Startovka závodu: Český pohár MTBO – 9. kolo

Datum:
24.06.2017
Místo konání:
Trutnov, Horní Staré Město, ZŠ Mládežnická
Pořadatel:
XHK - MTBO Racing team Hradec Králové
Mapa:
Baba, M 1:10000, E 5 m, stav květen 2017
Ředitel závodu:
Chmelař Lukáš
Hlavní rozhodčí:
Jiran Jan
Stavitel tratí:
Lamichová Martina, Jedlička Marek, Husák Václav
JURY:
Kamarytová Marie, Rygl Miroslav, Kalina Miroslav
Protokol:
Název závodu: Český pohár MTBO - 9. kolo (krátká trať)
Zařazení do soutěží: Český pohár MTBO 2017
Datum: 24.6.2017
Místo: Trutnov, Horní Staré Město
Pořadatel: MTBO Racing team Hradec Králové (XHK)
Ředitel: Lukáš Chmelař
Hlavní rozhodčí: Jan Jiran
Stavitelé tratí: Lukáš Chmelař, Martina Lamichová
Název mapy: Baba
Měřítko, interval vrstevnic: 1: 10 000, 5 m
Rok zpracování: 2017
Mapovali: Michal Jedlička, Marek Jedlička, Lukáš Jedlička, Václav Husák, Lukáš Chmelař
Kreslil: Lukáš Chmelař
Hodnocení závodu: Závod proběhl za teplého slunečného počasí, celkem odstartovalo 294 závodníků. V cíli bylo ošetřeno několik drobných zranění, zejména odřeniny. Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích. Proti průběhu závodu nebyl podán žádný protest.
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     M50     M60     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50    
M14
5.80 km, 185 m, 13 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
913 8468 Bogar Vojtěch BOR0604 C OK Jiskra Nový Bor 15:28:00
910 0 Vakant Vakant 15:31:00
903 2067952 Geisler Richard SPC0703 C SPORTICUS team 15:34:00
904 0 Svoboda Václav SMS Team Kladno 15:37:00
905 4402229 Zápotocký František VLI0500 C Slavia Liberec orienteering 15:40:00
906 0 Vyskočil Jakub SMS Team Kladno 15:43:00
907 2102777 Baldrian Tomáš VSP0405 USK Praha 15:46:00
914 0 Vakant Vakant 15:49:00
909 7207338 Svoboda Antonín VPM0601 C KOS Slavia Plzeň 15:52:00
911 7208072 Patka Kryštof BOR0702 C OK Jiskra Nový Bor 15:55:00
912 232246 Meier David VLI0606 C Slavia Liberec orienteering 15:58:00
902 4377 Staňa Ondřej BOR0301 C OK Jiskra Nový Bor 16:01:00
915 0 Vakant Vakant 16:04:00
901 436951 Munzar Jakub XPU0600 C PARDUBICE BIKERS 16:07:00
M17
8.10 km, 290 m, 14 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
101 7208210 Kovář Ondřej VPM0200 C KOS Slavia Plzeň 14:00:00
103 53377 Kroc Kryštof GIG0100 B GIGANT Orienteering 14:03:00
102 887604 Hašek Adam VPM0101 B KOS Slavia Plzeň 14:06:00
105 2056263 Břeň Daniel SKL0100 B SMS Team Kladno 14:09:00
104 232356 Svoboda Vojtěch VPM0207 C KOS Slavia Plzeň 14:12:00
106 681881 Vacek Jan SLA0004 B SKOB Slaný 14:15:00
109 2069092 Nagy Josef TJN0006 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:18:00
110 1218410 Humlíček Tomáš SBK0101 B KOB Start Blansko 14:21:00
111 2056295 Tuma Matěj SJC0202 C Sportcentrum Jičín 14:24:00
112 339555 Kubát Tomáš VRL0001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:27:00
113 0 Vakant Vakant 14:30:00
114 0 Vakant Vakant 14:33:00
115 0 Vakant Vakant 14:36:00
M20
8.10 km, 290 m, 14 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
131 2069090 Kašpar Petr TSU9900 A LKT 80 Šumperk 14:42:00
132 428278 Zemko Zdeněk SLA9900 B SKOB Slaný 14:45:00
133 2078473 Vávra Martin HOR9700 B TJ Jiskra Hořice 14:48:00
134 8629758 Hašek Jan VPM0001 E KOS Slavia Plzeň 14:51:00
135 7260008 Wohanka Richard SLA0100 E SKOB Slaný 14:54:00
136 7204476 Kanta Martin XPU9705 E PARDUBICE BIKERS 14:57:00
143 2085616 Hrdinka Daniel VRL9701 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 15:00:00
138 2059747 Břeň Lukáš SKL9801 C SMS Team Kladno 15:03:00
139 7204492 Hruška Tomáš ABR0001 A A-team NOVO Bruntál 15:06:00
144 7204494 Ludvík Matyáš STB9801 E TJ Stadion Nový Bor 15:09:00
145 7404404 Horák Jan LDC9800 B KOB Děčín 15:12:00
142 2042514 Hasman Ondřej VPM0002 A KOS Slavia Plzeň 15:15:00
137 0 Vakant Vakant 15:18:00
140 0 Vakant Vakant 15:21:00
141 0 Vakant Vakant 15:24:00
M21E
10.37 km, 420 m, 18 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1 7151177 Pucherna Jan TAP7701 E KOB TRETRA Praha 14:20:00
2 886813 Lauerman Jan SJI7419 E OK Jihlava 14:23:00
3 2096236 Wohanka Pavel VRL7501 E OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:26:00
9 980373 Jalový Milan RBK8347 E SK Radioklub Blansko 14:29:00
5 9005228 Vala Radek ABR8401 E A-team NOVO Bruntál 14:32:00
6 7003036 Štěňha Martin SPC7608 E SPORTICUS team 14:35:00
7 7201199 Hruška Miloš ABR7501 E A-team NOVO Bruntál 14:38:00
8 7200317 Les Martin VPM7906 E KOS Slavia Plzeň 14:41:00
4 7202900 Goder Josef DKP8203 E Oddíl OB Kotlářka 14:44:00
10 8636760 Rygl Miroslav TBM7205 E KOS TJ Tesla Brno 14:47:00
11 9005230 Sajal Martin SPC7803 E SPORTICUS team 14:50:00
12 501884 Rygl Jaroslav TBM7044 E KOS TJ Tesla Brno 14:53:00
13 7201206 Kalina Miroslav SPC8211 E SPORTICUS team 14:56:00
14 1006283 Hora Vojtěch VSP8301 E USK Praha 14:59:00
15 1400430 Graubner Jan TZL8236 E SKOB Zlín 15:02:00
16 515439 Fajtl Jaroslav VPM9001 E KOS Slavia Plzeň 15:05:00
19 7201752 Bezouška Tomáš SPC7611 E SPORTICUS team 15:08:00
20 7201822 Tišnovský Martin TBM9120 E KOS TJ Tesla Brno 15:11:00
21 0 Vakant Vakant 15:14:00
22 889286 Johanovský Tomáš DKP8500 E Oddíl OB Kotlářka 15:17:00
23 438621 Urban Miroslav DMS7900 A Dynamo Malá Skála 15:20:00
24 0 Vakant Vakant 15:23:00
25 9005136 Ludvík Vojtěch STB9301 E TJ Stadion Nový Bor 15:26:00
26 7204504 Šňupárek Václav TZL9548 E SKOB Zlín 15:29:00
27 515062 Ševčík Martin TBM7632 E KOS TJ Tesla Brno 15:32:00
28 897369 Bogar František BOR8904 E OK Jiskra Nový Bor 15:35:00
29 7201827 Stránský Vojtěch KPY9000 E SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 15:38:00
30 995876 Svoboda Honza SMR7901 E SNS Smržovka 15:41:00
31 2042527 Kamaryt Tomáš VPM8807 E KOS Slavia Plzeň 15:44:00
32 7003030 Laciga Radek VSP8200 E USK Praha 15:47:00
33 886300 Bogar Kryštof BOR9402 E OK Jiskra Nový Bor 15:50:00
34 7207621 Pospíšek Marek TBM8907 E KOS TJ Tesla Brno 15:53:00
35 0 Vakant Vakant 15:56:00
M21A
8.29 km, 335 m, 17 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
201 7204495 Lukavec Petr SMR7800 A SNS Smržovka 14:01:00
202 886278 Pucherna Petr ZUP8002 A MTBO ČZU Praha 14:04:00
203 7204972 Buriánek Vojta SMR7801 A SNS Smržovka 14:07:00
204 897352 Jiran Václav XBM7601 A PELL’S ABND RACING TEAM 14:10:00
205 897347 Moravec Štěpán SJI8101 A OK Jihlava 14:13:00
206 8252429 Jirka Jakub VPM7905 A KOS Slavia Plzeň 14:16:00
208 2031357 Mikan Albert EKP8606 A VŠTJ Ekonom Praha 14:19:00
209 2042525 Buchtík Ondřej VLI8101 A Slavia Liberec orienteering 14:22:00
210 2081364 Štochel Miroslav MFP9300 A VŠSK MFF UK Praha 14:25:00
211 7205029 Geisler Michal SPC7504 A SPORTICUS team 14:28:00
212 887933 Bartoš Marián VSP8201 A USK Praha 14:31:00
213 899162 Uhmann Petr TBM8307 A KOS TJ Tesla Brno 14:34:00
214 682119 Putík Jiří VLI7505 A Slavia Liberec orienteering 14:37:00
215 7111117 Fišer Jiří SLP8503 A OOB Slavia Praha 14:40:00
216 1155115 Malý Aleš JIL8702 A OK Jilemnice 14:43:00
217 7003040 Cerman Lukáš DMS8100 A Dynamo Malá Skála 14:46:00
218 920696 Janda Martin DOB8002 A KOB Dobruška 14:49:00
219 9102090 Müller Pavel JEP7900 A Jehlanka Team 14:52:00
220 0 Vakant Vakant 14:55:00
221 8008112 Daněk Roman SBK7541 A KOB Start Blansko 14:58:00
222 9760324 Šebesta Petr TAP7604 A KOB TRETRA Praha 15:01:00
223 0 Vakant Vakant 15:04:00
224 2017676 Štregl Petr VRL7303 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 15:07:00
226 7209424 Tošner Michal VPM7803 A KOS Slavia Plzeň 15:10:00
227 8631579 Smrt Martin EKP8431 A VŠTJ Ekonom Praha 15:13:00
228 0 Vakant Vakant 15:16:00
229 8401151 Jirka Michal SBK8403 A KOB Start Blansko 15:19:00
230 446347 Hegner Lukáš LPM8104 A OK Lokomotiva Plzeň 15:22:00
231 7800087 Musil Pavel SJC7705 A Sportcentrum Jičín 15:25:00
232 1919191 Urban Jan SBK7537 A KOB Start Blansko 15:28:00
233 515098 Kužel Tomáš FSP7610 A VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 15:31:00
234 9200522 Maňásek Josef SVR7700 A TJ Švýcárna 15:34:00
235 711577 Pucher Filip ZUP7404 A MTBO ČZU Praha 15:37:00
236 8627115 Buchtík Aleš XBM8201 A PELL’S ABND RACING TEAM 15:40:00
237 7260002 Havlíček Tomáš KNC8700 A Sokol Kostelec n. Č. l. 15:43:00
238 887623 Anděl Robert VPM8001 A KOS Slavia Plzeň 15:46:00
240 7207490 Sedláček Petr TSU8109 A LKT 80 Šumperk 15:49:00
241 436937 Haničák Tomáš DMS7700 A Dynamo Malá Skála 15:52:00
242 7851220 Jiráček Josef SBK8501 A KOB Start Blansko 15:55:00
243 7431985 Drobník Lukáš SJC8500 A Sportcentrum Jičín 15:58:00
244 1403430 Nedopílek David SVR7600 A TJ Švýcárna 16:01:00
245 2067203 Polášek Radek TBM8008 A KOS TJ Tesla Brno 16:04:00
246 2078484 Domín Nikolas EKP8806 A VŠTJ Ekonom Praha 16:07:00
247 1984420 Merenus Štěpán SPC8404 A SPORTICUS team 16:10:00
M21B
7.46 km, 315 m, 15 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
301 8000013 Šafek Jiří SBK7621 B KOB Start Blansko 14:02:00
302 0 Vakant Vakant 14:05:00
303 8629812 Sedlák Radek LIP7500 B SOS Mamuti z Lipovky 14:08:00
304 1621975 Hlaváč David JIL7501 B OK Jilemnice 14:11:00
305 7003010 Meier Milan VLI7301 B Slavia Liberec orienteering 14:14:00
306 896967 Tomeš Petr SJC7531 B Sportcentrum Jičín 14:17:00
307 2019222 Ištok Martin BLI8001 B MTBO Bludný kořen 14:20:00
308 0 Vakant Vakant 14:23:00
309 8348 Vlček Petr LDC8700 C KOB Děčín 14:26:00
311 2113472 Paulíček Jiří SJI7727 B OK Jihlava 14:29:00
313 8292 Urbaník Robert VLI7002 B Slavia Liberec orienteering 14:32:00
314 8629814 Bitter Aleš KNC8803 B Sokol Kostelec n. Č. l. 14:35:00
315 2019214 Vozka Radim BLI7402 B MTBO Bludný kořen 14:38:00
316 2069047 Vaněček Jan ZUP8003 B MTBO ČZU Praha 14:41:00
317 439300 Klíma David VBA7901 B ŠK VAZKA Bratislava 14:44:00
318 7200132 Šimon Václav LBE9100 B TJ Lokomotiva Beroun 14:47:00
319 609906 Humlíček Aleš SBK7539 B KOB Start Blansko 14:50:00
320 981850 Horák Pavel VSP7200 B USK Praha 14:53:00
321 9896 Jirásek Radek XPU7802 B PARDUBICE BIKERS 14:56:00
322 886253 Císař Jan EKP8503 B VŠTJ Ekonom Praha 14:59:00
324 51628 Hýbl Lukáš VIP7504 B SK VIPrahlo 15:02:00
325 1007541 Sochor Jan SBK6922 B KOB Start Blansko 15:05:00
326 0 Vakant Vakant 15:08:00
327 2019239 Ohera Karel BLI7803 B MTBO Bludný kořen 15:11:00
M21C
6.63 km, 250 m, 16 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
401 331606 Tomeš Radim TZL7849 C SKOB Zlín 14:02:00
402 7201807 Kopáček Jan CHT8510 C OOB SK Chrast 14:05:00
403 0 Vakant Vakant 14:08:00
404 410339 Jágr Jaroslav SBK7549 C KOB Start Blansko 14:11:00
405 301146 Linhart Tomáš TSU8540 C LKT 80 Šumperk 14:14:00
406 9000002 König Lukáš SBK8001 C KOB Start Blansko 14:17:00
407 0 Vakant Vakant 14:20:00
408 7207489 Patka Miroslav BOR7715 C OK Jiskra Nový Bor 14:23:00
409 0 Vakant Vakant 14:26:00
410 0 Vojtěch Richard BLI7605 C MTBO Bludný kořen 14:29:00
412 7202874 Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 14:32:00
413 0 Jireček Lukáš BLI8006 C MTBO Bludný kořen 14:35:00
414 8974 Štregl Tomáš VRL7406 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:38:00
415 2104618 Munzar Martin XPU7311 C PARDUBICE BIKERS 14:41:00
416 236982 Popule Tomáš LPM8803 C OK Lokomotiva Plzeň 14:44:00
417 2027232 Leštínský Tomáš DOB7801 C KOB Dobruška 14:47:00
418 9767 Komín David LME7401 C SK Los Mělník 14:50:00
M40
8.19 km, 355 m, 17 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
501 0 Vakant Vakant 15:09:00
504 888617 Šňupárek Ondřej TZL6949 C SKOB Zlín 15:12:00
505 2075668 Ježek Zdenek JIL7301 C OK Jilemnice 15:15:00
506 0 Vakant Vakant 15:18:00
507 553435 Kunz Martin GIG7100 C GIGANT Orienteering 15:21:00
508 886298 Kabát Jan EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha 15:24:00
509 887615 Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 15:27:00
510 0 Vakant Vakant 15:30:00
511 8518 Rejholec Michal BOR7412 C OK Jiskra Nový Bor 15:33:00
512 7200583 Kovář Vladimír VPM7200 C KOS Slavia Plzeň 15:36:00
513 886815 Svoboda Ivan SMR6200 C SNS Smržovka 15:39:00
514 2081389 Ambrož Pavel TBM7339 C KOS TJ Tesla Brno 15:42:00
515 7205036 Pařízek Petr SMR7001 C SNS Smržovka 15:45:00
516 7205008 Šňupárek Martin XBM7107 C PELL’S ABND RACING TEAM 15:48:00
517 887628 Svoboda Radek VPM6903 C KOS Slavia Plzeň 15:51:00
518 7090004 Tuma Jaroslav SJC7305 C Sportcentrum Jičín 15:54:00
520 7200328 Král Jan XBM6903 C PELL’S ABND RACING TEAM 15:57:00
521 9056 Folprecht Eduard ZUP7300 C MTBO ČZU Praha 16:00:00
522 53355 Kroc Dalibor GIG7400 C GIGANT Orienteering 16:03:00
523 7000004 Horák Martin LDC7100 C KOB Děčín 16:06:00
524 8621762 Bureš Pavel XBM7549 C PELL’S ABND RACING TEAM 16:09:00
525 8627112 Vraný Jiří VLI7504 C Slavia Liberec orienteering 16:12:00
526 995875 Gryc Tomáš TBM6903 C KOS TJ Tesla Brno 16:15:00
M50
6.99 km, 235 m, 15 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
601 2102082 Kuchař Pavel SJC6000 C Sportcentrum Jičín 14:01:00
603 0 Vakant Vakant 14:04:00
602 7203452 Doležal Josef VAM6101 C OOB Vamberk 14:07:00
604 0 Vakant Vakant 14:10:00
605 887627 Fajtl Jaroslav VPM6001 C KOS Slavia Plzeň 14:13:00
606 7203459 Král Jiří TSU5941 C LKT 80 Šumperk 14:16:00
607 2102705 Buřt Vladimír SBK6301 C KOB Start Blansko 14:19:00
608 981830 Náhlovský David TBM6512 C KOS TJ Tesla Brno 14:22:00
610 52076 Peťovský Jan SBK6201 C KOB Start Blansko 14:25:00
611 307364 Jánoška Jozef RBA5902 C TJ Rapid Bratislava 14:28:00
613 51400 Havlíček Ivo KNC5800 C Sokol Kostelec n. Č. l. 14:31:00
614 888636 Pospíšek Zbyněk TBM6007 C KOS TJ Tesla Brno 14:34:00
615 7207890 Kareis Martin VLI6501 C Slavia Liberec orienteering 14:37:00
616 515014 Bogar Leoš BOR6603 C OK Jiskra Nový Bor 14:40:00
617 0 Vakant Vakant 14:43:00
618 8977 Kubát Miroslav VRL6701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:46:00
619 7207706 Němec Lubomír ABR6201 C A-team NOVO Bruntál 14:49:00
620 2059759 Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 14:52:00
621 7207359 Kolář Rudolf ABR6301 A A-team NOVO Bruntál 14:55:00
622 899180 Hejna Jiří KNC6200 C Sokol Kostelec n. Č. l. 14:58:00
623 51929 Tichý Martin SJH6401 SJH Jindřichův Hradec 15:01:00
624 2114999 Antoš Svatopluk SJC6602 C Sportcentrum Jičín 15:04:00
625 2045204 Novotný Petr TZL6601 C SKOB Zlín 15:07:00
M60
5.34 km, 140 m, 14 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
631 207806 Kadlec Luděk VEY5600 C YETTI & PINGUIN 14:58:00
633 0 Vakant Vakant 15:01:00
632 416045 Nejedlý Petr TZL5101 C SKOB Zlín 15:04:00
634 0 Vakant Vakant 15:07:00
635 8404 Kuchař Vladimír BOR4902 C OK Jiskra Nový Bor 15:10:00
636 49606 Wald František FSP5300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 15:13:00
637 0 Vakant Vakant 15:16:00
638 682361 Ludvík Petr STB5701 C TJ Stadion Nový Bor 15:19:00
639 7003050 Laciga Zdeněk VSP5200 USK Praha 15:22:00
640 352328 Vojtášek Jan ABR5301 C A-team NOVO Bruntál 15:25:00
W14
4.91 km, 100 m, 10 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
921 1417251 Černá Justina HCE0652 C TJ Hostivice 15:26:00
922 997929 Horáková Kateřina LDC0351 C KOB Děčín 15:29:00
923 361972 Kadlecová Tereza VEY0650 C YETTI & PINGUIN 15:32:00
924 51532 Folprechtová Julie ZUP0650 C MTBO ČZU Praha 15:35:00
925 0 Vakant Vakant 15:38:00
931 436970 Zemková Pavlína SLA0551 C SKOB Slaný 15:41:00
927 0 Vakant Vakant 15:44:00
928 8635873 Králová Jolana TBM0360 C KOS TJ Tesla Brno 15:47:00
929 2088165 Nagyová Kateřina TJN0452 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:50:00
930 1403420 Králová Denisa TBM0559 C KOS TJ Tesla Brno 15:53:00
926 0 Vakant Vakant 15:56:00
W17
6.77 km, 250 m, 15 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
161 2020709 Štreglová Zuzana VRL0251 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:00:00
162 2800957 Tymešová Anna BOR0253 C OK Jiskra Nový Bor 14:03:00
163 246899 Lacigová Marie VSP0050 USK Praha 14:06:00
167 8631581 Kuchařová Rozálie SJC0251 C Sportcentrum Jičín 14:09:00
168 2042515 Svobodová Alexandra VPM0051 A KOS Slavia Plzeň 14:12:00
166 9101109 Grycová Kateřina TBM0058 C KOS TJ Tesla Brno 14:15:00
164 0 Vakant Vakant 14:18:00
165 0 Vakant Vakant 14:21:00
W20
6.77 km, 250 m, 15 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
185 9988889 Grycová Veronika TBM9859 E KOS TJ Tesla Brno 14:24:00
182 8636189 Králová Vilma TZL9952 E SKOB Zlín 14:27:00
186 2051536 Kameníková Andrea BOR9751 E OK Jiskra Nový Bor 14:30:00
184 2070818 Jansová Doubravka XPU9750 A PARDUBICE BIKERS 14:33:00
181 0 Vakant Vakant 14:36:00
183 0 Vakant Vakant 14:39:00
W21E
7.70 km, 350 m, 17 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51 1436949 Haltof Ewa ABR9499 E A-team NOVO Bruntál 14:21:00
52 920678 Staňková Štěpánka TSU8992 E LKT 80 Šumperk 14:24:00
53 920677 Tichovská Martina VSP8650 E USK Praha 14:27:00
54 7003008 Kubínová Veronika SKV9752 E TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 14:30:00
55 897376 Hrdinová Marie VSP7852 E USK Praha 14:33:00
57 7260022 Paulíčková Renata SJI8057 E OK Jihlava 14:36:00
58 888629 Březinová Marie TSU9191 E LKT 80 Šumperk 14:39:00
60 887608 Lacigová Michaela VSP8152 E USK Praha 14:42:00
56 1400406 Skácelová Naděžda TSU8889 E LKT 80 Šumperk 14:45:00
61 8636187 Krejčíková Barbora TZL8551 E SKOB Zlín 14:48:00
62 0 Vakant Vakant 14:51:00
63 434824 Tučková Dagmar SPC8653 E SPORTICUS team 14:54:00
64 0 Vakant Vakant 14:57:00
67 7260003 Kurková Martina SMR8850 E SNS Smržovka 15:00:00
66 899160 Ryšavá Vendula ZUP8151 E MTBO ČZU Praha 15:03:00
65 0 Vakant Vakant 15:06:00
W21A
6.77 km, 250 m, 15 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
251 2011851 Seifertová Magda TBM9150 A KOS TJ Tesla Brno 14:42:00
252 8629752 Kalinová Markéta SPC8259 A SPORTICUS team 14:45:00
253 7201773 Veličková Monika ABR8951 A A-team NOVO Bruntál 14:48:00
254 1985821 Drobníková Markéta SJC8450 E Sportcentrum Jičín 14:51:00
255 8629817 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 A Slavia Liberec orienteering 14:54:00
256 7518567 Puchernová Zuzana TAP8453 A KOB TRETRA Praha 14:57:00
257 920679 Csakvaryová Lenka SBK8383 A KOB Start Blansko 15:00:00
258 416221 Folprechtová Kateřina ZUP7452 A MTBO ČZU Praha 15:03:00
259 1985526 Beržinská Soňa SBK8554 A KOB Start Blansko 15:06:00
260 682103 Jakobová Adélka VSP9050 A USK Praha 15:09:00
261 1234321 Königová Jana SBK8661 A KOB Start Blansko 15:12:00
262 0 Vakant Vakant 15:15:00
263 7205014 Pařízková Věrka SMR7151 A SNS Smržovka 15:18:00
264 888602 Chromá Adéla TBM8870 A KOS TJ Tesla Brno 15:21:00
265 7203329 Honsová Lenka SMR7750 A SNS Smržovka 15:24:00
266 1400405 Fremrová Jaroslava LPM7954 A OK Lokomotiva Plzeň 15:27:00
268 428294 Hanajová Káťa SMR8451 A SNS Smržovka 15:30:00
269 8007503 Daňková Veronika SBK8151 A KOB Start Blansko 15:33:00
270 2051473 Nováková Lenka EKP8062 A VŠTJ Ekonom Praha 15:36:00
271 7203339 Rychterová Dana SMR6950 A SNS Smržovka 15:39:00
272 2067255 Zamrzlová Eva SJC8759 A Sportcentrum Jičín 15:42:00
273 8416122 Jirková Petra VPM8450 A KOS Slavia Plzeň 15:45:00
274 515411 Vaněčková Petra ZUP7950 A MTBO ČZU Praha 15:48:00
275 981824 Kalošová TerKa SMR8950 A SNS Smržovka 15:51:00
276 887616 Fajtlová Jana VPM8850 A KOS Slavia Plzeň 15:54:00
277 0 Vakant Vakant 15:57:00
278 515049 La Carbonara Hana TBM7652 A KOS TJ Tesla Brno 16:00:00
279 7200131 Křivancová Zdeňka LBE9450 A TJ Lokomotiva Beroun 16:03:00
280 0 Vakant Vakant 16:06:00
281 9102561 Mokrá Julie VLI8051 A Slavia Liberec orienteering 16:09:00
282 7142530 Musilová Vendula SJC8355 A Sportcentrum Jičín 16:12:00
283 7260021 Kubínová Romana SKV9452 A TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 16:15:00
284 7201202 Lukavcová Ivana SMR8754 A SNS Smržovka 16:18:00
285 8010108 Uhnavá Markéta SBK8485 A KOB Start Blansko 16:21:00
286 886269 Chudíková Barbora SJI7850 A OK Jihlava 16:24:00
287 886276 Puchernová Radka ZUP8759 A MTBO ČZU Praha 16:27:00
W21B
5.80 km, 175 m, 14 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
331 8514 Votýpková Zuzana BOR7958 C OK Jiskra Nový Bor 14:59:00
332 2059736 Kopáčková Iva CHT8851 B OOB SK Chrast 15:02:00
333 7204511 Nehasilová Petra BOR8253 B OK Jiskra Nový Bor 15:05:00
334 2075634 Hejnová Aneta KNC9350 B Sokol Kostelec n. Č. l. 15:08:00
335 8441 Kameníková Kateřina BOR7758 B OK Jiskra Nový Bor 15:11:00
336 9345 Bártíková Zuzana XPU8954 C PARDUBICE BIKERS 15:14:00
337 7205021 Večeřová Marcela ABR8888 B A-team NOVO Bruntál 15:17:00
338 0 Vakant Vakant 15:20:00
345 51659 Horová Klára VSP8455 C USK Praha 15:23:00
340 9480 Klíchová Jana SSU8151 B SK Severka Šumperk 15:26:00
341 0 Vakant Vakant 15:29:00
342 330608 Tomešová Steľa TZL8251 C SKOB Zlín 15:32:00
343 0 Vakant Vakant 15:35:00
344 51944 Kratschmerová Kateřina TBM8558 B KOS TJ Tesla Brno 15:38:00
339 7209370 Patková Kateřina BOR7853 C OK Jiskra Nový Bor 15:41:00
346 2053563 Skobová Tereza VIP7855 B SK VIPrahlo 15:44:00
347 7205019 Kratochvílová Lucie VPM9251 B KOS Slavia Plzeň 15:47:00
349 7226 Štěpánová Dita DOB7956 B KOB Dobruška 15:50:00
350 410730 Buriánková Ivka SMR7450 C SNS Smržovka 15:53:00
351 9398 Salingerová Anna ZUP7750 B MTBO ČZU Praha 15:56:00
352 7207339 Sedláková Hana LIP7850 B SOS Mamuti z Lipovky 15:59:00
353 981842 Tomešová Daniela SJC8451 A Sportcentrum Jičín 16:02:00
W40
5.47 km, 175 m, 13 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
551 0 Vakant Vakant 15:16:00
552 2067329 Kovářová Jitka VPM7350 C KOS Slavia Plzeň 15:19:00
553 52690 Linhartová Martina GIG7750 B GIGANT Orienteering 15:22:00
554 0 Vakant Vakant 15:25:00
555 8205 Ježková Hana TUR6950 C OOB TJ Turnov 15:28:00
556 2051490 Rejholcová Andrea BOR6951 C OK Jiskra Nový Bor 15:31:00
557 51217 Zápotocká Anna VLI7250 C Slavia Liberec orienteering 15:34:00
558 725724 Konečná Marcela EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha 15:37:00
559 2049566 Štěpánková Kateřina TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno 15:40:00
560 7204522 Mědílková Iva SPC7160 A SPORTICUS team 15:43:00
561 53205 Jágrová Vlasta SBK7789 B KOB Start Blansko 15:46:00
562 425546 Zemková Helena SLA7450 C SKOB Slaný 15:49:00
563 1011011 Humlíčková Kateřina SBK7664 C KOB Start Blansko 15:52:00
564 0 Vakant Vakant 15:55:00
565 765108 Klangová Bohumila SBK7676 C KOB Start Blansko 15:58:00
566 981813 Kolářová Michaela SLA7351 C SKOB Slaný 16:01:00
567 2075623 Ježková Romana JIL7552 C OK Jilemnice 16:04:00
568 2042537 Wohanková Gabriela VRL7652 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:07:00
W50
4.83 km, 110 m, 11 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
651 0 Vakant Vakant 14:22:00
652 51925 Tichá Jana SJH6451 SJH Jindřichův Hradec 14:25:00
653 7003023 Lacigová Ivana VSP5950 C USK Praha 14:28:00
654 682366 Abelová Ivana STB6798 C TJ Stadion Nový Bor 14:31:00
655 0 Vakant Vakant 14:34:00
656 307440 Jánošková Taťjana RBA6051 C TJ Rapid Bratislava 14:37:00
657 0 Vakant Vakant 14:40:00
658 7208095 Králová Dana TSU5896 C LKT 80 Šumperk 14:43:00
659 9201322 Havlíčková Jindra KNC6150 C Sokol Kostelec n. Č. l. 14:46:00
660 331089 Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 14:49:00
661 53260 Pospíšková Luisa TBM5959 C KOS TJ Tesla Brno 14:52:00