Logo

Startovka závodu: Žebříček B-Čechy západ

Datum:
10.06.2018
Místo konání:
Hluboká
Pořadatel:
KRL - Kometa Kralovice
Mapa:
všechny kategorie Střel_A_nice, 1:10 000, E= 5 m
Ředitel závodu:
Hanáková Marta - R3
Hlavní rozhodčí:
Pova Ondřej - R2
Stavitel tratí:
Hanák Martin - R2
JURY:
Sysel Ondřej, Němečková Jarmila, Karvánek Petr
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21A     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     D75B     H10N     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21A     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     HDR     P     T    

D10N 3.32 km, 55 m, 7 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Vondrová Eliška FSP0850 7200315 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:32:00 Vaněčková Anna TJP1050 2113500 C TJ Sokol Troja
10:34:00 Hezká Adéla DOR1053 2050499 C OK Dobříš
10:36:00 Šimková Anežka LME0950 416325 C SK Los Mělník
10:38:00 Peterková Adéla KRL0953 0 C Kometa Kralovice
10:40:00 Hrdličková Anna DOR0955 2104707 C OK Dobříš
10:42:00 Vodrážková Barbora VPM1050 434819 C KOS Slavia Plzeň
10:44:00 Čadková Michaela KRL0954 0 C Kometa Kralovice
10:46:00 Stará Magdalena FSP1051 2116495 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:48:00 Urbánková Lucie ONO1150 2102673 C SKOB Ostrov
10:50:00 Hill Daisy GBA 7210809 Airienteers
10:52:00 Vakant 0 Vakant

D10C 1.95 km, 70 m, 8 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Hejnová Barbora VSP0851 411503 C USK Praha
10:02:00 Bartalošová Anežka PGP0853 2084992 C SK Praga
10:04:00 Vlašímská Karolína SKV0851 682698 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:06:00 Nemšovská Magdalena VSP0853 2073706 C USK Praha
10:08:00 Blehová Veronika DOR0852 2127561 C OK Dobříš
10:10:00 Novotná Karolína TUR0853 2095926 C OOB TJ Turnov
10:12:00 Sobotová Kateřina VPM0851 434815 C KOS Slavia Plzeň
10:14:00 Roučková Karla KRL0956 0 C Kometa Kralovice
10:16:00 Stehlíková Tereza LPM0951 2103247 C OK Lokomotiva Plzeň
10:18:00 Chmelíková Anežka DOR1050 2104709 C OK Dobříš
10:20:00 Stará Žofie FSP0851 2129205 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:22:00 Zakouřilová Klára VSP0850 8009888 C USK Praha
10:24:00 Hanušová Markéta VRL0852 2085588 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:26:00 Blechová Adéla KRL1055 2126294 C Kometa Kralovice
10:28:00 Mišeková Lucie KAM1050 682648 C OK Kamenice
10:30:00 Hanáková Aneta KRL0951 9091907 C Kometa Kralovice
10:32:00 Blehová Barbora DOR1151 2127569 C OK Dobříš
10:34:00 Synková Elena DOK0850 2056280 C OK Doksy
10:36:00 Smutná Markéta DLP0950 0 C OOB TJ Dukla Praha
10:38:00 Balejová Sofie KAM0951 2096218 C OK Kamenice
10:40:00 Kučerová Kateřina VSP0950 1398983 C USK Praha
10:42:00 Chumová Adéla SLP0950 51287 C OOB Slavia Praha
10:44:00 Hezká Tereza DOR0855 2111613 C OK Dobříš
10:46:00 Gelnerová Markéta KRL0952 9102146 C Kometa Kralovice
10:48:00 Petriláková Amálie DOR0953 7205024 C OK Dobříš
10:50:00 Vakant 0 Vakant
10:52:00 Vakant 0 Vakant
10:54:00 Vakant 0 Vakant

D12C 2.11 km, 90 m, 9 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:43:00 Vláčilová Anna RIC0657 52857 C OB Říčany
10:45:00 Waldhauserová Eliška BOR0757 4393 C OK Jiskra Nový Bor
10:47:00 Dostálová Judita HCE0750 1421898 C TJ Hostivice
10:49:00 Ptáčková Hana PGP0750 51639 C SK Praga
10:51:00 Geffertová Agáta FSP0753 2092410 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:53:00 Šobíšková Lucie BSO0651 8685 C KOB Baník Sokolov
10:55:00 Čadková Marcela KRL0654 416318 C Kometa Kralovice
10:57:00 Leinweberová Julie FSP0755 2092382 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:59:00 Hovorková Marie LDC0650 7300213 C KOB Děčín
11:01:00 Skalová Jolana TJN0653 2070854 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:03:00 Bodurková Denisa KRL0752 0 C Kometa Kralovice
11:05:00 Urbánková Eva ONO0650 9200732 C SKOB Ostrov
11:07:00 Müllerová Hana HCE0650 7208098 C TJ Hostivice
11:09:00 Kropáčová Zuzana KRL0754 2127659 C Kometa Kralovice
11:11:00 Dvořáková Kateřina LPM0750 2088719 C OK Lokomotiva Plzeň
11:13:00 Fišarová Adéla KRL0651 416314 C Kometa Kralovice
11:15:00 Hroňková Barbora VSP0650 2058491 C USK Praha
11:17:00 Škáchová Zuzana DKP0656 1413720 C Oddíl OB Kotlářka
11:19:00 Háková Eliška TJN0654 2085580 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:21:00 Nejedlá Barbora ONO0750 301498 C SKOB Ostrov
11:23:00 Puchernová Barbora SCP0650 51843 C OK Sparta Praha
11:25:00 Králová Lucie KRL0658 232611 C Kometa Kralovice
11:27:00 Straková Denisa SLA0750 224355 C SKOB Slaný
11:29:00 Roučková Karolína KRL0656 0 C Kometa Kralovice
11:31:00 Vlašímská Bára SKV0651 682089 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:33:00 Lošťáková Sára LTP0650 7202578 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:35:00 Baldrianová Eva VSP0751 888639 B USK Praha
11:37:00 Stará Barbora FSP0752 2129210 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:39:00 Mayerová Daniela KSH0852 2116448 B OB Kašperské Hory
11:41:00 Svobodová Adriana FSP0653 2090852 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:43:00 Folprechtová Julie VSP0653 51532 C USK Praha
11:45:00 Fialová Kateřina DOR0754 2125345 C OK Dobříš
11:47:00 Dittrtová Rozálie LME0650 2102534 C SK Los Mělník
11:49:00 Chramostová Julie KAM0652 2099495 B OK Kamenice
11:51:00 Jandová Eva DOR0752 2080955 C OK Dobříš
11:53:00 Kohoutková Klára BSO0650 8655488 B KOB Baník Sokolov
11:55:00 Řeháková Mirka SKV0652 7202879 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:57:00 Vakant 0 Vakant
11:59:00 Vakant 0 Vakant
12:01:00 Vakant 0 Vakant

D14B 2.48 km, 105 m, 11 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:06:00 Nekvasilová Tereza DKP0459 4641 B Oddíl OB Kotlářka
11:08:00 Vláčilová Barbora RIC0457 52859 C OB Říčany
11:10:00 Kubecová Magdalena STB0550 2019212 B TJ Stadion Nový Bor
11:12:00 Jedličková Kristýna KAM0455 2075621 B OK Kamenice
11:14:00 Pavlíčková Hana KPY0450 1470170 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:16:00 Šestáková Marie VLI0452 2080991 B Slavia Liberec orienteering
11:18:00 Škáchová Viktorie DKP0655 434803 B Oddíl OB Kotlářka
11:20:00 Vlachová Adéla KRL0551 212699 C Kometa Kralovice
11:22:00 Pračková Ema RIC0451 7209445 B OB Říčany
11:24:00 Zmarzláková Olga KRL0552 232613 B Kometa Kralovice
11:26:00 De Heij Laura RIC0450 443070 B OB Říčany
11:28:00 Andrlová Lea VLI0453 2113493 B Slavia Liberec orienteering
11:30:00 Ptáčková Veronika PGP0551 51666 B SK Praga
11:32:00 Kodejšová Markéta VSP0458 2021828 C USK Praha
11:34:00 Vilémová Eliška VLI0655 2088161 B Slavia Liberec orienteering
11:36:00 Kopecká Valentýna VSP0453 2021847 C USK Praha
11:38:00 Bartošová Marie MLA0451 8656680 B MLOK Mariánské Lázně
11:40:00 Malečková Hana VSP0553 2067999 B USK Praha
11:42:00 Krejčová Lucie ROU0453 2127886 B SKOB Roudnice nad Labem
11:44:00 Aschermannová Klára VSP0454 2020713 C USK Praha
11:46:00 Balejová Julie KAM0551 2061855 B OK Kamenice
11:48:00 Pesničáková Soňa TJN0451 2085567 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:50:00 Nejedlá Klára ONO0450 301730 C SKOB Ostrov
11:52:00 Richtrová Kamila VPM0451 2111733 A KOS Slavia Plzeň
11:54:00 Cincibusová Lenka FSP0450 8666 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:56:00 Pelantová Martina RIC0550 2051504 B OB Říčany
11:58:00 Ševčíková Anežka ONO0550 2103709 C SKOB Ostrov
12:00:00 Rendová Kateřina KAM0550 446427 B OK Kamenice
12:02:00 Matyášová Kristýna CHA0555 2049590 B OK Chrastava
12:04:00 Housková Barbora DOR0655 2080957 B OK Dobříš
12:06:00 Nováková Nina KAM0554 2113491 B OK Kamenice
12:08:00 Štraitová Jolana VSP0456 2021830 A USK Praha
12:10:00 Černá Ema ROU0451 2080901 A SKOB Roudnice nad Labem
12:12:00 Kulová Laura ONO0552 1400426 B SKOB Ostrov
12:14:00 Bulířová Ema TAP0452 2088202 A KOB Tretra Praha
12:16:00 Šauli Kateřina VPM0456 2060388 B KOS Slavia Plzeň
12:18:00 Balková Markéta OPI0450 2111767 B Orientační sporty Písek
12:20:00 Čapková Lucie KAM0459 2103294 B OK Kamenice
12:22:00 Bambousková Julie DOR0650 2044895 B OK Dobříš
12:24:00 Beránková Šárka VPM0551 9101182 C KOS Slavia Plzeň
12:26:00 Randáková Adéla VRL0452 7207062 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:28:00 Novotná Barbora TUR0552 2095950 B OOB TJ Turnov
12:30:00 Podrábská Alžběta VLI0451 2078460 A Slavia Liberec orienteering
12:32:00 Gottsteinová Ema JIL0451 2078459 B OK Jilemnice
12:34:00 Staňková Radka VPM0452 2035169 C KOS Slavia Plzeň
12:36:00 Pecková Tereza VLI0551 51600 B Slavia Liberec orienteering
12:38:00 Rumlenová Tereza BOR0453 4367 B OK Jiskra Nový Bor
12:40:00 Novotná Michaela TUR0551 2095942 B OOB TJ Turnov
12:42:00 Nagyová Kateřina TJN0452 8659409 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:44:00 Štefanová Markéta STH0550 7204983 B SK Studenec
12:46:00 Pecko Sára ONO0452 1428926 C SKOB Ostrov
12:48:00 Křížková Marie MAS0450 301516 C KČT Aš
12:50:00 Beranová Hana VSP0455 2021833 C USK Praha
12:52:00 Kotenová Barbora RIC0452 2060260 C OB Říčany
12:54:00 Matěásková Šárka JIL0551 2078451 B OK Jilemnice
12:56:00 Víšková Veronika KAM0452 2088701 B OK Kamenice
12:58:00 Martanová Lea VLI0555 2043610 A Slavia Liberec orienteering
13:00:00 Pilátová Amálie DKL0450 2113496 C KOB Kladno
13:02:00 Štemberová Bára TJN0650 682375 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:04:00 Gelnerová Anna KRL0653 9102084 B Kometa Kralovice
13:06:00 Skácelová Kateřina VLI0550 2080848 B Slavia Liberec orienteering
13:08:00 Hanušová Kateřina VRL0455 2078482 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:10:00 Ziebová Veronika NEK0450 0 B Nejdek Orienteering
13:12:00 Suková Tereza VRL0454 2078488 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:14:00 Chrástová Magdaléna STH0551 7204976 B SK Studenec
13:16:00 Skácelová Adéla VLI0454 2102587 B Slavia Liberec orienteering
13:18:00 Mellanová Judita TUV0559 1418087 B SOK TJ Turnov
13:20:00 Knobová Agáta VRL0453 2053583 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:22:00 Hájková Tereza TUV0558 888626 B SOK TJ Turnov
13:24:00 Arnoštová Veronika DOR0455 434596 B OK Dobříš
13:26:00 Vakant 0 Vakant
13:28:00 Vakant 0 Vakant

D16B 2.95 km, 110 m, 14 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:36:00 Podrábská Marie TJN0259 2078462 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:38:00 Smutná Anna Marie DKP0359 2103705 B Oddíl OB Kotlářka
11:40:00 Titzová Adéla VSP0250 2035748 B USK Praha
11:42:00 Žejdlíková Eliška LTP0350 7202886 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:44:00 Vitebská Eliška TJN0350 8659409 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:46:00 Janečková Josefína EKP0351 2067977 B VŠTJ Ekonom Praha
11:48:00 Křížová Daniela MAS0250 301510 C KČT Aš
11:50:00 Čermáková Klára PGP0352 2099498 B SK Praga
11:52:00 Petříková Adéla MAS0352 4455 B KČT Aš
11:54:00 Mojžíšková Lucie KAM0253 2084949 B OK Kamenice
11:56:00 Tymešová Anna BOR0253 2800957 B OK Jiskra Nový Bor
11:58:00 Petriláková Anežka DOR0251 7205018 B OK Dobříš
12:00:00 Řeháková Gabriela SKV0351 7202893 B TJ Slovan Karlovy Vary
12:02:00 Šritrová Lenka TUR0250 8656542 B OOB TJ Turnov
12:04:00 Mojžíšková Klára KAM0356 2084936 B OK Kamenice
12:06:00 Baštová Julie DOR0353 2050483 C OK Dobříš
12:08:00 Fantová Kateřina EKP0256 49632 B VŠTJ Ekonom Praha
12:10:00 Vítová Lucie BSO0250 7260007 B KOB Baník Sokolov
12:12:00 Budská Anna TJN0253 7201759 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:14:00 Marešová Klára NEK0250 2067349 B Nejdek Orienteering
12:16:00 Pitrmucová Antonie JIL0251 2078456 C OK Jilemnice
12:18:00 Votavová Žofie KNC0250 446355 B Sokol Kostelec n. Č. l.
12:20:00 Nentvichová Julie DOR0351 2045307 A OK Dobříš
12:22:00 Hrnčířová Ivana STH0351 7207502 B SK Studenec
12:24:00 Vakant 0 Vakant
12:26:00 Vakant 0 Vakant

D18B 3.01 km, 130 m, 14 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:33:00 Míchalová Šárka KPY0050 2800315 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:35:00 Kováříková Marie KAM0050 436964 B OK Kamenice
12:37:00 Biersaková Dagmar KRL0051 7150100 B Kometa Kralovice
12:39:00 Jeřábková Nina BOR0151 1333269 B OK Jiskra Nový Bor
12:41:00 Kalousková Marie DKP0151 443091 B Oddíl OB Kotlářka
12:43:00 Rybářová Tereza BOR0153 2801018 B OK Jiskra Nový Bor
12:45:00 Dědková Teodora TAP0051 361961 B KOB Tretra Praha
12:47:00 Riby Rose LTP0051 7200323 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:49:00 Hamáčková Eliška STH0153 331022 C SK Studenec
12:51:00 Karbusová Kateřina OPI0052 2116188 B Orientační sporty Písek
12:53:00 Staňková Markéta VPM0153 7210111 B KOS Slavia Plzeň
12:55:00 Horáková Barbora VSP0150 331064 B USK Praha
12:57:00 Winzigová Gabriela OPI0157 2091523 C Orientační sporty Písek
12:59:00 Sedláčková Linda ROZ0050 232535 B OK Roztoky
13:01:00 Nováková Eliška PDY0150 2102772 C Běhej Poděbrady
13:03:00 Hrnčířová Magda STH0051 7204974 B SK Studenec
13:05:00 Kosíková Eliška TUR0052 9101185 B OOB TJ Turnov
13:07:00 Šlechtová Tereza KRL0152 7090701 A Kometa Kralovice
13:09:00 Vakant 0 Vakant
13:11:00 Vakant 0 Vakant
13:13:00 Vakant 0 Vakant
13:15:00 Vakant 0 Vakant

D20B 3.15 km, 140 m, 14 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Zimmerová Kateřina KAM9850 886274 B OK Kamenice
10:03:00 Kubecová Kateřina BOR9959 7996010 A OK Jiskra Nový Bor
10:05:00 Kopecká Johana VSP9950 2021848 B USK Praha
10:07:00 Žejdlíková Karolína LTP9950 8662298 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:09:00 Kašparová Adéla VSP9850 52760 B USK Praha
10:11:00 Kopecká Eliška KNC9850 7202873 B Sokol Kostelec n. Č. l.
10:13:00 Hanáková Lenka KRL9951 7291299 B Kometa Kralovice
10:15:00 Sheshikova Anastasia KAM9853 1600872 B OK Kamenice
10:17:00 Hrdličková Ludmila SLA9851 301621 C SKOB Slaný
10:19:00 Urbanová Markéta STH9953 7201754 B SK Studenec
10:21:00 Vakant 0 Vakant
10:23:00 Vakant 0 Vakant
10:25:00 Vakant 0 Vakant

D21A 4.09 km, 205 m, 20 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:17:00 Kašková Kateřina CHA7850 887906 C OK Chrastava
12:19:00 Hančová Marie SNA8255 2085610 C TJ START Náchod
12:21:00 Havlová Adéla BOR9161 7434894 C OK Jiskra Nový Bor
12:23:00 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C Oddíl OB Kotlářka
12:25:00 Novotná Barbora TJN8951 8263 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:27:00 Procházková Zuzana KPY8650 7210815 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:29:00 Puchernová Zuzana TAP8453 7518567 C KOB Tretra Praha
12:31:00 Studničná Lenka 7QX8650 2115067 Neregistrovaní - Studničná
12:33:00 Kožinová Zuzana PGP9650 7003042 C SK Praga
12:35:00 Dlouhá Hana DKP9450 7945000 C Oddíl OB Kotlářka
12:37:00 Posseltová Tereza TJN9252 411767 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:39:00 Svobodová Jitka VSP7450 9102142 C USK Praha
12:41:00 Kovářová Lenka LTP9750 7200344 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:43:00 Fujáčková Ivana SJC8952 897345 R Sportcentrum Jičín
12:45:00 Hermannová Anna TAP9251 232132 C KOB Tretra Praha
12:47:00 Hlubučková Kristýna KAM9551 7003009 C OK Kamenice
12:49:00 Kohlová Zuzana KPY8852 301347 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:51:00 Králová Vanda BZP8750 7260013 C Báječné ženy v orientačním běhu
12:53:00 Bartalošová Jana PGP8154 2084985 C SK Praga
12:55:00 Zajícová Kateřina TAP9053 515469 C KOB Tretra Praha
12:57:00 Jirásková Kateřina PGP8852 53556 C SK Praga
12:59:00 Neradová Alena LIT8551 886283 C KOB Litvínov
13:01:00 Kettnerová Dana KAM8952 7201193 C OK Kamenice
13:03:00 Kožinová Anna PGP9350 7200338 C SK Praga
13:05:00 Aschermannová Petra KAM9354 8271093 R OK Kamenice
13:07:00 Kožinová Jana PGP6651 7210812 C SK Praga
13:09:00 Randáková Helena VRL7452 515185 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:11:00 Rydlová Eva FSP8989 8660480 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:13:00 Pospíšilová Marie DKP8756 7875600 C Oddíl OB Kotlářka
13:15:00 Baldrianová Barbora VSP7850 9784 C USK Praha
13:17:00 Kolínová Kristýna DKP8450 8450007 R Oddíl OB Kotlářka
13:19:00 Vakant 0 Vakant
13:21:00 Vakant 0 Vakant
13:23:00 Vakant 0 Vakant
13:25:00 Vakant 0 Vakant
13:27:00 Vakant 0 Vakant

D21B 3.91 km, 170 m, 15 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:28:00 Burešová Lenka DKP8351 2099482 C Oddíl OB Kotlářka
10:30:00 Urbánková Kateřina ONO9250 9200731 C SKOB Ostrov
10:32:00 Szenczi Kristýna VLI8650 2058475 C Slavia Liberec orienteering
10:34:00 Albrechtová Eva KAM7850 515490 C OK Kamenice
10:36:00 Neradová Eva LIT8951 8115 C KOB Litvínov
10:38:00 Zurynková Jana EKP7053 515496 C VŠTJ Ekonom Praha
10:40:00 Káninská Markéta TAP9054 361934 C KOB Tretra Praha
10:42:00 Janečková Dagmar EKP6550 51594 C VŠTJ Ekonom Praha
10:44:00 Vakant 5500 0 Vakant
10:46:00 Vakant 0 Vakant
10:48:00 Vakant 0 Vakant
10:50:00 Vakant 0 Vakant
10:52:00 Vakant 0 Vakant

D21C 3.46 km, 135 m, 14 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:17:00 Černá Kateřina TJP9850 53527 C TJ Sokol Troja
10:19:00 Zeman Klára DCE7950 2113474 C KOB Dobřichovice
10:21:00 Hájková Daniela JIL9451 405969 C OK Jilemnice
10:23:00 Černá Hana EKP8459 7207027 C VŠTJ Ekonom Praha
10:25:00 Krafčiková Monika SKV8751 2085621 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:27:00 Gajdová Michaela VSP0752 51730 C USK Praha
10:29:00 Malíková Stanislava EKP8950 2124747 C VŠTJ Ekonom Praha
10:31:00 Mikanová Kateřina EKP8461 2061773 C VŠTJ Ekonom Praha
10:33:00 Vakant 0 Vakant

D35B 3.10 km, 165 m, 15 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:35:00 Znamenáčková Helena TAP8153 2092438 C KOB Tretra Praha
10:37:00 Bredlerová Gabriela SKV7451 7204509 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:39:00 Kučerová Berenika DCE8050 2102812 C KOB Dobřichovice
10:41:00 Pokorná Magdaléna PGP7562 899177 C SK Praga
10:43:00 Chumová Jana SLP7451 51354 C OOB Slavia Praha
10:45:00 Vlašímská Tereza SKV7551 7204502 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:47:00 Vaněčková Petra TJP7950 515411 C TJ Sokol Troja
10:49:00 Fialová Jana DOR8050 2125348 C OK Dobříš
10:51:00 Šitrová Lucie LPM7857 2080976 C OK Lokomotiva Plzeň
10:53:00 Wohanková Gabriela VRL7652 2042537 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:55:00 Kovářová Jitka VPM7350 2067329 C KOS Slavia Plzeň
10:57:00 Pinkrová Šárka HCE8350 2126387 C TJ Hostivice
10:59:00 Hanušová Petra STB8297 682356 C TJ Stadion Nový Bor
11:01:00 Ryšavá Magdalena PGP7650 2085586 C SK Praga
11:03:00 Vodrážková Kateřina VPM7995 980333 C KOS Slavia Plzeň
11:05:00 Pechová Iva LPM6151 2067245 C OK Lokomotiva Plzeň
11:07:00 Městková Kateřina VSP7650 51746 C USK Praha
11:09:00 Kučerková Romana STB8196 682355 C TJ Stadion Nový Bor
11:11:00 Ledererová Kamila LPM7352 2042546 C OK Lokomotiva Plzeň
11:13:00 Pohořalá Karolína ROU6850 2023951 C SKOB Roudnice nad Labem
11:15:00 Krausová Marcela LCV7351 253153 C TJ Lokomotiva Chomutov
11:17:00 Skripniková Kateřina FSP8051 887950 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:19:00 Kopecká Magdaléna KPY8250 51708 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:21:00 Stará Vendula FSP8150 2116476 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:23:00 Pračková Zita RIC7850 2045228 C OB Říčany
11:25:00 Asterová Jana SLA7451 442858 C SKOB Slaný
11:27:00 Berglová Lucie TJP8250 8631577 C TJ Sokol Troja
11:29:00 Fremrová Jaroslava LPM 1400405 OK Lokomotiva Plzeň
11:31:00 Vakant 0 Vakant
11:33:00 Vakant 0 Vakant
11:35:00 Vakant 0 Vakant

D40B 3.15 km, 140 m, 14 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:09:00 Vláčilová Kateřina JPV7757 9943 C Oddíl OS SK Prostějov
12:11:00 Městková Lucie TEP7850 2102815 C Tempo Praha
12:13:00 Folprechtová Kateřina VSP7460 416221 C USK Praha
12:15:00 Sobotová Jana VPM7250 1420788 C KOS Slavia Plzeň
12:17:00 Janoušková Iveta BOR7457 8431 C OK Jiskra Nový Bor
12:19:00 Richtrová Lucie VPM7451 331267 C KOS Slavia Plzeň
12:21:00 Šimerková Olga PGP7551 7210932 C SK Praga
12:23:00 Šimková Markéta LME7755 2045245 C SK Los Mělník
12:25:00 Vildmonová Pavla PGP7454 7207787 C SK Praga
12:27:00 Bradáčová Marie LLI7550 2060204 C TJ Loko Liberec
12:29:00 Zakouřilová Helena VSP7453 8002888 C USK Praha
12:31:00 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C OK Jilemnice
12:33:00 Mišeková Martina KAM7851 2800344 C OK Kamenice
12:35:00 Bartošová Jana MLA7051 8656656 C MLOK Mariánské Lázně
12:37:00 Waldhauserová Irena BOR7459 8410 C OK Jiskra Nový Bor
12:39:00 Šauli Iva VPM7852 2060395 C KOS Slavia Plzeň
12:41:00 Gajdová Kristina VSP7752 2115689 C USK Praha
12:43:00 Jeřábková Tereza BOR7563 8438 C OK Jiskra Nový Bor
12:45:00 Urbánková Jana ONO7851 52182 C SKOB Ostrov
12:47:00 Podrábská Marie VLI7451 1400433 C Slavia Liberec orienteering
12:49:00 Kaválková Jana ONO7551 7150266 C SKOB Ostrov
12:51:00 Lošťáková Ivana LTP7758 7202864 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:53:00 Petriláková Petra DOR7656 2092419 C OK Dobříš
12:55:00 Zabořilová Romana JEN7457 7775 C OB Jenišovice
12:57:00 Skácelová Marie VLI7552 1400445 C Slavia Liberec orienteering
12:59:00 Kučerová Marie VSP7551 2127526 C USK Praha
13:01:00 Habánová Anna VLI7757 53226 C Slavia Liberec orienteering
13:03:00 Novotná Hedvika TUR7454 416139 C OOB TJ Turnov
13:05:00 Sedláčková Petra ROZ7050 7921 C OK Roztoky
13:07:00 Brettlová Marta PGP7557 2060208 C SK Praga
13:09:00 Štraitová Jitka VSP7252 682665 C USK Praha
13:11:00 Vakant 0 Vakant
13:13:00 Synková Šárka DOK7650 7773 C OK Doksy
13:15:00 Vakant 0 Vakant
13:17:00 Vakant 0 Vakant
13:19:00 Vakant 0 Vakant
13:21:00 Vakant 0 Vakant
13:23:00 Vakant 0 Vakant

D45B 3.01 km, 130 m, 14 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Nováková Martina PDY7350 2102798 C Běhej Poděbrady
10:02:00 Balusková Ida OKP7350 681852 C SK OK 24 Praha
10:04:00 Menclová Silvie VSP7050 51749 C USK Praha
10:06:00 Hrdličková Ludmila SLA6950 224894 C SKOB Slaný
10:08:00 Danihelová Janka SKV6552 232202 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:10:00 Dittrtová Lucie LME6852 2102533 C SK Los Mělník
10:12:00 Škáchová Petra KAM7054 7201760 C OK Kamenice
10:14:00 Kuleva Angelina 2HD5750 8622642 Angy OL
10:16:00 Zierhutová Michaela LCV7151 301525 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:18:00 Junková Kateřina STH7351 7204984 C SK Studenec
10:20:00 Jandová Hana LCV7150 301423 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:22:00 Horáková Lenka VSP7255 51728 C USK Praha
10:24:00 Jelínková Radka MLA6951 416176 C MLOK Mariánské Lázně
10:26:00 Riby Kateřina LTP7252 7205009 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:28:00 Trnková Dana VSP7351 2021823 C USK Praha
10:30:00 Šimůnková Martina TAP6851 442851 C KOB Tretra Praha
10:32:00 Jirsová Pavla KSH7251 2116454 C OB Kašperské Hory
10:34:00 Melišíková Radka TAP7152 2081352 C KOB Tretra Praha
10:36:00 Landovská Ivana PGP6251 416118 C SK Praga
10:38:00 Staňková Marcela VPM6951 888641 C KOS Slavia Plzeň
10:40:00 Kotenová Klára RIC7252 2073694 C OB Říčany
10:42:00 Sieglová Dagmar MFP7050 7201197 C Matfyz Praha
10:44:00 Nová Jana DOR7150 2045313 C OK Dobříš
10:46:00 Šoupová Jana LPM6850 301705 C OK Lokomotiva Plzeň
10:48:00 Smolková Alena PGP6450 53567 C SK Praga
10:50:00 Hejnová Martina VSP7354 411502 C USK Praha
10:52:00 Ptáčková Kateřina PGP7350 51555 C SK Praga
10:54:00 Benešová Jaroslava DKL7050 49647 C KOB Kladno
10:56:00 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 231924 C SK Praga
10:58:00 Beranová Iva VSP7150 2021834 C USK Praha
11:00:00 Bínová Kathrin MLA6754 416172 C MLOK Mariánské Lázně
11:02:00 Straková Jana SLA7251 8579 C SKOB Slaný
11:04:00 Posseltová Romana TJN7050 410359 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:06:00 Tokárová Regina VPM6950 2067965 C KOS Slavia Plzeň
11:08:00 Úlehlová Monika TAP6950 2092376 C KOB Tretra Praha
11:10:00 Průšová Markéta VSP7256 53160 C USK Praha
11:12:00 Vakant 0 Vakant
11:14:00 Vakant 0 Vakant
11:16:00 Vakant 0 Vakant
11:18:00 Vakant 0 Vakant
11:20:00 Vakant 0 Vakant

D50B 2.95 km, 110 m, 14 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Kavková Dana SCP6150 8222227 C OK Sparta Praha
10:04:00 Němečková Jarmila VSP6650 2103280 C USK Praha
10:06:00 Žandová Marie SKV6551 236486 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:08:00 Komersová Jana KNC6550 52265 C Sokol Kostelec n. Č. l.
10:10:00 Kamarytová Martina MLA6651 1421920 C MLOK Mariánské Lázně
10:12:00 Míchalová Marcela KPY6850 682670 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:14:00 Cincibusová Ivana FSP6651 8668 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:16:00 Halířová Eva BOR6654 8512 C OK Jiskra Nový Bor
10:18:00 Bochenková Jana DOR6150 232174 C OK Dobříš
10:20:00 Koucká Ivana EKP6850 515195 C VŠTJ Ekonom Praha
10:22:00 Freyová Michaela KPY6050 301394 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:24:00 Kettnerová Lenka HCE6450 7202877 C TJ Hostivice
10:26:00 Šedivá Miroslava EKP5750 51604 C VŠTJ Ekonom Praha
10:28:00 Pávková Jana BOR6550 8445 C OK Jiskra Nový Bor
10:30:00 Burdová Simona LDC6851 7667667 C KOB Děčín
10:32:00 Čiháková Lenka KNC6750 7207855 C Sokol Kostelec n. Č. l.
10:34:00 Mudrová Martina HCE6451 51984 C TJ Hostivice
10:36:00 Kubínová Jana SKV6751 331089 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:38:00 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice
10:40:00 Gorčicová Ivana CHA6550 8179 C OK Chrastava
10:42:00 Tenglerová Helena MLA6551 1421930 C MLOK Mariánské Lázně
10:44:00 Votavová Renata KNC6452 253105 C Sokol Kostelec n. Č. l.
10:46:00 Fantová Libuše EKP5650 51583 C VŠTJ Ekonom Praha
10:48:00 Vakant 0 Vakant
10:50:00 Vakant 0 Vakant
10:52:00 Vakant 0 Vakant
10:54:00 Vakant 0 Vakant

D55B 2.95 km, 110 m, 14 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:58:00 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C KOB Dobřichovice
11:00:00 Sládková Eva TEH5751 51398 C Sokol Tehov
11:02:00 Kohlová Alena KPY6051 53182 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:04:00 Vlachová Hana VRL6251 8962 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:06:00 Michálková Jiřina VSP6151 51734 C USK Praha
11:08:00 Gabrielová Šárka ONO5950 2085653 C SKOB Ostrov
11:10:00 Kovářová Alena LTP6151 7205026 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:12:00 Sklenářová Jana MLA6258 416175 C MLOK Mariánské Lázně
11:14:00 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C OK RECO Sport
11:16:00 Hrabánková Ilona PGP6250 232184 C SK Praga
11:18:00 Vakant 0 Vakant
11:20:00 Vakant 0 Vakant
11:22:00 Vakant 0 Vakant

D60B 2.48 km, 105 m, 11 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:26:00 Kuncová Jiřina TJN5752 8257 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:28:00 Patáková Mária KSH5751 232257 C OB Kašperské Hory
10:30:00 Zelená Markéta PGP5850 2080958 C SK Praga
10:32:00 Mrázková Ivana DKP5650 8080100 C Oddíl OB Kotlářka
10:34:00 Šilerová Zdena KNC5750 2023962 C Sokol Kostelec n. Č. l.
10:36:00 Klusáková Jitka DKP5651 8558 C Oddíl OB Kotlářka
10:38:00 Doležalová Vlasta PGP5550 52095 C SK Praga
10:40:00 Nováková Svatava SKV5351 2059748 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:42:00 Štrossová Jiřina DCE5650 7870 C KOB Dobřichovice
10:44:00 Cabrnochová Hana DKL5550 53520 C KOB Kladno
10:46:00 Jahnová Helena SCP5550 682101 C OK Sparta Praha
10:48:00 Kašková Eva CHA4650 8152 C OK Chrastava
10:50:00 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C OK Sparta Praha
10:52:00 Kubátová Lenka SKV5551 237549 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:54:00 Dudová Hana DKP5752 49892 C Oddíl OB Kotlářka
10:56:00 Nýdrlová Eva VRL5451 8954 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:58:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant

D65B 2.48 km, 105 m, 11 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Pachnerová Jaroslava VLI5152 2059769 C Slavia Liberec orienteering
10:02:00 Dohnalová Dana VSP5050 51645 C USK Praha
10:04:00 Horáková Magdalena NEK4950 301414 C Nejdek Orienteering
10:06:00 Karmazínová Ivana VLI5150 51216 C Slavia Liberec orienteering
10:08:00 Šaffková Zuzana CHA5150 2070837 C OK Chrastava
10:10:00 Savičová Irena SKV5352 51136 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:12:00 Neradová Alena LIT5051 8110 C KOB Litvínov
10:14:00 Horáčková Stanislava VLI4950 2080918 C Slavia Liberec orienteering
10:16:00 Ševčíková Alena CHA5351 8165 C OK Chrastava
10:18:00 Vakant 0 Vakant
10:20:00 Vakant 0 Vakant

D70B 2.11 km, 90 m, 9 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:19:00 Jedličková Jindra VPM4550 1490 C KOS Slavia Plzeň
10:21:00 Lohrová Jarmila SCP4650 219220 C OK Sparta Praha
10:23:00 Kubátová Milada PGP4750 2067222 C SK Praga
10:25:00 Beránková Pavla VPM4350 330650 C KOS Slavia Plzeň
10:27:00 Haňkovská Jana PGP4050 51698 C SK Praga
10:29:00 Brabcová Jindra LCV4750 232232 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:31:00 Městková Eva TEP4851 2103757 C Tempo Praha
10:33:00 Vakant 0 Vakant
10:35:00 Vakant 0 Vakant

D75B 2.11 km, 90 m, 9 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Vakant 0 Vakant
10:03:00 Vakant 0 Vakant

H10N 3.32 km, 55 m, 7 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Gregor Kevin DOR1001 2125357 C OK Dobříš
10:02:00 Houba Vojtěch KRL1002 2127628 C Kometa Kralovice
10:04:00 Cichra Patrik TAP0903 2113483 C KOB Tretra Praha
10:06:00 Pinkr Josef HCE1200 1417247 C TJ Hostivice
10:08:00 Šitra Šimon LPM1001 2090869 C OK Lokomotiva Plzeň
10:10:00 Fecko Richard NEK1100 0 C Nejdek Orienteering
10:12:00 Giuffred Nicol VSP0078 2035736 USK Praha
10:14:00 Pucherna Marek SCP0900 0 C OK Sparta Praha
10:16:00 Gajda Petr VSP0903 52283 C USK Praha
10:18:00 Pilát Jaromír DKL0900 2124767 C KOB Kladno
10:20:00 Müller Karel HCE1000 232490 C TJ Hostivice
10:22:00 Bergl Jonáš TJP1100 51841 C TJ Sokol Troja
10:24:00 Vakant 0 Vakant

H10C 1.95 km, 70 m, 8 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Motejzík Prokop DLP0900 2111739 C OOB TJ Dukla Praha
11:02:00 Bejvančický Jan KRL1003 0 C Kometa Kralovice
11:04:00 Šmahel Tadeáš OPI1000 2116198 C Orientační sporty Písek
11:06:00 Kučera Jakub VSP0900 2032189 C USK Praha
11:08:00 Chalupa Šimon ONO0901 1420722 C SKOB Ostrov
11:10:00 Štěrba Lukáš SKV1001 2045223 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:12:00 Šebian Samuel KRL0903 0 C Kometa Kralovice
11:14:00 Folprecht Lukáš VSP0802 2058490 C USK Praha
11:16:00 Ohnůtek Jiří FSP0802 2116468 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:18:00 Vodrážka Štěpán VPM0802 2031365 C KOS Slavia Plzeň
11:20:00 Baldrian Josef VSP1100 2075606 C USK Praha
11:22:00 Pjenčák Adam MAS0802 2087659 C KČT Aš
11:24:00 Šimerka Ondřej PGP0800 2801019 C SK Praga
11:26:00 Krs Jakub VPM0801 52381 C KOS Slavia Plzeň
11:28:00 Veljačik Jonáš SCP0800 336785 C OK Sparta Praha
11:30:00 Juřina Jakub FYD0801 2112749 C Jizerský klub OB Frýdlant
11:32:00 Blecha Adam KRL0803 2127636 C Kometa Kralovice
11:34:00 Skácel Jan VLI0901 2073665 C Slavia Liberec orienteering
11:36:00 Křížek Ivo MAS0801 301512 C KČT Aš
11:38:00 Štembera Vítek TJN0801 682376 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:40:00 Mála Matyáš MAS0800 2026162 C KČT Aš
11:42:00 Komín Matyáš DKL0901 2121871 C KOB Kladno
11:44:00 Anděl Robin VPM0901 8531 C KOS Slavia Plzeň
11:46:00 Habán Eduard VLI0800 8655483 C Slavia Liberec orienteering
11:48:00 Turek Jakub SKV0801 7791777 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:50:00 Vakant 0 Vakant
11:52:00 Vakant 0 Vakant
11:54:00 Vakant 0 Vakant

H12C 2.22 km, 120 m, 12 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Brabec Matěj MAS0701 2026167 C KČT Aš
10:05:00 Donda Jakub ONO0700 8656617 B SKOB Ostrov
10:07:00 Horák Martin VSP0601 51649 C USK Praha
10:09:00 Spiřík František BSO0603 8683 C KOB Baník Sokolov
10:11:00 Mencl Josef VSP0602 2021850 C USK Praha
10:13:00 Vrba Matyáš FSP0706 2090846 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:15:00 Štrait Vilém VSP0701 2021829 B USK Praha
10:17:00 Střelba Antonín PGP0605 2099508 B SK Praga
10:19:00 Myslík Vojtěch ONO0602 301494 C SKOB Ostrov
10:21:00 Škrle Michael KRL0702 207825 C Kometa Kralovice
10:23:00 Skripnik Matouš FSP0800 2800931 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:25:00 Veseleňák Karel BSO0601 232240 C KOB Baník Sokolov
10:27:00 Riby Philip LTP0702 7208204 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:29:00 Stehlík Jakub LPM0700 2103269 B OK Lokomotiva Plzeň
10:31:00 Bejvančický Josef KRL0703 2127632 C Kometa Kralovice
10:33:00 Günter Vincent FSP0701 2092388 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:35:00 Chmelík Štěpán DOR0703 2125355 C OK Dobříš
10:37:00 Kosák Eliáš PGP0704 2800310 C SK Praga
10:39:00 Hanuš Filip VRL0604 2078481 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:41:00 Klepetko Adam FSP0601 2092374 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:43:00 Kouřil Vojta KPY0700 2121097 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:45:00 Biersak Petr KRL0701 232960 C Kometa Kralovice
10:47:00 Pávek Štěpán NEK0700 2096262 C Nejdek Orienteering
10:49:00 Ječmen Matyáš ONO0600 7201205 C SKOB Ostrov
10:51:00 Skripnik Nikola FSP0600 2092396 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:53:00 Hroněk Štěpán VSP0700 2058492 C USK Praha
10:55:00 Podrábský Ctibor VLI0700 2078463 C Slavia Liberec orienteering
10:57:00 Sedláček Patrik ROZ0800 2092429 B OK Roztoky
10:59:00 Svoboda Fabián FSP0708 2090855 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:01:00 Vakant 0 Vakant
11:03:00 Vakant 0 Vakant
11:05:00 Vakant 0 Vakant
11:07:00 Vakant 0 Vakant
11:09:00 Vakant 0 Vakant

H14B 2.73 km, 125 m, 12 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Bejvl Marek LME0400 2056261 B SK Los Mělník
10:04:00 Melišík Jan TAP0502 2081357 B KOB Tretra Praha
10:06:00 Gajda Martin KAM0405 9201061 A OK Kamenice
10:08:00 Mucha Ondřej RIC0400 2096261 C OB Říčany
10:10:00 Šustr Ondřej KSH0501 2080905 B OB Kašperské Hory
10:12:00 Štěrba Marek SKV0401 9005143 A TJ Slovan Karlovy Vary
10:14:00 Bartaloš Matyáš PGP0503 2084972 B SK Praga
10:16:00 Pivec Jan MLA0503 9201380 B MLOK Mariánské Lázně
10:18:00 Němec David LPM0504 2011846 C OK Lokomotiva Plzeň
10:20:00 Sork Dominik TAP0504 2092402 B KOB Tretra Praha
10:22:00 Bolehovský Daniel VSP0508 2073716 A USK Praha
10:24:00 Velát Vojtěch OPI0400 7300468 B Orientační sporty Písek
10:26:00 Petrilák Matouš DOR0409 7204994 B OK Dobříš
10:28:00 Pilát Bořivoj DKL0500 2115077 B KOB Kladno
10:30:00 Šoupa Martin LPM0500 301717 C OK Lokomotiva Plzeň
10:32:00 Jíra Filip ROZ0500 9005138 B OK Roztoky
10:34:00 Tůma Šimon TAP0400 8662289 B KOB Tretra Praha
10:36:00 Kurz Ondřej VPM0503 1400429 A KOS Slavia Plzeň
10:38:00 Janda Jakub DOR0403 2045308 B OK Dobříš
10:40:00 Košina Tobiáš SKV0502 7204501 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:42:00 Donda Jiří ONO0403 8631582 B SKOB Ostrov
10:44:00 Černý Antonín TAP0402 7207629 B KOB Tretra Praha
10:46:00 Waldhauser Štěpán BOR0409 4443 B OK Jiskra Nový Bor
10:48:00 Nemšovský Filip VSP0500 2035710 B USK Praha
10:50:00 Milota Jakub KAM0503 2099497 B OK Kamenice
10:52:00 Peterka Jakub LLI0404 9101104 A TJ Loko Liberec
10:54:00 Habán Oliver VLI0600 8655464 B Slavia Liberec orienteering
10:56:00 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 1403061 B OOB TJ Turnov
10:58:00 Hejna Igor VSP0407 411602 C USK Praha
11:00:00 Nový Jáchym DOR0502 2044888 C OK Dobříš
11:02:00 Čtrnáct František PGP0401 2121096 B SK Praga
11:04:00 Snížek Ondřej DOR0406 2042548 B OK Dobříš
11:06:00 Zabořil Ondřej JEN0401 7780 B OB Jenišovice
11:08:00 Černý Matouš TAP0501 7207616 B KOB Tretra Praha
11:10:00 Heller Jiří ROU0501 2085606 B SKOB Roudnice nad Labem
11:12:00 Tkáč Matěj TJN0401 8660911 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:14:00 Stehlík Šimon LPM0501 2082911 B OK Lokomotiva Plzeň
11:16:00 Janas Adam PGP0404 443090 B SK Praga
11:18:00 Baldrian Tomáš VSP0405 2102777 B USK Praha
11:20:00 Jedlička Jakub KAM0404 2075622 B OK Kamenice
11:22:00 Janoušek Slávek BOR0400 4360 B OK Jiskra Nový Bor
11:24:00 Snížek Martin DOR0405 2042541 B OK Dobříš
11:26:00 Zakouřil Matyáš VSP0400 8004888 B USK Praha
11:28:00 Pucherna František SCP0401 7410123 C OK Sparta Praha
11:30:00 Průša Dominik VSP0406 2032107 A USK Praha
11:32:00 Smolka Jakub TAP0500 2096222 C KOB Tretra Praha
11:34:00 Kabát Martin PGP0408 2099511 B SK Praga
11:36:00 Vakant 0 Vakant
11:38:00 Vakant 0 Vakant
11:40:00 Vakant 0 Vakant

H16B 3.44 km, 140 m, 15 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:07:00 Kolář Matyáš PGP0304 8654897 B SK Praga
11:09:00 Škvor Adam KAM0202 425596 B OK Kamenice
11:11:00 Bolehovský Michal VSP0202 601169 B USK Praha
11:13:00 Vlastník Matouš JIL0201 2073749 B OK Jilemnice
11:15:00 Milota Břetislav MLA0300 1421923 C MLOK Mariánské Lázně
11:17:00 Kurz Šimon VPM0208 2115069 B KOS Slavia Plzeň
11:19:00 Mellan Jonáš TUR0308 888622 B OOB TJ Turnov
11:21:00 Řehoř Vojta TJN0303 2080823 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:23:00 Trnka Martin jun VSP0300 2021842 B USK Praha
11:25:00 Lesák Ondřej TJN0306 8659385 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:27:00 Kohoutek Oldřich BSO0301 8655420 B KOB Baník Sokolov
11:29:00 Oncirk Jan ONO0301 8660918 A SKOB Ostrov
11:31:00 Bradáč David LLI0203 2032132 B TJ Loko Liberec
11:33:00 Kováč František MLA0201 301465 C MLOK Mariánské Lázně
11:35:00 Lill Petr BSO0203 8687 B KOB Baník Sokolov
11:37:00 Křížek Josef MAS0201 2026164 B KČT Aš
11:39:00 Ouška Filip DOR0304 2050486 C OK Dobříš
11:41:00 Janas Petr PGP0200 2060249 B SK Praga
11:43:00 Sobotka Radim OPI0300 2064779 B Orientační sporty Písek
11:45:00 Albrecht Adam KAM0203 995899 B OK Kamenice
11:47:00 Sedláček Jaroslav DKP0309 7210914 B Oddíl OB Kotlářka
11:49:00 Hnízdil Matěj KAS0301 7130603 B KOB Kamenický Šenov
11:51:00 Horák Pavel ml. VSP0301 434600 C USK Praha
11:53:00 Kovář Ondřej VPM0200 7208210 B KOS Slavia Plzeň
11:55:00 Chaloupka Viktor KAM0301 443069 B OK Kamenice
11:57:00 Šustr Antonín KSH0201 2080906 C OB Kašperské Hory
11:59:00 Vendelberger Tomáš MAS0302 2026165 B KČT Aš
12:01:00 Hejduk Zdeněk BSO0201 1428921 B KOB Baník Sokolov
12:03:00 Křížek Filip MAS0301 0 C KČT Aš
12:05:00 Vakant 0 Vakant
12:07:00 Vakant 0 Vakant
12:09:00 Vakant 0 Vakant
12:11:00 Vakant 0 Vakant

H18B 3.86 km, 155 m, 16 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Dostál Jakub VRL0104 7206528 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:04:00 Tománek Josef BOR0102 7210804 B OK Jiskra Nový Bor
10:06:00 Procinger Jan VRL0102 2082910 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:08:00 Bradáč Jakub LLI0002 2032105 B TJ Loko Liberec
10:10:00 Novák Přemysl DKP0107 2106739 B Oddíl OB Kotlářka
10:12:00 Bartoš Václav MLA0101 8656664 B MLOK Mariánské Lázně
10:14:00 Mareš Vít BOR0000 7202852 A OK Jiskra Nový Bor
10:16:00 Siegl Matyáš PGP0104 7201196 B SK Praga
10:18:00 Víšek Martin KAM0102 9101674 B OK Kamenice
10:20:00 Semík Jakub VSP0000 446363 B USK Praha
10:22:00 Valášek Václav KAM0100 336743 B OK Kamenice
10:24:00 Mühlbach Aleš STH0104 7207505 B SK Studenec
10:26:00 Buk Petr ROU0001 2075666 B SKOB Roudnice nad Labem
10:28:00 Hejduk Jan BSO0001 1428929 B KOB Baník Sokolov
10:30:00 Zabořil Vojtěch TUR0110 2060290 B OOB TJ Turnov
10:32:00 Melichna Matěj DKL0102 682699 B KOB Kladno
10:34:00 Buk Ondřej ROU0102 2031368 B SKOB Roudnice nad Labem
10:36:00 Solomko Adam BSO0002 9102149 B KOB Baník Sokolov
10:38:00 Valenta Adam OPI0102 2091528 B Orientační sporty Písek
10:40:00 Růta Matyáš TJN0102 8659386 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:44:00 Vakant 0 Vakant
10:46:00 Vakant 0 Vakant
10:48:00 Vakant 0 Vakant

H20B 3.66 km, 200 m, 15 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Borovička Tomáš FSP9801 888614 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:03:00 Bartoš Vojtěch PGP9809 8656598 B SK Praga
10:05:00 Jíra Tomáš KAM9802 9005139 A OK Kamenice
10:07:00 Ježek Vít JIL9903 7210404 B OK Jilemnice
10:09:00 Pelikán Lukáš DKL9802 7207341 B KOB Kladno
10:11:00 Bečvář Petr OPI9800 2091539 B Orientační sporty Písek
10:13:00 Vakant 0 Vakant
10:15:00 Vakant 0 Vakant
10:17:00 Vakant 0 Vakant

H21A 5.34 km, 240 m, 20 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:44:00 Vondra Jiří FSP7600 2092409 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:46:00 Michek David TJN9802 8655371 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:48:00 Kolín Jan DKP7701 8007701 C Oddíl OB Kotlářka
11:50:00 Kučera Jan VSP7302 51650 C USK Praha
11:52:00 Wohanka Pavel VRL7501 2096236 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:54:00 Sysel Ctibor PGP8700 515161 C SK Praga
11:56:00 Malý Aleš JIL8702 8087007 C OK Jilemnice
11:58:00 Buzek Martin PGP8401 7051263 C SK Praga
12:00:00 Rusý Tomáš KAM9301 2051509 C OK Kamenice
12:02:00 Buk Michal ROU9601 2075669 C SKOB Roudnice nad Labem
12:04:00 Pospíšil Ondřej DKP8717 7202874 C Oddíl OB Kotlářka
12:06:00 Dlabaja Tomáš TUR8303 500850 R OOB TJ Turnov
12:08:00 Veselý Jakub PGP9503 7209346 C SK Praga
12:10:00 Skripnik Štěpán FSP7909 7201806 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:12:00 Bravený Vít ZBM9102 8660450 C SK Žabovřesky Brno
12:14:00 Šedivý Jan PGP8409 8644492 E SK Praga
12:16:00 Koldinský Jan KPY8506 7207361 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:18:00 Komín David PGP7405 9767 C SK Praga
12:20:00 Zelinka Jiří MBM8740 232019 C O-mikron
12:22:00 Landovský Tomáš PGP9103 8071491 C SK Praga
12:24:00 Hanč Petr VRL8001 981811 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:26:00 Kondrát Martin PGP6501 2067946 C SK Praga
12:28:00 Habán Ivo VLI7707 7207861 C Slavia Liberec orienteering
12:30:00 Landovský Jakub PGP9601 7210114 C SK Praga
12:32:00 Dvořák Miroslav ZBP7601 53581 C OOB SK Zbraslav
12:34:00 Laciga Radek PGP8202 7003030 C SK Praga
12:36:00 Bořánek Petr VSP7000 9101108 C USK Praha
12:38:00 Janas Petr PGP7106 7201200 C SK Praga
12:40:00 Kobr Tomáš TJN8901 1969696 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:42:00 Jonáš Martin PGP9606 515307 C SK Praga
12:44:00 Kohl Ondřej KPY8600 301370 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:46:00 Sysel Ondřej PGP8302 515038 C SK Praga
12:48:00 Peterka Vojtěch LLI7502 515503 C TJ Loko Liberec
12:50:00 Hora Vojtěch PGP8301 1006283 C SK Praga
12:52:00 Červák Jan LCE8001 7205564 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:54:00 Navrátil Šimon PGP9702 681882 R SK Praga
12:56:00 Zajíc Vítězslav TAP8610 8655221 C KOB Tretra Praha
12:58:00 Procházka Jan PGP8206 886265 C SK Praga
13:00:00 Černý Ondřej EKP8511 7205000 C VŠTJ Ekonom Praha
13:02:00 Makovský Jakub TAP8511 7778511 C KOB Tretra Praha
13:04:00 Hrouda Martin FSP7612 7207862 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:06:00 Kořínek Tomáš BOR9007 8654931 C OK Jiskra Nový Bor
13:08:00 Pokorný Ondřej PGP7506 682686 C SK Praga
13:10:00 Stehlík Petr LPM7903 2045235 C OK Lokomotiva Plzeň
13:12:00 Flašar Jan PGP8610 9418870 R SK Praga
13:14:00 Vlášek Jakub TAP9702 7779702 C KOB Tretra Praha
13:16:00 Pidrman Milan EKP8310 2067264 C VŠTJ Ekonom Praha
13:18:00 Szenczi Gabriel VLI8700 2102802 C Slavia Liberec orienteering
13:20:00 Mikan Albert EKP8606 8654890 C VŠTJ Ekonom Praha
13:22:00 Vakant 0 Vakant
13:24:00 Vakant 0 Vakant
13:26:00 Vakant 0 Vakant
13:28:00 Vakant 0 Vakant

H21B 4.47 km, 195 m, 19 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:48:00 Blahuta Marek MFP7301 897349 C Matfyz Praha
10:50:00 Bernášek Jiří STB8101 682354 C TJ Stadion Nový Bor
10:52:00 Fišer Jiří SLP8503 7111117 C OOB Slavia Praha
10:54:00 Hopanyuk Anatoliy DKP7900 682700 C Oddíl OB Kotlářka
10:56:00 Jakovec Petr DKL8602 1425370 C KOB Kladno
10:58:00 Nerad Jaroslav LIT9001 8108 C KOB Litvínov
11:00:00 Beneš Filip TAP8701 232187 C KOB Tretra Praha
11:02:00 Macek Jiří LIT8401 8107 C KOB Litvínov
11:04:00 Uhlíř Marek PGP9405 331157 C SK Praga
11:06:00 Borák Michal EKP8304 2042532 C VŠTJ Ekonom Praha
11:08:00 Bartaloš Tomáš PGP8010 2084951 C SK Praga
11:10:00 Karvánek Matouš BOR9006 52902 C OK Jiskra Nový Bor
11:12:00 Posselt Martin TJN9501 9102087 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:14:00 Vakant 0 Vakant
11:16:00 Vakant 0 Vakant
11:18:00 Vakant 0 Vakant
11:20:00 Vakant 0 Vakant

H21C 4.02 km, 190 m, 17 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:19:00 Havel Michal LDC8901 1413339 C KOB Děčín
10:21:00 Hejtmánek Martin TAP8605 53636 C KOB Tretra Praha
10:23:00 Grabmüller Radek KPY8300 53731 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:25:00 Bolf Vojtěch TAP8300 2118471 C KOB Tretra Praha
10:27:00 Knepr Lukáš BSO9401 236987 C KOB Baník Sokolov
10:29:00 Šulc Marek MAS9302 2026166 C KČT Aš
10:31:00 Smolka Ondřej TJP9401 53502 C TJ Sokol Troja
10:33:00 Jirous Jiří TAP7201 442867 C KOB Tretra Praha
10:35:00 Zieba Jakub NEK9800 2067347 B Nejdek Orienteering
10:37:00 Vakant 0 Vakant

H35B 3.39 km, 200 m, 18 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:21:00 Pilař Karel MAS5501 7003021 C KČT Aš
12:23:00 Procházka Vít KPY8000 2067930 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:25:00 Šmahel Lukáš OPI7800 2103772 C Orientační sporty Písek
12:27:00 Skripnik Ondřej FSP7502 7204999 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:29:00 Vlašímský Robert SKV7201 7204490 C TJ Slovan Karlovy Vary
12:31:00 Anděl Robert VPM8001 887623 C KOS Slavia Plzeň
12:33:00 Dítko Jan SKV7301 682634 C TJ Slovan Karlovy Vary
12:35:00 Křížek Filip MAS7800 301726 C KČT Aš
12:37:00 Dubec Pavel SCP8003 7260025 C OK Sparta Praha
12:39:00 Řehák Miroslav KAD7101 7207367 C Originální Vivalín Team Kadaň
12:41:00 Rambousek Karel BSO7907 7204979 C KOB Baník Sokolov
12:43:00 Dvořák Pavel LPM7805 2042509 C OK Lokomotiva Plzeň
12:45:00 Ječmen Vladimír ONO7900 7209469 C SKOB Ostrov
12:47:00 Pjenčák Roman MAS7501 2087640 C KČT Aš
12:49:00 Smutný Jan DLP8000 0 C OOB TJ Dukla Praha
12:51:00 Pilát Miroslav DKL7900 2103282 C KOB Kladno
12:53:00 Turek Jan SKV7302 7464855 C TJ Slovan Karlovy Vary
12:55:00 Balej Jiří KAM7201 2067243 C OK Kamenice
12:57:00 Heller Jiří ROU7708 331503 C SKOB Roudnice nad Labem
12:59:00 Ševčík Petr ONO7200 7201768 C SKOB Ostrov
13:01:00 Pivec Lukáš MLA7600 1421926 C MLOK Mariánské Lázně
13:03:00 Vaněček Jan TJP8000 2069047 C TJ Sokol Troja
13:05:00 Jedlička Michal DKL8000 1416366 C KOB Kladno
13:07:00 Chmelík Petr DOR8100 2058502 C OK Dobříš
13:09:00 Badura Václav SKV8101 7200904 C TJ Slovan Karlovy Vary
13:11:00 Kautský Jiří 9BC8200 7260018 NNN
13:13:00 Čermák Radek PGP6405 1413333 C SK Praga
13:15:00 Boudný Jan SCP7417 51773 C OK Sparta Praha
13:17:00 Fiala Michal KSH7601 416182 C OB Kašperské Hory
13:19:00 Rauch Stanislav VPM8201 887624 C KOS Slavia Plzeň
13:21:00 Vakant 0 Vakant
13:23:00 Vakant 0 Vakant
13:25:00 Vakant 0 Vakant
13:27:00 Vakant 0 Vakant

H40B 3.66 km, 200 m, 15 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:23:00 Bambousek Martin DOR7302 2045316 C OK Dobříš
10:25:00 Juřina František FYD7800 8329 C Jizerský klub OB Frýdlant
10:27:00 Fiala Jan DOR7802 2125359 C OK Dobříš
10:29:00 Novotný Tomáš TUR7405 416120 C OOB TJ Turnov
10:31:00 Gregor Radek DOR7404 2125353 C OK Dobříš
10:33:00 Střelba Ondřej PGP7510 7209464 C SK Praga
10:35:00 Nejedlý Ladislav ONO7501 9201325 C SKOB Ostrov
10:37:00 Nemšovský Petr PGP7602 899152 C SK Praga
10:39:00 Pávek Jiří NEK7700 2096214 C Nejdek Orienteering
10:41:00 Houska Jindřich DOR7601 2050492 C OK Dobříš
10:43:00 Motejzík Petr DLP7600 2127562 C OOB TJ Dukla Praha
10:45:00 Procházka Pavel LBE6549 2035732 TJ Lokomotiva Beroun
10:47:00 Janda Pavel DOR7600 2044882 C OK Dobříš
10:49:00 Nehasil David BOR7713 8655487 C OK Jiskra Nový Bor
10:51:00 Pucherna Eduard SMR7401 8074101 C SNS Smržovka
10:53:00 Štrait Martin VSP7602 410393 C USK Praha
10:55:00 Vácha Tomáš BOR7409 8534 C OK Jiskra Nový Bor
10:57:00 Průša Michal VSP7310 553437 C USK Praha
10:59:00 Starý Jan FSP7800 2116469 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:01:00 Horák Pavel (Starosta) VSP7305 2032184 C USK Praha
11:03:00 Šesták Marek VLI7403 2058471 C Slavia Liberec orienteering
11:05:00 Chramosta Tomáš KAM7601 2113411 C OK Kamenice
11:07:00 Hanuš Vladimír VRL7508 2078480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:09:00 Synek Marcel DOK7600 2056288 C OK Doksy
11:11:00 Zakouřil Václav VSP7401 8006888 C USK Praha
11:13:00 Štembera Jan TJN7513 8655375 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:15:00 Pitrmuc Jan JIL7703 2075603 C OK Jilemnice
11:17:00 Jedlička Adam KAM7700 2075620 C OK Kamenice
11:19:00 Bergl Tomáš TJP7801 7202860 C TJ Sokol Troja
11:21:00 Folprecht Eda TUV7304 9056 C SOK TJ Turnov
11:23:00 Hill Richard GBA 0 Airienteers
11:25:00 Vakant 0 Vakant

H45B 3.86 km, 155 m, 16 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:53:00 Chum Jaroslav SLP6601 51613 C OOB Slavia Praha
10:55:00 Ptáček Jan PVP7200 2087658 C VSS Přírodověda Praha
10:57:00 Bolehovský Pavel EKP7103 7204488 C VŠTJ Ekonom Praha
10:59:00 Pračka Tomáš RIC7302 448935 C OB Říčany
11:01:00 Baldrian Petr PGP7203 2460 C SK Praga
11:03:00 Strnad Pavel HCE7100 1417262 C TJ Hostivice
11:05:00 brit edo 24I1700 2071077 Israel Orienteering
11:07:00 Koten Pavel RIC7200 2060262 C OB Říčany
11:09:00 Žejdlík Michal LTP7001 8662345 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:11:00 Staněk Rostislav VPM6801 886260 C KOS Slavia Plzeň
11:13:00 Hnízdil Jan KAS7100 7300172 C KOB Kamenický Šenov
11:15:00 Straka Lukáš SLA7002 2118484 C SKOB Slaný
11:17:00 Posselt Martin TJN6802 232256 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:19:00 Würz Bohuslav LTP7307 7200322 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:21:00 Waldhauser Martin BOR7106 8408 C OK Jiskra Nový Bor
11:23:00 Kalousek Jiří DKP6901 443079 C Oddíl OB Kotlářka
11:25:00 Hájek Jiří ONO6400 682072 C SKOB Ostrov
11:27:00 Bradáč Stanislav LLI7201 434598 C TJ Loko Liberec
11:29:00 Aster Vladimír SLA6500 2045227 C SKOB Slaný
11:31:00 Kruliš Petr VLI6901 301186 C Slavia Liberec orienteering
11:33:00 Jeřábek Petr BOR7105 8439 C OK Jiskra Nový Bor
11:35:00 Poloprutský Tomáš VLI6205 888630 C Slavia Liberec orienteering
11:37:00 Janeček Jura EKP6701 51587 C VŠTJ Ekonom Praha
11:39:00 Řezáč Pavel VLI6900 301152 C Slavia Liberec orienteering
11:41:00 Solomko Vladimír BSO7003 7894 C KOB Baník Sokolov
11:43:00 Novotný Dušan TJN7002 232502 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:45:00 Červinka Jiří VRL7001 2078489 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:47:00 Aschermann Jan VSP6902 2020710 C USK Praha
11:49:00 Vláčil Daniel JPV7307 887622 C Oddíl OS SK Prostějov
11:51:00 Kozelka Jan LCV7000 301526 C TJ Lokomotiva Chomutov
11:53:00 Kabát Jan EKP6912 886298 C VŠTJ Ekonom Praha
11:55:00 Pelc Václav CST6702 2027924 C OB Strakonice
11:57:00 Jiroušek Petr LPM7001 301721 C OK Lokomotiva Plzeň
11:59:00 Pecka Jan EKP6800 515152 C VŠTJ Ekonom Praha
12:01:00 Velát Josef OPI7302 2088182 C Orientační sporty Písek
12:03:00 Šustr Pavel KSH7001 2075672 C OB Kašperské Hory
12:05:00 Illner Jakub DKP6601 515448 C Oddíl OB Kotlářka
12:07:00 Vakant 0 Vakant

H50B 3.44 km, 140 m, 15 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:36:00 Müller Jan HCE6800 7208085 C TJ Hostivice
12:38:00 Votava Petr KNC6602 52894 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:40:00 Kamaryt Miloš MLA6404 2067948 C MLOK Mariánské Lázně
12:42:00 Urbánek Lumír ONO6701 52181 C SKOB Ostrov
12:44:00 Kubec Pavel STB6601 1416365 C TJ Stadion Nový Bor
12:46:00 Bulíř Jiří 44C6801 0 Neregistrovaní
12:48:00 Uher Petr VSP5001 52269 C USK Praha
12:50:00 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 C OK Dobříš
12:52:00 Siegl Roman MFP6700 9201746 C Matfyz Praha
12:54:00 Kropáč Jiří KRL6709 0 Kometa Kralovice
12:56:00 Semík Jan VSP6507 53572 C USK Praha
12:58:00 Bína Pavel MLA6708 232231 C MLOK Mariánské Lázně
13:00:00 Bruner Luboš LTP6501 682114 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:02:00 Bartoš Luděk MLA6701 8656657 C MLOK Mariánské Lázně
13:04:00 Forst Libor MFP6301 1418752 C Matfyz Praha
13:06:00 Hartman Aleš VSP6506 51620 C USK Praha
13:08:00 Würz Jiří LTP6502 7204992 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:10:00 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C KOB Dobřichovice
13:12:00 Hovorka Ladislav LDC6802 7300206 C KOB Děčín
13:14:00 Pohořalý Dobroslav ROU6401 2023803 C SKOB Roudnice nad Labem
13:16:00 Karvánek Petr BOR6600 8513 C OK Jiskra Nový Bor
13:18:00 Sedláček Jaroslav ROZ6801 51894 C OK Roztoky
13:20:00 Funda Jiří API6401 2102854 C OK Andante Písek
13:22:00 Vakant 0 Vakant
13:24:00 Vakant 0 Vakant

H55B 3.44 km, 140 m, 15 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Novák Ivo OKP6200 51679 C SK OK 24 Praha
10:03:00 Kohl Jiří KPY6201 301391 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:05:00 Kettner Pavel HCE5900 515105 C TJ Hostivice
10:07:00 Buk Miloslav ROU6202 331058 C SKOB Roudnice nad Labem
10:09:00 Schindler Jiří TJN6301 416828 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:11:00 Švarc Jiří TUR6204 682108 C OOB TJ Turnov
10:13:00 Dikoš Pavel BOR6003 995805 C OK Jiskra Nový Bor
10:15:00 Bartovský Pavel VPM6101 2042507 C KOS Slavia Plzeň
10:17:00 Borovička Milan FSP6104 515097 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:19:00 Přibík Jan PGP6301 51631 C SK Praga
10:21:00 Kovář Karel LTP6102 7205033 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:23:00 Čech Petr DCH6002 681885 C Radioelektronika Cheb
10:25:00 Němeček Jan VSP6201 682682 C USK Praha
10:27:00 Hošek Ladislav SCP6001 1413715 C OK Sparta Praha
10:29:00 Koucký Roman EKP6301 2035738 C VŠTJ Ekonom Praha
10:31:00 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C OK RECO Sport
10:33:00 Krejčí Jaroslav BOR6302 7630319 C OK Jiskra Nový Bor
10:35:00 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C OK Sparta Praha
10:37:00 Pech Jiří LPM5402 2067253 C OK Lokomotiva Plzeň
10:39:00 Šimek Miroslav LME6300 2020717 C SK Los Mělník
10:41:00 Pavlů Jaroslav DCE6100 232041 C KOB Dobřichovice
10:43:00 Veljačik Pavel SCP6200 2800319 C OK Sparta Praha
10:45:00 Gorčica Pavel CHA6200 8174 C OK Chrastava
10:47:00 Vakant 0 Vakant
10:49:00 Vakant 0 Vakant
10:51:00 Vakant 0 Vakant
10:53:00 Vakant 0 Vakant

H60B 2.73 km, 125 m, 12 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:28:00 Šedivý Jiří EKP5500 682645 C VŠTJ Ekonom Praha
12:30:00 Cabrnoch Jiří DKL5400 416324 C KOB Kladno
12:32:00 Junek Petr STH5501 9200530 C SK Studenec
12:34:00 Beránek Petr VPM4502 330530 C KOS Slavia Plzeň
12:36:00 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C KOB Dobřichovice
12:38:00 Milota Josef MLA5801 8656692 C MLOK Mariánské Lázně
12:40:00 Hájek Jan MAS5401 7885 C KČT Aš
12:42:00 Jun Drahomír KNC5501 52255 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:44:00 Nentvich Lubomír DOR5800 2104700 C OK Dobříš
12:46:00 Kaška Rudolf CHA5500 2080917 C OK Chrastava
12:48:00 Novotný Otakar TJN5604 8260 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:50:00 Koč Lumír MKP5401 336747 C SK GORDIC Praha Kačerov
12:52:00 Fanta Miroslav EKP5800 51147 C VŠTJ Ekonom Praha
12:54:00 Hejtmánek Vladimír TAP5802 682651 C KOB Tretra Praha
12:56:00 Ouška Jiří DOR5700 2104703 C OK Dobříš
12:58:00 Šváb Jan VSP5801 886277 C USK Praha
13:00:00 Sucharda Jiří BOR5802 51542 C OK Jiskra Nový Bor
13:02:00 Kunc Radovan TJN5549 8249 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:04:00 Škorpil Martin HOR5700 2011900 C TJ Jiskra Hořice
13:06:00 Jahn Pavel SCP5500 7207870 C OK Sparta Praha
13:08:00 Chotětický Jan MAS5400 7887 C KČT Aš
13:10:00 Konopáč Jiří TUR5803 8220 C OOB TJ Turnov
13:12:00 Vakant 0 Vakant
13:14:00 Vakant 0 Vakant
13:16:00 Vakant 0 Vakant

H65B 2.73 km, 125 m, 12 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:47:00 Horáček Miroslav VLI5000 2080998 C Slavia Liberec orienteering
11:49:00 Ševčík Milan CHA5003 8199 C OK Chrastava
11:51:00 Karmazín Petr VLI4901 361986 C Slavia Liberec orienteering
11:53:00 Hořínek Jaroslav VSP5000 51643 C USK Praha
11:55:00 Hojný Oldřich SCP5201 52111 C OK Sparta Praha
11:57:00 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:59:00 Ježek Ladislav VLI4900 253372 C Slavia Liberec orienteering
12:01:00 Kubát Jaroslav SKV5203 51137 C TJ Slovan Karlovy Vary
12:03:00 Hickethier Manfred VLI5201 9005174 C Slavia Liberec orienteering
12:05:00 Borák Stanislav EKP5212 2042539 C VŠTJ Ekonom Praha
12:07:00 Farář Václav LPU5201 9260 C OK Lokomotiva Pardubice
12:09:00 Přinda Oldřich VLI5101 1302773 C Slavia Liberec orienteering
12:11:00 Knobloch Jindřich VRL4901 2096237 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:13:00 Přeček Zdeněk SCP5200 500289 C OK Sparta Praha
12:15:00 Schejbal Ladislav DCH5301 232373 C Radioelektronika Cheb
12:17:00 Novák Karel NPA5001 0 C SK LOB Nová Paka
12:19:00 Vakant 0 Vakant
12:21:00 Vakant 0 Vakant

H70B 2.22 km, 120 m, 12 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:35:00 Jakubec Jindřich TUR4801 51816 C OOB TJ Turnov
11:37:00 Zelený Vladimír PGP4800 51863 C SK Praga
11:39:00 Fiala Miloš KSH4801 8674 C OB Kašperské Hory
11:41:00 Rakovec Miloš SCP4500 443066 C OK Sparta Praha
11:43:00 Mudr Stanislav DCE4400 232101 C KOB Dobřichovice
11:45:00 Jirásek Jaroslav DCH4701 7890 C Radioelektronika Cheb
11:47:00 Duda František KPY4600 2103786 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:49:00 Nosál Stanislav LBE4600 8805 C TJ Lokomotiva Beroun
11:51:00 Novotný Jiří SLP4601 51621 C OOB Slavia Praha
11:53:00 Buriánek Jaromír SCP4700 7206545 C OK Sparta Praha
11:55:00 Otta Pavel JES4601 301666 C OK Rakovník
11:57:00 Pospíšil Jiří TUV4701 8323 C SOK TJ Turnov
11:59:00 Fujan Sláva DKL4800 49645 C KOB Kladno
12:01:00 Novák Miloš SCP4600 52299 C OK Sparta Praha
12:03:00 Valeška Rudolf LCV4700 7891 C TJ Lokomotiva Chomutov
12:05:00 Vakant 0 Vakant
12:07:00 Vakant 0 Vakant
12:09:00 Vakant 0 Vakant

H75B 2.22 km, 120 m, 12 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:15:00 Novotný František PUL4200 205614 C OOB USK Slavie Ústí n.L.
11:17:00 Procházka Zdenko DKP4300 51800 C Oddíl OB Kotlářka
11:19:00 Sklenář Jan MLA4201 51611 C MLOK Mariánské Lázně
11:21:00 Frey Jaromír ONO4100 49619 C SKOB Ostrov
11:23:00 Beránek Miroslav BOR3900 4131 C OK Jiskra Nový Bor
11:25:00 Čadil Jan FSP4300 53267 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:27:00 Vakant 0 Vakant
11:29:00 Vakant 0 Vakant

H80B 1.77 km, 60 m, 10 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:12:00 Attl Vladimír PGP3800 682666 C SK Praga
10:14:00 Vakant 0 Vakant
10:16:00 Vakant 0 Vakant

HDR 3.34 km, 55 m, 7 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Hill GBA 0 Airienteers
10:00:00 Hegnerová Adéla LPM 2049581 OK Lokomotiva Plzeň
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Berglová Amálie TJP1450 7904 C TJ Sokol Troja
10:00:00 Juřinová Aneta FYD1150 2125339 C Jizerský klub OB Frýdlant
10:00:00 Smutný Martin DLP1300 0 C OOB TJ Dukla Praha
10:00:00 Andělová Viktorie VPM1155 2127528 C KOS Slavia Plzeň
10:00:00 Houbová Eliška KRL1152 2126275 C Kometa Kralovice
10:00:00 Vlach Viktor KRL1001 0 C Kometa Kralovice
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Skripnik Kilián FSP1300 2092380 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:00:00 Hanušová Lenka STB1350 49987 C TJ Stadion Nový Bor
10:00:00 Šedivý Marek PGP1400 1406172 C SK Praga
10:00:00 Hanušová Eva STB1550 1417127 C TJ Stadion Nový Bor
10:00:00 Procházková Anička KPY1550 52030 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:00:00 Zeman Annabel DCE1850 416316 C KOB Dobřichovice
10:00:00 Kosák Damián 9JC1300 0 neregistrovaní - Všenory
10:00:00 Kučerka Radek STB1101 49984 C TJ Stadion Nový Bor
10:00:00 Beránek Šimon VPM1000 9129 C KOS Slavia Plzeň
10:00:00 Kučerková Adéla STB1450 8118 C TJ Stadion Nový Bor
10:00:00 Chumová Lada SLP1250 301528 C OOB Slavia Praha
10:00:00 Pucherna Štěpán TAP1400 51856 C KOB Tretra Praha
10:00:00 Motejzík Jiří DLP1001 0 C OOB TJ Dukla Praha
10:00:00 Kaválek Jan ONO1101 301504 C SKOB Ostrov
10:00:00 Milota Jan MLA0500 232234 C MLOK Mariánské Lázně
10:00:00 Šimek Přemysl LME1400 2118504 SK Los Mělník
10:00:00 Šimková Šárka LME1150 2118498 C SK Los Mělník
10:00:00 Dostálová Rebeka HCE1150 2126397 C TJ Hostivice
10:00:00 Škultéty Kristýna NEK1250 0 Nejdek Orienteering
10:00:00 Pecánek Matěj TEP1300 51647 C Tempo Praha
10:00:00 Mišek Michal KAM1300 2088709 C OK Kamenice
10:00:00 Brabec Zdeněk MAS1001 2087666 C KČT Aš
10:00:00 Křížek Vilém MAS1000 301515 C KČT Aš

P 2.28 km, 110 m, 12 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Nosek Martina DLT7251 236061 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:00:00 Reisingerová Eliška DLT0151 440404 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:00:00 Valeš Milan LPM6000 0 C OK Lokomotiva Plzeň
10:00:00 Zabořilová Anna JEN0951 2060292 C OB Jenišovice
10:00:00 Valešová Irena LPM7050 0 C OK Lokomotiva Plzeň
10:00:00 Nosek Petr DLT6901 336778 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:00:00 Vondrová Jitka FSP3300 0 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:00:00 Vondra Tomáš FSP0500 2102774 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:00:00 Píchová Barbora ONO9150 2126391 C SKOB Ostrov
10:00:00 Hajšmanová Gábina LPM7351 2070809 C OK Lokomotiva Plzeň
10:00:00 Pelikánová Lucie MFP6950 410387 C Matfyz Praha
10:00:00 Mikolášková Kateřina EKP 0 VŠTJ Ekonom Praha
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Kropáč Filip KRL0503 0 C Kometa Kralovice
10:00:00 Savičová Gabriela SKV7952 51738 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:00:00 Hroňková Milada VSP7455 2035706 C USK Praha
10:00:00 Balejová Veronika KAM7253 2115760 C OK Kamenice
10:00:00 Synková Barbora DOK0450 2053515 C OK Doksy
10:00:00 Šimerka Jakub PGP0407 682658 C SK Praga
10:00:00 Zierhutová Michaela LCV0250 438631 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:00:00 Zenkerová Miluše LCV4550 301524 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:00:00 Kraus Jindřich LCV9401 253146 TJ Lokomotiva Chomutov
10:00:00 Hanušová Monika VRL7654 2080989 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 Lisá Monika ONO6750 9101105 C SKOB Ostrov
10:00:00 Albrecht Vladimír KAM7800 981812 C OK Kamenice
10:00:00 Gregor Tahmina DOR7552 2127585 OK Dobříš
10:00:00 Dostálová Anna HCE2050 2113504 TJ Hostivice
10:00:00 Nentvichová Romana DOR6651 2058509 C OK Dobříš
10:00:00 Smutná Anna DLP8050 0 C OOB TJ Dukla Praha
10:00:00 Barda Tomáš ONO0302 301497 C SKOB Ostrov
10:00:00 De Heij Margita RIC7350 2095933 C OB Říčany
10:00:00 Juren Lukáš LTP9703 7200332 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:00:00 Hejtmánková Alena TAP5452 53641 C KOB Tretra Praha
10:00:00 Švarcová Lenka TUR6457 682110 C OOB TJ Turnov
10:00:00 Millionová Hedvika MAS7351 0 C KČT Aš
10:00:00 Mišek Michal KAM7202 2800300 C OK Kamenice

T 3.45 km, 200 m, 19 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:58:00 Hrdličková Monika DOR7553 2131181 OK Dobříš
11:00:00 Kamaryt Michal MLA9205 1421919 C MLOK Mariánské Lázně
11:02:00 Mencl Miloslav VSP6505 52277 C USK Praha
11:04:00 Jírová Monika ROZ7350 1415713 C OK Roztoky
11:06:00 Zabořil Michal JEN7101 7781 C OB Jenišovice
11:08:00 Procinger Michal VRL7602 219210 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:10:00 Kosíková Helena TUR6550 9101184 C OOB TJ Turnov
11:12:00 Ševčíková Olga ONO7650 8678 SKOB Ostrov
11:14:00 Nováčková Anna DOR8650 2104710 OK Dobříš
11:16:00 Malečková Iva PGP7559 2067949 C SK Praga
11:18:00 Mařík Miloslav 6BC5700 2075696 BTM
11:20:00 Pohořalý Hugo ROU0103 2023957 C SKOB Roudnice nad Labem
11:22:00 Cichrová Iveta TAP7752 2111618 C KOB Tretra Praha
11:24:00 Vakant 0 Vakant
11:26:00 Vakant 0 Vakant
11:28:00 Vakant 0 Vakant
11:30:00 Vakant 0 Vakant
11:32:00 Vakant 0 Vakant
11:34:00 Vakant 0 Vakant
11:36:00 Vakant 0 Vakant
11:38:00 Vakant 0 Vakant
11:40:00 Vakant 0 Vakant
11:42:00 Vakant 0 Vakant
11:46:00 Vakant 0 Vakant
13:11:00 Vakant 0 Vakant