Logo

Startovka závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace)

Klubová startovka

Datum:
23.06.2018
Místo konání:
Chlébské, louka nad obcí
Pořadatel:
TBM - KOS TJ Tesla Brno
Mapa:
ZÁRAZ 678, 1:10 000, E = 5 m, rozměr A4
Ředitel závodu:
Gryc Jan
Hlavní rozhodčí:
Kozáková Zdenka - R1
Stavitel tratí:
Čech Radovan - R2
JURY:
Wolf Daniel, Klimplová Zuzana, Ondráček Radim
Kluby:
JBM     2HD     13P     19P     23P     24P     33P     46P     58P     38S     66S     75S     SPE     VZA     ABM     ADA     AOP     AOV     ASU     BBM     BFM     BOR     BOV     BSO     BZP     BZR     CET     CTB     DCE     DKL     DKP     DLP     DOB     DOK     DOR     EKP     FSP     HAV     HCE     HLV     HOR     CHA     CHC     CHT     JHB     JIL     JPV     KAM     KBP     KON     KOR     KPY     KRE     KRL     KRN     KSH     KSU     KUN     KUO     KVS     LBE     LBM     LCE     LIT     LLI     LPM     LPU     LTP     LTU     MAS     MBM     MFP     MKP     MLA     MOV     NEK     NPA     OKP     OOL     OOP     OPI     OSN     OTK     PBM     PCB     PGP     PHK     PLU     PTE     PUL     PZR     RBK     RIC     ROU     ROZ     SBK     SBR     SCP     SHK     SJC     SJH     SJI     SKM     SLA     SNA     SOB     SOP     SRK     SSU     STB     STE     STH     TAP     TBM     TJN     TJP     TRI     TTR     TUR     TUV     TZL     UBM     UOL     VAM     VBM     VCB     VIC     VLI     VPM     VRB     VRL     VSP     VTA     ZAM     ZBM     ZLH     ZPV     ZVO     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:31:00 Gawel Jiří JBM5700 301272 H60
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:12:00 Kuleva Angelina 2HD5750 8622642 D55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:20:00 Jurczyk Tomasz 13P9401 8640246 H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:32:00 Pachnik Dariusz 19P6900 1396727 H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:27:00 Miskiewicz Martyna 23P8950 7200382 D21
12:33:00 Slusarczyk Katarzyna 23P8951 8636522 D21
12:38:00 Pilkowski Tadeusz 23P9001 8653083 H21
14:17:00 Cwalina Karol 23P0000 1418714 H35
14:22:00 Konstanciak Andrzej 23P5901 412316 H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:35:00 Wysocki Andrzej 24P5100 222893 H65
14:40:00 Wysocka Jolanta 24P5650 886619 D60
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:51:00 Cych Piotr 33P6800 1010100 H50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:22:00 Biolik Grzegorz 46P7600 770327 H40
15:55:00 Biolik Agnieszka 46P7700 8197778 D40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:35:00 Urbaniak Krzysztof 58P6700 670819 H50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:14:00 Denysenko Tamara 38S6150 7200270 D55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:02:00 Porubský Július 66S7300 2045596 H45
15:53:00 Porubská Lenka 66S0450 7210405 T3
16:18:00 Porubská Andrea 66S7650 7450754 T3
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:38:00 Palicka Miroslav 75S5900 416561 H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:33:00 Piják Jaroslav SPE5801 1407868 H60
16:22:00 Pijáková Iveta SPE6251 1407866 D55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:00:00 Chupeková Silvia VZA7251 7204971 D45
14:26:00 Vandlicek Peter VZA7302 682120 H45
15:06:00 Chupek Jozef VZA7102 7204980 H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:10:00 Plášková Anna ABM0152 2056310 B D18
12:40:00 Novotný Ondřej ABM9211 7003038 C H21
13:10:00 Mulíčková Markéta ABM0362 8656699 A D16
13:27:00 Florián Vojtěch ABM9901 438043 A H20
13:35:00 Adámek Filip ABM0101 8656745 A H18
14:12:00 Mulíček Ondřej ABM7405 337650 C H40
14:51:00 Mokrá Regina ABM6854 232740 C T3
15:12:00 Palát Petr ABM7415 52056 C H40
15:15:00 Mokrý Ondřej ABM9410 886814 C T5
15:31:00 Bouška Tomáš ABM9205 337647 C T5
15:37:00 Adámek Libor ABM6707 207849 C H50
15:45:00 Mulíčková Eva ABM7469 52041 C D40
15:57:00 Otrusina Jan ABM9210 7209784 C T5
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:06:00 Mareček Jiří ADA5901 2032120 C H55
14:40:00 Procházka Jiří ADA7512 49864 C H40
14:52:00 Odehnal Luděk ADA7400 2053551 C H40
15:07:00 Kyzlink Zdeněk ADA5300 2073729 H65
15:17:00 Procházková Lucie ADA7651 352314 C D40
15:31:00 Procházková Doubravka ADA0651 981840 B T3
15:50:00 Provazník Dušan ADA7301 2127612 T5
16:16:00 Odehnal Tomáš ADA0500 2053552 B T3
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:02:00 Hadač Filip AOP9301 8656686 C H21
12:08:00 Mielec Jaromír AOP9701 515123 C H21
12:53:00 Kostka Jiří AOP0201 8656577 A H16
12:57:00 Čech Vít AOP0302 8656547 A H16
12:58:00 Glonek Jakub AOP9602 1625050 R H21
12:59:00 Čechová Klára AOP9951 2045206 A D20
13:16:00 Pachmannová Bára AOP0351 8656710 B D16
14:07:00 Barcíková Renáta AOP6753 8656574 C D50
14:25:00 Hadač Miroslav AOP6501 8656723 C H50
14:44:00 Kašparová Šárka AOP7251 52295 C D45
14:48:00 Kostková Jana AOP7151 2096115 C D45
14:54:00 Valíková Petra AOP7351 980374 C D45
14:58:00 Peřinka Jan AOP6301 887168 C H55
15:00:00 Borunský Tomáš AOP7402 682655 C H40
15:05:00 Hadačová Gabriela AOP6751 682679 C D50
15:16:00 Hadačová Tereza AOP9051 8798 C T3
15:21:00 Schuster Martin AOP6502 8662321 C H50
15:25:00 Barcík Peter AOP6601 8656700 C H50
15:26:00 Čech Tomáš AOP7001 2045205 C H45
15:51:00 Tesař Jiří AOP6702 352349 C H50
16:02:00 Švejdíková Yvona AOP6351 49361 C D55
16:08:00 Valík Luděk AOP7101 7203322 C H45
16:11:00 Fiala Jan AOP8800 8810 C T3
16:16:00 Kovalčík Tomáš AOP7301 2085619 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:34:00 Vlach Jiří AOV7900 7202896 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Hrabošová Magdalena ASU0099 2045171 B D18
12:07:00 Křečková Lenka ASU9271 515412 C D21
12:15:00 Horvátová Hana ASU9797 980354 C D21
12:16:00 Khýn Vítězslav ASU8304 7203321 C H21
12:42:00 Oľhava Rastislav ASU8949 7201826 C H21
12:57:00 Vývodová Jana ASU9852 8655412 A D20
13:02:00 Horvát Petr ASU9447 8644873 E H21
13:04:00 Minář Marek ASU9444 8396969 E H21
14:06:00 Kolek Petr ASU7501 8636194 C H40
14:07:00 Bubela Tomáš ASU8101 8018801 C H35
14:16:00 Greschner Luboš ASU7848 7203335 C H40
14:57:00 Strachota Jaroslav ASU5600 52556 C H60
15:04:00 Šmelíková Hana ASU6999 2012280 C D45
15:11:00 Hraboš Matěj ASU9547 7698697 C T5
15:34:00 Ostřanský Filip ASU9243 920681 C T5
15:48:00 Strachotová Eva ASU6099 52560 C D55
16:16:00 Davi Jana ASU6199 416848 C D55
16:24:00 Hošeková Vanda ASU9696 7200369 C T3
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:04:00 Fiala Jan BBM7205 515468 C H21
12:22:00 Opálková Martina BBM0050 7207019 A D18
14:01:00 Ptáček Pavel BBM6508 980377 C H50
14:27:00 Ptáček Ladislav BBM5300 2113090 C H65
14:53:00 Denemarek Oldřich BBM5100 7510216 C H65
14:57:00 Peřinková Irena BBM6550 331257 C D50
15:03:00 Ptáček Pavel BBM9600 7207026 C T5
15:06:00 Kunzová Ivana BBM7155 52346 C D45
15:20:00 Dvořák Miloš BBM7300 2088211 C T5
15:54:00 Kunz Martin BBM7101 553435 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:31:00 Zeman Ludvík BFM5301 2113053 C H65
14:58:00 Mutina Vlastimil BFM5701 2113057 C T3
15:00:00 Řeháková Jana BFM7152 2113071 C D45
15:09:00 Frainšic Michal BFM8303 443092 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:05:00 Kábrtová Oldřiška BOR8752 7209434 C D21
12:16:00 Kořínek Tomáš BOR9007 8654931 C H21
12:30:00 Burda Matěj BOR9608 8200008 C H21
12:36:00 Pavlovec Jan BOR9503 9200728 C H21
13:01:00 Staňová Karolína BOR9853 8640184 R D20
13:31:00 Mareš Vít BOR0000 7202852 A H18
13:35:00 Pavlovec Dan BOR0001 8655456 A H18
14:10:00 Beránek Miroslav BOR3900 4131 C H75
14:13:00 Rančák Josef BOR5004 886284 C H65
14:32:00 Pavlovec Petr BOR6303 219203 C H55
14:35:00 Úlehlová Ivana BOR5150 2090862 C D65
14:36:00 Dikoš Pavel BOR6003 995805 C H55
14:36:00 Vácha Tomáš BOR7409 8534 C H40
14:40:00 Jeřábek Petr BOR7105 8439 C H45
14:43:00 Halířová Eva BOR6654 8512 C D50
15:21:00 Jeřábková Tereza BOR7563 8438 C D40
15:48:00 Krejčí Jaroslav BOR6302 7630319 C H55
15:55:00 Karvánek Petr BOR6600 8513 C H50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:49:00 Vlach Oldřich BOV4403 2060210 C H70
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:03:00 Kohoutek Oldřich BSO0301 8655420 B H16
12:37:00 Hejduk Zdeněk BSO0201 1428921 B H16
12:59:00 Lill Petr BSO0203 8687 B H16
13:11:00 Solomko Adam BSO0002 9102149 B H18
13:27:00 Hejduk Jan BSO0001 1428929 B H18
14:30:00 Hejduková Jana BSO7250 7873 C D45
14:33:00 Rambousek Karel BSO7907 7204979 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:13:00 Králová Vanda BZP8750 7260013 C T5
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Čechová Zuzana BZR6951 980334 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:07:00 Pilgr Bohuslav CET5101 2075656 C H65
16:03:00 Kovářová Anna CET7552 339546 C D40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:29:00 Benešová Jana CTB9452 8656518 C D21
12:39:00 Voborníková Alena CTB9451 2081369 E D21
13:17:00 Sabol Josef CTB9902 436413 A H20
15:07:00 Hübner Jan CTB7902 2082923 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:12:00 Pavlů Jaroslav DCE6100 232041 C H55
15:39:00 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C H60
16:02:00 Zeman Annabel DCE1850 416316 C P
16:11:00 Zeman Klára DCE7950 2113474 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:38:00 Horychová Zuzana DKL0150 515197 C D18
13:07:00 Melichna Matěj DKL0102 682699 B H18
13:11:00 Kohout Václav DKL0101 2080903 C H18
13:45:00 Pelikán Lukáš DKL9802 7207341 B H20
14:13:00 Jedlička Michal DKL8000 1416366 C H35
14:39:00 Fujan Sláva DKL4800 49645 C H70
14:42:00 Cabrnochová Hana DKL5550 53520 C D60
16:17:00 Cabrnoch Jiří DKL5400 416324 C H60
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:07:00 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C D21
12:11:00 Šubrt Matěj DKP0205 888625 B H16
12:17:00 Pospíšilová Marie DKP8756 7875600 C D21
12:18:00 Holzbachová Lucie DKP0052 0 C D18
12:18:00 Illner Vojtěch DKP9600 899156 C H21
12:18:00 Pospíšil Ondřej DKP8717 7202874 C H21
12:18:00 Škáchová Magdalena DKP0156 7207772 A D18
12:21:00 Snížková Petra DKP7752 51845 C D21
12:21:00 Šňupárková Anna DKP9652 515071 C D21
12:25:00 Kolínová Kristýna DKP8450 8450007 R D21
12:31:00 Malačka Milan DKP0210 446345 A H16
12:31:00 Švarc Antonín DKP0203 8020122 A H16
12:33:00 Plochová Dominika DKP8651 7207077 R D21
12:37:00 Sedláček Jaroslav DKP0309 7210914 B H16
12:38:00 Blahová Pavla DKP0155 8653088 A D18
12:47:00 Mareš Albert DKP0308 2103741 B H16
12:56:00 Smutná Anna Marie DKP0359 2103705 B D16
13:03:00 Klaška Martin DKP0100 9889 B H18
13:05:00 Klikarová Ivana DKP9953 2094474 B D20
13:08:00 Poborská Eliška DKP0358 232179 A D16
13:08:00 Řadová Lucie DKP0251 897371 B D16
13:11:00 Ridzoň Daniel DKP9907 2102784 B H20
13:12:00 Sanna Karin DKP0250 7200326 A D16
13:17:00 Novák Přemysl DKP0107 2106739 B H18
13:36:00 Tichá Dorotea DKP0351 2051523 A D16
14:00:00 Klusáková Jitka DKP5651 8558 C D60
14:02:00 Betlach Miroslav DKP6300 49818 C H55
14:15:00 Klaška Pavel DKP6500 8650 C H50
14:16:00 Mrázková Ivana DKP5650 8080100 C D60
14:19:00 Stehnová Hana DKP5150 51799 C D65
14:21:00 Klašková Kateřina DKP6750 49806 C D50
14:22:00 Klašková Josefina DKP9651 443061 C P
14:22:00 Svobodná Eva DKP5851 301365 C D60
14:28:00 Dudová Hana DKP5752 49892 C D60
14:37:00 Janata Martin DKP8306 888608 C H35
14:37:00 Mikšová Stanislava DKP5250 2111758 C D65
14:41:00 Procházka Aleš DKP4700 8266333 C H70
15:00:00 Janatová Violka DKP0950 9785 C P
15:02:00 Kolín Jan DKP7701 8007701 C H40
15:11:00 Stehno Pavel DKP4900 51760 C H65
15:14:00 Mullis Carolina DKP0951 2075697 C P
15:23:00 Klaška Pavel DKP9301 1700077 C T5
15:46:00 Snížková Adéla DKP0850 2095965 C P
15:54:00 Klusák Martin DKP8704 8557 C T5
15:57:00 Janatová Lucie DKP8154 9999888 C D35
16:01:00 Sanna Roberto DKP6703 9180967 C H50
16:03:00 Jiřištová Zuzana DKP8254 9054 C D35
16:08:00 Janata Matěj DKP1111 8277 C P
16:21:00 Špičák Aleš DKP5500 8641 C H60
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:01:00 Šindelka Antonín DLP7200 2060227 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:24:00 Janda Martin DOB8002 920696 C H21
13:06:00 Dutkowski Mikolaj DOB9200 8010192 C H21
15:36:00 Szeliga Malgorzata DOB9399 1394898 C T3
15:49:00 Pachnik Wojciech DOB9101 504407 C T5
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:51:00 Synek Petr DOK0200 8657096 A H16
13:21:00 Koštejn Vít DOK9800 7209363 R H20
13:37:00 Synek Antonín DOK0001 8657097 A H18
14:26:00 Synková Marcela DOK5751 2053519 C P
14:32:00 Synková Elena DOK0850 2056280 C P
14:38:00 Synek Marcel DOK7600 2056288 C H40
14:42:00 Synek Antonín DOK7800 7200371 C H40
14:44:00 Synková Barbora DOK0450 2053515 C P
15:07:00 Novák Tom DOK5500 886255 C H60
15:42:00 Synek Antonín DOK5600 2053518 C P
15:51:00 Synková Petra DOK7950 7200372 C D35
16:10:00 Kapounová Jitka DOK6050 886261 C D55
16:17:00 Synková Šárka DOK7650 7773 C D40
16:24:00 Nováková Pavla DOK5950 886256 C D55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:03:00 Kučera Jáchym DOR0301 8660917 A H16
13:23:00 Janda Ondřej DOR0100 2045310 A H18
13:38:00 Petriláková Anežka Rozári DOR0251 7205018 B D16
14:34:00 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 7205024 C P
14:46:00 Bambousek Martin DOR7302 8662328 C H45
15:16:00 Janda Pavel DOR7600 2044882 C H40
15:32:00 Janda Jakub DOR0403 2045308 B T3
15:45:00 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 C T5
15:59:00 Petriláková Petra DOR7656 2092419 C D40
16:02:00 Petrilák Matouš DOR0409 7204994 B T5
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:50:00 Ondráček Radim EKP7414 2045232 C H21
14:02:00 Fantová Libuše EKP5650 51583 C D60
14:25:00 Borák Stanislav EKP5212 2042539 C H65
14:32:00 Zurynková Jana EKP7053 515496 C D45
14:43:00 Pecka Jan EKP6800 515152 C H50
14:50:00 Šedivá Miroslava EKP5750 51604 C D60
15:03:00 Fanta Miroslav EKP5800 51147 C H60
15:09:00 Koucká Ivana EKP6850 515195 C D50
15:14:00 Koucký Roman EKP6301 2035738 C H55
15:39:00 Ondráčková Veronika EKP7850 2045231 C D40
16:15:00 Šedivý Jiří EKP5500 682645 C H60
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:19:00 Borovička Tomáš FSP9801 888614 B H20
14:18:00 Čadil Jan FSP4300 53267 C H75
14:24:00 Kurfürst Pavel FSP7400 207827 C H40
15:04:00 Borovička Milan FSP6104 515097 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:11:00 Vébr Tomáš HAV0200 515058 C H16
14:08:00 Kaděrová Barbora HAV7051 1425330 C D45
14:11:00 Vričanová Sylva HAV6751 1426051 C D50
14:16:00 Beneš Karel HAV4201 1421901 C H75
14:44:00 Sochor Tomáš HAV6301 515436 C H55
14:52:00 Vébr Radek HAV7103 515066 C H45
15:10:00 Vébrová Šárka HAV7050 896971 C D45
15:17:00 Juračka Zdeněk HAV5702 52752 C H60
15:18:00 Lužný Ladislav HAV6000 8660919 C H55
16:08:00 Sochorová Hana HAV6250 1421893 C D55
16:13:00 Jakobi Zdeněk HAV5701 1421900 C H60
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:09:00 Mudrová Martina HCE6451 51984 C D50
14:51:00 Kettnerová Lenka HCE6450 7202877 C D50
15:21:00 Náhlíková Erika HCE9750 51986 C T5
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:03:00 Peška Antonín HLV4801 416088 C H70
14:55:00 Sedláček Jaroslav HLV6404 53827 C H50
15:12:00 Sedláčková Jana HLV7060 416084 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:35:00 Rücker Jan HOR0201 8659404 A H16
13:32:00 Vávrová Vanda HOR0350 2108890 B D16
14:20:00 Vávra Martin HOR6302 2059759 C H55
14:24:00 Vávra Radek HOR6301 2032106 C H55
14:59:00 Škorpil Martin HOR5700 2011900 C H60
16:03:00 Rücker Petr HOR6500 2035741 C T3
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:19:00 Valešová Jana CHA9152 1008144 C D21
12:42:00 Pavlíková Markéta CHA0050 7208096 A D18
12:56:00 Růžičková Vendula CHA0252 2070839 A D16
13:19:00 Bek Jiří CHA0103 436431 A H18
14:03:00 Vydra Ivan CHA6600 2124770 C H50
14:21:00 Ševčíková Alena CHA5351 8165 C D65
14:24:00 Lusková Olga CHA5650 8170 C D60
14:27:00 Šaffková Zuzana CHA5150 2070837 C D65
14:39:00 Kadavý Zdeněk CHA4901 8155 C H65
14:47:00 Lusk Karel CHA5002 8160 C H65
14:48:00 Kadavá Eva CHA5750 8171 C D60
14:53:00 Pavlíková Pavla CHA6551 436447 C D50
15:01:00 Ševčík Milan CHA5003 8199 C H65
15:07:00 Čechlovský Jan CHA9300 2070852 C T5
15:49:00 Kašková Kateřina CHA7850 887906 C D35
15:57:00 Pavlík Milan CHA5400 51231 C H60
16:23:00 Slavíková Jana CHA8251 4129 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Mazurek Agnieszka CHC0154 7203696 C D18
12:08:00 Chaloupková Kateřina CHC0051 8320290 A D18
12:13:00 Kurzyp Stanislaw CHC0202 1401454 A H16
12:14:00 Ciesiólka Katarzyna CHC0055 9201008 A D18
12:16:00 Pátek Michal CHC8603 8025343 C H21
12:24:00 Pešek Ondřej CHC8502 2025363 C H21
12:26:00 Grundman Vojtěch CHC8801 8080807 C H21
12:26:00 Semrád Ladislav CHC9701 8053577 R H21
12:30:00 Stefaňski Dawid CHC8904 7203700 C H21
12:32:00 Shánělová Štěpánka CHC0152 8301161 A D18
12:36:00 Křivda Martin CHC9501 8659400 C H21
12:43:00 Wisniewska Hanna CHC9051 8640913 R D21
12:50:00 Sháněl Jan CHC9402 8199402 C H21
12:57:00 Vaněk Martin CHC9905 425544 C H20
13:11:00 Křivda Tomáš CHC9901 8656592 E H20
13:29:00 Roslaniec Mateusz CHC0002 895003 C H18
13:31:00 Krawczyňski Mikolaj CHC0001 7203701 A H18
13:33:00 Semrádová Jana CHC9951 8425544 R D20
13:41:00 Švadlena Michal CHC0101 9990101 A H18
14:09:00 Švadlena Jiří CHC4601 2011854 C H70
14:12:00 Křivdová Lenka CHC7251 8655490 C D45
14:19:00 Půlpán Roman CHC6501 9561 C H50
14:26:00 Švadlena Pavel CHC7502 7502000 C H40
14:38:00 Sobczyňski Kalikst CHC7101 9595959 C H45
15:05:00 Křivda Ivan CHC6701 9200535 C H50
15:22:00 Semrádová Jitka CHC6651 331708 C T3
16:09:00 Semrád Pavel CHC6602 9555 C T5
16:25:00 Guga Romuald CHC5501 889177 C H60
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:15:00 Mrštíková Květa CHT8754 896973 C D21
12:34:00 Hledík Jakub CHT9501 7207628 C H21
14:01:00 Korecký Miroslav CHT7901 301360 C H35
14:19:00 Matras Tomáš CHT8001 7210808 C H35
16:09:00 Korecká Lenka CHT8053 51924 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:39:00 Fencíková Vladislava JHB6553 7204508 C D50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:27:00 Vlastník Matouš JIL0201 2073749 B H16
12:48:00 Malý Aleš JIL8702 8087007 C H21
12:59:00 Malý Evžen JIL0301 53224 C H16
13:03:00 Hrouda Matěj JIL9804 2035717 A H20
13:20:00 Karlová Anna JIL0352 8656606 A D16
13:21:00 Ježek Vít JIL9903 7210404 B H20
13:31:00 Ježek Jakub JIL0104 2035716 A H18
13:49:00 Gottstein Jonáš JIL0107 2078455 A H18
14:29:00 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C D65
16:06:00 Vlastník Zdeněk JIL6901 2060259 C H45
16:09:00 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C D40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:30:00 Perknovský Radim JPV8235 52475 C H21
12:57:00 Pilcová Sabina JPV9898 1007538 B D20
13:09:00 Vystavěl Ondřej JPV9807 8656693 R H20
13:23:00 Hubáček Filip JPV9800 1602631 C H20
14:28:00 Skřivanek Marcel JPV7713 52592 C H40
14:39:00 Otrusina Jiří JPV8201 1602629 C H35
14:40:00 Poláček Tomáš JPV0520 2108908 C P
14:49:00 Soldán Vladimír JPV6526 2020730 C H50
14:50:00 Chmelař Miroslav JPV6217 9998666 C H55
14:57:00 Štorek Petr JPV6505 2075678 C H50
15:03:00 Štorková Simona JPV6556 2075676 C D50
15:16:00 Jeřábek Luboš JPV6112 2092403 C H55
15:34:00 Štorek Jan JPV0505 2075670 B T3
15:35:00 Poláčková Monika JPV7552 2109754 C D40
15:38:00 Poláček Luboš JPV7214 2112735 C T3
15:41:00 Chmelářová Radka JPV7650 2085577 C D40
16:10:00 Štorek David JPV0202 2075675 B T5
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:01:00 Škácha Vít KAM0309 682695 A H16
12:13:00 Kettnerová Dana KAM8952 7201193 C D21
12:15:00 Škvor Adam KAM0202 425596 B H16
12:19:00 Bořánková Karolína KAM9550 9102089 C D21
12:20:00 Aschermannová Karolína KAM0051 8100500 A D18
12:23:00 Doležalová Monika KAM8851 232409 C D21
12:25:00 Hankovec Hugo KAM0201 436446 A H16
12:32:00 Navrátil Boris KAM9203 8656539 C H21
12:33:00 Gajda Martin KAM0405 9201061 A H16
12:33:00 Procházková Marie KAM9554 8051795 R D21
12:37:00 Aschermannová Petra KAM9354 8271093 R D21
12:42:00 Šafková Sofie KAM0153 8100401 A D18
12:55:00 Kovářík Tomáš KAM0300 8656648 A H16
12:56:00 Rusý Tomáš KAM9301 2051509 C H21
12:58:00 Bejvlová Karolína KAM0258 8656555 A D16
12:58:00 Kettner Lukáš KAM9403 8654886 C H21
13:03:00 Šafka Sebastian KAM0101 8221133 A H18
13:04:00 Semík Ondřej KAM9401 920683 E H21
13:07:00 Albrechtová Iveta KAM9950 515491 A D20
13:08:00 Kettner Vojtěch KAM9601 8644887 E H21
13:11:00 Čechová Tereza KAM9852 8656609 E D20
13:22:00 Hankovcová Helena KAM0350 442879 A D16
13:26:00 Semíková Lucie KAM0250 515426 A D16
13:27:00 Škvor Ota KAM9900 8656655 A H20
13:29:00 Hájková Eliška KAM9851 515001 A D20
13:45:00 Gajda Jan KAM0105 8656513 A H18
13:47:00 Jíra Tomáš KAM9802 9005139 A H20
14:10:00 Hankovcová Lenka KAM7053 682099 C D45
14:46:00 Škvorová Barbora KAM9150 7208079 C T3
14:59:00 Nebeský Daniel KAM9404 2102810 C T5
15:01:00 Semík Luboš KAM6201 52279 C H50
15:39:00 Němeček Jan KAM9300 52282 C T5
15:42:00 Hájek Adam KAM9202 2019240 C T5
15:48:00 Škáchová Petra KAM7054 7201760 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:49:00 Valter Petr KBP4500 6645 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:22:00 Zimmermann Jakub KON8911 8645930 C H21
13:01:00 Beneš Miroslav KON9915 1418762 B H20
13:21:00 Škrabalová Šárka KON9888 2108866 B D20
14:05:00 Skácel Jaroslav KON4617 341715 C H70
14:32:00 Smičková Eva KON5887 52412 C D60
15:07:00 Ebner Zdeněk KON8215 0 C T3
15:13:00 Benešová Petra KON7575 1418763 C D40
15:23:00 Dittrichová Zuzana KON9175 52416 C T3
15:30:00 Grepl Ladislav KON6111 433100 C H55
15:32:00 Beneš Jindřich KON0404 1418768 B T5
15:46:00 Dittrichová Lenka KON6285 52420 C D55
16:00:00 Procházka Josef KON7219 2083412 C H45
16:04:00 Hlava Miroslav KON6515 500581 C T3
16:19:00 Ebnerová Eva KON8277 515485 C D35
16:26:00 Hlavová Miroslava KON6389 52417 C D55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:02:00 Hladký Matěj KOR0700 2060299 C P
16:07:00 Hladká Petra KOR7950 7003046 C D35
16:24:00 Hladký Radovan KOR0900 2087655 C P
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:42:00 Kohl Jiří KPY6201 301391 C H55
15:34:00 Freyová Michaela KPY6050 301394 C D55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:33:00 Novák Jakub KRE0201 8660920 B H16
15:25:00 Nováková Alena KRE7450 8660908 C D40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:11:00 Hanáková Magda KRL9651 7140196 C D21
12:20:00 Pova Ondřej KRL9304 9995599 C H21
12:22:00 Šlechtová Tereza KRL0152 7090701 A D18
12:24:00 Biersaková Dagmar KRL0051 7150100 B D18
13:31:00 Hanáková Lenka KRL9951 7291299 B D20
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:41:00 Zavřel Michal KRN6804 52643 C H50
14:49:00 Hrouza Jan KRN8100 8654914 C H35
15:02:00 Hrouza Jan KRN1300 0 C T3
15:47:00 Jiříčková Bětka KRN8383 8654901 C D35
15:51:00 Hrouza Jan KRN5401 8654899 C H60
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:01:00 Mayer Šimon KSH0202 8656537 A H16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:07:00 Patterman Prokop KSU0333 442865 B H16
12:08:00 Tomanek Daniel KSU7410 7200324 C H21
12:13:00 Janů Hana KSU9393 886267 C D21
12:14:00 Turczer Petr KSU7945 515179 C H21
12:17:00 Štábl Adam KSU0401 8662429 A H16
12:18:00 Jílek Jakub KSU9202 8662445 C H21
12:26:00 Pšenčíková Adéla KSU0050 446425 B D18
12:39:00 Hecl František KSU0201 8662428 A H16
12:45:00 Stryk Štěpán KSU0306 229473 B H16
12:59:00 Habigerová Jana KSU9888 2053582 A D20
13:05:00 Matoušek Matěj KSU0005 8662433 A H18
13:07:00 Šrámek Ondřej KSU9909 8662436 A H20
13:15:00 Grulich Ondřej KSU0049 2067336 C H18
13:29:00 Ondráček Radek KSU9933 2056305 B H20
13:33:00 Müller Jonáš KSU9906 8662444 A H20
13:41:00 Babišta Antonín KSU0111 2080935 B H18
13:43:00 Krč Matěj KSU0101 2058481 B H18
13:45:00 Jílek Ondřej KSU9908 8662437 A H20
13:45:00 Kroul Josef KSU0044 2056268 B H18
13:47:00 Šafář Martin KSU0105 8662432 A H18
14:10:00 Štábl Roman KSU7501 446432 C H40
14:36:00 Růžička Matěj KSU0901 2051494 C P
14:50:00 Růžička Lukáš KSU7849 8656712 C H40
15:01:00 Šrámek Jaromír KSU5801 515101 C H60
15:01:00 Večeřová Barbora KSU0099 51309 T3
15:16:00 Růžičková Jana KSU7797 2051479 C P
15:20:00 Hecl Miloš KSU7601 886296 C H40
15:20:00 Kašpar Jaroslav KSU7004 2069100 C H45
15:25:00 Janů Zdeněk KSU5749 886293 C H60
16:17:00 Janů Zdeněk KSU9045 8662682 C T5
16:20:00 Štábl Patrik KSU0606 446437 B T3
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:01:00 Trejtnar Pavel KUN5801 9014 C H60
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:21:00 Mutinský Viktor KUO6501 51752 C H50
14:41:00 Mutinská Zdeňka KUO6499 51751 C D50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:48:00 Rohlík Zbyněk KVS0301 7864 C T3
15:30:00 Švestka Vítězslav KVS7301 53372 C H45
15:45:00 Rohlík Petr KVS6402 426339 C T3
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:20:00 Bialeková Martina LBE7350 7201767 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:26:00 Salajková Věra LBM5558 2113045 C D60
14:44:00 Janská Iva LBM5795 219280 C D60
14:47:00 Tomanová Jana LBM4955 52055 C D65
15:08:00 Korpasová Ivana LBM7362 1409879 C D45
15:24:00 Korpas Jaroslav LBM6113 1409878 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Bencúr Juraj LCE7701 682377 C H21
12:02:00 Klusáček Matěj LCE8903 303927 C H21
12:14:00 Špendlíková Kamila LCE0051 7207020 A D18
12:19:00 Sklenářová Radka LCE9250 889312 R D21
12:20:00 Šrámková Sára LCE0057 2127646 C D18
12:29:00 Jirčáková Martina LCE8951 889305 R D21
12:32:00 Cahel Marek LCE8803 889288 C H21
12:34:00 Ressová Tereza LCE0052 2091521 B D18
12:38:00 Horyna Roman LCE7602 1399000 C H21
12:38:00 Valenta Jiří LCE9201 896968 C H21
12:43:00 Horčičková Vendula LCE9353 8644881 E D21
12:45:00 Čermáková Magdalena LCE9155 9890118 R D21
12:54:00 Mudrák Štěpán LCE9601 7210097 R H21
13:02:00 Nevěřilová Kateřina LCE0254 7208226 A D16
13:06:00 Pišová Barbora LCE0251 1400427 B D16
13:07:00 Zentrich Dušan LCE0012 2082929 A H18
13:10:00 Hubáčková Dagmar LCE0351 8656714 A D16
13:17:00 Panovec Kryštof LCE0011 331216 A H18
13:20:00 Bednaříková Sára LCE0252 9102568 A D16
13:31:00 Černocký Libor LCE9803 8656550 R H20
13:31:00 Vopařil Jan LCE9911 7201825 A H20
13:36:00 Mudráková Eliška LCE0352 889308 B D16
13:39:00 Sýkora Vojtěch LCE9801 8656697 E H20
14:00:00 Slezák Libor LCE6207 889301 C H55
14:06:00 Cahlová Slávka LCE5451 416063 C D60
14:12:00 Vlažná Mirka LCE5852 52698 C D60
14:14:00 Zicha Jiří LCE7708 51609 C H40
14:22:00 Šmelík Ĺudo LCE4301 2104604 C H75
14:37:00 Ferdusová Eva LCE6461 52694 C D50
14:45:00 Vavrys Petr LCE6413 7206527 C H50
14:46:00 Mudráková Tereza LCE7252 52689 C D45
15:09:00 Končáková Klára LCE9555 53828 C T3
15:11:00 Šmelík Juraj LCE6603 7208215 C H50
15:50:00 Slezáková Jitka LCE6351 52701 C D55
15:59:00 Vlažný Jan LCE8901 52707 C T5
16:06:00 Vavrysová Iva LCE6359 889289 C D55
16:17:00 Tesařová Marcela LCE9450 515074 C T3
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:31:00 Neradová Alena LIT8551 886283 C D21
14:39:00 Neradová Alena LIT5051 8110 C D65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:01:00 Peterka Jakub LLI0404 8659397 A H16
12:13:00 Bradáč David LLI0203 2032132 B H16
12:16:00 Peterka Vojtěch LLI7502 8656591 C H21
12:50:00 Fürst Matouš LLI9603 8651739 R H21
13:05:00 Fürstová Anna LLI9854 8659388 A D20
13:17:00 Melichar Vojtěch LLI9802 8656608 A H20
13:37:00 Bradáč Jakub LLI0002 2032105 B H18
13:43:00 Melichar Petr LLI0001 8659416 A H18
14:02:00 Fürstová Katka LLI6950 2032126 C D45
14:31:00 Fürst Aleš LLI6801 8657098 C H50
16:02:00 Bradáč Stanislav LLI7201 434598 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:37:00 Šiková Karolína LPM9651 8656698 E D21
12:48:00 Valeš Jiří LPM9502 8656689 R H21
13:00:00 Kolovský František LPM9202 8656683 E H21
13:01:00 Kinkorová Tereza LPM9850 2082918 R D20
16:12:00 Štádlerová Šárka LPM9453 887626 P
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:03:00 Fejfar Lukáš LPU0310 232602 B H16
12:03:00 Udržalová Pavla LPU8552 8656526 C D21
12:08:00 Škorpíková Barbora LPU0060 2049516 B D18
12:11:00 Žaloudková Klára LPU9461 8660902 C D21
12:12:00 Peterová Jana LPU0057 8656599 A D18
12:15:00 Šišma Vojtěch LPU0204 7208077 B H16
12:17:00 Mrskoč Marek LPU0205 8654896 B H16
12:21:00 Knapová Lenka LPU9351 2011864 C D21
12:22:00 Kos Tomáš LPU9303 8660901 C H21
12:23:00 Macek Ondřej LPU0209 8656535 A H16
12:25:00 Rusin Vojtěch LPU0321 8656610 A H16
12:27:00 Hančová Petra LPU9659 8654895 R D21
12:27:00 Horová Pavla LPU9457 8656525 C D21
12:29:00 Haas Filip LPU0401 8656543 A H16
12:31:00 Nováková Tereza LPU9757 8656515 E D21
12:31:00 Procházková Klára LPU9451 8656512 R D21
12:34:00 Udržal Tomáš LPU8002 8656530 R H21
12:35:00 Zvěřinová Martina LPU8357 8656548 E D21
12:38:00 Záveský Filip LPU9306 8656510 C H21
12:44:00 Čermák Jan LPU9301 8654903 R H21
12:45:00 Knapová Jana LPU9053 8644877 E D21
12:45:00 Waněk Hubert LPU0309 8656616 A H16
12:50:00 Zvěřina Petr LPU8208 8656529 R H21
12:51:00 Pipek Ondřej LPU0203 8651710 A H16
12:55:00 Krpata Michal LPU0403 8656545 A H16
12:56:00 Grundmann Jan LPU9410 8654891 R H21
12:58:00 Kamenický Matěj LPU9036 8137666 R H21
13:00:00 Bártová Adéla LPU0353 2102522 B D16
13:00:00 Procházka David LPU9113 8656511 R H21
13:03:00 Fencl Jonáš LPU9902 8656603 A H20
13:05:00 Rusin Jan LPU0008 8656619 A H18
13:06:00 Koberová Kateřina LPU0352 8654913 A D16
13:06:00 Kubelka Tomáš LPU9307 8644885 E H21
13:11:00 Volák Ondřej LPU0010 8656613 A H18
13:12:00 Pušová Bára LPU0357 8656522 A D16
13:15:00 Roudný Martin LPU0002 8656620 A H18
13:16:00 Petrásová Hana LPU0380 8656514 A D16
13:18:00 Kološová Veronika LPU0351 436939 B D16
13:23:00 Paleček Ondřej LPU0105 8656505 B H18
13:26:00 Fejfarová Tereza LPU0360 8656534 A D16
13:28:00 Vodičková Johana LPU0354 8656504 B D16
13:33:00 Roudný Václav LPU0001 8656528 A H18
13:35:00 Kopecká Anna LPU9958 8656607 A D20
13:35:00 Žák Jan LPU9802 2025379 B H20
13:37:00 Barnetová Veronika LPU9952 2082907 B D20
13:42:00 Kovářová Jana LPU0251 1398986 B D16
14:03:00 Třasák Milan LPU5206 9257 C H65
14:05:00 Kubíková Květa LPU4752 9247 C D70
14:06:00 Vávra Jaroslav LPU7308 7203457 C H45
14:11:00 Farář Václav LPU5201 9260 C H65
14:16:00 Kološ Oldřich LPU6003 9899 C H55
14:20:00 Filičko Marek LPU7102 301168 C H45
14:20:00 Víchová Ladislava LPU5851 888601 C D60
14:35:00 Procházka Radek LPU6504 2060272 C H50
14:38:00 Koberová Lenka LPU6954 8660905 C D45
14:38:00 Novotná Jiřina LPU5654 7210072 C D60
14:38:00 Novotný Miroslav LPU5905 2108909 C H55
14:41:00 Kellnerová Stanislava LPU4950 436429 C D65
14:43:00 Sáňka Bedřich LPU5102 2032164 C H65
14:47:00 Fridrich Jaroslav LPU4501 9256 C H70
15:05:00 Knap Jan LPU5101 51105 C H65
15:09:00 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C H60
15:16:00 Demlová Jitka LPU6955 9201630 C D45
15:27:00 Klapal Jan LPU9006 515142 C T5
15:27:00 Švíglerová Pavla LPU7658 889272 C D40
15:27:00 Vícha Vladimír LPU5801 7207852 C H60
15:34:00 Roudný Václav LPU6102 7209277 C H55
15:41:00 Kaplan Jan LPU6401 7200596 C H50
15:46:00 Haas Karel LPU7304 7210409 C H45
15:56:00 Knapová Iva LPU6052 9316 C D55
15:59:00 Štěrba Pavel LPU5408 2116196 C H60
16:09:00 Juračka Vojtěch LPU5404 9234 C H60
16:15:00 Kulhavá Eliška LPU9657 887635 C T5
16:17:00 Klimplová Zuzana LPU8151 7207503 C D35
16:20:00 Fiala Petr LPU8701 8662325 C T5
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:26:00 Riby Rose LTP0051 7200323 B D18
13:39:00 Bílý Jakub LTP0104 7200331 A H18
14:08:00 Würz Bohuslav LTP7307 7200322 C H45
14:28:00 Klawun Kendray Werner Georg LTP4201 2112867 C H75
14:53:00 Bílý Petr LTP6805 51279 C H50
14:59:00 Würz Jiří LTP6502 7204992 C H50
15:36:00 Riby Kateřina LTP7252 7205009 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:01:00 Panchártková Tereza LTU8950 515140 C D21
13:19:00 Šitina Jakub LTU0001 2057577 B H18
14:09:00 Kutáčková Stanislava LTU4751 2058517 C D70
14:29:00 Hindráková Martina LTU6451 7201808 C D50
15:06:00 Petržela Pavel LTU6301 2085656 C H55
15:19:00 Bendáková Eliška LTU9250 681889 C T3
15:24:00 Lazáková Šárka LTU6952 2057594 C D45
15:42:00 Petrželová Alena LTU6351 2085658 C D55
15:44:00 Bendáková Jitka LTU6951 2085652 C D45
15:49:00 Bendák Petr LTU6500 2085654 C H50
15:52:00 Lazák Jan LTU6900 2057593 C H45
16:05:00 Komárková Lucie LTU7851 444091 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:53:00 Pilař Karel MAS5501 7003021 C H60
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:40:00 Zelinka Jiří MBM8740 232019 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:38:00 Šimšová Barbora MFP0150 428243 B D18
14:13:00 Suk Jiří MFP6401 515016 C H50
14:28:00 Forstová Lenka MFP6850 2079501 C D45
14:30:00 Šimša Jaromír MFP7100 2090836 C H45
15:00:00 Forst Libor MFP6301 1418752 C H55
15:09:00 Siegl Roman MFP6700 9201746 C H50
15:38:00 Sieglová Dagmar MFP7050 7201197 C D45
16:08:00 Šimšová Pavla MFP0551 428269 B T3
16:13:00 Šimšová Jana MFP7651 682683 C D40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:15:00 Koč Zdeněk MKP4700 9101102 C H70
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:27:00 Milota Břetislav MLA0300 1421923 C H16
14:21:00 Fišák Jan MLA4401 8657099 C H70
14:24:00 Sklenář Jan MLA4201 51611 C H75
14:25:00 Bínová Kathrin MLA6754 416172 C D50
15:18:00 Milota Jan MLA0500 232234 C P
15:22:00 Jelínková Radka MLA6951 416176 C D45
15:36:00 Sklenářová Jana MLA6258 416175 C D55
15:43:00 Bartoš Luděk MLA6701 8656657 C H50
16:03:00 Milota Josef MLA5801 8656692 C H60
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:33:00 Vavřík Tomáš MOV0004 1403424 B H18
14:57:00 Juřeník Josef MOV5201 52774 C H65
15:14:00 Vavřík René MOV7000 1403416 C H45
15:27:00 Svěchotová Hana MOV7150 9101678 C T3
15:53:00 Holec Honza MOV6701 9101189 C H50
16:04:00 Svěchota Milan MOV7202 9101186 C H45
16:12:00 Montero Cárceles Elmar MOV9602 1415225 C T5
16:21:00 Vavříková Iveta MOV7450 2025346 C T3
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:36:00 Nádeníčková Pavla NEK0150 2056275 A D18
13:24:00 Marešová Klára NEK0250 2067349 B D16
13:40:00 Nádeníčková Iva NEK0350 2035733 A D16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:27:00 Nováková Zuzana NPA9151 515421 C D21
14:58:00 Novák Jiří NPA7502 682098 C H40
15:31:00 Zikmund Zdeněk NPA6705 7003002 C H50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:20:00 Červinka Jan OKP8901 8002400 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:52:00 Višňa Milan OOL5904 307337 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:12:00 Švidrnochová Nela OOP0950 2060211 C P
15:25:00 Švidrnochová Eliška OOP0451 8656605 B T3
15:41:00 Ryšavý Jiří OOP5803 2049558 C H60
16:11:00 Švidrnochová Hana OOP7751 7210910 C D40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:24:00 Karbusová Kateřina OPI0052 2116188 B D18
12:53:00 Sobotka Radim OPI0300 2064779 B H16
13:13:00 Valenta Adam OPI0102 2091528 B H18
13:25:00 Bečvář Petr OPI9800 2091539 B H20
14:57:00 Šmahel Lukáš OPI7800 2103772 C H35
15:11:00 Houserová Tereza OPI0156 2091517 C T3
15:15:00 Winzigová Gabriela OPI0157 2091523 C T3
15:18:00 Bican Martin OPI0101 2091533 C T3
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:02:00 Kamenický Jeroným OSN9549 8651708 C H21
12:02:00 Zrníková Adéla OSN0099 8662727 A D18
12:05:00 Vališová Martina OSN9696 981804 R D21
12:13:00 Nechanický Jan OSN0200 8000321 A H16
12:26:00 Stoklasová Daniela OSN0055 7203325 B D18
12:36:00 Nechanická Klára OSN0050 8656601 A D18
12:47:00 Mareček Šimon OSN0201 8000543 A H16
13:00:00 Stoklasová Zuzana OSN0454 2080908 A D16
13:24:00 Slámová Taťána OSN0250 7207775 B D16
14:03:00 Voráček Michal OSN8000 9201330 C H35
14:14:00 Wurzel Břetislav OSN6005 8006005 C H55
14:18:00 Dvořáček Jiří OSN7502 52250 C H40
14:50:00 Dvořáčková Eva OSN1050 53177 C P
14:50:00 Novotná Veronika OSN0353 2050497 C T3
15:01:00 Wurzelová Dana OSN6654 8006654 C D50
15:08:00 Kamenický Radan OSN6004 9601003 C H55
15:12:00 Dvořáček Jakub OSN0303 53173 C T3
15:12:00 Nechanický Pavel OSN7209 7205006 C H45
15:20:00 Kamenická Tereza Ester OSN0888 7208071 C P
15:21:00 Hruška Jiří OSN5501 550310 C H60
15:22:00 Stoklasa Radek OSN7500 9306 C H40
15:37:00 Kamenický Tobiáš OSN9339 9930517 C T5
15:43:00 Nechanická Daniela OSN7557 8656600 C D40
15:47:00 Dvořáčková Jana OSN7850 52230 C D40
15:53:00 Kamenická Lenka OSN6955 9690219 C D40
16:22:00 Voráčková Lenka OSN8555 9201331 C T5
16:26:00 Dvořáček Tomáš OSN0505 2011898 C P
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:01:00 Šidla Antonín OTK4601 433083 C H70
15:08:00 Volencová Ivana OTK5250 2103245 C P
16:23:00 Müller Tomáš OTK9901 433087 B T5
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:12:00 Robotková Lenka PBM5451 7209368 C P
14:59:00 Robotka Libor PBM5303 7209359 C H65
16:14:00 Kheil Radim PBM7301 2131192 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:48:00 Blabla Zdeněk PCB5901 51406 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:01:00 Hrabánková Klára PGP9654 232050 C D21
12:03:00 Veljačiková Hana PGP9756 7202891 C D21
12:06:00 Veselý Jakub PGP9503 7209346 C H21
12:09:00 Uhlíková Tereza PGP9162 995836 C D21
12:11:00 Kožinová Anna PGP9350 7200338 C D21
12:12:00 Landovský Jakub PGP9601 7210114 C H21
12:15:00 Kožinová Zuzana PGP9650 7003042 C D21
12:16:00 Doubková Emma PGP0154 7207774 B D18
12:20:00 Košárek Pavel PGP7107 51568 C H21
12:26:00 Janovský Tomáš PGP6401 8632139 C H21
12:29:00 Janas Petr PGP0200 2060249 B H16
12:29:00 Lavičková Michaela PGP9656 2035163 C D21
12:35:00 Kožina Štěpán PGP0300 8656580 A H16
12:36:00 Sysel Ctibor PGP8700 515161 C H21
12:42:00 Jonáš Martin PGP9606 515307 C H21
12:43:00 Kolář Matyáš PGP0304 8654897 B H16
12:43:00 Šimša Martin PGP0309 8654907 A H16
12:46:00 Procházka Jan PGP8206 886265 C H21
12:52:00 Landovský Tomáš PGP9103 8071491 C H21
12:56:00 Chrzová Eliška PGP0353 2125333 C D16
12:56:00 Navrátil Šimon PGP9702 681882 R H21
12:57:00 Hřivna Jakub PGP0305 8662292 A H16
12:58:00 Flašar Jan PGP8610 9418870 R H21
12:59:00 Bartoš Vojtěch PGP9809 8656598 B H20
13:03:00 Škarková Kateřina PGP9955 7207777 B D20
13:04:00 Procházka Jan PGP8407 8409111 E H21
13:07:00 Sieglová Eliška PGP9954 8656705 R D20
13:10:00 Šedivý Jan PGP8409 8644492 E H21
13:25:00 Siegl Matyáš PGP0104 7201196 B H18
13:29:00 Janovská Kateřina PGP9850 8350120 R D20
13:37:00 Janovský Tomáš PGP0101 8636798 A H18
13:39:00 Forst Antonín PGP0106 218851 B H18
14:02:00 Čtrnáct Jiří PGP7603 231948 C H40
14:06:00 Attl Vladimír PGP3800 682666 C H80
14:07:00 Haňkovská Jana PGP4050 51698 C D70
14:08:00 Střelba Ondřej PGP7510 7209464 C H40
14:11:00 Zelený Vladimír PGP4800 51863 C H70
14:14:00 Pavlů Veronika PGP6950 232198 C D45
14:31:00 Sysel Ondřej PGP8302 515038 C H35
14:34:00 Zelená Markéta PGP5850 2080958 C D60
14:40:00 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 231924 C D45
14:58:00 Janovská Petra PGP7355 8654900 C D45
15:05:00 Čtrnáct František PGP0401 2121096 B T5
15:10:00 Kožina Petr PGP6000 1700084 C H55
15:14:00 Čtrnáct Šimon PGP0001 2032143 C T3
15:17:00 Ježková Dominika PGP9053 7300087 C T3
15:20:00 Hrabánek David PGP6003 303940 C H55
15:24:00 Pokorný Ondřej PGP7506 682686 C H40
15:32:00 Hrabánková Ilona PGP6250 232184 C D55
15:34:00 Janas Petr PGP7106 7201200 C H45
15:43:00 Košárková Iva PGP8155 2082714 C D35
15:47:00 Kondrát Martin PGP6501 2067946 C H50
16:04:00 Ježková Regina PGP6352 51660 C D55
16:22:00 Baldrian Petr PGP7203 2460 C H45
16:22:00 Voborská Jana PGP8454 9332 C P
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Šabatka Zdeněk PHK8900 8660923 C H21
12:01:00 Svobodová Lenka PHK9551 995893 C D21
12:06:00 Hápová Petra PHK0051 2075681 B D18
12:09:00 Kamenická Kateřina PHK9353 9930312 C D21
12:10:00 Panchártek Jan PHK8802 553446 C H21
12:14:00 Zelenka Tomáš PHK9001 886259 C H21
12:25:00 Chaloupský Jakub PHK0302 682336 A H16
12:25:00 Novotná Tereza PHK9255 8654892 C D21
12:25:00 Rollier Monika PHK8051 8005907 R D21
12:31:00 Novotná Markéta PHK9451 2058530 C D21
12:40:00 Losman Petr PHK7901 8656658 C H21
12:47:00 Kosová Denisa PHK9150 8629757 E D21
13:03:00 Kubíčková Jana PHK9999 2075609 A D20
13:05:00 Vandas Daniel PHK9805 8656624 E H20
13:06:00 Petržela Jan PHK9200 8627109 E H21
13:08:00 Kubát Pavel PHK9101 8644491 E H21
13:08:00 Rollier Baptiste PHK8200 1394262 E H21
13:13:00 Cych Agnieszka PHK9966 889175 B D20
13:13:00 Galbavý Matěj PHK0007 2059764 A H18
13:14:00 Vandasová Adéla PHK0255 8623000 A D16
13:19:00 Chaloupská Barbora PHK9951 8656524 E D20
13:19:00 Samek Tomáš PHK0001 8656629 B H18
13:19:00 Starý Ondra PHK9813 2025354 A H20
13:29:00 Bendák Jan PHK9800 7681889 R H20
13:37:00 Chvátil Šimon PHK9908 8656633 A H20
13:43:00 Kavalír Jáchym PHK9901 7202866 A H20
14:02:00 Chaloupský David PHK7103 682359 C H45
14:02:00 Mikulecký Jan PHK3801 9005137 C H80
14:05:00 Kavalírová Kateřina PHK6756 9833 C D50
14:11:00 Kadeřávek Petr PHK7605 9399 C H35
14:17:00 Novotná Petra PHK6651 4146 C D50
14:27:00 Kavalír Karel PHK6503 9650526 C H50
14:34:00 Vítek Tomáš PHK7702 9526 C H40
14:39:00 Hlaváček Lubomír PHK6401 2059745 C H50
14:42:00 Mašata Roman PHK7107 515050 C H45
14:47:00 Melichar Igor PHK6504 1413331 C H50
14:52:00 Chaloupská Pavlína PHK7051 682334 C D45
15:13:00 Kamenický Jan PHK6601 7210813 C H50
15:19:00 Novotný Milan PHK6502 2045248 C H50
15:29:00 Dušátko Petr PHK5702 2112740 C H60
15:29:00 Kubečková Zdena PHK7551 1413332 C D40
15:37:00 Chvátilová Johana PHK0450 2035744 B T3
15:44:00 Chvátil Jiří PHK7200 336717 C H45
15:57:00 Chvátilová Pavlína PHK7450 9430 C D40
15:58:00 Novotná Ivana PHK6354 219239 C D55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:29:00 Karásek František PLU0301 2124774 B H16
13:10:00 Černochová Michaela PLU0351 2061817 A D16
13:34:00 Němečková Kateřina PLU0350 1400409 B D16
14:15:00 Otruba Karel PLU7917 2035148 C H35
14:32:00 Otruba Marek PLU7417 995892 C H40
14:59:00 Krtička Jan PLU7931 2067929 C H35
15:19:00 Otrubová Johana PLU7852 995816 C D40
16:07:00 Němečková Věra PLU7777 2035158 C D40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:07:00 Vítek Zbyněk PTE6622 8828 C H50
15:06:00 Zavadilová Simona PTE8485 8843 C T5
15:10:00 Boháčová Lucie PTE8771 8822 C T5
16:20:00 Vítková Miroslava PTE6952 8826 C P
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:14:00 Novotný František PUL4200 205614 C H75
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:02:00 Polanská Nelly PZR0152 2088199 B D18
12:21:00 Sitař Miroslav PZR0205 232348 C H16
13:04:00 Sobotková Klára PZR0351 1400419 B D16
14:18:00 Rosecká Alena PZR5654 7205030 C D60
14:31:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 51994 C H70
14:36:00 Suková Renata PZR7352 410374 C D45
14:45:00 Kříž Pavel PZR4800 2023807 C H70
14:49:00 Křížová Zdenka PZR5051 301209 C D65
15:02:00 Skryja Bořivoj PZR6106 232492 C H55
15:18:00 Sobotka Petr PZR7008 53709 C H45
15:23:00 Suk Marek PZR6701 410394 C H50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:09:00 Pekárková Monika RBK9252 7260027 C D21
12:12:00 Henek Michal RBK8605 515193 C H21
13:11:00 Matušková Jana RBK9999 8662330 B D20
14:29:00 Henek Milan RBK5307 52078 C H65
14:36:00 Henková Svatava RBK5454 52092 C D60
14:56:00 Matušková Kateřina RBK7474 2111890 C P
15:18:00 Ježková Ivana RBK0555 2115673 B T5
15:21:00 Matuška Pavel RBK7001 2801035 C T3
15:40:00 Ježek David RBK0801 2103681 C P
15:47:00 Ježek Filip RBK0405 2103684 B T5
16:01:00 Kozumplíková Alice RBK8151 981818 C D35
16:24:00 Ježek Petr RBK7201 7300188 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:30:00 Vyhnálková Marie RIC0151 2019236 A D18
13:35:00 Vyhnálková Barbora RIC9850 8656685 E D20
14:16:00 Šrámková Iva RIC7251 2035141 C D45
14:24:00 Šrámek Petr RIC6905 2035144 C H45
14:34:00 Kotenová Klára RIC7252 2073694 C D45
15:05:00 Sládeček Petr RIC7702 448937 C H35
15:20:00 Kotenová Barbora RIC0452 2060260 B T3
15:55:00 Vyhnálková Eva RIC7552 889279 C D35
15:59:00 Kotenová Markéta RIC0651 2069057 B T3
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:08:00 Černá Ema ROU0451 8662284 A D16
13:45:00 Buk Petr ROU0001 8662366 B H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:18:00 Svoboda Jiří ROZ7500 8069069 C H40
15:54:00 Voltrová Svatava ROZ6150 7300179 C D55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:53:00 Kolaříková Věra SBK5251 49685 C D65
15:13:00 Kolařík Zdeněk SBK5406 49683 C H60
15:26:00 Daněk Roman SBK7541 8008112 C H40
16:19:00 Dressler Jan SBK7911 2045244 C T5
16:25:00 Daňková Veronika SBK8151 8007503 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:23:00 Toman Stanislav SBR4801 51917 C H70
14:51:00 Blažek Václav SBR4701 51904 C H70
15:07:00 Sklenář Josef SBR6601 7200586 C H50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:04:00 Jahnová Helena SCP5550 682101 C D60
14:04:00 Podivínský Tomáš SCP7201 51557 C H45
14:13:00 Buriánek Jaromír SCP4700 7206545 C H70
14:56:00 Veljačik Pavel SCP6200 2800319 C H55
15:05:00 Jahn Pavel SCP5500 7207870 C H60
15:06:00 Bašus Petr SCP7400 7200592 C H40
15:10:00 Šístek Daniel SCP7507 1406141 C H40
15:22:00 Hošek Ladislav SCP6001 1413715 C H55
15:26:00 Tloušťová Eva SCP6950 52114 C D45
15:40:00 Tesař Jan SCP8501 1400437 C T5
15:53:00 Hojná Silvie SCP7950 7260005 C D35
15:59:00 Tesařová Anna SCP8257 51567 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:02:00 Hepner David SHK7601 1008172 C H21
12:03:00 Hepnerová Martina SHK8152 1398689 C D21
12:05:00 Fábera David SHK0305 8656641 A H16
12:16:00 Thýnová Nikola SHK0051 8656672 A D18
12:28:00 Netuka Vojtěch SHK9701 8656727 R H21
12:28:00 Remeš Petr SHK9403 8655415 C H21
12:37:00 Teplá Karolína SHK9251 8656708 E D21
12:39:00 Jedličková Zuzana SHK8150 8656667 R D21
12:40:00 Kroniková Štěpánka SHK0150 2017683 A D18
12:45:00 Mechlová Lenka SHK9051 8642186 E D21
12:47:00 Tichý Lubomír SHK0303 7206348 B H16
12:52:00 Komanec Václav SHK8406 995807 R H21
12:54:00 Raková Petra SHK0251 2049526 B D16
12:59:00 Gebrt Jan SHK9801 8656729 R H20
13:15:00 Tichý Radomír SHK0000 7300181 A H18
13:21:00 Porkert Jan SHK0100 7207030 B H18
13:25:00 Větříčková Andrea SHK9951 8656704 A D20
13:34:00 Thýnová Martina SHK0350 8656586 A D16
13:38:00 Holečková Petra SHK0250 8654906 A D16
13:38:00 Kodytková Denisa SHK0252 2058528 A D16
13:47:00 Langr Jan SHK0101 51179 B H18
14:20:00 Svoboda Ondřej SHK7605 9101116 C H40
14:29:00 Langr Jan SHK6701 9531 C H50
14:45:00 Souček Tomáš SHK8200 7203456 C H35
14:49:00 Teplá Hana SHK6561 9125 C D50
14:51:00 Weiner Jakub SHK7911 9140 C H35
14:54:00 Netuka Jan SHK7001 9126 C H45
14:59:00 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C D50
15:02:00 Langrová Monika SHK7251 9802 C D45
15:04:00 Slovák Miroslav SHK7704 9101117 C H40
15:15:00 Chmelař Pavel SHK6402 9151 C H50
15:15:00 Gazdačko Milan SHK5702 410797 C H60
15:20:00 Kroniková Jana SHK7350 2049540 C D45
15:28:00 Kolář Viktor SHK7300 2049537 C H45
15:29:00 Hepnerová Dagmar SHK5451 9108 C T5
15:32:00 Kohout Josef SHK6902 2017669 C H45
15:39:00 Teplý Jiří SHK6401 9123 C H50
15:40:00 Chmelařová Marie SHK6352 9122 C D55
15:47:00 Hausvater Karel SHK5801 301648 C H60
15:52:00 Myslivcová Markéta SHK9650 9472 C T5
16:16:00 Vojta Marek SHK8804 8656695 C T5
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:06:00 Matějková Barbora SJC0156 8191119 B D18
12:10:00 Kovář Miroslav SJC8104 8008104 C H21
12:14:00 Zikmund Zdeněk SJC9703 2045221 C H21
12:21:00 Fujáčková Ivana SJC8952 897345 R D21
12:28:00 Vejražková Rozárka SJC0151 8000727 A D18
12:36:00 Žaloudek Petr SJC8309 7890000 C H21
12:54:00 Klacková Štěpánka SJC0253 8242002 A D16
13:09:00 Zalaba Tomáš SJC0101 8397397 A H18
13:09:00 Zlámalová Nikola SJC9951 8107998 R D20
13:27:00 Karásek Matěj SJC0001 8499900 B H18
14:04:00 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C H80
14:26:00 Hanušová Zdena SJC7253 8092929 C D45
14:43:00 Uhlík Michal SJC8007 8003099 C H35
14:55:00 Uhlíková Šárka SJC8151 7207702 C T3
15:15:00 Zalabová Martina SJC6657 8213213 C D50
15:45:00 Podlipná Veronika SJC8152 8172882 C D35
16:00:00 Zlámal David SJC9603 8053542 C T5
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:05:00 Pobuda Vojtěch SJH0302 436440 B H16
12:24:00 Hojná Eliška SJH0052 442882 A D18
13:04:00 Novotná Jitka SJH0454 2079504 A D16
13:30:00 Blažková Kateřina SJH0252 8636796 A D16
14:06:00 Benešová Iva SJH7051 9101672 C D45
14:20:00 Gřunděl Ivan SJH4201 9200531 C H75
14:45:00 Tichá Jana SJH6451 51925 C D50
14:48:00 Blažek Petr SJH7402 2051486 C H40
15:08:00 Beneš Jan SJH7001 8651725 C H45
15:27:00 Nouza Petr SJH6501 2079498 C H50
15:29:00 Blažková Veronika SJH0551 7210128 B T3
15:33:00 Tichý Martin SJH6401 51929 C H50
15:51:00 Pobuda Michal SJH7403 442870 C T3
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:08:00 Čech Jan SJI9601 7003044 C H21
12:12:00 Foltýnová Eva SJI0051 7205966 A D18
12:28:00 Kadlec Jan SJI8306 2073707 C H21
12:30:00 Vacek Vojtěch SJI9602 7200366 C H21
12:34:00 Bořil Jan SJI9700 7200584 R H21
12:54:00 Prášil Marek SJI7313 500580 R H21
13:01:00 Tkáč Juraj SJI0200 2080961 B H16
13:13:00 Šenkýř Matěj SJI9902 2045309 A H20
13:17:00 Petráčková Kristýna SJI9851 336763 B D20
13:18:00 Dočkalová Klára SJI0250 1396852 B D16
13:25:00 Čech Petr SJI0001 8656540 A H18
13:25:00 Nechutová Aneta SJI9950 7210905 B D20
13:33:00 Kafka Matěj SJI9903 7200364 B H20
14:18:00 Kopecký Zdeněk SJI6002 52360 C H55
14:22:00 Vítek Jaroslav SJI7201 2061827 C H45
14:23:00 Podhorská Věra SJI5252 232900 C D65
14:23:00 Rachůnek Stanislav SJI6801 219258 C H50
14:30:00 Rachůnek Stanislav SJI0602 446402 C P
14:41:00 Prošek Michal SJI7823 888644 C H35
15:00:00 Venhoda Milan SJI7104 7206548 C H45
15:04:00 Kaňáková Petra SJI8751 301207 C T3
15:13:00 Vacková Anna SJI9854 336765 C T3
15:28:00 Zeman Jaroslav SJI5901 52337 C H55
15:32:00 Kaňák Petr SJI6115 7003047 C H55
15:36:00 Bořil Petr SJI6207 6607 C H55
15:42:00 Šenkýř Vladimír SJI6000 2044881 C H55
15:46:00 Petráček Aleš SJI6301 53631 C H55
15:50:00 Rachůnková Markéta SJI7150 2102817 C P
16:18:00 Vacek Milan SJI6901 219243 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:17:00 Blank Noah SKM0201 436930 B H16
13:30:00 Dittrichová Michaela SKM0251 8656732 A D16
14:18:00 Pěček Vítězslav SKM7104 52199 C H45
14:30:00 Dittrich Pavel SKM7501 52207 C H40
14:44:00 Vlček Roman SKM7000 7200330 C H45
14:46:00 Rytíř Michal SKM7325 7210886 C H40
14:54:00 Blank Radka SKM7351 53809 T3
16:14:00 Pěček Jakub SKM0700 51305 C T3
16:15:00 Dittrichová Andrea SKM7750 52208 C D35
16:23:00 Dittrichová Lucie SKM0551 8655378 B T3
16:25:00 Pěček Dominik SKM0401 53817 C T3
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:10:00 Doubek Petr SLA7000 7209351 C H45
14:14:00 Husák Ondřej SLA0600 2067945 B P
15:54:00 Husáková Petra SLA7452 426378 C P
15:56:00 Kolář Tomáš SLA7103 8654898 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:34:00 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C H45
15:00:00 Doucha Martin SNA0501 9636 B T3
15:24:00 Doucha Tomáš SNA0801 9616 C P
15:35:00 Zákravský Zdeněk SNA5702 232953 C H60
15:38:00 Sokolář Zdeněk SNA7201 2113361 C H45
15:46:00 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:58:00 Jandera Tomáš SOB7300 7300190 C H45
15:31:00 Janderová Markéta SOB7750 2051485 C D40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:04:00 Poláková Lenka SOP0151 7204985 A D18
12:22:00 Hájková Lenka SOP0050 7207857 B D18
13:15:00 Procházka Zdeněk SOP9901 7209362 B H20
13:22:00 Hájková Lucie SOP0350 7204988 A D16
13:23:00 Poláková Tereza SOP9951 2061783 A D20
14:22:00 Procházková Martina SOP7351 433097 C D45
15:09:00 Jurčák Karel SOP5101 7209463 C H65
15:13:00 Procházková Marie SOP9551 49302 C T5
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:05:00 Šabata Radek SRK0202 2070826 B H16
12:06:00 Šklíbová Veronika SRK0153 7203465 A D18
12:32:00 Filipová Tereza SRK0050 2091516 B D18
12:36:00 Kosová Tereza SRK0151 8660596 B D18
13:25:00 Šklíba Michal SRK9900 7201758 B H20
13:41:00 Locker Tomáš SRK9802 2017682 A H20
13:43:00 Šabata Milan SRK9904 7205561 A H20
14:07:00 Hrobař Rudolf SRK4702 9798 C H70
14:23:00 Krmaš Václav SRK8001 8008111 C H35
14:50:00 Filip Libor SRK7101 2080850 C H45
15:07:00 Kosová Michaela SRK6752 8660597 C D50
15:13:00 Kulhavá Jarmila SRK6751 2045240 C D50
15:42:00 Filipová Ivana SRK7373 2096120 C D45
16:05:00 Šklíbová Jana SRK7651 7204991 C D40
16:23:00 Kulhavý Josef SRK5701 681857 C H60
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:25:00 Kuncová Eliška SSU8951 7003039 C D21
12:35:00 Poklopová Lenka SSU8952 1007544 E D21
12:39:00 Štičková Anna SSU9651 8640981 E D21
12:57:00 Seidenglanz Jáchym SSU0202 1407427 B H16
13:02:00 Poklop Martin SSU8802 1007536 E H21
13:03:00 Bořánek Michal SSU0007 8656733 A H18
13:04:00 Schuster Marek SSU9303 995871 E H21
13:10:00 Král Vojtěch SSU8841 8629754 E H21
13:27:00 Janošíkova Tereza SSU9953 8656582 E D20
13:41:00 Kaprál Jan SSU0000 7207780 B H18
14:03:00 Ostřanská Iveta SSU6591 224901 C D50
14:26:00 Ostřanský Josef SSU4302 52549 C H75
15:26:00 Valenta Jiří SSU6301 51508 C H55
15:38:00 Králová Zdenka SSU6091 1406132 C D55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:34:00 Dolejší Kateřina STB0199 7205007 A D18
15:37:00 Dolejší Lenka STB7499 434839 C D40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:06:00 Skoupý Jan STE9411 2027239 C H21
12:23:00 Doležal Matyáš STE0208 8655382 A H16
12:32:00 Doležel Ondřej STE9202 8654919 C H21
12:34:00 Skoupá Vendula STE0152 7203461 B D18
12:39:00 Lukašák Šimon STE0202 8655380 A H16
12:49:00 Světnický František STE0204 8656687 A H16
12:49:00 Svoboda Radek STE0207 8655381 A H16
13:15:00 Horčička Vít STE9919 8656558 R H20
13:20:00 Marková Ema STE0252 8655379 A D16
13:43:00 Jirka Mikuláš STE0000 8655377 A H18
13:47:00 Neumann David STE0101 2027241 B H18
14:13:00 Neumannová Kamila STE6751 52514 C D50
14:24:00 Skyvová Kristýna STE7054 1007548 C D45
14:30:00 Hepnar Luboš STE6307 8655386 C H55
14:33:00 Sklenář Antonín STE4801 52517 C H70
14:33:00 Skyva Petr STE6501 1007547 C H50
14:44:00 Marek Antonín STE7501 2049564 C H40
15:22:00 Janků Marek STE7102 2080826 C H45
15:43:00 Václavek Tomáš STE5809 8655374 C H60
15:50:00 Neumann Jaroslav STE5902 8276 C H55
15:58:00 Petřivalský Marek STE6907 1004660 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:12:00 Kejmarová Jana STH0152 51108 A D18
12:31:00 Štefan Vít STH0202 7201763 A H16
12:41:00 Link Lukáš STH0205 7204987 A H16
13:13:00 Mühlbach Aleš STH0104 7207505 B H18
13:18:00 Chrástová Tereza STH0251 8656737 A D16
13:27:00 Kalenská Dominika STH9958 7201776 A D20
15:14:00 Chrást Tomáš STH7401 7203467 C H40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:09:00 Hermannová Anna TAP9251 232132 C D21
12:17:00 Šimůnková Gabriela TAP9755 7779755 R D21
12:18:00 Zajíc Vítězslav TAP8610 8655221 C H21
12:23:00 Melišík Martin TAP0200 8654905 A H16
12:23:00 Zajícová Kateřina TAP9053 515469 C D21
12:40:00 Makovský Jakub TAP8511 7778511 C H21
12:57:00 Ransdorf Jakub TAP9805 8655405 B H20
13:16:00 Smolková Barbora TAP0356 8654912 A D16
13:21:00 Měšťan Ondřej TAP0100 7201203 A H18
13:28:00 Bulířová Ema TAP0452 2088202 A D16
14:08:00 Tihon Jaroslav TAP6102 515440 C H55
14:18:00 Hejtmánková Alena TAP5452 53641 C P
15:01:00 Vlášek Jakub TAP9702 7779702 C T5
15:19:00 Hejtmánek Vladimír TAP5802 682651 C H60
16:11:00 Fiala Zdeněk TAP5501 7209455 C H60
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:07:00 Ehl Ondřej TBM0404 8654918 A H16
12:08:00 Hlaváčová Anežka TBM0199 8656742 A D18
12:10:00 Grycová Kateřina TBM0058 9101109 A D18
12:10:00 Štefková Klára TBM0059 7204506 A D18
12:18:00 Korpasová Lucie TBM0151 9101707 A D18
12:20:00 Špringlová Kamila TBM0050 7210403 A D18
12:21:00 Doušek Tomáš TBM0401 7207618 A H16
12:21:00 Lička Adam TBM0326 7202856 A H16
12:41:00 Gryc Ondřej TBM0406 888648 A H16
12:43:00 Milán Jakub TBM0411 8651737 A H16
12:51:00 Musil Štěpán TBM0305 2075632 B H16
13:09:00 Grycová Veronika TBM9859 9988889 R D20
13:19:00 Korpasová Tereza TBM9898 9101703 R D20
13:21:00 Rajnoha David TBM0003 7204496 A H18
13:29:00 Gryc Vojtěch TBM0106 8645931 A H18
13:29:00 Sedlář Jan TBM0010 7201210 A H18
13:34:00 Vedrová Ela TBM0357 438603 B D16
13:49:00 Kligl Radim TBM0103 8655419 A H18
14:03:00 Liščinská Eva TBM4451 49660 C D70
14:05:00 Sponar Jan TBM5004 7204482 C H65
14:08:00 Kuchařová Ada TBM5855 7202887 C D60
14:12:00 Dufek Jan TBM4231 2083416 C H75
14:37:00 Procházka Jan TBM4907 320135 C H65
14:41:00 Zabloudil Pavel TBM5003 53256 C H65
14:51:00 Procházková Helena TBM5351 301247 C D65
15:10:00 Hlaváčová Lucie TBM0660 232732 B T3
15:39:00 Kavan Tomáš TBM8603 8644875 C T3
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:02:00 Mašínová Anna TJN0152 8659403 A D18
12:07:00 Vitebský Lukáš TJN0302 8636193 A H16
12:15:00 Svobodová Barbora TJN8952 7719 C D21
12:15:00 Tkáč Matěj TJN0401 8660911 A H16
12:16:00 Šklíbová Míša TJN0153 2053560 A D18
12:30:00 Rýdlová Adéla TJN0151 8655484 A D18
12:49:00 Lesák Ondřej TJN0306 8659385 B H16
13:07:00 Novotný Marek TJN9901 8659418 A H20
13:07:00 Růta Matyáš TJN0102 8659386 B H18
13:09:00 Janeček Mirek TJN9804 2027208 A H20
13:13:00 Michek David TJN9802 8655371 A H20
13:14:00 Podrábská Marie TJN0259 2078462 B D16
13:22:00 Linková Lucie TJN0257 8659384 A D16
13:27:00 Nagy Josef TJN0006 8656507 A H18
13:36:00 Budská Anna TJN0253 7201759 B D16
13:37:00 Knížková Šárka TJN9852 8659402 A D20
13:39:00 Budský Ondřej TJN0105 8656738 A H18
13:40:00 Vitebská Eliška TJN0350 8662748 B D16
14:00:00 Zuzánek Zdeněk TJN5901 8255 C H45
14:10:00 Kuncová Jiřina TJN5752 8257 C D60
14:17:00 Posselt Martin TJN6802 232256 C H50
14:36:00 Novotný Dušan TJN7002 232502 C H45
14:54:00 Schindler Jiří TJN6301 416828 C H55
14:56:00 Rýdl Jiří TJN7000 2096117 C H45
15:00:00 Posseltová Tereza TJN9252 411767 C T5
15:09:00 Pustai David TJN9301 232645 C T5
15:14:00 Posseltová Romana TJN7050 410359 C D45
15:37:00 Novotný Otakar TJN5604 8260 C H60
15:46:00 Picek Jan TJN9101 9102144 C T5
15:52:00 Zuzánková Růžena TJN6051 8256 C D55
16:18:00 Večeřová Ivana TJN6052 2027204 C D55
16:19:00 Kunc Radovan TJN5549 8249 C H60
16:24:00 Posselt Martin TJN9501 9102087 C T5
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:15:00 Peterka František TJP4900 8861 C H65
14:45:00 Paukert Milan TJP5000 51329 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:04:00 Warcopová Kateřina TRI0150 7209788 A D18
12:05:00 Tesařová Jana TRI9751 2073746 R D21
12:09:00 Bialožyt Marek TRI0301 8629759 B H16
12:09:00 Haltof Marek TRI0200 9101677 A H16
12:17:00 Sabelová Markéta TRI9656 2073724 C D21
12:23:00 Argalášová Kateřina TRI9750 2060276 R D21
12:46:00 Argaláš Michal TRI9301 887630 C H21
13:06:00 Mrózek Teresa TRI0251 7206554 A D16
13:09:00 Kovařík Martin TRI0101 7200589 A H18
13:14:00 Bernatíková Hana TRI0253 49450 B D16
13:23:00 Tuharský Erik TRI0100 7202876 A H18
13:24:00 Haltofová Romana TRI0451 7209779 A D16
13:33:00 Filipek Sebastian TRI0002 2060277 A H18
13:39:00 Cienciala Jan TRI9801 1400410 A H20
14:23:00 Argalášová Gabriela TRI6850 2073677 C D50
14:33:00 Jastrzembská Jarmila TRI6450 8659 C D50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:03:00 Křížová Lenka TTR8551 515158 C D21
13:05:00 Nešpor Jan TTR0101 7300192 B H18
14:04:00 Nešporová Marie TTR7251 52242 C D45
14:34:00 Nešpor Jan TTR6101 995847 C H55
14:35:00 Kříž Lukáš TTR8201 515159 C H35
15:45:00 Klusáček Martin TTR5601 2103756 C H60
16:07:00 Koudelný Jiří TTR5401 52251 C H60
16:20:00 Klusáčková Jitka TTR6152 303944 C D55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:04:00 Vlček Martin TUR8702 8656670 C H21
12:12:00 Fodor Petr TUR8103 981821 C H21
12:13:00 Roškotová Lucie TUR9753 1403414 C D21
12:14:00 Kosíková Eliška TUR0052 9101185 B D18
12:22:00 Wolf Filip TUR9701 9101181 R H21
12:23:00 Kochová Nikola TUR9358 9935817 C D21
12:26:00 Váňa Martin TUR8401 1840303 C H21
12:35:00 Krafková Lucie TUR8650 876522 R D21
12:37:00 Hájek Kryštof TUR0212 8655411 A H16
12:41:00 Nieke Patricia TUR9552 1210495 C D21
12:41:00 Omová Michaela TUR8153 7205003 E D21
12:42:00 Baier Martin TUR7603 7677777 C H21
12:43:00 Rufferová Iva TUR8354 822282 R D21
12:44:00 Wolf Daniel TUR9100 8086808 C H21
12:46:00 Zakouřil Vít TUR9301 886823 C H21
12:48:00 Luštický Martin TUR8700 7092626 C H21
12:52:00 Dlabaja Tomáš TUR8303 500850 R H21
12:52:00 Schulhof Jan TUR8900 8627110 R H21
12:58:00 Pekařová Jana TUR0252 2035709 A D16
13:02:00 Dragowski Kuba TUR9003 8628698 R H21
13:05:00 Karatsiolis Kryštof TUR9901 888618 A H20
13:15:00 Nejezchlebová Martina TUR9951 8223 B D20
13:15:00 Thořová Markéta TUR9952 7206529 R D20
13:21:00 Sokolářová Šárka TUR9999 7202880 A D20
13:35:00 Thoř Tomáš TUR9904 7201809 A H20
14:09:00 Stárek Filip TUR6602 8218 C H50
14:10:00 Švarc Jiří TUR6204 682108 C H55
14:26:00 Dragowski Robert TUR5906 887222 C H55
14:33:00 Omová Jana TUR5150 2025351 C D65
14:43:00 Tvrdková Eva TUR5151 303959 C D65
14:55:00 Provazník Jiří TUR5102 1511127 C H65
15:11:00 Folprecht Miroslav TUR5501 1550616 C H60
15:12:00 Mareš Hynek TUR6100 2067342 C H55
15:16:00 Drahoňovský Aleš TUR7201 8656594 C H45
15:55:00 Konopáč Jiří TUR5803 8220 C H60
16:06:00 Drahoňovský Tomáš TUR0701 1403065 C P
16:07:00 Kosíková Helena TUR6550 9101184 C T3
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:04:00 Zakouřil Tomáš TUV7500 51726 C H21
14:27:00 Gurka Jiří TUV4601 8101111 C H70
14:35:00 Pospíšil Jiří TUV4701 8323 C H70
14:46:00 Zakouřil František TUV1201 51238 C P
16:13:00 Zakouřilová Kamila TUV8557 1302868 C T3
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Kolárik Jan TZL9003 7209283 C H21
12:00:00 Polášek Jan TZL8601 52340 C H21
12:04:00 Mikel David TZL9703 8662440 C H21
12:09:00 Bartík Filip TZL0202 2091549 B H16
12:10:00 Krejčík Jiří TZL8301 8931 C H21
12:13:00 Chovancová Zuzana TZL9754 2032161 C D21
12:24:00 Nečas Jiří TZL9101 7887934 C H21
12:24:00 Slováček Tomáš TZL8002 2084933 C H21
12:29:00 Kavánková Iva TZL9753 8654917 R D21
12:32:00 Nešporová Alžběta TZL0051 7200901 A D18
12:44:00 Dlabaja Štěpán TZL8508 8185818 R H21
13:00:00 Smola Michal TZL8131 515174 R H21
13:00:00 Tichá Julie TZL0252 2091554 A D16
13:00:00 Zbranek Roman TZL8808 8422248 R H21
13:12:00 Kočová Halina TZL0255 2091546 A D16
13:17:00 Janda Přemek TZL0103 53147 B H18
13:26:00 Tichá Marie TZL0253 2091544 A D16
13:33:00 Tichá Veronika TZL9951 2091555 A D20
14:00:00 Valla Stanislav TZL3125 53321 C H80
14:18:00 Podmolíková Dagmar TZL7155 1400448 C D45
14:19:00 Jelínek Vít TZL5102 7209285 C H65
14:43:00 Šmakal Pavel TZL4801 2049597 C H70
14:48:00 Podmolík Tomáš TZL6915 1400443 C H45
14:50:00 Chovancová Jana TZL7352 426400 C D45
14:55:00 Horynová Eva TZL5254 8930 C D65
14:56:00 Fialová Tereza TZL9090 887934 T3
15:13:00 Jelínek Petr TZL4902 7300470 C H65
15:28:00 Jelínková Dagmar TZL5757 207823 C P
15:29:00 Vrubel Karel TZL6401 7210876 C H50
15:44:00 Galík Svatopluk TZL6301 53369 C H55
15:44:00 Koláriková Irena TZL6351 53837 C D55
15:48:00 Kašpar Michal TZL9308 886701 C T3
15:59:00 Černoch Karel TZL6835 8933 C H50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:40:00 Rajnoha Miroslav UBM7104 515472 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:27:00 Dostál František UOL0201 2088178 B H16
13:01:00 Chaloupka Josef UOL9801 2090849 B H20
13:25:00 Prachař Matouš UOL0000 2102871 B H18
13:32:00 Bídová Markéta UOL0352 2124801 B D16
13:49:00 Vostál Dominik UOL9901 1400425 B H20
14:05:00 Šimek Roman UOL6503 2011817 C H50
14:09:00 Paulíček Michal UOL7701 2118494 C H35
14:58:00 Jadviščok Ladislav UOL7700 2075671 C T5
15:11:00 Poklopová Ivana UOL6451 52451 C D50
15:23:00 Poklop Lubomír UOL5601 52425 C H60
15:34:00 Kašparová Ivana UOL6951 2032169 C D45
15:50:00 Horčičková Eva UOL7051 682350 C D45
16:20:00 Horký Jan UOL7100 2020741 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:04:00 Koblic Jan VAM7601 2032163 C H40
14:05:00 Hladký Viktor VAM8201 7003026 C H35
14:31:00 Smutná Jana VAM6251 7210067 C D50
14:47:00 Klapalová Jana VAM6451 1416361 C D50
14:55:00 Veverková Yveta VAM6452 9678 C D50
14:56:00 Netopil Libor VAM7401 1700083 C H40
15:32:00 Vandasová Markéta VAM7250 2053570 C D45
15:49:00 Tupec Jiří VAM5801 2126289 C H60
15:57:00 Vandas Luděk VAM6601 9111166 C H50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:06:00 Bravený Adam VBM8801 866998 C H21
12:07:00 Fučíková Hana VBM7751 1775519 C D21
12:17:00 Vernerová Radka VBM8558 53211 C D21
14:01:00 Hanzl Vlastimil VBM5329 2124752 C H65
14:04:00 Pulec Pavel VBM6201 515090 C H55
14:14:00 Dokoupilová Zuzana VBM5754 53306 C D60
14:19:00 Chroustová Petra VBM6655 9102082 C D50
14:19:00 Dokoupil Vladimír VBM4806 53305 C H70
14:25:00 Chmelík Aleš VBM4732 2085633 C H70
14:27:00 Fučík Karel VBM7246 720921 C H35
14:30:00 Potěšilová Vladimíra VBM5655 53238 C D60
14:37:00 Bauer Emil VBM4410 2087637 C H70
14:40:00 Hirš Libor VBM6000 7201772 C H55
14:42:00 Hiršová Marcela VBM7079 7201756 C D45
14:47:00 Verner Tomáš VBM8204 49679 C H35
14:54:00 Kořan Pavel VBM7401 889316 C H40
14:55:00 Mazal Zdeněk VBM8103 7207858 C H35
15:45:00 Jordanov Nikolaj VBM6501 410321 C H50
16:00:00 Bravená Alexandra VBM6155 682079 C D55
16:05:00 Potěšil Václav VBM5613 53237 C H60
16:13:00 Čechová Jitka VBM8353 209751 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:29:00 Rychtecký Josef VCB4801 7206533 C H70
14:37:00 Teringl Radek VCB6502 8044 C H50
14:52:00 Teringl Vojtěch VCB0702 232980 B T3
15:23:00 Teringlová Martina VCB7851 52113 C D40
15:41:00 Teringlová Vendula VCB0451 232975 B T3
16:15:00 Veselá Eva VCB7853 2104588 C D40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:28:00 Golová Tereza VIC0162 8645925 A D18
15:03:00 Gola Miroslav VIC6808 2451515 C H50
15:36:00 Chmelař Daniel VIC7212 53119 C T5
15:55:00 Rydlová Jana VIC7752 426333 C T3
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:32:00 Habán Ivo VLI7707 7207861 C H21
12:56:00 Škoda Jakub VLI8800 1302790 R H21
13:32:00 Martanová Elin VLI0252 2043603 A D16
14:09:00 Horáček Miroslav VLI5000 2080998 C H65
14:17:00 Přinda Oldřich VLI5101 1302773 C H65
14:23:00 Karmazín Petr VLI4901 361986 C H65
14:25:00 Horáčková Stanislava VLI4950 2080918 C D65
14:31:00 Karmazínová Ivana VLI5150 2080996 C D65
14:33:00 Hickethier Manfred VLI5201 9005174 C H65
14:47:00 Pecková Tereza VLI0551 51600 B T3
15:03:00 Ježek Ladislav VLI4900 253372 C H65
15:06:00 Martanová Lea VLI0555 2043610 A T3
15:08:00 Matějů Michal VLI7702 887154 C H40
15:24:00 Martan Jiří VLI7300 7999888 C H45
15:50:00 Henych Petr VLI6001 515132 C H45
16:12:00 Řezáč Pavel VLI6900 301152 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:04:00 Tokárová Regina VPM0151 2127865 A D18
12:11:00 Šauli Filip VPM0301 8656560 A H16
12:19:00 Spěváček Vojtěch VPM0205 8627108 A H16
12:30:00 Staňková Markéta VPM0153 7210111 B D18
12:35:00 Tokár Radim VPM0300 2049567 A H16
12:53:00 Kurz Šimon VPM0208 2115069 B H16
12:59:00 Richtr Lukáš VPM0204 8656696 A H16
13:04:00 Richtrová Kamila VPM0451 2111733 A D16
14:11:00 Richtr Aleš VPM6601 51686 C H50
15:33:00 Tokárová Regina VPM6950 2067965 C T3
15:49:00 Richtrová Lucie VPM7451 331267 C D40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:39:00 Peňáz Vojtěch VRB0303 2092391 B H16
12:45:00 Peňáz Radek VRB0313 2092364 B H16
12:55:00 Matuš Vít VRB0202 2067396 A H16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:33:00 Štregl Matyáš VRL0301 8636759 A H16
13:02:00 Pilná Natálie VRL0351 2096240 A D16
13:17:00 Matoušová Kateřina VRL9955 2032127 A D20
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:01:00 Baldrianová Barbora VSP7850 9784 C D21
13:30:00 Štraitová Jolana VSP0456 2021830 A D16
14:08:00 Baldrian Josef VSP1100 2075606 C P
14:08:00 Dohnal Josef VSP4300 51743 C H75
14:12:00 Průša Michal VSP7310 553437 C H45
14:21:00 Hořínek Jaroslav VSP5000 51643 C H65
14:27:00 Němečková Jarmila VSP6650 2103280 C D50
14:28:00 Němeček Jan VSP6201 682682 C H55
14:45:00 Dohnalová Dana VSP5050 51645 C D65
14:54:00 Baldrianová Eva VSP0751 888639 B P
15:10:00 Arnošt Kamil VSP7301 2044896 C H45
15:15:00 Svobodová Jitka VSP7450 9102142 C D40
15:36:00 Kučera Jan VSP7302 51650 C H45
15:57:00 Baldrian Tomáš VSP0405 2102778 B T3
16:10:00 Bořánek Petr VSP7000 9101108 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Svobodová Anna VTA0151 682635 A D18
12:54:00 Rudová Magdaléna VTA0254 7208074 B D16
13:09:00 Vondruška Jan VTA0001 2019543 B H18
13:28:00 Kosobudová Kateřina VTA0253 7208091 B D16
14:56:00 Svobodová Martina VTA7151 9101708 C D45
15:04:00 Vébr Jiří VTA6901 515484 C H45
15:18:00 Hudečková Helena VTA6951 9101705 C D45
15:43:00 Svoboda Jan VTA0701 7207619 C T3
15:50:00 Kosobudová Anna VTA0551 7208086 B T3
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:40:00 Kmentová Lenka ZAM8552 2108886 C T3
15:56:00 Andrš Petr ZAM8401 7210085 C T5
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:05:00 Gebauerová Jana ZBM7951 703370 C D21
12:06:00 Švirák Ondřej ZBM9103 8660443 R H21
12:07:00 Mádlová Věra ZBM8951 995814 C D21
12:08:00 Kazda Adam ZBM9104 8660406 C H21
12:10:00 Přikryl Petr ZBM6708 7030567 C H21
12:11:00 Koporová Petra ZBM9353 8660417 C D21
12:12:00 Zháňal Jan ZBM8721 8660422 C H21
12:14:00 Klusáček Jan ZBM9301 899179 C H21
12:19:00 Coufal Jáchym ZBM0200 8660432 A H16
12:19:00 Odehnalová Tereza ZBM9757 8660420 R D21
12:22:00 Kelbl Vladimír ZBM9711 9201063 R H21
12:28:00 Auermüllerová Anna ZBM0060 410338 A D18
12:28:00 Drábek Jan ZBM8511 8660410 C H21
12:33:00 Šimková Johanka ZBM9350 8660401 R D21
12:35:00 Hiršová Gabriela ZBM9651 8660421 R D21
12:37:00 Chromá Kateřina ZBM9451 9201069 E D21
12:39:00 Tesařová Markéta ZBM9456 8660416 R D21
12:41:00 Hlavová Jindra ZBM8989 515488 E D21
12:41:00 Urbánek Adam ZBM0302 8660426 A H16
12:41:00 Zháňalová Barbora ZBM9354 8644886 E D21
12:42:00 Bravený Vít ZBM9102 8660450 C H21
12:43:00 Tužilová Magdaléna ZBM9452 8660440 E D21
12:44:00 Bukovac Palo ZBM8101 515478 C H21
12:45:00 Indráková Adélka ZBM9153 8644883 E D21
12:46:00 Chloupek Adam ZBM9300 995849 R H21
12:47:00 Kabáthová Eva ZBM8966 7200341 E D21
12:48:00 Hruška Jakub ZBM9515 8660404 C H21
12:54:00 Brlica Pavel ZBM9302 8660414 E H21
12:54:00 Mokrý Stanislav ZBM9202 8660442 C H21
12:58:00 Bednaříková Emma ZBM0359 9201326 A D16
13:02:00 Hovořáková Karolína ZBM0351 416017 B D16
13:02:00 Zimmermann Štěpán ZBM9101 8660448 E H21
13:06:00 Hájek Daniel ZBM8919 8644878 E H21
13:08:00 Nykodým Miloš ZBM9005 8091209 E H21
13:13:00 Firešová Markéta ZBM9951 8660435 R D20
13:23:00 Odehnalová Klára ZBM9956 8660446 B D20
13:23:00 Hirš Otakar ZBM9801 8656722 E H20
13:35:00 Milán Tomáš ZBM0111 7070007 A H18
13:37:00 Svoboda Michael ZBM9911 9991110 C H20
13:40:00 Barnatová Klára ZBM0352 8660403 B D16
13:41:00 Hlaváč Ondřej ZBM9901 8651709 R H20
13:47:00 Komenda Jan ZBM9902 8660415 A H20
14:00:00 Cicvárek Ivo ZBM7504 2051489 C H40
14:06:00 Cicvárek Radim ZBM0601 2051515 C P
14:16:00 Zelený Pavel ZBM7302 8660434 C H45
14:21:00 Brabec Jaroslav ZBM8242 520540 C H35
14:25:00 Rotek Pavel ZBM7704 2103682 C H35
14:29:00 Finstrle Luděk ZBM7902 2067240 C H35
14:44:00 Janotová Dobra ZBM5662 886279 C T3
14:45:00 Urbánková Lenka ZBM7551 2051480 C T3
14:46:00 Kabáthová Jitka ZBM5582 232005 C D60
14:49:00 Urbánek Petr ZBM7303 2103688 C T3
14:53:00 Koča Jaroslav ZBM8206 301217 C H35
15:03:00 Stehlík Miroslav ZBM8208 8009153 C H35
15:04:00 Liščinský Tomáš ZBM8411 2103680 C T5
15:16:00 Hendrychová Zuzana ZBM8954 416329 C T5
15:19:00 Jordanov Alexandr ZBM9503 8660419 C T5
15:26:00 Chvátal Lukáš ZBM8309 348120 C T5
15:40:00 Hrušková Lenka ZBM6251 49398 C D45
15:51:00 Pauschek Karel ZBM8509 8660430 C T5
16:01:00 Cicvárková Lucie ZBM7651 2067937 C D40
16:21:00 Kočová Lenka ZBM8160 815422 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:19:00 Novotný Erik ZLH0301 2020722 B H16
12:40:00 Novotná Tereza ZLH0051 1421909 B D18
13:31:00 Novotná Klára ZLH9851 331363 A D20
14:01:00 Novotná Ludmila ZLH4850 52763 C D70
14:17:00 Novotný Stanisl ZLH4800 52762 C H70
15:48:00 Novotný Tomáš ZLH7001 7001234 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:01:00 Jarošová Petra ZPV6666 52654 C D50
14:35:00 Jirková Renata ZPV6553 52427 C D50
14:46:00 Jaroš Vojtěch ZPV5706 231248 C H55
15:28:00 Křečková Petra ZPV7076 52582 C D45
15:33:00 Holinková Hana ZPV6777 52587 C D40
15:40:00 Křeček Miroslav ZPV6213 52581 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:40:00 Hovorková Tereza ZVO0153 2800330 B D18

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
14:00 .................... VAK 0 P
14:10 .................... VAK 0 P
14:16 .................... VAK 0 P
14:20 .................... VAK 0 P
14:24 .................... VAK 0 P
14:28 .................... VAK 0 P
14:38 .................... VAK 0 P
14:42 .................... VAK 0 P
14:48 .................... VAK 0 P
14:52 .................... VAK 0 P
14:53 .................... VAK 0 T3
14:57 .................... VAK 0 T3
14:58 .................... VAK 0 P
14:59 .................... VAK 0 T3
15:02 .................... VAK 0 T5
15:02 .................... VAK 0 P
15:03 .................... VAK 0 T3
15:05 .................... VAK 0 T3
15:06 .................... VAK 0 P
15:08 .................... VAK 0 T5
15:08 .................... VAK 0 T3
15:10 .................... VAK 0 P
15:12 .................... VAK 0 T5
15:14