Startovka závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE

Datum:
02.06.2019
Místo konání:
Nová Skalka (Skalka u Doks)
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
DOK - OK Doksy
Mapa:
JEZÍRKO
Ředitel závodu:
Janata Martin - R1
Hlavní rozhodčí:
Pospíšilová Marie - R1
Stavitel tratí:
Pospíšil Ondřej - R1
JURY:
Zbranek Roman, Fiala Jan, Pachnerová Dominika
Protokol:
Závod proběhl bez závad
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D20B     D21E     D21A     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     D75B     H10     H10L     H12     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H20B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     HDR     P     T    
D10L
2.85 km, 8 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vacant Vacant 11:17:00
0 Vacant Vacant 11:19:00
0 Vacant Vacant 11:21:00
2111796 Kottíková Anežka TJN1152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:23:00
4364 Zenko Rozálie BOR1052 C OK Jiskra Nový Bor 11:25:00
2118485 Feřtová Eliška VLI1056 C Slavia Liberec orienteering 11:27:00
2095946 Vondráčková Jolana DKP1058 C Oddíl OB Kotlářka 11:29:00
8169 Prokopová Tereza CHA1151 C OK Chrastava 11:31:00
405999 Blahutová Lucie MFP0950 C Matfyz Praha 11:33:00
4411231 Kunášková Markéta VLI1057 C Slavia Liberec orienteering 11:35:00
8010800 Mrázková Berta SJC1151 C Sportcentrum Jičín 11:37:00
2148132 Reichelová Šárka 0110004 Back Counters 11:39:00
2084438 Tomanicová Stela CHA1051 C OK Chrastava 11:41:00
2050499 Hezká Adéla DOR1053 C OK Dobříš 11:43:00
886252 Jelínková Anna LTP1050 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:45:00
2120061 Válková Karolína TUV0951 C SOK TJ Turnov 11:47:00
2125352 Fialová Kristýna DOR1250 C OK Dobříš 11:49:00
0 Gibbons Emily TUV0955 C SOK TJ Turnov 11:51:00
D10
1.83 km, 8 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vacant Vacant 10:00:00
434599 Hrdá Kristýna VLI0953 C Slavia Liberec orienteering 10:02:00
0 Vacant Vacant 10:04:00
4426 Horáčková Natalie BOR0958 C OK Jiskra Nový Bor 10:06:00
2084931 Žemlová Magdalena KAM0950 C OK Kamenice 10:08:00
52043 Hánělová Lucie ZVO0952 C OB SK Zvole 10:10:00
2102673 Urbánková Lucie ONO1150 C SKOB Ostrov 10:12:00
9091907 Hanáková Aneta KRL0951 C Kometa Kralovice 10:14:00
4420 Čupcová Viktorie BOR0957 C OK Jiskra Nový Bor 10:16:00
7090004 Barsová Magdaléna VLI0955 C Slavia Liberec orienteering 10:18:00
2129236 Ouzká Eliška BOR1051 C OK Jiskra Nový Bor 10:20:00
0 Janatová Violka TJN0956 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:22:00
4424 Soukupová Marie BOR0952 C OK Jiskra Nový Bor 10:24:00
411591 Kvapilová Kristýna TUV0999 C SOK TJ Turnov 10:26:00
7202578 Lošťáková Ela LTP0951 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:28:00
4399 Haasová Anežka BOR0956 C OK Jiskra Nový Bor 10:30:00
8660577 Mišeková Lucie KAM1050 C OK Kamenice 10:32:00
1398983 Kučerová Kateřina VSP0950 C USK Praha 10:34:00
2129242 Pechová Marie VLI1050 C Slavia Liberec orienteering 10:36:00
2085596 Ehlerová Michaela VSP1050 C USK Praha 10:38:00
232246 Kubecová Markéta PGP0955 C SK Praga 10:40:00
0 Karmazínová Anna CHA0853 C OK Chrastava 10:42:00
411534 Gibbons Emily TUV0955 C SOK TJ Turnov 10:44:00
2116464 Růtová Amálka TJN0951 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:46:00
2106736 Houžvičková Kateřina TUR0952 C OOB TJ Turnov 10:48:00
2102694 Zurynková Lenka TJN0957 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:50:00
2143361 Dvořáková Lucie PGP0956 C SK Praga 10:52:00
2027206 Zappová Elisabeth TJN0952 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:54:00
4402226 Kubešová Tereza VLI0954 C Slavia Liberec orienteering 10:56:00
7202883 Ječmenová Veronika ONO0950 C SKOB Ostrov 10:58:00
420404 Havlová Veronika KNC0950 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:00:00
0 Vítková Adriana CHA0852 C OK Chrastava 11:02:00
2069077 Míková Sofie TJN0950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:04:00
D12
2.33 km, 10 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7071005 Svennerud Märta 0170006 Karlskrona SOK 10:00:00
9394 Heřmánková Bára TUR0850 C OOB TJ Turnov 10:02:00
2127659 Kropáčová Zuzana KRL0754 C Kometa Kralovice 10:04:00
0 Vacant Vacant 10:06:00
2111784 Cicvárková Klára TJN0757 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:08:00
2103252 Pilátová Rozálie DKL0750 C KOB Kladno 10:10:00
2801009 Vejražková Anna KPY0750 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:12:00
4641713 Davidová Beatrice RUM0752 C ZOOB Rumburk 10:14:00
8680596 Novotná Karolína TUR0853 B OOB TJ Turnov 10:16:00
2115671 Kocmanová Adéla BOR0752 B OK Jiskra Nový Bor 10:18:00
2095948 Lipenská Barbora CHA0753 B OK Chrastava 10:20:00
2127645 Bodurková Denisa KRL0752 B Kometa Kralovice 10:22:00
4441 Koudelková Katrin BOR0856 C OK Jiskra Nový Bor 10:24:00
2103732 Vondráčková Alžběta DKP0864 C Oddíl OB Kotlářka 10:26:00
2129189 Veselá Karolína BOR0660 C OK Jiskra Nový Bor 10:28:00
2143410 Havlíčková Veronika RIC0853 C OB Říčany 10:30:00
51639 Ptáčková Hana PGP0750 B SK Praga 10:32:00
2148067 Reichelová Helena 0110003 Back Counters 10:34:00
0 Pechová Alena VLI0854 C Slavia Liberec orienteering 10:36:00
336735 Mušková Amálie Anna DKP0759 C Oddíl OB Kotlářka 10:38:00
2106741 Houžvičková Daniela TUR0751 B OOB TJ Turnov 10:40:00
0 Mullis Carolina DKP0951 B Oddíl OB Kotlářka 10:42:00
2067959 Malečková Pavlína VSP0855 C USK Praha 10:44:00
7208080 Gregorová Alice DKP0758 C Oddíl OB Kotlářka 10:46:00
4651 Horáčková Tereza BOR0762 C OK Jiskra Nový Bor 10:48:00
2088819 Šestáková Johana VLI0853 C Slavia Liberec orienteering 10:50:00
2056280 Synková Elena DOK0850 C OK Doksy 10:52:00
2102816 Ellederová Eva TAP0860 C KOB Tretra Praha 10:54:00
2111782 Podoubská Klára TJN0855 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:56:00
2092422 Hladíková Julie DKP0857 C Oddíl OB Kotlářka 10:58:00
2070803 Pavlova Lenka TJN0850 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:00:00
8660533 Baldrianová Eva VSP0751 B USK Praha 11:02:00
2104600 Vokušová Veronika TJN0756 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:04:00
2801013 Nováková Viktorie RUM0751 C ZOOB Rumburk 11:06:00
52122 Žemlová Barbora KAM0751 C OK Kamenice 11:08:00
2070848 Klustová Tereza CHA0751 C OK Chrastava 11:10:00
8660576 Mišeková Kateřina KAM0756 B OK Kamenice 11:12:00
2144105 Flossmannová Lucie VLI0852 C Slavia Liberec orienteering 11:14:00
2103247 Stehlíková Tereza LPM0951 C OK Lokomotiva Plzeň 11:16:00
2134252 Krátká Linda ROU0851 C SKOB Roudnice nad Labem 11:18:00
4393 Waldhauserová Eliška BOR0757 C OK Jiskra Nový Bor 11:20:00
2148111 Kunášková Karolína VLI0851 C Slavia Liberec orienteering 11:22:00
2078479 Nožičková Eva TJN0852 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:24:00
2067237 Kuželová Ela FSP0750 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:26:00
9102146 Gelnerová Markéta KRL0952 C Kometa Kralovice 11:28:00
4421 Vaňourková Sára BOR0759 C OK Jiskra Nový Bor 11:30:00
2060292 Zabořilová Anna JEN0951 C OB Jenišovice 11:32:00
2111613 Hezká Tereza DOR0855 C OK Dobříš 11:34:00
7779755 Šimůnková Michaela TAP0851 B KOB Tretra Praha 11:36:00
2073663 Baloghová Milena TJN0750 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:38:00
2120065 Feřtová Anežka VLI0856 C Slavia Liberec orienteering 11:40:00
8028871 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 B OK Dobříš 11:42:00
2084992 Bartalošová Anežka PGP0853 C SK Praga 11:44:00
2104592 Nováková Barborka TUV0852 C SOK TJ Turnov 11:46:00
336785 Mušková Magdalena DKP0865 C Oddíl OB Kotlářka 11:48:00
2080955 Jandová Eva DOR0752 C OK Dobříš 11:50:00
2120062 Tomášková Matilda TUV0998 C SOK TJ Turnov 11:52:00
2067311 Forstereviczová Julie DOR0850 C OK Dobříš 11:54:00
2095935 Březinová Antonie CHA0851 C OK Chrastava 11:56:00
2081391 Ehlerová Anna VSP0854 C USK Praha 11:58:00
2053505 Neumannová Carla DOK0851 OK Doksy 12:00:00
2069056 Hudosová Kristýna RIC0750 C OB Říčany 12:02:00
8662699 Pražáková Nella TJN0854 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:04:00
4359 Vlčková Emílie BOR0766 C OK Jiskra Nový Bor 12:06:00
2119205 Oliveriusová Anna BZP0850 C Báječné ženy v orientačním běhu 12:08:00
2112732 Kutková Tereza JEN0752 C OB Jenišovice 12:10:00
8116 Pavlíková Rozárie LIT0851 C KOB Litvínov 12:12:00
D14B
2.29 km, 12 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1050824 Zettervall Emma 0170010 Karlskrona SOK 10:01:00
8660546 Skácelová Kateřina VLI0550 B Slavia Liberec orienteering 10:03:00
1050506 Petersson Hilda 0200002 Växjö OK 10:05:00
2115006 Plevová Barbora 0180001 AC TJ Jičín 10:07:00
1060223 Braun Filippa 0200001 Växjö OK 10:09:00
0 Vacant Vacant 10:11:00
0 Vacant Vacant 10:13:00
0 Vejražková Anna KPY0750 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:15:00
51600 Pecková Tereza VLI0551 B Slavia Liberec orienteering 10:17:00
8662689 Skalová Jolana TJN0653 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:19:00
8662337 Krejčová Hana ROU0653 B SKOB Roudnice nad Labem 10:21:00
2115079 Šáchová Magdalena DOR0659 C OK Dobříš 10:23:00
420407 Havlová Tereza KNC0750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 10:25:00
8004351 Kulová Laura ONO0552 B SKOB Ostrov 10:27:00
9102084 Gelnerová Anna KRL0653 B Kometa Kralovice 10:29:00
8080818 Škáchová Zuzana DKP0656 B Oddíl OB Kotlářka 10:31:00
2080995 Kosková Adéla VLI0656 C Slavia Liberec orienteering 10:33:00
2129240 Rejmanová Nikola BOR0656 B OK Jiskra Nový Bor 10:35:00
7210117 Lošťáková Sára LTP0650 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:37:00
8680591 Novotná Barbora TUR0552 B OOB TJ Turnov 10:39:00
4357 Štěpánková Běla BOR0555 C OK Jiskra Nový Bor 10:41:00
8660587 Holíková Petra ONO0653 C SKOB Ostrov 10:43:00
2122290 Sokolová Julie VLI0552 C Slavia Liberec orienteering 10:45:00
2067230 Izáková Eva EKP0651 C VŠTJ Ekonom Praha 10:47:00
2099524 Štěpová Kateřina PGP0657 B SK Praga 10:49:00
8655488 Kohoutková Klára BSO0650 B KOB Baník Sokolov 10:51:00
9102562 Hájková Tereza TUR0556 B OOB TJ Turnov 10:53:00
51666 Ptáčková Veronika PGP0551 C SK Praga 10:55:00
8660590 Bambousková Julie DOR0650 B OK Dobříš 10:57:00
8662736 Štemberová Bára TJN0650 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:59:00
8648585 Fialová Kateřina DOR0754 B OK Dobříš 11:01:00
8667545 Kotková Adéla RIC0655 B OB Říčany 11:03:00
8660538 Holíková Simona ONO0553 B SKOB Ostrov 11:05:00
1602624 Kubcová Anna DOB0550 C KOB Dobruška 11:07:00
8667973 Urbánková Eva ONO0650 B SKOB Ostrov 11:09:00
8662704 Kottíková Lucie TJN0657 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:11:00
2061855 Balejová Julie KAM0551 A OK Kamenice 11:13:00
9201629 Kotenová Markéta RIC0651 B OB Říčany 11:15:00
2126349 Davidová Noemi RUM0551 C ZOOB Rumburk 11:17:00
2148090 Koubová Hana DKP0558 C Oddíl OB Kotlářka 11:19:00
2143358 Dvořáková Veronika PGP0659 C SK Praga 11:21:00
8028827 Malečková Hana VSP0553 B USK Praha 11:23:00
7300213 Hovorková Marie LDC0650 B KOB Děčín 11:25:00
4430 Prošková Markéta BOR0657 C OK Jiskra Nový Bor 11:27:00
8660382 Mellanová Judita TUR0559 B OOB TJ Turnov 11:29:00
2019212 Kubecová Magdalena STB0550 A TJ Stadion Nový Bor 11:31:00
2084440 Holanová Lucie CHA0655 C OK Chrastava 11:33:00
2113491 Nováková Nina KAM0554 B OK Kamenice 11:35:00
2049590 Matyášová Kristýna CHA0555 A OK Chrastava 11:37:00
2067681 Koudelková Eliška BOR0652 B OK Jiskra Nový Bor 11:39:00
8667977 Háková Eliška TJN0654 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:41:00
8421842 Lamačová Barbora BOR0750 B OK Jiskra Nový Bor 11:43:00
2111781 Podoubská Adéla TJN0658 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:45:00
8080810 Škáchová Viktorie DKP0655 A Oddíl OB Kotlářka 11:47:00
2070854 Savruková Adéla TJN0656 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:49:00
2129217 Stehlíková Adéla BOR0554 C OK Jiskra Nový Bor 11:51:00
1418757 Lamačová Kateřina TUR0660 B OOB TJ Turnov 11:53:00
2078475 Zoubková Šárka TJN0554 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:55:00
8670477 Řeháková Mirka SKV0652 B TJ Slovan Karlovy Vary 11:57:00
428269 Šimšová Pavla MFP0551 B Matfyz Praha 11:59:00
7208207 Měšťanová Tereza TAP0653 B KOB Tretra Praha 12:01:00
2053517 Vítková Anna DOK0650 C OK Doksy 12:03:00
52857 Vláčilová Anna RIC0657 B OB Říčany 12:05:00
2088161 Vilémová Eliška VLI0655 B Slavia Liberec orienteering 12:07:00
2082947 Kožíšková Kateřina LPM0652 B OK Lokomotiva Plzeň 12:09:00
7201768 Ševčíková Anežka ONO0550 C SKOB Ostrov 12:11:00
8685 Šobíšková Lucie BSO0651 C KOB Baník Sokolov 12:13:00
2079493 Švecová Karolína ZVO0557 B OB SK Zvole 12:15:00
2104705 Magazu Annabelle DOR0657 B OK Dobříš 12:17:00
D16A
2.52 km, 13 kontrol, Start: 2
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
451 0 Vacant Vacant 10:00:00
452 8040501 Swartz Lisa 0250001 OK Orion 10:02:00
453 8040817 Svennerud Alma 0170005 Karlskrona SOK 10:04:00
454 8650390 Mazurek Joanna CHC0353 C K.O.B. Choceň 10:06:00
455 8663120 Podrábská Alžběta VLI0451 A Slavia Liberec orienteering 10:08:00
456 505131 Nehasilová Veronika LDC0350 B KOB Děčín 10:10:00
457 8660403 Barnatová Klára ZBM0352 A SK Žabovřesky Brno 10:12:00
458 8660361 Křížková Marie MAS0450 C KČT Aš 10:14:00
459 2080908 Stoklasová Zuzana OSN0454 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:16:00
460 8670459 Štraitová Jolana VSP0456 A USK Praha 10:18:00
461 8670740 Hanušová Kateřina VRL0455 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:20:00
462 8004317 Pračková Ema RIC0451 A OB Říčany 10:22:00
463 8660465 Randáková Adéla VRL0452 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:24:00
464 8662713 Martanová Lea VLI0555 A Slavia Liberec orienteering 10:26:00
465 8663172 Novotná Jitka SJH0454 A SJH Jindřichův Hradec 10:28:00
466 8660438 Hovořáková Karolína ZBM0351 A SK Žabovřesky Brno 10:30:00
467 8656699 Mulíčková Markéta ABM0362 A KOB ALFA Brno 10:32:00
468 2035723 Lukašáková Sára STE0450 A SK SKI-OB Šternberk 10:34:00
469 8656534 Fejfarová Tereza LPU0360 A OK Lokomotiva Pardubice 10:36:00
470 8656606 Karlová Anna JIL0352 A OK Jilemnice 10:38:00
471 8656786 Bednaříková Emma ZBM0359 A SK Žabovřesky Brno 10:40:00
472 8670793 Gottsteinová Ema JIL0451 A OK Jilemnice 10:42:00
473 2088202 Bulířová Ema TAP0452 A KOB Tretra Praha 10:44:00
474 8654913 Koberová Kateřina LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice 10:46:00
475 8654912 Smolková Barbora TAP0356 A KOB Tretra Praha 10:48:00
476 8662284 Černá Ema ROU0451 A SKOB Roudnice nad Labem 10:50:00
477 2035744 Chvátilová Johana PHK0450 A OK 99 Hradec Králové 10:52:00
478 2108890 Vávrová Vanda HOR0350 A TJ Jiskra Hořice 10:54:00
479 2103705 Smutná Anna Marie DKP0359 A Oddíl OB Kotlářka 10:56:00
480 8662703 Binarová Adéla UOL0452 A SOB Olomouc 10:58:00
481 8629751 Richtrová Kamila VPM0451 A KOS Slavia Plzeň 11:00:00
482 8660409 Rotková Markéta ZBM0455 A SK Žabovřesky Brno 11:02:00
483 8656590 Tichá Dorotea DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka 11:04:00
D16B
2.16 km, 14 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vacant Vacant 10:00:00
0 Vacant Vacant 10:02:00
0 Vacant Vacant 10:04:00
8667522 Šestáková Marie VLI0452 B Slavia Liberec orienteering 10:06:00
2079492 Švecová Anežka ZVO0352 B OB SK Zvole 10:08:00
2088703 Chramostová Amálie KAM0355 C OK Kamenice 10:10:00
8662749 Pesničáková Soňa TJN0451 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:12:00
2075621 Jedličková Kristýna KAM0455 B OK Kamenice 10:14:00
8666872 Hudská Štěpánka TUR0450 B OOB TJ Turnov 10:16:00
2045307 Nentvichová Julie DOR0351 B OK Dobříš 10:18:00
1428926 Pecko Sára ONO0452 B SKOB Ostrov 10:20:00
2129196 Nekvasilová Tereza DKP0459 B Oddíl OB Kotlářka 10:22:00
2050483 Baštová Julie DOR0353 B OK Dobříš 10:24:00
2021847 Kopecká Valentýna VSP0453 B USK Praha 10:26:00
1470170 Pavlíčková Hana KPY0450 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:28:00
8656739 Čermáková Klára PGP0352 B SK Praga 10:30:00
2060260 Kotenová Barbora RIC0452 B OB Říčany 10:32:00
9412003 Fišarová Eliška KRL0351 B Kometa Kralovice 10:34:00
2109762 Lamačová Pavlína TUR0451 C OOB TJ Turnov 10:36:00
436428 Tomanicová Sofie CHA0450 B OK Chrastava 10:38:00
8660556 Burešová Eliška VLI0456 B Slavia Liberec orienteering 10:40:00
2084936 Mojžíšková Klára KAM0356 B OK Kamenice 10:42:00
8660545 Skácelová Adéla VLI0454 B Slavia Liberec orienteering 10:44:00
8660586 Řeháková Gabriela VPM0353 B KOS Slavia Plzeň 10:46:00
8393 Rumlenová Tereza BOR0453 B OK Jiskra Nový Bor 10:48:00
2045303 Jirasová Anežka DOR0350 C OK Dobříš 10:50:00
2103259 Menclová Anna JEN0452 C OB Jenišovice 10:52:00
8350120 Chrzová Eliška PGP0353 B SK Praga 10:54:00
434596 Arnoštová Veronika DOR0455 B OK Dobříš 10:56:00
1400422 Podhorná Anna VLI0455 C Slavia Liberec orienteering 10:58:00
2088701 Víšková Veronika KAM0452 B OK Kamenice 11:00:00
8660519 Ziebová Veronika NEK0450 B Nejdek Orienteering 11:02:00
7204618 Novotná Marie PGP0354 B SK Praga 11:04:00
8662748 Vitebská Eliška TJN0350 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:06:00
8660520 Nádeníčková Iva NEK0350 B Nejdek Orienteering 11:08:00
2103294 Čapková Lucie KAM0459 B OK Kamenice 11:10:00
8662285 Krejčová Lucie ROU0453 B SKOB Roudnice nad Labem 11:12:00
442879 Hankovcová Helena KAM0350 B OK Kamenice 11:14:00
301730 Nejedlá Klára ONO0450 B SKOB Ostrov 11:16:00
8666 Cincibusová Lenka FSP0450 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:18:00
2134349 Tomášková Linda TAP0455 C KOB Tretra Praha 11:20:00
8656680 Bartošová Marie MLA0451 B MLOK Mariánské Lázně 11:22:00
2067977 Janečková Josefína EKP0351 B VŠTJ Ekonom Praha 11:24:00
2096246 Končická Kateřina RIC0352 C OB Říčany 11:26:00
2020713 Aschermannová Klára VSP0454 B USK Praha 11:28:00
8667539 Dvořáková Hana PGP0355 B SK Praga 11:30:00
52859 Vláčilová Barbora RIC0457 C OB Říčany 11:32:00
2021833 Beranová Hana VSP0455 B USK Praha 11:34:00
2060388 Šauli Kateřina VPM0456 B KOS Slavia Plzeň 11:36:00
446324 Průšková Tereza BOR0456 C OK Jiskra Nový Bor 11:38:00
8656564 De Heij Laura RIC0450 B OB Říčany 11:40:00
D18A
2.58 km, 15 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
351 0 Vacant Vacant 10:00:00
352 8220701 Olszanka Gabriela 23P0151 OK!Sport Warszawa 10:02:00
353 8221001 Mianowska Julia LCE0154 B OOB TJ Slovan Luhačovice 10:04:00
354 2122276 Nováková Světlana NPA0151 A SK LOB Nová Paka 10:06:00
355 8662434 Nevěřilová Kateřina LCE0254 A OOB TJ Slovan Luhačovice 10:08:00
356 504042 Ciura Aleksandra CHC0155 C K.O.B. Choceň 10:10:00
357 8656623 Vandasová Adéla PHK0255 A OK 99 Hradec Králové 10:12:00
358 2800337 Kinštová Tereza SJH0251 A SJH Jindřichův Hradec 10:14:00
359 51108 Kejmarová Jana STH0152 A SK Studenec 10:16:00
360 7209788 Warcopová Kateřina TRI0150 A TJ TŽ Třinec 10:18:00
361 8656732 Dittrichová Michaela SKM0251 A KOB Směr Kroměříž 10:20:00
362 8659420 Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 10:22:00
363 8655379 Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 10:24:00
364 8654888 Škáchová Magdalena DKP0156 A Oddíl OB Kotlářka 10:26:00
365 8670788 Semíková Lucie KAM0250 A OK Kamenice 10:28:00
366 8000727 Vejražková Rozárka SJC0151 A Sportcentrum Jičín 10:30:00
367 8662747 Rýdlová Magdaléna TJN0251 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:32:00
368 2049526 Raková Petra SHK0251 A OK Slavia Hradec Králové 10:34:00
369 8645925 Golová Tereza VIC0162 A OB Vizovice 10:36:00
370 2017683 Kroniková Štěpánka SHK0150 A OK Slavia Hradec Králové 10:38:00
371 8660909 Pekařová Jana TUR0252 A OOB TJ Turnov 10:40:00
372 8655372 Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 10:42:00
373 8660596 Kosová Tereza PHK0151 A OK 99 Hradec Králové 10:44:00
374 8100401 Šafková Sofie KAM0153 A OK Kamenice 10:46:00
375 8656737 Chrástová Tereza STH0251 A SK Studenec 10:48:00
376 8656736 Mrózek Teresa TRI0251 A TJ TŽ Třinec 10:50:00
377 8659387 Šklíbová Veronika SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:52:00
378 8191119 Matějková Barbora SJC0156 A Sportcentrum Jičín 10:54:00
379 8660394 Podrábská Marie TJN0259 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:56:00
380 8242002 Klacková Štěpánka SJC0253 A Sportcentrum Jičín 10:58:00
381 8656555 Bejvlová Karolína KAM0258 A OK Kamenice 11:00:00
382 8660521 Nádeníčková Pavla NEK0150 A Nejdek Orienteering 11:02:00
383 8659403 Mašínová Anna TJN0152 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:04:00
384 7207775 Slámová Taťána OSN0250 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:06:00
385 8656631 Kochová Anna TUR0155 A OOB TJ Turnov 11:08:00
386 8656742 Hlaváčová Anežka TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno 11:10:00
387 8660572 Holečková Petra SHK0250 A OK Slavia Hradec Králové 11:12:00
388 7205007 Dolejší Kateřina DOK0156 A OK Doksy 11:14:00
389 0 Šmelíková Dorota LCE0260 A OOB TJ Slovan Luhačovice 11:16:00
390 8301161 Shánělová Štěpánka CHC0152 A K.O.B. Choceň 11:18:00
391 8656531 Blažková Kateřina SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec 11:20:00
392 8667540 Vyhnálková Marie RIC0151 A OB Říčany 11:22:00
393 8660383 Šklíbová Míša TJN0153 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:24:00
394 8660400 Bednaříková Sára LCE0252 A OOB TJ Slovan Luhačovice 11:26:00
D18B
2.26 km, 14 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vacant Vacant 11:12:00
0 Vacant Vacant 11:14:00
0 Vacant Vacant 11:16:00
8240702 Sanna Karin DKP0250 B Oddíl OB Kotlářka 11:18:00
7201759 Budská Anna TJN0253 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:20:00
446355 Votavová Žofie KNC0250 B Sokol Kostelec n. Č. l. 11:22:00
2070839 Růžičková Vendula CHA0252 B OK Chrastava 11:24:00
7210111 Staňková Markéta VPM0153 B KOS Slavia Plzeň 11:26:00
2115749 Beranová Eva VSP0254 B USK Praha 11:28:00
8656542 Šritrová Lenka TUR0250 B OOB TJ Turnov 11:30:00
2020712 Aschermannová Tereza VSP0253 B USK Praha 11:32:00
2035748 Titzová Adéla PGP0257 B SK Praga 11:34:00
1418760 Popová Veronika TAP0253 B KOB Tretra Praha 11:36:00
2049599 Lišková Adélka CHA0254 C OK Chrastava 11:38:00
1418751 Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 B SK Praga 11:40:00
8653088 Blahová Pavla DKP0155 B Oddíl OB Kotlářka 11:42:00
2800957 Tymešová Anna BOR0253 A OK Jiskra Nový Bor 11:44:00
8660518 Marešová Klára NEK0250 B Nejdek Orienteering 11:46:00
8655463 Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 B OK Dobříš 11:48:00
8659384 Linková Lucie TJN0257 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:50:00
2042535 Geislerová Aneta DKL0151 B KOB Kladno 11:52:00
8648575 Hovorková Tereza ZVO0153 B OB SK Zvole 11:54:00
8667530 Doubková Emma PGP0154 B SK Praga 11:56:00
7260007 Vítová Lucie BSO0250 B KOB Baník Sokolov 11:58:00
1418759 Popová Jana TAP0252 B KOB Tretra Praha 12:00:00
7210234 Horáková Barbora VSP0150 B USK Praha 12:02:00
8662324 Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:04:00
8033215 Nováková Eliška PDY0150 C Běhej Poděbrady 12:06:00
443091 Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 12:08:00
D20A
2.75 km, 15 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
251 0 Vacant Vacant 10:01:00
252 8120200 Biederman Adrianna CHC0056 C K.O.B. Choceň 10:03:00
253 7208096 Pavlíková Markéta CHA0050 A OK Chrastava 10:05:00
254 2091521 Ressová Tereza LCE0052 A OOB TJ Slovan Luhačovice 10:07:00
255 8656599 Peterová Jana LPU0057 A OK Lokomotiva Pardubice 10:09:00
256 2091555 Tichá Veronika TZL9951 R SKOB Zlín 10:11:00
257 8656607 Kopecká Anna LPU9958 R OK Lokomotiva Pardubice 10:13:00
258 8660568 Hrnčířová Magda STH0051 A SK Studenec 10:15:00
259 8656672 Thýnová Nikola SHK0051 R OK Slavia Hradec Králové 10:17:00
260 7201814 Vojtíšková Viktorie LPU0051 A OK Lokomotiva Pardubice 10:19:00
261 8660446 Odehnalová Klára ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno 10:21:00
262 8656704 Větříčková Andrea SHK9951 A OK Slavia Hradec Králové 10:23:00
263 410338 Auerműllerová Anna ZBM0060 A SK Žabovřesky Brno 10:25:00
264 8107998 Zlámalová Nikola SJC9951 R Sportcentrum Jičín 10:27:00
265 8645192 Ciesiółka Katarzyna CHC0055 A K.O.B. Choceň 10:29:00
266 8659389 Grycová Kateřina TBM0058 R KOS TJ Tesla Brno 10:31:00
267 8656582 Janošíkova Tereza SSU9953 E SK Severka Šumperk 10:33:00
268 1204999 Janoušková Lucie BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor 10:35:00
269 9102570 Waňková Martina LPU9959 A OK Lokomotiva Pardubice 10:37:00
270 8662300 Špringlová Kamila TBM0050 A KOS TJ Tesla Brno 10:39:00
271 8660903 Sokolářová Šárka TUR9999 R OOB TJ Turnov 10:41:00
272 8660435 Firešová Markéta ZBM9951 R SK Žabovřesky Brno 10:43:00
273 8663148 Thořová Markéta TUR9952 R OOB TJ Turnov 10:45:00
274 8662288 Riby Rose LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:47:00
275 8662330 Matušková Jana RBK9999 A SK Radioklub Blansko 10:49:00
276 8656721 Poláková Tereza SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava 10:51:00
277 8656601 Nechanická Klára OSN0050 R SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:53:00
278 8100500 Aschermannová Karolína KAM0051 A OK Kamenice 10:55:00
279 8656705 Sieglová Eliška PGP9954 R SK Praga 10:57:00
280 8181015 Voltrová Alena DKP9956 A Oddíl OB Kotlářka 10:59:00
281 8659381 Opálková Martina BBM0050 R BETA URSUS Orienteering 11:01:00
282 8425544 Semrádová Jana CHC9951 R K.O.B. Choceň 11:03:00
D20B
2.21 km, 13 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vacant Vacant 11:46:00
2021848 Kopecká Johana PGP9956 B SK Praga 11:48:00
0 Vacant Vacant 11:50:00
7150100 Biersaková Dagmar KRL0051 B Kometa Kralovice 11:52:00
1403056 Paříková Iva TUR0061 C OOB TJ Turnov 11:54:00
331147 Hrabánková Zuzana PGP9950 B SK Praga 11:56:00
7291299 Hanáková Lenka KRL9951 A Kometa Kralovice 11:58:00
8656585 Kosíková Eliška TUR0052 B OOB TJ Turnov 12:00:00
232535 Sedláčková Linda ROZ0050 B OK Roztoky 12:02:00
2800315 Míchalová Šárka KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:04:00
7996010 Kubecová Kateřina BOR9959 A OK Jiskra Nový Bor 12:06:00
8660456 Albrechtová Iveta KAM9950 B OK Kamenice 12:08:00
D21E
3.84 km, 18 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
101 8662427 Jirčáková Martina LCE8951 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:10:00
102 8660569 Vališová Martina TBM9669 R KOS TJ Tesla Brno 10:12:00
103 232409 Doležalová Monika KAM8851 R OK Kamenice 10:14:00
104 8656515 Nováková Tereza LPU9757 R OK Lokomotiva Pardubice 10:16:00
105 8660431 Hiklová Natalia ZBM8350 E SK Žabovřesky Brno 10:18:00
106 8645198 Matyba Anna 23P9650 OK!Sport Warszawa 10:20:00
107 8660401 Šimková Johanka ZBM9350 C SK Žabovřesky Brno 10:22:00
108 551990 Šiková Barbora LPM9650 E OK Lokomotiva Plzeň 10:24:00
109 8119755 Šimůnková Gabriela TAP9755 C KOB Tretra Praha 10:26:00
110 8654895 Hančová Petra LPU9659 R OK Lokomotiva Pardubice 10:28:00
111 8636522 Ślusarczyk Katarzyna 23P8951 OK!Sport Warszawa 10:30:00
112 8656512 Procházková Klára LPU9451 C OK Lokomotiva Pardubice 10:32:00
113 8660420 Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Žabovřesky Brno 10:34:00
114 8656667 Jedličková Zuzana SHK8150 R OK Slavia Hradec Králové 10:36:00
115 8660599 Sklenářová Radka LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovice 10:38:00
116 8414073 Fung Charmaine 0060001 HKOXCC 10:40:00
117 8656609 Čechová Tereza KAM9852 E OK Kamenice 10:42:00
118 8663149 Kozáková Zdenka TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno 10:44:00
119 8660904 Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 10:46:00
120 8271093 Aschermannová Petra KAM9354 E OK Kamenice 10:48:00
121 8663183 Bogarová Adélka PGP9056 E SK Praga 10:50:00
122 8660421 Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 10:52:00
123 8648618 Poklopová Lenka SSU8952 R SK Severka Šumperk 10:54:00
124 8660574 Teplá Karolína SHK9251 E OK Slavia Hradec Králové 10:56:00
125 8663168 Knapová Lenka LPU9351 R OK Lokomotiva Pardubice 10:58:00
126 8642186 Mechlová Lenka SHK9051 E OK Slavia Hradec Králové 11:00:00
127 8656548 Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 11:02:00
128 8660906 Voborníková Alena CTB9451 R SK OB Chotěboř 11:04:00
129 8644878 Čermáková Magdalena LCE9155 R OOB TJ Slovan Luhačovice 11:06:00
130 8656698 Šiková Karolína LPM9651 E OK Lokomotiva Plzeň 11:08:00
131 8644881 Horčičková Vendula LCE9353 E OOB TJ Slovan Luhačovice 11:10:00
132 0 Vacant 2430 Vacant 11:12:00
133 8640981 Štičková Anna SSU9651 E SK Severka Šumperk 11:14:00
134 8667730 Lui Wai Lan Iris 0040003 HONG KONG 11:16:00
135 8629757 Kosová Denisa PHK9150 E OK 99 Hradec Králové 11:18:00
136 7200341 Kabáthová Eva ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno 11:20:00
D21A
3.23 km, 18 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8628699 Drągowska Maria 23P9550 OK!Sport Warszawa 11:11:00
8028869 Zimmerová Kateřina KAM9850 C OK Kamenice 11:13:00
981820 Azebová Nina PHK8855 C OK 99 Hradec Králové 11:15:00
7201826 Oľhavová Hana ASU9199 C Magnus Orienteering 11:17:00
53556 Jirásková Kateřina PGP8852 C SK Praga 11:19:00
8659402 Knížková Šárka CHA9850 C OK Chrastava 11:21:00
8656688 Chvalová Věra LPM9452 C OK Lokomotiva Plzeň 11:23:00
8660528 Havlová Adéla BOR9161 R OK Jiskra Nový Bor 11:25:00
9102089 Bořánková Karolína KAM9550 C OK Kamenice 11:27:00
8200023 Hrabánková Klára PGP9654 C SK Praga 11:29:00
8656708 Hepnerová Martina SHK8152 C OK Slavia Hradec Králové 11:31:00
8660902 Žaloudková Klára LPU9461 C OK Lokomotiva Pardubice 11:33:00
445644 Rickmeyer Tina 71D8650 USV TU Dresden 11:35:00
7210812 Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 11:37:00
8660593 Tihonová Hana TAP9052 C KOB Tretra Praha 11:39:00
8087800 Bialožytová Tereza PGP9055 C SK Praga 11:41:00
8660408 Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 11:43:00
7719 Svobodová Barbora TJN8952 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:45:00
995878 Pavlovcová Petra TUR9353 C OOB TJ Turnov 11:47:00
9102142 Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 11:49:00
7200338 Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 11:51:00
1602628 Folbrechtová Šárka BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor 11:53:00
7210815 Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:55:00
8680605 Matějů Martina PGP8556 E SK Praga 11:57:00
410785 Valachová Martina LPU9054 C OK Lokomotiva Pardubice 11:59:00
1008144 Kubátová Jana CHA9152 C OK Chrastava 12:01:00
8629753 Chaloupková Veronika CHC9852 C K.O.B. Choceň 12:03:00
2032161 Chovancová Zuzana TZL9754 C SKOB Zlín 12:05:00
8660507 Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 12:07:00
995814 Mádlová Věra ZBM8951 C SK Žabovřesky Brno 12:09:00
8112522 Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 12:11:00
515185 Randáková Helena VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 12:13:00
8654900 Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 12:15:00
2073724 Sabelová Markéta TRI9656 C TJ TŽ Třinec 12:17:00
8030189 Benešová Lucie SJC8951 C Sportcentrum Jičín 12:19:00
52533 Kopcová Michaela VLI8456 C Slavia Liberec orienteering 12:21:00
8640184 Staňová Karolína BOR9853 R OK Jiskra Nový Bor 12:23:00
8663209 Červená Adéla SHK9755 C OK Slavia Hradec Králové 12:25:00
8670453 Vytinová Monika TUR9150 C OOB TJ Turnov 12:27:00
1441628 Nedbálková Hana ZBM9755 C SK Žabovřesky Brno 12:29:00
8654892 Novotná Tereza PHK9255 R OK 99 Hradec Králové 12:31:00
2082714 Košárková Iva PGP8155 C SK Praga 12:33:00
52295 Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 12:35:00
7140196 Hanáková Magda KRL9651 C Kometa Kralovice 12:37:00
9935817 Kochová Nikola TUR9358 C OOB TJ Turnov 12:39:00
301347 Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:41:00
9102561 Mokrá Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 12:43:00
8662297 Fundová Eliška SHK9351 C OK Slavia Hradec Králové 12:45:00
8670479 Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 12:47:00
7003042 Kožinová Zuzana PGP9650 C SK Praga 12:49:00
9061 Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 12:51:00
886617 Drągowska Malwina 23P8500 OK!Sport Warszawa 12:53:00
2073708 Wiesnerová Monika NPA9051 C SK LOB Nová Paka 12:55:00
8656526 Udržalová Pavla LPU8552 C OK Lokomotiva Pardubice 12:57:00
886283 Neradová Alena TUR8551 C OOB TJ Turnov 12:59:00
8660524 Zajícová Kateřina TAP9053 C KOB Tretra Praha 13:01:00
8662717 Masopustová Elis PGP8656 C SK Praga 13:03:00
8656527 Korpasová Tereza TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno 13:05:00
7656540 Myslivečková Zuzana TUR9253 C OOB TJ Turnov 13:07:00
7260024 Balcarová Jana PHK8753 C OK 99 Hradec Králové 13:09:00
2102777 Baldrianová Barbora VSP7850 R USK Praha 13:11:00
8654889 Šimšová Jana MFP7651 C Matfyz Praha 13:13:00
D21B
2.79 km, 15 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vacant Vacant 11:35:00
51594 Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 11:37:00
515182 Würzová Anna FYD9451 C Jizerský klub OB Frýdlant 11:39:00
8660566 Hausmannová Klára EKP8651 C VŠTJ Ekonom Praha 11:41:00
7300087 Ježková Dominika PGP9053 C SK Praga 11:43:00
8666004 Soroka Martyna TUR9466 C OOB TJ Turnov 11:45:00
9674 Smutná Pavla VAM8651 C OB Vamberk 11:47:00
8044394 Chmelařová Michaela SHK9151 C OK Slavia Hradec Králové 11:49:00
2103232 Würzová Karolína FYD9852 C Jizerský klub OB Frýdlant 11:51:00
7207027 Černá Hana EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha 11:53:00
7791 Zatloukalová Jana TUR8651 C OOB TJ Turnov 11:55:00
2027247 Štemberová Natálie TJN9851 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:57:00
7880102 Šákrová Michaela BOR8850 C OK Jiskra Nový Bor 11:59:00
301549 Marková Anna LBE9250 C TJ Lokomotiva Beroun 12:01:00
682342 Kopecká Eliška ASU9299 C Magnus Orienteering 12:03:00
52709 Botiková Daniela LCE9158 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:05:00
2058475 Szenczi Kristýna VLI8650 C Slavia Liberec orienteering 12:07:00
2095963 Kálalová Tereza 0330001 Žižkovský tygři 12:09:00
681852 Balusková Ida OKP7350 C SK OK 24 Praha 12:11:00
331285 Jebavá Lucie STH9251 C SK Studenec 12:13:00
8650821 Majasow Agata CHC8553 C K.O.B. Choceň 12:15:00
411767 Posseltová Tereza TJN9252 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:17:00
416753 Nemcova Erika 17S1452 Ekonom Banska Bystrica 12:19:00
515421 Nováková Zuzana NPA9151 C SK LOB Nová Paka 12:21:00
2059727 Francke Pavla VLI8850 C Slavia Liberec orienteering 12:23:00
1600872 Sheshikova Anastasia KAM9853 C OK Kamenice 12:25:00
9200731 Urbánková Kateřina ONO9250 C SKOB Ostrov 12:27:00
8122122 Molnárová Monika ZBM9459 C SK Žabovřesky Brno 12:29:00
8115 Neradová Eva LIT8951 C KOB Litvínov 12:31:00
53767 Podešvová Vlasta TJN9250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:33:00
8028805 Studničná Lenka FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:35:00
303912 Müllerová Markéta LCE9453 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:37:00
515490 Albrechtová Eva KAM7850 C OK Kamenice 12:39:00
8670776 Vlažná Lucie LCE8751 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:41:00
8660480 Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:43:00
7115115 Ondřejová Dita Terezie SHK8550 C OK Slavia Hradec Králové 12:45:00
D21C
2.75 km, 15 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2119540 Bengtsson Sara 0190001 Malmö OK 10:02:00
7772 Veselá Jana PHK8650 C OK 99 Hradec Králové 12:48:00
0 Vacant Vacant 12:50:00
53527 Černá Kateřina TJP9850 C TJ Sokol Troja 12:54:00
9332 Voborská Jana PGP8454 C SK Praga 12:56:00
361968 Izáková Ivana EKP7453 C VŠTJ Ekonom Praha 12:58:00
301553 Horčičková Linda UOL8650 C SOB Olomouc 13:00:00
2083411 Žaloudková Petra SJC8761 C Sportcentrum Jičín 13:02:00
231929 Kohlová Monika TUR9756 C OOB TJ Turnov 13:04:00
361934 Káninská Markéta TAP9054 C KOB Tretra Praha 13:06:00
0 Vacant Vacant 13:08:00
51205 Peterková Viktorie LLI7551 C LOK-o Liberec 13:10:00
2115001 Kazdová Jana SJC7752 C Sportcentrum Jičín 13:12:00
51928 Blahutová Hanka MFP7953 C Matfyz Praha 13:14:00
8105 Vojáčková Šárka LIT9051 C KOB Litvínov 13:16:00
1302868 Zakouřilová Kamila TUR8557 C OOB TJ Turnov 13:18:00
2113474 Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 13:20:00
981809 Kalinová Tereza LBE9150 C TJ Lokomotiva Beroun 13:22:00
8660526 Šilerová Eva PDY8050 C Běhej Poděbrady 13:24:00
2124747 Malíková Stanislava EKP8950 C VŠTJ Ekonom Praha 13:26:00
2106732 Benešová Zuzana LIT8353 C KOB Litvínov 13:28:00
2088730 Krupová Tereza BZP8751 C Báječné ženy v orientačním běhu 13:30:00
8653299 Vágnerová Michaela SJC8754 C Sportcentrum Jičín 13:32:00
D35B
2.52 km, 14 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51676 Tichovská Hana PGP6652 C SK Praga 12:29:00
2045228 Pračková Zita RIC7850 C OB Říčany 12:31:00
682355 Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 12:35:00
889279 Vyhnálková Eva RIC7552 C OB Říčany 12:37:00
2080966 Bozděchová Lenka PGP8254 C SK Praga 12:39:00
2082934 Forstereviczová Jana DOR7653 C OK Dobříš 12:41:00
2085586 Ryšavá Magdalena PGP7650 C SK Praga 12:43:00
8656724 Novotná Kateřina PHK8252 C OK 99 Hradec Králové 12:45:00
301420 Ječmenová Věra ONO8050 C SKOB Ostrov 12:47:00
7707 Kvapilová Lenka TUV8151 C SOK TJ Turnov 12:49:00
2800224 Pilařová Kateřina CEP8050 C Čepíci 12:51:00
330592 Kinštová Dominka SJH8051 C SJH Jindřichův Hradec 12:53:00
2143344 Hrádková Kateřina ROU8350 C SKOB Roudnice nad Labem 12:55:00
682350 Horčičková Eva UOL7051 C SOB Olomouc 12:57:00
2125348 Fialová Jana DOR8050 C OK Dobříš 12:59:00
2084985 Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 13:01:00
682356 Hanušová Petra STB8297 C TJ Stadion Nový Bor 13:03:00
0 Vacant Vacant 13:05:00
8293004 Kazdová Lenka SJC8484 C Sportcentrum Jičín 13:07:00
2092419 Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 13:09:00
301536 Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 13:11:00
2099523 Perknerová Barbora ZVO8151 C OB SK Zvole 13:13:00
8033228 Pivcová Žaneta MLA8050 C MLOK Mariánské Lázně 13:15:00
9482 Hrobařová Lenka ASU7751 C Magnus Orienteering 13:17:00
2115739 Pilátová Petra DKL8051 C KOB Kladno 13:19:00
51434 Havláková Daniela ROU7951 C SKOB Roudnice nad Labem 13:21:00
51230 Horáčková Kateřina VLI8150 C Slavia Liberec orienteering 13:23:00
53567 Smolková Alena PGP6450 C SK Praga 13:25:00
7788 Kalousková Pavla JEN8451 C OB Jenišovice 13:27:00
0 Vacant 5924 Vacant 13:29:00
8670748 Novotná Petra PHK6651 C OK 99 Hradec Králové 13:31:00
9316 Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 13:33:00
8476 Čechová Jana FSP8353 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:35:00
D40B
2.48 km, 12 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8293 Žuková Marcela VLI7351 C Slavia Liberec orienteering 11:00:00
2148243 Reichelová Monika 0110002 Back Counters 11:02:00
0 Vacant Vacant 11:04:00
0 Vacant Vacant 11:06:00
211539 Kuželová Michaela FSP7851 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:08:00
2113480 Kosková Třísková Lenka VLI7554 C Slavia Liberec orienteering 11:10:00
2073755 Držková Markéta LPU7670 C OK Lokomotiva Pardubice 11:12:00
51738 Savičová Gabriela SKV7952 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:14:00
2095938 Březinová Michaela CHA7751 C OK Chrastava 11:16:00
2111618 Cichrová Iveta TAP7752 C KOB Tretra Praha 11:18:00
2084439 Houdová Miloslava CHA7653 C OK Chrastava 11:20:00
2127548 Benešová Radka VLI7653 C Slavia Liberec orienteering 11:22:00
2104591 Vokušová Dana TJN7750 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:24:00
23770 Tomášková Radka TUV7851 C SOK TJ Turnov 11:26:00
428270 Rožková Petra RIC7575 C OB Říčany 11:28:00
2053570 Vandasová Markéta VAM7250 C OB Vamberk 11:30:00
2078485 Náměstková Veronika EKP7351 C VŠTJ Ekonom Praha 11:32:00
8660542 Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 11:34:00
8656656 Bartošová Jana MLA7051 C MLOK Mariánské Lázně 11:36:00
7873 Hejduková Jana BSO7250 C KOB Baník Sokolov 11:38:00
2070822 Pavelcová Gabriela NPA7851 C SK LOB Nová Paka 11:40:00
8622642 Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 11:42:00
7500077 Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 11:44:00
2127526 Kučerová Marie VSP7551 C USK Praha 11:46:00
1886930 Dlouhá Marta BZP7851 C Báječné ženy v orientačním běhu 11:48:00
8438 Jeřábková Tereza BOR7563 C OK Jiskra Nový Bor 11:50:00
2127605 Nedomová Iva PDY7851 C Běhej Poděbrady 11:52:00
2067314 Růtová Martina TJN7652 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:54:00
2801015 Sázavská Tereza VLI7950 C Slavia Liberec orienteering 11:56:00
8857 Arnoštová Kateřina DOR7652 C OK Dobříš 11:58:00
2102806 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C Báječné ženy v orientačním běhu 12:00:00
8656600 Nechanická Daniela OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 12:02:00
2045231 Ondráčková Veronika EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha 12:04:00
2127876 Krejčová Jana ROU7758 C SKOB Roudnice nad Labem 12:06:00
2067319 Míková Markéta TJN7351 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:08:00
2103240 Ferbasová Zdeňka TUR7361 C OOB TJ Turnov 12:10:00
7210067 Smutná Jana VAM6251 C OB Vamberk 12:12:00
8660592 Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 12:14:00
0 Hejnová Simona LLI7651 C LOK-o Liberec 12:16:00
4124 Kobrlová Gabriela TJN7654 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:18:00
7202864 Lošťáková Ivana LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:20:00
2067949 Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 12:22:00
7789 Menclová Jana JEN7556 C OB Jenišovice 12:24:00
8670820 Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 12:26:00
2073667 Pavlova Irena TJN7650 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:28:00
8660503 Svítilová Pavla BZP7750 C Báječné ženy v orientačním běhu 12:30:00
51597 Ehlerová Petra VSP7855 C USK Praha 12:32:00
8680599 Heřmánková Pavla TUR7777 C OOB TJ Turnov 12:34:00
0 Vacant 25238 Vacant 12:36:00
2067245 Pechová Iva LPM6151 C OK Lokomotiva Plzeň 12:38:00
9200732 Urbánková Jana ONO7851 C SKOB Ostrov 12:40:00
7210932 Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 12:42:00
230679 Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 12:44:00
2095943 Lipenská Eva CHA7951 C OK Chrastava 12:46:00
0 Vacant Vacant 12:48:00
7913579 Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 12:50:00
2103709 Ševčíková Olga ONO7650 C SKOB Ostrov 12:52:00
2102815 Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 12:54:00
2032117 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orienteering 12:56:00
52041 Mulíčková Eva ABM7469 C KOB ALFA Brno 12:58:00
2800344 Mišeková Martina KAM7851 C OK Kamenice 13:00:00
8662696 Mairichová Radka TJN7450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:02:00
8028877 Kubečková Zdena PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 13:04:00
443078 Milánová Jindřiška TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno 13:06:00
7210928 Vacíková Jana TEP7950 C Tempo Praha 13:08:00
2113471 Papicová Silvie BZP7651 C Báječné ženy v orientačním běhu 13:10:00
2060208 Brettlová Marta PGP7557 C SK Praga 13:12:00
8033217 Žemlová Eva KAM7550 C OK Kamenice 13:14:00
8033206 Městková Kateřina VSP7650 C USK Praha 13:16:00
2800307 Ellederová Zdeňka TAP7755 C KOB Tretra Praha 13:18:00
2070836 Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 13:20:00
9943 Vláčilová Kateřina RIC7757 C OB Říčany 13:22:00
D45B
2.31 km, 13 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1429409 Svennerud Marie 0170004 Karlskrona SOK 10:00:00
260796 Karlsson Martina 0240003 OK Vilse 87 10:02:00
1100373 Gummesson Helena 0170018 Karlskrona SOK 10:04:00
2067951 Severýnová Popková Klára VLI7455 C Slavia Liberec orienteering 11:16:00
2129235 Šejnová Magdalena KAM7055 C OK Kamenice 11:18:00
2042502 Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 11:20:00
8092929 Hanušová Zdena SJC7253 C Sportcentrum Jičín 11:22:00
2058473 Dvorská Marie VLI7454 C Slavia Liberec orienteering 11:24:00
331399 Kašparová Marie ZAK7250 C OK Netopýr Zákupy 11:26:00
51555 Ptáčková Kateřina PGP7350 C SK Praga 11:28:00
232202 Danihelová Janka SKV6552 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:30:00
2073661 Řehořová Lenka TJN7250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:32:00
232494 Kamírová Gabriela LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:34:00
51618 Víšková Alena KAM7451 C OK Kamenice 11:36:00
8663122 Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 11:38:00
940318 Procházková Alexandra VLI7051 C Slavia Liberec orienteering 11:40:00
2801028 Nováková Markéta RUM7451 C ZOOB Rumburk 11:42:00
8648553 Kostková Jana AOP7151 C Orientační Běh Opava 11:44:00
253153 Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov 11:46:00
8230369 Demlová Jitka LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice 11:48:00
7210115 Pavlíková Klára LIT7451 C KOB Litvínov 11:50:00
7201197 Sieglová Dagmar MFP7050 C Matfyz Praha 11:52:00
8680577 Vřešťálová Lucie TUR7450 C OOB TJ Turnov 11:54:00
0 Vacant Vacant 11:56:00
8655383 Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 11:58:00
331267 Richtrová Lucie VPM7451 C KOS Slavia Plzeň 12:00:00
8680576 Houžvičková Karolína TUR7254 C OOB TJ Turnov 12:02:00
2081352 Melišíková Radka TAP7152 C KOB Tretra Praha 12:04:00
682641 Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 12:06:00
0 Marholdová Martina ZVO7451 C OB SK Zvole 12:08:00
8660554 Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 12:10:00
2083418 Bártová Pavla ZVO7152 C OB SK Zvole 12:12:00
7911 Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 C USK Praha 12:14:00
8071314 Šmelíková Hana ASU6999 C Magnus Orienteering 12:16:00
410359 Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:18:00
515051 Gabryšová Tereza LME6850 C SK Los Mělník 12:20:00
9606 Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 12:22:00
8654911 Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 12:24:00
7201760 Škáchová Petra KAM7054 C OK Kamenice 12:26:00
2102798 Nováková Martina PDY7350 C Běhej Poděbrady 12:28:00
2056283 Hudosová Gabriela RIC7299 C OB Říčany 12:30:00
2111603 Lamačová Dana TUR7451 C OOB TJ Turnov 12:32:00
8431 Janoušková Iveta BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor 12:34:00
51749 Menclová Silvie VSP7050 C USK Praha 12:36:00
2148227 Dvořáková Ivana PGP7254 C SK Praga 12:38:00
49647 Benešová Jaroslava DKL7050 C KOB Kladno 12:40:00
231924 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 12:42:00
2148103 Horáková Lenka VSP7255 C USK Praha 12:44:00
7200595 Waňková Dita LPU7158 C OK Lokomotiva Pardubice 12:46:00
725724 Konečná Marcela EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha 12:48:00
442851 Šimůnková Martina TAP6851 C KOB Tretra Praha 12:50:00
8662715 Lesáková Věra TJN7152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:52:00
8410 Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 12:54:00
2060268 Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 12:56:00
8660597 Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 12:58:00
8670761 Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 13:00:00
0 Vacant Vacant 13:02:00
2080951 Jirasová Jana DOR7450 C OK Dobříš 13:04:00
2035141 Šrámková Iva RIC7251 C OB Říčany 13:06:00
682665 Štraitová Jitka VSP7252 C USK Praha 13:08:00
411543 Hájková Magdalena TUV7351 C SOK TJ Turnov 13:10:00
2073666 Pokorná Hana TJN6950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:12:00
8648605 Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 13:14:00
1409879 Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 13:16:00
2085603 Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 13:18:00
2092416 Krotilová Magdaléna BZP7150 C Báječné ženy v orientačním běhu 13:20:00
7205009 Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 13:22:00
2126298 Hanáková Marta KRL7151 C Kometa Kralovice 13:24:00
1417131 Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor 13:26:00
7300179 Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 13:28:00
2060273 Bejvlová Martina LME7350 C SK Los Mělník 13:30:00
51589 Klapalová Pavla VSP7099 C USK Praha 13:32:00
301423 Jandová Hana LCV7150 C TJ Lokomotiva Chomutov 13:34:00
1398973 Vitebská Lenka TJN7051 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:36:00
7121314 Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 13:38:00
D50B
2.29 km, 11 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1201174 Sibileva Maria 0170001 Karlskrona SOK 10:01:00
8448 Gottlichová Jitka BOR6752 C OK Jiskra Nový Bor 11:51:00
232174 Bochenková Jana DOR6150 C OK Dobříš 11:53:00
232510 Šmausová Gabriela TJN6951 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:55:00
436447 Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 11:57:00
51681 Nováková Marie OKP6953 C SK OK 24 Praha 11:59:00
888641 Staňková Marcela VPM6951 C KOS Slavia Plzeň 12:01:00
515004 Würzová Kateřina FYD6952 C Jizerský klub OB Frýdlant 12:03:00
2017663 Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 12:05:00
224894 Hrdličková Ludmila SLA6950 C SKOB Slaný 12:07:00
51601 Pecková Ivana EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha 12:09:00
682670 Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:11:00
52265 Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 12:13:00
51278 Šafková Petra KAM6650 C OK Kamenice 12:15:00
2103280 Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 12:17:00
887916 Krákorová Iva neregistrovaný 2 12:19:00
8662737 Rýdlová Magda TJN6850 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:21:00
52114 Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 12:23:00
9833 Kavalírová Kateřina PHK6756 C OK 99 Hradec Králové 12:25:00
8213213 Zalabová Martina SJC6657 C Sportcentrum Jičín 12:27:00
51809 Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 12:29:00
2115743 Miklasová Markéta VLI6850 C Slavia Liberec orienteering 12:31:00
7207855 Čiháková Lenka KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 12:33:00
9101105 Lisá Monika ONO6750 C SKOB Ostrov 12:35:00
2080958 Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 12:37:00
682680 Slezáčková Věra KAS6550 C KOB Kamenický Šenov 12:39:00
0 Vacant Vacant 12:41:00
416176 Jelínková Radka MLA6951 C MLOK Mariánské Lázně 12:43:00
8347 Vlčková Jindra LDC6451 C KOB Děčín 12:45:00
236486 Žandová Marie SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:47:00
8028822 Halířová Eva BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor 12:49:00
2067965 Tokárová Regina VPM6950 C KOS Slavia Plzeň 12:51:00
8445 Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 12:53:00
7202877 Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 12:55:00
2032126 Fürstová Katka LLI6950 C LOK-o Liberec 12:57:00
331089 Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:59:00
2092376 Úlehlová Monika TAP6950 C KOB Tretra Praha 13:01:00
8670490 Šoupová Jana LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň 13:03:00
51295 Hubáčková Jana EKP6250 C VŠTJ Ekonom Praha 13:05:00
9125 Teplá Hana SHK6561 C OK Slavia Hradec Králové 13:07:00
51583 Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 13:09:00
2133898 Nováková Irena OKP6651 C SK OK 24 Praha 13:11:00
8662700 Kočibová Ivana TJN6354 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:13:00
49412 Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 13:15:00
428220 Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 13:17:00
8222227 Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 13:19:00
8179 Gorčicová Ivana CHA6550 C OK Chrastava 13:21:00
8668 Cincibusová Ivana FSP6651 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:23:00
8645189 Nadera Agata CX80 Kalisz 13:25:00
D55B
2.06 km, 11 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
887229 Drągowska Marzena 23P6250 OK!Sport Warszawa 10:01:00
0 Vacant Vacant 10:03:00
0 Vacant Vacant 10:05:00
0 Vacant Vacant 10:07:00
301394 Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:09:00
2085638 Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:11:00
219239 Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 10:13:00
51734 Michálková Jiřina VSP6151 C USK Praha 10:15:00
7868 Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 10:17:00
9678 Veverková Yveta VAM6452 C OB Vamberk 10:19:00
232184 Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 10:21:00
7205026 Kovářová Alena LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:23:00
51660 Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 10:25:00
303948 Jeřábková Jana OKP6150 C SK OK 24 Praha 10:27:00
1416361 Klapalová Jana VAM6451 C OB Vamberk 10:29:00
7705 Svobodová Hana SMB5951 C SKOB Mladá Boleslav 10:31:00
1954721 Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 10:33:00
2126287 Kubátová Ivana BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor 10:35:00
886513 Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 10:37:00
53182 Kohlová Alena KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:39:00
51398 Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 10:41:00
2113055 Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 10:43:00
425590 Jermanová Eva TJN6150 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:45:00
2800325 Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 10:47:00
2027204 Večeřová Ivana TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:49:00
51925 Tichá Jana SJH6451 C SJH Jindřichův Hradec 10:51:00
2124753 Konečná Hana BBM6350 C BETA URSUS Orienteering 10:53:00
51984 Mudrová Martina HCE6451 C TJ Hostivice 10:55:00
D60B
1.97 km, 11 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2095236 Hansson Gunnel 0170016 Karlskrona SOK 10:01:00
8171 Kadavá Eva CHA5750 C OK Chrastava 12:15:00
0 Vacant Vacant 12:17:00
0 Vacant Vacant 12:19:00
8162 Bradnová Věra CHA5550 C OK Chrastava 12:21:00
7742 Matoušková Marie LJN5550 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 12:23:00
411563 Kadečková Jana JEN5651 C OB Jenišovice 12:25:00
8670743 Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:27:00
2059748 Nováková Svatava SKV5351 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:29:00
2125366 Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 12:31:00
7203468 Hušková Eva NPA5754 C SK LOB Nová Paka 12:33:00
2023962 Šilerová Zdena KNC5750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 12:35:00
2102552 Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 12:37:00
2060214 Nováková Jana NPA5552 C SK LOB Nová Paka 12:39:00
49615 Flašarová Marie KCK5756 C KOB Český Krumlov 12:41:00
682101 Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 12:43:00
7870 Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 12:45:00
301691 Balcarová Eva PHK5952 C OK 99 Hradec Králové 12:47:00
7917 Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 12:49:00
53577 Cabrnochová Hana DKL5550 C KOB Kladno 12:51:00
8170 Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava 12:53:00
8208 Konopáčová Jana TUR5650 C OOB TJ Turnov 12:55:00
0 Vacant Vacant 12:57:00
D65B
1.71 km, 11 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vacant Vacant 12:00:00
0 Vacant Vacant 12:02:00
0 Vacant Vacant 12:04:00
2131185 Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 12:06:00
682674 Malá Jitka KAS5451 C KOB Kamenický Šenov 12:08:00
2059769 Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 12:10:00
336750 Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 12:12:00
51136 Savičová Irena SKV5352 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:14:00
8259 Lukavcová Lenka TJN5452 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:16:00
8110 Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 12:18:00
303959 Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 12:20:00
2070837 Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 12:22:00
7009782 Horová Magda VSP5450 C USK Praha 12:24:00
232515 Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:26:00
51645 Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 12:28:00
8165 Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 12:30:00
9107 Fejlková Alice SHK5351 C OK Slavia Hradec Králové 12:32:00
7776 Richtrová Jaroslava JEN5251 C OB Jenišovice 12:34:00
2095936 Bartoňová Marie BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor 12:36:00
D70B
1.66 km, 9 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vacant Vacant 10:00:00
0 Vacant Vacant 10:02:00
0 Vacant Vacant 10:04:00
232232 Brabcová Jindra LCV4750 C TJ Lokomotiva Chomutov 10:06:00
2080918 Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 10:08:00
219220 Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 10:10:00
2067222 Kubátová Milada PGP4750 C SK Praga 10:12:00
53540 Ryšavá Lubomíra TJP4750 C TJ Sokol Troja 10:14:00
2103757 Městková Eva TEP4851 C Tempo Praha 10:16:00
8152 Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 10:18:00
D75B
1.66 km, 9 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vacant Vacant 10:24:00
0 Vacant Vacant 10:26:00
0 Vacant Vacant 10:28:00
51550 Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 10:30:00
682607 Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 10:32:00
51698 Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 10:34:00
H10
1.83 km, 8 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2109204 Svennerud Hjalmar 0170002 Karlskrona SOK 10:01:00
1090930 Zettervall Erik 0170011 Karlskrona SOK 10:07:00
49964 Zurynek Tomáš TJN1107 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:20:00
51544 Kalousek Dominik JEN0901 C OB Jenišovice 11:22:00
2141934 Engel Adam DKP0910 C Oddíl OB Kotlářka 11:25:00
0 Vacant Vacant 11:26:00
0 Vacant Vacant 11:28:00
8670452 Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 11:30:00
2115682 Kmínek Ondřej DOK1000 C OK Doksy 11:32:00
2143352 Walach Štěpán LLI0925 C LOK-o Liberec 11:34:00
2148236 Svoboda Adam DKP0913 C Oddíl OB Kotlářka 11:36:00
8304112 Patka Marek BOR0902 C OK Jiskra Nový Bor 11:38:00
232208 Foršt Bruno DOR0905 C OK Dobříš 11:40:00
2143362 Hrádek Vojtěch ROU1000 C SKOB Roudnice nad Labem 11:42:00
2073719 Kubec Adam DOB0900 C KOB Dobruška 11:44:00
1426041 Sázavský Antonín VLI0905 C Slavia Liberec orienteering 11:46:00
2095959 Dvořák Patrik DKP0905 C Oddíl OB Kotlářka 11:48:00
2126375 Maděra Jakub VLI0906 C Slavia Liberec orienteering 11:50:00
2120636 Kučera Tomáš TAP0907 C KOB Tretra Praha 11:52:00
2129224 Vaňourek Vojtěch BOR0903 C OK Jiskra Nový Bor 11:54:00
2113483 Cichra Patrik TAP0903 C KOB Tretra Praha 11:56:00
2080953 Jiras František DOR0900 C OK Dobříš 11:58:00
2121871 Komín Matyáš DKL0901 C KOB Kladno 12:00:00
2134351 Šebelka Jakub VLI1002 C Slavia Liberec orienteering 12:02:00
7205031 Vřešťál František TUR0906 C OOB TJ Turnov 12:04:00
4411246 Vilém Štěpán VLI0902 C Slavia Liberec orienteering 12:06:00
2124767 Pilát Jaromír DKL0900 C KOB Kladno 12:08:00
8303050 Janata Matěj TJN1111 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:10:00
8080823 Machar Dan DKP1002 C Oddíl OB Kotlářka 12:12:00
8663205 Skácel Jan VLI0901 C Slavia Liberec orienteering 12:14:00
2119202 Žemlík Eduard TUR0909 C OOB TJ Turnov 12:16:00
230718 Kovanda Jonáš BOR0904 C OK Jiskra Nový Bor 12:18:00
301515 Křížek Vilém MAS1000 C KČT Aš 12:20:00
416258 Držka Filip LPU0901 C OK Lokomotiva Pardubice 12:22:00
9201070 Kapoun Jáchym LBE1002 C TJ Lokomotiva Beroun 12:24:00
2032189 Kučera Jakub VSP0900 C USK Praha 12:26:00
8236 Kofroň Jan LBE1000 C TJ Lokomotiva Beroun 12:28:00
2045223 Štěrba Lukáš SKV1001 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:30:00
4360 Vakula Vít BOR0908 C OK Jiskra Nový Bor 12:32:00
2113046 Kutek Matěj JEN0902 C OB Jenišovice 12:34:00
887165 Gregor Marek DKP0914 C Oddíl OB Kotlářka 12:36:00
7111317 Lamač Vítek BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor 12:38:00
1403060 Lamač František TUR0901 C OOB TJ Turnov 12:40:00
8667965 Škorpil Marek HOR0900 C TJ Jiskra Hořice 12:42:00
H10L
2.85 km, 8 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vacant Vacant 10:01:00
0 Vacant Vacant 10:03:00
0 Vacant Vacant 10:05:00
2148166 Zavadil Adam KAM0901 C OK Kamenice 10:07:00
2103735 Krejčí Jakub TJN1149 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:09:00
9201329 Hanák Kryštof SLA1100 C SKOB Slaný 10:11:00
7131415 Nehasil František BOR1101 C OK Jiskra Nový Bor 10:13:00
411380 Novák Jiří TUV1004 C SOK TJ Turnov 10:15:00
1417127 Kučerka Radek STB1101 C TJ Stadion Nový Bor 10:17:00
4663 Horáček Jáchym VLI1111 C Slavia Liberec orienteering 10:19:00
2115683 Kmínek Jan DOK1100 C OK Doksy 10:21:00
7981 Matějů Eda VLI1200 C Slavia Liberec orienteering 10:23:00
2086452 Balga Filip DKP1104 C Oddíl OB Kotlářka 10:25:00
2111675 Pospíšil Filip TJP1001 C TJ Sokol Troja 10:27:00
0 Brandejs Hynek DKP1005 C Oddíl OB Kotlářka 10:29:00
2144101 Nedoma Oliver PDY1000 C Běhej Poděbrady 10:31:00
4362 Vlček Eduard BOR1008 C OK Jiskra Nový Bor 10:33:00
2144118 Louda Matyáš TUR0912 C OOB TJ Turnov 10:35:00
2148177 Zavadil Štěpán KAM0902 C OK Kamenice 10:37:00
2148165 Černý Antonín ONO1001 C SKOB Ostrov 10:39:00
2148112 Vaněk Jáchym ROU1201 C SKOB Roudnice nad Labem 10:41:00
2113385 Bureš Kryštof VLI1202 C Slavia Liberec orienteering 10:43:00
1407425 van Dongen Tim DKP1000 C Oddíl OB Kotlářka 10:45:00
0 Havlák Tobiáš ROU1301 C SKOB Roudnice nad Labem 10:47:00
2127892 Kocman Lukáš BOR1102 C OK Jiskra Nový Bor 10:49:00
4402233 Hrdlička Vojtěch VLI1004 C Slavia Liberec orienteering 10:51:00
2148127 Koten Daniel DKP1006 C Oddíl OB Kotlářka 10:53:00
2127889 Oliverius Filip BZP1002 C Báječné ženy v orientačním běhu 10:55:00
1424648 Beneš Max VLI1100 C Slavia Liberec orienteering 10:57:00
682375 Štembera Oskar TJN1201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:59:00
2090845 Votava Vojtěch VLI1201 C Slavia Liberec orienteering 11:01:00
4411245 Šturma Hynek 0320002 Slavia Liberec 11:03:00
2148178 Sázavský Josef VLI1102 C Slavia Liberec orienteering 11:05:00
4616807 Bégoc Dany TUR1011 C OOB TJ Turnov 11:07:00
H12
2.42 km, 11 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Šubrt Jáchym DKP0800 B Oddíl OB Kotlářka 10:01:00
1080223 Lindström Elias 0340002 Ronneby OK 10:03:00
2134283 Salinger Jakub DKP0715 B Oddíl OB Kotlářka 10:05:00
0 Vacant Vacant 10:07:00
0 Vacant Vacant 10:09:00
2127608 Nedoma Edgar PDY0703 C Běhej Poděbrady 10:11:00
9616 Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 10:13:00
2143373 Koten Vojtěch DKP0815 C Oddíl OB Kotlářka 10:15:00
8655468 Krejčí Jaroslav TJN0706 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:17:00
8080822 Machar Eda DKP0803 B Oddíl OB Kotlářka 10:19:00
2113075 Heczko Erik VLI0804 B Slavia Liberec orienteering 10:21:00
2060250 Pohl Lukáš TAP0703 C KOB Tretra Praha 10:23:00
8237 Hrůzek Ondřej BOR0809 C OK Jiskra Nový Bor 10:25:00
7003026 Hladký Matěj KOR0700 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:27:00
8080630 Víteček Šimon DKP0801 B Oddíl OB Kotlářka 10:29:00
2035725 Král Matyáš TJN0816 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:31:00
2103239 Horáček Dominik JEN0804 C OB Jenišovice 10:33:00
2084446 Sychra Šimon CHA0802 C OK Chrastava 10:35:00
4379 Göttlich Vít BOR0800 C OK Jiskra Nový Bor 10:37:00
2085615 Němeček Štěpán RIC0705 C OB Říčany 10:39:00
2126308 Škrle Michael KRL0702 B Kometa Kralovice 10:41:00
2088176 Nožička Jan TJN0809 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:43:00
7208204 Riby Philip LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:45:00
2124795 Šebelka Matěj VLI0805 C Slavia Liberec orienteering 10:47:00
4358 Kunc Ondřej BOR0710 C OK Jiskra Nový Bor 10:49:00
8662690 Štembera Vítek TJN0801 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:51:00
2060293 Horáček Jakub JEN0800 C OB Jenišovice 10:53:00
2053559 Řehoř Hynek TJN0700 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:55:00
8660516 Pávek Štěpán NEK0700 C Nejdek Orienteering 10:57:00
52908 Hübner Ondřej STB0700 C TJ Stadion Nový Bor 10:59:00
1424649 Beneš Filip VLI0708 C Slavia Liberec orienteering 11:01:00
2111793 Havel Antonín TJN0813 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:03:00
2148148 Volný Ondřej 0090002 Outdoor Praha 11:05:00
8304111 Patka Kryštof BOR0702 B OK Jiskra Nový Bor 11:07:00
8080820 Studnička Jakub DKP0718 B Oddíl OB Kotlářka 11:09:00
2084986 Havlák Štěpán ROU0801 C SKOB Roudnice nad Labem 11:11:00
2120075 Tomášek Prokop TUV0701 B SOK TJ Turnov 11:13:00
2113047 Termer Štěpán VSP0807 B USK Praha 11:15:00
2103707 Svítil Patrik PGP0706 B SK Praga 11:17:00
9201062 Kapoun Matěj LBE0801 C TJ Lokomotiva Beroun 11:19:00
2800319 Veljačik Jonáš DKP0818 C Oddíl OB Kotlářka 11:21:00
2108914 Svítil Martin PGP0903 C SK Praga 11:23:00
2096129 Mairich Martin TJN0812 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:27:00
2126343 Hyxa Jan VLI0702 B Slavia Liberec orienteering 11:29:00
7208229 Jelínek Václav LTP0706 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:31:00
8655483 Habán Eduard VLI0800 C Slavia Liberec orienteering 11:33:00
8667957 Drahoňovský Tomáš TUR0701 B OOB TJ Turnov 11:35:00
2104590 Lesák Marek TJN0811 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:37:00
7300279 Jandera Kryštof PGP0700 B SK Praga 11:39:00
301726 Křížek Ivo MAS0801 C KČT Aš 11:41:00
0 Tůma Vojtěch CHA0804 C OK Chrastava 11:43:00
1400426 Kule Oliver ONO0701 C SKOB Ostrov 11:45:00
8663117 Podrábský Ctibor VLI0700 B Slavia Liberec orienteering 11:47:00
8080813 Brandejs Štěpán DKP0807 B Oddíl OB Kotlářka 11:49:00
2801019 Šimerka Ondřej PGP0800 C SK Praga 11:51:00
2075699 Rod Matyáš VSP0803 C USK Praha 11:53:00
8654389 Pleva Stanislav SJC0805 C Sportcentrum Jičín 11:55:00
2108913 Mertlík Vojtěch TUR0704 C OOB TJ Turnov 11:57:00
7202886 Šašek Jakub LTP0801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:59:00
7531975 Studničný Adam BOR0701 B OK Jiskra Nový Bor 12:01:00
51438 Heller Jakub ROU0702 B SKOB Roudnice nad Labem 12:03:00
2144117 Mizera Jan TUR0707 C OOB TJ Turnov 12:05:00
0 Vraný Filip VLI0802 C Slavia Liberec orienteering 12:07:00
8667501 Maroušek Dominik DKP0716 B Oddíl OB Kotlářka 12:09:00
H14B
2.65 km, 14 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7060207 Fager Kasper 0170019 Karlskrona SOK 10:00:00
8662368 Šimek Vojtěch LTP0601 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:02:00
0 Vacant Vacant 10:04:00
9060214 Karlsson Eddie 0240001 OK Vilse 87 10:06:00
0 Vacant Vacant 10:08:00
0 Vacant Vacant 10:10:00
2141890 Halač Viktor 0090003 Outdoor Praha 10:12:00
2084972 Bartaloš Matyáš PGP0503 B SK Praga 10:14:00
8680587 Pilát Bořivoj DKL0500 B KOB Kladno 10:16:00
8667989 Bárta Viktor ZVO0601 B OB SK Zvole 10:18:00
8020 Heřmánek Petr TUR0500 B OOB TJ Turnov 10:20:00
2060269 Rožek Vojtěch RIC0501 C OB Říčany 10:22:00
8028854 Městka Václav VSP0600 B USK Praha 10:24:00
8670487 Stehlík Šimon LPM0501 B OK Lokomotiva Plzeň 10:26:00
2045302 Forsterevicz Ondřej DOR0509 C OK Dobříš 10:28:00
8660513 Melišík Jan TAP0502 B KOB Tretra Praha 10:30:00
8116795 Dlouhý Aleš PGP0502 B SK Praga 10:32:00
886289 Šubrt Vojtěch DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka 10:34:00
8670461 Bednařík Vilém VLI0509 A Slavia Liberec orienteering 10:36:00
8680578 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 B OOB TJ Turnov 10:38:00
1428940 Myslík Vojtěch ONO0602 C SKOB Ostrov 10:40:00
2113396 Tofel Šimon TAP0605 C KOB Tretra Praha 10:42:00
7210315 Vaníček Viktor JES0602 C OK Rakovník 10:44:00
2084444 Sychra Marek CHA0604 C OK Chrastava 10:46:00
2092402 Sork Dominik TAP0504 B KOB Tretra Praha 10:48:00
2035710 Nemšovský Filip VSP0500 B USK Praha 10:50:00
7201205 Ječmen Matyáš ONO0600 B SKOB Ostrov 10:52:00
2083421 Hřivna Ondřej PGP0505 C SK Praga 10:54:00
8662746 Zurynek Jan TJN0605 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:56:00
0 Marhold Václav ZVO0501 B OB SK Zvole 10:58:00
2021850 Mencl Josef VSP0602 C USK Praha 11:00:00
2042522 Jiras Antonín DOR0701 B OK Dobříš 11:02:00
8028856 Koliáš Štěpán DKP0610 B Oddíl OB Kotlářka 11:04:00
2057921 Kapoun Luděk 0150002 neregistrovaný 2 11:06:00
301717 Šoupa Martin LPM0500 C OK Lokomotiva Plzeň 11:08:00
8680581 Hoetzel Hugo TUR0505 B OOB TJ Turnov 11:10:00
2103269 Stehlík Jakub LPM0700 B OK Lokomotiva Plzeň 11:12:00
7941 Jíra Filip KAM0506 B OK Kamenice 11:14:00
7300274 Hůla Tomáš LBE0602 C TJ Lokomotiva Beroun 11:16:00
8662349 Heller Jiří ROU0501 B SKOB Roudnice nad Labem 11:18:00
2099497 Milota Jakub KAM0503 B OK Kamenice 11:20:00
2073690 Kubát Matyáš RIC0601 B OB Říčany 11:22:00
7210309 Hejna Štěpán LLI0602 C LOK-o Liberec 11:24:00
2102674 Havlák René ROU0602 B SKOB Roudnice nad Labem 11:26:00
7207616 Černý Matouš TAP0501 C KOB Tretra Praha 11:28:00
8116803 Pivec Jan MLA0503 B MLOK Mariánské Lázně 11:30:00
4438 Jelínek Šimon BOR0510 C OK Jiskra Nový Bor 11:32:00
8170805 Bolehovský Daniel VSP0508 A USK Praha 11:34:00
2042521 Jiras Jan DOR0505 C OK Dobříš 11:36:00
2095974 Březina Karel CHA0605 B OK Chrastava 11:38:00
8662716 Mairich Filip TJN0603 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:40:00
7771 Mathaus Kryštof DOK0600 C OK Doksy 11:42:00
2085614 Horák Martin VSP0601 C USK Praha 11:44:00
8683 Spiřík František BSO0603 C KOB Baník Sokolov 11:46:00
8033221 Smolka Jakub TAP0500 B KOB Tretra Praha 11:48:00
9636 Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 11:50:00
8080821 Machar Matěj DKP0604 B Oddíl OB Kotlářka 11:52:00
7207877 Houžvička David TUR0501 C OOB TJ Turnov 11:54:00
438039 Dolejší Jan DOK0602 B OK Doksy 11:56:00
8656617 Donda Jakub ONO0700 B SKOB Ostrov 11:58:00
8662743 Míka Albert TJN0601 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:00:00
7205025 Vřešťál Antonín TUR0604 C OOB TJ Turnov 12:02:00
8028820 Meduna Filip ONO0603 C SKOB Ostrov 12:04:00
2053511 Jakša David DOK0500 C OK Doksy 12:06:00
2143364 Krátký Štěpán ROU0503 C SKOB Roudnice nad Labem 12:08:00
232240 Veseleňák Karel BSO0601 C KOB Baník Sokolov 12:10:00
1400429 Kurz Ondřej VPM0503 A KOS Slavia Plzeň 12:12:00
2080984 Němeček Matouš RIC0510 C OB Říčany 12:14:00
8080829 Sedláček Patrik DKP0816 B Oddíl OB Kotlářka 12:16:00
2113413 Reichel Tomáš DOR0510 C OK Dobříš 12:18:00
2011846 Němec David LPM0504 B OK Lokomotiva Plzeň 12:20:00
8655464 Habán Oliver VLI0600 B Slavia Liberec orienteering 12:22:00
2091552 Holešta Jakub KPY0502 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:24:00
8004347 Meier David VSP0606 B USK Praha 12:26:00
8116696 Elleder David TAP0615 B KOB Tretra Praha 12:28:00
2059763 Kučera Filip CHA0501 C OK Chrastava 12:30:00
H16A
2.65 km, 13 kontrol, Start: 2
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
401 0 Vacant Vacant 10:01:00
402 7474111 Törnqvist Anton 0170007 Karlskrona SOK 10:03:00
403 2122280 Choutka Matěj NPA0402 A SK LOB Nová Paka 10:05:00
404 8050275 Larsson Hugo 0170022 Karlskrona SOK 10:07:00
405 8650389 Łagoda Franciszek CHC0305 C K.O.B. Choceň 10:09:00
406 2122278 Novák Stanislav NPA0404 A SK LOB Nová Paka 10:11:00
407 8083077 Strugarek Łukasz CHC0306 C K.O.B. Choceň 10:13:00
408 8660412 Štěrbák Josef ZBM0409 A SK Žabovřesky Brno 10:15:00
409 8030803 Toborek Jakub CHC0304 C K.O.B. Choceň 10:17:00
410 2042526 Urbánek Adam ZBM0302 A SK Žabovřesky Brno 10:19:00
411 8130416 Hakansson Filip 0250002 OK Orion 10:21:00
412 8656652 Hojný Jáchym SJH0301 A SJH Jindřichův Hradec 10:23:00
413 8017132 Roháč Martin LCE0308 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:25:00
414 8655420 Kohoutek Oldřich BSO0301 A KOB Baník Sokolov 10:27:00
415 7055011 Hejna Hynek LLI0300 B LOK-o Liberec 10:29:00
416 8662691 Kolář Šimon SHK0405 A OK Slavia Hradec Králové 10:31:00
417 2096138 Hustý Adam TZL0403 A SKOB Zlín 10:33:00
418 8660911 Tkáč Matěj TJN0401 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:35:00
419 8222007 Doušek Tomáš TBM0401 A KOS TJ Tesla Brno 10:37:00
420 8631582 Donda Jiří ONO0403 A SKOB Ostrov 10:39:00
421 8180018 Gryc Ondřej TBM0406 A KOS TJ Tesla Brno 10:41:00
422 8656502 Štichhauer Daniel LPU0405 A OK Lokomotiva Pardubice 10:43:00
423 2126366 Orany Vojtěch SJI0401 A OK Jihlava 10:45:00
424 8667514 Kabát Martin PGP0408 A SK Praga 10:47:00
425 8080830 Sedláček Jaroslav DKP0309 A Oddíl OB Kotlářka 10:49:00
426 8651737 Milán Jakub ZBM0407 A SK Žabovřesky Brno 10:51:00
427 8660914 Tokár Radim VPM0300 A KOS Slavia Plzeň 10:53:00
428 8656647 Chaloupský Jakub PHK0302 A OK 99 Hradec Králové 10:55:00
429 8656715 Gajda Martin KAM0405 A OK Kamenice 10:57:00
430 8629759 Bialožyt Marek TRI0301 A TJ TŽ Třinec 10:59:00
431 8667982 Průša Dominik VSP0406 A USK Praha 11:01:00
432 8656543 Haas Filip LPU0401 A OK Lokomotiva Pardubice 11:03:00
433 8654894 Štěrba Marek SKV0401 A TJ Slovan Karlovy Vary 11:05:00
434 8659385 Lesák Ondřej TJN0306 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:07:00
435 8666870 Jelínek Kryštof RUZ0301 A TJ Růžená 11:09:00
436 8656560 Šauli Filip VPM0301 A KOS Slavia Plzeň 11:11:00
437 8660477 Beneš Jindřich KON0404 A KOB Konice 11:13:00
438 8662429 Štábl Adam KSU0401 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:15:00
439 8656616 Waněk Hubert LPU0309 A OK Lokomotiva Pardubice 11:17:00
440 8667962 Neumann Matěj PHK0400 A OK 99 Hradec Králové 11:19:00
441 8656684 Valík Adam AOP0301 A Orientační Běh Opava 11:21:00
442 8662308 Janda Jakub DOR0403 A OK Dobříš 11:23:00
443 8656545 Krpata Michal LPU0403 A OK Lokomotiva Pardubice 11:25:00
444 8662688 Vitebský Lukáš TJN0302 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:27:00
445 8654908 Petrilák Matouš DOR0409 A OK Dobříš 11:29:00
446 8654907 Šimša Martin PGP0309 A SK Praga 11:31:00
447 8004316 Čech Vít AOP0302 A Orientační Běh Opava 11:33:00
H16B
2.56 km, 13 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vacant Vacant 10:01:00
0 Vacant Vacant 10:03:00
0 Vacant Vacant 10:05:00
8670467 Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga 10:07:00
1421923 Milota Břetislav MLA0300 B MLOK Mariánské Lázně 10:09:00
8660917 Kučera Jáchym DOR0301 B OK Dobříš 10:11:00
8004888 Zakouřil Matyáš VSP0400 B USK Praha 10:13:00
8112 Pavlík Matěj LIT0401 C KOB Litvínov 10:15:00
8648588 Čepička Ladislav LPM0303 B OK Lokomotiva Plzeň 10:17:00
446338 Mašek Matěj BOR0410 B OK Jiskra Nový Bor 10:19:00
8667507 Janas Adam PGP0404 B SK Praga 10:21:00
8656648 Kovářík Tomáš KAM0300 B OK Kamenice 10:23:00
2056261 Bejvl Marek LME0400 B SK Los Mělník 10:25:00
52918 Šašek Jan LTP0301 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:27:00
443069 Chaloupka Viktor KAM0301 B OK Kamenice 10:29:00
2067345 Žukov Jakub TJN0305 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:31:00
51633 Kožina Štěpán PGP0300 B SK Praga 10:33:00
2032183 Titz Adam VSP0401 C USK Praha 10:35:00
8667503 Waldhauser Štěpán BOR0409 B OK Jiskra Nový Bor 10:37:00
2801020 Novák Daniel RUM0301 C ZOOB Rumburk 10:39:00
7207629 Černý Antonín TAP0402 B KOB Tretra Praha 10:41:00
2069053 Holeček Štěpán RIC0401 B OB Říčany 10:43:00
2042548 Snížek Ondřej DOR0406 B OK Dobříš 10:45:00
434600 Horák Pavel ml. VSP0301 C USK Praha 10:47:00
7209659 Kašpar Vojtěch BOR0402 C OK Jiskra Nový Bor 10:49:00
2042541 Snížek Martin DOR0405 B OK Dobříš 10:51:00
9200525 Rožek Vilém RIC0301 C OB Říčany 10:53:00
888622 Mellan Jonáš TUR0308 B OOB TJ Turnov 10:55:00
8662740 Řehoř Vojta TJN0303 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:57:00
446429 Kužel Jan FSP0400 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:59:00
8654897 Kolář Matyáš PGP0304 B SK Praga 11:01:00
2108912 Mertlík Jakub TUR0307 C OOB TJ Turnov 11:03:00
2075622 Jedlička Jakub KAM0404 B OK Kamenice 11:05:00
8662293 Klein Martin LTP0404 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:07:00
2050486 Ouška Filip DOR0304 C OK Dobříš 11:09:00
8654883 Škácha Vít DKP0310 B Oddíl OB Kotlářka 11:11:00
2078466 Hruška Jakub TJN0403 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:13:00
8662292 Hřivna Jakub PGP0305 B SK Praga 11:15:00
2129241 Veselý Jakub BOR0406 C OK Jiskra Nový Bor 11:17:00
301433 Havlíček Albert BSO0304 B KOB Baník Sokolov 11:19:00
448931 Kašpar Štěpán BOR0403 C OK Jiskra Nový Bor 11:21:00
8662289 Tůma Šimon TAP0400 B KOB Tretra Praha 11:23:00
8414 Janoušek Slávek BOR0400 B OK Jiskra Nový Bor 11:25:00
436449 Danko Štěpán CHA0301 C OK Chrastava 11:27:00
7130603 Hnízdil Matěj KAS0301 C KOB Kamenický Šenov 11:29:00
2801247 Vejražka David KPY0401 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:31:00
8659408 Pokorný Jan TJN0400 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:33:00
2103741 Mareš Albert DKP0308 B Oddíl OB Kotlářka 11:35:00
H18A
2.79 km, 15 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
301 0 Vacant Vacant 10:01:00
302 7021219 Kronmar Arvid 0170015 Karlskrona SOK 10:03:00
303 8181202 Olszewski Bartłomiej LCE0203 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:05:00
304 8656640 Metelka Ondřej PHK0101 A OK 99 Hradec Králové 10:07:00
305 8655382 Doležal Matyáš STE0208 A SK SKI-OB Šternberk 10:09:00
306 8660463 Gottstein Jonáš JIL0107 A OK Jilemnice 10:11:00
307 8651710 Pipek Ondřej LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice 10:13:00
308 8397397 Zalaba Tomáš SJC0101 A Sportcentrum Jičín 10:15:00
309 8656577 Kostka Jiří AOP0201 A Orientační Běh Opava 10:17:00
310 8080811 Malačka Milan DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka 10:19:00
311 8662323 Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:21:00
312 8656535 Macek Ondřej LPU0209 A OK Lokomotiva Pardubice 10:23:00
313 8656615 Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň 10:25:00
314 8657096 Synek Petr DOK0200 A OK Doksy 10:27:00
315 8662443 Féder Medard LCE0111 A OOB TJ Slovan Luhačovice 10:29:00
316 8000543 Mareček Šimon LPU0222 A OK Lokomotiva Pardubice 10:31:00
317 8656745 Adámek Filip TBM0101 A KOS TJ Tesla Brno 10:33:00
318 8201203 Měšťan Ondřej TAP0100 A KOB Tretra Praha 10:35:00
319 8000321 Nechanický Jan OSN0200 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:37:00
320 8636798 Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 10:39:00
321 8656696 Richtr Lukáš VPM0204 A KOS Slavia Plzeň 10:41:00
322 601169 Bolehovský Michal VSP0202 A USK Praha 10:43:00
323 8670450 Dostál Jakub VRL0104 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:45:00
324 8655380 Lukašák Šimon STE0202 A SK SKI-OB Šternberk 10:47:00
325 8656513 Gajda Jan KAM0105 A OK Kamenice 10:49:00
326 8655411 Hájek Kryštof TUR0212 A OOB TJ Turnov 10:51:00
327 8659404 Rücker Jan HOR0201 A TJ Jiskra Hořice 10:53:00
328 8221133 Šafka Sebastian KAM0101 A OK Kamenice 10:55:00
329 8656505 Paleček Ondřej LPU0105 A OK Lokomotiva Pardubice 10:57:00
330 8659414 Link Lukáš STH0205 A SK Studenec 10:59:00
331 8654896 Mrskoč Marek LPU0205 A OK Lokomotiva Pardubice 11:01:00
332 8660432 Coufal Jáchym ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno 11:03:00
333 8663127 Janas Petr PGP0200 A SK Praga 11:05:00
334 8655419 Kligl Radim TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno 11:07:00
335 8662329 Matuš Vít VRB0202 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 11:09:00
336 8028879 Tuharský Erik TRI0100 A TJ TŽ Třinec 11:11:00
337 8656687 Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 11:13:00
338 8666867 Siegl Matyáš PGP0104 A SK Praga 11:15:00
339 8663176 Janda Ondřej DOR0100 A OK Dobříš 11:17:00
340 8654905 Melišík Martin TAP0200 A KOB Tretra Praha 11:19:00
H18B
2.65 km, 14 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2095412 Hansson Erik 0170017 Karlskrona SOK 10:00:00
0 Vacant Vacant 12:24:00
0 Vacant Vacant 12:26:00
0 Vacant Vacant 12:28:00
8663135 Lill Petr BSO0203 B KOB Baník Sokolov 12:30:00
8660476 Tachezy Jan DOR0102 B OK Dobříš 12:32:00
8660517 Newiak Nick NEK0101 B Nejdek Orienteering 12:34:00
1428921 Hejduk Zdeněk BSO0201 B KOB Baník Sokolov 12:36:00
439143 Hrdlička Jan SLA0200 C SKOB Slaný 12:38:00
9101674 Víšek Martin KAM0102 B OK Kamenice 12:40:00
682699 Melichna Matěj PGP0107 B SK Praga 12:42:00
8680598 Zabořil Vojtěch TUR0110 B OOB TJ Turnov 12:44:00
9102081 Spěváček Vojtěch VPM0205 B KOS Slavia Plzeň 12:46:00
436431 Bek Jiří CHA0103 B OK Chrastava 12:48:00
8656612 Kováč František MLA0201 C MLOK Mariánské Lázně 12:50:00
8660469 Hankovec Hugo KAM0201 B OK Kamenice 12:52:00
2032132 Bradáč David LLI0203 B LOK-o Liberec 12:54:00
2115069 Kurz Šimon VPM0208 B KOS Slavia Plzeň 12:56:00
8656538 Novák Přemysl DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka 12:58:00
336743 Valášek Václav KAM0100 B OK Kamenice 13:00:00
2108873 Mencl Jan TUR0201 B OOB TJ Turnov 13:02:00
H20A
2.98 km, 16 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
201 0 Vacant Vacant 10:00:00
202 8640922 Kijak Jakub CHC0005 C K.O.B. Choceň 10:02:00
203 8656558 Horčička Vít TBM9919 E KOS TJ Tesla Brno 10:04:00
204 8650386 Krawczyński Mikołaj CHC0001 A K.O.B. Choceň 10:06:00
205 8656603 Fencl Jonáš LPU9902 R OK Lokomotiva Pardubice 10:08:00
206 8656592 Křivda Tomáš CHC9901 E K.O.B. Choceň 10:10:00
207 8430131 Thoř Tomáš TUR9904 R OOB TJ Turnov 10:12:00
208 436413 Sabol Josef CTB9902 A SK OB Chotěboř 10:14:00
209 8656528 Roudný Václav LPU0001 A OK Lokomotiva Pardubice 10:16:00
210 8656507 Nagy Josef TJN0006 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:18:00
211 8662436 Šrámek Ondřej KSU9909 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 10:20:00
212 8656619 Rusin Jan LPU0008 R OK Lokomotiva Pardubice 10:22:00
213 7210404 Ježek Vít JIL9903 A OK Jilemnice 10:24:00
214 8655456 Pavlovec Dan BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor 10:26:00
215 8656613 Volák Ondřej LPU0010 R OK Lokomotiva Pardubice 10:28:00
216 8656629 Samek Tomáš PHK0001 A OK 99 Hradec Králové 10:30:00
217 8662444 Müller Jonáš KSU9906 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 10:32:00
218 0 Bořánek Michal VSP0007 A USK Praha 10:34:00
219 8680600 Karatsiolis Kryštof TUR9901 A OOB TJ Turnov 10:36:00
220 8656620 Roudný Martin LPU0002 R OK Lokomotiva Pardubice 10:38:00
221 8656655 Škvor Ota KAM9900 A OK Kamenice 10:40:00
222 8656632 Kavalír Jáchym PHK9901 R OK 99 Hradec Králové 10:42:00
223 8651709 Hlaváč Ondřej ZBM9901 R SK Žabovřesky Brno 10:44:00
224 8680585 Florián Vojtěch ABM9901 A KOB ALFA Brno 10:46:00
225 8656633 Chvátil Šimon PHK9908 A OK 99 Hradec Králové 10:48:00
H20B
2.82 km, 14 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2025357 Šmaus Antonín TJN0001 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:01:00
0 Vacant Vacant 10:03:00
0 Vacant Vacant 10:05:00
1428929 Hejduk Jan BSO0001 B KOB Baník Sokolov 10:07:00
2045201 Pavel Martin TJN0004 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:09:00
8662366 Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 10:11:00
8499900 Karásek Matěj SJC0001 B Sportcentrum Jičín 10:13:00
2032105 Bradáč Jakub LLI0002 B LOK-o Liberec 10:15:00
2032143 Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga 10:17:00
H21E
4.52 km, 24 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1 8667959 Dávidík Marian 0220005 SVK team 10:11:00
2 9403211 Hus Wouter 0360001 Kempen - OL 10:13:00
3 8053577 Semrád Ladislav CHC9701 R K.O.B. Choceň 10:15:00
4 8115118 Bukovac Pavol 0220004 SVK team 10:17:00
5 8660422 Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 10:19:00
6 500850 Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 10:21:00
7 8040198 Bednarski Jan LCE9805 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:23:00
8 8656707 Kubina Filip 43S8900 ŠK Sandberg Bratislava 10:25:00
9 8662697 Klusáček Matěj LCE8903 R OOB TJ Slovan Luhačovice 10:27:00
10 8200008 Burda Matěj BOR9608 C OK Jiskra Nový Bor 10:29:00
11 8629756 Hubáček Jonáš LCE9501 E OOB TJ Slovan Luhačovice 10:31:00
12 8655373 Chupek Jakub 0220006 SVK team 10:33:00
13 870087 Dobbs Neil 0300001 WatO 10:35:00
14 8656722 Hirš Otakar ZBM9801 E SK Žabovřesky Brno 10:37:00
15 8664826 YIP GERALD 0040002 HONG KONG 10:39:00
16 8656521 Glonek Jakub KAM9602 E OK Kamenice 10:41:00
17 8660414 Brlica Pavel ZBM9302 E SK Žabovřesky Brno 10:43:00
18 8010100 Mrázek Jan SJC8102 R Sportcentrum Jičín 10:45:00
19 7204978 Sláma Dušan 0220003 SVK team 10:47:00
20 8668695 Poon Brian 0060002 HKOXCC 10:49:00
21 8660442 Mokrý Stanislav ZBM9202 R SK Žabovřesky Brno 10:51:00
22 9418870 Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 10:53:00
23 8660447 Chloupek Adam ZBM9300 E SK Žabovřesky Brno 10:55:00
24 8654853 Moeller Tuve 14S0001 OK Linné 10:57:00
25 8656717 Mušinský Tomáš 0220002 SVK team 10:59:00
26 9005229 Knudsen Henrik Rindom 0070001 OK Melfar 11:01:00
27 8680589 Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 11:03:00
28 8656689 Valeš Jiří LPM9502 E OK Lokomotiva Plzeň 11:05:00
29 8070598 Biederman Marcin CHC9805 C K.O.B. Choceň 11:07:00
30 8656628 Bendák Jan PHK9800 R OK 99 Hradec Králové 11:09:00
31 8644887 Kettner Vojtěch KAM9601 E OK Kamenice 11:11:00
32 8422248 Zbranek Roman TZL8808 R SKOB Zlín 11:13:00
33 8660571 Rusý Tomáš KAM9301 R OK Kamenice 11:15:00
34 8656511 Procházka David LPU9113 R OK Lokomotiva Pardubice 11:17:00
35 8655449 Wolf Filip TUR9701 R OOB TJ Turnov 11:19:00
36 8656624 Vandas Daniel PHK9805 E OK 99 Hradec Králové 11:21:00
37 8656758 Schuster Marek SSU9303 R SK Severka Šumperk 11:23:00
38 8644873 Horvát Petr TBM9437 E KOS TJ Tesla Brno 11:25:00
39 8654886 Kettner Lukáš KAM9403 C OK Kamenice 11:27:00
40 8137666 Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 11:29:00
41 8644884 Navrátil Šimon PGP9702 E SK Praga 11:31:00
42 8656519 Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 11:33:00
43 8656741 Krajčík Michal 0220001 SVK team 11:35:00
44 8660591 Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 11:37:00
45 8628698 Dragowski Kuba TUR9003 E OOB TJ Turnov 11:39:00
46 8660448 Zimmermann Štěpán ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno 11:41:00
47 8409111 Procházka Jan PGP8407 E SK Praga 11:43:00
48 8627109 Petržela Jan PHK9200 E OK 99 Hradec Králové 11:45:00
49 8644492 Šedivý Jan PGP8409 E SK Praga 11:47:00
50 8656587 Kubelka Tomáš LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice 11:49:00
51 8644491 Kubát Pavel PHK9101 E OK 99 Hradec Králové 11:51:00
52 8180189 Hájek Daniel ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno 11:53:00
53 8656697 Sýkora Vojtěch LCE9801 E OOB TJ Slovan Luhačovice 11:55:00
54 8091209 Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 11:57:00
55 8629754 Král Vojtěch SSU8841 E SK Severka Šumperk 11:59:00
H21A
3.92 km, 21 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1001 500290 Horáček Michal VLI7700 C Slavia Liberec orienteering 10:31:00
1002 8043029 Kazda Ondřej SJC8202 C Sportcentrum Jičín 10:33:00
1003 8659400 Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň 10:35:00
1004 8660406 Kazda Adam TJN9104 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:37:00
1005 51650 Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 10:39:00
1006 8651708 Kamenický Jeroným OSN9549 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:41:00
1007 8660474 Habán Ivo VLI7707 R Slavia Liberec orienteering 10:43:00
1008 866998 Bravený Adam VBM8801 C VSK Mendelu Brno 10:45:00
1009 2025363 Pešek Ondřej CHC8502 C K.O.B. Choceň 10:47:00
1010 8656591 Peterka Vojtěch LLI7502 C LOK-o Liberec 10:49:00
1011 8656639 Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 10:51:00
1012 8656588 Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 10:53:00
1013 889311 Slezák Zdeněk LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:55:00
1014 7677777 Baier Martin TUR7603 C OOB TJ Turnov 10:57:00
1015 8656658 Losman Petr PHK7901 C OK 99 Hradec Králové 10:59:00
1016 8654903 Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice 11:01:00
1017 8008104 Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 11:03:00
1018 8667535 Jonáš Martin PGP9606 C SK Praga 11:05:00
1019 8351967 Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 11:07:00
1020 7205000 Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 11:09:00
1021 995886 Balcar Aleš PHK8602 C OK 99 Hradec Králové 11:11:00
1022 1969696 Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:13:00
1023 8660427 Kelbl Vladimír ZBM9711 C SK Žabovřesky Brno 11:15:00
1024 8662317 Skoupý Jan STE9411 C SK SKI-OB Šternberk 11:17:00
1025 8651935 Semík Ondřej KAM9401 R OK Kamenice 11:19:00
1026 8657100 Koštejn Vít DOK9800 R OK Doksy 11:21:00
1027 8680590 Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 11:23:00
1028 8655415 Remeš Petr SHK9403 C OK Slavia Hradec Králové 11:25:00
1029 8636192 Fiala Jan ZBM7205 C SK Žabovřesky Brno 11:27:00
1030 8663177 Landovský Jakub PGP9601 C SK Praga 11:29:00
1031 981821 Fodor Petr TUR8103 C OOB TJ Turnov 11:31:00
1032 8002400 Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 11:33:00
1033 8680575 Zakouřil Vít TUR9301 C OOB TJ Turnov 11:35:00
1034 8656681 Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 11:37:00
1035 8656670 Vlček Martin TUR8702 C OOB TJ Turnov 11:39:00
1036 8116764 Matějů Michal VLI7702 C Slavia Liberec orienteering 11:41:00
1037 2083410 Žaloudek Petr SJC8309 C Sportcentrum Jičín 11:43:00
1038 8660452 Schulhof Jan TUR8900 C OOB TJ Turnov 11:45:00
1039 8662445 Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:47:00
1040 8660450 Bravený Vít ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno 11:49:00
1041 8656530 Udržal Tomáš LPU8002 R OK Lokomotiva Pardubice 11:51:00
1042 8053542 Zlámal David SJC9603 C Sportcentrum Jičín 11:53:00
1043 8087414 Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 11:55:00
1044 8660901 Kos Tomáš LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice 11:57:00
1045 9200728 Pavlovec Jan BOR9503 C OK Jiskra Nový Bor 11:59:00
1046 920663 Melecký Martin AOP9001 C Orientační Běh Opava 12:01:00
1047 515161 Sysel Ctibor PGP8700 C SK Praga 12:03:00
1048 8656529 Zvěřina Petr LPU8208 C OK Lokomotiva Pardubice 12:05:00
1049 8662440 Mikel David TZL9703 C SKOB Zlín 12:07:00
1050 8656729 Gebrt Jan SHK9801 C OK Slavia Hradec Králové 12:09:00
1051 8656669 Kantor Ondřej TRI9103 C TJ TŽ Třinec 12:11:00
1052 8656727 Netuka Vojtěch SHK9701 C OK Slavia Hradec Králové 12:13:00
1053 515123 Mielec Jaromír AOP9701 C Orientační Běh Opava 12:15:00
1054 8403030 Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 12:17:00
1055 9920924 Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 12:19:00
1056 8201000 Kozák Osvald TBM8201 C KOS TJ Tesla Brno 12:21:00
1057 8662676 Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové 12:23:00
1058 8654891 Grundmann Jan LPU9410 C OK Lokomotiva Pardubice 12:25:00
1059 7209286 Kolárik Tomáš TZL9302 C SKOB Zlín 12:27:00
1060 8670464 Oľhava Rastislav ASU8949 C Magnus Orienteering 12:29:00
1061 8080807 Grundman Vojtěch CHC8801 C K.O.B. Choceň 12:31:00
1062 8071491 Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 12:33:00
1063 8199402 Sháněl Jan CHC9402 C K.O.B. Choceň 12:35:00
1064 9995599 Pova Ondřej KRL9304 C Kometa Kralovice 12:37:00
1065 8659382 Pospíšil Vítek PGP6803 C SK Praga 12:39:00
1066 53362 Přibyl Bronislav TZL8603 C SKOB Zlín 12:41:00
1067 8008018 Švihovský Jaromír SJC8005 C Sportcentrum Jičín 12:43:00
1068 896968 Valenta Jiří LCE9201 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:45:00
1069 8290987 Beneš Jan SJC8703 C Sportcentrum Jičín 12:47:00
1070 8655416 Hepner David SHK7601 C OK Slavia Hradec Králové 12:49:00
1071 8662310 Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga 12:51:00
1072 8662442 Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:53:00
H21B
3.53 km, 19 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
301370 Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:00:00
51726 Zakouřil Tomáš TUR7500 C OOB TJ Turnov 11:02:00
8655470 Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 11:04:00
8000837 Mazurkiewicz Jakub 23P9302 OK!Sport Warszawa 11:06:00
7209784 Otrusina Jan ABM9210 C KOB ALFA Brno 11:08:00
515132 Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 11:10:00
8178320 Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 11:12:00
8662365 Waněk Adam LPU9505 C OK Lokomotiva Pardubice 11:14:00
7210065 Vlažný Jakub LCE9102 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:16:00
7200365 Sklenář Martin AOP9501 C Orientační Běh Opava 11:18:00
2035738 Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 11:20:00
7201200 Janas Petr PGP7106 C SK Praga 11:22:00
52282 Němeček Jan KAM9300 C OK Kamenice 11:24:00
7051263 Buzek Martin PGP8401 C SK Praga 11:26:00
9101108 Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 11:28:00
515038 Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 11:30:00
1400447 Jurica Jan LPU9611 C OK Lokomotiva Pardubice 11:32:00
682098 Novák Jiří NPA7502 C SK LOB Nová Paka 11:34:00
8007502 Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 11:36:00
7210409 Haas Karel LPU7304 C OK Lokomotiva Pardubice 11:38:00
8003099 Uhlík Michal SJC8007 C Sportcentrum Jičín 11:40:00
2075669 Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 11:42:00
8914 Nitsch Karel FSP7611 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:44:00
7203451 Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 11:46:00
8662318 Šimík Daniel ROZ6900 C OK Roztoky 11:48:00
8116736 Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 11:50:00
232645 Pustai David TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:52:00
8107 Macek Jiří LIT8401 C KOB Litvínov 11:54:00
8660923 Šabatka Zdeněk PHK8900 C OK 99 Hradec Králové 11:56:00
8004275 Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 11:58:00
8654906 Pek Daniel SHK9803 C OK Slavia Hradec Králové 12:00:00
8662742 Picek Jan TJN9101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:02:00
8662303 Černý Martin TAP8902 C KOB Tretra Praha 12:04:00
8170593 Kamenický Tobiáš OSN9339 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 12:06:00
8662325 Fiala Petr LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice 12:08:00
7779702 Vlášek Jakub TAP9702 C KOB Tretra Praha 12:10:00
8680293 Starý Ondra PHK9813 C OK 99 Hradec Králové 12:12:00
8045221 Zikmund Zdeněk SJC9703 C Sportcentrum Jičín 12:14:00
8090130 Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 12:16:00
232187 Beneš Filip TAP8701 C KOB Tretra Praha 12:18:00
8632139 Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 12:20:00
52641 Kopec Tomáš VLI8203 C Slavia Liberec orienteering 12:22:00
8656608 Melichar Vojtěch LLI9802 C LOK-o Liberec 12:24:00
7210306 Ptáček Jiří SRK9002 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 12:26:00
2801027 Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 12:28:00
8200032 Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 12:30:00
8656676 Košárek Pavel PGP7107 C SK Praga 12:32:00
7203469 Justa Pavel PHK8701 C OK 99 Hradec Králové 12:34:00
2045235 Stehlík Petr LPM7903 C OK Lokomotiva Plzeň 12:36:00
7202780 Paclík Roman SHK7801 C OK Slavia Hradec Králové 12:38:00
8660460 Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný 12:40:00
8656594 Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov 12:42:00
8662685 Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 12:44:00
8221295 Deml Tomáš LPU9502 C OK Lokomotiva Pardubice 12:46:00
515050 Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 12:48:00
52902 Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 12:50:00
442844 Valach Marek TAP9703 C KOB Tretra Praha 12:52:00
8631583 Duda Miroslav ROU8009 C SKOB Roudnice nad Labem 12:54:00
2080959 Werner Michal PGP9705 C SK Praga 12:56:00
2035717 Hrouda Matěj JIL9804 C OK Jilemnice 12:58:00
897349 Blahuta Marek MFP7301 C Matfyz Praha 13:00:00
8662741 Jíra Tomáš KAM9802 C OK Kamenice 13:02:00
406961 Nemec Juraj 17S8900 Ekonom Banska Bystrica 13:04:00
8680592 Žemlík Pavel TUR7135 C OOB TJ Turnov 13:06:00
8660402 Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 13:08:00
8663198 Kašpar Michal TZL9308 C SKOB Zlín 13:10:00
8071299 Hraboš Matej TBM9547 C KOS TJ Tesla Brno 13:12:00
8655371 Michek David TJN9802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:14:00
8655405 Ransdorf Jakub TAP9805 C KOB Tretra Praha 13:16:00
2045203 Francke Michal TJN8600 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:18:00
8028809 Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering 13:20:00
2067264 Pidrman Milan EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha 13:22:00
2070852 Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 13:24:00
8680607 Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:26:00
7207361 Koldinský Jan KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 13:28:00
H21C
3.11 km, 17 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2083384 Vágner Vladislav SJC8602 C Sportcentrum Jičín 12:39:00
2102810 Nebeský Daniel KAM9404 C OK Kamenice 12:41:00
0 Vacant Vacant 12:43:00
2083399 Kašpar Ludvík BOR9805 C OK Jiskra Nový Bor 12:45:00
8648607 Pelikán Lukáš DKL9802 C KOB Kladno 12:47:00
2049588 Vejstrk Daniel CHA9105 C OK Chrastava 12:49:00
8655489 Knepr Lukáš BSO9401 C KOB Baník Sokolov 12:51:00
8662291 Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 12:53:00
7210092 Antoš Filip NPA8001 C SK LOB Nová Paka 12:55:00
7207704 Vošta Zdeněk VCB8748 OB České Budějovice 12:57:00
7703600 Kučerka David LIT8202 C KOB Litvínov 12:59:00
8004312 Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga 13:01:00
53502 Smolka Ondřej TJP9401 C TJ Sokol Troja 13:03:00
49995 Šípoš Petr FYD9602 C Jizerský klub OB Frýdlant 13:05:00
9102087 Posselt Martin TJN9501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:07:00
2095978 Kálal Tomáš 0330002 Žižkovský tygři 13:09:00
515433 Hodek Michal TAP8808 C KOB Tretra Praha 13:11:00
301552 Dadák Michal LCE9003 C OOB TJ Slovan Luhačovice 13:13:00
7210926 Šunda Marek VSP9200 C USK Praha 13:15:00
0 Vacant Vacant 13:17:00
2067347 Zieba Jakub NEK9800 C Nejdek Orienteering 13:19:00
53759 Moravec Jan TUR9000 C OOB TJ Turnov 13:21:00
7200594 Novák Zdeněk NPA7701 C SK LOB Nová Paka 13:23:00
1403413 Šafka Daniel KAM9105 C OK Kamenice 13:25:00
8660430 Pauschek Karel ZBM8509 C SK Žabovřesky Brno 13:27:00
8654890 Mikan Albert EKP8606 C VŠTJ Ekonom Praha 13:29:00
9491 Bláha David SRK9510 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 13:31:00
682354 Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 13:33:00
2073743 Bartoň Zdeněk NPA8301 C SK LOB Nová Paka 13:35:00
2083365 Zatloukal Václav TUR8703 C OOB TJ Turnov 13:37:00
1413712 Žanda Jan CTB9901 B SK OB Chotěboř 13:39:00
8000426 Fujáček Jan SJC7506 C Sportcentrum Jičín 13:41:00
1602626 Veselý Ondřej PHK8505 C OK 99 Hradec Králové 13:43:00
H35B
3.51 km, 19 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8028859 Maděra Josef VLI7900 C Slavia Liberec orienteering 11:50:00
0 Vacant Vacant 11:52:00
515098 Kužel Tomáš FSP7610 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:54:00
8667980 Havlíček Jan RIC7902 C OB Říčany 11:56:00
1416366 Jedlička Michal DKL8000 C KOB Kladno 11:58:00
8663113 Novotný Milan PHK6502 C OK 99 Hradec Králové 12:00:00
51234 Vančura Martin ASU8049 C Magnus Orienteering 12:02:00
1459072 Kofroň Jan LBE8001 C TJ Lokomotiva Beroun 12:04:00
8662700 Francke Jan DOK8400 C OK Doksy 12:06:00
339016 Ehler Tomáš VSP8102 C USK Praha 12:08:00
2143402 Hrádek Tomáš ROU8301 C SKOB Roudnice nad Labem 12:10:00
8398 Ledecký Vladimír BOR8402 C OK Jiskra Nový Bor 12:12:00
8116735 Pivec Lukáš MLA7600 C MLOK Mariánské Lázně 12:14:00
8667969 Hladký Viktor VAM8201 C OB Vamberk 12:16:00
8654898 Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 12:18:00
1418761 Kučerka Jan LIT8002 C KOB Litvínov 12:20:00
51436 Šlapánek René ROU7904 C SKOB Roudnice nad Labem 12:22:00
2800223 Pilař Marek CEP7700 C Čepíci 12:24:00
49971 Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Mladá Boleslav 12:26:00
8645187 Majasow Kostiantyn CHC8304 C K.O.B. Choceň 12:28:00
7209469 Ječmen Vladimír ONO7900 C SKOB Ostrov 12:30:00
8055001 Kazda Jiří SJC8006 C Sportcentrum Jičín 12:32:00
682615 Dvořák Josef PGP8006 C SK Praga 12:34:00
0 Tomanica Vojtěch CHA7601 C OK Chrastava 12:36:00
8660453 Křížek Filip MAS7800 C KČT Aš 12:38:00
51682 Tichovský Martin PGP6100 C SK Praga 12:40:00
8150384 Lesisz Kamil 4HP8400 UNTS Warszawa 12:42:00
1232505 Sláma Jaroslav OSN6901 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 12:44:00
7260025 Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 12:46:00
2144060 Bém Robert EKP7703 C VŠTJ Ekonom Praha 12:48:00
7260018 Kautský Jiří SCP8201 C OK Sparta Praha 12:50:00
2084951 Bartaloš Tomáš PGP8010 C SK Praga 12:52:00
7204619 Veverka Tomáš VAM8401 C OB Vamberk 12:54:00
1420800 Vrabec Ondřej SCP8303 C OK Sparta Praha 12:56:00
8191059 Leibiger Jens 18D5900 Post SV Dresden 12:58:00
331503 Heller Jiří ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem 13:00:00
2057916 Lischka Martin 0030001 Lischčí smečka 13:02:00
330596 Kinšt David SJH7901 C SJH Jindřichův Hradec 13:04:00
2042525 Buchtík Ondřej VLI8101 C Slavia Liberec orienteering 13:06:00
2115681 Perkner Radim ZVO8001 C OB SK Zvole 13:08:00
0 Vacant Vacant 13:10:00
8426644 Drągowski Piotr 23P8200 OK!Sport Warszawa 13:12:00
H40B
3.33 km, 20 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7770726 Fager Jakob 0170021 Karlskrona SOK 10:00:00
8660479 Kubeša Vladimír VLI7507 C Slavia Liberec orienteering 11:42:00
8472 Spejchal Petr BOR7512 C OK Jiskra Nový Bor 11:44:00
8414107 Poborský Petr EKP7500 C VŠTJ Ekonom Praha 11:46:00
2067313 Severýn Otto VLI7402 C Slavia Liberec orienteering 11:48:00
2088220 Rod Jan VSP7423 C USK Praha 11:50:00
7207367 Řehák Miroslav SKV7101 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:52:00
8656570 Putík Jiří VLI7505 C Slavia Liberec orienteering 11:54:00
1111550 Rožek David RIC7403 C OB Říčany 11:56:00
899152 Nemšovský Petr PGP7602 C SK Praga 11:58:00
2085571 Kubát Tomáš RIC7503 C OB Říčany 12:00:00
7204979 Rambousek Karel BSO7907 C KOB Baník Sokolov 12:02:00
436410 Danko Tomáš CHA7200 C OK Chrastava 12:04:00
7070007 Milán Pavel TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno 12:06:00
2044882 Janda Pavel DOR7600 C OK Dobříš 12:08:00
8008015 Tomeš Petr SJC7531 C Sportcentrum Jičín 12:10:00
8667547 Průša Michal VSP7310 C USK Praha 12:12:00
8808 Vaníček Petr JES7500 OK Rakovník 12:14:00
2092351 Švec Karel ZVO7601 C OB SK Zvole 12:16:00
2058479 Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 12:18:00
8662328 Bambousek Martin DOR7302 C OK Dobříš 12:20:00
2080914 Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 12:22:00
2085613 Černý Michal ROU7505 C SKOB Roudnice nad Labem 12:24:00
2087685 Holík Jaromír ONO7502 C SKOB Ostrov 12:26:00
8636194 Kolek Petr ASU7501 C Magnus Orienteering 12:28:00
0 Vacant 14573 Vacant 12:30:00
7210130 Pavlík Libor LIT7605 C KOB Litvínov 12:32:00
8662334 Pohl Zdeněk TAP7606 C KOB Tretra Praha 12:34:00
8479 Kocman Jindřich BOR7612 C OK Jiskra Nový Bor 12:36:00
7800365 Mička Aleš TJP7300 C TJ Sokol Troja 12:38:00
420417 Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:40:00
2127565 Končický Lukáš RIC7501 C OB Říčany 12:42:00
2103719 Pražák Michal TJN7900 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:44:00
2103282 Pilát Miroslav DKL7900 C KOB Kladno 12:46:00
8667997 Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 12:48:00
8655375 Štembera Jan TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:50:00
2084435 Štěrba Jan CHA7606 C OK Chrastava 12:52:00
0 Vacant 17873 Vacant 12:54:00
2059767 Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 12:56:00
236022 Foršt Jakub DOR7501 C OK Dobříš 12:58:00
0 Vacant Vacant 13:00:00
2095960 Březina Jan CHA7604 C OK Chrastava 13:02:00
2113411 Chramosta Tomáš KAM7601 C OK Kamenice 13:04:00
2044896 Arnošt Kamil VSP7301 C USK Praha 13:06:00
2075620 Jedlička Adam KAM7700 C OK Kamenice 13:08:00
8664977 Gmur Karol CHC7605 C K.O.B. Choceň 13:10:00
7201813 Hřivna Štěpán PGP7507 C SK Praga 13:12:00
8662290 Ševčík Petr ONO7200 C SKOB Ostrov 13:14:00
2087658 Ptáček Jan PGP7205 C SK Praga 13:16:00
2032176 Balogh Jan TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:18:00
8667981 Bureš Michal VLI7601 C Slavia Liberec orienteering 13:20:00
0 Vacant Vacant 13:22:00
2096214 Pávek Jiří NEK7700 C Nejdek Orienteering 13:24:00
2080992 Vilém Stanislav VLI7703 C Slavia Liberec orienteering 13:26:00
9201325 Nejedlý Ladislav ONO7501 C SKOB Ostrov 13:28:00
7209354 Držka Štěpán LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice 13:30:00
8415 Koudelka Tomáš BOR7513 C OK Jiskra Nový Bor 13:32:00
8654390 Pleva Stanislav SJC7601 C Sportcentrum Jičín 13:34:00
8655487 Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 13:36:00
0 Vacant Vacant 13:38:00
8660502 Čech Jan FSP7900 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:40:00
H45B
3.11 km, 17 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7700918 Svennerud Marcus 0170003 Karlskrona SOK 10:01:00
2120650 Novák Petr RUM7401 C ZOOB Rumburk 10:03:00
730224 Kronmar Magnus 0170014 Karlskrona SOK 10:05:00
2060262 Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 10:07:00
7730619 Lindström Torgny 0340001 Ronneby OK 10:09:00
2061825 Černý Jan 0290002 Černý a Davidová 10:11:00
8680586 Balej Jiří KAM7201 C OK Kamenice 10:13:00
8656595 Novotný Radek PHK7402 C OK 99 Hradec Králové 10:15:00
8322 Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 10:17:00
8294 Žukov Libor VLI6803 C Slavia Liberec orienteering 10:19:00
7207345 Kučera Pavel DOR7101 C OK Dobříš 10:21:00
8100101 Sobczyński Kalikst CHC7101 C K.O.B. Choceň 10:23:00
8623000 Vandas Luděk VAM6601 C OB Vamberk 10:25:00
2059729 Řehoř Jiří TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:27:00
8534 Vácha Tomáš BOR7409 C OK Jiskra Nový Bor 10:29:00
410399 Kašpar Ludvík ZAK7200 C OK Netopýr Zákupy 10:31:00
7208235 Bílý Milan JES7001 C OK Rakovník 10:33:00
8670752 Mrkvička Jiří TJN7101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:35:00
8439 Jeřábek Petr BOR7105 C OK Jiskra Nový Bor 10:37:00
8670478 Drbal Jan PGP7101 C SK Praga 10:39:00
8667504 Hůla Pavel LBE7300 C TJ Lokomotiva Beroun 10:41:00
2060259 Vlastník Zdeněk JIL6901 C OK Jilemnice 10:43:00
995851 Datel Jiří DKL7101 C KOB Kladno 10:45:00
886298 Kabát Jan PGP6901 C SK Praga 10:47:00
1418754 Průšek Petr STB7000 C TJ Stadion Nový Bor 10:49:00
2060271 Bejvl Jakub LME7100 C SK Los Mělník 10:51:00
8680595 Vřešťál Jan TUR7301 C OOB TJ Turnov 10:53:00
2088711 Auermüller Vít ZBM6701 C SK Žabovřesky Brno 10:55:00
448935 Pračka Tomáš RIC7302 C OB Říčany 10:57:00
301186 Kruliš Petr VLI6901 C Slavia Liberec orienteering 10:59:00
434598 Bradáč Stanislav LLI7201 C LOK-o Liberec 11:01:00
887622 Vláčil Daniel RIC7307 C OB Říčany 11:03:00
7200597 Kolář Viktor SHK7300 C OK Slavia Hradec Králové 11:05:00
8090129 Žemla Tomáš KAM7105 C OK Kamenice 11:07:00
2032226 Müller Rico 71D6400 USV TU Dresden 11:09:00
1417262 Strnad Pavel HCE7100 C TJ Hostivice 11:11:00
9201628 Martinec Pavel LTP7003 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:13:00
9102148 Honzík Tomáš VLI7000 C Slavia Liberec orienteering 11:15:00
9767 Komín David PGP7405 C SK Praga 11:17:00
1400420 Kubec Martin DOB7002 C KOB Dobruška 11:19:00
8662701 Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:21:00
899176 Harazin Martin VLI7400 C Slavia Liberec orienteering 11:23:00
8412 Studničný Jaroslav BOR7004 C OK Jiskra Nový Bor 11:25:00
7007007 Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 11:27:00
8662345 Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:29:00
2127609 Nedoma David PDY7300 C Běhej Poděbrady 11:31:00
411613 Mencl Martin JEN7301 C OB Jenišovice 11:33:00
7111213 Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 11:35:00
8408 Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 11:37:00
2092439 Petrilák Miroslav DOR6600 C OK Dobříš 11:39:00
7204986 Kohoutek Oldřich BSO7100 C KOB Baník Sokolov 11:41:00
2084432 Houda Vítězslav CHA7300 C OK Chrastava 11:43:00
2049578 Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 11:45:00
2127852 Krejčí Ladislav ROU7301 C SKOB Roudnice nad Labem 11:47:00
8006888 Zakouřil Václav VSP7401 C USK Praha 11:49:00
2104696 Šácha Marek DOR7102 C OK Dobříš 11:51:00
7205006 Nechanický Pavel OSN7209 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:53:00
2061860 Izák Pavel LME7102 C SK Los Mělník 11:55:00
889294 Orany Tomáš SJI7311 C OK Jihlava 11:57:00
515023 Hnízdil Jan KAS7100 C KOB Kamenický Šenov 11:59:00
2090836 Šimša Jaromír MFP7100 C Matfyz Praha 12:03:00
416120 Novotný Tomáš TUR7405 C OOB TJ Turnov 12:05:00
8662373 Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 12:07:00
1398992 Titz Pavel VSP7400 C USK Praha 12:09:00
2057919 Kapoun Luděk 0150001 neregistrovaný 2 12:11:00
7203467 Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 12:13:00
5788 Hájek Jan TUV7301 C SOK TJ Turnov 12:15:00
8068 Lamač Jaroslav TUR7203 C OOB TJ Turnov 12:17:00
8662707 Rýdl Jiří TJN7000 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:19:00
888639 Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 12:21:00
2148162 Reichel Vít 0110001 Back Counters 12:23:00
0 Ulman Aleš TJN7201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:27:00
2801035 Matuška Pavel RBK7001 C SK Radioklub Blansko 12:29:00
2095964 Lipenský Robert CHA7201 C OK Chrastava 12:31:00
H50B
2.87 km, 17 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1690327 Zettervall Björn 0170012 Karlskrona SOK 10:00:00
7200586 Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 11:32:00
0 Vacant Vacant 11:34:00
0 Vacant Vacant 11:36:00
8657098 Fürst Aleš LLI6801 C LOK-o Liberec 11:38:00
8028839 Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 11:40:00
2017669 Kohout Josef SHK6902 C OK Slavia Hradec Králové 11:42:00
1955315 Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 11:44:00
2133888 Halač Jaro 0090001 Outdoor Praha 11:46:00
886260 Staněk Rostislav VPM6801 C KOS Slavia Plzeň 11:48:00
301374 Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:50:00
8000236 Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 11:52:00
8664980 Widziewicz Remigiusz CHC6604 C K.O.B. Choceň 11:54:00
232256 Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:56:00
8680597 Folprecht Miroslav TUR5501 C OOB TJ Turnov 11:58:00
8670489 Šoupa Karel LPM6900 C OK Lokomotiva Plzeň 12:00:00
7003002 Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka 12:01:00
2017687 Žucha Jiří TJN6603 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:02:00
682678 Hejna Stanislav LLI6900 C LOK-o Liberec 12:04:00
442853 Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 12:06:00
7200337 Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:08:00
51686 Richtr Aleš VPM6601 C KOS Slavia Plzeň 12:10:00
52279 Semík Luboš KAM6201 C OK Kamenice 12:12:00
52181 Urbánek Lumír ONO6701 C SKOB Ostrov 12:14:00
8513 Karvánek Petr BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor 12:16:00
899153 Kovář Boris LTP6710 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:18:00
1416365 Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 12:20:00
2084442 Cihlář Robert CHA6601 OK Chrastava 12:22:00
7300206 Hovorka Ladislav LDC6802 C KOB Děčín 12:24:00
8656385 Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 12:26:00
2120631 Jiras Jiří DOR6900 C OK Dobříš 12:28:00
9101189 Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 12:30:00
2085618 Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 12:32:00
515065 Šemelík Petr DKL6901 C KOB Kladno 12:34:00
53572 Semík Jan VSP6507 C USK Praha 12:36:00
8521 Machara Martin BOR6900 C OK Jiskra Nový Bor 12:38:00
2800292 Háněl Jaromír ZVO6801 C OB SK Zvole 12:40:00
51679 Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 12:42:00
2067268 Maleček Vít PGP6801 C SK Praga 12:44:00
2451515 Gola Miroslav VIC6808 C OB Vizovice 12:46:00
980377 Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 12:48:00
232388 Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 12:50:00
435220 Vlček Petr LDC6401 C KOB Děčín 12:52:00
682631 Eichler Petr KAS6900 C KOB Kamenický Šenov 12:54:00
7210123 Šimek Stanislav LTP6602 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:56:00
7205032 Mareček Petr OSN6900 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 12:58:00
8660925 Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 13:00:00
8669 Cincibus Pavel FSP6605 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:02:00
515152 Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 13:04:00
8028878 Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 13:06:00
7003021 Pilař Karel MAS5501 C KČT Aš 13:08:00
7204992 Würz Jiří LTP6502 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 13:10:00
1396842 Žáček Martin FSP6803 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:12:00
51620 Hartman Aleš VSP6506 C USK Praha 13:14:00
8660388 Nadera Dariusz CX80 Kalisz 13:16:00
2060396 Kroupa Štěpán VPM6904 C KOS Slavia Plzeň 13:18:00
888630 Poloprutský Tomáš VLI6205 C Slavia Liberec orienteering 13:20:00
9201746 Siegl Roman MFP6700 C Matfyz Praha 13:22:00
8656657 Bartoš Luděk MLA6701 C MLOK Mariánské Lázně 13:24:00
682118 Krausz Milan FSP6700 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:26:00
8680609 Řezáč Pavel VLI6900 C Slavia Liberec orienteering 13:28:00
51279 Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 13:30:00
H55B
2.82 km, 16 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8114116 Hartmann Dirk 16D1111 SV Mietraching 10:01:00
995804 Ročejdl Marek KAM6400 C OK Kamenice 12:17:00
8270 Šmaus Ivan TJN6249 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:19:00
2067342 Mareš Hynek JEN6101 C OB Jenišovice 12:21:00
406942 Nemec Juraj 17S1401 Ekonom Banska Bystrica 12:23:00
2032106 Vávra Radek HOR6301 C TJ Jiskra Hořice 12:25:00
232041 Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 12:27:00
8222225 Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 12:29:00
2042507 Bartovský Pavel VPM6101 C KOS Slavia Plzeň 12:31:00
515097 Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:33:00
995805 Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 12:35:00
8174 Gorčica Pavel CHA6200 C OK Chrastava 12:37:00
553436 Patočka Petr BBM6300 C BETA URSUS Orienteering 12:39:00
331490 Štěrba Jiří SKV6401 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:41:00
219206 Kaplan Jan LPU6401 C OK Lokomotiva Pardubice 12:43:00
8006005 Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 12:45:00
301391 Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:47:00
0 Vacant Vacant 12:49:00
2113100 Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 12:51:00
7209277 Roudný Václav LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice 12:53:00
7205033 Kovář Karel LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:55:00
2059745 Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 12:57:00
51929 Tichý Martin SJH6401 C SJH Jindřichův Hradec 12:59:00
8490 Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 13:01:00
52971 Mezník Vladimír LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun 13:03:00
9101102 Koč Zdeněk MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov 13:05:00
1409878 Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 13:07:00
51658 Hurta Vladimír PGP6305 C SK Praga 13:09:00
0 Vacant Vacant 13:11:00
416828 Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:13:00
8644882 Würz Martin LTP6303 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 13:15:00
682108 Švarc Jiří JEN6201 C OB Jenišovice 13:17:00
1413715 Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 13:19:00
8028885 Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 13:21:00
2067253 Pech Jiří LPM5402 C OK Lokomotiva Plzeň 13:23:00
219203 Pavlovec Petr BOR6303 C OK Jiskra Nový Bor 13:25:00
2125364 Vrabec Martin SCP6100 C OK Sparta Praha 13:27:00
9123 Teplý Jiří SHK6401 C OK Slavia Hradec Králové 13:29:00
H60B
2.78 km, 14 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Lindberg Håkan 0240002 OK Vilse 87 12:14:00
0 Vacant Vacant 12:16:00
0 Vacant Vacant 12:18:00
0 Vacant Vacant 12:20:00
7207870 Jahn Pavel SCP5500 C OK Sparta Praha 12:22:00
1426021 Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 12:24:00
8006972 Guga Romuald CHC5501 C K.O.B. Choceň 12:26:00
8260 Novotný Otakar TJN5604 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:28:00
2102525 Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 12:30:00
8670484 Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 12:32:00
2104700 Nentvich Lubomír DOR5800 C OK Dobříš 12:34:00
6645 Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 12:36:00
8656692 Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 12:38:00
52255 Jun Drahomír KNC5501 C Sokol Kostelec n. Č. l. 12:40:00
9907 Beneš Josef SJC5801 C Sportcentrum Jičín 12:42:00
2133920 Muchl Vladimír CST5601 C OB Strakonice 12:44:00
2104703 Ouška Jiří DOR5700 C OK Dobříš 12:46:00
2112740 Dušátko Petr PHK5702 C OK 99 Hradec Králové 12:48:00
8662327 Šedivý Jiří EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha 12:50:00
53558 Červinka Jaroslav OKP5803 C SK OK 24 Praha 12:52:00
410797 Gazdačko Milan SHK5702 C OK Slavia Hradec Králové 12:54:00
897344 Svoboda Slavomír SMB5801 C SKOB Mladá Boleslav 12:56:00
9354 Balcar Aleš PHK5703 C OK 99 Hradec Králové 12:58:00
2056301 Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:00:00
51542 Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 13:02:00
51147 Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 13:04:00
51209 Hoidekr Pavel LLI5901 C LOK-o Liberec 13:06:00
7208240 Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 13:08:00
206496 Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 13:10:00
53523 Cedrych Karel TJP5500 C TJ Sokol Troja 13:12:00
2148156 Vokuš Zdeněk TJN5601 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:14:00
8220 Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 13:16:00
886277 Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 13:18:00
2108909 Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 13:20:00
2080933 Flašar Jan KCK5701 C KOB Český Krumlov 13:22:00
887222 Dragowski Robert TUR5906 C OOB TJ Turnov 13:24:00
515105 Kettner Pavel HCE5900 C TJ Hostivice 13:26:00
8670777 Kunc Radovan TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:28:00
H65B
2.31 km, 13 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2109249 Törnqvist Kent 0170008 Karlskrona SOK 10:00:00
0 Vacant Vacant 10:02:00
7520401 Fager Kenneth 0170020 Karlskrona SOK 10:04:00
9005174 Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 10:06:00
0 Vacant Vacant 10:08:00
416833 Böhm Karel TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:10:00
0 Vacant Vacant 10:12:00
8659398 Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 10:14:00
51343 Brumek Stanislav DKL5201 C KOB Kladno 10:16:00
8161 Barták Jiří CHA5100 C OK Chrastava 10:18:00
9774 Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 10:20:00
8160 Lusk Karel CHA5002 C OK Chrastava 10:22:00
7778 Bárta Miroslav JEN5201 C OB Jenišovice 10:24:00
7885 Hájek Jan MAS5401 C KČT Aš 10:26:00
8111113 Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 10:28:00
416324 Cabrnoch Jiří DKL5400 C KOB Kladno 10:30:00
8444519 Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 10:32:00
2096242 Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:34:00
8214 Hudský Vlastimil TUR5100 C OOB TJ Turnov 10:36:00
250020 Rančák Josef BOR5004 C OK Jiskra Nový Bor 10:38:00
51105 Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 10:40:00
8199 Ševčík Milan CHA5003 C OK Chrastava 10:42:00
2060215 Novák Karel NPA5001 C SK LOB Nová Paka 10:44:00
9104 Fejlek Vojtěch SHK5202 C OK Slavia Hradec Králové 10:46:00
51740 Polák Zdeněk VSP5203 C USK Praha 10:48:00
2113090 Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 10:50:00
2080998 Horáček Miroslav VLI5000 C Slavia Liberec orienteering 10:52:00
8632855 Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 10:54:00
8660468 Provazník Jiří TUR5102 C OOB TJ Turnov 10:56:00
7200325 Hora Vladimír VSP5100 C USK Praha 10:58:00
411580 Kadečka Jiří JEN5002 C OB Jenišovice 11:00:00
7210121 Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 11:02:00
7777 Richtr Jiří JEN5001 C OB Jenišovice 11:04:00
8033205 Wald František FSP5300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:06:00
H70B
2.06 km, 11 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8663188 Zelený Vladimír PGP4800 C SK Praga 11:01:00
0 Vacant Vacant 11:03:00
0 Vacant Vacant 11:05:00
2060202 Lukavec Míla TJN4901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:07:00
8153 Smetana Radim CHA4700 C OK Chrastava 11:09:00
682613 Nejezchleba Jiří KAS4600 C KOB Kamenický Šenov 11:11:00
253372 Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 11:13:00
8100015 Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 11:15:00
52299 Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 11:17:00
51332 Ryšavý Vít TJP4700 C TJ Sokol Troja 11:19:00
49645 Fujan Sláva DKL4800 C KOB Kladno 11:21:00
2080997 Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 11:23:00
51621 Novotný Jiří SLP4601 C OOB Slavia Praha 11:25:00
8806 Švec Zdeněk SLA4700 C SKOB Slaný 11:27:00
2103786 Duda František KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:29:00
9798 Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:31:00
8644556 Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 11:33:00
8028840 Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 11:35:00
7718 Hlaváč Jaroslav SMB4801 C SKOB Mladá Boleslav 11:37:00
8323 Pospíšil Jiří TUV4701 C SOK TJ Turnov 11:39:00
7890 Jirásek Jaroslav DCH4701 C Radioelektronika Cheb 11:41:00
7741 Matoušek Luboš LJN4700 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 11:43:00
8155 Kadavý Zdeněk CHA4901 C OK Chrastava 11:45:00
H75B
1.97 km, 11 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vacant Vacant 11:36:00
0 Vacant Vacant 11:38:00
0 Vacant Vacant 11:40:00
8656637 Frey Jaromír ONO4100 C SKOB Ostrov 11:42:00
8657099 Fišák Jan MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 11:44:00
205614 Novotný František PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. 11:46:00
301171 Paul Josef DCE4401 C KOB Dobřichovice 11:48:00
682601 Štrojsa Josef KAS4000 C KOB Kamenický Šenov 11:50:00
53267 Čadil Jan FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:52:00
8338383 Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 11:54:00
8116748 Sklenář Jan MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně 11:56:00
H80B
1.66 km, 9 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vacant Vacant 10:40:00
0 Vacant Vacant 10:42:00
0 Vacant Vacant 10:44:00
2090839 Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 10:46:00
682666 Attl Vladimír PGP3800 C SK Praga 10:48:00
8426 Venuš Jaroslav BOR3800 C OK Jiskra Nový Bor 10:50:00
51964 Hanák Milan FSP3400 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:52:00
9422 Novotný Petr PHK3802 C OK 99 Hradec Králové 10:54:00
4131 Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 10:56:00
9005137 Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 10:58:00
HDR
2.85 km, 8 kontrol, Start: 4
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
682506 Kučerková Adéla STB1450 C TJ Stadion Nový Bor 10:01:00
49987 Hanušová Lenka STB1350 C TJ Stadion Nový Bor 10:01:00
49985 Tecl Matouš STB1300 C TJ Stadion Nový Bor 10:01:00
438625 Žanda Josef STB1250 C TJ Stadion Nový Bor 10:01:00
2121897 Erben Vojtěch STB1100 C TJ Stadion Nový Bor 10:01:00
9856 Jedličková Michaela SHK1350 C OK Slavia Hradec Králové 10:01:00
52912 Hübnerová Olivie STB1351 C TJ Stadion Nový Bor 10:01:00
2111701 Erbenová Marina STB1451 C TJ Stadion Nový Bor 10:01:00
7927 Matějů Josef VLI1300 C Slavia Liberec orienteering 10:01:00
1426044 Kofroň Ondřej LBE1200 C TJ Lokomotiva Beroun 10:01:00
51238 Zakouřil František TUR1204 C OOB TJ Turnov 10:01:00
4408033 Moučka Ondřej TJN1006 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:01:00
4402224 Kubešová Eliška VLI1152 C Slavia Liberec orienteering 10:01:00
51366 Škáchová Evelína DKP1552 C Oddíl OB Kotlářka 10:01:00
231522 Kvapilová Klára TUV1199 C SOK TJ Turnov 10:01:00
2088709 Mišek Michal KAM1300 C OK Kamenice 10:01:00
2112725 Šiler Štěpán PDY1101 C Běhej Poděbrady 10:01:00
9000007 Kolín Jonáš DKP1500 C Oddíl OB Kotlářka 10:01:00
7000966 van Dongen Annemiek DKP1257 C Oddíl OB Kotlářka 10:01:00
416316 Zeman Annabel DCE1850 C KOB Dobřichovice 10:01:00
2106722 Neyrinck Nina VSP1350 C USK Praha 10:01:00
2103246 Pohlová Sandra TAP1151 C KOB Tretra Praha 10:01:00
682654 Pokorná Nela PGP0552 C SK Praga 10:01:00
2148079 Datel Adam DKL1100 C KOB Kladno 10:01:00
8662333 Matějů Antonín PGP1501 C SK Praga 10:01:00
2053588 Udržal Lukáš LPU1303 C OK Lokomotiva Pardubice 10:01:00
2057922 Hezká Zuzana DOR1351 OK Dobříš 10:01:00
7210118 Němcová Rozárie TEP1450 C Tempo Praha 10:01:00
515126 Zvěřinová Nina LPU1253 C OK Lokomotiva Pardubice 10:01:00
51268 Forštová Linda DOR1350 C OK Dobříš 10:01:00
4402235 Horáčková Eliška VLI1450 C Slavia Liberec orienteering 10:01:00
886715 Udržal Jakub LPU1100 C OK Lokomotiva Pardubice 10:01:00
51647 Pecánek Matěj TEP1300 C Tempo Praha 10:01:00
51139 Gregorová Magdalena DKP1158 C Oddíl OB Kotlářka 10:01:00
0 Vacant Vacant 10:01:00
0 Vacant Vacant 10:01:00
0 Vacant Vacant 10:01:00
0 Vacant Vacant 10:01:00
0 Vacant Vacant 10:01:00
0 Vacant Vacant 10:01:00
0 Vacant Vacant 10:01:00
0 Vacant Vacant 10:01:00
0 Vacant Vacant 10:01:00
2127572 Ledinská Lucie Oddíl OB Kotlářka 10:01:00
4402219 Šebelková Magdalena Slavia Liberec 10:01:00
5117 Pachner Ota CHA1400 C OK Chrastava 10:01:00
2053512 Jakša Karel Neregistrovaní 62X 10:01:00
0 Pivcová Lucie neregistrovaný 2 10:01:00
0 Vacant Vacant 10:01:00
4381 Suchardová Berni OK Jiskra Nový Bor 10:01:00
2083413 Havlíčková Zuzanka Neregistrovaní 62X 10:01:00
9630 Plocek Jakub SNA1203 C TJ START Náchod 10:01:00
4402216 Harazinová Kateřina VLI1255 C Slavia Liberec orienteering 10:01:00
2135181 Harazinová Tereza VLI0850 C Slavia Liberec orienteering 10:01:00
2113364 Kurfürstová Anna FSP1450 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:01:00
8656702 Novotná Anna PHK1352 C OK 99 Hradec Králové 10:01:00
2144040 Feřtová Alžběta VLI1451 C Slavia Liberec orienteering 10:01:00
4408038 Kutáková Hana TJN1056 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:01:00
2106735 Votava Jan 0120001 DSVJ 10:01:00
682367 Průšková Veronika STB1352 C TJ Stadion Nový Bor 10:01:00
1406172 Šedivý Marek PGP1400 C SK Praga 10:01:00
51558 Vrabcová Olívie SCP1450 C OK Sparta Praha 10:01:00
51571 Vrabec Adrian SCP1500 C OK Sparta Praha 10:01:00
53459 Pilař Jiří CEP1300 C Čepíci 10:01:00
4298 Kazda František SJC1201 C Sportcentrum Jičín 10:01:00
515491 Albrecht Jiří KAM1700 C OK Kamenice 10:01:00
7717777 Mrázek Emil SJC1300 Sportcentrum Jičín 10:01:00
2112774 Kutková Sára JEN1351 C OB Jenišovice 10:01:00
2131197 Svítilová Veronika BZP1550 C Báječné ženy v orientačním běhu 10:01:00
P
1.86 km, 11 kontrol, Start: 4
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2083357 Tůmová Tereza neregistrovaný 2 10:02:00
2129209 Hnízdilová Zdenka neregistrovaný 2 10:02:00
2078465 Potměšil Matyáš TJN0204 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:02:00
51637 Pokorná Ema PGP0950 C SK Praga 10:02:00
2129215 Crosnier Leconte Jitka neregistrovaný 2 10:02:00
2102676 Donda Jiří SKOB Ostrov 10:02:00
2078471 Ulman Aleš TJN7201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:02:00
1422867 Nadera Katarzyna CX80 Kalisz 10:02:00
2801028 Nováková Markéta RUM7451 C ZOOB Rumburk 10:02:00
2067921 Neyrinck Noel VSP7012 C USK Praha 10:02:00
2057924 Steinova Jana 0320001 Slavia Liberec 10:02:00
2081373 Hellerová Alena ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem 10:02:00
2070830 Danková Irena CHA7551 C OK Chrastava 10:02:00
2113504 Dostálová Zuzana TJ Hostivice 10:02:00
7207882 Bílá Jiráňová Irena JES6750 C OK Rakovník 10:02:00
2045311 Jandová Jana DOR7151 OK Dobříš 10:02:00
2134282 Hejnová Simona LOK-o Liberec 10:02:00
2127636 Škrlová Hana Neregistrovaní 62X 10:02:00
2129193 Studničková Katarína Neregistrovaní 62X 10:02:00
2129191 Mašínová Klára Neregistrovaní 62X 10:02:00
0 Vacant Vacant 10:02:00
0 Vacant Vacant 10:02:00
0 Vacant Vacant 10:02:00
0 Vacant Vacant 10:02:00
232206 Zieba Jaroslav Neregistrovaní 62X 10:02:00
20736710 Karliezek Tomáš Neregistrovaní 62X 10:02:00
2102677 Dondová Kateřina SKOB Ostrov 10:02:00
2049522 Titzová Pavlína USK Praha 10:02:00
2129208 Okleštěk Jáchym LOK-o Liberec 10:02:00
682619 Nejezchlebová Věra Neregistrovaní 62X 10:02:00
7202893 Řeháková Radka Neregistrovaní 62X 10:02:00
2083422 Končická Silvie Neregistrovaní 62X 10:02:00
52098 Samohýl Richard PGP2800 C SK Praga 10:02:00
2035701 Havlová Blanka TJN7850 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:02:00
4408039 Kottíková Pavlína TJN7751 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:02:00
2120655 Linhartová Martina 0100001 Vlaštovka 10:02:00
2148088 Pech Richard 62X6400 Neregistrovaní 62X 10:02:00
411599 Horáček Tomáš JEN7700 C OB Jenišovice 10:02:00
2800300 Mišek Michal KAM7202 C OK Kamenice 10:02:00
49387 Harazinová Radka VLI7650 C Slavia Liberec orienteering 10:02:00
8291 Harazinová Zuzana VLI0650 C Slavia Liberec orienteering 10:02:00
420434 Jelínek Pavel LTP6808 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:02:00
8245050 Nedvídková Jitka RUM5151 ZOOB Rumburk 10:02:00
301524 Zenkerová Miluše LCV4550 C TJ Lokomotiva Chomutov 10:02:00
52924 Jelínková Jiřina LTP7551 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:02:00
2134359 Kutek Pavel JEN7701 C OB Jenišovice 10:02:00
416804 Hlavacikova Katarina 17S1450 Ekonom Banska Bystrica 10:02:00
410731 Vlachová Dita SBR7750 C SKOB Bruntál 10:02:00
2112773 Kutková Hana JEN8050 C OB Jenišovice 10:02:00
7207880 Šašek Jan LTP7308 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:02:00
232234 Milota Jan MLA0500 C MLOK Mariánské Lázně 10:02:00
2084441 Holanová Hana CHA7451 OK Chrastava 10:02:00
8667502 Křížková Jitka MAS8050 C KČT Aš 10:02:00
4402225 Kunášková Zuzana VLI8154 Slavia Liberec orienteering 10:02:00
2061777 Davidová Jana 0290001 Černý a Davidová 10:02:00
446439 Janasová Barbora PGP7152 C SK Praga 10:02:00
2131193 Toflová Elizabeth TAP1250 C KOB Tretra Praha 10:02:00
52277 Mencl Miloslav VSP6505 C USK Praha 10:02:00
2107162 Zhelobkov Oleksii 0170013 Karlskrona SOK 10:02:00
253105 Votavová Renata KNC6452 C Sokol Kostelec n. Č. l. 10:02:00
2125375 Pechová Helena 62X7250 Neregistrovaní 62X 10:02:00
52904 Kutková Petra STB7850 C TJ Stadion Nový Bor 10:02:00
51819 Erben Jiří STB7700 C TJ Stadion Nový Bor 10:02:00
8385 Vlčková Petra BOR7859 C OK Jiskra Nový Bor 10:02:00
2095933 De Heij Margita RIC7350 C OB Říčany 10:02:00
T
3.78 km, 20 kontrol, Start: 3
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2148191 Mašín René Neregistrovaní 62X 10:00:00
8432 Janatová Markéta OK Jiskra Nový Bor 10:00:00
2027211 Cimbálová Kateřina neregistrovaný 2 10:00:00
2129178 Walach Jiří LOK-o Liberec 10:00:00
0 Vacant Vacant 10:00:00
0 Vacant Vacant 10:00:00
0 Vacant Vacant 10:00:00
0 Vacant Vacant 10:00:00
0 Vacant Vacant 10:00:00
336783 Matějů Kateřina VLI8054 C Slavia Liberec orienteering 10:00:00
899177 Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga 10:00:00
1106055 Juckelandt Wolf-Gerold 24D5500 SV Robotron Dresden 10:00:00
8606442 Juckelandt Sabine 24D6350 SV Robotron Dresden 10:00:00
888614 Borovička Tomáš FSP9801 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:00:00
2800326 Hrdý Pavel VLI7404 C Slavia Liberec orienteering 10:00:00
411348 Cimbálová Irena neregistrovaný 2 10:00:00
2102789 Kysilka Vráťa Běhej Poděbrady 10:00:00
2801288 Hrdá Martina VLI7457 C Slavia Liberec orienteering 10:00:00
0 Vacant Vacant 10:00:00
0 Vacant Vacant 10:00:00
0 Vacant Vacant 10:00:00
0 Vacant Vacant 10:00:00
0 Vacant Vacant 10:00:00
0 Vacant Vacant 10:00:00
0 Vacant Vacant 10:00:00
0 Vacant Vacant 10:00:00
0 Vacant Vacant 10:00:00
0 Vacant Vacant 10:00:00
0 Vacant Vacant 10:00:00
0 Vacant Vacant 10:00:00
0 Vacant Vacant 10:00:00
0 Vacant Vacant 10:00:00
0 Vacant Vacant 10:00:00
0 Vacant Vacant 10:00:00
0 Vacant Vacant 10:00:00
0 Vacant Vacant 10:00:00
0 Vacant Vacant 10:00:00
2134251 Karafiátová Lucie 0080001 Karafiáti 10:00:00
2127581 Šebelková Štěpánka VLI7851 C Slavia Liberec orienteering 10:00:00
8660918 Oncirk Jan ONO0301 B SKOB Ostrov 10:00:00
2102701 Zurynek Jan EKP7003 C VŠTJ Ekonom Praha 10:00:00
2059760 Šklíba Jaromír 0140001 žádný 10:00:00
2118489 Feřt Martin VLI7704 C Slavia Liberec orienteering 10:00:00
2120063 Feřtová Jitka VLI7853 C Slavia Liberec orienteering 10:00:00
2103290 Skalka Michal LTU6700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:00:00
2103288 Termerová Jana LTU7850 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:00:00
9101184 Kosíková Helena TUR6550 C OOB TJ Turnov 10:00:00
52183 Ševčík Daniel ONO0200 C SKOB Ostrov 10:00:00
2801249 Vejražka Jiří KPY7400 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:00:00
1415713 Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 10:00:00
682110 Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 10:00:00
7207861 Habánová Anna VLI7757 C Slavia Liberec orienteering 10:00:00
2060204 Bradáčová Marie LLI7550 C LOK-o Liberec 10:00:00
51227 Šebelka Jan VLI7506 C Slavia Liberec orienteering 10:00:00
1450170 Svítil Petr 0050001 PetSvi 10:00:00
7202891 Veljačiková Hana PGP9756 C SK Praga 10:00:00
8662370 Hančl Martin ROU7601 C SKOB Roudnice nad Labem 10:00:00
2103730 Ksandrová Marie EKP9262 C VŠTJ Ekonom Praha 10:00:00
2127571 Hezký Vítězslav DOR7504 OK Dobříš 10:00:00
2102083 Havelka Josef SJC8402 C Sportcentrum Jičín 10:00:00
2102533 Dittrtová Lucia LME6852 C SK Los Mělník 10:00:00
2120071 Válková Martina TUV7051 C SOK TJ Turnov 10:00:00
2053546 Rückerová Šárka HOR0050 C TJ Jiskra Hořice 10:00:00
2800162 Dittrt Štěpán LME0001 C SK Los Mělník 10:00:00
2126365 Gibbonsová Jitka TUV7252 C SOK TJ Turnov 10:00:00
2099518 Bodurka Jaroslav KRL7301 C Kometa Kralovice 10:00:00
2126344 Nováková Zuzana TUV7950 C SOK TJ Turnov 10:00:00
2092413 Melichar Jaromír LLI6301 C LOK-o Liberec 10:00:00
52894 Votava Petr KNC6602 C Sokol Kostelec n. Č. l. 10:00:00
224869 Havlová Eva KNC7851 C Sokol Kostelec n. Č. l. 10:00:00
1451527 Slavík Pavel SNA7349 C TJ START Náchod 10:00:00
2125359 Fiala Jan DOR7802 C OK Dobříš 10:00:00
420401 Havel Josef KNC7800 C Sokol Kostelec n. Č. l. 10:00:00
2035741 Rücker Petr HOR6500 C TJ Jiskra Hořice 10:00:00