Logo

Startovka závodu: Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
05.05.2018
Místo konání:
Radvanice
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
Mapa:
Žaltman 1:15000, Pekelská brána 1:10000
Ředitel závodu:
Panchártek Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Kubíček Radek - R2
Stavitel tratí:
Petržela Jan - R2
Kluby:
BRM     HOS     NNN     24D     23P     2CP     ADA     ALB     ASU     BRU     CET     CTB     DKL     DKP     DOB     EKP     HOR     CHC     CHT     JEN     JIL     KOR     KRE     KUN     KUO     LIP     LME     LPU     LTU     MKP     NPA     OSN     PCB     PDY     PEN     PGP     PHK     PZR     RIC     RUZ     SCP     SHK     SJC     SJH     SJI     SMB     SNA     SRK     STB     STH     TAP     TBM     TCB     TJN     TJP     TTR     TUR     TYN     VAM     VBM     VCB     VIP     VLI     VRL     VTA     XCR     ZAM     ZBM     ZLH     Ostatní kluby
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Borůvka Jindřich BRM5600 247310 C P
12:00:00 Vodňanský Jan BRM9001 2033619 T
12:00:00 Jirásek Karel BRM6301 5584 C T
12:00:00 Sokol Milan BRM7201 9625 C T
13:24:00 Sokolová Tereza BRM8451 426338 C D21D
14:02:00 Vodňanský Jaroslav BRM6101 2032390 C H35D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:36:00 Hanuš Karel HOS6701 9754 C H45D
13:34:00 Vrbatová Petra HOS8551 331151 C D21D
14:10:00 Vrbata Alan HOS7801 9762 C H35D
14:22:00 Novák Tomáš HOS7902 51598 C H35D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Benešová Hana NNN1600 2073674 HDR
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:41:00 Vaculíková Jana 24DXXX1 2052244 D21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:27:00 Dragowska Marzena 23P6250 887229 D55B
12:49:00 Drągowski Robert 23P5900 887222 H55B
13:01:00 Miśkiewicz Martyna 23P8950 7200382 D21B
13:11:00 Najman Natalia 23P8851 8061088 D21B
14:32:00 Drozdz Rafal 23PXXX1 887233 H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Nadera Agata 2CPXXX1 8645189 P
14:32:00 Nadera Dariusz 2CPXXX2 8645190 H45D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Tejkalová Anetka ADA1051 52714 HDR
13:30:00 Tejkal Jan ADA8110 2103784 C H35D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:02:00 Černý Petr ALB6000 7224 C H55D
13:16:00 Sojka Lukáš ALB8500 7218 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:17:00 Hrobařová Lenka ASU7751 9482 C D35B
12:48:00 Vančura Martin ASU8049 51234 C H35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Freiwaldová Tereza BRU0850 2011826 P
12:00:00 Posejpal Kryštof BRU0702 2011812 C P
12:00:00 Jirásek Petr BRU0700 2092420 C P
12:00:00 Mádle Miroslav BRU7600 2032374 C P
12:00:00 Vychopen Tomáš BRU6801 425510 P
12:00:00 Hejtmánková Ivana BRU7250 425527 C P
12:00:00 Janata Vojtěch BRU0602 331365 C P
12:00:00 Pelán Kamil BRU6601 425503 T
12:00:00 Kolář Radek BRU6901 2033639 C T
12:00:00 Hartman Zdeněk BRU0302 425526 T
12:00:00 Janatová Anežka BRU1151 331168 HDR
12:00:00 Jansová Lenka BRU1050 425505 C HDR
12:00:00 Pelán Vojtěch BRU0900 2032376 HDR
12:00:00 Heerkens Luna BRU0751 2032381 P
12:17:00 Jirásková Barbora BRU0352 2092424 C D16B
12:20:00 Šváb Pavel BRU6701 425509 C H45D
12:23:00 Mádlová Denisa BRU7550 425507 C D35D
12:31:00 Mádle Kryštof BRU0400 2011798 C H14B
12:47:00 Jansová Romana BRU7650 425504 C D35D
12:59:00 Voláková Viktorie BRU0651 425514 C D12D
13:08:00 Ptáček Miloš BRU7000 2032371 C H45D
13:18:00 Mádle Ondřej BRU0701 2032375 C H12D
14:16:00 Volák Pavel BRU7001 2032382 C H40B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:20:00 Záveský Richard CET6301 232860 C H45D
13:26:00 Hájek Dominik CET0601 2060236 B H12C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:52:00 Hübner Jan CTB7902 2082923 C H35B
13:37:00 Boháčová Anna CTB0051 8884 B D18B
13:51:00 Žanda Jan CTB9901 1413712 B H20B
14:01:00 Sabol Josef CTB9902 436413 B H20B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:06:00 Komín Matyáš DKL0901 2121871 C H10C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:57:00 Jiřištová Zuzana DKP8254 9054 C D35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Lžíčařová Iveta DOB9090 7230 C P
12:09:00 Kubec Adam DOB0900 7259 C H10N
12:36:00 Kubcová Anna DOB0550 1602624 C D14B
12:42:00 Štěpánová Dita DOB7956 7226 C D35B
12:44:00 Lžíčař Martin DOB8803 9122436 C H21B
12:51:00 Kubec Martin DOB7002 1400420 C H45B
13:13:00 Zeman Jaroslav DOB8844 301623 C H21D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:56:00 Koucká Ivana EKP6850 515195 C D45B
13:06:00 Hubáčková Jana EKP6250 51295 C D45B
13:16:00 Zurynková Jana EKP7053 515496 C D45B
13:31:00 Zurynková Michaela EKP9850 416340 C D21B
13:32:00 Koucký Roman EKP6301 2035738 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Vaňurová Marcela HOR6850 2078472 C P
12:04:00 Schneidewind Richard HOR0404 2102540 C H14B
12:19:00 Holman Antonín HOR0405 2103297 C H14B
12:36:00 Škorpil Marek HOR0900 52275 C H10C
12:46:00 Čihák Jan HOR0601 2104603 B H12C
13:28:00 Čihák Petr HOR6900 2113495 C H45D
14:00:00 Vojtěch Libor HOR7303 9010 C H45D
14:17:00 Škorpil Martin HOR5700 2011900 C H60B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Šimková Klára CHC0054 9570 C P
12:20:00 Korbel Michal CHC7703 9550 C H35B
12:36:00 Šimek Vojtěch CHC1002 232913 C H10N
12:49:00 Barcalová Iva CHC0655 2053577 C D12D
12:52:00 Marhold Stanislav CHC6603 9558 C H45D
12:55:00 Semrádová Jitka CHC6651 331708 C D45D
13:13:00 Štangler Jiří CHC0602 232911 C H12D
13:32:00 Semrád Pavel CHC6602 9555 C H45D
13:47:00 Marhold Stanislav CHC0402 9553 C H14D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Martinec Eduard CHT1202 0 C HDR
12:00:00 Krejsová Markéta CHTXXXX 52175 HDR
12:02:00 Zoulíková Iveta CHT8052 7207872 C D35B
12:16:00 Matras Tomáš CHT8001 7210808 C H21B
12:24:00 Krejsa Jan CHT8701 53155 C H21B
12:36:00 Kopáček Jan CHT8510 7201807 C H21B
12:42:00 Jansová Alena CHT5852 51897 C D55B
12:48:00 Vítek Pavel CHT7501 51999 C H21B
12:49:00 Starková Terezie CHT0251 9102283 B D16B
13:16:00 Bulvová Hana CHT6655 8700 C D21B
13:24:00 Krejsa Martin CHT9001 8656563 C H21B
13:40:00 Martinec Petr CHT8502 52168 C H21B
13:56:00 Vacek František CHT7001 4634 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:44:00 Zabořil Michal JEN7101 7781 C H45D
12:56:00 Zabořilová Romana JEN7457 7775 C D21B
13:28:00 Hoetzel Hugo JEN0503 2060291 B H14B
13:43:00 Hoetzelová Zuzana JEN7754 2060294 C D35D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:02:00 Jiřištová Hana JIL6052 9093 C D55B
12:09:00 Houdová Adéla JIL0356 426349 C D16B
12:12:00 Votočková Amélie JIL0750 426360 C D12C
12:13:00 Kynčl Stanislav JIL5401 9087 C H55B
12:18:00 Votoček Michal JIL0601 425563 B H12C
12:27:00 Erlebach Josef JIL5201 9774 C H65B
12:33:00 Adámková Klára JIL0452 426353 C D14B
12:33:00 Kuříková Zuzana JIL0353 2078457 C D16B
12:37:00 Kynčlová Miroslava JIL5851 9089 C D55B
12:49:00 Malý Evžen ml. JIL0301 53224 C H16B
12:52:00 Klímová Anna JIL0752 425595 C D12C
12:58:00 Třešňák Matěj JIL0701 2096128 C H12C
13:14:00 Stach Ondřej JIL0602 416277 C H12C
13:25:00 Třešňáková Blanka JIL7051 426380 C D45D
13:26:00 Zlesák Ondřej JIL7601 9067 C H35D
13:26:00 Votoček Tomáš JIL7041 9069 C H45B
13:39:00 Janovská Vendula JIL0453 426352 C D14B
13:40:00 Třešňák Miloš JIL6902 2096118 C H45D
13:42:00 Zlesák Zdeněk JIL4701 9066 C H70B
13:53:00 Valenta Ondřej JIL0401 2035789 C H14D
13:56:00 Pitrmucová Lucie JIL0651 426343 B D12C
14:04:00 Malá Anežka JIL0751 9099 C D12C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Krejčí Milan KOR7400 2095967 C P
12:00:00 Zahradník Jan KOR0304 2051520 C P
12:00:00 Vanický Richard KOR0303 2067958 C P
12:03:00 Smisitelová Elena KOR0551 2109768 B D14B
12:15:00 Rybínová Iva KOR7551 2067247 C D35D
12:17:00 Bašová Ema KOR0850 2067990 C D10N
12:18:00 Hladký Radovan KOR0900 2087655 C H10C
12:25:00 Tichý Ondřej KOR0200 2011867 C H16B
12:27:00 Tichá Kateřina KOR7550 2087670 C D35D
12:30:00 Vanický Viktor KOR0803 2112778 C H10C
12:40:00 Rybínová Vendula KOR0651 2067229 C D12C
12:43:00 Sedláčková Petra KOR7451 2106724 C D35D
12:48:00 Marek Bořivoj KOR0701 2051501 C H12D
12:56:00 Tichý Pavel KOR6801 2126260 C H45D
12:58:00 Baše Petr KOR7701 2083356 C H35D
13:06:00 Sedláček Benedikt KOR0902 9598 C H10N
13:08:00 Hladký Matěj KOR0700 2060299 C H12D
13:16:00 Vých Luboš KOR7300 2095976 C H45D
13:17:00 Hladký Filip KOR0300 2051521 C H16B
13:27:00 Výchová Veronika KOR0550 2095955 B D14B
13:35:00 Baše Ondřej KOR0503 2087679 C H14D
13:37:00 Müller Matěj KOR0302 2083389 C H16B
13:39:00 Müllerová Marie KOR7650 2112729 C D35D
13:40:00 Langr Jakub KOR0401 2095937 C H14B
13:42:00 Krejčí Martin KOR0600 2095970 B H12C
13:46:00 Sedláček David KOR0502 2106740 C H14B
13:51:00 Hladká Petra KOR7950 7003046 C D35D
13:58:00 Hladký Tomáš KOR7600 2060298 C H35D
14:12:00 Hammová Linda KOR0650 7207778 B D12C
14:16:00 Vach Vladimír KOR6900 2106728 C H45D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:12:00 Troupová Vladěna KRE6351 51412 C D55B
12:16:00 Dulovcová Marie KRE7051 51411 C D45B
12:17:00 Novák Jakub KRE0201 7207620 B H16B
13:57:00 Nováková Alena KRE7450 7207776 C D40B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:41:00 Trejtnar Pavel KUN5801 9014 C H45B
13:09:00 Ruszová Svatava KUN0751 9022 C D12D
14:08:00 Rusz Roman KUN7201 425598 C H45D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:32:00 Kubíčková Iva KUO0153 2091564 B D18B
12:38:00 Zapletal Tomáš KUO0701 0 H12D
12:39:00 Holubářová Viktorie KUO0599 2085600 B D14B
12:42:00 Nováková Markéta KUO0099 2075693 B D18B
12:57:00 Brožková Lucie KUO0151 2087714 B D18B
13:23:00 Urban Michal KUO0001 2035149 B H18B
13:28:00 Šlesingerová Sára KUO0551 2085581 C D14D
13:36:00 Paukert Lukáš KUO9801 980351 A H20B
13:54:00 Brožková Tereza KUO0451 2087684 B D14B
13:56:00 Lauterbach David KUO9802 2085646 A H20B
13:56:00 Boková Ivana KUO9951 7210086 C D20B
14:11:00 Koditek Jonáš KUO0101 2051522 B H18B
14:11:00 Mutinská Zdeňka KUO6499 51751 C D50B
14:21:00 Mutinský Viktor KUO6501 51752 C H50B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Kubeček Štěpán LIP7600 7207623 C P
12:00:00 Kubeček Josef LIP0400 2124794 C P
12:00:00 Kubečková Terezie LIP7650 0 C P
12:33:00 Kubeček Antonín LIP0800 2124780 C H10N
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Šimková Šárka LME1150 0 C HDR
12:00:00 Šimek Přemysl LME1400 0 HDR
12:23:00 Šimková Anežka LME0950 416325 C D10N
13:05:00 Šimek Miroslav LME6300 2020717 C H55B
14:03:00 Šimková Markéta LME7755 2045245 C D35D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Belej Tom LPU2223 0 P
12:00:00 Kadaně Miroslav LPU2222 0 P
12:00:00 Belejová Zuzana LPU2224 0 P
12:00:00 Stará Marta LPU7557 9348 C P
12:00:00 Malá Marie LPU4753 301172 C P
12:00:00 Ježková Lenka LPU7254 51130 C P
12:00:00 Šípek Jaroslav LPU7422 2049521 C P
12:00:00 Odvodyová Nikola LPU1252 1234562 C HDR
12:00:00 Zitková Markéta LPU1251 2049546 C HDR
12:00:00 Kay Leila LPU1155 2103249 C HDR
12:00:00 Kroupová Anna LPU1154 2075642 C HDR
12:00:00 Zvěřinová Nina LPU1253 515126 C HDR
12:00:00 Salačová Eliška LPU1196 2049514 HDR
12:00:00 Jirák Jan LPU0840 0 HDR
12:00:00 Dvořáková Marie LPU1452 2045243 C HDR
12:00:00 Hostinská Barbora LPU1162 2102530 C HDR
12:00:00 Kárníková Alžběta LPU1354 920672 C HDR
12:00:00 Fukátko Václav LPU1302 0 C HDR
12:00:00 Fukátková Ludmila LPU1053 52171 C HDR
12:01:00 Krpata Michal LPU0403 8656545 A H14B
12:03:00 Krpatová Zuzana LPU7558 2035734 C D35D
12:04:00 Zvěřina Petr LPU8208 8656529 R H21B
12:06:00 Kadaně Matěj LPU1001 9212 C H10C
12:08:00 Fenclová Hana LPU1054 9660 C D10N
12:09:00 Klimplová Alena LPU5551 1006614 C D55D
12:11:00 Odvodyová Šárka LPU8352 835307 C D35D
12:14:00 Zitková Veronika LPU1051 9211 C D10N
12:15:00 Držka Filip LPU0901 416258 C H10C
12:16:00 Štichhauer Daniel LPU0405 8656502 B H14B
12:16:00 Haasová Klára LPU0655 2070811 B D12C
12:19:00 Štichhauerová Kateřina LPU7468 2070813 C D35D
12:21:00 Chrbolková Klára LPU0454 9304 C D14B
12:21:00 Šípek Daniel LPU0806 2075641 C H10C
12:21:00 Juška Vojtěch LPU1003 2082906 C H10N
12:24:00 Jirák Stanislav LPU6304 2122283 C H45D
12:25:00 Novotný Miroslav LPU5905 2108909 C H55B
12:26:00 Hermanová Zuzana LPU8752 515136 C D21B
12:26:00 Froschová Magdaléna LPU1052 9271 C D10N
12:27:00 Mrskočová Markéta LPU0553 2049520 B D14B
12:27:00 Kroupa Matyáš LPU0902 2070816 C H10C
12:28:00 Haas Filip LPU0401 8656543 A H14B
12:28:00 Holcová Nikola LPU0660 2085568 C D12C
12:29:00 Kellnerová Stanislava LPU4950 436429 C D65B
12:31:00 Demlová Jitka LPU6955 9201630 C D45B
12:32:00 Šabatka Petr LPU8106 9269 C H35B
12:32:00 Haasová Renata LPU7960 410784 C D35B
12:33:00 Frosch Vítek LPU0801 232607 C H10C
12:33:00 Kološ Oldřich LPU6003 9899 C H55B
12:34:00 Stohanzl Patrik LPU0510 2085645 B H14B
12:34:00 Stará Magdalena LPU0755 2122245 C D12D
12:36:00 Švíglerová Kateřina LPU0752 2081386 C D12C
12:40:00 Novotný Vojtěch LPU9702 9308 C H21B
12:40:00 Kárník Jan LPU7811 9201841 C H35B
12:40:00 Cinkan Zdeněk LPU6201 9327 C H45D
12:41:00 Cibulková Veronika LPU0355 2032160 C D16B
12:41:00 Švíglerová Anna LPU0952 51128 C D10N
12:44:00 Skořepová Lucie LPU0657 0 C D12D
12:45:00 Mrskoč Marek LPU0205 2049513 B H16B
12:45:00 Fencl Jiří LPU6301 9653 C H55B
12:46:00 Fenclová Marta LPU7667 8651740 R D21B
12:46:00 Dvořák Vladimír LPU6004 2075604 C H55D
12:48:00 Kárník Štěpán LPU1002 2049542 C H10N
12:49:00 Kubíková Květa LPU4752 9247 C D70B
12:50:00 Nožičková Ema LPU0953 9313 C D10N
12:51:00 Maloch David LPU0905 2122284 C H10C
12:53:00 Fejfar Lukáš LPU0310 232602 B H16B
12:55:00 Kašparová Eva LPU7854 2059754 C D35D
12:56:00 Petrásová Michaela LPU0680 2096149 B D12C
13:00:00 Fukátko Jan LPU8105 8636191 C H35B
13:01:00 Novák Adam LPU0320 2096140 B H16B
13:03:00 Petrásová Simona LPU7556 2096144 C D35D
13:04:00 Tichá Alexandra LPU0757 2075616 C D12C
13:05:00 Kovářová Jana LPU0251 1398986 B D16B
13:06:00 Kadaně Marek LPU0703 2025377 C H12C
13:09:00 Šišma Vojtěch LPU0204 7208077 B H16B
13:09:00 Potůček Josef LPU1102 0 C H10N
13:10:00 Losmanová Natálie LPU0565 2096132 C D14D
13:10:00 Šípek Ondřej LPU0505 2045219 B H14B
13:11:00 Pipková Táňa LPU7156 2049550 C D45B
13:12:00 Pipková Karolína LPU0756 7200907 C D12C
13:12:00 Záveský Filip LPU9306 7207493 C H21B
13:12:00 Vojtíšková Viktorie LPU0051 7201814 B D18B
13:16:00 Kubíková Magdaléna LPU0566 2124759 C D14D
13:16:00 Pipek Kamil LPU7310 2049532 C H45B
13:17:00 Víchová Ladislava LPU5851 888601 C D60B
13:18:00 Hostinský Jiří LPU5501 9255 C H55D
13:19:00 Fenclová Tereza LPU9752 9648 C D21D
13:20:00 Nožičková Lea LPU0753 9314 C D12C
13:20:00 Fenclová Markéta LPU7155 9650 C D45D
13:20:00 Václavek Jan LPU7816 2025376 C H40B
13:21:00 Kološová Veronika LPU0351 436939 B D16B
13:21:00 Zvěřinová Martina LPU8357 8656548 E D21B
13:21:00 Nožička Miroslav LPU5405 9312 C H60B
13:22:00 Zajícová Radomíra LPU0453 2085592 C D14D
13:22:00 Škorpíková Barbora LPU0060 2049516 B D18B
13:22:00 Fridrich Jaroslav LPU4501 9256 C H70B
13:22:00 Hostinský Matěj LPU0604 9233 C H12C
13:23:00 Zitka Adam LPU8402 2075601 C H21D
13:27:00 Mrskočová Dana LPU7356 2049512 C D40B
13:28:00 Vošahlíková Ema LPU0663 2102545 B D12C
13:28:00 Držka Štěpán LPU7604 7209354 C H21B
13:29:00 Mrštík Václav LPU5002 8656516 C H60B
13:31:00 Fencl Petr LPU6901 9230 C H45B
13:32:00 Držková Berenika LPU0151 7200905 B D18B
13:33:00 Kay Nathalie LPU0559 2070810 B D14B
13:33:00 Filičko Marek LPU7102 301168 C H21D
13:34:00 Štichhauer Adam LPU0603 9102564 B H12C
13:36:00 Ježek Vladimír LPU7311 2070817 C H40B
13:37:00 Stohanzlová Kristýna LPU0356 2085635 C D16B
13:37:00 Švíglerová Pavla LPU7658 889272 C D40B
13:37:00 Knap Jan LPU5101 51105 C H60B
13:37:00 Novotná Jiřina LPU5654 2125366 C D60B
13:41:00 Juška Jiří LPU0304 2045238 C H16B
13:41:00 Žák Jan LPU9802 2025379 B H20B
13:41:00 Ježek Vojtěch LPU0408 2096141 C H14D
13:43:00 Dvořáček Filip LPU0420 2113098 C H14B
13:44:00 Dvořáková Kateřina LPU0656 2070812 B D12C
13:44:00 Míča Tomáš LPU9707 2032186 C H21B
13:44:00 Belej Jiří LPU7421 2045236 C H40B
13:45:00 Kadaníková Tereza LPU0552 2025374 C D14B
13:45:00 Třasák Milan LPU5206 9257 C H60B
13:46:00 Stohanzl Jan LPU7600 2103261 C H35D
13:46:00 Ježek Martin LPU0701 2091558 C H12C
13:47:00 Čepelka Petr LPU4701 9334 C H70B
13:48:00 Cibulka Radek LPU7107 2049557 C H45D
13:49:00 Sádovský Jáchym LPU0508 2032174 C H14B
13:52:00 Zitková Andrea LPU0751 2049541 C D12C
13:53:00 Vícha Vladimír LPU5801 7207852 C H60B
13:54:00 Frosch Petr LPU7514 2127624 C H35D
13:56:00 Haas Karel LPU7304 7210409 C H21B
13:56:00 Francová Julínková Dana LPU6555 425573 C D50B
13:59:00 Kadaňová Barbora LPU8253 9868 C D35D
14:01:00 Bártová Adéla LPU0353 2102522 B D16B
14:02:00 Držková Markéta LPU7670 2073755 C D40B
14:05:00 Paleček Ondřej LPU0105 7209449 B H18B
14:06:00 Fencl Jonáš LPU9902 8656603 A H20B
14:06:00 Nekvapil Ondřej LPU7403 9201683 C H35D
14:08:00 Barnetová Veronika LPU9952 2082907 B D20B
14:09:00 Juračka Vojtěch LPU5404 9234 C H60B
14:12:00 Knapová Iva LPU6052 9316 C D40B
14:14:00 Odvody Zdeněk LPU8206 828384 C H35D
14:19:00 Dvořáková Zuzana LPU7559 2108891 C D35D
14:20:00 Žáková Marcela LPU7053 425554 C D45D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Skalka Michal LTU6700 2103290 C T
12:00:00 Lazák Tomáš LTU9102 515479 C H21B
12:00:00 Sombota Martin LTUXXX1 9772 HDR
12:00:00 Zlámalová Barbora LTUXXX2 9769 HDR
12:12:00 Rejmont Milan LTU4801 9777 C H65B
12:15:00 Suk Marek LTU0900 416289 C H10N
12:21:00 Škodová Šárka LTU8951 410778 C D21B
12:22:00 Procházka Jiří LTU4802 9778 C H65B
12:22:00 Kutáček Ondřej LTU0700 2103289 C H12C
12:30:00 Suková Majka LTU0450 2057591 C D14B
12:36:00 Bendáková Jitka LTU6951 2085652 C D45B
12:37:00 Lazák Jan LTU0500 2057590 B H14B
12:39:00 Licková Dana LTU7350 2057595 C D35D
12:39:00 Termer Štěpán LTU0800 425571 C H10C
12:41:00 Zamastil Michal LTU0203 2057576 C H16B
12:46:00 Lazáková Šárka LTU6952 2057594 C D45B
12:47:00 Komárková Lucie LTU7851 444091 C D35B
12:57:00 Kutáčková Stanislava LTU4751 2058517 C D70B
12:59:00 Termerová Jana LTU7850 2103288 C D35D
13:00:00 Pešan Jan LTU7400 2102556 C H21B
13:00:00 Kobík Kryštof LTU1000 2103286 H10N
13:01:00 Lazák Jan LTU6900 2057593 C H45B
13:06:00 Panchártková Tereza LTU8950 515140 C D21B
13:13:00 Junková Anna LTU0453 2057581 C D14D
13:13:00 Šitina Tomáš LTU0300 2057588 B H16B
13:31:00 Mitkovová Jindřiška LTU0550 2057580 D14D
13:31:00 Hindráková Martina LTU6451 7201808 C D50B
13:34:00 Krejčí Jaroslav LTU5801 9775 C H55D
13:35:00 Šitina Jakub LTU0001 2057577 B H18B
13:38:00 Hanák Matěj LTU0701 2103287 C H12C
13:51:00 Licková Štěpánka LTU0452 2057583 B D14B
13:56:00 Hanuš Pavel LTU6501 2085618 C H45D
14:00:00 Hošková Kateřina LTU0451 2057578 B D14B
14:01:00 Šedivka Pavel LTU0401 2057587 C H14B
14:05:00 Potůček Oto LTU0501 405972 C H14D
14:24:00 Škoda Jáchym LTU8700 1420240 C H21B
14:31:00 Bendák Petr LTU6500 2085654 C H50B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:57:00 Koč Zdeněk MKP4700 51706 C H70B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Brumlichová Kristýna NPA0351 416345 C P
12:10:00 Typlt Tomáš NPA0406 7207895 B H14B
12:31:00 Šmidrkalová Monika NPA9051 2073708 C D21B
12:36:00 Zikmund Zdeněk NPA6705 7003002 C H35B
12:42:00 Pavelec Michal NPA0801 2122281 C H10C
12:43:00 Pavelec Matěj NPA0501 2122282 B H14B
12:52:00 Fajfer Filip NPA0401 2122275 B H14B
12:54:00 Dušková Tereza NPA0751 9696 C D12D
12:57:00 Šedivý Josef NPA0802 2085640 C H10C
13:01:00 Novák Stanislav NPA0404 2122278 B H14B
13:02:00 Kalibánová Jiřina NPA5351 2060217 C D60B
13:03:00 Pavelec Daniel NPA1101 9687 C H10N
13:07:00 Šedivá Petra NPA7751 2078500 C D35D
13:17:00 Nováková Světlana NPA0151 2122276 B D18B
13:22:00 Hušková Eva NPA5754 7203468 C D60B
13:37:00 Choutka Matěj NPA0402 2122280 B H14B
13:38:00 Bartoň Zdeněk NPA8301 2073743 C H21D
13:40:00 Machová Iveta NPA6851 7207884 C D45D
13:47:00 Pavelcová Gabriela NPA7851 2070822 C D40B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:12:00 Stoklasová Zuzana OSN0454 2080908 A D14B
12:57:00 Wurzel Břetislav OSN6005 8006005 C H55B
13:06:00 Marečková Ema OSN0450 2011896 B D14B
13:07:00 Stoklasová Daniela OSN0055 7203325 B D18B
13:24:00 Pilná Klára OSN0452 436958 B D14B
13:29:00 Slámová Taťána OSN0250 7207775 B D16B
13:32:00 Stoklasa Radek OSN7500 9306 C H40B
14:06:00 Wurzelová Dana OSN6654 8006654 C D50B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:01:00 Blabla Zdeněk PCB5901 51406 C H55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:07:00 Šilerová Eva PDY8050 2112725 C D35D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:05:00 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C H55B
12:47:00 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C D55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:48:00 Hýbl Lukáš PGP7504 7210112 C H21D
13:43:00 Komín David PGP7405 9767 C H21D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Čermák Libor PHK5600 2088189 C T
12:00:00 Pozdílková Kateřina PHKXXX1 2122267 HDR
12:00:00 Podlešáková Monika PHK0752 2085583 C D12C
12:06:00 Chvátilová Johana PHK0450 362000 B D14B
12:07:00 Málek David PHK0504 7260020 B H14B
12:09:00 Novotný Vít PHK0901 2060279 C H10C
12:14:00 Hlaváček Pavel PHK0601 2073754 C H12C
12:19:00 Čapková Markéta PHK0850 9665 C D10C
12:20:00 Novotná Vendula PHK0777 405952 C D12C
12:25:00 Kunartová Dominika PHK0888 2035704 C D10C
12:25:00 Pompach Lukáš PHK0500 2035735 B H14B
12:30:00 Kunart Lukáš PHK1010 2059756 C H10N
12:34:00 Metelka Tomáš PHK0801 331689 C H12C
12:35:00 Čapková Petra PHK7850 2053587 C D35D
12:46:00 Jelínková Eva PHK0953 2113479 C D10C
12:48:00 Doudová Alžběta PHK0554 2103273 B D14B
12:50:00 Horák Filip PHK0701 2088727 C H12C
12:52:00 Hápová Petra PHK0051 2075681 B D18B
12:54:00 Vykysalý Miroslav PHK5902 9457 C H55D
12:59:00 Pozdílková Zuzana PHKXXXX 9351 D10N
13:03:00 Metelková Michaela PHK0550 2056274 B D14B
13:03:00 Jelínek František PHK0900 2113356 C H10C
13:05:00 Kavalírová Zuzana PHK6950 2035720 C D45D
13:07:00 Šumberová Johana PHK0565 2113068 B D14D
13:09:00 Čapková Anna PHK0451 2053586 B D14B
13:10:00 Souček Pavel PHK5503 7202881 C H55D
13:15:00 Jelínková Zuzana PHK7452 2126400 C D35D
13:16:00 Rážová Aneta PHK0662 2120068 C D12C
13:16:00 Podlešák Marek PHK7802 2088213 C H40B
13:27:00 Podlešáková Markéta PHK7851 2127884 C D35D
13:40:00 Příkazská Zuzana PHK0654 2073718 B D12C
13:41:00 Novotná Ivana PHK6354 219239 C D50B
13:45:00 Mikulecký Jan PHK3801 9005137 C H80B
13:47:00 Běhounová Jiřina PHK5651 2102552 C D60B
13:48:00 Kučerová Amálie Evelína PHK0651 336757 B D12C
13:53:00 Novotný Petr PHK3802 9422 C H80B
13:55:00 Čermák Martin PHK0502 2080972 B H14B
13:57:00 Kuczerová Tereza PHK0551 2085657 B D14B
13:59:00 Samek Tomáš PHK0001 8656629 B H18B
14:01:00 Vykysalý František PHK3002 9455 C H80B
14:07:00 Neumann Matěj PHK0400 2073740 B H14B
14:13:00 Běhoun Pavel PHK5701 2102525 C H60B
14:18:00 Pozdílek Martin PHK7803 2113082 C H35D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:32:00 Hladílek Jan PZR8814 49824 C H21B
13:25:00 Kopecký Jan PZR0202 2087700 B H16B
13:32:00 Rosecká Alena PZR5654 7205030 C D60B
13:37:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 8656611 C H70B
13:42:00 Polanská Nelly PZR0152 2088199 B D18B
13:46:00 Pastyřík Martin PZR9902 8701 B H20B
13:53:00 Poláček Tomáš PZR0102 2052352 B H18B
13:55:00 Nechutová Alena PZR6969 2075659 C D45D
14:04:00 Nechuta Milan PZR7007 49811 C H45D
14:05:00 Poláčková Bohuslava PZR7070 2052393 C D45D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Kohoutek Jan RIC7303 2096228 C T
12:10:00 Kohoutek Tomáš RIC0603 2113041 C H12C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:01:00 Jelínková Adéla RUZ0251 232331 C D16B
12:21:00 Jelínek Kryštof RUZ0301 2099490 B H16B
13:12:00 Jelínková Jana RUZ5552 51922 C D60B
13:48:00 Gregor Petr RUZ7500 2088726 C H40B
14:04:00 Jelínek Filip RUZ0500 2113360 B H14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Tesařová Frida SCP1351 0 C HDR
12:00:00 Bašusová Olga SCP1250 51561 C HDR
12:16:00 Tesařová Anna SCP8257 51567 C D21B
12:18:00 Veljačik Jonáš SCP0800 336785 C H10N
12:29:00 Veljačik Pavel SCP6200 2800319 C H55B
12:51:00 Bašus Ondřej SCP1000 51554 C H10N
12:52:00 Hojná Silvie SCP7950 7260005 C D35B
13:46:00 Veljačiková Markéta SCP6451 2800325 C D50B
13:48:00 Tesař Jan SCP8501 1400437 C H21D
14:16:00 Bašus Petr SCP7400 7200592 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Vojta Marek SHK8804 8656695 C T
12:00:00 Jakubská Lucie SHK1250 2120991 C HDR
12:00:00 Hepnerová Tereza SHK1150 9142 C HDR
12:00:00 Jedličková Lucie SHK1050 51781 C HDR
12:00:00 Čížková Alena SHK0851 1428939 C HDR
12:00:00 Procházka Miloš SHK9998 9133 P
12:00:00 Číža Petr SHK9999 0 P
12:01:00 Svobodová Eva SHK5853 301696 C D55D
12:06:00 Hepnerová Martina SHK8152 1398689 C D21B
12:07:00 Bláhová Luba SHK5852 9118 C D55B
12:11:00 Sochorová Kristýna SHK0953 0 C D10N
12:12:00 Čížová Andrea SHK8251 0 C D35B
12:12:00 Lapáček Jiří SHK6600 2120620 C H45D
12:13:00 Filipová Dagmar SHK5651 9111 C D55D
12:20:00 Lapáčková Šárka SHK0954 2111661 C D10N
12:24:00 Toužil Karel SHK7602 9134 C H35B
12:24:00 Čečková Karolína SHK0650 331315 C D12C
12:25:00 Morávková Barbora SHK0352 2082908 C D16B
12:27:00 Sochor Jakub SHK0903 0 C H10N
12:27:00 Čečková Martina SHK7753 9201377 C D35B
12:28:00 Svoboda Miloslav SHK5901 9158 C H45D
12:32:00 Morávková Alžběta SHK0653 51488 C D12C
12:37:00 Filip Aleš SHK5501 2058468 C H55B
12:37:00 Fejlek Vojtěch SHK5202 9104 C H65B
12:39:00 Jakubský David SHK0905 2121002 C H10N
12:41:00 Fundová Eliška SHK9351 995884 C D21B
12:41:00 Chmelařová Marie SHK6352 9122 C D45B
12:51:00 Langrová Anna SHK9753 331166 C D21B
12:54:00 Čečka Matěj SHK0901 2113079 C H10C
12:55:00 Jakubský Adam SHK0406 2121005 C H14B
13:01:00 Kroniková Jana SHK7350 2049540 C D45B
13:02:00 Zimová Barbora SHK0151 2049549 B D18B
13:03:00 Filip Filip SHK9000 9192 C H21D
13:04:00 Divecký Josef SHK6102 9120 C H45D
13:10:00 Kurka Antonín SHK0700 2082904 C H12C
13:15:00 Dohnálková Jana SHK7252 51131 C D45D
13:17:00 Suchá Eva SHK7851 2102707 C D40B
13:18:00 Jakubský Radek SHK7603 2122247 C H35D
13:19:00 Kodytek Adam SHK0402 2073745 B H14B
13:24:00 Čečka Jiří SHK7600 7756 C H40B
13:24:00 Dohnálek Pavel SHK7100 1400450 C H45D
13:25:00 Kurka Jaroslav SHK0501 2082901 B H14B
13:27:00 Šabatková Zdena SHK5652 9112 C D60B
13:31:00 Chabinová Jana SHK8350 7208202 C D35D
13:33:00 Gazdačko Milan SHK5702 410797 C H60B
13:34:00 Černík Adam SHK0404 7210119 B H14B
13:35:00 Divecká Růžena SHK6753 9157 C D45D
13:36:00 Machková Berenika SHK0751 2090854 C D12C
13:36:00 Jedličková Zuzana SHK8150 8656667 R D21B
13:36:00 Hepnerová Dagmar SHK5451 9108 C D50B
13:38:00 Charvát František SHK7501 9130 C H35D
13:41:00 Kolář Viktor SHK7300 2049537 C H45B
13:42:00 Fejlková Alice SHK5351 9107 C D60B
13:45:00 Raková Miroslava SHK7250 2060232 C D45D
13:48:00 Jedlička Michal SHK7309 7208023 C H21B
13:49:00 Hausvater Karel SHK5801 301648 C H60B
13:53:00 Suchá Simona SHK0351 2049543 B D16B
13:55:00 Krunčíková Iva SHK7751 682611 C D35D
13:58:00 Kolář Šimon SHK0405 7200597 B H14B
14:00:00 Slovák Miroslav SHK7704 9101117 C H40B
14:01:00 Chmelař Pavel SHK6402 9151 C H45B
14:09:00 Raková Petra SHK0251 2049526 B D16B
14:15:00 Langrová Monika SHK7251 9802 C D45D
14:16:00 Dohnálek Tomáš SHK0403 1400421 B H14B
14:17:00 Langr Jan SHK0101 51179 B H18B
14:25:00 Egrtová Jitka SHK6354 331561 C D45D
14:26:00 Langr Jan SHK6701 9531 C H50B
14:28:00 Hepner David SHK7601 1008172 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Pleva Stanislav SJC7601 2115004 C H35B
12:00:00 Palas Tomáš SJC1501 52330 HDR
12:00:00 Posolda Lukáš SJC1100 2115009 C HDR
12:02:00 Vaníček Jan SJC0705 8051111 C H12C
12:17:00 Benešová Iva SJC6151 9908 C D55B
12:22:00 Voborská Valerie SJC0852 2115013 C D10C
12:24:00 Kosinová Kristýna SJC0453 8145608 C D14B
12:35:00 Landovská Anna SJC0951 9977 C D10N
12:37:00 Matějková Barbora SJC0156 8191119 B D18B
12:37:00 Ticháčková Magdalena SJC7962 8060679 C D35B
12:37:00 Jakubcová Karolína SJC1050 8112770 C D10C
12:40:00 Bienová Věra SJC5752 8000438 C D45D
12:42:00 Ticháček Jáchym SJC1004 9914 C H10N
12:42:00 Ticháček Jakub SJC0704 8190207 C H12C
12:43:00 Havrdová Selina SJC0950 8071009 C D10C
12:48:00 Pleva Stanislav SJC0805 2115006 C H10C
12:49:00 Šnokhousová Johanka SJC0851 8357666 C D10C
12:54:00 Kopecký Matyáš SJC0702 8654570 C H12C
12:55:00 Vltavská Eliška SJC0850 2114998 C D10C
13:00:00 Karásek Šimon SJC0804 2103299 C H10C
13:04:00 Tesař Zdeněk SJC0401 8053544 C H14B
13:09:00 Vlach Antonín SJC0903 2115011 C H10C
13:21:00 Gurinová Gabriela SJC0557 8300479 B D14B
13:22:00 Havrdová Renata SJC7756 8113000 C D40B
13:22:00 Šnokhous Jan SJC8002 2102085 C H35D
13:24:00 Havrdová Sheila SJC0750 8101007 C D12C
13:29:00 Filsak Rafael SJC0301 2102081 C H16B
13:31:00 Janků Štěpán SJC0501 8000142 B H14B
13:32:00 Bílek Vratislav SJC4801 9948 C H70B
13:41:00 Beneš Josef SJC5801 9907 C H60B
13:45:00 Janků Anna SJC0252 8000195 B D16B
13:47:00 Janků Radka SJC7353 8000163 C D35D
13:47:00 Karásek Matěj SJC0001 8499900 B H18B
13:50:00 Jakubec Petr SJC8106 2115757 C H35D
13:52:00 Škorpilová Jana SJC7451 211303 C D40B
13:54:00 Vlach František SJC0603 2114992 C H12C
14:08:00 Zlámal David SJC9603 8053542 C H21B
14:08:00 Tesař Zdeněk SJC7401 8053543 C H40B
14:15:00 Posoldová Eva SJC7957 9979 C D35D
14:20:00 Řehák Pavel SJC6001 8008020 C H45D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Kubák Martin ml. SJH9902 336772 C P
12:00:00 Pobuda Michal SJH7403 442870 C T
12:00:00 Kubáková Laura SJH1550 301356 C HDR
12:08:00 Potužníková Adéla SJH0754 2113415 C D12C
12:11:00 Benešová Iva SJH7051 9101672 C D45B
12:13:00 Nouza Michal SJH0505 2113419 B H14B
12:40:00 Potužník Viktor SJH0504 2096259 C H14B
12:42:00 Novotná Jitka SJH0454 2079504 A D14B
12:53:00 Nosek Vladimír SJH5901 442873 C H55B
12:56:00 Beneš Jan SJH7001 8651725 C H45B
13:17:00 Gřunděl Ivan SJH4201 9200531 C H75B
13:18:00 Blažková Veronika SJH0551 7210128 B D14B
13:21:00 Pobuda Vojtěch SJH0302 436440 B H16B
13:32:00 Potužníková Eva SJH7652 2113481 C D40B
13:41:00 Nosek Jakub SJH0002 331357 B H18B
13:42:00 Kubáková Nela SJH0451 9201757 B D14B
13:51:00 Dundáček Milan SJH6902 336790 C H45B
14:04:00 Blažek Petr SJH7402 2051486 C H40B
14:10:00 Dundáček Karel SJH0401 420435 B H14B
14:16:00 Nouza Petr SJH6501 2079498 C H50B
14:28:00 Potužník Martin SJH7705 2113492 C H40B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:04:00 Prošek Michal SJI7823 888644 C H35B
12:12:00 Prášil Marek SJI7313 500580 R H21B
12:13:00 Venhoda Matěj SJI0301 2126352 B H16B
12:16:00 Srb Vladimír SJI7801 2059730 C H35B
12:17:00 Petráček Aleš SJI6301 53631 C H55B
12:30:00 Srb Vladimír SJI0701 2059733 B H12C
12:45:00 Venhoda Lukáš SJI0801 2103300 C H10C
12:46:00 Vacek Milan SJI6901 219243 C H45B
12:52:00 Kadlec Jan SJI8306 2073707 C H21B
12:57:00 Srbová Michaela SJI0551 2059732 B D14B
12:58:00 Plíhal Tomáš SJI8509 1700080 C H21D
12:58:00 Vítek Matěj SJI0500 2061841 B H14B
13:00:00 Oranyová Sylva SJI0751 52192 C D12C
13:13:00 Dočkalová Klára SJI0250 1396852 B D16B
13:16:00 Orany Vojtěch SJI0401 2126366 B H14B
13:32:00 Vítková Hana SJI0750 336770 C D12C
13:36:00 Orany Tomáš SJI7311 889294 C H45B
13:56:00 Venhoda Milan SJI7104 7206548 C H40B
14:02:00 Nechutová Aneta SJI9950 7210905 B D20B
14:12:00 Vítek Jaroslav SJI7201 2061827 C H40B
14:20:00 Vacek Vojtěch SJI9602 7200366 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:28:00 Žitný Tomáš SMB6401 49971 C H35B
13:26:00 Pološčuková Monika SMB6551 7722 C D50B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Molingerová Pavlína SNA7951 49874 C P
12:00:00 Slavík Pavel SNA7349 9630 C T
12:00:00 Jirout Jáchym SNA1201 9621 C HDR
12:00:00 Macek Vojtěch SNA0901 2060238 C HDR
12:06:00 Sychrovský Tomáš SNA1102 2111810 C H10N
12:08:00 Sychrovský Martin SNA7601 2115718 C H35B
12:12:00 Sychrovský Lukáš SNA0902 2111808 C H10N
12:22:00 Zvěřinová Darina SNA5952 51443 C D55B
12:24:00 Doucha Tomáš SNA0801 9616 C H10C
12:24:00 Jirout Vilém SNA1001 2124797 C H10N
12:29:00 Macková Šárka SNA0850 2085590 C D10N
12:32:00 Imlauf Martin SNA6301 9629 C H45D
12:32:00 Langrová Eva SNA5351 9612 C D55B
12:45:00 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C D45D
12:48:00 Molinger Luděk SNA7249 9624 C H45D
12:56:00 Balcarová Olga SNA0851 405984 C D10N
13:04:00 Molingerová Adéla SNA0651 2122271 C D12D
13:04:00 Sychrovská Klára SNA0551 2111734 C D14D
13:07:00 Doucha Martin SNA0501 9636 B H14B
13:08:00 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C H21B
13:12:00 Hnyk Petr SNA5701 416261 C H45D
13:19:00 Sychrovská Pavlína SNA7651 2111756 C D35D
13:23:00 Molinger Matěj SNA0401 2122279 C H14D
13:25:00 Kalibán Pavel SNA5649 2122255 C H60B
13:36:00 Langr Stanislav SNA5403 9633 C H45D
13:44:00 Zákravský Zdeněk SNA5702 232953 C H45D
13:49:00 Balcar Jiří SNA0301 2113064 C H16B
13:52:00 Macek Martin SNA7106 9390 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Filipová Lucie SRK0351 2027245 C P
12:00:00 Ehlová Iva SRK3951 9539 C P
12:00:00 Tomášová Petra SRK0556 301107 C HDR
12:03:00 Šeps Miroslav SRK0801 9794 C H10C
12:05:00 Dusílková Marie SRK5752 2091518 C D55D
12:06:00 Šimerda Václav SRK0605 2025360 B H12C
12:16:00 Šabata Milan SRK6901 425579 C H45D
12:17:00 Vítek Zdeněk SRK4701 9799 C H65B
12:28:00 Lepšová Lucie SRK0951 2091531 C D10C
12:32:00 Stárek Jiří SRK5002 9818 C H65B
12:33:00 Flegl Martin SRK0300 2091541 A H16B
12:42:00 Pohl Zdeněk SRK5301 9533 C H65B
12:44:00 Morávek Martin SRK7701 301106 C H35B
12:44:00 Lepšová Julie SRK1152 2027214 C D10N
12:45:00 Morávková Zuzana SRK0551 9201626 B D14B
12:47:00 Filipová Tereza SRK0050 2091516 B D18B
12:48:00 Hanlová Kristýna SRK0752 2027235 C D12C
13:02:00 Hanl Vratislav SRK7402 2027249 C H35D
13:02:00 Jiroušek Dominik SRK0602 2091551 B H12C
13:05:00 Zemánek Mikuláš SRK0201 9496 B H16B
13:10:00 Stavrinou Marios SRK7901 2027228 C H35D
13:11:00 Locker Martin SRK7001 301158 C H45B
13:12:00 Hrobař Rudolf SRK4702 9798 C H70B
13:13:00 Šeps Daniel SRK0504 2027229 B H14B
13:15:00 Tomášová Anna SRK0554 2027214 B D14B
13:19:00 Hanlová Nikola SRK0553 2027231 C D14D
13:27:00 Kosová Tereza SRK0151 7207356 B D18B
13:27:00 Wenke Josef SRK4703 52647 C H70B
13:30:00 Šabatová Jana SRK6853 301130 C D45D
13:33:00 Locker Daniel SRK0200 405991 C H16B
13:36:00 Krmaš Václav SRK8001 8008111 C H21B
13:45:00 Šabata Radek SRK0202 2070826 B H16B
13:48:00 Cejpková Karolína SRK0552 2025350 B D14B
14:00:00 Stavrinou Kristýna SRK0751 9523 C D12C
14:00:00 Filipová Ivana SRK7373 2096120 C D45D
14:10:00 Lockerová Milena SRK7251 9801 C D45D
14:12:00 Locker Tomáš SRK9802 2017682 A H21B
14:13:00 Stavrinou David SRK0506 2027238 B H14B
14:19:00 Morávek Martin SRK0503 425589 B H14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:18:00 Bernášek Jiří STB8101 682354 C H21D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Gallová Helena STH7750 2008993 C P
12:07:00 Linková Eva STH7753 253377 C D35D
12:09:00 Štefanová Markéta STH0550 7204983 B D14B
12:15:00 Chrástová Magdaléna STH0551 7204976 B D14B
12:31:00 Chrástová Barbora STH0851 9050 C D10C
12:38:00 Planík Martin STH0601 303928 C H12C
12:40:00 Hamáčková Šárka STH0852 303925 C D10C
12:43:00 Pochop Petr STH0701 2035746 C H12D
12:44:00 Bulušková Barbora STH0750 9043 C D12C
12:51:00 Hrnčířová Lenka STH7251 410775 C D35D
12:53:00 Buďárek Šimon STH0703 9044 C H12D
12:54:00 Pochop Václav STH0902 0 C H10N
13:14:00 Pavlová Karolína STH0752 410777 C D12D
13:18:00 Horáček Dominik STH0600 330520 C H12C
13:22:00 Mühlbach Ivo STH0401 425575 C H14B
13:52:00 Chrást Tomáš STH7401 7203467 C H40B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:53:00 Štěpánková Emma TAP0953 51628 C D10N
12:56:00 Beneš Filip TAP8701 232187 C H21B
13:07:00 Hejtmánková Alena TAP5452 53641 C D60B
13:57:00 Hejtmánek Vladimír TAP5802 682651 C H60B
14:00:00 Purkyt Jan TAP8705 232148 C H21B
14:05:00 Fiala Zdeněk TAP5501 7209455 C H60B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:01:00 Kuchařová Ada TBM5855 7202887 C D50B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:06:00 Princ David TCB6901 515069 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:40:00 Vokurka Jan TJN7501 8644872 C H40B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:12:00 Beneš Michal TJP7800 232897 C H35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:21:00 Nešporová Marie TTR7251 52242 C D45B
12:21:00 Nešpor Jan TTR6101 995847 C H55B
12:22:00 Nešpor Jiří TTR0502 52248 B H14B
13:29:00 Nešpor Jan TTR0101 7300192 B H18B
13:52:00 Prášil Tomáš TTR0501 51771 B H14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:45:00 Karásek Vojtěch TUR0811 4616803 C H10N
13:04:00 Dragowski Kuba TUR9003 8628698 R H21B
13:26:00 Dragowska Maria TUR9555 8628699 C D21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Daněk Tomáš TYN0900 416296 C HDR
12:26:00 Šišmová Hana TYN6850 7209364 C D45B
13:06:00 Šišma Pavel TYN6901 49698 C H35D
13:14:00 Műller Kamil TYN7500 2049538 C H35D
13:26:00 Beňo Miroslav TYN5301 9731 C H55D
13:42:00 Daněk Petr TYN7900 2111605 C H35D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:01:00 Rykalová Jitka VAM7251 9680 C D45B
12:31:00 Sršňová Kateřina VAM8150 9600 C D35D
12:35:00 Veverková Yveta VAM6452 9678 C D45D
12:43:00 Andrš Jiří VAM8601 7260010 C H21D
12:47:00 Netopilová Simona VAM0950 9478 C D10N
12:56:00 Hladký Viktor VAM8201 7003026 C H35B
13:00:00 Mikysková Adéla VAM0550 51468 B D14B
13:11:00 Mudruňková Romana VAM7752 2109696 C D35D
13:20:00 Petras Tomáš VAM8801 7202867 C H21B
13:25:00 Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 9586 C D14D
13:28:00 Veverka Tomáš VAM8401 9669 C H21D
13:34:00 Sršeň Tomáš VAM8001 1420849 C H35D
13:44:00 Smutná Pavla VAM8651 9674 C D21D
13:51:00 Klapalová Jana VAM6451 1416361 C D50B
14:01:00 Tupec Jiří VAM5801 2126289 C H60B
14:11:00 Mikysková Ilona VAM7550 51469 C D35D
14:12:00 Mikyska Alan VAM7149 9684 C H45D
14:17:00 Smutná Jana VAM6251 9676 C D40B
14:20:00 Netopil Libor VAM7401 1700083 C H40B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:51:00 Jemelíková Lada VBM6555 53489 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Janošíková Olga VCB7552 426399 C P
12:00:00 Teringlová Veronika VCB1251 2081379 C HDR
12:00:00 Janošík Ivan VCB1002 331401 C HDR
12:22:00 Veselá Eva VCB7853 2104588 C D35B
12:26:00 Teringl Vojtěch VCB0702 232980 C H12C
12:54:00 Teringlová Vendula VCB0451 232975 B D14B
13:07:00 Rychtecký Josef VCB4801 7206533 C H70B
13:08:00 Janošíková Marie VCB0752 416309 C D12C
13:12:00 Janošíková Eva VCB0552 416310 B D14B
13:28:00 Janošík Radek VCB7402 416301 C H40B
13:42:00 Teringlová Martina VCB7851 52113 C D40B
14:11:00 Teringl Radek VCB6502 8044 C H50B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:23:00 Skobová Tereza VIP7855 2053563 C D35D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Harazin Martin VLI7400 899176 C T
12:00:00 Harazinová Tereza VLI0850 4402216 C HDR
12:00:00 Harazinová Zuzana VLI0650 8291 C HDR
12:36:00 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C D21B
14:04:00 Henych Petr VLI6001 515132 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Bucharová Marie VRL0954 2124792 HDR
12:00:00 Kutlvašrová Marta VRL1451 206476 C HDR
12:07:00 Kutlvašrová Vladimíra VRL7752 2060275 C D35B
12:09:00 Hanč Pavel VRL5601 8996 C H55B
12:34:00 Čivrná Eliška VRL0851 2045230 C D10C
12:38:00 Hančová Karolína VRL0952 9246 C D10N
12:39:00 Brdlíková Eliška VRL0753 2120624 C D12D
12:41:00 Čivrný Pavel VRL6306 995887 C H55B
12:46:00 Čivrný Jan VRL0501 8656604 B H14B
12:50:00 Hančová Hana VRL5652 8980 C D45D
12:52:00 Kutlvašrová Pavla VRL0951 2096243 C D10C
12:57:00 Kutlvašr Vladimír VRL1002 2075628 C H10N
13:03:00 Pour Jaroslav VRL0607 2126257 H12D
13:23:00 Hančová Alice VRL7052 206480 C D35D
13:50:00 Vlachová Hana VRL6251 8962 C D45D
14:24:00 Kutlvašr Ruda VRL7601 2017664 C H40B
14:24:00 Hanč Jaroslav VRL6702 438038 C H45D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Pekařová Nela VTA0552 7207889 C D14B
12:29:00 Kouba Marek VTA0202 7210239 C H16B
12:51:00 Kosobudová Anna VTA0551 7208086 B D14B
12:57:00 Kosobudová Kateřina VTA0253 7208091 B D16B
13:21:00 Kosobud Dušan VTA7201 7208073 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:28:00 Karkoš Petr XCR7300 7209433 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:04:00 Chlupáčová Anežka ZAM0751 52799 C D12C
12:12:00 Moskva Vojtěch ZAM0802 416097 C H10C
12:18:00 Hovadová Iveta ZAM0552 416281 B D14B
12:20:00 Lesák Jakub ZAM9603 7210071 C H21B
12:21:00 Martincová Helena ZAM5051 9033 C D65B
12:37:00 Kaška Jan ZAM0301 1398978 C H16B
12:49:00 Hiller Vojtěch ZAM0501 9029 C H14B
12:57:00 Moravec Jan ZAM0205 8629818 C H16B
12:58:00 Adamec Matěj ZAM0603 426310 C H12D
13:00:00 Nožková Dagmar ZAM6251 2092408 C D45D
13:02:00 Šponar Josef ZAM4701 9038 C H70B
13:08:00 Andrš Petr ZAM8401 7210085 C H21D
13:10:00 Kalousová Dana ZAM5951 9032 C D45D
13:17:00 Pulc Ondřej ZAM0505 2096135 C H14D
13:29:00 Kmentová Lenka ZAM8552 2108886 C D21D
13:29:00 Lesák Lukáš ZAM0502 426332 C H14D
13:30:00 Suchomelová Josefína ZAM0451 2053564 C D14B
13:30:00 Fajfr Marek ZAM0602 53569 C H12C
13:36:00 Hylmarová Zuzana ZAM0553 416295 C D14B
13:39:00 Skalická Karolína ZAM9652 1400431 C D21D
13:59:00 Hylmar Zdeněk ZAM0504 2075624 C H14D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Mádlová Věra ZBM8951 995814 C T
12:11:00 Palasová Petra ZBM8658 500267 C D21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:08:00 Moskva Roman ZLH7501 7506161 C H21B
13:35:00 Moskvová Jitka ZLH7551 361979 C D35D

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
13:17 Bogulak Adam 65PXXXX 2053630 Paulinum Jelenia Góra H70B
12:00 Samlerová Darina 7XC8051 0 Samlerovi P
12:00 Samler Ondřej 7XC0900 9300 Samlerovi HDR
12:00 Samlerová Adéla 7XC0750 9210 Samlerovi HDR
12:32 Samlerová Jolana 7XC1550 2049552 Samlerovi D10N
12:00 Pauschek Karel 4JC8500 0 nereg T
12:00 Karásek Jiří 57X7100 1428938 OB Karas T
12:00 Zámečník ml. Pavel 3VX9600 7300189 Zámečníci T
13:46 Zámečník Pavel 3VX7200 2801012 Zámečníci H45B
14:07 Zámečníková Jitka 3VX7450 2103763 Zámečníci D40B
12:00 Dědečková Anežka 81ZXXX4 0 3A HDR
12:00 Pácalová Kateřina 81ZXXX2 0 3A HDR
12:00 Dědeček Václav 81ZXXX3 0 3A HDR
12:00 Pácal František 81ZXXX1 0 3A HDR
12:00 Hýbl Orlík 1UZ0900 0 VIPrahlé mládí HDR
13:00 Bílek Tomáš 2XC7300 2114991 Vojice H45D