Logo

Startovka závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu

Datum:
18.05.2019
Místo konání:
Čáslav, atletický stadión Vodranty
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
Čáslav, 1:4000
Ředitel závodu:
Stránský Dušan - R2
Hlavní rozhodčí:
Zitka Adam - R1
Stavitel tratí:
Fencl Petr - R2, Štěrba Zbyněk - R3
Kategorie:
D16     D18     D20     D21     D21A     D21B     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H16     H18     H20     H21     H21A     H21B     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80    

D16 2.01 km, 17 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:10:00 451 Kosobudová Anna VTA0551 8655450 A SC vebr-sport
13:11:00 452 Gottsteinová Ema JIL0451 8670793 A OK Jilemnice
13:12:00 453 Bídová Markéta UOL0352 8660531 B SOB Olomouc
13:13:00 454 Hovořáková Karolína ZBM0351 8660438 A SK Žabovřesky Brno
13:14:00 455 Pračková Ema RIC0451 7209445 A OB Říčany
13:15:00 456 Bulířová Ema TAP0452 8651715 A KOB Tretra Praha
13:16:00 457 Smutná Anna Marie DKP0359 8656538 A Oddíl OB Kotlářka
13:17:00 458 Černá Ema ROU0451 8662284 A SKOB Roudnice nad Labem
13:18:00 459 Matyášová Kristýna CHA0555 8663117 A OK Chrastava
13:19:00 460 Lukašáková Sára STE0450 2035723 A SK SKI-OB Šternberk
13:20:00 461 Smolková Barbora TAP0356 8654912 A KOB Tretra Praha
13:21:00 462 Morávková Zuzana SRK0551 8663139 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
13:22:00 463 Fejfarová Tereza LPU0360 8656534 A OK Lokomotiva Pardubice
13:23:00 464 Finstrlová Julie ZBM0552 8660424 A SK Žabovřesky Brno
13:24:00 465 Metelková Michaela PHK0550 8644871 A OK 99 Hradec Králové
13:25:00 466 Pelantová Martina RIC0550 2127534 A OB Říčany
13:26:00 467 Mudráková Eliška LCE0352 8670776 B OOB TJ Slovan Luhačovice
13:27:00 468 Binarová Adéla UOL0452 8662703 A SOB Olomouc
13:28:00 469 Vávrová Vanda HOR0350 8680365 A TJ Jiskra Hořice
13:29:00 470 Richtrová Kamila VPM0451 8629751 A KOS Slavia Plzeň
13:30:00 471 Stoklasová Zuzana OSN0454 2080908 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
13:31:00 472 Rybková Vendula TRI0453 8660369 B TJ TŽ Třinec
13:32:00 473 Chrzová Eliška PGP0353 2125333 B SK Praga
13:33:00 474 Bednaříková Emma ZBM0359 8656786 A SK Žabovřesky Brno
13:34:00 475 Novotná Jitka SJH0454 8663172 A SJH Jindřichův Hradec
13:35:00 476 Matěásková Šárka JIL0551 8670751 A OK Jilemnice
13:36:00 477 Chvátilová Johana PHK0450 2035744 A OK 99 Hradec Králové
13:37:00 478 Martanová Lea VLI0555 8662713 A Slavia Liberec orienteering
13:38:00 479 Teringlová Vendula VCB0451 232975 B OB České Budějovice
13:39:00 480 Koberová Kateřina LPU0352 8654913 A OK Lokomotiva Pardubice
13:40:00 481 Kubáková Nela SJH0451 9201757 B SJH Jindřichův Hradec
13:41:00 482 Štraitová Jolana VSP0456 8670459 A USK Praha
13:42:00 483 Podrábská Alžběta VLI0451 8663120 B Slavia Liberec orienteering
13:43:00 484 Thýnová Martina SHK0350 8656586 A OK Slavia Hradec Králové
13:44:00 485 Krejčová Lucie ROU0453 8662285 B SKOB Roudnice nad Labem
13:45:00 486 Ježková Ivana ZBM0560 8660552 A SK Žabovřesky Brno
13:46:00 487 Tichá Dorotea DKP0351 8656590 A Oddíl OB Kotlářka
13:47:00 488 Karlová Anna JIL0352 8656606 A OK Jilemnice
13:48:00 489 Srbová Michaela SJI0551 8660560 A OK Jihlava
13:49:00 490 Hanušová Kateřina VRL0455 8670740 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:50:00 491 Kubecová Magdalena STB0550 8660578 A TJ Stadion Nový Bor
13:51:00 492 Brožková Tereza KUO0451 8667532 B KOB Ústí nad Orlicí
13:52:00 493 Mulíčková Markéta ABM0362 8656699 A KOB ALFA Brno

D18 2.15 km, 19 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:00:00 391 Šklíbová Míša TJN0153 8660383 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:01:00 392 Klacková Štěpánka SJC0253 8242002 A Sportcentrum Jičín
13:02:00 393 Korpasová Lucie TBM0151 8655372 A KOS TJ Tesla Brno
13:03:00 394 Bejvlová Karolína KAM0258 8656555 A OK Kamenice
13:04:00 395 Šklíbová Veronika SRK0153 8659387 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
13:05:00 396 Svobodová Anna VTA0151 8659390 A SC vebr-sport
13:06:00 397 Semíková Lucie KAM0250 8670788 A OK Kamenice
13:07:00 398 Matějková Barbora SJC0156 8191119 A Sportcentrum Jičín
13:08:00 399 Golová Tereza VIC0162 8645925 A OB Vizovice
13:09:00 400 Marešová Klára NEK0250 8660518 B Nejdek Orienteering
13:10:00 401 Šafková Sofie KAM0153 8100401 A OK Kamenice
13:11:00 402 Raclavská Zuzana UOL0251 8680601 B SOB Olomouc
13:12:00 403 Růžičková Vendula CHA0252 2070839 B OK Chrastava
13:13:00 404 Vyhnálková Marie RIC0151 8667540 A OB Říčany
13:14:00 405 Hlaváčová Anežka TBM0199 8656742 A KOS TJ Tesla Brno
13:15:00 406 Martanová Elin VLI0252 8659420 A Slavia Liberec orienteering
13:16:00 407 Pitrmucová Antonie JIL0251 8663114 B OK Jilemnice
13:17:00 408 Dočkalová Klára SJI0250 1396852 B OK Jihlava
13:18:00 409 Marková Ema STE0252 8655379 A SK SKI-OB Šternberk
13:19:00 410 Mašínová Anna TJN0152 8659403 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:20:00 411 Horáková Barbora VSP0150 7210234 B USK Praha
13:21:00 412 Warcopová Kateřina TRI0150 8670381 A TJ TŽ Třinec
13:22:00 413 Vandasová Adéla PHK0255 8656623 A OK 99 Hradec Králové
13:23:00 414 Kroniková Štěpánka SHK0150 2017683 A OK Slavia Hradec Králové
13:24:00 415 Dolejší Kateřina DOK0156 7205007 A OK Doksy
13:25:00 416 Hajdu Nelli 10009 8110000 Hungary Orienteering Team
13:26:00 417 Blažková Kateřina SJH0252 8656531 A SJH Jindřichův Hradec
13:27:00 418 Rýdlová Adéla TJN0151 8655484 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:28:00 419 Škáchová Magdalena DKP0156 8654888 A Oddíl OB Kotlářka
13:29:00 420 Mrózek Teresa TRI0251 8656736 A TJ TŽ Třinec
13:30:00 421 Vejražková Rozárka SJC0151 8000727 A Sportcentrum Jičín
13:31:00 422 Šmelíková Dorota LCE0260 8635809 A OOB TJ Slovan Luhačovice
13:32:00 423 Nováková Světlana NPA0151 2122276 A SK LOB Nová Paka
13:33:00 424 Kosobudová Kateřina VTA0253 8659391 B SC vebr-sport
13:34:00 425 Podrábská Marie TJN0259 8660394 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:35:00 426 Pekařová Jana TUR0252 8660909 A OOB TJ Turnov
13:36:00 427 Kejmarová Jana STH0152 8656541 A SK Studenec
13:37:00 428 Miklušová Tamara ZBM0260 8434822 A SK Žabovřesky Brno
13:38:00 429 Bednaříková Sára LCE0252 8660400 A OOB TJ Slovan Luhačovice
13:39:00 430 Bernatíková Hana TRI0253 8662702 A TJ TŽ Třinec
13:40:00 431 Nádeníčková Pavla NEK0150 8660521 A Nejdek Orienteering
13:41:00 432 Holečková Petra SHK0250 8660572 A OK Slavia Hradec Králové
13:42:00 433 Brožková Lucie KUO0151 8667525 B KOB Ústí nad Orlicí
13:43:00 434 Raclavská Vlaďka UOL0253 8004346 A SOB Olomouc
13:44:00 435 Poláková Lenka SOP0151 8656721 A OOB TJ Slezan Opava
13:45:00 436 Kosová Tereza PHK0151 8660596 A OK 99 Hradec Králové
13:46:00 437 Nevěřilová Kateřina LCE0254 8662434 B OOB TJ Slovan Luhačovice
13:47:00 438 Černá Kateřina VPM0250 8655446 A KOS Slavia Plzeň
13:48:00 439 Rýdlová Magdaléna TJN0251 8662747 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:49:00 440 Navrátilová Adéla TRI0250 8667990 B TJ TŽ Třinec
13:50:00 441 Shánělová Štěpánka CHC0152 8301161 A K.O.B. Choceň
13:51:00 442 Raková Petra SHK0251 2049526 A OK Slavia Hradec Králové
13:52:00 443 Chrástová Tereza STH0251 8656737 A SK Studenec
13:53:00 444 Zagyva Rebeka 10010 8002658 Hungary Orienteering Team
13:54:00 445 Dittrichová Michaela SKM0251 8656732 A KOB Směr Kroměříž
13:55:00 446 Kochová Anna TUR0155 8656631 A OOB TJ Turnov
13:56:00 447 Hovorková Tereza ZVO0153 8648575 B OB SK Zvole
13:57:00 448 Slámová Taťána OSN0250 7207775 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě

D20 2.17 km, 16 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:05:00 351 Špringlová Kamila TBM0050 8662300 A KOS TJ Tesla Brno
13:06:00 352 Zlámalová Nikola SJC9951 8107998 R Sportcentrum Jičín
13:07:00 353 Odehnalová Klára ZBM9956 8660446 A SK Žabovřesky Brno
13:08:00 354 Peterová Jana LPU0057 8656599 A OK Lokomotiva Pardubice
13:09:00 355 Chaloupská Barbora PHK9951 8656524 E OK 99 Hradec Králové
13:10:00 356 Janoušková Lucie BOR9954 8662748 A OK Jiskra Nový Bor
13:11:00 357 Aschermannová Karolína KAM0051 232425 A OK Kamenice
13:12:00 358 Škarková Kateřina PGP9955 7207777 B SK Praga
13:13:00 359 Thýnová Nikola SHK0051 8656672 A OK Slavia Hradec Králové
13:14:00 360 Kopecká Anna LPU9958 8656607 R OK Lokomotiva Pardubice
13:15:00 361 Auerműllerová Anna ZBM0060 410338 A SK Žabovřesky Brno
13:16:00 362 Opálková Martina BBM0050 8659381 A BETA URSUS Orienteering
13:17:00 363 Matušková Jana RBK9999 8662330 A SK Radioklub Blansko
13:18:00 364 Hrnčířová Magda STH0051 8660568 A SK Studenec
13:19:00 365 Riby Rose LTP0051 8662288 A OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:20:00 366 Janošíkova Tereza SSU9953 8656582 E SK Severka Šumperk
13:21:00 367 Waňková Martina LPU9959 9102570 A OK Lokomotiva Pardubice
13:22:00 368 Sokolářová Šárka TUR9999 8660903 R OOB TJ Turnov
13:23:00 369 Nechanická Klára OSN0050 8656601 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
13:24:00 370 Semrádová Jana CHC9951 8425544 R K.O.B. Choceň
13:25:00 371 Grycová Kateřina TBM0058 8659389 A KOS TJ Tesla Brno
13:26:00 372 Barnetová Veronika LPU9952 2082907 A OK Lokomotiva Pardubice
13:27:00 373 Nechutová Aneta SJI9950 7210905 B OK Jihlava
13:28:00 374 Thořová Markéta TUR9952 8663148 R OOB TJ Turnov
13:29:00 375 Karbusová Kateřina OPI0052 8667975 B Orientační sporty Písek
13:30:00 376 Pavlíková Markéta CHA0050 8659402 A OK Chrastava
13:31:00 377 Sieglová Eliška PGP9954 8656705 R SK Praga
13:32:00 378 Škorpíková Barbora LPU0060 2049516 B OK Lokomotiva Pardubice
13:33:00 379 Firešová Markéta ZBM9951 8660435 R SK Žabovřesky Brno
13:34:00 380 Poláková Tereza SOP9951 2061783 A OOB TJ Slezan Opava
13:35:00 381 Sedláčková Linda ROZ0050 8080829 B OK Roztoky
13:36:00 382 Lugrová Natalie JPV0066 8663185 B Oddíl OS SK Prostějov

D21 2.34 km, 18 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:01:00 101 Novotná Tereza PHK9255 8654892 R OK 99 Hradec Králové
14:02:00 102 Havlová Adéla BOR9161 8660528 C OK Jiskra Nový Bor
14:03:00 103 Mantuano Eszter 10003 8160903 Hungary Orienteering Team
14:04:00 104 Šiková Barbora LPM9650 8656622 E OK Lokomotiva Plzeň
14:05:00 105 Hiklová Natalia ZBM8350 8660431 E SK Žabovřesky Brno
14:06:00 106 Benešová Jana CTB9452 8656518 C SK OB Chotěboř
14:07:00 107 Vyhnálková Barbora RIC9850 8656685 R OB Říčany
14:08:00 108 Teplá Karolína SHK9251 8660574 E OK Slavia Hradec Králové
14:09:00 109 Procházková Klára LPU9451 8656512 C OK Lokomotiva Pardubice
14:10:00 110 Gerber Csenge 10004 8118098 Hungary Orienteering Team
14:11:00 111 Procházková Zuzana KPY8650 7210815 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
14:12:00 112 Vališová Martina TBM9669 8660569 R KOS TJ Tesla Brno
14:13:00 113 Hiršová Gabriela ZBM9651 8660421 R SK Žabovřesky Brno
14:14:00 114 Doležalová Monika KAM8851 232409 R OK Kamenice
14:15:00 115 Bogarová Adélka PGP9056 8663183 R SK Praga
14:16:00 116 Knapová Lenka LPU9351 8663168 R OK Lokomotiva Pardubice
14:17:00 117 Argalášová Kateřina TRI9750 8660373 C TJ TŽ Třinec
14:18:00 118 Kozáková Zdenka TBM7952 8663149 R KOS TJ Tesla Brno
14:19:00 119 Staňková Lucie ASU8756 8663157 C Magnus Orienteering
14:20:00 120 Odehnalová Tereza ZBM9757 8660420 R SK Žabovřesky Brno
14:21:00 121 Ratinland Zsófia 10005 8203995 Hungary Orienteering Team
14:22:00 122 Čermáková Magdalena LCE9155 8644878 R OOB TJ Slovan Luhačovice
14:23:00 123 Šiková Karolína LPM9651 8656698 E OK Lokomotiva Plzeň
14:24:00 124 Gregorová Kamila CTB8151 8660904 E SK OB Chotěboř
14:25:00 125 Poklopová Lenka SSU8952 8648618 R SK Severka Šumperk
14:26:00 126 Zvěřinová Martina LPU8357 8656548 E OK Lokomotiva Pardubice
14:27:00 127 Sárközy Zsófia 10002 8130599 Hungary Orienteering Team
14:28:00 128 Voborníková Alena CTB9451 8660906 R SK OB Chotěboř
14:29:00 129 Aschermannová Petra KAM9354 8271093 E OK Kamenice
14:30:00 130 Jeřábková Jitka TZL9453 8185818 C SKOB Zlín
14:31:00 131 Štičková Anna SSU9651 8640981 E SK Severka Šumperk
14:32:00 132 Zháňalová Barbora ZBM9354 8644886 E SK Žabovřesky Brno
14:33:00 133 Horčičková Vendula LCE9353 8644881 E OOB TJ Slovan Luhačovice
14:34:00 134 Čechová Tereza KAM9852 8656609 E OK Kamenice
14:35:00 135 Indráková Adélka ZBM9153 8644883 E SK Žabovřesky Brno
14:36:00 136 Kosová Denisa PHK9150 8629757 E OK 99 Hradec Králové

D21A 2.31 km, 16 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:00:00 Balcarová Jana PHK8753 7260024 C OK 99 Hradec Králové
15:01:00 Randíková Magdaléna SOB8851 2067886 C SOBSA
15:02:00 Rydlová Eva FSP8989 8660480 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
15:03:00 Dvořáková Hana PGP0355 8667539 B SK Praga
15:04:00 Jirčáková Martina LCE8951 8662427 C OOB TJ Slovan Luhačovice
15:05:00 Koporová Petra ZBM9353 8660417 C SK Žabovřesky Brno
15:06:00 Šimšová Pavla MFP0551 8656743 B Matfyz Praha
15:07:00 Chmelařová Michaela SHK9151 8044394 C OK Slavia Hradec Králové
15:08:00 Kožinová Zuzana PGP9650 7003042 C SK Praga
15:09:00 Králová Vanda BZP8750 8660507 C Báječné ženy v orientačním běhu
15:10:00 Vytinová Monika TUR9150 8670453 C OOB TJ Turnov
15:11:00 Žaloudková Klára LPU9461 8660902 C OK Lokomotiva Pardubice
15:12:00 Matějů Martina PGP8556 8680605 E SK Praga
15:13:00 Hošková Tereza TAP8971 8033228 C KOB Tretra Praha
15:14:00 Kochová Nikola TUR9358 9935817 C OOB TJ Turnov
15:15:00 Korpasová Tereza TBM9898 8656527 R KOS TJ Tesla Brno
15:16:00 Ondráčková Lucie CHT9254 8680611 C OOB SK Chrast
15:17:00 Košárková Iva PGP8155 2082714 C SK Praga
15:18:00 Kettnerová Dana KAM8952 7201193 C OK Kamenice
15:19:00 Vernerová Radka VBM8558 53211 C VSK Mendelu Brno
15:20:00 Kudrnáčová Lucie HCE8850 8000244 C TJ Hostivice
15:21:00 Tichovská Martina PGP8658 8656501 R SK Praga
15:22:00 Kinkorová Tereza LPM9850 2082918 C OK Lokomotiva Plzeň
15:23:00 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C Oddíl OB Kotlářka
15:24:00 Zimmerová Kateřina KAM9850 8028869 C OK Kamenice
15:25:00 Chvalová Věra LPM9452 8656688 C OK Lokomotiva Plzeň
15:26:00 Doubková Emma PGP0154 8028808 B SK Praga
15:27:00 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C Slavia Liberec orienteering
15:28:00 Oľhavová Hana ASU9199 7201826 C Magnus Orienteering
15:29:00 Hájková Eliška KAM9851 8404001 C OK Kamenice
15:30:00 Červená Adéla SHK9755 8663209 C OK Slavia Hradec Králové
15:31:00 Plochová Dominika DKP8651 8080833 R Oddíl OB Kotlářka
15:32:00 Kožinová Anna PGP9350 7200338 C SK Praga
15:33:00 Šimková Johanka ZBM9350 8660401 C SK Žabovřesky Brno
15:34:00 Kubátová Jana CHA9152 1008144 C OK Chrastava
15:35:00 Chovancová Zuzana TZL9754 8663198 C SKOB Zlín
15:36:00 Šimůnková Gabriela TAP9755 8119755 C KOB Tretra Praha
15:37:00 Mazalová Monika RBK9252 8667995 C SK Radioklub Blansko
15:38:00 Janovská Petra PGP7355 8654900 C SK Praga
15:39:00 Studničná Lenka FSP8650 8028805 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
15:40:00 Hendrychová Zuzana ZBM8954 8660408 C SK Žabovřesky Brno
15:41:00 Panchártková Tereza LTU8950 8662723 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
15:42:00 Flašarová Kristýna PGP9054 49617 C SK Praga
15:43:00 Sklenářová Radka LCE9250 8660599 R OOB TJ Slovan Luhačovice
15:44:00 Molnárová Monika ZBM9459 8122122 C SK Žabovřesky Brno
15:45:00 Kašparová Lucie CHT9652 8033202 C OOB SK Chrast
15:46:00 Kmentová Lenka ZAM8552 2108886 C OB TJ Sokol Žamberk
15:47:00 Podešvová Vlasta TJN9250 53767 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.

D21B 1.96 km, 15 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:49:00 Uhlíková Šárka SJC8151 7207702 C Sportcentrum Jičín
15:50:00 Moskvová Agáta ZLH0550 2049561 C OOB TJ Zlaté Hory
15:51:00 Bambousková Julie DOR0650 8660590 B OK Dobříš
15:52:00 Malivánková Eva ZBM9952 122 B SK Žabovřesky Brno
15:53:00 Končáková Klára LCE9555 8663204 C OOB TJ Slovan Luhačovice
15:54:00 Kosíková Eliška TUR0252 8656585 A OOB TJ Turnov
15:55:00 Kotenová Barbora RIC0452 2060260 B OB Říčany
15:56:00 Moskvová Jitka ZLH7551 361979 C OOB TJ Zlaté Hory
15:57:00 Grundmanová Lenka CHC8651 8662340 C K.O.B. Choceň
15:58:00 Housková Barbora DOR0655 8116682 B OK Dobříš
15:59:00 De Heij Laura RIC0450 8656564 B OB Říčany
16:00:00 Nováková Eliška PDY0150 8033215 C Běhej Poděbrady
16:01:00 Pesničáková Soňa TJN0451 8662749 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:02:00 Zeman Klára DCE7950 2113474 C KOB Dobřichovice
16:03:00 Sedlatá Kateřina CHC8951 2049551 C K.O.B. Choceň
16:04:00 Lounková Zuzana PDY8550 2092437 C Běhej Poděbrady
16:05:00 Paříková Iva TUR0061 1403056 C OOB TJ Turnov
16:06:00 Sabelová Markéta TRI9656 8655451 C TJ TŽ Třinec
16:07:00 Waldhauserová Irena BOR7459 8410 C OK Jiskra Nový Bor
16:08:00 Nedbálková Hana ZBM9755 1441628 C SK Žabovřesky Brno
16:09:00 Kotenová Markéta RIC0651 8660562 B OB Říčany

D35 2.20 km, 19 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:40:00 Šťastná Lenka CTB8351 2082926 C SK OB Chotěboř
15:41:00 Uhrová Zuzana VSP8050 8667963 C USK Praha
15:42:00 Jiranová Kateřina PHK8359 8667992 C OK 99 Hradec Králové
15:43:00 Drobníková Markéta SJC8450 8482121 C Sportcentrum Jičín
15:44:00 Krejsová Martina CHT8152 52175 C OOB SK Chrast
15:45:00 Kalinová Markéta SPC8259 8629752 C SPORTICUS team
15:46:00 Kočová Lenka ZBM8160 815422 C SK Žabovřesky Brno
15:47:00 Tomešová Daniela SJC8451 8008010 C Sportcentrum Jičín
15:48:00 Puchernová Zuzana TAP8453 7518567 C KOB Tretra Praha
15:49:00 Míková Šárka DKP8255 2102787 C Oddíl OB Kotlářka
15:50:00 Melounková Lucie PHK8054 9416 C OK 99 Hradec Králové
15:51:00 Uhnavá Markéta ZBM8485 8010108 C SK Žabovřesky Brno
15:52:00 Podlipná Veronika SJC8152 8172882 C Sportcentrum Jičín
15:53:00 Štěpánková Kateřina TBM7654 2049566 C KOS TJ Tesla Brno
15:54:00 Kašková Kateřina CHA7850 8670479 C OK Chrastava
15:55:00 Hojná Silvie SCP7950 7260005 C OK Sparta Praha
15:56:00 Šilerová Eva PDY8050 8660526 C Běhej Poděbrady
15:57:00 Kazdová Lenka SJC8484 8293004 C Sportcentrum Jičín
15:58:00 Pračková Zita RIC7850 2045228 C OB Říčany
15:59:00 Tesařová Anna SCP8257 51567 C OK Sparta Praha
16:00:00 Doležalová Lenka SHK8256 9148 C OK Slavia Hradec Králové
16:01:00 Málková Šárka CST8351 2112761 C OB Strakonice

D40 2.14 km, 18 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:31:00 Hladká Petra KOR7950 8660542 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
15:32:00 Chvátilová Pavlína PHK7450 362000 C OK 99 Hradec Králové
15:33:00 Baldrianová Barbora VSP7850 2102777 R USK Praha
15:34:00 Tučková Monika BOR7650 7913579 C OK Jiskra Nový Bor
15:35:00 Synková Petra DOK7950 7200372 C OK Doksy
15:36:00 Karlová Kateřina JIL7553 2096130 C OK Jilemnice
15:37:00 Šklíbová Jana SRK7651 8663141 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
15:38:00 Kubečková Zdena PHK7551 8028877 C OK 99 Hradec Králové
15:39:00 Kovářová Anna CET7552 8670795 C TJ Loko Česká Třebová
15:40:00 Šimšová Jana MFP7651 8654889 C Matfyz Praha
15:41:00 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C OK Jilemnice
15:42:00 Tachovská Kamila ZBM7655 2094550 C SK Žabovřesky Brno
15:43:00 Vyhnálková Eva RIC7552 889279 C OB Říčany
15:44:00 Slavíčková Lada JHB7951 2106726 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
15:45:00 Komárková Lenka SJH7651 995845 C SJH Jindřichův Hradec
15:46:00 Městková Kateřina VSP7650 8033206 C USK Praha
15:47:00 Žemlová Eva KAM7550 8033217 C OK Kamenice
15:48:00 Ondráčková Veronika EKP7850 2045231 C VŠTJ Ekonom Praha
15:49:00 Kameníková Kateřina BOR7758 8441 C OK Jiskra Nový Bor
15:50:00 Havrdová Renata SJC7756 8113000 C Sportcentrum Jičín
15:51:00 Dolejší Lenka DOK7450 8655448 C OK Doksy
15:52:00 Pachnerová Dominika CHA7750 8028844 C OK Chrastava
15:53:00 Šimerková Olga PGP7551 7210932 C SK Praga
15:54:00 Hájková Ludmila CET7554 8660514 C TJ Loko Česká Třebová
15:55:00 Janderová Markéta SOB7750 8662356 C SOBSA
15:56:00 Teringlová Martina VCB7851 7206551 C OB České Budějovice
15:57:00 Nechanická Daniela OSN7557 8656600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
15:58:00 Snížková Petra DKP7752 8080814 C Oddíl OB Kotlářka
15:59:00 Štěpánová Dita DOB7956 8660522 C KOB Dobruška

D45 2.01 km, 16 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:05:00 Vřešťálová Lucie TUR7450 8680577 C OOB TJ Turnov
15:06:00 Benešová Jaroslava DKL7050 8667528 C KOB Kladno
15:07:00 Průšová Markéta VSP7256 8660554 C USK Praha
15:08:00 Nováková Martina PDY7350 2102798 C Běhej Poděbrady
15:09:00 Grycová Petra TBM7467 8125988 C KOS TJ Tesla Brno
15:10:00 Cíchová Pavlína TTR7452 2092365 C OOB Třebíč
15:11:00 Jírová Monika ROZ7350 1415713 C OK Roztoky
15:12:00 Riby Kateřina LTP7252 7205009 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
15:13:00 Kotenová Klára RIC7252 2060268 C OB Říčany
15:14:00 Škáchová Petra KAM7054 7201760 C OK Kamenice
15:15:00 Benešová Iva SJH7051 9101672 C SJH Jindřichův Hradec
15:16:00 Severýnová Popková Klára VLI7455 2067951 C Slavia Liberec orienteering
15:17:00 Ptáčková Kateřina PGP7350 51555 C SK Praga
15:18:00 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C TJ START Náchod
15:19:00 Hiršová Marcela VBM7079 8648605 C VSK Mendelu Brno
15:20:00 Chaloupská Pavlína PHK7051 682334 C OK 99 Hradec Králové
15:21:00 Krotilová Magdaléna BZP7150 2092416 C Báječné ženy v orientačním běhu
15:22:00 Kašparová Eva TYN7452 2111703 C OOB SK Týniště nad Orlicí
15:23:00 Zabořilová Romana JEN7457 7775 C OB Jenišovice
15:24:00 Hudosová Gabriela RIC7299 2056283 C OB Říčany
15:25:00 Skyvová Kristýna STE7054 8655383 C SK SKI-OB Šternberk
15:26:00 Kamenická Lenka OSN6955 8648571 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
15:27:00 Kroniková Jana SHK7350 8662671 C OK Slavia Hradec Králové
15:28:00 Korpasová Ivana LBM7362 1409879 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
15:29:00 Procházková Martina SOP7351 433097 C OOB TJ Slezan Opava
15:30:00 Sieglová Dagmar MFP7050 8660371 C Matfyz Praha
15:31:00 Kubáňová Jana TBM7275 8007275 C KOS TJ Tesla Brno
15:32:00 Chupeková Silvia VZA7251 7204971 Slávia ŽU Žilina
15:33:00 Junková Kateřina STH7351 7204984 C SK Studenec
15:34:00 Horáková Lenka VSP7255 2148103 C USK Praha
15:35:00 Škorpilová Jana SJC7451 8211303 C Sportcentrum Jičín
15:36:00 Bejvlová Martina LME7350 2060273 C SK Los Mělník
15:37:00 Nešporová Marie TTR7251 52242 C OOB Třebíč
15:38:00 Šrámková Iva RIC7251 2035141 C OB Říčany
15:39:00 Sedláčková Petra ROZ7050 8033248 C OK Roztoky
15:40:00 Chovancová Jana TZL7352 426400 C SKOB Zlín
15:41:00 Valíková Petra AOP7351 980374 C Orientační Běh Opava
15:42:00 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C KOS TJ Tesla Brno
15:43:00 Bialeková Martina LBE7350 8200027 C TJ Lokomotiva Beroun
15:44:00 Horčičková Eva UOL7051 8655427 C SOB Olomouc
15:45:00 Kožinová Jana PGP6651 7210812 C SK Praga
15:46:00 Martanová Daniela VLI7452 2042502 C Slavia Liberec orienteering
15:47:00 Křivdová Lenka CHC7251 8655490 C K.O.B. Choceň
15:48:00 Nouzová Alena SJH7151 2113478 C SJH Jindřichův Hradec
15:49:00 Kamírová Gabriela LTP7351 232494 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
15:50:00 Brožková Květa KUO7451 887160 C KOB Ústí nad Orlicí
15:51:00 Svobodová Martina VTA7151 8659394 C SC vebr-sport

D50 1.91 km, 17 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:10:00 Novotná Petra PHK6651 8670747 C OK 99 Hradec Králové
15:11:00 Nováková Marie OKP6953 51681 C SK OK 24 Praha
15:12:00 Kosová Michaela SRK6752 8660597 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
15:13:00 Hrabánková Ilona PGP6250 232184 C SK Praga
15:14:00 Šišmová Hana TYN6850 7209364 C OOB SK Týniště nad Orlicí
15:15:00 Čiháková Lenka KNC6750 8667527 C Sokol Kostelec n. Č. l.
15:16:00 Tokárová Regina VPM6950 2067965 C KOS Slavia Plzeň
15:17:00 Peřinková Irena BBM6550 331257 C BETA URSUS Orienteering
15:18:00 Hadačová Gabriela AOP6751 682679 C Orientační Běh Opava
15:19:00 Komersová Jana KNC6550 52265 C Sokol Kostelec n. Č. l.
15:20:00 Hubáčková Dagmar LCE6569 8670733 C OOB TJ Slovan Luhačovice
15:21:00 Kosíková Helena TUR6550 9101184 C OOB TJ Turnov
15:22:00 Šabatová Jana SRK6853 301130 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
15:23:00 Semrádová Jitka CHC6651 331708 C K.O.B. Choceň
15:24:00 Šoupová Jana LPM6850 8670490 C OK Lokomotiva Plzeň
15:25:00 Fencíková Vladislava JHB6553 7204508 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
15:26:00 Kubínová Jana SKV6751 331089 C TJ Slovan Karlovy Vary
15:27:00 Barcíková Renáta AOP6753 8656574 C Orientační Běh Opava
15:28:00 Fürstová Katka LLI6950 8659388 C LOK-o Liberec
15:29:00 Halířová Eva BOR6654 8028822 C OK Jiskra Nový Bor
15:30:00 Lataste Jana 30001 7001934 CO Colmar
15:31:00 Argalášová Gabriela TRI6850 8660461 C TJ TŽ Třinec
15:32:00 Miturová Radka MLA6552 1421924 C MLOK Mariánské Lázně
15:33:00 Jemelíková Lada VBM6555 8660462 C VSK Mendelu Brno
15:34:00 Kociánová Eva OOP6750 2112733 C TJ Opava
15:35:00 Janečková Dagmar EKP6550 51594 C VŠTJ Ekonom Praha

D55 1.77 km, 16 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:04:00 Sládková Eva TEH5751 8663158 C Sokol Tehov
15:05:00 Krejčíková Monika TZL6262 8260628 C SKOB Zlín
15:06:00 Bialožytová Pavla TRI6350 8629759 C TJ TŽ Třinec
15:07:00 Švarcová Lenka JEN6451 682110 C OB Jenišovice
15:08:00 Choutková Lenka SOB6350 53643 C SOBSA
15:09:00 Hindráková Martina LTU6451 8667964 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
15:10:00 Petrová Věra VLI6251 51218 C Slavia Liberec orienteering
15:11:00 Vavrysová Iva LCE6359 8680306 C OOB TJ Slovan Luhačovice
15:12:00 Kohoutová Pavla KNC6251 515055 C Sokol Kostelec n. Č. l.
15:13:00 Kettnerová Lenka HCE6450 7202877 C TJ Hostivice
15:14:00 Kujanová Martina BZP5850 301647 C Báječné ženy v orientačním běhu
15:15:00 Smutná Jana VAM6251 7210067 C OB Vamberk
15:16:00 Havlíčková Jindra KNC6150 9201322 C Sokol Kostelec n. Č. l.
15:17:00 Bochenková Jana DOR6150 8000426 C OK Dobříš
15:18:00 Voltrová Svatava ROZ6150 8656678 C OK Roztoky
15:19:00 Hanušová Jitka LTU6352 2085638 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
15:20:00 Záveská Anna CET6450 331549 C TJ Loko Česká Třebová
15:21:00 Sklenářová Jana MLA6258 416175 C MLOK Mariánské Lázně
15:22:00 Jastrzembská Jarmila TRI6450 8670488 C TJ TŽ Třinec
15:23:00 Králová Zdenka SSU6091 1406132 C SK Severka Šumperk
15:24:00 Koláriková Irena TZL6351 7209283 C SKOB Zlín
15:25:00 Jašková Monika TBM6363 230664 C KOS TJ Tesla Brno
15:26:00 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C OK RECO Sport
15:27:00 Poklopová Ivana UOL6451 8648631 C SOB Olomouc
15:28:00 Ježková Regina PGP6352 51660 C SK Praga

D60 1.78 km, 15 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:00:00 Svobodná Eva DKP5851 301365 C Oddíl OB Kotlářka
15:01:00 Rančáková Stáňa DKL5950 1450164 C KOB Kladno
15:02:00 Kuchařová Ada TBM5855 8654911 C KOS TJ Tesla Brno
15:03:00 Šilerová Zdena KNC5750 2023962 C Sokol Kostelec n. Č. l.
15:04:00 Klusáková Jitka DKP5651 8558 C Oddíl OB Kotlářka
15:05:00 Rosecká Alena PZR5654 8655485 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:06:00 Janošíková Jaroslava UOL5858 2092434 C SOB Olomouc
15:07:00 Nováková Jana NPA5552 2060214 C SK LOB Nová Paka
15:08:00 Kuleva Angelina 2HD5750 8622642 Angy OL
15:09:00 Zelená Markéta PGP5850 8663188 C SK Praga
15:10:00 Dokoupilová Zuzana VBM5754 53306 C VSK Mendelu Brno
15:11:00 Dudová Hana DKP5752 49892 C Oddíl OB Kotlářka
15:12:00 Cabrnochová Hana DKL5550 53520 C KOB Kladno
15:13:00 Fantová Libuše EKP5650 8659399 C VŠTJ Ekonom Praha
15:14:00 Hájková Ludmila OOP5751 52769 C TJ Opava

D65 1.46 km, 12 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:00:00 Horynová Eva TZL5254 8662735 C SKOB Zlín
16:01:00 Eremiášová Jana TBM5451 52361 C KOS TJ Tesla Brno
16:02:00 Dlasková Anna DKP5350 51795 C Oddíl OB Kotlářka
16:03:00 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C OK Sparta Praha
16:04:00 Úlehlová Ivana BOR5150 2090862 C OK Jiskra Nový Bor
16:05:00 Bednaříková Olga Marie VLI5151 8309 C Slavia Liberec orienteering
16:06:00 Opavová Stanislava MLA5451 8656644 C MLOK Mariánské Lázně
16:07:00 Procházková Helena TBM5351 8301247 C KOS TJ Tesla Brno
16:08:00 Kalibánová Jiřina NPA5351 2060217 C SK LOB Nová Paka
16:09:00 Procházková Miluše DCE5450 8303060 C KOB Dobřichovice
16:10:00 Podhorská Věra SJI5252 232900 C OK Jihlava
16:11:00 Křížová Zdenka PZR5051 8659406 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

D70 1.46 km, 12 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:00:00 Tomanová Jana LBM4955 52055 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
15:01:00 Suchánková Libuše SOP4851 446344 C OOB TJ Slezan Opava
15:02:00 Lohrová Jarmila SCP4650 219220 C OK Sparta Praha
15:03:00 Kupcová Věroslava DVP4850 52600 C DVP ORIENTATION

D75 1.46 km, 12 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:29:00 Haňkovská Jana PGP4050 8200025 C SK Praga
15:30:00 Zmeková Míla SLP4451 51550 C OOB Slavia Praha

H16 2.21 km, 19 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:10:00 291 Šauli Filip VPM0301 8656560 A KOS Slavia Plzeň
13:11:00 292 Bolehovský Daniel VSP0508 8170805 A USK Praha
13:12:00 293 Štěrbák Josef ZBM0409 8660412 A SK Žabovřesky Brno
13:13:00 294 Štichhauer Daniel LPU0405 8656502 A OK Lokomotiva Pardubice
13:14:00 295 Novák Stanislav NPA0404 2122278 A SK LOB Nová Paka
13:15:00 296 Tokár Radim VPM0300 8660914 A KOS Slavia Plzeň
13:16:00 297 Gajda Martin KAM0405 8656715 A OK Kamenice
13:17:00 298 Rajman Filip UOL0301 8655425 B SOB Olomouc
13:18:00 299 Kolář Šimon SHK0405 8662691 A OK Slavia Hradec Králové
13:19:00 300 Jelínek Kryštof RUZ0301 8666870 A TJ Růžená
13:20:00 301 Tkáč Matěj TJN0401 8660911 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:21:00 302 Havlíček Albert BSO0304 8028801 B KOB Baník Sokolov
13:22:00 303 Doušek Tomáš TBM0401 8222007 A KOS TJ Tesla Brno
13:23:00 304 Průša Dominik VSP0406 8667982 A USK Praha
13:24:00 305 Čech Vít AOP0302 8004316 A Orientační Běh Opava
13:25:00 306 Krpata Michal LPU0403 8656545 A OK Lokomotiva Pardubice
13:26:00 307 Milán Jakub ZBM0407 8651737 A SK Žabovřesky Brno
13:27:00 308 Chaloupský Jakub PHK0302 8656647 A OK 99 Hradec Králové
13:28:00 309 Šimša Martin PGP0309 8654907 A SK Praga
13:29:00 310 Štěrba Marek SKV0401 8654894 A TJ Slovan Karlovy Vary
13:30:00 311 Hustý Adam TZL0403 8660466 A SKOB Zlín
13:31:00 312 Waněk Hubert LPU0309 8656616 A OK Lokomotiva Pardubice
13:32:00 313 Kohoutek Oldřich BSO0301 8655420 B KOB Baník Sokolov
13:33:00 314 Valík Adam AOP0301 8656684 A Orientační Běh Opava
13:34:00 315 Novosad Pavel TZL0404 8660475 A SKOB Zlín
13:35:00 316 Beneš Jindřich KON0404 8660477 A KOB Konice
13:36:00 317 Černý Antonín TAP0402 8655405 B KOB Tretra Praha
13:37:00 318 Donda Jiří ONO0403 8631582 A SKOB Ostrov
13:38:00 319 Urbánek Adam ZBM0302 8670828 B SK Žabovřesky Brno
13:39:00 320 Blaha Michal VSP0412 8655418 A USK Praha
13:40:00 321 Hojný Jáchym SJH0301 8656652 B SJH Jindřichův Hradec
13:41:00 322 Eichler Vítek TZL0401 7209282 B SKOB Zlín
13:42:00 323 Lesák Ondřej TJN0306 8659385 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:43:00 324 Haas Filip LPU0401 8656543 A OK Lokomotiva Pardubice
13:44:00 325 Choutka Matěj NPA0402 2122280 A SK LOB Nová Paka
13:45:00 326 Gryc Ondřej TBM0406 8180018 A KOS TJ Tesla Brno
13:46:00 327 Deim Michal VTA0402 8659392 B SC vebr-sport
13:47:00 328 Zřídkaveselý Adam ZBM0505 8660411 A SK Žabovřesky Brno
13:48:00 329 Janda Jakub DOR0403 8662308 A OK Dobříš
13:49:00 330 Sedláček Jaroslav DKP0309 8080830 A Oddíl OB Kotlářka
13:50:00 331 Tichý Lubomír SHK0303 8670458 B OK Slavia Hradec Králové
13:51:00 332 Bednařík Vilém VLI0509 8670461 A Slavia Liberec orienteering
13:52:00 333 Bejvl Marek LME0400 2056261 B SK Los Mělník
13:53:00 334 Štábl Adam KSU0401 8662429 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:54:00 335 Blaha Jiří VSP0411 8655423 A USK Praha
13:55:00 336 Krupa Jakub TRI0404 8655414 B TJ TŽ Třinec
13:56:00 337 Vitebský Lukáš TJN0302 8662688 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:57:00 338 Kabát Martin PGP0408 8667514 A SK Praga
13:58:00 339 Petrilák Matouš DOR0409 8654908 A OK Dobříš
13:59:00 340 Orany Vojtěch SJI0401 8662358 A OK Jihlava
14:00:00 341 Klein Martin LTP0404 8662293 B OOB TJ Lokomotiva Teplice

H18 2.52 km, 20 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:00:00 236 Doležal Matyáš STE0208 8655382 A SK SKI-OB Šternberk
13:01:00 237 Kurz Šimon VPM0208 2115069 B KOS Slavia Plzeň
13:02:00 238 Kostka Jiří AOP0201 8656577 A Orientační Běh Opava
13:03:00 239 Melišík Martin TAP0200 8654905 A KOB Tretra Praha
13:04:00 240 Lukašák Šimon STE0202 8655380 A SK SKI-OB Šternberk
13:05:00 241 Janda Ondřej DOR0100 8663176 A OK Dobříš
13:06:00 242 Kovařík Martin SIT0101 8655413 B OK SILESIA
13:07:00 243 Pipek Ondřej LPU0203 8651710 A OK Lokomotiva Pardubice
13:08:00 244 Světnický František STE0204 8656687 A SK SKI-OB Šternberk
13:09:00 245 Gryc Vojtěch TBM0106 8645931 B KOS TJ Tesla Brno
13:10:00 246 Šafka Sebastian KAM0101 8221133 A OK Kamenice
13:11:00 247 Janovský Tomáš PGP0101 8636798 A SK Praga
13:12:00 248 Paleček Ondřej LPU0105 8656505 A OK Lokomotiva Pardubice
13:13:00 249 Měšťan Ondřej TAP0100 8201203 A KOB Tretra Praha
13:14:00 250 Malačka Milan DKP0210 8080811 A Oddíl OB Kotlářka
13:15:00 251 Janda Přemek TZL0103 7208084 B SKOB Zlín
13:16:00 252 Mrskoč Marek LPU0205 8654896 A OK Lokomotiva Pardubice
13:17:00 253 Nechanický Jan OSN0200 8000321 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
13:18:00 254 Mayer Šimon VPM0209 8656537 A KOS Slavia Plzeň
13:19:00 255 Bílý Jakub LTP0104 8662323 A OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:20:00 256 Tuharský Erik TRI0100 8028879 A TJ TŽ Třinec
13:21:00 257 Siegl Matyáš PGP0104 8666867 A SK Praga
13:22:00 258 Adámek Filip TBM0101 8656745 A KOS TJ Tesla Brno
13:23:00 259 Štefan Vít STH0202 8659413 B SK Studenec
13:24:00 260 Svoboda Radek STE0207 8655381 B SK SKI-OB Šternberk
13:25:00 261 Tachezy Jan DOR0102 8660476 B OK Dobříš
13:26:00 262 Link Lukáš STH0205 8659414 A SK Studenec
13:27:00 263 Matuš Vít VRB0202 8662329 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
13:28:00 264 Mareček Šimon LPU0222 8000543 A OK Lokomotiva Pardubice
13:29:00 265 Švadlena Michal CHC0101 8656615 A K.O.B. Choceň
13:30:00 266 Budský Ondřej TJN0105 8656738 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:31:00 267 Janas Petr PGP0200 8663127 A SK Praga
13:32:00 268 Synek Petr DOK0200 8657096 A OK Doksy
13:33:00 269 Švarc Antonín DKP0203 8020122 B Oddíl OB Kotlářka
13:34:00 270 Féder Medard LCE0111 8662443 A OOB TJ Slovan Luhačovice
13:35:00 271 Cícha Matěj TTR0102 8006005 B OOB Třebíč
13:36:00 272 Milán Tomáš ZBM0111 8655228 A SK Žabovřesky Brno
13:37:00 273 Kligl Radim TBM0103 8655419 A KOS TJ Tesla Brno
13:38:00 274 Hájek Kryštof TUR0212 8655411 A OOB TJ Turnov
13:39:00 275 Bujdosó Zoltán 10011 8020217 Hungary Orienteering Team
13:40:00 276 Rücker Jan HOR0201 8659404 A TJ Jiskra Hořice
13:41:00 277 Šmol David DOK0100 2053509 B OK Doksy
13:42:00 278 Richtr Lukáš VPM0204 8656696 A KOS Slavia Plzeň
13:43:00 279 Bolehovský Michal VSP0202 601169 A USK Praha
13:44:00 280 Gottstein Jonáš JIL0107 8660463 A OK Jilemnice
13:45:00 281 Zalaba Tomáš SJC0101 8397397 A Sportcentrum Jičín
13:46:00 282 Kouba Marek VTA0202 8659393 B SC vebr-sport
13:47:00 283 Macek Ondřej LPU0209 8656535 A OK Lokomotiva Pardubice
13:48:00 284 Coufal Jáchym ZBM0200 8660432 A SK Žabovřesky Brno
13:49:00 285 Jónás Ferenc 10012 8646130 Hungary Orienteering Team
13:50:00 286 Dostál Jakub VRL0104 8670450 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:51:00 287 Gajda Jan KAM0105 8656513 A OK Kamenice
13:52:00 288 Metelka Ondřej PHK0101 8656640 A OK 99 Hradec Králové

H20 2.58 km, 19 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:05:00 201 Valík Tomáš AOP0001 8655384 A Orientační Běh Opava
13:06:00 202 Fencl Jonáš LPU9902 8656603 R OK Lokomotiva Pardubice
13:07:00 203 Jílek Ondřej KSU9908 8662437 R Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:08:00 204 Panovec Kryštof LCE0011 8662750 B OOB TJ Slovan Luhačovice
13:09:00 205 Kavalír Jáchym PHK9901 8656632 R OK 99 Hradec Králové
13:10:00 206 Novotný Marek TJN9901 8662701 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:11:00 207 Synek Antonín DOK0001 8657097 B OK Doksy
13:12:00 208 Roudný Václav LPU0001 8656528 A OK Lokomotiva Pardubice
13:13:00 209 Filipek Sebastian TRI0002 8655466 A TJ TŽ Třinec
13:14:00 210 Chvátil Šimon PHK9908 8656633 A OK 99 Hradec Králové
13:15:00 211 Vavřík Tomáš MOV0004 8663153 B SKOB Ostrava
13:16:00 212 Matoušek Matěj KSU0005 8662433 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:17:00 213 Křivda Tomáš CHC9901 8656592 E K.O.B. Choceň
13:18:00 214 Roudný Martin LPU0002 8656620 R OK Lokomotiva Pardubice
13:19:00 215 Thoř Tomáš TUR9904 8430131 R OOB TJ Turnov
13:20:00 216 Samek Tomáš PHK0001 8656629 A OK 99 Hradec Králové
13:21:00 217 Chupek Jakub JPV9911 8655373 R Oddíl OS SK Prostějov
13:22:00 218 Šabata Milan SRK9904 8680305 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
13:23:00 219 Šrámek Ondřej KSU9909 8662436 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:24:00 220 Nagy Josef TJN0006 8656507 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:25:00 221 Sabol Josef CTB9902 8033249 A SK OB Chotěboř
13:26:00 222 Volák Ondřej LPU0010 8656613 A OK Lokomotiva Pardubice
13:27:00 223 Buk Petr ROU0001 8662366 A SKOB Roudnice nad Labem
13:28:00 224 Procházka Zdeněk SOP9901 8667516 A OOB TJ Slezan Opava
13:29:00 225 Komenda Jan ZBM9902 8660415 B SK Žabovřesky Brno
13:30:00 226 Karatsiolis Kryštof TUR9901 888618 A OOB TJ Turnov
13:31:00 227 Müller Jonáš KSU9906 8662444 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:32:00 228 Horčička Vít TBM9919 8656558 E KOS TJ Tesla Brno
13:33:00 229 Rusin Jan LPU0008 8656619 A OK Lokomotiva Pardubice
13:34:00 230 Hlaváč Ondřej ZBM9901 8651709 R SK Žabovřesky Brno
13:35:00 231 Škvor Ota KAM9900 981828 A OK Kamenice
13:36:00 232 Vostál Dominik UOL9901 8655426 B SOB Olomouc
13:37:00 233 Tichý Radomír SHK0000 8670465 B OK Slavia Hradec Králové

H21 2.78 km, 19 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:01:00 1 Skoupý Jan STE9411 8662317 C SK SKI-OB Šternberk
14:02:00 2 Navrátil Šimon PGP9702 8644884 E SK Praga
14:03:00 3 Hubáček Jonáš LCE9501 8629756 E OOB TJ Slovan Luhačovice
14:04:00 4 Valeš Jiří LPM9502 8656689 E OK Lokomotiva Plzeň
14:05:00 5 Rácz Zoltán 10008 8002657 Hungary Orienteering Team
14:06:00 6 Zbranek Roman TZL8808 8422248 R SKOB Zlín
14:07:00 7 Bendák Jan PHK9800 8656628 R OK 99 Hradec Králové
14:08:00 8 Mrázek Jan SJC8102 8010100 R Sportcentrum Jičín
14:09:00 9 Zimmermann Štěpán ZBM9101 8660448 E SK Žabovřesky Brno
14:10:00 10 Burda Matěj BOR9608 8200008 C OK Jiskra Nový Bor
14:11:00 11 Šedivý Jan PGP8409 8644492 E SK Praga
14:12:00 12 Smola Michal TZL8131 8667971 R SKOB Zlín
14:13:00 13 Kamenický Jeroným OSN9549 8651708 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
14:14:00 14 Tölgyesi Tamás 10006 8000567 Hungary Orienteering Team
14:15:00 15 Petržela Jan PHK9200 8627109 E OK 99 Hradec Králové
14:16:00 16 Kantor Ondřej TRI9103 8656669 C TJ TŽ Třinec
14:17:00 17 Hirš Otakar ZBM9801 8656722 E SK Žabovřesky Brno
14:18:00 18 Glonek Jakub KAM9602 8656521 R OK Kamenice
14:19:00 19 Procházka Jan PGP8407 8409111 E SK Praga
14:20:00 20 Procházka David LPU9113 8656511 R OK Lokomotiva Pardubice
14:21:00 21 Divin Péter 10007 8060398 Hungary Orienteering Team
14:22:00 22 Schuster Marek SSU9303 8656758 R SK Severka Šumperk
14:23:00 23 Horvát Petr TBM9437 8644873 E KOS TJ Tesla Brno
14:24:00 24 Chloupek Adam ZBM9300 8660447 E SK Žabovřesky Brno
14:25:00 25 Kettner Vojtěch KAM9601 8644887 E OK Kamenice
14:26:00 26 Brlica Pavel ZBM9302 8660414 E SK Žabovřesky Brno
14:27:00 27 Šmahel Lukáš OPI7800 8033246 C Orientační sporty Písek
14:28:00 28 Rusý Tomáš KAM9301 8660571 R OK Kamenice
14:29:00 29 Poklop Martin SSU8802 8660591 E SK Severka Šumperk
14:30:00 30 Vandas Daniel PHK9805 8656624 E OK 99 Hradec Králové
14:31:00 31 Minář Marek ZBM9444 8396969 E SK Žabovřesky Brno
14:32:00 32 Sýkora Vojtěch LCE9801 8656697 E OOB TJ Slovan Luhačovice
14:33:00 33 Kubelka Tomáš LPU9307 8656587 E OK Lokomotiva Pardubice
14:34:00 34 Hájek Daniel ZBM8919 8180189 E SK Žabovřesky Brno
14:35:00 35 Král Vojtěch SSU8841 8629754 E SK Severka Šumperk
14:36:00 36 Kubát Pavel PHK9101 8644491 E OK 99 Hradec Králové
14:37:00 37 Nožka Radek LPU9005 8656519 E OK Lokomotiva Pardubice
14:38:00 38 Nykodým Miloš ZBM9005 8091209 E SK Žabovřesky Brno

H21A 2.73 km, 19 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:00:00 Kadlec Jan SJI8306 2073707 C OK Jihlava
15:01:00 Holas Štěpán SJC8702 8040808 C Sportcentrum Jičín
15:02:00 Grundman Vojtěch CHC8801 8080807 C K.O.B. Choceň
15:03:00 Král Václav SSU8243 332966 C SK Severka Šumperk
15:04:00 Hošek Radim TAP8737 8033227 C KOB Tretra Praha
15:05:00 Jirásek Michal SHK8901 8656557 C OK Slavia Hradec Králové
15:06:00 Procházka Jan PGP8206 8656639 C SK Praga
15:07:00 Oľhava Rastislav ASU8949 8670464 C Magnus Orienteering
15:08:00 Kamenický Matěj LPU9036 8137666 R OK Lokomotiva Pardubice
15:09:00 Henek Vladan VBM8002 2011839 C VSK Mendelu Brno
15:10:00 Argaláš Michal TRI9301 8662374 C TJ TŽ Třinec
15:11:00 Mokrý Stanislav ZBM9202 8660442 R SK Žabovřesky Brno
15:12:00 Hledík Jakub CHT9501 8667987 C OOB SK Chrast
15:13:00 Sháněl Jan CHC9402 8199402 C K.O.B. Choceň
15:14:00 Červinka Jan OKP8901 8002400 C SK OK 24 Praha
15:15:00 Janovský Tomáš PGP6401 8632139 C SK Praga
15:16:00 Bereczki Máté 10013 8002659 Hungary Orienteering Team
15:17:00 Remeš Petr SHK9403 8655415 C OK Slavia Hradec Králové
15:18:00 Wolf Daniel TUR9100 8086808 C OOB TJ Turnov
15:19:00 Semík Ondřej KAM9401 8651965 R OK Kamenice
15:20:00 Zelenka Tomáš PHK9001 8660923 C OK 99 Hradec Králové
15:21:00 Illner Vojtěch DKP9600 899156 C Oddíl OB Kotlářka
15:22:00 Laciga Radek PGP8202 8656559 C SK Praga
15:23:00 Fiala Jan ZBM7205 8636192 C SK Žabovřesky Brno
15:24:00 Zlámal David SJC9603 8053542 C Sportcentrum Jičín
15:25:00 Bravený Adam VBM8801 8108810 C VSK Mendelu Brno
15:26:00 Vystavěl Ondřej JPV9807 8656693 R Oddíl OS SK Prostějov
15:27:00 Krejsa Martin CHT9001 8656563 C OOB SK Chrast
15:28:00 Losman Petr PHK7901 8656658 C OK 99 Hradec Králové
15:29:00 Jonáš Martin PGP9606 8667535 C SK Praga
15:30:00 Váňa Martin TUR8401 8403030 C OOB TJ Turnov
15:31:00 Čermák Jan LPU9301 8654903 C OK Lokomotiva Pardubice
15:32:00 Bravený Vít ZBM9102 8660450 C SK Žabovřesky Brno
15:33:00 Kobr Tomáš TJN8901 1969696 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:34:00 Mudrák Štěpán LCE9601 8645928 R OOB TJ Slovan Luhačovice
15:35:00 Landovský Jakub PGP9601 8663177 C SK Praga
15:36:00 Semrád Ladislav CHC9701 8053577 R K.O.B. Choceň
15:37:00 Dvorský Vojtěch SKM9401 2045216 C KOB Směr Kroměříž
15:38:00 Hübner Jan CTB7902 8200032 C SK OB Chotěboř
15:39:00 Morandini Viktor 10001 8030916 Hungary Orienteering Team
15:40:00 Přikryl Petr ZBM6708 8351967 C SK Žabovřesky Brno
15:41:00 Koštejn Vít DOK9800 8657100 R OK Doksy
15:42:00 Košárek Pavel PGP7107 8656676 C SK Praga
15:43:00 Křivda Martin CHC9501 8659400 C K.O.B. Choceň
15:44:00 Henek Michal RBK8605 8202028 C SK Radioklub Blansko
15:45:00 Janda Martin DOB8002 8662322 C KOB Dobruška
15:46:00 Mikel David TZL9703 8662440 C SKOB Zlín
15:47:00 Netuka Vojtěch SHK9701 8656727 C OK Slavia Hradec Králové
15:48:00 Mazal Zdeněk VBM8103 8656569 C VSK Mendelu Brno
15:49:00 Kettner Lukáš KAM9403 8654886 C OK Kamenice
15:50:00 Panchártek Jan PHK8802 8662676 C OK 99 Hradec Králové
15:51:00 Kozák Osvald TBM8201 8201000 C KOS TJ Tesla Brno
15:52:00 Pokorný Ondřej PGP7506 682686 C SK Praga
15:53:00 Zháňal Jan ZBM8721 8660422 C SK Žabovřesky Brno
15:54:00 Jílek Jakub KSU9202 8662445 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:55:00 Kolárik Tomáš TZL9302 7209286 C SKOB Zlín
15:56:00 Cahel Marek LCE8803 8662442 C OOB TJ Slovan Luhačovice
15:57:00 Kazda Adam TJN9104 8660406 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:58:00 Novák Daniel DOK8700 8656618 C OK Doksy
15:59:00 Veselý Jakub PGP9503 8662310 C SK Praga
16:00:00 Pražák Jiří ZBP7800 8666865 C OOB SK Zbraslav
16:01:00 Zelinka Jiří MBM8740 8656681 C O-mikron
16:02:00 Kelbl Vladimír ZBM9711 9201063 C SK Žabovřesky Brno
16:03:00 Kos Tomáš LPU9303 8660901 C OK Lokomotiva Pardubice
16:04:00 Vlášek Jakub TAP9702 7779702 C KOB Tretra Praha
16:05:00 Pustai David TJN9301 232645 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:06:00 Landovský Tomáš PGP9103 8071491 C SK Praga
16:07:00 Klaška Pavel DKP9301 8080832 C Oddíl OB Kotlářka
16:08:00 Gebrt Jan SHK9801 8656729 C OK Slavia Hradec Králové
16:09:00 Zakouřil Vít TUR9301 8680575 C OOB TJ Turnov
16:10:00 Zikmund Zdeněk SJC9703 8045221 C Sportcentrum Jičín
16:11:00 Balcar Aleš PHK8602 995886 C OK 99 Hradec Králové

H21B 2.48 km, 19 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:16:00 Málek Martin CST8902 1425376 C OB Strakonice
15:17:00 Němeček Jan KAM9300 52282 C OK Kamenice
15:18:00 Picek Jan TJN9101 8662742 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:19:00 Doucha Martin SNA0501 9636 C TJ START Náchod
15:20:00 Klusáček Radim BOR7710 8028866 C OK Jiskra Nový Bor
15:21:00 Ježek Filip ZBM0414 8660425 B SK Žabovřesky Brno
15:22:00 Škácha Vít DKP0310 8654883 B Oddíl OB Kotlářka
15:23:00 Janas Adam PGP0404 8667507 B SK Praga
15:24:00 Zabořil Vojtěch TUR0110 8680598 B OOB TJ Turnov
15:25:00 Jirka Matyáš UOL0203 8655429 B SOB Olomouc
15:26:00 Műller Martin PHK8903 553440 C OK 99 Hradec Králové
15:27:00 Ježek Jakub JIL0104 8670807 B OK Jilemnice
15:28:00 Holeček Štěpán RIC0401 2069053 B OB Říčany
15:29:00 Vojta Dominik CHC8701 7207886 C K.O.B. Choceň
15:30:00 Šipoš Tomáš ZBM0308 8100070 B SK Žabovřesky Brno
15:31:00 Lžíčař Martin DOB8803 9122436 C KOB Dobruška
15:32:00 Semerád Antonín PGP9807 1394693 C SK Praga
15:33:00 Pašek František KAM7600 523000 C OK Kamenice
15:34:00 Vejstrk Daniel CHA9105 2049588 C OK Chrastava
15:35:00 Baldrian Tomáš VSP0405 8660533 B USK Praha
15:36:00 Novák Pavel CTB7001 7260014 C SK OB Chotěboř
15:37:00 Vlastník Matouš JIL0201 8680308 B OK Jilemnice
15:38:00 Marek Vojtěch ZBM0410 8660439 B SK Žabovřesky Brno
15:39:00 Fojtů Petr PDY8700 8663137 C Běhej Poděbrady
15:40:00 Waldhauser Štěpán BOR0409 8667503 B OK Jiskra Nový Bor
15:41:00 Dadák Michal LCE9003 301552 C OOB TJ Slovan Luhačovice
15:42:00 Šunda Marek VSP9200 7210926 C USK Praha
15:43:00 Beneš Miroslav PGP8108 7203451 C SK Praga
15:44:00 Dvořák Miloš BBM7300 2088211 C BETA URSUS Orienteering
15:45:00 Klusák Martin DKP8704 8557 C Oddíl OB Kotlářka
15:46:00 Racek Josef ZBM0400 8663130 C SK Žabovřesky Brno
15:47:00 Černý Martin TAP8902 8662303 C KOB Tretra Praha
15:48:00 Pelikán Lukáš DKL9802 8648607 C KOB Kladno
15:49:00 Bednařík Aleš VLI7309 2049578 C Slavia Liberec orienteering
15:50:00 Šimo Matúš ZBM0109 8100080 B SK Žabovřesky Brno
15:51:00 Souček Tomáš SHK8200 8662339 C OK Slavia Hradec Králové
15:52:00 Jíra Tomáš KAM9802 8662741 C OK Kamenice
15:53:00 Šedivý Ondřej KNC9103 8028853 C Sokol Kostelec n. Č. l.
15:54:00 Hodek Michal TAP8808 515433 C KOB Tretra Praha
15:55:00 Kondrát Martin PGP6501 8004312 C SK Praga
15:56:00 Nouza Michal SJH0505 2113419 B SJH Jindřichův Hradec
15:57:00 Waldhauser Martin BOR7106 8408 C OK Jiskra Nový Bor
15:58:00 Koldinský Jan KPY8506 7207361 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
15:59:00 Dostál František UOL0201 8655428 B SOB Olomouc
16:00:00 Sysel Ondřej PGP8302 8033247 C SK Praga
16:01:00 Andrš Petr ZAM8401 7210085 C OB TJ Sokol Žamberk
16:02:00 Hanák Jan SLA8002 8660460 C SKOB Slaný
16:03:00 Hrouda Martin FSP7612 8680607 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
16:04:00 Polášek Jan Ferdinand DKP8811 8656549 C Oddíl OB Kotlářka
16:05:00 Šrámek Jaromír RIC0303 2031371 B OB Říčany
16:06:00 Janda Pavel DOR7600 2044882 C OK Dobříš
16:07:00 Růta Matyáš TJN0102 8659386 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:08:00 Panovec Jan SSU8931 8066608 C SK Severka Šumperk
16:09:00 Doucha Tomáš SNA0801 9616 C TJ START Náchod
16:10:00 Videcký Jan KSU7504 8414126 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
16:11:00 Randík Jan SOB8703 7209786 C SOBSA
16:12:00 Mencl Jan TUR0201 2108873 B OOB TJ Turnov

H35 2.42 km, 20 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:42:00 Kopecký David UOL7800 8662369 C SOB Olomouc
15:43:00 Jedlička Michal DKL8000 1416366 C KOB Kladno
15:44:00 Král Luboš TJN8401 2103747 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:45:00 Koča Jaroslav ZBM8206 8660405 C SK Žabovřesky Brno
15:46:00 Weiner Jakub SHK7911 8663208 C OK Slavia Hradec Králové
15:47:00 Pavlík Mojmír PDY8102 2115748 C Běhej Poděbrady
15:48:00 Kalina Miroslav SPC8211 8033200 C SPORTICUS team
15:49:00 Finstrle Luděk ZBM7902 8660402 C SK Žabovřesky Brno
15:50:00 Krmaš Václav SRK8001 8008111 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
15:51:00 Srb Vladimír SJI7801 8667505 C OK Jihlava
15:52:00 Jadviščok Ladislav UOL7700 2075671 C SOB Olomouc
15:53:00 Kazda Ondřej SJC8202 8043029 C Sportcentrum Jičín
15:54:00 Pátek Richard ZBM7609 8007609 C SK Žabovřesky Brno
15:55:00 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C SOBSA
15:56:00 Pachner Pavel CHA7501 7700075 C OK Chrastava
15:57:00 Veverka Tomáš VAM8401 7204619 C OB Vamberk
15:58:00 Buzek Martin PGP8401 7051263 C SK Praga
15:59:00 König Lukáš ZBM8001 8000002 C SK Žabovřesky Brno
16:00:00 Hanč Petr VRL8001 981811 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:01:00 Lounek Jakub PDY8200 2060237 C Běhej Poděbrady
16:02:00 Tomeš Jaroslav DKP8109 8651714 C Oddíl OB Kotlářka
16:03:00 Kabát Jan PGP6901 8636797 C SK Praga
16:04:00 Hikl Tomáš ZBM8100 8660441 C SK Žabovřesky Brno
16:05:00 Hladký Viktor VAM8201 8667969 C OB Vamberk
16:06:00 Verner Tomáš VBM8204 49679 C VSK Mendelu Brno
16:07:00 Koblížek Kamil KUO8001 8667546 C KOB Ústí nad Orlicí
16:08:00 Uhlík Michal SJC8007 8003099 C Sportcentrum Jičín

H40 2.28 km, 16 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:05:00 Synek Antonín DOK7800 7200371 C OK Doksy
15:06:00 Komárek Arnošt SJH7702 8662283 C SJH Jindřichův Hradec
15:07:00 Matějů Luboš PGP7601 8662333 C SK Praga
15:08:00 Houska Jindřich DOR7601 8663146 C OK Dobříš
15:09:00 Šístek Daniel SCP7507 8666866 C OK Sparta Praha
15:10:00 Nehasil David BOR7713 8655487 C OK Jiskra Nový Bor
15:11:00 Greschner Luboš ASU7848 8655412 C Magnus Orienteering
15:12:00 Snížek Jan DKP7600 2103758 C Oddíl OB Kotlářka
15:13:00 Ehl Jiří TBM7701 8017701 C KOS TJ Tesla Brno
15:14:00 Gregor Petr RUZ7500 8654884 C TJ Růžená
15:15:00 Švadlena Pavel CHC7502 8007502 C K.O.B. Choceň
15:16:00 Šafek Jiří ZBM7606 8000013 C SK Žabovřesky Brno
15:17:00 Jašek Petr STE7601 8662350 C SK SKI-OB Šternberk
15:18:00 Slovák Miroslav SHK7704 9101117 C OK Slavia Hradec Králové
15:19:00 Komín David PGP7405 9767 C SK Praga
15:20:00 Svoboda Jiří DKP7504 8069069 C Oddíl OB Kotlářka
15:21:00 Pavela Ľudovít 20002 8004354 KOB KYSAK
15:22:00 Matějů Michal VLI7702 887154 C Slavia Liberec orienteering
15:23:00 Junek Petr STH7801 8660910 C SK Studenec
15:24:00 Štábl Roman KSU7501 446432 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:25:00 Šťastný Karel CTB7901 2087711 C SK OB Chotěboř
15:26:00 Prošek Michal SJI7823 8028823 C OK Jihlava
15:27:00 Tomeš Petr SJC7531 8008015 C Sportcentrum Jičín
15:28:00 Střelba Ondřej PGP7510 8667997 C SK Praga
15:29:00 Bambousek Martin DOR7302 8662328 C OK Dobříš
15:30:00 Kolek Petr ASU7501 8636194 C Magnus Orienteering
15:31:00 Moskva Roman ZLH7501 7506161 C OOB TJ Zlaté Hory
15:32:00 Cícha Radek TTR7503 2092381 C OOB Třebíč
15:33:00 Hodač Karel JPV7927 8663138 C Oddíl OS SK Prostějov

H45 2.21 km, 15 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:16:00 Podivínský Tomáš SCP7201 8663133 C OK Sparta Praha
15:17:00 Vřešťál Jan TUR7301 8680595 C OOB TJ Turnov
15:18:00 Sliva Jan SCP7300 2106749 C OK Sparta Praha
15:19:00 Nechanický Pavel OSN7209 7205006 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
15:20:00 Baldrian Petr PGP7203 2460 C SK Praga
15:21:00 Vítek Jaroslav SJI7201 8028815 C OK Jihlava
15:22:00 Čech Zdeněk ROZ7300 2085008 C OK Roztoky
15:23:00 Kašpar Václav TYN7001 2111719 C OOB SK Týniště nad Orlicí
15:24:00 Horák Pavel (Starosta) VSP7305 2032184 C USK Praha
15:25:00 Ptáček Jan PGP7205 2087658 C SK Praga
15:26:00 Chvátil Jiří PHK7200 336717 C OK 99 Hradec Králové
15:27:00 Žemlík Pavel TUR7135 8680592 C OOB TJ Turnov
15:28:00 Chrást Tomáš STH7401 8670473 C SK Studenec
15:29:00 Chupek Jozef VZA7102 7204980 Slávia ŽU Žilina
15:30:00 Kolář Viktor SHK7300 7200597 C OK Slavia Hradec Králové
15:31:00 Šimša Jaromír MFP7100 2090836 C Matfyz Praha
15:32:00 Filip Libor SRK7101 8663142 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
15:33:00 Blaha Ondřej EKP7002 8667983 C VŠTJ Ekonom Praha
15:34:00 Janas Petr PGP7106 7201200 C SK Praga
15:35:00 Valík Luděk AOP7101 7203322 C Orientační Běh Opava
15:36:00 Vaněk Petr ZBP7302 8414135 C OOB SK Zbraslav
15:37:00 Kohoutek Oldřich BSO7100 7204986 C KOB Baník Sokolov
15:38:00 Balej Jiří KAM7201 8680586 C OK Kamenice
15:39:00 Prášil Marek SJI7313 8666871 R OK Jihlava
15:40:00 Blažek Petr SJH7402 2051486 C SJH Jindřichův Hradec
15:41:00 Žejdlík Michal LTP7001 8662345 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
15:42:00 Průša Michal VSP7310 8667547 C USK Praha
15:43:00 Drbal Jan PGP7101 8670478 C SK Praga
15:44:00 Jandera Tomáš SOB7300 8662373 C SOBSA
15:45:00 Šišma Pavel TYN6901 7210242 C OOB SK Týniště nad Orlicí
15:46:00 Venhoda Milan SJI7104 8028816 C OK Jihlava
15:47:00 Mareš Alexander NEK7300 2067346 C Nejdek Orienteering
15:48:00 Bejvl Jakub LME7100 2060271 C SK Los Mělník
15:49:00 Weissar Petr LPM7020 2082913 C OK Lokomotiva Plzeň
15:50:00 Žemla Tomáš KAM7105 8090129 C OK Kamenice
15:51:00 Koten Pavel RIC7200 2060262 C OB Říčany
15:52:00 Drahoňovský Aleš TUR7201 8656594 C OOB TJ Turnov
15:53:00 Matuška Pavel RBK7001 2801035 C SK Radioklub Blansko
15:54:00 Urbaník Robert VLI7002 8662745 C Slavia Liberec orienteering
15:55:00 Tesař Zdeněk SJC7401 8053543 C Sportcentrum Jičín
15:56:00 Orany Tomáš SJI7311 889294 C OK Jihlava
15:57:00 Netuka Jan SHK7001 9126 C OK Slavia Hradec Králové
15:58:00 Netopil Libor VAM7401 1700083 C OB Vamberk
15:59:00 Rýdl Jiří TJN7000 8662707 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:00:00 Mayer Tomáš KSH6900 416184 C OB Kašperské Hory
16:01:00 Martan Jiří VLI7300 8662685 C Slavia Liberec orienteering
16:02:00 Cupák Jiří VRL7201 8972 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:03:00 Seidl Miroslav RIC7407 888643 C OB Říčany
16:04:00 Beneš Jan SJH7001 8651725 C SJH Jindřichův Hradec
16:05:00 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C TJ START Náchod
16:06:00 Martinec Pavel LTP7003 9201628 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
16:07:00 Čech Tomáš AOP7001 8656547 C Orientační Běh Opava
16:08:00 Horčička Petr UOL7007 52472 C SOB Olomouc
16:09:00 Ondráček Radim EKP7414 8087414 C VŠTJ Ekonom Praha
16:10:00 Zabořil Michal JEN7101 7781 C OB Jenišovice

H50 1.99 km, 16 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:32:00 Brožek Tomáš KUO6902 920653 C KOB Ústí nad Orlicí
15:33:00 Vlastník Zdeněk JIL6901 2060259 C OK Jilemnice
15:34:00 Mlynárik Peter ZBM6526 876002 C SK Žabovřesky Brno
15:35:00 Novotný Milan PHK6502 8663113 C OK 99 Hradec Králové
15:36:00 Pernica Jiří UOL6501 8655430 C SOB Olomouc
15:37:00 Pavlík Radek ASU6849 8666874 C Magnus Orienteering
15:38:00 Karvánek Petr BOR6600 8640184 C OK Jiskra Nový Bor
15:39:00 Vandas Luděk VAM6601 8623000 C OB Vamberk
15:40:00 Skyva Petr STE6501 8655385 C SK SKI-OB Šternberk
15:41:00 Kos Michal SRK6802 2073747 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
15:42:00 Melichar Igor PHK6504 8028839 C OK 99 Hradec Králové
15:43:00 Siegl Roman MFP6700 8648567 C Matfyz Praha
15:44:00 Fürst Aleš LLI6801 8657098 C LOK-o Liberec
15:45:00 Janeček Jura EKP6701 51587 C VŠTJ Ekonom Praha
15:46:00 Hadač Miroslav AOP6501 8656723 C Orientační Běh Opava
15:47:00 Petřivalský Marek STE6907 8660455 C SK SKI-OB Šternberk
15:48:00 Šoupa Karel LPM6900 8670489 C OK Lokomotiva Plzeň
15:49:00 Kovář Jindřich MAS6800 8667511 C KČT Aš
15:50:00 Richtr Aleš VPM6601 51686 C KOS Slavia Plzeň
15:51:00 Vébr Jiří VTA6901 8636195 C SC vebr-sport
15:52:00 Hanuš Pavel LTU6501 2085618 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
15:53:00 Šabata Milan SRK6901 425579 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
15:54:00 Barcík Peter AOP6601 8656700 C Orientační Běh Opava
15:55:00 Kubec Pavel STB6601 8660579 C TJ Stadion Nový Bor
15:56:00 Jordanov Nikolaj VBM6501 8660419 C VSK Mendelu Brno
15:57:00 Voborník Petr CTB6601 8414102 C SK OB Chotěboř
15:58:00 Stárek Filip TUR6602 8680571 C OOB TJ Turnov
15:59:00 Bílý Petr LTP6805 51279 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
16:00:00 Vydra Ivan CHA6600 8028878 C OK Chrastava
16:01:00 Nouza Petr SJH6501 2079498 C SJH Jindřichův Hradec
16:02:00 Šrámek Petr RIC6905 2035144 C OB Říčany
16:03:00 Illner Jakub DKP6601 8303052 C Oddíl OB Kotlářka
16:04:00 Semrád Pavel CHC6602 9555 C K.O.B. Choceň
16:05:00 Mareček Petr OSN6900 8656602 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
16:06:00 Šimek Roman UOL6503 2011817 C SOB Olomouc
16:07:00 Navrátil Rostislav TRI6601 8662684 C TJ TŽ Třinec
16:08:00 Teringl Radek VCB6502 8028835 C OB České Budějovice
16:09:00 Šimík Daniel ROZ6900 8662318 C OK Roztoky
16:10:00 Beneš Jan DKL6600 49646 C KOB Kladno

H55 1.86 km, 16 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:00:00 Chmelař Miroslav JPV6217 8488884 C Oddíl OS SK Prostějov
15:01:00 Vrubel Karel TZL6401 7210876 C SKOB Zlín
15:03:00 Hradecký Jaroslav DOK6300 8648566 C OK Doksy
15:04:00 Karel Miloš JIL6004 682091 C OK Jilemnice
15:05:00 Urválek Jiří TBM6107 8100019 C KOS TJ Tesla Brno
15:06:00 Záveský Richard CET6301 232860 C TJ Loko Česká Třebová
15:07:00 Hošek Lubomír VCB6101 8660458 C OB České Budějovice
15:08:00 Hurta Vladimír PGP6305 51658 C SK Praga
15:09:00 Betlach Miroslav DKP6300 49818 C Oddíl OB Kotlářka
15:10:00 Koucký Roman EKP6301 8659405 C VŠTJ Ekonom Praha
15:11:00 Veljačik Pavel SCP6200 2800319 C OK Sparta Praha
15:12:00 Hrabánek David PGP6003 303940 C SK Praga
15:13:00 Korpas Jaroslav LBM6113 1409878 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
15:14:00 Vávra Martin HOR6302 2059759 C TJ Jiskra Hořice
15:15:00 Strejc Jaroslav ZVO6101 515124 C OB SK Zvole
15:16:00 Kamenický Radan OSN6004 8122027 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
15:17:00 Hepnar Luboš STE6307 8655386 C SK SKI-OB Šternberk
15:18:00 Vávra Radek HOR6301 2032106 C TJ Jiskra Hořice
15:19:00 Mezník Vladimír LBE6400 8300115 C TJ Lokomotiva Beroun
15:20:00 Hlaváč Jiří TBM6116 8667974 C KOS TJ Tesla Brno
15:21:00 Hošek Ladislav SCP6001 1413715 C OK Sparta Praha
15:22:00 Čermák Ladislav VLI6101 8288 C Slavia Liberec orienteering
15:23:00 Dikoš Pavel BOR6003 995805 C OK Jiskra Nový Bor
15:24:00 Kopecký Zdeněk SJI6002 52360 C OK Jihlava
15:25:00 Jeřábek Luboš JPV6112 8006112 C Oddíl OS SK Prostějov
15:26:00 Prokop Lubomír TRI6001 2096226 C TJ TŽ Třinec
15:27:00 Kožina Petr PGP6000 8670455 C SK Praga
15:28:00 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C OK RECO Sport
15:29:00 Světnický Alexandr OOL6300 426375 C SK Haná orienteering
15:30:00 Hubáček Josef LCE6127 8670814 C OOB TJ Slovan Luhačovice
15:31:00 Jašek Milan TBM6201 232747 C KOS TJ Tesla Brno
15:32:00 Švarc Jiří JEN6201 8656556 C OB Jenišovice
15:33:00 Krejčí Jaroslav BOR6302 8660925 C OK Jiskra Nový Bor
15:34:00 Pavlů Jaroslav DCE6100 232041 C KOB Dobřichovice
15:35:00 Němeček Jan VSP6201 8028885 C USK Praha
15:36:00 Nešpor Jan TTR6101 8663162 C OOB Třebíč
15:37:00 Lužný Ladislav HAV6000 8660919 C OB Havířov
15:38:00 Reichl Michal MKP6402 8200021 C SK GORDIC Praha Kačerov
15:39:00 Slezák Libor LCE6207 8662710 C OOB TJ Slovan Luhačovice

H60 1.76 km, 15 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:35:00 Knotek Kamil OLP5701 49370 C PSK Olymp Praha
15:36:00 Svobodný Petr DKP5800 49871 C Oddíl OB Kotlářka
15:37:00 Neumann Jaroslav STE5902 8654919 C SK SKI-OB Šternberk
15:38:00 Janošík Zdeněk UOL5600 682075 C SOB Olomouc
15:39:00 Gawel Jiří JBM5700 8666873 JG Sport
15:40:00 Gazdačko Milan SHK5702 410797 C OK Slavia Hradec Králové
15:41:00 Škorpil Martin HOR5700 8670484 C TJ Jiskra Hořice
15:42:00 Krejčík Zbyněk TZL5704 8071221 C SKOB Zlín
15:43:00 Kettner Pavel HCE5900 515105 C TJ Hostivice
15:44:00 Hausvater Karel SHK5801 8670804 C OK Slavia Hradec Králové
15:45:00 Pilař Karel MAS5501 8667502 C KČT Aš
15:46:00 Šedivý Jiří EKP5500 8662327 C VŠTJ Ekonom Praha
15:47:00 Procházka Antonín DCE5500 8303070 C KOB Dobřichovice
15:48:00 Jirka Jiří ZPV5501 206496 C KOB ZPV Prostějov
15:49:00 Folprecht Miroslav TUR5501 1550616 C OOB TJ Turnov
15:50:00 Trejtnar Pavel KUN5801 9014 C TJ Sokol Kunvald
15:51:00 Červinka Jaroslav OKP5803 53558 C SK OK 24 Praha
15:52:00 Souček Pavel PHK5503 7202881 C OK 99 Hradec Králové
15:53:00 Strachota Jaroslav ASU5600 8655376 C Magnus Orienteering
15:54:00 Václavek Tomáš STE5809 8655374 C SK SKI-OB Šternberk
15:55:00 John Vladimír OLP5502 49500 C PSK Olymp Praha
15:56:00 Flašar Jan KCK5701 2080933 C KOB Český Krumlov
15:57:00 Zeman Jaroslav SJI5901 2085575 C OK Jihlava
15:58:00 Kudrnáč Martin HCE5901 301371 C TJ Hostivice
15:59:00 Junek Petr STH5501 9200530 C SK Studenec
16:00:00 Šrajer Jan OOP5601 2112739 C TJ Opava
16:01:00 Fanta Miroslav EKP5800 8414109 C VŠTJ Ekonom Praha
16:02:00 Milota Josef MLA5801 8656692 C MLOK Mariánské Lázně

H65 1.76 km, 15 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:00:00 Juřeník Josef MOV5201 8660451 C SKOB Ostrava
15:01:00 Orálek Miroslav TTR5201 52252 C OOB Třebíč
15:02:00 Jurčák Karel SOP5101 8656584 C OOB TJ Slezan Opava
15:03:00 Ptáček Ladislav BBM5300 2113090 C BETA URSUS Orienteering
15:04:00 Bednařík Libor VLI5200 8296 C Slavia Liberec orienteering
15:05:00 Kalibán Jaroslav NPA5101 2059741 C SK LOB Nová Paka
15:06:00 Hájek Jan MAS5401 7885 C KČT Aš
15:07:00 Denemarek Oldřich BBM5100 7510216 C BETA URSUS Orienteering
15:08:00 Novák Karel NPA5001 2060215 C SK LOB Nová Paka
15:09:00 Uher Petr VSP5001 8666868 C USK Praha
15:10:00 Cabrnoch Jiří DKL5400 416324 C KOB Kladno
15:11:00 Jadviščok Ladislav UOL5101 52440 C SOB Olomouc
15:12:00 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:13:00 Vondrouš Jaroslav PHK5201 9453 C OK 99 Hradec Králové
15:14:00 Brumek Stanislav DKL5201 51343 C KOB Kladno
15:15:00 Hamáček Bohuslav LBE5000 411760 C TJ Lokomotiva Beroun
15:16:00 Pilc Oldřich SPR5100 8135135 C SK SKI - SPORT Praděd
15:17:00 Ševčík Milan CHA5003 8199 C OK Chrastava
15:18:00 Rychlý Miloš OOP5302 8654811 C TJ Opava
15:19:00 Přinda Oldřich VLI5101 8659398 C Slavia Liberec orienteering
15:20:00 Wald František FSP5300 7210122 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
15:21:00 Hanzl Vlastimil VBM5329 2124752 C VSK Mendelu Brno
15:22:00 Kubálek Zdeněk RUZ5306 897365 C TJ Růžená
15:23:00 Paukert Milan TJP5000 51329 C TJ Sokol Troja
15:24:00 Jelínek Vít TZL5102 8662674 C SKOB Zlín
15:25:00 Matras Jaroslav CHT5301 51953 C OOB SK Chrast
15:26:00 Robotka Libor PBM5303 7209359 C TJ Spartak 1. Brněnská
15:27:00 Škoda Přemek VLI5301 8111113 C Slavia Liberec orienteering
15:28:00 Čípa Jiří CET5002 2085582 C TJ Loko Česká Třebová
15:29:00 Koudelný Jiří TTR5401 52251 C OOB Třebíč
15:30:00 Erlebach Josef JIL5201 9774 C OK Jilemnice
15:31:00 Provazník Jiří TUR5102 8660468 C OOB TJ Turnov
15:32:00 Borák Stanislav EKP5212 8028861 C VŠTJ Ekonom Praha

H70 1.72 km, 15 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:00:00 Blažek Václav SBR4701 51904 C SKOB Bruntál
15:01:00 Peterka František TJP4900 8861 C TJ Sokol Troja
15:02:00 Sikora Miroslav BOV4802 8303001 C TJ Baník Ostrava OKD
15:03:00 Stehno Pavel DKP4900 8200026 C Oddíl OB Kotlářka
15:04:00 Procházka Jan TBM4907 8320135 C KOS TJ Tesla Brno
15:05:00 Novák Miloš SCP4600 52299 C OK Sparta Praha
15:06:00 Kříž Pavel PZR4800 8659407 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:07:00 Jirásek Jaroslav DCH4701 7890 C Radioelektronika Cheb
15:08:00 Jelínek Petr TZL4902 7300470 C SKOB Zlín
15:09:00 Hrobař Rudolf SRK4702 9798 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
15:10:00 Fujan Sláva DKL4800 49645 C KOB Kladno
15:11:00 Buriánek Jaromír SCP4700 8028840 C OK Sparta Praha
15:12:00 Sklenář Antonín STE4801 52517 C SK SKI-OB Šternberk
15:13:00 Koč Zdeněk MKP4700 8200018 C SK GORDIC Praha Kačerov
15:14:00 Dokoupil Vladimír VBM4806 8656614 C VSK Mendelu Brno
15:15:00 Nosál Stanislav LBE4600 8100015 C TJ Lokomotiva Beroun

H75 1.68 km, 14 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:00:00 Vlach Oldřich BOV4403 2060210 C TJ Baník Ostrava OKD
15:01:00 Sklenář Jan MLA4201 51611 C MLOK Mariánské Lázně
15:02:00 Dufek Jan TBM4231 8001411 C KOS TJ Tesla Brno
15:03:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 8656611 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:04:00 Novotný František PUL4200 205614 C OOB USK Slavie Ústí n.L.
15:05:00 Fišák Jan MLA4401 8657099 C MLOK Mariánské Lázně
15:06:00 Bauer Emil VBM4410 2087637 C VSK Mendelu Brno
15:07:00 Gřunděl Ivan SJH4201 9200531 C SJH Jindřichův Hradec
15:08:00 Čadil Jan FSP4300 53267 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
15:09:00 Procházka Zdenko DKP4300 8051800 C Oddíl OB Kotlářka

H80 1.68 km, 14 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:36:00 Mikulecký Jan PHK3801 9005137 C OK 99 Hradec Králové
15:37:00 Křtěnský Jaroslav BOR3600 2090839 C OK Jiskra Nový Bor
15:38:00 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín
15:39:00 Novotný Petr PHK3802 9422 C OK 99 Hradec Králové
15:40:00 Venuš Jaroslav BOR3800 8426 C OK Jiskra Nový Bor
15:41:00 Láznička Alois TZL3613 425533 C SKOB Zlín