Startovka závodu: Žebříček B-Morava, oblastní žebříček

Datum:
08.09.2018
Místo konání:
Deštné, Jakartovice
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
Šratnov stav jaro 2018, ISOM 2017
Ředitel závodu:
Schuster Martin
Hlavní rozhodčí:
Hadač Miroslav - R1
Stavitel tratí:
Valík Luděk - R2
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14B     D14C     D16B     D16C     D18B     D18C     D20B     D21B     D21C     D35B     D35C     D40B     D45B     D45C     D50B     D55B     D55C     D60B     D65B     H10N     H10C     H12C     H14B     H14C     H16B     H16C     H18B     H18C     H20B     H21B     H21C     H35B     H35C     H40B     H45B     H45C     H50B     H55B     H55C     H60B     H65B     H65C     H70B     H70C     H75B     H80B     HDR     P     T3     T5    
D10N
1.90 km, 75 m, 5 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
446407 Šlebodová Anna KRN0653 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 14:04:00
2122246 Kučerová Klaudie STE0853 C SK SKI-OB Šternberk 14:09:00
0 Bábková Amálie PTE1051 C TJ Sokol Ptení 14:14:00
49498 Králová Hedvika ODR0850 C SKOB Odry 14:19:00
2102861 Tomášková Anna STE1051 C SK SKI-OB Šternberk 14:24:00
52637 Kotasová Klára KRN0850 KOS TJ Lokomotiva Krnov 14:29:00
2112745 Burdová Hana STE0852 C SK SKI-OB Šternberk 14:34:00
2102570 Walaská Klára TRI0950 C TJ TŽ Třinec 14:39:00
D10C
2.10 km, 90 m, 6 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52626 Olekšová Natálie KRN0652 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 13:48:00
2080938 Škodová Štěpánka LCE0852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 13:51:00
2053541 Tomanková Alice KSU0959 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:54:00
425437 Vlčková Markéta VIC0951 C OB Vizovice 13:57:00
2061810 Otrubová Karolína PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov 14:00:00
218973 Kundratová Eva TZL0950 C SKOB Zlín 14:03:00
0 Klapková Alžběta PTE0852 C TJ Sokol Ptení 14:06:00
2127853 Hýblová Eliška JPV0952 C Oddíl OS SK Prostějov 14:09:00
8411 Mašláňová Ema TZL0955 C SKOB Zlín 14:12:00
52290 Borunská Alžběta AOP0950 C Orientační Běh Opava 14:15:00
446412 Kočandrlová Natálie KSU0979 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:18:00
2060211 Švidrnochová Nela OOP0950 C TJ Opava 14:21:00
0 Vavrdová Karolína PTE0880 C TJ Sokol Ptení 14:24:00
2108889 Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:30:00
0 Slámová Julie LCE1051 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:33:00
232251 Pachmannová Iva AOP0852 C Orientační Běh Opava 14:36:00
681869 Štefková Michaela PLU0851 C TJ SOKOL Plumlov 14:39:00
446409 Reichlová Lucie KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:42:00
502256 Valyavka Viktoriya 38S0850 Slávia ŽU Žilina 14:45:00
2058485 Paloncý Adéla KSU0950 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:48:00
502260 Volkova Maja 38S0950 Slávia ŽU Žilina 14:51:00
49382 Kaufmanová Šárka TRI0851 C TJ TŽ Třinec 14:54:00
0 Vrbová Marie PTE0850 C TJ Sokol Ptení 14:57:00
7209459 Byrtusová Klára TRI0852 C TJ TŽ Třinec 15:00:00
D12C
2.40 km, 90 m, 6 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
428249 Burešová Ema MOV0656 C SKOB Ostrava 12:01:00
2087691 Matulová Valérie BFM0652 B SKOB Frýdek - Místek 12:06:00
2108918 Zatloukalová Julie STE0650 B SK SKI-OB Šternberk 12:11:00
436421 Štětínská Tereza MOV0751 B SKOB Ostrava 12:16:00
446357 OLekšová Viktorie KRN0351 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 12:26:00
2067204 Fuchsová Ema TBM0653 B KOS TJ Tesla Brno 12:31:00
9132 Pazderníková Zdeňka ASU0698 B Magnus Orienteering 12:36:00
2108904 Burdová Helena STE0653 B SK SKI-OB Šternberk 12:41:00
2083392 Doušková Hana TBM0659 B KOS TJ Tesla Brno 12:46:00
2069072 Jílková Lenka KON0666 B KOB Konice 12:51:00
2058482 Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:56:00
436420 Pavlová Eliška MOV0650 B SKOB Ostrava 13:01:00
52561 Matoušková Johana STE0751 C SK SKI-OB Šternberk 13:06:00
7003005 Gallo Natálie AOP0652 B Orientační Běh Opava 13:11:00
2054645 Palátová Renáta ABM0655 C KOB ALFA Brno 13:16:00
49438 Kovalčíková Alena AOP0751 B Orientační Běh Opava 13:21:00
2067388 Malá Karolína VRB0777 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 13:31:00
2085598 Pattermanová Magdalena KSU0660 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:36:00
2111803 Šaňáková Marie UOL0651 B SOB Olomouc 13:41:00
253362 Michálková Sabina LCE0851 B OOB TJ Slovan Luhačovice 13:46:00
2067385 Kosíková Julie VRB0750 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 13:51:00
2069082 Paulíčková Tereza UOL0750 B SOB Olomouc 13:56:00
2091596 Cetlová Karolína AOP0752 C Orientační Běh Opava 14:01:00
436424 Musálková Klára MOV0750 C SKOB Ostrava 14:06:00
8654916 Rychlá Karolína KRN0757 B KOS TJ Lokomotiva Krnov 14:11:00
2081351 Dobrovolná Anna TBM0758 B KOS TJ Tesla Brno 14:16:00
2067231 Finstrlová Kristýna ZBM0752 B SK Žabovřesky Brno 14:21:00
2067211 Doušková Kateřina TBM0679 B KOS TJ Tesla Brno 14:26:00
2069073 Jílková Pavla KON0799 B KOB Konice 14:31:00
428235 Čudková Kristýna MOV0654 B SKOB Ostrava 14:36:00
446326 Ehlová Martina TBM0655 B KOS TJ Tesla Brno 14:41:00
420438 Rychtářová Barbora MOV0653 C SKOB Ostrava 14:46:00
0 Dosedělová Tereza PTE0755 C TJ Sokol Ptení 14:51:00
D14B
3.40 km, 100 m, 6 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2019215 Otrubová Anna PLU0577 B TJ SOKOL Plumlov 12:50:00
2115673 Ježková Ivana RBK0555 B SK Radioklub Blansko 12:54:00
2020729 Smékalová Karolína UOL0451 A SOB Olomouc 12:58:00
2049511 Pišová Adéla LCE0551 B OOB TJ Slovan Luhačovice 13:02:00
361953 Pachmannová Katka AOP0551 B Orientační Běh Opava 13:06:00
2087705 Procnerová Veronika BFM0453 B SKOB Frýdek - Místek 13:10:00
2102549 Lubrichová Veronika STE0451 B SK SKI-OB Šternberk 13:14:00
2091591 Cetlová Magdaléna AOP0552 B Orientační Běh Opava 13:22:00
2051495 Finstrlová Julie ZBM0552 A SK Žabovřesky Brno 13:26:00
8655378 Dittrichová Lucie SKM0551 B KOB Směr Kroměříž 13:30:00
232389 Dušková Tereza TBM0554 B KOS TJ Tesla Brno 13:34:00
2035723 Lukašáková Sára STE0450 A SK SKI-OB Šternberk 13:38:00
8654 Rybková Vendula TRI0453 B TJ TŽ Třinec 13:42:00
2103673 Rotková Markéta ZBM0455 A SK Žabovřesky Brno 13:46:00
8250121 Batani Valeria TZL0550 B SKOB Zlín 13:50:00
2080829 Pospíšilová Stella STE0551 B SK SKI-OB Šternberk 13:54:00
7209779 Haltofová Romana TRI0451 A TJ TŽ Třinec 13:58:00
2035719 Neumannová Kristýna STE0550 B SK SKI-OB Šternberk 14:02:00
8656605 Švidrnochová Eliška OOP0451 B TJ Opava 14:06:00
2102874 Zahradníková Kateřina BFM0551 B SKOB Frýdek - Místek 14:10:00
436929 Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 14:14:00
7209276 Březinová Zuzana TZL0453 B SKOB Zlín 14:18:00
410323 Miková Lenka TBM0460 B KOS TJ Tesla Brno 14:22:00
8050121 Batani Valentina TZL0551 B SKOB Zlín 14:26:00
2051474 Ondrová Anna ZBM0553 B SK Žabovřesky Brno 14:30:00
995797 Kolaříková Eliška TZL0452 B SKOB Zlín 14:34:00
981840 Procházková Doubravka ADA0651 B OOB Spartak Adamov 14:38:00
2112727 Slehová Eliška UOL0453 B SOB Olomouc 14:42:00
2091565 Mrkvičková Ema TZL0451 A SKOB Zlín 14:46:00
7207037 Mališková Kristýna LCE0552 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:50:00
2020728 Smékalová Viktorie UOL0450 B SOB Olomouc 14:54:00
7207881 Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 14:58:00
8662703 Binarová Adéla UOL0452 B SOB Olomouc 15:02:00
D14C
2.70 km, 90 m, 6 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Bochňák Vitoslavská Beatr LOV0450 C lepus.cz 12:08:00
2087520 Fišerová Veronika BFM0552 C SKOB Frýdek - Místek 12:13:00
0 Haluzová Štěpánka SBR0450 C SKOB Bruntál 12:18:00
2027246 Matoušková Jana MOV0551 C SKOB Ostrava 12:23:00
49460 Řeháková Klára BFM0556 C SKOB Frýdek - Místek 12:28:00
2121123 Šrámková Aneta TZL0458 C SKOB Zlín 12:33:00
7206550 Navrátilová Marie ASU0599 B Magnus Orienteering 12:38:00
53354 Klimešová Kateřina TZL0455 C SKOB Zlín 12:43:00
2067399 Škařupová Anna VRB0454 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 12:48:00
2108903 Mikošková Marie STE0552 C SK SKI-OB Šternberk 12:53:00
443076 Šánová Julie KSU0494 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:58:00
49312 Kolarczyková Eliška TRI0551 B TJ TŽ Třinec 13:03:00
995815 Müllerová Marie KSU0565 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:08:00
2067387 Horská Karolína VRB0450 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 13:13:00
2087689 Janečková Adéla PLU0452 C TJ SOKOL Plumlov 13:18:00
2067392 Tomčíková Eliška VRB0555 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 13:23:00
D16B
4.10 km, 140 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1400409 Němečková Kateřina PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov 12:59:00
416017 Hovořáková Karolína ZBM0351 B SK Žabovřesky Brno 13:04:00
2061817 Černochová Michaela PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov 13:09:00
7201771 Šneiderová Daniela ASU0398 B Magnus Orienteering 13:14:00
53178 Navrátilová Adéla TRI0250 B TJ TŽ Třinec 13:19:00
8924 Šuráňová Pavlína TZL0257 B SKOB Zlín 13:29:00
889308 Mudráková Eliška LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovice 13:34:00
49450 Bernatíková Hana TRI0253 B TJ TŽ Třinec 13:39:00
2092434 Raclavská Zuzana UOL0251 B SOB Olomouc 13:44:00
7206537 Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 13:49:00
8660403 Barnatová Klára ZBM0352 B SK Žabovřesky Brno 13:54:00
2124801 Bídová Markéta UOL0352 B SOB Olomouc 13:59:00
D16C
3.40 km, 120 m, 6 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2133916 Procházková Sára UOL0353 C SOB Olomouc 13:05:00
2092435 Raclavská Lenka UOL0252 B SOB Olomouc 13:10:00
2080839 Pospíšilová Helena STE0253 C SK SKI-OB Šternberk 13:15:00
D18B
4.80 km, 140 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1421909 Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 14:07:00
2091521 Ressová Tereza LCE0052 B OOB TJ Slovan Luhačovice 14:12:00
2056310 Plášková Anna ABM0152 B KOB ALFA Brno 14:17:00
7203461 Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 14:22:00
D18C
4.00 km, 130 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2035727 Konečná Adéla UOL0050 C SOB Olomouc 12:07:00
2025346 Štrosová Jana MOV0051 C SKOB Ostrava 12:12:00
682663 Vránová Eliška UOL0151 B SOB Olomouc 12:17:00
D20B
5.80 km, 160 m, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2108866 Škrabalová Šárka KON9888 B KOB Konice 14:44:00
2025342 Zatloukalová Romana ZLH9950 B OOB TJ Zlaté Hory 14:49:00
2120658 Vlachová Kateřina KON9898 C KOB Konice 14:54:00
331363 Novotná Klára ZLH9851 A OOB TJ Zlaté Hory 14:59:00
D21B
6.90 km, 210 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7752223 Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 14:40:00
2106886 Bohunská Jana KRN8651 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 14:45:00
49302 Procházková Marie SOP9551 C OOB TJ Slezan Opava 14:50:00
8654885 Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 14:55:00
2088219 Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:05:00
D21C
5.80 km, 160 m, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
436926 Svačinková Kateřina VRB9899 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 12:07:00
53387 Maliňáková Petra SVS8751 C Orientklub Vsetín 12:12:00
49389 Smolková Lucie SOP9052 C OOB TJ Slezan Opava 12:17:00
7210910 Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 12:22:00
416078 Pěčková Veronika SKM9651 C KOB Směr Kroměříž 12:27:00
8656506 Vítková Lucie PTE9474 C TJ Sokol Ptení 12:32:00
2800304 Létalová Soňa SFM8252 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 12:37:00
8843 Zavadilová Simona PTE8485 C TJ Sokol Ptení 12:42:00
2087517 Fišerová Klára BFM9851 C SKOB Frýdek - Místek 12:47:00
9416043 Krejčíková Marie TZL9252 C SKOB Zlín 12:52:00
D35B
6.00 km, 190 m, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52208 Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 13:47:00
53339 Slováčková Věra TZL8181 C SKOB Zlín 13:52:00
887939 Otrubová Ivona PLU7677 C TJ SOKOL Plumlov 14:02:00
53313 Mašláňová Hana TZL7979 C SKOB Zlín 14:07:00
D35C
4.40 km, 150 m, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
232406 Štětínská Soňa MOV7650 C SKOB Ostrava 12:05:00
7201755 Šneiderová Lucie ASU7498 C Magnus Orienteering 12:10:00
2112743 Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 12:15:00
682350 Horčičková Eva UOL7051 C SOB Olomouc 12:20:00
49479 Králová Ivana ODR7450 C SKOB Odry 12:25:00
2087514 Chudíková Pavla BFM7851 C SKOB Frýdek - Místek 12:30:00
2025355 Matoušková Jana STE7951 C SK SKI-OB Šternberk 12:35:00
2103790 Vellechová Radka AOV8050 C OOB TJ Baník Ostrava 12:40:00
2075664 Pannová Vendula MOV7752 C SKOB Ostrava 12:45:00
2127879 Hýblová Iveta JPV7474 C Oddíl OS SK Prostějov 12:50:00
995833 Paloncý Jana KSU7878 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:55:00
995816 Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 13:00:00
420459 Pavlová Libuše MOV7451 C SKOB Ostrava 13:05:00
52532 Maťátková Marcela STE7159 C SK SKI-OB Šternberk 13:10:00
2085577 Chmelářová Radka JPV7650 C Oddíl OS SK Prostějov 13:15:00
2032317 Marszalek Maria 14P7452 UKS Kometa Gliwice 13:20:00
49482 Klose Petra SFM7351 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 13:25:00
2087510 Hrabalová Eva BFM8051 C SKOB Frýdek - Místek 13:30:00
301698 Navrátilová Helena ASU7799 C Magnus Orienteering 13:35:00
2073735 Štáblová Michaela KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:45:00
436921 Svačinková Jitka VRB7777 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 13:50:00
2058462 Tomanková Martina KSU7552 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:55:00
2133902 Kubíčková Eva UOL7752 C SOB Olomouc 14:00:00
8831 Mikušová Ivana PTE8365 C TJ Sokol Ptení 14:05:00
2069071 Jílková Hana KON8080 C KOB Konice 14:10:00
2045207 Smékalová Jana UOL7850 C SOB Olomouc 14:15:00
2085601 Pattermanová Ivana KSU7551 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:20:00
2092369 Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 14:25:00
443099 Ondráčková Adéla KSU7676 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:30:00
D40B
5.50 km, 150 m, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2087665 Finstrlová Alena ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno 12:31:00
8240668 Górnicka-Antonowicz Anna STE6851 C SK SKI-OB Šternberk 12:36:00
8010 Radová Martina ABM7451 C KOB ALFA Brno 12:41:00
2109754 Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 12:46:00
52779 Gřešková Jana 25Z7650 Nereg. Gřešková 12:51:00
D45B
4.90 km, 160 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
416050 Sadílková Lenka VIC7055 C OB Vizovice 14:15:00
442855 Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:20:00
52427 Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 14:25:00
433097 Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 14:30:00
889302 Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:35:00
1406132 Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 14:40:00
51174 Hulenková Martina MOV7352 C SKOB Ostrava 14:45:00
D45C
4.10 km, 130 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2032185 Ženčáková Marie 47C6850 ASPV OA Šumperk 12:05:00
1426051 Vričanová Sylva HAV6751 C OB Havířov 12:10:00
2067215 Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 12:15:00
52514 Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 12:20:00
2073677 Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 12:25:00
301304 Hendrychová Marcela HOB7051 C SKOB Horní Benešov 12:30:00
7209278 Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 12:35:00
2106871 Bohunská Jana KRN6551 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 12:40:00
2113042 Mikošková Iveta STE7150 C SK SKI-OB Šternberk 12:50:00
52864 Vavrečková Ivana JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov 12:55:00
7204525 Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 13:00:00
2067389 Slavíková Lenka VRB7373 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 13:05:00
52560 Strachotová Eva ASU6099 C Magnus Orienteering 13:10:00
52037 Ehlová Pavla TBM7377 C KOS TJ Tesla Brno 13:15:00
1425330 Kaděrová Barbora HAV7051 C OB Havířov 13:20:00
2096137 Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 13:25:00
2017677 Pěčková Monika SKM7350 C KOB Směr Kroměříž 13:30:00
352324 Kotrlová Gita UOL6953 C SOB Olomouc 13:35:00
52586 Fajkusová Jitka JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov 13:40:00
303027 Šarmanová Jarmila MOV6750 C SKOB Ostrava 13:45:00
2113071 Řeháková Jana BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek 13:50:00
896961 Mielcová Elena AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava 14:00:00
361929 Novotná Jitka ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory 14:05:00
420442 Polášková Jana KSU7171 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:10:00
D50B
4.20 km, 120 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8659 Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 14:06:00
52694 Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:11:00
52093 Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 14:16:00
53837 Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 14:21:00
224901 Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 14:26:00
8919 Hájová Jana TZL6051 C SKOB Zlín 14:31:00
52476 Šimková Hana UOL6653 C SOB Olomouc 14:36:00
2075676 Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 14:41:00
889289 Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:46:00
52451 Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 14:51:00
D55B
3.80 km, 150 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52698 Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:33:00
52412 Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 14:38:00
8260628 Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 14:43:00
52420 Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 14:53:00
53342 Cetkovská Alena TZL6263 C SKOB Zlín 14:58:00
7200270 Denysenko Tamara 38S6150 Slávia ŽU Žilina 15:03:00
D55C
3.10 km, 110 m, 6 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52658 Pavlíková Hana ZLH5950 C OOB TJ Zlaté Hory 12:35:00
53838 Žaludková Miroslava TZL5954 C SKOB Zlín 12:40:00
51915 Czaschová Irena SBR6150 C SKOB Bruntál 12:45:00
2125335 Chodurová Milena SFM5750 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 12:50:00
52445 Künstlerová Milada UOL5651 C SOB Olomouc 12:55:00
D60B
3.40 km, 100 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
416063 Cahlová Slávka LCE5451 C OOB TJ Slovan Luhačovice 13:25:00
207823 Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 13:30:00
219280 Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 13:35:00
2059758 Janošíková Jaroslava UOL5858 C SOB Olomouc 13:40:00
D65B
3.20 km, 70 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52782 Mrkvicová Ludmila ZLH4950 C OOB TJ Zlaté Hory 14:50:00
2103245 Volencová Ivana OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 14:55:00
446344 Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 15:00:00
H10N
1.90 km, 75 m, 5 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vrba Antonín PTE1001 C TJ Sokol Ptení 12:27:00
410792 Otta Tobiáš BFM0903 SKOB Frýdek - Místek 12:32:00
2108888 Mátl Jáchym KSU0909 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:37:00
2067386 Smetana Adam VRB0809 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 12:42:00
436924 Kurečka Šimon HOB0902 C SKOB Horní Benešov 12:47:00
2073734 Stojaník Zdeněk KSU0919 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:52:00
2061826 Létal Jonáš SFM0901 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 12:57:00
52223 Mašláň Prokop TZL1005 C SKOB Zlín 13:02:00
49443 Létal Hynek SFM1001 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 13:07:00
428283 Hrabal František BFM1001 C SKOB Frýdek - Místek 13:12:00
331675 Michálek Marián LCE1111 C OOB TJ Slovan Luhačovice 13:17:00
2067398 Tomčík Šimon VRB0818 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 13:22:00
1400415 Berger Tomáš MOV1002 C SKOB Ostrava 13:27:00
2032326 Marszalek Dawid 14P1002 UKS Kometa Gliwice 13:32:00
2108868 Mátl Adam KSU1111 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:37:00
2061790 Klose Albert SFM1000 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 13:42:00
H10C
2.10 km, 90 m, 6 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
307338 Cetl Jan AOP0902 C Orientační Běh Opava 12:03:00
2053548 Štábl Vít KSU1100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:06:00
0 Kubeš David PLU0800 C TJ SOKOL Plumlov 12:09:00
428258 Kostka Artur MOV0901 C SKOB Ostrava 12:12:00
2121129 Pekárek David TZL1000 C SKOB Zlín 12:15:00
2112769 Mikoška Jan STE0807 C SK SKI-OB Šternberk 12:18:00
52212 Slováček Ondřej TZL0902 C SKOB Zlín 12:21:00
2108898 Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 12:24:00
2113097 Kubíček Vavřinec UOL0801 C SOB Olomouc 12:27:00
2102859 Ikonomidis Jiří KRN0504 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 12:33:00
436931 Dittrich Matouš SKM1000 C KOB Směr Kroměříž 12:36:00
53278 Gallo Ondřej AOP0802 C Orientační Běh Opava 12:39:00
361910 Marek Vít KSU0838 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:42:00
2102814 Čech Viktor AOP0801 C Orientační Běh Opava 12:45:00
224904 Matoušek Jan STE0909 C SK SKI-OB Šternberk 12:48:00
49430 Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 12:51:00
51914 Holý Štěpán SBR0802 C SKOB Bruntál 12:54:00
251023 Mrkvica Václav ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory 12:57:00
2106723 Tomášek Josef STE0808 C SK SKI-OB Šternberk 13:00:00
2058484 Paloncý Jan KSU0808 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:03:00
0 Chmelář Filip JPV0900 C Oddíl OS SK Prostějov 13:06:00
2073739 Polášek Filip KSU0818 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:09:00
0 Mikuš Matěj PTE0808 C TJ Sokol Ptení 13:12:00
2103681 Ježek David RBK0801 C SK Radioklub Blansko 13:15:00
896972 Hřivňák Petr PLU0900 C TJ SOKOL Plumlov 13:18:00
H12C
2.60 km, 100 m, 6 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2116470 Vlček Tomáš VIC0713 B OB Vizovice 12:08:00
52289 Kaufman Jan TRI0602 C TJ TŽ Třinec 12:13:00
2087708 Bjolek Jan BFM0601 B SKOB Frýdek - Místek 12:18:00
865421 Krupa Jan TRI0706 C TJ TŽ Třinec 12:28:00
2058480 Šána Robert KSU0616 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:33:00
7206535 Navrátil Pavel ASU0747 B Magnus Orienteering 12:38:00
2087511 Chudík Martin BFM0604 B SKOB Frýdek - Místek 12:43:00
682687 Soldán Robin PLU0600 B TJ SOKOL Plumlov 12:48:00
2056308 Ondráček Viktor KSU0600 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:53:00
51305 Pěček Jakub SKM0700 C KOB Směr Kroměříž 13:03:00
428288 Špok Petr KRN0601 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 13:08:00
428264 Borunský Matěj AOP0600 B Orientační Běh Opava 13:18:00
2111798 Volkov Maksym 38S0700 Slávia ŽU Žilina 13:23:00
49355 Ryška Matěj TRI0604 C TJ TŽ Třinec 13:28:00
2056276 Jordán Alexandr KSU0626 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:33:00
2061850 Urbánek Tomáš ZBM0604 B SK Žabovřesky Brno 13:38:00
232399 Tuharský Tobiáš TRI0701 C TJ TŽ Třinec 13:43:00
7209291 Strakoš Ondřej TZL0601 B SKOB Zlín 13:48:00
2051511 Koča Vojtěch ZBM0602 B SK Žabovřesky Brno 13:53:00
2125380 Vojvodík Eduard MOV0600 B SKOB Ostrava 13:58:00
53003 Šneider Kvido ASU0749 C Magnus Orienteering 14:03:00
53280 Mitrenga Jan TRI0702 C TJ TŽ Třinec 14:08:00
53360 Kundrata Vít TZL0700 B SKOB Zlín 14:13:00
49492 Otta Kryštof BFM0608 C SKOB Frýdek - Místek 14:18:00
426313 Macek Vojtěch ASU0748 C Magnus Orienteering 14:23:00
2116481 Šotola Filip STE0704 C SK SKI-OB Šternberk 14:28:00
H14B
4.60 km, 130 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2087662 Štěrbák Josef ZBM0409 B SK Žabovřesky Brno 12:17:00
2032319 Marszalek Patryk 14P0500 UKS Kometa Gliwice 12:21:00
2082903 Šperlich Jan KSU0403 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:25:00
7209795 Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 12:29:00
8636188 Antonowicz Jan STE0503 B SK SKI-OB Šternberk 12:33:00
2075670 Štorek Jan JPV0505 B Oddíl OS SK Prostějov 12:37:00
2035728 Janků Martin STE0404 B SK SKI-OB Šternberk 12:41:00
420418 Rada Štěpán ABM0404 B KOB ALFA Brno 12:45:00
2051506 Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 12:49:00
8663128 Byrtus Jakub TRI0508 B TJ TŽ Třinec 12:53:00
2061762 Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 12:57:00
2070831 Pekárek Tobias TZL0502 B SKOB Zlín 13:01:00
410340 Ehl Ondřej TBM0404 A KOS TJ Tesla Brno 13:05:00
9201561 Bednařík Vilém VLI0509 B Slavia Liberec orienteering 13:09:00
9201067 Marek Vojtěch ZBM0410 B SK Žabovřesky Brno 13:17:00
53112 Štoudek Martin ASU0448 B Magnus Orienteering 13:21:00
889320 Vaněk Ondřej TZL0402 B SKOB Zlín 13:25:00
2070838 Krček Jan AOP0500 B Orientační Běh Opava 13:29:00
1418768 Beneš Jindřich KON0404 B KOB Konice 13:33:00
2113077 Vaněk Bořek TZL0505 B SKOB Zlín 13:37:00
8660411 Zřídkaveselý Adam ZBM0505 B SK Žabovřesky Brno 13:41:00
2096138 Hustý Adam TZL0403 B SKOB Zlín 13:45:00
7200587 Krupa Jakub TRI0404 B TJ TŽ Třinec 13:49:00
8601 Mikšík Michael TZL0508 C SKOB Zlín 13:53:00
2080838 Sláma Šimon LCE0502 B OOB TJ Slovan Luhačovice 14:01:00
1413719 Fousek Matěj RBK0402 B SK Radioklub Blansko 14:05:00
7207618 Doušek Tomáš TBM0401 A KOS TJ Tesla Brno 14:09:00
49327 Damek Ondřej TRI0503 B TJ TŽ Třinec 14:13:00
53817 Pěček Dominik SKM0401 C KOB Směr Kroměříž 14:17:00
888648 Gryc Ondřej TBM0406 A KOS TJ Tesla Brno 14:21:00
7200590 Kovařík Tomáš TRI0400 B TJ TŽ Třinec 14:25:00
8662429 Štábl Adam KSU0401 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:29:00
7209289 Novosad Pavel TZL0404 A SKOB Zlín 14:33:00
446437 Štábl Patrik KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:37:00
1414504 Fousek Vojtěch RBK0403 B SK Radioklub Blansko 14:41:00
7207887 Bíčánek Jan TRI0502 B TJ TŽ Třinec 14:45:00
2103684 Ježek Filip RBK0405 B SK Radioklub Blansko 14:49:00
7209282 Eichler Vít TZL0401 B SKOB Zlín 14:53:00
2073679 Strýček Jan ADA0503 B OOB Spartak Adamov 14:57:00
301286 Hanousek Matěj RBK0404 B SK Radioklub Blansko 15:01:00
H14C
3.50 km, 100 m, 6 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
232194 Slavík Ondřej VRB0505 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 12:09:00
428244 Daněk Vít KRN0500 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 12:14:00
8651 Cieslar Michael TRI0505 C TJ TŽ Třinec 12:19:00
2108908 Poláček Tomáš JPV0520 C Oddíl OS SK Prostějov 12:24:00
2067397 Malý Tomáš VRB0414 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 12:29:00
2056285 Tomanek Lukáš KSU0502 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:34:00
49334 Král Jiří ODR0400 C SKOB Odry 12:39:00
2073730 Bláha Adam KSU0525 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:44:00
52512 Maťátko Václav STE0500 C SK SKI-OB Šternberk 12:49:00
7210915 Kobylka David ASU0546 C Magnus Orienteering 12:54:00
0 Kosík Dan VRB0403 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 12:59:00
7210093 Greschner Adam ASU0547 C Magnus Orienteering 13:04:00
2124798 Karásek Antonín PLU0503 C TJ SOKOL Plumlov 13:09:00
232399 Grygar Václav MOV0502 C SKOB Ostrava 13:14:00
446419 Polášek Vít KSU0402 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:19:00
49396 Sikora Matěj TRI0501 B TJ TŽ Třinec 13:24:00
2115721 Náhončík Jakub UOL0400 C SOB Olomouc 13:29:00
H16B
5.70 km, 160 m, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
332962 Palát Tomáš ABM0307 B KOB ALFA Brno 13:29:00
2075675 Štorek David JPV0202 B Oddíl OS SK Prostějov 13:34:00
229473 Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:39:00
49381 Sliž Rostislav TRI0302 B TJ TŽ Třinec 13:44:00
2087698 Bjolek Michal BFM0305 A SKOB Frýdek - Místek 13:49:00
442865 Patterman Prokop KSU0333 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:54:00
2092364 Peňáz Radek VRB0313 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 13:59:00
2020722 Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory 14:09:00
2112759 Jedzok Vojtěch UOL0202 C SOB Olomouc 14:14:00
2092391 Peňáz Vojtěch VRB0303 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 14:19:00
8660426 Urbánek Adam ZBM0302 A SK Žabovřesky Brno 14:24:00
1407427 Seidenglanz Jáchym SSU0202 B SK Severka Šumperk 14:29:00
2075632 Musil Štěpán TBM0305 B KOS TJ Tesla Brno 14:34:00
7202871 Jirka Matyáš ZPV0201 B KOB ZPV Prostějov 14:39:00
920660 Mielec Radomír AOV0301 B OOB TJ Baník Ostrava 14:44:00
2113074 Rajman Filip UOL0301 B SOB Olomouc 14:49:00
7209284 Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 14:54:00
436930 Blank Noah SKM0201 B KOB Směr Kroměříž 14:59:00
2091549 Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 15:04:00
H16C
5.00 km, 150 m, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2108907 Doseděl Štěpán STE0206 C SK SKI-OB Šternberk 12:09:00
51372 Matoušek Ondřej MOV0300 C SKOB Ostrava 12:14:00
8657 Martynek Petr TRI0304 C TJ TŽ Třinec 12:19:00
446411 Jurčík Martin KRN0300 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 12:29:00
2124774 Karásek František PLU0301 B TJ SOKOL Plumlov 12:34:00
2088178 Dostál František UOL0201 B SOB Olomouc 12:39:00
2108865 Poláček Lukáš JPV0306 C Oddíl OS SK Prostějov 12:44:00
H18B
6.40 km, 160 m, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1403424 Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 14:06:00
2058481 Krč Matěj KSU0101 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:11:00
7207780 Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk 14:16:00
7203464 Podmolík Jonáš TZL0001 B SKOB Zlín 14:21:00
52733 Šimek Štěpán UOL0104 B SOB Olomouc 14:31:00
2027241 Neumann David STE0101 B SK SKI-OB Šternberk 14:36:00
2082929 Zentrich Dušan LCE0012 A OOB TJ Slovan Luhačovice 14:41:00
2056268 Kroul Josef KSU0044 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:46:00
1421910 Kaděra Vojta HAV0000 C OB Havířov 14:51:00
2060295 Poštulka Lukáš STE0104 B SK SKI-OB Šternberk 14:56:00
53147 Janda Přemek TZL0103 B SKOB Zlín 15:01:00
2080935 Babišta Antonín KSU0111 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:06:00
H18C
5.80 km, 160 m, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2067336 Grulich Ondřej KSU0049 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:27:00
886683 Pierzchala Michal STE0105 C SK SKI-OB Šternberk 13:32:00
336725 Zinecker Jiří HAV0100 OB Havířov 13:37:00
H20B
7.50 km, 210 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1418762 Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 14:37:00
7207864 Procházka Jakub SOP9903 B OOB TJ Slezan Opava 14:42:00
1400425 Vostál Dominik UOL9901 B SOB Olomouc 14:47:00
7209362 Procházka Zdeněk SOP9901 B OOB TJ Slezan Opava 14:52:00
2056305 Ondráček Radek KSU9933 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:57:00
7207868 Gilík Marek SOP9904 B OOB TJ Slezan Opava 15:02:00
H21B
10.20 km, 320 m, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2108900 Tomášek Tomáš STE8000 C SK SKI-OB Šternberk 13:38:00
52490 Matyšek Radoslav PLU8007 C TJ SOKOL Plumlov 13:43:00
887901 Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 13:48:00
515468 Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 13:53:00
2103680 Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 13:58:00
332966 Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 14:03:00
7848411 Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 14:08:00
49690 Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 14:13:00
2084933 Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 14:18:00
2067240 Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 14:23:00
2025356 Matoušek Jiří STE7504 C SK SKI-OB Šternberk 14:28:00
515128 Rajnošek Zdeněk KSU8506 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:33:00
52056 Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 14:38:00
1931332 Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 14:48:00
8654882 Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 14:53:00
8655374 Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 14:58:00
7200324 Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:03:00
H21C
7.60 km, 200 m, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8656711 Fajkus Radim JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov 12:04:00
8632140 Smolka Ondřej SOP8612 C OOB TJ Slezan Opava 12:09:00
2060296 Poštulka Tomáš STE9700 C SK SKI-OB Šternberk 12:14:00
980372 Peterek Vít SOP8600 C OOB TJ Slezan Opava 12:19:00
7201778 Křížan Jiří PVP8000 C VSS Přírodověda Praha 12:24:00
2800327 Bernatík Lukáš SFM9801 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 12:34:00
49304 Lichý Ondřej SOP8802 C OOB TJ Slezan Opava 12:39:00
426344 Kopeček Petr BFM9602 C SKOB Frýdek - Místek 12:44:00
H35B
8.60 km, 240 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2091534 Sláma Lumír LCE8103 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:07:00
52207 Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 14:12:00
1602629 Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 14:17:00
2080826 Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 14:22:00
7758623 Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 14:27:00
49864 Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 14:32:00
416124 Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec 14:37:00
2115695 Hanousek Kamil RBK7401 C SK Radioklub Blansko 14:42:00
2020741 Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 14:47:00
2103682 Rotek Pavel ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno 14:52:00
1400424 Mašláň Jakub TZL7801 C SKOB Zlín 14:57:00
H35C
7.50 km, 210 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2113076 Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek 12:02:00
2118486 Burda Tomáš STE7600 C SK SKI-OB Šternberk 12:07:00
2073731 Pavelka Martin KSU7503 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:12:00
2102537 Novák Jan STE7900 C SK SKI-OB Šternberk 12:17:00
1421900 Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 12:22:00
7207617 Brychlec Lukáš MOV7501 C SKOB Ostrava 12:27:00
2109761 Vojvodík Martin 7SC7401 Neregistrovaní - MOV 12:32:00
760226 Zajíc Josef LOV7601 C lepus.cz 12:37:00
2032199 Zeman Radek NNN8049 Neregistrovaní 12:42:00
52462 Tomášek Petr STE8001 C SK SKI-OB Šternberk 12:47:00
446410 Patterman Pavel KSU7337 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:52:00
1401181 Václavek Jiří STE5701 C SK SKI-OB Šternberk 12:57:00
0 Chmelář Jan JPV7501 C Oddíl OS SK Prostějov 13:02:00
2073733 Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice 13:07:00
2060274 Ženčák Jaroslav 47C6100 ASPV OA Šumperk 13:12:00
301259 Stibor Zbyněk VRB7601 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 13:17:00
1413717 Fousek Martin RBK7801 C SK Radioklub Blansko 13:22:00
52756 Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 13:27:00
7612230 Bochňák Zbyněk LOV7600 C lepus.cz 13:32:00
7863 Tuharský Martin TRI7702 C TJ TŽ Třinec 13:37:00
52530 Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 13:42:00
1301900 Volkov Alexander 38S8000 Slávia ŽU Žilina 13:47:00
1416219 Masny Krzysztof MOV7600 C SKOB Ostrava 13:52:00
7203338 Navrátil Martin ASU7449 C Magnus Orienteering 13:57:00
446432 Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:02:00
H40B
7.80 km, 190 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8933 Černoch Karel TZL6835 C SKOB Zlín 13:45:00
2045222 Škoda František LCE7439 C OOB TJ Slovan Luhačovice 13:55:00
7200330 Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 14:00:00
886282 Smékal David UOL7503 C SOB Olomouc 14:05:00
515101 Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:10:00
2118494 Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 14:15:00
52199 Pěček Vítězslav SKM7104 C KOB Směr Kroměříž 14:20:00
7203335 Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 14:25:00
7210886 Rytíř Michal SKM7325 C KOB Směr Kroměříž 14:30:00
889301 Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:40:00
253369 Pěček Martin SKM7301 C KOB Směr Kroměříž 14:45:00
H45B
7.10 km, 190 m, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2073426 Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 13:47:00
2111804 Kohoutek Milan MOV6300 C SKOB Ostrava 13:52:00
436946 Klech Richard VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 13:57:00
7001234 Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 14:02:00
52771 Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 14:07:00
8655386 Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 14:12:00
51882 Macek Karel ASU7102 C Magnus Orienteering 14:17:00
51508 Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 14:22:00
51471 Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 14:27:00
2106880 Hošťálek Dan KRN6808 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 14:32:00
9101186 Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 14:37:00
515430 Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 14:42:00
52293 Sadílek Martin VIC6901 C OB Vizovice 14:47:00
H45C
6.40 km, 160 m, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7300185 Vrána Jan UOL7300 C SOB Olomouc 12:01:00
52752 Juračka Zdeněk HAV5702 C OB Havířov 12:06:00
2112775 Mikoška Eman STE7103 C SK SKI-OB Šternberk 12:11:00
49350 Bačo Lubomír SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 12:16:00
2087712 Raclavský Vladislav UOL6600 C SOB Olomouc 12:21:00
52780 Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 12:26:00
2080962 Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 12:31:00
2090700 Květoň Vladimír KSU6800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:36:00
426375 Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering 12:41:00
2087717 Strýček Jiří ADA6701 C OOB Spartak Adamov 12:46:00
1410004 Kubíček Jiří UOL6500 C SOB Olomouc 12:51:00
1403416 Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 12:56:00
2112735 Poláček Luboš JPV7214 C Oddíl OS SK Prostějov 13:01:00
8828 Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 13:06:00
2127873 Hýbl Dušan JPV7202 C Oddíl OS SK Prostějov 13:11:00
49326 Král Jiří ODR7300 C SKOB Odry 13:16:00
515079 Kotrle Miroslav UOL7005 C SOB Olomouc 13:21:00
436923 Slavík Tomáš VRB6808 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 13:26:00
443095 Ondráček Martin KSU7222 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:36:00
53233 Gryc Jan TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno 13:41:00
49378 Bruk Slavomír TRI6800 C TJ TŽ Třinec 13:46:00
H50B
6.30 km, 160 m, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7209290 Strakoš Bohumil TZL6345 C SKOB Zlín 13:59:00
433100 Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 14:04:00
8071221 Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 14:09:00
515459 Mátl Pavel KSU6844 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:14:00
1417263 Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 14:19:00
420422 Zatloukal Tomáš ZLH6701 C OOB TJ Zlaté Hory 14:24:00
51913 Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 14:29:00
920658 Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 14:34:00
52478 Pernica Jiří UOL6501 C SOB Olomouc 14:39:00
504405 Antonowicz Jerzy STE6800 C SK SKI-OB Šternberk 14:44:00
9101189 Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 14:49:00
2092403 Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 14:54:00
2011817 Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 14:59:00
2113067 Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 15:04:00
H55B
5.50 km, 150 m, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
412345 Wojarski Krzysztof 2KP6000 Bielsko-Biala O-Team 13:41:00
8660919 Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov 13:46:00
2049558 Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 13:51:00
886291 Paloncý Pavel KSU6349 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:56:00
H55C
4.70 km, 130 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
49476 Lecián Oldřich OOP6100 C TJ Opava 12:03:00
206457 Labudík Milan VRB6202 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 12:08:00
52500 Kubeš Jaromír PLU6219 C TJ SOKOL Plumlov 12:13:00
895219 Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 12:18:00
52425 Poklop Lubomír UOL5601 C SOB Olomouc 12:23:00
2106888 Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 12:28:00
53000 Hostaš Jindřich MOV5901 C SKOB Ostrava 12:33:00
232412 Šarman Radim MOV6201 C SKOB Ostrava 12:43:00
682075 Janošík Zdeněk UOL5600 C SOB Olomouc 12:48:00
352301 Slivečka Jaromír MOV5601 C SKOB Ostrava 12:53:00
2113057 Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 12:58:00
52980 Petr Václav MOV5801 C SKOB Ostrava 13:03:00
307337 Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 13:08:00
9998666 Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 13:13:00
52531 Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 13:18:00
53389 Maliňák Josef SVS5501 C Orientklub Vsetín 13:23:00
434592 Vašek Rudolf SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava 13:28:00
2049563 Doseděl Emil STE6100 C SK SKI-OB Šternberk 13:33:00
52473 Bednář Jan UOL5402 C SOB Olomouc 13:38:00
51173 Maceček Otakar MOV6102 C SKOB Ostrava 13:43:00
2106873 Bohunský Vladimír KRN5901 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 13:48:00
2092418 Janošík Antonín UOL5201 C SOB Olomouc 13:53:00
H60B
5.10 km, 130 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52556 Strachota Jaroslav ASU5600 C Magnus Orienteering 13:02:00
52774 Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 13:07:00
886293 Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:12:00
2070844 Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 13:17:00
H65B
4.70 km, 130 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7300470 Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 14:13:00
52762 Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 14:18:00
433083 Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 14:23:00
2113053 Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 14:28:00
51950 Pospíšil Karel VRB5001 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 14:33:00
352318 Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 14:38:00
2113090 Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 14:43:00
2067305 Polínek Jaroslav OTK5300 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 14:48:00
7209285 Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 14:53:00
416088 Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 14:58:00
H65C
4.20 km, 120 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9987654 Sukeník Mojmír KRN5202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 12:01:00
1400440 Pilc Oldřich OOL5100 C SK Haná orienteering 12:06:00
53420 Malysa Ján SOP5102 C OOB TJ Slezan Opava 12:11:00
52984 Chylík Pavol MOV4901 C SKOB Ostrava 12:16:00
H70B
4.20 km, 120 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51905 Dospíšil Jaroslav SBR4501 C SKOB Bruntál 13:01:00
2060210 Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 13:06:00
52438 Horký Jan UOL4600 C SOB Olomouc 13:11:00
51917 Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 13:16:00
1421897 Ptáček Jiří BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD 13:21:00
2049597 Šmakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín 13:26:00
51904 Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 13:31:00
52517 Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 13:36:00
H70C
3.20 km, 70 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51937 Kašpar Josef HOB4601 C SKOB Horní Benešov 12:05:00
352323 Gottfried Jan UOL4602 C SOB Olomouc 12:10:00
H75B
3.20 km, 70 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52869 Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 12:54:00
425533 Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 12:59:00
52773 Vávra Jiří MOV4102 C SKOB Ostrava 13:04:00
1421901 Beneš Karel HAV4201 C OB Havířov 13:09:00
52549 Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 13:14:00
H80B
2.30 km, 70 m, 6 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8653 Opletal Jaroslav TRI3700 C TJ TŽ Třinec 14:56:00
HDR
1.90 km, 75 m, 5 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
446405 Lašová Laura KRN0950 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 12:00:00
428290 Dorčák Tomáš MOV0801 C SKOB Ostrava 12:00:00
436947 Kurečka Jakub HOB0701 C SKOB Horní Benešov 12:00:00
0 Szabla Feliks 3JP1500 Farmazony O-Team 12:00:00
2035152 Létalová Eva SFM OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 12:00:00
52537 Tomíčková Ivana 19X1350 ESOX ODEI 12:00:00
52023 Tomíčková Eliška 19X1050 ESOX ODEI 12:00:00
51198 Kollárovits Matěj AOP1101 C Orientační Běh Opava 12:00:00
51199 Kollárovitsová Julie AOP0951 C Orientační Běh Opava 12:00:00
446443 Herman Jakub KRN0606 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 12:00:00
331752 Tesařová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava 12:00:00
2111615 Tichá Anna SSU1150 C SK Severka Šumperk 12:00:00
336755 Fuják Adam HAV1200 C OB Havířov 12:00:00
2067390 Malý David VRB1100 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 12:00:00
2067394 Svačinková Berenika VRB0452 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 12:00:00
416083 Pěček Tobiáš SKM1100 C KOB Směr Kroměříž 12:00:00
52692 Škoda Michal LCEXXXX OOB TJ Slovan Luhačovice 12:00:00
2082902 Škoda František LCE1113 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:00:00
52996 Kostka Mikuláš MOV1400 C SKOB Ostrava 12:00:00
52493 Holá Veronika SBR1050 C SKOB Bruntál 12:00:00
2087695 Matyšková Stela PLU1150 C TJ SOKOL Plumlov 12:00:00
2080824 Panna Matyáš MOV1300 C SKOB Ostrava 12:00:00
442849 Tomášek Matěj STE1202 C SK SKI-OB Šternberk 12:00:00
52510 Janků Michala STE1150 C SK SKI-OB Šternberk 12:00:00
301254 Stiborová Blanka VRB7651 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 12:00:00
2073729 Procházka Ferdinand ADA1001 C OOB Spartak Adamov 12:00:00
49454 Hrabal Václav BFM1202 SKOB Frýdek - Místek 12:00:00
2113099 Walaski Vítek TRI1400 C TJ TŽ Třinec 12:00:00
247250 Mrkvica Jan ZLH1100 C OOB TJ Zlaté Hory 12:00:00
0 Mikušová Kateřina PTE1350 C TJ Sokol Ptení 12:00:00
0 Macek Václav ASU1249 C Magnus Orienteering 12:00:00
49378 Urbanczyková Nela TRI1150 TJ TŽ Třinec 12:00:00
428271 Chudíková Magdalena BFM1051 C SKOB Frýdek - Místek 12:00:00
2113056 Kubíčková Magdalena UOL1150 C SOB Olomouc 12:00:00
52990 Brandštetter Patrik MOV1000 C SKOB Ostrava 12:00:00
P
3.10 km, 90 m, 5 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
301211 Hvorecká Eva VRB8953 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 12:00:00
0 Válek Jakub 6YC0002 Neregistrovaní 12:00:00
0 Válek Ivan 6YC0001 Neregistrovaní 12:00:00
49357 Matěja Jan ODR0300 C SKOB Odry 12:00:00
49399 Matěja Vojtěch ODR0000 C SKOB Odry 12:00:00
49415 Binčík Milan OOP6401 C TJ Opava 12:00:00
52785 Fajkoš Lubomír MOV0301 C SKOB Ostrava 12:00:00
428205 Dorčák Jan MOV0103 C SKOB Ostrava 12:00:00
53004 Dorčáková Pavlína MOV6951 C SKOB Ostrava 12:00:00
4777 Šípová Kateřina SOP0052 OOB TJ Slezan Opava 12:00:00
301312 Hendrychová Pavla HOB6251 C SKOB Horní Benešov 12:00:00
301316 Hendrych Jaromír HOB6001 C SKOB Horní Benešov 12:00:00
301309 Hendrych Jiří HOB6701 C SKOB Horní Benešov 12:00:00
231950 Hendrych Vlastimil HOB5601 C SKOB Horní Benešov 12:00:00
2083370 Dobrovolný Vladimír TBM7009 C KOS TJ Tesla Brno 12:00:00
4684 Ledabylová Alena HOB5551 C SKOB Horní Benešov 12:00:00
20673395 Tomčíková Hana VRB7879 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 12:00:00
301290 Kratschmerová Jitka VRB6250 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 12:00:00
64865 Mrkvica Miroslav ZLH4600 C OOB TJ Zlaté Hory 12:00:00
2080842 Poštulková Milada STE6850 C SK SKI-OB Šternberk 12:00:00
2102551 Pospíšilová Lucie STE7551 C SK SKI-OB Šternberk 12:00:00
2060297 Dosedělová Klára STE9751 C SK SKI-OB Šternberk 12:00:00
2122260 Burdová Olga STE7651 C SK SKI-OB Šternberk 12:00:00
53176 Mrozková Olga TRI7350 C TJ TŽ Třinec 12:00:00
428248 Špok Petr KRN7100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 12:00:00
49467 Freith Martin BFM6801 SKOB Frýdek - Místek 12:00:00
206362 Zahradníková Kateřina BFM7751 SKOB Frýdek - Místek 12:00:00
2087513 Fišerová Iveta BFM7451 SKOB Frýdek - Místek 12:00:00
2102553 Kobylka Roman ASU6749 C Magnus Orienteering 12:00:00
0 Bartošová Dana PTE7650 C TJ Sokol Ptení 12:00:00
433095 Christodoulou Iva ASU7599 C Magnus Orienteering 12:00:00
49377 Tuharská Aneta TRI7751 C TJ TŽ Třinec 12:00:00
49400 Haltofová Marie TRI7050 C TJ TŽ Třinec 12:00:00
49341 Byrtus Petr TRI7703 C TJ TŽ Třinec 12:00:00
2087516 Chudík Michael BFM7103 SKOB Frýdek - Místek 12:00:00
8660 Haltof Petr TRI7400 C TJ TŽ Třinec 12:00:00
9201328 Vránová Helena UOL7652 C SOB Olomouc 12:00:00
T3
3.20 km, 100 m, 5 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
301298 Javůrek Antonín 19X5900 ESOX ODEI 12:00:00
7207625 Kollarovitsová Zuzka AOP8051 C Orientační Běh Opava 12:00:00
2082935 Bolková Petra MOV8151 SKOB Ostrava 12:00:00
2067330 Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:00:00
8885 Chmelařová Blanka 25C6750 péčkaři 12:00:00
52467 Šubrt Zdeněk UOL4201 C SOB Olomouc 12:00:00
53809 Blank Radka SKM7351 KOB Směr Kroměříž 12:00:00
49496 Hrabal Zdeněk BFM7801 SKOB Frýdek - Místek 12:00:00
428262 Grygarová Eva MOV7753 C SKOB Ostrava 12:00:00
416213 Buryanová Kateřina MOV7351 C SKOB Ostrava 12:00:00
7862 Bíčánková Jana TRI7550 C TJ TŽ Třinec 12:00:00
2049576 Bednaříková Daniela VLI7759 C Slavia Liberec orienteering 12:00:00
T5
5.10 km, 140 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
434589 Vlachová Marcela 3SZ0001 Neregistrovaní 12:00:00
301233 Velička Jan VRB8504 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 12:00:00
253128 Šidík Petr 4RC9200 Alfa Skvadra tým dynamickejch čuprstár sekáčskejch vlkoušů 12:00:00
9803 Kuncová Jana UOL7854 C SOB Olomouc 12:00:00
1426031 Hanzlová Svatava HAV6651 C OB Havířov 12:00:00
2096221 Tomíčková Dana 19X8050 ESOX ODEI 12:00:00
2096247 Tomíček Oldřich 19X7900 ESOX ODEI 12:00:00
515407 Hájková Jitka SOP7150 C OOB TJ Slezan Opava 12:00:00
0 Holý Ondřej SBR7600 C SKOB Bruntál 12:00:00
52377 Otta Jakub BFM7603 SKOB Frýdek - Místek 12:00:00
53294 Ryška Kamil TRI7800 C TJ TŽ Třinec 12:00:00
2080849 Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 12:00:00
2049578 Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 12:00:00