37:00 Nechanická Klára OSN0050 8656601 A D18A
13:09:00 Nechanická Daniela OSN7557 8656600 C D40B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Volencová Ivana OTK5250 2103245 C P
12:03:00 Zentrich David OTK7101 53323 C H45B
13:17:00 Polínek Jaroslav OTK5300 2067305 C H65B
13:19:00 Müller Tomáš OTK9901 433087 B H20B
13:23:00 Šidla Antonín OTK4601 433083 C H65B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:45:00 Robotka Libor PBM5303 7209359 C H60B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:17:00 Kožina Petr PGP6000 1700084 C H55B
12:18:00 Sieglová Eliška PGP9954 8656705 R D20A
12:31:00 Kožina Štěpán PGP0300 8656580 A H16A
12:41:00 Hřivna Ondřej PGP0505 2061767 C H14B
12:50:00 Janovská Kateřina PGP9850 8350120 R D20A
12:53:00 Hřivna Jakub PGP0305 8662292 A H16A
13:11:00 Šimša Martin PGP0309 8654907 A H16A
13:14:00 Janovský Tomáš PGP0101 8636798 A H18A
13:24:00 Janovský Tomáš PGP6401 8632139 C H21A
13:35:00 Hřivna Štěpán PGP7507 7201813 C H35B
13:38:00 Uhlíková Tereza PGP9162 995836 C D21A
13:50:00 Janovská Petra PGP7355 8654900 C D21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:08:00 Novotná Markéta PHK9451 2058530 C D21E
12:08:00 Novotná Petra PHK6651 4146 C D35B
12:14:00 Vandasová Adéla PHK0255 8623000 A D16A
12:16:00 Štěrbová Daniela PHK8951 1700076 R D21E
12:19:00 Bendák Jan PHK9800 7681889 R H20A
12:24:00 Galbavý Matěj PHK0007 2059764 A H18A
12:28:00 Rollier Monika PHK8051 8005907 R D21E
12:28:00 Metelka Ondřej PHK0101 8656640 A H18A
12:30:00 Rollier Baptiste PHK8200 1394262 E H21E
12:32:00 Chaloupská Barbora PHK9951 8656524 E D20A
12:36:00 Kubíčková Jana PHK9999 2075609 A D20A
12:36:00 Kosová Denisa PHK9150 8629757 E D21E
12:36:00 Balcar Aleš PHK8602 995886 C H21A
12:37:00 Starý Ondra PHK9813 2025354 A H20A
12:41:00 Chvátil Šimon PHK9908 8656633 A H20A
12:47:00 Kavalír Jáchym PHK9901 7202866 A H20A
12:51:00 Vandas Daniel PHK9805 8656624 E H20A
12:56:00 Kadeřávek Petr PHK7605 9399 C H21A
13:06:00 Zelenka Tomáš PHK9001 886259 C H21A
13:15:00 Novotný Milan PHK6502 2045248 C H35B
13:19:00 Mašata Roman PHK7107 515050 C H35B
13:21:00 Chaloupský Jakub PHK0302 682336 A H16A
13:34:00 Chaloupská Pavlína PHK7051 682334 C D45B
13:36:00 Mikulecký Jan PHK3801 9005137 C H75B
13:54:00 Kamenická Kateřina PHK9353 9930312 C D21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:04:00 Otrubová Johana PLU7852 995816 C D35B
12:08:00 Otrubová Karolína PLU0888 2061810 C D12C
12:09:00 Otruba František PLU0501 2051506 B H14B
12:18:00 Pustějovský Matyáš PLU0802 0 C H12C
12:19:00 Černoch Martin PLU0500 2061762 B H14B
12:24:00 Otrubová Ivona PLU7677 887939 C D35B
12:38:00 Soldán Robin PLU0600 682687 C H12C
12:51:00 Němečková Věra PLU7777 2035158 C D40B
13:02:00 Otrubová Anna PLU0577 2019215 B D14B
13:29:00 Černochová Michaela PLU0351 2061817 A D16B
13:34:00 Otruba Karel PLU7917 2035148 C H21A
13:41:00 Němečková Kateřina PLU0350 1400409 B D16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Vítková Miroslava PTE6952 8826 C P
13:20:00 Vítková Lucie PTE9474 8656506 C D21B
14:07:00 Vítek Zbyněk PTE6622 8828 C H50B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:18:00 Cveček Martin PVP7400 8629813 C H40B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Matuška Pavel RBK7001 2801035 C T
12:00:00 Matušková Kateřina RBK7474 2111809 C P
12:01:00 Ježek Filip RBK0405 2103684 B H14B
12:08:00 Šesták Jakub RBK9001 682360 C H21A
12:35:00 Fousek Matěj RBK0402 1413719 C H14B
12:51:00 Hanousek Matěj RBK0404 301286 B H14B
13:14:00 Matušková Jana RBK9999 2111809 B D20B
13:21:00 Fousek Vojtěch RBK0403 1414504 B H14B
13:22:00 Pekárková Monika RBK9252 7260027 C D21B
13:24:00 Fousek Martin RBK7801 1413717 C H40B
13:26:00 Ježková Ivana RBK0555 2115673 B D14B
13:26:00 Ježek David RBK0801 2103681 C H12C
13:28:00 Moučková Andrea RBK9257 2015806 C D21B
13:39:00 Hanousek Kamil RBK7401 2115695 C H35B
13:40:00 Ježek Petr RBK7201 7300188 C H40B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:09:00 Vyhnálková Marie RIC0151 2019236 A D18A
12:12:00 Vyhnálková Eva RIC7552 889279 C D35B
12:22:00 Vyhnálková Barbora RIC9850 8656685 E D20A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:27:00 Voltrová Svatava ROZ6150 7300179 C D50B
12:38:00 Voltrová Alena ROZ9951 8181015 A D20A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:37:00 Dressler Jan SBK7911 2045244 C H21C
13:56:00 Daněk Roman SBK7541 8008112 C H40B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Haluzová Štěpánka SBR0450 51874 C T
12:00:00 Holý Štěpán SBR0802 51914 C P
12:00:00 Holý Ondřej SBR7600 52493 C P
13:39:00 Řeháček Petr SBR6302 51873 C H50B
13:53:00 Sklenář Josef SBR6601 7200586 C H50B
13:57:00 Dospíšil Jaroslav SBR4501 51905 C H70B
14:01:00 Blažek Václav SBR4701 51904 C H70B
14:05:00 Toman Stanislav SBR4801 51917 C H70B
14:15:00 Vodička Luděk SBR5501 51913 C H50B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Bernatíková Šárka SFM7151 49487 C P
12:00:00 Urbánková Šárka SFMXXXX 49485 P
12:57:00 Bernatík Aleš SFM7201 2023813 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Mervartová Kristýna SHK9150 897388 C T
12:12:00 Mechlová Lenka SHK9051 8642186 E D21E
12:25:00 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C D50B
12:32:00 Holečková Petra SHK0250 8654906 A D16A
12:35:00 Kroniková Štěpánka SHK0150 2017683 A D18A
12:38:00 Tichý Radomír SHK0000 7300181 A H18A
12:42:00 Teplá Karolína SHK9251 1008174 E D21E
12:42:00 Větříčková Andrea SHK9951 8656704 A D20A
12:43:00 Gebrt Jan SHK9801 8656729 R H20A
12:52:00 Remeš Petr SHK9403 8655415 C H21E
12:53:00 Thýnová Nikola SHK0051 8656672 A D18A
13:05:00 Kohout Josef SHK6902 2017669 C H45B
13:08:00 Thýnová Martina SHK0350 8656586 A D16A
13:19:00 Fábera David SHK0305 8656641 A H16A
13:37:00 Svoboda Ondřej SHK7605 9101116 C H35B
13:48:00 Netuka Vojtěch SHK9701 8656727 R H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:09:00 Zalabová Martina SJC6657 2053545 C D50B
12:18:00 Klacková Štěpánka SJC0253 8242002 A D16A
12:52:00 Zlámal David SJC9603 8053542 C H21A
12:59:00 Vejražková Rozárka SJC0151 8000727 A D18A
13:02:00 Zalaba Tomáš SJC0101 7839783 A H18A
13:48:00 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C H75B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:26:00 Kinštová Tereza SJH0251 2800337 A D16A
12:39:00 Hojná Eliška SJH0052 442882 A D18A
12:44:00 Blažková Kateřina SJH0252 8636796 A D16A
14:16:00 Blažek Petr SJH7402 2051486 C H40B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:57:00 Šenkýř Matěj SJI9902 2045309 A H20A
13:24:00 Čech Petr SJI0001 8656540 A H18A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Dittrich Matouš SKM1000 436931 C P
12:28:00 Dittrichová Andrea SKM7750 52208 C D35B
13:04:00 Pěček Jakub SKM0700 51305 C H12C
13:10:00 Dittrichová Lucie SKM0551 8655378 B D14B
13:13:00 Dittrich Pavel SKM7501 52207 C H35B
13:14:00 Dvorský Vojtěch SKM9401 2045216 C H21A
13:15:00 Pěček Dominik SKM0401 53817 C H14B
13:18:00 Dittrichová Michaela SKM0251 8656732 A D16A
13:42:00 Rytíř Michal SKM7325 7210886 C H40B
13:48:00 Vlček Roman SKM7000 7200330 C H40B
14:00:00 Pěček Vítězslav SKM7104 52199 C H40B
14:01:00 Blank Noah SKM0201 436930 B H16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:54:00 Pýcha Lukáš SNA8402 9617 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:12:00 Poláková Tereza SOP9951 2061783 A D20A
12:51:00 Poláková Lenka SOP0151 7204985 A D18A
13:08:00 Procházková Marie SOP9551 49302 C D21A
13:08:00 Hájková Lenka SOP0050 7207857 B D18B
13:09:00 Jurčák Karel SOP5101 8656584 C H65B
13:11:00 Gilík Marek SOP9904 7207868 B H20B
13:12:00 Švidrnochová Lenka SOP9952 2032153 B D20B
13:17:00 Procházka Jakub SOP9903 7207864 B H20B
13:21:00 Procházka Zdeněk SOP9901 7209362 B H20B
13:55:00 Peterek Vít SOP8600 980372 C H21B
14:08:00 Procházková Martina SOP7351 433097 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:10:00 Šklíbová Jana SRK7651 7204991 C D35B
12:21:00 Šabata Milan SRK9904 7205561 A H20A
12:33:00 Kulhavý Josef SRK5701 681857 C H55B
12:33:00 Šklíbová Veronika SRK0153 7203465 A D18A
13:03:00 Morávek Martin SRK0503 7207356 B H14B
13:27:00 Morávek Martin SRK7701 7207351 C H35B
13:36:00 Kulhavá Jarmila SRK6751 2045240 C D45B
13:43:00 Šklíba Jan SRK7501 7204489 C H35B
13:53:00 Hrobař Rudolf SRK4702 9798 C H70B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Heiser Kamil SSU7301 52553 C T
12:00:00 Seidenglanz Marek SSU7401 2067988 C T
12:00:00 Krtičková Soňa SSU7650 1413897 C P
12:00:00 Krtička Mikuláš SSU1100 52563 C P
12:00:00 Krtička Antonín SSU1000 52578 C P
12:16:00 Schuster Marek SSU9303 995871 E H21E
12:19:00 Ostřanská Iveta SSU6591 224901 C D50B
12:23:00 Valenta Jiří SSU6301 51508 C H45B
12:26:00 Seidenglanzová Johana SSU0650 6710 C D12C
12:52:00 Janošíkova Tereza SSU9953 8656582 E D20A
12:52:00 Poklopová Lenka SSU8952 1007544 E D21E
13:04:00 Král Vojtěch SSU8841 8629754 E H21E
13:08:00 Poklop Martin SSU8802 1007536 E H21E
13:16:00 Heiser Matěj SSU0900 224899 C H12C
13:26:00 Králová Zdenka SSU6091 1406132 C D45B
13:36:00 Kaprál Jan SSU0000 7207780 B H18B
13:43:00 Seidenglanz Jáchym SSU0202 1407427 B H16B
13:44:00 Ostřanský Josef SSU4302 52549 C H75B
13:46:00 Král Václav SSU8243 332966 C H21A
14:20:00 Krtička Luděk SSU7847 7204982 C H40B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:49:00 Dolejší Kateřina STB0199 7205007 A D18A
13:17:00 Dolejší Lenka STB7499 434839 C D40B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Poštulka Zdenek STE6600 2080962 C T
12:00:00 Poštulka Tomáš STE9700 2060296 C T
12:00:00 Maťátková Marcela STE7159 52532 C T
12:00:00 Janků Renata STE7251 52502 C T
12:00:00 Poštulková Milada STE6850 2080842 C P
12:05:00 Doležal Matyáš STE0208 8655382 A H16A
12:14:00 Skyva Petr STE6501 1007547 C H21A
12:16:00 Marková Eva STE7550 2080963 C D35B
12:20:00 Tomášková Anna STE1051 2102861 C D12C
12:22:00 Fendrych Michal STE7607 52503 C H21A
12:24:00 Mikoška Jan STE0807 2112769 C H12C
12:27:00 Smolka Martin STE7100 2027234 C H45B
12:28:00 Šotola Filip STE0704 2116481 C H12C
12:31:00 Antonowicz Jan STE0503 8636188 C H14B
12:33:00 Světnický František STE0204 8656687 A H16A
12:39:00 Mikoška Eman STE7103 2112775 C H45B
12:41:00 Svoboda Radek STE0207 8655381 A H16A
12:44:00 Fendrychová Klára STE0750 2108892 C D12C
12:45:00 Maťátko Václav STE0500 52512 C H14B
12:49:00 Horčička Vít STE9919 8656558 R H20A
12:55:00 Janků Martin STE0404 2035728 C H14B
12:58:00 Jirka Mikuláš STE0000 8655377 A H18A
12:58:00 Světnický Antonín STE0800 2108898 C H12C
13:01:00 Silnoušek Jiří STE7200 2073426 C H45B
13:04:00 Skoupá Vendula STE0152 7203461 B D18B
13:05:00 Lukašák Šimon STE0202 8655380 A H16A
13:12:00 Marková Ema STE0252 8655379 A D16A
13:16:00 Skoupý Jan STE9411 2027239 C H21A
13:16:00 Lubrichová Veronika STE0451 2102549 B D14B
13:20:00 Mikošková Marie STE0552 2108903 C D14B
13:20:00 Tomášek Josef STE0808 2106723 C H12C
13:23:00 Lubrichová Eva STE7556 2112743 C D40B
13:27:00 Antonowicz Jerzy STE6800 504405 C H50B
13:31:00 Zapletal Martin STE8500 500268 C H21B
13:33:00 Janků Marek STE7102 2080826 C H35B
13:33:00 Smolková Sabina STE0250 7206537 B D16B
13:36:00 Neumannová Kristýna STE0550 2035719 B D14B
13:40:00 Poštulka Lukáš STE0104 2060295 B H18B
13:41:00 Marek Antonín STE7501 2049564 C H35B
13:44:00 Václavek Tomáš STE5809 8656374 C H21A
13:45:00 Hepnar Luboš STE6307 8655386 C H35B
13:46:00 Skyvová Kristýna STE7054 1007548 C D21B
13:52:00 Neumann David STE0101 2027241 B H18B
13:57:00 Tomášek Tomáš STE8000 2108900 C H21B
13:58:00 Mikošková Iveta STE7150 2113042 C D45B
13:59:00 Tomášek Petr STE8001 52462 C H35B
14:03:00 Sklenář Antonín STE4801 52517 C H70B
14:06:00 Lukašáková Sára STE0450 2035723 A D14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:11:00 Link Lukáš STH0205 7204987 A H16A
12:21:00 Kejmarová Jana STH0152 51108 A D18A
12:50:00 Chrástová Tereza STH0251 8656737 A D16A
13:17:00 Štefan Vít STH0202 7201763 A H16A
13:26:00 Chrást Tomáš STH7401 7203467 C H40B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:18:00 Měšťan Ondřej TAP0100 7201203 A H18A
12:29:00 Melišík Martin TAP0200 8654905 A H16A
12:44:00 Šimůnková Gabriela TAP9755 7779755 R D21E
13:02:00 Smolková Barbora TAP0356 8654912 A D16A
13:41:00 Ransdorf Jakub TAP9805 8655405 B H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:07:00 Hlaváčová Anežka TBM0199 8656742 A D18A
12:12:00 Doušková Hana TBM0659 2083392 B D12C
12:14:00 Liščinská Eva TBM4451 49660 C D70B
12:15:00 Špringlová Kamila TBM0050 7210403 A D18A
12:19:00 Grycová Kateřina TBM0058 9101109 A D18A
12:25:00 Doušek Tomáš TBM0401 7207618 A H14B
12:25:00 Korpasová Lucie TBM0151 9101707 A D18A
12:29:00 Gryc Ondřej TBM0406 888648 A H14B
12:34:00 Hlaváč Jiří TBM6116 515497 C H21A
12:40:00 Korpasová Tereza TBM9898 9101703 R D20A
12:41:00 Grycová Petra TBM7467 230679 C D40B
12:42:00 Gryc Vojtěch TBM0106 8645931 A H18A
12:43:00 Milán Jakub TBM0411 8651737 A H16A
12:48:00 Hlaváčová Lucie TBM0660 232732 B D12C
12:48:00 Sedlář Jan TBM0010 7201210 A H18A
12:52:00 Kligl Radim TBM0103 8655419 A H18A
12:59:00 Ehl Ondřej TBM0404 8654918 A H14B
13:00:00 Miková Lenka TBM0460 410323 B D14B
13:07:00 Lička Adam TBM0326 7202856 A H16A
13:09:00 Mudrák Pavel TBM6900 52680 C H45B
13:10:00 Mudrák Daniel TBM0629 232377 B H12C
13:12:00 Ehl Jiří TBM7701 887901 C H21A
13:12:00 Rajnoha David TBM0003 7204496 A H18A
13:21:00 Milánová Jindřiška TBM7475 443078 C D40B
13:32:00 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C D45B
13:35:00 Musil Štěpán TBM0305 2075632 B H16B
13:40:00 Miková Iva TBM7071 53270 C D45B
13:43:00 Vedrová Ela TBM0357 438603 B D16B
13:44:00 Kubáňová Jana TBM7275 7204525 C D45B
13:48:00 Grycová Jana TBM6969 49412 C D45B
13:54:00 Dušková Tereza TBM0554 232389 B D14B
14:02:00 Doušková Vlasta TBM7060 2067215 C D45B
14:10:00 Sedlář Petr TBM7319 410254 C H40B
14:14:00 Dušek Vladimír TBM7400 2083369 C H40B
14:22:00 Milán Pavel TBM7227 7070007 C H40B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:23:00 Rýdlová Adéla TJN0151 8655484 A D18A
12:32:00 Budský Ondřej TJN0105 8656738 A H18A
12:33:00 Novotný Marek TJN9901 8659418 A H20A
12:36:00 Linková Lucie TJN0257 8659384 A D16A
12:37:00 Vitebský Lukáš TJN0302 8636193 A H16A
12:54:00 Rýdlová Magdaléna TJN0251 8655468 A D16A
12:56:00 Knížková Šárka TJN9852 8659402 A D20A
12:56:00 Nagy Josef TJN0006 8656507 A H18A
13:03:00 Michek David TJN9802 8655371 A H20A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Walaská Klára TRI0950 2102570 C P
12:02:00 Kantor Ondřej TRI9103 8656669 R H21A
12:21:00 Jastrzembská Jarmila TRI6450 8659 C D50B
12:22:00 Kovařík Martin TRI0101 7200589 A H18A
12:30:00 Szarzecová Lucie TRI9850 7208088 A D20A
12:35:00 Argalášová Gabriela TRI6850 2073677 C D50B
12:42:00 Argaláš Michal TRI9301 887630 C H21A
12:47:00 Haltof Marek TRI0200 9101677 A H16A
12:47:00 Bialožyt Miroslav TRI5701 8789 C H60B
12:50:00 Filipek Sebastian TRI0002 2060277 A H18A
12:53:00 Mrózek Pawel TRI0401 7209795 B H14B
12:53:00 Cienciala Jan TRI9801 1400410 A H20A
13:04:00 Tuharský Erik TRI0100 7202876 A H18A
13:07:00 Kirschner Damian TRI0506 2099502 B H14B
13:12:00 Haltofová Romana TRI0451 7209779 A D14B
13:13:00 Byrtus Jakub TRI0508 7209459 B H14B
13:16:00 Warcopová Kateřina TRI0150 7209788 A D18B
13:25:00 Krupa Jakub TRI0404 8655414 B H14B
13:29:00 Damek Ondřej TRI0503 49327 B H14B
13:31:00 Navrátilová Adéla TRI0250 53178 B D16B
13:33:00 Kovařík Tomáš TRI0400 7200590 B H14B
13:34:00 Kolarczyková Eliška TRI0551 49312 B D14B
13:41:00 Bialožyt Marek TRI0301 8629759 B H16B
13:42:00 Tesařová Jana TRI9751 2073746 R D21A
13:46:00 Argalášová Kateřina TRI9750 2060276 R D21A
13:48:00 Rybková Vendula TRI0453 8654 B D14B
13:55:00 Bernatíková Hana TRI0253 49450 B D16B
13:58:00 Tuharský Martin TRI7702 7863 C H40B
14:01:00 Walaski Antonín TRI8006 416124 C H35B
14:04:00 Bruková Petra TRI0450 7207881 B D14B
14:06:00 Sabelová Markéta TRI9656 2073724 C D21A
14:06:00 Byrtus Petr TRI7703 49341 C H40B
14:19:00 Navrátil Rostislav TRI6601 8655 C H50B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:08:00 Luštický Martin TUR8700 7092626 C H21E
12:09:00 Thoř Tomáš TUR9904 7201809 A H20A
12:10:00 Sokolářová Šárka TUR9999 7202880 A D20A
12:14:00 Thořová Markéta TUR9952 7206529 R D20A
12:38:00 Rufferová Iva TUR8354 822282 R D21E
12:48:00 Váňa Martin TUR8401 1840303 C H21A
13:00:00 Omová Michaela TUR8153 7205003 E D21E
13:00:00 Wolf Filip TUR9701 9101181 R H21E
13:01:00 Karatsiolis Kryštof TUR9901 888618 A H20A
13:04:00 Pekařová Jana TUR0252 2035709 A D16A
13:10:00 Schulhof Jan TUR8900 8627110 R H21A
13:10:00 Kochová Nikola TUR9358 9935817 C D21A
13:31:00 Hájek Kryštof TUR0212 8655411 A H16A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Slováček Ondřej TZL0902 52212 C P
12:00:00 Hozík Štěpán TZL0806 2113058 C P
12:00:00 Fialová Tereza TZL9090 887934 T
12:00:00 Horynová Eva TZL5254 8930 C D60B
12:00:00 Pekárek David TZL1000 2121129 C P
12:00:00 Jelínková Jana TZL6556 920669 C P
12:00:00 Mašláňová Ema TZL0955 8411 C P
12:00:00 Mašláň Prokop TZL1005 52223 C P
12:03:00 Eichler Vít TZL0401 7209282 B H14B
12:04:00 Jelínková Dagmar TZL5757 207823 C D60B
12:10:00 Novotný Jiří TZL8001 515192 C H21A
12:11:00 Koláriková Irena TZL6351 53837 C D50B
12:20:00 Kundrata Vít TZL0700 53360 B H12C
12:23:00 Novosad Pavel TZL0404 7209289 A H14B
12:24:00 Dlabaja Štěpán TZL8508 8185818 R H21E
12:24:00 Schäfer Jan TZL9301 681864 C H21A
12:24:00 Tichá Veronika TZL9951 2091555 A D20A
12:26:00 Mikláš Matěj TZL0704 2126258 B H12C
12:28:00 Florešová Hana TZL0653 2121122 C D12C
12:32:00 Kundratová Eva TZL0950 218973 C D12C
12:34:00 Zbranek Roman TZL8808 8422248 R H21E
12:36:00 Poslušná Jitka TZL0752 2121125 C D12C
12:36:00 Pernička Martin TZL0800 7207055 C H12C
12:38:00 Kočová Halina TZL0255 2091546 A D16A
12:39:00 Hájová Jana TZL6051 8919 C D50B
12:40:00 Přibyl Bronislav TZL8603 53362 C H21E
12:40:00 Strakoš Ondřej TZL0601 7209291 B H12C
12:41:00 Nešporová Alžběta TZL0051 7200901 A D18A
12:42:00 Tichá Julie TZL0252 2091554 A D16A
12:43:00 Batani Hana TZL7351 2121121 C D40B
12:43:00 Schäferová Jana TZL6566 52342 C D50B
12:46:00 Tichá Marie TZL0253 2091544 A D16A
12:47:00 Schäfer Michal TZL6304 7209288 C H45B
12:48:00 Smola Michal TZL8131 515174 R H21E
12:49:00 Němec Filip TZL0503 2126239 B H14B
12:51:00 Vrubel Karel TZL6401 7210876 C H45B
12:52:00 Batani Valeria TZL0550 7209281 B D14B
12:53:00 Kundratová Jana TZL7350 7209278 C D40B
12:53:00 Krejčíková Monika TZL6262 8260628 C D55B
12:55:00 Strakoš Bohumil TZL6345 7209290 C H45B
12:57:00 Slováček Rudolf TZL5402 2070844 C H60B
12:59:00 Láznička Robert TZL6309 53368 C H45B
13:02:00 Pernička Václav TZL0602 7207028 B H12C
13:02:00 Pekárek Evžen TZL7007 7848411 C H21A
13:03:00 Háj Bohumil TZL5601 53341 C H60B
13:04:00 Mašláňová Hana TZL7979 53313 C D21A
13:05:00 Vaněk Ondřej TZL0402 889320 B H14B
13:05:00 Chovancová Jana TZL7352 426400 C D40B
13:09:00 Martinek Matyáš TZL0504 8595 B H14B
13:14:00 Kundratová Lucie TZL0058 7203458 B D18B
13:19:00 Vaněk Bořek TZL0505 2113077 B H14B
13:22:00 Mrkvičková Ema TZL0451 2091565 A D14B
13:23:00 Hustý Adam TZL0403 2096138 B H14B
13:26:00 Kavánková Iva TZL9753 8654917 R D21A
13:26:00 Slováček Tomáš TZL8002 2084933 C H21A
13:27:00 Pekárek Tobias TZL0502 2070831 B H14B
13:27:00 Jelínek Vít TZL5102 7209285 C H65B
13:28:00 Janda Přemek TZL0103 53147 B H18B
13:30:00 Batani Valentina TZL0551 7053354 B D14B
13:30:00 Mikel David TZL9703 8662440 C H21A
13:32:00 Valla Stanislav TZL3125 53321 C H80B
13:35:00 Jelínek Petr TZL4902 7300470 C H65B
13:36:00 Slováčková Věra TZL8181 53339 C D21A
13:38:00 Podmolík Jonáš TZL0001 7203464 B H18B
13:38:00 Láznička Alois TZL3613 425533 C H75B
13:40:00 Kolaříková Eliška TZL0452 995797 B D14B
13:42:00 Polášek Jan TZL8601 52340 C H21A
13:44:00 Krejčíková Marie TZL9252 9416043 C D21B
13:48:00 Pekárková Eva TZL7653 7752223 C D21A
13:49:00 Bartík Filip TZL0202 2091549 B H16B
13:49:00 Šuráňová Pavlína TZL0257 8924 B D16B
13:52:00 Pernička Petr TZL7336 7207038 C H40B
13:54:00 Nečas Jiří TZL9101 7887934 C H21A
13:59:00 Kundrata Jan TZL0203 7209284 B H16B
13:59:00 Šmakal Pavel TZL4801 2049597 C H70B
14:00:00 Březinová Zuzana TZL0453 7209276 B D14B
14:03:00 Krejčík Zbyněk TZL5704 8071221 C H50B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Šubrt Zdeněk UOL4201 52467 C P
12:01:00 Vrána Jan UOL7300 7300185 C H45B
12:07:00 Poklopová Ivana UOL6451 52451 C D50B
12:21:00 Bednář Jan UOL5402 52473 C H55B
12:22:00 Paulíčková Tereza UOL0750 2069082 C D12C
12:22:00 Paulíčková Barbara UOL7851 2116467 C D35B
12:30:00 Raclavská Vlaďka UOL0253 2092433 A D16A
12:34:00 Janeček Jáchym UOL0700 2116197 C H12C
12:36:00 Kuncová Jana UOL7854 9803 C D35B
12:37:00 Vránová Helena UOL7652 9201328 C D40B
12:55:00 Smékalová Jana UOL7850 2045207 C D40B
12:56:00 Smékalová Karolína UOL0451 2020729 A D14B
13:15:00 Vostál Dominik UOL9901 1400425 B H20B
13:25:00 Raclavský Vladislav UOL6600 2087712 C H50B
13:33:00 Dostál František UOL0201 2088178 B H16B
13:33:00 Šimek Roman UOL6503 2011817 C H50B
13:43:00 Horký Jan UOL4600 52438 C H70B
13:44:00 Smékalová Viktorie UOL0450 2020728 B D14B
13:47:00 Rajman Filip UOL0301 2113074 B H16B
13:47:00 Raclavská Lenka UOL0252 2092435 B D16B
13:53:00 Horký Jan UOL7100 2020741 C H35B
13:57:00 Raclavská Zuzana UOL0251 2092434 B D16B
13:58:00 Binarová Adéla UOL0452 1398997 B D14B
14:02:00 Smékal David UOL7503 886282 C H40B
14:03:00 Paulíček Michal UOL7701 2118494 C H35B
14:09:00 Pernica Jiří UOL6501 52478 C H50B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:59:00 Vandasová Markéta VAM7250 2053570 C D40B
13:25:00 Hladký Viktor VAM8201 7003026 C H35B
13:43:00 Vandas Luděk VAM6601 9111166 C H50B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:02:00 Jemelíková Lada VBM6555 53489 C D35B
12:11:00 Hirš Libor VBM6000 7201772 C H55B
12:16:00 Kořan Pavel VBM7401 889316 C H21A
12:25:00 Lička Lukáš VBM7301 7204512 C H45B
12:32:00 Kociánová Lenka VBM8553 330625 R D21E
12:49:00 Dokoupilová Zuzana VBM5754 53306 C D55B
12:55:00 Bravená Alexandra VBM6155 682079 C D55B
12:59:00 Potěšil Václav VBM5613 53237 C H60B
13:03:00 Potěšilová Vladimíra VBM5655 53238 C D55B
13:16:00 Vernerová Radka VBM8558 53211 C D21A
13:20:00 Mazal Zdeněk VBM8103 7207858 C H21A
13:47:00 Verner Tomáš VBM8204 49679 C H21B
13:47:00 Dokoupil Vladimír VBM4806 53305 C H70B
14:06:00 Hiršová Marcela VBM7079 7201756 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:04:00 Panovec Jan VIC8931 8066608 C H21A
12:47:00 Golová Tereza VIC0162 8645925 A D18A
12:49:00 Gola Miroslav VIC6808 2451515 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:12:00 Martanová Elin VLI0252 2043603 A D16A
12:37:00 Bednařík Aleš VLI7309 2049578 C H45B
12:43:00 Bednařík Vilém VLI0509 9201561 B H14B
13:13:00 Bednaříková Daniela VLI7759 2049576 C D40B
14:08:00 Martan Jiří VLI7300 7999888 C H40B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:09:00 Richtr Lukáš VPM0204 8656696 A H16A
12:23:00 Šauli Filip VPM0301 8656560 A H16A
12:35:00 Tokár Radim VPM0300 2049567 A H16A
12:51:00 Spěváček Vojtěch VPM0205 8627108 A H16A
13:01:00 Tokárová Regina VPM0151 2127865 A D18A
13:14:00 Černá Kateřina VPM0250 8655446 A D16A
13:23:00 Richtr Aleš VPM6601 51686 C H50B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:05:00 Klech Richard VRB7201 436946 C H45B
12:50:00 Matuš Vojtěch VRB9606 2067391 C H21A
12:57:00 Matuš Vít VRB0202 2067396 A H16A
13:37:00 Peňáz Radek VRB0313 2092364 B H16B
14:05:00 Peňáz Vojtěch VRB0303 2092391 B H16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:21:00 Štregl Matyáš VRL0301 8636759 A H16A
12:48:00 Pilná Natálie VRL0351 2096240 A D16A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Berounská Helena VSP7257 411611 C P
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:43:00 Andrš Petr ZAM8401 7210085 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:02:00 Kabáthová Eva ZBM8966 7200341 E D21E
12:05:00 Svoboda Michael ZBM9911 0 C H20A
12:06:00 Hlavová Jindra ZBM8989 515488 E D21E
12:08:00 Goldschmidt Tobiáš ZBM0003 2045678 C H18A
12:10:00 Tužilová Magdaléna ZBM9452 2020737 E D21E
12:13:00 Hlaváč Ondřej ZBM9901 8651709 R H20A
12:17:00 Urbánek Adam ZBM0302 8660426 A H16A
12:18:00 Šimková Johanka ZBM9350 8660401 R D21E
12:18:00 Mokrý Stanislav ZBM9202 8660442 C H21E
12:20:00 Firešová Markéta ZBM9951 8660435 R D20A
12:22:00 Indráková Adélka ZBM9153 8644883 E D21E
12:22:00 Chloupek Adam ZBM9300 995849 R H21E
12:26:00 Švirák Ondřej ZBM9103 8660443 R H21A
12:27:00 Zřídkaveselý Adam ZBM0505 8660411 B H14B
12:28:00 Miklušová Tereza ZBM9960 8435207 A D20A
12:32:00 Nykodým Miloš ZBM9005 8091209 E H21E
12:33:00 Marek Vojtěch ZBM0410 9201067 B H14B
12:34:00 Bednaříková Emma ZBM0359 9201326 A D16A
12:40:00 Zháňalová Barbora ZBM9354 8644886 E D21E
12:40:00 Liščinský Tomáš ZBM8411 2103680 C H21A
12:42:00 Koča Vojtěch ZBM0602 2051511 B H12C
12:46:00 Odehnalová Tereza ZBM9757 8660420 R D21E
12:46:00 Zimmermann Štěpán ZBM9101 8660448 E H21E
12:46:00 Finstrle Luděk ZBM7902 2067240 C H21A
12:48:00 Malivánková Eva ZBM9952 122 A D20A
12:50:00 Hiršová Gabriela ZBM9651 8660421 R D21E
12:52:00 Marek Filip ZBM0706 2092361 C H12C
12:54:00 Klusáček Jan ZBM9301 899179 C H21E
12:55:00 Hirš Otakar ZBM9801 7200360 E H20A
12:58:00 Tesařová Markéta ZBM9456 8660416 R D21E
12:59:00 Komenda Jan ZBM9902 8660415 A H20A
13:03:00 Auermüllerová Anna ZBM0060 410338 A D18A
13:06:00 Odehnalová Klára ZBM9956 8660446 B D20B
13:06:00 Urbánek Tomáš ZBM0604 2061850 B H12C
13:08:00 Drábek Jan ZBM8511 49690 C H21A
13:10:00 Miklušová Tamara ZBM0260 8434822 A D16A
13:10:00 Hájek Daniel ZBM8919 9890118 E H21E
13:11:00 Finstrlová Alena ZBM7550 2087665 C D40B
13:13:00 Coufal Jáchym ZBM0200 8660432 A H16A
13:14:00 Nedbálková Hana ZBM9755 1441628 C D21A
13:14:00 Finstrlová Julie ZBM0552 2051495 B D14B
13:16:00 Zháňal Jan ZBM8721 8660422 C H21E
13:20:00 Kelbl Vladimír ZBM9711 9201063 R H21E
13:26:00 Milán Tomáš ZBM0111 7070007 A H18A
13:28:00 Bialožyt Michal ZBM8707 995883 C H21A
13:29:00 Jordanov Alexandr ZBM9503 8660419 C H21B
13:29:00 Pauschek Karel ZBM8509 8660430 C H21C
13:31:00 Rotek Pavel ZBM7704 2103682 C H35B
13:33:00 Hrazdil Jiří ZBM8418 8660449 C H21C
13:35:00 Hovořáková Karolína ZBM0351 416017 B D16B
13:39:00 Oujezdský Matyáš ZBM0307 1111187 C H16B
13:41:00 Mlynárik Peter ZBM6526 876002 C H50B
13:51:00 Stehlík Miroslav ZBM8208 8009153 C H35B
13:52:00 Mádlová Věra ZBM8951 995814 C D21A
13:52:00 Rotková Markéta ZBM0455 2103673 A D14B
13:56:00 Koporová Petra ZBM9353 8660417 C D21A
14:00:00 Chroustová Lenka ZBM9457 331025 C D21A
14:04:00 Hendrychová Zuzana ZBM8954 416329 C D21A
14:12:00 Beránek Miroslav ZBM7705 2111737 C H40B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Zatloukalová Eva ZLH7051 2027210 C P
12:00:00 Zatloukalová Hana ZLH0150 224900 C P
12:16:00 Novotná Ludmila ZLH4850 52763 C D70B
12:45:00 Novotný Tomáš ZLH7001 7001234 C H45B
12:58:00 Zatloukalová Romana ZLH9950 2025342 B D20B
13:02:00 Novotná Klára ZLH9851 331363 A D20B
13:06:00 Novotná Tereza ZLH0051 1421909 B D18B
13:15:00 Babák Jiří ZLH4801 352318 C H65B
13:21:00 Novotný Stanisl ZLH4800 52762 C H65B
13:47:00 Zatloukal Tomáš ZLH6701 420422 C H50B
13:55:00 Novotný Erik ZLH0301 2020722 B H16B
14:20:00 Novotná Jitka ZLH7050 361929 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:31:00 Jaroš Vojtěch ZPV5706 231248 C H55B
13:16:00 Holinková Hana ZPV6777 52587 C D21B
13:30:00 Jirková Renata ZPV6553 52427 C D45B
13:40:00 Kroupa Jaroslav ZPV4012 52869 C H75B
13:52:00 Křečková Petra ZPV7076 52582 C D45B
14:25:00 Holinka Martin ZPV6712 8851 C H50B

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
13:32 Musil Radek 1DC7600 7300475 Targa Orienteering H40B
12:00 Vojvodík Martin 7SC7401 2109761 Neregistrovaní - MOV T
12:00 Buráňová Hana 9MX7050 2108870 BzB P
12:00 Buráň Zdeněk 9MX5800 2127637 BzB P
12:00 Hozík David 64Z7700 0 Nukleární šneci P
13:25 Rýdel Jiří 1VZ9200 428234 ranovačka H21B
12:00 Matušková Kateřina 3KC4700 0 Matušková P
12:00 Klumpar Filip 5QC0001 0 Neregistrovaní - Klumpar T