Logo

Startovka závodu: Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti na klasické trati

Klubová startovka

Datum:
09.06.2018
Místo konání:
Hluboká
Pořadatel:
KRL - Kometa Kralovice
Mapa:
DH16B – DH21C = Rabštejn nad Střelou, 1:15 000, E= 5 m; ostatní = Železný Hamr, 1:10 000, E= 5 m
Ředitel závodu:
Hanáková Marta - R3
Hlavní rozhodčí:
Hanák Martin - R2
Stavitel tratí:
Pova Ondřej - R2
JURY:
Sysel Ondřej, Němečková Jarmila, Karvánek Petr
Kluby:
KAD     NNN     2HD     24I     BOR     BSO     BZP     CST     DCE     DCH     DKL     DKP     DOK     DOR     EKP     FSP     HCE     HOR     CHA     JEN     JES     JIL     JPV     KAM     KAS     KNC     KPY     KRL     KSH     LBE     LCE     LCV     LDC     LIT     LLI     LME     LPM     LPU     LTP     MAS     MBM     MFP     MLA     NEK     NPA     OKP     ONO     OPI     PDY     PEN     PGP     PUL     RIC     ROU     ROZ     SCP     SKV     SLA     SLP     SMR     STB     STH     TAP     TEH     TEP     TJN     TJP     TUR     TUV     VLI     VPM     VRL     VSP     ZBM     ZVO     Ostatní kluby
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:02:00 Řehák Miroslav KAD7101 7207367 C H35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:25:00 Nováková Lenka NNN6099 811246 D50B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:53:00 Kuleva Angelina 2HD5750 8622642 D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:45:00 brit edo 24I1700 2071077 H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:01:00 Karvánek Matouš BOR9006 52902 C H21C
12:05:00 Karvánek Petr BOR6600 8513 C H50B
12:09:00 Tymešová Anna BOR0253 2800957 B D16B
12:11:00 Jeřábková Nina BOR0151 1333269 B D18B
12:21:00 Rybářová Tereza BOR0153 2801018 B D18B
12:23:00 Beránek Miroslav BOR3900 4131 C H75B
12:33:00 Janoušek Slávek BOR0400 4360 B H14B
12:35:00 Pávková Jana BOR6550 8445 C D50B
12:41:00 Kořínek Tomáš BOR9007 8654931 C H21A
12:43:00 Havlová Adéla BOR9161 7434894 C D21C
12:47:00 Rumlenová Tereza BOR0453 4367 B D14B
12:50:00 Sucharda Jiří BOR5802 51542 C H60B
13:05:00 Halířová Eva BOR6654 8512 C D50B
13:05:00 Jeřábek Petr BOR7105 8439 C H45B
13:09:00 Waldhauserová Irena BOR7459 8410 C D40B
13:13:00 Waldhauser Štěpán BOR0409 4443 B H14B
13:18:00 Krejčí Jaroslav BOR6302 7630319 C H55B
13:22:00 Vácha Tomáš BOR7409 8534 C H40B
13:24:00 Jeřábková Tereza BOR7563 8438 C D40B
13:28:00 Dikoš Pavel BOR6003 995805 C H55B
13:59:00 Janoušková Iveta BOR7457 8431 C D40B
14:00:00 Mareš Vít BOR0000 7202852 A H18B
14:01:00 Waldhauser Martin BOR7106 8408 C H45B
14:06:00 Waldhauserová Eliška BOR0757 4393 C D12C
14:22:00 Nehasil David BOR7713 8655487 C H40B
14:24:00 Kubecová Kateřina BOR9959 7996010 A D20B
14:50:00 Tománek Josef BOR0102 7210804 B H18B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:26:00 Knepr Lukáš BSO9401 236987 C H21C
13:30:00 Šobíšková Lucie BSO0651 8685 C D12C
13:35:00 Gregorová Kateřina BSO8151 7874 C D35B
13:40:00 Solomko Adam BSO0002 9102149 B H18B
13:47:00 Spiřík František BSO0603 8683 C H12C
13:50:00 Kohoutková Klára BSO0650 8655488 B D12C
13:54:00 Vítová Lucie BSO0250 7260007 B D16B
14:17:00 Solomko Vladimír BSO7003 7894 C H45B
14:35:00 Hejduk Jan BSO0001 1428929 B H18B
14:38:00 Kohoutek Oldřich BSO0301 8655420 B H16B
15:05:00 Lill Petr BSO0203 8687 B H16B
15:14:00 Hejduk Zdeněk BSO0201 1428921 B H16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:45:00 Frýdecký Tomáš BZP1000 766112 C H10N
14:04:00 Krupová Tereza BZP8751 2088730 C T
14:08:00 Králová Vanda BZP8750 7260013 C D21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:37:00 Pelc Václav CST6702 2027924 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Zeman Annabel DCE1850 416316 C HDR
12:12:00 Štrossová Jiřina DCE5650 7870 C D60B
12:16:00 Paul Josef DCE4401 301171 C H70B
12:27:00 Zeman Klára DCE7950 2113474 C D21C
12:56:00 Mudr Stanislav DCE4400 232101 C H70B
13:03:00 Pavlů Jaroslav DCE6100 232041 C H55B
13:10:00 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C H60B
13:25:00 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C H50B
13:50:00 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C D50B
14:15:00 Kučerová Berenika DCE8050 2102812 C D35B
14:38:00 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C D55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:08:00 Jirásek Jaroslav DCH4701 7890 C H70B
13:13:00 Čech Petr DCH6002 681885 C H55B
13:39:00 Schejbal Ladislav DCH5301 232373 C H65B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:04:00 Pelikán Lukáš DKL9802 7207341 B H20B
12:12:00 Jedlička Michal DKL8000 1416366 C H35B
12:21:00 Benešová Jaroslava DKL7050 49647 C D45B
12:36:00 Cabrnochová Hana DKL5550 53520 C D60B
12:51:00 Jakovec Petr DKL8602 1425370 C H21C
12:53:00 Pilátová Amálie DKL0450 2113496 C D14B
13:17:00 Pilát Bořivoj DKL0500 2115077 B H14B
13:25:00 Pilát Jaromír DKL0900 2124767 C H10N
13:37:00 Pilát Miroslav DKL7900 2103282 C H35B
13:44:00 Fujan Sláva DKL4800 49645 C H70B
13:55:00 Cabrnoch Jiří DKL5400 416324 C H60B
14:00:00 Komín Matyáš DKL0901 2121871 C H10C
14:10:00 Melichna Matěj DKL0102 682699 B H18B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:01:00 Kolín Jan DKP7701 8007701 C H21A
12:11:00 Rambová Kamila DKP8655 8060505 C D21C
12:18:00 Mrázková Ivana DKP5650 8080100 C D60B
12:18:00 Procházka Zdenko DKP4300 51800 C H75B
12:26:00 Pospíšil Ondřej DKP8717 7202874 C H21A
12:30:00 Klusáková Jitka DKP5651 8558 C D60B
12:46:00 Kalousková Marie DKP0151 443091 B D18B
13:00:00 Dudová Hana DKP5752 49892 C D60B
13:09:00 Kalousek Jiří DKP6901 443079 C H45B
13:15:00 Dlouhá Hana DKP9450 7945000 C D21B
13:34:00 Smutná Anna Marie DKP0359 2103705 B D16B
13:45:00 Burešová Lenka DKP8351 2099482 C D21B
13:53:00 Sedláček Jaroslav DKP0309 7210914 B H16B
14:00:00 Špičák Aleš DKP5500 8641 C H60B
14:01:00 Malačková Jana DKP6150 232646 C T
14:02:00 Škáchová Viktorie DKP0655 434803 B D14B
14:08:00 Nekvasilová Tereza DKP0459 4641 B D14B
14:08:00 Hopanyuk Anatoliy DKP7900 682700 C H21B
14:14:00 Kolínová Kristýna DKP8450 8450007 R D21A
14:16:00 Foglarová Naďa DKP6553 2060251 C T
14:22:00 Škáchová Zuzana DKP0656 1413720 C D12C
14:24:00 Ramba Jiří DKP8606 8636190 C H21B
14:26:00 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C D21A
14:38:00 Pospíšilová Marie DKP8756 7875600 C D21A
14:40:00 Novák Přemysl DKP0107 2106739 B H18B
15:13:00 Illner Jakub DKP6601 515448 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Synková Barbora DOK0450 2053515 C P
12:12:00 Synková Elena DOK0850 2056280 C D10C
13:29:00 Synková Šárka DOK7650 7773 C D40B
13:47:00 Synek Marcel DOK7600 2056288 C H40B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Šáchová Lucie DOR1153 2104708 HDR
12:00:00 Hrdličková Anna DOR0955 2104707 C D10N
12:00:00 Nentvichová Romana DOR6651 2058509 C P
12:14:00 Petriláková Anežka DOR0251 7205018 B D16B
12:24:00 Jirasová Jana DOR7450 2080951 C D40B
12:40:00 Petriláková Amálie DOR0953 7205024 C D10C
12:48:00 Chmelíková Anežka DOR1050 2104709 C D10C
12:56:00 Bambousková Julie DOR0650 2044895 B D14B
12:59:00 Jirasová Anežka DOR0350 2045303 C D16B
13:00:00 Bochenková Jana DOR6150 232174 C D50B
13:01:00 Jiras Jan DOR0505 2042521 B H14B
13:02:00 Chmelík Petr DOR8100 2058502 C H35B
13:05:00 Ouška Jiří DOR5700 2104703 C H60B
13:11:00 Jiras Antonín DOR0701 2042522 B H12C
13:15:00 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 C H50B
13:21:00 Snížek Martin DOR0405 2042541 B H14B
13:22:00 Šáchová Magdalena DOR0659 2115079 C D12C
13:27:00 Janda Pavel DOR7600 2044882 C H40B
13:29:00 Petrilák Matouš DOR0409 7204994 B H14B
13:31:00 Chmelík Štěpán DOR0703 2125355 C H12C
13:33:00 Šácha Marek DOR7102 2104696 C H45B
13:37:00 Bambousek Martin DOR7302 2045316 C H40B
13:44:00 Nentvichová Julie DOR0351 2045307 A D16B
13:46:00 Hrdličková Monika DOR7553 2131181 T
13:56:00 Jiras František DOR0900 2080953 C H10C
13:56:00 Ouška Filip DOR0304 2050486 C H16B
14:05:00 Nentvich Lubomír DOR5800 2104700 C H60B
14:09:00 Bartošová Julie DOR0353 2050483 C D16B
14:09:00 Petriláková Petra DOR7656 2092419 C D40B
14:10:00 Nováčková Anna DOR8650 2104710 T
14:33:00 Nová Jana DOR7150 2045313 C D45B
14:38:00 Arnoštová Veronika DOR0455 434596 B D14B
14:46:00 Jandová Eva DOR0752 2080955 C D12C
14:49:00 Janda Jakub DOR0403 2045308 B H14B
14:57:00 Houska Jindřich DOR7601 2050492 C H40B
15:05:00 Jiras Jiří DOR6900 2120631 C H45B
15:05:00 Snížek Ondřej DOR0406 2042548 B H14B
15:13:00 Nový Jáchym DOR0502 2044888 C H14B
15:21:00 Šácha Václav DOR0410 2111619 C H14B
15:23:00 Housková Barbora DOR0655 2080957 B D14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Mikolášková Kateřina EKP 0 P
12:03:00 Černá Hana EKP8459 7207027 C D21C
12:16:00 Koucký Roman EKP6301 2035738 C H21A
12:19:00 Malíková Stanislava EKP8950 2124747 C D21C
12:31:00 Borák Michal EKP8304 2042532 C H21C
12:54:00 Janečková Josefína EKP0351 2067977 B D16B
12:55:00 Fanta Miroslav EKP5800 51147 C H60B
12:55:00 Šedivá Miroslava EKP5750 51604 C D50B
13:10:00 Koucká Ivana EKP6850 515195 C D50B
13:29:00 Bolehovský Pavel EKP7103 7204488 C H45B
13:31:00 Borák Stanislav EKP5212 2042539 C H65B
13:45:00 Šedivý Jiří EKP5500 682645 C H60B
13:51:00 Janečková Dagmar EKP6550 51594 C D21B
14:01:00 Pidrman Milan EKP8310 2067264 C H21A
14:03:00 Zurynková Jana EKP7053 515496 C D21B
14:10:00 Fantová Libuše EKP5650 51583 C D50B
14:37:00 Pecka Jan EKP6800 515152 C H45B
14:45:00 Kabát Jan EKP6912 886298 C H45B
14:51:00 Černý Ondřej EKP8511 7205000 C H21A
15:09:00 Janeček Jura EKP6701 51587 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Skripnik Kilián FSP1300 2092380 C HDR
12:00:00 Vondrová Jitka FSP3300 0 C P
12:00:00 Vondra Tomáš FSP0500 2102774 C P
12:08:00 Čadil Jan FSP4300 53267 C H75B
12:14:00 Borovička Tomáš FSP9801 888614 B H20B
12:20:00 Cincibus Pavel FSP6605 8669 C H50B
12:25:00 Vondrová Eliška FSP0850 7200315 C D10N
12:42:00 Leinweberová Julie FSP0755 2092382 C D12C
12:43:00 Vrba Matyáš FSP0706 2090846 C H12C
12:47:00 Skripnik Ondřej FSP7502 7204999 C H35B
12:50:00 Svobodová Adriana FSP0653 2090852 C D12C
12:51:00 Fibír Tomáš FSP7901 515067 C H21A
12:51:00 Günter Vincent FSP0701 2092388 C H12C
13:10:00 Žáček Martin FSP6803 1396842 C H50B
13:20:00 Cincibusová Ivana FSP6651 8668 C D50B
13:27:00 Skripnik Nikola FSP0600 2092396 B H12C
13:36:00 Vondra Jiří FSP7600 2092409 C H21B
13:39:00 Skripnik Matouš FSP0800 2800931 C H12C
13:58:00 Borovička Milan FSP6104 515097 C H55B
14:03:00 Klepetko Adam FSP0601 2092374 C H12C
14:09:00 Rydlová Eva FSP8989 8660480 C D21B
14:10:00 Skripniková Kateřina FSP8051 887950 C D35B
14:16:00 Hrouda Martin FSP7612 7207862 C H21B
14:16:00 Ohnůtek Jiří FSP0802 2116468 C H10C
14:18:00 Geffertová Agáta FSP0753 2092410 C D12C
14:27:00 Svoboda Fabián FSP0708 2090855 C H12C
14:41:00 Skripnik Štěpán FSP7909 7201806 C H21A
15:11:00 Cincibusová Lenka FSP0450 8666 B D14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Dostálová Rebeka HCE1150 2126397 C HDR
12:00:00 Strnadová Anna HCE2050 2113504 P
12:58:00 Kudrnáč Martin HCE5901 301371 C H55B
13:30:00 Kettnerová Lenka HCE6450 7202877 C D50B
13:40:00 Mudrová Martina HCE6451 51984 C D50B
14:08:00 Štětina Jiří HCE6100 49154 C H55B
14:18:00 Kettner Pavel HCE5900 515105 C H55B
14:38:00 Dostálová Judita HCE0750 1421898 C D12C
14:41:00 Strnad Pavel HCE7100 1417262 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:20:00 Škorpil Martin HOR5700 2011900 C H60B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:06:00 Kašková Eva CHA4650 8152 C D70B
12:26:00 Šaffková Zuzana CHA5150 2070837 C D65B
12:40:00 Kaška Rudolf CHA5500 2080917 C H60B
12:46:00 Ševčíková Alena CHA5351 8165 C D65B
13:15:00 Gorčicová Ivana CHA6550 8179 C D50B
13:38:00 Kašková Kateřina CHA7850 887906 C D21A
13:48:00 Gorčica Pavel CHA6200 8174 C H55B
14:56:00 Matyášová Kristýna CHA0555 2049590 B D14B
15:07:00 Ševčík Milan CHA5003 8199 C H65B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Zabořilová Anna JEN0951 2060292 C P
12:29:00 Zabořilová Romana JEN7457 7775 C D40B
12:37:00 Zabořil Ondřej JEN0401 7780 B H14B
13:52:00 Zbořil Michal JEN7101 7781 C T
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:36:00 Otta Pavel JES4601 301666 C H70B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:09:00 Ježek Vít JIL9903 7210404 B H20B
12:29:00 Matěásková Šárka JIL0551 2078451 B D14B
13:14:00 Pitrmucová Antonie JIL0251 2078456 C D16B
13:34:00 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C D40B
14:47:00 Pitrmuc Jan JIL7703 2075603 C H40B
14:59:00 Gottsteinová Ema JIL0451 2078459 B D14B
15:17:00 Vlastník Matouš JIL0201 2073749 B H16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:37:00 Vláčilová Kateřina JPV7757 9943 C T
13:49:00 Vláčil Daniel JPV7307 887622 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Kudrnáčová Blanka KAM 2103702 HDR
12:07:00 Balej Jiří KAM7201 2067243 C H35B
12:19:00 Jíra Tomáš KAM9802 9005139 A H20B
12:20:00 Čapková Lucie KAM0459 2103294 B D14B
12:31:00 Rusý Tomáš KAM9301 2051509 C H21A
12:33:00 Škvorová Zuzana KAM7350 52273 C D45B
12:53:00 Gajda Martin KAM0405 9201061 A H14B
13:05:00 Rendová Kateřina KAM0550 446427 B D14B
13:07:00 Jedlička Adam KAM7700 2075620 C H40B
13:16:00 Kováříková Marie KAM0050 436964 B D18B
13:16:00 Žemlová Magdalena KAM0950 2084931 C D10C
13:17:00 Víšková Veronika KAM0452 2088701 B D14B
13:17:00 Chramosta Tomáš KAM7601 2113411 C H40B
13:20:00 Zimmerová Kateřina KAM9850 886274 B D20B
13:27:00 Albrechtová Eva KAM7850 515490 C D21B
13:30:00 Žemlová Eva KAM7550 2084947 C D35B
13:30:00 Škvor Martin KAM6700 7040267 C H50B
13:39:00 Mojžíšková Lucie KAM0253 2084949 B D16B
13:39:00 Hlubučková Kristýna KAM9551 7003009 C D21B
13:40:00 Kudrnáčová Hana KAM6250 232268 C T
13:41:00 Škáchová Petra KAM7054 7201760 C D45B
13:49:00 Jedlička Jakub KAM0404 2075622 B H14B
13:50:00 Balejová Julie KAM0551 2061855 B D14B
13:50:00 Víšek Martin KAM0102 9101674 B H18B
13:54:00 Žemlová Barbora KAM0751 52122 C D12C
13:56:00 Kettnerová Dana KAM8952 7201193 C D21A
13:59:00 Mojžíšková Klára KAM0356 2084936 B D16B
14:10:00 Chramostová Julie KAM0652 2099495 B D12C
14:14:00 Albrecht Adam KAM0203 995899 B H16B
14:32:00 Sheshikova Anastasia KAM9853 1600872 B D20B
14:35:00 Rejšek Václav KAM 2084939 H12C
14:37:00 Milota Jakub KAM0503 2099497 B H14B
14:53:00 Jedličková Kristýna KAM0455 2075621 B D14B
14:55:00 Valášek Václav KAM0100 336743 B H18B
14:56:00 Aschermannová Petra KAM9354 8271093 R D21A
14:56:00 Chaloupka Viktor KAM0301 0 B H16B
14:58:00 Kudrnáčová Marta KAM0754 2084937 C D12C
15:02:00 Škvor Adam KAM0202 425596 B H16B
15:08:00 Doležalová Monika KAM8851 232409 C D21A
15:12:00 Zámečník David KAM7500 2060207 C H40B
15:20:00 Nováková Nina KAM0554 2113491 B D14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:57:00 Hnízdil Jan KAS7100 7300172 C H45B
15:11:00 Hnízdil Matěj KAS0301 7130603 B H16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:50:00 Komersová Jana KNC6550 52265 C D50B
13:00:00 Jun Drahomír KNC5501 52255 C H60B
13:20:00 Votava Petr KNC6602 52894 C H50B
13:24:00 Votavová Žofie KNC0250 446355 B D16B
13:30:00 Šilerová Zdena KNC5750 2023962 C D60B
13:35:00 Votavová Renata KNC6452 253105 C D50B
13:36:00 Kopecká Eliška KNC9850 7202873 B D20B
14:00:00 Čiháková Lenka KNC6750 7207855 C D50B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:40:00 Kopecká Magdaléna KPY8250 51708 C D35B
13:46:00 Kohl Ondřej KPY8600 301370 C H21A
13:57:00 Kohlová Zuzana KPY8852 301347 C D21B
15:08:00 Kohlová Alena KPY6051 53182 C D55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Houbová Eliška KRL1152 2126275 C HDR
12:00:00 Vlach Viktor KRL1001 0 C HDR
12:00:00 Kropáč Filip KRL0503 0 C P
12:04:00 Blechová Adéla KRL1055 2126294 C D10C
12:20:00 Čadková Michaela KRL0954 0 C D10N
12:24:00 Roučková Karla KRL0956 0 C D10C
12:30:00 Peterková Adéla KRL0953 0 C D10N
12:30:00 Kropáč Jiří KRL6709 0 H50B
12:36:00 Hanáková Aneta KRL0951 9091907 C D10C
12:56:00 Biersaková Dagmar KRL0051 7150100 B D18B
12:59:00 Škrle Michael KRL0702 207825 C H12C
13:07:00 Bejvančický Josef KRL0703 2127632 C H12C
13:10:00 Králová Lucie KRL0658 232611 C D12C
13:11:00 Šlechtová Tereza KRL0152 7090701 A D18B
13:15:00 Houba Vojtěch KRL1002 2127628 C H10N
13:20:00 Gelnerová Markéta KRL0952 9102146 C D10C
13:26:00 Čadková Marcela KRL0654 416318 C D12C
13:43:00 Biersak Petr KRL0701 232960 C H12C
13:44:00 Bejvančický Jan KRL1003 0 C H10C
13:46:00 Fišarová Adéla KRL0651 416314 C D12C
13:47:00 Zmarzláková Olga KRL0552 232613 B D14B
13:52:00 Blecha Adam KRL0803 2127636 C H10C
14:08:00 Hanáková Lenka KRL9951 7291299 B D20B
14:28:00 Šebian Samuel KRL0903 0 C H10C
14:30:00 Bodurková Denisa KRL0752 232611 C D12C
14:32:00 Vlachová Adéla KRL0551 212699 C D14B
14:42:00 Kropáčová Zuzana KRL0754 2127659 C D12C
14:50:00 Roučková Karolína KRL0656 0 C D12C
15:06:00 Gelnerová Anna KRL0653 9102084 B D12C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:40:00 Fiala Miloš KSH4801 8674 C H70B
12:48:00 Patáková Mária KSH5751 232257 C D60B
12:52:00 Fiala Michal KSH7601 416182 C H35B
14:09:00 Jirsová Pavla KSH7251 2116454 C D45B
14:11:00 Šustr Antonín KSH0201 2080906 C H16B
14:29:00 Šustr Pavel KSH7001 2075672 C H45B
14:29:00 Šustr Ondřej KSH0501 2080905 B H14B
14:54:00 Mayerová Daniela KSH0852 2116448 B D12C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:24:00 Nosál Stanislav LBE4600 8805 C H70B
14:42:00 Procházka Pavel LBE6549 2035732 H40B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:41:00 Červák Jan LCE8001 7205564 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Kraus Jindřich LCV9401 253146 P
12:00:00 Zenkerová Miluše LCV4550 301524 C P
12:00:00 Zierhutová Michaela LCV0250 438631 C P
13:09:00 Zierhutová Michaela LCV7151 301525 C D45B
14:00:00 Krausová Marcela LCV7351 253153 C D35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:55:00 Hovorka Ladislav LDC6802 7300206 C H50B
13:21:00 Havel Michal LDC8901 1413339 C H21C
13:55:00 Burdová Simona LDC6851 7667667 C D50B
14:14:00 Hovorková Marie LDC0650 7300213 C D12C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:21:00 Neradová Alena LIT5051 8110 C D65B
12:21:00 Kučerka Jan LIT8002 1418761 C H21C
13:44:00 Macek Jiří LIT8401 8107 C H21B
14:44:00 Neradová Alena LIT8551 886283 C D21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Bradáčová Marie LLI7550 2060204 C P
13:52:00 Peterka Vojtěch LLI7502 515503 C H21B
13:55:00 Bradáč Jakub LLI0002 2032105 B H18B
13:59:00 Bradáč David LLI0203 2032132 B H16B
14:21:00 Peterka Jakub LLI0404 9101104 A H14B
14:33:00 Bradáč Stanislav LLI7201 434598 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:38:00 Dittrtová Rozálie LME0650 2102534 C D12C
14:29:00 Dittrtová Lucie LME6852 2102533 C D45B
14:57:00 Bejvl Marek LME0400 2056261 B H14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Lukavská Anna LPM 0 HDR
12:00:00 Čepička Antonín LPM1102 2129225 C HDR
12:00:00 Hegnerová Adéla LPM0450 0 C HDR
12:00:00 Lukavská Daniela LPM 0 P
12:00:00 Lukavský Jan LPM 0 P
12:00:00 Stehlíková Kateřina LPM7750 2104599 C P
12:17:00 Šitra Vladimír LPM7904 2103744 C H35B
12:17:00 Čepičková Jana LPM7353 7210116 C D45B
12:21:00 Stehlík Šimon LPM0501 2082911 B H14B
12:27:00 Dvořák Pavel LPM7805 2042509 C H35B
12:36:00 Brož Jan LPM8903 1420839 C H21A
12:38:00 Pech Jiří LPM5402 2067253 C H55B
13:12:00 Stehlíková Tereza LPM0951 2103247 C D10C
13:21:00 Weissar Petr LPM7020 2082913 C H45B
13:32:00 Kožíšková Kateřina LPM0652 2082947 B D14B
13:40:00 Šitra Šimon LPM1001 2090869 C H10N
13:45:00 Pechová Iva LPM6151 2067245 C D35B
13:55:00 Ledererová Kamila LPM7352 2042546 C D35B
14:11:00 Stehlík Petr LPM7903 2045235 C H21A
14:11:00 Stehlík Jakub LPM0700 2103269 B H12C
14:20:00 Weissar Samuel LPM0300 2082944 C H16B
14:25:00 Fremrová Jaroslava LPM7954 0 C D35B
14:32:00 Čepička Ladislav LPM0303 682694 C H16B
14:59:00 Břečka Vojtěch LPM0302 7201820 C H16B
15:17:00 Němec David LPM0504 2011846 C H14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:15:00 Farář Václav LPU5201 9260 C H65B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Juren Lukáš LTP9703 7200332 C P
12:01:00 Riby Kateřina LTP7252 7205009 C D45B
12:16:00 Riby Rose LTP0051 7200323 B D18B
12:24:00 Žejdlíková Eliška LTP0350 7202886 B D16B
12:35:00 Bruner Luboš LTP6501 682114 C H50B
13:05:00 Würz Jiří LTP6502 7204992 C H50B
13:53:00 Würz Bohuslav LTP7307 7200322 C H45B
13:59:00 Riby Philip LTP0702 7208204 C H12C
14:03:00 Kovář Karel LTP6102 7205033 C H55B
14:16:00 Žejdlíková Karolína LTP9950 8662298 B D20B
14:21:00 Žejdlík Michal LTP7001 8662345 C H45B
14:26:00 Lošťáková Sára LTP0650 7202578 B D12C
14:53:00 Kovářová Alena LTP6151 7205026 C D55B
15:14:00 Kovářová Lenka LTP9750 7200344 C D21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Brabec Zdeněk MAS1001 2087666 C HDR
12:00:00 Křížek Vilém MAS1000 301515 C HDR
12:00:00 Millionová Hedvika MAS7351 0 C P
12:11:00 Šulc Marek MAS9302 2026166 C H21C
12:32:00 Křížková Marie MAS0450 301516 C D14B
12:39:00 Petříková Adéla MAS0352 4455 B D16B
13:04:00 Křížová Daniela MAS0250 301510 C D16B
13:07:00 Křížek Filip MAS7800 301726 C H35B
13:53:00 Pilař Karel MAS5501 7003021 C H55B
14:12:00 Křížek Ivo MAS0801 301728 C H10C
14:15:00 Hájek Jan MAS5401 7885 C H60B
14:19:00 Brabec Matěj MAS0701 2026167 C H12C
14:32:00 Mála Matyáš MAS0800 2026162 C H10C
14:41:00 Křížek Josef MAS0201 2026164 B H16B
15:23:00 Křížek Filip MAS0301 0 C H16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:21:00 Zelinka Jiří MBM8740 232019 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Pelikánová Lucie MFP6950 410387 C P
12:45:00 Šimšová Jana MFP7651 682683 C D35B
12:53:00 Šimša Jaromír MFP7100 2090836 C H45B
13:00:00 Siegl Roman MFP6700 9201746 C H50B
13:17:00 Sieglová Dagmar MFP7050 7201197 C D45B
14:28:00 Forst Libor MFP6301 1418752 C H55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Placek Nikolas MLA1200 416174 C HDR
12:00:00 Milota Jan MLA0500 232234 C HDR
12:00:00 Placek Petr MLA8000 1421927 C P
12:00:00 Placková Veronika MLA8250 515060 C P
12:05:00 Jelínková Radka MLA6951 416176 C D45B
12:05:00 Bartošová Marie MLA0451 8656680 B D14B
12:22:00 Pivec Lukáš MLA7600 1421926 C H35B
12:25:00 Bartoš Luděk MLA6701 8656657 C H50B
12:25:00 Bínová Kathrin MLA6754 416172 C D45B
12:28:00 Sklenář Jan MLA4201 51611 C H75B
12:30:00 Milota Josef MLA5801 8656692 C H60B
12:45:00 Kamarytová Martina MLA6651 1421920 C D50B
12:45:00 Kamaryt Miloš MLA6404 2067948 C H50B
13:35:00 Bína Pavel MLA6708 232231 C H50B
14:05:00 Tenglerová Helena MLA6551 1421930 C D50B
14:08:00 Kováč František MLA0201 301465 C H16B
14:09:00 Pivec Jan MLA0503 9201380 B H14B
14:33:00 Sklenářová Jana MLA6258 416175 C D55B
14:46:00 Macura Jan MLA9306 1421921 C H21A
14:50:00 Milota Břetislav MLA0300 1421923 C H16B
14:52:00 Placek Tomas MLA0902 888609 C H10C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Škultéty Kristýna NEK1250 0 HDR
12:36:00 Horáková Magdalena NEK4950 301414 C D65B
12:49:00 Marešová Klára NEK0250 2067349 B D16B
13:14:00 Ziebová Veronika NEK0450 0 B D14B
13:20:00 Fecko Richard NEK1100 232229 C H10N
13:31:00 Zieba Jakub NEK9800 2067347 B H21C
13:42:00 Pávek Jiří NEK7700 2096214 C H40B
14:23:00 Pávek Štěpán NEK0700 2096262 C H12C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:42:00 Nováková Jana NPA5552 0 C D60B
15:15:00 Novák Karel NPA5001 0 C H65B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:29:00 Balusková Ida OKP7350 681852 C D45B
13:33:00 Novák Ivo OKP6200 51679 C H55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Ševčík Vít ONO1100 2102671 C HDR
12:00:00 Kaválek Jan ONO1101 301504 C HDR
12:00:00 Smrtová Erika ONO7452 7209780 C P
12:00:00 Lisá Monika ONO6750 9101105 C P
12:00:00 Barda Tomáš ONO0302 301497 C P
12:00:00 Píchová Barbora ONO9150 2126391 C P
12:13:00 Frey Jaromír ONO4100 49619 C H75B
12:15:00 Urbánková Lucie ONO1150 2102673 C D10N
12:26:00 Nejedlá Klára ONO0450 301730 C D14B
12:32:00 Ševčík Petr ONO7200 7201768 C H35B
12:40:00 Urbánek Lumír ONO6701 52181 C H50B
12:44:00 Ševčíková Petra ONO7450 49607 C D40B
12:46:00 Urbánková Eva ONO0650 9200732 C D12C
13:09:00 Urbánková Kateřina ONO9250 9200731 C D21B
13:18:00 Nejedlá Barbora ONO0750 301498 C D12C
13:19:00 Kaválková Jana ONO7551 7150266 C D40B
13:23:00 Myslík Vojtěch ONO0602 301494 C H12C
13:41:00 Donda Jiří ONO0403 8631582 B H14B
14:04:00 Chalupa Šimon ONO0901 1420722 C H10C
14:07:00 Donda Jakub ONO0700 8656617 B H12C
14:09:00 Hájek Jiří ONO6400 682072 C H45B
14:11:00 Pecko Sára ONO0452 1428926 C D14B
14:13:00 Ševčíková Olga ONO7650 8678 T
14:23:00 Kulová Laura ONO0552 1400426 B D14B
14:24:00 Urbánková Jana ONO7851 52182 C D40B
14:27:00 Nejedlý Ladislav ONO7501 9201325 C H40B
14:35:00 Ševčíková Anežka ONO0550 2103709 C D14B
15:08:00 Oncirk Jan ONO0301 8660918 A H16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:14:00 Počtová Klára OPI0453 2064772 C D14B
12:25:00 Velát Vojtěch OPI0400 7300468 B H14B
12:26:00 Winzigová Gabriela OPI0157 2091523 C D18B
12:51:00 Karbusová Kateřina OPI0052 2116188 B D18B
12:57:00 Velát Josef OPI7302 2088182 C H45B
13:17:00 Šmahel Lukáš OPI7800 2103772 C H35B
14:23:00 Sobotka Radim OPI0300 2064779 B H16B
14:44:00 Šmahel Tadeáš OPI1000 2116198 C H10C
14:50:00 Balková Markéta OPI0450 2111767 B D14B
15:00:00 Valenta Adam OPI0102 2091528 B H18B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:06:00 Nováková Eliška PDY0150 2102772 C D18B
13:37:00 Nováková Martina PDY7350 2102798 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:23:00 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C H55B
14:43:00 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C D55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Šedivý Marek PGP1400 1406172 C HDR
12:00:00 Šimerka Jakub PGP0407 682658 C P
12:00:00 Janasová Barbora PGP7152 446439 C P
12:06:00 Landovský Jakub PGP9601 7210114 C H21A
12:11:00 Attl Vladimír PGP3800 682666 C H80B
12:21:00 Haňkovská Jana PGP4050 51698 C D70B
12:24:00 Bartoš Vojtěch PGP9809 8656598 B H20B
12:31:00 Kubátová Milada PGP4750 2067222 C D70B
12:32:00 Zelený Vladimír PGP4800 51863 C H70B
12:32:00 Bartalošová Anežka PGP0853 2084992 C D10C
12:34:00 Čermáková Klára PGP0352 2099498 B D16B
12:41:00 Buzek Martin PGP8401 7051263 C H21C
12:42:00 Doležalová Vlasta PGP5550 52095 C D60B
12:49:00 Bartaloš Matyáš PGP0503 2084972 B H14B
12:49:00 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 231924 C D45B
12:53:00 Hrabánek David PGP6003 303940 C H55B
12:56:00 Bartaloš Tomáš PGP8010 2084951 C H21C
12:57:00 Čtrnáct František PGP0401 2121096 B H14B
13:01:00 Pokorný Ondřej PGP7506 682686 C H21A
13:01:00 Landovská Ivana PGP6251 416118 C D45B
13:02:00 Nemšovský Petr PGP7602 899152 C H40B
13:03:00 Kosák Eliáš PGP0704 2800310 C H12C
13:05:00 Ryšavá Magdalena PGP7650 2085586 C D35B
13:06:00 Zelená Markéta PGP5850 2080958 C D60B
13:16:00 Procházka Jan PGP8206 886265 C H21A
13:16:00 Komín David PGP7405 9767 C H21C
13:21:00 Bartalošová Jana PGP8154 2084985 C D21B
13:25:00 Pokorná Magdaléna PGP7562 899177 C D35B
13:26:00 Beneš Miroslav PGP8108 7203451 C H21A
13:26:00 Kožinová Zuzana PGP9650 7003042 C D21A
13:28:00 Hrabánková Zuzana PGP9950 331147 B D20B
13:32:00 Sysel Ondřej PGP8302 515038 C H35B
13:36:00 Jonáš Martin PGP9606 515307 C H21A
13:43:00 Malečková Iva PGP7559 2067949 C T
13:44:00 Vildmonová Pavla PGP7454 7207787 C D40B
13:47:00 Čermák Radek PGP6405 1413333 C H35B
13:55:00 Střelba Antonín PGP0605 2099508 B H12C
14:02:00 Kožinová Anna PGP9350 7200338 C D21A
14:04:00 Brettlová Marta PGP7557 2060208 C D40B
14:05:00 Siegl Matyáš PGP0104 7201196 B H18B
14:06:00 Veselý Jakub PGP9503 7209346 C H21A
14:16:00 Navrátil Šimon PGP9702 681882 R H21A
14:17:00 Janas Petr PGP0200 2060249 B H16B
14:19:00 Šimerková Olga PGP7551 7210932 C D40B
14:24:00 Šimerka Ondřej PGP0800 2801019 C H10C
14:25:00 Baldrian Petr PGP7203 2460 C H45B
14:26:00 Hora Vojtěch PGP8301 1006283 C H21A
14:36:00 Šedivý Jan PGP8409 8644492 E H21A
14:45:00 Forst Antonín PGP0106 218851 B H18B
14:45:00 Kabát Martin PGP0408 2099511 B H14B
14:48:00 Hrabánková Ilona PGP6250 232184 C D55B
14:49:00 Janas Petr PGP7106 7201200 C H45B
14:50:00 Kožinová Jana PGP6651 7210812 C D21A
15:02:00 Střelba Ondřej PGP7510 7209464 C H40B
15:06:00 Landovský Tomáš PGP9103 8071491 C H21A
15:20:00 Kolář Matyáš PGP0304 8654897 B H16B
15:25:00 Janas Adam PGP0404 443090 B H14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:03:00 Novotný František PUL4200 205614 C H75B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:02:00 Pelantová Martina RIC0550 2051504 B D14B
12:25:00 Pračková Zita RIC7850 2045228 C D35B
12:35:00 Vláčilová Barbora RIC0457 52859 C D14B
12:54:00 Vláčilová Anna RIC0657 52857 C D12C
13:02:00 Kotenová Markéta RIC0651 9201629 B D12C
13:19:00 Končická Kateřina RIC0352 2096246 C D16B
13:25:00 Mucha Ondřej RIC0400 2096261 C H14B
13:26:00 Kotenová Barbora RIC0452 2060260 C D14B
13:57:00 Končický Lukáš RIC7626 0 H40B
14:05:00 De Heij Laura RIC0450 443070 B D14B
14:17:00 Kotenová Klára RIC7252 2073694 C D45B
14:29:00 Pračková Ema RIC0451 7209445 B D14B
14:53:00 Pračka Tomáš RIC7302 448935 C H45B
15:01:00 Koten Pavel RIC7200 2060262 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:39:00 Heller Jakub ROU0702 51438 C H12C
12:41:00 Heller Jiří ROU0501 2085606 B H14B
12:48:00 Buk Miloslav ROU6202 331058 C H55B
13:14:00 Hellerová Alena ROU7850 2081373 C D40B
13:23:00 Krejčová Lucie ROU0453 2127886 B D14B
13:51:00 Buk Michal ROU9601 2075669 C H21A
13:53:00 Buková Jana ROU7150 331208 C D45B
14:05:00 Buk Jiří ROU6901 2099501 C H45B
14:12:00 Heller Jiří ROU7708 331503 C H35B
14:25:00 Buk Petr ROU0001 2075666 B H18B
14:32:00 Krejčí Ladislav ROU7301 2127852 C H40B
14:47:00 Černá Ema ROU0451 2080901 A D14B
15:10:00 Buk Ondřej ROU0102 2031368 B H18B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:57:00 Jíra Filip ROZ0500 9005138 B H14B
13:58:00 Jírová Monika ROZ7350 1415713 C T
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Vrabcová Romana SCP8250 2080934 C P
12:11:00 Lohrová Jarmila SCP4650 219220 C D70B
12:33:00 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C H55B
12:37:00 Boudný Jan SCP7417 51773 C H35B
12:43:00 Veljačik Pavel SCP6200 2800319 C H55B
12:48:00 Rakovec Miloš SCP4500 443066 C H70B
12:54:00 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C D60B
13:04:00 Buriánek Jaromír SCP4700 7206545 C H70B
13:06:00 Vrabec Ondřej SCP8303 1420800 C H21C
13:09:00 Pucherna František SCP0401 7410123 C H14B
13:12:00 Dubec Pavel SCP8003 7260025 C H35B
13:15:00 Jahn Pavel SCP5500 7207870 C H60B
13:18:00 Jahnová Helena SCP5550 682101 C D60B
13:25:00 Kavková Dana SCP6150 8222227 C D50B
13:35:00 Pucherna Marek SCP0900 0 C H10N
13:52:00 Novák Miloš SCP4600 52299 C H70B
13:55:00 Přeček Zdeněk SCP5200 500289 C H65B
14:02:00 Puchernová Barbora SCP0650 51843 C D12C
14:11:00 Hojný Oldřich SCP5201 52111 C H65B
14:13:00 Hošek Ladislav SCP6001 1413715 C H55B
14:36:00 Veljačik Jonáš SCP0800 336785 C H10C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Savičová Gabriela SKV7952 51738 C P
12:00:00 Krafčiková Monika SKV8751 2085621 C P
12:04:00 Řeháková Gabriela SKV0351 7202893 B D16B
12:28:00 Vlašímská Karolína SKV0851 682698 C D10C
12:30:00 Kubínová Jana SKV6751 331089 C D50B
12:37:00 Danihelová Janka SKV6552 232202 C D45B
12:40:00 Žandová Marie SKV6551 236486 C D50B
12:41:00 Savičová Irena SKV5352 51136 C D65B
12:42:00 Badura Václav SKV8101 7200904 C H35B
12:50:00 Bredlerová Gabriela SKV7451 7204509 C D35B
13:06:00 Vlašímská Bára SKV0651 682089 C D12C
13:14:00 Řeháková Mirka SKV0652 7202879 C D12C
13:22:00 Turek Jan SKV7302 7464855 C H35B
13:23:00 Hnyk Michal SKV6002 2075610 C H55B
13:24:00 Nováková Svatava SKV5351 2059748 C D60B
13:36:00 Kubátová Lenka SKV5551 237549 C D60B
13:52:00 Vlašímský Robert SKV7201 7204490 C H35B
14:02:00 Dítko Jan SKV7301 682634 C H35B
14:05:00 Vlašímská Tereza SKV7551 7204502 C D35B
14:08:00 Turek Jakub SKV0801 7791777 C H10C
14:33:00 Košina Tobiáš SKV0502 7204501 C H14B
14:43:00 Kubát Jaroslav SKV5203 51137 C H65B
14:53:00 Štěrba Marek SKV0401 9005143 A H14B
15:04:00 Štěrba Lukáš SKV1001 2045223 C H10C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:50:00 Asterová Jana SLA7451 442858 C D35B
14:13:00 Aster Vladimír SLA6500 2045227 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Chumová Lada SLP1250 301528 C HDR
12:37:00 Chum Jaroslav SLP6601 51613 C H45B
13:00:00 Chumová Jana SLP7451 51354 C D35B
13:00:00 Chumová Adéla SLP0950 51287 C D10C
13:28:00 Novotný Jiří SLP4601 51621 C H70B
14:00:00 Fišer Jiří SLP8503 7111117 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:12:00 Pucherna Eduard SMR7401 8074101 C H40B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Hanušová Lenka STB1350 49987 C HDR
12:00:00 Kučerka Radek STB1101 49984 C HDR
12:00:00 Kučerková Adéla STB1450 8118 C HDR
12:06:00 Bernášek Jiří STB8101 682354 C H21C
12:10:00 Kubec Pavel STB6601 1416365 C H50B
13:40:00 Hanušová Petra STB8297 682356 C D35B
13:45:00 Kubecová Jana STB7399 206351 C D45B
15:17:00 Kubecová Magdalena STB0550 2019212 B D14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:29:00 Hrnčířová Ivana STH0351 7207502 B D16B
12:36:00 Hamáčková Eliška STH0153 331022 C D18B
13:01:00 Hrnčířová Magda STH0051 7204974 B D18B
13:05:00 Junková Kateřina STH7351 7204984 C D45B
13:08:00 Štefanová Markéta STH0550 7204983 B D14B
13:50:00 Junek Petr STH5501 9200530 C H60B
13:52:00 Urbanová Markéta STH9953 7201754 B D20B
14:14:00 Chrástová Magdaléna STH0551 7204976 B D14B
14:15:00 Mühlbach Aleš STH0104 7207505 B H18B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Pucherna Štěpán TAP1400 51856 C HDR
12:00:00 Hejtmánková Alena TAP5452 53641 C P
12:01:00 Dědková Teodora TAP0051 361961 B D18B
12:09:00 Šimůnková Martina TAP6851 442851 C D45B
12:13:00 Černý Antonín TAP0402 7207629 B H14B
12:16:00 Hejtmánek Martin TAP8605 53636 C H21C
12:16:00 Bulířová Žofie TAP0850 2113070 C D10C
12:35:00 Znamenáčková Helena TAP8153 2092438 C D35B
12:36:00 Bolf Vojtěch TAP8300 2118471 C H21C
12:46:00 Jirous Jiří TAP7201 442867 C H21C
13:01:00 Beneš Filip TAP8701 232187 C H21C
13:02:00 Bulířová Ema TAP0452 2088202 A D14B
13:05:00 Melišík Jan TAP0502 2081357 B H14B
13:11:00 Pucherna Jan TAP7701 7151177 C H21A
13:25:00 Melišíková Radka TAP7152 2081352 C D45B
13:28:00 Vlášek Jakub TAP9702 7779702 C H21B
13:33:00 Káninská Markéta TAP9054 361934 C D21B
13:44:00 Zajícová Kateřina TAP9053 515469 C D21A
14:05:00 Smolka Jakub TAP0500 2096222 C H14B
14:10:00 Hejtmánek Vladimír TAP5802 682651 C H60B
14:13:00 Sork Dominik TAP0504 2092402 B H14B
14:20:00 Hermannová Anna TAP9251 232132 C D21A
14:21:00 Makovský Jakub TAP8511 7778511 C H21A
14:25:00 Úlehlová Monika TAP6950 2092376 C D45B
14:25:00 Černý Matouš TAP0501 7207616 B H14B
15:01:00 Zajíc Vítězslav TAP8610 8655221 C H21A
15:09:00 Tůma Šimon TAP0400 8662289 B H14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:28:00 Sládková Eva TEH5751 51398 C D55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Pecánek Matěj TEP1300 51647 C HDR
12:26:00 Městková Eva TEP4851 2103757 C D70B
13:54:00 Městková Lucie TEP7850 2102815 C D40B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Štemberová Natálie TJN9851 416039 C P
12:00:00 Štembera Jan TJN7513 7300183 C P
12:19:00 Podrábská Marie TJN0259 2078462 B D16B
12:26:00 Posselt Martin TJN9501 9102087 C H21C
12:35:00 Novotný Otakar TJN5604 8260 C H60B
12:46:00 Michek David TJN9802 8655371 A H21A
12:56:00 Kobr Tomáš TJN8901 1969696 C H21A
13:08:00 Schindler Jiří TJN6301 416828 C H55B
13:12:00 Kuncová Jiřina TJN5752 8257 C D60B
13:17:00 Novotný Dušan TJN7002 232502 C H45B
13:20:00 Nagyová Kateřina TJN0452 8659409 B D14B
13:25:00 Posselt Martin TJN6802 232256 C H45B
13:29:00 Pesničáková Soňa TJN0451 2085567 B D14B
13:29:00 Budská Anna TJN0253 7201759 B D16B
13:33:00 Pokorný Jan TJN0400 8659408 B H14B
13:33:00 Posseltová Romana TJN7050 410359 C D45B
13:34:00 Háková Eliška TJN0654 2085580 B D12C
13:35:00 Kunc Radovan TJN5549 8249 C H60B
13:49:00 Vitebská Eliška TJN0350 8659409 B D16B
13:49:00 Pokorná Hana TJN6950 2073666 C D45B
14:17:00 Štemberová Bára TJN0650 682375 B D14B
14:17:00 Tkáč Matěj TJN0401 8660911 A H14B
14:21:00 Posseltová Tereza TJN9252 411767 C D21B
14:29:00 Řehoř Vojta TJN0303 2080823 B H16B
14:30:00 Růta Matyáš TJN0102 8659386 B H18B
14:32:00 Novotná Barbora TJN8951 8263 C D21A
14:34:00 Skalová Jolana TJN0653 2070854 C D12C
14:35:00 Lesák Ondřej TJN0306 8659385 B H16B
15:00:00 Štembera Vítek TJN0801 682376 C H10C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Berglová Amálie TJP1450 7904 C HDR
12:20:00 Berglová Lucie TJP8250 8631577 C D35B
12:35:00 Vaněčková Anna TJP1050 2113500 C D10N
12:55:00 Pecharová Michaela TJP6550 301536 C D35B
13:10:00 Bergl Jonáš TJP1100 51841 C H10N
13:10:00 Vaněčková Petra TJP7950 515411 C D35B
13:57:00 Vaněček Jan TJP8000 2069047 C H35B
14:17:00 Mička Aleš TJP7300 2800365 C H35B
14:52:00 Bergl Tomáš TJP7801 7202860 C H40B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Švarcová Lenka TUR6457 682110 C P
12:23:00 Novotná Barbora TUR0552 2095950 B D14B
12:41:00 Kosíková Eliška TUR0052 9101185 B D18B
12:45:00 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 1403061 B H14B
12:50:00 Novotná Michaela TUR0551 2095942 B D14B
12:56:00 Novotná Karolína TUR0853 2095926 C D10C
13:09:00 Šritrová Lenka TUR0250 8656542 B D16B
13:12:00 Jakubec Jindřich TUR4801 51816 C H70B
13:30:00 Konopáč Jiří TUR5803 8220 C H60B
13:49:00 Kosíková Helena TUR6550 9101184 C T
13:49:00 Novotná Hedvika TUR7454 416139 C D40B
13:56:00 Dlabaja Tomáš TUR8303 500850 R H21A
14:33:00 Švarc Jiří TUR6204 682108 C H55B
14:37:00 Novotný Tomáš TUR7405 416120 C H40B
14:47:00 Mellan Jonáš TUR0308 888622 B H16B
15:15:00 Zabořil Vojtěch TUR0110 2060290 B H18B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:59:00 Hájková Tereza TUV0558 888626 B D14B
13:20:00 Pospíšil Jiří TUV4701 8323 C H70B
13:52:00 Folprecht Eduard TUV7304 9056 C H40B
13:59:00 Mellanová Judita TUV0559 1418087 B D14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:06:00 Pachnerová Jaroslava VLI5152 2059769 C D65B
12:08:00 Podrábská Alžběta VLI0451 2078460 A D14B
12:11:00 Habán Ivo VLI7707 7207861 C H21A
12:16:00 Horáčková Stanislava VLI4950 2080918 C D65B
12:31:00 Karmazínová Ivana VLI5150 51216 C D65B
12:34:00 Habánová Anna VLI7757 53226 C D40B
12:41:00 Poloprutský Tomáš VLI6205 888630 C H45B
12:41:00 Skácelová Kateřina VLI0550 2080848 B D14B
12:49:00 Kruliš Petr VLI6901 301186 C H45B
12:55:00 Podrábský Ctibor VLI0700 2078463 C H12C
13:15:00 Habán Oliver VLI0600 8655464 B H12C
13:30:00 Horáček Jáchym VLI1111 4663 C H10N
13:31:00 Horáček Michal VLI7700 500290 R H21A
13:35:00 Skácelová Adéla VLI0454 2102587 B D14B
13:41:00 Šestáková Marie VLI0452 2080991 B D14B
13:41:00 Řezáč Pavel VLI6900 301152 C H45B
13:47:00 Horáček Miroslav VLI5000 2080998 C H65B
13:48:00 Skácel Jan VLI0901 2073665 C H10C
13:53:00 Vilémová Eliška VLI0655 2088161 B D14B
14:03:00 Karmazín Petr VLI4901 361986 C H65B
14:14:00 Skácelová Marie VLI7552 1400445 C D40B
14:19:00 Přinda Oldřich VLI5101 1302773 C H65B
14:20:00 Horáčková Kateřina VLI8150 51230 C D35B
14:26:00 Andrlová Lea VLI0453 2113493 B D14B
14:34:00 Podrábská Marie VLI7451 1400433 C D40B
14:35:00 Hickethier Manfred VLI5201 9005174 C H65B
14:40:00 Habán Eduard VLI0800 8655483 C H10C
14:59:00 Ježek Ladislav VLI4900 253372 C H65B
15:02:00 Martanová Lea VLI0555 2043610 A D14B
15:22:00 Šesták Marek VLI7403 2058471 C H40B
15:26:00 Pecková Tereza VLI0551 51600 B D14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Andělová Viktorie VPM1155 2127528 C HDR
12:00:00 Beránek Šimon VPM1000 9129 C HDR
12:00:00 Sobota Petr VPM7800 1466 P
12:01:00 Jedličková Jindra VPM4550 1490 C D70B
12:05:00 Beránková Julie VPM1051 2042508 C D10N
12:13:00 Tokárová Regina VPM6950 2067965 C D45B
12:16:00 Beránková Pavla VPM4350 330650 C D70B
12:30:00 Kovářová Jitka VPM7350 2067329 C D35B
12:31:00 Staňková Markéta VPM0153 7210111 B D18B
12:39:00 Richtrová Lucie VPM7451 331267 C D40B
12:41:00 Staňková Marcela VPM6951 888641 C D45B
12:44:00 Kovářová Lucie VPM0350 347913 C D16B
12:44:00 Richtrová Kamila VPM0451 2111733 A D14B
12:54:00 Šauli Iva VPM7852 2060395 C D40B
13:01:00 Kroupa Štěpán VPM6904 2060396 C H45B
13:04:00 Sobotová Kateřina VPM0851 434815 C D10C
13:39:00 Sobotová Jana VPM7250 1420788 C D40B
13:42:00 Anděl Robert VPM8001 887623 C H35B
13:43:00 Bartovský Pavel VPM6101 2042507 C H55B
13:44:00 Staňková Radka VPM0452 2035169 C D14B
13:56:00 Šauli Kateřina VPM0456 2060388 B D14B
13:57:00 Staněk Rostislav VPM6801 886260 C H45B
14:01:00 Sobota Ondřej VPM0502 232337 B H14B
14:02:00 Kurz Šimon VPM0208 2115069 B H16B
14:07:00 Beránek Jan VPM7202 887603 C H35B
14:20:00 Beránek Petr VPM4502 330530 C H60B
14:31:00 Václavík Jan VPM8701 2031375 C H21A
14:44:00 Beránková Šárka VPM0551 9101182 C D14B
14:44:00 Kovář Ondřej VPM0200 7208210 B H16B
15:01:00 Kurz Ondřej VPM0503 1400429 A H14B
15:02:00 Doležalová Barbora VPM9252 2085626 C D21A
15:12:00 Anděl Robin VPM0901 8531 C H10C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Hanušová Monika VRL7654 2080989 C P
12:20:00 Hanušová Markéta VRL0852 2085588 C D10C
12:21:00 Wohanka Pavel VRL7501 2096236 C H21A
12:24:00 Nýdrlová Eva VRL5451 8954 C D60B
12:38:00 Knobová Agáta VRL0453 2053583 B D14B
12:47:00 Hanuš Filip VRL0604 2078481 B H12C
13:20:00 Wohanková Gabriela VRL7652 2042537 C D35B
13:23:00 Knobloch Jindřich VRL4901 2096237 C H65B
13:32:00 Randáková Helena VRL7452 515185 C D21A
13:38:00 Suková Tereza VRL0454 2078488 C D14B
13:45:00 Červinka Jiří VRL7001 2078489 C H45B
13:45:00 Procinger Jan VRL0102 2082910 B H18B
14:02:00 Hanuš Vladimír VRL7508 2078480 C H40B
14:07:00 Procinger Michal VRL7602 219210 C T
14:41:00 Randáková Adéla VRL0452 7207062 A D14B
14:51:00 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C H65B
14:58:00 Vlachová Hana VRL6251 8962 C D55B
15:05:00 Dostál Jakub VRL0104 7206528 B H18B
15:05:00 Hanušová Kateřina VRL0455 2078482 B D14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Mencl Miloslav VSP6505 52277 C P
12:00:00 Hroňková Milada VSP7455 2035706 C P
12:00:00 Kučerová Kateřina VSP0950 1398983 C D10C
12:00:00 Hartman Aleš VSP6506 51620 C H50B
12:06:00 Horáková Barbora VSP0150 331064 B D18B
12:08:00 Ehlerová Anna VSP0854 2081391 C D10C
12:11:00 Dohnalová Dana VSP5050 51645 C D65B
12:11:00 Kodejšová Markéta VSP0458 2021828 C D14B
12:17:00 Zakouřil Matyáš VSP0400 8004888 B H14B
12:17:00 Beranová Hana VSP0455 2021833 C D14B
12:19:00 Ehlerová Petra VSP7855 51597 C D40B
12:29:00 Baldrian Tomáš VSP0405 2102777 B H14B
12:40:00 Ehlerová Michaela VSP1050 2085596 C D10N
12:44:00 Nemšovská Magdalena VSP0853 2073706 C D10C
12:45:00 Štraitová Jitka VSP7252 682665 C D45B
12:49:00 Zakouřilová Helena VSP7453 8002888 C D40B
12:50:00 Semík Jan VSP6507 53572 C H50B
12:52:00 Zakouřilová Klára VSP0850 8009888 C D10C
12:57:00 Ehler Tomáš VSP8102 339016 C H35B
12:57:00 Menclová Silvie VSP7050 51749 C D45B
12:58:00 Baldrianová Eva VSP0751 888639 B D12C
13:04:00 Folprechtová Kateřina VSP7460 416221 C D40B
13:05:00 Giuffred Nicol VSP0078 2035736 H10N
13:06:00 Bořánek Petr VSP7000 9101108 C H21A
13:07:00 Hořínek Jaroslav VSP5000 51643 C H65B
13:08:00 Hejnová Barbora VSP0851 411503 C D10C
13:11:00 Kopecká Valentýna VSP0453 2021847 C D14B
13:12:00 Průša Michal VSP7310 553437 C H40B
13:13:00 Aschermann Jan VSP6902 2020710 C H45B
13:13:00 Průšová Markéta VSP7256 53160 C D45B
13:19:00 Mencl Josef VSP0602 2021850 C H12C
13:21:00 Hejnová Martina VSP7354 411502 C D45B
13:25:00 Šváb Jan VSP5801 886277 C H60B
13:32:00 Horák Pavel (Starosta) VSP7305 2032184 C H40B
13:35:00 Štrait Vilém VSP0701 2021829 B H12C
13:37:00 Hejna Igor VSP0407 411602 C H14B
13:38:00 Němeček Jan VSP6201 682682 C H55B
13:44:00 Kopecká Johana VSP9950 2021848 B D20B
13:45:00 Němečková Jarmila VSP6650 2103280 C D50B
13:45:00 Průša Dominik VSP0406 2032107 A H14B
13:50:00 Baldrianová Barbora VSP7850 9784 C D21A
13:51:00 Horák Martin VSP0601 51649 C H12C
13:53:00 Bolehovský Daniel VSP0508 2073716 A H14B
13:55:00 Kodejš Zdeněk VSP7202 2021822 C T
13:57:00 Beranová Iva VSP7150 2021834 C D45B
13:58:00 Hroňková Barbora VSP0650 2058491 C D12C
14:00:00 Kašparová Adéla VSP9850 52760 B D20B
14:04:00 Titzová Adéla VSP0250 2035748 B D16B
14:05:00 Trnková Dana VSP7351 2021823 C D45B
14:05:00 Trnka Martin jun VSP0300 2021842 B H16B
14:07:00 Kučera Jan VSP7302 51650 C H40B
14:13:00 Horáková Lenka VSP7255 51728 C D45B
14:17:00 Zakouřil Václav VSP7401 8006888 C H40B
14:20:00 Štraitová Jolana VSP0456 2021830 A D14B
14:20:00 Jedlička Aleš VSP0800 2067940 C H10C
14:20:00 Semík Jakub VSP0000 446363 B H18B
14:21:00 Klapalová Pavla VSP7099 51589 C D45B
14:26:00 Bolehovský Michal VSP0202 601169 B H16B
14:27:00 Uher Petr VSP5001 52269 C H65B
14:29:00 Kučerová Marie VSP7551 2127526 C D40B
14:30:00 Svobodová Jitka VSP7450 9102142 C D35B
14:31:00 Hroněk Štěpán VSP0700 2058492 C H12C
14:41:00 Nemšovský Filip VSP0500 2035710 B H14B
14:48:00 Baldrian Josef VSP1100 2075606 C H10C
14:53:00 Horák Pavel ml. VSP0301 434600 C H16B
14:56:00 Folprecht Lukáš VSP0802 2058490 C H10C
15:02:00 Folprechtová Julie VSP0653 51532 C D12C
15:03:00 Michálková Jiřina VSP6151 51734 C D55B
15:07:00 Štrait Martin VSP7602 410393 C H40B
15:08:00 Aschermannová Klára VSP0454 2020713 C D14B
15:08:00 Kučera Jakub VSP0900 2032189 C H10C
15:14:00 Malečková Hana VSP0553 2067999 B D14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:56:00 Bravený Vít ZBM9102 8660450 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:01:00 Bártová Pavla ZVO7152 2083418 C D45B
14:15:00 Bárta Viktor ZVO0601 2083401 B H12C

Ostatní kluby

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
12:00 Vakant 0 Vakant HDR
12:00 Vakant 0 Vakant HDR
12:00 Vakant 0 Vakant HDR
12:00 Vakant 0 Vakant HDR
12:00 Vakant 0 Vakant HDR
12:00 Vakant 0 Vakant HDR
12:00 Vakant 0 Vakant HDR
12:00 Vakant 0 Vakant HDR
12:00 Vakant 0 Vakant HDR
12:00 Vakant 0 Vakant HDR
12:00 Vakant 0 Vakant HDR
12:00 Vakant 0 Vakant HDR
12:00 Vakant 0 Vakant HDR
12:00 Vakant 0 Vakant HDR
12:00 Vakant 0 Vakant P
12:00 Vakant 0 Vakant P
12:00 Vakant 0 Vakant P
12:00 Vakant 0 Vakant P
12:00 Vakant 0 Vakant P
12:00 Vakant 0 Vakant P
12:00 Vakant 0 Vakant P
12:00 Vakant 0 Vakant P
12:00 Vakant 0 Vakant P
12:00 Vakant 0 Vakant P
12:00 Vakant 0 Vakant P
12:00 Vakant 0 Vakant P
12:00 Vakant 0 Vakant P
12:00 Vakant 0 Vakant P
12:00 Vakant 0 Vakant P
12:00 Vakant 0 Vakant P
12:00 Vakant 0 Vakant P
12:00 Vakant 0 Vakant P
12:00 Vakant 0 Vakant P
12:00 Vakant 0 Vakant P
12:00 Vakant 0 Vakant P
12:00 Vakant 0 Vakant P
12:00 Vakant 0 Vakant P
12:00 Vakant 0 Vakant P
12:00 Vakant 0 Vakant P
12:00 Vakant 0 Vakant P
12:00 Vakant 0 Vakant P
12:00 Vakant 0 Vakant P
12:00 Vakant 0 Vakant P
12:00 Vakant 0 Vakant P
12:00 Vakant 0 Vakant P
12:00 Vakant 0 Vakant P
12:00 Vakant 0 Vakant P
12:00 Vakant 0 Vakant P
12:00 Vakant 0 Vakant P
12:00 Vakant 0 Vakant P
12:00 Vakant 0 Vakant P
12:00 Vakant 0 Vakant P
12:00 Vakant 0 Vakant P
12:00 Vakant 0 Vakant P
12:00 Vakant 0 Vakant P
12:00 Vakant 0 Vakant P
12:00 Vakant 0 Vakant P
12:00 Vakant 0 Vakant P
12:02 Vakant 0 Vakant D75B
12:07 Vakant 0 Vakant D75B
12:17 Vakant 0 Vakant H80B
12:23 Vakant 0 Vakant H80B
12:28 Vakant 0 Vakant H55B
12:29 Vakant 0 Vakant H20B
12:29 Vakant 0 Vakant D45B
12:33 Vakant 0 Vakant H75B
12:34 Vakant 0 Vakant H20B
12:38 Vakant 0 Vakant H75B
12:39 Vakant 0 Vakant H20B
12:50 Vakant 0 Vakant D10N
12:51 Vakant 0 Vakant D65B
12:51 Vakant 0 Vakant D21C
12:55 Vakant 0 Vakant D10N
12:56 Vakant 0 Vakant D65B
12:59 Vakant 0 Vakant D21C
13:01 Vakant 0 Vakant D65B
13:20 Vakant 0 Vakant D21A
13:21 Vakant 0 Vakant D18B
13:24 Vakant 0 Vakant D10C
13:26 Vakant 0 Vakant D18B
13:28 Vakant 0 Vakant D10C
13:32 Vakant 0 Vakant D10C
13:36 Vakant 0 Vakant H21C
13:36 Vakant 0 Vakant D10C
13:40 Vakant 0 Vakant H50B
13:41 Vakant 0 Vakant H21C
13:45 Vakant 0 Vakant H50B
13:48 Vakant 0 Vakant D60B
13:50 Vakant 0 Vakant H10N
13:54 Vakant 0 Vakant D60B
14:00 Vakant 0 Vakant H70B
14:00 Vakant 0 Vakant D60B
14:14 Vakant 0 Vakant D16B
14:15 Vakant 0 Vakant D50B
14:19 Vakant 0 Vakant T
14:20 Vakant 0 Vakant D50B
14:22 Vakant 0 Vakant H35B
14:22 Vakant 0 Vakant T
14:25 Vakant 0 Vakant H60B
14:25 Vakant 0 Vakant D50B
14:25 Vakant 0 Vakant T
14:27 Vakant 0 Vakant H35B
14:27 Vakant 5500 0 Vakant D21B
14:28 Vakant 0 Vakant T
14:30 Vakant 0 Vakant H60B
14:30 Vakant 0 Vakant D50B
14:31 Vakant 0 Vakant T
14:32 Vakant 0 Vakant H21B
14:32 Vakant 0 Vakant H35B
14:33 Vakant 0 Vakant D21B
14:34 Vakant 0 Vakant T
14:35 Vakant 0 Vakant D35B
14:37 Vakant 0 Vakant D45B
14:37 Vakant 0 Vakant T
14:38 Vakant 0 Vakant H55B
14:39 Vakant 0 Vakant D21B
14:39 Vakant 0 Vakant H12C
14:39 Vakant 0 Vakant D40B
14:40 Vakant 0 Vakant H21B
14:40 Vakant 0 Vakant D20B
14:40 Vakant 0 Vakant D35B
14:40 Vakant 0 Vakant T
14:41 Vakant 0 Vakant D45B
14:43 Vakant 0 Vakant H12C
14:43 Vakant 0 Vakant T
14:44 Vakant 0 Vakant D40B
14:45 Vakant 0 Vakant D45B
14:45 Vakant 0 Vakant D21B
14:45 Vakant 0 Vakant D35B
14:46 Vakant 0 Vakant T
14:47 Vakant 0 Vakant H12C
14:48 Vakant 0 Vakant H21B
14:48 Vakant 0 Vakant D20B
14:49 Vakant 0 Vakant D45B
14:49 Vakant 0 Vakant T
14:49 Vakant 0 Vakant D40B
14:50 Vakant 0 Vakant D35B
14:51 Vakant 0 Vakant D21B
14:51 Vakant 0 Vakant H12C
14:52 Vakant 0 Vakant T
14:54 Vakant 0 Vakant D40B
14:55 Vakant 0 Vakant D35B
14:55 Vakant 0 Vakant T
14:56 Vakant 0 Vakant H21B
14:56 Vakant 0 Vakant D20B
14:57 Vakant 0 Vakant D21B
14:58 Vakant 0 Vakant T
14:59 Vakant 0 Vakant D40B
15:10 Vakant 0 Vakant D12C
15:11 Vakant 0 Vakant H21A
15:13 Vakant 0 Vakant D55B
15:14 Vakant 0 Vakant D12C
15:16 Vakant 0 Vakant H21A
15:16 Vakant 0 Vakant H10C
15:17 Vakant 0 Vakant H45B
15:18 Vakant 0 Vakant D55B
15:18 Vakant 0 Vakant D12C
15:20 Vakant 0 Vakant H10C
15:20 Vakant 0 Vakant D21A
15:21 Vakant 0 Vakant H21A
15:22 Vakant 0 Vakant D12C
15:23 Vakant 0 Vakant H65B
15:23 Vakant 0 Vakant D55B
15:25 Vakant 0 Vakant H18B
15:26 Vakant 0 Vakant H21A
15:26 Vakant 0 Vakant D21A
15:26 Vakant 0 Vakant H16B
15:27 Vakant 0 Vakant H40B
15:29 Vakant 0 Vakant D14B
15:29 Vakant 0 Vakant H14B
15:29 Vakant 0 Vakant H16B
15:30 Vakant 0 Vakant H18B
15:31 Vakant 0 Vakant H65B
15:31 Vakant 0 Vakant H21A
15:32 Vakant 0 Vakant D14B
15:32 Vakant 0 Vakant D21A
15:32 Vakant 0 Vakant H40B
15:32 Vakant 0 Vakant H16B
15:33 Vakant 0 Vakant H14B
15:35 Vakant 0 Vakant H18B
15:35 Vakant 0 Vakant H16B
15:36 Vakant 0 Vakant H21A
15:37 Vakant 0 Vakant H14B
15:38 Vakant 0 Vakant D21A
15:38 Vakant 0 Vakant H16B
12:15 1 Bulíř Jiří 44C6801 0 Neregistrovaní H50B
12:00 Novák Jakub 81C0801 0 Cirkus Čakovice HDR
12:59 Nováková Jana 81C7450 7207874 Cirkus Čakovice D40B
15:17 Novák Pavel 81C7500 0 Cirkus Čakovice H40B
13:27 Kautský Jiří 9BC8200 7260018 NNN H35B
12:10 Petřinová Natálie 9CC0860 0 NEREG D10N
13:42 Petřinová Vendula 9CC0660 0 NEREG D12C
12:00 Kosák Damián 9JC1300 0 neregistrovaní - Všenory HDR
14:15 Studničná Lenka 7QX8650 2115067 Neregistrovaní - Studničná D21B
12:35 Vávrová Rút 7VX8650 2118477 StillAliveCZ D21C
13:40 Vávra Petr 7VX5400 7210810 StillAliveCZ H60B
13:11 Málek Martin 8FX8900 2112747 TJ Kobylisy H21C
13:15 Málková Šárka 8FX8350 2112761 TJ Kobylisy D35B
12:45 Slabý Václav 5QZ5800 49337 Open Orienteering H60B
12:00 Mařík Miloslav 6BC5700 2075696 BTM P
12:00 Hill GBA 0 Airienteers HDR
12:45 Hill Daisy GBA 7210809 Airienteers D10N
12:57 Hill Richard GBA 0 Airienteers H40B