Logo

Startovka závodu: PLŽ - 6.kolo HOR

Datum:
19.09.2017
Místo konání:
Dachovy
Pořadatel:
HOR - TJ Jiskra Hořice
Mapa:
Ředitel závodu:
Vojtěch Libor
Hlavní rozhodčí:
Vávra Radek - R3
Stavitel tratí:
Vávra Martin - R3
Kategorie:
D10     D12     D14     H10     H12     H14     P4     P6     T    

D10 2.30 km, 55 m, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:30:00 1 Hlaváčová Ema JIL1451 1211014 C OK Jilemnice
16:32:00 2 Pavlová Karolína STH0752 410777 C SK Studenec
16:34:00 3 Votočková Amélie JIL0750 426360 C OK Jilemnice
16:36:00 4 Hanušová Markéta VRL0852 2085588 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:38:00 5 Šnokhousová Johanka SJC0851 4288 C Sportcentrum Jičín
16:40:00 6 Čivrná Eliška VRL0851 2045230 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:42:00 7 Malá Anežka JIL0751 9099 C OK Jilemnice
16:44:00 8 Havrdová Selina SJC0950 2102076 C Sportcentrum Jičín
16:46:00 9 Chrástová Barbora STH0851 9050 C SK Studenec
16:48:00 10 Voborská Valerie SJC0852 2115013 C Sportcentrum Jičín
16:50:00 11 Holohlavská Anna JIL0753 2096122 C OK Jilemnice
16:52:00 12 Jakubcová Karolína SJC1050 2112770 C Sportcentrum Jičín
16:54:00 13 Kynčlová Anna JIL0852 426308 C OK Jilemnice
16:56:00 14 Vltavská Eliška SJC0850 2114998 C Sportcentrum Jičín
16:58:00 15 Suchardová Ella JIL0951 425538 C OK Jilemnice
17:00:00 16 Pešanová Emma LTU0850 2057585 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:02:00 17 Bulušková Barbora STH0750 9043 C SK Studenec
17:04:00 18 Hančová Karolína VRL0952 9246 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:06:00 19 Hamáčková Táňa STH0754 0 C SK Studenec
17:08:00 20 Klímová Anna JIL0752 425595 C OK Jilemnice
17:10:00 21 Havrdová Sheila SJC0750 2102075 C Sportcentrum Jičín
17:12:00 22 Hamáčková Šárka STH0852 303925 C SK Studenec
17:14:00 23 Bartošová Štěpánka HOR0850 0 C TJ Jiskra Hořice
17:16:00 24 Vakant 0 Vakant
17:18:00 25 Vakant 0 Vakant

D12 2.70 km, 70 m, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:30:00 26 Malínská Nela SJC0650 2114997 B Sportcentrum Jičín
16:32:00 27 Kopecká Anna JIL0552 425535 C OK Jilemnice
16:34:00 28 Kejvalová Radka SJC0552 2102078 C Sportcentrum Jičín
16:36:00 29 Chrástová Magdaléna STH0551 7204976 B SK Studenec
16:38:00 30 Matěásková Šárka JIL0551 2078451 B OK Jilemnice
16:40:00 31 Dostálová Barbora VRL0553 2096245 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:42:00 32 Pitrmucová Lucie JIL0651 426343 B OK Jilemnice
16:44:00 33 Gurinová Gabriela SJC0557 2102084 C Sportcentrum Jičín
16:46:00 34 Holohlavská Ema JIL0652 2096121 C OK Jilemnice
16:48:00 35 Vakant 0 Vakant

D14 3.70 km, 110 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:31:00 36 Adámková Klára JIL0452 426353 C OK Jilemnice
16:33:00 37 Bergerová Veronika STH0355 2008991 C SK Studenec
16:35:00 38 Licková Štěpánka LTU0452 2057583 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:37:00 39 Gottsteinová Ema JIL0451 2078459 B OK Jilemnice
16:39:00 40 Knobová Agáta VRL0453 2053583 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:41:00 41 Růžičková Eliška SJC0452 2102073 C Sportcentrum Jičín
16:43:00 42 Suková Tereza VRL0454 2078488 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:45:00 43 Kosinová Kristýna SJC0453 2115012 B Sportcentrum Jičín
16:47:00 44 Hošková Kateřina LTU0451 2057578 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:49:00 45 Kadavá Pavlína JIL0355 425528 C OK Jilemnice
16:51:00 46 Randáková Adéla VRL0452 7207062 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:53:00 47 Pokorná Adéla JIL0454 0 C OK Jilemnice
16:55:00 48 Messnerová Lucie VRL0456 425599 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:57:00 49 Vávrová Vanda HOR0350 2108890 B TJ Jiskra Hořice
16:59:00 50 Hrnčířová Ivana STH0351 7207502 B SK Studenec
17:01:00 51 Janovská Vendula JIL0453 426352 C OK Jilemnice
17:03:00 52 Suková Majka LTU0450 2057591 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:05:00 53 Houdová Adéla JIL0356 426349 C OK Jilemnice
17:07:00 54 Hanušová Kateřina VRL0455 2078482 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:09:00 55 Kynčlová Jiřina JIL0354 2078453 C OK Jilemnice
17:11:00 56 Vakant 0 Vakant
17:13:00 57 Vakant 0 Vakant

H10 2.30 km, 70 m, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:31:00 58 Buďárek Šimon STH0703 9044 C SK Studenec
16:33:00 59 Třešňák Matěj JIL0701 2096128 C OK Jilemnice
16:35:00 60 Šedivý Josef NPA0802 2085640 C SK LOB Nová Paka
16:37:00 61 Švorc Petr SJC0700 2114991 C Sportcentrum Jičín
16:39:00 62 Podlipný Filip NPA1202 2082905 C SK LOB Nová Paka
16:41:00 63 Hlaváč Jan JIL1701 1622017 C OK Jilemnice
16:43:00 64 Pavelec Michal NPA0801 9710 C SK LOB Nová Paka
16:45:00 65 Kopecký Matyáš SJC0702 8225 C Sportcentrum Jičín
16:47:00 66 Kubát Vojtěch VRL0701 9002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:49:00 67 Karásek Šimon SJC0804 2103299 C Sportcentrum Jičín
16:51:00 68 Horák Vít JIL0801 426351 C OK Jilemnice
16:53:00 69 Kejval Vojtěch SJC0902 2102077 C Sportcentrum Jičín
16:55:00 70 Vondra Matěj LTU0702 2057580 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:57:00 71 Matěásko Marek JIL0702 425574 C OK Jilemnice
16:59:00 72 Hanák Matěj LTU0701 2103287 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:01:00 73 Vaníček Jan SJC0705 2115000 C Sportcentrum Jičín
17:03:00 74 Pavelec Daniel NPA1101 9687 C SK LOB Nová Paka
17:05:00 75 Vakant 0 Vakant
17:07:00 76 Vakant 0 Vakant
17:09:00 77 Pleva Stanislav SJC0805 2115006 C Sportcentrum Jičín

H12 2.80 km, 85 m, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:31:00 78 Munzar Matěj VRL 0 OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:33:00 79 Planík Martin STH0601 303928 C SK Studenec
16:35:00 80 Hanuš Filip VRL0604 2078481 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:37:00 81 Dlabola Jakub SJC0602 2102080 C Sportcentrum Jičín
16:39:00 82 Horáček Dominik STH0600 330520 C SK Studenec
16:41:00 83 Potůček Oto LTU0501 0 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:43:00 84 Čivrný Jan VRL0501 232649 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:45:00 85 Čihák Jan HOR0601 2104603 C TJ Jiskra Hořice
16:47:00 86 Lazák Jan LTU0500 2057590 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:49:00 87 Votoček Michal JIL0601 425563 B OK Jilemnice
16:51:00 88 Jiřička Martin STH0503 2008986 C SK Studenec
16:53:00 89 Sucharda Tomáš JIL0502 2078458 C OK Jilemnice
16:55:00 90 Novotný Kamil SJC0600 2114996 C Sportcentrum Jičín
16:57:00 91 Haken Kryštof STH0505 0 C SK Studenec
16:59:00 92 Janků Štěpán SJC0501 2056294 B Sportcentrum Jičín
17:01:00 93 Malý Antonín JIL0501 53225 B OK Jilemnice
17:03:00 94 Novák Jakub HOR 0 TJ Jiskra Hořice
17:05:00 95 Vakant 0 Vakant
17:07:00 96 Vakant 0 Vakant

H14 4.10 km, 150 m, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:44:00 97 Pirožek Vojtěch LTU0400 2057589 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:46:00 98 Holman Antonín HOR0405 2103297 C TJ Jiskra Hořice
16:48:00 99 Fajfer Filip NPA0401 7207884 B SK LOB Nová Paka
16:50:00 100 Šitina Tomáš LTU0300 2057588 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:52:00 101 Malý Evžen ml. JIL0301 53224 C OK Jilemnice
16:54:00 102 Choutka Matěj NPA0402 9688 B SK LOB Nová Paka
16:56:00 103 Růžička Jan SJC0406 2102074 B Sportcentrum Jičín
16:58:00 104 Valenta Ondřej JIL0401 2035789 C OK Jilemnice
17:00:00 105 Tesař Zdeněk SJC0401 2053544 B Sportcentrum Jičín
17:02:00 106 Pokorný Ondřej JIL0402 2035791 C OK Jilemnice
17:04:00 107 Vitvar Radim SJC0404 2080982 B Sportcentrum Jičín
17:06:00 108 Šedivka Pavel LTU0401 2057587 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:08:00 109 Schneidewind Richard HOR0404 2102540 C TJ Jiskra Hořice
17:10:00 110 Novák Stanislav NPA0404 9693 B SK LOB Nová Paka
17:12:00 111 Klouček Vít HOR0300 0 C TJ Jiskra Hořice
17:14:00 112 Typlt Tomáš NPA0406 7207895 B SK LOB Nová Paka
17:16:00 113 Vakant 0 Vakant
17:18:00 114 Vakant 0 Vakant

P4 4.20 km, 155 m, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:30:00 115 Hlaváč David JIL7501 1621975 C OK Jilemnice
16:31:00 116 Hindráková Martina LTU6451 7201808 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:32:00 117 Kohout Pavel JIL7502 7202888 C OK Jilemnice
16:33:00 118 Lazáková Šárka LTU6952 2057594 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:34:00 119 Randáková Alžběta VRL0252 7208078 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:35:00 120 Hanušová Zdena SJC7253 2102083 C Sportcentrum Jičín
16:36:00 121 Linková Eva STH7753 253377 C SK Studenec
16:37:00 122 Hušková Eva NPA5754 7203468 C SK LOB Nová Paka
16:38:00 123 Dostál Dalibor VRL7308 1413338 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:39:00 124 Zlesák Zdeněk JIL4701 9066 C OK Jilemnice
16:40:00 125 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C OK RECO Sport
16:41:00 126 Štregl Tomáš VRL5001 9001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:42:00 127 Vaňura Vít HOR0203 4768 C TJ Jiskra Hořice
16:43:00 128 Hájková Daniela JIL9451 405969 C OK Jilemnice
16:44:00 129 Čivrná Karolína VRL7355 886273 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:45:00 130 Janků Radka SJC7353 2056264 C Sportcentrum Jičín
16:46:00 131 Hrnčířová Lenka STH7251 410775 C SK Studenec
16:47:00 132 Smrčková Lucie JIL7151 2096123 C OK Jilemnice
16:48:00 133 Licková Dana LTU7350 2057595 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:49:00 134 Matěásková Eva JIL7651 2096127 C OK Jilemnice
16:50:00 135 Petrželová Alena LTU6351 2085658 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:51:00 136 Třešňák Miloš JIL6902 2096118 C OK Jilemnice
16:52:00 137 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:53:00 138 Třešňáková Blanka JIL7051 426380 C OK Jilemnice
16:54:00 139 Zamastil Michal LTU0203 2057576 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:55:00 140 Kynčlová Dagmar JIL7256 9074 C OK Jilemnice
16:56:00 141 Waňková Dita LPU7158 331619 C OK Lokomotiva Pardubice
16:57:00 142 Junek Petr STH5501 9200530 C SK Studenec
16:58:00 143 Hanuš Pavel LTU6501 2085618 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:59:00 144 Chrást Tomáš STH7401 7203467 C SK Studenec
17:00:00 145 Hanušová Jitka LTU6352 2085638 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:01:00 146 Hanuš Vladimír VRL7508 2078480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:02:00 147 Votoček Tomáš JIL7041 9069 C OK Jilemnice
17:03:00 148 Hančová Alice VRL7052 206480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:04:00 149 Pleva Stanislav SJC7601 2115004 C Sportcentrum Jičín
17:05:00 150 Vlachová Hana VRL6251 8962 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:06:00 151 Vakant 0 Vakant
17:07:00 152 Vakant 0 Vakant
17:08:00 153 Vakant 0 Vakant
17:09:00 154 Vakant 0 Vakant
17:10:00 155 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C OK RECO Sport

P6 5.50 km, 205 m, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:30:00 156 Petržela Pavel LTU6301 2085656 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:32:00 157 Hrdinka Daniel VRL9701 2085616 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:34:00 158 Bendák Petr LTU6500 2085654 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:36:00 159 Kubát Miroslav VRL6701 8977 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:38:00 160 Šitina Jakub LTU0001 2057577 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:40:00 161 Hrnčířová Magda STH0051 7204974 B SK Studenec
16:42:00 162 Matoušová Kateřina VRL9955 2032127 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:44:00 163 Waněk Hubert LPU0309 7200595 B OK Lokomotiva Pardubice
16:46:00 164 Lazák Jan LTU6900 2057593 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:48:00 165 Procinger Jan VRL0102 2082910 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:50:00 166 Malá Věra JIL7752 9077 C OK Jilemnice
16:52:00 167 Tesař Zdeněk SJC7401 2053543 C Sportcentrum Jičín
16:54:00 168 Kalenský Aleš STH9801 331426 B SK Studenec
16:56:00 169 Mejsnar Jaroslav VRL0202 7260006 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:58:00 170 Pešan Jan LTU7400 2102556 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:00:00 171 Nováková Zuzana NPA9151 515421 R SK LOB Nová Paka
17:02:00 172 Krampera Tomáš VRL0103 425565 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:04:00 173 Píšová Monika NPA8151 7201810 C SK LOB Nová Paka
17:06:00 174 Procinger Jakub VRL0305 2088183 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:08:00 175 Kalibán Jaroslav NPA5101 2059741 C SK LOB Nová Paka
17:10:00 176 Dostál Jakub VRL0104 7206528 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:12:00 177 Novák Jiří NPA7502 682098 C SK LOB Nová Paka
17:14:00 178 Randáková Helena VRL7452 515185 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:16:00 179 Vakant 0 Vakant
17:18:00 180 Vakant 0 Vakant

T 1 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:31:00 181 Rücker Jan STH0206 2025353 A SK Studenec
16:33:00 182 Pitrmucová Antonie JIL0251 2078456 C OK Jilemnice
16:35:00 183 Urbanová Markéta STH9953 7201754 A SK Studenec
16:37:00 184 Kynčl Vojtěch JIL0101 232622 C OK Jilemnice
16:39:00 185 Chrástová Tereza STH0251 7201779 A SK Studenec
16:41:00 186 Ježek Jakub JIL0104 2035716 B OK Jilemnice
16:43:00 187 Mühlbach Aleš STH0104 7207505 B SK Studenec
16:45:00 188 Zlámal David SJC9603 2053542 C Sportcentrum Jičín
16:47:00 189 Vlastník Šimon JIL9904 2060257 B OK Jilemnice
16:49:00 190 Zlámalová Nikola SJC9951 2056287 A Sportcentrum Jičín
16:51:00 191 Gottstein Jonáš JIL0107 2078455 A OK Jilemnice
16:53:00 192 Hamáčková Eliška STH0153 331022 C SK Studenec
16:55:00 193 Karlová Anna JIL0352 2078470 A OK Jilemnice
16:57:00 194 Kejmarová Jana STH0152 51108 B SK Studenec
16:59:00 195 Zalaba Tomáš SJC0101 7839783 A Sportcentrum Jičín
17:01:00 196 Vydra Martin STH9902 7207506 B SK Studenec
17:03:00 197 Malý Aleš JIL8702 1155115 C OK Jilemnice
17:05:00 198 Kalenská Dominika STH9958 7201776 A SK Studenec
17:07:00 199 Vakant 0 Vakant
17:09:00 200 Vakant 0 Vakant