Klubová startovka
Čas startu | Start. č. | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|---|
11:29:00 | 243 | Karl Fink | 22A4900 | 8130549 | M60 |
Čas startu | Start. č. | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|---|
10:45:00 | 136 | Müller Pavel | JEP7900 | 9102090 | A | M21A |
Čas startu | Start. č. | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|---|
11:05:00 | 126 | Maňásek Josef | SVR7700 | 9200522 | A | M21A |
Čas startu | Start. č. | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|---|
11:28:00 | 215 | Jankó Tamás | 22H5800 | 8300958 | M50 |
Čas startu | Start. č. | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|---|
10:00:00 | 336 | Jašek Vít | ABR1111 | 52511 | C | MW12 / Family |
10:18:00 | 282 | Večeřová Marcela | ABR8888 | 7205021 | B | W21B |
10:28:00 | 227 | Vrábel Jaromír | ABR6102 | 7207703 | C | M50 |
10:44:00 | 187 | Vala Radek | ABR8401 | 9005228 | E | M21E |
10:46:00 | 304 | Jašková Šárka | ABR7751 | 886811 | A | W40 |
11:08:00 | 224 | Kolář Rudolf | ABR6301 | 7207359 | A | M50 |
11:12:00 | 197 | Jašek Petr | ABR7601 | 7003007 | C | M40 |
11:13:00 | 127 | Pavlík Radek | ABR6849 | 920658 | A | M21A |
11:25:00 | 246 | Vojtášek Jan | ABR5301 | 352328 | C | M60 |
11:32:00 | 216 | Němec Lubomír | ABR6201 | 7207706 | C | M50 |
11:38:00 | 267 | Haltof Ewa | ABR9499 | 1436949 | E | W21A |
11:44:00 | 121 | Hruška Tomáš | ABR0001 | 7204492 | A | M20 |
Čas startu | Start. č. | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|---|
10:19:00 | 110 | Staňa Ondřej | BOR0301 | 4377 | C | M14 |
Čas startu | Start. č. | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|---|
10:15:00 | 112 | Toloch Eduard | GIG0600 | 0 | C | M14 |
10:27:00 | 106 | Toloch Otakar | GIG0900 | 0 | C | M14 |
10:28:00 | 204 | Toloch Alexandr | GIG7000 | 2051543 | C | M40 |
10:28:00 | 152 | Skoupý Jan | GIG9400 | 2027239 | B | M21B |
10:36:00 | 200 | Skoupý Jan | GIG7001 | 1007549 | C | M40 |
10:43:00 | 104 | Zrník Tomáš | GIG0601 | 9579 | C | M14 |
10:48:00 | 194 | Zrník Tomáš | GIG7118 | 1398988 | C | M40 |
10:50:00 | 306 | Michálková Alice | GIG7650 | 2011792 | C | W40 |
10:58:00 | 147 | Hodoň Miroslav | GIG8100 | 53882 | B | M21B |
11:08:00 | 198 | Kunz Martin | GIG7100 | 553435 | C | M40 |
11:10:00 | 296 | Chmelíková Michaela | GIG7550 | 1420735 | C | W40 |
Čas startu | Start. č. | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|---|
10:11:00 | 317 | Švarcbachová Jaroslava | KNC6754 | 253114 | C | W50 |
10:29:00 | 135 | Havlíček Tomáš | KNC8700 | 7260002 | A | M21A |
10:34:00 | 154 | Bitter Aleš | KNC8803 | 8629814 | B | M21B |
10:44:00 | 201 | Švarcbach Michal | KNC7001 | 51395 | C | M40 |
Čas startu | Start. č. | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|---|
11:11:00 | 327 | Maliňák Vladimír | KVS5901 | 53693 | C | Open Short |
Čas startu | Start. č. | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|---|
10:17:00 | 140 | Šimon Václav | LBE9100 | 7200132 | A | M21A |
11:14:00 | 273 | Křivancová Zdeňka | LBE9450 | 7200131 | A | W21A |
Čas startu | Start. č. | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|---|
10:17:00 | 167 | Popule Tomáš | LPM8803 | 236982 | C | M21C |
Čas startu | Start. č. | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|---|
10:01:00 | 168 | König Lukáš | SBK8001 | 9000002 | C | M21C |
10:04:00 | 157 | Šafek Jiří | SBK7621 | 8000013 | B | M21B |
10:22:00 | 153 | Humlíček Aleš | SBK7539 | 609906 | B | M21B |
10:33:00 | 139 | Urban Jan | SBK7537 | 8060908 | A | M21A |
10:34:00 | 303 | Klangová Bohumila | SBK7676 | 765108 | C | W40 |
10:34:00 | 115 | Humlíček Tomáš | SBK0101 | 1218410 | B | M17 |
10:40:00 | 151 | Jiráček Josef | SBK8501 | 7851220 | A | M21B |
10:49:00 | 130 | Jirka Michal | SBK8403 | 8401151 | A | M21A |
10:52:00 | 148 | Sochor Jan | SBK6922 | 1007541 | B | M21B |
11:01:00 | 134 | Daněk Roman | SBK7541 | 8008112 | A | M21A |
11:02:00 | 271 | Csakvaryová Lenka | SBK8383 | 920679 | A | W21A |
11:02:00 | 305 | Humlíčková Kateřina | SBK7664 | 1011011 | C | W40 |
11:10:00 | 274 | Beržinská Soňa | SBK8554 | 1985526 | A | W21A |
11:42:00 | 265 | Uhnavá Markéta | SBK8485 | 8010108 | A | W21A |
11:50:00 | 262 | Königová Jana | SBK8661 | 1234321 | A | W21A |
Čas startu | Start. č. | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|---|
10:06:00 | 259 | Kuchařová Rozálie | SJC0251 | 8631581 | C | W17 |
10:16:00 | 211 | Kuchař Pavel | SJC6000 | 2102082 | C | M50 |
Čas startu | Start. č. | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|---|
10:02:00 | 189 | Lauerman Jan | SJI7419 | 886813 | E | M21E |
11:46:00 | 263 | Chudíková Barbora | SJI7850 | 886269 | A | W21A |
Čas startu | Start. č. | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|---|
10:06:00 | 120 | Břeň Daniel | SKL0100 | 2056263 | B | M17 |
10:31:00 | 105 | Štáfek Ondřej | SKL0401 | 7209806 | C | M14 |
11:56:00 | 170 | Štáfek Pavel | SKL7401 | 7209656 | E | M21E |
Čas startu | Start. č. | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|---|
10:58:00 | 301 | Zemková Helena | SLA7450 | 425546 | C | W40 |
11:27:00 | 255 | Zemková Pavlína | SLA0551 | 436970 | C | W14 |
Čas startu | Start. č. | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|---|
11:08:00 | 184 | Svoboda Honza | SMR7901 | 995876 | E | M21E |
11:22:00 | 269 | Hanajová Káťa | SMR8451 | 428294 | A | W21A |
Čas startu | Start. č. | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|---|
10:35:00 | 102 | Geisler Richard | SPC0703 | 2067952 | C | M14 |
10:38:00 | 186 | Štěňha Martin | SPC7608 | 7003036 | E | M21E |
11:09:00 | 128 | Geisler Michal | SPC7504 | 7205029 | A | M21A |
11:32:00 | 174 | Bezouška Tomáš | SPC7611 | 7201752 | E | M21E |
Čas startu | Start. č. | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|---|
10:27:00 | 312 | Abelová Ivana | STB6798 | 682366 | C | W50 |
10:56:00 | 179 | Ludvík Vojtěch | STB9301 | 9005136 | E | M21E |
11:33:00 | 242 | Ludvík Petr | STB5701 | 682361 | C | M60 |
11:34:00 | 268 | Kamererová Valerie | STB9450 | 428250 | A | W21A |
11:36:00 | 123 | Ludvík Matyáš | STB9801 | 7204494 | E | M20 |
Čas startu | Start. č. | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|---|
10:26:00 | 182 | Rygl Miroslav | TBM7205 | 8636760 | E | M21E |
10:47:00 | 314 | Pospíšková Luisa | TBM5959 | 53260 | C | W50 |
10:48:00 | 233 | Štěpánský Václav | TBM6108 | 1210961 | C | M50 |
10:50:00 | 185 | Rygl Jaroslav | TBM7044 | 501884 | E | M21E |
10:57:00 | 131 | Boček Milan | TBM9228 | 2019217 | A | M21A |
10:58:00 | 276 | Chromá Adéla | TBM8870 | 888602 | A | W21A |
11:02:00 | 188 | Ševčík Martin | TBM7632 | 515062 | E | M21E |
11:14:00 | 180 | Štěpánek Martin | TBM7327 | 888616 | E | M21E |
11:17:00 | 129 | Uhmann Petr | TBM8307 | 899162 | A | M21A |
11:19:00 | 254 | Králová Denisa | TBM0559 | 1403420 | C | W14 |
11:20:00 | 214 | Pospíšek Zbyněk | TBM6007 | 888636 | C | M50 |
11:31:00 | 251 | Králová Jolana | TBM0360 | 8635873 | C | W14 |
Čas startu | Start. č. | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|---|
10:01:00 | 143 | Sedláček Petr | TSU8109 | 7207490 | A | M21A |
10:08:00 | 232 | Král Jiří | TSU5941 | 7203459 | C | M50 |
10:35:00 | 315 | Králová Dana | TSU5896 | 7208095 | C | W50 |
10:43:00 | 309 | Maliňáková Eva | TSU6550 | 887151 | C | W50 |
11:45:00 | 290 | Staňková Štěpánka | TSU8992 | 920678 | E | W21E |
Čas startu | Start. č. | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|---|
10:20:00 | 183 | Graubner Jan | TZL8236 | 1400430 | E | M21E |
10:32:00 | 181 | Šňupárek Václav | TZL9548 | 7204504 | E | M21E |
10:52:00 | 193 | Podmolík Tomáš | TZL6915 | 1400443 | C | M40 |
11:09:00 | 240 | Dravetz Walter | TZL5418 | 9007900 | C | M60 |
11:22:00 | 294 | Podmolíková Dagmar | TZL7155 | 1400448 | C | W40 |
11:53:00 | 289 | Králová Vilma | TZL9952 | 8636189 | E | W21E |
Čas startu | Start. č. | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|---|
10:12:00 | 234 | Doležal Josef | VAM6101 | 7203452 | C | M50 |
Čas startu | Start. č. | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|---|
11:01:00 | 237 | Kadlec Luděk | VEY5600 | 207806 | C | M60 |
11:07:00 | 248 | Kadlecová Tereza | VEY0650 | 361972 | C | W14 |
Čas startu | Start. č. | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|---|
10:07:00 | 318 | Dohnalová Jindra | VIP6251 | 995791 | C | W50 |
Čas startu | Start. č. | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|---|
11:04:00 | 149 | Urbaník Robert | VLI7002 | 8292 | B | M21B |
Čas startu | Start. č. | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|---|
10:02:00 | 261 | Svobodová Alexandra | VPM0051 | 2042515 | A | W17 |
10:21:00 | 142 | Jirka Jakub | VPM7905 | 8252429 | A | M21A |
10:26:00 | 114 | Kovář Ondřej | VPM0200 | 7208210 | C | M17 |
11:30:00 | 270 | Jirková Petra | VPM8450 | 8416122 | A | W21A |
Čas startu | Start. č. | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|---|
10:03:00 | 108 | Dohnal František | VSP0303 | 7208230 | M14 | |
11:41:00 | 291 | Lacigová Michaela | VSP8152 | 887608 | E | W21E |
11:49:00 | 288 | Tichovská Martina | VSP8650 | 920677 | E | W21E |
Čas startu | Start. č. | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|---|
10:12:00 | 208 | Šňupárek Martin | XBM7107 | 7205008 | C | M40 |
10:24:00 | 206 | Bureš Pavel | XBM7549 | 8621762 | C | M40 |
10:53:00 | 132 | Buchtík Aleš | XBM8201 | 8627115 | A | M21A |
11:04:00 | 195 | Král Jan | XBM6903 | 7200328 | C | M40 |
11:11:00 | 250 | Burešová Veronika | XBM0550 | 416112 | C | W14 |
11:14:00 | 295 | Králová Dana | XBM7650 | 446404 | C | W40 |
Čas startu | Start. č. | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|---|
10:46:00 | 150 | Netuka Martin | XHK7302 | 888646 | B | M21B |
Čas startu | Start. č. | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|---|
10:41:00 | 133 | Pucher Filip | ZUP7404 | 711577 | A | M21A |
Čas startu | Start. č. | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|---|
10:51:00 | 313 | Jánošková Taťjana | RBA6051 | 307440 | C | W50 |
11:16:00 | 217 | Jánoška Jozef | RBA5902 | 307364 | C | M50 |
Čas startu | Start. č. | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|---|
11:24:00 | 212 | Autrata Vlastimil | RCP6041 | 2051944 | C | M50 |
Čas startu | Start. č. | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Lic. | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|---|
10:31:00 | 310 | Kralova Eva | VBA4751 | 2051947 | C | W50 |
10:56:00 | 222 | Mlynárik Peter | VBA6501 | 876002 | C | M50 |
Čas startu | Start. č. | Jméno | Reg. číslo | SI čip | Klub | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|---|
10:00 | 341 | Üres | 0 | Vacant | MW12 / Family | |
10:00 | 340 | Üres | 0 | Vacant | MW12 / Family | |
10:00 | 339 | Üres | 0 | Vacant | MW12 / Family | |
10:00 | 338 | Üres | 0 | Vacant | MW12 / Family | |
10:00 | 335 | Viraszkó Panna | 414606 | 307730 | Diósgyőri Tájfutó Club | MW12 / Family |
10:00 | 334 | Walther Louis | 414475 | 7140209 | OLT Transdanubien | MW12 / Family |
10:00 | 333 | Walther Amelie | 414474 | 7070323 | OLT Transdanubien | MW12 / Family |
10:04 | 207 | Kárpáti Gábor | 414147 | 0 | Műegyetemi Atlétikai és Footba | M40 |
10:05 | 145 | Máthé Tamás | 413879 | 2087747 | Tipo Orienteering Club | M21A |
10:05 | 165 | Üres | 0 | Vacant | M21C | |
10:06 | 284 | Üres | 0 | Vacant | W21B | |
10:07 | 111 | Kinde Merse Márk | 414192 | 5613 | Tabáni Spartacus Sport és Körn | M14 |
10:08 | 210 | Üres | 0 | Vacant | M40 | |
10:08 | 190 | Beöthy Ádám | 414802 | 7579819 | KFKI Petőfi SK | M21E |
10:09 | 141 | Üres | 0 | Vacant | M21A | |
10:09 | 169 | Lindenberger Béla | 414803 | 2066477 | Individuals/No club (HUN) | M21C |
10:10 | 258 | Üres | 0 | Vacant | W17 | |
10:10 | 119 | Üres | 0 | Vacant | M17 | |
10:10 | 156 | Üres | 0 | Vacant | M21B | |
10:11 | 109 | Mesics Botond | 414123 | 2025029 | Soproni MAFC | M14 |
10:12 | 283 | Vajda-Kovács Ágnes | 413584 | 2082356 | Tapolcai Honvéd SE | W21B |
10:13 | 144 | Rovensky Milan | 413464 | 8301177 | Individuals/No club (AUT) | M21A |
10:13 | 163 | Csordás Kornél | 414357 | 8150377 | Rehab SC | M21C |
10:14 | 257 | Gárdonyi Csilla | 415028 | 8636765 | Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako | W17 |
10:14 | 118 | Gárdonyi Soma | 415029 | 2050677 | Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako | M17 |
10:14 | 191 | Üres | 0 | Vacant | M21E | |
10:15 | 320 | Resch Judit | 413917 | 9900002 | Diósgyőri Tájfutó Club | W50 |
10:16 | 205 | Marosffy Dániel | 414141 | 8045414 | Orvosegyetem SC | M40 |
10:16 | 155 | Dinyák Gábor | 414142 | 8102040 | Veszprémi Tájfutó Club | M21B |
10:18 | 260 | Üres | 0 | Vacant | W17 | |
10:18 | 116 | Mesics Mátyás | 414124 | 433023 | Soproni MAFC | M17 |
10:19 | 316 | Üres | 0 | Vacant | W50 | |
10:20 | 209 | Holluby András | 415087 | 8644164 | Postás Sport Egyesület | M40 |
10:20 | 231 | Molnár Tibor | 413504 | 46093 | Soproni MAFC | M50 |
10:21 | 166 | Vajda Péter | 413583 | 8012262 | Tapolcai Honvéd SE | M21C |
10:22 | 256 | Hajnal Dorottya | 414518 | 9900330 | Tabáni Spartacus Sport és Körn | W17 |
10:22 | 117 | Üres | 0 | Vacant | M17 | |
10:23 | 319 | Tömördi Ágnes | 414719 | 2019916 | Hegyisport Szentendre Egyesüle | W50 |
10:23 | 107 | Üres | 0 | Vacant | M14 | |
10:24 | 230 | Egei Tamás | 415089 | 8636776 | Tabáni Spartacus Sport és Körn | M50 |
10:24 | 280 | Hidas-Mészáros Eszter | 414534 | 0 | Silvanus Sportegyesület | W21B |
10:25 | 137 | Üres | 0 | Vacant | M21A | |
10:25 | 160 | Üres | 0 | Vacant | M21C | |
10:29 | 164 | Kinde Kálmán | 414191 | 8019680 | Tabáni Spartacus Sport és Körn | M21C |
10:30 | 277 | Üres | 0 | Vacant | W21B | |
10:30 | 113 | Resch Florian | 413916 | 428002 | Diósgyőri Tájfutó Club | M17 |
10:32 | 202 | Üres | 0 | Vacant | M40 | |
10:32 | 229 | Resch Kurt | 413918 | 8190163 | Diósgyőri Tájfutó Club | M50 |
10:33 | 162 | Hidas Zoltán | 414533 | 8645177 | Silvanus Sportegyesület | M21C |
10:36 | 228 | Mets Miklós | 414139 | 8610506 | Orvosegyetem SC | M50 |
10:36 | 281 | Erős Gabriella | 413814 | 7720219 | Soproni MAFC | W21B |
10:37 | 138 | Üres | 0 | Vacant | M21A | |
10:37 | 161 | Szegi Amondó | 414144 | 363436 | VELORUN | M21C |
10:38 | 307 | Cseresnyés Ágnes | 415073 | 45130 | Tipo Orienteering Club | W40 |
10:39 | 311 | Üres | 0 | Vacant | W50 | |
10:39 | 101 | Üres | 0 | Vacant | M14 | |
10:40 | 203 | Üres | 0 | Vacant | M40 | |
10:40 | 223 | Dalos Attila | 413737 | 1396205 | Műegyetemi Atlétikai és Footba | M50 |
10:41 | 159 | Ember Ágoston | 413338 | 0 | Mecsek Maraton Team | M21C |
10:42 | 308 | Ebinger Mónika | 413758 | 232801 | KFKI Petőfi SK | W40 |
10:44 | 226 | Üres | 0 | Vacant | M50 | |
10:45 | 158 | Szabó Csaba | 413813 | 7700727 | Soproni MAFC | M21C |
10:47 | 103 | Üres | 0 | Vacant | M14 | |
10:52 | 225 | Üres | 0 | Vacant | M50 | |
10:53 | 235 | Boros Zoltán | 414718 | 2015820 | Hegyisport Szentendre Egyesüle | M60 |
10:54 | 264 | Walther Katja | 414473 | 8170678 | OLT Transdanubien | W21A |
10:54 | 302 | Török Lavinia | 412053 | 7994997 | Orvosegyetem SC | W40 |
10:56 | 192 | Viraszkó Zoltán | 8645175 | Diósgyőri Tájfutó Club | M40 | |
10:57 | 239 | Üres | 0 | Vacant | M60 | |
10:59 | 247 | Tóth-Almási Borbála | 414605 | 7701019 | Diósgyőri Tájfutó Club | W14 |
11:00 | 199 | Mesics Péter | 414122 | 307557 | Soproni MAFC | M40 |
11:00 | 219 | Szabó Tamás | 413370 | 505243 | Soproni MAFC | M50 |
11:03 | 249 | Üres | 0 | Vacant | W14 | |
11:03 | 325 | Üres | 0 | Vacant | Open Short | |
11:04 | 220 | Üres | 0 | Vacant | M50 | |
11:05 | 236 | Kiss Zoltán | 414100 | 4521 | Műegyetemi Atlétikai és Footba | M60 |
11:06 | 275 | Üres | 0 | Vacant | W21A | |
11:06 | 300 | Üres | 0 | Vacant | W40 | |
11:06 | 329 | Lendvai Katalin | 415088 | 416648 | Individuals/No club (HUN) | Open Long |
11:07 | 322 | Chamrada Dusan | 0 | Individuals/No club (CZE) | Open Short | |
11:10 | 146 | Üres | 0 | Vacant | M21B | |
11:12 | 221 | Dosek Ágoston | 414138 | 8636770 | Orvosegyetem SC | M50 |
11:12 | 330 | Üres | 0 | Vacant | Open Long | |
11:13 | 245 | Üres | 0 | Vacant | M60 | |
11:15 | 253 | Üres | 0 | Vacant | W14 | |
11:15 | 321 | Üres | 0 | Vacant | Open Short | |
11:16 | 196 | Mörk Péter | 414874 | 222917 | Mazsola Tájfutó és Természetba | M40 |
11:17 | 244 | Bunyik László | 414023 | 7201442 | MEAFC | M60 |
11:18 | 272 | Üres | 0 | Vacant | W21A | |
11:18 | 299 | Marosffy Orsolya | 414140 | 8045301 | Orvosegyetem SC | W40 |
11:18 | 328 | Üres | 0 | Vacant | Open Long | |
11:19 | 326 | Üres | 0 | Vacant | Open Short | |
11:20 | 172 | Fekete Ágoston | 410688 | 8150415 | Zalaegerszegi Tájékozódási Fut | M21E |
11:21 | 241 | Eberle Wolf | 414099 | 8161245 | HSV Aigen | M60 |
11:23 | 252 | Chamrada Natali | 0 | Individuals/No club (CZE) | W14 | |
11:23 | 324 | Üres | 0 | Vacant | Open Short | |
11:24 | 331 | Havasi Gábor | 0 | VELORUN | Open Long | |
11:26 | 171 | Üres | 0 | Vacant | M21E | |
11:26 | 266 | Üres | 0 | Vacant | W21A | |
11:26 | 297 | Üres | 0 | Vacant | W40 | |
11:28 | 125 | Resch Bernhard | 413915 | 8110898 | Diósgyőri Tájfutó Club | M20 |
11:29 | 293 | Benke Noémi | 414804 | 2066499 | Orvosegyetem SC | W21E |
11:30 | 298 | Üres | 0 | Vacant | W40 | |
11:32 | 124 | Üres | 0 | Vacant | M20 | |
11:33 | 287 | Üres | 0 | Vacant | W21E | |
11:37 | 292 | Cseh Veronika | 413066 | 700211 | Megalódusz SE | W21E |
11:38 | 173 | Üres | 0 | Vacant | M21E | |
11:40 | 122 | Üres | 0 | Vacant | M20 | |
11:44 | 178 | Jenes Géza | 414713 | 46116 | Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako | M21E |
11:50 | 175 | Bedő Csaba | 414335 | 8648821 | Balatonfüredi Sport Club | M21E |
11:57 | 286 | Pénzes Erzsébet | 414601 | 8701019 | Diósgyőri Tájfutó Club | W21E |
12:01 | 285 | Üres | 0 | Vacant | W21E | |
12:02 | 177 | Rózsa László | 410673 | 8645181 | Megalódusz SE | M21E |
12:08 | 176 | Tóth Zoltán | 414581 | 7204998 | Silvanus Sportegyesület | M21E |