Logo

Startovka závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE

Klubová startovka: TRI (31)

Datum:
07.09.2019
Místo konání:
Lukoveček, louka na severním okraji obce
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Mapa:
Pod Ondřejovskem 15 měřítko 1:15.000, ekvidistance 5m, stav 8/2019, mapový klíč ISOM 2017-2, formát A3 pro kategorie DH16AB-DH21ABC, WM21E, DH35B, DH40B 4 Pod Ondřejovskem 10 měřítko 1:10.000, ekvidistance 5m, stav 8/2019, mapový klíč ISOM 2017-2, formát A3 pro kategorie DH14B, DH45B, DH50B, H55B, H60B, T1, T2 Na Prútkách měřítko 1:10.000, ekvidistance 5m, stav 8/2019, mapový klíč ISOM 2017-2, formát A4 pro kategorie DH10C-DH12C, D55B-D75B, H65B-H80B, Z
Ředitel závodu:
Podmolík Tomáš - R3
Hlavní rozhodčí:
Pernička Petr - R1
Stavitel tratí:
Pekárek Evžen - R1
JURY:
Kozáková Zdenka, Plochová Dominika, Cahel Marek
Kategorie:
D10C     D14B     D16B     D18A     D18B     D21A     D50B     D55B     H12C     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H21A     H21C     H50B     H55B     H60B     Z    
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:12:00 Kolarczyková Eliška TRI0551 7210919 B D14B
12:42:00 Haltofová Romana TRI0451 8670381 B D16B
13:18:00 Bruková Petra TRI0450 8660369 B D16B
13:48:00 Rybková Vendula TRI0453 7002089 B D16B
12:53:00 352 Bernatíková Hana TRI0253 8662702 A D18A
13:17:00 360 Mrózek Teresa TRI0251 8656736 A D18A
14:26:00 383 Warcopová Kateřina TRI0150 7209788 A D18A
12:36:00 Navrátilová Adéla TRI0250 49312 B D18B
13:03:00 Argalášová Kateřina TRI9750 8660373 C D21A
13:21:00 Sabelová Markéta TRI9656 2073724 C D21A
14:00:00 Argalášová Gabriela TRI6850 8660461 C D50B
12:08:00 Bialožytová Pavla TRI6350 51446 C D55B
13:23:00 Jastrzembská Jarmila TRI6450 8670488 C D55B
12:38:00 Krupa Jan TRI0706 8655482 B H12C
13:31:00 Kirschner Damian TRI0506 2099502 B H14B
13:40:00 Damek Ondřej TRI0503 8667526 B H14B
13:17:00 420 Bialožyt Marek TRI0301 8629759 A H16A
13:00:00 Sliž Rostislav TRI0302 8662309 B H16B
13:18:00 Krupa Jakub TRI0404 8655414 B H16B
13:24:00 Martynek Petr TRI0304 8657 B H16B
13:42:00 Mrózek Pawel TRI0401 8002604 B H16B
14:07:00 332 Tuharský Erik TRI0100 8028879 A H18A
13:51:00 Haltof Marek TRI0200 8670482 B H18B
14:22:00 219 Filipek Sebastian TRI0002 8655466 A H20A
12:48:00 Kantor Ondřej TRI9103 8656669 C H21A
13:36:00 Walaski Antonín TRI8006 416124 C H21C
12:07:00 Navrátil Rostislav TRI6601 8655 C H50B
12:51:00 Argaláš Jaroslav TRI6202 8662684 C H55B
13:52:00 Bialožyt Miroslav TRI5701 8789 C H60B
12:28:00 Walaská Klára TRI0950 2102570 C D10C
13:27:00 Mrozková Olga TRI7350 7206554 C Z