Logo

Startovka závodu: INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček

Datum:
14.04.2019
Místo konání:
Boháňka - Skála
Pořadatel:
SHK - OK Slavia Hradec Králové
Mapa:
Skála (ŽA), Pod Skálou (VčP), obě: M 1:10 000, E 5 m, stav březen 2019, ISOM 2017
Ředitel závodu:
Toužil Karel
Hlavní rozhodčí:
Netuka Jan - R1
Stavitel tratí:
Weiner Jakub - R2, Netuka Jan - R1
JURY:
Hadač Miroslav, Turczer Petr, Cahel Marek
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16A     D16C     D18A     D18C     D20A     D21A     D21B     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16A     H16C     H18A     H18C     H20A     H21A     H21B     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H70C     HDR     P     T    

D10N 1.67 km, 5 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:31:00 Ondrušová Leona PHK0954 2148056 C OK 99 Hradec Králové
11:33:00 Pražáková Dominika SHK1054 51781 C OK Slavia Hradec Králové
11:35:00 Hrušová Lucie PHK1050 416203 C OK 99 Hradec Králové
11:37:00 Záveská Eliška VRL0955 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:39:00 Hepnerová Tereza SHK1150 9142 C OK Slavia Hradec Králové
11:41:00 Horáková Eliška PHK1152 2099496 C OK 99 Hradec Králové
11:43:00 Fukátková Ludmila LPU1053 52171 C OK Lokomotiva Pardubice
11:45:00 Renská Adéla SNA0951 2148124 C TJ START Náchod
11:47:00 Zitková Markéta LPU1251 2049546 C OK Lokomotiva Pardubice
11:49:00 Lepšová Julie SRK1152 2027219 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:51:00 Kay Leila LPU1155 2103249 C OK Lokomotiva Pardubice
11:53:00 Bláhová Klára 0240001 2126356 CVČ Horní Jelení
11:55:00 Špačková Kristýna KOR0951 2087655 OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:57:00 Kvapilová Klára TUV1199 231522 C SOK TJ Turnov
11:59:00 Jedličková Lucie SHK1050 1008173 C OK Slavia Hradec Králové
12:01:00 Maráková Sofie SNA1151 405983 C TJ START Náchod
12:03:00 Mojžíšová Nela PHK1053 9436 C OK 99 Hradec Králové
12:05:00 Šlesingerová Nela KUO0951 2127551 C KOB Ústí nad Orlicí
12:07:00 Bucharová Marie VRL0954 0 OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:09:00 Kopecká Eliška PHK1250 2143333 C OK 99 Hradec Králové
12:11:00 Mrázková Berta SJC1151 8010800 C Sportcentrum Jičín
12:13:00 Besedová Magdaléna PHK1252 232884 C OK 99 Hradec Králové
12:15:00 Buďárková Natálie VRL1052 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:17:00 Vítková Eliška PHK1056 9431 C OK 99 Hradec Králové
12:19:00 Froschová Magdaléna LPU1052 7210076 C OK Lokomotiva Pardubice
12:21:00 Kvapilová Simona PHK1150 7209658 C OK 99 Hradec Králové
12:23:00 Macháčková Lucie SHK1155 2141921 C OK Slavia Hradec Králové
12:25:00 Černá Stella PHK0958 2148116 C OK 99 Hradec Králové
12:27:00 Kroupová Anna LPU1154 2075642 C OK Lokomotiva Pardubice
12:29:00 Mácová Barbora DOB1050 2113513 C KOB Dobruška
12:31:00 Šumberová Gabriela PHK1058 2148072 C OK 99 Hradec Králové
12:33:00 Kuříková Markéta STH1052 2116485 C SK Studenec
12:35:00 Gojná Karolína LPU1059 2103237 C OK Lokomotiva Pardubice
12:37:00 Dytrychová Lucie SHK1055 2111664 C OK Slavia Hradec Králové
12:39:00 Munzarová Monika LPU1056 436951 C OK Lokomotiva Pardubice

D10C 1.96 km, 6 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:11:00 Zitková Veronika LPU1051 2126290 C OK Lokomotiva Pardubice
11:13:00 Houžvičková Kateřina TUR0952 2106736 C OOB TJ Turnov
11:15:00 Říhová Eliška SRK0952 2091524 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:17:00 Sochorová Kristýna SHK0953 2134362 C OK Slavia Hradec Králové
11:19:00 Besedová Barborka PHK1051 1410002 C OK 99 Hradec Králové
11:21:00 Suchardová Ella JIL0951 2144181 C OK Jilemnice
11:23:00 Kalinová Ella SPC0961 8660504 C SPORTICUS team
11:25:00 Jakubcová Karolína SJC1050 8112770 C Sportcentrum Jičín
11:27:00 Hančová Karolína VRL0952 7201198 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:29:00 Fenclová Hana LPU1054 9660 C OK Lokomotiva Pardubice
11:31:00 Seligrová Pavlína PHK0957 2141908 C OK 99 Hradec Králové
11:33:00 Netopilová Simona VAM0950 9478 C OB Vamberk
11:35:00 Jelínková Eva PHK0953 2113479 C OK 99 Hradec Králové
11:37:00 Švíglerová Anna LPU0952 7210072 C OK Lokomotiva Pardubice
11:39:00 Lapáčková Šárka SHK0954 2126271 C OK Slavia Hradec Králové
11:41:00 Nožičková Ema LPU0953 9313 C OK Lokomotiva Pardubice
11:43:00 Havrdová Selina SJC0950 8071009 C Sportcentrum Jičín
11:45:00 Horklová Amálie LPU0958 2108902 C OK Lokomotiva Pardubice
11:47:00 Kvapilová Markéta PHK0950 7209356 C OK 99 Hradec Králové
11:49:00 Kvapilová Kristýna TUV0999 411591 C SOK TJ Turnov

D12C 2.46 km, 8 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Novotná Vendula PHK0777 405952 B OK 99 Hradec Králové
11:03:00 Kynčlová Anna JIL0852 2127635 C OK Jilemnice
11:05:00 Tichá Alexandra LPU0757 2075616 B OK Lokomotiva Pardubice
11:07:00 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 7205024 B OK Dobříš
11:09:00 Stavrinou Kristýna SRK0751 9523 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:11:00 Šnokhousová Johanka SJC0851 8357666 C Sportcentrum Jičín
11:13:00 Hanušová Markéta VRL0852 2085588 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:15:00 Kunartová Dominika PHK0888 2035704 C OK 99 Hradec Králové
11:17:00 Chlupáčová Anežka SHK0760 52799 B OK Slavia Hradec Králové
11:19:00 Matoušková Markéta PHK0855 2129204 C OK 99 Hradec Králové
11:21:00 Lepšová Lucie SRK0951 2091531 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:23:00 Pipková Karolína LPU0756 8663190 B OK Lokomotiva Pardubice
11:25:00 Netuková Anežka SHK0750 1396847 B OK Slavia Hradec Králové
11:27:00 Čapková Markéta PHK0850 9665 C OK 99 Hradec Králové
11:29:00 Hamáčková Šárka STH0852 303925 C SK Studenec
11:31:00 Bašová Ema KOR0850 2067990 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:33:00 Hamáková Adéla 0240003 2148138 CVČ Horní Jelení
11:35:00 Nožičková Lea LPU0753 9314 C OK Lokomotiva Pardubice
11:37:00 Brdlíková Eliška VRL0753 2120624 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:39:00 Málková Michaela PHK0853 8004344 C OK 99 Hradec Králové
11:41:00 Havrdová Sheila SJC0750 8101007 B Sportcentrum Jičín
11:43:00 Ježková Barbora PHK0755 2125378 C OK 99 Hradec Králové
11:45:00 Kutlvašrová Pavla VRL0951 2096243 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:47:00 Chrástová Barbora STH0851 9050 C SK Studenec
11:49:00 Švíglerová Kateřina LPU0752 2081386 B OK Lokomotiva Pardubice
11:51:00 Čivrná Eliška VRL0851 2045230 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:53:00 Havlíčková Veronika RIC0853 2143410 C OB Říčany
11:55:00 Bulušková Barbora STH0750 9043 C SK Studenec
11:57:00 Vltavská Eliška SJC0850 2114998 C Sportcentrum Jičín
11:59:00 Pavlová Karolína STH0752 410777 C SK Studenec
12:01:00 Malá Anežka JIL0751 9099 B OK Jilemnice
12:03:00 Hamáčková Táňa STH0754 2008994 C SK Studenec
12:05:00 Klímová Anna JIL0752 2127633 C OK Jilemnice
12:07:00 Housková Adéla DOR0851 2050490 C OK Dobříš
12:09:00 Votočková Amélie JIL0750 2133886 C OK Jilemnice
12:11:00 Houžvičková Daniela TUR0751 2106741 B OOB TJ Turnov
12:13:00 Lamačová Barbora BOR0750 8421842 B OK Jiskra Nový Bor
12:15:00 Podlešáková Monika PHK0752 2085583 B OK 99 Hradec Králové

D12D 2.03 km, 7 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:10:00 Ondrušová Zuzana PHK0757 2148113 C OK 99 Hradec Králové
12:12:00 Hlavsová Tereza SHK0857 51405 C OK Slavia Hradec Králové
12:14:00 Dvořáková Johanka VRL0853 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:16:00 Dobiášová Johana SHK0856 2144078 C OK Slavia Hradec Králové
12:18:00 Julišová Kateřina ZAM0851 426310 C OB TJ Sokol Žamberk
12:20:00 Potůčková Emílie LTU0752 2057582 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:22:00 Hanlová Kristýna SRK0752 2027235 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:24:00 Závodná Zuzana LTU0750 426320 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:26:00 Růžková Markéta LPU0758 2075646 C OK Lokomotiva Pardubice
12:28:00 Čížková Alena SHK0851 1428939 C OK Slavia Hradec Králové
12:30:00 Schwengerová Anna SRK0851 2091522 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:32:00 Hájková Lucie CET0751 361913 C TJ Loko Česká Třebová
12:34:00 Jedličková Veronika SHK0850 4145 C OK Slavia Hradec Králové
12:36:00 Laštovková Jana JIL0853 2134347 C OK Jilemnice
12:38:00 Balcarová Olga SNA0851 405984 C TJ START Náchod
12:40:00 Mácová Natálie DOB0770 2088194 C KOB Dobruška
12:42:00 Lapáčková Anna SHK0854 2120662 C OK Slavia Hradec Králové
12:44:00 Macková Šárka SNA0850 2085590 C TJ START Náchod
12:46:00 Holohlavská Anna JIL0753 2096122 C OK Jilemnice
12:48:00 Kaplanová Viktorka 0240002 2148137 CVČ Horní Jelení
12:50:00 Imrišková Natálie LTU0751 2057584 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov

D14C 2.73 km, 9 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Kubíková Magdaléna LPU0566 2124759 C OK Lokomotiva Pardubice
11:02:00 Housková Barbora DOR0655 8663156 B OK Dobříš
11:04:00 Benešová Michaela SJH0651 553451 B SJH Jindřichův Hradec
11:06:00 Matěásková Šárka JIL0551 2078451 A OK Jilemnice
11:08:00 Mácová Štěpánka DOB0661 2088190 C KOB Dobruška
11:10:00 Cachová Mirka LPU0555 2085617 C OK Lokomotiva Pardubice
11:12:00 Cejpková Karolína SRK0552 2025350 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:14:00 Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 9586 C OB Vamberk
11:16:00 Morávková Zuzana SRK0551 9201626 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:18:00 Chrástová Magdaléna STH0551 7204976 B SK Studenec
11:20:00 Hylmarová Zuzana ZAM0553 416295 C OB TJ Sokol Žamberk
11:22:00 Tomášová Anna SRK0554 2027214 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:24:00 Rybínová Vendula KOR0651 2067229 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:26:00 Kopecká Martina PHK0555 9423 C OK 99 Hradec Králové
11:28:00 Krummerová Veronika CHC0652 206484 C K.O.B. Choceň
11:30:00 Dostálová Barbora VRL0553 1400428 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:32:00 Barcalová Iva CHC0655 2053577 C K.O.B. Choceň
11:34:00 Kejvalová Radka SJC0552 2102078 C Sportcentrum Jičín
11:36:00 Holcová Nikola LPU0660 2085568 C OK Lokomotiva Pardubice
11:38:00 Neumannová Alžběta PHK0650 2056296 B OK 99 Hradec Králové
11:40:00 Smisitelová Elena KOR0551 2109768 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:42:00 Štěrbová Agáta SHK0656 2134322 C OK Slavia Hradec Králové
11:44:00 Doudová Alžběta PHK0554 2103273 B OK 99 Hradec Králové
11:46:00 Kadaníková Tereza LPU0552 2025374 C OK Lokomotiva Pardubice
11:48:00 Příkazská Zuzana PHK0654 2073718 B OK 99 Hradec Králové
11:50:00 Vošahlíková Ema LPU0663 2102545 B OK Lokomotiva Pardubice
11:52:00 Čečková Karolína SHK0650 331315 B OK Slavia Hradec Králové
11:54:00 Malínská Nela SJC0650 8344417 B Sportcentrum Jičín
11:56:00 Mimrová Kateřina CHC0658 206485 C K.O.B. Choceň
11:58:00 Skořepová Lucie LPU0657 301633 B OK Lokomotiva Pardubice
12:00:00 Hammová Linda KOR0650 7207778 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
12:02:00 Zurynková Jana PHK0553 2060234 C OK 99 Hradec Králové
12:04:00 Kuhnová Alžběta LPU0652 2045220 C OK Lokomotiva Pardubice
12:06:00 Rážová Aneta PHK0662 2120068 B OK 99 Hradec Králové
12:08:00 Sychrovská Klára SNA0551 2111734 C TJ START Náchod
12:10:00 Kučerová Amálie Evelína PHK0651 2075657 C OK 99 Hradec Králové
12:12:00 Výchová Veronika KOR0550 2095955 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
12:14:00 Kotková Adéla RIC0655 2049632 B OB Říčany
12:16:00 Dvořáková Kateřina LPU0656 2070812 B OK Lokomotiva Pardubice
12:18:00 Košková Martina SHK0652 2091529 B OK Slavia Hradec Králové
12:20:00 Dvořáková Anežka LPU0556 2075617 C OK Lokomotiva Pardubice
12:22:00 Pitrmucová Lucie JIL0651 2127639 B OK Jilemnice
12:24:00 Mikysková Adéla VAM0550 51468 B OB Vamberk
12:26:00 Haasová Klára LPU0655 8663174 B OK Lokomotiva Pardubice
12:28:00 Kopecká Anna JIL0552 2124766 B OK Jilemnice
12:30:00 Mrskočová Markéta LPU0553 8654902 B OK Lokomotiva Pardubice
12:32:00 Chrtková Anežka PHK0658 2104607 B OK 99 Hradec Králové

D14D 2.46 km, 8 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:21:00 Holohlavská Ema JIL0652 2096121 C OK Jilemnice
12:23:00 Kynclová Andrea LTU0651 2108867 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:25:00 Hanlová Nikola SRK0553 2027231 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:27:00 Hájková Marie VRL0651 2092425 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:29:00 Šlesingerová Sára KUO0551 2085581 C KOB Ústí nad Orlicí
12:31:00 Buďárková Eliška VRL0554 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:33:00 Zurynková Ema PHK0655 2067340 C OK 99 Hradec Králové
12:35:00 Molingerová Adéla SNA0651 2122271 C TJ START Náchod

D16A 3.00 km, 15 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 461 Barnatová Klára ZBM0352 8660403 B SK Žabovřesky Brno
11:03:00 462 Sudoł Hanna CHC0352 8650388 C K.O.B. Choceň
11:05:00 463 Metelková Michaela PHK0550 2056274 A OK 99 Hradec Králové
11:07:00 464 Knobová Agáta VRL0453 2053583 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:09:00 465 Balejová Julie KAM0551 8667985 A OK Kamenice
11:11:00 466 De Heij Laura RIC0450 8656564 B OB Říčany
11:13:00 467 Mazurek Joanna CHC0353 8650390 C K.O.B. Choceň
11:15:00 468 Hubáčková Dagmar LCE0351 8656714 B OOB TJ Slovan Luhačovice
11:17:00 469 Matoušová Gabriela VRL0352 2035739 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:19:00 470 Vitebská Eliška TJN0350 8662748 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:21:00 471 Kovalčíková Anna AOP0453 8796 B Orientační Běh Opava
11:23:00 472 Pušová Bára LPU0357 8656522 B OK Lokomotiva Pardubice
11:25:00 473 Brožková Tereza KUO0451 8667532 B KOB Ústí nad Orlicí
11:27:00 474 Čapková Anna PHK0451 8667978 B OK 99 Hradec Králové
11:29:00 475 Bulířová Ema TAP0452 2088202 A KOB Tretra Praha
11:31:00 476 Vávrová Vanda HOR0350 2108890 A TJ Jiskra Hořice
11:33:00 477 Rotková Markéta ZBM0455 8660409 A SK Žabovřesky Brno
11:35:00 478 Binarová Adéla UOL0452 8662703 A SOB Olomouc
11:37:00 479 Thýnová Martina SHK0350 8656586 A OK Slavia Hradec Králové
11:39:00 480 Hovořáková Karolína ZBM0351 8660438 A SK Žabovřesky Brno
11:41:00 481 Pračková Ema RIC0451 7209445 A OB Říčany
11:43:00 482 Tichá Dorotea DKP0351 8656590 A Oddíl OB Kotlářka
11:45:00 483 Randáková Adéla VRL0452 7207062 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:47:00 484 Chvátilová Johana PHK0450 2035744 A OK 99 Hradec Králové
11:49:00 485 Černá Ema ROU0451 8662284 A SKOB Roudnice nad Labem
11:51:00 486 Hanušová Kateřina VRL0455 8670740 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:53:00 487 Martanová Lea VLI0555 8662713 A Slavia Liberec orienteering
11:55:00 488 Gottsteinová Ema JIL0451 2078459 A OK Jilemnice
11:57:00 489 Mulíčková Markéta ABM0362 8656699 A KOB ALFA Brno
11:59:00 490 Karlová Anna JIL0352 8656606 A OK Jilemnice
12:01:00 491 Stoklasová Zuzana OSN0454 2080908 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:03:00 492 Štraitová Jolana VSP0456 8670459 A USK Praha
12:05:00 493 Smolková Barbora TAP0356 8654912 A KOB Tretra Praha
12:07:00 494 Lukašáková Sára STE0450 2035723 A SK SKI-OB Šternberk
12:09:00 495 Richtrová Kamila VPM0451 8629751 A KOS Slavia Plzeň
12:11:00 496 Fejfarová Tereza LPU0360 8656534 A OK Lokomotiva Pardubice
12:13:00 497 Bednaříková Emma ZBM0359 8656786 A SK Žabovřesky Brno
12:15:00 498 Smutná Anna Marie DKP0359 2103705 A Oddíl OB Kotlářka

D16C 2.94 km, 11 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Bártová Adéla LPU0353 2102522 B OK Lokomotiva Pardubice
11:02:00 Hrnčířová Ivana STH0351 7207502 B SK Studenec
11:04:00 Adámková Klára JIL0452 2127630 B OK Jilemnice
11:06:00 Vodičková Johana LPU0354 8656504 B OK Lokomotiva Pardubice
11:08:00 Zamouřilová Anežka PHK0354 7210923 C OK 99 Hradec Králové
11:10:00 Maršounová Jana SHK0454 2121752 C OK Slavia Hradec Králové
11:12:00 Kološová Veronika LPU0351 436939 B OK Lokomotiva Pardubice
11:14:00 Janovská Vendula JIL0453 2127638 B OK Jilemnice
11:16:00 Suková Majka LTU0450 2057591 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:18:00 Pokorná Adéla JIL0454 2122270 C OK Jilemnice
11:20:00 Hošková Kateřina LTU0451 8662731 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:22:00 Adamovská Kateřina VAM0350 438605 C OB Vamberk
11:24:00 Gazdová Hedvika JIL0456 405968 C OK Jilemnice
11:26:00 Brumlichová Kristýna NPA0351 416345 C SK LOB Nová Paka
11:28:00 Petrásová Hana LPU0380 8656514 B OK Lokomotiva Pardubice
11:30:00 Licková Štěpánka LTU0452 8662730 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:32:00 Nádeníčková Iva NEK0350 8660520 B Nejdek Orienteering
11:34:00 Besedová Katka PHK0351 336788 C OK 99 Hradec Králové
11:36:00 Junková Anna LTU0453 2057581 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:38:00 Horáková Veronika PHK0353 2087682 B OK 99 Hradec Králové
11:40:00 Stohanzlová Kristýna LPU0356 2085635 C OK Lokomotiva Pardubice
11:42:00 Vrábelová Hana PHK0454 51176 C OK 99 Hradec Králové

D18A 3.16 km, 15 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 350 Weissová Ľuboslava LCE0261 2032149 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:02:00 351 Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 8655463 B OK Dobříš
11:04:00 352 Nevěřilová Kateřina LCE0254 7208226 B OOB TJ Slovan Luhačovice
11:06:00 353 Linková Lucie TJN0257 8659384 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:08:00 354 Sanna Karin DKP0250 8240702 B Oddíl OB Kotlářka
11:10:00 355 Brožková Lucie KUO0151 8667525 B KOB Ústí nad Orlicí
11:12:00 356 Staňková Markéta VPM0153 7210111 B KOS Slavia Plzeň
11:14:00 357 Nováková Světlana NPA0151 2122276 A SK LOB Nová Paka
11:16:00 358 Janků Anna SJC0252 8000195 B Sportcentrum Jičín
11:18:00 359 Randáková Alžběta VRL0252 7208078 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:20:00 360 Matějková Barbora SJC0156 8191119 A Sportcentrum Jičín
11:22:00 361 Bernatíková Hana TRI0253 8662702 A TJ TŽ Třinec
11:24:00 362 Marková Ema STE0252 8655379 A SK SKI-OB Šternberk
11:26:00 363 Nádeníčková Pavla NEK0150 2056275 A Nejdek Orienteering
11:28:00 364 Pekařová Jana TUR0252 8660909 A OOB TJ Turnov
11:30:00 365 Dittrichová Michaela SKM0251 8656732 A KOB Směr Kroměříž
11:32:00 366 Slámová Taťána OSN0250 7207775 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:34:00 367 Kroniková Štěpánka SHK0150 2017683 A OK Slavia Hradec Králové
11:36:00 368 Chrástová Tereza STH0251 8656737 A SK Studenec
11:38:00 369 Holečková Petra SHK0250 8660572 A OK Slavia Hradec Králové
11:40:00 370 Rýdlová Adéla TJN0151 8655484 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:42:00 371 Vyhnálková Marie RIC0151 2019236 A OB Říčany
11:44:00 372 Škáchová Magdalena DKP0156 8654888 A Oddíl OB Kotlářka
11:46:00 373 Warcopová Kateřina TRI0150 7209788 A TJ TŽ Třinec
11:48:00 374 Golová Tereza VIC0162 8645925 A OB Vizovice
11:50:00 375 Mrózek Teresa TRI0251 8656736 A TJ TŽ Třinec
11:52:00 376 Dolejší Kateřina DOK0156 7205007 A OK Doksy
11:54:00 377 Vejražková Rozárka SJC0151 8000727 A Sportcentrum Jičín
11:56:00 378 Bednaříková Sára LCE0252 9102568 A OOB TJ Slovan Luhačovice
11:58:00 379 Podrábská Marie TJN0259 8660394 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:00:00 380 Klacková Štěpánka SJC0253 8242002 A Sportcentrum Jičín
12:02:00 381 Šmelíková Dorota LCE0260 8635809 A OOB TJ Slovan Luhačovice
12:04:00 382 Bejvlová Karolína KAM0258 2058463 A OK Kamenice
12:06:00 383 Vandasová Adéla PHK0255 8656623 A OK 99 Hradec Králové
12:08:00 384 Kochová Anna TUR0155 8656631 A OOB TJ Turnov
12:10:00 385 Korpasová Lucie TBM0151 8655372 A KOS TJ Tesla Brno
12:12:00 386 Raclavská Vlaďka UOL0253 8004346 A SOB Olomouc
12:14:00 387 Miklušová Tamara ZBM0260 8434822 A SK Žabovřesky Brno
12:16:00 388 Šafková Sofie KAM0153 8100401 A OK Kamenice
12:18:00 389 Blažková Kateřina SJH0252 8636796 A SJH Jindřichův Hradec
12:20:00 390 Kejmarová Jana STH0152 51108 A SK Studenec
12:22:00 391 Kosová Tereza PHK0151 8660596 A OK 99 Hradec Králové
12:24:00 392 Raková Petra SHK0251 8000235 A OK Slavia Hradec Králové
12:26:00 393 Šklíbová Míša TJN0153 8660383 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:28:00 394 Šklíbová Veronika SRK0153 8659387 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:30:00 395 Mašínová Anna TJN0152 8659403 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:32:00 396 Martanová Elin VLI0252 8659420 A Slavia Liberec orienteering
12:34:00 397 Hlaváčová Anežka TBM0199 8656742 A KOS TJ Tesla Brno
12:36:00 398 Shánělová Štěpánka CHC0152 8301161 A K.O.B. Choceň
12:38:00 399 Semíková Lucie KAM0250 515426 A OK Kamenice
12:40:00 400 Kinštová Tereza SJH0251 2800337 A SJH Jindřichův Hradec

D18C 3.13 km, 11 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:48:00 Kovářová Jana LPU0251 1421908 B OK Lokomotiva Pardubice
11:50:00 Janečková Lucie TJN0157 2111794 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:52:00 Jelínková Adéla RUZ0251 232331 C TJ Růžená
11:54:00 Pitrmucová Antonie JIL0251 2078456 B OK Jilemnice

D20A 3.34 km, 16 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:41:00 251 Škarková Kateřina PGP9955 7207777 B SK Praga
11:43:00 252 Chaloupská Barbora PHK9951 8656524 E OK 99 Hradec Králové
11:45:00 253 Kubíčková Jana PHK9999 2075609 A OK 99 Hradec Králové
11:47:00 254 Aschermannová Karolína KAM0051 232425 A OK Kamenice
11:49:00 255 Barnetová Veronika LPU9952 2082907 A OK Lokomotiva Pardubice
11:51:00 256 Odehnalová Klára ZBM9956 8660446 A SK Žabovřesky Brno
11:53:00 257 Kopecká Anna LPU9958 8656607 R OK Lokomotiva Pardubice
11:55:00 258 Firešová Markéta ZBM9951 8660435 R SK Žabovřesky Brno
11:57:00 259 Voltrová Alena DKP9956 8181015 A Oddíl OB Kotlářka
11:59:00 260 Zlámalová Nikola SJC9951 8107998 R Sportcentrum Jičín
12:01:00 261 Vojtíšková Viktorie LPU0051 7201814 A OK Lokomotiva Pardubice
12:03:00 262 Hojná Eliška SJH0052 442882 A SJH Jindřichův Hradec
12:05:00 263 Thýnová Nikola SHK0051 8656672 A OK Slavia Hradec Králové
12:07:00 264 Pavlíková Markéta CHA0050 7208096 A OK Chrastava
12:09:00 265 Hrnčířová Magda STH0051 8660568 A SK Studenec
12:11:00 266 Sokolářová Šárka TUR9999 8660903 R OOB TJ Turnov
12:13:00 267 Nechanická Klára OSN0050 8656601 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:15:00 268 Janošíkova Tereza SSU9953 8656582 E SK Severka Šumperk
12:17:00 269 Grycová Kateřina TBM0058 8659389 A KOS TJ Tesla Brno
12:19:00 270 Peterová Jana LPU0057 8656599 A OK Lokomotiva Pardubice
12:21:00 271 Ciesiółka Katarzyna CHC0055 8645192 A K.O.B. Choceň
12:23:00 272 Riby Rose LTP0051 7200323 A OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:25:00 273 Poláková Tereza SOP9951 2061783 A OOB TJ Slezan Opava
12:27:00 274 Špringlová Kamila TBM0050 7210403 A KOS TJ Tesla Brno
12:29:00 275 Sieglová Eliška PGP9954 8656705 R SK Praga
12:31:00 276 Thořová Markéta TUR9952 8663148 R OOB TJ Turnov
12:33:00 277 Auerműllerová Anna ZBM0060 410338 A SK Žabovřesky Brno
12:35:00 278 Opálková Martina BBM0050 7207019 A BETA URSUS Orienteering
12:37:00 279 Matušková Jana RBK9999 8662330 A SK Radioklub Blansko
12:39:00 280 Janoušková Lucie BOR9954 1204999 A OK Jiskra Nový Bor

D21A 4.40 km, 21 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:10:00 Čechová Lenka 3GC9000 2129212 Neregistrovaní - ZOO
11:12:00 Balcarová Jana PHK8753 7260024 C OK 99 Hradec Králové
11:14:00 Kolínová Kristýna DKP8450 8450007 C Oddíl OB Kotlářka
11:16:00 Vališová Martina TBM9669 8660569 R KOS TJ Tesla Brno
11:18:00 Bouchalová Vendula VPM8787 995858 C KOS Slavia Plzeň
11:20:00 Košárková Iva PGP8155 2082714 C SK Praga
11:22:00 Šimšová Jana MFP7651 682683 C Matfyz Praha
11:24:00 Horová Pavla LPU9457 8656525 R OK Lokomotiva Pardubice
11:26:00 Randáková Helena VRL7452 515185 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:28:00 Udržalová Pavla LPU8552 8656526 C OK Lokomotiva Pardubice
11:30:00 Vítková Lucie PHK8055 9448 C OK 99 Hradec Králové
11:32:00 Majasow Agata CHC8553 8650821 C K.O.B. Choceň
11:34:00 Matějů Martina PGP8556 8680605 E SK Praga
11:36:00 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C Oddíl OB Kotlářka
11:38:00 Sklenářová Radka LCE9250 8660599 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:40:00 Hendrychová Zuzana ZBM8954 8660408 C SK Žabovřesky Brno
11:42:00 Jirčáková Martina LCE8951 8662427 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:44:00 Knapová Lenka LPU9351 8663168 R OK Lokomotiva Pardubice
11:46:00 Argalášová Kateřina TRI9750 8660373 C TJ TŽ Třinec
11:48:00 Masopustová Elis PGP8656 8662717 C SK Praga
11:50:00 Rollier Monika PHK8051 8005907 C OK 99 Hradec Králové
11:52:00 Kabáthová Eva ZBM8966 7200341 E SK Žabovřesky Brno
11:54:00 Voltrová Svatava ROZ6150 7300179 C OK Roztoky
11:56:00 Gregorová Kamila CTB8151 8660904 E SK OB Chotěboř
11:58:00 Mádlová Věra ZBM8951 995814 C SK Žabovřesky Brno
12:00:00 Lepšíková Eva SJC8765 8112522 C Sportcentrum Jičín
12:02:00 Hlavová Jindra ZBM8989 515488 E SK Žabovřesky Brno
12:04:00 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C Slavia Liberec orienteering
12:06:00 Voborníková Alena CTB9451 8660906 R SK OB Chotěboř
12:08:00 Korpasová Tereza TBM9898 8656527 R KOS TJ Tesla Brno
12:10:00 Benešová Lucie SJC8951 8030189 C Sportcentrum Jičín
12:12:00 Šiková Barbora LPM9650 8656622 E OK Lokomotiva Plzeň
12:14:00 Hiršová Gabriela ZBM9651 8660421 R SK Žabovřesky Brno
12:16:00 Hančová Petra LPU9659 8654895 R OK Lokomotiva Pardubice
12:18:00 Šimůnková Gabriela TAP9755 8119755 C KOB Tretra Praha
12:20:00 Kazdová Lenka SJC8484 8293004 C Sportcentrum Jičín
12:22:00 Janů Hana KSU9393 886267 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:24:00 Čermáková Magdalena LCE9155 8644878 R OOB TJ Slovan Luhačovice
12:26:00 Knížková Šárka CHA9850 8659402 C OK Chrastava
12:28:00 Zajícová Kateřina TAP9053 515469 C KOB Tretra Praha
12:30:00 Zvěřinová Martina LPU8357 8656548 E OK Lokomotiva Pardubice
12:32:00 Hrobařová Lenka ASU7751 9482 C Magnus Orienteering
12:34:00 Odehnalová Tereza ZBM9757 8660420 R SK Žabovřesky Brno
12:36:00 Benešová Jana CTB9452 8656518 C SK OB Chotěboř
12:38:00 Kozáková Zdenka TBM7952 8663149 R KOS TJ Tesla Brno
12:40:00 Aschermannová Petra KAM9354 8271093 R OK Kamenice
12:42:00 Fenclová Marta LPU7667 8651740 C OK Lokomotiva Pardubice
12:44:00 Kašková Kateřina CHA7850 8670479 C OK Chrastava
12:46:00 Myslivečková Zuzana TUR9253 7656540 C OOB TJ Turnov
12:48:00 Peterová Alena DOB8953 7247 C KOB Dobruška
12:50:00 Panchártková Tereza LTU8950 8662723 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:52:00 Ďoubalová Věra DOB8751 682690 C KOB Dobruška
12:54:00 Poklopová Lenka SSU8952 1007544 R SK Severka Šumperk
12:56:00 Pospíšilová Marie DKP8756 8080824 R Oddíl OB Kotlářka
12:58:00 Nováková Zuzana NPA9151 515421 C SK LOB Nová Paka
13:00:00 Plochová Dominika DKP8651 8080833 R Oddíl OB Kotlářka

D21B 3.36 km, 16 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:21:00 Švihovská Eva SJC8352 8008017 C Sportcentrum Jičín
12:23:00 Gallová Veronika STH0053 2035745 C SK Studenec
12:25:00 Drobníková Markéta SJC8450 8482121 C Sportcentrum Jičín
12:27:00 Zavadilová Simona PTE8485 1424653 C TJ Sokol Ptení
12:29:00 Synková Petra DOK7950 7200372 C OK Doksy
12:31:00 Zeman Klára DCE7950 2113474 C KOB Dobřichovice
12:33:00 Rydlová Eva FSP8989 8660480 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:35:00 Jebavá Lucie STH9251 331285 C SK Studenec
12:37:00 Palasová Petra SJC8658 500267 C Sportcentrum Jičín
12:39:00 Studničná Lenka FSP8650 2115067 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:41:00 Botiková Daniela LCE9158 52709 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:43:00 Dolejší Lenka DOK7450 8655448 C OK Doksy
12:45:00 Škorpíková Barbora LPU0060 2049516 B OK Lokomotiva Pardubice
12:47:00 Grundmanová Lenka CHC8651 8662340 C K.O.B. Choceň
12:49:00 Klimplová Zuzana LPU8151 7207503 C OK Lokomotiva Pardubice
12:51:00 Grycová Veronika TBM9859 9988889 C KOS TJ Tesla Brno
12:53:00 Rajnošek Tereza KSU8691 7865718 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:55:00 Tauchmanová Ivana NPA7852 2060300 C SK LOB Nová Paka
12:57:00 Skyvová Kristýna STE7054 1007548 C SK SKI-OB Šternberk
12:59:00 Zavadilová Barbora 0130001 53667 Opět na Kozla

D21D 3.32 km, 12 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Koutná Hana PHK9651 410799 C OK 99 Hradec Králové
12:02:00 Paříková Iva TUR0061 1403056 C OOB TJ Turnov
12:04:00 Müllerová Petra BZP9050 2045224 C Báječné ženy v orientačním běhu
12:06:00 Kmentová Lenka ZAM8552 2108886 C OB TJ Sokol Žamberk
12:08:00 Hochmanová Jana 0230002 0 Kukleny
12:10:00 Stará Tereza VRL0051 426374 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:12:00 Malíková Stanislava EKP8950 2124747 C VŠTJ Ekonom Praha
12:14:00 Krunčíková Kateřina SRK8751 682628 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:16:00 Kodytková Iva VAM7751 9677 C OB Vamberk
12:18:00 Peremská Dana SRK9351 9536 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:20:00 Sedlatá Kateřina CHC8951 2049551 C K.O.B. Choceň

D35C 3.46 km, 13 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:11:00 Haasová Renata LPU7960 2070811 C OK Lokomotiva Pardubice
11:13:00 Šilerová Eva PDY8050 2112725 C Běhej Poděbrady
11:15:00 Renská Lenka SNA8053 2148070 C TJ START Náchod
11:17:00 Novotná Martina PHK8255 416264 C OK 99 Hradec Králové
11:19:00 Mácová Martina DOB7750 1400418 C KOB Dobruška
11:21:00 Sýkorová Zuzana PHK7950 224879 C OK 99 Hradec Králové
11:23:00 Pračková Zita RIC7850 2045228 C OB Říčany
11:25:00 Vandasová Markéta VAM7250 2053570 C OB Vamberk
11:27:00 Kvapilová Lenka TUV8151 7707 C SOK TJ Turnov
11:29:00 Chaloupská Pavlína PHK7051 682334 C OK 99 Hradec Králové
11:31:00 Krumlovská Barbora RIC8050 2049650 C OB Říčany
11:33:00 Jiranová Kateřina PHK8359 8667992 C OK 99 Hradec Králové
11:35:00 Ticháčková Magdalena SJC7962 8060679 C Sportcentrum Jičín
11:37:00 Škáchová Petra KAM7054 7201760 C OK Kamenice
11:39:00 Štěpánová Dita DOB7956 7226 C KOB Dobruška
11:41:00 Smith Lucie VRL7353 2096241 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:43:00 Licková Dana LTU7350 2057595 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:45:00 Malá Věra JIL7752 9077 C OK Jilemnice
11:47:00 Schmidtová Jana VRL7553 8975 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:49:00 Biolik Agnieszka 46P7700 8197778 Trackcourse
11:51:00 Komárková Lucie LTU7851 8662725 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:53:00 Besedová Petra PHK7654 1417264 C OK 99 Hradec Králové
11:55:00 Podlipná Veronika SJC8152 8172882 C Sportcentrum Jičín
11:57:00 Kopecká Marcela PHK6852 9494 C OK 99 Hradec Králové
11:59:00 Grycová Petra TBM7467 230679 C KOS TJ Tesla Brno
12:01:00 Samková Renáta PHK7456 1413977 C OK 99 Hradec Králové
12:03:00 Havrdová Renata SJC7756 8113000 C Sportcentrum Jičín
12:05:00 Novotná Kateřina PHK8252 8656724 C OK 99 Hradec Králové
12:07:00 Vyhnálková Eva RIC7552 889279 C OB Říčany
12:09:00 Křivdová Lenka CHC7251 8655490 C K.O.B. Choceň
12:11:00 Kulhavá Jarmila SRK6751 2045240 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:13:00 Pavelcová Gabriela NPA7851 2070822 C SK LOB Nová Paka
12:15:00 Mrskočová Dana LPU7356 2049512 C OK Lokomotiva Pardubice
12:17:00 Šklíbová Jana SRK7651 7204991 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:19:00 Jirásková Pavla KPY7950 416330 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:21:00 Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 2060275 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:23:00 Svobodová Jitka VSP7450 9102142 C USK Praha
12:25:00 Smutná Jana VAM6251 7210067 C OB Vamberk
12:27:00 Chvátilová Pavlína PHK7450 362000 C OK 99 Hradec Králové
12:29:00 Zabořilová Romana JEN7457 7775 C OB Jenišovice
12:31:00 Hájková Ludmila CET7554 9722 C TJ Loko Česká Třebová
12:33:00 Karlová Kateřina JIL7553 2096130 C OK Jilemnice
12:35:00 Petriláková Petra DOR7656 2092419 C OK Dobříš
12:37:00 Kubečková Zdena PHK7551 1413332 C OK 99 Hradec Králové
12:39:00 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C OK Jilemnice
12:41:00 Kovářová Anna CET7552 8670795 C TJ Loko Česká Třebová
12:43:00 Kunartová Lenka PHK7852 9408 C OK 99 Hradec Králové
12:45:00 Šaldová Jana JIL7555 2096124 C OK Jilemnice
12:47:00 Melounková Lucie PHK8054 9416 C OK 99 Hradec Králové
12:49:00 Jiroutová Eva SNA8051 2144091 C TJ START Náchod
12:51:00 Ondráčková Veronika EKP7850 2045231 C VŠTJ Ekonom Praha
12:53:00 Zemánková Eva SRK7452 9796 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:55:00 Matěásková Eva JIL7651 2096127 C OK Jilemnice
12:57:00 Hladká Petra KOR7950 8660542 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
12:59:00 Lučanová Marta LPU7957 515134 C OK Lokomotiva Pardubice

D35D 3.08 km, 10 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:20:00 Mikysková Ilona VAM7550 51469 C OB Vamberk
11:22:00 Rybínová Iva KOR7551 2067247 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:24:00 Čapková Petra PHK7850 2053587 C OK 99 Hradec Králové
11:26:00 Šafářová Ivana CET8051 9724 C TJ Loko Česká Třebová
11:28:00 Kvapilová Zuzana PHK7853 7300083 C OK 99 Hradec Králové
11:30:00 Krpatová Zuzana LPU7558 2035734 C OK Lokomotiva Pardubice
11:32:00 Pitrmucová Šárka JIL7852 2127629 C OK Jilemnice
11:34:00 Kašparová Eva LPU7854 2059754 C OK Lokomotiva Pardubice
11:36:00 Hančová Alice VRL7052 206480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:38:00 Gojná Zuzana LPU7962 0 C OK Lokomotiva Pardubice
11:40:00 Sedláčková Petra KOR7451 2106724 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:42:00 Pešková Renata SJC7550 2115014 C Sportcentrum Jičín
11:44:00 Hanušová Monika VRL7654 2080989 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:46:00 Kadaňová Barbora LPU8253 9868 C OK Lokomotiva Pardubice
11:48:00 Posoldová Eva SJC7957 9979 C Sportcentrum Jičín
11:50:00 Lapáčková Soňa SHK7651 2120644 C OK Slavia Hradec Králové
11:52:00 Matoušová Petra VRL7154 331359 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:54:00 Příkazská Petra PHK7651 2102589 C OK 99 Hradec Králové
11:56:00 Sychrovská Pavlína SNA7651 2111756 C TJ START Náchod
11:58:00 Černá Petra ALB7450 7220 C OOB Albrechtice nad Orlicí
12:00:00 Müllerová Marie KOR7650 2112729 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
12:02:00 Šedivá Petra NPA7751 2078500 C SK LOB Nová Paka
12:04:00 Stará Petra VRL7354 425562 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:06:00 Jelínková Zuzana PHK7452 2126400 C OK 99 Hradec Králové
12:08:00 Kokaislová Eva LPU7956 9296 C OK Lokomotiva Pardubice
12:10:00 Zurynková Iva PHK7650 2073717 C OK 99 Hradec Králové
12:12:00 Kašparová Eva TYN7452 2111703 C OOB SK Týniště nad Orlicí
12:14:00 Petrásová Simona LPU7556 2096144 C OK Lokomotiva Pardubice
12:16:00 Štreglová Andrea VRL7552 2102800 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:18:00 Termerová Jana LTU7850 2103288 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:20:00 Linková Eva STH7753 253377 C SK Studenec
12:22:00 Pilná Libuše VRL7153 438036 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:24:00 Drhlíková Markéta VAM8250 9518 C OB Vamberk
12:26:00 Kejvalová Kamila SJC7450 2114994 C Sportcentrum Jičín
12:28:00 Tomandlová Radka 5IX7550 2099521 NOK HoRa
12:30:00 Poláková Lucie VRL8254 2096239 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:32:00 Housková Monika DOR7551 2044893 C OK Dobříš
12:34:00 Mojžíšová Jana PHK8254 9366 C OK 99 Hradec Králové
12:36:00 Mádlová Denisa BRU7550 425507 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
12:38:00 Podlešáková Markéta PHK7851 2127884 C OK 99 Hradec Králové
12:40:00 Mudruňková Romana VAM7752 2109696 C OB Vamberk
12:42:00 Štefanová Klára STH7752 2303942 C SK Studenec
12:44:00 Hrušová Dagmar PHK8050 232255 C OK 99 Hradec Králové

D45C 3.33 km, 15 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 7911 C USK Praha
11:02:00 Konečná Marcela EKP7257 8662277 C VŠTJ Ekonom Praha
11:04:00 Kosová Michaela SRK6752 8660597 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:06:00 Koutná Alena PHK7052 232635 C OK 99 Hradec Králové
11:08:00 Janků Radka SJC7353 8000163 C Sportcentrum Jičín
11:10:00 Staňková Marcela VPM6951 888641 C KOS Slavia Plzeň
11:12:00 Šabatová Jana SRK6853 301130 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:14:00 Demlová Jitka LPU6955 9201630 C OK Lokomotiva Pardubice
11:16:00 Petrželová Alena LTU6351 2085658 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:18:00 Hanušová Zdena SJC7253 8092929 C Sportcentrum Jičín
11:20:00 Miklušová Dagmar 47S7350 8123457 TJ Rapid Bratislava
11:22:00 Weberová Zuzana PHK6961 9462 C OK 99 Hradec Králové
11:24:00 Mutinská Zdeňka KUO6499 51751 C KOB Ústí nad Orlicí
11:26:00 Novotná Ivana PHK6354 219239 C OK 99 Hradec Králové
11:28:00 Sieglová Dagmar MFP7050 7201197 C Matfyz Praha
11:30:00 Kuchařová Ada TBM5855 8654911 C KOS TJ Tesla Brno
11:32:00 Forstová Lenka MFP6850 2079501 C Matfyz Praha
11:34:00 Tokárová Regina VPM6950 2067965 C KOS Slavia Plzeň
11:36:00 Gorčicová Ivana CHA6550 8179 C OK Chrastava
11:38:00 Hlaváčková Renata PHK7060 301191 C OK 99 Hradec Králové
11:40:00 Lesáková Věra TJN7152 8662715 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:42:00 Šišmová Hana TYN6850 7209364 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:44:00 Kavalírová Zuzana PHK6950 2035720 C OK 99 Hradec Králové
11:46:00 Riby Kateřina LTP7252 7205009 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:48:00 Šrámková Iva RIC7251 2035141 C OB Říčany
11:50:00 Broschová Lucie RBK7451 2061836 C SK Radioklub Blansko
11:52:00 Grycová Jana TBM6969 49412 C KOS TJ Tesla Brno
11:54:00 Knapová Iva LPU6052 9316 C OK Lokomotiva Pardubice
11:56:00 Hrubá Veronika 0220001 2080709 6YC
11:58:00 Juračková Jana LPU6051 9237 C OK Lokomotiva Pardubice
12:00:00 Korpasová Ivana LBM7362 1409879 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
12:02:00 Pipková Táňa LPU7156 2049550 C OK Lokomotiva Pardubice
12:04:00 Kovaříková Mária SIT6951 7200589 C OK SILESIA
12:06:00 Hrnčířová Lenka STH7251 410775 C SK Studenec
12:08:00 Azebová Martina PHK6757 49890 C OK 99 Hradec Králové
12:10:00 Lazáková Šárka LTU6952 2057594 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:12:00 Houžvičková Karolína TUR7254 7207877 C OOB TJ Turnov
12:14:00 Kotková Lenka RIC7352 2085603 C OB Říčany
12:16:00 Zalabová Martina SJC6657 8213213 C Sportcentrum Jičín
12:18:00 Hojná Tereza SJH6951 2090840 C SJH Jindřichův Hradec
12:20:00 Zelená Markéta PGP5850 2080958 C SK Praga
12:22:00 Junková Kateřina STH7351 7204984 C SK Studenec
12:24:00 Klapalová Jana VAM6451 1416361 C OB Vamberk
12:26:00 Furuczová Jelka ZAK7150 511235 C OK Netopýr Zákupy
12:28:00 Rykalová Jitka VAM7251 7210243 C OB Vamberk
12:30:00 Bendáková Jitka LTU6951 2085652 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:32:00 Melišíková Radka TAP7152 2081352 C KOB Tretra Praha
12:34:00 Benešová Iva SJH7051 9101672 C SJH Jindřichův Hradec
12:36:00 Horáková Jindra LPU6854 8660598 C OK Lokomotiva Pardubice
12:38:00 Vlkanova Hana PHK7050 2067950 C OK 99 Hradec Králové
12:40:00 Průšová Markéta VSP7256 8660554 C USK Praha

D45D 2.81 km, 10 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:41:00 Dostálová Kateřina VRL7254 1413338 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:43:00 Vaňurová Marcela HOR6850 2078472 C TJ Jiskra Hořice
11:45:00 Štichhauerová Kateřina LPU7468 9102564 C OK Lokomotiva Pardubice
11:47:00 Krunková Bohuslava SNA7053 416262 C TJ START Náchod
11:49:00 Fenclová Markéta LPU7155 9650 C OK Lokomotiva Pardubice
11:51:00 Rusinová Alena BRU7152 2032384 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:53:00 Kynčlová Dagmar JIL7256 9074 C OK Jilemnice
11:55:00 Hájková Eva VRL7454 2096244 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:57:00 Semrádová Jitka CHC6651 331708 C K.O.B. Choceň
11:59:00 Procingerová Ilona VRL7053 219210 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:01:00 Lamichová Iva PHK6353 9438 C OK 99 Hradec Králové
12:03:00 Francová Julínková Dana LPU6555 425573 C OK Lokomotiva Pardubice
12:05:00 Kokrdová Věra PHK6450 2080919 C OK 99 Hradec Králové
12:07:00 Janovská Věra JIL7258 2127634 C OK Jilemnice
12:09:00 Bienová Věra SJC5752 8000438 C Sportcentrum Jičín
12:11:00 Vodičková Lenka LPU7357 2049524 C OK Lokomotiva Pardubice
12:13:00 Čermáková Lucie PHK7150 2103266 C OK 99 Hradec Králové
12:15:00 Záveská Anna CET6450 331549 C TJ Loko Česká Třebová
12:17:00 Třešňáková Blanka JIL7051 2096128 C OK Jilemnice
12:19:00 Smisitelová Markéta KOR7452 2134281 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
12:21:00 Ježková Lenka LPU7254 51130 C OK Lokomotiva Pardubice
12:23:00 Maňáková Silvie PHK7151 224872 C OK 99 Hradec Králové
12:25:00 Kološová Jana LPU6653 9346 C OK Lokomotiva Pardubice
12:27:00 Kulová Jana VAM6550 416317 C OB Vamberk
12:29:00 Pokorná Petra JIL7257 2124768 C OK Jilemnice
12:31:00 Veverková Yveta VAM6452 9678 C OB Vamberk
12:33:00 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C TJ START Náchod
12:35:00 Lockerová Milena SRK7251 9801 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:37:00 Roudná Eva LPU6554 51183 C OK Lokomotiva Pardubice
12:39:00 Christophová Dagmar SRK6852 515063 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:41:00 Pannyová Pavla LTU6550 1425372 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:43:00 Valachová Jana LPU6654 253353 C OK Lokomotiva Pardubice
12:45:00 Machová Iveta NPA6851 2122275 C SK LOB Nová Paka

D55C 3.09 km, 11 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Benešová Iva SJC6151 886513 C Sportcentrum Jičín
11:02:00 Kalibánová Jiřina NPA5351 2060217 C SK LOB Nová Paka
11:04:00 Víchová Ladislava LPU5851 888601 C OK Lokomotiva Pardubice
11:06:00 Bláhová Luba SHK5852 9118 C OK Slavia Hradec Králové
11:08:00 Novotná Jiřina LPU5654 2125366 C OK Lokomotiva Pardubice
11:10:00 Hindráková Martina LTU6451 8667964 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:12:00 Lehárová Iva LPU6152 2109765 C OK Lokomotiva Pardubice
11:14:00 Jiřištová Hana JIL6052 9093 C OK Jilemnice
11:16:00 Jiranová Alena PHK5351 9371 C OK 99 Hradec Králové
11:18:00 Nýdrlová Eva VRL5451 8954 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:20:00 Hausvaterová Marcela SHK6152 219201 C OK Slavia Hradec Králové
11:22:00 Štrossová Jiřina DCE5650 7870 C KOB Dobřichovice
11:24:00 Langrová Eva SNA5351 9612 C TJ START Náchod
11:26:00 Panchártková Jitka PHK5951 253368 C OK 99 Hradec Králové
11:28:00 Kynčlová Miroslava JIL5851 9089 C OK Jilemnice
11:30:00 Běhounová Jiřina PHK5651 2102552 C OK 99 Hradec Králové
11:32:00 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C OK Jilemnice
11:34:00 Šlechtová Marie SHK6399 9121 OK Slavia Hradec Králové
11:36:00 Hušková Eva NPA5754 7203468 C SK LOB Nová Paka
11:38:00 Koblížková Hana ZAM5851 9031 C OB TJ Sokol Žamberk
11:40:00 Mádlová Iva SHK6351 9121 C OK Slavia Hradec Králové
11:42:00 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice
11:44:00 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C OK RECO Sport
11:46:00 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C KOB Dobřichovice
11:48:00 Švarcová Lenka JEN6451 682110 C OB Jenišovice

D55D 2.26 km, 10 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Nováková Jana NPA5552 2060214 C SK LOB Nová Paka
11:03:00 Mikysková Hana SNA5651 7225 C TJ START Náchod
11:05:00 Peremská Dana SRK6351 9535 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:07:00 Lulayová Věra LPU5651 9224 C OK Lokomotiva Pardubice
11:09:00 Dusílková Marie SRK5752 2091518 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:11:00 Kubíčková Marcela PHK6251 9389 C OK 99 Hradec Králové

D65C 2.26 km, 10 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:17:00 Malá Marie LPU4753 301172 C OK Lokomotiva Pardubice
11:19:00 Kohoutová Jitřenka UVP4850 51265 C Slovan Praha
11:21:00 Kubíková Květa LPU4752 9247 C OK Lokomotiva Pardubice
11:23:00 Kutáčková Stanislava LTU4751 2058517 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:25:00 Kellnerová Stanislava LPU4950 436429 C OK Lokomotiva Pardubice
11:27:00 Martincová Helena ZAM5051 9033 C OB TJ Sokol Žamberk

H10N 1.76 km, 5 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Macek Vojtěch SNA0901 2060238 C TJ START Náchod
11:02:00 Zavadil Adam KAM0901 2148166 C OK Kamenice
11:04:00 Nonner Hynek JIL0903 426343 C OK Jilemnice
11:06:00 Chrtek Jan PHK1100 2126302 C OK 99 Hradec Králové
11:08:00 Jirout Jáchym SNA1201 9621 C TJ START Náchod
11:10:00 Šíma Antonín SRK1001 2080830 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:12:00 Kubec Adam DOB0900 2073719 C KOB Dobruška
11:14:00 Koláček Vojtěch PHK1003 2134357 C OK 99 Hradec Králové
11:16:00 Sychrovský Tomáš SNA1102 2111810 C TJ START Náchod
11:18:00 Severa Matyáš PHK1004 2143367 C OK 99 Hradec Králové
11:20:00 Suk Marek LTU0900 2108864 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:22:00 Leško Michal SHK1002 2148053 C OK Slavia Hradec Králové
11:24:00 Posolda Lukáš SJC1100 2115009 C Sportcentrum Jičín
11:26:00 Štefanik Marek SHK1007 2144111 C OK Slavia Hradec Králové
11:28:00 Renský Matěj SNA0903 2148119 C TJ START Náchod
11:30:00 Částek Filip SHK1006 2111662 C OK Slavia Hradec Králové
11:32:00 Pešek Matěj SJC1002 2115002 C Sportcentrum Jičín
11:34:00 Polák Vlastimil VRL1001 9000 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:36:00 Ticháček Jáchym SJC1004 9914 C Sportcentrum Jičín
11:38:00 Košťál Antonín SHK1004 2143378 C OK Slavia Hradec Králové
11:40:00 Dohnálek Vojtěch SRK0903 2091530 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:42:00 Kobík Kryštof LTU0901 2103286 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:44:00 Kopecký Matěj PHK1001 2088716 C OK 99 Hradec Králové
11:46:00 Mullis Robert DKP1200 2075694 C Oddíl OB Kotlářka
11:48:00 Jirout Vilém SNA1001 2124797 C TJ START Náchod
11:50:00 Svejštil Martin ZAM1001 9593 C OB TJ Sokol Žamberk
11:52:00 Semerád Vít LPU0906 0 C OK Lokomotiva Pardubice
11:54:00 Lamač Vítek BOR1100 7111317 C OK Jiskra Nový Bor
11:56:00 Seidl Josef LTU1100 2108879 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:58:00 Lukeš Josef SHK1005 2141922 C OK Slavia Hradec Králové
12:00:00 Nonner Prokop JIL1101 253359 C OK Jilemnice
12:02:00 Račák Jakub SHK1100 1398689 C OK Slavia Hradec Králové
12:04:00 Zavadil Štěpán KAM0902 2148177 C OK Kamenice

H10C 1.98 km, 6 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:50:00 Juška Vojtěch LPU1003 2082906 C OK Lokomotiva Pardubice
11:52:00 Šafář Jakub CET1103 9725 C TJ Loko Česká Třebová
11:54:00 Kunart Lukáš PHK1010 2059756 C OK 99 Hradec Králové
11:56:00 Lučan Matěj LPU0903 2148080 C OK Lokomotiva Pardubice
11:58:00 Novotný Vít PHK0901 2060279 C OK 99 Hradec Králové
12:00:00 Kutlvašr Vladimír VRL1002 2075628 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:02:00 Šimek Vojtěch CHC1002 2134304 C K.O.B. Choceň
12:04:00 Jakubský David SHK0905 2121002 C OK Slavia Hradec Králové
12:06:00 Forst Albert MFP0901 218782 C Matfyz Praha
12:08:00 Kroupa Matyáš LPU0902 2070816 C OK Lokomotiva Pardubice
12:10:00 Pavelec Daniel NPA1101 9687 C SK LOB Nová Paka
12:12:00 Kárník Štěpán LPU1002 2049542 C OK Lokomotiva Pardubice
12:14:00 Čihák Jakub HOR0901 2111759 C TJ Jiskra Hořice
12:16:00 Maloch David LPU0905 2122284 C OK Lokomotiva Pardubice
12:18:00 Žemlík Eduard TUR0909 2119202 C OOB TJ Turnov
12:20:00 Držka Filip LPU0901 416258 C OK Lokomotiva Pardubice
12:22:00 Sychrovský Lukáš SNA0902 2111808 C TJ START Náchod
12:24:00 Kejval Vojtěch SJC0902 2102077 C Sportcentrum Jičín
12:26:00 Škorpil Marek HOR0900 8667965 C TJ Jiskra Hořice
12:28:00 Sochor Jakub SHK0903 2134345 C OK Slavia Hradec Králové
12:30:00 Gottstein Matouš JIL0901 2124769 C OK Jilemnice
12:32:00 Kvášovský Filip LTU0902 2133881 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:34:00 Vlach Antonín SJC0903 2115011 C Sportcentrum Jičín
12:36:00 Kadaně Matěj LPU1001 9212 C OK Lokomotiva Pardubice
12:38:00 Komín Matyáš DKL0901 2121871 C KOB Kladno
12:40:00 Čečka Matěj SHK0901 2113079 C OK Slavia Hradec Králové
12:42:00 Hladký Radovan KOR0900 7003046 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
12:44:00 Novotný Kryštof PHK1002 886826 C OK 99 Hradec Králové

H12C 3.02 km, 8 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:40:00 Šedivý Josef NPA0802 2085640 C SK LOB Nová Paka
11:42:00 Třešňák Matěj JIL0701 8670765 B OK Jilemnice
11:44:00 Posolda Tomáš SJC0803 2053584 C Sportcentrum Jičín
11:46:00 Čapek Karel LTU0801 2143370 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:48:00 Beneda Vojtěch SHK0703 2122253 C OK Slavia Hradec Králové
11:50:00 Vrábel Štěpán PHK0705 9387 C OK 99 Hradec Králové
11:52:00 Kutáček Ondřej LTU0700 2103289 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:54:00 Krumlovský Vojtěch RIC0703 2073698 C OB Říčany
11:56:00 Goláň Antonín LPU0804 2122259 C OK Lokomotiva Pardubice
11:58:00 Šeps Miroslav SRK0801 9794 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:00:00 Kurka Antonín SHK0700 2144092 C OK Slavia Hradec Králové
12:02:00 Hladký Matěj KOR0700 7003026 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
12:04:00 Buďárek Šimon STH0703 9044 B SK Studenec
12:06:00 Metelka Tomáš PHK0801 331689 B OK 99 Hradec Králové
12:08:00 Pešek Ondřej SJC0802 2115010 C Sportcentrum Jičín
12:10:00 Seligr Lukáš PHK0709 2141894 C OK 99 Hradec Králové
12:12:00 Doucha Tomáš SNA0801 9616 C TJ START Náchod
12:14:00 Jelínek František PHK0900 2113356 C OK 99 Hradec Králové
12:16:00 Karásek Šimon SJC0804 2103299 C Sportcentrum Jičín
12:18:00 Šmelík Daniel LCE0704 442590 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:20:00 Ticháček Jakub SJC0704 8190207 B Sportcentrum Jičín
12:22:00 Pavelec Michal NPA0801 2122281 C SK LOB Nová Paka
12:24:00 Pleva Stanislav SJC0805 8654389 C Sportcentrum Jičín
12:26:00 Šípek Daniel LPU0806 2075641 C OK Lokomotiva Pardubice
12:28:00 Kubát Vojtěch VRL0701 8991 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:30:00 Ježek Martin LPU0701 2091558 C OK Lokomotiva Pardubice
12:32:00 Rémiš Štěpán SHK0802 2122266 C OK Slavia Hradec Králové
12:34:00 Matěásko Marek JIL0702 2127648 B OK Jilemnice
12:36:00 Vaníček Jan SJC0705 8051111 B Sportcentrum Jičín
12:38:00 Termer Štěpán VSP0807 2113047 B USK Praha
12:40:00 Kadaně Marek LPU0703 2025377 C OK Lokomotiva Pardubice
12:42:00 Kujal Josef PHK0703 2111620 C OK 99 Hradec Králové
12:44:00 Tuma Lukáš SJC0800 8001103 C Sportcentrum Jičín
12:46:00 Horák Filip PHK0701 2088727 B OK 99 Hradec Králové
12:48:00 Rémiš Šimon SHK0801 2122288 C OK Slavia Hradec Králové
12:50:00 Hanák Matěj LTU0701 8662709 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:52:00 Goláň František LPU0803 2122258 C OK Lokomotiva Pardubice
12:54:00 Sýkora Jakub PHK0708 224911 C OK 99 Hradec Králové
12:56:00 Schejbal Matyáš LPU0710 2108905 C OK Lokomotiva Pardubice
12:58:00 Zapletal Tomáš KUO0701 2134308 C KOB Ústí nad Orlicí
13:00:00 Schejbal Filip LPU0711 2103276 C OK Lokomotiva Pardubice

H12D 2.34 km, 7 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 Mádle Ondřej BRU0701 2032375 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
12:03:00 Kadaník Petr LPU0802 9820 C OK Lokomotiva Pardubice
12:05:00 Lánský Jan STH0709 2144183 C SK Studenec
12:07:00 Cach Jan LPU0805 2088214 C OK Lokomotiva Pardubice
12:09:00 Bezvoda Jakub SHK0807 2113060 C OK Slavia Hradec Králové
12:11:00 Marek Bořivoj KOR0701 2051501 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
12:13:00 Macháček Tomáš SHK0811 2141903 C OK Slavia Hradec Králové
12:15:00 Ott Martin STH0807 2144186 C SK Studenec
12:17:00 Baláž Viktor SHK0803 1420845 C OK Slavia Hradec Králové
12:19:00 Hrůza Ondřej LTU0703 2057579 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:21:00 Šlambora Kryštof SHK0806 2129228 C OK Slavia Hradec Králové
12:23:00 Buďárek David VRL0703 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:25:00 Moskva Vojtěch ZAM0802 416097 C OB TJ Sokol Žamberk
12:27:00 Štefanik Jan SHK0705 2144114 C OK Slavia Hradec Králové
12:29:00 Vích Ondřej CHC0801 232912 C K.O.B. Choceň

H14C 3.10 km, 12 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:30:00 Pavelec Matěj NPA0501 2122282 B SK LOB Nová Paka
11:32:00 Jelínek Filip RUZ0500 2113360 B TJ Růžená
11:34:00 Šimerda Václav SRK0605 2025360 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:36:00 Lazák Jan LTU0500 2057590 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:38:00 Janků Štěpán SJC0501 8000142 B Sportcentrum Jičín
11:40:00 Jiroušek Dominik SRK0602 2091551 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:42:00 Baše Ondřej KOR0503 2087679 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:44:00 Meier Jakub BRU0501 8670486 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:46:00 Stavrinou David SRK0506 2027238 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:48:00 Krejčí Martin KOR0600 2095970 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:50:00 Vališ Vojtěch LPU0512 2091545 B OK Lokomotiva Pardubice
11:52:00 Dlabola Jakub SJC0602 8052360 B Sportcentrum Jičín
11:54:00 Kokrda Adam PHK0503 2133882 C OK 99 Hradec Králové
11:56:00 Hájek Dominik CET0601 2060236 B TJ Loko Česká Třebová
11:58:00 Málek David PHK0504 8000239 B OK 99 Hradec Králové
12:00:00 Vlach František SJC0603 2114992 B Sportcentrum Jičín
12:02:00 Sucharda Tomáš JIL0502 2078458 C OK Jilemnice
12:04:00 Krumlovský Tomáš RIC0507 2073699 C OB Říčany
12:06:00 Štefan Jan STH0500 7207035 C SK Studenec
12:08:00 Morávek Martin SRK0503 7207356 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:10:00 Vicenec Martin ZAM0601 9036 C OB TJ Sokol Žamberk
12:12:00 Votoček Michal JIL0601 2127658 C OK Jilemnice
12:14:00 Doucha Martin SNA0501 9636 C TJ START Náchod
12:16:00 Dolejší Jan DOK0602 438039 B OK Doksy
12:18:00 Melišík Jan TAP0502 2081357 B KOB Tretra Praha
12:20:00 Hanuš Filip VRL0604 2078481 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:22:00 Štichhauer Adam LPU0603 8663189 B OK Lokomotiva Pardubice
12:24:00 Potůček Oto LTU0501 2057586 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:26:00 Odehnal Tomáš ADA0500 8660407 B OOB Spartak Adamov
12:28:00 Pompach Lukáš PHK0500 2035735 B OK 99 Hradec Králové
12:30:00 Sedláček David KOR0502 2106740 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
12:32:00 Kurka Jaroslav SHK0501 2082901 C OK Slavia Hradec Králové
12:34:00 Smolka Jakub TAP0500 2096222 B KOB Tretra Praha
12:36:00 Stach Ondřej JIL0602 8662678 B OK Jilemnice
12:38:00 Šípek Ondřej LPU0505 8663154 B OK Lokomotiva Pardubice
12:40:00 Hylmar Zdeněk ZAM0504 2075624 C OB TJ Sokol Žamberk
12:42:00 Stohanzl Patrik LPU0510 2085645 B OK Lokomotiva Pardubice
12:44:00 Čihák Jan HOR0601 2104603 B TJ Jiskra Hořice
12:46:00 Pulc Ondřej ZAM0505 2096135 C OB TJ Sokol Žamberk
12:48:00 Horáček Dominik STH0600 330520 C SK Studenec
12:50:00 Čermák Martin PHK0502 2080972 B OK 99 Hradec Králové
12:52:00 Šeps Daniel SRK0504 2027229 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:54:00 Severa Lukáš PHK0603 2112750 C OK 99 Hradec Králové
12:56:00 Fajfr Marek ZAM0602 53569 B OB TJ Sokol Žamberk

H14D 3.02 km, 8 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:20:00 Hostinský Matěj LPU0604 9233 C OK Lokomotiva Pardubice
11:22:00 Zounar Adam SRK0507 2080847 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:24:00 Lesák Lukáš ZAM0502 426332 C OB TJ Sokol Žamberk
11:26:00 Munzar Jakub LPU0606 7210209 C OK Lokomotiva Pardubice
11:28:00 Malošek Adam ZAM0506 9029 C OB TJ Sokol Žamberk
11:30:00 Kándl Matěj DCE0500 2102710 C KOB Dobřichovice
11:32:00 Zemánek Adam SRK0502 425553 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:34:00 Pirkl Jakub CHC0503 2128454 C K.O.B. Choceň
11:36:00 Janata Vojtěch BRU0602 2032379 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov

H16A 3.45 km, 15 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 401 Bejvl Marek LME0400 2056261 B SK Los Mělník
11:02:00 402 Marek Vojtěch ZBM0410 8660439 B SK Žabovřesky Brno
11:04:00 403 Procinger Jakub VRL0305 8004345 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:06:00 404 Kolář Matyáš PGP0304 8654897 B SK Praga
11:08:00 405 Kohoutek Oldřich BSO0301 8655420 B KOB Baník Sokolov
11:10:00 406 Janas Adam PGP0404 8667507 B SK Praga
11:12:00 407 Toborek Jakub CHC0304 8030803 C K.O.B. Choceň
11:14:00 408 Mrózek Pawel TRI0401 8002604 B TJ TŽ Třinec
11:16:00 409 Urbánek Adam ZBM0302 8660426 B SK Žabovřesky Brno
11:18:00 410 Novák Stanislav NPA0404 2122278 A SK LOB Nová Paka
11:20:00 411 Šipoš Tomáš ZBM0308 2120011 C SK Žabovřesky Brno
11:22:00 412 Fousek Vojtěch RBK0403 8000241 B SK Radioklub Blansko
11:24:00 413 Mareš Albert DKP0308 2103741 B Oddíl OB Kotlářka
11:26:00 414 Bolehovský Daniel VSP0508 8170805 A USK Praha
11:28:00 415 Hojný Jáchym SJH0301 8656652 B SJH Jindřichův Hradec
11:30:00 416 Choutka Matěj NPA0402 2122280 A SK LOB Nová Paka
11:32:00 417 Černý Antonín TAP0402 7207629 B KOB Tretra Praha
11:34:00 418 Strugarek Łukasz CHC0306 8083077 C K.O.B. Choceň
11:36:00 419 Kovařík Tomáš SIT0401 8656740 B OK SILESIA
11:38:00 420 Kožina Štěpán PGP0300 8656580 B SK Praga
11:40:00 421 Škácha Vít DKP0310 8654883 B Oddíl OB Kotlářka
11:42:00 422 Peterka Jakub LLI0404 8659397 A LOK-o Liberec
11:44:00 423 Lesák Ondřej TJN0306 8659385 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:46:00 424 Doušek Tomáš TBM0401 8222007 A KOS TJ Tesla Brno
11:48:00 425 Šimša Martin PGP0309 8654907 A SK Praga
11:50:00 426 Průša Dominik VSP0406 8667982 A USK Praha
11:52:00 427 Štábl Adam KSU0401 8662429 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:54:00 428 Janda Jakub DOR0403 8662308 A OK Dobříš
11:56:00 429 Krpata Michal LPU0403 8656545 A OK Lokomotiva Pardubice
11:58:00 430 Orany Vojtěch SJI0401 2126366 A OK Jihlava
12:00:00 431 Ehl Ondřej TBM0404 8654918 A KOS TJ Tesla Brno
12:02:00 432 Blaha Michal VSP0412 8655418 A USK Praha
12:04:00 433 Waněk Hubert LPU0309 8656616 A OK Lokomotiva Pardubice
12:06:00 434 Gajda Martin KAM0405 8656715 A OK Kamenice
12:08:00 435 Štichhauer Daniel LPU0405 8656502 A OK Lokomotiva Pardubice
12:10:00 436 Petrilák Matouš DOR0409 8654908 A OK Dobříš
12:12:00 437 Kolář Šimon SHK0405 8662691 A OK Slavia Hradec Králové
12:14:00 438 Milán Jakub ZBM0407 8651737 A SK Žabovřesky Brno
12:16:00 439 Šauli Filip VPM0301 8656560 A KOS Slavia Plzeň
12:18:00 440 Haas Filip LPU0401 8656543 A OK Lokomotiva Pardubice
12:20:00 441 Valík Adam AOP0301 8656684 A Orientační Běh Opava
12:22:00 442 Hustý Adam TZL0403 8660466 A SKOB Zlín
12:24:00 443 Kabát Martin PGP0408 8667514 A SK Praga
12:26:00 444 Bialožyt Marek TRI0301 8629759 A TJ TŽ Třinec
12:28:00 445 Jelínek Kryštof RUZ0301 8666870 A TJ Růžená
12:30:00 446 Štěrba Marek SKV0401 8654894 A TJ Slovan Karlovy Vary
12:32:00 447 Donda Jiří ONO0403 8631582 A SKOB Ostrov
12:34:00 448 Štregl Matyáš VRL0301 8636759 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:36:00 449 Novosad Pavel TZL0404 8660475 A SKOB Zlín
12:38:00 450 Sedláček Jaroslav DKP0309 8080830 A Oddíl OB Kotlářka
12:40:00 451 Gryc Ondřej TBM0406 8180018 A KOS TJ Tesla Brno
12:42:00 452 Tokár Radim VPM0300 8660914 A KOS Slavia Plzeň
12:44:00 453 Vitebský Lukáš TJN0302 8662688 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:46:00 454 Blaha Jiří VSP0411 8655423 A USK Praha
12:48:00 455 Chaloupský Jakub PHK0302 8656647 A OK 99 Hradec Králové
12:50:00 456 Tkáč Matěj TJN0401 8660911 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.

H16C 3.18 km, 11 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:11:00 Pávek Ondřej KUO0301 2085585 C KOB Ústí nad Orlicí
12:13:00 Typlt Tomáš NPA0406 7207895 B SK LOB Nová Paka
12:15:00 Molinger Matěj SNA0401 2122279 C TJ START Náchod
12:17:00 Valenta Ondřej JIL0401 2035789 B OK Jilemnice
12:19:00 Zajíček Jakub SRK0405 9492 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:21:00 Fajfer Filip NPA0401 7207884 B SK LOB Nová Paka
12:23:00 Fejfar Lukáš LPU0310 8663186 B OK Lokomotiva Pardubice
12:25:00 Mucha Ondřej RIC0400 2096261 C OB Říčany
12:27:00 Hladký Filip KOR0300 2051521 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
12:29:00 Ježek Vojtěch LPU0408 2096141 C OK Lokomotiva Pardubice
12:31:00 Kokrda Vojtěch PHK0402 2078476 C OK 99 Hradec Králové
12:33:00 Váňa Vojtěch LPU0312 2122242 C OK Lokomotiva Pardubice
12:35:00 Hájek Matěj VRL0402 2032144 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:37:00 Balcar Jiří SNA0301 2113064 C TJ START Náchod
12:39:00 Juška Jiří LPU0304 2045238 C OK Lokomotiva Pardubice
12:41:00 Pirožek Vojtěch LTU0400 8662734 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:43:00 Müller Matěj KOR0302 2083389 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
12:45:00 Kaška Jan ZAM0301 9040 C OB TJ Sokol Žamberk
12:47:00 Kuhn Vojtěch LPU0404 2049547 C OK Lokomotiva Pardubice
12:49:00 Marhold Stanislav CHC0402 9553 C K.O.B. Choceň
12:51:00 Šitina Tomáš LTU0300 8662708 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:53:00 Kunt Stanislav ZAM0401 2102818 C OB TJ Sokol Žamberk
12:55:00 Tesař Zdeněk SJC0401 2053544 C Sportcentrum Jičín
12:57:00 Novák Adam LPU0320 2096140 B OK Lokomotiva Pardubice
12:59:00 Salaba Dan JIL0404 426308 C OK Jilemnice

H18A 3.63 km, 17 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 299 Lill Petr BSO0203 8663135 B KOB Baník Sokolov
11:03:00 300 Šimo Matúš ZBM0109 2088725 B SK Žabovřesky Brno
11:05:00 301 Zabořil Vojtěch TUR0110 8680598 B OOB TJ Turnov
11:07:00 302 Haltof Marek TRI0200 8670482 B TJ TŽ Třinec
11:09:00 303 Štefan Vít STH0202 8659413 B SK Studenec
11:11:00 304 Švarc Antonín DKP0203 8020122 B Oddíl OB Kotlářka
11:13:00 305 Mühlbach Aleš STH0104 7207505 B SK Studenec
11:15:00 306 Kovařík Martin SIT0101 8655413 B OK SILESIA
11:17:00 307 Svoboda Radek STE0207 8655381 B SK SKI-OB Šternberk
11:19:00 308 Gryc Vojtěch TBM0106 8645931 B KOS TJ Tesla Brno
11:21:00 309 Pompura Daniel ZBM0108 2008502 C SK Žabovřesky Brno
11:23:00 310 Vlastník Matouš JIL0201 2073749 B OK Jilemnice
11:25:00 311 Procinger Jan VRL0102 2082910 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:27:00 312 Jonáš Adam ZBM0102 7209670 C SK Žabovřesky Brno
11:29:00 313 Růta Matyáš TJN0102 8659386 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:31:00 314 Ježek Jakub JIL0104 2035716 B OK Jilemnice
11:33:00 315 Mayer Šimon VPM0209 8656537 A KOS Slavia Plzeň
11:35:00 316 Adámek Filip TBM0101 8656745 A KOS TJ Tesla Brno
11:37:00 317 Tuharský Erik TRI0100 8655467 A TJ TŽ Třinec
11:39:00 318 Melišík Martin TAP0200 8654905 A KOB Tretra Praha
11:41:00 319 Bolehovský Michal VSP0202 601169 A USK Praha
11:43:00 320 Bílý Jakub LTP0104 8662323 A OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:45:00 321 Milán Tomáš ZBM0111 7070007 A SK Žabovřesky Brno
11:47:00 322 Synek Petr DOK0200 8657096 A OK Doksy
11:49:00 323 Kostka Jiří AOP0201 8656577 A Orientační Běh Opava
11:51:00 324 Šafka Sebastian KAM0101 8221133 A OK Kamenice
11:53:00 325 Kligl Radim TBM0103 8655419 A KOS TJ Tesla Brno
11:55:00 326 Coufal Jáchym ZBM0200 8660432 A SK Žabovřesky Brno
11:57:00 327 Doležal Matyáš STE0208 8655382 A SK SKI-OB Šternberk
11:59:00 328 Malačka Milan DKP0210 8080811 A Oddíl OB Kotlářka
12:01:00 329 Světnický František STE0204 8656687 A SK SKI-OB Šternberk
12:03:00 330 Zalaba Tomáš SJC0101 8397397 A Sportcentrum Jičín
12:05:00 331 Janda Ondřej DOR0100 8663176 A OK Dobříš
12:07:00 332 Matuš Vít VRB0202 2067396 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
12:09:00 333 Švadlena Michal CHC0101 8656615 A K.O.B. Choceň
12:11:00 334 Janas Petr PGP0200 8663127 A SK Praga
12:13:00 335 Rücker Jan HOR0201 8659404 A TJ Jiskra Hořice
12:15:00 336 Pipek Ondřej LPU0203 8651710 A OK Lokomotiva Pardubice
12:17:00 337 Metelka Ondřej PHK0101 8656640 A OK 99 Hradec Králové
12:19:00 338 Mrskoč Marek LPU0205 8654896 A OK Lokomotiva Pardubice
12:21:00 339 Siegl Matyáš PGP0104 7201196 A SK Praga
12:23:00 340 Paleček Ondřej LPU0105 8656505 A OK Lokomotiva Pardubice
12:25:00 341 Janovský Tomáš PGP0101 8636798 A SK Praga
12:27:00 342 Féder Medard LCE0111 7201802 A OOB TJ Slovan Luhačovice
12:29:00 343 Macek Ondřej LPU0209 8656535 A OK Lokomotiva Pardubice
12:31:00 344 Nechanický Jan OSN0200 8000321 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:33:00 345 Lukašák Šimon STE0202 8655380 A SK SKI-OB Šternberk
12:35:00 346 Link Lukáš STH0205 8659414 A SK Studenec
12:37:00 347 Hájek Kryštof TUR0212 8655411 A OOB TJ Turnov
12:39:00 348 Měšťan Ondřej TAP0100 8201203 A KOB Tretra Praha
12:41:00 349 Richtr Lukáš VPM0204 8656696 A KOS Slavia Plzeň

H18C 3.46 km, 12 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:41:00 Šabata Radek SRK0202 2070826 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:43:00 Kubec Michal DOK0103 7207878 B OK Doksy
11:45:00 Kynčl Vojtěch JIL0101 232622 C OK Jilemnice
11:47:00 Kroutil Jan KUO0202 2102858 C KOB Ústí nad Orlicí
11:49:00 Vaňura Vít HOR0203 7300085 C TJ Jiskra Hořice
11:51:00 Krejčí Milan KOR0201 2095969 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:53:00 Hecl František KSU0201 8662428 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:55:00 Vališ Jan LPU0210 2091559 B OK Lokomotiva Pardubice
11:57:00 Zamastil Michal LTU0203 2057576 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:59:00 Koditek Jonáš KUO0101 2051522 B KOB Ústí nad Orlicí
12:01:00 Šišma Vojtěch LPU0204 8663165 B OK Lokomotiva Pardubice
12:03:00 Locker Daniel SRK0200 405991 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:05:00 Moravec Jan ZAM0205 8629818 B OB TJ Sokol Žamberk
12:07:00 Hrubý František 0220003 2115729 6YC

H20A 3.99 km, 19 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:50:00 201 Šklíba David TJN9902 2053560 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:52:00 202 Goldschmidt Tobiáš ZBM0003 2045678 C SK Žabovřesky Brno
11:54:00 203 Panovec Kryštof LCE0011 8662750 B OOB TJ Slovan Luhačovice
11:56:00 204 Roudný Václav LPU0001 8656528 A OK Lokomotiva Pardubice
11:58:00 205 Nagy Josef TJN0006 8656507 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:00:00 206 Roudný Martin LPU0002 8656620 A OK Lokomotiva Pardubice
12:02:00 207 Müller Jonáš KSU9906 8662444 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:04:00 208 Kavalír Jáchym PHK9901 8656632 R OK 99 Hradec Králové
12:06:00 209 Florián Vojtěch ABM9901 8680585 A KOB ALFA Brno
12:08:00 210 Chvátil Šimon PHK9908 8656633 A OK 99 Hradec Králové
12:10:00 211 Thoř Tomáš TUR9904 8430131 R OOB TJ Turnov
12:12:00 212 Rusin Jan LPU0008 8656619 A OK Lokomotiva Pardubice
12:14:00 213 Valík Tomáš AOP0001 8655384 A Orientační Běh Opava
12:16:00 214 Jílek Ondřej KSU9908 8662437 R Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:18:00 215 Křivda Tomáš CHC9901 8656592 E K.O.B. Choceň
12:20:00 216 Škvor Ota KAM9900 8656655 A OK Kamenice
12:22:00 217 Pavlovec Dan BOR0001 8655456 A OK Jiskra Nový Bor
12:24:00 218 Horčička Vít TBM9919 8656558 E KOS TJ Tesla Brno
12:26:00 219 Fencl Jonáš LPU9902 8656603 R OK Lokomotiva Pardubice
12:28:00 220 Hlaváč Ondřej ZBM9901 8651709 R SK Žabovřesky Brno
12:30:00 221 Sabol Josef CTB9902 436413 A SK OB Chotěboř
12:32:00 222 Samek Tomáš PHK0001 8656629 A OK 99 Hradec Králové
12:34:00 223 Karatsiolis Kryštof TUR9901 888618 A OOB TJ Turnov
12:36:00 224 Volák Ondřej LPU0010 8656613 A OK Lokomotiva Pardubice
12:38:00 225 Šabata Milan SRK9904 7205561 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:40:00 226 Novotný Marek TJN9901 8659418 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:42:00 227 Melichar Petr LLI0001 8659416 A LOK-o Liberec

H21A 5.28 km, 25 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Mrázek Jan SJC8102 8010100 R Sportcentrum Jičín
11:03:00 Koštejn Vít DOK9800 7209363 R OK Doksy
11:05:00 Palas Jan SJC8507 8008014 C Sportcentrum Jičín
11:07:00 Procházka David LPU9113 8656511 R OK Lokomotiva Pardubice
11:09:00 Kazda Ondřej SJC8202 8043029 C Sportcentrum Jičín
11:11:00 Zelinka Jiří MBM8740 8656681 C O-mikron
11:13:00 Janovský Tomáš PGP6401 8632139 C SK Praga
11:15:00 Holas Ondřej TUR8501 8680590 C OOB TJ Turnov
11:17:00 Landovský Jakub PGP9601 8663177 C SK Praga
11:19:00 Kelbl Vladimír ZBM9711 8660427 C SK Žabovřesky Brno
11:21:00 Hledík Jakub CHT9501 8667987 C OOB SK Chrast
11:23:00 Henek Michal RBK8605 515193 C SK Radioklub Blansko
11:25:00 Wolf Daniel TUR9100 8086808 C OOB TJ Turnov
11:27:00 Valeš Jiří LPM9502 8656689 E OK Lokomotiva Plzeň
11:29:00 Illner Vojtěch DKP9600 899156 C Oddíl OB Kotlářka
11:31:00 Janda Martin DOB8002 920696 C KOB Dobruška
11:33:00 Kettner Lukáš KAM9403 8654886 C OK Kamenice
11:35:00 Chromý Adam TBM8841 896975 R KOS TJ Tesla Brno
11:37:00 Zvěřina Petr LPU8208 8656529 C OK Lokomotiva Pardubice
11:39:00 Rajnošek Zdeněk KSU8506 515128 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:41:00 Mikel David TZL9703 8662440 C SKOB Zlín
11:43:00 Vlček Martin TUR8702 8656670 C OOB TJ Turnov
11:45:00 Tomanek Daniel KSU7410 8662343 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:47:00 Losman Petr PHK7901 8656658 C OK 99 Hradec Králové
11:49:00 Hovorka Lukáš LPU9001 8402048 C OK Lokomotiva Pardubice
11:51:00 Petržela Jan PHK9200 8627109 R OK 99 Hradec Králové
11:53:00 Fiala Jan ZBM7205 8636192 C SK Žabovřesky Brno
11:55:00 Krejsa Jan CHT8701 8663150 C OOB SK Chrast
11:57:00 Brlica Pavel ZBM9302 8660414 E SK Žabovřesky Brno
11:59:00 Sháněl Jan CHC9402 8199402 C K.O.B. Choceň
12:01:00 Fodor Petr TUR8103 981821 C OOB TJ Turnov
12:03:00 Kovář Miroslav SJC8104 8008104 C Sportcentrum Jičín
12:05:00 Přikryl Petr ZBM6708 7030567 C SK Žabovřesky Brno
12:07:00 Baier Martin TUR7603 7677777 C OOB TJ Turnov
12:09:00 Rollier Baptiste PHK8200 1394262 E OK 99 Hradec Králové
12:11:00 Chloupek Adam ZBM9300 8660447 E SK Žabovřesky Brno
12:13:00 Zlámal David SJC9603 8053542 C Sportcentrum Jičín
12:15:00 Schuster Marek SSU9303 995871 R SK Severka Šumperk
12:17:00 Rusý Tomáš KAM9301 8660571 R OK Kamenice
12:19:00 Ondráček Radim EKP7414 8087414 C VŠTJ Ekonom Praha
12:21:00 Grundman Vojtěch CHC8801 8080807 C K.O.B. Choceň
12:23:00 Švihovský Jaromír SJC8005 8008018 C Sportcentrum Jičín
12:25:00 Kozák Osvald TBM8201 8201000 C KOS TJ Tesla Brno
12:27:00 Pavlovec Jan BOR9503 9200728 C OK Jiskra Nový Bor
12:29:00 Zelenka Tomáš PHK9001 9920924 C OK 99 Hradec Králové
12:31:00 Kolín Jan DKP7701 8007701 C Oddíl OB Kotlářka
12:33:00 Flašar Jan PGP8610 9418870 R SK Praga
12:35:00 Hadač Filip AOP9301 8656686 C Orientační Běh Opava
12:37:00 Zbranek Roman TZL8808 8422248 R SKOB Zlín
12:39:00 Panchártek Jan PHK8802 8662676 C OK 99 Hradec Králové
12:41:00 Kantor Ondřej TRI9103 8656669 C TJ TŽ Třinec
12:43:00 Horyna Roman LCE7602 1399000 R OOB TJ Slovan Luhačovice
12:45:00 Kamenický Matěj LPU9036 8137666 R OK Lokomotiva Pardubice
12:47:00 Novotný Tomáš PHK8101 9410 C OK 99 Hradec Králové
12:49:00 Zakouřil Vít TUR9301 8680575 C OOB TJ Turnov
12:51:00 Cahel Marek LCE8803 889288 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:53:00 Grundmann Jan LPU9410 8654891 C OK Lokomotiva Pardubice
12:55:00 Váňa Martin TUR8401 8403030 C OOB TJ Turnov
12:57:00 Krejsa Martin CHT9001 8656563 C OOB SK Chrast
12:59:00 Horvát Petr TBM9437 8644873 E KOS TJ Tesla Brno
13:01:00 Perknovský Radim JPV8235 8235111 C Oddíl OS SK Prostějov
13:03:00 Landovský Tomáš PGP9103 8071491 C SK Praga
13:05:00 Dragowski Kuba TUR9003 8628698 E OOB TJ Turnov
13:07:00 Turczer Petr KSU7945 8660457 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:09:00 Pospíšil Ondřej DKP8717 8667544 C Oddíl OB Kotlářka
13:11:00 Semrád Ladislav CHC9701 8053577 R K.O.B. Choceň
13:13:00 Beneš Jan SJC8703 8290987 C Sportcentrum Jičín
13:15:00 Bravený Vít ZBM9102 8660450 C SK Žabovřesky Brno
13:17:00 Kamenický Jeroným OSN9549 8651708 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
13:19:00 Jílek Jakub KSU9202 8662445 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:21:00 Zháňal Jan ZBM8721 8660422 C SK Žabovřesky Brno
13:23:00 Bouchal Jiří VPM8449 8663206 C KOS Slavia Plzeň
13:25:00 Balcar Aleš PHK8602 995886 C OK 99 Hradec Králové

H21B 4.61 km, 22 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Novák Jiří NPA7502 682098 C SK LOB Nová Paka
11:02:00 Škoda Jáchym LTU8700 1420240 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:04:00 Zikmund Zdeněk SJC9703 2045221 C Sportcentrum Jičín
11:06:00 Škvor Martin KAM6700 7040267 C OK Kamenice
11:08:00 Klaška Pavel DKP9301 8080832 C Oddíl OB Kotlářka
11:10:00 Kupka Jaroslav ALB7800 7213 C OOB Albrechtice nad Orlicí
11:12:00 Hlaváč Jiří TBM6116 53247 C KOS TJ Tesla Brno
11:14:00 Šafka Daniel KAM9105 1403413 C OK Kamenice
11:16:00 Krmaš Václav SRK8001 8008111 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:18:00 Švadlena Pavel CHC7502 8007502 C K.O.B. Choceň
11:20:00 Pauschek Karel ZBM8509 8660430 C SK Žabovřesky Brno
11:22:00 Hrdinka Daniel VRL9701 2085616 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:24:00 Hájek Adam KAM9202 8499979 C OK Kamenice
11:26:00 Hanzl Tomáš SJC8205 8205000 C Sportcentrum Jičín
11:28:00 Samek Jakub VSP8800 1418767 C USK Praha
11:30:00 Šmejc Jakub SJC9401 9983 C Sportcentrum Jičín
11:32:00 Průša Michal VSP7310 8667547 C USK Praha
11:34:00 Haas Karel LPU7304 7210409 C OK Lokomotiva Pardubice
11:36:00 Zajíc Vítězslav TAP8610 8655221 C KOB Tretra Praha
11:38:00 Krunčík Pavel SRK8501 682691 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:40:00 Janda Pavel DOR7600 2044882 C OK Dobříš
11:42:00 Hrouda Martin FSP7612 8680607 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:44:00 Kafka Miloš LPU8608 886290 C OK Lokomotiva Pardubice
11:46:00 Janů Zdeněk KSU9045 8662682 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:48:00 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C TJ START Náchod
11:50:00 Černý Martin TAP8902 887637 C KOB Tretra Praha
11:52:00 Zikmund Zdeněk NPA6705 7003002 C SK LOB Nová Paka
11:54:00 Šitina Jakub LTU0001 8662680 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:56:00 Synek Antonín DOK7800 7200371 C OK Doksy
11:58:00 Beneš Jan SJH7001 8651725 C SJH Jindřichův Hradec
12:00:00 Janas Petr PGP7106 7201200 C SK Praga
12:02:00 Waněk Adam LPU9505 8662365 C OK Lokomotiva Pardubice
12:04:00 Pustai David TJN9301 232645 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:06:00 Mašata Roman PHK7107 515050 C OK 99 Hradec Králové
12:08:00 Kalina Miroslav SPC8211 8660503 C SPORTICUS team
12:10:00 Starý Ondra PHK9813 2025354 C OK 99 Hradec Králové
12:12:00 Fiala Petr LPU8701 8662325 C OK Lokomotiva Pardubice
12:14:00 Kobr Tomáš TJN8901 1969696 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:16:00 Jurica Jan LPU9611 1400447 C OK Lokomotiva Pardubice
12:18:00 Lauterbach David KUO9802 2085646 C KOB Ústí nad Orlicí
12:20:00 Skyva Petr STE6501 1007547 C SK SKI-OB Šternberk
12:22:00 Kolaja Jan VLI8100 8627111 C Slavia Liberec orienteering
12:24:00 Deml Tomáš LPU9502 8221295 C OK Lokomotiva Pardubice
12:26:00 Kučera Michal STH9201 446371 C SK Studenec
12:28:00 Ransdorf Jakub TAP9805 8655405 C KOB Tretra Praha
12:30:00 Košárek Pavel PGP7107 8656676 C SK Praga
12:32:00 Šklíba Jan SRK7501 7204489 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:34:00 Vlášek Jakub TAP9702 7779702 C KOB Tretra Praha
12:36:00 Krejčí Jaroslav BOR6302 8660925 C OK Jiskra Nový Bor
12:38:00 Hrouda Matěj JIL9804 2035717 C OK Jilemnice
12:40:00 Kadečka Petr ALB8400 8670738 C OOB Albrechtice nad Orlicí
12:42:00 Němeček Jan KAM9300 52282 C OK Kamenice
12:44:00 Mižúr Šimon ZBM9443 2051380 C SK Žabovřesky Brno
12:46:00 Justa Pavel PHK8701 7203469 C OK 99 Hradec Králové
12:48:00 Vlažný Jakub LCE9102 7210065 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:50:00 Mazal Zdeněk VBM8103 8656569 C VSK Mendelu Brno
12:52:00 Andrš Jiří VAM8601 7260010 C OB Vamberk
12:54:00 Pidrman Milan EKP8310 2067264 C VŠTJ Ekonom Praha
12:56:00 Finstrle Luděk ZBM7902 8660402 C SK Žabovřesky Brno
12:58:00 Drhlík Petr VAM8301 2134332 C OB Vamberk
13:00:00 Vondra Jiří FSP7600 8680616 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:02:00 Žemlík Pavel TUR7135 8680592 C OOB TJ Turnov
13:04:00 Henek Vladan VBM8002 2011839 C VSK Mendelu Brno
13:06:00 Synek Antonín DOK0001 8657097 B OK Doksy
13:08:00 Bořánek Petr VSP7000 9101108 C USK Praha
13:10:00 Lepšík Petr SJC8203 8178320 C Sportcentrum Jičín
13:12:00 Peterka Vojtěch LLI7502 8656591 C LOK-o Liberec
13:14:00 Žanda Jan CTB9901 1413712 B SK OB Chotěboř
13:16:00 Šimík Daniel ROZ6900 8662318 C OK Roztoky
13:18:00 Otrusina Jan ABM9210 7209784 C KOB ALFA Brno
13:20:00 Kamenický Tobiáš OSN9339 9930517 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
13:22:00 Polák Vlastimil VRL7702 7702000 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:24:00 Andrš Petr ZAM8401 7210085 C OB TJ Sokol Žamberk
13:26:00 Janeček Mirek TJN9804 2027208 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:28:00 Ramba Jiří DKP8606 8636190 C Oddíl OB Kotlářka
13:30:00 Kořínek Jindřich TUR8406 8656588 C OOB TJ Turnov
13:32:00 Leštínský Tomáš OAV7801 2027232 C Orienteering Adventure
13:34:00 Műller Martin PHK8903 553440 C OK 99 Hradec Králové
13:36:00 Pračka Tomáš RIC7302 448935 C OB Říčany

H21D 4.54 km, 17 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Nejman Marek PHK0002 2113092 C OK 99 Hradec Králové
11:02:00 Moravec Filip KUN8801 2103274 C TJ Sokol Kunvald
11:04:00 Roll Martin ALB8401 7207 C OOB Albrechtice nad Orlicí
11:06:00 Jiran Miloš VRL9904 2127657 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:08:00 Pilc Oldřich SPR5100 8135135 C SK SKI - SPORT Praděd
11:10:00 Nymsa Zdeněk TYN8502 682669 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:12:00 Malý Jakub 3GC9100 2129248 Neregistrovaní - ZOO
11:14:00 Janeček Tomáš PHK9205 7207613 C OK 99 Hradec Králové
11:16:00 Seidl Jakub LPU9104 9865 C OK Lokomotiva Pardubice
11:18:00 Vandělík Michal ALB8501 7219 C OOB Albrechtice nad Orlicí
11:20:00 Zeman Jaroslav DOB8844 301623 C KOB Dobruška

H35C 4.65 km, 18 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:26:00 Biolik Grzegorz 46P7600 770327 Trackcourse
11:28:00 Filičko Marek LPU7102 301168 C OK Lokomotiva Pardubice
11:30:00 Macek Martin SNA7106 9390 C TJ START Náchod
11:32:00 Rusin Jan BRU7601 2032383 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:34:00 Sychrovský Martin SNA7601 2115718 C TJ START Náchod
11:36:00 Václavek Jan LPU7816 2025376 C OK Lokomotiva Pardubice
11:38:00 Vandas Luděk VAM6601 8623000 C OB Vamberk
11:40:00 Stavrinou Marios SRK7901 2027228 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:42:00 Stehlík Miroslav ZBM8208 8008208 C SK Žabovřesky Brno
11:44:00 Binar Robert OOL7501 681853 C SK Haná orienteering
11:46:00 Vančura Martin ASU8049 51234 C Magnus Orienteering
11:48:00 Chvátil Jiří PHK7200 336717 C OK 99 Hradec Králové
11:50:00 Pleva Stanislav SJC7601 8654390 C Sportcentrum Jičín
11:52:00 Bláha Jan SHK8215 9145 C OK Slavia Hradec Králové
11:54:00 Gmur Karol CHC7605 8664977 C K.O.B. Choceň
11:56:00 Hecl Miloš KSU7601 886296 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:58:00 Hladký Viktor VAM8201 8667969 C OB Vamberk
12:00:00 Podlešák Marek PHK7802 2088213 C OK 99 Hradec Králové
12:02:00 Vodička Oldřich LPU7715 2025371 C OK Lokomotiva Pardubice
12:04:00 Kutlvašr Ruda VRL7601 2017664 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:06:00 Stohanzl Jan LPU7600 2103261 C OK Lokomotiva Pardubice
12:08:00 Martan Jiří VLI7300 8662685 C Slavia Liberec orienteering
12:10:00 Ježek Vladimír LPU7311 2070817 C OK Lokomotiva Pardubice
12:12:00 Sedlák Radek LIP7500 8629812 C SOS Mamuti z Lipovky
12:14:00 Netopil Libor VAM7401 1700083 C OB Vamberk
12:16:00 Jakubec Petr SJC8106 2115757 C Sportcentrum Jičín
12:18:00 Šabatka Petr LPU8106 8000246 C OK Lokomotiva Pardubice
12:20:00 Houska Jindřich DOR7601 8663146 C OK Dobříš
12:22:00 Korbel Michal CHC7703 9550 C K.O.B. Choceň
12:24:00 Máca Petr DOB7701 1416364 C KOB Dobruška
12:26:00 Zitka Adam LPU8402 2075601 C OK Lokomotiva Pardubice
12:28:00 Havlíček Jan RIC7902 8667980 C OB Říčany
12:30:00 Kolář Tomáš SLA7103 8654898 C SKOB Slaný
12:32:00 Stoklasa Radek OSN7500 9306 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:34:00 Orany Tomáš SJI7311 889294 C OK Jihlava
12:36:00 Šnokhous Jan SJC8002 2102085 C Sportcentrum Jičín
12:38:00 Hošek Václav DKP8000 51786 C Oddíl OB Kotlářka
12:40:00 Koblížek Kamil KUO8001 8667546 C KOB Ústí nad Orlicí
12:42:00 Fukátko Jan LPU8105 8636191 C OK Lokomotiva Pardubice
12:44:00 Majasow Kostiantyn CHC8304 8645187 C K.O.B. Choceň
12:46:00 Kándl Filip DCE7400 2113085 C KOB Dobřichovice
12:48:00 Urbaník Robert VLI7002 8662745 C Slavia Liberec orienteering
12:50:00 Rambousek Karel BSO7907 7204979 C KOB Baník Sokolov
12:52:00 Albrecht David 6KC7800 0 Neregistrovaní

H35D 4.12 km, 16 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:31:00 Marek Robert KOR7700 2051472 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:33:00 Sláma Jaroslav OSN6901 1232505 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:35:00 Műller Kamil TYN7500 2049538 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:37:00 Pozdílek Martin PHK7803 2113082 C OK 99 Hradec Králové
11:39:00 Adamovský Michal TYN7200 9852 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:41:00 Příkazský Jakub PHK8000 2091536 C OK 99 Hradec Králové
11:43:00 Kopecký Martin 0030001 2058528 Sovy Bělečko
11:45:00 Puš Roman STH7501 8670476 C SK Studenec
11:47:00 Pitrmuc Jan JIL7703 2075603 C OK Jilemnice
11:49:00 Vrábel Petr PHK7604 9352 C OK 99 Hradec Králové
11:51:00 Hladký Tomáš KOR7600 2060298 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:53:00 Šišma Pavel TYN6901 7210242 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:55:00 Čapek Miroslav PHK7603 53164 C OK 99 Hradec Králové
11:57:00 Kuhn Jiří LPU7718 2049548 C OK Lokomotiva Pardubice
11:59:00 Marák Jan SNA8001 2148100 C TJ START Náchod
12:01:00 Śafář Miroslav CET7001 232633 C TJ Loko Česká Třebová
12:03:00 Kroupa Jan LPU8103 2070819 C OK Lokomotiva Pardubice
12:05:00 Zlesák Ondřej JIL7601 9067 C OK Jilemnice
12:07:00 Daněk Petr TYN7900 2111605 C OOB SK Týniště nad Orlicí
12:09:00 Šedivý Josef NPA8003 2113094 C SK LOB Nová Paka
12:11:00 Baše Petr KOR7701 2083356 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
12:13:00 Kašpar Václav TYN7001 2111719 C OOB SK Týniště nad Orlicí
12:15:00 Šimek Jiří CHC7901 9554 C K.O.B. Choceň
12:17:00 Frosch Petr LPU7514 2127624 C OK Lokomotiva Pardubice
12:19:00 Koutný Pavel PHK7108 51102 C OK 99 Hradec Králové
12:21:00 Zapletal Michal KUO7601 2103752 C KOB Ústí nad Orlicí

H45C 4.43 km, 16 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Siegl Roman MFP6700 9201746 C Matfyz Praha
11:03:00 Chaloupský David PHK7103 682359 C OK 99 Hradec Králové
11:05:00 Mikluš Marián 47S7200 8000029 TJ Rapid Bratislava
11:07:00 Blažek Petr SJH7402 2051486 C SJH Jindřichův Hradec
11:09:00 Valach Petr LPU6505 1400423 C OK Lokomotiva Pardubice
11:11:00 Richtr Aleš VPM6601 51686 C KOS Slavia Plzeň
11:13:00 Kulhavý Josef SRK5701 681857 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:15:00 Mazurek Piotr CHC7001 8650820 C K.O.B. Choceň
11:17:00 Tesař Zdeněk SJC7401 2053543 C Sportcentrum Jičín
11:19:00 Novotný Radek PHK7402 8656595 C OK 99 Hradec Králové
11:21:00 Fencl Jiří LPU6301 9653 C OK Lokomotiva Pardubice
11:23:00 Novosad Pavel TZL7401 2080910 C SKOB Zlín
11:25:00 Killar Marek LTU6801 301646 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:27:00 Stehno Pavel DKP4900 51760 C Oddíl OB Kotlářka
11:29:00 Bílý Petr LTP6805 51279 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:31:00 Czagan Jan LPU7106 2129185 C OK Lokomotiva Pardubice
11:33:00 Čihák Petr HOR6900 2113495 C TJ Jiskra Hořice
11:35:00 Kubát Miroslav VRL6701 8977 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:37:00 Chrást Tomáš STH7401 7203467 C SK Studenec
11:39:00 Křivda Ivan CHC6701 9200535 C K.O.B. Choceň
11:41:00 Lazák Jan LTU6900 8662675 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:43:00 Vávra Radek HOR6301 2032106 C TJ Jiskra Hořice
11:45:00 Hadač Miroslav AOP6501 8656723 C Orientační Běh Opava
11:47:00 Klaška Pavel DKP6500 8650 C Oddíl OB Kotlářka
11:49:00 Hojný Jaroslav SJH7002 995874 C SJH Jindřichův Hradec
11:51:00 Mutinský Viktor KUO6501 51752 C KOB Ústí nad Orlicí
11:53:00 Sokolář Zdeněk SNA7201 2113361 C TJ START Náchod
11:55:00 Půlpán Roman CHC6501 2025343 C K.O.B. Choceň
11:57:00 Hanl Vratislav SRK7402 2027249 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:59:00 Votoček Tomáš JIL7041 9069 C OK Jilemnice
12:01:00 Locker Martin SRK7001 301158 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:03:00 Metelka Pavel PHK6800 2058529 C OK 99 Hradec Králové
12:05:00 Kurfürst Pavel FSP7400 207827 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:07:00 Šmelík Juraj LCE6603 7208215 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:09:00 Kubec Martin DOB7002 1400420 C KOB Dobruška
12:11:00 Trejtnar Pavel KUN5801 9014 C TJ Sokol Kunvald
12:13:00 Hanovec Petr VLI7101 8629811 C Slavia Liberec orienteering
12:15:00 Fencl Petr LPU6901 9230 C OK Lokomotiva Pardubice
12:17:00 Kabát Jan PGP6901 886298 C SK Praga
12:19:00 Vališ Jan LPU7104 8667967 C OK Lokomotiva Pardubice
12:21:00 Ježek Zdenek JIL7301 2075668 C OK Jilemnice
12:23:00 Bendák Petr LTU6500 8662683 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:25:00 Červinka Jiří VRL7001 2078489 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:27:00 Belej Jiří LPU7421 2045236 C OK Lokomotiva Pardubice
12:29:00 Vávra Martin HOR6302 2059759 C TJ Jiskra Hořice
12:31:00 Vaněk Petr ZBP7302 995800 C OOB SK Zbraslav
12:33:00 Komín David PGP7405 9767 C SK Praga
12:35:00 Furucz Dušan ZAK7100 8007101 C OK Netopýr Zákupy
12:37:00 Šrámek Petr RIC6905 2035144 C OB Říčany
12:39:00 Korpas Jaroslav LBM6113 1409878 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
12:41:00 Vydra Ivan CHA6600 2124770 C OK Chrastava
12:43:00 Pipek Kamil LPU7310 7200907 C OK Lokomotiva Pardubice
12:45:00 Brožek Tomáš KUO6902 920653 C KOB Ústí nad Orlicí
12:47:00 Cichý David PHK7001 2070821 C OK 99 Hradec Králové
12:49:00 Hausvater Karel SHK5801 8670804 C OK Slavia Hradec Králové
12:51:00 Petržela Pavel LTU6301 8662681 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:53:00 Balej Jiří KAM7201 8660541 C OK Kamenice
12:55:00 Žáček Martin FSP6803 1396842 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:57:00 Šabata Milan SRK6901 425579 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:59:00 Kvapil Petr TUV7402 8322 C SOK TJ Turnov

H45D 3.78 km, 13 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:21:00 Tomandl Jan 5IX7001 2090861 NOK HoRa
11:23:00 Kejval Jaromír SJC7300 7090873 C Sportcentrum Jičín
11:25:00 Rykala Karel VAM6401 9671 C OB Vamberk
11:27:00 Hájek Tibor VRL7202 2075627 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:29:00 Meier Jiří BRU7400 2033634 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:31:00 Matuška Pavel RBK7001 2801035 C SK Radioklub Blansko
11:33:00 Bílek Tomáš SJC7307 2114991 C Sportcentrum Jičín
11:35:00 Zamouřil Petr PHK6808 2126381 C OK 99 Hradec Králové
11:37:00 Košek Martin SHK7301 2080836 C OK Slavia Hradec Králové
11:39:00 Šváb Pavel BRU6701 425509 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:41:00 Semrád Pavel CHC6602 9555 C K.O.B. Choceň
11:43:00 Vychopeň Tomáš BRU6800 2144103 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:45:00 Vojtěch Libor HOR7303 9010 C TJ Jiskra Hořice
11:47:00 Mikyska Alan VAM7149 9684 C OB Vamberk
11:49:00 Hanč Jaroslav VRL6702 438038 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:51:00 Janovský Petr JIL7202 426352 C OK Jilemnice
11:53:00 Jelínek Roman CHC6301 361956 C K.O.B. Choceň
11:55:00 Vach Vladimír KOR6900 2106728 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:57:00 Marhold Stanislav CHC6603 9558 C K.O.B. Choceň
11:59:00 Kubík Ondřej LPU7404 682603 OK Lokomotiva Pardubice
12:01:00 Molinger Luděk SNA7249 9624 C TJ START Náchod
12:03:00 Rücker Petr HOR6500 2035741 C TJ Jiskra Hořice
12:05:00 Ptáček Miloš BRU7000 2032371 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
12:07:00 Vých Luboš KOR7300 2095976 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
12:09:00 Kadaník Libor PHK7204 2025375 C OK 99 Hradec Králové
12:11:00 Věříš Jan LPU7103 682602 C OK Lokomotiva Pardubice
12:13:00 Zabořil Michal JEN7101 7781 C OB Jenišovice
12:15:00 Imlauf Martin SNA6301 9629 C TJ START Náchod
12:17:00 Hanuš Karel HOS6701 9754 C TJ Tatran Hostinné
12:19:00 Procházka Radek LPU6504 2060272 C OK Lokomotiva Pardubice
12:21:00 Holubář David KUO7101 2060252 C KOB Ústí nad Orlicí
12:23:00 Řehák Pavel SJC6001 8008020 C Sportcentrum Jičín
12:25:00 Dudášek Karel DOB7001 888649 C KOB Dobruška
12:27:00 Tuma Jaroslav SJC7305 8001607 C Sportcentrum Jičín
12:29:00 Waněk Hubert LPU6506 1602634 C OK Lokomotiva Pardubice
12:31:00 Lux Zdeněk KUN6201 7208208 C TJ Sokol Kunvald
12:33:00 Kunt Stanislav ZAM7401 1421292 C OB TJ Sokol Žamberk
12:35:00 Krejčí Milan KOR7400 2095967 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
12:37:00 Hnyk Petr SNA5701 416261 C TJ START Náchod
12:39:00 Cinkan Zdeněk LPU6201 9327 C OK Lokomotiva Pardubice
12:41:00 Melichar Igor PHK6504 1413331 C OK 99 Hradec Králové
12:43:00 Lapáček Jiří SHK6600 2120620 C OK Slavia Hradec Králové
12:45:00 Dostál Dalibor VRL7308 7206528 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:47:00 Beseda Pavel PHK6910 2126272 C OK 99 Hradec Králové
12:49:00 Tichý Pavel KOR6801 2126260 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
12:51:00 Vaňura Tomáš HOR6800 2087718 C TJ Jiskra Hořice
12:53:00 Hanuš Pavel LTU6501 2085618 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:55:00 Šípek Jaroslav LPU7422 2049521 C OK Lokomotiva Pardubice
12:57:00 Zákravský Zdeněk SNA5702 232953 C TJ START Náchod

H55C 4.03 km, 15 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:18:00 Kynčl Stanislav JIL5401 9087 C OK Jilemnice
11:20:00 Fanta Miroslav EKP5800 51147 C VŠTJ Ekonom Praha
11:22:00 Černý Petr ALB6000 7224 C OOB Albrechtice nad Orlicí
11:24:00 Koč Zdeněk MKP4700 8200018 C SK GORDIC Praha Kačerov
11:26:00 Juračka Vojtěch LPU5404 9234 C OK Lokomotiva Pardubice
11:28:00 Běhoun Pavel PHK5701 2102525 C OK 99 Hradec Králové
11:30:00 Erlebach Josef JIL5201 9774 C OK Jilemnice
11:32:00 Kožina Petr PGP6000 8670455 C SK Praga
11:34:00 Tůma Miloš DOB5600 7243 C KOB Dobruška
11:36:00 Šťastný Pavel 0220002 2148221 6YC
11:38:00 Švarc Jiří JEN6201 682108 C OB Jenišovice
11:40:00 Škorpil Martin HOR5700 8670484 C TJ Jiskra Hořice
11:42:00 Bialožyt Miroslav TRI5701 8789 C TJ TŽ Třinec
11:44:00 Čivrný Pavel VRL6306 995887 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:46:00 Zeman Jaroslav SJI5901 2085575 C OK Jihlava
11:48:00 Konopáč Jiří TUR5803 8220 C OOB TJ Turnov
11:50:00 Světnický Alexandr OOL6300 426375 C SK Haná orienteering
11:52:00 Beneš Josef SJC5801 9907 C Sportcentrum Jičín
11:54:00 Hynek Petr SNA6302 1459067 C TJ START Náchod
11:56:00 Gazdačko Milan SHK5702 410797 C OK Slavia Hradec Králové
11:58:00 Svoboda Slavomír SMB5801 897344 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
12:00:00 Dragowski Robert TUR5906 887222 C OOB TJ Turnov
12:02:00 Gorčica Pavel CHA6200 8174 C OK Chrastava
12:04:00 Forst Libor MFP6301 1418752 C Matfyz Praha
12:06:00 Jirka Jiří ZPV5501 206496 C KOB ZPV Prostějov
12:08:00 Farář Václav LPU5201 9260 C OK Lokomotiva Pardubice
12:10:00 Grundman Martin CHC5801 2060285 C K.O.B. Choceň
12:12:00 Kološ Oldřich LPU6003 9899 C OK Lokomotiva Pardubice
12:14:00 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C KOB Dobřichovice
12:16:00 Novotný Miroslav LPU5905 2108909 C OK Lokomotiva Pardubice
12:18:00 Guga Romuald CHC5501 889177 C K.O.B. Choceň
12:20:00 Roudný Václav LPU6102 7209277 C OK Lokomotiva Pardubice
12:22:00 Hlaváček Lubomír PHK6401 2059745 C OK 99 Hradec Králové
12:24:00 Starý Pavel VRL6301 9005 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:26:00 Záveský Richard CET6301 232860 C TJ Loko Česká Třebová
12:28:00 Knap Jan LPU5101 51105 C OK Lokomotiva Pardubice
12:30:00 Kalibán Jaroslav NPA5101 2059741 C SK LOB Nová Paka

H55D 2.88 km, 13 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:33:00 Hostinský Jiří LPU5501 9255 C OK Lokomotiva Pardubice
11:35:00 Souček Pavel PHK5503 7202881 C OK 99 Hradec Králové
11:37:00 Lulay Miloš LPU5502 301188 C OK Lokomotiva Pardubice
11:39:00 Čermák Libor PHK5600 2088189 C OK 99 Hradec Králové
11:41:00 Krejčí Jaroslav LTU5801 9775 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:43:00 Malý Evžen JIL6102 9070 C OK Jilemnice
11:45:00 Vícha Vladimír LPU5801 7207852 C OK Lokomotiva Pardubice
11:47:00 Karel Miloš JIL6004 682091 C OK Jilemnice
11:49:00 Junek Petr STH5501 9200530 C SK Studenec

H65C 3.22 km, 13 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:54:00 Jurčák Karel SOP5101 8656584 C OOB TJ Slezan Opava
11:56:00 Mrštík Václav LPU5002 8656516 C OK Lokomotiva Pardubice
11:58:00 Pilgr Bohuslav CET5101 2075656 C TJ Loko Česká Třebová
12:00:00 Stárek Jiří DOB5001 9818 C KOB Dobruška
12:02:00 Rejmont Milan LTU4801 9777 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:04:00 Šroler Zdeněk KUN5201 7208201 C TJ Sokol Kunvald
12:06:00 Novák Karel NPA5001 2060215 C SK LOB Nová Paka
12:08:00 Borák Stanislav EKP5212 2042539 C VŠTJ Ekonom Praha
12:10:00 Třasák Milan LPU5206 9257 C OK Lokomotiva Pardubice
12:12:00 Štregl Tomáš VRL5001 9001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:14:00 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C KOB Dobřichovice
12:16:00 Ptáček Ladislav BBM5300 2113090 C BETA URSUS Orienteering
12:18:00 Knobloch Jindřich VRL4901 2096237 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:20:00 Vondrouš Jaroslav PHK5201 9453 C OK 99 Hradec Králové
12:22:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 8656611 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
12:24:00 Čípa Jiří CET5002 2085582 C TJ Loko Česká Třebová
12:26:00 Švadlena Jiří CHC4601 2011854 C K.O.B. Choceň
12:28:00 Langr Stanislav SNA5403 9633 C TJ START Náchod
12:30:00 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:32:00 Pohl Zdeněk SRK5301 9533 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.

H65D 2.88 km, 13 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:55:00 Beňo Miroslav TYN5301 9731 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:57:00 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C OK Lokomotiva Pardubice

H70C 2.62 km, 10 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:11:00 Weber Petr PHK3901 9460 C OK 99 Hradec Králové
11:13:00 Vítek Zdeněk SRK4701 9799 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:15:00 Kohout Tomáš UVP3700 7930 C Slovan Praha
11:17:00 Hrobař Rudolf SRK4702 9798 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:19:00 Sikora Miroslav BOV4802 8303001 C TJ Baník Ostrava OKD
11:21:00 Kotecký Roman 13G4900 8040749 Octavian Droobers
11:23:00 Novotný Petr PHK3802 9422 C OK 99 Hradec Králové
11:25:00 Šponar Josef ZAM4701 9038 C OB TJ Sokol Žamberk
11:27:00 Peterka František TJP4900 8861 C TJ Sokol Troja
11:29:00 Bílek Vratislav SJC4801 9948 C Sportcentrum Jičín
11:31:00 Sokolář Zdeněk SNA4501 9610 C TJ START Náchod
11:33:00 Novotný Jiří SLP4601 51621 C OOB Slavia Praha
11:35:00 Procházka Jiří LTU4802 9778 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:37:00 Mikulecký Jan PHK3801 9005137 C OK 99 Hradec Králové
11:39:00 Tobiška Václav ZAM4401 9039 C OB TJ Sokol Žamberk
11:41:00 Seidl Karel SRK4301 9474 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:43:00 Jelínek Petr TZL4902 7300470 C SKOB Zlín
11:45:00 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín
11:47:00 Málek Josef LPU3901 416268 C OK Lokomotiva Pardubice
11:49:00 Jiran Václav PHK4701 301692 C OK 99 Hradec Králové
11:51:00 Nosál Stanislav LBE4600 8805 C TJ Lokomotiva Beroun

HDR 1.95 km, 6 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Urbancová Sofie STH1154 2144166 C SK Studenec
11:00:00 Fischerová Tereza STH1152 2144185 C SK Studenec
11:00:00 Urbanec Patrik STH1101 2144164 C SK Studenec
11:00:00 Korbelová Tereza PHK1254 2080941 C OK 99 Hradec Králové
11:00:00 Cichý Marek PHK1300 2070824 C OK 99 Hradec Králové
11:00:00 Čapková Kateřina LTU1050 2143349 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:00:00 Daňková Tereza TYN0751 9744 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:00:00 Korotvičková Ela STH1153 2144158 C SK Studenec
11:00:00 Šafář Jan CET1402 320290 C TJ Loko Česká Třebová
11:00:00 Háková Emma STH1151 2144182 C SK Studenec
11:00:00 Korbelová Eliška PHK1253 2124758 C OK 99 Hradec Králové
11:00:00 Semerád Jan LPU1205 0 C OK Lokomotiva Pardubice
11:00:00 Stohanzlová Vilma LPU1551 9281 C OK Lokomotiva Pardubice
11:00:00 Lučan Ondřej LPU1101 2099483 C OK Lokomotiva Pardubice
11:00:00 Kubíková Adéla LPU0761 2127660 C OK Lokomotiva Pardubice
11:00:00 Kuhnová Šárka LPU1356 2070814 C OK Lokomotiva Pardubice
11:00:00 Zvěřina Radim LPU1501 7202878 C OK Lokomotiva Pardubice
11:00:00 Zvěřinová Nina LPU1253 515126 C OK Lokomotiva Pardubice
11:00:00 Udržal Lukáš LPU1303 2053588 C OK Lokomotiva Pardubice
11:00:00 Šabatka Filip LPU1107 9269 C OK Lokomotiva Pardubice
11:00:00 Udržal Jakub LPU1100 886715 C OK Lokomotiva Pardubice
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Hamáková Zuzana 0240004 2148107 CVČ Horní Jelení
11:00:00 Bláha Štěpán 0240005 0 CVČ Horní Jelení
11:00:00 Jiranová Veronika PHK1452 7209426 C OK 99 Hradec Králové
11:00:00 Daněk Tomáš TYN0900 416296 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:00:00 Hochmanová Veronika 0230001 0 Kukleny
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Doležalová Vilma 0250002 0 Libuše Doležalova
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Kárníková Alžběta LPU1354 920672 C OK Lokomotiva Pardubice
11:00:00 Mojžíš Radovan PHK1200 9405 C OK 99 Hradec Králové
11:00:00 Svejštil Dominik ZAM1501 9592 C OB TJ Sokol Žamberk
11:00:00 Vítek Michal PHK1402 9797 C OK 99 Hradec Králové
11:00:00 Zahradník Václav SJC1200 8102799 C Sportcentrum Jičín
11:00:00 Málková Dominika PHK1350 2070847 C OK 99 Hradec Králové
11:00:00 Kutlvašrová Marta VRL1451 206476 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:00:00 Hepner Martin SHK1500 9133 C OK Slavia Hradec Králové
11:00:00 Gojný Jan 0110001 0 Lokomotiva Pardubice
11:00:00 Novák Michal ZAM1101 2083373 C OB TJ Sokol Žamberk
11:00:00 Jakubec Jan 0100001 2112770 Sportcentrum Ostružno
11:00:00 Drápal Štěpán STH1501 2124785 C SK Studenec
11:00:00 Mrázek Emil SJC1300 8010900 Sportcentrum Jičín
11:00:00 Leštínský Vojtěch VRL1616 9201758 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:00:00 Ondráček Lubor EKP1111 52852 C VŠTJ Ekonom Praha
11:00:00 Novotná Anna PHK1352 8656702 C OK 99 Hradec Králové
11:00:00 Poláková Gabriela VRL1351 331655 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:00:00 Hájek Aleš CET1501 361922 C TJ Loko Česká Třebová
11:00:00 Neyrinck Nina VSP1350 2106722 C USK Praha
11:00:00 Potůček Jáchym PHK 0 OK 99 Hradec Králové
11:00:00 Volf Kryštof SRK1300 9795 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:00:00 Kolín Jonáš DKP1500 9000007 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Pozdílková Kateřina PHK1251 2122267 C OK 99 Hradec Králové
11:00:00 Janatová Anežka BRU0951 2032381 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:00:00 Schmidtová Eva VRL1251 2096245 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:00:00 Jirout Filip SNA1401 2148062 C TJ START Náchod
11:00:00 Zeman Annabel DCE1850 416316 C KOB Dobřichovice
11:00:00 Horkel Jan LPU7911 2102528 C OK Lokomotiva Pardubice
11:00:00 Hostinská Barbora LPU1162 2102530 C OK Lokomotiva Pardubice
11:00:00 Fenclová Zuzana LPU1454 887920 C OK Lokomotiva Pardubice
11:00:00 Bezvodová Elen SHK9997 2111661 OK Slavia Hradec Králové
11:00:00 Kubíková Andrea LPU2222 425550 OK Lokomotiva Pardubice
11:00:00 Macek Matěj SNA1202 2112768 C TJ START Náchod
11:00:00 Macháček Jakub SHK1202 2141929 C OK Slavia Hradec Králové
11:00:00 Částek Adam SHK1201 2111663 C OK Slavia Hradec Králové
11:00:00 Jakubská Lucie SHK1250 2120991 C OK Slavia Hradec Králové
11:00:00 Lukešová Hana SHK1351 9845 C OK Slavia Hradec Králové
11:00:00 Jedličková Michaela SHK1350 9856 C OK Slavia Hradec Králové
11:00:00 Pechánková Leticie SHK1057 331276 C OK Slavia Hradec Králové
11:00:00 Šáchová Ema SHK1056 2111614 C OK Slavia Hradec Králové
11:00:00 Šlambora Vít SHK1101 2111607 C OK Slavia Hradec Králové
11:00:00 Vrchotová Vanda SHK1154 2111665 C OK Slavia Hradec Králové
11:00:00 Čížek Antonín SHK1105 9128 C OK Slavia Hradec Králové

P 3.37 km, 10 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Leško Michal SHK9998 2148106 OK Slavia Hradec Králové
11:00:00 Meierová Lenka BRU7551 8670483 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:00:00 Molingerová Pavlína SNA7951 49874 C TJ START Náchod
11:00:00 Kuříková Zuzana STH8452 2078457 C SK Studenec
11:00:00 Sommer Jaroslav 0170002 2126395 (j)Elita
11:00:00 Maršoun Petr 0190001 2116489 44u
11:00:00 Doležal Roman 0250001 0 Libuše Doležalova
11:00:00 Čapková Eva LTU7852 9201756 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:00:00 Schnaubertová Petra 0170003 0 (j)Elita
11:00:00 Gallová Helena STH7750 2008993 C SK Studenec
11:00:00 Kvapil Ondřej PHK7804 8663194 C OK 99 Hradec Králové
11:00:00 Jiranová Barbora VRL0256 7211247 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:00:00 Kynclová Petra LTU7853 0 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:00:00 Křížová Sarah 0150001 0 OK Beda
11:00:00 Kubátová Dana VRL6851 8968 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:00:00 Grabmüllerová Natalie 0160001 515462 Ski Šumava
11:00:00 De Heij Margita RIC7350 2095933 C OB Říčany
11:00:00 Beneda Jan NNN0002 0 Neregistrovaní
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Zurynek Pavel 0050001 0 OK 99 Hradec Králové
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Pešek Vladimír 0060001 0 Sokol Košov
11:00:00 Rufferová Iva SNA5052 9620 C TJ START Náchod
11:00:00 Severová Radka NNN 0 Neregistrovaní
11:00:00 Lukešová Klára 0070001 2144088 Ztracený rodič
11:00:00 Šlesingerová Jitka KUO7851 887161 C KOB Ústí nad Orlicí
11:00:00 Věříšová Lenka 0120001 2129221 Věříšovi
11:00:00 Horák Pavel 0080003 2088722 OK HK
11:00:00 Neyrinck Noel VSP7012 2067921 C USK Praha
11:00:00 Cejpková Lenka SRK7652 9501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:00:00 Tomášová Majda SRK6753 301116 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:00:00 Petrová Věra VLI6251 51218 C Slavia Liberec orienteering
11:00:00 Tomášová Petra SRK0556 301107 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:00:00 Černý Jan 0040001 2144094 _
11:00:00 Knedlíková Zuzana SNA8052 2122269 C TJ START Náchod
11:00:00 Ehlová Iva SRK3951 9539 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:00:00 Hrdinová Lucie ZAM0351 436955 C OB TJ Sokol Žamberk
11:00:00 Růžková Kamila LPU7560 2108897 C OK Lokomotiva Pardubice
11:00:00 Kroupová Kateřina LPU8154 2075645 C OK Lokomotiva Pardubice
11:00:00 Kadaně Miroslav LPU7817 2096143 C OK Lokomotiva Pardubice
11:00:00 Šípková Petra LPU8058 2049514 C OK Lokomotiva Pardubice
11:00:00 Hrůzová Martina LTU7751 2057583 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:00:00 Daňková Jitka LTU6750 1426052 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:00:00 Švíglerová Pavla LPU7658 889272 C OK Lokomotiva Pardubice
11:00:00 Munzar Martin LPU2224 2104618 OK Lokomotiva Pardubice
11:00:00 Novák Tomáš PHK0507 0 C OK 99 Hradec Králové
11:00:00 Třešňák Miloš JIL6902 2096118 C OK Jilemnice
11:00:00 Špačková Veronika KOR7651 9598 OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:00:00 Švábová Michaela BRU6851 2011794 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:00:00 Maloch Pavel LPU2223 9287 OK Lokomotiva Pardubice

T 4.11 km, 15 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Blaha Ondřej EKP7002 8667983 C VŠTJ Ekonom Praha
11:00:00 Gola Miroslav VIC6808 2451515 C OB Vizovice
11:00:00 Řoutil Ladislav 0210001 2144188 TJ Liga 100 Olomouc
11:00:00 Jireš František 0180001 0 Zelenkovi
11:00:00 Mádle Kryštof BRU0400 2011798 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Šťovíček Pavel 0090001 4297 Sukorady
11:00:00 Zahradník Jakub SJC8604 7207701 C Sportcentrum Jičín
11:00:00 Balcarová Kateřina CET8252 2060205 C TJ Loko Česká Třebová
11:00:00 Balcar Vít CET8103 2056909 C TJ Loko Česká Třebová
11:00:00 Kavalírová Kateřina PHK6756 9833 C OK 99 Hradec Králové
11:00:00 Svobodová Hana SMB5951 7705 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
11:00:00 Havelka Josef SJC8402 0 C Sportcentrum Jičín
11:00:00 Kummer Lukáš 0020001 9841 Šnek tým
11:00:00 Válek Lukáš KOR8249 2061791 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:00:00 Jahoda Jiří 0170001 1428935 (j)Elita
11:00:00 Skalka Michal LTU6700 2103290 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:00:00 Klapal Jan VAM9000 515142 C OB Vamberk
11:00:00 Erbert Ladislav 0200001 0 TJ Harant Pecka
11:00:00 Pleskač Jiří LTU6400 9632 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:00:00 Štěpová Věra 0140001 0 Zelenkovi
11:00:00 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 C OK Dobříš
11:00:00 Jirásek Josef LTU4600 7202875 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:00:00 Egrt Martin SHK9996 331561 OK Slavia Hradec Králové