Startovka závodu: Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček

Datum:
08.09.2018
Místo konání:
Růžená
Pořadatel:
SJI - OK Jihlava
RUZ - TJ Růžená
Mapa:
Roštejn 2018, Vyštěnec
Ředitel závodu:
Polednová Hana - R3
Hlavní rozhodčí:
Venhoda Milan - R1
Stavitel tratí:
Zeman Jaroslav - R2
JURY:
Matras Tomáš, Kozáková Zdenka, Zbranek Roman
Protokol:
Závod proběhl bez závad
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21B     D21C     D21D     D35B     D35C     D40B     D45B     D45C     D50B     D55B     D55C     D60B     D65B     D65C     D70B     D75B     H10N     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21B     H21C     H21D     H35B     H35C     H40B     H45B     H45C     H50B     H55B     H55C     H60B     H65B     H65C     H70B     H75B     HDR     P    
D10N
3.80 km, 70 m, 7 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2011833 Šunková Berta LOU0850 C SK Moravan Louňovice 12:01:00
2025364 Komárková Radka SJH1151 C SJH Jindřichův Hradec 12:04:00
410198 Strejčková Klára TBM0880 C KOS TJ Tesla Brno 12:10:00
52171 Fukátková Ludmila LPU1053 C OK Lokomotiva Pardubice 12:13:00
1407430 Kurfürstová Marie FSP1050 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:16:00
0 Slavíková Barbora CHT10XX OOB SK Chrast 12:19:00
2129233 Szablaturová Nela SJI0952 C OK Jihlava 12:22:00
436927 Pilná Anna OSN1151 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 12:25:00
9660 Fenclová Hana LPU1054 C OK Lokomotiva Pardubice 12:28:00
2099513 Coufalová Júlia SJI0950 C OK Jihlava 12:31:00
D10C
2.00 km, 70 m, 7 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
53250 Ptáčková Julie TBM0980 C KOS TJ Tesla Brno 12:00:00
49689 Nešporová Terezie TTR0852 C OOB Třebíč 12:03:00
2118113 Plachá Nora STA0851 C OK Střelka 12:06:00
2124755 Charouzová Eliška CHT0851 C OOB SK Chrast 12:09:00
433091 Novotná Nicol SJI0953 C OK Jihlava 12:12:00
682379 Vítková Eva CHT1053 C OOB SK Chrast 12:15:00
2081397 Nováková Anna Marie CTB0951 C SK OB Chotěboř 12:18:00
7208071 Kamenická Tereza Ester OSN0888 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 12:21:00
4686 Honzáková Nelka JHB0851 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 12:27:00
2087674 Beranová Marie SJH0951 C SJH Jindřichův Hradec 12:30:00
9665 Čapková Markéta PHK0850 C OK 99 Hradec Králové 12:33:00
2126393 Pejchalová Zuzana SJI0850 C OK Jihlava 12:36:00
2091531 Lepšová Lucie SRK0951 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 12:39:00
361944 Kubešová Kristýna RUZ1050 C TJ Růžená 12:42:00
2125342 Krátká Eliška SJI0851 C OK Jihlava 12:45:00
D12C
3.20 km, 110 m, 8 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Doležalová Barbora CHT0655 C OOB SK Chrast 12:15:00
2121893 Baďurová Eliška PZR0752 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 12:18:00
2088158 Kopencová Anna SJH0752 C SJH Jindřichův Hradec 12:21:00
51139 Gregorová Alice CTB0751 C SK OB Chotěboř 12:24:00
553451 Benešová Michaela SJH0651 B SJH Jindřichův Hradec 12:27:00
2126392 Pejchalová Veronika SJI0652 C OK Jihlava 12:30:00
2075616 Tichá Alexandra LPU0757 B OK Lokomotiva Pardubice 12:33:00
2092371 Komínová Vendula RUZ0751 C TJ Růžená 12:36:00
0 Horáková Markéta CHT0653 C OOB SK Chrast 12:39:00
232404 Komárková Zbyňka SJH0751 C SJH Jindřichův Hradec 12:42:00
0 Boučková Eva CHT0751 C OOB SK Chrast 12:45:00
220400 Doleželová Anna PZR0651 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 12:48:00
52192 Oranyová Sylva SJI0751 B OK Jihlava 12:51:00
2121757 Paulová Barbora CTB0753 C SK OB Chotěboř 12:54:00
2120999 Zoulíková Vendula CHT0753 C OOB SK Chrast 12:57:00
301633 Skořepová Lucie LPU0657 C OK Lokomotiva Pardubice 13:00:00
53602 Janíčková Jolana OSN0777 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 13:03:00
0 Halamková Justýna CHT0651 C OOB SK Chrast 13:06:00
2082930 Běloušková Kateřina CTB0752 B SK OB Chotěboř 13:09:00
416309 Janošíková Marie VCB0752 B OB České Budějovice 13:12:00
2120993 Drobná Kateřina CHT0654 C OOB SK Chrast 13:15:00
2049541 Zitková Andrea LPU0751 C OK Lokomotiva Pardubice 13:18:00
2113415 Potužníková Adéla SJH0754 C SJH Jindřichův Hradec 13:21:00
7200907 Pipková Karolína LPU0756 B OK Lokomotiva Pardubice 13:24:00
336770 Vítková Hana SJI0750 C OK Jihlava 13:27:00
2096149 Petrásová Michaela LPU0680 B OK Lokomotiva Pardubice 13:30:00
2124751 Slavíková Eva CHT0652 C OOB SK Chrast 13:33:00
1421898 Dostálová Judita HCE0750 C TJ Hostivice 13:36:00
2801042 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 B TJ Růžená 13:39:00
2116487 Doleželová Vendula STA0751 C OK Střelka 13:42:00
D14B
4.20 km, 110 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2070812 Dvořáková Kateřina LPU0656 B OK Lokomotiva Pardubice 12:12:00
2057583 Licková Štěpánka LTU0452 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 12:16:00
2035744 Chvátilová Johana PHK0450 B OK 99 Hradec Králové 12:20:00
2102545 Vošahlíková Ema LPU0663 B OK Lokomotiva Pardubice 12:24:00
9201757 Kubáková Nela SJH0451 B SJH Jindřichův Hradec 12:28:00
2080908 Stoklasová Zuzana OSN0454 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 12:32:00
2119195 Paulová Pavlína CTB0551 C SK OB Chotěboř 12:36:00
2087684 Brožková Tereza KUO0451 B KOB Ústí nad Orlicí 12:40:00
2053586 Čapková Anna PHK0451 B OK 99 Hradec Králové 12:44:00
49805 Honzáková Lenka JHB0551 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 12:48:00
7208086 Kosobudová Anna VTA0551 B SC vebr-sport 12:52:00
436958 Pilná Klára OSN0452 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 12:56:00
426377 Komárková Jindra SJH0453 C SJH Jindřichův Hradec 13:00:00
2103273 Doudová Alžběta PHK0554 B OK 99 Hradec Králové 13:04:00
232975 Teringlová Vendula VCB0451 B OB České Budějovice 13:08:00
2025350 Cejpková Karolína SRK0552 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 13:12:00
2070811 Haasová Klára LPU0655 B OK Lokomotiva Pardubice 13:16:00
2056274 Metelková Michaela PHK0550 A OK 99 Hradec Králové 13:20:00
8663172 Novotná Jitka SJH0454 A SJH Jindřichův Hradec 13:24:00
2057578 Hošková Kateřina LTU0451 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 13:28:00
2059732 Srbová Michaela SJI0551 B OK Jihlava 13:32:00
8656602 Marečková Ema OSN0450 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 13:36:00
7210128 Blažková Veronika SJH0551 B SJH Jindřichův Hradec 13:40:00
9201626 Morávková Zuzana SRK0551 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 13:44:00
426387 Votíková Tereza VCB0454 C OB České Budějovice 13:48:00
2049520 Mrskočová Markéta LPU0553 B OK Lokomotiva Pardubice 13:52:00
2116453 Plachá Zita STA0551 C OK Střelka 13:56:00
416310 Janošíková Eva VCB0552 B OB České Budějovice 14:00:00
2056296 Neumannová Alžběta PHK0650 B OK 99 Hradec Králové 14:04:00
D16B
5.30 km, 130 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
439103 Šafaříková Lucie OPI0350 C Orientační sporty Písek 13:32:00
1421908 Kovářová Jana LPU0251 B OK Lokomotiva Pardubice 13:37:00
416215 Nešporová Marie TTR0351 C OOB Třebíč 13:42:00
2049526 Raková Petra SHK0251 B OK Slavia Hradec Králové 13:47:00
1396852 Dočkalová Klára SJI0250 B OK Jihlava 13:52:00
2102522 Bártová Adéla LPU0353 B OK Lokomotiva Pardubice 13:57:00
2087682 Horáková Veronika PHK0353 B OK 99 Hradec Králové 14:02:00
7207775 Slámová Taťána OSN0250 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 14:07:00
9102283 Starková Terezie CHT0251 B OOB SK Chrast 14:12:00
D18B
6.30 km, 190 m, 15 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2801050 Drábková Eliška TTR0151 C OOB Třebíč 12:33:00
7200905 Držková Berenika LPU0151 B OK Lokomotiva Pardubice 12:38:00
8884 Boháčová Anna CTB0051 B SK OB Chotěboř 12:43:00
2049549 Zimová Barbora SHK0151 B OK Slavia Hradec Králové 12:48:00
2075681 Hápová Petra PHK0051 B OK 99 Hradec Králové 12:53:00
2091516 Filipová Tereza SRK0050 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 12:58:00
7203325 Stoklasová Daniela OSN0055 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 13:03:00
8660596 Kosová Tereza SRK0151 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 13:08:00
2049516 Škorpíková Barbora LPU0060 B OK Lokomotiva Pardubice 13:13:00
8191119 Matějková Barbora SJC0156 B Sportcentrum Jičín 13:18:00
7201814 Vojtíšková Viktorie LPU0051 B OK Lokomotiva Pardubice 13:23:00
2091564 Kubíčková Iva KUO0153 B KOB Ústí nad Orlicí 13:28:00
2122276 Nováková Světlana NPA0151 B SK LOB Nová Paka 13:33:00
51970 Vacková Anna CHT0051 C OOB SK Chrast 13:38:00
2088199 Polanská Nelly PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 13:43:00
D20B
7.20 km, 130 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7207865 Dvořáková Klára CHT9852 C OOB SK Chrast 12:04:00
2082907 Barnetová Veronika LPU9952 B OK Lokomotiva Pardubice 12:09:00
D21B
9.20 km, 210 m, 19 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
515006 Kozáková Zdenka TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno 12:04:00
500267 Palasová Petra ZBM8658 C SK Žabovřesky Brno 12:14:00
2083378 Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 12:19:00
7208080 Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 12:24:00
515158 Křížová Lenka TTR8551 C OOB Třebíč 12:29:00
8651740 Fenclová Marta LPU7667 R OK Lokomotiva Pardubice 12:34:00
515412 Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 12:39:00
53127 Ondráčková Lucie CHT9254 C OOB SK Chrast 12:44:00
8656518 Benešová Jana CTB9452 C SK OB Chotěboř 12:49:00
8654917 Kavánková Iva TZL9753 R SKOB Zlín 12:54:00
981804 Vališová Martina OSN9696 R SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 12:59:00
2081369 Voborníková Alena CTB9451 E SK OB Chotěboř 13:04:00
D21C
8.20 km, 200 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52312 Binková Jana CHT8651 C OOB SK Chrast 13:44:00
7204508 Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 13:47:00
9536 Peremská Dana SRK9351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 13:50:00
981818 Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 13:53:00
4537 Kratochvílová Stanislava CHT8751 C OOB SK Chrast 13:56:00
7260027 Mazalová Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 13:59:00
232496 Urbanová Johana PZR9251 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 14:02:00
D21D
5.80 km, 120 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
53141 Kašparová Lucie CHT9652 C OOB SK Chrast 13:43:00
53615 Nesrovnalová Iveta JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 13:48:00
2109708 Moravčíková Hana CHT9751 C OOB SK Chrast 13:53:00
53640 Hejtmánková Kateřina TAP8462 C KOB Tretra Praha 13:58:00
0 Drobná Markéta CHT7651 C OOB SK Chrast 14:03:00
4329 Vacková Petra CHT7852 C OOB SK Chrast 14:08:00
D35B
8.20 km, 200 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2118499 Kárníková Kamila LPU8153 C OK Lokomotiva Pardubice 12:54:00
7207872 Zoulíková Iveta CHT8052 C OOB SK Chrast 12:59:00
410784 Haasová Renata LPU7960 C OK Lokomotiva Pardubice 13:04:00
2800313 Křížová Lenka KRL7951 C Kometa Kralovice 13:09:00
515504 Korecká Lenka CHT8053 C OOB SK Chrast 13:14:00
2104588 Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 13:19:00
2230 Kroupa Diana TTR8156 C OOB Třebíč 13:24:00
D35C
6.90 km, 140 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2103783 Brychtová Zuzana JHB8053 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 14:00:00
232740 Mokrá Regina ABM6854 C KOB ALFA Brno 14:03:00
232874 Klusáčková Lenka CTB8051 C SK OB Chotěboř 14:06:00
52175 Krejsová Martina CHT8152 C OOB SK Chrast 14:09:00
52670 Smětáková Ivana HLV8153 C KČT - OB Holešov 14:12:00
7207340 Honzáková Jana JHB7753 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 14:15:00
51836 Paulová Hana CTB7851 C SK OB Chotěboř 14:18:00
4673 Palátová Lenka TTR7551 C OOB Třebíč 14:21:00
2082926 Šťastná Lenka CTB8351 C SK OB Chotěboř 14:27:00
D40B
6.90 km, 140 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7749 Pelcová Pavla CST7454 C OB Strakonice 12:00:00
2113481 Potužníková Eva SJH7652 C SJH Jindřichův Hradec 12:05:00
2053587 Čapková Petra PHK7850 C OK 99 Hradec Králové 12:10:00
2096120 Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 12:15:00
207837 Kurfürstová Magdalena FSP7852 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:20:00
889272 Švíglerová Pavla LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice 12:25:00
7207874 Nováková Jana 81C7450 Cirkus Čakovice 12:30:00
52113 Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 12:35:00
8303001 Fukátková Miroslava VIC7658 C OB Vizovice 12:40:00
9430 Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 12:45:00
2011834 Šunková Karolína LOU7550 C SK Moravan Louňovice 12:50:00
8660908 Nováková Alena KRE7450 C OOB TJ Sokol Křemže 12:55:00
2057595 Licková Dana LTU7350 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 13:00:00
887160 Brožková Květa KUO7451 C KOB Ústí nad Orlicí 13:05:00
2035734 Krpatová Zuzana LPU7558 C OK Lokomotiva Pardubice 13:10:00
2035147 Beranová Jana SJH7851 C SJH Jindřichův Hradec 13:15:00
426399 Janošíková Olga VCB7552 C OB České Budějovice 13:20:00
9796 Zemánková Eva SRK7452 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 13:25:00
2049512 Mrskočová Dana LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice 13:30:00
9690219 Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 13:35:00
1413977 Samková Renáta PHK7456 C OK 99 Hradec Králové 13:40:00
2103763 Zámečníková Jitka 3VX7450 Zámečníci 13:45:00
D45B
5.80 km, 120 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
426396 Gottfriedová Marcela VCB7055 C OB České Budějovice 12:21:00
9201630 Demlová Jitka LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice 12:26:00
7201756 Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 12:31:00
9101705 Hudečková Helena VTA6951 C SC vebr-sport 12:36:00
2049550 Pipková Táňa LPU7156 C OK Lokomotiva Pardubice 12:41:00
7207876 Dulovcová Marie KRE7051 C OOB TJ Sokol Křemže 12:46:00
9316 Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 12:51:00
53489 Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 12:56:00
9101672 Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 13:01:00
2057594 Lazáková Šárka LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 13:06:00
8660905 Koberová Lenka LPU6954 C OK Lokomotiva Pardubice 13:11:00
426341 Votíková Monika VCB7254 C OB České Budějovice 13:16:00
52242 Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 13:21:00
52582 Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 13:26:00
8660597 Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 13:31:00
8660598 Horáková Jindra LPU6854 C OK Lokomotiva Pardubice 13:36:00
D45C
5.40 km, 120 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
416013 Muselíková Vladislava ABM7051 KOB ALFA Brno 12:17:00
53603 Janíčková Jitka OSN7356 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 12:22:00
9606 Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 12:27:00
410374 Suková Renata PZR7352 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 12:32:00
2032169 Kašparová Ivana UOL6951 C SOB Olomouc 12:37:00
230664 Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 12:42:00
8006654 Wurzelová Dana OSN6654 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 12:47:00
438601 Doleželová Iva PZR7171 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 12:52:00
9802 Langrová Monika SHK7251 C OK Slavia Hradec Králové 12:57:00
332950 Odehnalová Kamila ABM7052 C KOB ALFA Brno 13:02:00
331257 Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 13:07:00
2075659 Nechutová Alena PZR6969 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 13:12:00
53288 Lukášová Lenka TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno 13:17:00
2080977 Voborníková Eva CTB6851 C SK OB Chotěboř 13:22:00
2090840 Hojná Tereza SJH6951 C SJH Jindřichův Hradec 13:27:00
D50B
5.40 km, 120 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7201808 Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 12:02:00
D55B
4.60 km, 120 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
53238 Potěšilová Vladimíra VBM5655 C VSK Mendelu Brno 12:01:00
2085638 Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 12:06:00
2102552 Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 12:11:00
53306 Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 12:16:00
51413 Kovaříčková Darja KRE6352 C OOB TJ Sokol Křemže 12:21:00
2109765 Lehárová Iva LPU6152 C OK Lokomotiva Pardubice 12:26:00
682079 Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 12:31:00
51412 Troupová Vladěna KRE6351 C OOB TJ Sokol Křemže 12:36:00
D55C
4.30 km, 100 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52237 Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 12:46:00
9535 Peremská Dana SRK6351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 12:49:00
49601 Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 12:52:00
51897 Jansová Alena CHT5852 C OOB SK Chrast 12:55:00
52361 Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 12:58:00
303944 Klusáčková Jitka TTR6152 C OOB Třebíč 13:01:00
D60B
4.30 km, 100 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52184 Pokorná Eva TCB5751 C SK Technik České Budějovice 12:01:00
9107 Fejlková Alice SHK5351 C OK Slavia Hradec Králové 12:06:00
2125366 Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 12:11:00
7205030 Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 12:16:00
2060217 Kalibánová Jiřina NPA5351 C SK LOB Nová Paka 12:21:00
53725 Hejzlarová Vladimíra VCB5651 C OB České Budějovice 12:26:00
888601 Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 12:31:00
D65B
3.60 km, 75 m, 8 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
436429 Kellnerová Stanislava LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice 13:31:00
D65C
3.60 km, 100 m, 8 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2102564 Oulická Hana TRT5350 C KOS Třešť 12:24:00
232900 Podhorská Věra SJI5252 C OK Jihlava 12:27:00
301209 Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 12:30:00
52253 Orálková Libuše TTR5351 C OOB Třebíč 12:33:00
D70B
3.60 km, 100 m, 8 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9247 Kubíková Květa LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 12:04:00
2058517 Kutáčková Stanislava LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 12:09:00
D75B
3.40 km, 100 m, 8 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9576 Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 13:43:00
H10N
3.80 km, 70 m, 8 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
49695 Muselík Mikuláš ABM0903 KOB ALFA Brno 12:40:00
2119198 Novák Tobiáš CTB1103 C SK OB Chotěboř 12:43:00
336789 Nouza Vítek SJH1104 C SJH Jindřichův Hradec 12:46:00
887165 Gregor Marek CTB0901 C SK OB Chotěboř 12:49:00
2088209 Kopenec Šimon SJH1002 C SJH Jindřichův Hradec 12:52:00
0 Kopecký Vojtěch CHT1001 C OOB SK Chrast 12:55:00
331401 Janošík Ivan VCB1002 C OB České Budějovice 12:58:00
2079509 Míchal Jakub SJH1001 C SJH Jindřichův Hradec 13:01:00
2104593 Minařík Josef VCB0903 C OB České Budějovice 13:04:00
2087631 Strejček František TBM1120 C KOS TJ Tesla Brno 13:07:00
H10C
2.10 km, 70 m, 7 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2111816 Klusáček Mikuláš CTB0902 C SK OB Chotěboř 12:02:00
681891 Jelínek Vít SJH0804 C SJH Jindřichův Hradec 12:05:00
126 Šimon Eduard PZR0800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 12:08:00
52969 Prášil Adam SJI0901 C OK Jihlava 12:11:00
2096212 Blažek Vojtěch SJH1003 C SJH Jindřichův Hradec 12:14:00
2113416 Dočkal Matouš SJI0900 C OK Jihlava 12:17:00
2049542 Kárník Štěpán LPU1002 C OK Lokomotiva Pardubice 12:20:00
2103300 Venhoda Lukáš SJI0801 C OK Jihlava 12:23:00
9616 Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 12:26:00
2125311 Jirků Ondřej SJI0904 C OK Jihlava 12:29:00
2801030 Hofhanzl Antonín RUZ0902 C TJ Růžená 12:32:00
232322 Prášil Šimon TTR0901 C OOB Třebíč 12:35:00
2067961 Beran Antonín SJH1101 C SJH Jindřichův Hradec 12:38:00
2129213 Černý Petr SJI0905 C OK Jihlava 12:41:00
2011808 Franc Kryštof TBM0817 KOS TJ Tesla Brno 12:44:00
2103731 Rychtárik Tadeáš SJH0901 C SJH Jindřichův Hradec 12:47:00
682374 Vítek Vojtěch CHT0801 C OOB SK Chrast 12:50:00
220398 Libra Matyáš PZR0900 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 12:53:00
2096234 Sviták Václav SJH0801 C SJH Jindřichův Hradec 12:56:00
232607 Frosch Vítek LPU0801 C OK Lokomotiva Pardubice 12:59:00
2103778 Hájek Štěpán TBM0804 C KOS TJ Tesla Brno 13:02:00
2090857 Kříž Matěj KAM0900 C OK Kamenice 13:05:00
2067212 Doušek Vilém TBM0904 C KOS TJ Tesla Brno 13:08:00
H12C
4.10 km, 90 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
232730 Ptáček Jonáš TBM0717 B KOS TJ Tesla Brno 12:30:00
2103289 Kutáček Ondřej LTU0700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 12:33:00
0 Dejnožka Matěj CHT0701 C OOB SK Chrast 12:36:00
2059733 Srb Vladimír SJI0701 B OK Jihlava 12:39:00
51330 Pelc Tadeáš CST0601 B OB Strakonice 12:42:00
2067945 Husák Ondřej SLA0600 B SKOB Slaný 12:45:00
2088727 Horák Filip PHK0701 B OK 99 Hradec Králové 12:48:00
2081396 Novák Matyáš CTB0601 B SK OB Chotěboř 12:51:00
2121888 Coufal Petr SJI0703 C OK Jihlava 12:54:00
8663132 Parkan Tomáš SJH0803 C SJH Jindřichův Hradec 12:57:00
49484 Sikora Jan TZL0707 C SKOB Zlín 13:00:00
410702 Urválek Jan TBM0707 B KOS TJ Tesla Brno 13:03:00
8662336 Blažek Cyril SJH0701 B SJH Jindřichův Hradec 13:06:00
2084938 Palát Přemek TTR0601 C OOB Třebíč 13:09:00
232980 Teringl Vojtěch VCB0702 B OB České Budějovice 13:12:00
2103270 Flos Tomáš LPU0633 C OK Lokomotiva Pardubice 13:15:00
2121882 Knap Jakub PZR0701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 13:18:00
2127589 Prášil Jakub SJI0702 C OK Jihlava 13:21:00
436450 Pobuda Jan SJH0603 C SJH Jindřichův Hradec 13:24:00
52966 Jirků František SJI0600 B OK Jihlava 13:27:00
53142 Červinka Adam OSN0707 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 13:30:00
H14B
5.00 km, 110 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8706 Pařízek Petr PZR0504 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 12:02:00
2113360 Jelínek Filip RUZ0500 B TJ Růžená 12:05:00
2122280 Choutka Matěj NPA0402 B SK LOB Nová Paka 12:08:00
2085645 Stohanzl Patrik LPU0510 B OK Lokomotiva Pardubice 12:11:00
2049527 Rak Tomáš SHK0400 B OK Slavia Hradec Králové 12:14:00
2126366 Orany Vojtěch SJI0401 B OK Jihlava 12:17:00
7260020 Málek David PHK0504 B OK 99 Hradec Králové 12:20:00
420435 Dundáček Karel SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec 12:23:00
7207356 Morávek Martin SRK0503 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 12:26:00
7207895 Typlt Tomáš NPA0406 B SK LOB Nová Paka 12:29:00
1400421 Dohnálek Tomáš SHK0403 B OK Slavia Hradec Králové 12:32:00
9636 Doucha Martin SNA0501 B TJ START Náchod 12:35:00
2122282 Pavelec Matěj NPA0501 B SK LOB Nová Paka 12:38:00
2082901 Kurka Jaroslav SHK0501 B OK Slavia Hradec Králové 12:41:00
2073740 Neumann Matěj PHK0400 A OK 99 Hradec Králové 12:44:00
8656502 Štichhauer Daniel LPU0405 B OK Lokomotiva Pardubice 12:47:00
7210119 Černík Adam SHK0404 B OK Slavia Hradec Králové 12:50:00
2057589 Pirožek Vojtěch LTU0400 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 12:53:00
2092373 Cícha Václav TTR0401 C OOB Třebíč 12:56:00
2080831 Hendrych Vít SJI0601 B OK Jihlava 12:59:00
2035735 Pompach Lukáš PHK0500 B OK 99 Hradec Králové 13:02:00
2125372 Venhauer Vojtěch SJI0505 B OK Jihlava 13:05:00
995847 Nešpor Jiří TTR0502 B OOB Třebíč 13:08:00
2073745 Kodytek Adam SHK0402 B OK Slavia Hradec Králové 13:11:00
2061841 Vítek Matěj SJI0500 B OK Jihlava 13:14:00
2057590 Lazák Jan LTU0500 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 13:17:00
2027229 Šeps Daniel SRK0504 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 13:20:00
8656543 Haas Filip LPU0401 A OK Lokomotiva Pardubice 13:23:00
2122275 Fajfer Filip NPA0401 B SK LOB Nová Paka 13:26:00
8656545 Krpata Michal LPU0403 A OK Lokomotiva Pardubice 13:29:00
2057587 Šedivka Pavel LTU0401 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 13:32:00
2127613 Šíma Matěj CHT0502 C OOB SK Chrast 13:35:00
2113419 Nouza Michal SJH0505 B SJH Jindřichův Hradec 13:38:00
2080972 Čermák Martin PHK0502 B OK 99 Hradec Králové 13:41:00
2096259 Potužník Viktor SJH0504 C SJH Jindřichův Hradec 13:44:00
51771 Prášil Tomáš TTR0501 B OOB Třebíč 13:47:00
436432 Pelc Matyáš CST0401 B OB Strakonice 13:50:00
2122278 Novák Stanislav NPA0404 B SK LOB Nová Paka 13:53:00
7200597 Kolář Šimon SHK0405 B OK Slavia Hradec Králové 13:56:00
2067939 Vacek František CHT0501 C OOB SK Chrast 13:59:00
H16B
7.30 km, 190 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
232602 Fejfar Lukáš LPU0310 B OK Lokomotiva Pardubice 13:04:00
232348 Sitař Miroslav PZR0205 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 13:09:00
4538 Palát Bohuslav TTR0201 B OOB Třebíč 13:14:00
1425359 Pařízek Jan PZR0011 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 13:19:00
2099490 Jelínek Kryštof RUZ0301 B TJ Růžená 13:24:00
2057588 Šitina Tomáš LTU0300 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 13:29:00
2091541 Flegl Martin SRK0300 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 13:34:00
8660920 Novák Jakub KRE0201 B OOB TJ Sokol Křemže 13:39:00
8654896 Mrskoč Marek LPU0205 B OK Lokomotiva Pardubice 13:44:00
2126352 Venhoda Matěj SJI0301 B OK Jihlava 13:49:00
7210239 Kouba Marek VTA0202 C SC vebr-sport 13:54:00
2091559 Vališ Jan LPU0210 C OK Lokomotiva Pardubice 13:59:00
7206348 Tichý Lubomír SHK0303 B OK Slavia Hradec Králové 14:04:00
2080961 Tkáč Juraj SJI0200 B OK Jihlava 14:09:00
436440 Pobuda Vojtěch SJH0302 B SJH Jindřichův Hradec 14:14:00
7208077 Šišma Vojtěch LPU0204 B OK Lokomotiva Pardubice 14:19:00
H18B
9.20 km, 140 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
426392 Gottfried Adam VCB0005 B OB České Budějovice 12:51:00
7207030 Porkert Jan SHK0100 B OK Slavia Hradec Králové 12:56:00
8656629 Samek Tomáš PHK0001 A OK 99 Hradec Králové 13:01:00
51179 Langr Jan SHK0101 B OK Slavia Hradec Králové 13:06:00
2800321 Cícha Matěj TTR0102 B OOB Třebíč 13:11:00
8656505 Paleček Ondřej LPU0105 A OK Lokomotiva Pardubice 13:16:00
2035149 Urban Michal KUO0001 B KOB Ústí nad Orlicí 13:21:00
331357 Nosek Jakub SJH0002 B SJH Jindřichův Hradec 13:26:00
2057577 Šitina Jakub LTU0001 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 13:31:00
2051522 Koditek Jonáš KUO0101 B KOB Ústí nad Orlicí 13:36:00
8499900 Karásek Matěj SJC0001 B Sportcentrum Jičín 13:41:00
2052352 Poláček Tomáš PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 13:46:00
426391 Mikuláš Jan VCB0103 C OB České Budějovice 13:51:00
442888 Veselý Vojtěch SJH0001 B SJH Jindřichův Hradec 13:56:00
H20B
10.10 km, 230 m, 21 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1413712 Žanda Jan CTB9901 B SK OB Chotěboř 13:44:00
7201758 Šklíba Michal SRK9900 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 13:49:00
7200364 Kafka Matěj SJI9903 B OK Jihlava 13:54:00
436413 Sabol Josef CTB9902 A SK OB Chotěboř 13:59:00
2025379 Žák Jan LPU9802 B OK Lokomotiva Pardubice 14:04:00
H21B
14.00 km, 270 m, 26 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
886814 Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB ALFA Brno 12:01:00
7207858 Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 12:05:00
2113365 Blažek Zdeněk SJH7601 C SJH Jindřichův Hradec 12:09:00
8656563 Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 12:13:00
1400447 Jurica Jan LPU9611 C OK Lokomotiva Pardubice 12:17:00
7210808 Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 12:21:00
2011839 Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 12:25:00
301360 Korecký Miroslav CHT7901 C OOB SK Chrast 12:29:00
7203321 Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 12:33:00
8663150 Krejsa Jan CHT8701 C OOB SK Chrast 12:37:00
720921 Fučík Karel VBM7246 C VSK Mendelu Brno 12:41:00
515193 Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 12:45:00
8422248 Zbranek Roman TZL8808 R SKOB Zlín 12:53:00
515484 Vébr Jiří VTA6901 C SC vebr-sport 12:57:00
8655470 Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 13:01:00
889316 Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 13:05:00
53145 Klvaňa Milan CHT7500 C OOB SK Chrast 13:09:00
7260014 Novák Pavel CTB7001 C SK OB Chotěboř 13:13:00
515192 Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 13:17:00
9930517 Kamenický Tobiáš OSN9339 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 13:21:00
2121756 Gregor Martin CTB7701 C SK OB Chotěboř 13:25:00
2079508 Nouza Petr ml. SJH9300 C SJH Jindřichův Hradec 13:29:00
2032186 Míča Tomáš LPU9707 C OK Lokomotiva Pardubice 13:33:00
8662283 Komárek Arnošt SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec 13:37:00
52168 Martinec Petr CHT8502 C OOB SK Chrast 13:41:00
8651708 Kamenický Jeroným OSN9549 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 13:45:00
51999 Vítek Pavel CHT7501 C OOB SK Chrast 13:49:00
7209655 Ptáček Martin SRK9509 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 13:53:00
2082923 Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 13:57:00
515009 Kozák Osvald TBM8201 C KOS TJ Tesla Brno 14:01:00
7202896 Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 14:05:00
2083358 Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno 14:09:00
H21C
11.30 km, 260 m, 21 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
515159 Kříž Lukáš TTR8201 C OOB Třebíč 12:52:00
9337 Hovorka Jan LPU7907 C OK Lokomotiva Pardubice 12:57:00
7300171 Culka Josef JHB8607 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 13:02:00
53700 Novohradský Petr PZR8903 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 13:07:00
52333 Chaloupka Martin CHT7301 C OOB SK Chrast 13:12:00
8008111 Krmaš Václav SRK8001 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 13:17:00
53168 Hybeš David CHT9903 C OOB SK Chrast 13:22:00
2088721 Lehár Adam LPU9114 C OK Lokomotiva Pardubice 13:27:00
4630 Nesrovnal Jaroslav JHB8305 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 13:32:00
49824 Hladílek Jan PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 13:37:00
7207628 Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast 13:42:00
H21D
9.60 km, 200 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
442870 Pobuda Michal SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec 13:57:00
920682 Novák Jakub NNN Neregistrovaní 14:00:00
2111811 Pecka Lukáš HLV7707 C KČT - OB Holešov 14:06:00
331797 Peřinka Šimon BBM9700 C BETA URSUS Orienteering 14:09:00
232483 Skryja Ondřej PZR9502 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 14:12:00
4678 Hanousek Martin CTB7910 C SK OB Chotěboř 14:15:00
H35B
10.40 km, 220 m, 18 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9269 Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 12:02:00
7203457 Vávra Jaroslav LPU7308 C OK Lokomotiva Pardubice 12:07:00
8636191 Fukátko Jan LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice 12:12:00
980350 Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 12:17:00
9201841 Kárník Jan LPU7811 C OK Lokomotiva Pardubice 12:22:00
53174 Červinka Jan OSN8002 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 12:27:00
H35C
10.20 km, 240 m, 19 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2087711 Šťastný Karel CTB7901 C SK OB Chotěboř 13:15:00
232736 Mokrý Jan ABM6611 C KOB ALFA Brno 13:18:00
2096231 Míchal Jiří SJH7802 C SJH Jindřichův Hradec 13:21:00
2112763 Adam Aleš TRT8100 C KOS Třešť 13:24:00
442847 Veselý Oldřich SJH7101 C SJH Jindřichův Hradec 13:27:00
1232505 Sláma Jaroslav OSN6901 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 13:30:00
2092381 Cícha Radek TTR7503 C OOB Třebíč 13:33:00
2118480 Běloušek Pavel CTB7602 C SK OB Chotěboř 13:36:00
436407 Rychtárik Ladislav SJH8001 C SJH Jindřichův Hradec 13:39:00
301340 Leksa Robert CHT8002 C OOB SK Chrast 13:42:00
53272 Strejček Petr TBM7228 C KOS TJ Tesla Brno 13:45:00
53500 Čermák Marek RUZ0001 TJ Růžená 13:48:00
53269 Hájek Ondřej TBM7511 C KOS TJ Tesla Brno 13:51:00
7205015 Věžník Roman TTR7901 C OOB Třebíč 13:54:00
232875 Klusáček Luděk CTB7803 C SK OB Chotěboř 13:57:00
H40B
10.20 km, 240 m, 19 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9306 Stoklasa Radek OSN7500 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 12:00:00
7205005 Šunka Jan LOU7600 C SK Moravan Louňovice 12:05:00
2025376 Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 12:10:00
1700083 Netopil Libor VAM7401 C OOB Vamberk 12:15:00
2051486 Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 12:20:00
2801021 Kříž Dušan KRL7800 C Kometa Kralovice 12:25:00
2134254 Novák Pavel 81C7500 Cirkus Čakovice 12:30:00
434828 Šafařík Ivo OPI7402 C Orientační sporty Písek 12:35:00
207827 Kurfürst Pavel FSP7400 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:40:00
2103261 Stohanzl Jan LPU7600 C OK Lokomotiva Pardubice 12:45:00
416301 Janošík Radek VCB7402 C OB České Budějovice 12:50:00
2113492 Potužník Martin SJH7705 C SJH Jindřichův Hradec 12:55:00
5296 Doležel Tomáš STA7701 C OK Střelka 13:00:00
H45B
9.00 km, 200 m, 18 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51557 Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 13:02:00
2049537 Kolář Viktor SHK7300 C OK Slavia Hradec Králové 13:07:00
2091562 Vališ Jan LPU7104 C OK Lokomotiva Pardubice 13:12:00
2801012 Zámečník Pavel 3VX7200 Zámečníci 13:17:00
2131192 Kheil Radim PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská 13:22:00
920653 Brožek Tomáš KUO6902 C KOB Ústí nad Orlicí 13:27:00
9230 Fencl Petr LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice 13:32:00
336717 Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové 13:37:00
515069 Princ David TCB6901 C SK Technik České Budějovice 13:42:00
8651725 Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 13:47:00
2057593 Lazák Jan LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 13:52:00
H45C
7.90 km, 160 m, 17 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52009 Gross Michal ABM6946 KOB ALFA Brno 12:46:00
1417262 Strnad Pavel HCE7100 C TJ Hostivice 12:49:00
7209351 Doubek Petr SLA7000 C SKOB Slaný 12:52:00
336790 Dundáček Milan SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec 12:55:00
2058529 Metelka Pavel PHK6800 C OK 99 Hradec Králové 12:58:00
53296 Urválek Jiří TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno 13:01:00
434831 Trojan Jiří SJH6601 C SJH Jindřichův Hradec 13:04:00
49811 Nechuta Milan PZR7007 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 13:07:00
8656643 Parkan Jiří SJH6801 C SJH Jindřichův Hradec 13:10:00
442867 Jirous Jiří TAP7201 C KOB Tretra Praha 13:13:00
995874 Hojný Jaroslav SJH7002 C SJH Jindřichův Hradec 13:16:00
4634 Vacek František CHT7001 C OOB SK Chrast 13:19:00
2020730 Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 13:22:00
410394 Suk Marek PZR6701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 13:25:00
2067992 Novotný Petr 5CZ7300 Dukla Blansko 13:28:00
995977 Vala Fred 13:31:00
H50B
7.90 km, 160 m, 17 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7260028 Žanda Jan CTB6701 C SK OB Chotěboř 12:01:00
2801047 Drábek Petr TTR6701 C OOB Třebíč 12:06:00
2079498 Nouza Petr SJH6501 C SJH Jindřichův Hradec 12:11:00
8044 Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 12:16:00
9531 Langr Jan SHK6701 C OK Slavia Hradec Králové 12:21:00
2085618 Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 12:26:00
2079504 Novotný Petr SJH6502 C SJH Jindřichův Hradec 12:31:00
H55B
7.30 km, 140 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51406 Blabla Zdeněk PCB5901 C SKP České Budějovice 12:03:00
8006005 Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 12:08:00
9653 Fencl Jiří LPU6301 C OK Lokomotiva Pardubice 12:13:00
8663162 Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 12:18:00
232492 Skryja Bořivoj PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 12:23:00
7201772 Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 12:28:00
2108909 Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 12:33:00
H55C
6.30 km, 145 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8812 Jalový Jaroslav RBK5719 C SK Radioklub Blansko 13:00:00
51953 Matras Jaroslav CHT5301 C OOB SK Chrast 13:03:00
995881 Hrstka Vladislav JHB5702 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 13:06:00
52252 Orálek Miroslav TTR5201 C OOB Třebíč 13:09:00
52078 Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 13:12:00
232747 Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 13:15:00
2087637 Bauer Emil VBM4410 C VSK Mendelu Brno 13:18:00
442873 Nosek Vladimír SJH5901 C SJH Jindřichův Hradec 13:21:00
2121884 Pařízek Miloš PZR7701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 13:24:00
331118 Romanovský Alois SJH6101 C SJH Jindřichův Hradec 13:27:00
2103756 Klusáček Martin TTR5601 C OOB Třebíč 13:30:00
8011 Černík Zdeněk OSN6025 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 13:33:00
7510216 Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 13:36:00
51951 Zlesák Milan CHT5101 C OOB SK Chrast 13:39:00
52235 Sysel Svatobor TTR6202 C OOB Třebíč 13:42:00
51948 Vítek Josef CHT4802 C OOB SK Chrast 13:45:00
232741 Novohradský Jan PZR5309 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 13:48:00
53237 Potěšil Václav VBM5613 C VSK Mendelu Brno 13:51:00
H60B
6.30 km, 145 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
301648 Hausvater Karel SHK5801 C OK Slavia Hradec Králové 12:00:00
51105 Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 12:05:00
53728 Hejzlar Josef VCB5601 C OB České Budějovice 12:10:00
7202881 Souček Pavel PHK5503 C OK 99 Hradec Králové 12:15:00
7207852 Vícha Vladimír LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice 12:20:00
2102525 Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 12:25:00
8116117 Hones Sepp 26A5400 HSV Ried 12:30:00
410797 Gazdačko Milan SHK5702 C OK Slavia Hradec Králové 12:35:00
7885 Hájek Jan MAS5401 C KČT Aš 12:40:00
7209359 Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 12:45:00
H65B
5.40 km, 130 m, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2059741 Kalibán Jaroslav NPA5101 C SK LOB Nová Paka 12:03:00
H65C
4.40 km, 100 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52323 Vodrážka Oldřich CHT4701 C OOB SK Chrast 13:30:00
51989 Blecha Ladislav TRT5100 C KOS Třešť 13:35:00
51949 Starka František CHT4801 C OOB SK Chrast 13:40:00
H70B
4.40 km, 100 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2023807 Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 12:50:00
53305 Dokoupil Vladimír VBM4806 C VSK Mendelu Brno 12:55:00
443103 Šafařík Bedřich OPI4600 C Orientační sporty Písek 13:00:00
9256 Fridrich Jaroslav LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice 13:05:00
2102807 Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 13:10:00
9798 Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 13:15:00
H75B
4.00 km, 105 m, 8 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2083416 Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 13:13:00
9200531 Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 13:18:00
51410 Bouček Václav OCB4101 C OC České Budějovice 13:23:00
HDR
3.80 km, 70 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Brychtová Lucie JHB1352 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 12:00:00
51663 Gregorová Magdalena CTB1151 C SK OB Chotěboř 12:00:00
51830 Šťastný Antonín CTB1101 C SK OB Chotěboř 12:00:00
51838 Šťastný Vilém CTB1301 C SK OB Chotěboř 12:00:00
52178 Fukátko Václav LPU1302 C OK Lokomotiva Pardubice 12:00:00
52330 Palas Tomáš SJC1501 Sportcentrum Jičín 12:00:00
53240 Ptáčková Lucie TBM1372 KOS TJ Tesla Brno 12:00:00
230663 Hájek Vojtěch TBM1201 C KOS TJ Tesla Brno 12:00:00
301356 Kubáková Laura SJH1550 C SJH Jindřichův Hradec 12:00:00
331439 Svitáková Ludmila SJH1152 C SJH Jindřichův Hradec 12:00:00
681884 Jelínková Anna SJH1252 C SJH Jindřichův Hradec 12:00:00
920672 Kárníková Alžběta LPU1354 C OK Lokomotiva Pardubice 12:00:00
2011801 Eliáš Vojta 9XX1500 neregistrovaní Na kopci 12:00:00
2011815 Novák Jakub 81C0801 Cirkus Čakovice 12:00:00
2011823 Šunka Hubert LOU1200 C SK Moravan Louňovice 12:00:00
2011836 Šunková Sára LOU1051 C SK Moravan Louňovice 12:00:00
2081379 Teringlová Veronika VCB1251 C OB České Budějovice 12:00:00
2102866 Martinec Eduard CHT1202 C OOB SK Chrast 12:00:00
2103754 Rychtárik Jáchym SJH1201 C SJH Jindřichův Hradec 12:00:00
2104594 Minařík František VCB1103 C OB České Budějovice 12:00:00
2113412 Běloušek Matěj CTB1202 C SK OB Chotěboř 12:00:00
2113497 Dočkal Prokop SJI1201 C OK Jihlava 12:00:00
2115150 Věžník Roman TTR1111 C OOB Třebíč 12:00:00
2115740 Holata Vojtěch TAP1300 C KOB Tretra Praha 12:00:00
2116494 Doleželová Jolana STA1151 C OK Střelka 12:00:00
2118463 Hübner Václav CTB1102 C SK OB Chotěboř 12:00:00
2118501 Rychtáriková Sofie SJH1551 C SJH Jindřichův Hradec 12:00:00
2120639 Klusáčková Dorota CTB1152 C SK OB Chotěboř 12:00:00
2126397 Dostálová Rebeka HCE1150 C TJ Hostivice 12:00:00
2134303 Korecký Radan CHT1401 C OOB SK Chrast 12:00:00
7207853 Korecká Eva CHT1054 C OOB SK Chrast 12:00:00
P
3.10 km, 95 m, 8 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Korberová Lenka JHB8452 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 12:00:00
8699 Knap Miroslav PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 12:00:00
53149 Pařízková Kateřina PZR7951 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 12:00:00
53154 Stoklasová Markéta OSN7555 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 12:00:00
336772 Kubák Martin ml. SJH9902 C SJH Jindřichův Hradec 12:00:00
339558 Žandová Hana CTB7052 C SK OB Chotěboř 12:00:00
416348 Bouček Jakub OCB9501 C OC České Budějovice 12:00:00
426378 Husáková Petra SLA7452 C SKOB Slaný 12:00:00
436415 Běloušková Ilona CTB8053 C SK OB Chotěboř 12:00:00
442882 Hojná Eliška SJH0052 A SJH Jindřichův Hradec 12:00:00
2011802 Eliášová Kateřina 9XX0150 neregistrovaní Na kopci 12:00:00
2011841 Zavadilová Leona VCB7399 OB České Budějovice 12:00:00
2067966 Holata Radek TAP8100 C KOB Tretra Praha 12:00:00
2070813 Štichhauerová Kateřina LPU7468 C OK Lokomotiva Pardubice 12:00:00
2070847 Málek Lukáš PHK7606 C OK 99 Hradec Králové 12:00:00
2073741 Pšenička Miloslav TCB6101 C SK Technik České Budějovice 12:00:00
2083409 Klíčová Kateřina TBM7658 C KOS TJ Tesla Brno 12:00:00
2108870 Buráňová Hana 9MX7050 BzB 12:00:00
2113478 Nouzová Alena SJH7151 C SJH Jindřichův Hradec 12:00:00
2113504 Strnadová Anna HCE0051 C TJ Hostivice 12:00:00
2120621 Nováková Hana CTB7551 SK OB Chotěboř 12:00:00
2127637 Buráň Zdeněk 9MX5800 BzB 12:00:00
2134300 Bielinová Petra 9XX7700 neregistrovaní Na kopci 12:00:00