Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
21.10.2017
Místo konání:
Babice, Vavřetice
Pořadatel:
KAM - OK Kamenice
Mapa:
Valnovka, 1:10 000, e = 5m, stav: podzim 2016
Ředitel závodu:
Valášek Petr - R2
Hlavní rozhodčí:
Prášek Přemysl - R3
Stavitel tratí:
Navrátil Boris - R3
Protokol:
Závod byl uspořádán místo pořadatele SK Praga Praha, který závod z důvodu nepovolení zrušil. Shromaždiště i parkoviště bylo situováno na pronajaté louce v obci Řehenice, část Babice. Start i cíl byl umístěn mimo shromaždiště do vzdálenosti 2000m. Závod proběhl za mírně zataženého až slunečného počasí (průměrná teplota 18°C). Cílem proběhlo celkem 1000 závodníků. V průběhu závodu nebyl podán žádný protest. Časový harmonogram závodu byl dodržen. Výsledky byly zveřejněny dne 22.10.2017 Hlavní rozhodčí schvaluje konečné výsledky v plném rozsahu dne 22.10.2017 ve 20:00. Výsledky jsou umístěny na systému Oris.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P     T3     T5    
D10
1.85 km, 45 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2113070 Bulířová Žofie TAP0850 C KOB TRETRA Praha 10:01:00
2060265 Kindlová Anežka RIC0850 C OB Říčany 10:03:00
2092410 Geffertová Agáta FSP0753 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:05:00
2081391 Ehlerová Anna VSP0854 C USK Praha 10:07:00
2096263 Michalská Kristýna RIC0852 C OB Říčany 10:09:00
51748 Přibíková Tereza PGP0852 C SK Praga 10:11:00
682648 Mišeková Lucie KAM1050 C OK Kamenice 10:13:00
2049643 Stoklasová Eliška RIC0756 C OB Říčany 10:15:00
7205024 Petriláková Amálie DOR0953 C OK Dobříš 10:17:00
2075611 Hejsková Magdalena KAM0850 C OK Kamenice 10:19:00
53537 Pěkná Alžběta ROU0950 C SKOB Roudnice nad Labem 10:21:00
51639 Ptáčková Hana PGP0750 C SK Praga 10:23:00
7209345 Lichtenbergová Zuzana KAM0757 C OK Kamenice 10:25:00
2083361 Šimůnková Michaela TAP0851 C KOB TRETRA Praha 10:27:00
2103252 Pilátová Rozálie DKL0750 C KOB Kladno 10:29:00
436408 Švejdová Karolína ZVO0752 C OB SK Zvole 10:31:00
2084937 Kudrnáčová Marta KAM0754 C OK Kamenice 10:33:00
2067959 Malečková Pavlína VSP0855 C USK Praha 10:35:00
224355 Straková Denisa SLA0750 C SKOB Slaný 10:37:00
420403 Ludvíková Natálie KNC0751 C Sokol Kostelec n. Č. l. 10:39:00
2084931 Žemlová Magdalena KAM0950 C OK Kamenice 10:41:00
2031369 Buková Hana ROU0750 C SKOB Roudnice nad Labem 10:43:00
2083357 Paldusová Nela 9JC0850 neregistrovaní - Všenory 10:45:00
2086451 Vondráčková Alžběta DKP0864 Oddíl OB Kotlářka 10:47:00
2118496 Vavřinová Johana HCE0751 C TJ Hostivice 10:49:00
420401 Havlová Tereza KNC0750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 10:51:00
2060247 Vejražková Anna KPY0750 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:53:00
2081361 Fibírová Lucie FSP0777 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:55:00
2099509 Mikulová Tereza ZVO0851 C OB SK Zvole 10:57:00
2088194 Mácová Natálie DOB0770 C KOB Dobruška 10:59:00
2050490 Housková Adéla DOR0851 C OK Dobříš 11:01:00
682675 Mišeková Kateřina KAM0756 C OK Kamenice 11:03:00
2086460 Burianová Žofie DKP1052 C Oddíl OB Kotlářka 11:05:00
682083 Lošťáková Ela LTP0951 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:07:00
9785 Janatová Violka DKP0950 C Oddíl OB Kotlářka 11:09:00
2096218 Balejová Sofie KAM0951 C OK Kamenice 11:11:00
2073706 Nemšovská Magdalena VSP0853 C USK Praha 11:13:00
2075698 Mullis Carolina DKP0951 C Oddíl OB Kotlářka 11:15:00
2069056 Hudosová Kristýna RIC0750 C OB Říčany 11:17:00
2116469 Leinweberová Julie FSP0755 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:19:00
2049649 Seidlová Magdalena RIC0950 C OB Říčany 11:21:00
2092422 Hladíková Julie DKP0857 C Oddíl OB Kotlářka 11:23:00
D10L
3.32 km, 30 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
4197 Poláková Viktorie NNN1416 Neregistrovaní (NNN) 10:00:00
2081382 Rodová Anežka VSP1152 C USK Praha 10:00:00
0 Andrade Iris 24C1050 OK Vršovice 10:00:00
2080988 Šubrtová Barbora TAP1150 C KOB TRETRA Praha 10:00:00
2086452 Zemanová Eliška DKP0862 Oddíl OB Kotlářka 10:00:00
2801038 Svatá Lucie PGP0952 C SK Praga 10:00:00
2118500 Pokorná Sára KAM0952 C OK Kamenice 10:00:00
2113471 Oliveriusová Anna BZP0850 C Báječné ženy v orientačním běhu 10:00:00
2050493 Neuerová Eliška DOR1051 C OK Dobříš 10:00:00
2083365 Václavíková Amálie SLA0851 C SKOB Slaný 10:00:00
2104696 Hrdličková Markéta DOR0954 C OK Dobříš 10:00:00
0 Smutná Markéta RBK0855 SK Radioklub Blansko 10:00:00
405999 Blahutová Lucie MFP0950 C VŠSK MFF UK Praha 10:00:00
2058512 Baštová Justýna DOR0952 C OK Dobříš 10:00:00
2086457 Kváčová Anna DKP1051 C Oddíl OB Kotlářka 10:00:00
2104699 Doležalová Anna DOR0853 C OK Dobříš 10:00:00
246874 Pavlů Marie MFP1054 C VŠSK MFF UK Praha 10:00:00
2103761 Zákoucká Barbora DKP0859 C Oddíl OB Kotlářka 10:00:00
8878 Šenková Barbora FSP0952 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:00:00
2099527 Štěpová Barbora PGP0951 C SK Praga 10:00:00
2083363 Šunková Berta LOU0850 SK Moravan Louňovice 10:00:00
D12
2.14 km, 40 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2096230 Michalská Sára RIC0656 C OB Říčany 10:07:00
2080902 Kohoutová Zdeňka DKL0651 C KOB Kladno 10:09:00
52857 Vláčilová Anna RIC0657 C OB Říčany 10:11:00
2044895 Bambousková Julie DOR0650 C OK Dobříš 10:13:00
2102851 Chmelařová Romana PGP0553 B SK Praga 10:15:00
2092374 Maříková Alžběta FSP0650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:17:00
2113491 Nováková Nina KAM0554 C OK Kamenice 10:19:00
7208098 Müllerová Hana HCE0650 C TJ Hostivice 10:21:00
886251 Siebertová Magdalena DKP0650 C Oddíl OB Kotlářka 10:23:00
218784 Pangracová Anna MFP0650 C VŠSK MFF UK Praha 10:25:00
2061855 Balejová Julie KAM0551 B OK Kamenice 10:27:00
2116476 Svobodová Adriana FSP0653 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:29:00
7202578 Lošťáková Sára LTP0650 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:31:00
2800322 Andrade Miriam 24C0650 OK Vršovice 10:33:00
2086467 Duhová Anna DKP0653 C Oddíl OB Kotlářka 10:35:00
2073727 Koubková Tereza DOR0651 C OK Dobříš 10:37:00
2099524 Štěpová Kateřina PGP0657 B SK Praga 10:39:00
2080954 Neuerová Anna DOR0656 C OK Dobříš 10:41:00
2069057 Kotenová Markéta RIC0651 C OB Říčany 10:43:00
2111608 Šáchová Magdalena DOR0659 OK Dobříš 10:45:00
2049632 Kotková Adéla RIC0655 C OB Říčany 10:47:00
336137 Izáková Eva EKP0651 C VŠTJ Ekonom Praha 10:49:00
2080957 Housková Barbora DOR0655 C OK Dobříš 10:51:00
361931 Růžičková Ema RIC0653 C OB Říčany 10:53:00
2083367 Sotonová Šárka TAP0655 B KOB TRETRA Praha 10:55:00
2099495 Chramostová Julie KAM0652 C OK Kamenice 10:57:00
2088190 Mácová Štěpánka DOB0661 C KOB Dobruška 10:59:00
52122 Žemlová Barbora KAM0751 C OK Kamenice 11:01:00
2083372 Němcová Magdaléna SOB0550 C SOBSA 11:03:00
2102793 Krejčová Hana ROU0653 C SKOB Roudnice nad Labem 11:05:00
2079497 Linhartová Klára ZVO0556 B OB SK Zvole 11:07:00
416181 Mayerová Daniela KSH0852 C OB Kašperské Hory 11:09:00
53611 Blahutová Martina MFP0550 B VŠSK MFF UK Praha 11:11:00
420404 Ludvíková Alice KNC0555 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:13:00
2104705 Magazu Annabelle DOR0657 C OK Dobříš 11:15:00
2106747 Vozábalová Hana PGP0654 B SK Praga 11:17:00
2099520 Dobiášová Anna ROU0550 C SKOB Roudnice nad Labem 11:19:00
2044891 Mirčeva Tereza DOR0750 C OK Dobříš 11:21:00
888639 Baldrianová Eva VSP0751 C USK Praha 11:23:00
2124804 Hudčeková Klára 28Z0550 Neregistrovaná 11:25:00
2104707 Hrdličková Klára DOR0553 C OK Dobříš 11:27:00
2096266 Priehodová Nela PGP0655 B SK Praga 11:29:00
2044887 Vlašaná Karolína DOR0751 C OK Dobříš 11:31:00
2073696 Polívková Beáta RIC0652 C OB Říčany 11:33:00
2079493 Švecová Karolína ZVO0557 B OB SK Zvole 11:35:00
D14
2.46 km, 75 m, 18 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2099498 Čermáková Klára PGP0352 B SK Praga 10:00:00
52859 Vláčilová Barbora RIC0457 C OB Říčany 10:02:00
2045307 Nentvichová Julie DOR0351 A OK Dobříš 10:04:00
2085564 Pokorná Terezie RIC0552 B OB Říčany 10:06:00
2083376 Kramlová Kateřina ZVO0353 C OB SK Zvole 10:08:00
2103705 Smutná Anna Marie DKP0359 C Oddíl OB Kotlářka 10:10:00
2044884 Vlašaná Michaela DOR0452 C OK Dobříš 10:12:00
2083385 Kramlová Barbora ZVO0452 B OB SK Zvole 10:14:00
428269 Šimšová Pavla MFP0551 B VŠSK MFF UK Praha 10:16:00
2103294 Čapková Lucie KAM0459 C OK Kamenice 10:18:00
2059749 Buková Anežka ROU0351 C SKOB Roudnice nad Labem 10:20:00
7951 Chrzová Eliška PGP0353 C SK Praga 10:22:00
2023955 Švejdová Eliška ZVO0454 C OB SK Zvole 10:24:00
436929 Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 10:26:00
2060260 Kotenová Barbora RIC0452 C OB Říčany 10:28:00
2088703 Chramostová Amálie KAM0355 C OK Kamenice 10:30:00
4641 Nekvasilová Tereza DKP0459 C Oddíl OB Kotlářka 10:32:00
2067977 Janečková Josefína EKP0351 B VŠTJ Ekonom Praha 10:34:00
7952 Krejčová Lucie ROU0453 C SKOB Roudnice nad Labem 10:36:00
8666 Cincibusová Lenka FSP0450 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:38:00
443070 De Heij Laura RIC0450 B OB Říčany 10:40:00
2080943 Semíková Julie KAM0358 C OK Kamenice 10:42:00
2051504 Pelantová Martina RIC0550 B OB Říčany 10:44:00
2112752 Ripplová Emma DKP0460 C Oddíl OB Kotlářka 10:46:00
2088701 Víšková Veronika KAM0452 B OK Kamenice 10:48:00
2099529 Dobiášová Jitka ROU0350 C SKOB Roudnice nad Labem 10:50:00
2075615 Trešlová Veronika KAM0457 C OK Kamenice 10:52:00
7202893 Řeháková Gabriela SKV0351 B TJ Slovan Karlovy Vary 10:54:00
2075612 Štěpánková Julie KAM0458 C OK Kamenice 10:56:00
2045303 Jirasová Anežka DOR0350 B OK Dobříš 10:58:00
1470170 Pavlíčková Hana KPY0450 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:00:00
2050483 Baštová Julie DOR0353 C OK Dobříš 11:02:00
2084936 Mojžíšková Klára KAM0356 C OK Kamenice 11:04:00
2088202 Bulířová Ema TAP0452 A KOB TRETRA Praha 11:06:00
0 Matějková Julie KAM0461 C OK Kamenice 11:08:00
7202884 Berounská Adéla VSP0352 C USK Praha 11:10:00
2079492 Švecová Anežka ZVO0352 B OB SK Zvole 11:12:00
434596 Arnoštová Veronika DOR0455 B OK Dobříš 11:14:00
D16
2.47 km, 90 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7202895 Berounská Anna VSP0256 C USK Praha 11:44:00
1418759 Popová Jana TAP0252 B KOB TRETRA Praha 11:46:00
8653088 Blahová Pavla EKP0153 A VŠTJ Ekonom Praha 11:48:00
7207774 Doubková Emma PGP0154 C SK Praga 11:50:00
7205018 Petriláková Anežka DOR0251 B OK Dobříš 11:52:00
2092423 Chalupová Aneta ROZ0250 C OK Roztoky 11:54:00
49632 Fantová Kateřina EKP0256 C VŠTJ Ekonom Praha 11:56:00
2035151 Vallová Kristýna ZVO0152 C OB SK Zvole 11:58:00
2042535 Geislerová Aneta DKL0151 B KOB Kladno 12:00:00
2080901 Černá Ema ROU0451 A SKOB Roudnice nad Labem 12:02:00
2069045 Čermáková Kateřina ROZ0150 C OK Roztoky 12:04:00
515197 Horychová Zuzana DKL0150 C KOB Kladno 12:06:00
1418751 Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 C SK Praga 12:08:00
2042536 Kastnerová Jessica DOR0250 B OK Dobříš 12:10:00
446355 Votavová Žofie KNC0250 B Sokol Kostelec n. Č. l. 12:12:00
2106727 Černá Aneta PGP0254 C SK Praga 12:14:00
443091 Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 12:16:00
2083407 Selucká Alžběta KAM0257 C OK Kamenice 12:18:00
1418760 Popová Veronika TAP0253 B KOB TRETRA Praha 12:20:00
515426 Semíková Lucie KAM0250 A OK Kamenice 12:22:00
D18
3.31 km, 75 m, 21 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2094474 Klikarová Ivana DKP9953 B Oddíl OB Kotlářka 10:30:00
49640 Benešová Hana DKL0050 C KOB Kladno 10:32:00
232535 Sedláčková Linda ROZ0050 B OK Roztoky 10:34:00
9888 Illnerová Kateřina DKP9950 C Oddíl OB Kotlářka 10:36:00
2060261 Formánková Anna RIC9950 C OB Říčany 10:38:00
219276 Straková Veronika SLA0051 C SKOB Slaný 10:40:00
2080975 Sobotková Anna PGP0050 C SK Praga 10:42:00
7209448 Klinkerová Magdaléna ROZ9950 C OK Roztoky 10:44:00
2045314 Nentvichová Klára DOR9950 B OK Dobříš 10:46:00
2800315 Míchalová Šárka KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:48:00
2031355 Šrámková Hana RIC0051 A OB Říčany 10:50:00
7205027 Voltrová Alena ROZ9951 A OK Roztoky 10:52:00
7207777 Škarková Kateřina PGP9955 B SK Praga 10:54:00
D21K
2.81 km, 75 m, 18 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1602627 Kápičková Michaela FSP9550 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:41:00
7202873 Kopecká Eliška KNC9850 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:43:00
361934 Káninská Markéta TAP9054 C KOB TRETRA Praha 11:45:00
52106 Marečková Edita PGP8853 C SK Praga 11:47:00
2099494 Dlouhá Marta BZP7851 C Báječné ženy v orientačním běhu 11:49:00
1420234 Zajícová Kateřina ROZ9553 C OK Roztoky 11:51:00
2087707 Jurgová Martina 46X8800 Krutě Kruté Krůty 11:53:00
2080987 Šubrtová Věra TAP8150 C KOB TRETRA Praha 11:55:00
0 Šlégrová Stanislava 6YC8951 Neregistrovaní 11:57:00
2106734 Gottvaldová Denisa DKL8550 C KOB Kladno 11:59:00
D21L
4.36 km, 105 m, 22 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7875600 Pospíšilová Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 10:29:00
7260013 Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 10:31:00
438639 Voltrová Hana ROZ9752 B OK Roztoky 10:33:00
2082714 Košárková Iva PGP8155 C SK Praga 10:35:00
2067975 Hlaváčová Anna 6IC9050 Ner Sinkovsky 10:37:00
7260005 Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 10:39:00
434840 Bochenková Martina DKP8758 C Oddíl OB Kotlářka 10:41:00
2088205 Černá Eliška SCP9050 C OK Sparta Praha 10:43:00
9782 Horová Magda VSP5450 C USK Praha 10:45:00
2115067 Studničná Lenka 7QX8650 Neregistrovaní - Studničná 10:47:00
2080958 Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 10:49:00
443075 Sieglová Dagmar MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha 10:51:00
2087687 Trčková Helena EKP8756 C VŠTJ Ekonom Praha 10:53:00
416010 Zamazalová Kateřina TAP9053 C KOB TRETRA Praha 10:55:00
51594 Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 10:57:00
9784 Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 10:59:00
7207077 Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 11:01:00
7300087 Ježková Dominika PGP9053 C SK Praga 11:03:00
8947 Setínková Jana DKP9052 C Oddíl OB Kotlářka 11:05:00
2092438 Znamenáčková Helena TAP8153 C KOB TRETRA Praha 11:07:00
8945 Setínková Zuzana DKP5753 C Oddíl OB Kotlářka 11:09:00
52114 Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 11:11:00
7779755 Šimůnková Gabriela TAP9755 R KOB TRETRA Praha 11:13:00
2099482 Burešová Lenka DKP8351 C Oddíl OB Kotlářka 11:15:00
51546 Chloupková Jana SLP5951 C OOB Slavia Praha 11:17:00
232132 Hermannová Anna TAP9251 C KOB TRETRA Praha 11:19:00
897345 Fujáčková Ivana SJC8952 E Sportcentrum Jičín 11:21:00
232158 Tihonová Hana TAP9052 C KOB TRETRA Praha 11:23:00
2084985 Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 11:25:00
301394 Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:27:00
2800345 Kudrnáčová Lucie HCE8850 C TJ Hostivice 11:29:00
2075697 Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 11:31:00
2088730 Krupová Tereza BZP8751 C Báječné ženy v orientačním běhu 11:33:00
1600872 Sheshikova Anastasia KAM9853 A OK Kamenice 11:35:00
9999888 Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 11:37:00
502089 Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 11:39:00
9102142 Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 11:41:00
7208324 Janovská Kateřina PGP9850 R SK Praga 11:43:00
301140 Karasová Jana FSP6153 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:45:00
2096150 Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 11:47:00
7200338 Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 11:49:00
53013 Němečková Hana VSP9051 C USK Praha 11:51:00
889669 Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:53:00
301357 Petráňová Jana SCP7555 C OK Sparta Praha 11:55:00
D35
2.89 km, 105 m, 17 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
361968 Izáková Ivana EKP7453 C VŠTJ Ekonom Praha 10:49:00
2085603 Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 10:51:00
2106887 Chmelařová Zuzana 9GX7700 Chmelíci 10:53:00
331656 Růžičková Lucie RIC7351 C OB Říčany 10:55:00
981813 Kolářová Michaela SLA7351 C SKOB Slaný 10:57:00
2102815 Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 10:59:00
51434 Havláková Daniela ROU7951 C SKOB Roudnice nad Labem 11:01:00
301182 Sotonová Jitka TAP7950 KOB TRETRA Praha 11:03:00
2800224 Pilařová Kateřina CEP8050 C Čepíci 11:05:00
887950 Skripniková Kateřina FSP8051 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:07:00
2073688 Tolarová Ivana RIC7650 C OB Říčany 11:09:00
7921 Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 11:11:00
2102806 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C Báječné ženy v orientačním běhu 11:13:00
515173 Fibírová Zuzana FSP7555 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:15:00
2056283 Hudosová Gabriela RIC7299 C OB Říčany 11:17:00
8631577 Berglová Lucie TJP8250 C TJ Sokol Troja 11:19:00
2049650 Krumlovská Barbora RIC8050 C OB Říčany 11:21:00
2090855 Maříková Markéta FSP7351 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:23:00
2067949 Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 11:25:00
232137 Bezpalcová Zuzana OKP7454 C SK OK 24 Praha 11:27:00
438635 Marholdová Martina ZVO7451 C OB SK Zvole 11:29:00
2800313 Křížová Lenka KRL7951 C Kometa Kralovice 11:31:00
2103714 Izdná Petra DKP8051 C Oddíl OB Kotlářka 11:33:00
2102812 Kučerová Berenika DCE8050 C KOB Dobřichovice 11:35:00
440405 Forštová Jitka PGP7558 C SK Praga 11:37:00
2080951 Jirasová Jana DOR7450 C OK Dobříš 11:39:00
2081371 Andrade Milena 24C7550 OK Vršovice 11:41:00
682094 Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 11:43:00
2082934 Forstereviczová Jana DOR7653 C OK Dobříš 11:45:00
51555 Ptáčková Kateřina PGP7350 C SK Praga 11:47:00
2044893 Housková Monika DOR7551 C OK Dobříš 11:49:00
1418756 Popová Veronika TAP7450 C KOB TRETRA Praha 11:51:00
2085586 Ryšavá Magdalena PGP7650 C SK Praga 11:53:00
207837 Kurfürstová Magdalena FSP7852 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:55:00
2092419 Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 11:57:00
301536 Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 11:59:00
2113516 Petýrková Pavlína BZP7351 C Báječné ženy v orientačním běhu 12:01:00
2051544 Haková Magda PGP7651 C SK Praga 12:03:00
2081373 Hellerová Alena ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem 12:05:00
899177 Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga 12:07:00
7202864 Lošťáková Ivana LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:09:00
2073694 Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 12:11:00
888635 Geislerová Dita DKL7550 C KOB Kladno 12:13:00
7920 Bohatá Pavla UVP7450 C Slovan Praha 12:15:00
1417125 Svítilová Pavla BZP7750 C Báječné ženy v orientačním běhu 12:17:00
7207365 Seidlová Barbora EKP7955 C VŠTJ Ekonom Praha 12:19:00
2051485 Janderová Markéta SOB7750 C SOBSA 12:21:00
2035141 Šrámková Iva RIC7251 C OB Říčany 12:23:00
2099485 Dobiášová Hana ROU7451 C SKOB Roudnice nad Labem 12:25:00
438604 Ludvíková Katarina KNC7801 Sokol Kostelec n. Č. l. 12:27:00
7955 Němcová Barbora SOB7550 C SOBSA 12:29:00
7201201 Stauchová Iva 3LC7450 Lipence 12:31:00
7868 Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 12:33:00
681852 Balusková Ida OKP7350 C SK OK 24 Praha 12:35:00
2045228 Pračková Zita RIC7850 C OB Říčany 12:37:00
1400418 Mácová Martina 81C0050 Cirkus Čakovice 12:39:00
51928 Blahutová Hanka MFP7953 C VŠSK MFF UK Praha 12:41:00
7207787 Vildmonová Pavla PGP7454 C SK Praga 12:43:00
51850 Siegerová Lucie TAP7552 C KOB TRETRA Praha 12:45:00
0 Papicová Silvie BZP7651 C Báječné ženy v orientačním běhu 12:47:00
2092421 Hladíková Zuzana DKP7852 C Oddíl OB Kotlářka 12:49:00
725724 Konečná Marcela EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha 12:51:00
7205568 Procházková Jana DKP8052 C Oddíl OB Kotlářka 12:53:00
220254 Junková Petra STH7451 C SK Studenec 12:55:00
426333 Rydlová Jana VIC7752 C OB Vizovice 12:57:00
D45
2.46 km, 75 m, 18 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
897353 Kohoutová Zdeňka DKL7251 C KOB Kladno 11:30:00
52099 Valentová Helena OKP6550 C SK OK 24 Praha 11:32:00
434807 Baziková Lucie TJP6451 C TJ Sokol Troja 11:34:00
51583 Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 11:36:00
49647 Benešová Jaroslava DKL7050 C KOB Kladno 11:38:00
231939 Illnerová Daniela DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka 11:40:00
232161 Tihonová Jindra TAP6253 C KOB TRETRA Praha 11:42:00
428220 Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 11:44:00
2079501 Forstová Lenka MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha 11:46:00
8668 Cincibusová Ivana FSP6651 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:48:00
8579 Straková Jana SLA7251 C SKOB Slaný 11:50:00
2103280 Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 11:52:00
52265 Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:54:00
416003 Hermannová Marta TAP5951 C KOB TRETRA Praha 11:56:00
224894 Hrdličková Ludmila SLA6950 C SKOB Slaný 11:58:00
2092416 Krotilová Magdaléna BZP7150 C Báječné ženy v orientačním běhu 12:00:00
336731 Kašparová Irena SLA6852 C SKOB Slaný 12:02:00
1954721 Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 12:04:00
2080907 Hrubá Veronika 6YC6750 Neregistrovaní 12:06:00
442851 Šimůnková Martina TAP6851 C KOB TRETRA Praha 12:08:00
53017 Janečková Veronika SOB7151 C SOBSA 12:10:00
253105 Votavová Renata KNC6452 C Sokol Kostelec n. Č. l. 12:12:00
436409 Hájková Soňa NNN6969 Neregistrovaní (NNN) 12:14:00
7202877 Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 12:16:00
53182 Kohlová Alena KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:18:00
2081352 Melišíková Radka TAP7152 C KOB TRETRA Praha 12:20:00
232646 Malačková Jana DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka 12:22:00
232174 Bochenková Jana DOR6150 C OK Dobříš 12:24:00
49892 Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 12:26:00
224915 Blahová Markéta EKP6951 C VŠTJ Ekonom Praha 12:28:00
52095 Doležalová Vlasta PGP5550 C SK Praga 12:30:00
7207855 Čiháková Lenka KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 12:32:00
9101705 Hudečková Helena KTA6951 C SK Kotnov Tábor 12:34:00
51984 Mudrová Martina HCE6451 C TJ Hostivice 12:36:00
2083418 Bártová Pavla ZVO7152 C OB SK Zvole 12:38:00
446418 Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 12:40:00
331208 Buková Jana ROU7150 C SKOB Roudnice nad Labem 12:42:00
438643 Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 12:44:00
9201322 Havlíčková Jindra KNC6150 C Sokol Kostelec n. Č. l. 12:46:00
2021834 Beranová Iva VSP7150 C USK Praha 12:48:00
2059753 Buková Zdeňka ROU7051 C SKOB Roudnice nad Labem 12:50:00
52256 Dobešová Monika KNC7151 C Sokol Kostelec n. Č. l. 12:52:00
53005 Tichovská Jitka PGP6153 C SK Praga 12:54:00
301365 Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 12:56:00
232357 Ždimerová Monika LME6950 C SK Los Mělník 12:58:00
51660 Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 13:00:00
2060437 Surkova Nadežda DKL7153 C KOB Kladno 13:02:00
2113485 Hadačová Pavla SOB7152 C SOBSA 13:04:00
301616 Bejčková Jana DKL7150 C KOB Kladno 13:06:00
2060251 Foglarová Naďa DKP6553 C Oddíl OB Kotlářka 13:08:00
2092376 Úlehlová Monika TAP6950 C KOB TRETRA Praha 13:10:00
D55
2.09 km, 45 m, 15 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
53540 Ryšavá Lubomíra TJP4750 C TJ Sokol Troja 10:44:00
53641 Hejtmánková Alena TAP5452 C KOB TRETRA Praha 10:46:00
2023962 Šilerová Zdena KNC5750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 10:48:00
51289 Wolkerová Dagmar TJP5250 C TJ Sokol Troja 10:50:00
7870 Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 10:52:00
232190 Soukupová Michaela VSP5850 C USK Praha 10:54:00
301647 Kujanová Martina BZP5850 C Báječné ženy v orientačním běhu 10:56:00
232184 Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 10:58:00
D65
1.79 km, 35 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
219220 Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 10:12:00
51697 Zemánková Eva MKP5150 C SK GORDIC Praha Kačerov 10:14:00
51799 Stehnová Hana DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka 10:16:00
2067222 Kubátová Milada PGP4750 C SK Praga 10:18:00
416338 Hudečková Alena KTA4351 C SK Kotnov Tábor 10:20:00
51698 Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 10:22:00
D75
1.79 km, 35 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51148 Bláhová Blanka SJP3651 C KČT Slavoj Praha 10:06:00
H10
1.91 km, 45 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2800310 Kosák Eliáš PGP0704 C SK Praga 10:10:00
2084986 Havlák Štěpán ROU0801 C SKOB Roudnice nad Labem 10:12:00
2115685 Linhart Jakub ZVO0802 C OB SK Zvole 10:14:00
2106731 Chmelař David PGP0801 C SK Praga 10:16:00
4191 Hylmar Vojtěch KAM0802 C OK Kamenice 10:18:00
887932 Šubrt Jáchym DKP0800 C Oddíl OB Kotlářka 10:20:00
2044899 Kučera Teodor DOR0800 C OK Dobříš 10:22:00
2083383 Beran František SLA0700 C SKOB Slaný 10:24:00
2800931 Skripnik Matouš FSP0800 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:26:00
2067935 Šimerka Ondřej PGP0800 C SK Praga 10:28:00
2084939 Rejšek Václav KAM0700 C OK Kamenice 10:30:00
2085615 Němeček Štěpán RIC0705 C OB Říčany 10:32:00
2106883 Hlaváček Jan ZVO0701 C OB SK Zvole 10:34:00
438614 Volek Robin KNC0701 C Sokol Kostelec n. Č. l. 10:36:00
52316 Skála Šimon LBE0700 C TJ Lokomotiva Beroun 10:38:00
2081385 Fibír Jakub FSP0900 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:40:00
7300279 Jandera Kryštof PGP0700 C SK Praga 10:42:00
2086469 Černý Vojtěch DKP0712 C Oddíl OB Kotlářka 10:44:00
2075699 Rod Matyáš VSP0803 C USK Praha 10:46:00
2067952 Geisler Richard DKL0700 C KOB Kladno 10:48:00
2060250 Pohl Lukáš TAP0703 C KOB TRETRA Praha 10:50:00
2103707 Svítil Patrik PGP0706 C SK Praga 10:52:00
2073698 Krumlovský Vojtěch RIC0703 C OB Říčany 10:54:00
2085632 Šubrt Ondřej TAP0801 C KOB TRETRA Praha 10:56:00
7207882 Miller Tomáš JES0700 OK Rakovník 10:58:00
2104702 Koma Lukáš DOR0903 C OK Dobříš 11:00:00
2102709 Svoboda František ROZ0700 C OK Roztoky 11:02:00
2086459 Vostrý Jonáš DKP0714 C Oddíl OB Kotlářka 11:04:00
2113420 Priehoda Erik PGP0803 C SK Praga 11:06:00
2092380 Vrba Matyáš FSP0706 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:08:00
2102547 Šimek Matouš KAM0800 C OK Kamenice 11:10:00
52761 Plecitý Matouš NNN0816 Neregistrovaní (NNN) 11:12:00
2116495 Svoboda Fabián FSP0708 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:14:00
2083397 Vozábal David PGP0904 C SK Praga 11:16:00
2086453 Maroušek Dominik DKP0716 Oddíl OB Kotlářka 11:18:00
2104694 Magazu Lukas DOR0805 C OK Dobříš 11:20:00
2103722 Daněk Jan DKP0713 C Oddíl OB Kotlářka 11:22:00
2067940 Jedlička Aleš VSP0800 C USK Praha 11:24:00
52974 Gärtner Václav LBE0701 C TJ Lokomotiva Beroun 11:26:00
2083382 Němec Jaromír SOB0800 C SOBSA 11:28:00
51438 Heller Jakub ROU0702 C SKOB Roudnice nad Labem 11:30:00
2060263 Pelant Jan RIC0700 C OB Říčany 11:32:00
1420233 Motyčka Filip TAP0704 C KOB TRETRA Praha 11:34:00
2099522 Václavík Martin SLA0601 C SKOB Slaný 11:36:00
2050495 Matys Ondřej DOR0803 C OK Dobříš 11:38:00
2083381 Izdný Lukáš DKP0811 C Oddíl OB Kotlářka 11:40:00
2113486 Pilát Jaromír DKL0900 C KOB Kladno 11:42:00
2088179 Procházka Vít DKP0711 C Oddíl OB Kotlářka 11:44:00
H10L
3.32 km, 30 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2083399 Rejšek Čeněk KAM1002 C OK Kamenice 10:00:00
2120069 Svoboda Filip 5FX0700 MMOB Praha 10:00:00
0 Pokorný Vojtěch RBK0831 SK Radioklub Blansko 10:00:00
2080953 Jiras František DOR0900 C OK Dobříš 10:00:00
2116191 Hlaváček Karel ZVO0901 C OB SK Zvole 10:00:00
2102804 Machar Dan DKP1002 C Oddíl OB Kotlářka 10:00:00
2090857 Kříž Matěj KRL0901 C Kometa Kralovice 10:00:00
51610 Seidl Marek EKP1108 C VŠTJ Ekonom Praha 10:00:00
2075606 Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 10:00:00
1413334 Pilař František CEP0900 C Čepíci 10:00:00
2104693 Kubeček Tomáš DOR0808 OK Dobříš 10:00:00
2083400 Měrka Nikola LOU0701 SK Moravan Louňovice 10:00:00
246850 Brettl Tobiáš PGP0900 C SK Praga 10:00:00
8277 Janata Matěj DKP1111 C Oddíl OB Kotlářka 10:00:00
1418769 Pavlů Matěj MFP0701 C VŠSK MFF UK Praha 10:00:00
232490 Müller Karel HCE1000 C TJ Hostivice 10:00:00
1302784 Junek Matouš STH0801 C SK Studenec 10:00:00
2113498 Darmovzal Šimon PGP1001 C SK Praga 10:00:00
410727 Forst Albert MFP0901 C VŠSK MFF UK Praha 10:00:00
2086463 Dvořák Patrik DKP0905 Oddíl OB Kotlářka 10:00:00
2116478 Sláma Kryštof KAM1000 C OK Kamenice 10:00:00
51554 Bašus Ondřej SCP1000 C OK Sparta Praha 10:00:00
2104710 Doležal Jakub DOR0807 C OK Dobříš 10:00:00
2086458 Studnička Jakub DKP0718 Oddíl OB Kotlářka 10:00:00
2058510 Foršt Bruno DOR0905 OK Dobříš 10:00:00
53535 Švejda Jáchym ZVO0902 C OB SK Zvole 10:00:00
2104703 Hladký Vojtěch DOR0906 OK Dobříš 10:00:00
7756777 Junek Šimon STH1001 C SK Studenec 10:00:00
2086461 Franěk Adam DKP0906 C Oddíl OB Kotlářka 10:00:00
2113483 Cichra Patrik TAP0903 C KOB TRETRA Praha 10:00:00
1421906 Kolenec Jan HCE0800 C TJ Hostivice 10:00:00
4196 Dostál Jorik NNN1415 Neregistrovaní (NNN) 10:00:00
2083398 Nitsch Ondřej TAP1001 KOB TRETRA Praha 10:00:00
0 Motejzlík Prokop RBK0830 SK Radioklub Blansko 10:00:00
H12
2.26 km, 60 m, 15 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2099497 Milota Jakub KAM0503 C OK Kamenice 10:07:00
2102674 Havlák René ROU0602 C SKOB Roudnice nad Labem 10:09:00
2083424 Šiler Martin KAM0501 C OK Kamenice 10:11:00
2075658 Zápotocký Jiří SLA0800 C SKOB Slaný 10:13:00
2083401 Bárta Viktor ZVO0601 C OB SK Zvole 10:15:00
7995 Brettl Filip PGP0600 C SK Praga 10:17:00
2035710 Nemšovský Filip VSP0500 B USK Praha 10:19:00
8808 Urbanec Václav JES0600 C OK Rakovník 10:21:00
2099508 Střelba Antonín PGP0605 B SK Praga 10:23:00
515401 Michálek Michal KPY0500 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:25:00
1398989 Hradil Martin HCE0600 C TJ Hostivice 10:27:00
237000 Šafařík Josef JES0604 OK Rakovník 10:29:00
2113396 Tofel Šimon TAP0605 C KOB TRETRA Praha 10:31:00
2042521 Jiras Jan DOR0505 B OK Dobříš 10:33:00
53731 Vaňha Jan KPY0503 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:35:00
8809 Berki Lucián JES0601 C OK Rakovník 10:37:00
2113413 Forsterevicz Ondřej DOR0509 OK Dobříš 10:39:00
2115077 Pilát Bořivoj DKL0500 B KOB Kladno 10:41:00
2092396 Skripnik Nikola FSP0600 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:43:00
7207616 Černý Matouš TAP0501 B KOB TRETRA Praha 10:45:00
886289 Šubrt Vojtěch DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka 10:47:00
2103723 Bulíř Jáchym TAP0602 B KOB TRETRA Praha 10:49:00
2104706 Dragoun Matěj DOR0603 C OK Dobříš 10:51:00
2087643 Ledinský Matěj DKP0602 C Oddíl OB Kotlářka 10:53:00
2084972 Bartaloš Matyáš PGP0503 B SK Praga 10:55:00
2042522 Jiras Antonín DOR0701 C OK Dobříš 10:57:00
51793 Machar Matěj DKP0604 C Oddíl OB Kotlářka 10:59:00
1421915 Černý Jonáš MLA0501 B MLOK Mariánské Lázně 11:01:00
2086527 Dlouhý Aleš PGP0502 B SK Praga 11:03:00
2092429 Sedláček Patrik ROZ0800 C OK Roztoky 11:05:00
0 Vaníček Viktor JES0602 C OK Rakovník 11:07:00
2084943 Mišoň Daniel KAM0500 C OK Kamenice 11:09:00
2080952 Havlíček Martin DOR0601 C OK Dobříš 11:11:00
2049645 Kohoutek Tomáš RIC0603 C OB Říčany 11:13:00
301003 Izdný Vít DKP0601 C Oddíl OB Kotlářka 11:15:00
2073699 Krumlovský Tomáš RIC0507 C OB Říčany 11:17:00
2067307 Hronza Štěpán DOR0501 C OK Dobříš 11:19:00
2092382 Klepetko Adam FSP0601 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:21:00
232246 Meier David VSP0606 B USK Praha 11:23:00
2085006 Čech Adam ROZ0601 C OK Roztoky 11:25:00
H14
2.71 km, 55 m, 18 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2103235 Šťastný Tomáš TAP0401 C KOB TRETRA Praha 10:00:00
2104708 Forsterevicz Matouš DOR0302 OK Dobříš 10:02:00
224867 Kozadajev Adam KNC0303 C Sokol Kostelec n. Č. l. 10:04:00
2021842 Trnka Martin jun VSP0300 C USK Praha 10:06:00
2060246 Vejražka David KPY0401 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:08:00
2069053 Holeček Štěpán RIC0401 B OB Říčany 10:10:00
2081357 Melišík Jan TAP0502 B KOB TRETRA Praha 10:12:00
7209480 Blaha Jiří EKP0401 B VŠTJ Ekonom Praha 10:14:00
2085605 Heller Jiří ROU0501 B SKOB Roudnice nad Labem 10:16:00
301533 Jelínek Tomáš ZVO0502 C OB SK Zvole 10:18:00
2050486 Ouška Filip DOR0304 C OK Dobříš 10:20:00
2103741 Mareš Albert DKP0308 B Oddíl OB Kotlářka 10:22:00
7204994 Petrilák Matouš DOR0409 B OK Dobříš 10:24:00
2096235 Mucha Ondřej RIC0400 C OB Říčany 10:26:00
2075622 Jedlička Jakub KAM0404 B OK Kamenice 10:28:00
2070405 Surkov Jury DKL0402 C KOB Kladno 10:30:00
7207629 Černý Antonín TAP0402 B KOB TRETRA Praha 10:32:00
7915 Bohatý Jan UVP0400 C Slovan Praha 10:34:00
428223 Korynta Martin DKL0410 KOB Kladno 10:36:00
2092402 Sork Dominik TAP0504 B KOB TRETRA Praha 10:38:00
2075608 Blaha Michal EKP0402 B VŠTJ Ekonom Praha 10:40:00
2067309 Hronza Jakub DOR0300 C OK Dobříš 10:42:00
7941 Jíra Filip ROZ0500 B OK Roztoky 10:44:00
2042541 Snížek Martin DOR0405 B OK Dobříš 10:46:00
301007 Němec Marek SOB0400 C SOBSA 10:48:00
2044894 Herynek Jan DOR0411 OK Dobříš 10:50:00
2115679 Kačer Jakub ZVO0400 C OB SK Zvole 10:52:00
2042548 Snížek Ondřej DOR0406 B OK Dobříš 10:54:00
2031371 Šrámek Jaromír RIC0303 B OB Říčany 10:56:00
443090 Janas Adam PGP0404 B SK Praga 10:58:00
2051546 Pinkava František DKL0401 KOB Kladno 11:00:00
2099511 Kabát Martin PGP0408 B SK Praga 11:02:00
301008 Podzemský Lukáš KAM0407 C OK Kamenice 11:04:00
H16
3.51 km, 85 m, 21 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2080903 Kohout Václav DKL0101 C KOB Kladno 10:23:00
2023808 Marhold Ondřej ZVO0101 C OB SK Zvole 10:25:00
2050496 Hejsek Filip KAM0204 B OK Kamenice 10:27:00
2080913 Melišík Martin TAP0200 A KOB TRETRA Praha 10:29:00
2106739 Novák Přemysl DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka 10:31:00
7944 Jirásek Kryštof ROZ0101 C OK Roztoky 10:33:00
2096270 Pethö Alex RIC0100 C OB Říčany 10:35:00
888625 Šubrt Matěj DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka 10:37:00
2044898 Kučera Jáchym DOR0301 A OK Dobříš 10:39:00
443069 Chaloupka Viktor KAM0301 B OK Kamenice 10:41:00
682364 Sobotka Vojtěch PGP0203 C SK Praga 10:43:00
682695 Škácha Vít KAM0309 A OK Kamenice 10:45:00
1421299 Klement David DKP0110 C Oddíl OB Kotlářka 10:47:00
887903 Brachtl Adam ZVO0102 C OB SK Zvole 10:49:00
9982 Sedláček Jaroslav DKP0309 B Oddíl OB Kotlářka 10:51:00
2115729 Hrubý František 6YC0200 Neregistrovaní 10:53:00
682699 Melichna Matěj DKL0102 B KOB Kladno 10:55:00
897393 Kolář Matyáš PGP0304 B SK Praga 10:57:00
2070409 Surkov Aleksandr DKL0104 C KOB Kladno 10:59:00
888632 Siebert Ondřej DKP0211 C Oddíl OB Kotlářka 11:01:00
2075683 Kolský Pavel PGP0204 B SK Praga 11:03:00
2069043 Felkel Jonáš ROZ0100 C OK Roztoky 11:05:00
4188 Janeček Ondřej SOB0201 C SOBSA 11:07:00
7207779 Šťastný Petr TAP0106 C KOB TRETRA Praha 11:09:00
2095931 Tesařík Jáchym DKP0106 C Oddíl OB Kotlářka 11:11:00
7943 Svoboda Jáchym ROZ0200 C OK Roztoky 11:13:00
H18
4.36 km, 110 m, 23 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
301009 Fenton Adam TAP0013 C KOB TRETRA Praha 12:04:00
2102784 Ridzoň Daniel DKP9907 B Oddíl OB Kotlářka 12:06:00
1420751 Rohlík Matěj TAP0010 C KOB TRETRA Praha 12:08:00
2058503 Koubek Václav DOR9900 B OK Dobříš 12:10:00
H21K
3.31 km, 75 m, 21 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
301010 Zapletal Jan 2PX7800 PGP-PHI 10:08:00
410750 Hudeček Petr KTA9201 C SK Kotnov Tábor 10:10:00
49648 Beneš Jan DKL9800 C KOB Kladno 10:12:00
682700 Hopanyuk Anatoliy DKP7900 C Oddíl OB Kotlářka 10:14:00
301012 Odstrčil Petr 2PX8800 PGP-PHI 10:16:00
336710 Ždimera Jan PGP9903 B SK Praga 10:18:00
2800296 Jurga Václav 46X8900 Krutě Kruté Krůty 10:20:00
H21L
5.20 km, 150 m, 25 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9767 Komín David PGP7405 C SK Praga 10:09:00
303945 Besta Lukáš KNC8101 C Sokol Kostelec n. Č. l. 10:11:00
7205005 Šunka Jan LOU7600 SK Moravan Louňovice 10:13:00
2051487 Šimík Daniel ROZ6900 C OK Roztoky 10:15:00
331157 Uhlíř Marek PGP9405 C SK Praga 10:17:00
7779702 Vlášek Jakub TAP9702 A KOB TRETRA Praha 10:19:00
682682 Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 10:21:00
1700077 Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 10:23:00
7209346 Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga 10:25:00
888608 Janata Martin DKP8306 R Oddíl OB Kotlářka 10:27:00
8632139 Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 10:29:00
515433 Hodek Michal TAP8808 C KOB TRETRA Praha 10:31:00
1413333 Čermák Radek PGP6405 C SK Praga 10:33:00
2075669 Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 10:35:00
51587 Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 10:37:00
51568 Košárek Pavel PGP7107 C SK Praga 10:39:00
2042532 Borák Michal EKP8304 C VŠTJ Ekonom Praha 10:41:00
51870 Vojtík Petr DKP7203 C Oddíl OB Kotlářka 10:43:00
52979 Šimon Jakub LBE8801 C TJ Lokomotiva Beroun 10:45:00
301391 Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:47:00
232187 Beneš Filip TAP8701 C KOB TRETRA Praha 10:49:00
2080999 Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 10:51:00
8636798 Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 10:53:00
888643 Seidl Miroslav EKP7402 C VŠTJ Ekonom Praha 10:55:00
9998737 Hošek Radim DOB8737 C KOB Dobruška 10:57:00
7201200 Janas Petr PGP7106 C SK Praga 10:59:00
51706 Koč Zdeněk MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov 11:01:00
2060249 Janas Petr PGP0200 A SK Praga 11:03:00
51147 Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 11:05:00
51682 Tichovský Martin PGP6100 C SK Praga 11:07:00
1008174 Teplá Karolína SHK9251 R OK Slavia Hradec Králové 11:09:00
2067264 Pidrman Milan EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha 11:11:00
682686 Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 11:13:00
2070411 Surkov Ivan DKL7400 C KOB Kladno 11:15:00
515110 Procházka Jan PGP8407 E SK Praga 11:17:00
897349 Blahuta Marek MFP7301 C VŠSK MFF UK Praha 11:19:00
2067946 Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga 11:21:00
887613 Král Aleš MFP7808 C VŠSK MFF UK Praha 11:23:00
7111117 Fišer Jiří SLP8503 C OOB Slavia Praha 11:25:00
7203451 Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 11:27:00
1394123 Nakvosas Gytis 17L9500 OK Azuolas 11:29:00
2080931 Krška Vojtěch KTA8901 C SK Kotnov Tábor 11:31:00
443101 Siegl Roman MFP6700 C VŠSK MFF UK Praha 11:33:00
53583 Pražák Jiří ZBP7800 C OOB SK Zbraslav 11:35:00
51701 Reichl Michal MKP6402 C SK GORDIC Praha Kačerov 11:37:00
899156 Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 11:39:00
2059735 Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:41:00
2104701 Tachezy Jan DOR0102 B OK Dobříš 11:43:00
2092409 Vondra Jiří FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:45:00
2084951 Bartaloš Tomáš PGP8010 C SK Praga 11:47:00
995800 Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 11:49:00
1418767 Samek Jakub VSP8800 C USK Praha 11:51:00
515469 Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 11:53:00
1625050 Glonek Jakub AOP9602 E Orientační Běh Opava 11:55:00
9491 Ptáček Jiří SRK9002 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:57:00
207827 Kurfürst Pavel FSP7400 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:59:00
2108874 Kurz Matouš PGP8606 C SK Praga 12:01:00
7778511 Makovský Jakub TAP8511 C KOB TRETRA Praha 12:03:00
515161 Sysel Ctibor PGP8700 C SK Praga 12:05:00
301370 Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:07:00
232739 Křemen Štěpán KAM9804 C OK Kamenice 12:09:00
232143 Cikhardt Jakub TAP8706 C KOB TRETRA Praha 12:11:00
9101108 Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 12:13:00
7051263 Buzek Martin PGP8401 C SK Praga 12:15:00
446345 Malačka Milan DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka 12:17:00
681882 Navrátil Šimon PGP9702 E SK Praga 12:19:00
2075666 Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 12:21:00
7204999 Skripnik Ondřej FSP7502 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:23:00
336744 Maška Marek MKP8800 C SK GORDIC Praha Kačerov 12:25:00
515038 Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 12:27:00
515448 Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 12:29:00
515067 Fibír Tomáš FSP7901 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:31:00
448935 Pračka Tomáš RIC7302 C OB Říčany 12:33:00
51679 Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 12:35:00
51596 Lebeda Dušan SPC7312 C SPORTICUS team 12:37:00
51712 Šimša Jaromír MFP7100 C VŠSK MFF UK Praha 12:39:00
2069051 Černohorský Mikuláš RIC9800 B OB Říčany 12:41:00
1700084 Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 12:43:00
9700729 Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 12:45:00
682340 Šmelík Martin ASU9644 R Magnus Orienteering 12:47:00
681612 Pospíšil Vítek PGP6803 C SK Praga 12:49:00
887637 Černý Martin TAP8902 C KOB TRETRA Praha 12:51:00
2090836 Šimša Martin PGP0309 A SK Praga 12:53:00
8914 Nitsch Karel FSP7611 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:55:00
7200592 Bašus Petr SCP7400 C OK Sparta Praha 12:57:00
7207862 Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:59:00
8800 Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný 13:01:00
7202874 Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 13:03:00
H35
3.51 km, 85 m, 21 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8098 Pavlů Jiří MFP7704 C VŠSK MFF UK Praha 11:31:00
2069060 Pelant Michal RIC7400 C OB Říčany 11:33:00
1416366 Jedlička Michal DKL8000 C KOB Kladno 11:35:00
51436 Šlapánek René ROU7904 C SKOB Roudnice nad Labem 11:37:00
2073693 Polívka Petr RIC7401 C OB Říčany 11:39:00
887622 Vláčil Daniel JPV7307 C Oddíl OS SK Prostějov 11:41:00
2111706 Chmelař Bohumil 9GX7200 Chmelíci 11:43:00
2087701 Hladík Zdeněk DKP7401 C Oddíl OB Kotlářka 11:45:00
2092426 Michalský Richard RIC7703 C OB Říčany 11:47:00
515065 Šemelík Petr DKL6901 C KOB Kladno 11:49:00
7207869 Svatý Jakub PGP7610 C SK Praga 11:51:00
2073691 Tolar Jan RIC7301 C OB Říčany 11:53:00
1700081 Doležal Martin PGP8100 C SK Praga 11:55:00
2060227 Šindelka Antonín RBK7215 C SK Radioklub Blansko 11:57:00
301014 Krejčí Ladislav ROU7301 C SKOB Roudnice nad Labem 11:59:00
7205040 Svoboda Jiří ROZ7500 C OK Roztoky 12:01:00
41365 Collis Mark DKP7703 C Oddíl OB Kotlářka 12:03:00
2045316 Bambousek Martin DOR7302 C OK Dobříš 12:05:00
420417 Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:07:00
2058502 Chmelík Petr DOR8100 OK Dobříš 12:09:00
1406141 Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 12:11:00
899152 Nemšovský Petr PGP7602 C SK Praga 12:13:00
7300190 Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 12:15:00
7202860 Bergl Tomáš TJP7801 C TJ Sokol Troja 12:17:00
2044897 Kučera Pavel DOR7101 C OK Dobříš 12:19:00
301013 Němec Jan SOB7500 C SOBSA 12:21:00
2801021 Kříž Dušan KRL7800 C Kometa Kralovice 12:23:00
682627 Michálek Josef 4WX7800 DREAM TEAM JENEČ 12:25:00
2088220 Rod Jan VSP7423 C USK Praha 12:27:00
1955315 Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 12:29:00
7204524 Stauch Michal 3LC7300 Lipence 12:31:00
2050492 Houska Jindřich DOR7601 C OK Dobříš 12:33:00
515133 Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 12:35:00
2044896 Arnošt Kamil DOR7301 C OK Dobříš 12:37:00
331503 Heller Jiří ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem 12:39:00
232116 Poborský Petr EKP7500 C VŠTJ Ekonom Praha 12:41:00
2104704 Matys Jan DOR8001 C OK Dobříš 12:43:00
53016 Janeček Ondřej SOB7001 C SOBSA 12:45:00
7209464 Střelba Ondřej KTA7501 C SK Kotnov Tábor 12:47:00
682331 Přibík Martin PGP7406 C SK Praga 12:49:00
7207367 Řehák Miroslav KAD7101 C Originální Vivalín Team Kadaň 12:51:00
2060262 Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 12:53:00
2087675 Ledinský Martin DKP7901 C Oddíl OB Kotlářka 12:55:00
2801249 Vejražka Jiří KPY7400 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:57:00
2103282 Pilát Miroslav DKL7900 C KOB Kladno 12:59:00
2085613 Černý Michal ROU7505 C SKOB Roudnice nad Labem 13:01:00
2092351 Švec Karel ZVO7601 C OB SK Zvole 13:03:00
236022 Foršt Jakub DOR7501 C OK Dobříš 13:05:00
2800223 Pilař Marek CEP7700 C Čepíci 13:07:00
9090 Junek Petr STH7801 C SK Studenec 13:09:00
H45
3.31 km, 75 m, 21 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
886298 Kabát Jan EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha 11:02:00
2116190 Kohout Zdeněk DKL7200 C KOB Kladno 11:04:00
301466 Černý Libor MLA6901 C MLOK Mariánské Lázně 11:06:00
301374 Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:08:00
887907 Brachtl Daniel ZVO6902 C OB SK Zvole 11:10:00
1418752 Forst Libor MFP6301 C VŠSK MFF UK Praha 11:12:00
7200325 Hora Vladimír VSP5100 C USK Praha 11:14:00
8669 Cincibus Pavel FSP6605 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:16:00
51894 Sedláček Jaroslav ROZ6801 C OK Roztoky 11:18:00
7206545 Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 11:20:00
2070840 Velichkov Petar DKP6704 C Oddíl OB Kotlářka 11:22:00
2061860 Izák Pavel LME7102 C SK Los Mělník 11:24:00
515007 Hájek Tomáš ZVO6401 C OB SK Zvole 11:26:00
2460 Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 11:28:00
515016 Suk Jiří MFP6401 C VŠSK MFF UK Praha 11:30:00
682651 Hejtmánek Vladimír TAP5802 C KOB TRETRA Praha 11:32:00
2067268 Maleček Vít PGP6801 C SK Praga 11:34:00
7208235 Bílý Milan JES7001 C OK Rakovník 11:36:00
4195 Šlechta Evžen NNN6565 Neregistrovaní (NNN) 11:38:00
434809 Bazika Miroslav TJP6401 C TJ Sokol Troja 11:40:00
515105 Kettner Pavel HCE5900 C TJ Hostivice 11:42:00
2031359 Valla Zdeněk ZVO6501 C OB SK Zvole 11:44:00
2099501 Buk Jiří ROU6901 C SKOB Roudnice nad Labem 11:46:00
52107 Sysel Zdeněk PGP5200 C SK Praga 11:48:00
2090852 Mařík Karel FSP7200 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:50:00
51760 Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 11:52:00
1403434 Šimek Tomáš FSP6304 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:54:00
7209455 Fiala Zdeněk TAP5501 C KOB TRETRA Praha 11:56:00
8222225 Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 11:58:00
2120631 Jiras Jiří DOR6900 OK Dobříš 12:00:00
416184 Mayer Tomáš KSH6900 C OB Kašperské Hory 12:02:00
443079 Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 12:04:00
2800319 Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 12:06:00
515200 Hric Jan MFP6300 C VŠSK MFF UK Praha 12:08:00
232133 Hermann Petr TAP6301 C KOB TRETRA Praha 12:10:00
52894 Votava Petr KNC6602 C Sokol Kostelec n. Č. l. 12:12:00
1418753 Málek Martin 8FX6500 TJ Kobylisy 12:14:00
682118 Krausz Milan FSP6700 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:16:00
331179 Uhlíř Patrik LBE7000 C TJ Lokomotiva Beroun 12:18:00
7201757 Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 12:20:00
2035144 Šrámek Petr RIC6905 C OB Říčany 12:22:00
515440 Tihon Jaroslav TAP6102 C KOB TRETRA Praha 12:24:00
232041 Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 12:26:00
416137 Svoboda Ondřej ROZ7100 C OK Roztoky 12:28:00
232173 Šomvársky Ján NNN5500 Neregistrovaní (NNN) 12:30:00
2103742 Černý Daniel TAP7200 KOB TRETRA Praha 12:32:00
2118484 Straka Lukáš SLA7002 C SKOB Slaný 12:34:00
2031360 Kraml Martin ZVO7102 C OB SK Zvole 12:36:00
49646 Beneš Jan DKL6600 C KOB Kladno 12:38:00
51643 Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 12:40:00
7209351 Doubek Petr SLA7000 C SKOB Slaný 12:42:00
H55
2.47 km, 90 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vávra Petr 7VX5400 StillAliveCZ 10:54:00
51691 Tomaščin Jaroslav MKP5800 C SK GORDIC Praha Kačerov 10:56:00
515124 Strejc Jaroslav ZVO6101 C OB SK Zvole 10:58:00
51571 Vrabec Martin SCP6100 C OK Sparta Praha 11:00:00
886277 Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 11:02:00
7210121 Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 11:04:00
981822 Malačka Milan DKP6000 C Oddíl OB Kotlářka 11:06:00
2104700 Nentvich Lubomír DOR5800 C OK Dobříš 11:08:00
7210122 Wald František FSP5300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:10:00
49500 John Vladimír OLP5502 C PSK Olymp Praha 11:12:00
49871 Svobodný Petr DKP5800 C Oddíl OB Kotlářka 11:14:00
336747 Koč Lumír MKP5401 C SK GORDIC Praha Kačerov 11:16:00
2099493 Kotulán Jiří 81C5400 Cirkus Čakovice 11:18:00
49154 Štětina Jiří HCE6100 C TJ Hostivice 11:20:00
436401 Šámal Václav OKP5600 C SK OK 24 Praha 11:22:00
232045 Soukup Václav VSP5600 C USK Praha 11:24:00
301371 Kudrnáč Martin HCE5901 C TJ Hostivice 11:26:00
7207854 Zákostelecký František SOB5501 C SOBSA 11:28:00
7885 Hájek Jan MAS5401 C KČT Aš 11:30:00
515097 Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:32:00
331058 Buk Miloslav ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem 11:34:00
6645 Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 11:36:00
H65
2.27 km, 55 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2073709 Kolský Alexander PGP5000 C SK Praga 10:14:00
53267 Čadil Jan FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:16:00
2084946 Valášek Josef SCP4501 C OK Sparta Praha 10:18:00
301015 Paldus Petr KAM5200 OK Kamenice 10:20:00
49645 Fujan Sláva DKL4800 C KOB Kladno 10:22:00
52111 Hojný Oldřich SCP5201 C OK Sparta Praha 10:24:00
51332 Ryšavý Vít TJP4700 C TJ Sokol Troja 10:26:00
51863 Zelený Vladimír PGP4800 C SK Praga 10:28:00
7906 Klimánek Miloslav UVP4700 C Slovan Praha 10:30:00
51343 Brumek Stanislav DKL5201 C KOB Kladno 10:32:00
2103786 Duda František KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:34:00
52299 Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 10:36:00
301171 Paul Josef DCE4401 C KOB Dobřichovice 10:38:00
995838 Matějů Ivan UVP4600 C Slovan Praha 10:40:00
51667 Čenovský Jiří MKP4900 C SK GORDIC Praha Kačerov 10:42:00
2042539 Borák Stanislav EKP5212 C VŠTJ Ekonom Praha 10:44:00
51621 Novotný Jiří SLP4601 C OOB Slavia Praha 10:46:00
51655 Toušek Miloslav MKP5000 C SK GORDIC Praha Kačerov 10:48:00
H75
1.79 km, 35 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2092395 Veselý Radko TJP4200 C TJ Sokol Troja 10:28:00
52260 Kalivoda Vladimír KNC3800 C Sokol Kostelec n. Č. l. 10:30:00
428292 Šubrt Václav TJP4201 C TJ Sokol Troja 10:32:00
8797 Bláha Svatopluk SJP3501 C KČT Slavoj Praha 10:34:00
682666 Attl Vladimír PGP3800 C SK Praga 10:36:00
51763 Ďurčat Jozef DKP3800 C Oddíl OB Kotlářka 10:38:00
HDR
3.32 km, 30 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
515154 Vítová Marianne SPC1150 C SPORTICUS team 10:00:00
2086464 Procházková Aneta DKP1153 C Oddíl OB Kotlářka 10:00:00
232957 Nitsch Lukáš FSP1200 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:00:00
0 Khelová Bára SCP1350 C OK Sparta Praha 10:00:00
887925 Sanna Vivian DKP0751 C Oddíl OB Kotlářka 10:00:00
51854 Nahi Adam FSP0705 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:00:00
2086466 Doláková Hana DKP1053 C Oddíl OB Kotlářka 10:00:00
2103268 Pangrácová Eva MFP1051 C VŠSK MFF UK Praha 10:00:00
7961 Čižinská Kristýna NNN1094 Neregistrovaní (NNN) 10:00:00
4210 Švehlová Jaroslava NNN1194 Neregistrovaní (NNN) 10:00:00
301025 Kamenický Pavel TAP0909 KOB TRETRA Praha 10:00:00
301031 Havlák Tobiáš ROU1301 C SKOB Roudnice nad Labem 10:00:00
301032 Dlouhá Julie PGP1051 C SK Praga 10:00:00
331238 Uhlířová Eliška LBE1150 C TJ Lokomotiva Beroun 10:00:00
2103702 Rejšková Blanka KAM7751 C OK Kamenice 10:00:00
2086468 Zákoucký Václav DKP1004 Oddíl OB Kotlářka 10:00:00
515125 Vítová Markéta SPC8450 C SPORTICUS team 10:00:00
7904 Bergl Jonáš TJP1100 TJ Sokol Troja 10:00:00
336741 Lukavský Vít DKL1101 C KOB Kladno 10:00:00
2116193 Mikulová Stella ZVO1250 C OB SK Zvole 10:00:00
51647 Pecánek Matěj TEP1300 C Tempo Praha 10:00:00
2113358 Darmovzal Marek 59Z1300 Uhříněves 10:00:00
202233 Collis Emma DKP1251 C Oddíl OB Kotlářka 10:00:00
52264 Havlová Veronika KNC0901 Sokol Kostelec n. Č. l. 10:00:00
2092388 Geffertová Marta FSP2222 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:00:00
2103246 Pohlová Sandra TAP1151 C KOB TRETRA Praha 10:00:00
2113504 Pinkr Jan HCE1300 C TJ Hostivice 10:00:00
2086455 Karych Alexander DKP0812 Oddíl OB Kotlářka 10:00:00
2087720 Zápotocký Tomáš SLA1200 C SKOB Slaný 10:00:00
2118482 Pokorná Elen KAM1151 C OK Kamenice 10:00:00
2086470 Cajthamlová Anna DKP1050 C Oddíl OB Kotlářka 10:00:00
51561 Bašusová Olga SCP1250 C OK Sparta Praha 10:00:00
2103787 Uhlířová Marie LBE0950 C TJ Lokomotiva Beroun 10:00:00
2124784 Ryppelová Anna TAP0845 KOB TRETRA Praha 10:00:00
2099506 Dobiáš Jaromír ROU1101 C SKOB Roudnice nad Labem 10:00:00
538632 Mikulová Laura ZVO1401 OB SK Zvole 10:00:00
51558 Vrabcová Olívie SCP1450 C OK Sparta Praha 10:00:00
2113488 Berglová Amálie TJP1450 TJ Sokol Troja 10:00:00
1407430 Kurfürstová Marie FSP1050 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:00:00
301359 Petráň Lukáš SCP1200 C OK Sparta Praha 10:00:00
2111602 Magazu Sophia DOR1152 OK Dobříš 10:00:00
301016 Šunková Sára LOU1051 SK Moravan Louňovice 10:00:00
301017 Šunka Hubert LOU1200 SK Moravan Louňovice 10:00:00
301018 Šunková Karolína LOU7550 SK Moravan Louňovice 10:00:00
0 Beran Matouš TZL1301 C SKOB Zlín 10:00:00
301024 Michálek Bonifác 3BX1400 ČaČua 10:00:00
0 Schrage Anna Walravina LPM1250 C OK Lokomotiva Plzeň 10:00:00
301020 Izdná Helena DKP1351 C Oddíl OB Kotlářka 10:00:00
301027 Rejšková Klára KAM1251 C OK Kamenice 10:00:00
301033 Václavíková Anna SLA1151 C SKOB Slaný 10:00:00
2099514 Dobiášová Eliška ROU1150 C SKOB Roudnice nad Labem 10:00:00
515003 Vít Damien SPC1300 C SPORTICUS team 10:00:00
2092360 Cajthamlová Barbora DKP1250 C Oddíl OB Kotlářka 10:00:00
52139 Král Eduard MFP1201 VŠSK MFF UK Praha 10:00:00
2103710 Bárta Jáchym DKP0909 Oddíl OB Kotlářka 10:00:00
53606 Michálková Veronika 3BX1250 ČaČua 10:00:00
4201 Čižinská Nikola NNN0894 Neregistrovaní (NNN) 10:00:00
2086456 Karychová Renée DKP1353 Oddíl OB Kotlářka 10:00:00
7210118 Němcová Roza NNN0002 Neregistrovaní (NNN) 10:00:00
7202572 Junek Kryštof STH1201 C SK Studenec 10:00:00
2113513 Mácová Barbora DOB1050 C KOB Dobruška 10:00:00
2115740 Holata Vojtěch TAP1300 KOB TRETRA Praha 10:00:00
2088714 Šuráňová Hedvika NNN0777 Neregistrovaní (NNN) 10:00:00
2088709 Mišek Michal KAM1300 C OK Kamenice 10:00:00
2096233 Hladík Filip DKP1102 C Oddíl OB Kotlářka 10:00:00
53459 Pilař Jiří CEP1300 C Čepíci 10:00:00
1417247 Pinkr Josef HCE1200 C TJ Hostivice 10:00:00
2086454 Salinger Jakub DKP0715 Oddíl OB Kotlářka 10:00:00
P
2.12 km, 55 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2085008 Čech Zdeněk ROZ7300 C OK Roztoky 10:00:00
2080840 Pěkná Eva ROU7550 C SKOB Roudnice nad Labem 10:00:00
2102803 Ledinská Leona DKP8161 C Oddíl OB Kotlářka 10:00:00
232359 Zemanová Alena KTA6351 C SK Kotnov Tábor 10:00:00
2090856 Füllsack David DOR8000 OK Dobříš 10:00:00
52932 Odehnal Jakub KAM OK Kamenice 10:00:00
2120649 Michálková Michaela 3BX8350 ČaČua 10:00:00
52098 Samohýl Richard PGP2800 C SK Praga 10:00:00
301035 Mertlová Helena 8AX7000 Neregistrovaní - Helena Mertlová 10:00:00
1421899 Kolencová Marta HCE7450 C TJ Hostivice 10:00:00
2058509 Nentvichová Romana DOR6651 C OK Dobříš 10:00:00
232351 Kršková Lenka KTA8851 C SK Kotnov Tábor 10:00:00
2113445 Černá Marcela 6YC7151 Neregistrovaní 10:00:00
2044892 Kučerová Bára DOR7851 OK Dobříš 10:00:00
682658 Šimerka Jakub PGP0407 C SK Praga 10:00:00
411611 Berounská Helena VSP7257 C USK Praha 10:00:00
443085 Jedličková Josefína VSP0651 C USK Praha 10:00:00
2103777 Berounský Petr VSP7203 C USK Praha 10:00:00
1421894 Pinkr Josef HCE8200 C TJ Hostivice 10:00:00
52259 Dobešová Marie KNC0401 Sokol Kostelec n. Č. l. 10:00:00
2096252 Stoklasová Kamila RIC7852 C OB Říčany 10:00:00
426378 Husáková Petra SLA7452 C SKOB Slaný 10:00:00
2113496 Pilátová Amálie DKL0450 C KOB Kladno 10:00:00
52976 Skálová Petra LBE6850 C TJ Lokomotiva Beroun 10:00:00
2067966 Holata Radek TAP8100 C KOB TRETRA Praha 10:00:00
2073728 Koubková Daniela DOR7451 OK Dobříš 10:00:00
446334 Cedrych Karel TJP5500 C TJ Sokol Troja 10:00:00
2082940 Mirčeva Lenka DOR7350 C OK Dobříš 10:00:00
301036 Priehodová Kateřina 99Z7800 Lísteček 10:00:00
301037 Mertl Michal 8AX9500 Neregistrovaní - Helena Mertlová 10:00:00
301039 Daňková Daniela DKP7353 Oddíl OB Kotlářka 10:00:00
301040 Hofmanová Alžběta TAP0050 C KOB TRETRA Praha 10:00:00
T3
3.01 km, 110 m, 19 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2115078 Magazu Radka DOR7853 OK Dobříš 10:00:00
9943 Vláčilová Kateřina JPV7757 C Oddíl OS SK Prostějov 10:00:00
2085631 Šubrt Evžen TAP8000 C KOB TRETRA Praha 10:00:00
2070890 Bártíková Irena VSP7461 C USK Praha 10:00:00
8946 Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 10:00:00
52272 Jedlička Jan VSP6101 C USK Praha 10:00:00
0 Dubská Radka 28Z8150 Neregistrovaná 10:00:00
4200 Pašavová Martina NNN9619 Neregistrovaní (NNN) 10:00:00
301044 Vávrová Rút 7VX8650 StillAliveCZ 10:00:00
9101184 Kosíková Helena VSP6550 C USK Praha 10:00:00
4187 Došla Jan NNN0001 Neregistrovaní (NNN) 10:00:00
2113394 Baštová Jana DOR7452 OK Dobříš 10:00:00
416140 Khelová Petra SCP7850 C OK Sparta Praha 10:00:00
2111618 Cichrová Iveta TAP7752 C KOB TRETRA Praha 10:00:00
2099517 Michálek Jan 3BX8000 ČaČua 10:00:00
2080934 Vrabcová Romana SCP8250 C OK Sparta Praha 10:00:00
682670 Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:00:00
515078 Havlová Eva KNC7800 Sokol Kostelec n. Č. l. 10:00:00
49153 Hradilová Katarína HCE7350 C TJ Hostivice 10:00:00
2112756 Bašta Jaroslav DOR7401 OK Dobříš 10:00:00
8665 Cincibusová Jana FSP8465 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:00:00
2095933 De Heij Margita RIC7350 C OB Říčany 10:00:00
2118474 Málková Věra 8FX6550 TJ Kobylisy 10:00:00
2082932 Havlíčková Kateřina DOR7650 OK Dobříš 10:00:00
2073680 Pokorný Stanislav RIC7602 OB Říčany 10:00:00
410387 Pelikánová Lucie MFP6950 C VŠSK MFF UK Praha 10:00:00
2080986 Němečková Michaela RIC7452 C OB Říčany 10:00:00
2099486 Štěpová Dana 28C7400 Neregistrovaní Štěpovi 10:00:00
2080984 Němeček Matouš RIC0510 C OB Říčany 10:00:00
301041 Bláha David 6KC9500 Neregistrovaný 10:00:00
301043 Paulů Robert 8RC7300 BZP 10:00:00
T5
4.84 km, 105 m, 25 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
49808 Přibyl Ivan PFP5900 C VŠSK PedF UK Praha 10:00:00
1415713 Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 10:00:00
2050487 Koma Vít DOR7702 OK Dobříš 10:00:00
2099503 Mikulová Zuzana ZVO7951 C OB SK Zvole 10:00:00
443077 Kopáček Jiří DOR6100 OK Dobříš 10:00:00
53008 Doležal Jan 5EZ8400 Neregistrovaní - Doležal 10:00:00
2090842 Janík Pavel SOB6802 C SOBSA 10:00:00
442867 Jirous Jiří TAP7201 C KOB TRETRA Praha 10:00:00
7204503 Vít David SPC7200 C SPORTICUS team 10:00:00
9527 Pohl Zdeněk TAP7606 C KOB TRETRA Praha 10:00:00
2096228 Kohoutek Jan RIC7303 C OB Říčany 10:00:00
2067308 Hronza Jan DOR7800 C OK Dobříš 10:00:00
2106876 Štěp Adam 28C7401 Neregistrovaní Štěpovi 10:00:00
2092439 Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš 10:00:00
301399 Hrdina Antonín NNN Neregistrovaní (NNN) 10:00:00
301045 Fojtů Petr 6YC8701 Neregistrovaní 10:00:00
301046 Vilhumová Lucie KAM7151 OK Kamenice 10:00:00
2021823 Trnková Dana VSP7351 C USK Praha 10:00:00
2049633 Kindl Jiří RIC7901 C OB Říčany 10:00:00
51986 Náhlíková Erika HCE9750 C TJ Hostivice 10:00:00
53640 Hejtmánková Kateřina TAP8462 C KOB TRETRA Praha 10:00:00
436940 Kopáčková Alena DOR6450 C OK Dobříš 10:00:00
411773 Přibylová Eva PFP6950 C VŠSK PedF UK Praha 10:00:00
2090841 Janíková Martina SOB6750 C SOBSA 10:00:00
2118471 Bolf Vojtěch TAP8300 KOB TRETRA Praha 10:00:00
301048 Paldusová Daniela 9JC7900 neregistrovaní - Všenory 10:00:00