Logo

Startovka závodu: PLŽ - 3.kolo JIL

Datum:
30.05.2017
Místo konání:
Pecka
Pořadatel:
JIL - OK Jilemnice
Mapa:
Kazabrud 1:10000
Ředitel závodu:
Vlastník Zdeněk - R3
Hlavní rozhodčí:
Malý Aleš - R3
Stavitel tratí:
Malý Aleš - R3
Kategorie:
D10     D12     D14     H10     H12     H14     T4     T6    

D10 (započteno závodů:0), 1.51 km, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:31:00 Pešanová Emma LTU0850 2057585 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:33:00 Melicharová Agáta PEN 49998 OK RECO Sport
16:35:00 Suchardová Ella JIL0951 425538 C OK Jilemnice
16:37:00 Havrdová Selina SJC0950 2102076 C Sportcentrum Jičín
16:39:00 Vondrová Adélka LTU1350 2103286 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:41:00 Hamáčková Šárka STH0852 410777 C SK Studenec
16:43:00 Holohlavská Anna JIL0753 2096122 C OK Jilemnice
16:45:00 Pavlová Karolína STH0752 303925 C SK Studenec
16:47:00 Šnokhousová Johanka SJC0851 4288 C Sportcentrum Jičín
16:49:00 Malá Anežka JIL0751 9099 C OK Jilemnice
16:51:00 Havrdová Sheila SJC0750 2102075 C Sportcentrum Jičín
16:53:00 Čivrná Eliška VRL0851 2045230 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:55:00 Vltavská Eliška SJC0850 2114998 C Sportcentrum Jičín
16:57:00 Hamáčková Táňa STH0754 0 C SK Studenec
16:59:00 Bartošová Štěpánka HOR0850 0 C TJ Jiskra Hořice
17:01:00 Jakubcová Karolína SJC1050 2112770 C Sportcentrum Jičín
17:03:00 Hanušová Markéta VRL0852 2085588 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:05:00 Chrástová Barbora STH0851 9050 C SK Studenec
17:07:00 Vakant 0
17:09:00 Vakant 0
17:11:00 Vakant 0

D12 (započteno závodů:0), 1.69 km, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:32:00 Kejvalová Radka SJC0552 2102078 C Sportcentrum Jičín
16:35:00 Matěásková Šárka JIL0551 2078451 B OK Jilemnice
16:38:00 Štefanová Markéta STH0550 7204983 B SK Studenec
16:41:00 Kovaříková Daniela SJC0651 2102085 C Sportcentrum Jičín
16:44:00 Holohlavská Ema JIL0652 2096121 C OK Jilemnice
16:47:00 Chrástová Magdaléna STH0551 7204976 B SK Studenec
16:50:00 Malínská Nela SJC0650 2114997 C Sportcentrum Jičín
16:53:00 Votočková Amélie JIL0750 426360 C OK Jilemnice
16:56:00 Pešanová Valerie LTU0650 2057582 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:59:00 Gurinová Gabriela SJC0557 2102084 C Sportcentrum Jičín
17:02:00 Kopecká Anna JIL0552 425535 C OK Jilemnice
17:05:00 Vakant 0
17:08:00 Vakant 0
17:11:00 Vakant 0

D14 (započteno závodů:0), 2.62 km, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:33:00 Knobová Agáta VRL0453 2053583 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:35:00 Adámková Klára JIL0452 426353 C OK Jilemnice
16:37:00 Hošková Kateřina LTU0451 2057578 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:39:00 Vávrová Vanda HOR0350 2108890 B TJ Jiskra Hořice
16:41:00 Růžičková Eliška SJC0452 2102073 C Sportcentrum Jičín
16:43:00 Licková Štěpánka LTU0452 2057583 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:45:00 Messnerová Lucie VRL0456 425599 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:47:00 Třešňáková Blanka JIL7051 426380 C OK Jilemnice
16:49:00 Hanušová Kateřina VRL0455 2078482 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:51:00 Janovská Vendula JIL0453 426352 C OK Jilemnice
16:53:00 Kosinová Kristýna SJC0453 2115012 B Sportcentrum Jičín
16:55:00 Junková Anna LTU0453 2057581 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:57:00 Kadavá Pavlína JIL0355 425528 C OK Jilemnice
16:59:00 Suková Majka LTU0450 2057591 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:01:00 Vakant 0
17:03:00 Vakant 0
17:05:00 Vakant 0

H10 (započteno závodů:0), 1.68 km, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:32:00 Vaníček Jan SJC0705 2115000 C Sportcentrum Jičín
16:34:00 Kutáček Vašík LTU1200 2058517 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:36:00 Junek Viktor HOR0809 0 TJ Jiskra Hořice
16:38:00 Kopecký Matyáš SJC0702 8225 C Sportcentrum Jičín
16:40:00 Hanák Matěj LTU0701 2103287 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:42:00 Třešňák Matěj JIL0701 2096128 C OK Jilemnice
16:44:00 Haken Miroslav SJC0703 2115003 C Sportcentrum Jičín
16:46:00 Vondra Matěj LTU0702 2057580 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:48:00 Matěásko Marek JIL0702 0 C OK Jilemnice
16:50:00 Pešek Ondřej SJC0802 2115010 C Sportcentrum Jičín
16:52:00 Termer Štěpán LTU0800 425571 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:54:00 Vlach Antonín SJC0903 2115011 C Sportcentrum Jičín
16:56:00 Kutáček Ondřej LTU0700 2103289 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:58:00 Ticháček Jakub SJC0704 9951 C Sportcentrum Jičín
17:00:00 Saifrt Matěj HOR1000 0 C TJ Jiskra Hořice
17:02:00 Pleva Stanislav SJC0805 2115006 C Sportcentrum Jičín
17:04:00 Čihák Jakub HOR0808 0 TJ Jiskra Hořice
17:06:00 Kejval Vojtěch SJC0902 2102077 C Sportcentrum Jičín
17:08:00 Pavelec Michal NPA0801 9710 C SK LOB Nová Paka
17:10:00 Merhulík Aleš NPA0803 9690 C SK LOB Nová Paka
17:12:00 Šedivý Josef NPA0802 2085640 C SK LOB Nová Paka
17:14:00 Novák Antonín NPA0804 9686 C SK LOB Nová Paka

H12 (započteno závodů:0), 2.21 km, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:34:00 Vlach František SJC0603 2114992 C Sportcentrum Jičín
16:37:00 Malý Antonín JIL0501 53225 C OK Jilemnice
16:40:00 Hanuš Filip VRL0604 2078481 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:43:00 Haken Kryštof STH0505 0 C SK Studenec
16:46:00 Čihák Jan HOR0601 2104603 C TJ Jiskra Hořice
16:49:00 Jiřička Martin STH0503 2008986 C SK Studenec
16:52:00 Čivrný Jan VRL0501 232649 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:55:00 Lazák Jan LTU0500 2057590 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:58:00 Janků Štěpán SJC0501 2056294 B Sportcentrum Jičín
17:01:00 Štefan Jan STH0500 9045 C SK Studenec
17:04:00 Dlabola Jakub SJC0602 2102080 C Sportcentrum Jičín
17:07:00 Pavelec Matěj NPA0501 9702 B SK LOB Nová Paka
17:10:00 Merhulík Mikuláš NPA0503 9689 C SK LOB Nová Paka
17:13:00 Vakant 0

H14 (započteno závodů:0), 3.20 km, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:30:00 Fajfer Filip NPA0401 7207884 B SK LOB Nová Paka
16:33:00 Vitvar Radim SJC0404 2080982 B Sportcentrum Jičín
16:36:00 Třešňák Miloš JIL6902 2096118 C OK Jilemnice
16:39:00 Pirožek Vojtěch LTU0400 2057589 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:42:00 Filsak Rafael SJC0301 2102081 C Sportcentrum Jičín
16:43:00 Choutka Matěj NPA0402 9688 B SK LOB Nová Paka
16:45:00 Šedivka Pavel LTU0401 2057587 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:48:00 Karban Mikuláš HOR0301 0 C TJ Jiskra Hořice
16:51:00 Tesař Zdeněk SJC0401 2053544 B Sportcentrum Jičín
16:54:00 Schneidewind Richard HOR0404 2102540 C TJ Jiskra Hořice
16:56:00 Novák Stanislav NPA0404 9693 B SK LOB Nová Paka
16:57:00 Malý Evžen ml. JIL0301 53224 C OK Jilemnice
17:00:00 Tměj Adam SJC0407 2114995 C Sportcentrum Jičín
17:03:00 Holman Antonín HOR0405 2103297 C TJ Jiskra Hořice
17:06:00 Růžička Jan SJC0406 2102074 B Sportcentrum Jičín
17:09:00 Kolátor Vojtěch HOR0402 2049536 C TJ Jiskra Hořice
17:12:00 Typlt Tomáš NPA0406 9709 B SK LOB Nová Paka

T4 3.27 km, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:30:00 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:31:00 Zamastil Michal LTU0203 2057576 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:32:00 Licková Dana LTU7350 2057595 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:33:00 Junek Petr STH5501 9200530 C SK Studenec
16:34:00 Smrčková Lucie JIL7151 2096123 C OK Jilemnice
16:35:00 Dostál Dalibor VRL7308 1413338 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:36:00 Janků Radka SJC7353 2056264 C Sportcentrum Jičín
16:37:00 Linková Eva STH7753 253377 C SK Studenec
16:38:00 Lazáková Šárka LTU6952 2057594 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:39:00 Termerová Jana LTU7850 2103288 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:40:00 Šaldová Jana JIL7555 2096124 C OK Jilemnice
16:41:00 Hanuš Vladimír VRL7508 2078480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:42:00 Kohout Pavel JIL7502 7202888 C OK Jilemnice
16:43:00 Junková Kateřina STH7351 7204984 C SK Studenec
16:44:00 Hindráková Martina LTU6451 7201808 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:45:00 Rücker Petr HOR6500 2035741 C TJ Jiskra Hořice
16:46:00 Suková Jana LTUBBBB 0 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:47:00 Hančová Alice VRL7052 206480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:48:00 Kynčlová Dagmar JIL7256 9074 C OK Jilemnice
16:49:00 Hrnčířová Lenka STH7251 410775 C SK Studenec
16:50:00 Matěásková Eva JIL7651 0 C OK Jilemnice
16:51:00 Petr Jakubec SJC8049 2115757 Sportcentrum Jičín
16:52:00 Čivrná Karolína VRL7355 886273 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:53:00 Čivrný Pavel VRL6306 995887 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:54:00 Nováková Světlana NPA0151 9712 B SK LOB Nová Paka
16:55:00 Satranský Martin NPA0201 9695 C SK LOB Nová Paka
16:56:00 Vakant 0

T6 4.15 km, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:30:00 Bendák Petr LTU6500 2085654 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:31:00 Rückerová Šárka HOR0050 2025352 A TJ Jiskra Hořice
16:32:00 Zlámal David SJC9603 2053542 C Sportcentrum Jičín
16:33:00 Vávra Martin HOR6302 2059759 C TJ Jiskra Hořice
16:34:00 Krampera Tomáš VRL0103 425565 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:35:00 Chrástová Tereza STH0251 7201779 A SK Studenec
16:36:00 Pleva Stanislav SJC7601 2115004 C Sportcentrum Jičín
16:37:00 Pešan Jan LTU7400 2102556 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:38:00 Hrdinka Daniel VRL9701 2085616 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:39:00 Leštínský Tomáš DOB7801 2027232 C KOB Dobruška
16:40:00 Lazák Jan LTU6900 2057593 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:41:00 Jiran Miloš VRL9904 7209353 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:42:00 Tesař Zdeněk SJC7401 2053543 C Sportcentrum Jičín
16:43:00 Hamáčková Eliška STH0153 331022 C SK Studenec
16:44:00 Vávra Martin HOR9700 2078473 C TJ Jiskra Hořice
16:45:00 Šitina Jakub LTU0001 2057577 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:46:00 Havrdová Renata SJC7756 9977 C Sportcentrum Jičín
16:47:00 Dostál Jakub VRL0104 7206528 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:48:00 Chrást Tomáš STH7401 7203467 C SK Studenec
16:49:00 Matoušová Kateřina VRL9955 2032127 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:50:00 Vejražková Róza SJC0151 2056270 A Sportcentrum Jičín
16:51:00 Hrnčířová Magda STH0051 7204974 B SK Studenec
16:52:00 Rücker Jan HOR0201 2025353 A TJ Jiskra Hořice
16:53:00 Janků Anna SJC0252 7719774 A Sportcentrum Jičín
16:54:00 Vakant 0
16:55:00 Kejmarová Jana STH0152 51108 B SK Studenec
16:56:00 Vondra Václav LTU6800 2057584 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:57:00 Zahradník Jakub SJC8604 7207701 C Sportcentrum Jičín
16:58:00 Kalenský Aleš STH9801 331426 B SK Studenec
16:59:00 Petržela Pavel LTU6301 2085656 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:00:00 Kalenská Dominika STH9958 7201776 A SK Studenec
17:01:00 Randáková Helena VRL7452 515185 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:02:00 Zalaba Tomáš SJC0101 7839783 A Sportcentrum Jičín
17:03:00 Vakant 0
17:04:00 Vakant 0
17:05:00 Vakant 0