Logo

Startovka závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE

Klubová startovka

Datum:
07.09.2019
Místo konání:
Lukoveček, louka na severním okraji obce
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Mapa:
Pod Ondřejovskem 15 měřítko 1:15.000, ekvidistance 5m, stav 8/2019, mapový klíč ISOM 2017-2, formát A3 pro kategorie DH16AB-DH21ABC, WM21E, DH35B, DH40B 4 Pod Ondřejovskem 10 měřítko 1:10.000, ekvidistance 5m, stav 8/2019, mapový klíč ISOM 2017-2, formát A3 pro kategorie DH14B, DH45B, DH50B, H55B, H60B, T1, T2 Na Prútkách měřítko 1:10.000, ekvidistance 5m, stav 8/2019, mapový klíč ISOM 2017-2, formát A4 pro kategorie DH10C-DH12C, D55B-D75B, H65B-H80B, Z
Ředitel závodu:
Podmolík Tomáš - R3
Hlavní rozhodčí:
Pernička Petr - R1
Stavitel tratí:
Pekárek Evžen - R1
JURY:
Kozáková Zdenka, Plochová Dominika, Cahel Marek
Kluby:
NNN     PEZ     SPE     VZA     ABM     ADA     AOP     ASU     BBM     BFM     BOR     BOV     BZR     CTB     DKP     DOK     DOR     GIG     HAV     HLV     HOR     CHC     JIL     JPV     JZL     KAM     KON     KRN     KSU     KVS     LBM     LCE     LLI     LOV     LPM     LPU     LTP     MBM     MOV     NEK     NPA     ODR     ONO     OOL     OOP     OSN     OTK     PGP     PHK     PLU     RBK     RIC     ROU     ROZ     RUZ     SBR     SCP     SHK     SIT     SJC     SJH     SJI     SKM     SKV     SOP     SPR     SRK     SSU     STE     STH     TAP     TBM     TJN     TJP     TRI     TUR     TUV     TVR     TZL     UOL     VAM     VBM     VIC     VLI     VPM     VRB     VRL     VSP     ZBM     ZLH     ZPV     RBA     VBA     Ostatní kluby
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:26:00 Knutelský Juraj NNN 0 T1
12:33:00 Madunická Nina NNN 0 Z
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:49:00 Féder Medard PEZ7303 7201804 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Mikloš Matúš SPE0702 406924 H12C
12:03:00 Fraňo Jakub SPE0302 406936 H16B
12:12:00 Šipoš Šimon SPE0406 8001935 H16B
12:13:00 Križan Richard SPE0503 2111072 H14B
12:13:00 Šipošová Hana SPE0951 2120012 D12C
12:14:00 Poláčková Darina SPE5852 1407865 D60B
12:15:00 Jablonovská Lenka SPE9063 8660504 D21A
12:18:00 Ditri Nicholas SPE0304 1407838 H16B
12:22:00 Ondovčíková Lucia SPE0051 7212124 D20B
12:25:00 Šipoš Marián SPE7102 435208 H45B
12:30:00 Šipošová Lucia SPE0654 8103019 D14B
12:31:00 Fedorová Katarína SPE7451 8445533 D40B
12:33:00 Pijáková Barbora SPE9451 8133318 D21A
12:34:00 Kapusta Lukáš SPE0602 2111080 H14B
12:34:00 Poláček Lukáš SPE8601 2078195 H21B
12:34:00 Ježíková Ĺubomíra SPE8351 2120015 D35B
12:46:00 Šipošová Zuzana SPE7351 219137 D45B
12:48:00 Mikloš Andrej SPE0401 1407840 H16B
12:49:00 Fedorová Žofia SPE 46281 Z
12:54:00 Fraňová Marie SPE5051 416515 D65B
12:54:00 Dolný Marek SPE0407 2111071 H16B
12:55:00 Ditri Dominic SPE0002 1407842 H20B
12:56:00 Valach Eli SPE0703 2118108 H12C
12:57:00 Ježíková Gabriela SPE0551 8060806 D14B
13:01:00 Ondovčíková Daniela SPE7852 8101080 D40B
13:02:00 Kopčíková Terézia SPE9255 219105 T1
13:08:00 Dojčar Damián SPE0709 435207 H12C
13:10:00 Syrový Tomáš SPE0601 8400090 H14B
13:19:00 Toporová Kristína SPE0751 219131 D12C
13:21:00 Havlík Adam SPE0201 1407834 H18B
13:22:00 Karch Peter SPE9112 8303074 H21B
13:26:00 Dolný Michal SPE0706 8300010 H12C
13:30:00 Hrašna Marek SPE 2008513 H21C
13:32:00 Cisár Dávid SPE0708 2136737 H12C
13:33:00 Pijáková Iveta SPE6251 1407866 D55B
13:35:00 Spišiak Marian SPE7601 7210911 H40B
13:42:00 Jendek Ondrej SPE0704 2111079 H12C
13:46:00 Poláček Pavol SPE5501 1407867 H60B
13:48:00 Charvát Tomáš SPE8502 1985804 H21C
13:58:00 Oravec Ivan SPE5502 219143 H60B
14:00:00 Tomašovič Michal SPE8902 219144 H21C
14:10:00 Piják Jaroslav SPE5801 1407868 H60B
14:24:00 Havlíková Ema SPE0451 1407844 D16B
14:42:00 Ježíková Natália SPE0454 8188801 D16B
14:49:00 Jančík Filip SPE0604 8300002 H14B
14:54:00 Ondovčíková Eva SPE0358 1888447 D16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:01:00 Vandlicek Peter VZA7300 8071298 H45B
12:07:00 Ondrejka Tomáš VZA0001 2025367 H20B
12:07:00 Pajger Miroslav VZA0502 8071317 H14B
12:09:00 Polonyiova Darina VZA4850 416514 D70B
12:14:00 Surovčík Michal VZA8101 8071295 T1
12:22:00 Borets Ivan VZA 2118084 T1
12:22:00 Vríčanová Jana VZA8952 8012047 D21C
12:25:00 Chupek Jakub VZA9901 8655373 H20B
12:25:00 Volkova Maja VZA0951 8071304 D12C
12:28:00 Babík Martin VZA0702 1423312 H12C
12:32:00 Babík Tomáš VZA0802 1423311 H12C
12:32:00 Poštulková Andrea VZA9351 8071313 D21C
12:35:00 Knutelská Lea VZA 0 Z
12:38:00 Borets Anna VZA 2061795 T1
12:39:00 Chupekova Silvia VZA7250 8071303 D21A
12:40:00 Vričan Peter VZA8901 8090128 H21B
12:42:00 Surovčík Martin VZA0703 8071315 H12C
12:42:00 Kutajová Vladimíra VZA9352 7005043 D21C
12:49:00 Valyavka Viktoriya VZA0851 8071292 D12C
12:50:00 Postulkova Zuzana VZA7051 8071300 D45B
12:51:00 Gajdosik Jozef VZA5200 416540 H65B
12:53:00 Babikova Miroslava VZA 1423316 Z
12:55:00 Jurčíková Nina VZA0752 8071305 D12C
12:58:00 Polónyi Samuel VZA0903 2092368 H10C
13:09:00 Trepáč Ivan VZA7001 2045214 H45B
13:26:00 Surovčík Michal VZA0902 1423313 H10C
13:26:00 Trepáčová Eva VZA7053 8071318 D45B
13:27:00 Volkov Alexander VZA8002 8071296 H35B
13:30:00 Volkov Maksym VZA0701 8071316 H12C
13:36:00 Knutelský Juraj VZA 0 H10C
13:38:00 Denysenko Tamara VZA6151 8012045 D55B
13:57:00 Chupek Jozef VZA7101 8071290 H45B
14:19:00 Ďurčová Alena VZA7753 1152125 D40B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:16:00 Mokrý Ondřej ABM9410 886814 C H21B
12:43:00 Mokrý Jan ABM6611 232736 C H50B
12:54:00 Tomanová Elena ABM6666 2075673 C T1
12:56:00 Plášková Anna ABM0152 2056310 B D18B
13:18:00 Mokrá Regina ABM6854 232740 C D50B
13:30:00 Kurečková Klára ABM0657 337648 B D14B
13:39:00 Rada Štěpán ABM0404 8028817 B H16B
13:40:00 467 Mulíčková Markéta ABM0362 8656699 A D16A
13:42:00 Otrusina Jan ABM9210 7209784 C H21C
14:17:00 Kurečka Robert ABM7210 2060216 C H45B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:09:00 Procházka Jiří ADA7512 49864 C H35B
12:56:00 34 Matula Petr ADA8202 2042531 C M21E
13:02:00 Procházka Ferdinand ADA1001 2073729 C H10C
13:06:00 Strýček Jiří ADA6701 2087717 C T1
13:46:00 Odehnal Tomáš ADA0500 8660407 B H14B
14:13:00 Odehnal Luděk ADA7400 2053551 C H45B
14:30:00 Procházková Doubravka ADA0651 8028875 A D14B
14:58:00 Strýček Jan ADA0503 8028870 A H14B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:01:00 Hadač Miroslav AOP6501 8656723 C H50B
12:04:00 Bencúr Juraj AOP7700 8004329 C H21A
12:16:00 Sklenář Martin AOP9501 7200365 C H21A
12:18:00 Pometlová Jana AOP7551 7206538 C T1
12:26:00 Borunský Tomáš AOP7402 8004294 C H40B
12:30:00 Sedlářová Pavla AOP7052 2096150 C D45B
12:33:00 Čech Tomáš AOP7001 8656547 C H45B
12:38:00 Glabazňová Jana AOP6151 515423 C D55B
12:39:00 Peřinka Jan AOP6301 8648546 C H55B
12:40:00 Kovalčík Tomáš AOP7301 2085619 C H21A
12:43:00 Cetlová Karolína AOP0752 2091596 B D12C
12:46:00 Holas Štěpán AOP0900 8004331 C H12C
12:46:00 Librová Lucie AOP8050 49386 C D35B
12:50:00 Kovalčík Petr AOP0901 8000245 B H12C
12:52:00 Hadač Filip AOP9301 8656686 C H21B
12:52:00 Borunská Alžběta AOP0950 8648592 C D12C
12:58:00 Kostková Jana AOP7151 8648553 C D45B
13:03:00 Pachmannová Katka AOP0551 8033214 B D14B
13:04:00 Holas Tomáš AOP7802 8648545 C H21A
13:07:00 Kovalčíková Alena AOP0751 8004292 B D12C
13:08:00 30 Melecký Martin AOP9001 920663 C M21E
13:16:00 Liber Václav AOP1000 8680606 C H10C
13:18:00 Čech Viktor AOP0801 8004291 B H12C
13:21:00 Tesařová Lucie AOP1451 331752 C Z
13:27:00 Cetlová Magdaléna AOP0552 8000238 B D14B
13:28:00 Švejdíková Yvona AOP6351 8004296 C D55B
13:31:00 Tesařová Eva AOP1650 0 C Z
13:32:00 Cetl Jan AOP0902 307338 C H10C
13:37:00 Valíková Petra AOP7351 980374 C D40B
13:41:00 Valík Luděk AOP7101 8004332 C H40B
13:42:00 Pachmannová Bára AOP0351 8656710 B D16B
13:43:00 Schuster Martin AOP6502 8662321 C H50B
13:45:00 Sklenář Miroslav AOP6302 8004335 C H55B
13:54:00 Kovalčíková Anna AOP0453 8004313 B D16B
13:57:00 430 Čech Vít AOP0302 8004316 A H16A
14:01:00 Kovalčíková Eva AOP7852 51197 C D40B
14:03:00 331 Kostka Jiří AOP0201 8656577 A H18A
14:03:00 Liber Vlastimil AOP6402 2127600 C H55B
14:06:00 Klechová Karolína AOP0452 8004330 B D16B
14:12:00 Holasová Barbora AOP0651 8660378 A D14B
14:13:00 Borunský Matěj AOP0600 8000243 B H14B
14:13:00 434 Valík Adam AOP0301 8656684 A H16A
14:43:00 Holasová Šarka AOP7853 2111725 C D40B
14:49:00 Tesař Jiří AOP6702 352349 C H50B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:13:00 Strachotová Eva ASU6099 52560 C D55B
12:22:00 Ostřanský Filip ASU9243 920681 C H21B
12:27:00 Štoudek Martin ASU0448 53112 B H16B
12:29:00 Kolek Petr ASU7501 8636194 C H40B
12:35:00 Křečková Lenka ASU9271 8663157 C D21B
12:54:00 Macek Vojtěch ASU0748 426313 C H12C
13:06:00 Šneiderová Daniela ASU0398 7201771 B D16B
13:17:00 Christodoulou Iva ASU7599 433095 C Z
13:29:00 Šneider Miroslav ASU7101 51471 C H45B
13:34:00 Strachota Jaroslav ASU5600 52556 C H60B
13:44:00 Greschner Luboš ASU7848 7203335 C H40B
13:50:00 Šneiderová Lucie ASU7498 7201755 C D45B
13:53:00 Macek Karel ASU7102 51882 C H45B
14:08:00 Seitler Milan ASU9148 301583 C H21A
14:20:00 Sláma Dušan ASU9843 7204978 C H21A
14:31:00 Pavlík Radek ASU6849 8666874 C H50B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:00:00 265 Opálková Martina BBM0050 8659381 R D20A
13:06:00 Ptáček Ladislav BBM5300 2113090 C H65B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:06:00 Bjolek Michal BFM0305 2087698 A H16B
13:00:00 Zahradníková Kateřina BFM0551 8655467 B D14B
13:36:00 Procnerová Veronika BFM0453 2087705 B D16B
13:49:00 Svoboda Martin BFM6701 2113067 C H50B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:34:00 Bartoňová Marie BOR5351 2095936 C D65B
13:17:00 206 Pavlovec Dan BOR0001 8655456 R H20A
13:27:00 208 Mareš Vít BOR0000 8662363 A H20A
13:32:00 273 Janoušková Lucie BOR9954 8120499 A D20A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:01:00 Stará Pavla BOV4251 9576 C D75B
12:22:00 Vlach Oldřich BOV4403 2060210 C H70B
13:07:00 Dvořák Vlastimil BOV4901 51370 C H70B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:12:00 Čechová Zuzana BZR6951 980334 C D50B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:12:00 Hübner Jan CTB7902 8200032 C H21A
14:17:00 218 Sabol Josef CTB9902 436413 A H20A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:12:00 253 Voltrová Alena DKP9956 8181015 A D20A
12:32:00 Tomeš Jaroslav DKP8109 8651714 C H21A
12:40:00 455 Smutná Anna Marie DKP0359 2103705 A D16A
12:55:00 458 Tichá Dorotea DKP0351 8656590 A D16A
13:01:00 416 Sedláček Jaroslav DKP0309 8080830 A H16A
13:25:00 Tichý Hubert DKP0600 2079496 C H14B
13:32:00 124 Plochová Dominika DKP8651 8080833 R W21E
13:43:00 326 Malačka Milan DKP0210 8080811 A H18A
14:38:00 387 Škáchová Magdalena DKP0156 8654888 A D18A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:14:00 28 Koštejn Vít DOK9800 8657100 R M21E
13:26:00 24 Fürst Matouš DOK9602 8651739 E M21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:12:00 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 C T2
12:33:00 409 Petrilák Matouš DOR0409 8654908 A H16A
13:25:00 422 Janda Jakub DOR0403 8662308 A H16A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:02:00 Fišer Petr GIG7502 8662302 C H40B
13:07:00 Nešporová Barbora GIG7653 218979 C D40B
14:49:00 Linhartová Martina GIG7750 52690 C D40B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:35:00 Beneš Karel HAV4201 1421901 C H75B
12:43:00 Kaděra Vojta HAV0000 1421910 C H20B
12:48:00 Sochorová Hana HAV6250 1421893 C D55B
12:57:00 Sochor Tomáš HAV6301 515436 C H55B
13:04:00 Jakobi Zdeněk HAV5701 1421900 C H60B
13:39:00 Lužný Ladislav HAV6000 8660919 C H55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:02:00 Peška Antonín HLV4801 416088 C H70B
12:27:00 Sedláček Jaroslav HLV6404 53827 C H55B
13:09:00 Končák Jaroslav HLV6321 53856 C H55B
13:12:00 Končáková Katka HLV6856 416086 C D50B
14:22:00 Sedláčková Jana HLV7060 416084 C D45B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:23:00 306 Rücker Jan HOR0201 8659404 A H18A
14:05:00 472 Vávrová Vanda HOR0350 2108890 A D16A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:05:00 376 Shánělová Štěpánka CHC0152 8301161 A D18A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:13:00 Vlastník Zdeněk JIL6901 2060259 C H50B
12:49:00 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C D40B
12:52:00 Hrouda Matěj JIL9804 2035717 C H21A
13:30:00 465 Gottsteinová Ema JIL0451 8670793 A D16A
13:59:00 330 Gottstein Jonáš JIL0107 8660463 A H18A
14:20:00 475 Karlová Anna JIL0352 8656606 A D16A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:04:00 Plachý Ondřej JPV0707 2108899 C H12C
12:19:00 Plachá Andrea JPV7676 2102819 C D40B
12:21:00 Jeřábek Luboš JPV6112 2092403 C H55B
12:29:00 Poláček Luboš JPV7214 2112735 C H45B
13:06:00 Štorková Simona JPV6556 8006556 C D50B
13:09:00 Plachá Aneta JPV0555 2108881 C D14B
13:28:00 Plachý Matyáš JPV1010 2115705 C H10C
13:30:00 Kašparová Ivana JPV6951 8234432 C D50B
13:31:00 Plachý Martin JPV6515 2103780 C H50B
13:43:00 Poláčková Monika JPV7552 2109754 C D40B
13:45:00 Hubáček Ondřej JPV8303 52843 C H35B
14:01:00 Štorek David JPV0202 8663202 B H18B
14:10:00 Štorek Jan JPV0505 8440505 B H14B
14:21:00 Otrusina Jiří JPV8201 8662320 C H35B
14:37:00 Soldán Vladimír JPV6526 8266526 C H50B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:16:00 Chromčák František JZL5201 53801 C H65B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:36:00 259 Aschermannová Karolína KAM0051 232425 A D20A
12:47:00 312 Gajda Jan KAM0105 9201064 A H18A
12:55:00 314 Šafka Sebastian KAM0101 8221133 A H18A
13:20:00 361 Šafková Sofie KAM0153 8100401 A D18A
13:22:00 207 Škvor Ota KAM9900 981828 A H20A
13:38:00 367 Bejvlová Karolína KAM0258 8656555 A D18A
13:50:00 16 Glonek Jakub KAM9602 8656521 E M21E
14:02:00 114 Landovská Petra KAM9354 8271093 E W21E
14:25:00 437 Gajda Martin KAM0405 8656715 A H16A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:02:00 Ebner Zdeněk KON8215 2090872 C T1
12:04:00 Ebnerová Eva KON8277 515485 C D35B
12:12:00 Škrabalová Šárka KON9888 2108866 C D21C
12:25:00 407 Beneš Jindřich KON0404 8660477 A H16A
12:26:00 Ebnerová Alena KON1171 4634081 C D10C
12:43:00 Smičková Eva KON5887 52412 C D55B
13:00:00 Hlavová Miroslava KON6389 52417 C D50B
13:37:00 Grepl Ladislav KON6111 433100 C H50B
13:54:00 Beneš Miroslav KON9915 1418762 B H21C
14:19:00 Navrátil Václav KON6427 1417263 C H50B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:02:00 Rychlá Pavlína KRN8559 8654885 C D21C
12:10:00 Jiříčková Bětka KRN8383 8654901 C D35B
12:36:00 Hrouza Jan KRN5401 8654899 C H65B
12:37:00 Hrouza Jan KRN1300 0 C Z
13:42:00 Rychlá Karolína KRN0757 8654916 B D14B
14:09:00 Hrouza Jan KRN8100 8654914 C H35B
14:12:00 Rychlý Pavel KRN8505 8414134 C H21C
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:27:00 Rajnošek Tereza KSU8691 7865718 C D21B
12:35:00 Šrámek Jaromír KSU5801 515101 C H40B
12:43:00 Jordán Alexandr KSU0626 2056276 B H14B
12:49:00 Šána Robert KSU0616 2104587 B H14B
12:51:00 Šperlich Jan KSU0403 2082903 B H16B
13:07:00 204 Müller Jonáš KSU9906 8662444 A H20A
13:09:00 Patterman Prokop KSU0333 442865 B H16B
13:16:00 Bláha Adam KSU0525 2073730 B H14B
13:29:00 Štábl Roman KSU7501 446432 C H40B
13:32:00 Jílek Jakub KSU9202 8662445 C H21A
13:32:00 22 Tomanek Daniel KSU7410 8662343 C M21E
13:42:00 211 Jílek Ondřej KSU9908 8662437 R H20A
14:01:00 431 Štábl Adam KSU0401 8662429 A H16A
14:04:00 Štábl Patrik KSU0606 446437 B H14B
14:26:00 Šafář Martin KSU0105 8662432 B H18B
14:36:00 Hecl František KSU0201 8662428 B H18B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:18:00 Pavlicová Anna KVS7360 2116450 C D45B
12:41:00 Pavlica Jiří KVS7501 2116484 C H40B
13:08:00 Halata Šebestián KVS1005 7100723 C H10C
13:17:00 Švestka Vítězslav KVS7301 8670745 C H45B
13:24:00 Pavlica Bedřich KVS0710 887152 C H12C
13:52:00 Švestka Štěpán KVS0600 53694 C H14B
14:26:00 Sedláčková Dagmar KVS7351 416092 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:22:00 Korpasová Ivana LBM7362 1409879 C D45B
13:03:00 Korpas Jaroslav LBM6113 1409878 C H55B
13:48:00 Tomanová Eliška LBM0651 8116744 B D14B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:01:00 Končáková Alžběta LCE0256 0 C D18B
12:06:00 Mudráková Eliška LCE0352 889308 B D16B
12:10:00 Slámová Julie LCE1051 51298 C D10C
12:14:00 Vyoralová Talma LCE0955 52710 C D10C
12:15:00 Sláma Richard LCE0309 2008508 B H16B
12:19:00 Stackeová Anna LCE5551 7053853 C D60B
12:19:00 Šmelík Daniel LCE0704 442590 C H14B
12:27:00 Sláma Lumír LCE8103 2091534 C H35B
12:28:00 Vlažný Jan LCE8901 52707 C H21B
12:32:00 Šmelík Ĺudo LCE4301 2104604 C H70B
12:33:00 Vlažná Mirka LCE5852 8660397 C D55B
12:36:00 Roháč Martin LCE0308 8017132 B H16B
12:37:00 Panovec Kryštof LCE0011 8662750 B H20B
12:37:00 Michálková Sabina LCE0851 253362 B D12C
12:38:00 Slezák Libor LCE6207 8662710 C H40B
12:41:00 Weissová Ĺuboslava LCE0261 2032149 B D18B
12:43:00 Botiková Daniela LCE9158 52709 C D21B
12:47:00 Aleš David LCE7517 8660924 C H40B
12:49:00 Zentrich Dušan LCE0012 2082929 A H20B
12:50:00 351 Nevěřilová Kateřina LCE0254 8662434 A D18A
12:53:00 Ferdusová Eva LCE6461 52694 C D55B
12:55:00 Vavrys Petr LCE6413 7206527 C H50B
12:59:00 Müllerová Markéta LCE9453 303912 C D21B
13:01:00 Sedláčková Klára LCE0854 218971 B D12C
13:02:00 32 Vavrys Johan LCE9302 8662426 C M21E
13:04:00 Stacke Václav LCE0703 8662435 B H12C
13:12:00 Michálek Marián LCE1111 331675 C H10C
13:16:00 Slezák Zdeněk LCE8902 889311 C H21A
13:16:00 Slámová Alena LCE8253 2080838 C D35B
13:24:00 Hubáček Jonáš LCE9501 8629756 E H21A
13:26:00 Cahel Marek LCE8803 8662442 C T1
13:27:00 322 Féder Medard LCE0111 8662443 A H18A
13:34:00 Michálková Renata LCE8151 2088219 C D35B
13:35:00 21 Horyna Roman LCE7602 1399000 R M21E
13:41:00 19 Mudrák Štěpán LCE9601 8645928 R M21E
13:44:00 276 Ressová Tereza LCE0052 2091521 A D20A
13:47:00 17 Klusáček Matěj LCE8903 8662697 R M21E
13:47:00 119 Jirčáková Martina LCE8951 8662427 C W21E
13:56:00 116 Sklenářová Radka LCE9250 8660599 R W21E
13:56:00 Zicha Jiří LCE7708 51609 C H40B
13:58:00 Hubáčková Dagmar LCE6569 9201824 C D45B
14:08:00 112 Hájková Magdalena LCE9155 8644878 R W21E
14:16:00 Hubáček Josef LCE6127 2017666 C H21A
14:24:00 Valenta Jiří LCE9201 896968 C H21A
14:30:00 Vavrysová Iva LCE6359 889289 C D50B
14:32:00 Perůtka Jan LCE8801 52705 C H21A
14:34:00 Mudráková Tereza LCE7252 52689 C D45B
14:35:00 103 Horčičková Vendula LCE9353 8644881 E W21E
14:36:00 Mališková Kristýna LCE0552 7207037 B D14B
14:37:00 Sláma Šimon LCE0502 8670814 B H14B
14:42:00 Pišová Adéla LCE0551 8662430 B D14B
14:43:00 Piše Dušan LCE6702 1400427 C H50B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:37:00 425 Peterka Jakub LLI0404 8659397 A H16A
14:36:00 Peterka Vojtěch LLI7502 8656591 C H21A
14:47:00 224 Melichar Petr LLI0001 8659416 A H20A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:05:00 Bochňák Zbyněk LOV7600 7612230 C H40B
13:00:00 Bochňák Vitoslavská Beatr LOV0450 7130704 C D16B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:44:00 120 Šiková Barbora LPM9650 8656622 E W21E
14:23:00 107 Kamenická Karolína LPM9651 8656698 E W21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:27:00 307 Mrskoč Marek LPU0205 8654896 A H18A
12:46:00 Haas Karel LPU7304 7210409 C H21B
12:53:00 414 Haas Filip LPU0401 8656543 A H16A
13:04:00 266 Barnetová Veronika LPU9952 8116790 A D20A
13:16:00 269 Peterová Jana LPU0057 8656599 R D20A
13:29:00 423 Štichhauer Daniel LPU0405 8656502 A H16A
13:31:00 323 Pipek Ondřej LPU0203 8651710 A H18A
13:36:00 274 Vojtíšková Viktorie LPU0051 8109301 A D20A
13:39:00 325 Paleček Ondřej LPU0105 8656505 A H18A
13:41:00 426 Waněk Hubert LPU0309 8656616 A H16A
13:45:00 468 Koberová Kateřina LPU0352 8654913 A D16A
13:47:00 212 Fencl Jonáš LPU9902 8656603 R H20A
13:50:00 118 Knapová Lenka LPU9351 8663168 R W21E
13:53:00 429 Krpata Michal LPU0403 8656545 A H16A
13:57:00 214 Roudný Václav LPU0001 8656528 A H20A
13:59:00 13 Procházka David LPU9113 8656511 R M21E
14:05:00 11 Kamenický Matěj LPU9036 8137666 R M21E
14:15:00 474 Fejfarová Tereza LPU0360 8656534 A D16A
14:23:00 5 Kubelka Tomáš LPU9307 8656587 E M21E
14:37:00 222 Rusin Jan LPU0008 8656619 R H20A
14:44:00 Hovorka Lukáš LPU9001 8402048 C H21A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:18:00 Johnová Lenka LTP7352 7209365 C T2
12:37:00 Bílý Petr LTP6805 51279 C H50B
13:18:00 Riby Kateřina LTP7252 7205009 C D45B
13:20:00 270 Riby Rose LTP0051 8662288 A D20A
13:51:00 328 Bílý Jakub LTP0104 8662323 A H18A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:29:00 23 Zelinka Jiří MBM8740 8656681 C M21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:01:00 Štětínská Soňa MOV7650 232406 C D40B
12:13:00 Vavřík Tomáš MOV0004 8663153 B H20B
12:21:00 Matoušková Jana MOV0551 8670491 B D14B
12:21:00 Svěchota Milan MOV7202 9101186 C H45B
12:24:00 Pannová Vendula MOV7752 2075664 C T2
12:36:00 Štětínská Tereza MOV0751 8670475 B D14B
12:37:00 Zádrapa Marian Petr MOV0503 8670495 B H14B
12:40:00 Štrosová Jana MOV0051 8670492 B D20B
12:54:00 Čudková Kristýna MOV0654 8670474 B D14B
12:55:00 Svěchotová Hana MOV7150 9101678 C Z
12:57:00 202 Pavlíček Patrik MOV0002 436425 C H20A
13:05:00 Vavřík René MOV7000 8670471 C H45B
13:21:00 Pavlová Eliška MOV0650 8670472 B D14B
13:34:00 Hulenková Martina MOV7352 51174 C D45B
13:37:00 Berger Tomáš MOV6901 52771 C H45B
14:16:00 Juřeník Josef MOV5201 52774 C H60B
14:16:00 Menzel Antonín MOV0700 8670494 B H14B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:17:00 380 Nádeníčková Pavla NEK0150 8660521 A D18A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:01:00 401 Novák Stanislav NPA0404 2122278 A H16A
12:13:00 404 Choutka Matěj NPA0402 2122280 A H16A
12:49:00 Kalibánová Jiřina NPA5351 2060217 C D65B
12:56:00 353 Nováková Světlana NPA0151 2122276 A D18A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:50:00 Rigó Marek ODR7101 52756 C H40B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:00:00 Donda Jakub ONO0700 8656617 B H12C
13:45:00 427 Donda Jiří ONO0403 8631582 A H16A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:20:00 Zdráhal Tomáš OOL8801 8198811 C H21A
13:10:00 Zdráhal Tomáš OOL5301 52530 C H60B
13:22:00 Albert František OOL5804 52531 C H60B
14:34:00 Zdráhal Robert OOL5707 8451957 C H60B
14:46:00 Višňa Milan OOL5904 8028829 C H60B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:06:00 Rychlý Miloš OOP5302 49416 C H65B
12:09:00 Ryšavý Jiří OOP5803 2049558 C H55B
12:18:00 Švidrnochová Nela OOP0950 2060211 C D10C
12:19:00 Nosek Jiří OOP4401 52766 C H75B
13:10:00 Švidrnochová Hana OOP7751 7210910 C D35B
13:21:00 Ševčík Břetislav OOP5001 49301 C H65B
14:36:00 Kociánová Eva OOP6750 2112733 C D50B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:05:00 460 Stoklasová Zuzana OSN0454 2080908 A D16A
13:05:00 356 Slámová Taťána OSN0250 7207775 A D18A
13:11:00 29 Kamenický Jeroným OSN9549 8651708 C M21E
13:24:00 271 Nechanická Klára OSN0050 8656601 R D20A
13:40:00 Kamenický Tobiáš OSN9339 8170593 C H21B
13:47:00 327 Nechanický Jan OSN0200 8000321 A H18A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:39:00 Volencová Ivana OTK5250 8670735 C D65B
12:42:00 Šidla Antonín OTK4601 433083 C H70B
13:11:00 Polínek Jaroslav OTK5300 2067305 C H65B
13:29:00 Riesslerová Eliška OTK0350 331701 C Z
13:45:00 Müller Libor OTK7201 433082 C H45B
14:01:00 Riessler Otto OTK6800 433092 C H50B
14:25:00 Kunz Petr OTK6910 52344 C H50B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Landovský Jakub PGP9601 8663177 C H21A
12:11:00 Bialožytová Tereza PGP9055 8087800 C D21B
12:15:00 304 Siegl Matyáš PGP0104 8666867 A H18A
12:16:00 254 Sieglová Eliška PGP9954 8656705 E D20A
12:59:00 315 Janas Petr PGP0200 8663127 A H18A
13:05:00 417 Kabát Martin PGP0408 8667514 A H16A
13:20:00 26 Landovský Tomáš PGP9103 8071491 C M21E
13:23:00 321 Janovský Tomáš PGP0101 8636798 A H18A
13:53:00 15 Flašar Jan PGP8610 9418870 R M21E
14:05:00 432 Šimša Martin PGP0309 8654907 A H16A
14:14:00 8 Navrátil Šimon PGP9702 8644884 E M21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:13:00 Chaloupská Pavlína PHK7051 8644871 C D40B
12:37:00 410 Chaloupský Jakub PHK0302 8656647 A H16A
12:44:00 261 Kubíčková Jana PHK9999 2075609 A D20A
12:52:00 263 Chaloupská Barbora PHK9951 8656524 E D20A
12:58:00 Chvátilová Pavlína PHK7450 362000 C D35B
12:59:00 354 Kosová Tereza PHK0151 8660596 A D18A
13:15:00 462 Chvátilová Johana PHK0450 2035744 A D16A
13:19:00 320 Metelka Ondřej PHK0101 8656640 A H18A
13:29:00 125 Šímová Jana PHK8569 553442 C W21E
13:37:00 210 Samek Tomáš PHK0001 8656629 A H20A
13:44:00 18 Bendák Jan PHK9800 8656628 R M21E
14:05:00 Chvátil Jiří PHK7200 336717 C H45B
14:08:00 10 Vandas Daniel PHK9805 8656624 E M21E
14:23:00 382 Vandasová Adéla PHK0255 8656623 A D18A
14:29:00 3 Petržela Jan PHK9200 8627109 E M21E
14:32:00 221 Chvátil Šimon PHK9908 8656633 A H20A
14:33:00 439 Neumann Matěj PHK0400 8667962 A H16A
14:41:00 101 Kosová Denisa PHK9150 8629757 E W21E
14:48:00 Kadeřávek Petr PHK7605 9399 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Janečková Adéla PLU0452 2087689 B D16B
12:04:00 Otrubová Karolína PLU0888 2061810 B D12C
12:05:00 Otruba Marek PLU7417 995892 C H45B
12:25:00 Otrubová Věra PLU7777 2035158 C D40B
12:43:00 Otrubová Johana PLU7852 995816 C D40B
13:04:00 Otrubová Ivona PLU7677 887939 C D35B
13:13:00 Otruba František PLU0501 8667537 B H14B
13:33:00 Otrubová Anna PLU0577 8667550 A D14B
13:34:00 Trávníček Jan PLU7501 7504110 C H21B
13:37:00 Černoch Martin PLU0500 8667538 B H14B
14:12:00 Černochová Michaela PLU0351 8660570 A D16B
14:30:00 Němečková Kateřina PLU0350 1400409 B D16B
14:55:00 Soldán Robin PLU0600 8663160 B H14B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:09:00 403 Fousek Vojtěch RBK0403 8000241 B H16A
12:09:00 Hanousek Matěj RBK0404 301286 B H16B
12:57:00 Hanousek Kamil RBK7401 2115695 C H35B
13:38:00 Fousek Martin RBK7801 1413717 C H40B
14:03:00 Brosch Petr RBK7111 2061849 C H35B
14:25:00 Broschová Lucie RBK7451 2061836 C D40B
14:31:00 Brosch Ondřej RBK0606 8660437 A H14B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:19:00 Vyhnálková Eva RIC7552 889279 C D40B
13:38:00 122 Vyhnálková Barbora RIC9850 8656685 R W21E
13:56:00 373 Vyhnálková Marie RIC0151 8667540 A D18A
14:30:00 477 Pračková Ema RIC0451 8004317 A D16A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:00:00 459 Černá Ema ROU0451 8662284 A D16A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:51:00 Voltrová Hana ROZ9752 8656678 C D21B
13:36:00 Voltrová Svatava ROZ6150 7300179 C D50B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:29:00 408 Jelínek Kryštof RUZ0301 8666870 A H16A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:07:00 Toman Stanislav SBR4801 51917 C H70B
12:08:00 Good Martin SBR7800 51903 C H40B
12:31:00 Válek Petr SBRXXXX 7200586 H50B
12:49:00 Vodička Luděk SBR5501 51913 C H50B
12:52:00 Dospíšil Jaroslav SBR4501 51905 C H70B
13:07:00 Sklenářová Dita SBR7750 410731 C Z
13:13:00 Řeháček Petr SBR6302 8663161 C H50B
13:40:00 Good Ludmila SBR8050 2092369 C D35B
14:48:00 Haluzová Štěpánka SBR0450 51874 C D16B
14:55:00 Sklenář Josef SBR6601 7200586 C H50B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:29:00 Podivínský Tomáš SCP7201 8663133 C H45B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:40:00 260 Thýnová Nikola SHK0051 8656672 R D20A
12:49:00 413 Kolář Šimon SHK0405 8662691 A H16A
13:08:00 357 Raková Petra SHK0251 2049526 A D18A
13:59:00 374 Holečková Petra SHK0250 8660572 A D18A
14:10:00 473 Thýnová Martina SHK0350 8656586 A D16A
14:11:00 111 Teplá Karolína SHK9251 8660574 E W21E
14:18:00 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C D50B
14:20:00 381 Kroniková Štěpánka SHK0150 8033223 A D18A
14:27:00 Svoboda Ondřej SHK7605 8000235 C H35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:02:00 Bíčánek Milan SIT7703 7861 C H40B
12:39:00 Kovařík Tomáš SIT0401 8656740 B H16B
12:46:00 Bíčánek Jan SIT0501 8655447 B H14B
12:46:00 Byrtusová Klára SIT0851 8667954 C D12C
13:11:00 Byrtus Petr SIT7702 7209459 C H40B
13:14:00 Kovaříková Mária SIT6951 8655462 C D45B
13:25:00 Bíčánková Jana SIT7551 7200590 C D40B
13:46:00 Kovařík Martin SIT0101 8655413 B H18B
14:46:00 Byrtus Jakub SIT0502 8663128 B H14B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:08:00 267 Zlámalová Nikola SJC9951 8107998 R D20A
13:29:00 364 Matějková Barbora SJC0156 8191119 A D18A
13:35:00 366 Klacková Štěpánka SJC0253 8242002 A D18A
13:44:00 Zlámal David SJC9603 8053542 C H21A
14:11:00 333 Zalaba Tomáš SJC0101 8397397 A H18A
14:29:00 384 Vejražková Rozárka SJC0151 8680323 A D18A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:40:00 Kinštová Dominka SJH8051 330592 C D35B
13:09:00 Kinšt David SJH7901 330596 C H35B
14:02:00 375 Blažková Kateřina SJH0252 8656531 A D18A
14:14:00 379 Kinštová Tereza SJH0251 8116766 A D18A
14:35:00 478 Novotná Jitka SJH0454 8663172 A D16A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:10:00 Čech Petr SJI0001 8656540 A T1
12:33:00 Šenkýř Vladimír SJI6000 2044881 C H55B
13:25:00 Orany Tomáš SJI7311 889294 C H45B
14:12:00 217 Šenkýř Matěj SJI9902 2045309 A H20A
14:29:00 438 Orany Vojtěch SJI0401 8116725 A H16A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:06:00 Sýkora Michal SKMYXYX 51305 T2
12:08:00 Dvorský Vojtěch SKM9401 2045216 C H21A
12:10:00 Pěčková Monika SKM7350 2017677 C D45B
12:20:00 Pěček Jakub SKM0700 8660395 B H12C
12:30:00 Rytířová Silvie SKMXYXY 53822 T1
12:32:00 Rytíř Michal SKM7325 7210886 C H40B
12:39:00 Rytíř Jan SKM7701 7210872 C H35B
12:42:00 Skopalová Alexandra SKM0950 53811 C D10C
12:42:00 Ošmerová Tereza SKM0550 331683 C D14B
12:50:00 Pěček Vítězslav SKM7104 52199 C H40B
12:51:00 Dittrich Pavel SKM7501 52207 C H35B
12:51:00 Zácha David SKM0400 253379 C Z
12:59:00 Pěček Martin SKM7301 253369 C H40B
13:08:00 Vlček Roman SKM7000 8670823 C H40B
13:14:00 359 Dittrichová Michaela SKM0251 8656732 A D18A
13:16:00 Lachendro Jan SKM8700 7207146 C H21B
13:22:00 Dittrichová Andrea SKM7750 52208 C D35B
13:24:00 Dittrichová Lucie SKM0551 8655378 A D14B
13:30:00 Dittrich Matouš SKM1000 436931 C H10C
13:31:00 Blank Noah SKM0201 8670821 C H18B
13:33:00 Blank Radka SKM7351 53809 C Z
13:39:00 Ošmera Jakub SKM7800 8670759 C H35B
13:51:00 Nejedlý Luděk SKM7601 52210 C H35B
13:53:00 Skopalová Kateřina SKMXXXX 53817 Z
13:54:00 Pěček Dominik SKM0401 8670802 C H16B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:37:00 440 Štěrba Marek SKV0401 8654894 A H16A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:31:00 Procházka Zdeněk SOP9901 7209362 A H20B
12:34:00 Hájková Lenka SOP0050 7207857 A D20B
12:38:00 Procházková Martina SOP7351 433097 C D45B
12:41:00 Jurčák Karel SOP5101 8656584 C H65B
12:44:00 Suchánková Libuše SOP4851 446344 C D65B
14:28:00 Vašek Rudolf SOP5702 434592 C H60B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:56:00 Pilc Oldřich SPR5100 8135135 C H65B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:32:00 209 Šabata Milan SRK9904 7205561 A H20A
14:32:00 385 Šklíbová Veronika SRK0153 8659387 A D18A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:32:00 258 Janošíkova Tereza SSU9953 8656582 E D20A
12:43:00 Ostřanský Josef SSU4302 52549 C H75B
13:05:00 31 Král Václav SSU8243 332966 C M21E
13:22:00 Seidenglanz Marek SSU7401 2067988 C T1
13:41:00 121 Poklopová Lenka SSU8952 8648618 R W21E
13:51:00 Valenta Jiří SSU6301 51508 C H55B
13:56:00 Seidenglanz Jáchym SSU0202 1407427 B H18B
13:56:00 14 Schuster Marek SSU9303 995871 R M21E
14:17:00 7 Poklop Martin SSU8802 8660591 E M21E
14:29:00 105 Štičková Anna SSU9651 8640981 E W21E
14:35:00 1 Král Vojtěch SSU8841 7207347 E M21E
14:42:00 Ostřanská Iveta SSU6591 224901 C D50B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:01:00 Šklíba Michal STE9900 7201758 B H20B
12:03:00 Skyvová Kristýna STE7054 8655383 C D21B
12:07:00 Matoušková Johana STE0751 52561 C D12C
12:12:00 Trepáčová Gabriela STE0353 8071318 C D16B
12:20:00 Janků Michala STE1150 52510 C D10C
12:24:00 Lubrichová Veronika STE0451 8660567 B D16B
12:31:00 Burdová Hana STE0852 2112745 C D12C
12:39:00 Venusová Anna STE0554 2148071 C D14B
12:41:00 Hepnar Luboš STE6307 8655386 C H45B
12:45:00 456 Lukašáková Sára STE0450 2035723 A D16A
12:51:00 Skoupá Vendula STE0152 7203461 B D18B
12:54:00 Matoušek Jan STE0909 224904 C H10C
12:57:00 Burdová Olga STE7651 2122260 C Z
12:58:00 Pudel Jarda STE7505 8116758 C H21B
12:59:00 33 Skoupý Jan STE9411 8662317 C M21E
13:02:00 Sklenář Antonín STE4801 52517 C H70B
13:03:00 Janků Martin STE0404 2035728 B H16B
13:07:00 Matoušková Jana STE7951 2025355 C D21B
13:10:00 Zapletal Martin STE8500 8662724 C H21B
13:10:00 Kučerová Klaudie STE0853 2122246 C D12C
13:15:00 319 Doležal Matyáš STE0208 8655382 A H18A
13:18:00 Burdová Helena STE0653 2108904 B D14B
13:20:00 Marek Martin STE1100 2073656 C H10C
13:20:00 Burda Tomáš STE7600 2118486 C H40B
13:21:00 Matoušek Jiří STE7504 2025356 C H35B
13:21:00 Janků Marek STE7102 2073424 C H45B
13:25:00 Kotrle David STE1101 2122263 C Z
13:26:00 Marek Antonín STE7501 8028819 C H40B
13:32:00 Venus Ctibor STE7800 2144041 C H40B
13:33:00 Silnoušek Jiří STE7200 2073426 C H45B
13:38:00 Janků Renata STE7251 52502 C D45B
13:43:00 Kučera Martin STE7602 2143405 C Z
13:45:00 Zatloukalová Julie STE0650 2108918 B D14B
13:54:00 Zbraňková Magda STE7352 2096137 C D45B
13:55:00 Lubrichová Eva STE7556 2112743 C D40B
13:57:00 Mikošková Marie STE0552 2108903 B D14B
13:58:00 Trepáč Adam STE0504 8071293 B H14B
14:04:00 Neumann Jaroslav STE5902 8116698 C H60B
14:09:00 Václavek Jiří STE5701 1401181 C H45B
14:18:00 Kotrle Sylvia STE0652 2108917 C D14B
14:19:00 335 Světnický František STE0204 8656687 A H18A
14:31:00 Svoboda Radek STE0207 8090134 B H18B
14:40:00 Václavek Tomáš STE5809 8655374 C H21A
14:44:00 389 Marková Ema STE0252 8655379 A D18A
14:45:00 Pospíšilová Stella STE0551 2080829 C D14B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:03:00 301 Štefan Vít STH0202 8659413 A H18A
12:56:00 264 Hrnčířová Magda STH0051 8660568 A D20A
13:07:00 317 Link Lukáš STH0205 8659414 A H18A
13:26:00 363 Chrástová Tereza STH0251 8656737 A D18A
13:41:00 368 Kejmarová Jana STH0152 51108 A D18A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:31:00 308 Měšťan Ondřej TAP0100 8201203 A H18A
13:11:00 318 Melišík Martin TAP0200 8654905 A H18A
13:35:00 123 Šimůnková Gabriela TAP9755 8119755 C W21E
13:50:00 469 Smolková Barbora TAP0356 8654912 A D16A
14:00:00 471 Bulířová Ema TAP0452 2088202 A D16A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:07:00 Milánová Jindřiška TBM7475 443078 C D40B
12:11:00 Dufek Jan TBM4231 2083416 C H75B
12:13:00 Liščinská Eva TBM4451 8004451 C D75B
12:14:00 Denemarek Max TBM0800 7080127 B H12C
12:16:00 Vedra Tobiáš TBM0621 446444 B H14B
12:18:00 Račanský Jiří TBM0706 8004271 B H12C
12:25:00 Štěpánek Jan TBM0607 8660548 B H14B
12:26:00 Doušková Vlasta TBM7060 2067215 C D45B
12:30:00 Grycová Veronika TBM9859 9988889 C T2
12:33:00 Hlaváčová Lucie TBM0660 2059757 B D14B
12:34:00 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C D45B
12:40:00 Eliášová Viktorie TBM1052 446354 C D10C
12:42:00 Miková Iva TBM7071 53270 C D45B
12:43:00 311 Kligl Radim TBM0103 8655419 A H18A
12:45:00 Dvořáček Petr TBM7013 8007013 C H45B
12:46:00 Šímová Julie TBM1055 446329 C D10C
12:48:00 262 Špringlová Kamila TBM0050 8662300 A D20A
12:51:00 313 Adámek Filip TBM0101 8656745 A H18A
12:52:00 Šíma Filip TBM1213 446328 C H10C
12:54:00 Kubáňová Jana TBM7275 8007275 C D45B
13:01:00 Rajnoha David TBM0003 7204496 B H20B
13:01:00 Račanský Jakub TBM0503 8100029 B H14B
13:04:00 Eremiášová Jana TBM5451 52361 C D65B
13:06:00 Doušek Vilém TBM0904 2067212 C H10C
13:17:00 27 Kozák Osvald TBM8201 8201000 R M21E
13:19:00 Kozák Vojtěch TBM1101 53103 C Z
13:21:00 Hlaváč Jiří TBM6116 53247 C H55B
13:21:00 421 Gryc Ondřej TBM0406 8180018 A H16A
13:21:00 Lička Adam TBM0326 8670824 B H16B
13:23:00 25 Hraboš Matej TBM9547 8071299 C M21E
13:25:00 Dobrovolná Anna TBM0758 8120028 B D12C
13:26:00 126 Korpasová Tereza TBM9898 8656527 R W21E
13:28:00 272 Grycová Kateřina TBM0058 8659389 R D20A
13:28:00 Mudrák Daniel TBM0629 8663145 B H14B
13:34:00 Folprecht Matyáš TBM0606 8662278 B H14B
13:36:00 Ehlová Martina TBM0655 8667955 B D14B
13:42:00 Zajíčková Lenka TBM7152 8667996 C D45B
13:44:00 369 Korpasová Lucie TBM0151 8655372 A D18A
13:53:00 372 Hlaváčová Anežka TBM0199 8656742 A D18A
13:54:00 Mikulová Klára TBM0553 2083386 B D14B
13:57:00 Hübner Václav TBM1112 2118463 C Z
14:00:00 Miková Lenka TBM0460 8663167 B D16B
14:00:00 Dušková Tereza TBM0554 8414120 A D14B
14:02:00 Fuchsová Marcela TBM7260 2067207 C D45B
14:07:00 216 Horčička Vít TBM9919 8656558 E H20A
14:09:00 433 Doušek Tomáš TBM0401 8222007 A H16A
14:09:00 Doušková Hana TBM0659 8149311 B D14B
14:10:00 Ehlová Pavla TBM7377 52037 C D45B
14:11:00 Gryc Vojtěch TBM0106 8645931 A H18B
14:11:00 9 Horvát Petr TBM9437 8644873 E M21E
14:12:00 Čech Radovan TBM7835 8007835 C H21A
14:15:00 Doušek Robert TBM7911 2067213 C H35B
14:15:00 Fuchsová Ema TBM0653 8667974 B D14B
14:17:00 109 Kozáková Zdenka TBM7952 8663149 R W21E
14:21:00 Dušek Vladimír TBM7400 2083369 C H45B
14:25:00 Eliáš Vojtěch TBM0604 8662367 C H14B
14:28:00 Ehl Jiří TBM7701 8017701 C H21A
14:39:00 Doušková Kateřina TBM0679 8123459 B D14B
14:40:00 Čech Radan TBM0611 8663178 B H14B
14:52:00 Svirák Jonatan TBM0608 2087656 B H14B
14:54:00 Grycová Jana TBM6969 49412 C D50B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:25:00 452 Pesničáková Soňa TJN0451 8662749 A D16A
12:53:00 35 Kobr Tomáš TJN8901 8028868 C M21E
13:11:00 358 Šklíbová Míša TJN0153 2053560 A D18A
13:13:00 419 Vitebský Lukáš TJN0302 8636193 A H16A
13:23:00 362 Mašínová Anna TJN0152 8659403 A D18A
13:49:00 428 Tkáč Matěj TJN0401 8660911 A H16A
14:01:00 Rýdl Jiří TJN7000 8662707 C H45B
14:08:00 377 Rýdlová Adéla TJN0151 8655484 A D18A
14:21:00 436 Lesák Ondřej TJN0306 8659385 A H16A
14:27:00 220 Novotný Marek TJN9901 8680399 A H20A
14:35:00 386 Rýdlová Magdaléna TJN0251 8662747 A D18A
14:41:00 388 Podrábská Marie TJN0259 2078462 A D18A
14:52:00 225 Nagy Josef TJN0006 8656507 R H20A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:13:00 Mička Aleš TJP7300 7800365 C H45B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:07:00 Navrátil Rostislav TRI6601 8655 C H50B
12:08:00 Bialožytová Pavla TRI6350 51446 C D55B
12:28:00 Walaská Klára TRI0950 2102570 C D10C
12:36:00 Navrátilová Adéla TRI0250 49312 B D18B
12:38:00 Krupa Jan TRI0706 8655482 B H12C
12:42:00 Haltofová Romana TRI0451 8670381 B D16B
12:48:00 Kantor Ondřej TRI9103 8656669 C H21A
12:51:00 Argaláš Jaroslav TRI6202 8662684 C H55B
12:53:00 352 Bernatíková Hana TRI0253 8662702 A D18A
13:00:00 Sliž Rostislav TRI0302 8662309 B H16B
13:03:00 Argalášová Kateřina TRI9750 8660373 C D21A
13:12:00 Kolarczyková Eliška TRI0551 7210919 B D14B
13:17:00 360 Mrózek Teresa TRI0251 8656736 A D18A
13:17:00 420 Bialožyt Marek TRI0301 8629759 A H16A
13:18:00 Bruková Petra TRI0450 8660369 B D16B
13:18:00 Krupa Jakub TRI0404 8655414 B H16B
13:21:00 Sabelová Markéta TRI9656 2073724 C D21A
13:23:00 Jastrzembská Jarmila TRI6450 8670488 C D55B
13:24:00 Martynek Petr TRI0304 8657 B H16B
13:27:00 Mrozková Olga TRI7350 7206554 C Z
13:31:00 Kirschner Damian TRI0506 2099502 B H14B
13:36:00 Walaski Antonín TRI8006 416124 C H21C
13:40:00 Damek Ondřej TRI0503 8667526 B H14B
13:42:00 Mrózek Pawel TRI0401 8002604 B H16B
13:48:00 Rybková Vendula TRI0453 7002089 B D16B
13:51:00 Haltof Marek TRI0200 8670482 B H18B
13:52:00 Bialožyt Miroslav TRI5701 8789 C H60B
14:00:00 Argalášová Gabriela TRI6850 8660461 C D50B
14:07:00 332 Tuharský Erik TRI0100 8028879 A H18A
14:22:00 219 Filipek Sebastian TRI0002 8655466 A H20A
14:26:00 383 Warcopová Kateřina TRI0150 7209788 A D18A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:19:00 305 Hájek Kryštof TUR0212 8655411 A H18A
12:20:00 255 Sokolářová Šárka TUR9999 8660903 R D20A
12:28:00 257 Thořová Markéta TUR9952 8663148 R D20A
12:28:00 Paříková Iva TUR0061 1403056 C D20B
12:45:00 Kochová Nikola TUR9358 9935817 C D21A
13:08:00 Šurgan Štefan TUR7900 8680573 C H21A
13:52:00 213 Thoř Tomáš TUR9904 8430131 R H20A
14:02:00 215 Karatsiolis Kryštof TUR9901 8680600 A H20A
14:47:00 390 Pekařová Jana TUR0252 8660909 A D18A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:11:00 Gurka Jiri TUV4601 8101111 C H65B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:06:00 Slavíková Lenka TVR7350 2067389 C D45B
12:21:00 Pospíšil Karel TVR5000 2001952 C H65B
12:25:00 Slavík Tomáš TVR6800 436923 C H50B
13:11:00 Labudík Milan TVR6200 206457 C Z
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:02:00 Čepický Šimon TZL06XX 7848411 H12C
12:04:00 Klimešová Hana TZL0956 2121121 C D10C
12:06:00 Honner Jaroslav TZL0701 8662687 B H12C
12:08:00 Novosadová Klára TZL0952 2070833 C D10C
12:10:00 Kundrata Vít TZL0700 7209278 B H12C
12:10:00 Fišerová Markéta TZL0851 2070831 B D12C
12:22:00 Linhart Adam TZL0814 331259 C H12C
12:22:00 Hečová Kristýna TZL0957 2134311 C D10C
12:22:00 Strakoš Ondřej TZL0601 8000119 B H14B
12:25:00 Valla Stanislav TZL3125 53321 C H80B
12:26:00 Lebánek Jan Maxmilián TZL0809 52341 C H12C
12:27:00 Batani Valentina TZL0551 8050121 A D14B
12:30:00 Pernička Martin TZL0800 8240800 B H12C
12:32:00 Růžičková Žofie TZL0953 8597 C D10C
12:34:00 Lorencová Anna TZL0756 2121128 B D12C
12:36:00 Němec Michal TZL0805 2124754 C H12C
12:36:00 Kundratová Eva TZL0950 7209279 C D10C
12:40:00 Kovalčíková Nela TZL0757 8583 C D12C
12:41:00 411 Novosad Pavel TZL0404 8660475 A H16A
12:44:00 Čuda Ondřej TZL0816 2134315 C H12C
12:44:00 Poslušná Katka TZL1051 2121120 C D10C
12:48:00 Linhart Jakub TZL0813 8660391 B H12C
12:50:00 Fišer Petr TZL1004 53899 C H10C
12:52:00 Truneček Jakub TZL0705 53367 B H12C
12:56:00 Šidla Dalibor TZL1200 8053354 C H10C
12:58:00 Pavlík Adam TZL0810 8662733 B H12C
12:58:00 Pernička Václav TZL0602 8170602 B H14B
13:00:00 Honner Tomáš TZL1001 8052217 C H10C
13:02:00 Solař Adam TZL0801 2134312 C H12C
13:04:00 Slováček Ondřej TZL0902 8090714 C H10C
13:06:00 Jahudka Tomáš TZL0815 2134314 C H12C
13:06:00 Eichler Vítek TZL0401 7209282 B H16B
13:06:00 Kusáková Valentýna TZL0651 7211007 B D14B
13:07:00 Palas Jan TZL0507 2135180 C H14B
13:09:00 418 Hustý Adam TZL0403 8660466 A H16A
13:10:00 Václavík Vojtěch TZL07XX 2113089 H10C
13:12:00 Hozík Štěpán TZL0806 8648637 B H12C
13:13:00 Lázničková Alžběta TZL0858 331753 C D12C
13:14:00 Pekárek David TZL1000 2121129 C H10C
13:15:00 Batani Valeria TZL0550 8250121 C D14B
13:16:00 Valla Jakub TZL0710 2134320 C H12C
13:18:00 Kusák Alexander TZL0900 8594 C H10C
13:22:00 Minařík Petr TZL0709 2134319 C H12C
13:22:00 Němec Filip TZL0503 2126239 C H14B
13:22:00 Entová Kateřina TZL0751 2121124 C D12C
13:24:00 Solař Jan TZL1003 2134321 C H10C
13:28:00 Trávníček Jan TZL0812 8618 C H12C
13:28:00 Poslušná Jitka TZL0752 2121125 B D12C
13:34:00 Petrla Michal TZL0708 53886 C H12C
13:35:00 Svobodová Anna TZL 0 Z
13:38:00 Hustý Matěj TZL0903 2096138 C H10C
13:40:00 Mikláš Matěj TZL0704 2126258 B H12C
13:40:00 275 Nešporová Alžběta TZL0051 7200901 A D20A
13:49:00 Vaněk Bořek TZL0505 2113077 B H14B
14:28:00 Huleja Martin TZL0604 2113096 B H14B
14:34:00 Pekárek Tobias TZL0502 8663152 A H14B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:06:00 Raclavská Lenka UOL0252 2092435 B D18B
12:08:00 Janeček Jáchym UOL0700 2133905 C H12C
12:14:00 Smékal David UOL7503 886282 C H40B
12:16:00 Jílková Pavla UOL0753 8670784 B D12C
12:22:00 Jílková Hana UOL8050 8116765 C D35B
12:26:00 Janošík Antonín UOL5201 2092418 C H65B
12:26:00 Raclavská Zuzana UOL0251 8680601 B D18B
12:27:00 Janošíková Lenka UOL7651 301554 C D21C
12:30:00 Bídová Markéta UOL0352 8660531 B D16B
12:34:00 Kubíček Vavřinec UOL0801 2113097 C H12C
12:37:00 Horčičková Linda UOL8650 301553 C D21C
12:45:00 Rajman Filip UOL0301 8655427 B H16B
12:46:00 Jadviščok Ladislav UOL5101 52440 C H65B
12:54:00 Smékalová Karolína UOL0451 8660366 B D16B
12:57:00 Krampla Michal Jan UOL0302 2148133 C H16B
13:01:00 Bednář Jan UOL5402 52473 C H65B
13:04:00 Vodička Igor UOL0502 7200909 B H14B
13:13:00 Kubíčková Eva UOL7752 2133902 C D40B
13:24:00 Jadviščok Ladislav UOL7700 2075671 C H21C
13:25:00 Kubíček Jiří UOL6500 1410004 C H50B
13:33:00 Horký Jan UOL7100 2020741 C H35B
13:50:00 371 Raclavská Vlaďka UOL0253 8004346 A D18A
13:55:00 Raclavský Vladislav UOL6600 2092433 C H50B
13:57:00 Krampla Tomáš UOL6601 2148092 C H35B
14:06:00 Poklopová Ivana UOL6451 52451 C D50B
14:06:00 Jílková Lenka UOL0654 8680425 A D14B
14:18:00 Smékalová Viktorie UOL0450 8660355 B D16B
14:21:00 Dostál František UOL0201 8655428 B H18B
14:24:00 Horčička Petr UOL7007 52472 C H21C
14:24:00 Šaňáková Marie UOL0651 2111803 B D14B
14:40:00 479 Binarová Adéla UOL0452 8662703 A D16A
14:41:00 Jirka Matyáš UOL0203 8655429 B H18B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:49:00 Vandas Luděk VAM6601 8623000 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:03:00 Dokoupilová Zuzana VBM5754 53306 C D55B
12:09:00 Lička Lukáš VBM7301 7204512 C H45B
12:47:00 Chmelík Aleš VBM4732 2085633 C H70B
12:57:00 Dokoupil Vladimír VBM4806 8656614 C H70B
12:58:00 Bravená Alexandra VBM6155 682079 C D55B
13:08:00 Potěšilová Vladimíra VBM5655 53238 C D55B
13:15:00 Vernerová Radka VBM8558 53211 C D21A
13:28:00 Verner Tomáš VBM8204 49679 C H21B
13:46:00 Šedivý Jiří VBM8207 2121762 C H21B
13:48:00 Bravený Adam VBM8801 8108810 C H21A
14:06:00 Hiršová Marcela VBM7079 8648605 C D45B
14:55:00 Jemelíková Lada VBM6555 53489 C D40B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:02:00 Kubíčková Lucie VIC0952 425438 C D10C
12:03:00 Měrka Roman VIC8308 9102886 C H35B
12:12:00 Vlček Tomáš VIC0713 8663111 B H12C
12:12:00 Vlčková Markéta VIC0951 425437 C D10C
12:19:00 Špaňhelová Jana VIC0888 425435 C D12C
12:31:00 Hala Jaromír VIC0606 425427 B H14B
13:05:00 Kubíček Petr VIC7801 2126305 C H40B
13:07:00 Gola Miroslav VIC6808 2451515 C H50B
13:10:00 Sadílková Lenka VIC7055 416050 C D45B
13:14:00 Hala Zdeněk VIC0801 425439 C H12C
13:14:00 Marek Martin VIC7624 762400 C H40B
13:36:00 Veselý Jonáš VIC0411 2073737 C H16B
13:38:00 Veselý Štěpán VIC0712 425425 B H12C
13:47:00 Vlček Jiří VIC7700 2073733 C H40B
13:53:00 Sadílek Martin VIC6901 8123400 C H40B
14:07:00 Špaňhel Petr VIC0610 53857 C H14B
14:11:00 378 Golová Tereza VIC0162 8645925 A D18A
14:33:00 Rosíková Růžena Eliška VIC0650 2103241 B D14B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:30:00 453 Podrábská Alžběta VLI0451 8663117 A D16A
13:15:00 Martan Jiří VLI7300 8662685 C H35B
13:20:00 463 Martanová Lea VLI0555 8662713 A D16A
13:32:00 365 Martanová Elin VLI0252 8659420 A D18A
14:01:00 Bednařík Vilém VLI0509 8670461 A H14B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:50:00 457 Richtrová Kamila VPM0451 8629751 A D16A
13:33:00 424 Šauli Filip VPM0301 8656560 A H16A
13:47:00 370 Černá Kateřina VPM0250 8655446 A D18A
13:55:00 329 Richtr Lukáš VPM0204 8656696 A H18A
14:13:00 Richtr Aleš VPM6601 51686 C H50B
14:17:00 435 Tokár Radim VPM0300 8660914 A H16A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:21:00 Malý Tomáš VRB0414 2067397 C H16B
12:33:00 Peňáz Radek VRB0313 2092364 A H16B
12:39:00 310 Matuš Vít VRB0202 8662329 A H18A
13:04:00 Malá Karolína VRB0777 2067388 C D12C
13:39:00 Tomčíková Eliška VRB0555 8655461 C D14B
13:57:00 Peňáz Vojtěch VRB0303 2092391 B H16B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:35:00 309 Dostál Jakub VRL0104 8670450 A H18A
12:57:00 415 Štregl Matyáš VRL0301 8636759 A H16A
13:25:00 464 Hanušová Kateřina VRL0455 8670740 A D16A
14:25:00 476 Randáková Adéla VRL0452 8660465 A D16A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:11:00 Průša Michal VSP7310 8667547 C H40B
12:45:00 412 Průša Dominik VSP0406 8667982 A H16A
12:58:00 Šváb Jan VSP5801 886277 C H60B
13:35:00 466 Štraitová Jolana VSP0456 8670459 A D16A
14:42:00 223 Bořánek Michal VSP0007 8656733 A H20A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:01:00 Rotková Veronika ZBM0854 2103674 B D12C
12:04:00 Marek Filip ZBM0706 8660413 B H14B
12:05:00 402 Šipoš Tomáš ZBM0308 8100070 B H16A
12:07:00 302 Pompura Daniel ZBM0108 8100023 B H18A
12:07:00 Kavánková Jana ZBM9356 7204981 C D21C
12:08:00 252 Auermüllerová Anna ZBM0060 410338 A D20A
12:10:00 Koča Vojtěch ZBM0602 8660445 B H14B
12:16:00 Finstrle Filip ZBM0702 2092386 C H12C
12:17:00 405 Urbánek Adam ZBM0302 2042526 A H16A
12:19:00 Molnárová Monika ZBM9459 8122122 C D21B
12:20:00 451 Barnatová Klára ZBM0352 8660403 A D16A
12:24:00 256 Firešová Markéta ZBM9951 8660435 R D20A
12:24:00 Finstrlová Julie ZBM0552 8660424 A D14B
12:28:00 Bukovác Filip ZBM0501 2096113 A H14B
12:33:00 Liščinský Tomáš ZBM8411 2103680 C H35B
12:42:00 Oujezdský Matyáš ZBM0307 8660413 C H16B
12:45:00 Rotek Pavel ZBM7704 2103682 C H35B
12:45:00 Finstrlová Lucie ZBM0651 2051514 B D14B
12:52:00 201 Goldschmidt Tobiáš ZBM0003 8200031 B H20A
12:57:00 Koporová Petra ZBM9353 8660417 C D21A
12:58:00 Marková Eva ZBM0954 2115674 C D12C
13:00:00 Drábek Jan ZBM8511 49690 C H21A
13:02:00 355 Miklušová Tamara ZBM0260 8434822 A D18A
13:03:00 316 Coufal Jáchym ZBM0200 8660432 A H18A
13:07:00 Komenda Jan ZBM9902 8660415 B H20B
13:09:00 Miklušová Tereza ZBM9960 8222299 B D21A
13:10:00 461 Bednaříková Emma ZBM0359 8656786 A D16A
13:12:00 205 Hlaváč Ondřej ZBM9901 8651709 R H20A
13:12:00 Kelbl Vladimír ZBM9711 8660427 C H21A
13:12:00 268 Odehnalová Klára ZBM9956 8660446 A D20A
13:16:00 Finstrlová Kristýna ZBM0752 2067231 B D12C
13:19:00 Kasza Tomáš ZBM0512 2078496 B H14B
13:27:00 Racek Josef ZBM0400 8663130 C H16B
13:28:00 Jordanov Alexandr ZBM9503 8660419 C H21A
13:28:00 Bukovacová Alena ZBM7454 522004 C D35B
13:33:00 Ježek Filip ZBM0414 8660425 B H16B
13:36:00 Jonáš Adam ZBM0102 8100060 B H18B
13:36:00 Ježek David ZBM0813 8667953 B H12C
13:36:00 Finstrle Luděk ZBM7902 8660402 C H21A
13:38:00 20 Klusáček Jan ZBM9301 899179 R M21E
13:43:00 Urbánek Tomáš ZBM0604 8670828 B H14B
13:46:00 Hrušková Lenka ZBM6251 49398 C D45B
13:49:00 Finstrlová Alena ZBM7550 2087665 C D40B
13:51:00 Ježková Ivana ZBM0560 8660552 A D14B
13:51:00 Marek Vojtěch ZBM0410 8660439 B H16B
13:53:00 117 Perůtková Jindra ZBM8989 515488 E W21E
13:55:00 470 Rotková Markéta ZBM0455 8660409 A D16A
13:59:00 115 Odehnalová Tereza ZBM9757 8660420 R W21E
14:02:00 12 Mokrý Stanislav ZBM9202 8660442 R M21E
14:05:00 113 Hiršová Gabriela ZBM9651 8660421 R W21E
14:06:00 Šimo Matúš ZBM0109 8100080 B H18B
14:06:00 Bialožyt Michal ZBM8707 995883 C H21C
14:14:00 110 Hiklová Natalia ZBM8350 8660431 E W21E
14:15:00 334 Milán Tomáš ZBM0111 8655228 A H18A
14:19:00 Zřídkaveselý Adam ZBM0505 8660411 A H14B
14:20:00 6 Hájek Daniel ZBM8919 8180189 E M21E
14:20:00 108 Tužilová Magdaléna ZBM9452 8660440 E W21E
14:25:00 Auermüller Vít ZBM6701 2088711 C H45B
14:26:00 4 Minář Marek ZBM9444 8396969 E M21E
14:26:00 106 Kabáthová Eva ZBM8966 7200341 E W21E
14:32:00 2 Nykodým Miloš ZBM9005 8091209 E M21E
14:32:00 104 Zháňalová Barbora ZBM9354 8644886 E W21E
14:38:00 102 Indráková Adéla ZBM9153 8644883 E W21E
14:43:00 Kučera Tomáš ZBM0605 8660418 A H14B
14:45:00 480 Hovořáková Karolína ZBM0351 8660438 A D16A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:10:00 Zatloukalová Romana ZLH9950 2025342 B D20B
12:17:00 Novotná Ludmila ZLH4850 52763 C D70B
12:17:00 Novotný Stanisl ZLH4800 52762 C H70B
12:53:00 Novotný Tomáš ZLH7001 7001234 C H45B
13:15:00 Novotný Erik ZLH0301 2020722 B H16B
13:19:00 Zatloukal Tomáš ZLH6701 420422 C H50B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:27:00 Kroupa Jaroslav ZPV4012 52869 C H75B
13:15:00 Křeček Miroslav ZPV6213 8660478 C H55B
13:22:00 Křečková Petra ZPV7076 52582 C D45B
13:33:00 Jaroš Vojtěch ZPV5706 231248 C H55B
14:48:00 Jarošová Petra ZPV6666 52654 C D50B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:03:00 Mazúr Milan RBA6201 910191 H55B
12:09:00 Vávrová Beata RBA5651 682341 D60B
12:11:00 Janacek Christine RBA015A 445622 D18B
12:15:00 Mikluš Marián RBA7204 8000029 H35B
12:19:00 Lovás Dominik RBA9902 2045687 H20B
12:30:00 Hummel Jakub RBA0304 2092467 H16B
12:55:00 Vávrová Erika RBA7751 9201324 D40B
13:03:00 Janáčková Mira RBA635A 307420 D55B
13:24:00 Mazúrová Soňa RBA6551 307362 D50B
13:30:00 Kubik Maximilián RBA0303 8100014 H16B
13:45:00 Demovič Matej RBA0305 8667951 H16B
14:13:00 Miklušová Dagmar RBA7351 8123457 D40B
14:18:00 Stubna Philip RBA9304 1399407 H21C
14:18:00 Pánková Martina RBA6953 445621 D45B
14:22:00 Formanko Dušan RBA5801 2099591 H60B
14:40:00 Priesol František RBA5901 307419 H60B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:02:00 Kováčová Katarína VBA7451 2043833 D45B
12:06:00 Kováčová Lucia VBA10AA 442600 D10C
12:48:00 Kováčová Žofia VBA0451 2043832 D16B
12:52:00 Kováč Ondrej VBA0601 2043831 H14B
13:01:00 Kováč Milan VBA7101 2043834 H45B
14:31:00 Šmelíková Barbora VBA6951 307356 D40B

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
12:09 Vavrova Veronika 0030001 920685 003 - (AUS) Kulgun Orienteering D21A
12:10 Papež Martin 021 0 HO Pioneer H21B
12:12 Huňka Jiří 0010001 49433 001 - SK Radslavice H70B
12:14 Šmelíková Hana FBA6951 8071314 TJ Slávia Farmaceut Bratislava D45B
12:15 Prill László FBA6302 45259 TJ Slávia Farmaceut Bratislava H55B
12:16 Patassiová Michaela FBA0252 8670509 TJ Slávia Farmaceut Bratislava D18B
12:16 Hrabošová Magdaléna FBA0052 2045171 TJ Slávia Farmaceut Bratislava D20B
12:16 Tomíčková Dana 0050003 2096221 005 - ESOX ODEI D35B
12:17 Škarvada Milan HBB7401 2138233 ŠK HADVEO Banská Bystrica H40B
12:17 Velgos Martin TKE7202 8012080 Klub OB ATU Košice H45B
12:18 Velgosová Miroslava TKE0351 8004605 Klub OB ATU Košice D16B
12:19 Novota Mikuláš TKE6002 2025332 Klub OB ATU Košice H50B
12:21 Holík Mário 0090001 0 009 - SKOB Kroměříž H35B
12:22 Baloghová Zora SKS0751 2028798 Športový klub Sandberg D12C
12:23 Davi Jana ZMT6151 416848 Klub OB Martin D55B
12:23 Michač Ĺuboš HBB7601 1550550 ŠK HADVEO Banská Bystrica H40B
12:24 Čief Jonáš HBB0701 2125318 ŠK HADVEO Banská Bystrica H12C
12:24 Bukovac Maroš FBA7601 525005 TJ Slávia Farmaceut Bratislava H21A
12:24 Tomíčková Eliška 0050002 52023 005 - ESOX ODEI D10C
12:27 Meriač Milan ZMT4205 416723 Klub OB Martin H70B
12:27 Sedileková Ela HBB9352 8116746 ŠK HADVEO Banská Bystrica D21A
12:28 Kučera Roman TKE8301 307376 Klub OB ATU Košice H21A
12:28 Bialeková Martina EBB7351 7201767 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica D35B
12:28 Kotuliaková Lea FBA0751 2078498 TJ Slávia Farmaceut Bratislava D12C
12:31 Zacharovský Ivan ZMT5201 416534 Klub OB Martin H65B
12:31 Velgosová Michaela TKE0151 2051450 Klub OB ATU Košice D18B
12:34 Tužil Petr 0070001 2045249 007 - Tužilovi T1
12:34 Schwarzová Martina EBB0951 2112736 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica D10C
12:36 Porubská Lenka TNR0451 8668997 ŠK Triturus Nitra D16B
12:36 Papuga Miroslav TKE9002 886720 Klub OB ATU Košice H21A
12:37 Prutkayová Veronika SKS7852 2128445 Športový klub Sandberg D40B
12:37 Mička Marek 0020001 2061843 002 - TSO H45B
12:38 Schwarzová Katarína EBB1151 7080080 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica D10C
12:40 Berčík Jakub FBA0507 2134365 TJ Slávia Farmaceut Bratislava H14B
12:41 Škarvada Jakub HBB0801 2066963 ŠK HADVEO Banská Bystrica Z
12:42 Šácha Tomáš 0080001 410340 008 - - T1
12:43 Roháčová Ingrid TKE7051 2023819 Klub OB ATU Košice Z
12:44 Glončák Peter FBA7901 2012281 TJ Slávia Farmaceut Bratislava H21A
12:45 Janšo Karol TKE6206 2051437 Klub OB ATU Košice H55B
12:45 Bukovác Lukáš FBA1002 307460 TJ Slávia Farmaceut Bratislava Z
12:46 Kostercová Viktória SKS0251 2079535 Športový klub Sandberg D18B
12:46 Roháčová Viktória TKE0051 1403139 Klub OB ATU Košice D20B
12:46 Hríbiková Andrea HBB8451 2066979 ŠK HADVEO Banská Bystrica T1
12:48 Koltai Zoltan 014 362952 Tabani Spartacus T2
12:48 Kendrová Tereza FBA0651 2078493 TJ Slávia Farmaceut Bratislava D14B
12:51 Kotrlová Katarína SKS9051 8004608 Športový klub Sandberg D21A
12:51 Michačová Ema HBB0551 2066962 ŠK HADVEO Banská Bystrica D14B
12:55 Janšo Jakub Karol TKE0602 2051421 Klub OB ATU Košice H14B
12:56 Šimoník Milan HBB7501 2126379 ŠK HADVEO Banská Bystrica H40B
12:57 Roháč Zdenko TKE7301 2051301 Klub OB ATU Košice H45B
12:58 Kadlček Václav 0100001 682616 010 - neregistovaný T1
12:59 Májová Paulína BBA5351 8350835 KOBRA Bratislava D65B
13:01 Pajtášová Katarína SKS0152 7212125 Športový klub Sandberg D18B
13:01 Holíková Helena 0090002 0 009 - SKOB Kroměříž Z
13:01 Pollák Jozef TKE6001 920651 Klub OB ATU Košice H50B
13:03 Porubský Július TNR7301 7210405 ŠK Triturus Nitra H35B
13:03 Tomíčková Ivana 0050004 52537 005 - ESOX ODEI Z
13:06 Brém Knorová Martina ZMT7151 2066093 Klub OB Martin D45B
13:10 Michač Samuel HBB0802 1550660 ŠK HADVEO Banská Bystrica H12C
13:12 Mihaličová Simona TKE0551 2032200 Klub OB ATU Košice D16B
13:12 Nvota Lukáš Mário TKE0302 2025333 Klub OB ATU Košice H16B
13:13 Hlaváčiková Katarína EBB6152 416804 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica D55B
13:13 Tornai Szabolcs 01571XX 8434004 Szabi SE H45B
13:14 Hríbik Miroslav HBB8501 2300847 ŠK HADVEO Banská Bystrica T1
13:15 Buráňová Hana 0060003 2108870 006 - BzB Z
13:16 Kukurugya Matej SKS0103 2049990 Športový klub Sandberg H18B
13:16 Buráň Zdeněk 0060001 2127637 006 - BzB H60B
13:16 Máj Štefan BBA5201 8390839 KOBRA Bratislava H65B
13:17 Kotuliak Ivan FBA7402 2078495 TJ Slávia Farmaceut Bratislava H40B
13:18 Tomíček Oldřich 0050001 2096247 005 - ESOX ODEI T1
13:20 Prutkay Patrik SKS0703 2114238 Športový klub Sandberg H12C
13:20 Bukovac Pavol FBA8102 8115118 TJ Slávia Farmaceut Bratislava H21A
13:22 Kotuliak Peter FBA1003 2088215 TJ Slávia Farmaceut Bratislava H10C
13:23 Koman Marek FBA7905 2124765 TJ Slávia Farmaceut Bratislava H40B
13:24 Filipová Petronela TKE0352 8017124 Klub OB ATU Košice D16B
13:26 Kurák Michal TKE0101 2051399 Klub OB ATU Košice H18B
13:27 Filö György KYS6302 9633077 Klub OB Kysak H55B
13:28 Žilinčík Slávko TKE5602 8017123 Klub OB ATU Košice H60B
13:30 Vorlíčková Martina SKS0551 2049985 Športový klub Sandberg D16B
13:30 Palasová Michaela 0040002 49592 004 - OB Veliková D45B
13:37 Čief Štefan HBB 2066961 ŠK HADVEO Banská Bystrica Z
13:39 Palasová Barbora 0040001 49513 004 - OB Veliková Z
13:40 Mižúr Ján FBA5501 2079503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava H60B
13:40 Kubina Filip SKS8901 8656707 Športový klub Sandberg H21A
13:41 Knor Martin ZMT0201 8072002 Klub OB Martin H18B
13:41 Tužilová Michaela 0070002 2020737 007 - Tužilovi Z
13:41 Hierweg Karol BBA5801 406918 KOBRA Bratislava H45B
13:42 Baloghová Hana SKS6551 2028800 Športový klub Sandberg D50B
13:45 Pompurová Dana TBB7151 416705 ŠK Terezka Banská Bystrica Z
13:48 Kukurugya Šimon SKS0402 2049991 Športový klub Sandberg H16B
13:48 Mušinská Eva TKE6451 2032145 Klub OB ATU Košice D50B
13:49 Sláma Michal TKE0305 49621 Klub OB ATU Košice Z
13:55 Koman Ján FBA0504 2124800 TJ Slávia Farmaceut Bratislava H14B
13:56 Mušinský Tomáš TKE9301 8656717 Klub OB ATU Košice H21A
13:57 Palička Miroslav SSN5902 8667993 KOB Čingov Spišská Nová Ves H55B
14:00 Mižúr Peter FBA9101 8116785 TJ Slávia Farmaceut Bratislava H21A
14:00 Prutkay Filip SKS0403 2049996 Športový klub Sandberg H16B
14:03 Pompurová Kamila TBB0551 8004348 ŠK Terezka Banská Bystrica D14B
14:04 Tysz Adam TKE8703 2020702 Klub OB ATU Košice H21A
14:07 Kotuliaková Petra FBA7552 2078494 TJ Slávia Farmaceut Bratislava D40B
14:07 Balogh Richard SKS6901 2027941 Športový klub Sandberg H50B
14:14 Velgosová Oksana TKE7351 2051368 Klub OB ATU Košice D45B
14:21 Herna Rebecca FBA0553 8665514 TJ Slávia Farmaceut Bratislava D14B
14:24 Šmelíková Jana HBB6651 307274 ŠK HADVEO Banská Bystrica D50B
14:30 Kuráková Valéria TKE7151 2051441 Klub OB ATU Košice D45B
14:36 Rohaľová Ivona SKS0453 2049997 Športový klub Sandberg D16B
14:37 Komanová Kristína FBA7853 2124760 TJ Slávia Farmaceut Bratislava D40B
14:52 Lužný Josef 0120001 253120 012 - SK Orfeus Trnava H60B
15:01 Sláma Peter TKE6401 9102083 Klub OB ATU Košice H50B