Logo

Startovka závodu: Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
09.06.2018
Místo konání:
Hluboká
Pořadatel:
KRL - Kometa Kralovice
Mapa:
DH16B – DH21C = Rabštejn nad Střelou, 1:15 000, E= 5 m; ostatní = Železný Hamr, 1:10 000, E= 5 m
Ředitel závodu:
Hanáková Marta - R3
Hlavní rozhodčí:
Hanák Martin - R2
Stavitel tratí:
Pova Ondřej - R2
JURY:
Sysel Ondřej, Němečková Jarmila, Karvánek Petr
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21A     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     D75B     H10N     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21A     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     HDR     P     T    

D10N 3.89 km, 90 m, 7 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Hrdličková Anna DOR0955 2104707 C OK Dobříš
12:05:00 Beránková Julie VPM1051 2042508 C KOS Slavia Plzeň
12:10:00 Petřinová Natálie 9CC0860 0 NEREG
12:15:00 Urbánková Lucie ONO1150 2102673 C SKOB Ostrov
12:20:00 Čadková Michaela KRL0954 0 C Kometa Kralovice
12:25:00 Vondrová Eliška FSP0850 7200315 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:30:00 Peterková Adéla KRL0953 0 C Kometa Kralovice
12:35:00 Vaněčková Anna TJP1050 2113500 C TJ Sokol Troja
12:40:00 Ehlerová Michaela VSP1050 2085596 C USK Praha
12:45:00 Hill Daisy GBA 7210809 Airienteers
12:50:00 Vakant 0 Vakant
12:55:00 Vakant 0 Vakant

D10C 2.38 km, 75 m, 8 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Kučerová Kateřina VSP0950 1398983 C USK Praha
12:04:00 Blechová Adéla KRL1055 2126294 C Kometa Kralovice
12:08:00 Ehlerová Anna VSP0854 2081391 C USK Praha
12:12:00 Synková Elena DOK0850 2056280 C OK Doksy
12:16:00 Bulířová Žofie TAP0850 2113070 C KOB Tretra Praha
12:20:00 Hanušová Markéta VRL0852 2085588 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:24:00 Roučková Karla KRL0956 0 C Kometa Kralovice
12:28:00 Vlašímská Karolína SKV0851 682698 C TJ Slovan Karlovy Vary
12:32:00 Bartalošová Anežka PGP0853 2084992 C SK Praga
12:36:00 Hanáková Aneta KRL0951 9091907 C Kometa Kralovice
12:40:00 Petriláková Amálie DOR0953 7205024 C OK Dobříš
12:44:00 Nemšovská Magdalena VSP0853 2073706 C USK Praha
12:48:00 Chmelíková Anežka DOR1050 2104709 C OK Dobříš
12:52:00 Zakouřilová Klára VSP0850 8009888 C USK Praha
12:56:00 Novotná Karolína TUR0853 2095926 C OOB TJ Turnov
13:00:00 Chumová Adéla SLP0950 51287 C OOB Slavia Praha
13:04:00 Sobotová Kateřina VPM0851 434815 C KOS Slavia Plzeň
13:08:00 Hejnová Barbora VSP0851 411503 C USK Praha
13:12:00 Stehlíková Tereza LPM0951 2103247 C OK Lokomotiva Plzeň
13:16:00 Žemlová Magdalena KAM0950 2084931 C OK Kamenice
13:20:00 Gelnerová Markéta KRL0952 9102146 C Kometa Kralovice
13:24:00 Vakant 0 Vakant
13:28:00 Vakant 0 Vakant
13:32:00 Vakant 0 Vakant
13:36:00 Vakant 0 Vakant

D12C 2.58 km, 95 m, 9 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:42:00 Leinweberová Julie FSP0755 2092382 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:46:00 Urbánková Eva ONO0650 9200732 C SKOB Ostrov
12:50:00 Svobodová Adriana FSP0653 2090852 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:54:00 Vláčilová Anna RIC0657 52857 C OB Říčany
12:58:00 Baldrianová Eva VSP0751 888639 B USK Praha
13:02:00 Kotenová Markéta RIC0651 9201629 B OB Říčany
13:06:00 Vlašímská Bára SKV0651 682089 C TJ Slovan Karlovy Vary
13:10:00 Králová Lucie KRL0658 232611 C Kometa Kralovice
13:14:00 Řeháková Mirka SKV0652 7202879 C TJ Slovan Karlovy Vary
13:18:00 Nejedlá Barbora ONO0750 301498 C SKOB Ostrov
13:22:00 Šáchová Magdalena DOR0659 2115079 C OK Dobříš
13:26:00 Čadková Marcela KRL0654 416318 C Kometa Kralovice
13:30:00 Šobíšková Lucie BSO0651 8685 C KOB Baník Sokolov
13:34:00 Háková Eliška TJN0654 2085580 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:38:00 Dittrtová Rozálie LME0650 2102534 C SK Los Mělník
13:42:00 Petřinová Vendula 9CC0660 0 NEREG
13:46:00 Fišarová Adéla KRL0651 416314 C Kometa Kralovice
13:50:00 Kohoutková Klára BSO0650 8655488 B KOB Baník Sokolov
13:54:00 Žemlová Barbora KAM0751 52122 C OK Kamenice
13:58:00 Hroňková Barbora VSP0650 2058491 C USK Praha
14:02:00 Puchernová Barbora SCP0650 51843 C OK Sparta Praha
14:06:00 Waldhauserová Eliška BOR0757 4393 C OK Jiskra Nový Bor
14:10:00 Chramostová Julie KAM0652 2099495 B OK Kamenice
14:14:00 Hovorková Marie LDC0650 7300213 C KOB Děčín
14:18:00 Geffertová Agáta FSP0753 2092410 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:22:00 Škáchová Zuzana DKP0656 1413720 C Oddíl OB Kotlářka
14:26:00 Lošťáková Sára LTP0650 7202578 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:30:00 Bodurková Denisa KRL0752 232611 C Kometa Kralovice
14:34:00 Skalová Jolana TJN0653 2070854 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:38:00 Dostálová Judita HCE0750 1421898 C TJ Hostivice
14:42:00 Kropáčová Zuzana KRL0754 2127659 C Kometa Kralovice
14:46:00 Jandová Eva DOR0752 2080955 C OK Dobříš
14:50:00 Roučková Karolína KRL0656 0 C Kometa Kralovice
14:54:00 Mayerová Daniela KSH0852 2116448 B OB Kašperské Hory
14:58:00 Kudrnáčová Marta KAM0754 2084937 C OK Kamenice
15:02:00 Folprechtová Julie VSP0653 51532 C USK Praha
15:06:00 Gelnerová Anna KRL0653 9102084 B Kometa Kralovice
15:10:00 Vakant 0 Vakant
15:14:00 Vakant 0 Vakant
15:18:00 Vakant 0 Vakant
15:22:00 Vakant 0 Vakant

D14B 4.05 km, 140 m, 10 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:02:00 Pelantová Martina RIC0550 2051504 B OB Říčany
12:05:00 Bartošová Marie MLA0451 8656680 B MLOK Mariánské Lázně
12:08:00 Podrábská Alžběta VLI0451 2078460 A Slavia Liberec orienteering
12:11:00 Kodejšová Markéta VSP0458 2021828 C USK Praha
12:14:00 Počtová Klára OPI0453 2064772 C Orientační sporty Písek
12:17:00 Beranová Hana VSP0455 2021833 C USK Praha
12:20:00 Čapková Lucie KAM0459 2103294 B OK Kamenice
12:23:00 Novotná Barbora TUR0552 2095950 B OOB TJ Turnov
12:26:00 Nejedlá Klára ONO0450 301730 C SKOB Ostrov
12:29:00 Matěásková Šárka JIL0551 2078451 B OK Jilemnice
12:32:00 Křížková Marie MAS0450 301516 C KČT Aš
12:35:00 Vláčilová Barbora RIC0457 52859 C OB Říčany
12:38:00 Knobová Agáta VRL0453 2053583 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:41:00 Skácelová Kateřina VLI0550 2080848 B Slavia Liberec orienteering
12:44:00 Richtrová Kamila VPM0451 2111733 A KOS Slavia Plzeň
12:47:00 Rumlenová Tereza BOR0453 4367 B OK Jiskra Nový Bor
12:50:00 Novotná Michaela TUR0551 2095942 B OOB TJ Turnov
12:53:00 Pilátová Amálie DKL0450 2113496 C KOB Kladno
12:56:00 Bambousková Julie DOR0650 2044895 B OK Dobříš
12:59:00 Hájková Tereza TUV0558 888626 B SOK TJ Turnov
13:02:00 Bulířová Ema TAP0452 2088202 A KOB Tretra Praha
13:05:00 Rendová Kateřina KAM0550 446427 B OK Kamenice
13:08:00 Štefanová Markéta STH0550 7204983 B SK Studenec
13:11:00 Kopecká Valentýna VSP0453 2021847 C USK Praha
13:14:00 Ziebová Veronika NEK0450 0 B Nejdek Orienteering
13:17:00 Víšková Veronika KAM0452 2088701 B OK Kamenice
13:20:00 Nagyová Kateřina TJN0452 8659409 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:23:00 Krejčová Lucie ROU0453 2127886 B SKOB Roudnice nad Labem
13:26:00 Kotenová Barbora RIC0452 2060260 C OB Říčany
13:29:00 Pesničáková Soňa TJN0451 2085567 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:32:00 Kožíšková Kateřina LPM0652 2082947 B OK Lokomotiva Plzeň
13:35:00 Skácelová Adéla VLI0454 2102587 B Slavia Liberec orienteering
13:38:00 Suková Tereza VRL0454 2078488 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:41:00 Šestáková Marie VLI0452 2080991 B Slavia Liberec orienteering
13:44:00 Staňková Radka VPM0452 2035169 C KOS Slavia Plzeň
13:47:00 Zmarzláková Olga KRL0552 232613 B Kometa Kralovice
13:50:00 Balejová Julie KAM0551 2061855 B OK Kamenice
13:53:00 Vilémová Eliška VLI0655 2088161 B Slavia Liberec orienteering
13:56:00 Šauli Kateřina VPM0456 2060388 B KOS Slavia Plzeň
13:59:00 Mellanová Judita TUV0559 1418087 B SOK TJ Turnov
14:02:00 Škáchová Viktorie DKP0655 434803 B Oddíl OB Kotlářka
14:05:00 De Heij Laura RIC0450 443070 B OB Říčany
14:08:00 Nekvasilová Tereza DKP0459 4641 B Oddíl OB Kotlářka
14:11:00 Pecko Sára ONO0452 1428926 C SKOB Ostrov
14:14:00 Chrástová Magdaléna STH0551 7204976 B SK Studenec
14:17:00 Štemberová Bára TJN0650 682375 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:20:00 Štraitová Jolana VSP0456 2021830 A USK Praha
14:23:00 Kulová Laura ONO0552 1400426 B SKOB Ostrov
14:26:00 Andrlová Lea VLI0453 2113493 B Slavia Liberec orienteering
14:29:00 Pračková Ema RIC0451 7209445 B OB Říčany
14:32:00 Vlachová Adéla KRL0551 212699 C Kometa Kralovice
14:35:00 Ševčíková Anežka ONO0550 2103709 C SKOB Ostrov
14:38:00 Arnoštová Veronika DOR0455 434596 B OK Dobříš
14:41:00 Randáková Adéla VRL0452 7207062 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:44:00 Beránková Šárka VPM0551 9101182 C KOS Slavia Plzeň
14:47:00 Černá Ema ROU0451 2080901 A SKOB Roudnice nad Labem
14:50:00 Balková Markéta OPI0450 2111767 B Orientační sporty Písek
14:53:00 Jedličková Kristýna KAM0455 2075621 B OK Kamenice
14:56:00 Matyášová Kristýna CHA0555 2049590 B OK Chrastava
14:59:00 Gottsteinová Ema JIL0451 2078459 B OK Jilemnice
15:02:00 Martanová Lea VLI0555 2043610 A Slavia Liberec orienteering
15:05:00 Hanušová Kateřina VRL0455 2078482 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:08:00 Aschermannová Klára VSP0454 2020713 C USK Praha
15:11:00 Cincibusová Lenka FSP0450 8666 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
15:14:00 Malečková Hana VSP0553 2067999 B USK Praha
15:17:00 Kubecová Magdalena STB0550 2019212 B TJ Stadion Nový Bor
15:20:00 Nováková Nina KAM0554 2113491 B OK Kamenice
15:23:00 Housková Barbora DOR0655 2080957 B OK Dobříš
15:26:00 Pecková Tereza VLI0551 51600 B Slavia Liberec orienteering
15:29:00 Vakant 0 Vakant
15:32:00 Vakant 0 Vakant

D16B 5.07 km, 165 m, 11 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:04:00 Řeháková Gabriela SKV0351 7202893 B TJ Slovan Karlovy Vary
12:09:00 Tymešová Anna BOR0253 2800957 B OK Jiskra Nový Bor
12:14:00 Petriláková Anežka DOR0251 7205018 B OK Dobříš
12:19:00 Podrábská Marie TJN0259 2078462 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:24:00 Žejdlíková Eliška LTP0350 7202886 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:29:00 Hrnčířová Ivana STH0351 7207502 B SK Studenec
12:34:00 Čermáková Klára PGP0352 2099498 B SK Praga
12:39:00 Petříková Adéla MAS0352 4455 B KČT Aš
12:44:00 Kovářová Lucie VPM0350 347913 C KOS Slavia Plzeň
12:49:00 Marešová Klára NEK0250 2067349 B Nejdek Orienteering
12:54:00 Janečková Josefína EKP0351 2067977 B VŠTJ Ekonom Praha
12:59:00 Jirasová Anežka DOR0350 2045303 C OK Dobříš
13:04:00 Křížová Daniela MAS0250 301510 C KČT Aš
13:09:00 Šritrová Lenka TUR0250 8656542 B OOB TJ Turnov
13:14:00 Pitrmucová Antonie JIL0251 2078456 C OK Jilemnice
13:19:00 Končická Kateřina RIC0352 2096246 C OB Říčany
13:24:00 Votavová Žofie KNC0250 446355 B Sokol Kostelec n. Č. l.
13:29:00 Budská Anna TJN0253 7201759 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:34:00 Smutná Anna Marie DKP0359 2103705 B Oddíl OB Kotlářka
13:39:00 Mojžíšková Lucie KAM0253 2084949 B OK Kamenice
13:44:00 Nentvichová Julie DOR0351 2045307 A OK Dobříš
13:49:00 Vitebská Eliška TJN0350 8659409 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:54:00 Vítová Lucie BSO0250 7260007 B KOB Baník Sokolov
13:59:00 Mojžíšková Klára KAM0356 2084936 B OK Kamenice
14:04:00 Titzová Adéla VSP0250 2035748 B USK Praha
14:09:00 Bartošová Julie DOR0353 2050483 C OK Dobříš
14:14:00 Vakant 0 Vakant

D18B 6.12 km, 230 m, 11 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 Dědková Teodora TAP0051 361961 B KOB Tretra Praha
12:06:00 Horáková Barbora VSP0150 331064 B USK Praha
12:11:00 Jeřábková Nina BOR0151 1333269 B OK Jiskra Nový Bor
12:16:00 Riby Rose LTP0051 7200323 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:21:00 Rybářová Tereza BOR0153 2801018 B OK Jiskra Nový Bor
12:26:00 Winzigová Gabriela OPI0157 2091523 C Orientační sporty Písek
12:31:00 Staňková Markéta VPM0153 7210111 B KOS Slavia Plzeň
12:36:00 Hamáčková Eliška STH0153 331022 C SK Studenec
12:41:00 Kosíková Eliška TUR0052 9101185 B OOB TJ Turnov
12:46:00 Kalousková Marie DKP0151 443091 B Oddíl OB Kotlářka
12:51:00 Karbusová Kateřina OPI0052 2116188 B Orientační sporty Písek
12:56:00 Biersaková Dagmar KRL0051 7150100 B Kometa Kralovice
13:01:00 Hrnčířová Magda STH0051 7204974 B SK Studenec
13:06:00 Nováková Eliška PDY0150 2102772 C Běhej Poděbrady
13:11:00 Šlechtová Tereza KRL0152 7090701 A Kometa Kralovice
13:16:00 Kováříková Marie KAM0050 436964 B OK Kamenice
13:21:00 Vakant 0 Vakant
13:26:00 Vakant 0 Vakant

D20B 6.80 km, 255 m, 12 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:20:00 Zimmerová Kateřina KAM9850 886274 B OK Kamenice
13:28:00 Hrabánková Zuzana PGP9950 331147 B SK Praga
13:36:00 Kopecká Eliška KNC9850 7202873 B Sokol Kostelec n. Č. l.
13:44:00 Kopecká Johana VSP9950 2021848 B USK Praha
13:52:00 Urbanová Markéta STH9953 7201754 B SK Studenec
14:00:00 Kašparová Adéla VSP9850 52760 B USK Praha
14:08:00 Hanáková Lenka KRL9951 7291299 B Kometa Kralovice
14:16:00 Žejdlíková Karolína LTP9950 8662298 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:24:00 Kubecová Kateřina BOR9959 7996010 A OK Jiskra Nový Bor
14:32:00 Sheshikova Anastasia KAM9853 1600872 B OK Kamenice
14:40:00 Vakant 0 Vakant
14:48:00 Vakant 0 Vakant
14:56:00 Vakant 0 Vakant

D21A 7.90 km, 345 m, 13 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:20:00 Vakant 0 Vakant
13:26:00 Kožinová Zuzana PGP9650 7003042 C SK Praga
13:32:00 Randáková Helena VRL7452 515185 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:38:00 Kašková Kateřina CHA7850 887906 C OK Chrastava
13:44:00 Zajícová Kateřina TAP9053 515469 C KOB Tretra Praha
13:50:00 Baldrianová Barbora VSP7850 9784 C USK Praha
13:56:00 Kettnerová Dana KAM8952 7201193 C OK Kamenice
14:02:00 Kožinová Anna PGP9350 7200338 C SK Praga
14:08:00 Králová Vanda BZP8750 7260013 C Báječné ženy v orientačním běhu
14:14:00 Kolínová Kristýna DKP8450 8450007 R Oddíl OB Kotlářka
14:20:00 Hermannová Anna TAP9251 232132 C KOB Tretra Praha
14:26:00 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C Oddíl OB Kotlářka
14:32:00 Novotná Barbora TJN8951 8263 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:38:00 Pospíšilová Marie DKP8756 7875600 C Oddíl OB Kotlářka
14:44:00 Neradová Alena LIT8551 886283 C KOB Litvínov
14:50:00 Kožinová Jana PGP6651 7210812 C SK Praga
14:56:00 Aschermannová Petra KAM9354 8271093 R OK Kamenice
15:02:00 Doležalová Barbora VPM9252 2085626 C KOS Slavia Plzeň
15:08:00 Doležalová Monika KAM8851 232409 C OK Kamenice
15:14:00 Kovářová Lenka LTP9750 7200344 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
15:20:00 Vakant 0 Vakant
15:26:00 Vakant 0 Vakant
15:32:00 Vakant 0 Vakant
15:38:00 Vakant 0 Vakant

D21B 7.15 km, 315 m, 13 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:09:00 Urbánková Kateřina ONO9250 9200731 C SKOB Ostrov
13:15:00 Dlouhá Hana DKP9450 7945000 C Oddíl OB Kotlářka
13:21:00 Bartalošová Jana PGP8154 2084985 C SK Praga
13:27:00 Albrechtová Eva KAM7850 515490 C OK Kamenice
13:33:00 Káninská Markéta TAP9054 361934 C KOB Tretra Praha
13:39:00 Hlubučková Kristýna KAM9551 7003009 C OK Kamenice
13:45:00 Burešová Lenka DKP8351 2099482 C Oddíl OB Kotlářka
13:51:00 Janečková Dagmar EKP6550 51594 C VŠTJ Ekonom Praha
13:57:00 Kohlová Zuzana KPY8852 301347 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
14:03:00 Zurynková Jana EKP7053 515496 C VŠTJ Ekonom Praha
14:09:00 Rydlová Eva FSP8989 8660480 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:15:00 Studničná Lenka 7QX8650 2115067 Neregistrovaní - Studničná
14:21:00 Posseltová Tereza TJN9252 411767 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:27:00 Vakant 5500 0 Vakant
14:33:00 Vakant 0 Vakant
14:39:00 Vakant 0 Vakant
14:45:00 Vakant 0 Vakant
14:51:00 Vakant 0 Vakant
14:57:00 Vakant 0 Vakant

D21C 6.03 km, 280 m, 12 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:03:00 Černá Hana EKP8459 7207027 C VŠTJ Ekonom Praha
12:11:00 Rambová Kamila DKP8655 8060505 C Oddíl OB Kotlářka
12:19:00 Malíková Stanislava EKP8950 2124747 C VŠTJ Ekonom Praha
12:27:00 Zeman Klára DCE7950 2113474 C KOB Dobřichovice
12:35:00 Vávrová Rút 7VX8650 2118477 StillAliveCZ
12:43:00 Havlová Adéla BOR9161 7434894 C OK Jiskra Nový Bor
12:51:00 Vakant 0 Vakant
12:59:00 Vakant 0 Vakant

D35B 6.08 km, 240 m, 14 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:20:00 Berglová Lucie TJP8250 8631577 C TJ Sokol Troja
12:25:00 Pračková Zita RIC7850 2045228 C OB Říčany
12:30:00 Kovářová Jitka VPM7350 2067329 C KOS Slavia Plzeň
12:35:00 Znamenáčková Helena TAP8153 2092438 C KOB Tretra Praha
12:40:00 Kopecká Magdaléna KPY8250 51708 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:45:00 Šimšová Jana MFP7651 682683 C Matfyz Praha
12:50:00 Bredlerová Gabriela SKV7451 7204509 C TJ Slovan Karlovy Vary
12:55:00 Pecharová Michaela TJP6550 301536 C TJ Sokol Troja
13:00:00 Chumová Jana SLP7451 51354 C OOB Slavia Praha
13:05:00 Ryšavá Magdalena PGP7650 2085586 C SK Praga
13:10:00 Vaněčková Petra TJP7950 515411 C TJ Sokol Troja
13:15:00 Málková Šárka 8FX8350 2112761 TJ Kobylisy
13:20:00 Wohanková Gabriela VRL7652 2042537 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:25:00 Pokorná Magdaléna PGP7562 899177 C SK Praga
13:30:00 Žemlová Eva KAM7550 2084947 C OK Kamenice
13:35:00 Gregorová Kateřina BSO8151 7874 C KOB Baník Sokolov
13:40:00 Hanušová Petra STB8297 682356 C TJ Stadion Nový Bor
13:45:00 Pechová Iva LPM6151 2067245 C OK Lokomotiva Plzeň
13:50:00 Asterová Jana SLA7451 442858 C SKOB Slaný
13:55:00 Ledererová Kamila LPM7352 2042546 C OK Lokomotiva Plzeň
14:00:00 Krausová Marcela LCV7351 253153 C TJ Lokomotiva Chomutov
14:05:00 Vlašímská Tereza SKV7551 7204502 C TJ Slovan Karlovy Vary
14:10:00 Skripniková Kateřina FSP8051 887950 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:15:00 Kučerová Berenika DCE8050 2102812 C KOB Dobřichovice
14:20:00 Horáčková Kateřina VLI8150 51230 C Slavia Liberec orienteering
14:25:00 Fremrová Jaroslava LPM7954 0 C OK Lokomotiva Plzeň
14:30:00 Svobodová Jitka VSP7450 9102142 C USK Praha
14:35:00 Vakant 0 Vakant
14:40:00 Vakant 0 Vakant
14:45:00 Vakant 0 Vakant
14:50:00 Vakant 0 Vakant
14:55:00 Vakant 0 Vakant

D40B 5.32 km, 190 m, 9 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:19:00 Ehlerová Petra VSP7855 51597 C USK Praha
12:24:00 Jirasová Jana DOR7450 2080951 C OK Dobříš
12:29:00 Zabořilová Romana JEN7457 7775 C OB Jenišovice
12:34:00 Habánová Anna VLI7757 53226 C Slavia Liberec orienteering
12:39:00 Richtrová Lucie VPM7451 331267 C KOS Slavia Plzeň
12:44:00 Ševčíková Petra ONO7450 49607 C SKOB Ostrov
12:49:00 Zakouřilová Helena VSP7453 8002888 C USK Praha
12:54:00 Šauli Iva VPM7852 2060395 C KOS Slavia Plzeň
12:59:00 Nováková Jana 81C7450 7207874 Cirkus Čakovice
13:04:00 Folprechtová Kateřina VSP7460 416221 C USK Praha
13:09:00 Waldhauserová Irena BOR7459 8410 C OK Jiskra Nový Bor
13:14:00 Hellerová Alena ROU7850 2081373 C SKOB Roudnice nad Labem
13:19:00 Kaválková Jana ONO7551 7150266 C SKOB Ostrov
13:24:00 Jeřábková Tereza BOR7563 8438 C OK Jiskra Nový Bor
13:29:00 Synková Šárka DOK7650 7773 C OK Doksy
13:34:00 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C OK Jilemnice
13:39:00 Sobotová Jana VPM7250 1420788 C KOS Slavia Plzeň
13:44:00 Vildmonová Pavla PGP7454 7207787 C SK Praga
13:49:00 Novotná Hedvika TUR7454 416139 C OOB TJ Turnov
13:54:00 Městková Lucie TEP7850 2102815 C Tempo Praha
13:59:00 Janoušková Iveta BOR7457 8431 C OK Jiskra Nový Bor
14:04:00 Brettlová Marta PGP7557 2060208 C SK Praga
14:09:00 Petriláková Petra DOR7656 2092419 C OK Dobříš
14:14:00 Skácelová Marie VLI7552 1400445 C Slavia Liberec orienteering
14:19:00 Šimerková Olga PGP7551 7210932 C SK Praga
14:24:00 Urbánková Jana ONO7851 52182 C SKOB Ostrov
14:29:00 Kučerová Marie VSP7551 2127526 C USK Praha
14:34:00 Podrábská Marie VLI7451 1400433 C Slavia Liberec orienteering
14:39:00 Vakant 0 Vakant
14:44:00 Vakant 0 Vakant
14:49:00 Vakant 0 Vakant
14:54:00 Vakant 0 Vakant
14:59:00 Vakant 0 Vakant

D45B 4.69 km, 165 m, 10 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 Riby Kateřina LTP7252 7205009 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:05:00 Jelínková Radka MLA6951 416176 C MLOK Mariánské Lázně
12:09:00 Šimůnková Martina TAP6851 442851 C KOB Tretra Praha
12:13:00 Tokárová Regina VPM6950 2067965 C KOS Slavia Plzeň
12:17:00 Čepičková Jana LPM7353 7210116 C OK Lokomotiva Plzeň
12:21:00 Benešová Jaroslava DKL7050 49647 C KOB Kladno
12:25:00 Bínová Kathrin MLA6754 416172 C MLOK Mariánské Lázně
12:29:00 Vakant 0 Vakant
12:33:00 Škvorová Zuzana KAM7350 52273 C OK Kamenice
12:37:00 Danihelová Janka SKV6552 232202 C TJ Slovan Karlovy Vary
12:41:00 Staňková Marcela VPM6951 888641 C KOS Slavia Plzeň
12:45:00 Štraitová Jitka VSP7252 682665 C USK Praha
12:49:00 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 231924 C SK Praga
12:53:00 Kuleva Angelina 2HD5750 8622642 Angy OL
12:57:00 Menclová Silvie VSP7050 51749 C USK Praha
13:01:00 Landovská Ivana PGP6251 416118 C SK Praga
13:05:00 Junková Kateřina STH7351 7204984 C SK Studenec
13:09:00 Zierhutová Michaela LCV7151 301525 C TJ Lokomotiva Chomutov
13:13:00 Průšová Markéta VSP7256 53160 C USK Praha
13:17:00 Sieglová Dagmar MFP7050 7201197 C Matfyz Praha
13:21:00 Hejnová Martina VSP7354 411502 C USK Praha
13:25:00 Melišíková Radka TAP7152 2081352 C KOB Tretra Praha
13:29:00 Balusková Ida OKP7350 681852 C SK OK 24 Praha
13:33:00 Posseltová Romana TJN7050 410359 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:37:00 Nováková Martina PDY7350 2102798 C Běhej Poděbrady
13:41:00 Škáchová Petra KAM7054 7201760 C OK Kamenice
13:45:00 Kubecová Jana STB7399 206351 C TJ Stadion Nový Bor
13:49:00 Pokorná Hana TJN6950 2073666 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:53:00 Buková Jana ROU7150 331208 C SKOB Roudnice nad Labem
13:57:00 Beranová Iva VSP7150 2021834 C USK Praha
14:01:00 Bártová Pavla ZVO7152 2083418 C OB SK Zvole
14:05:00 Trnková Dana VSP7351 2021823 C USK Praha
14:09:00 Jirsová Pavla KSH7251 2116454 C OB Kašperské Hory
14:13:00 Horáková Lenka VSP7255 51728 C USK Praha
14:17:00 Kotenová Klára RIC7252 2073694 C OB Říčany
14:21:00 Klapalová Pavla VSP7099 51589 C USK Praha
14:25:00 Úlehlová Monika TAP6950 2092376 C KOB Tretra Praha
14:29:00 Dittrtová Lucie LME6852 2102533 C SK Los Mělník
14:33:00 Nová Jana DOR7150 2045313 C OK Dobříš
14:37:00 Vakant 0 Vakant
14:41:00 Vakant 0 Vakant
14:45:00 Vakant 0 Vakant
14:49:00 Vakant 0 Vakant

D50B 4.14 km, 130 m, 9 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:25:00 Nováková Lenka NNN6099 811246 Neregistrovaní
12:30:00 Kubínová Jana SKV6751 331089 C TJ Slovan Karlovy Vary
12:35:00 Pávková Jana BOR6550 8445 C OK Jiskra Nový Bor
12:40:00 Žandová Marie SKV6551 236486 C TJ Slovan Karlovy Vary
12:45:00 Kamarytová Martina MLA6651 1421920 C MLOK Mariánské Lázně
12:50:00 Komersová Jana KNC6550 52265 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:55:00 Šedivá Miroslava EKP5750 51604 C VŠTJ Ekonom Praha
13:00:00 Bochenková Jana DOR6150 232174 C OK Dobříš
13:05:00 Halířová Eva BOR6654 8512 C OK Jiskra Nový Bor
13:10:00 Koucká Ivana EKP6850 515195 C VŠTJ Ekonom Praha
13:15:00 Gorčicová Ivana CHA6550 8179 C OK Chrastava
13:20:00 Cincibusová Ivana FSP6651 8668 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:25:00 Kavková Dana SCP6150 8222227 C OK Sparta Praha
13:30:00 Kettnerová Lenka HCE6450 7202877 C TJ Hostivice
13:35:00 Votavová Renata KNC6452 253105 C Sokol Kostelec n. Č. l.
13:40:00 Mudrová Martina HCE6451 51984 C TJ Hostivice
13:45:00 Němečková Jarmila VSP6650 2103280 C USK Praha
13:50:00 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice
13:55:00 Burdová Simona LDC6851 7667667 C KOB Děčín
14:00:00 Čiháková Lenka KNC6750 7207855 C Sokol Kostelec n. Č. l.
14:05:00 Tenglerová Helena MLA6551 1421930 C MLOK Mariánské Lázně
14:10:00 Fantová Libuše EKP5650 51583 C VŠTJ Ekonom Praha
14:15:00 Vakant 0 Vakant
14:20:00 Vakant 0 Vakant
14:25:00 Vakant 0 Vakant
14:30:00 Vakant 0 Vakant

D55B 3.86 km, 110 m, 9 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:28:00 Sládková Eva TEH5751 51398 C Sokol Tehov
14:33:00 Sklenářová Jana MLA6258 416175 C MLOK Mariánské Lázně
14:38:00 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C KOB Dobřichovice
14:43:00 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C OK RECO Sport
14:48:00 Hrabánková Ilona PGP6250 232184 C SK Praga
14:53:00 Kovářová Alena LTP6151 7205026 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:58:00 Vlachová Hana VRL6251 8962 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:03:00 Michálková Jiřina VSP6151 51734 C USK Praha
15:08:00 Kohlová Alena KPY6051 53182 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
15:13:00 Vakant 0 Vakant
15:18:00 Vakant 0 Vakant
15:23:00 Vakant 0 Vakant

D60B 3.66 km, 125 m, 10 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:12:00 Štrossová Jiřina DCE5650 7870 C KOB Dobřichovice
12:18:00 Mrázková Ivana DKP5650 8080100 C Oddíl OB Kotlářka
12:24:00 Nýdrlová Eva VRL5451 8954 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:30:00 Klusáková Jitka DKP5651 8558 C Oddíl OB Kotlářka
12:36:00 Cabrnochová Hana DKL5550 53520 C KOB Kladno
12:42:00 Doležalová Vlasta PGP5550 52095 C SK Praga
12:48:00 Patáková Mária KSH5751 232257 C OB Kašperské Hory
12:54:00 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C OK Sparta Praha
13:00:00 Dudová Hana DKP5752 49892 C Oddíl OB Kotlářka
13:06:00 Zelená Markéta PGP5850 2080958 C SK Praga
13:12:00 Kuncová Jiřina TJN5752 8257 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:18:00 Jahnová Helena SCP5550 682101 C OK Sparta Praha
13:24:00 Nováková Svatava SKV5351 2059748 C TJ Slovan Karlovy Vary
13:30:00 Šilerová Zdena KNC5750 2023962 C Sokol Kostelec n. Č. l.
13:36:00 Kubátová Lenka SKV5551 237549 C TJ Slovan Karlovy Vary
13:42:00 Nováková Jana NPA5552 0 C SK LOB Nová Paka
13:48:00 Vakant 0 Vakant
13:54:00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 Vakant 0 Vakant

D65B 3.17 km, 80 m, 9 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:06:00 Pachnerová Jaroslava VLI5152 2059769 C Slavia Liberec orienteering
12:11:00 Dohnalová Dana VSP5050 51645 C USK Praha
12:16:00 Horáčková Stanislava VLI4950 2080918 C Slavia Liberec orienteering
12:21:00 Neradová Alena LIT5051 8110 C KOB Litvínov
12:26:00 Šaffková Zuzana CHA5150 2070837 C OK Chrastava
12:31:00 Karmazínová Ivana VLI5150 51216 C Slavia Liberec orienteering
12:36:00 Horáková Magdalena NEK4950 301414 C Nejdek Orienteering
12:41:00 Savičová Irena SKV5352 51136 C TJ Slovan Karlovy Vary
12:46:00 Ševčíková Alena CHA5351 8165 C OK Chrastava
12:51:00 Vakant 0 Vakant
12:56:00 Vakant 0 Vakant
13:01:00 Vakant 0 Vakant

D70B 2.77 km, 125 m, 10 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 Jedličková Jindra VPM4550 1490 C KOS Slavia Plzeň
12:06:00 Kašková Eva CHA4650 8152 C OK Chrastava
12:11:00 Lohrová Jarmila SCP4650 219220 C OK Sparta Praha
12:16:00 Beránková Pavla VPM4350 330650 C KOS Slavia Plzeň
12:21:00 Haňkovská Jana PGP4050 51698 C SK Praga
12:26:00 Městková Eva TEP4851 2103757 C Tempo Praha
12:31:00 Kubátová Milada PGP4750 2067222 C SK Praga

D75B 2.58 km, 95 m, 9 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:02:00 Vakant 0 Vakant
12:07:00 Vakant 0 Vakant

H10N 3.89 km, 90 m, 7 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:05:00 Giuffred Nicol VSP0078 2035736 USK Praha
13:10:00 Bergl Jonáš TJP1100 51841 C TJ Sokol Troja
13:15:00 Houba Vojtěch KRL1002 2127628 C Kometa Kralovice
13:20:00 Fecko Richard NEK1100 232229 C Nejdek Orienteering
13:25:00 Pilát Jaromír DKL0900 2124767 C KOB Kladno
13:30:00 Horáček Jáchym VLI1111 4663 C Slavia Liberec orienteering
13:35:00 Pucherna Marek SCP0900 0 C OK Sparta Praha
13:40:00 Šitra Šimon LPM1001 2090869 C OK Lokomotiva Plzeň
13:45:00 Frýdecký Tomáš BZP1000 766112 C Báječné ženy v orientačním běhu
13:50:00 Vakant 0 Vakant

H10C 2.38 km, 75 m, 8 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:44:00 Bejvančický Jan KRL1003 0 C Kometa Kralovice
13:48:00 Skácel Jan VLI0901 2073665 C Slavia Liberec orienteering
13:52:00 Blecha Adam KRL0803 2127636 C Kometa Kralovice
13:56:00 Jiras František DOR0900 2080953 C OK Dobříš
14:00:00 Komín Matyáš DKL0901 2121871 C KOB Kladno
14:04:00 Chalupa Šimon ONO0901 1420722 C SKOB Ostrov
14:08:00 Turek Jakub SKV0801 7791777 C TJ Slovan Karlovy Vary
14:12:00 Křížek Ivo MAS0801 301728 C KČT Aš
14:16:00 Ohnůtek Jiří FSP0802 2116468 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:20:00 Jedlička Aleš VSP0800 2067940 C USK Praha
14:24:00 Šimerka Ondřej PGP0800 2801019 C SK Praga
14:28:00 Šebian Samuel KRL0903 0 C Kometa Kralovice
14:32:00 Mála Matyáš MAS0800 2026162 C KČT Aš
14:36:00 Veljačik Jonáš SCP0800 336785 C OK Sparta Praha
14:40:00 Habán Eduard VLI0800 8655483 C Slavia Liberec orienteering
14:44:00 Šmahel Tadeáš OPI1000 2116198 C Orientační sporty Písek
14:48:00 Baldrian Josef VSP1100 2075606 C USK Praha
14:52:00 Placek Tomas MLA0902 888609 C MLOK Mariánské Lázně
14:56:00 Folprecht Lukáš VSP0802 2058490 C USK Praha
15:00:00 Štembera Vítek TJN0801 682376 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:04:00 Štěrba Lukáš SKV1001 2045223 C TJ Slovan Karlovy Vary
15:08:00 Kučera Jakub VSP0900 2032189 C USK Praha
15:12:00 Anděl Robin VPM0901 8531 C KOS Slavia Plzeň
15:16:00 Vakant 0 Vakant
15:20:00 Vakant 0 Vakant

H12C 2.77 km, 125 m, 10 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:39:00 Heller Jakub ROU0702 51438 C SKOB Roudnice nad Labem
12:43:00 Vrba Matyáš FSP0706 2090846 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:47:00 Hanuš Filip VRL0604 2078481 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:51:00 Günter Vincent FSP0701 2092388 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:55:00 Podrábský Ctibor VLI0700 2078463 C Slavia Liberec orienteering
12:59:00 Škrle Michael KRL0702 207825 C Kometa Kralovice
13:03:00 Kosák Eliáš PGP0704 2800310 C SK Praga
13:07:00 Bejvančický Josef KRL0703 2127632 C Kometa Kralovice
13:11:00 Jiras Antonín DOR0701 2042522 B OK Dobříš
13:15:00 Habán Oliver VLI0600 8655464 B Slavia Liberec orienteering
13:19:00 Mencl Josef VSP0602 2021850 C USK Praha
13:23:00 Myslík Vojtěch ONO0602 301494 C SKOB Ostrov
13:27:00 Skripnik Nikola FSP0600 2092396 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:31:00 Chmelík Štěpán DOR0703 2125355 C OK Dobříš
13:35:00 Štrait Vilém VSP0701 2021829 B USK Praha
13:39:00 Skripnik Matouš FSP0800 2800931 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:43:00 Biersak Petr KRL0701 232960 C Kometa Kralovice
13:47:00 Spiřík František BSO0603 8683 C KOB Baník Sokolov
13:51:00 Horák Martin VSP0601 51649 C USK Praha
13:55:00 Střelba Antonín PGP0605 2099508 B SK Praga
13:59:00 Riby Philip LTP0702 7208204 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:03:00 Klepetko Adam FSP0601 2092374 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:07:00 Donda Jakub ONO0700 8656617 B SKOB Ostrov
14:11:00 Stehlík Jakub LPM0700 2103269 B OK Lokomotiva Plzeň
14:15:00 Bárta Viktor ZVO0601 2083401 B OB SK Zvole
14:19:00 Brabec Matěj MAS0701 2026167 C KČT Aš
14:23:00 Pávek Štěpán NEK0700 2096262 C Nejdek Orienteering
14:27:00 Svoboda Fabián FSP0708 2090855 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:31:00 Hroněk Štěpán VSP0700 2058492 C USK Praha
14:35:00 Rejšek Václav KAM 2084939 OK Kamenice
14:39:00 Vakant 0 Vakant
14:43:00 Vakant 0 Vakant
14:47:00 Vakant 0 Vakant
14:51:00 Vakant 0 Vakant

H14B 5.04 km, 245 m, 10 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:13:00 Černý Antonín TAP0402 7207629 B KOB Tretra Praha
12:17:00 Zakouřil Matyáš VSP0400 8004888 B USK Praha
12:21:00 Stehlík Šimon LPM0501 2082911 B OK Lokomotiva Plzeň
12:25:00 Velát Vojtěch OPI0400 7300468 B Orientační sporty Písek
12:29:00 Baldrian Tomáš VSP0405 2102777 B USK Praha
12:33:00 Janoušek Slávek BOR0400 4360 B OK Jiskra Nový Bor
12:37:00 Zabořil Ondřej JEN0401 7780 B OB Jenišovice
12:41:00 Heller Jiří ROU0501 2085606 B SKOB Roudnice nad Labem
12:45:00 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 1403061 B OOB TJ Turnov
12:49:00 Bartaloš Matyáš PGP0503 2084972 B SK Praga
12:53:00 Gajda Martin KAM0405 9201061 A OK Kamenice
12:57:00 Čtrnáct František PGP0401 2121096 B SK Praga
13:01:00 Jiras Jan DOR0505 2042521 B OK Dobříš
13:05:00 Melišík Jan TAP0502 2081357 B KOB Tretra Praha
13:09:00 Pucherna František SCP0401 7410123 C OK Sparta Praha
13:13:00 Waldhauser Štěpán BOR0409 4443 B OK Jiskra Nový Bor
13:17:00 Pilát Bořivoj DKL0500 2115077 B KOB Kladno
13:21:00 Snížek Martin DOR0405 2042541 B OK Dobříš
13:25:00 Mucha Ondřej RIC0400 2096261 C OB Říčany
13:29:00 Petrilák Matouš DOR0409 7204994 B OK Dobříš
13:33:00 Pokorný Jan TJN0400 8659408 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:37:00 Hejna Igor VSP0407 411602 C USK Praha
13:41:00 Donda Jiří ONO0403 8631582 B SKOB Ostrov
13:45:00 Průša Dominik VSP0406 2032107 A USK Praha
13:49:00 Jedlička Jakub KAM0404 2075622 B OK Kamenice
13:53:00 Bolehovský Daniel VSP0508 2073716 A USK Praha
13:57:00 Jíra Filip ROZ0500 9005138 B OK Roztoky
14:01:00 Sobota Ondřej VPM0502 232337 B KOS Slavia Plzeň
14:05:00 Smolka Jakub TAP0500 2096222 C KOB Tretra Praha
14:09:00 Pivec Jan MLA0503 9201380 B MLOK Mariánské Lázně
14:13:00 Sork Dominik TAP0504 2092402 B KOB Tretra Praha
14:17:00 Tkáč Matěj TJN0401 8660911 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:21:00 Peterka Jakub LLI0404 9101104 A TJ Loko Liberec
14:25:00 Černý Matouš TAP0501 7207616 B KOB Tretra Praha
14:29:00 Šustr Ondřej KSH0501 2080905 B OB Kašperské Hory
14:33:00 Košina Tobiáš SKV0502 7204501 C TJ Slovan Karlovy Vary
14:37:00 Milota Jakub KAM0503 2099497 B OK Kamenice
14:41:00 Nemšovský Filip VSP0500 2035710 B USK Praha
14:45:00 Kabát Martin PGP0408 2099511 B SK Praga
14:49:00 Janda Jakub DOR0403 2045308 B OK Dobříš
14:53:00 Štěrba Marek SKV0401 9005143 A TJ Slovan Karlovy Vary
14:57:00 Bejvl Marek LME0400 2056261 B SK Los Mělník
15:01:00 Kurz Ondřej VPM0503 1400429 A KOS Slavia Plzeň
15:05:00 Snížek Ondřej DOR0406 2042548 B OK Dobříš
15:09:00 Tůma Šimon TAP0400 8662289 B KOB Tretra Praha
15:13:00 Nový Jáchym DOR0502 2044888 C OK Dobříš
15:17:00 Němec David LPM0504 2011846 C OK Lokomotiva Plzeň
15:21:00 Šácha Václav DOR0410 2111619 C OK Dobříš
15:25:00 Janas Adam PGP0404 443090 B SK Praga
15:29:00 Vakant 0 Vakant
15:33:00 Vakant 0 Vakant
15:37:00 Vakant 0 Vakant

H16B 6.28 km, 260 m, 11 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:53:00 Sedláček Jaroslav DKP0309 7210914 B Oddíl OB Kotlářka
13:56:00 Ouška Filip DOR0304 2050486 C OK Dobříš
13:59:00 Bradáč David LLI0203 2032132 B TJ Loko Liberec
14:02:00 Kurz Šimon VPM0208 2115069 B KOS Slavia Plzeň
14:05:00 Trnka Martin jun VSP0300 2021842 B USK Praha
14:08:00 Kováč František MLA0201 301465 C MLOK Mariánské Lázně
14:11:00 Šustr Antonín KSH0201 2080906 C OB Kašperské Hory
14:14:00 Albrecht Adam KAM0203 995899 B OK Kamenice
14:17:00 Janas Petr PGP0200 2060249 B SK Praga
14:20:00 Weissar Samuel LPM0300 2082944 C OK Lokomotiva Plzeň
14:23:00 Sobotka Radim OPI0300 2064779 B Orientační sporty Písek
14:26:00 Bolehovský Michal VSP0202 601169 B USK Praha
14:29:00 Řehoř Vojta TJN0303 2080823 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:32:00 Čepička Ladislav LPM0303 682694 C OK Lokomotiva Plzeň
14:35:00 Lesák Ondřej TJN0306 8659385 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:38:00 Kohoutek Oldřich BSO0301 8655420 B KOB Baník Sokolov
14:41:00 Křížek Josef MAS0201 2026164 B KČT Aš
14:44:00 Kovář Ondřej VPM0200 7208210 B KOS Slavia Plzeň
14:47:00 Mellan Jonáš TUR0308 888622 B OOB TJ Turnov
14:50:00 Milota Břetislav MLA0300 1421923 C MLOK Mariánské Lázně
14:53:00 Horák Pavel ml. VSP0301 434600 C USK Praha
14:56:00 Chaloupka Viktor KAM0301 0 B OK Kamenice
14:59:00 Břečka Vojtěch LPM0302 7201820 C OK Lokomotiva Plzeň
15:02:00 Škvor Adam KAM0202 425596 B OK Kamenice
15:05:00 Lill Petr BSO0203 8687 B KOB Baník Sokolov
15:08:00 Oncirk Jan ONO0301 8660918 A SKOB Ostrov
15:11:00 Hnízdil Matěj KAS0301 7130603 B KOB Kamenický Šenov
15:14:00 Hejduk Zdeněk BSO0201 1428921 B KOB Baník Sokolov
15:17:00 Vlastník Matouš JIL0201 2073749 B OK Jilemnice
15:20:00 Kolář Matyáš PGP0304 8654897 B SK Praga
15:23:00 Křížek Filip MAS0301 0 C KČT Aš
15:26:00 Vakant 0 Vakant
15:29:00 Vakant 0 Vakant
15:32:00 Vakant 0 Vakant
15:35:00 Vakant 0 Vakant
15:38:00 Vakant 0 Vakant

H18B 8.18 km, 350 m, 13 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:40:00 Solomko Adam BSO0002 9102149 B KOB Baník Sokolov
13:45:00 Procinger Jan VRL0102 2082910 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:50:00 Víšek Martin KAM0102 9101674 B OK Kamenice
13:55:00 Bradáč Jakub LLI0002 2032105 B TJ Loko Liberec
14:00:00 Mareš Vít BOR0000 7202852 A OK Jiskra Nový Bor
14:05:00 Siegl Matyáš PGP0104 7201196 B SK Praga
14:10:00 Melichna Matěj DKL0102 682699 B KOB Kladno
14:15:00 Mühlbach Aleš STH0104 7207505 B SK Studenec
14:20:00 Semík Jakub VSP0000 446363 B USK Praha
14:25:00 Buk Petr ROU0001 2075666 B SKOB Roudnice nad Labem
14:30:00 Růta Matyáš TJN0102 8659386 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:35:00 Hejduk Jan BSO0001 1428929 B KOB Baník Sokolov
14:40:00 Novák Přemysl DKP0107 2106739 B Oddíl OB Kotlářka
14:45:00 Forst Antonín PGP0106 218851 B SK Praga
14:50:00 Tománek Josef BOR0102 7210804 B OK Jiskra Nový Bor
14:55:00 Valášek Václav KAM0100 336743 B OK Kamenice
15:00:00 Valenta Adam OPI0102 2091528 B Orientační sporty Písek
15:05:00 Dostál Jakub VRL0104 7206528 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:10:00 Buk Ondřej ROU0102 2031368 B SKOB Roudnice nad Labem
15:15:00 Zabořil Vojtěch TUR0110 2060290 B OOB TJ Turnov
15:25:00 Vakant 0 Vakant
15:30:00 Vakant 0 Vakant
15:35:00 Vakant 0 Vakant

H20B 9.29 km, 365 m, 15 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:04:00 Pelikán Lukáš DKL9802 7207341 B KOB Kladno
12:09:00 Ježek Vít JIL9903 7210404 B OK Jilemnice
12:14:00 Borovička Tomáš FSP9801 888614 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:19:00 Jíra Tomáš KAM9802 9005139 A OK Kamenice
12:24:00 Bartoš Vojtěch PGP9809 8656598 B SK Praga
12:29:00 Vakant 0 Vakant
12:34:00 Vakant 0 Vakant
12:39:00 Vakant 0 Vakant

H21A 11.82 km, 620 m, 21 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 Kolín Jan DKP7701 8007701 C Oddíl OB Kotlářka
12:06:00 Landovský Jakub PGP9601 7210114 C SK Praga
12:11:00 Habán Ivo VLI7707 7207861 C Slavia Liberec orienteering
12:16:00 Koucký Roman EKP6301 2035738 C VŠTJ Ekonom Praha
12:21:00 Wohanka Pavel VRL7501 2096236 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:26:00 Pospíšil Ondřej DKP8717 7202874 C Oddíl OB Kotlářka
12:31:00 Rusý Tomáš KAM9301 2051509 C OK Kamenice
12:36:00 Brož Jan LPM8903 1420839 C OK Lokomotiva Plzeň
12:41:00 Kořínek Tomáš BOR9007 8654931 C OK Jiskra Nový Bor
12:46:00 Michek David TJN9802 8655371 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:51:00 Fibír Tomáš FSP7901 515067 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:56:00 Kobr Tomáš TJN8901 1969696 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:01:00 Pokorný Ondřej PGP7506 682686 C SK Praga
13:06:00 Bořánek Petr VSP7000 9101108 C USK Praha
13:11:00 Pucherna Jan TAP7701 7151177 C KOB Tretra Praha
13:16:00 Procházka Jan PGP8206 886265 C SK Praga
13:21:00 Zelinka Jiří MBM8740 232019 C O-mikron
13:26:00 Beneš Miroslav PGP8108 7203451 C SK Praga
13:31:00 Horáček Michal VLI7700 500290 R Slavia Liberec orienteering
13:36:00 Jonáš Martin PGP9606 515307 C SK Praga
13:41:00 Červák Jan LCE8001 7205564 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:46:00 Kohl Ondřej KPY8600 301370 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:51:00 Buk Michal ROU9601 2075669 C SKOB Roudnice nad Labem
13:56:00 Dlabaja Tomáš TUR8303 500850 R OOB TJ Turnov
14:01:00 Pidrman Milan EKP8310 2067264 C VŠTJ Ekonom Praha
14:06:00 Veselý Jakub PGP9503 7209346 C SK Praga
14:11:00 Stehlík Petr LPM7903 2045235 C OK Lokomotiva Plzeň
14:16:00 Navrátil Šimon PGP9702 681882 R SK Praga
14:21:00 Makovský Jakub TAP8511 7778511 C KOB Tretra Praha
14:26:00 Hora Vojtěch PGP8301 1006283 C SK Praga
14:31:00 Václavík Jan VPM8701 2031375 C KOS Slavia Plzeň
14:36:00 Šedivý Jan PGP8409 8644492 E SK Praga
14:41:00 Skripnik Štěpán FSP7909 7201806 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:46:00 Macura Jan MLA9306 1421921 C MLOK Mariánské Lázně
14:51:00 Černý Ondřej EKP8511 7205000 C VŠTJ Ekonom Praha
14:56:00 Bravený Vít ZBM9102 8660450 C SK Žabovřesky Brno
15:01:00 Zajíc Vítězslav TAP8610 8655221 C KOB Tretra Praha
15:06:00 Landovský Tomáš PGP9103 8071491 C SK Praga
15:11:00 Vakant 0 Vakant
15:16:00 Vakant 0 Vakant
15:21:00 Vakant 0 Vakant
15:26:00 Vakant 0 Vakant
15:31:00 Vakant 0 Vakant
15:36:00 Vakant 0 Vakant

H21B 9.98 km, 455 m, 15 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:28:00 Vlášek Jakub TAP9702 7779702 C KOB Tretra Praha
13:36:00 Vondra Jiří FSP7600 2092409 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:44:00 Macek Jiří LIT8401 8107 C KOB Litvínov
13:52:00 Peterka Vojtěch LLI7502 515503 C TJ Loko Liberec
14:00:00 Fišer Jiří SLP8503 7111117 C OOB Slavia Praha
14:08:00 Hopanyuk Anatoliy DKP7900 682700 C Oddíl OB Kotlářka
14:16:00 Hrouda Martin FSP7612 7207862 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:24:00 Ramba Jiří DKP8606 8636190 C Oddíl OB Kotlářka
14:32:00 Vakant 0 Vakant
14:40:00 Vakant 0 Vakant
14:48:00 Vakant 0 Vakant
14:56:00 Vakant 0 Vakant

H21C 8.92 km, 365 m, 15 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 Karvánek Matouš BOR9006 52902 C OK Jiskra Nový Bor
12:06:00 Bernášek Jiří STB8101 682354 C TJ Stadion Nový Bor
12:11:00 Šulc Marek MAS9302 2026166 C KČT Aš
12:16:00 Hejtmánek Martin TAP8605 53636 C KOB Tretra Praha
12:21:00 Kučerka Jan LIT8002 1418761 C KOB Litvínov
12:26:00 Posselt Martin TJN9501 9102087 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:31:00 Borák Michal EKP8304 2042532 C VŠTJ Ekonom Praha
12:36:00 Bolf Vojtěch TAP8300 2118471 C KOB Tretra Praha
12:41:00 Buzek Martin PGP8401 7051263 C SK Praga
12:46:00 Jirous Jiří TAP7201 442867 C KOB Tretra Praha
12:51:00 Jakovec Petr DKL8602 1425370 C KOB Kladno
12:56:00 Bartaloš Tomáš PGP8010 2084951 C SK Praga
13:01:00 Beneš Filip TAP8701 232187 C KOB Tretra Praha
13:06:00 Vrabec Ondřej SCP8303 1420800 C OK Sparta Praha
13:11:00 Málek Martin 8FX8900 2112747 TJ Kobylisy
13:16:00 Komín David PGP7405 9767 C SK Praga
13:21:00 Havel Michal LDC8901 1413339 C KOB Děčín
13:26:00 Knepr Lukáš BSO9401 236987 C KOB Baník Sokolov
13:31:00 Zieba Jakub NEK9800 2067347 B Nejdek Orienteering
13:36:00 Vakant 0 Vakant
13:41:00 Vakant 0 Vakant

H35B 8.36 km, 350 m, 16 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:02:00 Řehák Miroslav KAD7101 7207367 C Originální Vivalín Team Kadaň
12:07:00 Balej Jiří KAM7201 2067243 C OK Kamenice
12:12:00 Jedlička Michal DKL8000 1416366 C KOB Kladno
12:17:00 Šitra Vladimír LPM7904 2103744 C OK Lokomotiva Plzeň
12:22:00 Pivec Lukáš MLA7600 1421926 C MLOK Mariánské Lázně
12:27:00 Dvořák Pavel LPM7805 2042509 C OK Lokomotiva Plzeň
12:32:00 Ševčík Petr ONO7200 7201768 C SKOB Ostrov
12:37:00 Boudný Jan SCP7417 51773 C OK Sparta Praha
12:42:00 Badura Václav SKV8101 7200904 C TJ Slovan Karlovy Vary
12:47:00 Skripnik Ondřej FSP7502 7204999 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:52:00 Fiala Michal KSH7601 416182 C OB Kašperské Hory
12:57:00 Ehler Tomáš VSP8102 339016 C USK Praha
13:02:00 Chmelík Petr DOR8100 2058502 C OK Dobříš
13:07:00 Křížek Filip MAS7800 301726 C KČT Aš
13:12:00 Dubec Pavel SCP8003 7260025 C OK Sparta Praha
13:17:00 Šmahel Lukáš OPI7800 2103772 C Orientační sporty Písek
13:22:00 Turek Jan SKV7302 7464855 C TJ Slovan Karlovy Vary
13:27:00 Kautský Jiří 9BC8200 7260018 NNN
13:32:00 Sysel Ondřej PGP8302 515038 C SK Praga
13:37:00 Pilát Miroslav DKL7900 2103282 C KOB Kladno
13:42:00 Anděl Robert VPM8001 887623 C KOS Slavia Plzeň
13:47:00 Čermák Radek PGP6405 1413333 C SK Praga
13:52:00 Vlašímský Robert SKV7201 7204490 C TJ Slovan Karlovy Vary
13:57:00 Vaněček Jan TJP8000 2069047 C TJ Sokol Troja
14:02:00 Dítko Jan SKV7301 682634 C TJ Slovan Karlovy Vary
14:07:00 Beránek Jan VPM7202 887603 C KOS Slavia Plzeň
14:12:00 Heller Jiří ROU7708 331503 C SKOB Roudnice nad Labem
14:17:00 Mička Aleš TJP7300 2800365 C TJ Sokol Troja
14:22:00 Vakant 0 Vakant
14:27:00 Vakant 0 Vakant
14:32:00 Vakant 0 Vakant

H40B 7.49 km, 330 m, 13 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:57:00 Hill Richard GBA 0 Airienteers
13:02:00 Nemšovský Petr PGP7602 899152 C SK Praga
13:07:00 Jedlička Adam KAM7700 2075620 C OK Kamenice
13:12:00 Průša Michal VSP7310 553437 C USK Praha
13:17:00 Chramosta Tomáš KAM7601 2113411 C OK Kamenice
13:22:00 Vácha Tomáš BOR7409 8534 C OK Jiskra Nový Bor
13:27:00 Janda Pavel DOR7600 2044882 C OK Dobříš
13:32:00 Horák Pavel (Starosta) VSP7305 2032184 C USK Praha
13:37:00 Bambousek Martin DOR7302 2045316 C OK Dobříš
13:42:00 Pávek Jiří NEK7700 2096214 C Nejdek Orienteering
13:47:00 Synek Marcel DOK7600 2056288 C OK Doksy
13:52:00 Folprecht Eduard TUV7304 9056 C SOK TJ Turnov
13:57:00 Končický Lukáš RIC7626 0 OB Říčany
14:02:00 Hanuš Vladimír VRL7508 2078480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:07:00 Kučera Jan VSP7302 51650 C USK Praha
14:12:00 Pucherna Eduard SMR7401 8074101 C SNS Smržovka
14:17:00 Zakouřil Václav VSP7401 8006888 C USK Praha
14:22:00 Nehasil David BOR7713 8655487 C OK Jiskra Nový Bor
14:27:00 Nejedlý Ladislav ONO7501 9201325 C SKOB Ostrov
14:32:00 Krejčí Ladislav ROU7301 2127852 C SKOB Roudnice nad Labem
14:37:00 Novotný Tomáš TUR7405 416120 C OOB TJ Turnov
14:42:00 Procházka Pavel LBE6549 2035732 TJ Lokomotiva Beroun
14:47:00 Pitrmuc Jan JIL7703 2075603 C OK Jilemnice
14:52:00 Bergl Tomáš TJP7801 7202860 C TJ Sokol Troja
14:57:00 Houska Jindřich DOR7601 2050492 C OK Dobříš
15:02:00 Střelba Ondřej PGP7510 7209464 C SK Praga
15:07:00 Štrait Martin VSP7602 410393 C USK Praha
15:12:00 Zámečník David KAM7500 2060207 C OK Kamenice
15:17:00 Novák Pavel 81C7500 0 Cirkus Čakovice
15:22:00 Šesták Marek VLI7403 2058471 C Slavia Liberec orienteering
15:27:00 Vakant 0 Vakant
15:32:00 Vakant 0 Vakant

H45B 7.08 km, 310 m, 12 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:37:00 Chum Jaroslav SLP6601 51613 C OOB Slavia Praha
12:41:00 Poloprutský Tomáš VLI6205 888630 C Slavia Liberec orienteering
12:45:00 brit edo 24I1700 2071077 Israel Orienteering
12:49:00 Kruliš Petr VLI6901 301186 C Slavia Liberec orienteering
12:53:00 Šimša Jaromír MFP7100 2090836 C Matfyz Praha
12:57:00 Velát Josef OPI7302 2088182 C Orientační sporty Písek
13:01:00 Kroupa Štěpán VPM6904 2060396 C KOS Slavia Plzeň
13:05:00 Jeřábek Petr BOR7105 8439 C OK Jiskra Nový Bor
13:09:00 Kalousek Jiří DKP6901 443079 C Oddíl OB Kotlářka
13:13:00 Aschermann Jan VSP6902 2020710 C USK Praha
13:17:00 Novotný Dušan TJN7002 232502 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:21:00 Weissar Petr LPM7020 2082913 C OK Lokomotiva Plzeň
13:25:00 Posselt Martin TJN6802 232256 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:29:00 Bolehovský Pavel EKP7103 7204488 C VŠTJ Ekonom Praha
13:33:00 Šácha Marek DOR7102 2104696 C OK Dobříš
13:37:00 Pelc Václav CST6702 2027924 C OB Strakonice
13:41:00 Řezáč Pavel VLI6900 301152 C Slavia Liberec orienteering
13:45:00 Červinka Jiří VRL7001 2078489 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:49:00 Vláčil Daniel JPV7307 887622 C Oddíl OS SK Prostějov
13:53:00 Würz Bohuslav LTP7307 7200322 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:57:00 Staněk Rostislav VPM6801 886260 C KOS Slavia Plzeň
14:01:00 Waldhauser Martin BOR7106 8408 C OK Jiskra Nový Bor
14:05:00 Buk Jiří ROU6901 2099501 C SKOB Roudnice nad Labem
14:09:00 Hájek Jiří ONO6400 682072 C SKOB Ostrov
14:13:00 Aster Vladimír SLA6500 2045227 C SKOB Slaný
14:17:00 Solomko Vladimír BSO7003 7894 C KOB Baník Sokolov
14:21:00 Žejdlík Michal LTP7001 8662345 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:25:00 Baldrian Petr PGP7203 2460 C SK Praga
14:29:00 Šustr Pavel KSH7001 2075672 C OB Kašperské Hory
14:33:00 Bradáč Stanislav LLI7201 434598 C TJ Loko Liberec
14:37:00 Pecka Jan EKP6800 515152 C VŠTJ Ekonom Praha
14:41:00 Strnad Pavel HCE7100 1417262 C TJ Hostivice
14:45:00 Kabát Jan EKP6912 886298 C VŠTJ Ekonom Praha
14:49:00 Janas Petr PGP7106 7201200 C SK Praga
14:53:00 Pračka Tomáš RIC7302 448935 C OB Říčany
14:57:00 Hnízdil Jan KAS7100 7300172 C KOB Kamenický Šenov
15:01:00 Koten Pavel RIC7200 2060262 C OB Říčany
15:05:00 Jiras Jiří DOR6900 2120631 C OK Dobříš
15:09:00 Janeček Jura EKP6701 51587 C VŠTJ Ekonom Praha
15:13:00 Illner Jakub DKP6601 515448 C Oddíl OB Kotlářka
15:17:00 Vakant 0 Vakant

H50B 6.28 km, 260 m, 11 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Hartman Aleš VSP6506 51620 C USK Praha
12:05:00 Karvánek Petr BOR6600 8513 C OK Jiskra Nový Bor
12:10:00 Kubec Pavel STB6601 1416365 C TJ Stadion Nový Bor
12:15:00 1 Bulíř Jiří 44C6801 0 Neregistrovaní
12:20:00 Cincibus Pavel FSP6605 8669 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:25:00 Bartoš Luděk MLA6701 8656657 C MLOK Mariánské Lázně
12:30:00 Kropáč Jiří KRL6709 0 Kometa Kralovice
12:35:00 Bruner Luboš LTP6501 682114 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:40:00 Urbánek Lumír ONO6701 52181 C SKOB Ostrov
12:45:00 Kamaryt Miloš MLA6404 2067948 C MLOK Mariánské Lázně
12:50:00 Semík Jan VSP6507 53572 C USK Praha
12:55:00 Hovorka Ladislav LDC6802 7300206 C KOB Děčín
13:00:00 Siegl Roman MFP6700 9201746 C Matfyz Praha
13:05:00 Würz Jiří LTP6502 7204992 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:10:00 Žáček Martin FSP6803 1396842 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:15:00 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 C OK Dobříš
13:20:00 Votava Petr KNC6602 52894 C Sokol Kostelec n. Č. l.
13:25:00 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C KOB Dobřichovice
13:30:00 Škvor Martin KAM6700 7040267 C OK Kamenice
13:35:00 Bína Pavel MLA6708 232231 C MLOK Mariánské Lázně
13:40:00 Vakant 0 Vakant
13:45:00 Vakant 0 Vakant

H55B 5.93 km, 245 m, 14 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:28:00 Vakant 0 Vakant
12:33:00 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C OK Sparta Praha
12:38:00 Pech Jiří LPM5402 2067253 C OK Lokomotiva Plzeň
12:43:00 Veljačik Pavel SCP6200 2800319 C OK Sparta Praha
12:48:00 Buk Miloslav ROU6202 331058 C SKOB Roudnice nad Labem
12:53:00 Hrabánek David PGP6003 303940 C SK Praga
12:58:00 Kudrnáč Martin HCE5901 301371 C TJ Hostivice
13:03:00 Pavlů Jaroslav DCE6100 232041 C KOB Dobřichovice
13:08:00 Schindler Jiří TJN6301 416828 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:13:00 Čech Petr DCH6002 681885 C Radioelektronika Cheb
13:18:00 Krejčí Jaroslav BOR6302 7630319 C OK Jiskra Nový Bor
13:23:00 Hnyk Michal SKV6002 2075610 C TJ Slovan Karlovy Vary
13:28:00 Dikoš Pavel BOR6003 995805 C OK Jiskra Nový Bor
13:33:00 Novák Ivo OKP6200 51679 C SK OK 24 Praha
13:38:00 Němeček Jan VSP6201 682682 C USK Praha
13:43:00 Bartovský Pavel VPM6101 2042507 C KOS Slavia Plzeň
13:48:00 Gorčica Pavel CHA6200 8174 C OK Chrastava
13:53:00 Pilař Karel MAS5501 7003021 C KČT Aš
13:58:00 Borovička Milan FSP6104 515097 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:03:00 Kovář Karel LTP6102 7205033 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:08:00 Štětina Jiří HCE6100 49154 C TJ Hostivice
14:13:00 Hošek Ladislav SCP6001 1413715 C OK Sparta Praha
14:18:00 Kettner Pavel HCE5900 515105 C TJ Hostivice
14:23:00 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C OK RECO Sport
14:28:00 Forst Libor MFP6301 1418752 C Matfyz Praha
14:33:00 Švarc Jiří TUR6204 682108 C OOB TJ Turnov
14:38:00 Vakant 0 Vakant

H60B 5.46 km, 165 m, 10 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:30:00 Milota Josef MLA5801 8656692 C MLOK Mariánské Lázně
12:35:00 Novotný Otakar TJN5604 8260 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:40:00 Kaška Rudolf CHA5500 2080917 C OK Chrastava
12:45:00 Slabý Václav 5QZ5800 49337 Open Orienteering
12:50:00 Sucharda Jiří BOR5802 51542 C OK Jiskra Nový Bor
12:55:00 Fanta Miroslav EKP5800 51147 C VŠTJ Ekonom Praha
13:00:00 Jun Drahomír KNC5501 52255 C Sokol Kostelec n. Č. l.
13:05:00 Ouška Jiří DOR5700 2104703 C OK Dobříš
13:10:00 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C KOB Dobřichovice
13:15:00 Jahn Pavel SCP5500 7207870 C OK Sparta Praha
13:20:00 Škorpil Martin HOR5700 2011900 C TJ Jiskra Hořice
13:25:00 Šváb Jan VSP5801 886277 C USK Praha
13:30:00 Konopáč Jiří TUR5803 8220 C OOB TJ Turnov
13:35:00 Kunc Radovan TJN5549 8249 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:40:00 Vávra Petr 7VX5400 7210810 StillAliveCZ
13:45:00 Šedivý Jiří EKP5500 682645 C VŠTJ Ekonom Praha
13:50:00 Junek Petr STH5501 9200530 C SK Studenec
13:55:00 Cabrnoch Jiří DKL5400 416324 C KOB Kladno
14:00:00 Špičák Aleš DKP5500 8641 C Oddíl OB Kotlářka
14:05:00 Nentvich Lubomír DOR5800 2104700 C OK Dobříš
14:10:00 Hejtmánek Vladimír TAP5802 682651 C KOB Tretra Praha
14:15:00 Hájek Jan MAS5401 7885 C KČT Aš
14:20:00 Beránek Petr VPM4502 330530 C KOS Slavia Plzeň
14:25:00 Vakant 0 Vakant
14:30:00 Vakant 0 Vakant

H65B 4.83 km, 170 m, 10 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:07:00 Hořínek Jaroslav VSP5000 51643 C USK Praha
13:15:00 Farář Václav LPU5201 9260 C OK Lokomotiva Pardubice
13:23:00 Knobloch Jindřich VRL4901 2096237 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:31:00 Borák Stanislav EKP5212 2042539 C VŠTJ Ekonom Praha
13:39:00 Schejbal Ladislav DCH5301 232373 C Radioelektronika Cheb
13:47:00 Horáček Miroslav VLI5000 2080998 C Slavia Liberec orienteering
13:55:00 Přeček Zdeněk SCP5200 500289 C OK Sparta Praha
14:03:00 Karmazín Petr VLI4901 361986 C Slavia Liberec orienteering
14:11:00 Hojný Oldřich SCP5201 52111 C OK Sparta Praha
14:19:00 Přinda Oldřich VLI5101 1302773 C Slavia Liberec orienteering
14:27:00 Uher Petr VSP5001 52269 C USK Praha
14:35:00 Hickethier Manfred VLI5201 9005174 C Slavia Liberec orienteering
14:43:00 Kubát Jaroslav SKV5203 51137 C TJ Slovan Karlovy Vary
14:51:00 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:59:00 Ježek Ladislav VLI4900 253372 C Slavia Liberec orienteering
15:07:00 Ševčík Milan CHA5003 8199 C OK Chrastava
15:15:00 Novák Karel NPA5001 0 C SK LOB Nová Paka
15:23:00 Vakant 0 Vakant
15:31:00 Vakant 0 Vakant

H70B 4.39 km, 135 m, 9 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:08:00 Jirásek Jaroslav DCH4701 7890 C Radioelektronika Cheb
12:16:00 Paul Josef DCE4401 301171 C KOB Dobřichovice
12:24:00 Nosál Stanislav LBE4600 8805 C TJ Lokomotiva Beroun
12:32:00 Zelený Vladimír PGP4800 51863 C SK Praga
12:40:00 Fiala Miloš KSH4801 8674 C OB Kašperské Hory
12:48:00 Rakovec Miloš SCP4500 443066 C OK Sparta Praha
12:56:00 Mudr Stanislav DCE4400 232101 C KOB Dobřichovice
13:04:00 Buriánek Jaromír SCP4700 7206545 C OK Sparta Praha
13:12:00 Jakubec Jindřich TUR4801 51816 C OOB TJ Turnov
13:20:00 Pospíšil Jiří TUV4701 8323 C SOK TJ Turnov
13:28:00 Novotný Jiří SLP4601 51621 C OOB Slavia Praha
13:36:00 Otta Pavel JES4601 301666 C OK Rakovník
13:44:00 Fujan Sláva DKL4800 49645 C KOB Kladno
13:52:00 Novák Miloš SCP4600 52299 C OK Sparta Praha
14:00:00 Vakant 0 Vakant

H75B 3.86 km, 110 m, 9 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:03:00 Novotný František PUL4200 205614 C OOB USK Slavie Ústí n.L.
12:08:00 Čadil Jan FSP4300 53267 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:13:00 Frey Jaromír ONO4100 49619 C SKOB Ostrov
12:18:00 Procházka Zdenko DKP4300 51800 C Oddíl OB Kotlářka
12:23:00 Beránek Miroslav BOR3900 4131 C OK Jiskra Nový Bor
12:28:00 Sklenář Jan MLA4201 51611 C MLOK Mariánské Lázně
12:33:00 Vakant 0 Vakant
12:38:00 Vakant 0 Vakant

H80B 3.18 km, 100 m, 8 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:11:00 Attl Vladimír PGP3800 682666 C SK Praga
12:17:00 Vakant 0 Vakant
12:23:00 Vakant 0 Vakant

HDR 3.89 km, 90 m, 7 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Hill GBA 0 Airienteers
12:00:00 Kudrnáčová Blanka KAM 2103702 OK Kamenice
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Lukavská Anna LPM 0 OK Lokomotiva Plzeň
12:00:00 Andělová Viktorie VPM1155 2127528 C KOS Slavia Plzeň
12:00:00 Skripnik Kilián FSP1300 2092380 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:00:00 Placek Nikolas MLA1200 416174 C MLOK Mariánské Lázně
12:00:00 Houbová Eliška KRL1152 2126275 C Kometa Kralovice
12:00:00 Vlach Viktor KRL1001 0 C Kometa Kralovice
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Berglová Amálie TJP1450 7904 C TJ Sokol Troja
12:00:00 Kosák Damián 9JC1300 0 neregistrovaní - Všenory
12:00:00 Ševčík Vít ONO1100 2102671 C SKOB Ostrov
12:00:00 Hanušová Lenka STB1350 49987 C TJ Stadion Nový Bor
12:00:00 Šedivý Marek PGP1400 1406172 C SK Praga
12:00:00 Chumová Lada SLP1250 301528 C OOB Slavia Praha
12:00:00 Kučerka Radek STB1101 49984 C TJ Stadion Nový Bor
12:00:00 Beránek Šimon VPM1000 9129 C KOS Slavia Plzeň
12:00:00 Kučerková Adéla STB1450 8118 C TJ Stadion Nový Bor
12:00:00 Pucherna Štěpán TAP1400 51856 C KOB Tretra Praha
12:00:00 Novák Jakub 81C0801 0 Cirkus Čakovice
12:00:00 Kaválek Jan ONO1101 301504 C SKOB Ostrov
12:00:00 Dostálová Rebeka HCE1150 2126397 C TJ Hostivice
12:00:00 Milota Jan MLA0500 232234 C MLOK Mariánské Lázně
12:00:00 Čepička Antonín LPM1102 2129225 C OK Lokomotiva Plzeň
12:00:00 Šáchová Lucie DOR1153 2104708 OK Dobříš
12:00:00 Brabec Zdeněk MAS1001 2087666 C KČT Aš
12:00:00 Pecánek Matěj TEP1300 51647 C Tempo Praha
12:00:00 Zeman Annabel DCE1850 416316 C KOB Dobřichovice
12:00:00 Škultéty Kristýna NEK1250 0 Nejdek Orienteering
12:00:00 Křížek Vilém MAS1000 301515 C KČT Aš
12:00:00 Hegnerová Adéla LPM0450 0 C OK Lokomotiva Plzeň

P 3.18 km, 130 m, 11 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Švarcová Lenka TUR6457 682110 C OOB TJ Turnov
12:00:00 Mencl Miloslav VSP6505 52277 C USK Praha
12:00:00 Juren Lukáš LTP9703 7200332 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:00:00 Hejtmánková Alena TAP5452 53641 C KOB Tretra Praha
12:00:00 Bradáčová Marie LLI7550 2060204 C TJ Loko Liberec
12:00:00 Vrabcová Romana SCP8250 2080934 C OK Sparta Praha
12:00:00 Strnadová Anna HCE2050 2113504 TJ Hostivice
12:00:00 Sobota Petr VPM7800 1466 KOS Slavia Plzeň
12:00:00 Smrtová Erika ONO7452 7209780 C SKOB Ostrov
12:00:00 Millionová Hedvika MAS7351 0 C KČT Aš
12:00:00 Lisá Monika ONO6750 9101105 C SKOB Ostrov
12:00:00 Hanušová Monika VRL7654 2080989 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:00:00 Kraus Jindřich LCV9401 253146 TJ Lokomotiva Chomutov
12:00:00 Zenkerová Miluše LCV4550 301524 C TJ Lokomotiva Chomutov
12:00:00 Zierhutová Michaela LCV0250 438631 C TJ Lokomotiva Chomutov
12:00:00 Hroňková Milada VSP7455 2035706 C USK Praha
12:00:00 Synková Barbora DOK0450 2053515 C OK Doksy
12:00:00 Kropáč Filip KRL0503 0 C Kometa Kralovice
12:00:00 Šimerka Jakub PGP0407 682658 C SK Praga
12:00:00 Savičová Gabriela SKV7952 51738 C TJ Slovan Karlovy Vary
12:00:00 Nentvichová Romana DOR6651 2058509 C OK Dobříš
12:00:00 Zabořilová Anna JEN0951 2060292 C OB Jenišovice
12:00:00 Lukavská Daniela LPM 0 OK Lokomotiva Plzeň
12:00:00 Placek Petr MLA8000 1421927 C MLOK Mariánské Lázně
12:00:00 Štemberová Natálie TJN9851 416039 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:00:00 Placková Veronika MLA8250 515060 C MLOK Mariánské Lázně
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Lukavský Jan LPM 0 OK Lokomotiva Plzeň
12:00:00 Mikolášková Kateřina EKP 0 VŠTJ Ekonom Praha
12:00:00 Vondrová Jitka FSP3300 0 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:00:00 Janasová Barbora PGP7152 446439 C SK Praga
12:00:00 Vondra Tomáš FSP0500 2102774 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:00:00 Barda Tomáš ONO0302 301497 C SKOB Ostrov
12:00:00 Krafčiková Monika SKV8751 2085621 C TJ Slovan Karlovy Vary
12:00:00 Mařík Miloslav 6BC5700 2075696 BTM
12:00:00 Štembera Jan TJN7513 7300183 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:00:00 Stehlíková Kateřina LPM7750 2104599 C OK Lokomotiva Plzeň
12:00:00 Píchová Barbora ONO9150 2126391 C SKOB Ostrov
12:00:00 Pelikánová Lucie MFP6950 410387 C Matfyz Praha

T 6.12 km, 230 m, 11 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:37:00 Vláčilová Kateřina JPV7757 9943 C Oddíl OS SK Prostějov
13:40:00 Kudrnáčová Hana KAM6250 232268 C OK Kamenice
13:43:00 Malečková Iva PGP7559 2067949 C SK Praga
13:46:00 Hrdličková Monika DOR7553 2131181 OK Dobříš
13:49:00 Kosíková Helena TUR6550 9101184 C OOB TJ Turnov
13:52:00 Zbořil Michal JEN7101 7781 C OB Jenišovice
13:55:00 Kodejš Zdeněk VSP7202 2021822 C USK Praha
13:58:00 Jírová Monika ROZ7350 1415713 C OK Roztoky
14:01:00 Malačková Jana DKP6150 232646 C Oddíl OB Kotlářka
14:04:00 Krupová Tereza BZP8751 2088730 C Báječné ženy v orientačním běhu
14:07:00 Procinger Michal VRL7602 219210 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:10:00 Nováčková Anna DOR8650 2104710 OK Dobříš
14:13:00 Ševčíková Olga ONO7650 8678 SKOB Ostrov
14:16:00 Foglarová Naďa DKP6553 2060251 C Oddíl OB Kotlářka
14:19:00 Vakant 0 Vakant
14:22:00 Vakant 0 Vakant
14:25:00 Vakant 0 Vakant
14:28:00 Vakant 0 Vakant
14:31:00 Vakant 0 Vakant
14:34:00 Vakant 0 Vakant
14:37:00 Vakant 0 Vakant
14:40:00 Vakant 0 Vakant
14:43:00 Vakant 0 Vakant
14:46:00 Vakant 0 Vakant
14:49:00 Vakant 0 Vakant
14:52:00 Vakant 0 Vakant
14:55:00 Vakant 0 Vakant
14:58:00 Vakant 0 Vakant