Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
21.10.2017
Místo konání:
Babice, Vavřetice
Pořadatel:
KAM - OK Kamenice
Mapa:
Valnovka, 1:10 000, e = 5m, stav: podzim 2016
Ředitel závodu:
Valášek Petr - R2
Hlavní rozhodčí:
Prášek Přemysl - R3
Stavitel tratí:
Navrátil Boris - R3
Kluby:
KAD     NNN     AOP     ASU     BZP     CEP     DCE     DKL     DKP     DOB     DOR     EKP     FSP     HCE     JES     JPV     KAM     KBP     KNC     KPY     KRL     KSH     KTA     LBE     LME     LOU     LPM     LTP     MAS     MFP     MKP     MLA     OKP     OLP     PFP     PGP     RBK     RIC     ROU     ROZ     SCP     SHK     SJC     SJP     SKV     SLA     SLP     SOB     SPC     SRK     STH     TAP     TEP     TJP     TZL     UVP     VIC     VSP     ZBP     ZVO     Ostatní kluby
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:51:00 Řehák Miroslav KAD7101 7207367 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Poláková Viktorie NNN1416 4197 D10L
10:00:00 Čižinská Kristýna NNN1094 7961 HDR
10:00:00 Švehlová Jaroslava NNN1194 4210 HDR
10:00:00 Pašavová Martina NNN9619 4200 T3
10:00:00 Došla Jan NNN0001 4187 T3
10:00:00 Hrdina Antonín NNN 301399 T5
10:00:00 Dostál Jorik NNN1415 4196 H10L
10:00:00 Čižinská Nikola NNN0894 4201 HDR
10:00:00 Němcová Roza NNN0002 7210118 HDR
10:00:00 Šuráňová Hedvika NNN0777 2088714 HDR
11:12:00 Plecitý Matouš NNN0816 52761 H10
11:38:00 Šlechta Evžen NNN6565 4195 H45
12:14:00 Hájková Soňa NNN6969 436409 D45
12:30:00 Šomvársky Ján NNN5500 232173 H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:26:00 Klechová Karolína AOP0452 436929 B D14
11:47:00 Sedlářová Pavla AOP7052 2096150 C D21L
11:55:00 Glonek Jakub AOP9602 1625050 E H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:47:00 Šmelík Martin ASU9644 682340 R H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Oliveriusová Anna BZP0850 2113471 C D10L
10:31:00 Králová Vanda BZP8750 7260013 C D21L
10:56:00 Kujanová Martina BZP5850 301647 C D55
11:13:00 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 2102806 C D35
11:33:00 Krupová Tereza BZP8751 2088730 C D21L
11:49:00 Dlouhá Marta BZP7851 2099494 C D21K
12:00:00 Krotilová Magdaléna BZP7150 2092416 C D45
12:01:00 Petýrková Pavlína BZP7351 2113516 C D35
12:17:00 Svítilová Pavla BZP7750 1417125 C D35
12:47:00 Papicová Silvie BZP7651 0 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Pilař František CEP0900 1413334 C H10L
10:00:00 Pilař Jiří CEP1300 53459 C HDR
11:05:00 Pilařová Kateřina CEP8050 2800224 C D35
13:07:00 Pilař Marek CEP7700 2800223 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:38:00 Paul Josef DCE4401 301171 C H65
10:52:00 Štrossová Jiřina DCE5650 7870 C D55
11:04:00 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C H55
11:35:00 Kučerová Berenika DCE8050 2102812 C D35
12:04:00 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C D45
12:26:00 Pavlů Jaroslav DCE6100 232041 C H45
12:29:00 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C H35
12:33:00 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Lukavský Vít DKL1101 336741 C HDR
10:00:00 Pilátová Amálie DKL0450 2113496 C P
10:09:00 Kohoutová Zdeňka DKL0651 2080902 C D12
10:12:00 Beneš Jan DKL9800 49648 C H21K
10:22:00 Fujan Sláva DKL4800 49645 C H65
10:23:00 Kohout Václav DKL0101 2080903 C H16
10:29:00 Pilátová Rozálie DKL0750 2103252 C D10
10:30:00 Surkov Jury DKL0402 2070405 C H14
10:32:00 Benešová Hana DKL0050 49640 C D18
10:32:00 Brumek Stanislav DKL5201 51343 C H65
10:36:00 Korynta Martin DKL0410 428223 H14
10:41:00 Pilát Bořivoj DKL0500 2115077 B H12
10:48:00 Geisler Richard DKL0700 2067952 C H10
10:55:00 Melichna Matěj DKL0102 682699 B H16
10:59:00 Surkov Aleksandr DKL0104 2070409 C H16
11:00:00 Pinkava František DKL0401 2051546 H14
11:04:00 Kohout Zdeněk DKL7200 2116190 C H45
11:15:00 Surkov Ivan DKL7400 2070411 C H21L
11:30:00 Kohoutová Zdeňka DKL7251 897353 C D45
11:35:00 Jedlička Michal DKL8000 1416366 C H35
11:38:00 Benešová Jaroslava DKL7050 49647 C D45
11:42:00 Pilát Jaromír DKL0900 2113486 C H10
11:49:00 Šemelík Petr DKL6901 515065 C H35
11:59:00 Gottvaldová Denisa DKL8550 2106734 C D21K
12:00:00 Geislerová Aneta DKL0151 2042535 B D16
12:06:00 Horychová Zuzana DKL0150 515197 C D16
12:13:00 Geislerová Dita DKL7550 888635 C D35
12:38:00 Beneš Jan DKL6600 49646 C H45
12:59:00 Pilát Miroslav DKL7900 2103282 C H35
13:02:00 Surkova Nadežda DKL7153 2060437 C D45
13:06:00 Bejčková Jana DKL7150 301616 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Procházková Aneta DKP1153 2086464 C HDR
10:00:00 Sanna Vivian DKP0751 887925 C HDR
10:00:00 Doláková Hana DKP1053 2086466 C HDR
10:00:00 Zemanová Eliška DKP0862 2086452 D10L
10:00:00 Zákoucký Václav DKP1004 2086468 HDR
10:00:00 Kváčová Anna DKP1051 2086457 C D10L
10:00:00 Collis Emma DKP1251 202233 C HDR
10:00:00 Zákoucká Barbora DKP0859 2103761 C D10L
10:00:00 Karych Alexander DKP0812 2086455 HDR
10:00:00 Cajthamlová Anna DKP1050 2086470 C HDR
10:00:00 Izdná Helena DKP1351 301020 C HDR
10:00:00 Cajthamlová Barbora DKP1250 2092360 C HDR
10:00:00 Bárta Jáchym DKP0909 2103710 HDR
10:00:00 Ledinská Leona DKP8161 2102803 C P
10:00:00 Daňková Daniela DKP7353 301039 P
10:00:00 Machar Dan DKP1002 2102804 C H10L
10:00:00 Janata Matěj DKP1111 8277 C H10L
10:00:00 Dvořák Patrik DKP0905 2086463 H10L
10:00:00 Studnička Jakub DKP0718 2086458 H10L
10:00:00 Franěk Adam DKP0906 2086461 C H10L
10:00:00 Karychová Renée DKP1353 2086456 HDR
10:00:00 Hladík Filip DKP1102 2096233 C HDR
10:00:00 Salinger Jakub DKP0715 2086454 HDR
10:10:00 Smutná Anna Marie DKP0359 2103705 C D14
10:14:00 Hopanyuk Anatoliy DKP7900 682700 C H21K
10:16:00 Stehnová Hana DKP5150 51799 C D65
10:20:00 Šubrt Jáchym DKP0800 887932 C H10
10:22:00 Mareš Albert DKP0308 2103741 B H14
10:23:00 Klaška Pavel DKP9301 1700077 C H21L
10:23:00 Siebertová Magdalena DKP0650 886251 C D12
10:27:00 Janata Martin DKP8306 888608 R H21L
10:29:00 Pospíšilová Marie DKP8756 7875600 R D21L
10:30:00 Klikarová Ivana DKP9953 2094474 B D18
10:31:00 Novák Přemysl DKP0107 2106739 B H16
10:32:00 Nekvasilová Tereza DKP0459 4641 C D14
10:35:00 Duhová Anna DKP0653 2086467 C D12
10:36:00 Illnerová Kateřina DKP9950 9888 C D18
10:37:00 Šubrt Matěj DKP0205 888625 B H16
10:38:00 Ďurčat Jozef DKP3800 51763 C H75
10:41:00 Bochenková Martina DKP8758 434840 C D21L
10:43:00 Vojtík Petr DKP7203 51870 C H21L
10:44:00 Černý Vojtěch DKP0712 2086469 C H10
10:46:00 Ripplová Emma DKP0460 2112752 C D14
10:47:00 Šubrt Vojtěch DKP0502 886289 B H12
10:47:00 Klement David DKP0110 1421299 C H16
10:47:00 Vondráčková Alžběta DKP0864 2086451 D10
10:51:00 Tomeš Jaroslav DKP8109 2080999 C H21L
10:51:00 Sedláček Jaroslav DKP0309 9982 B H16
10:53:00 Ledinský Matěj DKP0602 2087643 C H12
10:59:00 Machar Matěj DKP0604 51793 C H12
11:01:00 Plochová Dominika DKP8651 7207077 R D21L
11:01:00 Siebert Ondřej DKP0211 888632 C H16
11:04:00 Vostrý Jonáš DKP0714 2086459 C H10
11:05:00 Setínková Jana DKP9052 8947 C D21L
11:05:00 Burianová Žofie DKP1052 2086460 C D10
11:06:00 Malačka Milan DKP6000 981822 C H55
11:09:00 Setínková Zuzana DKP5753 8945 C D21L
11:09:00 Janatová Violka DKP0950 9785 C D10
11:11:00 Tesařík Jáchym DKP0106 2095931 C H16
11:14:00 Svobodný Petr DKP5800 49871 C H55
11:15:00 Mullis Carolina DKP0951 2075698 C D10
11:15:00 Burešová Lenka DKP8351 2099482 C D21L
11:15:00 Izdný Vít DKP0601 301003 C H12
11:18:00 Maroušek Dominik DKP0716 2086453 H10
11:22:00 Daněk Jan DKP0713 2103722 C H10
11:22:00 Velichkov Petar DKP6704 2070840 C H45
11:23:00 Hladíková Julie DKP0857 2092422 C D10
11:31:00 Mullis Kateřina DKP7753 2075697 C D21L
11:33:00 Izdná Petra DKP8051 2103714 C D35
11:37:00 Janatová Lucie DKP8154 9999888 C D21L
11:39:00 Illner Vojtěch DKP9600 899156 C H21L
11:40:00 Illnerová Daniela DKP6651 231939 C D45
11:40:00 Izdný Lukáš DKP0811 2083381 C H10
11:44:00 Procházka Vít DKP0711 2088179 C H10
11:45:00 Hladík Zdeněk DKP7401 2087701 C H35
11:52:00 Stehno Pavel DKP4900 51760 C H45
12:03:00 Collis Mark DKP7703 41365 C H35
12:04:00 Kalousek Jiří DKP6901 443079 C H45
12:06:00 Ridzoň Daniel DKP9907 2102784 B H18
12:16:00 Kalousková Marie DKP0151 443091 B D16
12:17:00 Malačka Milan DKP0210 446345 A H21L
12:20:00 Šubrt Antonín DKP7100 7201757 C H45
12:22:00 Malačková Jana DKP6150 232646 C D45
12:26:00 Dudová Hana DKP5752 49892 C D45
12:29:00 Illner Jakub DKP6601 515448 C H21L
12:49:00 Hladíková Zuzana DKP7852 2092421 C D35
12:53:00 Procházková Jana DKP8052 7205568 C D35
12:55:00 Ledinský Martin DKP7901 2087675 C H35
12:56:00 Svobodná Eva DKP5851 301365 C D45
13:03:00 Pospíšil Ondřej DKP8717 7202874 C H21L
13:08:00 Foglarová Naďa DKP6553 2060251 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Mácová Barbora DOB1050 2113513 C HDR
10:57:00 Hošek Radim DOB8737 9998737 C H21L
10:59:00 Mácová Štěpánka DOB0661 2088190 C D12
10:59:00 Mácová Natálie DOB0770 2088194 C D10
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Neuerová Eliška DOR1051 2050493 C D10L
10:00:00 Hrdličková Markéta DOR0954 2104696 C D10L
10:00:00 Baštová Justýna DOR0952 2058512 C D10L
10:00:00 Doležalová Anna DOR0853 2104699 C D10L
10:00:00 Magazu Sophia DOR1152 2111602 HDR
10:00:00 Füllsack David DOR8000 2090856 P
10:00:00 Nentvichová Romana DOR6651 2058509 C P
10:00:00 Kučerová Bára DOR7851 2044892 P
10:00:00 Koubková Daniela DOR7451 2073728 P
10:00:00 Mirčeva Lenka DOR7350 2082940 C P
10:00:00 Magazu Radka DOR7853 2115078 T3
10:00:00 Baštová Jana DOR7452 2113394 T3
10:00:00 Bašta Jaroslav DOR7401 2112756 T3
10:00:00 Havlíčková Kateřina DOR7650 2082932 T3
10:00:00 Koma Vít DOR7702 2050487 T5
10:00:00 Kopáček Jiří DOR6100 443077 T5
10:00:00 Jiras František DOR0900 2080953 C H10L
10:00:00 Hronza Jan DOR7800 2067308 C T5
10:00:00 Kubeček Tomáš DOR0808 2104693 H10L
10:00:00 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 T5
10:00:00 Kopáčková Alena DOR6450 436940 C T5
10:00:00 Doležal Jakub DOR0807 2104710 C H10L
10:00:00 Foršt Bruno DOR0905 2058510 H10L
10:00:00 Hladký Vojtěch DOR0906 2104703 H10L
10:02:00 Forsterevicz Matouš DOR0302 2104708 H14
10:04:00 Nentvichová Julie DOR0351 2045307 A D14
10:12:00 Vlašaná Michaela DOR0452 2044884 C D14
10:13:00 Bambousková Julie DOR0650 2044895 C D12
10:17:00 Petriláková Amálie DOR0953 7205024 C D10
10:20:00 Ouška Filip DOR0304 2050486 C H14
10:22:00 Kučera Teodor DOR0800 2044899 C H10
10:24:00 Petrilák Matouš DOR0409 7204994 B H14
10:33:00 Jiras Jan DOR0505 2042521 B H12
10:37:00 Koubková Tereza DOR0651 2073727 C D12
10:39:00 Forsterevicz Ondřej DOR0509 2113413 H12
10:39:00 Kučera Jáchym DOR0301 2044898 A H16
10:41:00 Neuerová Anna DOR0656 2080954 C D12
10:42:00 Hronza Jakub DOR0300 2067309 C H14
10:45:00 Šáchová Magdalena DOR0659 2111608 D12
10:46:00 Nentvichová Klára DOR9950 2045314 B D18
10:46:00 Snížek Martin DOR0405 2042541 B H14
10:50:00 Herynek Jan DOR0411 2044894 H14
10:51:00 Housková Barbora DOR0655 2080957 C D12
10:51:00 Dragoun Matěj DOR0603 2104706 C H12
10:54:00 Snížek Ondřej DOR0406 2042548 B H14
10:57:00 Jiras Antonín DOR0701 2042522 C H12
10:58:00 Jirasová Anežka DOR0350 2045303 B D14
11:00:00 Koma Lukáš DOR0903 2104702 C H10
11:01:00 Housková Adéla DOR0851 2050490 C D10
11:02:00 Baštová Julie DOR0353 2050483 C D14
11:08:00 Nentvich Lubomír DOR5800 2104700 C H55
11:11:00 Havlíček Martin DOR0601 2080952 C H12
11:14:00 Arnoštová Veronika DOR0455 434596 B D14
11:15:00 Magazu Annabelle DOR0657 2104705 C D12
11:19:00 Hronza Štěpán DOR0501 2067307 C H12
11:20:00 Magazu Lukas DOR0805 2104694 C H10
11:21:00 Mirčeva Tereza DOR0750 2044891 C D12
11:27:00 Hrdličková Klára DOR0553 2104707 C D12
11:31:00 Vlašaná Karolína DOR0751 2044887 C D12
11:38:00 Matys Ondřej DOR0803 2050495 C H10
11:39:00 Jirasová Jana DOR7450 2080951 C D35
11:43:00 Tachezy Jan DOR0102 2104701 B H21L
11:45:00 Forstereviczová Jana DOR7653 2082934 C D35
11:49:00 Housková Monika DOR7551 2044893 C D35
11:52:00 Petriláková Anežka DOR0251 7205018 B D16
11:57:00 Petriláková Petra DOR7656 2092419 C D35
12:00:00 Jiras Jiří DOR6900 2120631 H45
12:05:00 Bambousek Martin DOR7302 2045316 C H35
12:09:00 Chmelík Petr DOR8100 2058502 H35
12:10:00 Koubek Václav DOR9900 2058503 B H18
12:10:00 Kastnerová Jessica DOR0250 2042536 B D16
12:19:00 Kučera Pavel DOR7101 2044897 C H35
12:24:00 Bochenková Jana DOR6150 232174 C D45
12:33:00 Houska Jindřich DOR7601 2050492 C H35
12:37:00 Arnošt Kamil DOR7301 2044896 C H35
12:43:00 Matys Jan DOR8001 2104704 C H35
13:05:00 Foršt Jakub DOR7501 236022 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Seidl Marek EKP1108 51610 C H10L
10:14:00 Blaha Jiří EKP0401 7209480 B H14
10:34:00 Janečková Josefína EKP0351 2067977 B D14
10:37:00 Janeček Jura EKP6701 51587 C H21L
10:40:00 Blaha Michal EKP0402 2075608 B H14
10:41:00 Borák Michal EKP8304 2042532 C H21L
10:44:00 Borák Stanislav EKP5212 2042539 C H65
10:49:00 Izáková Eva EKP0651 336137 C D12
10:49:00 Izáková Ivana EKP7453 361968 C D35
10:53:00 Trčková Helena EKP8756 2087687 C D21L
10:55:00 Seidl Miroslav EKP7402 888643 C H21L
10:57:00 Janečková Dagmar EKP6550 51594 C D21L
11:02:00 Kabát Jan EKP6912 886298 C H45
11:05:00 Fanta Miroslav EKP5800 51147 C H21L
11:11:00 Pidrman Milan EKP8310 2067264 C H21L
11:36:00 Fantová Libuše EKP5650 51583 C D45
11:48:00 Blahová Pavla EKP0153 8653088 A D16
11:56:00 Fantová Kateřina EKP0256 49632 C D16
12:19:00 Seidlová Barbora EKP7955 7207365 C D35
12:28:00 Blahová Markéta EKP6951 224915 C D45
12:41:00 Poborský Petr EKP7500 232116 C H35
12:45:00 Blaha Ondřej EKP7002 9700729 C H21L
12:51:00 Konečná Marcela EKP7257 725724 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Nitsch Lukáš FSP1200 232957 C HDR
10:00:00 Nahi Adam FSP0705 51854 C HDR
10:00:00 Geffertová Marta FSP2222 2092388 HDR
10:00:00 Šenková Barbora FSP0952 8878 C D10L
10:00:00 Kurfürstová Marie FSP1050 1407430 C HDR
10:00:00 Cincibusová Jana FSP8465 8665 T3
10:05:00 Geffertová Agáta FSP0753 2092410 C D10
10:16:00 Čadil Jan FSP4300 53267 C H65
10:17:00 Maříková Alžběta FSP0650 2092374 C D12
10:26:00 Skripnik Matouš FSP0800 2800931 C H10
10:29:00 Svobodová Adriana FSP0653 2116476 C D12
10:38:00 Cincibusová Lenka FSP0450 8666 B D14
10:40:00 Fibír Jakub FSP0900 2081385 C H10
10:43:00 Skripnik Nikola FSP0600 2092396 C H12
10:55:00 Fibírová Lucie FSP0777 2081361 C D10
11:07:00 Skripniková Kateřina FSP8051 887950 C D35
11:08:00 Vrba Matyáš FSP0706 2092380 C H10
11:10:00 Wald František FSP5300 7210122 C H55
11:14:00 Svoboda Fabián FSP0708 2116495 C H10
11:15:00 Fibírová Zuzana FSP7555 515173 C D35
11:16:00 Cincibus Pavel FSP6605 8669 C H45
11:19:00 Leinweberová Julie FSP0755 2116469 C D10
11:21:00 Klepetko Adam FSP0601 2092382 C H12
11:23:00 Maříková Markéta FSP7351 2090855 C D35
11:32:00 Borovička Milan FSP6104 515097 C H55
11:41:00 Kápičková Michaela FSP9550 1602627 C D21K
11:45:00 Vondra Jiří FSP7600 2092409 C H21L
11:45:00 Karasová Jana FSP6153 301140 C D21L
11:48:00 Cincibusová Ivana FSP6651 8668 C D45
11:50:00 Mařík Karel FSP7200 2090852 C H45
11:53:00 Rydlová Eva FSP8989 889669 C D21L
11:54:00 Šimek Tomáš FSP6304 1403434 C H45
11:55:00 Kurfürstová Magdalena FSP7852 207837 C D35
11:59:00 Kurfürst Pavel FSP7400 207827 C H21L
12:16:00 Krausz Milan FSP6700 682118 C H45
12:23:00 Skripnik Ondřej FSP7502 7204999 C H21L
12:31:00 Fibír Tomáš FSP7901 515067 C H21L
12:55:00 Nitsch Karel FSP7611 8914 C H21L
12:59:00 Hrouda Martin FSP7612 7207862 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Pinkr Jan HCE1300 2113504 C HDR
10:00:00 Kolencová Marta HCE7450 1421899 C P
10:00:00 Pinkr Josef HCE8200 1421894 C P
10:00:00 Hradilová Katarína HCE7350 49153 C T3
10:00:00 Müller Karel HCE1000 232490 C H10L
10:00:00 Náhlíková Erika HCE9750 51986 C T5
10:00:00 Kolenec Jan HCE0800 1421906 C H10L
10:00:00 Pinkr Josef HCE1200 1417247 C HDR
10:21:00 Müllerová Hana HCE0650 7208098 C D12
10:27:00 Hradil Martin HCE0600 1398989 C H12
10:49:00 Vavřinová Johana HCE0751 2118496 C D10
11:20:00 Štětina Jiří HCE6100 49154 C H55
11:26:00 Kudrnáč Martin HCE5901 301371 C H55
11:29:00 Kudrnáčová Lucie HCE8850 2800345 C D21L
11:42:00 Kettner Pavel HCE5900 515105 C H45
12:16:00 Kettnerová Lenka HCE6450 7202877 C D45
12:36:00 Mudrová Martina HCE6451 51984 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:21:00 Urbanec Václav JES0600 8808 C H12
10:29:00 Šafařík Josef JES0604 237000 H12
10:37:00 Berki Lucián JES0601 8809 C H12
10:58:00 Miller Tomáš JES0700 7207882 H10
11:07:00 Vaníček Viktor JES0602 0 C H12
11:36:00 Bílý Milan JES7001 7208235 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Vláčilová Kateřina JPV7757 9943 C T3
11:41:00 Vláčil Daniel JPV7307 887622 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Pokorná Sára KAM0952 2118500 C D10L
10:00:00 Rejšková Blanka KAM7751 2103702 C HDR
10:00:00 Pokorná Elen KAM1151 2118482 C HDR
10:00:00 Rejšková Klára KAM1251 301027 C HDR
10:00:00 Odehnal Jakub KAM 52932 P
10:00:00 Rejšek Čeněk KAM1002 2083399 C H10L
10:00:00 Vilhumová Lucie KAM7151 301046 T5
10:00:00 Sláma Kryštof KAM1000 2116478 C H10L
10:00:00 Mišek Michal KAM1300 2088709 C HDR
10:07:00 Milota Jakub KAM0503 2099497 C H12
10:11:00 Šiler Martin KAM0501 2083424 C H12
10:13:00 Mišeková Lucie KAM1050 682648 C D10
10:18:00 Hylmar Vojtěch KAM0802 4191 C H10
10:18:00 Čapková Lucie KAM0459 2103294 C D14
10:19:00 Nováková Nina KAM0554 2113491 C D12
10:19:00 Hejsková Magdalena KAM0850 2075611 C D10
10:20:00 Paldus Petr KAM5200 301015 H65
10:25:00 Lichtenbergová Zuzana KAM0757 7209345 C D10
10:27:00 Balejová Julie KAM0551 2061855 B D12
10:27:00 Hejsek Filip KAM0204 2050496 B H16
10:28:00 Jedlička Jakub KAM0404 2075622 B H14
10:30:00 Rejšek Václav KAM0700 2084939 C H10
10:30:00 Chramostová Amálie KAM0355 2088703 C D14
10:33:00 Kudrnáčová Marta KAM0754 2084937 C D10
10:41:00 Chaloupka Viktor KAM0301 443069 B H16
10:41:00 Žemlová Magdalena KAM0950 2084931 C D10
10:42:00 Semíková Julie KAM0358 2080943 C D14
10:45:00 Škácha Vít KAM0309 682695 A H16
10:48:00 Víšková Veronika KAM0452 2088701 B D14
10:52:00 Trešlová Veronika KAM0457 2075615 C D14
10:56:00 Štěpánková Julie KAM0458 2075612 C D14
10:57:00 Chramostová Julie KAM0652 2099495 C D12
11:01:00 Žemlová Barbora KAM0751 52122 C D12
11:03:00 Mišeková Kateřina KAM0756 682675 C D10
11:04:00 Mojžíšková Klára KAM0356 2084936 C D14
11:04:00 Podzemský Lukáš KAM0407 301008 C H14
11:08:00 Matějková Julie KAM0461 0 C D14
11:09:00 Mišoň Daniel KAM0500 2084943 C H12
11:10:00 Šimek Matouš KAM0800 2102547 C H10
11:11:00 Balejová Sofie KAM0951 2096218 C D10
11:35:00 Sheshikova Anastasia KAM9853 1600872 A D21L
12:09:00 Křemen Štěpán KAM9804 232739 C H21L
12:18:00 Selucká Alžběta KAM0257 2083407 C D16
12:22:00 Semíková Lucie KAM0250 515426 A D16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:36:00 Valter Petr KBP4500 6645 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Havlová Veronika KNC0901 52264 HDR
10:00:00 Dobešová Marie KNC0401 52259 P
10:00:00 Havlová Eva KNC7800 515078 T3
10:04:00 Kozadajev Adam KNC0303 224867 C H14
10:11:00 Besta Lukáš KNC8101 303945 C H21L
10:30:00 Kalivoda Vladimír KNC3800 52260 C H75
10:36:00 Volek Robin KNC0701 438614 C H10
10:39:00 Ludvíková Natálie KNC0751 420403 C D10
10:48:00 Šilerová Zdena KNC5750 2023962 C D55
10:51:00 Havlová Tereza KNC0750 420401 C D10
11:13:00 Ludvíková Alice KNC0555 420404 C D12
11:43:00 Kopecká Eliška KNC9850 7202873 C D21K
11:54:00 Komersová Jana KNC6550 52265 C D45
12:12:00 Votavová Renata KNC6452 253105 C D45
12:12:00 Votavová Žofie KNC0250 446355 B D16
12:12:00 Votava Petr KNC6602 52894 C H45
12:27:00 Ludvíková Katarina KNC7801 438604 D35
12:32:00 Čiháková Lenka KNC6750 7207855 C D45
12:46:00 Havlíčková Jindra KNC6150 9201322 C D45
12:52:00 Dobešová Monika KNC7151 52256 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Míchalová Marcela KPY6850 682670 C T3
10:08:00 Vejražka David KPY0401 2060246 C H14
10:25:00 Michálek Michal KPY0500 515401 C H12
10:34:00 Duda František KPY4600 2103786 C H65
10:35:00 Vaňha Jan KPY0503 53731 C H12
10:47:00 Kohl Jiří KPY6201 301391 C H21L
10:48:00 Míchalová Šárka KPY0050 2800315 B D18
10:53:00 Vejražková Anna KPY0750 2060247 C D10
11:00:00 Pavlíčková Hana KPY0450 1470170 B D14
11:08:00 Dobeš Václav KPY5701 301374 C H45
11:27:00 Freyová Michaela KPY6050 301394 C D21L
11:41:00 Klomínský Václav KPY8700 2059735 C H21L
12:07:00 Kohl Ondřej KPY8600 301370 C H21L
12:07:00 Pavlíček Lubomír KPY7800 420417 C H35
12:18:00 Kohlová Alena KPY6051 53182 C D45
12:57:00 Vejražka Jiří KPY7400 2801249 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Kříž Matěj KRL0901 2090857 C H10L
11:31:00 Křížová Lenka KRL7951 2800313 C D35
12:23:00 Kříž Dušan KRL7800 2801021 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:09:00 Mayerová Daniela KSH0852 416181 C D12
12:02:00 Mayer Tomáš KSH6900 416184 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Zemanová Alena KTA6351 232359 C P
10:00:00 Kršková Lenka KTA8851 232351 C P
10:10:00 Hudeček Petr KTA9201 410750 C H21K
10:20:00 Hudečková Alena KTA4351 416338 C D65
11:31:00 Krška Vojtěch KTA8901 2080931 C H21L
12:34:00 Hudečková Helena KTA6951 9101705 C D45
12:47:00 Střelba Ondřej KTA7501 7209464 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Uhlířová Eliška LBE1150 331238 C HDR
10:00:00 Uhlířová Marie LBE0950 2103787 C HDR
10:00:00 Skálová Petra LBE6850 52976 C P
10:38:00 Skála Šimon LBE0700 52316 C H10
10:45:00 Šimon Jakub LBE8801 52979 C H21L
11:26:00 Gärtner Václav LBE0701 52974 C H10
12:18:00 Uhlíř Patrik LBE7000 331179 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:24:00 Izák Pavel LME7102 2061860 C H45
12:58:00 Ždimerová Monika LME6950 232357 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Šunková Berta LOU0850 2083363 D10L
10:00:00 Šunková Sára LOU1051 301016 HDR
10:00:00 Šunka Hubert LOU1200 301017 HDR
10:00:00 Šunková Karolína LOU7550 301018 HDR
10:00:00 Měrka Nikola LOU0701 2083400 H10L
10:13:00 Šunka Jan LOU7600 7205005 H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Schrage Anna Walravina LPM1250 0 C HDR
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:31:00 Lošťáková Sára LTP0650 7202578 C D12
11:07:00 Lošťáková Ela LTP0951 682083 C D10
12:09:00 Lošťáková Ivana LTP7758 7202864 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:30:00 Hájek Jan MAS5401 7885 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Pangrácová Eva MFP1051 2103268 C HDR
10:00:00 Blahutová Lucie MFP0950 405999 C D10L
10:00:00 Pavlů Marie MFP1054 246874 C D10L
10:00:00 Král Eduard MFP1201 52139 HDR
10:00:00 Pelikánová Lucie MFP6950 410387 C T3
10:00:00 Pavlů Matěj MFP0701 1418769 C H10L
10:00:00 Forst Albert MFP0901 410727 C H10L
10:16:00 Šimšová Pavla MFP0551 428269 B D14
10:25:00 Pangracová Anna MFP0650 218784 C D12
10:51:00 Sieglová Dagmar MFP7050 443075 C D21L
11:11:00 Blahutová Martina MFP0550 53611 B D12
11:12:00 Forst Libor MFP6301 1418752 C H45
11:19:00 Blahuta Marek MFP7301 897349 C H21L
11:23:00 Král Aleš MFP7808 887613 C H21L
11:30:00 Suk Jiří MFP6401 515016 C H45
11:31:00 Pavlů Jiří MFP7704 8098 C H35
11:33:00 Siegl Roman MFP6700 443101 C H21L
11:46:00 Forstová Lenka MFP6850 2079501 C D45
12:08:00 Hric Jan MFP6300 515200 C H45
12:39:00 Šimša Jaromír MFP7100 51712 C H21L
12:41:00 Blahutová Hanka MFP7953 51928 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:14:00 Zemánková Eva MKP5150 51697 C D65
10:42:00 Čenovský Jiří MKP4900 51667 C H65
10:48:00 Toušek Miloslav MKP5000 51655 C H65
10:56:00 Tomaščin Jaroslav MKP5800 51691 C H55
11:01:00 Koč Zdeněk MKP4700 51706 C H21L
11:16:00 Koč Lumír MKP5401 336747 C H55
11:37:00 Reichl Michal MKP6402 51701 C H21L
12:25:00 Maška Marek MKP8800 336744 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:01:00 Černý Jonáš MLA0501 1421915 B H12
11:06:00 Černý Libor MLA6901 301466 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:22:00 Šámal Václav OKP5600 436401 C H55
11:27:00 Bezpalcová Zuzana OKP7454 232137 C D35
11:32:00 Valentová Helena OKP6550 52099 C D45
12:35:00 Novák Ivo OKP6200 51679 C H21L
12:35:00 Balusková Ida OKP7350 681852 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:12:00 John Vladimír OLP5502 49500 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Přibyl Ivan PFP5900 49808 C T5
10:00:00 Přibylová Eva PFP6950 411773 C T5
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Svatá Lucie PGP0952 2801038 C D10L
10:00:00 Dlouhá Julie PGP1051 301032 C HDR
10:00:00 Štěpová Barbora PGP0951 2099527 C D10L
10:00:00 Samohýl Richard PGP2800 52098 C P
10:00:00 Šimerka Jakub PGP0407 682658 C P
10:00:00 Čermáková Klára PGP0352 2099498 B D14
10:00:00 Brettl Tobiáš PGP0900 246850 C H10L
10:00:00 Darmovzal Šimon PGP1001 2113498 C H10L
10:09:00 Komín David PGP7405 9767 C H21L
10:10:00 Kosák Eliáš PGP0704 2800310 C H10
10:11:00 Přibíková Tereza PGP0852 51748 C D10
10:14:00 Kolský Alexander PGP5000 2073709 C H65
10:15:00 Chmelařová Romana PGP0553 2102851 B D12
10:16:00 Chmelař David PGP0801 2106731 C H10
10:17:00 Uhlíř Marek PGP9405 331157 C H21L
10:17:00 Brettl Filip PGP0600 7995 C H12
10:18:00 Ždimera Jan PGP9903 336710 B H21K
10:18:00 Kubátová Milada PGP4750 2067222 C D65
10:22:00 Haňkovská Jana PGP4050 51698 C D65
10:22:00 Chrzová Eliška PGP0353 7951 C D14
10:23:00 Střelba Antonín PGP0605 2099508 B H12
10:23:00 Ptáčková Hana PGP0750 51639 C D10
10:25:00 Veselý Jakub PGP9503 7209346 C H21L
10:28:00 Šimerka Ondřej PGP0800 2067935 C H10
10:28:00 Zelený Vladimír PGP4800 51863 C H65
10:29:00 Janovský Tomáš PGP6401 8632139 C H21L
10:33:00 Čermák Radek PGP6405 1413333 C H21L
10:35:00 Košárková Iva PGP8155 2082714 C D21L
10:36:00 Attl Vladimír PGP3800 682666 C H75
10:39:00 Košárek Pavel PGP7107 51568 C H21L
10:39:00 Štěpová Kateřina PGP0657 2099524 B D12
10:42:00 Jandera Kryštof PGP0700 7300279 C H10
10:42:00 Sobotková Anna PGP0050 2080975 C D18
10:43:00 Sobotka Vojtěch PGP0203 682364 C H16
10:49:00 Zelená Markéta PGP5850 2080958 C D21L
10:52:00 Svítil Patrik PGP0706 2103707 C H10
10:53:00 Janovský Tomáš PGP0101 8636798 A H21L
10:54:00 Škarková Kateřina PGP9955 7207777 B D18
10:55:00 Bartaloš Matyáš PGP0503 2084972 B H12
10:57:00 Kolář Matyáš PGP0304 897393 B H16
10:58:00 Hrabánková Ilona PGP6250 232184 C D55
10:58:00 Janas Adam PGP0404 443090 B H14
10:59:00 Janas Petr PGP7106 7201200 C H21L
11:02:00 Kabát Martin PGP0408 2099511 B H14
11:03:00 Janas Petr PGP0200 2060249 A H21L
11:03:00 Ježková Dominika PGP9053 7300087 C D21L
11:03:00 Dlouhý Aleš PGP0502 2086527 B H12
11:03:00 Kolský Pavel PGP0204 2075683 B H16
11:06:00 Priehoda Erik PGP0803 2113420 C H10
11:07:00 Tichovský Martin PGP6100 51682 C H21L
11:13:00 Pokorný Ondřej PGP7506 682686 C H21L
11:16:00 Vozábal David PGP0904 2083397 C H10
11:17:00 Procházka Jan PGP8407 515110 E H21L
11:17:00 Vozábalová Hana PGP0654 2106747 B D12
11:21:00 Kondrát Martin PGP6501 2067946 C H21L
11:25:00 Bartalošová Jana PGP8154 2084985 C D21L
11:25:00 Malečková Iva PGP7559 2067949 C D35
11:27:00 Beneš Miroslav PGP8108 7203451 C H21L
11:28:00 Baldrian Petr PGP7203 2460 C H45
11:29:00 Priehodová Nela PGP0655 2096266 B D12
11:34:00 Maleček Vít PGP6801 2067268 C H45
11:37:00 Forštová Jitka PGP7558 440405 C D35
11:39:00 Kožinová Jana PGP6651 502089 C D21L
11:43:00 Janovská Kateřina PGP9850 7208324 R D21L
11:43:00 Šimerková Olga PGP7551 682094 C D35
11:47:00 Bartaloš Tomáš PGP8010 2084951 C H21L
11:47:00 Marečková Edita PGP8853 52106 C D21K
11:47:00 Ptáčková Kateřina PGP7350 51555 C D35
11:48:00 Sysel Zdeněk PGP5200 52107 C H45
11:49:00 Kožinová Anna PGP9350 7200338 C D21L
11:50:00 Doubková Emma PGP0154 7207774 C D16
11:51:00 Svatý Jakub PGP7610 7207869 C H35
11:53:00 Ryšavá Magdalena PGP7650 2085586 C D35
11:55:00 Doležal Martin PGP8100 1700081 C H35
12:01:00 Kurz Matouš PGP8606 2108874 C H21L
12:03:00 Haková Magda PGP7651 2051544 C D35
12:05:00 Sysel Ctibor PGP8700 515161 C H21L
12:07:00 Pokorná Magdaléna PGP7562 899177 C D35
12:08:00 Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 1418751 C D16
12:13:00 Nemšovský Petr PGP7602 899152 C H35
12:14:00 Černá Aneta PGP0254 2106727 C D16
12:15:00 Buzek Martin PGP8401 7051263 C H21L
12:19:00 Navrátil Šimon PGP9702 681882 E H21L
12:27:00 Sysel Ondřej PGP8302 515038 C H21L
12:30:00 Doležalová Vlasta PGP5550 52095 C D45
12:43:00 Kožina Petr PGP6000 1700084 C H21L
12:43:00 Vildmonová Pavla PGP7454 7207787 C D35
12:49:00 Pospíšil Vítek PGP6803 681612 C H21L
12:49:00 Přibík Martin PGP7406 682331 C H35
12:53:00 Šimša Martin PGP0309 2090836 A H21L
12:54:00 Tichovská Jitka PGP6153 53005 C D45
13:00:00 Ježková Regina PGP6352 51660 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Smutná Markéta RBK0855 0 D10L
10:00:00 Pokorný Vojtěch RBK0831 0 H10L
10:00:00 Motejzlík Prokop RBK0830 0 H10L
11:57:00 Šindelka Antonín RBK7215 2060227 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Stoklasová Kamila RIC7852 2096252 C P
10:00:00 De Heij Margita RIC7350 2095933 C T3
10:00:00 Pokorný Stanislav RIC7602 2073680 T3
10:00:00 Němečková Michaela RIC7452 2080986 C T3
10:00:00 Němeček Matouš RIC0510 2080984 C T3
10:00:00 Kohoutek Jan RIC7303 2096228 C T5
10:00:00 Kindl Jiří RIC7901 2049633 C T5
10:02:00 Vláčilová Barbora RIC0457 52859 C D14
10:03:00 Kindlová Anežka RIC0850 2060265 C D10
10:06:00 Pokorná Terezie RIC0552 2085564 B D14
10:07:00 Michalská Sára RIC0656 2096230 C D12
10:09:00 Michalská Kristýna RIC0852 2096263 C D10
10:10:00 Holeček Štěpán RIC0401 2069053 B H14
10:11:00 Vláčilová Anna RIC0657 52857 C D12
10:15:00 Stoklasová Eliška RIC0756 2049643 C D10
10:26:00 Mucha Ondřej RIC0400 2096235 C H14
10:28:00 Kotenová Barbora RIC0452 2060260 C D14
10:32:00 Němeček Štěpán RIC0705 2085615 C H10
10:35:00 Pethö Alex RIC0100 2096270 C H16
10:38:00 Formánková Anna RIC9950 2060261 C D18
10:40:00 De Heij Laura RIC0450 443070 B D14
10:43:00 Kotenová Markéta RIC0651 2069057 C D12
10:44:00 Pelantová Martina RIC0550 2051504 B D14
10:47:00 Kotková Adéla RIC0655 2049632 C D12
10:50:00 Šrámková Hana RIC0051 2031355 A D18
10:51:00 Kotková Lenka RIC7352 2085603 C D35
10:53:00 Růžičková Ema RIC0653 361931 C D12
10:54:00 Krumlovský Vojtěch RIC0703 2073698 C H10
10:55:00 Růžičková Lucie RIC7351 331656 C D35
10:56:00 Šrámek Jaromír RIC0303 2031371 B H14
11:09:00 Tolarová Ivana RIC7650 2073688 C D35
11:13:00 Kohoutek Tomáš RIC0603 2049645 C H12
11:17:00 Hudosová Kristýna RIC0750 2069056 C D10
11:17:00 Krumlovský Tomáš RIC0507 2073699 C H12
11:17:00 Hudosová Gabriela RIC7299 2056283 C D35
11:21:00 Seidlová Magdalena RIC0950 2049649 C D10
11:21:00 Krumlovská Barbora RIC8050 2049650 C D35
11:32:00 Pelant Jan RIC0700 2060263 C H10
11:33:00 Polívková Beáta RIC0652 2073696 C D12
11:33:00 Pelant Michal RIC7400 2069060 C H35
11:39:00 Polívka Petr RIC7401 2073693 C H35
11:47:00 Michalský Richard RIC7703 2092426 C H35
11:53:00 Tolar Jan RIC7301 2073691 C H35
12:11:00 Kotenová Klára RIC7252 2073694 C D35
12:22:00 Šrámek Petr RIC6905 2035144 C H45
12:23:00 Šrámková Iva RIC7251 2035141 C D35
12:33:00 Pračka Tomáš RIC7302 448935 C H21L
12:37:00 Pračková Zita RIC7850 2045228 C D35
12:41:00 Černohorský Mikuláš RIC9800 2069051 B H21L
12:53:00 Koten Pavel RIC7200 2060262 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Havlák Tobiáš ROU1301 301031 C HDR
10:00:00 Dobiáš Jaromír ROU1101 2099506 C HDR
10:00:00 Dobiášová Eliška ROU1150 2099514 C HDR
10:00:00 Pěkná Eva ROU7550 2080840 C P
10:09:00 Havlák René ROU0602 2102674 C H12
10:12:00 Havlák Štěpán ROU0801 2084986 C H10
10:16:00 Heller Jiří ROU0501 2085605 B H14
10:20:00 Buková Anežka ROU0351 2059749 C D14
10:21:00 Pěkná Alžběta ROU0950 53537 C D10
10:35:00 Buk Michal ROU9601 2075669 C H21L
10:36:00 Krejčová Lucie ROU0453 7952 C D14
10:43:00 Buková Hana ROU0750 2031369 C D10
10:50:00 Dobiášová Jitka ROU0350 2099529 C D14
11:01:00 Havláková Daniela ROU7951 51434 C D35
11:05:00 Krejčová Hana ROU0653 2102793 C D12
11:19:00 Dobiášová Anna ROU0550 2099520 C D12
11:30:00 Heller Jakub ROU0702 51438 C H10
11:34:00 Buk Miloslav ROU6202 331058 C H55
11:37:00 Šlapánek René ROU7904 51436 C H35
11:46:00 Buk Jiří ROU6901 2099501 C H45
11:59:00 Krejčí Ladislav ROU7301 301014 C H35
12:02:00 Černá Ema ROU0451 2080901 A D16
12:05:00 Hellerová Alena ROU7850 2081373 C D35
12:21:00 Buk Petr ROU0001 2075666 A H21L
12:25:00 Dobiášová Hana ROU7451 2099485 C D35
12:39:00 Heller Jiří ROU7708 331503 C H35
12:42:00 Buková Jana ROU7150 331208 C D45
12:50:00 Buková Zdeňka ROU7051 2059753 C D45
13:01:00 Černý Michal ROU7505 2085613 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Čech Zdeněk ROZ7300 2085008 C P
10:00:00 Jírová Monika ROZ7350 1415713 C T5
10:15:00 Šimík Daniel ROZ6900 2051487 C H21L
10:33:00 Voltrová Hana ROZ9752 438639 B D21L
10:33:00 Jirásek Kryštof ROZ0101 7944 C H16
10:34:00 Sedláčková Linda ROZ0050 232535 B D18
10:44:00 Klinkerová Magdaléna ROZ9950 7209448 C D18
10:44:00 Jíra Filip ROZ0500 7941 B H14
10:52:00 Voltrová Alena ROZ9951 7205027 A D18
11:02:00 Svoboda František ROZ0700 2102709 C H10
11:05:00 Sedláček Patrik ROZ0800 2092429 C H12
11:05:00 Felkel Jonáš ROZ0100 2069043 C H16
11:11:00 Sedláčková Petra ROZ7050 7921 C D35
11:13:00 Svoboda Jáchym ROZ0200 7943 C H16
11:18:00 Sedláček Jaroslav ROZ6801 51894 C H45
11:25:00 Čech Adam ROZ0601 2085006 C H12
11:51:00 Zajícová Kateřina ROZ9553 1420234 C D21K
11:54:00 Chalupová Aneta ROZ0250 2092423 C D16
12:01:00 Svoboda Jiří ROZ7500 7205040 C H35
12:04:00 Čermáková Kateřina ROZ0150 2069045 C D16
12:28:00 Svoboda Ondřej ROZ7100 416137 C H45
12:44:00 Voltrová Svatava ROZ6150 438643 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Khelová Bára SCP1350 0 C HDR
10:00:00 Bašusová Olga SCP1250 51561 C HDR
10:00:00 Vrabcová Olívie SCP1450 51558 C HDR
10:00:00 Petráň Lukáš SCP1200 301359 C HDR
10:00:00 Khelová Petra SCP7850 416140 C T3
10:00:00 Vrabcová Romana SCP8250 2080934 C T3
10:00:00 Bašus Ondřej SCP1000 51554 C H10L
10:12:00 Lohrová Jarmila SCP4650 219220 C D65
10:18:00 Valášek Josef SCP4501 2084946 C H65
10:24:00 Hojný Oldřich SCP5201 52111 C H65
10:36:00 Novák Miloš SCP4600 52299 C H65
10:39:00 Hojná Silvie SCP7950 7260005 C D21L
10:43:00 Černá Eliška SCP9050 2088205 C D21L
11:00:00 Vrabec Martin SCP6100 51571 C H55
11:11:00 Tloušťová Eva SCP6950 52114 C D21L
11:20:00 Buriánek Jaromír SCP4700 7206545 C H45
11:55:00 Petráňová Jana SCP7555 301357 C D21L
11:58:00 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C H45
12:06:00 Veljačik Pavel SCP6200 2800319 C H45
12:11:00 Šístek Daniel SCP7507 1406141 C H35
12:40:00 Kavková Dana SCP6150 446418 C D45
12:57:00 Bašus Petr SCP7400 7200592 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:09:00 Teplá Karolína SHK9251 1008174 R H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Lepšíková Eva SJC8765 8946 C T3
11:21:00 Fujáčková Ivana SJC8952 897345 E D21L
12:35:00 Lepšík Petr SJC8203 515133 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:06:00 Bláhová Blanka SJP3651 51148 C D75
10:34:00 Bláha Svatopluk SJP3501 8797 C H75
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:54:00 Řeháková Gabriela SKV0351 7202893 B D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Václavíková Amálie SLA0851 2083365 C D10L
10:00:00 Zápotocký Tomáš SLA1200 2087720 C HDR
10:00:00 Václavíková Anna SLA1151 301033 C HDR
10:00:00 Husáková Petra SLA7452 426378 C P
10:13:00 Zápotocký Jiří SLA0800 2075658 C H12
10:24:00 Beran František SLA0700 2083383 C H10
10:37:00 Straková Denisa SLA0750 224355 C D10
10:40:00 Straková Veronika SLA0051 219276 C D18
10:57:00 Kolářová Michaela SLA7351 981813 C D35
11:36:00 Václavík Martin SLA0601 2099522 C H10
11:50:00 Straková Jana SLA7251 8579 C D45
11:58:00 Hrdličková Ludmila SLA6950 224894 C D45
12:02:00 Kašparová Irena SLA6852 336731 C D45
12:34:00 Straka Lukáš SLA7002 2118484 C H45
12:42:00 Doubek Petr SLA7000 7209351 C H45
13:01:00 Hanák Jan SLA8002 8800 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:46:00 Novotný Jiří SLP4601 51621 C H65
11:17:00 Chloupková Jana SLP5951 51546 C D21L
11:25:00 Fišer Jiří SLP8503 7111117 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Janík Pavel SOB6802 2090842 C T5
10:00:00 Janíková Martina SOB6750 2090841 C T5
10:48:00 Němec Marek SOB0400 301007 C H14
11:03:00 Němcová Magdaléna SOB0550 2083372 C D12
11:07:00 Janeček Ondřej SOB0201 4188 C H16
11:28:00 Němec Jaromír SOB0800 2083382 C H10
11:28:00 Zákostelecký František SOB5501 7207854 C H55
12:10:00 Janečková Veronika SOB7151 53017 C D45
12:15:00 Jandera Tomáš SOB7300 7300190 C H35
12:21:00 Němec Jan SOB7500 301013 C H35
12:21:00 Janderová Markéta SOB7750 2051485 C D35
12:29:00 Němcová Barbora SOB7550 7955 C D35
12:45:00 Janeček Ondřej SOB7001 53016 C H35
13:04:00 Hadačová Pavla SOB7152 2113485 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Vítová Marianne SPC1150 515154 C HDR
10:00:00 Vítová Markéta SPC8450 515125 C HDR
10:00:00 Vít Damien SPC1300 515003 C HDR
10:00:00 Vít David SPC7200 7204503 C T5
12:37:00 Lebeda Dušan SPC7312 51596 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:57:00 Ptáček Jiří SRK9002 9491 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Junek Matouš STH0801 1302784 C H10L
10:00:00 Junek Šimon STH1001 7756777 C H10L
10:00:00 Junek Kryštof STH1201 7202572 C HDR
12:55:00 Junková Petra STH7451 220254 C D35
13:09:00 Junek Petr STH7801 9090 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Šubrtová Barbora TAP1150 2080988 C D10L
10:00:00 Kamenický Pavel TAP0909 301025 HDR
10:00:00 Pohlová Sandra TAP1151 2103246 C HDR
10:00:00 Ryppelová Anna TAP0845 2124784 HDR
10:00:00 Holata Radek TAP8100 2067966 C P
10:00:00 Hofmanová Alžběta TAP0050 301040 C P
10:00:00 Šubrt Evžen TAP8000 2085631 C T3
10:00:00 Cichrová Iveta TAP7752 2111618 C T3
10:00:00 Jirous Jiří TAP7201 442867 C T5
10:00:00 Pohl Zdeněk TAP7606 9527 C T5
10:00:00 Hejtmánková Kateřina TAP8462 53640 C T5
10:00:00 Bolf Vojtěch TAP8300 2118471 T5
10:00:00 Cichra Patrik TAP0903 2113483 C H10L
10:00:00 Nitsch Ondřej TAP1001 2083398 H10L
10:00:00 Šťastný Tomáš TAP0401 2103235 C H14
10:00:00 Holata Vojtěch TAP1300 2115740 HDR
10:01:00 Bulířová Žofie TAP0850 2113070 C D10
10:12:00 Melišík Jan TAP0502 2081357 B H14
10:19:00 Vlášek Jakub TAP9702 7779702 A H21L
10:27:00 Šimůnková Michaela TAP0851 2083361 C D10
10:29:00 Melišík Martin TAP0200 2080913 A H16
10:31:00 Hodek Michal TAP8808 515433 C H21L
10:31:00 Tofel Šimon TAP0605 2113396 C H12
10:32:00 Černý Antonín TAP0402 7207629 B H14
10:38:00 Sork Dominik TAP0504 2092402 B H14
10:45:00 Černý Matouš TAP0501 7207616 B H12
10:46:00 Hejtmánková Alena TAP5452 53641 C D55
10:49:00 Beneš Filip TAP8701 232187 C H21L
10:49:00 Bulíř Jáchym TAP0602 2103723 B H12
10:50:00 Pohl Lukáš TAP0703 2060250 C H10
10:55:00 Sotonová Šárka TAP0655 2083367 B D12
10:55:00 Zamazalová Kateřina TAP9053 416010 C D21L
10:56:00 Šubrt Ondřej TAP0801 2085632 C H10
11:03:00 Sotonová Jitka TAP7950 301182 D35
11:06:00 Bulířová Ema TAP0452 2088202 A D14
11:07:00 Znamenáčková Helena TAP8153 2092438 C D21L
11:09:00 Šťastný Petr TAP0106 7207779 C H16
11:13:00 Šimůnková Gabriela TAP9755 7779755 R D21L
11:19:00 Hermannová Anna TAP9251 232132 C D21L
11:23:00 Tihonová Hana TAP9052 232158 C D21L
11:32:00 Hejtmánek Vladimír TAP5802 682651 C H45
11:34:00 Motyčka Filip TAP0704 1420233 C H10
11:42:00 Tihonová Jindra TAP6253 232161 C D45
11:45:00 Káninská Markéta TAP9054 361934 C D21K
11:46:00 Popová Jana TAP0252 1418759 B D16
11:51:00 Popová Veronika TAP7450 1418756 C D35
11:53:00 Zajíc Vítězslav TAP8610 515469 C H21L
11:55:00 Šubrtová Věra TAP8150 2080987 C D21K
11:56:00 Hermannová Marta TAP5951 416003 C D45
11:56:00 Fiala Zdeněk TAP5501 7209455 C H45
12:03:00 Makovský Jakub TAP8511 7778511 C H21L
12:04:00 Fenton Adam TAP0013 301009 C H18
12:08:00 Rohlík Matěj TAP0010 1420751 C H18
12:08:00 Šimůnková Martina TAP6851 442851 C D45
12:10:00 Hermann Petr TAP6301 232133 C H45
12:11:00 Cikhardt Jakub TAP8706 232143 C H21L
12:20:00 Melišíková Radka TAP7152 2081352 C D45
12:20:00 Popová Veronika TAP0253 1418760 B D16
12:24:00 Tihon Jaroslav TAP6102 515440 C H45
12:32:00 Černý Daniel TAP7200 2103742 H45
12:45:00 Siegerová Lucie TAP7552 51850 C D35
12:51:00 Černý Martin TAP8902 887637 C H21L
13:10:00 Úlehlová Monika TAP6950 2092376 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Pecánek Matěj TEP1300 51647 C HDR
10:59:00 Městková Lucie TEP7850 2102815 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Bergl Jonáš TJP1100 7904 HDR
10:00:00 Berglová Amálie TJP1450 2113488 HDR
10:00:00 Cedrych Karel TJP5500 446334 C P
10:26:00 Ryšavý Vít TJP4700 51332 C H65
10:28:00 Veselý Radko TJP4200 2092395 C H75
10:32:00 Šubrt Václav TJP4201 428292 C H75
10:44:00 Ryšavá Lubomíra TJP4750 53540 C D55
10:50:00 Wolkerová Dagmar TJP5250 51289 C D55
11:19:00 Berglová Lucie TJP8250 8631577 C D35
11:34:00 Baziková Lucie TJP6451 434807 C D45
11:40:00 Bazika Miroslav TJP6401 434809 C H45
11:59:00 Pecharová Michaela TJP6550 301536 C D35
12:17:00 Bergl Tomáš TJP7801 7202860 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Beran Matouš TZL1301 0 C HDR
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Klimánek Miloslav UVP4700 7906 C H65
10:34:00 Bohatý Jan UVP0400 7915 C H14
10:40:00 Matějů Ivan UVP4600 995838 C H65
12:15:00 Bohatá Pavla UVP7450 7920 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:57:00 Rydlová Jana VIC7752 426333 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Rodová Anežka VSP1152 2081382 C D10L
10:00:00 Berounská Helena VSP7257 411611 C P
10:00:00 Jedličková Josefína VSP0651 443085 C P
10:00:00 Berounský Petr VSP7203 2103777 C P
10:00:00 Bártíková Irena VSP7461 2070890 C T3
10:00:00 Jedlička Jan VSP6101 52272 C T3
10:00:00 Kosíková Helena VSP6550 9101184 C T3
10:00:00 Baldrian Josef VSP1100 2075606 C H10L
10:00:00 Trnková Dana VSP7351 2021823 C T5
10:06:00 Trnka Martin jun VSP0300 2021842 C H14
10:07:00 Ehlerová Anna VSP0854 2081391 C D10
10:19:00 Nemšovský Filip VSP0500 2035710 B H12
10:21:00 Němeček Jan VSP6201 682682 C H21L
10:35:00 Malečková Pavlína VSP0855 2067959 C D10
10:45:00 Horová Magda VSP5450 9782 C D21L
10:46:00 Rod Matyáš VSP0803 2075699 C H10
10:54:00 Soukupová Michaela VSP5850 232190 C D55
10:59:00 Baldrianová Barbora VSP7850 9784 C D21L
11:02:00 Šváb Jan VSP5801 886277 C H55
11:10:00 Berounská Adéla VSP0352 7202884 C D14
11:13:00 Nemšovská Magdalena VSP0853 2073706 C D10
11:14:00 Hora Vladimír VSP5100 7200325 C H45
11:23:00 Baldrianová Eva VSP0751 888639 C D12
11:23:00 Meier David VSP0606 232246 B H12
11:24:00 Jedlička Aleš VSP0800 2067940 C H10
11:24:00 Soukup Václav VSP5600 232045 C H55
11:41:00 Svobodová Jitka VSP7450 9102142 C D21L
11:44:00 Berounská Anna VSP0256 7202895 C D16
11:51:00 Samek Jakub VSP8800 1418767 C H21L
11:51:00 Němečková Hana VSP9051 53013 C D21L
11:52:00 Němečková Jarmila VSP6650 2103280 C D45
12:13:00 Bořánek Petr VSP7000 9101108 C H21L
12:27:00 Rod Jan VSP7423 2088220 C H35
12:40:00 Hořínek Jaroslav VSP5000 51643 C H45
12:48:00 Beranová Iva VSP7150 2021834 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:35:00 Pražák Jiří ZBP7800 53583 C H21L
11:49:00 Vaněk Petr ZBP7302 995800 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Mikulová Stella ZVO1250 2116193 C HDR
10:00:00 Mikulová Laura ZVO1401 538632 HDR
10:00:00 Mikulová Zuzana ZVO7951 2099503 C T5
10:00:00 Hlaváček Karel ZVO0901 2116191 C H10L
10:00:00 Švejda Jáchym ZVO0902 53535 C H10L
10:08:00 Kramlová Kateřina ZVO0353 2083376 C D14
10:14:00 Linhart Jakub ZVO0802 2115685 C H10
10:14:00 Kramlová Barbora ZVO0452 2083385 B D14
10:15:00 Bárta Viktor ZVO0601 2083401 C H12
10:18:00 Jelínek Tomáš ZVO0502 301533 C H14
10:24:00 Švejdová Eliška ZVO0454 2023955 C D14
10:25:00 Marhold Ondřej ZVO0101 2023808 C H16
10:31:00 Švejdová Karolína ZVO0752 436408 C D10
10:34:00 Hlaváček Jan ZVO0701 2106883 C H10
10:49:00 Brachtl Adam ZVO0102 887903 C H16
10:52:00 Kačer Jakub ZVO0400 2115679 C H14
10:57:00 Mikulová Tereza ZVO0851 2099509 C D10
10:58:00 Strejc Jaroslav ZVO6101 515124 C H55
11:07:00 Linhartová Klára ZVO0556 2079497 B D12
11:10:00 Brachtl Daniel ZVO6902 887907 C H45
11:12:00 Švecová Anežka ZVO0352 2079492 B D14
11:26:00 Hájek Tomáš ZVO6401 515007 C H45
11:29:00 Marholdová Martina ZVO7451 438635 C D35
11:35:00 Švecová Karolína ZVO0557 2079493 B D12
11:44:00 Zimmerová Lenka ZVO6451 428220 C D45
11:44:00 Valla Zdeněk ZVO6501 2031359 C H45
11:58:00 Vallová Kristýna ZVO0152 2035151 C D16
12:36:00 Kraml Martin ZVO7102 2031360 C H45
12:38:00 Bártová Pavla ZVO7152 2083418 C D45
13:03:00 Švec Karel ZVO7601 2092351 C H35

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
10:00 Andrade Iris 24C1050 0 OK Vršovice D10L
10:33 Andrade Miriam 24C0650 2800322 OK Vršovice D12
11:41 Andrade Milena 24C7550 2081371 OK Vršovice D35
11:29 Nakvosas Gytis 17L9500 1394123 OK Azuolas H21L
11:18 Kotulán Jiří 81C5400 2099493 Cirkus Čakovice H55
12:39 Mácová Martina 81C0050 1400418 Cirkus Čakovice D35
12:31 Stauch Michal 3LC7300 7204524 Lipence H35
12:31 Stauchová Iva 3LC7450 7201201 Lipence D35
10:37 Hlaváčová Anna 6IC9050 2067975 Ner Sinkovsky D21L
10:00 Bláha David 6KC9500 301041 Neregistrovaný T3
10:00 Černá Marcela 6YC7151 2113445 Neregistrovaní P
10:00 Fojtů Petr 6YC8701 301045 Neregistrovaní T5
10:53 Hrubý František 6YC0200 2115729 Neregistrovaní H16
11:57 Šlégrová Stanislava 6YC8951 0 Neregistrovaní D21K
12:06 Hrubá Veronika 6YC6750 2080907 Neregistrovaní D45
10:00 Paulů Robert 8RC7300 301043 BZP T3
10:00 Paldusová Daniela 9JC7900 301048 neregistrovaní - Všenory T5
10:45 Paldusová Nela 9JC0850 2083357 neregistrovaní - Všenory D10
10:20 Jurga Václav 46X8900 2800296 Krutě Kruté Krůty H21K
11:53 Jurgová Martina 46X8800 2087707 Krutě Kruté Krůty D21K
10:08 Zapletal Jan 2PX7800 301010 PGP-PHI H21K
10:16 Odstrčil Petr 2PX8800 301012 PGP-PHI H21K
10:00 Michálek Bonifác 3BX1400 301024 ČaČua HDR
10:00 Michálková Veronika 3BX1250 53606 ČaČua HDR
10:00 Michálková Michaela 3BX8350 2120649 ČaČua P
10:00 Michálek Jan 3BX8000 2099517 ČaČua T3
12:25 Michálek Josef 4WX7800 682627 DREAM TEAM JENEČ H35
10:00 Svoboda Filip 5FX0700 2120069 MMOB Praha H10L
10:00 Štěpová Dana 28C7400 2099486 Neregistrovaní Štěpovi T3
10:00 Štěp Adam 28C7401 2106876 Neregistrovaní Štěpovi T5
10:47 Studničná Lenka 7QX8650 2115067 Neregistrovaní - Studničná D21L
10:00 Vávrová Rút 7VX8650 301044 StillAliveCZ T3
10:54 Vávra Petr 7VX5400 0 StillAliveCZ H55
10:00 Mertlová Helena 8AX7000 301035 Neregistrovaní - Helena Mertlová P
10:00 Mertl Michal 8AX9500 301037 Neregistrovaní - Helena Mertlová P
10:00 Málková Věra 8FX6550 2118474 TJ Kobylisy T3
12:14 Málek Martin 8FX6500 1418753 TJ Kobylisy H45
10:53 Chmelařová Zuzana 9GX7700 2106887 Chmelíci D35
11:43 Chmelař Bohumil 9GX7200 2111706 Chmelíci H35
10:00 Dubská Radka 28Z8150 0 Neregistrovaná T3
11:25 Hudčeková Klára 28Z0550 2124804 Neregistrovaná D12
10:00 Darmovzal Marek 59Z1300 2113358 Uhříněves HDR
10:00 Priehodová Kateřina 99Z7800 301036 Lísteček P
10:00 Doležal Jan 5EZ8400 53008 Neregistrovaní - Doležal T5