Logo

Startovka závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ

Datum:
08.09.2018
Místo konání:
Radvanec u Nového Boru 50.7662122N, 14.5940883E
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Ředitel závodu:
Beránek Miroslav - R2
Hlavní rozhodčí:
Vácha Tomáš - R1
Stavitel tratí:
Krejčí Jaroslav - R1
Kategorie:
D12C     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D20B     D21E     D21A     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     D75B     H12C     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H20B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     P     T3    

D12C 2.70 km, 90 m, 11 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:02:00 Vakant 0 Vakant
12:04:00 Straková Denisa SLA0750 224355 C SKOB Slaný
12:06:00 Vláčilová Anna RIC0657 52857 C OB Říčany
12:08:00 Nemšovská Magdalena VSP0853 2073706 C USK Praha
12:10:00 Čečková Karolína SHK0650 331315 B OK Slavia Hradec Králové
12:12:00 Lamačová Barbora BOR0750 8421842 B OK Jiskra Nový Bor
12:14:00 Přibíková Agáta PGP0651 301617 C SK Praga
12:16:00 Janatová Violka DKP0950 9785 C Oddíl OB Kotlářka
12:18:00 Košková Martina SHK0652 2091529 B OK Slavia Hradec Králové
12:20:00 Dittrtová Rozálie LME0650 2102534 C SK Los Mělník
12:22:00 Mišeková Kateřina KAM0756 682675 B OK Kamenice
12:24:00 Savruková Adéla TJN0656 2111795 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:26:00 Kučerová Kateřina VSP0950 1398983 C USK Praha
12:28:00 Ptáčková Hana PGP0750 51639 C SK Praga
12:30:00 Ferbasová Matylda TUR0762 2091520 C OOB TJ Turnov
12:32:00 Kuželová Ela FSP0750 2067237 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:34:00 Šimůnková Michaela TAP0851 7779755 C KOB Tretra Praha
12:36:00 Mullis Carolina DKP0951 2075697 C Oddíl OB Kotlářka
12:38:00 Tomášková Matilda TUV0998 2120062 C SOK TJ Turnov
12:40:00 Netuková Anežka SHK0750 1396847 B OK Slavia Hradec Králové
12:42:00 Ślínská Amálie KUL0852 2067624 C KOB Ústí nad Labem
12:44:00 Urbánková Eva ONO0650 9200732 B SKOB Ostrov
12:46:00 Malečková Pavlína VSP0855 2067959 C USK Praha
12:48:00 Gelnerová Markéta KRL0952 9102146 C Kometa Kralovice
12:50:00 Žemlová Magdalena KAM0950 2084931 C OK Kamenice
12:52:00 Kotková Adéla RIC0655 2049632 B OB Říčany
12:54:00 Havrdová Sheila SJC0750 8101007 B Sportcentrum Jičín
12:56:00 Škáchová Zuzana DKP0656 1413720 B Oddíl OB Kotlářka
12:58:00 Mišeková Lucie KAM1050 682648 C OK Kamenice
13:00:00 Hlaváčová Lucie TBM0660 232732 B KOS TJ Tesla Brno
13:02:00 Baldrianová Eva VSP0751 888639 B USK Praha
13:04:00 Řeháková Mirka SKV0652 7202879 B TJ Slovan Karlovy Vary
13:06:00 Havrdová Selina SJC0950 8071009 C Sportcentrum Jičín
13:08:00 Prachatická Aneta KUL0851 2067623 C KOB Ústí nad Labem
13:10:00 Baloghová Milena TJN0750 2073663 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:12:00 Krejčová Hana ROU0653 2127896 B SKOB Roudnice nad Labem
13:14:00 Kudrnáčová Marta KAM0754 2084937 B OK Kamenice
13:16:00 Zabořilová Anna JEN0951 2060292 C OB Jenišovice
13:18:00 Kohoutková Klára BSO0650 8655488 B KOB Baník Sokolov
13:20:00 Fialová Kateřina DOR0754 2125345 C OK Dobříš
13:22:00 Vondrová Eliška FSP0850 7200315 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:24:00 Novotná Karolína TUR0853 2095926 C OOB TJ Turnov
13:26:00 Mayerová Daniela KSH0852 2116448 B OB Kašperské Hory
13:28:00 Skalová Jolana TJN0653 2070854 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:30:00 Synková Elena DOK0850 2056280 C OK Doksy
13:32:00 Baštová Justýna DOR0952 2058512 C OK Dobříš
13:34:00 Bulířová Žofie TAP0850 2113070 C KOB Tretra Praha
13:36:00 Petriláková Amálie Rebek DOR0953 7205024 C OK Dobříš
13:38:00 Zurynková Lenka EKP0952 2102694 C VŠTJ Ekonom Praha
13:40:00 Kvapilová Kristýna TUV0999 411591 C SOK TJ Turnov
13:42:00 Kalousová Jolana EKP0760 2080937 C VŠTJ Ekonom Praha
13:44:00 Žemlová Barbora KAM0751 52122 C OK Kamenice
13:46:00 Zakouřilová Klára VSP0850 8009888 C USK Praha
13:48:00 Bartalošová Anežka PGP0853 2084992 C SK Praga

D14B 2.60 km, 110 m, 12 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:02:00 Vakant 0 Vakant
12:04:00 Vakant 0 Vakant
12:06:00 Vakant 0 Vakant
12:08:00 Vakant 0 Vakant
12:10:00 Vakant 0 Vakant
12:12:00 Vláčilová Barbora RIC0457 52859 C OB Říčany
12:14:00 Čapková Lucie KAM0459 2103294 B OK Kamenice
12:16:00 Šimšová Pavla MFP0551 428269 B Matfyz Praha
12:18:00 Víšková Veronika KAM0452 2088701 B OK Kamenice
12:20:00 Vakant 0 Vakant
12:22:00 Skácelová Kateřina VLI0550 2080848 B Slavia Liberec orienteering
12:24:00 Jedličková Kristýna KAM0455 2075621 B OK Kamenice
12:26:00 Kubecová Magdalena STB0550 2019212 B TJ Stadion Nový Bor
12:28:00 Pecko Sára ONO0452 1428926 B SKOB Ostrov
12:30:00 Černá Ema ROU0451 2080901 A SKOB Roudnice nad Labem
12:32:00 Lošťáková Sára LTP0650 7210117 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:34:00 Matyášová Kristýna CHA0555 2049590 B OK Chrastava
12:36:00 Gottsteinová Ema JIL0451 2078459 B OK Jilemnice
12:38:00 Mellanová Judita TUV0559 1418087 B SOK TJ Turnov
12:40:00 Bambousková Julie DOR0650 8660590 B OK Dobříš
12:42:00 Skácelová Adéla VLI0454 2102587 B Slavia Liberec orienteering
12:44:00 Malečková Hana VSP0553 2067999 B USK Praha
12:46:00 Holíková Simona ONO0553 2087704 B SKOB Ostrov
12:48:00 Štraitová Jolana VSP0456 2021830 A USK Praha
12:50:00 Pelantová Martina RIC0550 2051504 B OB Říčany
12:52:00 Šestáková Marie VLI0452 2080991 B Slavia Liberec orienteering
12:54:00 Janovská Vendula JIL0453 426352 B OK Jilemnice
12:56:00 Ševčíková Anežka ONO0550 7201768 C SKOB Ostrov
12:58:00 Škáchová Viktorie DKP0655 434803 B Oddíl OB Kotlářka
13:00:00 Gelnerová Anna KRL0653 9102084 B Kometa Kralovice
13:02:00 Rendová Kateřina KAM0550 446427 B OK Kamenice
13:04:00 Martanová Lea VLI0555 2043610 A Slavia Liberec orienteering
13:06:00 Adámková Klára JIL0452 426353 B OK Jilemnice
13:08:00 Housková Barbora DOR0655 2080957 B OK Dobříš
13:10:00 Pavlíčková Hana KPY0450 1470170 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:12:00 Kopecká Anna JIL0552 425535 B OK Jilemnice
13:14:00 Knobová Agáta VRL0453 2053583 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:16:00 Beranová Hana VSP0455 2021833 C USK Praha
13:18:00 Pesničáková Soňa TJN0451 8662749 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:20:00 Chrástová Magdaléna STH0551 7204976 B SK Studenec
13:22:00 Staňková Radka VPM0452 2035169 C KOS Slavia Plzeň
13:24:00 Balejová Julie KAM0551 2061855 B OK Kamenice
13:26:00 Štemberová Bára TJN0650 682375 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:28:00 Křížková Marie MAS0450 8660361 C KČT Aš
13:30:00 Kopecká Valentýna VSP0453 2021847 C USK Praha
13:32:00 Novotná Michaela TUR0551 2095942 A OOB TJ Turnov
13:34:00 Matěásková Šárka JIL0551 2078451 B OK Jilemnice
13:36:00 Andrlová Lea VLI0453 2113493 B Slavia Liberec orienteering
13:38:00 Ptáčková Veronika PGP0551 51666 B SK Praga
13:40:00 Pračková Ema RIC0451 7209445 B OB Říčany
13:42:00 Bulířová Ema TAP0452 2088202 A KOB Tretra Praha
13:44:00 Messnerová Lucie VRL0456 425599 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:46:00 Derflová Eliška KUL0550 2067621 C KOB Ústí nad Labem
13:48:00 Nováková Nina KAM0554 2113491 B OK Kamenice
13:50:00 Vilémová Eliška VLI0655 2088161 B Slavia Liberec orienteering
13:52:00 Kotenová Barbora RIC0452 2060260 B OB Říčany
13:54:00 Pecková Tereza VLI0551 51600 B Slavia Liberec orienteering
13:56:00 Krejčová Lucie ROU0453 2127886 B SKOB Roudnice nad Labem
13:58:00 De Heij Laura RIC0450 8656564 B OB Říčany
14:00:00 Tomanicová Sofie CHA0450 436428 B OK Chrastava
14:02:00 Bartošová Marie MLA0451 8656680 B MLOK Mariánské Lázně
14:04:00 Kulová Laura ONO0552 1400426 B SKOB Ostrov
14:06:00 Randáková Adéla VRL0452 7207062 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:08:00 Nagyová Kateřina TJN0452 8659409 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:10:00 Podrábská Alžběta VLI0451 2078460 A Slavia Liberec orienteering
14:12:00 Cincibusová Lenka FSP0450 8666 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:14:00 Háková Eliška TJN0654 2085580 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:16:00 Šauli Kateřina VPM0456 2060388 B KOS Slavia Plzeň
14:18:00 Ziebová Veronika NEK0450 2056284 B Nejdek Orienteering
14:20:00 Novotná Barbora TUR0552 2095950 B OOB TJ Turnov
14:22:00 Richtrová Kamila VPM0451 2111733 A KOS Slavia Plzeň
14:24:00 Nejedlá Klára ONO0450 301730 B SKOB Ostrov
14:26:00 Karpíšková Kateřina LTP0450 342046 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:28:00 Hanušová Kateřina VRL0455 2078482 B OOS TJ Spartak Vrchlabí

D16A 3.10 km, 145 m, 12 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:36:00 451 Vakant 0 Vakant
12:38:00 452 Vakant 0 Vakant
12:40:00 453 Vakant 0 Vakant
12:42:00 454 Vakant 0 Vakant
12:44:00 455 Vakant 0 Vakant
12:46:00 456 Vávrová Vanda HOR0350 2108890 A TJ Jiskra Hořice
12:48:00 457 Janečková Josefína EKP0351 2067977 B VŠTJ Ekonom Praha
12:50:00 458 Růžičková Vendula CHA0252 2070839 A OK Chrastava
12:52:00 459 Nehasilová Veronika LDC0350 505131 C KOB Děčín
12:54:00 460 Fantová Kateřina EKP0256 49632 B VŠTJ Ekonom Praha
12:56:00 461 Nádeníčková Iva NEK0350 2035733 A Nejdek Orienteering
12:58:00 462 Chrástová Tereza STH0251 8656737 A SK Studenec
13:00:00 463 Kodytková Denisa SHK0252 2058528 A OK Slavia Hradec Králové
13:02:00 464 Mulíčková Markéta ABM0362 8656699 A KOB ALFA Brno
13:04:00 465 Hankovcová Helena KAM0350 442879 A OK Kamenice
13:06:00 466 Rýdlová Magdaléna TJN0251 8655468 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:08:00 467 Marková Ema STE0252 8655379 A SK SKI-OB Šternberk
13:10:00 468 Pekařová Jana TUR0252 8660909 A OOB TJ Turnov
13:12:00 469 Linková Lucie TJN0257 8659384 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:14:00 470 Šmelíková Dorota LCE0260 8635809 A OOB TJ Slovan Luhačovice
13:16:00 471 Pušová Bára LPU0357 8656522 A OK Lokomotiva Pardubice
13:18:00 472 Bednaříková Sára LCE0252 9102568 A OOB TJ Slovan Luhačovice
13:20:00 473 Koberová Kateřina LPU0352 8654913 A OK Lokomotiva Pardubice
13:22:00 474 Bednaříková Emma ZBM0359 9201326 A SK Žabovřesky Brno
13:24:00 475 Fišarová Eliška KRL0351 9412003 A Kometa Kralovice
13:26:00 476 Černá Kateřina VPM0250 8655446 A KOS Slavia Plzeň
13:28:00 477 Klacková Štěpánka SJC0253 8242002 A Sportcentrum Jičín
13:30:00 478 Vandasová Adéla PHK0255 8623000 A OK 99 Hradec Králové
13:32:00 479 Hubáčková Dagmar LCE0351 8656714 A OOB TJ Slovan Luhačovice
13:34:00 480 Dittrichová Michaela SKM0251 8656732 A KOB Směr Kroměříž
13:36:00 481 Bejvlová Karolína KAM0258 2058463 A OK Kamenice
13:38:00 482 Holečková Petra SHK0250 8654906 A OK Slavia Hradec Králové
13:40:00 483 Tichá Julie TZL0252 2091554 A SKOB Zlín
13:42:00 484 Karlová Anna JIL0352 8656606 A OK Jilemnice
13:44:00 485 Semíková Lucie KAM0250 515426 A OK Kamenice
13:46:00 486 Nentvichová Julie DOR0351 2045307 A OK Dobříš
13:48:00 487 Kinštová Tereza SJH0251 2800337 A SJH Jindřichův Hradec
13:50:00 488 Tichá Dorotea DKP0351 2051523 A Oddíl OB Kotlářka
13:52:00 489 Miklušová Tamara ZBM0260 8434822 A SK Žabovřesky Brno
13:54:00 490 Raclavská Vlaďka UOL0253 2092433 A SOB Olomouc
13:56:00 491 Blažková Kateřina SJH0252 8636796 A SJH Jindřichův Hradec
13:58:00 492 Thýnová Martina SHK0350 8656586 A OK Slavia Hradec Králové
14:00:00 493 Smolková Barbora TAP0356 8654912 A KOB Tretra Praha
14:02:00 494 Kočová Halina TZL0255 2091546 A SKOB Zlín
14:04:00 495 Martanová Elin VLI0252 2043603 A Slavia Liberec orienteering
14:06:00 496 Mrózek Teresa TRI0251 7206554 A TJ TŽ Třinec
14:08:00 497 Sanna Karin DKP0250 7200326 A Oddíl OB Kotlářka
14:10:00 498 Nevěřilová Kateřina LCE0254 7208226 A OOB TJ Slovan Luhačovice

D16B 2.60 km, 95 m, 11 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:05:00 Vakant 0 Vakant
13:07:00 Vakant 0 Vakant
13:09:00 Marešová Klára NEK0250 2067349 B Nejdek Orienteering
13:11:00 Čermáková Klára PGP0352 2099498 B SK Praga
13:13:00 Mojžíšková Klára KAM0356 2084936 B OK Kamenice
13:15:00 Hrnčířová Ivana STH0351 7207502 B SK Studenec
13:17:00 Petříková Adéla MAS0352 4455 B KČT Aš
13:19:00 Baštová Julie DOR0353 2050483 B OK Dobříš
13:21:00 Smutná Anna Marie DKP0359 2103705 B Oddíl OB Kotlářka
13:23:00 Petriláková Anežka Rozár DOR0251 7205018 B OK Dobříš
13:25:00 Křížová Daniela MAS0250 301510 B KČT Aš
13:27:00 Jirasová Anežka DOR0350 2045303 C OK Dobříš
13:29:00 Žejdlíková Eliška LTP0350 8660594 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:31:00 Mojžíšková Lucie KAM0253 2084949 B OK Kamenice
13:33:00 Randáková Alžběta VRL0252 7208078 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:35:00 Vitebská Eliška TJN0350 8662748 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:37:00 Šritrová Lenka TUR0250 8656542 B OOB TJ Turnov
13:39:00 Podrábská Marie TJN0259 2078462 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:41:00 Pitrmucová Antonie JIL0251 2078456 C OK Jilemnice
13:43:00 Chrzová Eliška PGP0353 2125333 C SK Praga
13:45:00 Mrkvičková Veronika TJN0355 2069097 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:47:00 Řeháková Gabriela SKV0351 8660586 B TJ Slovan Karlovy Vary
13:49:00 Novotná Marie PGP0354 515464 C SK Praga
13:51:00 Beranová Eva VSP0254 2115749 C USK Praha
13:53:00 Chaloupková Hana KAM0252 442850 B OK Kamenice
13:55:00 Titzová Adéla VSP0250 2035748 B USK Praha

D18A 3.30 km, 150 m, 15 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 351 Vakant 0 Vakant
12:03:00 352 Štefková Klára TBM0059 7204506 A KOS TJ Tesla Brno
12:05:00 353 Vakant 0 Vakant
12:07:00 354 Hlaváčová Anežka TBM0199 8656742 A KOS TJ Tesla Brno
12:09:00 355 Riby Rose LTP0051 7200323 A OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:11:00 356 Špringlová Kamila TBM0050 7210403 A KOS TJ Tesla Brno
12:13:00 357 Vyhnálková Marie RIC0151 2019236 A OB Říčany
12:15:00 358 Šklíbová Veronika SRK0153 7203465 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:17:00 359 Špendlíková Kamila LCE0051 7207020 A OOB TJ Slovan Luhačovice
12:19:00 360 Auerműllerová Anna ZBM0060 410338 A SK Žabovřesky Brno
12:21:00 361 Golová Tereza VIC0162 8645925 A OB Vizovice
12:23:00 362 Nádeníčková Pavla NEK0150 2056275 A Nejdek Orienteering
12:25:00 363 Thýnová Nikola SHK0051 8656672 A OK Slavia Hradec Králové
12:27:00 364 Kejmarová Jana STH0152 51108 A SK Studenec
12:29:00 365 Blahová Pavla DKP0155 8653088 A Oddíl OB Kotlářka
12:31:00 366 Tokárová Regina VPM0151 2127865 A KOS Slavia Plzeň
12:33:00 367 Šklíbová Míša TJN0153 2053560 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:35:00 368 Rosendorfová Lenka TAP0153 2099481 A KOB Tretra Praha
12:37:00 369 Foltýnová Eva SJI0051 7205966 A OK Jihlava
12:39:00 370 Borovičková Valerie LPU0054 682622 A OK Lokomotiva Pardubice
12:41:00 371 Vejražková Rozárka SJC0151 8000727 A Sportcentrum Jičín
12:43:00 372 Chaloupková Kateřina CHC0051 8320290 A K.O.B. Choceň
12:45:00 373 Kochová Anna SJC0153 8656631 A Sportcentrum Jičín
12:47:00 374 Šrámková Hana RIC0051 2031355 A OB Říčany
12:49:00 375 Aschermannová Karolína KAM0051 232425 A OK Kamenice
12:51:00 376 Opálková Martina BBM0050 7207019 A BETA URSUS Orienteering
12:53:00 377 Kroniková Štěpánka SHK0150 2017683 A OK Slavia Hradec Králové
12:55:00 378 Grycová Kateřina TBM0058 9101109 A KOS TJ Tesla Brno
12:57:00 379 Šafková Sofie KAM0153 8100401 A OK Kamenice
12:59:00 380 Škáchová Magdalena DKP0156 7207772 A Oddíl OB Kotlářka
13:01:00 381 Korpasová Lucie TBM0151 9101707 A KOS TJ Tesla Brno
13:03:00 382 Peterová Jana LPU0057 8656599 A OK Lokomotiva Pardubice
13:05:00 383 Rýdlová Adéla TJN0151 8655484 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:07:00 384 Nechanická Klára OSN0050 8656601 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě

D18B 2.70 km, 115 m, 12 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:20:00 Vakant 0 Vakant
14:22:00 Vakant 0 Vakant
14:24:00 Straková Veronika SLA0051 219276 B SKOB Slaný
14:26:00 Kalousková Marie DKP0151 443091 B Oddíl OB Kotlářka
14:28:00 Mudrová Lenka KRL0052 2020708 C Kometa Kralovice
14:30:00 Hamáčková Eliška STH0153 331022 C SK Studenec
14:32:00 Staňková Markéta VPM0153 7210111 B KOS Slavia Plzeň
14:34:00 Zapalačová Petra DOK0154 51496 C OK Doksy
14:36:00 Winzigová Gabriela OPI0157 2091523 C Orientační sporty Písek
14:38:00 Míchalová Šárka KPY0050 2800315 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
14:40:00 Nováková Eliška PDY0150 2102772 C Běhej Poděbrady
14:42:00 Dědková Teodora TAP0051 361961 B KOB Tretra Praha
14:44:00 Hrnčířová Magda STH0051 7204974 B SK Studenec
14:46:00 Horáková Barbora VSP0150 331064 B USK Praha
14:48:00 Karbusová Kateřina OPI0052 2116188 B Orientační sporty Písek
14:50:00 Shánělová Štěpánka CHC0152 2011852 A K.O.B. Choceň

D20A 3.40 km, 165 m, 14 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:02:00 251 Vakant 0 Vakant
14:04:00 252 Vakant 0 Vakant
14:06:00 253 Vakant 0 Vakant
14:08:00 254 Odehnalová Klára ZBM9956 8660446 A SK Žabovřesky Brno
14:10:00 255 Kinkorová Tereza LPM9850 2082918 R OK Lokomotiva Plzeň
14:12:00 256 Zlámalová Nikola SJC9951 8107998 R Sportcentrum Jičín
14:14:00 257 Matoušová Kateřina VRL9955 2032127 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:16:00 258 Poláková Tereza SOP9951 2061783 A OOB TJ Slezan Opava
14:18:00 259 Sokolářová Šárka TUR9999 7202880 A OOB TJ Turnov
14:20:00 260 Chaloupská Barbora PHK9951 8656524 E OK 99 Hradec Králové
14:22:00 261 Janošíkova Tereza SSU9953 8656582 E SK Severka Šumperk
14:24:00 262 Korpasová Tereza TBM9898 9101703 R KOS TJ Tesla Brno
14:26:00 263 Albrechtová Iveta KAM9950 515491 A OK Kamenice
14:28:00 264 Fürstová Anna LLI9854 8659388 A TJ Loko Liberec
14:30:00 265 Hájková Eliška KAM9851 515001 A OK Kamenice
14:32:00 266 Vyhnálková Barbora RIC9850 8656685 E OB Říčany
14:34:00 267 Čechová Tereza KAM9852 8656609 E OK Kamenice
14:36:00 268 Voltrová Alena ROZ9951 8181015 A OK Roztoky
14:38:00 269 Sieglová Eliška PGP9954 8656705 R SK Praga
14:40:00 270 Kubíčková Jana PHK9999 2075609 A OK 99 Hradec Králové
14:42:00 271 Waňková Martina LPU9959 9102570 A OK Lokomotiva Pardubice
14:44:00 272 Thořová Markéta TUR9952 7206529 R OOB TJ Turnov
14:46:00 273 Větříčková Andrea SHK9951 8656704 A OK Slavia Hradec Králové
14:48:00 274 Kopecká Anna LPU9958 8656607 A OK Lokomotiva Pardubice
14:50:00 275 Firešová Markéta ZBM9951 8660435 R SK Žabovřesky Brno

D20B 2.80 km, 110 m, 12 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:57:00 Vakant 0 Vakant
12:59:00 Vakant 0 Vakant
13:01:00 Zurynková Michaela EKP9850 416340 C VŠTJ Ekonom Praha
13:03:00 Klikarová Ivana DKP9953 2094474 B Oddíl OB Kotlářka
13:05:00 Urbanová Markéta STH9953 7201754 B SK Studenec
13:07:00 Doležalová Dorotka VPM9950 2075660 B KOS Slavia Plzeň
13:09:00 Kašparová Adéla VSP9850 52760 B USK Praha
13:11:00 Škrlová Kristýna KRL9954 2126308 B Kometa Kralovice
13:13:00 Sheshikova Anastasia KAM9853 1600872 B OK Kamenice
13:15:00 Hanáková Lenka KRL9951 7291299 B Kometa Kralovice
13:17:00 Škarková Kateřina PGP9955 7207777 B SK Praga
13:19:00 Žejdlíková Karolína LTP9950 8662298 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:21:00 Kopecká Johana VSP9950 2021848 B USK Praha

D21E 4.60 km, 205 m, 21 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:25:00 101 Indráková Adélka ZBM9153 8644883 E SK Žabovřesky Brno
13:27:00 102 Jedličková Zuzana SHK8150 1008173 R OK Slavia Hradec Králové
13:29:00 103 Zháňalová Barbora ZBM9354 8644886 E SK Žabovřesky Brno
13:31:00 104 Čermáková Magdalena LCE9155 9890118 R OOB TJ Slovan Luhačovice
13:33:00 105 Horová Pavla LPU9457 8656525 C OK Lokomotiva Pardubice
13:35:00 106 Rufferová Iva TUR8354 0 R OOB TJ Turnov
13:37:00 107 Kabáthová Eva ZBM8966 7200341 E SK Žabovřesky Brno
13:39:00 108 Šiková Karolína LPM9651 8656698 E OK Lokomotiva Plzeň
13:41:00 109 Hiršová Gabriela ZBM9651 8660421 R SK Žabovřesky Brno
13:43:00 110 Šiková Barbora LPM9650 8656622 R OK Lokomotiva Plzeň
13:45:00 111 Odehnalová Tereza ZBM9757 8660420 R SK Žabovřesky Brno
13:47:00 112 Kosová Denisa PHK9150 8629757 E OK 99 Hradec Králové
13:49:00 113 Procházková Klára LPU9451 8656512 R OK Lokomotiva Pardubice
13:51:00 114 Plochová Dominika DKP8651 7207077 R Oddíl OB Kotlářka
13:53:00 115 Knapová Lenka LPU9351 2011864 R OK Lokomotiva Pardubice
13:55:00 116 Mechlová Lenka SHK9051 8642186 E OK Slavia Hradec Králové
13:57:00 117 Knapová Jana LPU9053 8644877 E OK Lokomotiva Pardubice
13:59:00 118 Omová Michaela TUR8153 0 E OOB TJ Turnov
14:01:00 119 Poklopová Lenka SSU8952 1007544 E SK Severka Šumperk
14:03:00 120 Teplá Karolína SHK9251 1008174 E OK Slavia Hradec Králové
14:05:00 121 Zvěřinová Martina LPU8357 8656548 E OK Lokomotiva Pardubice
14:07:00 122 Doležalová Monika KAM8851 232409 R OK Kamenice
14:09:00 123 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C Oddíl OB Kotlářka
14:11:00 124 Tužilová Magdaléna ZBM9452 2020737 E SK Žabovřesky Brno
14:13:00 125 Nováková Zuzana NPA9151 515421 C SK LOB Nová Paka
14:15:00 126 Horčičková Vendula LCE9353 8644881 E OOB TJ Slovan Luhačovice
14:17:00 127 Štičková Anna SSU9651 8640981 E SK Severka Šumperk
14:19:00 128 Aschermannová Petra KAM9354 8271093 R OK Kamenice
14:21:00 129 Hlavová Jindra ZBM8989 515488 E SK Žabovřesky Brno
14:23:00 130 Hančová Petra LPU9659 8654895 R OK Lokomotiva Pardubice
14:25:00 131 Pospíšilová Marie DKP8756 7875600 C Oddíl OB Kotlářka

D21A 3.70 km, 190 m, 16 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Luštická lucie TUR8650 876522 R OOB TJ Turnov
12:02:00 Jirásková Kateřina PGP8852 53556 C SK Praga
12:04:00 Kolínová Kristýna DKP8450 8450007 R Oddíl OB Kotlářka
12:06:00 Losmanová Zuzana LPU8752 515136 C OK Lokomotiva Pardubice
12:08:00 Kamenická Kateřina PHK9353 9930312 C OK 99 Hradec Králové
12:10:00 Knoblochová Kamila SJC8356 7778952 C Sportcentrum Jičín
12:12:00 Kašková Kateřina CHA7850 887906 C OK Chrastava
12:14:00 Procházková Marie KAM9554 8051795 R OK Kamenice
12:16:00 Šimšová Jana MFP7651 682683 C Matfyz Praha
12:18:00 Drągowska Malwina DOB8585 886617 C KOB Dobruška
12:20:00 Zurynková Jana EKP7053 515496 C VŠTJ Ekonom Praha
12:22:00 Janovská Petra PGP7355 8654900 C SK Praga
12:24:00 Balcarová Jana PHK8753 7260024 C OK 99 Hradec Králové
12:26:00 Králová Vanda BZP8750 7260013 C Báječné ženy v orientačním běhu
12:28:00 Hojná Silvie SCP7950 7260005 C OK Sparta Praha
12:30:00 Kettnerová Dana KAM8952 7201193 C OK Kamenice
12:32:00 Tesařová Jana TRI9751 2073746 R TJ TŽ Třinec
12:34:00 Neumannová Kateřina PVP9250 8565 C VSS Přírodověda Praha
12:36:00 Lavičková Michaela PGP9656 2035163 C SK Praga
12:38:00 Kovářová Lenka LTP9750 7200344 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:40:00 Kožinová Anna PGP9350 7200338 C SK Praga
12:42:00 Mádlová Věra ZBM8951 995814 C SK Žabovřesky Brno
12:44:00 Kohlová Zuzana KPY8852 301347 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:46:00 Koporová Petra ZBM9353 8660417 C SK Žabovřesky Brno
12:48:00 Hrabánková Klára PGP9654 232050 C SK Praga
12:50:00 Sklenářová Radka LCE9250 889312 R OOB TJ Slovan Luhačovice
12:52:00 Masopustová Elis PGP8656 49844 C SK Praga
12:54:00 Janečková Dagmar EKP6550 51594 C VŠTJ Ekonom Praha
12:56:00 Bořánková Karolína KAM9550 9102089 C OK Kamenice
12:58:00 Svobodová Barbora TJN8952 7719 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:00:00 Valachová Martina LPU9054 410785 C OK Lokomotiva Pardubice
13:02:00 Randáková Helena VRL7452 515185 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:04:00 Žaloudková Klára LPU9461 8660902 C OK Lokomotiva Pardubice
13:06:00 Fundová Eliška SHK9351 995884 C OK Slavia Hradec Králové
13:08:00 Kubátová Jana CHA9152 1008144 C OK Chrastava
13:10:00 Procházková Zuzana KPY8650 7210815 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:12:00 Udržalová Pavla LPU8552 8656526 C OK Lokomotiva Pardubice
13:14:00 Posseltová Tereza TJN9252 411767 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:16:00 Benešová Lucie SJC8951 8030189 C Sportcentrum Jičín
13:18:00 Kožinová Zuzana PGP9650 7003042 C SK Praga
13:20:00 Dittrichová Petra KON8787 515153 C KOB Konice
13:22:00 Lepšíková Eva SJC8765 8946 C Sportcentrum Jičín
13:24:00 Košárková Iva PGP8155 2082714 C SK Praga
13:26:00 Chvalová Věra LPM9452 8656688 C OK Lokomotiva Plzeň
13:28:00 Baldrianová Barbora VSP7850 9784 C USK Praha
13:30:00 Slavíková Silvie PGP9751 1407423 E SK Praga
13:32:00 Šňupárková Anna DKP9652 515071 C Oddíl OB Kotlářka
13:34:00 Kožinová Jana PGP6651 7210812 C SK Praga
13:36:00 Henychová Zuzana VLI6151 9061 C Slavia Liberec orienteering
13:38:00 Vozdová Klára ASU8964 515189 C Magnus Orienteering
13:40:00 Mokrá Julie VLI8051 9102561 C Slavia Liberec orienteering
13:42:00 Panchártková Tereza LTU8950 515140 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
13:44:00 Linková Alena TUR9751 1403419 R OOB TJ Turnov
13:46:00 Bogarová Adélka PGP9056 682103 E SK Praga
13:48:00 Sabelová Markéta TRI9656 2073724 C TJ TŽ Třinec
13:50:00 Neradová Alena LIT8551 886283 C KOB Litvínov
13:52:00 Svobodová Jitka VSP7450 9102142 C USK Praha
13:54:00 Jirčáková Martina LCE8951 889305 R OOB TJ Slovan Luhačovice
13:56:00 Červená Adéla SHK9755 7205001 C OK Slavia Hradec Králové
13:58:00 Flašarová Kristýna PGP9054 49617 C SK Praga

D21B 3.40 km, 150 m, 15 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:51:00 Vakant 0 Vakant
12:53:00 Vakant 0 Vakant
12:55:00 Vakant 0 Vakant
12:57:00 Vakant 0 Vakant
12:59:00 Vakant 0 Vakant
13:01:00 Poláková Ivana LCE7953 2067625 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:03:00 Bartalošová Jana PGP8154 2084985 C SK Praga
13:05:00 Skyvová Kristýna STE7054 1007548 C SK SKI-OB Šternberk
13:07:00 Kohlová Monika TUR9756 231929 C OOB TJ Turnov
13:09:00 Botiková Daniela LCE9158 52709 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:11:00 Držková Markéta LPU7670 2073755 C OK Lokomotiva Pardubice
13:13:00 Rydlová Eva FSP8989 8660480 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:15:00 Kosová Štěpánka LPU9460 2073750 C OK Lokomotiva Pardubice
13:17:00 Novotná Barbora TJN8951 8263 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:19:00 Žitná Jana SMB9251 49973 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
13:21:00 Habigerová Radka KSU9559 2058483 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:23:00 Müllerová Markéta LCE9453 303912 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:25:00 Ducháčková Kateřina STH9356 416278 C SK Studenec
13:27:00 Ryantová Jana DKP8660 7260030 C Oddíl OB Kotlářka
13:29:00 Podešvová Vlasta ADA9251 53767 C OOB Spartak Adamov
13:31:00 Švihovská Eva SJC8352 8008017 C Sportcentrum Jičín
13:33:00 Doležalová Barbora VPM9252 2085626 C KOS Slavia Plzeň
13:35:00 Mikolášková Kateřina EKP9450 2133907 C VŠTJ Ekonom Praha
13:37:00 Žandová Marcela SKV9653 2058500 C TJ Slovan Karlovy Vary
13:39:00 Mesiarkinová Kamila ASU8282 7200319 C Magnus Orienteering
13:41:00 Studničná Lenka N078601 2115067 N07 Neregistrovani
13:43:00 Štemberová Natálie TJN9851 2800348 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:45:00 Dittrichová Zuzana KON9175 52416 C KOB Konice
13:47:00 Baierová Hana OSN8972 8001989 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
13:49:00 Kazdová Lenka SJC8484 8293004 C Sportcentrum Jičín
13:51:00 Grolichová Lucie ZBP7850 1418755 C OOB SK Zbraslav

D21C 3.20 km, 125 m, 14 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 Vakant 0 Vakant
12:03:00 Vakant 0 Vakant
12:05:00 Vakant 0 Vakant
12:07:00 Vakant 0 Vakant
12:09:00 Vakant 0 Vakant
12:11:00 Vakant 0 Vakant
12:13:00 Vakant 0 Vakant
12:15:00 Vakant 0 Vakant
12:17:00 Vakant 0 Vakant
12:19:00 Vakant 0 Vakant
12:21:00 Vakant 0 Vakant
12:23:00 Vakant 0 Vakant
12:25:00 Vakant 0 Vakant
12:27:00 Vakant 0 Vakant
12:29:00 Vakant 0 Vakant
12:31:00 Omová Michaela TUR8153 7205003 E OOB TJ Turnov
12:33:00 Černá Kateřina TJP9850 53527 C TJ Sokol Troja
12:35:00 Vaňková Saša LDC8550 1425355 C KOB Děčín
12:37:00 Škvorová Barbora KAM9150 7208079 C OK Kamenice
12:39:00 Krupová Tereza BZP8751 2088730 C Báječné ženy v orientačním běhu
12:41:00 Klašková Josefina DKP9651 443061 C Oddíl OB Kotlářka
12:43:00 Šilerová Eva PDY8050 2112725 C Běhej Poděbrady
12:45:00 Kazdová Jana SJC7752 2020719 C Sportcentrum Jičín
12:47:00 Beranová Kristína TZL8553 2083393 C SKOB Zlín
12:49:00 Zeman Klára DCE7950 2113474 C KOB Dobřichovice

D35B 3.60 km, 165 m, 16 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 Vakant 0 Vakant
12:03:00 Vakant 0 Vakant
12:05:00 Vakant 0 Vakant
12:07:00 Kopecká Magdaléna KPY8250 51708 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:09:00 Kuželová Michaela FSP7851 211539 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:11:00 Podlipná Veronika SJC8152 8172882 C Sportcentrum Jičín
12:13:00 Krausová Marcela LCV7351 253153 C TJ Lokomotiva Chomutov
12:15:00 Skripniková Kateřina FSP8051 887950 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:17:00 Hönigová Iva N097801 2067635 N09 Neregistrovani
12:19:00 Ryšavá Magdalena PGP7650 2085586 C SK Praga
12:21:00 Vyhnálková Eva RIC7552 889279 C OB Říčany
12:23:00 Hanušová Petra STB8297 682356 C TJ Stadion Nový Bor
12:25:00 Hladká Petra KOR7950 7003046 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
12:27:00 Ondráčková Veronika EKP7850 2045231 C VŠTJ Ekonom Praha
12:29:00 Fialová Jana DOR8050 2125348 C OK Dobříš
12:31:00 Poláková Veronika CHA8150 8186 C OK Chrastava
12:33:00 Vokurková Marta TJN7950 253111 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:35:00 Lankašová Barbora CHA8050 4212 C OK Chrastava
12:37:00 Kučerková Romana STB8196 682355 C TJ Stadion Nový Bor
12:39:00 Matějů Kateřina VLI8054 336783 C Slavia Liberec orienteering
12:41:00 Synková Petra DOK7950 7200372 C OK Doksy
12:43:00 Jiřištová Zuzana DKP8254 9054 C Oddíl OB Kotlářka
12:45:00 Pechová Iva LPM6151 2067245 C OK Lokomotiva Plzeň
12:47:00 Čečková Martina SHK7753 9201377 C OK Slavia Hradec Králové
12:49:00 Pecharová Michaela TJP6550 301536 C TJ Sokol Troja
12:51:00 Lučanová Marta LPU7957 515134 C OK Lokomotiva Pardubice
12:53:00 Krumlovská Barbora RIC8050 2049650 C OB Říčany
12:55:00 Žemlová Eva KAM7550 2084947 C OK Kamenice
12:57:00 Tomášková Radka TUV7851 23770 C SOK TJ Turnov
12:59:00 Pokorná Magdaléna PGP7562 899177 C SK Praga
13:01:00 Šklíbová Jana SRK7651 7204991 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
13:03:00 Pračková Zita RIC7850 2045228 C OB Říčany
13:05:00 Kvapilová Lenka TUV8151 7707 C SOK TJ Turnov

D40B 3.40 km, 140 m, 16 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:27:00 Vakant 0 Vakant
13:29:00 Vakant 0 Vakant
13:31:00 Vakant 0 Vakant
13:33:00 Vakant 0 Vakant
13:35:00 Bartošová Jana MLA7051 8656656 C MLOK Mariánské Lázně
13:37:00 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C OK Jilemnice
13:39:00 Severýnová Popková Klára VLI7455 2067951 C Slavia Liberec orienteering
13:41:00 Kučerová Marie VSP7551 2127526 C USK Praha
13:43:00 Burešová Kateřina VLI7456 7210304 C Slavia Liberec orienteering
13:45:00 Mišeková Martina KAM7851 2800344 C OK Kamenice
13:47:00 Mairichová Radka TJN7450 8662696 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:49:00 Brettlová Marta PGP7557 2060208 C SK Praga
13:51:00 Bradáčová Marie LLI7550 2060204 C TJ Loko Liberec
13:53:00 Tomandlová Radka N017502 2099521 N01 Neregistrovani
13:55:00 Dejnožková Blanka TJN7651 2049610 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:57:00 Zabořilová Romana JEN7457 7775 C OB Jenišovice
13:59:00 Dolejší Lenka STB7499 434839 C TJ Stadion Nový Bor
14:01:00 Nechanická Daniela OSN7557 8656600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
14:03:00 Petriláková Petra DOR7656 2092419 C OK Dobříš
14:05:00 Milánová Jindřiška TBM7475 443078 C KOS TJ Tesla Brno
14:07:00 Jirasová Jana DOR7450 2080951 C OK Dobříš
14:09:00 Podrábská Marie VLI7451 1400433 C Slavia Liberec orienteering
14:11:00 Havrdová Renata SJC7756 8113000 C Sportcentrum Jičín
14:13:00 Martanová Daniela VLI7452 2042502 C Slavia Liberec orienteering
14:15:00 Karlová Kateřina JIL7553 2096130 C OK Jilemnice
14:17:00 Synková Šárka DOK7650 7773 C OK Doksy
14:19:00 Richtrová Lucie VPM7451 331267 C KOS Slavia Plzeň
14:21:00 Novotná Petra PHK6651 4146 C OK 99 Hradec Králové
14:23:00 Městková Kateřina VSP7650 51746 C USK Praha
14:25:00 Vildmonová Pavla PGP7454 7207787 C SK Praga
14:27:00 Grycová Petra TBM7467 230679 C KOS TJ Tesla Brno
14:29:00 Eglin Irene N117501 8060675 N11 Neregistrovani
14:31:00 Mulíčková Eva ABM7469 52041 C KOB ALFA Brno
14:33:00 Zakouřilová Helena VSP7453 8002888 C USK Praha
14:35:00 Šimerková Olga PGP7551 7210932 C SK Praga
14:37:00 Skácelová Marie VLI7552 1400445 C Slavia Liberec orienteering
14:39:00 Lošťáková Ivana LTP7758 7202864 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:41:00 Linková Eva STH7753 253377 C SK Studenec
14:43:00 Novotná Hedvika TUR7454 416139 C OOB TJ Turnov
14:45:00 Vandasová Markéta VAM7250 2053570 C OOB Vamberk
14:47:00 Matyášová Jana CHA7652 2070836 C OK Chrastava
14:49:00 Konečná Marcela EKP7257 725724 C VŠTJ Ekonom Praha

D45B 3.30 km, 145 m, 15 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:02:00 Vakant 0 Vakant
12:04:00 Vakant 0 Vakant
12:06:00 Vakant 0 Vakant
12:08:00 Vakant 0 Vakant
12:10:00 Straková Jana SLA7251 8579 C SKOB Slaný
12:12:00 Ždimerová Monika LME6950 232357 C SK Los Mělník
12:14:00 Tloušťová Eva SCP6950 52114 C OK Sparta Praha
12:16:00 Valášková Šárka KAM6951 232393 C OK Kamenice
12:18:00 Staňková Marcela VPM6951 888641 C KOS Slavia Plzeň
12:20:00 Dittrtová Lucia LME6852 2102533 C SK Los Mělník
12:22:00 Nehasilová Zuzana LDC7150 7121314 C KOB Děčín
12:24:00 Škáchová Petra KAM7054 7201760 C OK Kamenice
12:26:00 Šrámková Iva RIC7251 2035141 C OB Říčany
12:28:00 Melišíková Radka TAP7152 2081352 C KOB Tretra Praha
12:30:00 Ptáčková Kateřina PGP7350 51555 C SK Praga
12:32:00 Fürstová Katka LLI6950 2032126 C TJ Loko Liberec
12:34:00 Grycová Jana TBM6969 49412 C KOS TJ Tesla Brno
12:36:00 Zlesáková Stáňa CHT7352 52154 C OOB SK Chrast
12:38:00 Škvorová Zuzana KAM7350 52273 C OK Kamenice
12:40:00 Hanušová Zdena SJC7253 8092929 C Sportcentrum Jičín
12:42:00 Hankovcová Lenka KAM7053 682099 C OK Kamenice
12:44:00 Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 7911 C USK Praha
12:46:00 Posseltová Romana TJN7050 410359 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:48:00 Junková Kateřina STH7351 7204984 C SK Studenec
12:50:00 Mellanová Veronika TUV7251 411597 C SOK TJ Turnov
12:52:00 Štraitová Jitka VSP7252 682665 C USK Praha
12:54:00 Kašparová Marie ZAK7250 331399 C OK Netopýr Zákupy
12:56:00 Benešová Jaroslava DKL7050 49647 C KOB Kladno
12:58:00 Kovaříková Mária TRI6950 7200587 C TJ TŽ Třinec
13:00:00 Kuchařová Ada TBM5855 7202887 C KOS TJ Tesla Brno
13:02:00 Chaloupská Pavlína PHK7051 682334 C OK 99 Hradec Králové
13:04:00 Hájková Magdalena TUV7351 411543 C SOK TJ Turnov
13:06:00 Řehořová Lenka TJN7250 2073661 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:08:00 Linková Iva TUR6850 51809 C OOB TJ Turnov
13:10:00 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 231924 C SK Praga
13:12:00 Beranová Iva VSP7150 2021834 C USK Praha
13:14:00 Kamírová Gabriela LTP7351 232494 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:16:00 Šimůnková Martina TAP6851 442851 C KOB Tretra Praha
13:18:00 Čechová Zuzana BZR6951 980334 C Bratrstvo Ždárských vrchů
13:20:00 Přibíková Monika PGP7256 301618 C SK Praga
13:22:00 Nová Jana DOR7150 8663122 C OK Dobříš
13:24:00 Klapalová Pavla VSP7099 51589 C USK Praha
13:26:00 Veselá Jitka TUV7250 2126363 C SOK TJ Turnov
13:28:00 Horáková Lenka VSP7255 51728 C USK Praha
13:30:00 Vitebská Lenka TJN7051 1398973 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:32:00 Kubecová Jana STB7399 206351 C TJ Stadion Nový Bor
13:34:00 Šejnová Magdalena KAM7055 2129235 C OK Kamenice
13:36:00 Průšová Markéta VSP7256 53160 C USK Praha
13:38:00 Úlehlová Monika TAP6950 2092376 C KOB Tretra Praha
13:40:00 Bulířová Blanka N067301 2067634 N06 Neregistrovani
13:42:00 Válková Martina TUV7051 2120071 C SOK TJ Turnov
13:44:00 Sieglová Dagmar MFP7050 7201197 C Matfyz Praha
13:46:00 Eichlerová Jana KAS7051 682641 C KOB Kamenický Šenov
13:48:00 Kulhavá Jarmila SRK6751 2045240 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
13:50:00 Trnková Dana VSP7351 2021823 C USK Praha
13:52:00 Korpasová Ivana LBM7362 1409879 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
13:54:00 Ferbasová Zdeňka TUR7361 2103240 C OOB TJ Turnov
13:56:00 Lesáková Věra TJN7152 207863 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:58:00 Riby Kateřina LTP7252 7205009 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:00:00 Tokárová Regina VPM6950 2067965 C KOS Slavia Plzeň
14:02:00 Kotenová Klára RIC7252 2073694 C OB Říčany
14:04:00 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C KOS TJ Tesla Brno
14:06:00 Nováková Martina PDY7350 2102798 C Běhej Poděbrady
14:08:00 Forstová Lenka MFP6850 2079501 C Matfyz Praha
14:10:00 Smolková Alena PGP6450 53567 C SK Praga

D50B 3.10 km, 145 m, 14 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:02:00 Vakant 0 Vakant
12:04:00 Vakant 0 Vakant
12:06:00 Kavková Dana SCP6150 8222227 C OK Sparta Praha
12:08:00 Gorčicová Ivana CHA6550 8179 C OK Chrastava
12:10:00 Rýdlová Magda TJN6850 7726 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:12:00 Nováková Irena OKP6651 236111 C SK OK 24 Praha
12:14:00 Hubáčková Jana EKP6250 51295 C VŠTJ Ekonom Praha
12:16:00 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C OK Slavia Hradec Králové
12:18:00 Burdová Simona LDC6851 7667667 C KOB Děčín
12:20:00 Cruse Katrin 3426602 8040766 N21 SV Robotron Dresden
12:22:00 Teplá Hana SHK6561 9125 C OK Slavia Hradec Králové
12:24:00 Nentvichová Romana DOR6651 2058509 C OK Dobříš
12:26:00 Klašková Kateřina DKP6750 49806 C Oddíl OB Kotlářka
12:28:00 Komersová Jana KNC6550 52265 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:30:00 Miklasová Markéta VLI6850 2115743 C Slavia Liberec orienteering
12:32:00 Šedivá Miroslava EKP5750 51604 C VŠTJ Ekonom Praha
12:34:00 Lisá Monika ONO6750 9101105 C SKOB Ostrov
12:36:00 Cincibusová Ivana FSP6651 8668 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:38:00 Němečková Jarmila VSP6650 2103280 C USK Praha
12:40:00 Vlčková Jindra LDC6451 8347 C KOB Děčín
12:42:00 Veljačiková Markéta SCP6451 2800325 C OK Sparta Praha
12:44:00 Fantová Libuše EKP5650 51583 C VŠTJ Ekonom Praha
12:46:00 Žandová Marie SKV6551 236486 C TJ Slovan Karlovy Vary
12:48:00 Freyová Michaela KPY6050 301394 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:50:00 Šoupová Jana LPM6850 301705 C OK Lokomotiva Plzeň
12:52:00 Bochenková Jana DOR6150 232174 C OK Dobříš
12:54:00 Pecková Ivana EKP6252 51601 C VŠTJ Ekonom Praha
12:56:00 Slavíková Kateřina PGP6650 51275 C SK Praga
12:58:00 Čiháková Lenka KNC6750 7207855 C Sokol Kostelec n. Č. l.
13:00:00 Kavalírová Kateřina PHK6756 9833 C OK 99 Hradec Králové
13:02:00 Zuzánková Růžena TJN6051 8256 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:04:00 Pavlíková Pavla CHA6551 436447 C OK Chrastava
13:06:00 Červinková Jitka OKP6451 53525 C SK OK 24 Praha
13:08:00 Tachezy Ruth DOR6451 2080904 C OK Dobříš
13:10:00 Azebová Martina PHK6757 49890 C OK 99 Hradec Králové
13:12:00 Nováková Jana TJP6552 416114 C TJ Sokol Troja

D55B 2.90 km, 125 m, 13 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 Vakant 0 Vakant
12:03:00 Vakant 0 Vakant
12:05:00 Vakant 0 Vakant
12:07:00 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C KOB Dobřichovice
12:09:00 Večeřová Ivana TJN6052 2027204 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:11:00 Sládková Eva TEH5751 51398 C Sokol Tehov
12:13:00 Jeřábková Jana OKP6150 303948 C SK OK 24 Praha
12:15:00 Kohlová Alena KPY6051 53182 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:17:00 Kolovská Ilona LPM6352 301706 C OK Lokomotiva Plzeň
12:19:00 Voltrová Svatava ROZ6150 7300179 C OK Roztoky
12:21:00 Novotná Ivana PHK6354 219239 C OK 99 Hradec Králové
12:23:00 Kovářová Alena LTP6151 7205026 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:25:00 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice
12:27:00 Benešová Iva SJC6151 886513 C Sportcentrum Jičín
12:29:00 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C OK RECO Sport
12:31:00 Hrabánková Ilona PGP6250 232184 C SK Praga
12:33:00 Kapounová Jitka DOK6050 886261 C OK Doksy
12:35:00 Ježková Regina PGP6352 51660 C SK Praga
12:37:00 Gabrielová Šárka ONO5950 2085653 C SKOB Ostrov
12:39:00 Vlachová Hana VRL6251 8962 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:41:00 Nováková Pavla DOK5950 886256 C OK Doksy
12:43:00 Michálková Jiřina VSP6151 51734 C USK Praha
12:45:00 Jermanová Eva TJN6150 425590 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:47:00 Vejvodová Mirka LPM5750 8656660 C OK Lokomotiva Plzeň

D60B 2.70 km, 115 m, 13 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:16:00 Vakant 0 Vakant
13:18:00 Vakant 0 Vakant
13:20:00 Vakant 0 Vakant
13:22:00 Vakant 0 Vakant
13:24:00 Mrázková Ivana DKP5650 8080100 C Oddíl OB Kotlářka
13:26:00 Konopáčová Jana TUR5650 8208 C OOB TJ Turnov
13:28:00 Vakant 0 Vakant
13:30:00 Bradnová Věra CHA5550 8162 C OK Chrastava
13:32:00 Doležalová Vlasta PGP5550 52095 C SK Praga
13:34:00 Wysocka Jolanta N105601 886619 N10 Neregistrovani
13:36:00 Dudová Hana DKP5752 49892 C Oddíl OB Kotlářka
13:38:00 Horová Magda VSP5450 9782 C USK Praha
13:40:00 Opavová Stanislava MLA5451 8656644 C MLOK Mariánské Lázně
13:42:00 Šilerová Zdena KNC5750 2023962 C Sokol Kostelec n. Č. l.
13:44:00 Nýdrlová Eva VRL5451 8954 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:46:00 Jahnová Helena SCP5550 682101 C OK Sparta Praha
13:48:00 Kuncová Jiřina TJN5752 8257 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:50:00 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C OK Sparta Praha
13:52:00 Böhmová Eva TJN5450 232515 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:54:00 Cabrnochová Hana DKL5550 53520 C KOB Kladno
13:56:00 Flašarová Marie KCK5756 49615 C KOB Český Krumlov
13:58:00 Beranová Vlasta UVP5450 7917 C Slovan Praha
14:00:00 Nováková Svatava SKV5351 2059748 C TJ Slovan Karlovy Vary

D65B 2.40 km, 110 m, 11 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:51:00 Vakant 0 Vakant
12:53:00 Vakant 0 Vakant
12:55:00 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C OK Jilemnice
12:57:00 Horynová Eva TZL5254 8930 C SKOB Zlín
12:59:00 Dohnalová Dana VSP5050 51645 C USK Praha
13:01:00 Stehnová Hana DKP5150 51799 C Oddíl OB Kotlářka
13:03:00 Šaffková Zuzana CHA5150 2070837 C OK Chrastava
13:05:00 Omová Jana TUR5150 2025351 C OOB TJ Turnov
13:07:00 Savičová Irena SKV5352 51136 C TJ Slovan Karlovy Vary
13:09:00 Neradová Alena LIT5051 8110 C KOB Litvínov
13:11:00 Vakant 0 Vakant
13:13:00 Horáčková Stanislava VLI4950 2080918 C Slavia Liberec orienteering
13:15:00 Ševčíková Alena CHA5351 8165 C OK Chrastava
13:17:00 Pachnerová Jaroslava VLI5152 2059769 C Slavia Liberec orienteering
13:19:00 Mikšová Stanislava DKP5250 2111758 C Oddíl OB Kotlářka
13:21:00 Richtrová Jaroslava JEN5251 7776 C OB Jenišovice

D70B 2.30 km, 95 m, 10 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:06:00 Vakant 0 Vakant
12:08:00 Vakant 0 Vakant
12:10:00 Zmeková Míla SLP4451 51550 C OOB Slavia Praha
12:12:00 Haňkovská Jana PGP4050 51698 C SK Praga
12:14:00 Kašková Eva CHA4650 8152 C OK Chrastava
12:16:00 Nejezchlebová Věra KAS4551 682619 C KOB Kamenický Šenov
12:18:00 Městková Eva TEP4851 2103757 C Tempo Praha

D75B 2.20 km, 90 m, 11 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:02:00 Štrojsová Jaroslava KAS4350 682607 C KOB Kamenický Šenov

H12C 2.70 km, 90 m, 11 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 Hähnel Ron N161000 7040167 N16 OL-TEAM WEHRSDORF – GER
12:03:00 Pešík Matouš VLI0903 2113359 C Slavia Liberec orienteering
12:05:00 Havlák Štěpán ROU0801 2084986 C SKOB Roudnice nad Labem
12:07:00 Jiras Antonín DOR0701 2042522 B OK Dobříš
12:09:00 Stehlík Jakub LPM0700 2103269 B OK Lokomotiva Plzeň
12:11:00 Vokurka Antonín TJN0800 2111783 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:13:00 Kučera Jakub VSP0900 2032189 C USK Praha
12:15:00 Lesák Marek TJN0811 2104590 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:17:00 Volný Ondrej N030801 2067631 N03 Neregistrovani
12:19:00 Jakubík Jaromír TJN0704 2111785 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:21:00 Polák Tomáš CHA0801 2092428 C OK Chrastava
12:23:00 Řehoř Hynek TJN0700 2053559 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:25:00 Myslík Vojtěch ONO0602 301494 C SKOB Ostrov
12:27:00 Hladký Radovan KOR0900 2087655 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
12:29:00 Kroupa Jan KUL0702 8662304 C KOB Ústí nad Labem
12:31:00 Ječmen Matyáš ONO0600 7201205 C SKOB Ostrov
12:33:00 Skripnik Matouš FSP0800 2800931 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:35:00 Drahoňovský Tomáš TUR0701 1403065 B OOB TJ Turnov
12:37:00 Střelba Antonín PGP0605 2099508 B SK Praga
12:39:00 Krumlovský Vojtěch RIC0703 2073698 C OB Říčany
12:41:00 Vokurka Václav TJN1000 2111790 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:43:00 Šimerka Ondřej PGP0800 2801019 C SK Praga
12:45:00 Vilém Štěpán VLI0902 4411246 C Slavia Liberec orienteering
12:47:00 Hladký Matěj KOR0700 2060299 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
12:49:00 Skácel Jan VLI0901 2073665 C Slavia Liberec orienteering
12:51:00 Štrait Vilém VSP0701 2021829 B USK Praha
12:53:00 Stach Ondřej JIL0602 8662678 B OK Jilemnice
12:55:00 Podrábský Ctibor VLI0700 2078463 B Slavia Liberec orienteering
12:57:00 Donda Jakub ONO0700 8656617 B SKOB Ostrov
12:59:00 Zápotocký Jiří SLA0800 2075658 B SKOB Slaný
13:01:00 Havlák René ROU0602 2102674 B SKOB Roudnice nad Labem
13:03:00 Šubrt Jáchym DKP0800 2103736 C Oddíl OB Kotlářka
13:05:00 Lukeš Josef N030701 2067630 N03 Neregistrovani
13:07:00 Horák Martin VSP0601 51649 C USK Praha
13:09:00 Míka Albert TJN0601 8662743 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:11:00 Zlesák Matyáš CHT0601 336786 C OOB SK Chrast
13:13:00 Šmahel Tadeáš OPI1000 2116198 C Orientační sporty Písek
13:15:00 Jareš Ondřej KUL0600 2067622 C KOB Ústí nad Labem
13:17:00 Heller Jakub ROU0702 51438 B SKOB Roudnice nad Labem
13:19:00 Hanuš Filip VRL0604 2078481 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:21:00 Elleder David DKP0605 2800343 C Oddíl OB Kotlářka
13:23:00 Šebelka Matěj VLI0805 2124795 C Slavia Liberec orienteering
13:25:00 Veselý Václav TUV0601 2126367 C SOK TJ Turnov
13:27:00 Kučera Teodor DOR0800 2044899 C OK Dobříš
13:29:00 Skripnik Nikola FSP0600 2092396 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:31:00 Šmelík Daniel LCE0704 442590 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:33:00 Riby Philip LTP0702 7208204 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:35:00 Tomášek Prokop TUV0701 2120075 B SOK TJ Turnov
13:37:00 Jedlička Aleš VSP0800 2067940 C USK Praha
13:39:00 Škorpil Marek HOR0900 52275 C TJ Jiskra Hořice
13:41:00 Kalous Tomáš EKP0601 2060242 C VŠTJ Ekonom Praha
13:43:00 Štembera Vítek TJN0801 682376 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.

H14B 3.10 km, 125 m, 12 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:02:00 Vakant 0 Vakant
12:04:00 Vakant 0 Vakant
12:06:00 Hähnel Per N160500 7050104 N16 OL-TEAM WEHRSDORF – GER
12:08:00 Kurz Ondřej VPM0503 1400429 A KOS Slavia Plzeň
12:10:00 Zabořil Ondřej JEN0401 7780 B OB Jenišovice
12:12:00 Stehlík Šimon LPM0501 2082911 B OK Lokomotiva Plzeň
12:14:00 Tůma Šimon TAP0400 8662289 B KOB Tretra Praha
12:16:00 Tkáč Matěj TJN0401 8660911 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:18:00 Bartaloš Matyáš PGP0503 2084972 B SK Praga
12:20:00 Mairich Filip TJN0603 8662716 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:22:00 Jedlička Jakub KAM0404 2075622 B OK Kamenice
12:24:00 Čtrnáct František PGP0401 2121096 B SK Praga
12:26:00 Mucha Ondřej RIC0400 2096261 C OB Říčany
12:28:00 Jiras Jan DOR0505 2042521 B OK Dobříš
12:30:00 Dejnožka Martin TJN0600 8662693 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:32:00 Peterka Jakub LLI0404 8659397 A TJ Loko Liberec
12:34:00 Zakouřil Matyáš VSP0400 8004888 B USK Praha
12:36:00 Pivec Jan MLA0503 9201380 B MLOK Mariánské Lázně
12:38:00 Šubrt Vojtěch DKP0502 886289 B Oddíl OB Kotlářka
12:40:00 Pokorný Jan TJN0400 8659408 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:42:00 Gajda Martin KAM0405 9201061 A OK Kamenice
12:44:00 Jíra Filip ROZ0500 9005138 B OK Roztoky
12:46:00 Zurynek Jan TJN0605 8662746 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:48:00 Nemšovský Filip VSP0500 2035710 B USK Praha
12:50:00 Petrilák Matouš DOR0409 7204994 A OK Dobříš
12:52:00 Brož Tomáš KUL0502 8662371 C KOB Ústí nad Labem
12:54:00 Donda Jiří ONO0403 8631582 B SKOB Ostrov
12:56:00 Snížek Ondřej DOR0406 2042548 B OK Dobříš
12:58:00 Štěrba Marek SKV0401 9005143 A TJ Slovan Karlovy Vary
13:00:00 Kužel Jan FSP0400 446429 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:02:00 Janda Jakub DOR0403 2045308 B OK Dobříš
13:04:00 Milota Jakub KAM0503 2099497 B OK Kamenice
13:06:00 Šustr Ondřej KSH0501 2080905 B OB Kašperské Hory
13:08:00 Halač Viktor N030501 2067628 N03 Neregistrovani
13:10:00 Bejvl Marek LME0400 2056261 B SK Los Mělník
13:12:00 Smolka Jakub TAP0500 2096222 C KOB Tretra Praha
13:14:00 Dolejší Jan STB0601 438039 B TJ Stadion Nový Bor
13:16:00 Krumlovský Tomáš RIC0507 2073699 C OB Říčany
13:18:00 Lukeš František N030502 2067629 N03 Neregistrovani
13:20:00 Němec David LPM0504 2011846 B OK Lokomotiva Plzeň
13:22:00 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 1403061 B OOB TJ Turnov
13:24:00 Janas Adam PGP0404 443090 B SK Praga
13:26:00 Heller Jiří ROU0501 2085605 B SKOB Roudnice nad Labem
13:28:00 Šiler Martin KAM0501 2083424 B OK Kamenice
13:30:00 Průša Dominik VSP0406 2032107 A USK Praha
13:32:00 Snížek Martin DOR0405 2042541 B OK Dobříš
13:34:00 Baldrian Tomáš VSP0405 2102777 B USK Praha
13:36:00 Waldhauser Štěpán BOR0409 4443 B OK Jiskra Nový Bor
13:38:00 Sork Dominik TAP0504 2092402 B KOB Tretra Praha
13:40:00 Kabát Martin PGP0408 2099511 B SK Praga
13:42:00 Šoupa Martin LPM0500 301717 C OK Lokomotiva Plzeň
13:44:00 Melišík Jan TAP0502 2081357 B KOB Tretra Praha
13:46:00 Bolehovský Daniel VSP0508 2073716 A USK Praha

H16A 3.40 km, 180 m, 14 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:50:00 401 Vakant 0 Vakant
12:52:00 402 Vakant 0 Vakant
12:54:00 403 Vakant 0 Vakant
12:56:00 404 Hřivna Jakub PGP0305 8862292 A SK Praga
12:58:00 405 Šustr Antonín KSH0201 2080906 C OB Kašperské Hory
13:00:00 406 Janas Petr PGP0200 2060249 A SK Praga
13:02:00 407 Chaloupský Jakub PHK0302 682336 A OK 99 Hradec Králové
13:04:00 408 Hecl František KSU0201 8662428 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:06:00 409 Štefan Vít STH0202 7201763 A SK Studenec
13:08:00 410 Waněk Hubert LPU0309 8656616 A OK Lokomotiva Pardubice
13:10:00 411 Šimša Martin PGP0309 8654907 A SK Praga
13:12:00 412 Macek Ondřej LPU0209 8656535 A OK Lokomotiva Pardubice
13:14:00 413 Tokár Radim VPM0300 2049567 A KOS Slavia Plzeň
13:16:00 414 Rusin Vojtěch LPU0321 8656610 A OK Lokomotiva Pardubice
13:18:00 415 Malačka Milan DKP0210 446345 A Oddíl OB Kotlářka
13:20:00 416 Vitebský Lukáš TJN0302 8636193 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:22:00 417 Synek Petr DOK0200 8657096 A OK Doksy
13:24:00 418 Mayer Šimon KSH0202 8656537 A OB Kašperské Hory
13:26:00 419 Coufal Jáchym ZBM0200 8660432 A SK Žabovřesky Brno
13:28:00 420 Kučera Jáchym DOR0301 8660917 A OK Dobříš
13:30:00 421 Haltof Marek TRI0200 9101677 A TJ TŽ Třinec
13:32:00 422 Hájek Kryštof TUR0212 8655411 A OOB TJ Turnov
13:34:00 423 Doležal Matyáš STE0208 8655382 A SK SKI-OB Šternberk
13:36:00 424 Štregl Matyáš VRL0301 8636759 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:38:00 425 Svoboda Radek STE0207 8655381 A SK SKI-OB Šternberk
13:40:00 426 Mareček Šimon OSN0201 8000543 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
13:42:00 427 Rücker Jan HOR0201 8659404 A TJ Jiskra Hořice
13:44:00 428 Lička Adam TBM0326 7202856 A KOS TJ Tesla Brno
13:46:00 429 Hankovec Hugo KAM0201 8660469 A OK Kamenice
13:48:00 430 Světnický František STE0204 8656687 A SK SKI-OB Šternberk
13:50:00 431 Link Lukáš STH0205 7204987 A SK Studenec
13:52:00 432 Valík Adam AOP0301 8656684 A Orientační Běh Opava
13:54:00 433 Richtr Lukáš VPM0204 8656696 A KOS Slavia Plzeň
13:56:00 434 Čech Vít AOP0302 8656547 A Orientační Běh Opava
13:58:00 435 Škácha Vít KAM0309 682695 A OK Kamenice
14:00:00 436 Kostka Jiří AOP0201 8656577 A Orientační Běh Opava
14:02:00 437 Šauli Filip VPM0301 8656560 A KOS Slavia Plzeň
14:04:00 438 Švarc Antonín DKP0203 8020122 A Oddíl OB Kotlářka
14:06:00 439 Kožina Štěpán PGP0300 8656580 A SK Praga
14:08:00 440 Matuš Vít VRB0202 2067396 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
14:10:00 441 Kovářík Tomáš KAM0300 8656648 A OK Kamenice
14:12:00 442 Spěváček Vojtěch VPM0205 8627108 A KOS Slavia Plzeň
14:14:00 443 Milán Jakub TBM0411 8651737 A KOS TJ Tesla Brno
14:16:00 444 Pipek Ondřej LPU0203 8651710 A OK Lokomotiva Pardubice
14:18:00 445 Lukašák Šimon STE0202 8655380 A SK SKI-OB Šternberk
14:20:00 446 Hojný Jáchym SJH0301 8656652 A SJH Jindřichův Hradec
14:22:00 447 Nechanický Jan OSN0200 8000321 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
14:24:00 448 Fábera David SHK0305 8656641 A OK Slavia Hradec Králové

H16B 2.90 km, 120 m, 14 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:02:00 Vakant 0 Vakant
12:04:00 Vakant 0 Vakant
12:06:00 Sedláček Jaroslav DKP0309 7210914 B Oddíl OB Kotlářka
12:08:00 Horák Pavel ml. VSP0301 434600 C USK Praha
12:10:00 Sobotka Radim OPI0300 2064779 B Orientační sporty Písek
12:12:00 Hejduk Zdeněk BSO0201 1428921 B KOB Baník Sokolov
12:14:00 Procinger Jakub VRL0305 2088183 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:16:00 Dejnožka Vojtěch TJN0300 8659419 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:18:00 Kohoutek Oldřich BSO0301 8655420 B KOB Baník Sokolov
12:20:00 Kolář Matyáš PGP0304 8654897 B SK Praga
12:22:00 Řehoř Vojta TJN0303 8662740 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:24:00 Kurz Šimon VPM0208 2115069 B KOS Slavia Plzeň
12:26:00 Vlastník Matouš JIL0201 2073749 B OK Jilemnice
12:28:00 Albrecht Adam KAM0203 995899 B OK Kamenice
12:30:00 Lill Petr BSO0203 8663135 B KOB Baník Sokolov
12:32:00 Chaloupka Viktor KAM0301 443069 B OK Kamenice
12:34:00 Mellan Jonáš TUR0308 888622 B OOB TJ Turnov
12:36:00 Lesák Ondřej TJN0306 8659385 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:38:00 Bradáč David LLI0203 2032132 B TJ Loko Liberec
12:40:00 Oncirk Jan ONO0301 8660918 A SKOB Ostrov
12:42:00 Šrámek Jaromír RIC0303 2031371 B OB Říčany
12:44:00 Hnízdil Matěj KAS0301 7130603 B KOB Kamenický Šenov
12:46:00 Hejna Hynek LLI0300 7055011 C TJ Loko Liberec

H18A 3.70 km, 190 m, 17 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:31:00 301 Vakant 0 Vakant
13:33:00 302 Vakant 0 Vakant
13:35:00 303 Goldschmidt Tobiáš ZBM0003 2045678 C SK Žabovřesky Brno
13:37:00 304 Bek Jiří CHA0103 436431 A OK Chrastava
13:39:00 305 Filipek Sebastian TRI0002 2060277 A TJ TŽ Třinec
13:41:00 306 Roudný Martin LPU0002 8656620 A OK Lokomotiva Pardubice
13:43:00 307 Nagy Josef TJN0006 8656507 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:45:00 308 Synek Antonín DOK0001 8657097 A OK Doksy
13:47:00 309 Rusin Jan LPU0008 8656619 A OK Lokomotiva Pardubice
13:49:00 310 Čech Petr SJI0001 8656540 A OK Jihlava
13:51:00 311 Roudný Václav LPU0001 8656528 A OK Lokomotiva Pardubice
13:53:00 312 Janovský Tomáš PGP0101 8636798 A SK Praga
13:55:00 313 Jirka Mikuláš STE0000 8655377 A SK SKI-OB Šternberk
13:57:00 314 Panovec Kryštof LCE0011 331216 A OOB TJ Slovan Luhačovice
13:59:00 315 Janda Ondřej DOR0100 2045310 A OK Dobříš
14:01:00 316 Valík Tomáš AOP0001 8655384 A Orientační Běh Opava
14:03:00 317 Volák Ondřej LPU0010 8656613 A OK Lokomotiva Pardubice
14:05:00 318 Zalaba Tomáš SJC0101 7839783 A Sportcentrum Jičín
14:07:00 319 Adámek Filip ABM0101 8656745 A KOB ALFA Brno
14:09:00 320 Tichý Radomír SHK0000 7300181 A OK Slavia Hradec Králové
14:11:00 321 Tuharský Erik TRI0100 7202876 A TJ TŽ Třinec
14:13:00 322 Matoušek Matěj KSU0005 8662433 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
14:15:00 323 Sedlář Jan TBM0010 7201210 A KOS TJ Tesla Brno
14:17:00 324 Metelka Ondřej PHK0101 8656640 A OK 99 Hradec Králové
14:19:00 325 Féder Medard LCE0111 7204989 A OOB TJ Slovan Luhačovice
14:21:00 326 Milán Tomáš ZBM0111 8655228 A SK Žabovřesky Brno
14:23:00 327 Kovařík Martin TRI0101 7200589 A TJ TŽ Třinec
14:25:00 328 Bílý Jakub LTP0104 7200331 A OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:27:00 329 Ježek Jakub JIL0104 2035716 A OK Jilemnice
14:29:00 330 Melichar Petr LLI0001 8659416 A TJ Loko Liberec
14:31:00 331 Gajda Jan KAM0105 9201064 A OK Kamenice
14:33:00 332 Švadlena Michal CHC0101 9990101 A K.O.B. Choceň
14:35:00 333 Gryc Vojtěch TBM0106 8645931 A KOS TJ Tesla Brno
14:37:00 334 Budský Ondřej TJN0105 8656738 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:39:00 335 Kligl Radim TBM0103 8655419 A KOS TJ Tesla Brno
14:41:00 336 Šafka Sebastian KAM0101 8221133 A OK Kamenice
14:43:00 337 Newiak Nick NEK0101 2096220 A Nejdek Orienteering
14:45:00 338 Gottstein Jonáš JIL0107 2078455 A OK Jilemnice
14:47:00 339 Galbavý Matěj PHK0007 2059764 A OK 99 Hradec Králové
14:49:00 340 Bořánek Michal SSU0007 8656733 A SK Severka Šumperk

H18B 3.50 km, 150 m, 14 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:59:00 Vakant 0 Vakant
14:01:00 Vakant 0 Vakant
14:03:00 Vakant 0 Vakant
14:05:00 Valášek Václav KAM0100 336743 B OK Kamenice
14:07:00 Adamec Martin TJN0106 2080828 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:09:00 Siegl Matyáš PGP0104 7201196 B SK Praga
14:11:00 Semík Jakub VSP0000 446363 B USK Praha
14:13:00 Tachezy Jan DOR0102 2104701 B OK Dobříš
14:15:00 Forst Antonín PGP0106 218851 B SK Praga
14:17:00 Klement David DKP0110 1421299 C Oddíl OB Kotlářka
14:19:00 Buk Ondřej ROU0102 2031368 B SKOB Roudnice nad Labem
14:21:00 Novák Přemysl DKP0107 2106739 B Oddíl OB Kotlářka
14:23:00 Čtrnáct Šimon PGP0001 2032143 C SK Praga
14:25:00 Meduna Jakub DOK0000 2053510 C OK Doksy
14:27:00 Melichna Matěj DKL0102 682699 B KOB Kladno
14:29:00 Dostál Jakub VRL0104 7206528 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:31:00 Růta Matyáš TJN0102 8659386 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:33:00 Zabořil Vojtěch TUR0110 2060290 B OOB TJ Turnov
14:35:00 Hejduk Jan BSO0001 1428929 B KOB Baník Sokolov
14:37:00 Bradáč Jakub LLI0002 2032105 B TJ Loko Liberec
14:39:00 Buk Petr ROU0001 2075666 B SKOB Roudnice nad Labem
14:41:00 Víšek Martin KAM0102 9101674 B OK Kamenice
14:43:00 Procinger Jan VRL0102 2082910 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:45:00 Klaška Martin DKP0100 8322332 B Oddíl OB Kotlářka
14:47:00 Pecháček Vít RIC0101 2069066 C OB Říčany
14:49:00 Mühlbach Aleš STH0104 7207505 B SK Studenec

H20A 4.10 km, 205 m, 18 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:08:00 201 Starý Ondra PHK9813 2025354 A OK 99 Hradec Králové
13:10:00 202 Vakant 0 Vakant
13:12:00 203 Bendák Jan PHK9800 7681889 R OK 99 Hradec Králové
13:14:00 204 Šenkýř Matěj SJI9902 2045309 A OK Jihlava
13:16:00 205 Vandas Daniel PHK9805 8656624 E OK 99 Hradec Králové
13:18:00 206 Šabata Milan SRK9904 7205561 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
13:20:00 207 Michek David TJN9802 8655371 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:22:00 208 Fencl Jonáš LPU9902 8656603 R OK Lokomotiva Pardubice
13:24:00 209 Kavalír Jáchym PHK9901 8656632 R OK 99 Hradec Králové
13:26:00 210 Gebrt Jan SHK9801 8656729 R OK Slavia Hradec Králové
13:28:00 211 Novotný Marek TJN9901 8659418 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:30:00 212 Jílek Ondřej KSU9908 8662437 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:32:00 213 Florián Vojtěch ABM9901 438043 A KOB ALFA Brno
13:34:00 214 Vakant 0 Vakant
13:36:00 215 Hlaváč Ondřej ZBM9901 2059757 R SK Žabovřesky Brno
13:38:00 216 Jíra Tomáš KAM9802 9005139 A OK Kamenice
13:40:00 217 Hrouda Matěj JIL9804 2035717 A OK Jilemnice
13:42:00 218 Vystavěl Ondřej JPV9807 8656693 R Oddíl OS SK Prostějov
13:44:00 219 Komenda Jan ZBM9902 8660415 A SK Žabovřesky Brno
13:46:00 220 Thoř Tomáš TUR9904 7201809 A OOB TJ Turnov
13:48:00 221 Koštejn Vít DOK9800 7209363 R OK Doksy
13:50:00 222 Chvátil Šimon PHK9908 8656633 A OK 99 Hradec Králové
13:52:00 223 Janeček Mirek TJN9804 2027208 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:54:00 224 Král Jan ZBM9904 2054641 A SK Žabovřesky Brno
13:56:00 225 Karatsiolis Kryštof TUR9901 888618 A OOB TJ Turnov
13:58:00 226 Hirš Otakar ZBM9801 8656722 E SK Žabovřesky Brno
14:00:00 227 Křivda Tomáš CHC9901 8656592 E K.O.B. Choceň
14:02:00 228 Horčička Vít STE9919 8656558 E SK SKI-OB Šternberk
14:04:00 229 Sýkora Vojtěch LCE9801 8656697 E OOB TJ Slovan Luhačovice

H20B 3.70 km, 150 m, 14 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:59:00 Vakant 0 Vakant
14:01:00 Vakant 0 Vakant
14:03:00 Borovička Tomáš FSP9801 888614 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:05:00 Bečvář Petr OPI9800 2091539 B Orientační sporty Písek
14:07:00 Pelikán Lukáš DKL9802 7207341 B KOB Kladno
14:09:00 Ridzoň Daniel DKP9907 2102784 B Oddíl OB Kotlářka
14:11:00 Zieba Jakub NEK9800 2067347 B Nejdek Orienteering
14:13:00 Ježek Vít JIL9903 7210404 B OK Jilemnice

H21E 6.10 km, 270 m, 24 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 1 Luštický Martin TUR8700 7092626 C OOB TJ Turnov
12:03:00 2 Mudrák Štěpán LCE9601 7210097 R OOB TJ Slovan Luhačovice
12:05:00 3 Kubát Pavel PHK9101 8644491 E OK 99 Hradec Králové
12:07:00 4 Mokrý Stanislav ZBM9202 8660442 C SK Žabovřesky Brno
12:09:00 5 Remeš Petr SHK9403 8655415 C OK Slavia Hradec Králové
12:11:00 6 Šedivý Jan PGP8409 8644492 E SK Praga
12:13:00 7 Mrázek Jan SJC8102 7717777 E Sportcentrum Jičín
12:15:00 8 Schuster Marek SSU9303 995871 E SK Severka Šumperk
12:17:00 9 Chloupek Adam ZBM9300 995849 R SK Žabovřesky Brno
12:19:00 10 Kubelka Tomáš LPU9307 8644885 E OK Lokomotiva Pardubice
12:21:00 11 Hradec Pavel TUR8801 995821 E OOB TJ Turnov
12:23:00 12 Nožka Radek LPU9005 8656519 E OK Lokomotiva Pardubice
12:25:00 13 Zháňal Jan ZBM8721 8660422 C SK Žabovřesky Brno
12:27:00 14 Rusý Tomáš KAM9301 2051509 C OK Kamenice
12:29:00 15 Hájek Daniel ZBM8919 8644878 E SK Žabovřesky Brno
12:31:00 16 Král Vojtěch SSU8841 8629754 E SK Severka Šumperk
12:33:00 17 Glonek Jakub AOP9602 1625050 R Orientační Běh Opava
12:35:00 18 Navrátil Šimon PGP9702 681882 R SK Praga
12:37:00 19 Wolf Filip TUR9701 9101181 R OOB TJ Turnov
12:39:00 20 Udržal Tomáš LPU8002 8656530 R OK Lokomotiva Pardubice
12:41:00 21 Dlabaja Tomáš TUR8303 500850 R OOB TJ Turnov
12:43:00 22 Flašar Jan PGP8610 9418870 R SK Praga
12:45:00 23 Horáček Michal VLI7700 500290 R Slavia Liberec orienteering
12:47:00 24 Nykodým Miloš ZBM9005 8091209 E SK Žabovřesky Brno
12:49:00 25 Grundmann Jan LPU9410 8654891 R OK Lokomotiva Pardubice
12:51:00 26 Semrád Ladislav CHC9701 0 R K.O.B. Choceň
12:53:00 27 Procházka David LPU9113 8656511 R OK Lokomotiva Pardubice
12:55:00 28 Fürst Matouš LLI9603 8651739 R TJ Loko Liberec
12:57:00 29 Kamenický Matěj LPU9036 8137666 R OK Lokomotiva Pardubice
12:59:00 30 Kettner Lukáš KAM9403 8654886 C OK Kamenice
13:01:00 31 Procházka Jan PGP8407 8409111 E SK Praga
13:03:00 32 Valeš Jiří LPM9502 8656689 R OK Lokomotiva Plzeň
13:05:00 33 Čermák Jan LPU9301 8654903 R OK Lokomotiva Pardubice
13:07:00 34 Nečas Jiří TZL9101 8662673 C SKOB Zlín
13:09:00 35 Klusáček Jan ZBM9301 899179 C SK Žabovřesky Brno
13:11:00 36 Dragowski Kuba TUR9003 8628698 E OOB TJ Turnov
13:13:00 37 Zimmermann Štěpán ZBM9101 8660448 E SK Žabovřesky Brno
13:15:00 38 Poklop Martin SSU8802 1007536 E SK Severka Šumperk
13:17:00 39 Kettner Vojtěch KAM9601 8644887 E OK Kamenice
13:19:00 40 Horvát Petr ASU9447 8644873 E Magnus Orienteering

H21A 5.40 km, 235 m, 22 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Pražák Jiří ZBP7800 53583 C OOB SK Zbraslav
12:02:00 Kazda Ondřej SJC8202 8043029 C Sportcentrum Jičín
12:04:00 Baier Martin TUR7603 7677777 C OOB TJ Turnov
12:06:00 Pospíšil Ondřej DKP8717 7202874 C Oddíl OB Kotlářka
12:08:00 Veselý Jakub PGP9503 7209346 C SK Praga
12:10:00 Sháněl Jan CHC9402 8199402 C K.O.B. Choceň
12:12:00 Záveský Filip LPU9306 8656510 C OK Lokomotiva Pardubice
12:14:00 Fodor Petr TUR8103 981821 C OOB TJ Turnov
12:16:00 Kadeřávek Petr PHK7605 9399 C OK 99 Hradec Králové
12:18:00 Wolf Daniel TUR9100 8086808 C OOB TJ Turnov
12:20:00 Kučera Jan VSP7302 51650 C USK Praha
12:22:00 Janovský Tomáš PGP6401 8632139 C SK Praga
12:24:00 Přibyl Bronislav TZL8603 53362 C SKOB Zlín
12:26:00 Netuka Vojtěch SHK9701 8656727 R OK Slavia Hradec Králové
12:28:00 Novotný Ondřej ABM9211 7003038 C KOB ALFA Brno
12:30:00 Žaloudek Petr SJC8309 7890000 C Sportcentrum Jičín
12:32:00 Křivda Martin CHC9501 8659400 C K.O.B. Choceň
12:34:00 Pova Ondřej KRL9304 9995599 C Kometa Kralovice
12:36:00 Perůtka Jan LCE8801 52705 R OOB TJ Slovan Luhačovice
12:38:00 Kos Tomáš LPU9303 8660901 C OK Lokomotiva Pardubice
12:40:00 Kelbl Vladimír ZBM9711 8660427 R SK Žabovřesky Brno
12:42:00 Dlabaja Štěpán TZL8508 8185818 R SKOB Zlín
12:44:00 Justa Pavel PHK8701 7203469 C OK 99 Hradec Králové
12:46:00 Procházka Jan PGP8206 886265 C SK Praga
12:48:00 Pidrman Milan EKP8310 2067264 C VŠTJ Ekonom Praha
12:50:00 Bencúr Juraj LCE7701 682377 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:52:00 Kazda Adam ZBM9104 8660406 C SK Žabovřesky Brno
12:54:00 Panchártek Jan PHK8802 553446 C OK 99 Hradec Králové
12:56:00 Švihovský Jaromír SJC8005 8008018 C Sportcentrum Jičín
12:58:00 Pokorný Ondřej PGP7506 682686 C SK Praga
13:00:00 Hovorka Lukáš LPU9001 8402048 C OK Lokomotiva Pardubice
13:02:00 Šmehlík Eduard SHK8702 515483 C OK Slavia Hradec Králové
13:04:00 Peterka Vojtěch LLI7502 8656591 C TJ Loko Liberec
13:06:00 Zlámal David SJC9603 8053542 C Sportcentrum Jičín
13:08:00 Košárek Pavel PGP7107 51568 C SK Praga
13:10:00 Nývlt Martin DKP8200 8656536 C Oddíl OB Kotlářka
13:12:00 Hepner David SHK7601 1008172 C OK Slavia Hradec Králové
13:14:00 Ondráček Radim EKP7414 2045232 C VŠTJ Ekonom Praha
13:16:00 Tomeš Jaroslav DKP8109 2080999 C Oddíl OB Kotlářka
13:18:00 Váňa Martin TUR8401 1840303 C OOB TJ Turnov
13:20:00 Drobník Michal SJC8709 8278787 C Sportcentrum Jičín
13:22:00 Bořil Tomáš TBM8833 681876 C KOS TJ Tesla Brno
13:24:00 Horyna Roman LCE7602 1399000 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:26:00 Drahoňovský Aleš TUR7201 8656594 C OOB TJ Turnov
13:28:00 Novák Daniel DOK8700 8656618 C OK Doksy
13:30:00 Valenta Jiří LCE9201 896968 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:32:00 Kantor Ondřej TRI9103 8656669 R TJ TŽ Třinec
13:34:00 Přikryl Petr ZBM6708 7030567 C SK Žabovřesky Brno
13:36:00 Balcar Aleš PHK8602 995886 C OK 99 Hradec Králové
13:38:00 Sysel Ctibor PGP8700 515161 C SK Praga
13:40:00 Zelenka Tomáš PHK9001 9920924 C OK 99 Hradec Králové
13:42:00 Matějů Michal VLI7702 887154 C Slavia Liberec orienteering
13:44:00 Beneš Jan SJC8703 8290987 C Sportcentrum Jičín
13:46:00 Klusáček Matěj LCE8903 303927 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:48:00 Janata Martin DKP8306 8303050 C Oddíl OB Kotlářka
13:50:00 Grundman Vojtěch CHC8801 8080807 C K.O.B. Choceň
13:52:00 Bravený Vít ZBM9102 8660450 C SK Žabovřesky Brno
13:54:00 Novák Jiří NPA7502 682098 C SK LOB Nová Paka
13:56:00 Habán Ivo VLI7707 7207861 C Slavia Liberec orienteering
13:58:00 Waněk Adam LPU9505 8662365 C OK Lokomotiva Pardubice
14:00:00 Henych Petr VLI6001 515132 C Slavia Liberec orienteering
14:02:00 Krejčík Jiří TZL8301 8931 C SKOB Zlín
14:04:00 Švirák Ondřej ZBM9103 8660443 R SK Žabovřesky Brno
14:06:00 Pospíšil Vítek PGP6803 681612 C SK Praga
14:08:00 Červinka Jan OKP8901 8002400 C SK OK 24 Praha
14:10:00 Zelinka Jiří MBM8740 232019 C O-mikron
14:12:00 Landovský Tomáš PGP9103 8071491 C SK Praga
14:14:00 Cahel Marek LCE8803 889288 C OOB TJ Slovan Luhačovice
14:16:00 Losman Petr PHK7901 8656658 C OK 99 Hradec Králové
14:18:00 Kolín Jan DKP7701 8007701 C Oddíl OB Kotlářka

H21B 4.80 km, 200 m, 19 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 Vakant 0 Vakant
12:03:00 Vakant 0 Vakant
12:05:00 Vakant 0 Vakant
12:07:00 Vakant 0 Vakant
12:09:00 Vakant 0 Vakant
12:11:00 Landovský Jakub PGP9601 7210114 C SK Praga
12:13:00 Segal Eran N139200 2071208 N13 Hasharon ISR
12:15:00 Zikmund Zdeněk SJC9703 8045221 C Sportcentrum Jičín
12:17:00 Klaška Pavel DKP9301 1700077 C Oddíl OB Kotlářka
12:19:00 Koč Zdeněk MKP4700 51706 C SK GORDIC Praha Kačerov
12:21:00 Dvořák Miroslav ZBP7601 53581 C OOB SK Zbraslav
12:23:00 Kohl Ondřej KPY8600 301370 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:25:00 Janas Petr PGP7106 7201200 C SK Praga
12:27:00 Borák Michal EKP8304 2042532 C VŠTJ Ekonom Praha
12:29:00 Fiala Petr LPU8701 8662325 C OK Lokomotiva Pardubice
12:31:00 Kapal Tomáš KAM9402 232267 C OK Kamenice
12:33:00 Večeřa Martin TJN9105 232641 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:35:00 Skyva Petr STE6501 1007547 C SK SKI-OB Šternberk
12:37:00 Semík Luboš KAM6201 52279 C OK Kamenice
12:39:00 Nitsch Karel FSP7611 8914 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:41:00 Jordanov Alexandr ZBM9503 8660419 C SK Žabovřesky Brno
12:43:00 Kobr Tomáš TJN8901 1969696 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:45:00 Stehlík Petr LPM7903 2045235 C OK Lokomotiva Plzeň
12:47:00 Bořánek Petr VSP7000 9101108 C USK Praha
12:49:00 Beneš Miroslav PGP8108 7203451 C SK Praga
12:51:00 Šedivý Ondřej KNC9103 52898 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:53:00 Kadavý Petr CHA7800 2801027 C OK Chrastava
12:55:00 Vlažný Jakub LCE9102 7210065 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:57:00 Šmaus Jan TJN9700 2067320 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:59:00 Hering Jan LPM8504 7203334 C OK Lokomotiva Plzeň
13:01:00 Hrdinka Daniel VRL9701 2085616 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:03:00 Buk Michal ROU9601 2075669 C SKOB Roudnice nad Labem
13:05:00 Koucký Roman EKP6301 2035738 C VŠTJ Ekonom Praha
13:07:00 Fojtů Petr PDY8700 8663137 C Běhej Poděbrady
13:09:00 Slezák Zdeněk LCE8902 889311 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:11:00 Janeček Jura EKP6701 51587 C VŠTJ Ekonom Praha
13:13:00 Červák Jan LCE8001 7205564 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:15:00 Němeček Jan KAM9300 52282 C OK Kamenice
13:17:00 Držka Štěpán LPU7604 7209354 C OK Lokomotiva Pardubice
13:19:00 Koldinský Jan KPY8506 7207361 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:21:00 Ransdorf Jakub TAP9805 8655405 B KOB Tretra Praha
13:23:00 Buzek Martin PGP8401 7051263 C SK Praga
13:25:00 Vaniš Ondřej TJN9500 2027205 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:27:00 Veselý Ondřej PHK8505 1602626 C OK 99 Hradec Králové
13:29:00 Posselt Martin TJN9501 9102087 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:31:00 Lučan Vladimír LPU7710 515170 C OK Lokomotiva Pardubice
13:33:00 Vondra Jiří FSP7600 2092409 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:35:00 Kalous Vladislav EKP7702 2058464 C VŠTJ Ekonom Praha
13:37:00 Vrabec Ondřej SCP8303 1420800 C OK Sparta Praha
13:39:00 Otrusina Jan ABM9210 7209784 C KOB ALFA Brno
13:41:00 Werner Michal PGP9705 2080959 C SK Praga
13:43:00 Hájek Adam KAM9202 2019240 C OK Kamenice
13:45:00 Ždimera Jan PGP9903 336710 B SK Praga
13:47:00 Černý Martin JIL8703 2078469 C OK Jilemnice
13:49:00 Šrubař Michal ASU8606 2051488 C Magnus Orienteering
13:51:00 Jílek Jakub KSU9202 8662445 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:53:00 Valášek Jiří KAM9700 232245 C OK Kamenice
13:55:00 Hanslian David LCE7835 995852 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:57:00 Čermák Matyáš KAM9501 232426 C OK Kamenice
13:59:00 Deml Tomáš LPU9502 9201627 C OK Lokomotiva Pardubice
14:01:00 Mašata Roman PHK7107 515050 C OK 99 Hradec Králové
14:03:00 Sysel Ondřej PGP8302 515038 C SK Praga
14:05:00 Bernášek Jiří STB8101 682354 C TJ Stadion Nový Bor
14:07:00 Hlaváč Jiří TBM6116 515497 C KOS TJ Tesla Brno
14:09:00 Hrouda Martin FSP7612 7207862 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:11:00 Szenczi Gabriel VLI8700 2102802 C Slavia Liberec orienteering

H21C 4.30 km, 165 m, 18 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:20:00 Vakant 0 Vakant
14:22:00 Vakant 0 Vakant
14:24:00 Vakant 0 Vakant
14:26:00 Vakant 0 Vakant
14:28:00 Vakant 0 Vakant
14:30:00 Vakant 0 Vakant
14:32:00 Vakant 0 Vakant
14:34:00 Vakant 0 Vakant
14:36:00 Vošta Zdeněk N148701 7207704 N14 Neregistrovani
14:38:00 Semrád Ladislav CHC9701 8053577 R K.O.B. Choceň
14:40:00 Pauschek Karel ZBM8509 8660430 C SK Žabovřesky Brno
14:42:00 Smolka Ondřej TJP9401 53502 C TJ Sokol Troja
14:44:00 Krausz Milan FSP6700 682118 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:46:00 Beran Pavel TZL7920 52220 C SKOB Zlín
14:48:00 Červinka Jaroslav OKP9000 303935 C SK OK 24 Praha
14:50:00 Novák Jan VLI9300 2118472 C Slavia Liberec orienteering

H35B 4.10 km, 200 m, 17 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:02:00 Vakant 0 Vakant
12:04:00 Datel Jiří DKL7101 995851 C KOB Kladno
12:06:00 Kazda Jiří SJC8006 8055001 C Sportcentrum Jičín
12:08:00 Zikmund Zdeněk NPA6705 700302 C SK LOB Nová Paka
12:10:00 Šmahel Lukáš OPI7800 2103772 C Orientační sporty Písek
12:12:00 Šklíba Jan SRK7501 7204489 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:14:00 Weiner Jakub SHK7911 9140 C OK Slavia Hradec Králové
12:16:00 Drągowski Piotr DOB8200 8426644 C KOB Dobruška
12:18:00 Skripnik Ondřej FSP7502 7204999 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:20:00 Tomanica Vojtěch CHA7601 2070857 C OK Chrastava
12:22:00 Chmelík Petr DOR8100 2058502 C OK Dobříš
12:24:00 Rambousek Karel BSO7907 7204979 C KOB Baník Sokolov
12:26:00 Žitný Tomáš SMB6401 49971 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
12:28:00 Kučera Pavel DOR7101 7207345 C OK Dobříš
12:30:00 Lepšík Petr SJC8203 515133 C Sportcentrum Jičín
12:32:00 Šemelík Petr DKL6901 515065 C KOB Kladno
12:34:00 Kautský Jiří SCP8201 7260018 C OK Sparta Praha
12:36:00 Kužel Tomáš FSP7610 515098 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:38:00 Kučerka Jan LIT8002 1418761 C KOB Litvínov
12:40:00 Stehlík Miroslav ZBM8208 8009153 C SK Žabovřesky Brno
12:42:00 Hošek Václav DKP8000 51786 C Oddíl OB Kotlářka
12:44:00 Dubec Pavel SCP8003 7260025 C OK Sparta Praha
12:46:00 Kolář Tomáš SLA7103 8654898 C SKOB Slaný
12:48:00 Pavlíček Lubomír KPY7800 420417 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:50:00 Bartaloš Tomáš PGP8010 2084951 C SK Praga
12:52:00 Hladký Viktor VAM8201 7003026 C OOB Vamberk
12:54:00 Svoboda Ondřej SHK7605 9101116 C OK Slavia Hradec Králové
12:56:00 Ječmen Vladimír ONO7900 7209469 C SKOB Ostrov
12:58:00 Jedlička Michal DKL8000 1416366 C KOB Kladno
13:00:00 Kovář Jindřich MAS6800 2026166 C KČT Aš
13:02:00 Polák Jaroslav CHA7500 7201775 C OK Chrastava
13:04:00 Maděra Josef VLI7900 2124802 C Slavia Liberec orienteering
13:06:00 Čech Jan FSP7900 416195 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha

H40B 3.80 km, 195 m, 18 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:50:00 Vakant 0 Vakant
12:52:00 Vakant 0 Vakant
12:54:00 Vakant 0 Vakant
12:56:00 Vakant 0 Vakant
12:58:00 Vakant 0 Vakant
13:00:00 Průša Michal VSP7310 553437 C USK Praha
13:02:00 Gálus Igor LDC7302 7400074 C KOB Děčín
13:04:00 Pivec Lukáš MLA7600 1421926 C MLOK Mariánské Lázně
13:06:00 Štembera Jan TJN7513 8655375 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:08:00 Martan Jiří VLI7300 7999888 C Slavia Liberec orienteering
13:10:00 Chrást Tomáš STH7401 7203467 C SK Studenec
13:12:00 Mulíček Ondřej ABM7405 337650 C KOB ALFA Brno
13:14:00 Jedlička Adam KAM7700 2075620 C OK Kamenice
13:16:00 Milán Pavel TBM7227 7070007 C KOS TJ Tesla Brno
13:18:00 Zakouřil Václav VSP7401 8006888 C USK Praha
13:20:00 Nejedlý Ladislav ONO7501 9201325 C SKOB Ostrov
13:22:00 Horák Pavel (Starosta) VSP7305 2032184 C USK Praha
13:24:00 Synek Antonín DOK7800 7200371 C OK Doksy
13:26:00 Vokurka Jan TJN7501 8644872 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:28:00 Čermák Radek PGP6405 1413333 C SK Praga
13:30:00 Šesták Marek VLI7403 2058471 C Slavia Liberec orienteering
13:32:00 Balogh Jan TJN7500 2032176 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:34:00 Matyáš Libor CHA7603 2059767 C OK Chrastava
13:36:00 Ševčík Petr ONO7200 8662290 C SKOB Ostrov
13:38:00 Mokrý Pavel VLI7501 2058479 C Slavia Liberec orienteering
13:40:00 Řehák Miroslav KAD7101 7207367 C Originální Vivalín Team Kadaň
13:42:00 Fiala Jan DOR7802 2125359 C OK Dobříš
13:44:00 Severýn Otto VLI7402 2067313 C Slavia Liberec orienteering
13:46:00 Kvapil Petr TUV7402 8322 C SOK TJ Turnov
13:48:00 Synek Marcel DOK7600 2056288 C OK Doksy
13:50:00 Hanuš Vladimír VRL7508 2078480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:52:00 Nemšovský Petr PGP7602 899152 C SK Praga
13:54:00 Houska Jindřich DOR7601 2050492 C OK Dobříš
13:56:00 Vilém Stanislav VLI7703 2080992 C Slavia Liberec orienteering
13:58:00 Čtrnáct Jiří PGP7603 231948 C SK Praga
14:00:00 Pecháček Libor RIC7600 2069067 C OB Říčany
14:02:00 Střelba Ondřej PGP7510 7209464 C SK Praga
14:04:00 Pachner Pavel CHA7501 7700075 C OK Chrastava
14:06:00 Lisý Ondřej VLI7100 52179 C Slavia Liberec orienteering
14:08:00 Tesař Zdeněk SJC7401 8053543 C Sportcentrum Jičín
14:10:00 Bureš Michal VLI7601 2113362 C Slavia Liberec orienteering
14:12:00 Janda Pavel DOR7600 2044882 C OK Dobříš
14:14:00 Švadlena Pavel CHC7502 7502000 C K.O.B. Choceň
14:16:00 Novotný Tomáš TUR7405 416120 C OOB TJ Turnov

H45B 3.70 km, 175 m, 16 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:02:00 Vakant 0 Vakant
12:04:00 Vakant 0 Vakant
12:06:00 Vakant 0 Vakant
12:08:00 Kindermann Mike N167200 7722401 N16 OL-TEAM WEHRSDORF – GER
12:10:00 Ždimera Zdeněk LME7000 303908 C SK Los Mělník
12:12:00 Straka Lukáš SLA7002 2118484 C SKOB Slaný
12:14:00 Vláčil Daniel JPV7307 887622 C Oddíl OS SK Prostějov
12:16:00 Šubrt Antonín DKP7100 7201757 C Oddíl OB Kotlářka
12:18:00 Zlesák Martin CHT7302 52155 C OOB SK Chrast
12:20:00 Vydra Ivan CHA6600 2124770 C OK Chrastava
12:22:00 Vandas Luděk VAM6601 9111166 C OOB Vamberk
12:24:00 Kamenický Jan PHK6601 7210813 C OK 99 Hradec Králové
12:26:00 Vambera Filip TUR7305 2103248 C OOB TJ Turnov
12:28:00 Rýdl Jiří TJN7000 2096117 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:30:00 Pelc Václav CST6702 2027924 C OB Strakonice
12:32:00 Novotný Dušan TJN7002 232502 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:34:00 Průšek Petr STB7000 1418754 C TJ Stadion Nový Bor
12:36:00 Ulman Aleš TJN7201 2078471 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:38:00 Staněk Rostislav VPM6801 886260 C KOS Slavia Plzeň
12:40:00 Koten Pavel RIC7200 2060262 C OB Říčany
12:42:00 Štěpán Petr LDC7301 7007007 C KOB Děčín
12:44:00 Šustr Pavel KSH7001 2075672 C OB Kašperské Hory
12:46:00 Škácha Michal KAM7102 7201769 C OK Kamenice
12:48:00 Hejna Stanislav LLI6900 682678 C TJ Loko Liberec
12:50:00 Hnízdil Jan KAS7100 7300172 C KOB Kamenický Šenov
12:52:00 Žejdlík Michal LTP7001 8662345 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:54:00 Aschermann Jan VSP6902 2020710 C USK Praha
12:56:00 Posselt Martin TJN6802 232256 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:58:00 Kohoutek Oldřich BSO7100 7204986 C KOB Baník Sokolov
13:00:00 Řehoř Jiří TJN7004 2059729 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:02:00 Novák Libor OKP6504 51680 C SK OK 24 Praha
13:04:00 Zabořil Michal JEN7101 7781 C OB Jenišovice
13:06:00 Kavalír Karel PHK6503 9650526 C OK 99 Hradec Králové
13:08:00 Kašpar Ludvík ZAK7200 410399 C OK Netopýr Zákupy
13:10:00 Klaška Jan N087300 301602 N08 Neregistrovani
13:12:00 Novák Ivo OKP6200 51679 C SK OK 24 Praha
13:14:00 Pecka Jan EKP6800 515152 C VŠTJ Ekonom Praha
13:16:00 Bílý Petr LTP6805 51279 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:18:00 Mayer Tomáš KSH6900 416184 C OB Kašperské Hory
13:20:00 Glöckner Michael KUL7000 2082938 C KOB Ústí nad Labem
13:22:00 Veselý Pavel TUV6901 2126369 C SOK TJ Turnov
13:24:00 Poloprutský Tomáš VLI6205 888630 C Slavia Liberec orienteering
13:26:00 Kubec Martin DOB7002 1400420 C KOB Dobruška
13:28:00 Fišar Miroslav KRL7201 416319 C Kometa Kralovice
13:30:00 Vlastník Zdeněk JIL6901 2060259 C OK Jilemnice
13:32:00 Bradáč Stanislav LLI7201 434598 C TJ Loko Liberec
13:34:00 Baldrian Petr PGP7203 2460 C SK Praga
13:36:00 Pračka Tomáš RIC7302 448935 C OB Říčany
13:38:00 Pilař Karel MAS5501 7003021 C KČT Aš
13:40:00 Kabát Jan EKP6912 886298 C VŠTJ Ekonom Praha
13:42:00 Tomandl Jan N017001 2090861 N01 Neregistrovani
13:44:00 Kalousek Jiří DKP6901 443079 C Oddíl OB Kotlářka
13:46:00 Zurynek Jan EKP7003 2102701 C VŠTJ Ekonom Praha
13:48:00 Šoupa Karel LPM6900 301709 C OK Lokomotiva Plzeň
13:50:00 Netuka Jan SHK7001 9126 C OK Slavia Hradec Králové
13:52:00 Šrámek Petr RIC6905 2035144 C OB Říčany
13:54:00 Řezáč Pavel VLI6900 301152 C Slavia Liberec orienteering
13:56:00 Žemla Tomáš KAM7105 2084945 C OK Kamenice
13:58:00 Kohout Josef SHK6902 2017669 C OK Slavia Hradec Králové
14:00:00 Chaloupský David PHK7103 682359 C OK 99 Hradec Králové
14:02:00 Zuzánek Zdeněk TJN5901 8255 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:04:00 Kruliš Petr VLI6901 301186 C Slavia Liberec orienteering
14:06:00 Bulíř Jiří N066802 2067633 N06 Neregistrovani
14:08:00 Drbal Jan PGP7101 52225 C SK Praga
14:10:00 Šmelík Juraj LCE6603 7208215 C OOB TJ Slovan Luhačovice
14:12:00 Hájek Jan TUV7301 5788 C SOK TJ Turnov
14:14:00 Ročejdl Marek KAM6400 995804 C OK Kamenice
14:16:00 Bambousek Martin DOR7302 8662328 C OK Dobříš
14:18:00 Würz Bohuslav LTP7307 7200322 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:20:00 Nechanický Pavel OSN7209 7205006 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
14:22:00 Jareš Daniel KUL6900 8662286 C KOB Ústí nad Labem
14:24:00 Ptáček Jan PVP7200 2087658 C VSS Přírodověda Praha
14:26:00 Mrkvička Jiří TJN7101 2020748 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:28:00 Eglin Michael N117302 8270573 N11 Neregistrovani
14:30:00 Novotný Milan PHK6502 2045248 C OK 99 Hradec Králové

H50B 3.60 km, 170 m, 15 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:40:00 Vakant 0 Vakant
13:42:00 Vakant 0 Vakant
13:44:00 Vakant 0 Vakant
13:46:00 Klaška Pavel DKP6500 8650 C Oddíl OB Kotlářka
13:48:00 Cruse Kay 3426601 8230366 N21 SV Robotron Dresden
13:50:00 Hovorka Ladislav LDC6802 7300206 C KOB Děčín
13:52:00 Bartoš Luděk MLA6701 8656657 C MLOK Mariánské Lázně
13:54:00 Gola Miroslav VIC6808 2451515 C OB Vizovice
13:56:00 Kubec Pavel STB6601 1416365 C TJ Stadion Nový Bor
13:58:00 Richtr Aleš VPM6601 51686 C KOS Slavia Plzeň
14:00:00 Folprecht Miroslav TUR5501 1550616 C OOB TJ Turnov
14:02:00 Halač Jaroslav N036701 2067632 N03 Neregistrovani
14:04:00 Škvor Martin KAM6700 7040267 C OK Kamenice
14:06:00 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C KOB Dobřichovice
14:08:00 Uher Petr VSP5001 52269 C USK Praha
14:10:00 Sanna Roberto DKP6703 9180967 C Oddíl OB Kotlářka
14:12:00 Valášek Petr KAM6600 52276 C OK Kamenice
14:14:00 Šritr Martin TUV6802 232388 C SOK TJ Turnov
14:16:00 Sklenář Josef SBR6601 7200586 C SKOB Bruntál
14:18:00 Kaplan Jan LPU6401 7200596 C OK Lokomotiva Pardubice
14:20:00 Funda Jiří API6401 2102854 C OK Andante Písek
14:22:00 Würz Jiří LTP6502 7204992 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:24:00 Cincibus Pavel FSP6605 8669 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:26:00 Hlaváček Lubomír PHK6401 2059745 C OK 99 Hradec Králové
14:28:00 Bruner Luboš LTP6501 682114 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:30:00 Procházka Radek LPU6504 2060272 C OK Lokomotiva Pardubice
14:32:00 Hájek Jiří ONO6400 8656589 C SKOB Ostrov
14:34:00 Teplý Jiří SHK6401 9123 C OK Slavia Hradec Králové
14:36:00 Siegl Roman MFP6700 9201746 C Matfyz Praha
14:38:00 Žáček Martin FSP6803 1396842 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:40:00 Vlček Petr LDC6401 435220 C KOB Děčín
14:42:00 Dobeš Václav KPY5701 301374 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
14:44:00 Žucha Jiří TJN6603 2017687 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:46:00 Hartman Aleš VSP6506 51620 C USK Praha
14:48:00 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 C OK Dobříš
14:50:00 Semík Jan VSP6507 53572 C USK Praha

H55B 3.50 km, 170 m, 15 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:37:00 Vakant 0 Vakant
12:39:00 Vakant 0 Vakant
12:41:00 Korpas Jaroslav LBM6113 1409878 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
12:43:00 Kovář Karel LTP6102 7205033 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:45:00 Kulhavý Josef SRK5701 681857 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:47:00 Roudný Václav LPU6102 7209277 C OK Lokomotiva Pardubice
12:49:00 Přibík Jan PGP6301 51631 C SK Praga
12:51:00 Svoboda Slavomír SMB5801 897344 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
12:53:00 Hošek Ladislav SCP6001 1413715 C OK Sparta Praha
12:55:00 Švarc Jiří TUR6204 682108 C OOB TJ Turnov
12:57:00 Hurta Vladimír PGP6305 51658 C SK Praga
12:59:00 Vávra Martin HOR6302 2059759 C TJ Jiskra Hořice
13:01:00 Kožina Petr PGP6000 1700084 C SK Praga
13:03:00 Veljačik Pavel SCP6200 2800319 C OK Sparta Praha
13:05:00 Bartovský Pavel VPM6101 2042507 C KOS Slavia Plzeň
13:07:00 Kohl Jiří KPY6201 301391 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:09:00 Dragowski Robert TUR5906 887222 C OOB TJ Turnov
13:11:00 Gorčica Pavel CHA6200 8174 C OK Chrastava
13:13:00 Novák Petr TJP6302 53515 C TJ Sokol Troja
13:15:00 Vrabec Martin SCP6100 2125364 C OK Sparta Praha
13:17:00 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C OK RECO Sport
13:19:00 Němeček Jan VSP6201 682682 C USK Praha
13:21:00 Karel Miloš JIL6004 682091 C OK Jilemnice
13:23:00 Borovička Milan FSP6104 515097 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:25:00 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C OK Sparta Praha
13:27:00 Mellan Martin TUV6304 411583 C SOK TJ Turnov

H60B 3.20 km, 145 m, 15 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 Vakant 0 Vakant
12:03:00 Vakant 0 Vakant
12:05:00 Vakant 0 Vakant
12:07:00 Vakant 0 Vakant
12:09:00 Horák Petr TJN5602 2056301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:11:00 Jun Drahomír KNC5501 52255 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:13:00 Šváb Jan VSP5801 886277 C USK Praha
12:15:00 Konopáč Jiří TUR5803 8220 C OOB TJ Turnov
12:17:00 Beneš Josef SJC5801 9907 C Sportcentrum Jičín
12:19:00 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C OK Lokomotiva Pardubice
12:21:00 Kaška Rudolf CHA5500 2095972 C OK Chrastava
12:23:00 Pech Jiří LPM5402 2067253 C OK Lokomotiva Plzeň
12:25:00 Špičák Aleš DKP5500 8641 C Oddíl OB Kotlářka
12:27:00 Chotětický Jan MAS5400 7887 C KČT Aš
12:29:00 Milota Josef MLA5801 8656692 C MLOK Mariánské Lázně
12:31:00 Cabrnoch Jiří DKL5400 416324 C KOB Kladno
12:33:00 Škorpil Martin HOR5700 2011900 C TJ Jiskra Hořice
12:35:00 Šedivý Jiří EKP5500 682645 C VŠTJ Ekonom Praha
12:37:00 Novák Tom DOK5500 886255 C OK Doksy
12:39:00 Kunc Radovan TJN5549 8249 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:41:00 Jirka Jiří ZPV5501 206496 C KOB ZPV Prostějov
12:43:00 Novotný Otakar TJN5604 8260 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:45:00 Jahn Pavel SCP5500 7207870 C OK Sparta Praha
12:47:00 Nentvich Lubomír DOR5800 2104700 C OK Dobříš
12:49:00 Fanta Miroslav EKP5800 51147 C VŠTJ Ekonom Praha
12:51:00 Pavlík Milan CHA5400 51231 C OK Chrastava
12:53:00 Červinka Jaroslav OKP5803 53558 C SK OK 24 Praha

H65B 3.10 km, 135 m, 15 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:07:00 Vakant 0 Vakant
12:09:00 Jurčák Karel SOP5101 8656584 C OOB TJ Slezan Opava
12:11:00 Beránek Petr STB4900 2084968 C TJ Stadion Nový Bor
12:13:00 Hora Vladimír VSP5100 7200325 C USK Praha
12:15:00 Ševčík Milan CHA5003 8199 C OK Chrastava
12:17:00 Hořínek Jaroslav VSP5000 51643 C USK Praha
12:19:00 Stehno Pavel DKP4900 51760 C Oddíl OB Kotlářka
12:21:00 Přinda Oldřich VLI5101 1302773 C Slavia Liberec orienteering
12:23:00 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:25:00 Ježek Ladislav VLI4900 253372 C Slavia Liberec orienteering
12:27:00 Hudský Vlastimil TUR5100 8214 C OOB TJ Turnov
12:29:00 Našinec Jiří STB5003 49982 C TJ Stadion Nový Bor
12:31:00 Böhm Karel TJN5101 416833 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:33:00 Bárta Miroslav JEN5201 7778 C OB Jenišovice
12:35:00 Chotětický Václav MAS5200 7886 C KČT Aš
12:37:00 Provazník Jiří TUR5102 1511127 C OOB TJ Turnov
12:39:00 Hojný Oldřich SCP5201 52111 C OK Sparta Praha
12:41:00 Farář Václav LPU5201 9260 C OK Lokomotiva Pardubice
12:43:00 Borák Stanislav EKP5212 2042539 C VŠTJ Ekonom Praha
12:45:00 Škoda Přemek VLI5301 9201066 C Slavia Liberec orienteering
12:47:00 Richtr Jiří JEN5001 7777 C OB Jenišovice
12:49:00 Erlebach Josef JIL5201 9774 C OK Jilemnice
12:51:00 Vakant 0 Vakant
12:53:00 Horáček Miroslav VLI5000 2080998 C Slavia Liberec orienteering
12:55:00 Wysocki Andrzej N105102 222893 N10 Neregistrovani
12:57:00 Valter Petr KBP4500 6645 C KBP Praha
12:59:00 Knobloch Jindřich VRL4901 2096237 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:01:00 Miřijovský Přemysl BOV5001 232153 C TJ Baník Ostrava OKD

H70B 2.90 km, 120 m, 13 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:40:00 Vakant 0 Vakant
12:42:00 Vakant 0 Vakant
12:44:00 Ascheramnn Michael DOR4400 2031374 C OK Dobříš
12:46:00 Novotný Jiří SLP4601 51621 C OOB Slavia Praha
12:48:00 Pospíšil Jiří TUV4701 8323 C SOK TJ Turnov
12:50:00 Fišák Jan MLA4401 8657099 C MLOK Mariánské Lázně
12:52:00 Peterka Josef LLI4702 51204 C TJ Loko Liberec
12:54:00 Valeška Rudolf LCV4700 7891 C TJ Lokomotiva Chomutov
12:56:00 Duda František KPY4600 2103786 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:58:00 Nosál Stanislav LBE4600 8805 C TJ Lokomotiva Beroun
13:00:00 Fiala Miloš KSH4801 8674 C OB Kašperské Hory
13:02:00 Buriánek Jaromír SCP4700 7206545 C OK Sparta Praha
13:04:00 Švec Zdeněk SLA4700 8806 C SKOB Slaný
13:06:00 Jakubec Jindřich TUR4801 51816 C OOB TJ Turnov
13:08:00 Zelený Vladimír PGP4800 8663188 C SK Praga
13:10:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 51994 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
13:12:00 Nejezchleba Jiří KAS4600 682613 C KOB Kamenický Šenov
13:14:00 Novák Miloš SCP4600 52299 C OK Sparta Praha
13:16:00 Fujan Sláva DKL4800 49645 C KOB Kladno
13:18:00 Jirásek Jaroslav DCH4701 7890 C Radioelektronika Cheb
13:20:00 Smetana Radim CHA4700 8153 C OK Chrastava
13:22:00 Procházka Aleš DKP4700 8266333 C Oddíl OB Kotlářka
13:24:00 Hlaváč Jaroslav SMB4801 7718 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav

H75B 2.50 km, 110 m, 12 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:22:00 Vakant 0 Vakant
12:24:00 Vakant 0 Vakant
12:26:00 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín
12:28:00 Frey Jaromír ONO4100 8656637 C SKOB Ostrov
12:30:00 Dohnal Josef VSP4300 51743 C USK Praha
12:32:00 Čadil Jan FSP4300 53267 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:34:00 Sklenář Jan MLA4201 51611 C MLOK Mariánské Lázně
12:36:00 Štrojsa Josef KAS4000 682601 C KOB Kamenický Šenov

H80B 2.30 km, 105 m, 12 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 Vakant 0 Vakant
12:03:00 Novotný Petr PHK3802 9422 C OK 99 Hradec Králové

P 2.80 km, 105 m, 12 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 Červená Anna ROU0651 1413711 C SKOB Roudnice nad Labem
12:03:00 Ellederová Zdeňka DKP7754 2800307 C Oddíl OB Kotlářka
12:05:00 Juren Lukáš LTP9703 7200332 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:07:00 Zenkerová Miluše LCV4550 301524 C TJ Lokomotiva Chomutov
12:09:00 Synek Antonín DOK5600 2053518 C OK Doksy
12:11:00 Kučerka Radek STB1101 49984 C TJ Stadion Nový Bor
12:13:00 Semíková Julie KAM0358 2080943 C OK Kamenice
12:15:00 Procingerová Ilona VRL7053 219210 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:17:00 Jedličková Tereza KAM7950 2080911 C OK Kamenice
12:19:00 Kotková Lenka RIC7352 2085603 C OB Říčany
12:21:00 Mišek Michal KAM7202 2800300 C OK Kamenice
12:23:00 Hejnová Simona LLI7651 2067626 C TJ Loko Liberec
12:25:00 Neyrinck Noel VSP7012 2067921 C USK Praha
12:27:00 Synková Marcela DOK5751 2053519 C OK Doksy
12:29:00 Žejdlíková Jitka LTP7251 7200340 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:31:00 Bednaříková Olga Marie VLI5151 8309 C Slavia Liberec orienteering
12:33:00 Baldrian Josef VSP1100 2075606 C USK Praha
12:35:00 Hejna Štěpán LLI0602 7210309 C TJ Loko Liberec
12:37:00 Riby Thomas LTP0202 7207873 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:39:00 Hanáková Marta KRL7151 2126298 C Kometa Kralovice
12:41:00 Baštová Jana DOR7452 2113394 C OK Dobříš
12:43:00 Voborská Jana PGP8454 9332 C SK Praga
12:45:00 Štěrba Lukáš SKV1001 2045223 C TJ Slovan Karlovy Vary
12:47:00 Kolín Jonáš DKP1500 9000007 C Oddíl OB Kotlářka
12:49:00 Chmelíková Vlasta DOR7753 2125347 OK Dobříš
12:51:00 Janata Matěj DKP1111 8277 C Oddíl OB Kotlářka
12:53:00 Vondra Tomáš FSP0500 2102774 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:55:00 Synková Barbora DOK0450 2053515 C OK Doksy
12:57:00 Červená Ema ROU0452 1413716 C SKOB Roudnice nad Labem
12:59:00 Fecko Richard NEK1100 353228 C Nejdek Orienteering
13:01:00 Bašta Jaroslav DOR7401 2112756 OK Dobříš
13:03:00 Vlachová Dita SBR7750 410731 C SKOB Bruntál
13:05:00 Vrabec Adrian SCP1500 51571 C OK Sparta Praha
13:07:00 Vondra Jaroslav FSP3300 51865 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:09:00 Janatová Lucie DKP8154 9999888 C Oddíl OB Kotlářka
13:11:00 Šimerka Jakub PGP0407 682658 C SK Praga
13:13:00 Petráčková Klára LPU9261 995792 C OK Lokomotiva Pardubice
13:15:00 Drahoňovská Petra TUR7455 888638 C OOB TJ Turnov
13:17:00 Vrabcová Olívie SCP1450 51558 C OK Sparta Praha
13:19:00 Ševčíková Olga ONO7699 2103709 SKOB Ostrov
13:21:00 Kalousová Radka EKP7550 2088154 C VŠTJ Ekonom Praha
13:23:00 Bronchart François LPU9641 9201 OK Lokomotiva Pardubice
13:25:00 Ulrichová Radka N197602 2067639 N19 Novy Bor
13:27:00 Vlčková Petra N197803 2067638 N19 Novy Bor
13:29:00 Veljačik Jonáš SCP0800 336785 C OK Sparta Praha
13:31:00 Vakant 0 Vakant
13:33:00 Vakant 0 Vakant
13:35:00 Vakant 0 Vakant
13:37:00 Vakant 0 Vakant
13:39:00 Vakant 0 Vakant
13:41:00 Vakant 0 Vakant
13:43:00 Vakant 0 Vakant
13:45:00 Vakant 0 Vakant
13:47:00 Vakant 0 Vakant
13:49:00 Vakant 0 Vakant
13:51:00 Vakant 0 Vakant
13:53:00 Vakant 0 Vakant
13:55:00 Vakant 0 Vakant
13:57:00 Vakant 0 Vakant
13:59:00 Vakant 0 Vakant

T3 3.20 km, 150 m, 14 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Pohořalý Dobroslav ROU6401 2023803 C SKOB Roudnice nad Labem
12:02:00 Rücker Petr HOR6500 2035741 C TJ Jiskra Hořice
12:04:00 Havláková Daniela ROU7951 51434 C SKOB Roudnice nad Labem
12:06:00 Ježowicz Roman N048001 2113390 N04 Neregistrovani
12:08:00 Městka Václav VSP0600 416121 C USK Praha
12:10:00 Pohořalá Karolína ROU6850 2023951 C SKOB Roudnice nad Labem
12:12:00 Cichrová Iveta TAP7752 2111618 C KOB Tretra Praha
12:14:00 Hanslianová Barbora LCE8252 2088162 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:16:00 Černý Michal ROU7505 2085613 C SKOB Roudnice nad Labem
12:18:00 Zápotocký Luboš SLA7500 2801037 C SKOB Slaný
12:20:00 Hartl Zdeněk ODV6300 52121 C TJ Aero Odolena Voda
12:22:00 Laga Jakub ZBP1300 2106882 C OOB SK Zbraslav
12:24:00 Krejčová Jana ROU7758 2127876 C SKOB Roudnice nad Labem
12:26:00 Rückerová Šárka HOR0050 2025352 B TJ Jiskra Hořice
12:28:00 Kinšt David SJH7901 330596 C SJH Jindřichův Hradec
12:30:00 Hickethier Manfred VLI5201 9005174 C Slavia Liberec orienteering
12:32:00 Hančl Martin ROU7601 8662370 C SKOB Roudnice nad Labem
12:34:00 Malečková Iva PGP7559 2067949 C SK Praga
12:36:00 Červená Alena ROU7952 1415507 C SKOB Roudnice nad Labem
12:38:00 Švarcová Lenka TUR6457 682110 C OOB TJ Turnov
12:40:00 Heller Jiří ROU7708 331503 C SKOB Roudnice nad Labem
12:42:00 Kubecová Markéta KAM0953 232246 C OK Kamenice
12:44:00 Červený Mojmír ROU7402 1413713 C SKOB Roudnice nad Labem
12:46:00 Dittrt Štěpán LME0001 2800162 C SK Los Mělník
12:48:00 Nečasová Tereza TZL9090 7887934 SKOB Zlín
12:50:00 Privoznikova Pavla BZP8650 7203455 C Báječné ženy v orientačním běhu
12:52:00 Čechová Jana FSP8353 8476 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:54:00 Jírová Monika ROZ7350 1415713 C OK Roztoky
12:56:00 Bednařík Libor VLI5200 8296 C Slavia Liberec orienteering
12:58:00 Šlapánek René ROU7904 51436 C SKOB Roudnice nad Labem
13:00:00 Zeman Annabel DCE1850 416316 C KOB Dobřichovice
13:02:00 Krejčí Ladislav ROU7301 2127852 C SKOB Roudnice nad Labem
13:04:00 Hartlová Blanka ODV6350 51356 C TJ Aero Odolena Voda
13:06:00 Svobodová Hana SMB5951 7705 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
13:08:00 Náhlíková Erika HCE9750 51986 C TJ Hostivice
13:10:00 Hellerová Alena ROU7850 2081373 C SKOB Roudnice nad Labem
13:12:00 Šebelková Štěpánka VLI7851 4402218 C Slavia Liberec orienteering
13:14:00 Buková Jana ROU7150 331208 C SKOB Roudnice nad Labem
13:16:00 Pokorná Hana TJN6950 2073666 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:18:00 Vakant 0 Vakant
13:20:00 Jakubík Petr TJN7506 2067636 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:22:00 Malačková Jana DKP6150 232646 C Oddíl OB Kotlářka
13:24:00 Kinštová Dominka SJH8051 330592 C SJH Jindřichův Hradec
13:26:00 Košut Roman N029101 2067627 N02 Neregistrovani
13:28:00 Pešík Michal N057701 2120665 N05 Neregistrovani
13:30:00 Stanojkovičová Ljuba STB8099 49983 C TJ Stadion Nový Bor
13:32:00 Sykorka Ivan N159001 4622374 N15 Ekonom Banska Bystrica
13:34:00 Hejna Pavel N177601 2067637 N17 Hejnovi
13:36:00 Hlaváč Michal N197901 2067640 N19 Novy Bor
13:38:00 Vakant 0 Vakant
13:40:00 Vakant 0 Vakant
13:42:00 Vakant 0 Vakant
13:44:00 Vakant 0 Vakant
13:46:00 Vakant 0 Vakant
13:48:00 Vakant 0 Vakant
13:50:00 Vakant 0 Vakant
13:52:00 Vakant 0 Vakant
13:54:00 Vakant 0 Vakant
13:56:00 Vakant 0 Vakant
13:58:00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 Vakant 0 Vakant
14:02:00 Vakant 0 Vakant
14:04:00 Vakant 0 Vakant
14:06:00 Vakant 0 Vakant
14:08:00 Vakant 0 Vakant