Logo

Startovka závodu: Žebříček B-Morava, oblastní žebříček

Datum:
06.04.2019
Místo konání:
Háj ve Slezsku
Pořadatel:
AOV - OOB TJ Baník Ostrava
Mapa:
Ostrá Hůrka 2019
Ředitel závodu:
Hrubý Miroslav - R3
Hlavní rozhodčí:
Krejčíková Monika - R1
Stavitel tratí:
Vlach Jiří - R2
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14B     D14C     D16B     D16C     D18B     D18C     D20B     D21B     D21C     D35B     D35C     D40B     D45B     D45C     D50B     D55B     D55C     D60B     D65B     D70B     H10N     H10C     H12C     H14B     H14C     H16B     H16C     H18B     H18C     H20B     H21B     H21C     H35B     H35C     H40B     H45B     H45C     H50B     H55B     H55C     H60B     H65B     H65C     H70B     H70C     H75B     HDR     P     T    

D10N 2.00 km, 55 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 Janas Agnieszka 4EP1150 338919 Uks Kometa Gliwice
12:03:00 Jordánová Nelly KSU1050 2108906 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:05:00 Chudíková Magdalena BFM1051 428271 C SKOB Frýdek - Místek
12:07:00 Tichá Anna SSU1150 2111615 C SK Severka Šumperk
12:09:00 Pabich Hanna 66P7605 886698 UKS Azymut Pabianice
12:13:00 Walaská Klára TRI0950 2102570 C TJ TŽ Třinec

D10C 1.80 km, 70 m, 5 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:10:00 Borunská Alžběta AOP0950 52290 C Orientační Běh Opava
12:12:00 Vlčková Markéta VIC0951 425437 C OB Vizovice
12:14:00 Kubíčková Magdalena UOL1150 2113056 C SOB Olomouc
12:16:00 Fišáková Lucie Johanka MLA0950 416173 C MLOK Mariánské Lázně
12:18:00 Zbíralová Kateřina UOL1151 0 C SOB Olomouc
12:20:00 Slámová Julie LCE1051 51298 C OOB TJ Slovan Luhačovice

D12C 2.40 km, 80 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:07:00 Rozsívalová Adéla KON0760 2090865 C KOB Konice
12:09:00 Fišerová Markéta TZL0851 8940 C SKOB Zlín
12:11:00 Otrubová Karolína PLU0888 2061810 C TJ SOKOL Plumlov
12:13:00 Paulíčková Tereza UOL0750 2069082 B SOB Olomouc
12:15:00 Entová Kateřina TZL0751 2121124 C SKOB Zlín
12:17:00 Králová Hedvika ODR0850 49498 C SKOB Odry
12:19:00 Mianowska Tosia LCE0753 8131207 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:21:00 Cetlová Karolína AOP0752 2091596 C Orientační Běh Opava
12:23:00 Chabiera Filomena LCE0752 1408271 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:25:00 Fendrychová Klára STE0750 2108892 C SK SKI-OB Šternberk
12:27:00 Kovalčíková Alena AOP0751 49438 B Orientační Běh Opava
12:31:00 Jílková Pavla UOL0753 2069073 B SOB Olomouc
12:33:00 Rychlá Karolína KRN0757 8654916 B KOS TJ Lokomotiva Krnov
12:35:00 Byrtusová Klára SIT0851 8667954 C OK SILESIA
12:37:00 Malá Karolína VRB0777 2067388 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
12:39:00 Salichová Ivana AOP0753 0 C Orientační Běh Opava
12:41:00 Čechová Johana TBM0888 8180908 C KOS TJ Tesla Brno
12:45:00 Finstrlová Kristýna ZBM0752 2067231 B SK Žabovřesky Brno
12:47:00 Dobrovolná Anna TBM0758 8120028 B KOS TJ Tesla Brno
12:49:00 Pachmannová Iva AOP0852 232251 C Orientační Běh Opava
12:51:00 Burdová Hana STE0852 2112745 C SK SKI-OB Šternberk
12:53:00 Kubáňová Tereza TBM0756 8863207 C KOS TJ Tesla Brno
12:55:00 Matoušková Johana STE0751 52561 C SK SKI-OB Šternberk

D14B 3.60 km, 120 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 Zahradníková Kateřina BFM0551 2102874 B SKOB Frýdek - Místek
12:04:00 Hlaváčová Lucie TBM0660 232732 B KOS TJ Tesla Brno
12:07:00 Sloňska Antonina 0050002 8640921 WKS Wawel
12:10:00 Dušková Tereza TBM0554 232389 A KOS TJ Tesla Brno
12:13:00 Batani Valentina TZL0551 8050121 A SKOB Zlín
12:16:00 Matoušková Jana MOV0551 8670491 B SKOB Ostrava
12:22:00 Burdová Helena STE0653 2108904 B SK SKI-OB Šternberk
12:25:00 Ehlová Martina TBM0655 8667955 B KOS TJ Tesla Brno
12:31:00 Finstrlová Julie ZBM0552 8660424 A SK Žabovřesky Brno
12:34:00 Doušková Hana TBM0659 2083392 B KOS TJ Tesla Brno
12:37:00 Finstrlová Lucie ZBM0651 2051514 B SK Žabovřesky Brno
12:40:00 Jílková Lenka UOL0654 2069072 B SOB Olomouc
12:43:00 Cetlová Magdaléna AOP0552 2091591 B Orientační Běh Opava
12:46:00 Ondrová Anna ZBM0553 8660428 B SK Žabovřesky Brno
12:49:00 Pavlová Eliška MOV0650 8670472 B SKOB Ostrava
12:52:00 Mikulová Klára TBM0553 2083386 B KOS TJ Tesla Brno
12:55:00 Niessner Pola 0050004 8635047 WKS Wawel
12:58:00 Kusáková Valentýna TZL0651 7211007 B SKOB Zlín
13:01:00 Otrubová Anna PLU0577 8667550 A TJ SOKOL Plumlov
13:04:00 Michno Marta 0050007 8650881 WKS Wawel
13:07:00 Dittrichová Lucie SKM0551 8655378 A KOB Směr Kroměříž
13:10:00 Mikošková Marie STE0552 2108903 B SK SKI-OB Šternberk
13:13:00 Pišová Adéla LCE0551 2049511 B OOB TJ Slovan Luhačovice
13:16:00 Pachmannová Katka AOP0551 361953 B Orientační Běh Opava
13:19:00 Ježková Ivana ZBM0560 8660552 A SK Žabovřesky Brno
13:22:00 Tomčíková Eliška VRB0555 2067392 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
13:25:00 Mazálková Klára ZBM0558 2127522 B SK Žabovřesky Brno
13:28:00 Kolarczyková Eliška TRI0551 49312 B TJ TŽ Třinec
13:31:00 Navrátilová Marie ASU0599 7206550 B Magnus Orienteering
13:34:00 Konečná Julie KSU0550 2053569 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:37:00 Čudková Kristýna MOV0654 8670474 B SKOB Ostrava
13:43:00 Dráčová Barbora UOL0652 2069085 B SOB Olomouc
13:46:00 Pazderníková Zdeňka ASU0698 9132 B Magnus Orienteering
13:49:00 Šaňáková Marie UOL0651 2111803 B SOB Olomouc
13:52:00 Kurečková Klára ABM0657 337648 B KOB ALFA Brno
13:55:00 Mališková Kristýna LCE0552 7207037 B OOB TJ Slovan Luhačovice
13:58:00 Fuchsová Ema TBM0653 8667974 B KOS TJ Tesla Brno
14:01:00 Tomanová Eliška LBM0651 52032 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno
14:04:00 Doušková Kateřina TBM0679 8123459 B KOS TJ Tesla Brno
14:07:00 Štětínská Tereza MOV0751 8670475 B SKOB Ostrava
14:10:00 Lamparska Maja 0050006 8636994 WKS Wawel

D14C 2.70 km, 90 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:02:00 Burešová Ema MOV0656 436424 C SKOB Ostrava
12:05:00 Good Eliška SBR0550 2091593 C SKOB Bruntál
12:08:00 Klapuch Jasmina 51P0652 424246 UKS Sparta Czyżowice
12:11:00 Řeháková Klára BFM0556 2059751 C SKOB Frýdek - Místek
12:14:00 Koczy Oliwia 51P0553 424243 UKS Sparta Czyżowice
12:17:00 Matulová Valérie BFM0652 2087691 B SKOB Frýdek - Místek
12:20:00 Kocur Aleksandra 51P0653 424247 UKS Sparta Czyżowice
12:23:00 Krčková Lucie TRI0550 49360 C TJ TŽ Třinec
12:26:00 Matochová Adéla TZL0552 8670800 C SKOB Zlín

D16B 4.90 km, 215 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:22:00 Hubáčková Dagmar LCE0351 8656714 B OOB TJ Slovan Luhačovice
12:26:00 Procnerová Veronika BFM0453 2087705 B SKOB Frýdek - Místek
12:30:00 Barnatová Klára ZBM0352 8660403 B SK Žabovřesky Brno
12:34:00 Heclová Marie KSU0454 446447 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:38:00 Bruková Petra TRI0450 8660369 B TJ TŽ Třinec
12:42:00 Lubrichová Veronika STE0451 8660567 B SK SKI-OB Šternberk
12:46:00 Švidrnochová Eliška OOP0451 8656605 A TJ Opava
12:50:00 Janečková Adéla PLU0452 2087689 B TJ SOKOL Plumlov
12:54:00 Šneiderová Daniela ASU0398 7201771 B Magnus Orienteering
12:58:00 Lukašáková Sára STE0450 2035723 A SK SKI-OB Šternberk
13:02:00 Pachmannová Bára AOP0351 8656710 B Orientační Běh Opava
13:06:00 Slehová Eliška UOL0453 2112727 B SOB Olomouc
13:10:00 Kovalčíková Anna AOP0453 8796 B Orientační Běh Opava
13:14:00 Smékalová Viktorie UOL0450 2020728 B SOB Olomouc
13:18:00 Miková Lenka TBM0460 8663167 B KOS TJ Tesla Brno
13:22:00 Němečková Kateřina PLU0350 1400409 B TJ SOKOL Plumlov
13:26:00 Mrkvičková Ema TZL0451 2091565 B SKOB Zlín
13:34:00 Bídová Markéta UOL0352 8660531 B SOB Olomouc
13:38:00 Poloučková Hana ABM0350 438041 B KOB ALFA Brno
13:42:00 Klechová Karolína AOP0452 436929 B Orientační Běh Opava
13:50:00 Binarová Adéla UOL0452 8662703 A SOB Olomouc
13:54:00 Mudráková Eliška LCE0352 889308 B OOB TJ Slovan Luhačovice
13:58:00 Černochová Michaela PLU0351 8660570 A TJ SOKOL Plumlov
14:02:00 Rybková Vendula TRI0453 8654 B TJ TŽ Třinec
14:06:00 Bednaříková Emma ZBM0359 8656786 A SK Žabovřesky Brno
14:10:00 Smékalová Karolína UOL0451 2020729 B SOB Olomouc

D16C 4.10 km, 185 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 Haluzová Štěpánka SBR0450 51874 C SKOB Bruntál
12:04:00 Student Dominika 51P0350 2028219 UKS Sparta Czyżowice
12:07:00 Popieluchová Michaela BFM0457 2087518 C SKOB Frýdek - Místek
12:10:00 Svačinková Berenika TVR0450 2067394 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
12:13:00 Šrámková Aneta TZL0458 2121123 C SKOB Zlín
12:16:00 Matušová Vendula VRB0353 2067387 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem

D18B 6.20 km, 270 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:46:00 Plášková Anna ABM0152 2056310 B KOB ALFA Brno
12:51:00 Bednaříková Sára LCE0252 9102568 A OOB TJ Slovan Luhačovice
12:56:00 Skoupá Vendula STE0152 7203461 B SK SKI-OB Šternberk
13:01:00 Hlaváčová Anežka TBM0199 8656742 A KOS TJ Tesla Brno
13:06:00 Smolková Sabina STE0250 7206537 B SK SKI-OB Šternberk
13:11:00 Korpasová Lucie TBM0151 9101707 A KOS TJ Tesla Brno
13:16:00 Raclavská Zuzana UOL0251 2092434 B SOB Olomouc
13:21:00 Poláková Lenka SOP0151 7204985 A OOB TJ Slezan Opava
13:26:00 Warcopová Kateřina TRI0150 7209788 A TJ TŽ Třinec
13:31:00 Kočová Halina TZL0255 2091546 B SKOB Zlín
13:41:00 Tichá Marie TZL0253 2091544 B SKOB Zlín
13:46:00 Bernatíková Hana TRI0253 8662702 A TJ TŽ Třinec
13:51:00 Šuráňová Pavlína TZL0257 7053354 B SKOB Zlín
14:01:00 Tichá Julie TZL0252 2091554 B SKOB Zlín
14:06:00 Mrózek Teresa TRI0251 8656736 A TJ TŽ Třinec
14:11:00 Nevěřilová Kateřina LCE0254 7208226 B OOB TJ Slovan Luhačovice
14:21:00 Navrátilová Adéla TRI0250 53178 B TJ TŽ Třinec
14:26:00 Raclavská Vlaďka UOL0253 8004346 A SOB Olomouc
14:31:00 Golová Tereza VIC0162 8645925 A OB Vizovice
14:36:00 Raclavská Lenka UOL0252 2092435 B SOB Olomouc

D18C 4.90 km, 215 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 Tereza Urbánková SFM0250 2143388 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:03:00 Krčková Helena AOP0251 2053557 C Orientační Běh Opava
12:05:00 Janýšková Alžběta SFM0150 49485 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:07:00 Končáková Alžběta LCE0256 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:09:00 Davidová Tereza SFM0252 2121755 C O-RUNNAŘI Beskydy

D20B 6.30 km, 310 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:54:00 Ressová Tereza LCE0052 2091521 A OOB TJ Slovan Luhačovice
12:59:00 Poláková Tereza SOP9951 2061783 A OOB TJ Slezan Opava
13:04:00 Odehnalová Klára ZBM9956 8660446 A SK Žabovřesky Brno
13:09:00 Grycová Kateřina TBM0058 9101109 A KOS TJ Tesla Brno
13:14:00 Firešová Markéta ZBM9951 8660435 R SK Žabovřesky Brno
13:24:00 Novotná Tereza ZLH0051 1421909 B OOB TJ Zlaté Hory
13:29:00 Štrosová Jana MOV0051 8670492 B SKOB Ostrava
13:34:00 Špringlová Kamila TBM0050 7210403 A KOS TJ Tesla Brno
13:39:00 Hájková Lenka SOP0050 7207857 A OOB TJ Slezan Opava
13:44:00 Zatloukalová Romana ZLH9950 2025342 B OOB TJ Zlaté Hory

D21B 7.80 km, 370 m, 21 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:30:00 Kozáková Zdenka TBM7952 8663149 R KOS TJ Tesla Brno
12:35:00 Balcarová Jana PHK8753 7260024 C OK 99 Hradec Králové
12:40:00 Korpasová Tereza TBM9898 9101703 R KOS TJ Tesla Brno
12:45:00 Sklenářová Radka LCE9250 8660599 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:55:00 Sabelová Markéta TRI9656 2073724 C TJ TŽ Třinec
13:00:00 Górnicka-Antonowicz Anna STE6851 8240668 C SK SKI-OB Šternberk
13:10:00 Vališová Martina TBM9669 8660569 R KOS TJ Tesla Brno
13:15:00 Hiršová Gabriela ZBM9651 8660421 R SK Žabovřesky Brno
13:20:00 Hošeková Vanda TBM9696 7200369 C KOS TJ Tesla Brno
13:25:00 Stachoňová Barbara ZBM8451 7906090 C SK Žabovřesky Brno
13:30:00 Hlavová Hana KON8888 8635805 C KOB Konice
13:35:00 Křečková Lenka ASU9271 8663157 C Magnus Orienteering
13:40:00 Odehnalová Tereza ZBM9757 8660420 R SK Žabovřesky Brno

D21C 6.30 km, 310 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:03:00 Štětínská Soňa MOV7650 232406 C SKOB Ostrava
12:05:00 Válková Zuzana SOP8852 49388 C OOB TJ Slezan Opava
12:07:00 Svačinková Kateřina TVR9850 436926 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
12:09:00 Kašparová Šárka AOP7251 52295 C Orientační Běh Opava
12:11:00 Rychlá Pavlína KRN8559 8654885 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
12:13:00 Novotná Klára ZLH9851 331363 C OOB TJ Zlaté Hory
12:15:00 Štrajtová Štěpánka UOL9151 52465 C SOB Olomouc
12:17:00 Kozumplíková Alice RBK8151 981818 C SK Radioklub Blansko
12:19:00 Czaschová Emílie SBR8750 0 C SKOB Bruntál
12:21:00 Mazalová Monika RBK9252 8667995 C SK Radioklub Blansko
12:23:00 Marková Ema STE0252 8655379 A SK SKI-OB Šternberk
12:27:00 Rajnošek Tereza KSU8691 7865718 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:31:00 Dittrichová Zuzana KON9175 52416 C KOB Konice
12:33:00 Smolková Lucie SOP9052 49389 C OOB TJ Slezan Opava
12:35:00 Grycová Veronika TBM9859 9988889 C KOS TJ Tesla Brno
12:37:00 Křečková Jana ZPV9999 2073659 C KOB ZPV Prostějov
12:39:00 Macková Petra LCE8560 2032130 C OOB TJ Slovan Luhačovice

D35B 6.30 km, 310 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:59:00 Horáčková Vladimíra MOV7750 8651342 C SKOB Ostrava
14:04:00 Pabich Maria 66P7606 553466 UKS Azymut Pabianice
14:09:00 Pannová Vendula MOV7752 2075664 C SKOB Ostrava
14:14:00 Ebnerová Eva KON8277 515485 C KOB Konice
14:19:00 Slováčková Věra TZL8181 53339 C SKOB Zlín
14:24:00 Dittrichová Andrea SKM7750 52208 C KOB Směr Kroměříž
14:29:00 Švidrnochová Hana OOP7751 7210910 C TJ Opava
14:39:00 Matoušková Jana STE7951 2025355 C SK SKI-OB Šternberk
14:49:00 Pekárková Eva TZL7653 8663119 C SKOB Zlín
14:54:00 Good Ludmila SBR8050 2092369 SKOB Bruntál

D35C 5.10 km, 200 m, 20 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:54:00 Šaňáková Šárka UOL7650 1420235 C SOB Olomouc
13:56:00 Slámová Alena LCE8253 425578 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:58:00 Smékalová Jana UOL7850 2045207 C SOB Olomouc
14:00:00 Urbánková Šárka SFM7650 2143390 C O-RUNNAŘI Beskydy
14:02:00 Benešová Petra KON7575 1418763 C KOB Konice
14:04:00 Masny Anna MOV8250 428759 C SKOB Ostrava
14:06:00 Lubrichová Eva STE7556 2112743 C SK SKI-OB Šternberk
14:08:00 Vránová Helena UOL7652 9201328 C SOB Olomouc
14:10:00 Brodová Gabriela HAV7152 2121892 C OB Havířov
14:12:00 Marszalek Maria 14P7452 2032317 UKS Kometa Gliwice
14:14:00 Čechová Marcela TBM7659 8007659 C KOS TJ Tesla Brno
14:16:00 Chudíková Pavla BFM7851 2087514 C SKOB Frýdek - Místek
14:18:00 Jílková Hana UOL8050 2069071 C SOB Olomouc
14:20:00 Svačinková Jitka TVR7750 436921 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
14:24:00 Černohorská Alena AOP7652 410170 C Orientační Běh Opava
14:28:00 Bíčánková Jana SIT7551 7200590 C OK SILESIA
14:30:00 Králová Ivana ODR7450 49479 C SKOB Odry
14:32:00 Salichová Gabriela AOP7651 2096268 C Orientační Běh Opava

D40B 5.90 km, 240 m, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:54:00 Broschová Lucie RBK7451 2061836 C SK Radioklub Blansko
12:59:00 Chmelářová Radka JPV7650 2085577 C Oddíl OS SK Prostějov
13:04:00 Jemelíková Lada VBM6555 53489 C VSK Mendelu Brno
13:09:00 Valíková Petra AOP7351 980374 C Orientační Běh Opava
13:19:00 Otrubová Johana PLU7852 995816 C TJ SOKOL Plumlov
13:24:00 Mulíčková Eva ABM7469 52041 C KOB ALFA Brno
13:29:00 Kundratová Jana TZL7350 7209278 C SKOB Zlín
13:34:00 Kovalčíková Eva AOP7852 51197 C Orientační Běh Opava
13:39:00 Batani Hana TZL7351 8100202 C SKOB Zlín
13:44:00 Sloňska Boguslawa 0050003 1414200 WKS Wawel
13:49:00 Pachmannová Hana AOP7252 361977 C Orientační Běh Opava
13:54:00 Finstrlová Alena ZBM7550 2087665 C SK Žabovřesky Brno
14:04:00 Němečková Věra PLU7777 2035158 C TJ SOKOL Plumlov

D45B 5.30 km, 250 m, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:18:00 Hulenková Martina MOV7352 51174 C SKOB Ostrava
12:28:00 Mianowska Dorota 4HP7450 1408260 UNTS Warszawa
12:33:00 Janků Renata STE7251 52502 C SK SKI-OB Šternberk
12:38:00 Radová Martina ABM7451 8010 C KOB ALFA Brno
12:43:00 Kostková Jana AOP7151 2096115 C Orientační Běh Opava
12:48:00 Korpasová Ivana LBM7362 1409879 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
12:58:00 Křečková Petra ZPV7076 52582 C KOB ZPV Prostějov
13:03:00 Slavíková Lenka TVR7350 2067389 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
13:08:00 Hiršová Marcela VBM7079 7201756 C VSK Mendelu Brno
13:13:00 Hendrychová Marcela HOB7051 301304 C SKOB Horní Benešov
13:18:00 Sedlářová Pavla AOP7052 2096150 C Orientační Běh Opava
13:23:00 Procházková Martina SOP7351 433097 C OOB TJ Slezan Opava
13:28:00 Kovaříková Mária SIT6951 7200589 C OK SILESIA
13:33:00 Popieluchová Ivona BFM7453 2102855 C SKOB Frýdek - Místek

D45C 4.80 km, 185 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:02:00 Pěčková Monika SKM7350 2017677 C KOB Směr Kroměříž
12:06:00 Řehová Renata BFM7151 2037840 C SKOB Frýdek - Místek
12:08:00 Strachotová Eva ASU6099 52560 C Magnus Orienteering
12:10:00 Miková Iva TBM7071 53270 C KOS TJ Tesla Brno
12:12:00 Vričanová Sylva HAV6751 1426051 C OB Havířov
12:14:00 Vavříková Iveta MOV7450 2025346 C SKOB Ostrava
12:16:00 Mikošková Iveta STE7150 2113042 C SK SKI-OB Šternberk
12:18:00 Kubáňová Jana TBM7275 8007275 C KOS TJ Tesla Brno
12:20:00 Bernatíková Šárka SFM7151 49487 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:22:00 Svěchotová Hana MOV7150 9101678 C SKOB Ostrava
12:24:00 Argalášová Gabriela TRI6850 8660461 C TJ TŽ Třinec
12:26:00 Šarmanová Jarmila MOV6750 303027 C SKOB Ostrava
12:28:00 Zbraňková Magda STE7352 2096137 C SK SKI-OB Šternberk
12:30:00 Doušková Vlasta TBM7060 2067215 C KOS TJ Tesla Brno
12:32:00 Dorčáková Pavlína MOV6951 53004 C SKOB Ostrava
12:34:00 Bolková Petra 0060001 0 Petra
12:36:00 Novotná Jitka ZLH7050 361929 C OOB TJ Zlaté Hory
12:38:00 Poštulková Milada STE6850 2080842 C SK SKI-OB Šternberk
12:40:00 Odehnalová Kamila ABM7052 332950 C KOB ALFA Brno
12:42:00 Holečková Lenka UOL6750 301560 C SOB Olomouc
12:44:00 Pavlová Libuše MOV7451 420459 C SKOB Ostrava
12:46:00 Řeháková Jana BFM7152 2113071 C SKOB Frýdek - Místek
12:48:00 Binčíková Dana OOP6650 887164 C TJ Opava
12:50:00 Sedláčková Jana HLV7060 416084 C KČT - OB Holešov

D50B 5.10 km, 200 m, 20 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:40:00 Štorková Simona JPV6556 8006556 C Oddíl OS SK Prostějov
14:50:00 Šimková Hana UOL6653 52476 C SOB Olomouc
14:55:00 Vavrysová Iva LCE6359 889289 C OOB TJ Slovan Luhačovice
15:00:00 Poklopová Ivana UOL6451 52451 C SOB Olomouc
15:05:00 Jarošová Petra ZPV6666 52654 C KOB ZPV Prostějov
15:10:00 Grycová Jana TBM6969 49412 C KOS TJ Tesla Brno

D55B 4.80 km, 185 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:01:00 Ferdusová Eva LCE6461 52694 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:06:00 Glabazňová Jana AOP6151 515423 C Orientační Běh Opava
13:11:00 Smičková Eva KON5887 52412 C KOB Konice
13:16:00 Jastrzembská Jarmila TRI6450 8670488 C TJ TŽ Třinec
13:21:00 Dittrichová Lenka KON6285 52420 C KOB Konice
13:31:00 Bravená Alexandra VBM6155 682079 C VSK Mendelu Brno
13:36:00 Vlažná Mirka LCE5852 52698 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:41:00 Švejdíková Yvona AOP6351 49361 C Orientační Běh Opava
13:46:00 Bialožytová Pavla TRI6350 51446 C TJ TŽ Třinec

D55C 3.00 km, 80 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:04:00 Jiranová Alena PHK5351 9371 C OK 99 Hradec Králové
12:06:00 Holinková Milada 0070001 52661 MAIL
12:08:00 Chodurová Milena SFM5750 2125335 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:10:00 Czaschová Irena SBR6150 51915 C SKOB Bruntál
12:12:00 Rokoszová Jaroslava MOV6351 51373 C SKOB Ostrava

D60B 3.80 km, 130 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:19:00 Jelínková Dagmar TZL5757 207823 C SKOB Zlín
12:29:00 Pavlíková Hana ZLH5950 52658 C OOB TJ Zlaté Hory
12:39:00 Horynová Eva TZL5254 8930 C SKOB Zlín
12:44:00 Cahlová Slávka LCE5451 416063 C OOB TJ Slovan Luhačovice

D65B 3.40 km, 125 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:02:00 Suchánková Libuše SOP4851 446344 C OOB TJ Slezan Opava

D70B 3.00 km, 80 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:20:00 Novotná Ludmila ZLH4850 52763 C OOB TJ Zlaté Hory
12:30:00 Mrkvicová Ludmila ZLH4950 52782 C OOB TJ Zlaté Hory
12:35:00 Sikorová Marie BOV4852 2092387 C TJ Baník Ostrava OKD

H10N 2.00 km, 55 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:21:00 Rozsíval Martin KON1022 2090866 C KOB Konice
12:23:00 Mihalka Alexandr MOV0902 2082935 C SKOB Ostrava
12:25:00 Škoda Matěj TRI1001 8651 C TJ TŽ Třinec
12:27:00 Macka Sebastián LCE1112 52677 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:29:00 Jordán Dominik KSU1000 2103281 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:31:00 Marek Martin STE1100 2073656 C SK SKI-OB Šternberk
12:33:00 Berger Tomáš MOV1002 1400415 C SKOB Ostrava
12:37:00 Ranostaj Vojtěch KRN0705 52635 C KOS TJ Lokomotiva Krnov

H10C 2.40 km, 70 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:12:00 Marszalek Dawid 14P1002 2032326 UKS Kometa Gliwice
12:14:00 Slováček Ondřej TZL0902 52212 C SKOB Zlín
12:16:00 Kostka Artur MOV0901 428258 C SKOB Ostrava
12:18:00 Bruk Tomáš TRI0900 49384 C TJ TŽ Třinec
12:20:00 Menzel František MOV1003 428276 C SKOB Ostrava
12:24:00 Dittrich Matouš SKM1000 436931 C KOB Směr Kroměříž
12:28:00 Janas Aleksander 4EP0900 338917 Uks Kometa Gliwice
12:30:00 Bruk Lukáš TRI0901 49322 C TJ TŽ Třinec
12:32:00 Pekárek David TZL1000 2121129 C SKOB Zlín
12:34:00 Matoušek Jan STE0909 224904 C SK SKI-OB Šternberk

H12C 2.70 km, 90 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:38:00 Mališ Eduard BFM0703 49452 C SKOB Frýdek - Místek
12:41:00 Denemarek Max TBM0800 7080127 C KOS TJ Tesla Brno
12:44:00 Václavík Šimon BFM0803 49460 C SKOB Frýdek - Místek
12:47:00 Linhart Jakub TZL0813 52688 C SKOB Zlín
12:50:00 Pěček Jakub SKM0700 8660395 B KOB Směr Kroměříž
12:53:00 Tuharský Tobiáš TRI0701 49315 B TJ TŽ Třinec
12:56:00 Kovalčík Petr AOP0901 49430 C Orientační Běh Opava
12:59:00 Bocek Václav TRI0802 416128 C TJ TŽ Třinec
13:02:00 Černohorský Jan AOP0704 0 C Orientační Běh Opava
13:05:00 Ježek David ZBM0813 8667953 C SK Žabovřesky Brno
13:11:00 Kundrata Vít TZL0700 7203458 B SKOB Zlín
13:14:00 Kucza Jacek 51P0701 424251 UKS Sparta Czyżowice
13:20:00 Hozík Štěpán TZL0806 2113058 C SKOB Zlín
13:23:00 Komenda Jakub ZBM0712 2051534 C SK Žabovřesky Brno
13:26:00 Pernička Martin TZL0800 7207055 C SKOB Zlín
13:29:00 Mikoška Jan STE0807 2112769 C SK SKI-OB Šternberk
13:32:00 Synek Adam BFM0808 428209 C SKOB Frýdek - Místek
13:35:00 Němec Michal TZL0805 2124754 C SKOB Zlín
13:38:00 Schwab Filip TBM0710 8000710 B KOS TJ Tesla Brno
13:41:00 Mitrenga Jan TRI0707 53280 C TJ TŽ Třinec
13:44:00 Linhart Adam TZL0814 331259 C SKOB Zlín
13:47:00 Krupa Jan TRI0706 8655421 B TJ TŽ Třinec
13:50:00 Pavlík Adam TZL0810 2113089 C SKOB Zlín
13:53:00 Marek Filip ZBM0706 8660413 B SK Žabovřesky Brno
13:56:00 Mikláš Matěj TZL0704 2126258 B SKOB Zlín
13:59:00 Popieluch Martin BFM0801 4320 C SKOB Frýdek - Místek
14:02:00 Vlček Tomáš VIC0713 7210090 B OB Vizovice
14:05:00 Sikora Jan TZL0707 49484 C SKOB Zlín
14:08:00 Zřídkaveselý Martin ZBM0808 8660444 C SK Žabovřesky Brno
14:11:00 Kolorz Dominik 51P0700 424249 UKS Sparta Czyżowice
14:14:00 Petřivalský Nil OOL0800 2051491 C SK Haná orienteering
14:17:00 Smetana Adam VRB0800 2067386 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem

H14B 4.10 km, 185 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:28:00 Brosch Ondřej RBK0606 8660437 B SK Radioklub Blansko
12:31:00 Urbánek Tomáš ZBM0604 2061850 B SK Žabovřesky Brno
12:34:00 Sláma Šimon LCE0502 2080838 B OOB TJ Slovan Luhačovice
12:37:00 Damek Ondřej TRI0503 8667526 B TJ TŽ Třinec
12:40:00 Pernička Václav TZL0602 7207028 B SKOB Zlín
12:43:00 Mudrák Šimon LCE0601 331690 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:46:00 Antonowicz Jan STE0503 8636188 B SK SKI-OB Šternberk
12:49:00 Otruba František PLU0501 8667537 B TJ SOKOL Plumlov
12:55:00 Zřídkaveselý Adam ZBM0505 8660411 A SK Žabovřesky Brno
12:58:00 Vedra Tobiáš TBM0621 446444 B KOS TJ Tesla Brno
13:01:00 Šána Robert KSU0616 2104587 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:04:00 Huleja Martin TZL0604 2113096 B SKOB Zlín
13:07:00 Salich Jonáš AOP0501 0 C Orientační Běh Opava
13:10:00 Grygar Václav MOV0502 8670495 B SKOB Ostrava
13:16:00 Kirschner Damian TRI0506 2099502 B TJ TŽ Třinec
13:19:00 Svirák Jonatan TBM0608 2087656 B KOS TJ Tesla Brno
13:22:00 Bláha Adam KSU0525 2073730 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:25:00 Soldán Robin PLU0600 8663160 B TJ SOKOL Plumlov
13:28:00 Bíčánek Jan SIT0501 7207887 B OK SILESIA
13:31:00 Vodička Igor UOL0502 7200909 B SOB Olomouc
13:34:00 Márton Lukáš TZL0605 2121127 B SKOB Zlín
13:37:00 Mudrák Daniel TBM0629 8663145 B KOS TJ Tesla Brno
13:40:00 Kučera Tomáš ZBM0605 8660418 B SK Žabovřesky Brno
13:43:00 Veselka Matěj LCE0603 52687 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:46:00 Štěpánek Jan TBM0607 8660548 B KOS TJ Tesla Brno
13:49:00 Vaněk Bořek TZL0505 2113077 B SKOB Zlín
13:52:00 Marszalek Patryk 14P0500 2032319 UKS Kometa Gliwice
13:55:00 Čech Radan TBM0611 8663178 B KOS TJ Tesla Brno
13:58:00 Odehnal Tomáš ADA0500 8660407 B OOB Spartak Adamov
14:01:00 Štábl Patrik KSU0606 446437 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
14:04:00 Pekárek Tobias TZL0502 8663152 A SKOB Zlín
14:07:00 Ryška Matěj TRI0604 8667990 B TJ TŽ Třinec
14:10:00 Račanský Jakub TBM0503 8100029 B KOS TJ Tesla Brno
14:13:00 Němec Filip TZL0503 2126239 C SKOB Zlín
14:16:00 Menzel Antonín MOV0700 8670494 B SKOB Ostrava
14:19:00 Strakoš Ondřej TZL0601 7209291 B SKOB Zlín
14:22:00 Černoch Martin PLU0500 8667538 B TJ SOKOL Plumlov
14:25:00 Byrtus Jakub SIT0502 8663128 B OK SILESIA
14:28:00 Koča Vojtěch ZBM0602 2051511 B SK Žabovřesky Brno
14:31:00 Tomanek Lukáš KSU0502 2056285 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
14:34:00 Borunský Matěj AOP0600 428264 B Orientační Běh Opava
14:37:00 Jordán Alexandr KSU0626 2056276 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
14:40:00 Karásek Antonín PLU0503 2124798 B TJ SOKOL Plumlov
14:43:00 Vojvodík Eduard MOV0600 8670493 B SKOB Ostrava
14:46:00 Folprecht Matyáš TBM0606 8662278 B KOS TJ Tesla Brno
14:49:00 Hrbáček Filip LCE0501 416072 C OOB TJ Slovan Luhačovice
14:52:00 Strýček Jan ADA0503 2073679 A OOB Spartak Adamov
14:55:00 Bednařík Vilém VLI0509 8670461 A Slavia Liberec orienteering

H14C 3.60 km, 120 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:35:00 Slavík Ondřej TVR0500 232194 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
14:37:00 Tobola Adam MOV0605 428235 C SKOB Ostrava
14:39:00 Štorek Jan JPV0505 8440505 C Oddíl OS SK Prostějov
14:41:00 Zádrapa Marian Petr MOV0503 428262 C SKOB Ostrava
14:43:00 Švestka Štěpán KVS0600 53694 C SKOB Kobra Vsetín
14:45:00 Cieslar Michael TRI0505 2073714 C TJ TŽ Třinec
14:47:00 Chudík Martin BFM0604 2087511 B SKOB Frýdek - Místek
14:49:00 Černohorský Jakub AOP0502 0 C Orientační Běh Opava
14:51:00 David Vladimír SFM0600 2119196 C O-RUNNAŘI Beskydy
14:55:00 Špok Petr KRN0601 428288 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
14:57:00 Sikora Matěj TRI0501 49396 C TJ TŽ Třinec
14:59:00 Smyček David BFM0504 410795 C SKOB Frýdek - Místek
15:01:00 Žovinec Pavel ABM0509 2081399 C KOB ALFA Brno
15:03:00 Kawka Michal MOV0604 2027246 C SKOB Ostrava

H16B 6.40 km, 315 m, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:15:00 Marek Vojtěch ZBM0410 8660439 B SK Žabovřesky Brno
12:18:00 Bialožyt Marek TRI0301 8629759 A TJ TŽ Třinec
12:21:00 Rajman Filip UOL0301 2113074 B SOB Olomouc
12:24:00 Urbánek Adam ZBM0302 8660426 B SK Žabovřesky Brno
12:27:00 Janků Martin STE0404 2035728 B SK SKI-OB Šternberk
12:30:00 Palát Tomáš ABM0307 332962 B KOB ALFA Brno
12:33:00 Sliž Rostislav TRI0302 8662309 B TJ TŽ Třinec
12:36:00 Pěček Dominik SKM0401 8670802 C KOB Směr Kroměříž
12:39:00 Hustý Adam TZL0403 2096138 A SKOB Zlín
12:42:00 Milán Jakub ZBM0407 8651737 A SK Žabovřesky Brno
12:45:00 Novosad Pavel TZL0404 8660475 A SKOB Zlín
12:48:00 Martynek Petr TRI0304 8657 B TJ TŽ Třinec
12:51:00 Stryk Štěpán KSU0306 229473 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:54:00 Fousek Matěj RBK0402 1413719 B SK Radioklub Blansko
12:57:00 Malý Tomáš VRB0414 2067397 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
13:00:00 Eichler Vítek TZL0401 7209282 B SKOB Zlín
13:06:00 Štábl Adam KSU0401 8662429 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:09:00 Karásek František PLU0301 2124774 B TJ SOKOL Plumlov
13:15:00 Fousek Vojtěch RBK0403 1414504 B SK Radioklub Blansko
13:18:00 Beneš Jindřich KON0404 8660477 A KOB Konice
13:21:00 Novotný Erik ZLH0301 2020722 B OOB TJ Zlaté Hory
13:24:00 Patterman Prokop KSU0333 442865 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:30:00 Hanousek Matěj RBK0404 301286 B SK Radioklub Blansko
13:33:00 Racek Josef ZBM0400 8663130 C SK Žabovřesky Brno
13:36:00 Bjolek Michal BFM0305 2087698 A SKOB Frýdek - Místek
13:39:00 Štěrbák Josef ZBM0409 8660412 B SK Žabovřesky Brno
13:42:00 Šperlich Jan KSU0403 2082903 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:45:00 Ježek Filip ZBM0414 8660425 B SK Žabovřesky Brno
13:48:00 Rada Štěpán ABM0404 420418 B KOB ALFA Brno
13:51:00 Doušek Tomáš TBM0401 8222007 A KOS TJ Tesla Brno
13:54:00 Krupa Jakub TRI0404 8655414 B TJ TŽ Třinec
13:57:00 Ehl Ondřej TBM0404 8654918 A KOS TJ Tesla Brno
14:00:00 Mrózek Pawel TRI0401 8656740 B TJ TŽ Třinec

H16C 5.30 km, 250 m, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:02:00 Matoušek Ondřej MOV0300 51318 C SKOB Ostrava
12:04:00 Staniczek Jakub 51P0600 424240 UKS Sparta Czyżowice
12:08:00 Wojak Kacper 51P0400 424241 UKS Sparta Czyżowice
12:10:00 Jurčík Martin KRN0300 446411 C KOS TJ Lokomotiva Krnov

H18B 8.40 km, 375 m, 20 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:00:00 Blank Noah SKM0201 8670821 C KOB Směr Kroměříž
13:05:00 Coufal Jáchym ZBM0200 8660432 A SK Žabovřesky Brno
13:10:00 Štorek David JPV0202 8663202 B Oddíl OS SK Prostějov
13:15:00 Gryc Vojtěch TBM0106 8645931 B KOS TJ Tesla Brno
13:20:00 Kovařík Martin SIT0101 8655413 B OK SILESIA
13:25:00 Hecl František KSU0201 8662428 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:30:00 Poštulka Lukáš STE0104 2060295 B SK SKI-OB Šternberk
13:35:00 Šafář Martin KSU0105 8662432 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:45:00 Babišta Antonín KSU0111 2080935 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:50:00 Valík Adam AOP0301 8656684 A Orientační Běh Opava
13:55:00 Dostál František UOL0201 2088178 B SOB Olomouc
14:00:00 Neumann David STE0101 2027241 B SK SKI-OB Šternberk
14:05:00 Bartík Filip TZL0202 2091549 B SKOB Zlín
14:10:00 Tuharský Erik TRI0100 8655467 A TJ TŽ Třinec
14:15:00 Kundrata Jan TZL0203 7209284 B SKOB Zlín
14:20:00 Matuš Vít VRB0202 2067396 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
14:25:00 Janda Přemek TZL0103 7208084 B SKOB Zlín
14:30:00 Lukašák Šimon STE0202 8655380 A SK SKI-OB Šternberk
14:35:00 Kostka Jiří AOP0201 8656577 A Orientační Běh Opava
14:45:00 Svoboda Radek STE0207 8655381 B SK SKI-OB Šternberk
14:50:00 Milán Tomáš ZBM0111 7070007 A SK Žabovřesky Brno
14:55:00 Koňařík Vít SVS0200 2133890 B Orientklub Vsetín
15:00:00 Kligl Radim TBM0103 8655419 A KOS TJ Tesla Brno

H18C 6.40 km, 315 m, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:03:00 Šimek Štěpán UOL0104 52733 C SOB Olomouc

H20B 9.50 km, 410 m, 22 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:08:00 Vavřík Tomáš MOV0004 8663153 B SKOB Ostrava
14:14:00 Kaprál Jan SSU0000 7207780 B SK Severka Šumperk
14:20:00 Komenda Jan ZBM9902 8660415 B SK Žabovřesky Brno
14:26:00 Panovec Kryštof LCE0011 8662750 B OOB TJ Slovan Luhačovice
14:32:00 Vostál Dominik UOL9901 1400425 B SOB Olomouc
14:38:00 Florián Vojtěch ABM9901 8680585 A KOB ALFA Brno
14:44:00 Höck Kilian 24D0001 2051759 SV Robotron Dresden
14:56:00 Procházka Zdeněk SOP9901 7209362 A OOB TJ Slezan Opava

H21B 12.00 km, 570 m, 28 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 Zelinka Jiří MBM8740 8656681 C O-mikron
12:04:00 Bencúr Juraj AOP7700 682377 C Orientační Běh Opava
12:07:00 Poklop Martin SSU8802 1007536 E SK Severka Šumperk
12:13:00 Král Václav SSU8243 332966 C SK Severka Šumperk
12:16:00 Drábek Jan ZBM8511 8660410 C SK Žabovřesky Brno
12:19:00 Kozák Osvald TBM8201 8201000 C KOS TJ Tesla Brno
12:22:00 Zháňal Jan ZBM8721 8660422 C SK Žabovřesky Brno
12:25:00 Jílek Jakub KSU9202 8662445 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:28:00 Slováček Tomáš TZL8002 2084933 C SKOB Zlín
12:31:00 Kelbl Vladimír ZBM9711 8660427 C SK Žabovřesky Brno
12:37:00 Horyna Roman LCE7602 1399000 R OOB TJ Slovan Luhačovice
12:40:00 Přikryl Petr ZBM6708 7030567 C SK Žabovřesky Brno
12:43:00 Zbranek Roman TZL8808 8422248 R SKOB Zlín
12:46:00 Marek Antonín STE7501 2049564 C SK SKI-OB Šternberk
12:49:00 Tomanek Daniel KSU7410 7200324 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:52:00 Paszynski Piotr 38P8100 8640929 UKS Orientus Lodz
12:55:00 Doležel Ondřej STE9202 8654919 C SK SKI-OB Šternberk
12:58:00 Hraboš Matej TBM9547 7698697 C KOS TJ Tesla Brno
13:01:00 Otrusina Jan ABM9210 7209784 C KOB ALFA Brno
13:04:00 Tomášek Tomáš STE8000 2108900 C SK SKI-OB Šternberk
13:10:00 Adámek Filip TBM0101 8656745 A KOS TJ Tesla Brno
13:13:00 Václavek Tomáš STE5809 8655374 C SK SKI-OB Šternberk
13:16:00 Lachendro Jan SKM8700 7207146 C KOB Směr Kroměříž
13:19:00 Kořan Pavel VBM7401 889316 C VSK Mendelu Brno
13:22:00 Mielec Jaromír AOP9701 515123 C Orientační Běh Opava
13:25:00 Rajnošek Zdeněk KSU8506 515128 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:28:00 Čech Radovan TBM7835 8007835 C KOS TJ Tesla Brno
13:31:00 Jurczyk Tomasz 51P9400 8640246 UKS Sparta Czyżowice
13:34:00 Mazal Zdeněk VBM8103 8656569 C VSK Mendelu Brno
13:37:00 Janů Zdeněk KSU9045 8662682 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:40:00 Palát Petr ABM7415 52056 C KOB ALFA Brno
13:43:00 Hadač Filip AOP9301 8656686 C Orientační Běh Opava
13:46:00 Matoušek Jiří STE7504 2025356 C SK SKI-OB Šternberk
13:49:00 Henek Vladan VBM8002 2011839 C VSK Mendelu Brno
13:55:00 Finstrle Luděk ZBM7902 8660402 C SK Žabovřesky Brno
13:58:00 Henek Michal RBK8605 515193 C SK Radioklub Blansko
14:01:00 Horčička Vít TBM9919 8656558 E KOS TJ Tesla Brno
14:04:00 Vavrys Johan LCE9302 8662426 C OOB TJ Slovan Luhačovice
14:07:00 Kolárik Tomáš TZL9302 7209286 C SKOB Zlín
14:10:00 Jirka Jakub VPM7905 8252429 C KOS Slavia Plzeň
14:16:00 Svízela Vojtěch LCE9101 331424 C OOB TJ Slovan Luhačovice
14:19:00 Ehl Jiří TBM7701 8017701 C KOS TJ Tesla Brno
14:22:00 Balcar Aleš PHK8602 995886 C OK 99 Hradec Králové
14:25:00 Pudel Jarda STE7505 52516 C SK SKI-OB Šternberk
14:28:00 Schuster Marek SSU9303 995871 R SK Severka Šumperk
14:31:00 Zdráhal Tomáš OOL8801 1931332 C SK Haná orienteering
14:34:00 Novotný Jiří TZL8001 515192 C SKOB Zlín
14:37:00 Chloupek Adam ZBM9300 995849 E SK Žabovřesky Brno
14:40:00 Zimmermann Jakub TBM8911 8645930 C KOS TJ Tesla Brno
14:43:00 Trávníček Jan PLU7501 7504110 C TJ SOKOL Plumlov

H21C 9.50 km, 410 m, 22 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:02:00 Macka Radek LCE8110 2020705 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:05:00 Pospíšil Petr SOP9301 7207871 C OOB TJ Slezan Opava
12:08:00 Zdráhal Tomáš OOL5301 52530 C SK Haná orienteering
12:11:00 Smolka Ondřej SOP8612 8632140 C OOB TJ Slezan Opava
12:14:00 Ostřanský Filip ASU9243 920681 C Magnus Orienteering
12:17:00 Otruba Karel PLU7917 2035148 C TJ SOKOL Plumlov
12:20:00 Peterek Vít SOP8600 980372 C OOB TJ Slezan Opava
12:23:00 Sadílek Martin VIC6901 8123400 C OB Vizovice
12:26:00 Fendrych Michal STE7607 52503 C SK SKI-OB Šternberk
12:29:00 Bernatík Lukáš SFM9801 2800327 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:32:00 Poštulka Tomáš STE9700 2060296 C SK SKI-OB Šternberk

H35B 9.50 km, 410 m, 22 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:41:00 Brosch Petr RBK7111 2061849 C SK Radioklub Blansko
12:47:00 Otrusina Jiří JPV8201 8662320 C Oddíl OS SK Prostějov
12:53:00 Dittrich Pavel SKM7501 52207 C KOB Směr Kroměříž
12:59:00 Walaski Antonín TRI8006 416124 C TJ TŽ Třinec
13:05:00 Kostka Petr MOV8200 2027244 C SKOB Ostrava
13:11:00 Bubela Tomáš ASU8101 8018801 C Magnus Orienteering
13:23:00 Horký Jan UOL7100 2020741 C SOB Olomouc
13:29:00 Janas Sebastian 4EP7400 338916 Uks Kometa Gliwice
13:35:00 Hanousek Kamil RBK7401 2115695 C SK Radioklub Blansko
13:41:00 Zbíral Robert UOL8000 8660922 C SOB Olomouc
13:53:00 Stachoň Zdeněk SKM8014 7905090 C KOB Směr Kroměříž
13:59:00 Sláma Lumír LCE8103 2091534 C OOB TJ Slovan Luhačovice

H35C 7.70 km, 365 m, 21 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:10:00 Videcký Jan KSU7504 446440 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:12:00 Masny Krzysztof MOV7600 1416219 C SKOB Ostrava
12:14:00 Létal Jiří SFM8202 2035152 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:16:00 Blaževi Roman LCE7301 7200335 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:18:00 Černohorský Martin AOP7500 410117 C Orientační Běh Opava
12:20:00 Burda Tomáš STE7600 2118486 C SK SKI-OB Šternberk
12:22:00 Lanc Marian TZL5806 53897 C SKOB Zlín
12:24:00 Tuharský Martin TRI7702 7863 C TJ TŽ Třinec
12:28:00 Štábl Roman KSU7501 446432 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:30:00 Brychlec Lukáš MOV7501 7207617 C SKOB Ostrava
12:32:00 Koťátko Aleš SFM8303 2023814 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:34:00 Matula Pavel BFM7602 206365 C SKOB Frýdek - Místek

H40B 8.50 km, 390 m, 24 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:20:00 Jadviščok Ladislav UOL7700 2075671 C SOB Olomouc
12:24:00 Mulíček Ondřej ABM7405 337650 C KOB ALFA Brno
12:28:00 Greschner Luboš ASU7848 7203335 C Magnus Orienteering
12:32:00 Byrtus Petr SIT7702 7209459 C OK SILESIA
12:36:00 Vlček Roman SKM7000 8670823 C KOB Směr Kroměříž
12:40:00 Hajdu Martin 12H7002 8110000 Tipo Orienteering Club
12:44:00 Rytíř Michal SKM7325 7210886 C KOB Směr Kroměříž
12:48:00 Paulíček Michal UOL7701 8670456 C SOB Olomouc
12:52:00 Fousek Martin RBK7801 1413717 C SK Radioklub Blansko
12:56:00 Zeman Radek 0070003 2032199 MAIL
13:00:00 Vlček Jiří VIC7700 2073733 C OB Vizovice
13:04:00 Popieluch Michal BFM7301 2800338 C SKOB Frýdek - Místek
13:08:00 Hecl Miloš KSU7601 886296 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:12:00 Vojvodík Martin 0020001 2109761 bezklubu
13:16:00 Krtička Luděk SSU7847 7204982 C SK Severka Šumperk
13:20:00 Šrámek Jaromír KSU5801 515101 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:24:00 Rigó Marek ODR7101 52756 C SKOB Odry
13:32:00 Pernička Petr TZL7336 8104170 C SKOB Zlín
13:40:00 Janků Marek STE7102 2080826 C SK SKI-OB Šternberk
13:44:00 Valík Luděk AOP7101 7203322 C Orientační Běh Opava
13:48:00 Pěček Vítězslav SKM7104 52199 C KOB Směr Kroměříž
13:52:00 Smékal David UOL7503 886282 C SOB Olomouc
13:56:00 Salich Radomír AOP7603 52453 C Orientační Běh Opava
14:00:00 Bíčánek Milan SIT7703 7861 C OK SILESIA
14:04:00 Borunský Tomáš AOP7402 682655 C Orientační Běh Opava
14:08:00 Kolek Petr ASU7501 8636194 C Magnus Orienteering
14:16:00 Pěček Martin SKM7301 253369 C KOB Směr Kroměříž

H45B 7.70 km, 365 m, 21 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:47:00 Kurečka Robert ABM7210 2060216 C KOB ALFA Brno
12:52:00 Mianowski Rafal 4HP7300 886687 UNTS Warszawa
12:57:00 Dzik Miroslaw 86P7102 428768 LKS Górzanka Nawojowa Góra
13:02:00 Ježek Petr ZBM7202 7300188 C SK Žabovřesky Brno
13:07:00 Švestka Vítězslav KVS7301 53372 C SKOB Kobra Vsetín
13:17:00 Šneider Miroslav ASU7101 51471 C Magnus Orienteering
13:22:00 Novosad Pavel TZL7401 2080910 C SKOB Zlín
13:27:00 Navrátil Martin ASU7449 7203338 C Magnus Orienteering
13:37:00 Mudrák Stanislav LCE6701 8645928 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:42:00 Pekárek Evžen TZL7007 8660398 C SKOB Zlín
13:47:00 Hepnar Luboš STE6307 8655386 C SK SKI-OB Šternberk
13:52:00 Svěchota Milan MOV7202 9101186 C SKOB Ostrava
13:57:00 Novotný Tomáš ZLH7001 7001234 C OOB TJ Zlaté Hory
14:02:00 Vavřík René MOV7000 8670471 C SKOB Ostrava
14:12:00 Berger Tomáš MOV6901 52771 C SKOB Ostrava

H45C 6.30 km, 260 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:03:00 Štětínský Pavel MOV7104 52780 C SKOB Ostrava
12:07:00 Poštulka Zdenek STE6600 2080962 C SK SKI-OB Šternberk
12:09:00 Korpas Jaroslav LBM6113 1409878 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
12:11:00 Mikoška Eman STE7103 2112775 C SK SKI-OB Šternberk
12:13:00 Krček Martin AOP7302 253130 C Orientační Běh Opava
12:17:00 David Vladimír SFM7401 2800312 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:19:00 Marszalek Waldemar 14P7301 2032328 UKS Kometa Gliwice
12:21:00 Bačo Lubomír SOP6201 49350 C OOB TJ Slezan Opava
12:23:00 Smolka Martin STE7100 2027234 C SK SKI-OB Šternberk
12:25:00 Kratochvíl Karel HOB7001 7202579 C SKOB Horní Benešov
12:27:00 Odehnal Roman ABM6909 232879 C KOB ALFA Brno
12:29:00 Urbánek Martin SFM7400 2143366 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:31:00 Vrána Jan UOL7300 7300185 C SOB Olomouc
12:33:00 Jurczyk Piotr 51P6900 2028215 UKS Sparta Czyżowice
12:35:00 Dušek Vladimír TBM7400 2083369 C KOS TJ Tesla Brno
12:37:00 Bernatík Aleš SFM7201 2023813 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:39:00 Král Jiří ODR7300 49326 C SKOB Odry
12:41:00 Kohoutek Milan MOV6300 2111804 C SKOB Ostrava
12:43:00 Sedláček Jaroslav HLV6404 53827 C KČT - OB Holešov

H50B 6.50 km, 305 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:03:00 Vodička Luděk SBR5501 51913 C SKOB Bruntál
12:09:00 Štorek Petr JPV6505 2075678 C Oddíl OS SK Prostějov
12:15:00 Sloňski Marek 0050001 8172888 WKS Wawel
12:21:00 Šimek Roman UOL6503 2011817 C SOB Olomouc
12:27:00 Zatloukal Tomáš ZLH6701 420422 C OOB TJ Zlaté Hory
12:33:00 Muller Tomasz 66P7613 8230568 UKS Azymut Pabianice
12:39:00 Pavlík Radek ASU6849 8666874 C Magnus Orienteering
12:45:00 Schuster Martin AOP6502 8662321 C Orientační Běh Opava
12:51:00 Holec Honza MOV6701 9101189 C SKOB Ostrava
12:57:00 Hadač Miroslav AOP6501 8656723 C Orientační Běh Opava
13:03:00 Sklenář Josef SBR6601 7200586 C SKOB Bruntál
13:09:00 Navrátil Rostislav TRI6601 8655 C TJ TŽ Třinec
13:15:00 Slavík Tomáš TVR6800 436923 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
13:21:00 Pernica Jiří UOL6501 52478 C SOB Olomouc
13:27:00 Grepl Ladislav KON6111 433100 C KOB Konice
13:33:00 Kubíček Jiří UOL6500 1410004 C SOB Olomouc
13:39:00 Gola Miroslav VIC6808 2451515 C OB Vizovice
13:45:00 Gryc Tomáš TBM6903 995875 C KOS TJ Tesla Brno
13:51:00 Raclavský Vladislav UOL6600 2092433 C SOB Olomouc
13:57:00 Huňka Karel KON6919 2112777 C KOB Konice
14:03:00 Antonowicz Jerzy STE6800 504405 C SK SKI-OB Šternberk
14:09:00 Navrátil Václav KON6427 1417263 C KOB Konice
14:21:00 Riessler Otto OTK6800 433092 C OOB TJ Jiskra Otrokovice

H55B 6.30 km, 260 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:54:00 Ryšavý Jiří OOP5803 2049558 C TJ Opava
13:04:00 Strakoš Bohumil TZL6345 7209290 C SKOB Zlín
13:09:00 Lužný Ladislav HAV6000 8660919 C OB Havířov
13:14:00 Chmelař Miroslav JPV6217 8488884 C Oddíl OS SK Prostějov
13:19:00 Sklenář Miroslav AOP6302 7200359 C Orientační Běh Opava
13:24:00 Niessner Piotr 0050005 8200663 WKS Wawel
13:29:00 Bialožyt Miroslav TRI5701 8789 C TJ TŽ Třinec
13:34:00 Wojarski Krzysztof 2KP6000 412345 Bielsko-Biala O-Team
13:39:00 Plášek Martin LCE6118 52702 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:44:00 Krejčík Zbyněk TZL5704 8071221 C SKOB Zlín

H55C 4.30 km, 165 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:10:00 Labudík Milan TVR6200 206457 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
14:12:00 Kršák Karel VIC5902 1006613 C OB Vizovice
14:14:00 Hrouza Jan KRN5401 2106888 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
14:16:00 Vašek Rudolf SOP5702 434592 C OOB TJ Slezan Opava
14:18:00 Slivečka Jaromír MOV5601 352301 C SKOB Ostrava
14:20:00 Lecián Oldřich OOP6100 49476 C TJ Opava
14:22:00 Argaláš Jaroslav TRI6202 8662684 C TJ TŽ Třinec
14:24:00 Šarman Radim MOV6201 232412 C SKOB Ostrava
14:26:00 Jaroš Vojtěch ZPV5706 231248 C KOB ZPV Prostějov
14:28:00 Moravec Stanislav SOP5801 53462 C OOB TJ Slezan Opava
14:30:00 Maceček Otakar MOV6102 51173 C SKOB Ostrava
14:32:00 Pospíšil Václav SOP5701 49391 C OOB TJ Slezan Opava
14:34:00 Mutina Vlastimil BFM5701 2113057 C SKOB Frýdek - Místek

H60B 5.80 km, 230 m, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:04:00 Kostka Evžen AOP5701 410158 C Orientační Běh Opava
12:09:00 Višňa Milan OOL5904 307337 C SK Haná orienteering
12:14:00 Juřeník Josef MOV5201 52774 C SKOB Ostrava
12:19:00 Strachota Jaroslav ASU5600 52556 C Magnus Orienteering
12:24:00 Albert František OOL5804 52531 C SK Haná orienteering
12:34:00 Šrajer Jan OOP5601 2112739 C TJ Opava
12:39:00 Jakobi Zdeněk HAV5701 1421900 C OB Havířov
12:44:00 Zdráhal Robert OOL5707 895219 C SK Haná orienteering
12:49:00 Slováček Rudolf TZL5402 2070844 C SKOB Zlín

H65B 4.80 km, 185 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:56:00 Herdegen Ondřej BOV5200 7203331 C TJ Baník Ostrava OKD
14:01:00 Jadviščok Ladislav UOL5101 52440 C SOB Olomouc
14:06:00 Sýkora Jiří OOP5400 8863 C TJ Opava
14:16:00 Rychlý Miloš OOP5302 49416 C TJ Opava
14:21:00 Jurčák Karel SOP5101 8656584 C OOB TJ Slezan Opava
14:26:00 Miřijovský Přemysl BOV5001 232153 C TJ Baník Ostrava OKD
14:31:00 Zeman Ludvík BFM5301 2113053 C SKOB Frýdek - Místek
14:36:00 Janošík Antonín UOL5201 2092418 C SOB Olomouc
14:41:00 Krmášek Bohdan AOP5301 7207625 C Orientační Běh Opava
14:46:00 Jelínek Vít TZL5102 7209285 C SKOB Zlín
14:51:00 Pospíšil Karel TVR5000 51950 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
14:56:00 Hanzl Vlastimil VBM5329 2124752 C VSK Mendelu Brno
15:01:00 Jelínek Petr TZL4902 7300470 C SKOB Zlín
15:06:00 Pilc Oldřich SPR5100 8135135 C SK SKI - SPORT Praděd

H65C 3.40 km, 125 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:22:00 Ševčík Břetislav OOP5001 49301 C TJ Opava
12:26:00 Sukeník Mojmír KRN5202 9987654 C KOS TJ Lokomotiva Krnov

H70B 3.80 km, 130 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:00:00 Blažek Václav SBR4701 51904 C SKOB Bruntál
13:10:00 Huňka Jiří 0010001 49433 SK Radslavice
13:15:00 Chmelík Aleš VBM4732 2085633 C VSK Mendelu Brno
13:20:00 Sklenář Antonín STE4801 52517 C SK SKI-OB Šternberk
13:25:00 Horký Jan UOL4600 52438 C SOB Olomouc
13:30:00 Peška Antonín HLV4801 416088 C KČT - OB Holešov
13:35:00 Toman Stanislav SBR4801 51917 C SKOB Bruntál
13:40:00 Kašpar Josef HOB4601 51937 C SKOB Horní Benešov
13:45:00 Sonnek Miloš AOP4801 51192 C Orientační Běh Opava
13:50:00 Šidla Antonín OTK4601 433083 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
13:55:00 Klech Josef HOB4701 51939 C SKOB Horní Benešov

H70C 2.00 km, 55 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:03:00 Chylík Pavol MOV4901 52984 C SKOB Ostrava
12:05:00 Mrkvica Miroslav ZLH4600 64865 C OOB TJ Zlaté Hory
12:07:00 Beneš Karel HAV4201 1421901 C OB Havířov
12:09:00 Vávra Jiří MOV4102 52773 C SKOB Ostrava
12:11:00 Novotný Stanisl ZLH4800 52762 C OOB TJ Zlaté Hory
12:15:00 Dvořák Vlastimil BOV4901 51370 C TJ Baník Ostrava OKD
12:17:00 Rokosz Bohumil MOV4803 52783 C SKOB Ostrava

H75B 3.00 km, 80 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:50:00 Kroupa Jaroslav ZPV4012 52869 C KOB ZPV Prostějov
12:55:00 Nosek Jiří OOP4401 52766 C TJ Opava
13:00:00 Láznička Alois TZL3613 425533 C SKOB Zlín
13:05:00 Ptáček Jiří BOV4401 1421897 C TJ Baník Ostrava OKD
13:15:00 Sedlář Vladimír AOP4201 889315 C Orientační Běh Opava
13:20:00 Ostřanský Josef SSU4302 52549 C SK Severka Šumperk

HDR 2.10 km, 55 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Střída František 0070009 0 MAIL
12:00:00 Střída Antonín 0070008 0 MAIL
12:00:00 Petřivalská Eliška STE0007 1700082 A SK SKI-OB Šternberk
12:00:00 Petřivalská Anežka STE0006 1004660 SK SKI-OB Šternberk
12:00:00 Červinka Ondřej BFM0806 49455 C SKOB Frýdek - Místek
12:00:00 Sláčal Vojta LOVXXXX 361994 lepus.cz
12:00:00 Zajícová Petra LOV7351 52952 C lepus.cz
12:00:00 Hrabal Václav BFM1202 428283 SKOB Frýdek - Místek
12:00:00 Myslivec Lukáš TRI1201 49371 C TJ TŽ Třinec
12:00:00 Tesařová Eva AOP1650 0 C Orientační Běh Opava
12:00:00 Tesařová Lucie AOP1451 331752 C Orientační Běh Opava
12:00:00 Malý David VRB1100 2067390 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
12:00:00 Kosíková Julie VRB0750 2067385 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
12:00:00 Kratochvíl David HOB1101 53348 C SKOB Horní Benešov
12:00:00 Kulíšek Tadeáš HOB1201 301303 C SKOB Horní Benešov
12:00:00 Hrouza Jan KRN1300 0 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
12:00:00 Létalová Eva SFM1250 49488 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:00:00 Kujová Anežka TVR1250 515156 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
12:00:00 Kuja Adam TVR0900 206494 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
12:00:00 Brandštetter Patrik MOV1000 52990 C SKOB Ostrava
12:00:00 Kostka Mikuláš MOV1400 52996 C SKOB Ostrava
12:00:00 Janků Michala STE1150 52510 C SK SKI-OB Šternberk
12:00:00 Janas Malgorzata 4EP1400 0 Uks Kometa Gliwice
12:00:00 Stachoň Štěpán ZBM1212 976000 C SK Žabovřesky Brno
12:00:00 Mališová Ema BFM1152 410791 C SKOB Frýdek - Místek
12:00:00 Václavík Jakub BFM1201 49461 SKOB Frýdek - Místek
12:00:00 Ebnerová Alena KON1171 4634081 C KOB Konice
12:00:00 Macka Matyáš LCE1313 51302 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:00:00 Slámová Emílie Inka LCE1253 416062 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:00:00 Palarčík Kryštof SFM1100 2143377 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:00:00 Pěček Tobiáš SKM1100 416083 C KOB Směr Kroměříž
12:00:00 Ryšková Klára TRI1250 49381 C TJ TŽ Třinec
12:00:00 Kawuloková Tereza TRI0956 49330 C TJ TŽ Třinec
12:00:00 Cymorková Julie TRI0953 8004343 C TJ TŽ Třinec
12:00:00 Mokrosz Tomasz TRI1200 8652 C TJ TŽ Třinec
12:00:00 Walaski Vítek TRI1400 2113099 C TJ TŽ Třinec
12:00:00 Broschová Alžběta RBK1151 2061781 C SK Radioklub Blansko
12:00:00 Fuják Adam HAV1200 336755 C OB Havířov
12:00:00 Kozáková Michaela TBM1552 515006 C KOS TJ Tesla Brno
12:00:00 Kozáková Zuzana TBM1352 9577 C KOS TJ Tesla Brno
12:00:00 Horáčková Karolína MOV1051 436421 C SKOB Ostrava
12:00:00 Panna Matyáš MOV1300 2080824 C SKOB Ostrava

P 2.90 km, 100 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Hendrychová Pavla HOB6251 301312 C SKOB Horní Benešov
12:00:00 Hendrych Vlastimil HOB5601 231950 C SKOB Horní Benešov
12:00:00 Cetlová Helena AOP7550 307338 C Orientační Běh Opava
12:00:00 Cetl Vladimír AOP6602 8715 C Orientační Běh Opava
12:00:00 Hendrych Jaromír HOB6001 301316 C SKOB Horní Benešov
12:00:00 Hendrych Jiří HOB6701 301309 C SKOB Horní Benešov
12:00:00 Oborska Radka 0030001 7456789 ---
12:00:00 Špok Petr KRN7100 428248 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
12:00:00 Davidová Petra SFM7651 2125376 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:00:00 Mrozková Olga TRI7350 7206554 C TJ TŽ Třinec
12:00:00 Tuharská Aneta TRI7751 49377 C TJ TŽ Třinec
12:00:00 Nováková Lenka BFM7852 410792 SKOB Frýdek - Místek
12:00:00 Blank Radka SKM7351 53809 C KOB Směr Kroměříž
12:00:00 Šauman Petr ODR6100 331055 C SKOB Odry
12:00:00 Král Jiří ODR0400 49334 C SKOB Odry
12:00:00 Matěja Jan ODR0300 49357 C SKOB Odry
12:00:00 Matěja Vojtěch ODR0000 49399 C SKOB Odry
12:00:00 Ledabylová Alena HOB5551 4684 C SKOB Horní Benešov
12:00:00 Krumpholcová Jarmila HOB5655 301308 C SKOB Horní Benešov
12:00:00 Volný Jiří SOP5601 301232 C OOB TJ Slezan Opava
12:00:00 Červenková Eliška SOP0751 7209463 C OOB TJ Slezan Opava
12:00:00 Vargová Nikol SOP0551 438642 C OOB TJ Slezan Opava
12:00:00 Kawulok Marek 0090001 0 Kawulok
12:00:00 Miturová Radka MLA6552 1421924 C MLOK Mariánské Lázně
12:00:00 Rozsívalová Petra KON8063 2112772 C KOB Konice
12:00:00 Furmánek Zdeněk 0080001 0 železničáři
12:00:00 Kavcová Lucie 0070004 2126362 MAIL
12:00:00 Beneš Vojtěch 0070002 361981 MAIL
12:00:00 Schusterová Martina AOP6551 416142 C Orientační Běh Opava
12:00:00 Grygarová Eva MOV7753 0 C SKOB Ostrava
12:00:00 Ostřanská Iveta SSU6591 224901 C SK Severka Šumperk
12:00:00 Úyp Piotr 51P8400 2043891 UKS Sparta Czyżowice
12:00:00 Koťátková Barbora SFM8651 2035161 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:00:00 Tomčíková Hana VRB7879 2067395 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
12:00:00 Pometlová Jana AOP7551 0 C Orientační Běh Opava
12:00:00 Kolář Leopold VRB5404 52538 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
12:00:00 Juckelandt Wolf-Gerold 24D5500 1106055 SV Robotron Dresden

T 5.90 km, 260 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Darrell Frank 0070005 0 MAIL
12:00:00 Denemarek Ivo BBM7901 7790320 C BETA URSUS Orienteering
12:00:00 Fišer Petr GIG7502 8662302 C GIGANT Orienteering
12:00:00 Zdařil Matěj STE0001 2035722 C SK SKI-OB Šternberk
12:00:00 Hrabal Zdeněk BFM7801 49496 C SKOB Frýdek - Místek
12:00:00 Tesař Jiří AOP6702 352349 C Orientační Běh Opava
12:00:00 Juckelandt Sabine 24D6350 1310763 SV Robotron Dresden
12:00:00 Gros Petr OOP7700 2102544 C TJ Opava
12:00:00 Chudík Michael BFM7103 2087516 SKOB Frýdek - Místek
12:00:00 Bednařík Aleš VLI7309 2049578 C Slavia Liberec orienteering
12:00:00 Koutný Lukáš 0040001 0 Koutný
12:00:00 Fiala Jan AOP8800 8810 C Orientační Běh Opava
12:00:00 Kuja Ivo TVR7700 2800303 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
12:00:00 Erben Martin SOP9001 361970 C OOB TJ Slezan Opava
12:00:00 Petřivalský Bernat OOL0203 421859 C SK Haná orienteering
12:00:00 Juračka Zdeněk HAV5702 1426069 C OB Havířov
12:00:00 Navrátil Adam TRI9900 416125 C TJ TŽ Třinec
12:00:00 Muchová Barbora KVS8550 2080849 C SKOB Kobra Vsetín
12:00:00 Šimková Johanka ZBM9350 8660401 C SK Žabovřesky Brno
12:00:00 Bjolek Lukáš BFM7601 2113076 C SKOB Frýdek - Místek