Logo

Startovka závodu: Český pohár MTBO – 7. kolo

Klubová startovka

Datum:
17.06.2017
Místo konání:
Lipová u Šluknova
Pořadatel:
LDC - KOB Děčín
Mapa:
Jáchym
Ředitel závodu:
Zítová Pavla
Hlavní rozhodčí:
Horák Martin
Stavitel tratí:
Zít Jan
JURY:
Pařízková Věrka, Rygl Miroslav, Wohanka Pavel
Kluby:
18D     1QD     1ZD     24D     26D     33D     48D     54D     59D     67D     95D     97D     ABR     BLI     BOR     DKP     DMS     DOB     EKP     GIG     HOR     CHT     KCK     KNC     KPY     KVS     LBE     LDC     LIP     LPM     LTP     MFP     OKP     PFP     PGP     RBK     SBK     SCP     SJC     SJI     SKL     SKV     SLA     SLP     SMR     SPC     STB     SVR     TAP     TBM     TCB     TSU     TZL     VIP     VLI     VPM     VRL     VSP     XBM     XHK     ZUP     Ostatní kluby
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Birgit Mager 18D0039 2111492 OpenL
14:22:00 30 Holger Mager 18D0051 1007345 M21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:27:00 514 Uwe Röhner 1QD0045 1402008 M40
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:07:00 801 Sergej Sonnenberg 1ZD0058 8629992 M50
14:16:00 842 Olga Sonnenberg 1ZD0011 6378 W50
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:12:00 20 Bernd Kohlschmidt 24D0048 8644827 M21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:03:00 890 Gerhard Plötz 26D0013 8241050 M60
15:12:00 529 Sven Thiermann 26D0033 8071927 M40
15:16:00 26 Mirko Schütze 26D0047 1470173 M21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:26:00 33 Hendrik Heß 33D0023 411343 M21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Sebastian Dethloff 48D0044 1978035 OpenS
01:00:00 790 Charlotte Herrmann 48D0055 8130408 W11
14:13:00 904 Per Hähnel 48D0054 7050104 M14
14:34:00 969 Tobias Gehser 48D0022 1292000 M17
14:40:00 862 Diana Junghanß 48D0025 2013 W40
14:57:00 915 Josef Herrmann 48D0028 8150105 M14
15:27:00 504 Jens Junghanß 48D0030 1999038 M40
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 771 Hendrik Jung 54D0002 235041 M11
01:00:00 772 Max Klopfer 54D0040 435582 M11
14:22:00 966 Wolf Jäntsch 54D0031 338312 M17
14:25:00 907 Tjark Thomas 54D0041 303961 M14
14:41:00 911 Alexander Klopfer 54D0035 435581 M14
14:49:00 913 Carlos Beninca 54D0050 303963 M14
15:09:00 528 Ralf Jäntsch 54D0027 1417161 M40
15:10:00 19 Mark Huster 54D0015 897324 M21E
15:20:00 28 Denny Albert 54D0014 897333 M21E
15:31:00 823 Swen Vogel 54D0034 7208281 M50
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:01:00 414 Noemi Ohme 59D0043 6827 W21B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 792 Charlotte Anders 67D0017 236120 W11
14:12:00 509 Michael Sturm 67D0004 895138 M40
14:26:00 5 Robert Becherer 67D0018 236128 M21E
15:06:00 17 Ralf Haberecht 67D0019 236119 M21E
15:28:00 34 Sebastian Anders 67D0042 236118 M21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:06:00 891 Christian Wendler 95D0052 2016305 M60
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:07:00 817 Arnd Stoeckel 97D0010 8114132 M50
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:19:00 804 Lubomír Němec ABR6201 7207706 C M50
14:41:00 60 Ewa Haltof ABR9499 1436949 E W21E
15:03:00 816 Rudolf Kolář ABR6301 7207359 A M50
15:35:00 109 Tomáš Hruška ABR0001 7204492 A M20
15:35:00 824 Jaromír Vrábel ABR6102 7207703 C M50
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:02:00 431 Richard Vojtěch BLI7605 0 C M21C
14:04:00 201 Karel Ohera BLI7803 2019239 B M21B
14:31:00 210 Martin Ištok BLI8001 2019222 B M21B
14:40:00 213 Radim Vozka BLI7402 2019214 B M21B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 775 Štěpán Votýpka BOR0900 4384 C M11
01:00:00 777 Marek Patka BOR0902 7207504 C M11
01:00:00 791 Tereza Rejholcová BOR0751 2067682 C W11
01:00:00 795 Marie Soukupová BOR0952 4424 W11
14:01:00 901 Kryštof Patka BOR0702 7208072 C M14
14:05:00 432 Miroslav Patka BOR7715 7207489 C M21C
14:15:00 894 Vladimír Kuchař BOR4902 8404 C M60
14:17:00 905 Ondřej Staňa BOR0301 4377 C M14
14:25:00 869 Andrea Rejholcová BOR6951 2051490 C W40
14:30:00 515 Michal Rejholec BOR7412 8518 C M40
14:33:00 909 Vojtěch Bogar BOR0604 8468 C M14
14:36:00 517 Martin Machara BOR6900 8521 C M40
15:11:00 101 Michael Német BOR9705 8425 C M20
15:15:00 819 Leoš Bogar BOR6603 515014 C M50
15:28:00 402 Petra Nehasilová BOR8253 7204511 B W21B
15:34:00 404 Zuzana Votýpková BOR7958 8514 C W21B
15:37:00 925 Adéla Riedelová BOR0451 1414503 C W14
16:10:00 417 Kateřina Patková BOR7853 7209370 C W21B
16:16:00 418 Veronika Novotná BOR8052 8500 B W21B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:27:00 68 Simona Karochová DKP8853 9944499 E W21E
14:46:00 215 Ondřej Falta DKP8502 7208100 B M21B
15:18:00 27 Josef Goder DKP8203 7202900 E M21E
15:32:00 37 Tomáš Johanovský DKP8500 889286 E M21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:14:00 435 Josef David DMS8101 1602620 C M21C
14:34:00 211 Lukáš Cerman DMS8100 7003040 B M21B
14:51:00 319 Denisa Haničáková DMS8350 301317 A W21A
15:00:00 14 Miroslav Urban DMS7900 438621 A M21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:35:00 262 Martin Janda DOB8002 920696 A M21A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:13:00 865 Marcela Konečná EKP7257 725724 C W40
14:21:00 896 Milan Bochenek EKP5601 51581 C M60
14:24:00 897 Petr Adrian EKP5600 8627106 C M60
14:25:00 305 Martina Hanzlíčková EKP8452 2053578 A W21A
14:26:00 259 Nikolas Domín EKP8806 2078484 A M21A
14:52:00 219 Jan Císař EKP8503 886253 B M21B
14:56:00 269 Martin Smrt EKP8431 8631579 A M21A
14:57:00 524 Jan Kabát EKP6912 886298 C M40
15:06:00 527 Daniel Čermák EKP7510 7003028 C M40
15:31:00 403 Barbora Studihradová EKP9159 2061773 C W21B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:06:00 507 Tomáš Zrník GIG7118 1398988 C M40
14:45:00 520 Jan Skoupý GIG7001 1007549 C M40
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:09:00 131 Veronika Krausová HOR9750 2032106 W20
15:19:00 820 Martin Vávra HOR6302 2059759 C M50
15:23:00 105 Martin Vávra HOR9700 2078473 B M20
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:23:00 805 Luboš Janda CHT6001 888637 C M50
15:00:00 525 Martin Chaloupka CHT7301 52333 C M40
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:09:00 892 Jan Flašar KCK5701 2080933 C M60
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:27:00 822 Jiří Hejna KNC6200 899180 C M50
15:37:00 405 Aneta Hejnová KNC9350 2075634 B W21B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:36:00 25 Vojtěch Stránský KPY9000 7201827 E M21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:03:00 808 Vladimír Maliňák KVS5901 53693 C M50
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:13:00 205 Václav Šimon LBE9100 7200132 B M21B
14:55:00 321 Zdeňka Křivancová LBE9450 7200131 A W21A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:20:00 437 Petr Vlček LDC8700 8348 C M21C
15:53:00 929 Kateřina Horáková LDC0351 997929 C W14
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:01:00 216 Radek Sedlák LIP7500 8629812 B M21B
16:19:00 412 Hana Sedláková LIP7850 7207339 B W21B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:21:00 906 Josef Bohuslav LPM0401 7207664 C M14
14:23:00 438 Tomáš Popule LPM8803 236982 C M21C
14:26:00 439 Václav Bohuslav LPM7206 7203340 C M21C
14:39:00 313 Jaroslava Fremrová LPM7954 1400405 A W21A
14:41:00 264 Lukáš Hegner LPM8104 446347 A M21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Petr Bílý LTP6805 51279 OpenL
01:00:00 Jakub Bílý LTP0104 7200331 OpenL
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:05:00 251 Miroslav Štochel MFP9300 2081364 A M21A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 773 Matouš Vanka OKP0701 253129 C M11
14:23:00 62 Jana Vanková OKP7750 7207344 E W21E
14:39:00 72 Kateřina Nováková OKP9450 887935 E W21E
14:39:00 810 Radovan Mach OKP6605 8631586 C M50
15:21:00 532 Libor Novák OKP6504 682084 C M40
15:21:00 921 Anna Vanková OKP0550 887947 C W14
15:22:00 29 Petr Vanka OKP6801 7207352 E M21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:27:00 806 Ivan Přibyl PFP5900 49808 M50
14:31:00 871 Eva Přibylová PFP6950 411773 W40
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Lucie Svatá PGP0952 2801038 MW11A
14:09:00 508 Jakub Svatý PGP7610 7207869 C M40
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:14:00 21 Milan Jalový RBK8347 980373 E M21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:10:00 203 Josef Jiráček SBK8501 7851220 A M21B
14:16:00 204 Jan Sochor SBK6922 1007541 B M21B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:51:00 522 Petr Bašus SCP7400 7200592 C M40
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Berta Mrázková SJC1151 771771 MW11A
01:00:00 776 Lukáš Tuma SJC0800 2085566 C M11
14:02:00 961 Matěj Tuma SJC0202 2056295 C M17
14:08:00 252 Pavel Musil SJC7705 7800087 A M21A
14:17:00 256 Miroslav Kovář SJC8104 7201777 A M21A
14:23:00 304 Vendula Musilová SJC8355 7142530 A W21A
14:28:00 870 Jana Tumová SJC7452 2056297 C W40
14:43:00 811 Pavel Kuchař SJC6000 2102082 C M50
14:45:00 316 Eva Zamrzlová SJC8759 2067255 A W21A
14:57:00 322 Magdalena Ticháčková SJC7962 9940 A W21A
15:13:00 887 Rozálie Kuchařová SJC0251 8631581 C W17
15:18:00 531 Jaroslav Tuma SJC7305 7090004 C M40
15:24:00 31 Radek Ticháček SJC7801 9978 E M21E
15:55:00 Svatopluk Antoš SJC6602 2114999 C M50
15:58:00 413 Kamila Knoblochová SJC8356 7778952 W21B
16:04:00 415 Romana Mrázková SJC8351 500556 C W21B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:22:00 207 Jiří Paulíček SJI7727 416164 B M21B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:06:00 962 Daniel Břeň SKL0100 2056263 B M17
14:18:00 15 Pavel Štáfek SKL7401 7209656 E M21E
14:55:00 881 Máša Pelikánová SKL0050 2051546 C W17
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:20:00 844 Jana Kubínová SKV6751 331089 C W50
14:35:00 65 Veronika Kubínová SKV9752 7003008 E W21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:16:00 866 Helena Zemková SLA7450 425546 C W40
14:26:00 967 Jan Vacek SLA0004 681881 B M17
14:33:00 516 Petr Svoboda SLA6803 7207363 C M40
15:17:00 103 Zdeněk Zemko SLA9900 428278 B M20
15:17:00 920 Pavlína Zemková SLA0551 436970 C W14
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:38:00 263 Jiří Fišer SLP8503 7111117 A M21A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Ája Honsová SMR0800 8268 MW11A
14:11:00 434 Petr Zavrtálek SMR8401 7209369 C M21C
14:17:00 312 Lenka Honsová SMR7750 7203329 A W21A
14:20:00 1 Eduard Pucherna SMR7401 7410123 E M21E
14:33:00 309 Dana Rychterová SMR6950 7203339 A W21A
14:37:00 66 Martina Kurková SMR8850 7260003 E W21E
14:40:00 40 Honza Svoboda SMR7901 995876 E M21E
14:43:00 214 Vojtěch Kurka SMR8400 416844 B M21B
14:48:00 521 Ivan Svoboda SMR6200 886815 C M40
14:49:00 318 Věrka Pařízková SMR7151 7205014 A W21A
14:53:00 268 Vojta Buriánek SMR7801 7204972 A M21A
14:54:00 523 Petr Pařízek SMR7001 7205036 C M40
15:01:00 324 TerKa Kalošová SMR8950 981824 A W21A
15:08:00 18 Miši Hons SMR7700 7203328 E M21E
15:20:00 104 Matěj Mišoň SMR9801 7201762 A M20
15:49:00 409 Ivana Mišoňová SMR7451 7202862 B W21B
16:13:00 419 Ivka Buriánková SMR7450 410730 C W21B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Ella Kalinová SPC0961 515458 C MW11A
01:00:00 Lisa Kalinová SPC1158 515409 C MW11A
14:21:00 303 Markéta Kalinová SPC8259 8629752 A W21A
14:22:00 868 Iva Mědílková SPC7160 7204522 A W40
14:24:00 3 Miroslav Kalina SPC8211 7201206 E M21E
14:29:00 71 Dagmar Tučková SPC8653 434824 E W21E
14:34:00 11 Tomáš Bezouška SPC7611 7201752 E M21E
14:44:00 265 Michal Geisler SPC7504 7205029 A M21A
14:46:00 12 Martin Štěňha SPC7608 7003036 E M21E
14:54:00 38 Martin Sajal SPC7803 9005230 E M21E
15:34:00 39 Pavel Kurz SPC7408 2042503 E M21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:08:00 840 Ivana Abelová STB6798 49986 C W50
14:12:00 893 Petr Ludvík STB5701 682361 C M60
15:32:00 113 Matyáš Ludvík STB9801 7204494 E M20
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:23:00 258 David Nedopílek SVR7600 1403430 A M21A
14:47:00 266 Josef Maňásek SVR7700 9200522 A M21A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:11:00 253 Petr Šebesta TAP7604 9760324 A M21A
14:43:00 315 Zuzana Puchernová TAP8453 7518567 A W21A
14:56:00 24 Jan Pucherna TAP7701 7151177 E M21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 778 Jan Štěpánek TBM0607 2090860 M11
01:00:00 793 Denisa Králová TBM0559 1403420 C W11
14:07:00 863 Kateřina Štěpánková TBM7654 2049566 C W40
14:19:00 302 Magda Seifertová TBM9150 2011851 A W21A
14:31:00 308 Veronika Grycová TBM9859 9988889 E W21A
14:32:00 23 Miroslav Rygl TBM7205 8636760 E M21E
14:44:00 10 Martin Ševčík TBM7632 515062 E M21E
14:48:00 9 Marek Pospíšek TBM8907 7207621 E M21E
14:52:00 8 Martin Štěpánek TBM7327 888616 E M21E
15:10:00 886 Kateřina Grycová TBM0058 9101109 C W17
15:23:00 821 David Náhlovský TBM6512 981830 C M50
15:24:00 533 Tomáš Gryc TBM6903 995875 C M40
15:29:00 924 Jolana Králová TBM0360 8635873 C W14
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:03:00 506 David Princ TCB6901 515069 C M40
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:04:00 843 Eva Maliňáková TSU6550 887151 C W50
14:15:00 831 Jiří Král TSU5941 7203459 C M50
14:24:00 845 Dana Králová TSU5896 7208095 C W50
14:31:00 69 Marie Březinová TSU9191 888629 E W21E
14:50:00 267 Karel Tomeček TSU8300 8905 A M21A
14:59:00 323 Zuzana Tomečková TSU8279 1400407 A W21A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:21:00 512 Ondřej Šňupárek TZL6949 888617 C M40
14:25:00 63 Vilma Králová TZL9952 8636189 E W21E
14:30:00 7 Jan Graubner TZL8236 1400430 E M21E
14:42:00 13 Václav Šňupárek TZL9548 7204504 E M21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:37:00 212 Lukáš Hýbl VIP7504 51628 B M21B
15:52:00 410 Tereza Skobová VIP7855 2053563 B W21B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Kristýna Brzáková VLI8650 2058475 OpenS
14:04:00 861 Anna Zápotocká VLI7250 51217 C W40
14:15:00 301 Julie Mokrá VLI8051 9102561 A W21A
14:17:00 436 Gabriel Szenczi VLI8700 2102802 C M21C
14:24:00 513 Petr Hanovec VLI7101 8629811 C M40
14:37:00 311 Elis Masopustová VLI8656 49844 A W21A
14:49:00 217 Robert Urbaník VLI7002 8292 B M21B
14:55:00 218 Milan Meier VLI7301 7003010 B M21B
15:43:00 826 Martin Kareis VLI6501 7207890 C M50
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:19:00 867 Jitka Kovářová VPM7350 2067329 C W40
14:28:00 6 Martin Les VPM7906 7200317 E M21E
14:30:00 968 Ondřej Kovář VPM0200 7208210 C M17
14:31:00 807 Jaroslav Fajtl VPM6001 887627 C M50
14:35:00 327 Markéta Lesová VPM8494 886266 A W21A
14:50:00 4 Tomáš Kamaryt VPM8807 2042527 E M21E
15:01:00 883 Alexandra Svobodová VPM0051 2042515 A W17
15:14:00 102 Jan Hašek VPM0001 8629758 E M20
15:26:00 106 Ondřej Hasman VPM0002 2042514 A M20
15:45:00 927 Lucie Kovářová VPM0350 347913 C W14
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Antonín Wohanka VRL1201 232639 MW11A
14:01:00 873 Gabriela Wohanková VRL7652 2042537 C W40
14:10:00 877 Andrea Štreglová VRL7552 2102800 C W40
14:18:00 511 Tomáš Štregl VRL7406 8974 C M40
14:32:00 261 Petr Štregl VRL7303 2017676 A M21A
14:52:00 880 Zuzana Štreglová VRL0251 2020709 C W17
15:29:00 107 Daniel Hrdinka VRL9701 2085616 B M20
15:36:00 32 Pavel Wohanka VRL7501 2096236 E M21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Karolína Machová VSP0652 339547 MW11A
01:00:00 David Mach VSP0801 52755 MW11A
01:00:00 Jana Machová VSP7754 981848 OpenS
14:12:00 841 Ivana Lacigová VSP5950 7003023 C W50
14:14:00 254 Pavel Kopecký VSP7800 49385 A M21A
14:15:00 510 Milan Jirásek VSP7403 7205010 C M40
14:19:00 206 Pavel Horák VSP7200 981850 B M21B
14:20:00 257 Marián Bartoš VSP8201 887933 A M21A
14:27:00 306 Markéta Jirásková VSP7653 9101188 A W21A
14:33:00 70 Martina Tichovská VSP8650 920677 E W21E
14:38:00 36 Radek Laciga VSP8200 7003030 E M21E
14:41:00 314 Anežka Kopecká VSP8150 51642 A W21A
14:43:00 61 Michaela Lacigová VSP8152 887608 E W21E
14:45:00 73 Marie Hrdinová VSP7852 897376 E W21E
14:58:00 22 Vojtěch Hora VSP8301 1006283 E M21E
15:43:00 407 Klára Horová VSP8455 51659 C W21B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Dana Králová XBM7650 446404 C OpenS
14:00:00 505 Jan Král XBM6903 7200328 C M40
14:02:00 250 Aleš Buchtík XBM8201 8627115 A M21A
15:03:00 526 Martin Šňupárek XBM7107 7205008 C M40
15:30:00 534 Pavel Bureš XBM7549 8621762 C M40
15:57:00 930 Veronika Buršová XBM0550 416112 C W14
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:28:00 209 Martin Netuka XHK7302 888646 B M21B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 774 Lukáš Folprecht ZUP0800 2058490 C M11
01:00:00 794 Julie Folprechtová ZUP0650 51532 C W11
14:07:00 202 Tomáš Bergl ZUP7800 7202860 B M21B
14:21:00 67 Vendula Ryšavá ZUP8151 899160 E W21E
14:25:00 208 Jan Vaněček ZUP8003 2069047 B M21B
14:29:00 307 Kateřina Folprechtová ZUP7452 416221 A W21A
14:29:00 260 Petr Pucherna ZUP8002 886278 A M21A
14:39:00 518 Eduard Folprecht ZUP7300 9056 C M40
14:47:00 317 Radka Puchernová ZUP8759 886276 A W21A
14:53:00 320 Petra Vaněčková ZUP7950 515411 A W21A
15:25:00 401 Anna Salingerová ZUP7750 9398 B W21B
15:46:00 408 Pavla Prylová ZUP7552 2069042 B W21B
16:07:00 416 Lucie Berglová ZUP8250 8631577 B W21B

Ostatní kluby

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
01:00 Vakant 357 0 MW11A
01:00 Vakant 358 0 MW11A
01:00 Vakant 359 0 MW11A
01:00 Vakant 360 0 MW11A
01:00 Vakant 361 0 MW11A
01:00 Vakant 362 0 OpenL
01:00 Vakant 363 0 OpenL
01:00 Vakant 364 0 OpenL
01:00 Vakant 365 0 OpenL
01:00 Vakant 366 0 OpenL
01:00 Vakant 367 0 OpenL
01:00 Vakant 368 0 OpenL
01:00 Vakant 369 0 OpenL
01:00 Vakant 370 0 OpenL
01:00 Vakant 371 0 OpenL
01:00 Vakant 372 0 OpenL
01:00 Vakant 373 0 OpenL
01:00 Vakant 374 0 OpenS
01:00 Vakant 375 0 OpenS
01:00 Vakant 376 0 OpenS
01:00 Vakant 377 0 OpenS
01:00 779 Vakant 355 0 M11
01:00 Vakant 378 0 OpenS
01:00 780 Vakant 356 0 M11
01:00 Vakant 379 0 OpenS
01:00 Vakant 380 0 OpenS
01:00 Vakant 381 0 OpenS
01:00 Vakant 382 0 OpenS
01:00 Vakant 383 0 OpenS
01:00 Vakant 384 0 OpenS
01:00 Vakant 385 0 OpenS
01:00 796 Vakant 386 0 W11
01:00 797 Vakant 387 0 W11
14:14 964 Frank Lucassen 00A0008 2058058 SV Motor Mickten M17
14:28 846 Vakant 321 0 W50
14:29 440 Vakant 334 0 M21C
14:32 441 Vakant 335 0 M21C
14:32 847 Vakant 322 0 W50
14:35 442 Vakant 336 0 M21C
14:37 874 Iva Veselá 327 756220 ZUP W40
14:38 970 Vakant 316 0 M17
14:38 443 Vakant 337 0 M21C
14:41 444 Vakant 338 0 M21C
14:42 971 Vakant 317 0 M17
14:43 875 Vakant 328 0 W40
14:46 972 Vakant 318 0 M17
14:46 876 Vakant 329 0 W40
14:47 64 Vakant 33 0 W21E
14:49 74 Vakant 325 0 W21E
14:51 75 Vakant 326 0 W21E
14:58 220 Vakant 343 0 M21B
14:59 255 Vakant 32 0 M21A
15:01 221 Vakant 344 0 M21B
15:01 916 Vakant 311 0 M14
15:02 270 Vakant 346 0 M21A
15:02 Vakant 394 0 M21E
15:03 325 Vakant 351 0 W21A
15:04 222 Vakant 345 0 M21B
15:05 271 Vakant 347 0 M21A
15:05 326 Vakant 352 0 W21A
15:05 917 Vakant 312 0 M14
15:09 918 Vakant 313 0 M14
15:12 132 Vakant 353 0 W20
15:19 889 Vakant 330 0 W17
15:33 535 Thomas Kassau 342 303965 1WD M40
15:38 110 Vakant 348 0 M20
15:41 111 Vakant 349 0 M20
15:42 2 Vakant 31 0 M21E
15:44 112 Vakant 350 0 M20
15:44 43 Vakant 323 0 M21E
15:47 827 Jan Veselý 319 2102780 ZUP M50
15:59 Vakant 389 0 M50
16:01 Vakant 392 0 W14
16:03 Vakant 390 0 M50
16:05 Vakant 393 0 W14
16:07 Vakant 391 0 M50
16:22 420 Vakant 331 0 W21B
16:25 421 Vakant 332 0 W21B
16:28 422 Vakant 333 0 W21B
14:18 895 Geo Klawun Kendray Werner 35D0003 2112867 Sachsen-Marathon M60
14:11 802 Frank Richter 79D0038 440460 TSV Karlshorst M50
14:51 813 Michael Dube-Spuhn 79D0046 8021066 TSV Karlshorst M50
14:59 815 Olaf Schwenk 79D0007 8020861 TSV Karlshorst M50
14:09 903 Thomas Lucassen 1WD0020 8031006 ESV Dresden M14
14:29 908 Vincent Kosse 1WD0037 8190206 ESV Dresden M14
14:34 872 Ute Lucassen 1WD0009 1416655 ESV Dresden W40
14:35 830 Roberto Porstmann 1WD0029 2019918 ESV Dresden M50
14:37 910 Raphael Heidner 1WD0006 8130306 ESV Dresden M14
14:45 912 Gregor Lusky 1WD0032 8111006 ESV Dresden M14
14:47 812 Lutz Trinks 1WD0005 2043620 ESV Dresden M50
14:55 814 Peter Schmidt 1WD0001 5670 ESV Dresden M50
15:04 16 Ulf Uhlemann 1WD0057 303967 ESV Dresden M21E
15:11 818 Holger Pfeifer 1WD0056 303968 ESV Dresden M50
15:15 530 Steffen Hauschild 1WD0036 2048506 ESV Dresden M40
15:39 825 Uwe Schröter 1WD0024 434197 ESV Dresden M50
15:40 42 Christoph Hauschild 1WD0053 1401076 ESV Dresden M21E
15:51 828 Uli Kretzschmar 1WD5900 303964 ESV Dresden M50
14:08 433 Christian Briesemeister 1XD0026 2141079 Köpenicker SC M21C
14:58 882 Clara Häßler 1XD0000 2091757 Köpenicker SC W17
15:04 884 Franka Häßler 1XD0049 2043611 Köpenicker SC W17
15:40 406 Mareen Briesemeister 1XD0012 2160679 Köpenicker SC W21B
01:00 Emma Štěpánková 1UZ0900 0 VIPrahlé mládí MW11A
01:00 Kaiser Pavel 1WZ0005 8952 LDC Neregistrovaní OpenL
14:05 902 Křivohlavý Jakub 1WZ0000 0 LDC Neregistrovaní M14
14:10 963 Králik Pavel 1WZ0003 0 LDC Neregistrovaní M17
14:18 965 Tománek Kryštof F. 1WZ0002 0 LDC Neregistrovaní M17
14:42 536 Wallisch Čenda 1WZ0004 2031352 LDC Neregistrovaní M40
14:53 914 Brandejský František 1WZ0001 0 LDC Neregistrovaní M14
15:07 885 Moučková Michaela 1WZ0011 0 LDC Neregistrovaní W17
15:16 888 Bradáčová Anna 1WZ0010 0 LDC Neregistrovaní W17
15:25 922 Švehlová Patricie 1WZ0009 0 LDC Neregistrovaní W14
15:33 923 Žilinská Nela 1WZ0007 0 LDC Neregistrovaní W14
15:41 798 Lázničková Kateřina 1WZ0008 0 LDC Neregistrovaní W14
15:49 928 Navrátilová Ella 1WZ0006 0 LDC Neregistrovaní W14
15:55 411 Matějů Kateřina 1WZ0012 336783 LDC Neregistrovaní W21B
15:30 35 Eik Opitz 3FD0021 7120678 LDC Unregistered GER M21E
15:38 41 Peter Heinrich 3FD0016 9005663 LDC Unregistered GER M21E