Logo

Startovka závodu: Český pohár MTBO – 19. kolo

Klubová startovka

Datum:
14.10.2017
Místo konání:
U Starého rybníka – rekreační a sportovní středisko, Zbraslavice
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Mapa:
Ředitel závodu:
Tichovská Martina
Hlavní rozhodčí:
Jirásek Milan
Stavitel tratí:
Laciga Radek
Kluby:
21A     54A     JEP     ABR     BLI     BOR     DKP     DOB     EKP     FSP     GIG     HCE     HOR     CHT     KAM     KNC     KPY     KVS     LBE     LCE     LDC     LPM     MFP     MOV     OKP     OSN     PGP     RBK     SBK     SJC     SJI     SKL     SKV     SLA     SMR     SPC     SSU     STB     TAP     TBM     TJN     TSU     TZL     UOL     VAM     VEY     VIP     VLI     VPM     VRB     VRL     XBM     XHK     XPU     ZUP     RBA     RCP     VBA     Ostatní kluby
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:21:00 Klimo Thomas 21A7900 7903100 M21E
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:02:00 Koffler Georg 54A0000 8282015 M17
16:03:00 Walther Katja 54A7850 8629162 W21A
16:08:00 Waldmann Andreas 54A9400 7777711 M21E
16:13:00 Exler Florian 54A9200 8009792 M21E
16:19:00 Haselsberger Kevin 54A8900 8282003 M21E
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:28:00 Müller Pavel JEP7900 9102090 A M21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Jašek Vít ABR1111 52511 C M10
15:23:00 Žák Pavel ABR7600 7003003 C M40
15:34:00 Jašek Petr ABR7601 7003007 C M40
15:43:00 Večeřová Marcela ABR8888 7205021 B W21B
15:55:00 Vala Radek ABR8401 9005228 E M21E
16:00:00 Kolářová Renáta ABR9351 995795 B W21B
16:01:00 Kolář Rudolf ABR6301 7207359 A M50
16:07:00 Jašková Šárka ABR7751 886811 A W40
16:08:00 Řeháček Petr ABR6302 51873 C M50
16:16:00 Haltof Ewa ABR9499 1436949 E W21A
16:18:00 Vrábel Jaromír ABR6102 7207703 C M50
16:22:00 Němec Lubomír ABR6201 7207706 C M50
16:23:00 Hruška Tomáš ABR0001 7204492 A M20
16:34:00 Vojtášek Jan ABR5301 352328 C M60
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:25:00 Ohera Karel BLI7803 2019239 B M21B
15:31:00 Ištok Martin BLI8001 2019222 B M21B
15:43:00 Vozka Radim BLI7402 2019214 B M21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Patka Marek BOR0902 7207504 C M10
15:02:00 Kohoutová Barbora BOR9850 2051481 E W20
15:05:00 Staňa Ondřej BOR0301 4377 C M14
15:10:00 Bogar Vojtěch BOR0604 8468 C M14
15:13:00 Patka Miroslav BOR7715 7207489 C M21C
15:15:00 Patka Kryštof BOR0702 7208072 C M14
15:27:00 Riedelová Adéla BOR0451 1414503 C W14
15:27:00 Tymešová Anna BOR0253 2800957 C W17
15:29:00 Rejholec Michal BOR7412 8518 C M40
15:40:00 Kameníková Andrea BOR9751 2051536 E W21E
15:45:00 Kameníková Kateřina BOR7758 8441 B W21B
15:51:00 Nehasilová Petra BOR8253 7204511 B W21B
15:54:00 Votýpková Zuzana BOR7958 8514 C W21B
15:58:00 Maennel Harald BOR5501 1111255 C M50
16:03:00 Bogar František BOR8904 897369 E M21E
16:05:00 Bogar Leoš BOR6603 515014 C M50
16:06:00 Bogar Kryštof BOR9402 886300 E M21E
16:08:00 Rejholcová Andrea BOR6951 2051490 C W40
16:31:00 Kuchař Vladimír BOR4902 8404 C M60
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:07:00 Ramba Jiří DKP8606 8636190 C M21C
15:15:00 Pospíšil Ondřej DKP8717 7202874 C M21C
15:18:00 Třebický Vladimír DKP8404 51796 C M21C
15:33:00 Falta Ondřej DKP8502 7208100 B M21A
15:45:00 Svobodná Šárka DKP8850 887612 A W21A
15:48:00 Pospíšilová Marie DKP8756 7875600 W21B
15:53:00 Bochenková Martina DKP8758 434840 B W21B
16:12:00 Goder Josef DKP8203 7202900 E M21E
16:18:00 Rambová Kamila DKP8655 1413714 A W21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:32:00 Janda Martin DOB8002 920696 A M21A
15:39:00 Štěpánová Dita DOB7956 7226 B W21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:04:00 Kabát Martin EKP0412 2099511 C M14
15:16:00 Štemberg Milan EKP8608 2067963 C M21C
15:22:00 Kabát Jan EKP6912 886298 C M40
15:35:00 Ksandrová Marie EKP9262 2103730 C W21B
15:37:00 Klemsa Jakub EKP9001 2118488 B M21B
15:38:00 Císař Jan EKP8503 886253 A M21A
15:44:00 Smrt Martin EKP8431 8631579 A M21A
15:49:00 Štembergová Lucie EKP8851 438648 C W21B
15:52:00 Nováková Lenka EKP8062 2051473 A W21A
15:52:00 Domín Nikolas EKP8806 2078484 A M21A
15:56:00 Trčková Helena EKP8756 2087687 A W21A
16:09:00 Hanzlíčková Martina EKP8452 2053578 A W21A
16:09:00 Černý Ondřej EKP8511 7205000 A M21A
16:14:00 Dawson Keith EKP5802 8484828 C M50
16:23:00 Konečná Marcela EKP7257 725724 C W40
16:30:00 Bochenek Milan EKP5601 51581 C M60
16:32:00 Adrián Petr EKP5600 8627106 C M60
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:07:00 Kužel Jan FSP0400 446429 C M14
15:36:00 Kuželová Michaela FSP7851 211539 B W21B
15:47:00 Kužel Tomáš FSP7610 515098 A M21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Chamrada Elvira GIG1050 0 W10
15:03:00 Kroc Kryštof GIG0100 53377 B M17
15:11:00 Toloch Otakar GIG0900 2103724 C M14
15:13:00 Zrník Tomáš GIG0601 9579 C M14
15:14:00 Toloch Alexandr GIG7000 2051543 C M40
15:16:00 Toloch Eduard GIG0600 2103762 C M14
15:17:00 Valík Luděk GIG7101 7203322 C M40
15:19:00 Hodoň Miroslav GIG8100 53882 B M21B
15:20:00 Kroc Dalibor GIG7400 53355 C M40
15:22:00 Chamrada Natali GIG0450 2099080 W14
15:23:00 Skoupá Vendula GIG0151 7203461 C W17
15:26:00 Skoupý Jan GIG7001 1007549 C M40
15:28:00 Zrníková Adéla GIG0050 416210 C W17
15:30:00 Kunz Martin GIG7100 553435 C M40
15:32:00 Zrník Tomáš GIG7118 1398988 C M40
15:36:00 Skoupý Jan GIG9400 2027239 B M21A
16:11:00 Michálková Alice GIG7650 2011792 C W40
16:13:00 Valíková Petra GIG7350 980374 C W40
16:20:00 Linhartová Martina GIG7750 52690 B W40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Černý Radomír HCE6901 1417246 C Open
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:01:00 Krausová Veronika HOR9750 0 W20
15:53:00 Vávra Martin HOR6302 2059759 C M50
16:19:00 Vávra Martin HOR9700 2078473 B M20
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:13:00 Řezníčková Hana CHT6051 53452 C W50
15:41:00 Kopáček Jan CHT8510 7201807 C M21A
15:56:00 Kopáčková Iva CHT8851 2059736 B W21B
15:59:00 Kopáček Miroslav CHT6049 2073715 C M50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:11:00 Hájek Adam KAM9202 2019240 M21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Šilerová Zdena KNC5750 2023962 Open
15:00:00 Čiháková Barbora KNC9950 232895 C W20
15:07:00 Havlíčková Jindra KNC6150 9201322 C W50
15:09:00 Čiháková Lenka KNC6750 7207855 C W50
15:12:00 Švarcbach Michal KNC7001 51395 C M40
15:15:00 Švarcbachová Jaroslava KNC6754 253114 C W50
15:29:00 Havlíček Tomáš KNC8700 7260002 A M21A
15:29:00 Bitter Aleš KNC8803 8629814 B M21B
15:58:00 Hejnová Aneta KNC9350 2075634 B W21B
16:00:00 Hejna Jiří KNC6200 899180 C M50
16:03:00 Havlíček Ivo KNC5800 51400 C M50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:58:00 Stránský Vojtěch KPY9000 7201827 E M21E
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:15:00 Maliňák Vladimír KVS5901 53693 C M50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:34:00 Šimon Václav LBE9100 7200132 A M21B
16:13:00 Křivancová Zdeňka LBE9450 7200131 A W21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:25:00 Pišová Barbora LCE0251 1400427 C W17
15:28:00 Hubáčková Dagmar LCE0351 9102885 W14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Zítová Kateřina LDC1150 222651 W10
15:16:00 Zít Jan LDC8200 7205956 B M21B
15:26:00 Horáková Kateřina LDC0351 997929 C W14
15:33:00 Dvořák František LDC7701 7204485 B M21B
15:36:00 Horák Martin LDC7100 7000004 C M40
16:01:00 Zítová Pavla LDC8151 347881 B W21B
16:18:00 Straussová Petra LDC6951 1420808 C W40
16:24:00 Horák Jan LDC9800 7404404 B M20
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:10:00 Popule Tomáš LPM8803 236982 C M21C
15:39:00 Hegner Lukáš LPM8104 446347 A M21A
16:11:00 Fremrová Jaroslava LPM7954 1400405 A W21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Štochel Miroslav MFP9300 2081364 A M21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:14:00 Rokoszová Jaroslava MOV6351 51373 C W50
16:33:00 Rokosz Bohumil MOV4803 52783 C M60
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:10:00 Novák Libor OKP6504 682084 C M40
15:23:00 Vanková Anna OKP0550 887947 C W14
15:26:00 Novák Libor OKP9100 426348 A M21A
15:43:00 Nováková Kateřina OKP9450 887935 E W21E
16:11:00 Mach Radovan OKP6605 8631586 C M50
16:15:00 Vanková Jana OKP7750 7207344 E W40
16:30:00 Vanka Petr OKP6801 7207352 E M21E
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:02:00 Kamenický Radan OSN6004 9601003 C M50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:21:00 Hasal Martin PGP9804 7201194 M20
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:17:00 Jalový Milan RBK8347 980373 E M21E
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Daněk František SBK1010 811213 M10
15:04:00 Humlíček Tomáš SBK0101 1218410 B M17
15:14:00 König Lukáš SBK8001 9000002 C M21C
15:17:00 Humlíček Aleš SBK7539 609906 B M21B
15:27:00 Sochor Jan SBK6922 1007541 B M21B
15:39:00 Jiráček Josef SBK8501 7851220 A M21B
15:41:00 Stachoňová Barbara SBK8451 7906090 A W21A
15:42:00 Daněk Roman SBK7541 8008112 A M21A
15:44:00 Csakvaryová Lenka SBK8383 920679 A W21A
15:45:00 Urban Jan SBK7537 1919191 A M21A
15:46:00 Daňková Veronika SBK8151 8007503 A W21A
15:49:00 Jirka Michal SBK8403 8401151 A M21A
15:53:00 Beržinská Soňa SBK8554 1985526 A W21A
15:58:00 Uhnavá Markéta SBK8485 8010108 A W21A
16:06:00 Brabec Jaroslav SBK8242 520540 A M21A
16:07:00 Königová Jana SBK8661 1234321 A W21A
16:16:00 Humlíčková Kateřina SBK7664 1011011 C W40
16:28:00 Novák Miroslav SBK5400 52054 C M60
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Tuma Lukáš SJC0800 2085566 C M10
15:00:00 Mrázková Berta SJC1151 771771 W10
15:10:00 Tuma Matěj SJC0202 8644556 C M17
15:12:00 Mrázek Jan SJC8102 7717777 M21C
15:24:00 Tomeš Petr SJC7531 896967 B M21B
15:26:00 Kuchařová Rozálie SJC0251 8631581 C W17
15:27:00 Tuma Jaroslav SJC7305 7090004 C M40
15:40:00 Musil Pavel SJC7705 7800087 A M21A
15:40:00 Tomešová Daniela SJC8451 981842 A W21B
15:42:00 Musilová Vendula SJC8355 7142530 A W21A
15:50:00 Mrázková Romana SJC8351 500556 C W21A
15:52:00 Antoš Svatopluk SJC6602 2114999 C M50
15:59:00 Kazda Jiří SJC8006 2115001 A M21A
16:02:00 Zamrzlová Eva SJC8759 2067255 A W21A
16:05:00 Kovář Miroslav SJC8104 7201777 A M21A
16:08:00 Ticháčková Magdalena SJC7962 9940 A W21A
16:19:00 Kuchař Pavel SJC6000 2102082 C M50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:21:00 Paulíček Jiří SJI7727 2113472 B M21B
15:35:00 Plíhal Tomáš SJI8509 1700080 A M21A
15:40:00 Paulíčková Renata SJI8057 7260022 E W21A
15:43:00 Chudíková Barbora SJI7850 886269 A W21A
16:00:00 Moravec Štěpán SJI8101 897347 A M21A
16:23:00 Lauerman Jan SJI7419 886813 E M21E
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:06:00 Břeň Daniel SKL0100 8644874 B M17
15:08:00 Štáfek Ondřej SKL0401 7209806 C M14
16:07:00 Štáfek Pavel SKL7401 7209656 E M21E
16:15:00 Vítek Karel SKL9901 7207350 B M20
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:12:00 Kubínová Jana SKV6751 331089 C W50
15:46:00 Kubínová Veronika SKV9752 7003008 E W21E
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:09:00 Vacek Jan SLA0004 681881 B M17
15:15:00 Svoboda Petr SLA6803 7207363 C M40
15:25:00 Zemková Pavlína SLA0551 436970 C W14
16:15:00 Wohanka Richard SLA0100 7260008 E M21E
16:21:00 Zemková Helena SLA7450 425546 C W40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:06:00 Lukavcová Lenka SMR5450 8259 C W50
15:09:00 Zavrtálek Petr SMR8401 7209369 C M21C
15:18:00 Svoboda Ivan SMR6200 886815 C M40
15:24:00 Pařízek Petr SMR7001 7205036 C M40
15:25:00 Lukavec Petr SMR7800 7204495 A M21A
15:34:00 Buriánek Vojta SMR7801 7204972 A M21A
15:41:00 Pařízková Anežka SMR9350 2011824 A W21B
15:54:00 Honsová Lenka SMR7750 7203329 A W21A
16:00:00 Svoboda Honza SMR7901 995876 E M21E
16:01:00 Svobodová Katu SMR8451 428294 A W21A
16:05:00 Kalošová TerKa SMR8950 981824 A W21A
16:10:00 Pařízková Věrka SMR7151 7205014 A W21A
16:14:00 Hons Miši SMR7700 7203328 E M21E
16:15:00 Rychterová Dana SMR6950 7203339 A W21A
16:17:00 Mišoň Matěj SMR9801 7201762 A M20
16:20:00 Lukavcová Ivana SMR8754 7201202 A W21A
16:24:00 Pucherna Eduard SMR7401 7410123 E M21E
16:27:00 Lukavec Míla SMR4900 2060202 C M60
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Kalinová Ella SPC0961 515458 C W10
15:00:00 Kalinová Lisa SPC1158 515409 C W10
15:00:00 Ouhrabka Vít SPC1010 2035145 C M10
15:00:00 Ouhrabková Bára SPC1256 2031372 C W10
15:03:00 Geisler Richard SPC0703 2067952 C M14
15:21:00 Tušl Martin SPC6805 897380 C M40
15:28:00 Vedral Martin SPC8306 7210120 B M21B
15:45:00 Tučková Dagmar SPC8653 9005226 E W21E
15:47:00 Ouhrabková Radka SPC8152 9200521 A W21A
15:48:00 Merenus Štěpán SPC8404 1984420 A M21A
15:52:00 Pačáková Michaela SPC8654 7201195 C W21B
15:54:00 Bezouška Tomáš SPC7611 7201752 E M21E
15:55:00 Geisler Michal SPC7504 7205029 A M21A
15:57:00 Štěňha Martin SPC7608 7003036 E M21E
16:14:00 Mědílková Iva SPC7160 7204522 A W40
16:17:00 Kalinová Markéta SPC8259 8629752 A W21A
16:20:00 Kalina Miroslav SPC8211 7201206 E M21E
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:59:00 Klíchová Jana SSU8151 9480 B W21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:05:00 Abelová Ivana STB6798 682366 C W50
15:56:00 Ludvík Vojtěch STB9301 9005136 E M21E
16:04:00 Kamererová Valerie STB9450 428250 A W21A
16:14:00 Ludvík Matyáš STB9801 7204494 E M20
16:35:00 Ludvík Petr STB5701 682361 C M60
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:27:00 Šebesta Petr TAP7604 9760324 A M21A
16:12:00 Puchernová Zuzana TAP8453 7518567 A W21A
16:29:00 Pucherna Jan TAP7701 7151177 E M21E
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 La Carbonara Matteo TBM0801 2083414 M10
15:00:00 Malý Matyáš TBM0910 320128 W10
15:00:00 Ryglová Adéla TBM0857 53244 W10
15:08:00 Gryc Tomáš TBM6903 995875 C M40
15:11:00 Pospíšková Luisa TBM5959 53260 C W50
15:16:00 Malý Martin TBM7610 7204480 C M40
15:21:00 Králová Jolana TBM0360 8635873 C W14
15:30:00 Králová Denisa TBM0559 1403420 C W14
15:37:00 Uhmann Petr TBM8307 899162 A M21A
15:42:00 Kratschmerová Kateřina TBM8558 51944 B W21B
15:42:00 Otoupalík Jan TBM7123 53116 B M21B
15:47:00 Malá Alice TBM7991 53228 B W21B
15:47:00 Gigon Michaela TBM7753 7177777 E W21E
15:49:00 La Carbonara Hana TBM7652 515049 A W21A
15:55:00 Štěpánský Václav TBM6108 1210961 C M50
15:55:00 Chromá Adéla TBM8870 888602 A W21A
15:56:00 Boček Milan TBM9228 2019217 A M21A
15:57:00 Argaláš Jaroslav TBM6213 2073714 C M50
15:59:00 Tišnovský Martin TBM9120 7201822 E M21E
16:01:00 Ševčík Martin TBM7632 515062 E M21E
16:03:00 Polášek Radek TBM8008 2067203 A M21A
16:07:00 Náhlovský David TBM6512 981830 C M50
16:07:00 La Carbonara Claudio TBM7337 2083415 A M21A
16:09:00 Ryglová Kateřina TBM7372 53227 B W40
16:12:00 Pospíšek Zbyněk TBM6007 888636 C M50
16:18:00 Rygl Miroslav TBM7205 8636760 E M21E
16:27:00 Štěpánek Martin TBM7327 888616 E M21E
16:32:00 Rygl Jaroslav TBM7044 501884 E M21E
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Nagy Josef TJN6701 2111786 Open
15:32:00 Nagyová Kateřina TJN0452 2088165 C W14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:08:00 Maliňáková Eva TSU6550 887151 C W50
15:10:00 Skácelová Naděžda TSU6183 8906 C W50
15:41:00 Staňková Štěpánka TSU8992 920678 E W21E
15:54:00 Sedláček Petr TSU8109 7207490 A M21A
16:04:00 Tomeček Karel TSU8300 8905 A M21A
16:14:00 Tomečková Zuzana TSU8279 1400407 A W21A
16:20:00 Kašpar Petr TSU9900 2069090 A M20
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:05:00 Šňupárek Ondřej TZL6949 888617 C M40
15:42:00 Králová Vilma TZL9952 8636189 E W21E
16:02:00 Šňupárek Václav TZL9548 7204504 E M21E
16:04:00 Hradil Jiří TZL8604 7201770 E M21E
16:10:00 Vavrysová Lenka TZL7400 8636196 C W40
16:13:00 Novotný Petr TZL6601 2045204 C M50
16:26:00 Graubner Jan TZL8236 1400430 E M21E
16:29:00 Dravetz Walter TZL5418 9007900 C M60
16:36:00 Nejedlý Petr TZL5101 416045 C M60
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:38:00 Kuncová Jana UOL7854 9803 C W21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Knitlová Eva VAM0050 2112744 Open
16:21:00 Doležal Josef VAM6101 7203452 C M50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:31:00 Kadlecová Tereza VEY0650 361972 C W14
16:26:00 Kadlec Luděk VEY5600 207806 C M60
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:38:00 Hýbl Lukáš VIP7504 51628 B M21B
15:55:00 Skobová Tereza VIP7855 2053563 B W21B
16:10:00 Kožina Petr VIP6000 1700084 M50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:06:00 Mokrý Pavel VLI7501 2058479 C M21C
15:12:00 Meier David VLI0606 232246 C M14
15:22:00 Meier Milan VLI7301 7003010 B M21B
15:33:00 Hanovec Petr VLI7101 8629811 C M40
15:36:00 Urbaník Robert VLI7002 8292 B M21B
15:43:00 Kolaja Jan VLI8100 8627111 A M21A
15:51:00 Buchtík Ondřej VLI8101 2042525 A M21A
15:57:00 Putík Jiří VLI7505 682119 A M21A
16:06:00 Kareis Martin VLI6501 7207890 C M50
16:11:00 Škoda Jakub VLI8800 1302790 E M21E
16:12:00 Zápotocká Anna VLI7250 51217 C W40
16:19:00 Mokrá Julie VLI8051 9102561 A W21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:01:00 Hašek Adam VPM0101 887604 B M17
15:05:00 Richtr Lukáš VPM0204 8629751 C M17
15:08:00 Kovář Ondřej VPM0200 7208210 C M17
15:09:00 Svoboda Antonín VPM0601 7207338 C M14
15:11:00 Kovář Vladimír VPM7200 7200583 C M40
15:14:00 Tokár Radim VPM0300 2049567 M14
15:20:00 Svobodová Alexandra VPM0051 2042515 A W17
15:22:00 Lokajíčková Klára VPM0052 0 W17
15:25:00 Hašek Ondřej VPM6902 2060400 C M40
15:31:00 Hasman Jan VPM6901 2060391 C M40
15:32:00 Svoboda Radek VPM6903 887628 C M21B
15:37:00 Kratochvílová Lucie VPM9251 7205019 B W21B
15:48:00 Lesová Markéta VPM8494 7210310 A W21A
15:51:00 Jirková Petra VPM8450 8416122 A W21A
15:53:00 Jirka Jakub VPM7905 8252429 A M21A
15:59:00 Honnerová Blanka VPM8051 52217 A W21A
16:05:00 Honner Jaroslav VPM7802 7207358 E M21E
16:09:00 Fajtl Jaroslav VPM6001 887627 C M50
16:10:00 Bouchal Jiří VPM8449 995860 E M21E
16:16:00 Hašek Jan VPM0001 8629758 E M20
16:18:00 Hasman Ondřej VPM0002 2042514 A M20
16:19:00 Kovářová Jitka VPM7350 2067329 C W40
16:25:00 Fajtl Jaroslav VPM9001 515439 E M21E
16:28:00 Les Martin VPM7906 7200317 E M21E
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:13:00 Klech Richard VRB7201 436946 C M40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Wohanka Antonín VRL1201 232639 M10
15:06:00 Štregl Matyáš VRL0301 8636759 C M14
15:07:00 Kubát Tomáš VRL0001 339555 C M17
15:18:00 Pilný Jiří VRL7002 426376 B M21B
15:20:00 Štregl Tomáš VRL7406 2017678 C M21B
15:21:00 Pilná Bára VRL0052 2096238 A W17
15:24:00 Štreglová Zuzana VRL0251 2020709 C W17
15:53:00 Wohanka Pavel VRL7501 2096236 E M21E
16:02:00 Štregl Petr VRL7303 2017676 A M21A
16:16:00 Kubát Miroslav VRL6701 8977 C M50
16:22:00 Štreglová Andrea VRL7552 2102800 C W40
16:25:00 Wohanková Gabriela VRL7652 2042537 C W40
16:25:00 Hrdinka Daniel VRL9701 2085616 B M20
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:07:00 Šňupárek Martin XBM7107 7205008 C M40
15:09:00 Bureš Pavel XBM7549 8621762 C M40
15:24:00 Burešová Veronika XBM0550 416112 C W14
15:28:00 Král Jan XBM6903 7200328 C M40
16:08:00 Buchtík Aleš XBM8201 8627115 A M21A
16:24:00 Králová Dana XBM7650 446404 C W40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:26:00 Jedlička Lukáš XHK8100 1398686 B M21B
15:30:00 Šafář Jan XHK7700 1700078 B M21B
15:31:00 Jiran Jan XHK7701 7209426 A M21A
15:35:00 Jedlička Michal XHK7309 7208023 B M21B
15:40:00 Háp Pavel XHK7101 9395 C M21B
15:44:00 Netuka Martin XHK7302 888646 B M21B
15:46:00 Jedličková Adéla XHK8253 1398687 B W21B
15:46:00 Jedlička Marek XHK7502 1398688 B M21B
15:50:00 Jiranová Kateřina XHK8350 888650 C W21B
15:57:00 Jedličková Zuzana XHK8150 1008173 A W21A
16:09:00 Chmelař Lukáš XHK9100 7003041 E M21E
16:22:00 Husák Václav XHK7702 1007527 E M21E
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:02:00 Munzar Jakub XPU0600 436951 C M14
15:06:00 Faltejsek Lukáš XPU7725 7708877 E M40
15:08:00 Munzar Martin XPU7311 2104618 C M21C
15:23:00 Žemlička Jan XPU8303 9283 B M21B
15:39:00 Odvodyová Šárka XPU8352 835307 A W21A
15:45:00 Jirásek Radek XPU7802 9896 B M21B
15:57:00 Bártíková Zuzana XPU8954 9345 C W21B
16:06:00 Faltejsková Jana XPU7652 2086560 A W40
16:10:00 Odvody Zdeněk XPU8206 828384 A M21A
16:16:00 Kanta Martin XPU9705 7204476 E M21E
16:17:00 Kiac Jiří XPU6305 51127 C M50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Folprecht Lukáš ZUP0800 2058490 C M10
15:19:00 Folprecht Eduard ZUP7300 9056 C M40
15:29:00 Folprechtová Julie ZUP0650 51532 C W14
15:34:00 Prylová Pavla ZUP7552 2069042 B W21B
15:41:00 Vaněček Jan ZUP8003 2069047 B M21B
15:44:00 Salingerová Anna ZUP7750 9398 B W21B
15:44:00 Ryšavá Vendula ZUP8151 899160 E W21E
15:46:00 Černý Ladislav ZUP8200 7200339 A M21A
15:50:00 Pucher Filip ZUP7404 711577 A M21A
16:00:00 Folprechtová Kateřina ZUP7452 416221 A W21A
16:01:00 Pucherna Petr ZUP8002 886278 A M21A
16:04:00 Veselý Jan ZUP6500 2102780 C M50
16:06:00 Vaněčková Petra ZUP7950 515411 A W21A
16:17:00 Veselá Iva ZUP7551 756220 A W40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:04:00 Jánošková Taťjana RBA6051 307440 C W50
15:54:00 Jánoška Jozef RBA5902 307364 C M50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:20:00 Autrata Vlastimil RCP6041 2051944 C M50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:16:00 Kralova Eva VBA4751 2051947 C W50
15:47:00 Šabo Mikuláš VBA7841 8228888 M21B
15:56:00 Mlynárik Peter VBA6501 876002 C M50
15:58:00 Opršal Juraj VBA8301 2051945 A M21A

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
15:00 Svoboda Michal 416844 Open
15:35 Poelzelbauer Michael 19A7000 8120970 OLC Graz M40
16:22 Micko Tobias 55A0000 8002009 Austria MTBO Youth Team M20
16:31 Flachberger Jakob 55A9800 2010997 Austria MTBO Youth Team M21E
15:17 Dovica Ivan 7PX8300 2102072 MTBO Barrandov M21C
15:00 Kubant Pavel 35Z7100 1410005 MTBO Lázně Bohdaneč Open