Startovka závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace)

Datum:
22.06.2019
Místo konání:
Markoušovice
Pořadatel:
LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
Mapa:
Čížkovy kameny, Horní panská, 1:10000, e = 5 m, ISOM 2017, stav: jaro 2019, hl. kartograf: Z. Sokolář
Ředitel závodu:
Petržela Pavel - R2
Hlavní rozhodčí:
Panchártek Jan - R1
Stavitel tratí:
Petržela Jan - R2
JURY:
Kozáková Zdenka, Cahel Marek, Jedlička Michal
Protokol:
Závod proběhl za slunečného počasí a lehce větrného počasí. V průběhu závodu byla ošetřena drobná poranění a několik zhmožděných kotníků. Proti průběhu závodu nebyl podán žádný protest. Hlavní rozhodčí schválil výsledky ve všech kategoriích.
Kategorie:
D16     D18     D20     D21     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H16     H18     H20     H21     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     T3     T5    
D16
2.69 km, 120 m, 10 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8667985 Balejová Julie KAM0551 A OK Kamenice 12:41:00
2127638 Janovská Vendula JIL0453 B OK Jilemnice 12:41:00
8656699 Mulíčková Markéta ABM0362 A KOB ALFA Brno 12:41:00
2102522 Bártová Adéla LPU0353 B OK Lokomotiva Pardubice 12:43:00
7207502 Hrnčířová Ivana STH0351 B SK Studenec 12:43:00
1470170 Pavlíčková Hana KPY0450 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:43:00
434596 Arnoštová Veronika DOR0455 B OK Dobříš 12:45:00
2087682 Horáková Veronika PHK0353 B OK 99 Hradec Králové 12:45:00
8667522 Šestáková Marie VLI0452 B Slavia Liberec orienteering 12:45:00
2021833 Beranová Hana VSP0455 B USK Praha 12:47:00
8663172 Novotná Jitka SJH0454 A SJH Jindřichův Hradec 12:47:00
8656590 Tichá Dorotea DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka 12:47:00
8667539 Dvořáková Hana PGP0355 B SK Praga 12:49:00
8656606 Karlová Anna JIL0352 A OK Jilemnice 12:49:00
9201626 Morávková Zuzana SRK0551 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 12:49:00
8660409 Rotková Markéta ZBM0455 A SK Žabovřesky Brno 12:51:00
2134349 Tomášková Linda TAP0455 C KOB Tretra Praha 12:51:00
2108890 Vávrová Vanda HOR0350 A TJ Jiskra Hořice 12:51:00
8662703 Binarová Adéla UOL0452 A SOB Olomouc 12:53:00
8654913 Koberová Kateřina LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice 12:53:00
8656504 Vodičková Johana LPU0354 B OK Lokomotiva Pardubice 12:53:00
8660369 Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 12:55:00
8656710 Pachmannová Bára AOP0351 B Orientační Běh Opava 12:55:00
8662748 Vitebská Eliška TJN0350 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:55:00
8662749 Pesničáková Soňa TJN0451 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:57:00
438041 Poloučková Hana ABM0350 B KOB ALFA Brno 12:57:00
8655425 Slehová Eliška UOL0453 B SOB Olomouc 12:57:00
8660520 Nádeníčková Iva NEK0350 B Nejdek Orienteering 12:59:00
436958 Pilná Klára OSN0452 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 12:59:00
8656522 Pušová Bára LPU0357 B OK Lokomotiva Pardubice 12:59:00
8656786 Bednaříková Emma ZBM0359 A SK Žabovřesky Brno 13:01:00
2021847 Kopecká Valentýna VSP0453 B USK Praha 13:01:00
8629751 Richtrová Kamila VPM0451 A KOS Slavia Plzeň 13:01:00
8050121 Batani Valentina TZL0551 A SKOB Zlín 13:03:00
8667532 Brožková Tereza KUO0451 B KOB Ústí nad Orlicí 13:03:00
2035739 Matoušová Gabriela VRL0352 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 13:03:00
8655378 Dittrichová Lucie SKM0551 A KOB Směr Kroměříž 13:05:00
2078482 Hanušová Kateřina VRL0455 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 13:05:00
8116745 Metelková Michaela PHK0550 A OK 99 Hradec Králové 13:05:00
8414092 Jedličková Kristýna KAM0455 B OK Kamenice 13:07:00
2080908 Stoklasová Zuzana OSN0454 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 13:07:00
8656586 Thýnová Martina SHK0350 A OK Slavia Hradec Králové 13:07:00
8660403 Barnatová Klára ZBM0352 A SK Žabovřesky Brno 13:09:00
8660531 Bídová Markéta UOL0352 B SOB Olomouc 13:09:00
7002089 Rybková Vendula TRI0453 B TJ TŽ Třinec 13:09:00
8662284 Černá Ema ROU0451 A SKOB Roudnice nad Labem 13:11:00
8662713 Martanová Lea VLI0555 A Slavia Liberec orienteering 13:11:00
7207062 Randáková Adéla VRL0452 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 13:11:00
8656534 Fejfarová Tereza LPU0360 A OK Lokomotiva Pardubice 13:13:00
8670798 Kosobudová Anna VTA0551 A SC vebr-sport 13:13:00
232179 Poborská Eliška DKP0358 A Oddíl OB Kotlářka 13:13:00
8660570 Černochová Michaela PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov 13:15:00
2035744 Chvátilová Johana PHK0450 A OK 99 Hradec Králové 13:15:00
8660545 Skácelová Adéla VLI0454 B Slavia Liberec orienteering 13:15:00
889308 Mudráková Eliška LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovice 13:17:00
2103705 Smutná Anna Marie DKP0359 A Oddíl OB Kotlářka 13:17:00
8670459 Štraitová Jolana VSP0456 A USK Praha 13:17:00
8667978 Čapková Anna PHK0451 B OK 99 Hradec Králové 13:19:00
8414138 Kubáková Nela SJH0451 B SJH Jindřichův Hradec 13:19:00
7210923 Zamouřilová Anežka PHK0354 B OK 99 Hradec Králové 13:19:00
8004274 Pelantová Martina RIC0550 A OB Říčany 13:21:00
7209445 Pračková Ema RIC0451 A OB Říčany 13:21:00
232975 Teringlová Vendula VCB0451 B OB České Budějovice 13:21:00
2088202 Bulířová Ema TAP0452 A KOB Tretra Praha 13:23:00
8670793 Gottsteinová Ema JIL0451 A OK Jilemnice 13:23:00
8660438 Hovořáková Karolína ZBM0351 A SK Žabovřesky Brno 13:23:00
8660543 Kodejšová Markéta VSP0458 B USK Praha 13:25:00
8654912 Smolková Barbora TAP0356 A KOB Tretra Praha 13:25:00
2060388 Šauli Kateřina VPM0456 B KOS Slavia Plzeň 13:25:00
2087689 Janečková Adéla PLU0452 B TJ SOKOL Plumlov 13:27:00
2078451 Matěásková Šárka JIL0551 A OK Jilemnice 13:27:00
D18
3.05 km, 135 m, 12 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8656737 Chrástová Tereza STH0251 A SK Studenec 12:01:00
1418760 Popová Veronika TAP0253 B KOB Tretra Praha 12:01:00
8660383 Šklíbová Míša TJN0153 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:01:00
8667525 Brožková Lucie KUO0151 B KOB Ústí nad Orlicí 12:03:00
8191119 Matějková Barbora SJC0156 A Sportcentrum Jičín 12:03:00
2049526 Raková Petra SHK0251 A OK Slavia Hradec Králové 12:03:00
8033215 Nováková Eliška PDY0150 C Běhej Poděbrady 12:05:00
8654888 Škáchová Magdalena DKP0156 A Oddíl OB Kotlářka 12:05:00
8656623 Vandasová Adéla PHK0255 A OK 99 Hradec Králové 12:05:00
8648575 Hovorková Tereza ZVO0153 B OB SK Zvole 12:07:00
2800337 Kinštová Tereza SJH0251 A SJH Jindřichův Hradec 12:07:00
49312 Navrátilová Adéla TRI0250 B TJ TŽ Třinec 12:07:00
232331 Jelínková Adéla RUZ0251 C TJ Růžená 12:09:00
8242002 Klacková Štěpánka SJC0253 A Sportcentrum Jičín 12:09:00
8033223 Kroniková Štěpánka SHK0150 A OK Slavia Hradec Králové 12:09:00
0 Končáková Alžběta LCE0256 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:11:00
8655426 Raclavská Lenka UOL0252 B SOB Olomouc 12:11:00
8301161 Shánělová Štěpánka CHC0152 A K.O.B. Choceň 12:11:00
331022 Hamáčková Eliška STH0153 B SK Studenec 12:13:00
8670496 Kodytková Denisa SHK0252 B OK Slavia Hradec Králové 12:13:00
8656630 Polanská Nelly PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 12:13:00
8659384 Linková Lucie TJN0257 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:15:00
8660521 Nádeníčková Pavla NEK0150 A Nejdek Orienteering 12:15:00
1418759 Popová Jana TAP0252 B KOB Tretra Praha 12:15:00
8660518 Marešová Klára NEK0250 B Nejdek Orienteering 12:17:00
7210111 Staňková Markéta VPM0153 B KOS Slavia Plzeň 12:17:00
1418751 Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 B SK Praga 12:17:00
8659420 Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 12:19:00
8656542 Šritrová Lenka TUR0250 B OOB TJ Turnov 12:19:00
7209788 Warcopová Kateřina TRI0150 A TJ TŽ Třinec 12:19:00
8662434 Nevěřilová Kateřina LCE0254 A OOB TJ Slovan Luhačovice 12:21:00
8660394 Podrábská Marie TJN0259 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:21:00
8100401 Šafková Sofie KAM0153 A OK Kamenice 12:21:00
8660400 Bednaříková Sára LCE0252 A OOB TJ Slovan Luhačovice 12:23:00
8670795 Kovářová Jana LPU0251 B OK Lokomotiva Pardubice 12:23:00
8660909 Pekařová Jana TUR0252 A OOB TJ Turnov 12:23:00
8656531 Blažková Kateřina SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec 12:25:00
8655379 Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 12:25:00
8659387 Šklíbová Veronika SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 12:25:00
51108 Kejmarová Jana STH0152 A SK Studenec 12:27:00
8680299 Kosobudová Kateřina VTA0253 B SC vebr-sport 12:27:00
8659403 Mašínová Anna TJN0152 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:27:00
8653088 Blahová Pavla DKP0155 B Oddíl OB Kotlářka 12:29:00
8660596 Kosová Tereza PHK0151 A OK 99 Hradec Králové 12:29:00
8680601 Raclavská Zuzana UOL0251 B SOB Olomouc 12:29:00
8655446 Černá Kateřina VPM0250 A KOS Slavia Plzeň 12:31:00
8656732 Dittrichová Michaela SKM0251 A KOB Směr Kroměříž 12:31:00
7205007 Dolejší Kateřina DOK0156 A OK Doksy 12:31:00
8656555 Bejvlová Karolína KAM0258 A OK Kamenice 12:33:00
8662702 Bernatíková Hana TRI0253 A TJ TŽ Třinec 12:33:00
8662747 Rýdlová Magdaléna TJN0251 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:33:00
8645925 Golová Tereza VIC0162 A OB Vizovice 12:35:00
7210234 Horáková Barbora VSP0150 B USK Praha 12:35:00
2091546 Kočová Halina TZL0255 B SKOB Zlín 12:35:00
8656631 Kochová Anna TUR0155 A OOB TJ Turnov 12:37:00
7203461 Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 12:37:00
446355 Votavová Žofie KNC0250 B Sokol Kostelec n. Č. l. 12:37:00
8655372 Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 12:39:00
7208078 Randáková Alžběta VRL0252 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 12:39:00
8000727 Vejražková Rozárka SJC0151 A Sportcentrum Jičín 12:39:00
9201890 Karjalainen Venla-Linnea 40003 FIN1 12:41:00
7207775 Slámová Taťána OSN0250 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 12:41:00
8667540 Vyhnálková Marie RIC0151 A OB Říčany 12:41:00
8660572 Holečková Petra SHK0250 A OK Slavia Hradec Králové 12:43:00
2122276 Nováková Světlana NPA0151 A SK LOB Nová Paka 12:43:00
8655463 Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 B OK Dobříš 12:43:00
8656742 Hlaváčová Anežka TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno 12:45:00
8663114 Pitrmucová Antonie JIL0251 B OK Jilemnice 12:45:00
8240702 Sanna Karin DKP0250 B Oddíl OB Kotlářka 12:45:00
D20
3.22 km, 180 m, 14 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8659381 Opálková Martina BBM0050 R BETA URSUS Orienteering 12:56:00
8656704 Větříčková Andrea SHK9951 A OK Slavia Hradec Králové 12:56:00
8660903 Sokolářová Šárka TUR9999 R OOB TJ Turnov 12:58:00
8181015 Voltrová Alena DKP9956 A Oddíl OB Kotlářka 12:58:00
2082907 Barnetová Veronika LPU9952 A OK Lokomotiva Pardubice 13:00:00
8656672 Thýnová Nikola SHK0051 R OK Slavia Hradec Králové 13:00:00
8660568 Hrnčířová Magda STH0051 A SK Studenec 13:02:00
8662300 Špringlová Kamila TBM0050 A KOS TJ Tesla Brno 13:02:00
8656582 Janošíkova Tereza SSU9953 E SK Severka Šumperk 13:04:00
232535 Sedláčková Linda ROZ0050 B OK Roztoky 13:04:00
8425544 Semrádová Jana CHC9951 R K.O.B. Choceň 13:06:00
7201754 Urbanová Markéta STH9953 B SK Studenec 13:06:00
2049516 Škorpíková Barbora LPU0060 B OK Lokomotiva Pardubice 13:08:00
7204506 Štefková Klára TBM0059 B KOS TJ Tesla Brno 13:08:00
2091516 Filipová Tereza SRK0050 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 13:10:00
8656721 Poláková Tereza SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava 13:10:00
2035745 Gallová Veronika STH0053 C SK Studenec 13:12:00
8662330 Matušková Jana RBK9999 A SK Radioklub Blansko 13:12:00
8100500 Aschermannová Karolína KAM0051 A OK Kamenice 13:14:00
8670492 Štrosová Jana MOV0051 B SKOB Ostrava 13:14:00
8663148 Thořová Markéta TUR9952 R OOB TJ Turnov 13:16:00
8107998 Zlámalová Nikola SJC9951 R Sportcentrum Jičín 13:16:00
8655422 Kubíčková Jana PHK9999 A OK 99 Hradec Králové 13:18:00
8223 Nejezchlebová Martina TUR9951 B OOB TJ Turnov 13:18:00
1426034 Holzbachová Lucie DKP0052 C Oddíl OB Kotlářka 13:20:00
8680284 Karbusová Kateřina OPI0052 B Orientační sporty Písek 13:20:00
8656607 Kopecká Anna LPU9958 R OK Lokomotiva Pardubice 13:22:00
7207777 Škarková Kateřina PGP9955 B SK Praga 13:22:00
2094474 Klikarová Ivana DKP9953 B Oddíl OB Kotlářka 13:24:00
2800315 Míchalová Šárka KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 13:24:00
8656599 Peterová Jana LPU0057 A OK Lokomotiva Pardubice 13:26:00
7201814 Vojtíšková Viktorie LPU0051 A OK Lokomotiva Pardubice 13:26:00
8656524 Chaloupská Barbora PHK9951 E OK 99 Hradec Králové 13:28:00
8660446 Odehnalová Klára ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno 13:28:00
8660456 Albrechtová Iveta KAM9950 B OK Kamenice 13:30:00
8660435 Firešová Markéta ZBM9951 R SK Žabovřesky Brno 13:30:00
2091521 Ressová Tereza LCE0052 A OOB TJ Slovan Luhačovice 13:32:00
8662288 Riby Rose LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 13:32:00
8659389 Grycová Kateřina TBM0058 R KOS TJ Tesla Brno 13:34:00
1204999 Janoušková Lucie BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor 13:34:00
8656601 Nechanická Klára OSN0050 R SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 13:36:00
446425 Pšenčíková Adéla KSU0050 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:36:00
410338 Auerműllerová Anna ZBM0060 A SK Žabovřesky Brno 13:38:00
8656705 Sieglová Eliška PGP9954 R SK Praga 13:38:00
D21
3.83 km, 225 m, 16 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8656518 Benešová Jana CTB9452 C SK OB Chotěboř 12:09:00
995814 Mádlová Věra ZBM8951 C SK Žabovřesky Brno 12:09:00
8656622 Šiková Barbora LPM9650 E OK Lokomotiva Plzeň 12:09:00
8656685 Vyhnálková Barbora RIC9850 R OB Říčany 12:09:00
2102777 Baldrianová Barbora VSP7850 R USK Praha 12:11:00
8656609 Čechová Tereza KAM9852 E OK Kamenice 12:11:00
8663175 Hlubučková Kristýna KAM9551 C OK Kamenice 12:11:00
8044394 Chmelařová Michaela SHK9151 C OK Slavia Hradec Králové 12:11:00
7260024 Balcarová Jana PHK8753 C OK 99 Hradec Králové 12:13:00
7200344 Kovářová Lenka LTP9750 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:13:00
8656698 Šiková Karolína LPM9651 E OK Lokomotiva Plzeň 12:13:00
8667519 Šístková Iveta LPU8654 R OK Lokomotiva Pardubice 12:13:00
8660470 Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 12:15:00
8656515 Nováková Tereza LPU9757 R OK Lokomotiva Pardubice 12:15:00
8654892 Novotná Tereza PHK9255 R OK 99 Hradec Králové 12:15:00
8005907 Rollier Monika PHK8051 C OK 99 Hradec Králové 12:15:00
8644878 Čermáková Magdalena LCE9155 R OOB TJ Slovan Luhačovice 12:17:00
8667510 Hermannová Anna TAP9251 C KOB Tretra Praha 12:17:00
8663149 Kozáková Zdenka TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno 12:17:00
8663119 Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 12:17:00
9102089 Bořánková Karolína KAM9550 C OK Kamenice 12:19:00
8656525 Horová Pavla LPU9457 R OK Lokomotiva Pardubice 12:19:00
7003042 Kožinová Zuzana PGP9650 C SK Praga 12:19:00
8112522 Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 12:19:00
8125988 Grycová Veronika TBM9859 C KOS TJ Tesla Brno 12:21:00
8656708 Hepnerová Martina SHK8152 C OK Slavia Hradec Králové 12:21:00
8210495 Nieke Patricia TUR9552 R OOB TJ Turnov 12:21:00
8660420 Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Žabovřesky Brno 12:21:00
8660528 Havlová Adéla BOR9161 R OK Jiskra Nový Bor 12:23:00
8350120 Janovská Kateřina PGP9850 R SK Praga 12:23:00
7719 Svobodová Barbora TJN8952 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:23:00
515071 Šňupárková Anna DKP9652 C Oddíl OB Kotlářka 12:23:00
8660373 Argalášová Kateřina TRI9750 C TJ TŽ Třinec 12:25:00
8660421 Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 12:25:00
8051795 Procházková Marie KAM9554 C OK Kamenice 12:25:00
8660599 Sklenářová Radka LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovice 12:25:00
8662297 Fundová Eliška SHK9351 C OK Slavia Hradec Králové 12:27:00
9201069 Chromá Kateřina ZBM9451 R SK Žabovřesky Brno 12:27:00
9935817 Kochová Nikola TUR9358 C OOB TJ Turnov 12:27:00
1008144 Kubátová Jana CHA9152 C OK Chrastava 12:27:00
8030189 Benešová Lucie SJC8951 C Sportcentrum Jičín 12:29:00
8404001 Hájková Eliška KAM9851 C OK Kamenice 12:29:00
7170894 Jeřábková Jitka TZL9453 R SKOB Zlín 12:29:00
1007544 Poklopová Lenka SSU8952 R SK Severka Šumperk 12:29:00
8635805 Hlavová Hana KON8888 C KOB Konice 12:31:00
301347 Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:31:00
8660417 Koporová Petra ZBM9353 C SK Žabovřesky Brno 12:31:00
8660440 Tužilová Magdaléna ZBM9452 E SK Žabovřesky Brno 12:31:00
8651740 Fenclová Marta LPU7667 C OK Lokomotiva Pardubice 12:33:00
7201193 Kettnerová Dana KAM8952 C OK Kamenice 12:33:00
8660524 Zajícová Kateřina TAP9053 C KOB Tretra Praha 12:33:00
8644886 Zháňalová Barbora ZBM9354 E SK Žabovřesky Brno 12:33:00
8450007 Kolínová Kristýna DKP8450 C Oddíl OB Kotlářka 12:35:00
7200338 Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 12:35:00
886283 Neradová Alena TUR8551 C OOB TJ Turnov 12:35:00
8119755 Šimůnková Gabriela TAP9755 C KOB Tretra Praha 12:35:00
7200341 Kabáthová Eva ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno 12:37:00
8654917 Kavánková Iva TZL9753 C SKOB Zlín 12:37:00
8656526 Udržalová Pavla LPU8552 C OK Lokomotiva Pardubice 12:37:00
8660902 Žaloudková Klára LPU9461 C OK Lokomotiva Pardubice 12:37:00
8660904 Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 12:39:00
8629817 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 12:39:00
8080833 Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 12:39:00
8660574 Teplá Karolína SHK9251 E OK Slavia Hradec Králové 12:39:00
8271093 Aschermannová Petra KAM9354 E OK Kamenice 12:41:00
8644883 Indráková Adéla ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno 12:41:00
8629757 Kosová Denisa PHK9150 E OK 99 Hradec Králové 12:41:00
8656548 Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 12:41:00
8654895 Hančová Petra LPU9659 R OK Lokomotiva Pardubice 12:43:00
1441628 Nedbálková Hana ZBM9755 C SK Žabovřesky Brno 12:43:00
8660569 Vališová Martina TBM9669 R KOS TJ Tesla Brno 12:43:00
8660906 Voborníková Alena CTB9451 R SK OB Chotěboř 12:43:00
8663209 Červená Adéla SHK9755 C OK Slavia Hradec Králové 12:45:00
8660431 Hiklová Natalia ZBM8350 E SK Žabovřesky Brno 12:45:00
7656540 Kořínková Zuzana TUR9253 C OOB TJ Turnov 12:45:00
8642186 Mechlová Lenka SHK9051 E OK Slavia Hradec Králové 12:45:00
2032161 Chovancová Zuzana TZL9754 C SKOB Zlín 12:47:00
8680605 Matějů Martina PGP8556 E SK Praga 12:47:00
8656512 Procházková Klára LPU9451 C OK Lokomotiva Pardubice 12:47:00
8662676 Šímová Jana PHK8569 C OK 99 Hradec Králové 12:47:00
7200369 Hošeková Vanda TBM9696 C KOS TJ Tesla Brno 12:49:00
8656527 Korpasová Tereza TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno 12:49:00
8631584 Novotná Jana PHK8756 C OK 99 Hradec Králové 12:49:00
8640981 Štičková Anna SSU9651 E SK Severka Šumperk 12:49:00
232409 Doležalová Monika KAM8851 R OK Kamenice 12:51:00
8656667 Jedličková Zuzana SHK8150 R OK Slavia Hradec Králové 12:51:00
2082918 Kinkorová Tereza LPM9850 C OK Lokomotiva Plzeň 12:51:00
515185 Randáková Helena VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 12:51:00
8644881 Horčičková Vendula LCE9353 E OOB TJ Slovan Luhačovice 12:53:00
886267 Janů Hana KSU9393 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:53:00
9930312 Kamenická Kateřina PHK9353 C OK 99 Hradec Králové 12:53:00
8660401 Šimková Johanka ZBM9350 C SK Žabovřesky Brno 12:53:00
8089710 Hošková Tereza TAP8971 C KOB Tretra Praha 12:55:00
8662427 Jirčáková Martina LCE8951 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:55:00
2073708 Wiesnerová Monika NPA9051 C SK LOB Nová Paka 12:55:00
D35
3.59 km, 16 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
232490 Dudová Irena HCE8250 C TJ Hostivice 14:03:00
1914013 Kozumplíková Lucie VBM8254 C VSK Mendelu Brno 14:05:00
8116776 Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 14:07:00
336783 Matějů Kateřina VLI8054 C Slavia Liberec orienteering 14:09:00
8667992 Jiranová Kateřina PHK8359 C OK 99 Hradec Králové 14:11:00
9803 Kuncová Jana UOL7854 C SOB Olomouc 14:13:00
1271279 Klimplová Lenka LPU7951 C OK Lokomotiva Pardubice 14:15:00
51574 Havlínová Zuzana SCP8150 C OK Sparta Praha 14:17:00
9165 Toužilová Martina SHK8051 C OK Slavia Hradec Králové 14:19:00
2082714 Košárková Iva PGP8155 C SK Praga 14:21:00
2148070 Renská Lenka SNA8053 C TJ START Náchod 14:23:00
9054 Jiřištová Zuzana DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 14:25:00
9480 Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 14:27:00
8293004 Kazdová Lenka SJC8484 C Sportcentrum Jičín 14:29:00
8667963 Uhrová Zuzana VSP8050 C USK Praha 14:31:00
8670479 Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 14:33:00
8660535 Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 14:35:00
52533 Kopcová Michaela VLI8456 C Slavia Liberec orienteering 14:37:00
9332 Voborská Jana PGP8454 C SK Praga 14:39:00
2113474 Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 14:41:00
515485 Ebnerová Eva KON8277 C KOB Konice 14:43:00
981842 Tomešová Daniela SJC8451 C Sportcentrum Jičín 14:45:00
7207503 Klimplová Zuzana LPU8151 C OK Lokomotiva Pardubice 14:47:00
8660526 Šilerová Eva PDY8050 C Běhej Poděbrady 14:49:00
52208 Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 14:51:00
7260005 Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 14:53:00
8033227 Mokrá Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 14:55:00
9482 Hrobařová Lenka ASU7751 C Magnus Orienteering 14:57:00
2092419 Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 14:59:00
7207702 Uhlíková Šárka SJC8151 C Sportcentrum Jičín 15:01:00
9448 Vítková Lucie PHK8055 C OK 99 Hradec Králové 15:03:00
D40
3.32 km, 14 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8660542 Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 12:31:00
515490 Albrechtová Eva KAM7850 C OK Kamenice 12:33:00
889279 Vyhnálková Eva RIC7552 C OB Říčany 12:35:00
2102819 Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 12:37:00
8660503 Svítilová Pavla BZP7750 C Báječné ženy v orientačním běhu 12:39:00
52041 Mulíčková Eva ABM7469 C KOB ALFA Brno 12:41:00
682608 Zitková Radka LPU7958 C OK Lokomotiva Pardubice 12:43:00
2085577 Chmelářová Radka JPV7650 C Oddíl OS SK Prostějov 12:45:00
232606 Stryková Kateřina LPU7855 C OK Lokomotiva Pardubice 12:47:00
2060258 Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 12:49:00
889272 Švíglerová Pavla LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice 12:51:00
2045228 Pračková Zita RIC7850 C OB Říčany 12:53:00
7200372 Synková Petra DOK7950 C OK Doksy 12:55:00
2070822 Pavelcová Gabriela NPA7851 C SK LOB Nová Paka 12:57:00
2102806 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C Báječné ženy v orientačním běhu 12:59:00
8655448 Dolejší Lenka DOK7450 C OK Doksy 13:01:00
8680599 Heřmánková Pavla TUR7777 C OOB TJ Turnov 13:03:00
2134282 Hejnová Simona LLI7651 C LOK-o Liberec 13:05:00
7206551 Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 13:07:00
995816 Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 13:09:00
2104588 Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 13:11:00
8197778 Biolik Agnieszka 46P7700 Trackcourse 13:13:00
2115001 Kazdová Jana SJC7752 C Sportcentrum Jičín 13:15:00
8656600 Nechanická Daniela OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 13:17:00
2103763 Zámečníková Jitka 20001 Zámečníci 13:19:00
7210932 Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 13:21:00
8897 Krtičková Michaela CHA7952 C OK Chrastava 13:23:00
9201885 Karjalainen Päivi 40001 FIN1 13:25:00
8033225 Mrskočová Dana LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice 13:27:00
9102142 Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 13:29:00
8028877 Kubečková Zdena PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 13:31:00
8857 Arnoštová Kateřina DOR7652 C OK Dobříš 13:33:00
2126400 Jelínková Zuzana PHK7452 C OK 99 Hradec Králové 13:35:00
7210910 Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 13:37:00
8113000 Havrdová Renata SJC7756 C Sportcentrum Jičín 13:39:00
8660522 Štěpánová Dita DOB7956 C KOB Dobruška 13:41:00
7202864 Lošťáková Ivana LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 13:43:00
2067247 Rybínová Iva KOR7551 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 13:45:00
7204991 Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 13:47:00
8210077 Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 13:49:00
D45
3.19 km, 13 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8662671 Kroniková Jana SHK7350 C OK Slavia Hradec Králové 12:31:00
8410 Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 12:33:00
2092416 Krotilová Magdaléna BZP7150 C Báječné ženy v orientačním běhu 12:35:00
7775 Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 12:37:00
7200595 Waňková Dita LPU7158 C OK Lokomotiva Pardubice 12:39:00
8002888 Zakouřilová Helena VSP7453 C USK Praha 12:41:00
332950 Odehnalová Kamila ABM7052 C KOB ALFA Brno 12:43:00
7204984 Junková Kateřina STH7351 C SK Studenec 12:45:00
230679 Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 12:47:00
682334 Chaloupská Pavlína PHK7051 C OK 99 Hradec Králové 12:49:00
426400 Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 12:51:00
433097 Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 12:53:00
49656 Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 12:55:00
7207787 Vildmonová Pavla PGP7454 C SK Praga 12:57:00
515465 Myslivcová Lenka SHK7051 C OK Slavia Hradec Králové 12:59:00
8654900 Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 13:01:00
515496 Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 13:03:00
8648605 Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 13:05:00
9606 Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 13:07:00
2081352 Melišíková Radka TAP7152 C KOB Tretra Praha 13:09:00
1409879 Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 13:11:00
8660371 Sieglová Dagmar MFP7050 C Matfyz Praha 13:13:00
2096120 Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 13:15:00
52295 Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 13:17:00
52242 Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 13:19:00
8648553 Kostková Jana AOP7151 C Orientační Běh Opava 13:21:00
7205009 Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 13:23:00
331267 Richtrová Lucie VPM7451 C KOS Slavia Plzeň 13:25:00
2053570 Vandasová Markéta VAM7250 C OB Vamberk 13:27:00
9102564 Štichhauerová Kateřina LPU7468 C OK Lokomotiva Pardubice 13:29:00
426396 Gottfriedová Marcela VCB7055 C OB České Budějovice 13:31:00
980374 Valíková Petra AOP7351 C Orientační Běh Opava 13:33:00
681852 Balusková Ida OKP7350 C SK OK 24 Praha 13:35:00
8071303 Chupeková Silvia VZA7251 Slávia ŽU Žilina 13:37:00
2134281 Smisitelová Markéta KOR7452 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 13:39:00
2078485 Náměstková Veronika EKP7351 C VŠTJ Ekonom Praha 13:41:00
8670830 Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:43:00
8071314 Šmelíková Hana ASU6999 C Magnus Orienteering 13:45:00
7207877 Houžvičková Karolína TUR7254 C OOB TJ Turnov 13:47:00
682350 Horčičková Eva UOL7051 C SOB Olomouc 13:49:00
887160 Brožková Květa KUO7451 C KOB Ústí nad Orlicí 13:51:00
8007275 Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 13:53:00
232494 Kamírová Gabriela LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 13:55:00
2060268 Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 13:57:00
9061 Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 13:59:00
1413977 Samková Renáta PHK7456 C OK 99 Hradec Králové 14:01:00
1425330 Kaděrová Barbora HAV7051 C OB Havířov 14:03:00
981829 Longinová Lenka TAP7151 C KOB Tretra Praha 14:05:00
9101672 Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 14:07:00
2106724 Sedláčková Petra KOR7451 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 14:09:00
7210812 Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 14:11:00
8200027 Bialeková Martina LBE7350 C TJ Lokomotiva Beroun 14:13:00
52892 Loukotová Andrea HOR7350 C TJ Jiskra Hořice 14:15:00
362000 Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 14:17:00
8662715 Lesáková Věra TJN7152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:19:00
1400448 Podmolíková Dagmar TZL7155 C SKOB Zlín 14:21:00
8648571 Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 14:23:00
8667528 Benešová Jaroslava DKL7050 C KOB Kladno 14:25:00
2035141 Šrámková Iva RIC7251 C OB Říčany 14:27:00
211303 Škorpilová Jana SJC7451 C Sportcentrum Jičín 14:29:00
7210243 Rykalová Jitka VAM7251 C OB Vamberk 14:31:00
8655490 Křivdová Lenka CHC7251 C K.O.B. Choceň 14:33:00
D50
2.91 km, 12 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8662737 Rýdlová Magda TJN6850 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:31:00
2112733 Kociánová Eva OOP6750 C TJ Opava 12:33:00
8445 Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 12:35:00
9125 Teplá Hana SHK6561 C OK Slavia Hradec Králové 12:37:00
7207855 Čiháková Lenka KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 12:39:00
2045240 Kulhavá Jarmila SRK6751 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 12:41:00
52114 Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 12:43:00
515004 Würzová Kateřina FYD6952 C Jizerský klub OB Frýdlant 12:45:00
8670748 Novotná Petra PHK6651 C OK 99 Hradec Králové 12:47:00
51809 Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 12:49:00
52265 Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 12:51:00
9462 Weberová Zuzana PHK6961 C OK 99 Hradec Králové 12:53:00
52427 Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 12:55:00
49412 Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 12:57:00
8655469 Hudečková Helena VTA6951 C SC vebr-sport 12:59:00
416317 Kulová Jana VAM6550 C OB Vamberk 13:01:00
9652405 Čermáková Renata LPU6553 C OK Lokomotiva Pardubice 13:03:00
8006556 Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 13:05:00
436447 Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 13:07:00
52586 Fajkusová Jitka JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov 13:09:00
8028822 Halířová Eva BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor 13:11:00
2032169 Kašparová Ivana JPV6951 C Oddíl OS SK Prostějov 13:13:00
8230369 Demlová Jitka LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice 13:15:00
888641 Staňková Marcela VPM6951 C KOS Slavia Plzeň 13:17:00
416086 Končáková Katka HLV6856 C KČT - OB Holešov 13:19:00
8660597 Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 13:21:00
682679 Hadačová Gabriela AOP6751 C Orientační Běh Opava 13:23:00
8213213 Zalabová Martina SJC6657 C Sportcentrum Jičín 13:25:00
2032126 Fürstová Katka LLI6950 C LOK-o Liberec 13:27:00
2118474 Málková Věra CST6550 C OB Strakonice 13:29:00
2079501 Forstová Lenka MFP6850 C Matfyz Praha 13:31:00
2017663 Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 13:33:00
8660461 Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 13:35:00
51275 Slavíková Kateřina PGP6650 C SK Praga 13:37:00
1426051 Vričanová Sylva HAV6751 C OB Havířov 13:39:00
224901 Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 13:41:00
8040766 Cruse Katrin 24D6650 SV Robotron Dresden 13:43:00
331257 Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 13:45:00
8655462 Kovaříková Mária SIT6951 C OK SILESIA 13:47:00
D55
2.87 km, 13 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
301394 Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 13:51:00
1416361 Klapalová Jana VAM6451 C OB Vamberk 13:53:00
52237 Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 13:55:00
886513 Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 13:57:00
52417 Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 13:59:00
7300179 Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 14:01:00
52420 Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 14:03:00
9201322 Havlíčková Jindra KNC6150 C Sokol Kostelec n. Č. l. 14:05:00
8260628 Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 14:07:00
1406132 Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 14:09:00
416175 Sklenářová Jana MLA6258 C MLOK Mariánské Lázně 14:11:00
1421893 Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov 14:13:00
51925 Tichá Jana SJH6451 C SJH Jindřichův Hradec 14:15:00
7202877 Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 14:17:00
2027204 Večeřová Ivana TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:19:00
232338 Hrabicová Iva OOP6150 C TJ Opava 14:21:00
8663158 Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 14:23:00
51751 Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 14:25:00
2800325 Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 14:27:00
7209360 Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 14:29:00
2113055 Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 14:31:00
9093 Jiřištová Hana JIL6052 C OK Jilemnice 14:33:00
9237 Juračková Jana LPU6051 C OK Lokomotiva Pardubice 14:35:00
7210067 Smutná Jana VAM6251 C OB Vamberk 14:37:00
7255 Tichá Jiřina DOB6050 C KOB Dobruška 14:39:00
219239 Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 14:41:00
682079 Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 14:43:00
7205026 Kovářová Alena LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 14:45:00
52451 Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 14:47:00
232184 Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 14:49:00
53643 Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 14:51:00
9316 Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 14:53:00
D60
2.76 km, 12 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
49615 Flašarová Marie KCK5756 C KOB Český Krumlov 12:49:00
8558 Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 12:51:00
8655485 Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 12:53:00
7209285 Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 12:55:00
888601 Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 12:57:00
53238 Potěšilová Vladimíra VBM5655 C VSK Mendelu Brno 12:59:00
49892 Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 13:01:00
52412 Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 13:03:00
9118 Bláhová Luba SHK5852 C OK Slavia Hradec Králové 13:05:00
416063 Cahlová Slávka LCE5451 C OOB TJ Slovan Luhačovice 13:07:00
7868 Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 13:09:00
2011795 Seifertová Marie SBK5555 C KOB START Blansko 13:11:00
232005 Kabáthová Jitka ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno 13:13:00
51583 Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 13:15:00
2060214 Nováková Jana NPA5552 C SK LOB Nová Paka 13:17:00
682101 Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 13:19:00
53520 Cabrnochová Hana DKL5550 C KOB Kladno 13:21:00
8670743 Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:23:00
7203468 Hušková Eva NPA5754 C SK LOB Nová Paka 13:25:00
2102552 Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 13:27:00
51604 Šedivá Miroslava EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha 13:29:00
2113045 Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 13:31:00
7870 Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 13:33:00
8622642 Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 13:35:00
8171 Kadavá Eva CHA5750 C OK Chrastava 13:37:00
52698 Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 13:39:00
8162 Bradnová Věra CHA5550 C OK Chrastava 13:41:00
2092434 Janošíková Jaroslava UOL5858 C SOB Olomouc 13:43:00
2125366 Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 13:45:00
2080958 Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 13:47:00
8654911 Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 13:49:00
D65
2.53 km, 10 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2111758 Mikšová Stanislava DKP5250 C Oddíl OB Kotlářka 14:01:00
53641 Hejtmánková Alena TAP5452 C KOB Tretra Praha 14:03:00
336750 Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 14:05:00
8165 Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 14:07:00
2090862 Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 14:09:00
51645 Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 14:11:00
2059769 Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 14:13:00
2070837 Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 14:15:00
8659406 Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 14:17:00
1954721 Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 14:19:00
303959 Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 14:21:00
8110 Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 14:23:00
2095936 Bartoňová Marie BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor 14:25:00
2096111 Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 14:27:00
9107 Fejlková Alice SHK5351 C OK Slavia Hradec Králové 14:29:00
2025351 Omová Jana TUR5150 C OOB TJ Turnov 14:31:00
2131185 Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 14:33:00
8662735 Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 14:35:00
D70
2.36 km, 10 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2080918 Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 13:51:00
219220 Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 13:53:00
52763 Novotná Ludmila ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory 13:55:00
9247 Kubíková Květa LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 13:57:00
8152 Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 13:59:00
436429 Kellnerová Stanislava LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice 14:01:00
446344 Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 14:03:00
D75
2.25 km, 9 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8200025 Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 13:00:00
49660 Liščinská Eva TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno 13:02:00
H16
3.05 km, 145 m, 13 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7207884 Fajfer Filip NPA0401 B SK LOB Nová Paka 12:30:00
8670470 Kodytek Adam SHK0402 B OK Slavia Hradec Králové 12:30:00
8660914 Tokár Radim VPM0300 A KOS Slavia Plzeň 12:30:00
8660466 Hustý Adam TZL0403 A SKOB Zlín 12:32:00
8656647 Chaloupský Jakub PHK0302 A OK 99 Hradec Králové 12:32:00
8655427 Rajman Filip UOL0301 B SOB Olomouc 12:32:00
2056261 Bejvl Marek LME0400 B SK Los Mělník 12:34:00
8655418 Blaha Michal VSP0412 A USK Praha 12:34:00
436440 Pobuda Vojtěch SJH0302 B SJH Jindřichův Hradec 12:34:00
8660477 Beneš Jindřich KON0404 A KOB Konice 12:36:00
8655414 Krupa Jakub TRI0404 B TJ TŽ Třinec 12:36:00
229473 Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:36:00
8656645 Dohnálek Tomáš SHK0403 B OK Slavia Hradec Králové 12:38:00
2103741 Mareš Albert DKP0308 B Oddíl OB Kotlářka 12:38:00
8002604 Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 12:38:00
2124774 Karásek František PLU0301 B TJ SOKOL Plumlov 12:40:00
8662362 Peňáz Radek VRB0313 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 12:40:00
8660411 Zřídkaveselý Adam ZBM0505 A SK Žabovřesky Brno 12:40:00
8629759 Bialožyt Marek TRI0301 A TJ TŽ Třinec 12:42:00
8654897 Kolář Matyáš PGP0304 B SK Praga 12:42:00
2126352 Venhoda Matěj SJI0301 B OK Jihlava 12:42:00
7210074 Deim Michal VTA0402 B SC vebr-sport 12:44:00
8662308 Janda Jakub DOR0403 A OK Dobříš 12:44:00
8659397 Peterka Jakub LLI0404 A LOK-o Liberec 12:44:00
8656545 Krpata Michal LPU0403 A OK Lokomotiva Pardubice 12:46:00
2122242 Váňa Vojtěch LPU0312 C OK Lokomotiva Pardubice 12:46:00
8656616 Waněk Hubert LPU0309 A OK Lokomotiva Pardubice 12:46:00
8631582 Donda Jiří ONO0403 A SKOB Ostrov 12:48:00
8660412 Štěrbák Josef ZBM0409 A SK Žabovřesky Brno 12:48:00
8662688 Vitebský Lukáš TJN0302 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:48:00
8654907 Šimša Martin PGP0309 A SK Praga 12:50:00
2082903 Šperlich Jan KSU0403 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:50:00
8654894 Štěrba Marek SKV0401 A TJ Slovan Karlovy Vary 12:50:00
8004316 Čech Vít AOP0302 A Orientační Běh Opava 12:52:00
2031371 Šrámek Jaromír RIC0303 B OB Říčany 12:52:00
2042526 Urbánek Adam ZBM0302 A SK Žabovřesky Brno 12:52:00
8170805 Bolehovský Daniel VSP0508 A USK Praha 12:54:00
8662338 Peňáz Vojtěch VRB0303 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 12:54:00
8004345 Procinger Jakub VRL0305 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 12:54:00
2122280 Choutka Matěj NPA0402 A SK LOB Nová Paka 12:56:00
8667962 Neumann Matěj PHK0400 A OK 99 Hradec Králové 12:56:00
8654908 Petrilák Matouš DOR0409 A OK Dobříš 12:56:00
8654918 Ehl Ondřej TBM0404 A KOS TJ Tesla Brno 12:58:00
8656560 Šauli Filip VPM0301 A KOS Slavia Plzeň 12:58:00
8656502 Štichhauer Daniel LPU0405 A OK Lokomotiva Pardubice 12:58:00
8116720 Černý Antonín TAP0402 B KOB Tretra Praha 13:00:00
8656715 Gajda Martin KAM0405 A OK Kamenice 13:00:00
8028817 Rada Štěpán ABM0404 B KOB ALFA Brno 13:00:00
8656652 Hojný Jáchym SJH0301 A SJH Jindřichův Hradec 13:02:00
8651737 Milán Jakub ZBM0407 A SK Žabovřesky Brno 13:02:00
8080830 Sedláček Jaroslav DKP0309 A Oddíl OB Kotlářka 13:02:00
8670467 Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga 13:04:00
8662691 Kolář Šimon SHK0405 A OK Slavia Hradec Králové 13:04:00
8667982 Průša Dominik VSP0406 A USK Praha 13:04:00
8666870 Jelínek Kryštof RUZ0301 A TJ Růžená 13:06:00
8660475 Novosad Pavel TZL0404 A SKOB Zlín 13:06:00
2020722 Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory 13:06:00
7209282 Eichler Vítek TZL0401 B SKOB Zlín 13:08:00
8659385 Lesák Ondřej TJN0306 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:08:00
8662429 Štábl Adam KSU0401 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:08:00
8180018 Gryc Ondřej TBM0406 A KOS TJ Tesla Brno 13:10:00
8116709 Jedlička Jakub KAM0404 B OK Kamenice 13:10:00
8667503 Waldhauser Štěpán BOR0409 B OK Jiskra Nový Bor 13:10:00
8656543 Haas Filip LPU0401 A OK Lokomotiva Pardubice 13:12:00
8663130 Racek Josef ZBM0400 C SK Žabovřesky Brno 13:12:00
8670458 Tichý Lubomír SHK0303 B OK Slavia Hradec Králové 13:12:00
8660399 Baldrian Tomáš VSP0405 B USK Praha 13:14:00
8656641 Fábera David SHK0305 B OK Slavia Hradec Králové 13:14:00
8663186 Fejfar Lukáš LPU0310 B OK Lokomotiva Pardubice 13:14:00
301433 Havlíček Albert BSO0304 B KOB Baník Sokolov 13:16:00
8667514 Kabát Martin PGP0408 A SK Praga 13:16:00
8660439 Marek Vojtěch ZBM0410 B SK Žabovřesky Brno 13:16:00
8655423 Blaha Jiří VSP0411 A USK Praha 13:18:00
2122278 Novák Stanislav NPA0404 A SK LOB Nová Paka 13:18:00
332962 Palát Tomáš ABM0307 B KOB ALFA Brno 13:18:00
8222007 Doušek Tomáš TBM0401 A KOS TJ Tesla Brno 13:20:00
8660911 Tkáč Matěj TJN0401 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:20:00
8656684 Valík Adam AOP0301 A Orientační Běh Opava 13:20:00
8656740 Kovařík Tomáš SIT0401 B OK SILESIA 13:22:00
2126366 Orany Vojtěch SJI0401 A OK Jihlava 13:22:00
2035789 Valenta Ondřej JIL0401 B OK Jilemnice 13:22:00
8655420 Kohoutek Oldřich BSO0301 A KOB Baník Sokolov 13:24:00
8660917 Kučera Jáchym DOR0301 B OK Dobříš 13:24:00
7207895 Typlt Tomáš NPA0406 B SK LOB Nová Paka 13:24:00
8663152 Pekárek Tobias TZL0502 A SKOB Zlín 13:26:00
8004888 Zakouřil Matyáš VSP0400 B USK Praha 13:26:00
H18
3.37 km, 200 m, 15 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7207878 Kubec Michal DOK0103 B OK Doksy 12:00:00
8656537 Mayer Šimon VPM0209 A KOS Slavia Plzeň 12:00:00
7300192 Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 12:00:00
218851 Forst Antonín PGP0106 B SK Praga 12:02:00
8656687 Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 12:02:00
8662432 Šafář Martin KSU0105 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:02:00
8670482 Haltof Marek TRI0200 B TJ TŽ Třinec 12:04:00
1428921 Hejduk Zdeněk BSO0201 B KOB Baník Sokolov 12:04:00
8659413 Štefan Vít STH0202 B SK Studenec 12:04:00
8656738 Budský Ondřej TJN0105 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:06:00
8655428 Dostál František UOL0201 B SOB Olomouc 12:06:00
8656640 Metelka Ondřej PHK0101 A OK 99 Hradec Králové 12:06:00
8662323 Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:08:00
8670807 Ježek Jakub JIL0104 B OK Jilemnice 12:08:00
8080811 Malačka Milan DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka 12:08:00
8662443 Féder Medard LCE0111 A OOB TJ Slovan Luhačovice 12:10:00
8670757 Kouba Marek VTA0202 B SC vebr-sport 12:10:00
8655380 Lukašák Šimon STE0202 A SK SKI-OB Šternberk 12:10:00
8660463 Gottstein Jonáš JIL0107 A OK Jilemnice 12:12:00
8645931 Gryc Vojtěch TBM0106 B KOS TJ Tesla Brno 12:12:00
2080903 Kohout Václav DKL0101 C KOB Kladno 12:12:00
8663181 Porkert Jan SHK0100 B OK Slavia Hradec Králové 12:14:00
8657096 Synek Petr DOK0200 A OK Doksy 12:14:00
8656505 Paleček Ondřej LPU0105 A OK Lokomotiva Pardubice 12:14:00
2080935 Babišta Antonín KSU0111 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:16:00
8627108 Spěváček Vojtěch VPM0205 B KOS Slavia Plzeň 12:16:00
8663202 Štorek David JPV0202 B Oddíl OS SK Prostějov 12:16:00
8655413 Kovařík Martin SIT0101 B OK SILESIA 12:18:00
2115069 Kurz Šimon VPM0208 B KOS Slavia Plzeň 12:18:00
8660517 Newiak Nick NEK0101 B Nejdek Orienteering 12:18:00
8090126 Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 12:20:00
8656513 Gajda Jan KAM0105 A OK Kamenice 12:20:00
8666867 Siegl Matyáš PGP0104 A SK Praga 12:20:00
436431 Bek Jiří CHA0103 B OK Chrastava 12:22:00
8655465 Sitař Miroslav PZR0205 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 12:22:00
8680308 Vlastník Matouš JIL0201 B OK Jilemnice 12:22:00
8655382 Doležal Matyáš STE0208 A SK SKI-OB Šternberk 12:24:00
8670450 Dostál Jakub VRL0104 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 12:24:00
8663127 Janas Petr PGP0200 A SK Praga 12:24:00
8414097 Bolehovský Michal VSP0202 A USK Praha 12:26:00
8654896 Mrskoč Marek LPU0205 A OK Lokomotiva Pardubice 12:26:00
8397397 Zalaba Tomáš SJC0101 A Sportcentrum Jičín 12:26:00
8663176 Janda Ondřej DOR0100 A OK Dobříš 12:28:00
8651710 Pipek Ondřej LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice 12:28:00
2091559 Vališ Jan LPU0210 B OK Lokomotiva Pardubice 12:28:00
7208084 Janda Přemek TZL0103 B SKOB Zlín 12:30:00
8663135 Lill Petr BSO0203 B KOB Baník Sokolov 12:30:00
8680598 Zabořil Vojtěch TUR0110 B OOB TJ Turnov 12:30:00
2800321 Cícha Matěj TTR0102 B OOB Třebíč 12:32:00
8662329 Matuš Vít VRB0202 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 12:32:00
425596 Škvor Adam KAM0202 B OK Kamenice 12:32:00
8655411 Hájek Kryštof TUR0212 A OOB TJ Turnov 12:34:00
8659414 Link Lukáš STH0205 A SK Studenec 12:34:00
8028873 Procinger Jan VRL0102 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 12:34:00
8201203 Měšťan Ondřej TAP0100 A KOB Tretra Praha 12:36:00
8655228 Milán Tomáš ZBM0111 A SK Žabovřesky Brno 12:36:00
8000321 Nechanický Jan OSN0200 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 12:36:00
7207505 Mühlbach Aleš STH0104 B SK Studenec 12:38:00
8680614 Šmol David DOK0100 B OK Doksy 12:38:00
2080961 Tkáč Juraj SJI0200 B OK Jihlava 12:38:00
8656538 Novák Přemysl DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka 12:40:00
8656696 Richtr Lukáš VPM0204 A KOS Slavia Plzeň 12:40:00
1407427 Seidenglanz Jáchym SSU0202 B SK Severka Šumperk 12:40:00
8654905 Melišík Martin TAP0200 A KOB Tretra Praha 12:42:00
8090134 Svoboda Radek STE0207 B SK SKI-OB Šternberk 12:42:00
8221133 Šafka Sebastian KAM0101 A OK Kamenice 12:42:00
8629818 Moravec Jan ZAM0205 B OB TJ Sokol Žamberk 12:44:00
8656615 Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň 12:44:00
8660476 Tachezy Jan DOR0102 B OK Dobříš 12:44:00
8660432 Coufal Jáchym ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno 12:46:00
8662428 Hecl František KSU0201 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:46:00
8636798 Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 12:46:00
2080828 Adamec Martin TJN0106 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:48:00
8656612 Kováč František MLA0201 C MLOK Mariánské Lázně 12:48:00
8659404 Rücker Jan HOR0201 A TJ Jiskra Hořice 12:48:00
8656597 Bradáč David LLI0203 B LOK-o Liberec 12:50:00
8656577 Kostka Jiří AOP0201 A Orientační Běh Opava 12:50:00
682699 Melichna Matěj PGP0107 B SK Praga 12:50:00
8656745 Adámek Filip TBM0101 A KOS TJ Tesla Brno 12:52:00
8655429 Jirka Matyáš UOL0203 B SOB Olomouc 12:52:00
H20
3.72 km, 180 m, 15 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2032143 Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga 12:57:00
8656632 Kavalír Jáchym PHK9901 R OK 99 Hradec Králové 12:57:00
7210404 Ježek Vít JIL9903 A OK Jilemnice 12:59:00
8656620 Roudný Martin LPU0002 R OK Lokomotiva Pardubice 12:59:00
8656733 Bořánek Michal VSP0007 A USK Praha 13:01:00
8662433 Matoušek Matěj KSU0005 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:01:00
8656655 Škvor Ota KAM9900 A OK Kamenice 13:03:00
8656613 Volák Ondřej LPU0010 R OK Lokomotiva Pardubice 13:03:00
8662366 Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 13:05:00
8662444 Müller Jonáš KSU9906 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:05:00
7207868 Gilík Marek SOP9904 B OOB TJ Slezan Opava 13:07:00
336728 Staněk Ondra HAV0002 C OB Havířov 13:07:00
8659416 Melichar Petr LLI0001 A LOK-o Liberec 13:09:00
8662436 Šrámek Ondřej KSU9909 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:09:00
8656716 Bradáč Jakub LLI0002 B LOK-o Liberec 13:11:00
8656592 Křivda Tomáš CHC9901 E K.O.B. Choceň 13:11:00
8680399 Novotný Marek TJN9901 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:13:00
2056305 Ondráček Radek KSU9933 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:13:00
8656629 Samek Tomáš PHK0001 A OK 99 Hradec Králové 13:15:00
8663153 Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 13:15:00
8656558 Horčička Vít TBM9919 E KOS TJ Tesla Brno 13:17:00
8430131 Thoř Tomáš TUR9904 R OOB TJ Turnov 13:17:00
8656603 Fencl Jonáš LPU9902 R OK Lokomotiva Pardubice 13:19:00
8662437 Jílek Ondřej KSU9908 R Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:19:00
8655466 Filipek Sebastian TRI0002 A TJ TŽ Třinec 13:21:00
7201210 Sedlář Jan TBM0010 A KOS TJ Tesla Brno 13:21:00
8499900 Karásek Matěj SJC0001 B Sportcentrum Jičín 13:23:00
8657097 Synek Antonín DOK0001 A OK Doksy 13:23:00
8655373 Chupek Jakub JPV9911 R Oddíl OS SK Prostějov 13:25:00
8656507 Nagy Josef TJN0006 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:25:00
8680600 Karatsiolis Kryštof TUR9901 A OOB TJ Turnov 13:27:00
8656619 Rusin Jan LPU0008 R OK Lokomotiva Pardubice 13:27:00
2059764 Galbavý Matěj PHK0007 B OK 99 Hradec Králové 13:29:00
7205561 Šabata Milan SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 13:29:00
8680585 Florián Vojtěch ABM9901 A KOB ALFA Brno 13:31:00
8670465 Tichý Radomír SHK0000 R OK Slavia Hradec Králové 13:31:00
2067336 Grulich Ondřej KSU0049 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:33:00
2102784 Ridzoň Daniel DKP9907 B Oddíl OB Kotlářka 13:33:00
7209362 Procházka Zdeněk SOP9901 A OOB TJ Slezan Opava 13:35:00
8656528 Roudný Václav LPU0001 A OK Lokomotiva Pardubice 13:35:00
8651709 Hlaváč Ondřej ZBM9901 R SK Žabovřesky Brno 13:37:00
8655456 Pavlovec Dan BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor 13:37:00
H21
4.64 km, 270 m, 21 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8662697 Klusáček Matěj LCE8903 R OOB TJ Slovan Luhačovice 12:06:00
7209286 Kolárik Tomáš TZL9302 C SKOB Zlín 12:06:00
8645928 Mudrák Štěpán LCE9601 R OOB TJ Slovan Luhačovice 12:06:00
682340 Šmelík Martin KAM9604 C OK Kamenice 12:06:00
8200008 Burda Matěj BOR9608 C OK Jiskra Nový Bor 12:08:00
8656722 Hirš Otakar ZBM9801 E SK Žabovřesky Brno 12:08:00
8667535 Jonáš Martin PGP9606 C SK Praga 12:08:00
8656511 Procházka David LPU9113 R OK Lokomotiva Pardubice 12:08:00
500850 Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 12:10:00
8656686 Hadač Filip AOP9301 C Orientační Běh Opava 12:10:00
2025363 Pešek Ondřej CHC8502 C K.O.B. Choceň 12:10:00
9101181 Wolf Filip TUR9701 R OOB TJ Turnov 12:10:00
8660414 Brlica Pavel ZBM9302 E SK Žabovřesky Brno 12:12:00
8662445 Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:12:00
899179 Klusáček Jan ZBM9301 R SK Žabovřesky Brno 12:12:00
8235111 Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 12:12:00
8651739 Fürst Matouš DOK9602 E OK Doksy 12:14:00
8680590 Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 12:14:00
8402048 Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 12:14:00
515161 Sysel Ctibor PGP8700 C SK Praga 12:14:00
8499979 Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 12:16:00
8667987 Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast 12:16:00
8303050 Janata Martin TJN8306 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:16:00
8645930 Zimmermann Jakub TBM8911 C KOS TJ Tesla Brno 12:16:00
995886 Balcar Aleš PHK8602 C OK 99 Hradec Králové 12:18:00
8000665 Kolárik Jan TZL9003 R SKOB Zlín 12:18:00
8656658 Losman Petr PHK7901 C OK 99 Hradec Králové 12:18:00
8651935 Semík Ondřej KAM9401 R OK Kamenice 12:18:00
8680583 Fodor Petr TUR8103 C OOB TJ Turnov 12:20:00
8656587 Kubelka Tomáš LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice 12:20:00
8091209 Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 12:20:00
8660457 Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:20:00
8644873 Horvát Petr TBM9437 E KOS TJ Tesla Brno 12:22:00
8008841 Chromý Adam TBM8841 R KOS TJ Tesla Brno 12:22:00
8656727 Netuka Vojtěch SHK9701 C OK Slavia Hradec Králové 12:22:00
8656697 Sýkora Vojtěch LCE9801 E OOB TJ Slovan Luhačovice 12:22:00
8662374 Argaláš Michal TRI9301 C TJ TŽ Třinec 12:24:00
7003044 Čech Jan SJI9601 C OK Jihlava 12:24:00
8053577 Semrád Ladislav CHC9701 R K.O.B. Choceň 12:24:00
8660422 Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 12:24:00
8116695 Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 12:26:00
8662322 Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 12:26:00
8660452 Schulhof Jan TUR8900 C OOB TJ Turnov 12:26:00
8656670 Vlček Martin TUR8702 C OOB TJ Turnov 12:26:00
8660404 Hruška Jakub ZBM9515 C SK Žabovřesky Brno 12:28:00
8663177 Landovský Jakub PGP9601 C SK Praga 12:28:00
7200366 Vacek Vojtěch SJI9602 C OK Jihlava 12:28:00
8656693 Vystavěl Ondřej JPV9807 R Oddíl OS SK Prostějov 12:28:00
8660447 Chloupek Adam ZBM9300 E SK Žabovřesky Brno 12:30:00
8201000 Kozák Osvald TBM8201 C KOS TJ Tesla Brno 12:30:00
8656519 Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 12:30:00
8680575 Zakouřil Vít TUR9301 C OOB TJ Turnov 12:30:00
8660410 Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 12:32:00
8629756 Hubáček Jonáš LCE9501 E OOB TJ Slovan Luhačovice 12:32:00
8648562 Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 12:32:00
9399 Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 12:32:00
8660406 Kazda Adam TJN9104 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:34:00
8654886 Kettner Lukáš KAM9403 C OK Kamenice 12:34:00
332966 Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 12:34:00
8656639 Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 12:34:00
920663 Melecký Martin AOP9001 C Orientační Běh Opava 12:36:00
8662343 Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:36:00
8660448 Zimmermann Štěpán ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno 12:36:00
8053542 Zlámal David SJC9603 C Sportcentrum Jičín 12:36:00
8017701 Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 12:38:00
8680589 Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 12:38:00
995871 Schuster Marek SSU9303 R SK Severka Šumperk 12:38:00
896968 Valenta Jiří LCE9201 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:38:00
8656729 Gebrt Jan SHK9801 C OK Slavia Hradec Králové 12:40:00
8651708 Kamenický Jeroným OSN9549 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 12:40:00
8010100 Mrázek Jan SJC8102 R Sportcentrum Jičín 12:40:00
8654882 Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 12:40:00
8654903 Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice 12:42:00
8080807 Grundman Vojtěch CHC8801 C K.O.B. Choceň 12:42:00
8660901 Kos Tomáš LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice 12:42:00
8644491 Kubát Pavel PHK9101 E OK 99 Hradec Králové 12:42:00
8662442 Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:44:00
8655416 Hepner David SHK7601 C OK Slavia Hradec Králové 12:44:00
8667971 Smola Michal TZL8131 R SKOB Zlín 12:44:00
8086808 Wolf Daniel TUR9100 C OOB TJ Turnov 12:44:00
8137666 Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 12:46:00
8071491 Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 12:46:00
8409111 Procházka Jan PGP8407 E SK Praga 12:46:00
8660571 Rusý Tomáš KAM9301 R OK Kamenice 12:46:00
8636192 Fiala Jan ZBM7205 C SK Žabovřesky Brno 12:48:00
8656521 Glonek Jakub KAM9602 E OK Kamenice 12:48:00
8656669 Kantor Ondřej TRI9103 C TJ TŽ Třinec 12:48:00
8655415 Remeš Petr SHK9403 C OK Slavia Hradec Králové 12:48:00
8004329 Bencúr Juraj AOP7700 C Orientační Běh Opava 12:50:00
1399000 Horyna Roman LCE7602 R OOB TJ Slovan Luhačovice 12:50:00
1969696 Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:50:00
8629754 Král Vojtěch SSU8841 E SK Severka Šumperk 12:50:00
8180189 Hájek Daniel ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno 12:52:00
8644884 Navrátil Šimon PGP9702 E SK Praga 12:52:00
7003038 Novotný Ondřej ABM9211 C KOB ALFA Brno 12:52:00
8656529 Zvěřina Petr LPU8208 C OK Lokomotiva Pardubice 12:52:00
7200584 Bořil Jan SJI9700 C OK Jihlava 12:54:00
8660450 Bravený Vít ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno 12:54:00
8660591 Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 12:54:00
8656624 Vandas Daniel PHK9805 E OK 99 Hradec Králové 12:54:00
8657100 Koštejn Vít DOK9800 R OK Doksy 12:56:00
1394262 Rollier Baptiste PHK8200 E OK 99 Hradec Králové 12:56:00
8656596 Škoda Jakub DOK8800 R OK Doksy 12:56:00
8662310 Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga 12:56:00
8396969 Minář Marek ZBM9444 E SK Žabovřesky Brno 12:58:00
8662673 Nečas Jiří TZL9101 C SKOB Zlín 12:58:00
8351967 Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 12:58:00
8656530 Udržal Tomáš LPU8002 R OK Lokomotiva Pardubice 12:58:00
8660427 Kelbl Vladimír ZBM9711 C SK Žabovřesky Brno 13:00:00
8008104 Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 13:00:00
7778511 Makovský Jakub TAP8511 C KOB Tretra Praha 13:00:00
9920924 Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 13:00:00
8662694 Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 13:02:00
8644492 Šedivý Jan PGP8409 E SK Praga 13:02:00
8662365 Waněk Adam LPU9505 C OK Lokomotiva Pardubice 13:02:00
8422248 Zbranek Roman TZL8808 R SKOB Zlín 13:02:00
2045216 Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 13:04:00
8656683 Kolovský František LPM9202 R OK Lokomotiva Plzeň 13:04:00
8660442 Mokrý Stanislav ZBM9202 R SK Žabovřesky Brno 13:04:00
8403030 Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 13:04:00
8644887 Kettner Vojtěch KAM9601 E OK Kamenice 13:06:00
8659400 Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň 13:06:00
8662440 Mikel David TZL9703 C SKOB Zlín 13:06:00
500580 Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 13:06:00
8290987 Beneš Jan SJC8703 C Sportcentrum Jičín 13:08:00
9418870 Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 13:08:00
8656539 Navrátil Boris KAM9203 C OK Kamenice 13:08:00
H35
4.20 km, 19 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8656676 Košárek Pavel PGP7107 C SK Praga 12:30:00
7204489 Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 12:32:00
7210092 Antoš Filip NPA8001 C SK LOB Nová Paka 12:34:00
8666866 Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 12:36:00
1396839 Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 12:38:00
49971 Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Mladá Boleslav 12:40:00
8178320 Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 12:42:00
8414126 Videcký Jan KSU7504 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:44:00
52410 Špičák František PLU8009 C TJ SOKOL Plumlov 12:46:00
1416366 Jedlička Michal DKL8000 C KOB Kladno 12:48:00
8654914 Hrouza Jan KRN8100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 12:50:00
8667969 Hladký Viktor VAM8201 C OB Vamberk 12:52:00
1420800 Vrabec Ondřej SCP8303 C OK Sparta Praha 12:54:00
8660441 Hikl Tomáš ZBM8100 C SK Žabovřesky Brno 12:56:00
2103772 Šmahel Lukáš OPI7800 C Orientační sporty Písek 12:58:00
8651714 Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 13:00:00
7200594 Novák Zdeněk NPA7701 C SK LOB Nová Paka 13:02:00
981811 Hanč Petr VRL8001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 13:04:00
2102085 Šnokhous Jan SJC8002 C Sportcentrum Jičín 13:06:00
2067929 Krtička Jan PLU7931 C TJ SOKOL Plumlov 13:08:00
8662339 Souček Tomáš SHK8200 C OK Slavia Hradec Králové 13:10:00
8663196 Zitka Adam LPU8402 C OK Lokomotiva Pardubice 13:12:00
2113390 Ježowicz Roman VLI8002 C Slavia Liberec orienteering 13:14:00
7051263 Buzek Martin PGP8401 C SK Praga 13:16:00
51234 Vančura Martin ASU8049 C Magnus Orienteering 13:18:00
7210085 Andrš Petr ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk 13:20:00
8055001 Kazda Jiří SJC8006 C Sportcentrum Jičín 13:22:00
8398 Ledecký Vladimír BOR8402 C OK Jiskra Nový Bor 13:24:00
8003139 Richter Friedmar 71D8100 USV TU Dresden 13:26:00
2103682 Rotek Pavel ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno 13:28:00
1984123 Neumann Josef TUR8407 C OOB TJ Turnov 13:30:00
8043029 Kazda Ondřej SJC8202 C Sportcentrum Jičín 13:32:00
8663208 Weiner Jakub SHK7911 C OK Slavia Hradec Králové 13:34:00
8030932 Kozumplík Aleš VBM8403 C VSK Mendelu Brno 13:36:00
2035148 Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov 13:38:00
8008111 Krmaš Václav SRK8001 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 13:40:00
7210808 Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 13:42:00
8662685 Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 13:44:00
8000246 Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 13:46:00
2108900 Tomášek Tomáš STE8000 C SK SKI-OB Šternberk 13:48:00
8662320 Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 13:50:00
8003099 Uhlík Michal SJC8007 C Sportcentrum Jičín 13:52:00
8667546 Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 13:54:00
2011839 Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 13:56:00
515038 Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 13:58:00
2103680 Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 14:00:00
9360 Černý Michal PHK8005 C OK 99 Hradec Králové 14:02:00
52641 Kopec Tomáš VLI8203 C Slavia Liberec orienteering 14:04:00
8662744 Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 14:06:00
9083 Erlebach Michal STH8301 C SK Studenec 14:08:00
7260025 Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 14:10:00
8660402 Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 14:12:00
8656588 Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 14:14:00
H40
4.00 km, 18 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8662364 Jiran Jan PHK7701 C OK 99 Hradec Králové 13:30:00
420417 Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 13:32:00
2144189 Vítek Petr PHK7601 C OK 99 Hradec Králové 13:34:00
8116764 Matějů Michal VLI7702 C Slavia Liberec orienteering 13:36:00
8141277 Koťátko Zdeněk SJC7701 C Sportcentrum Jičín 13:38:00
8636194 Kolek Petr ASU7501 C Magnus Orienteering 13:40:00
9101117 Slovák Miroslav SHK7704 C OK Slavia Hradec Králové 13:42:00
2069067 Pecháček Libor RIC7600 C OB Říčany 13:44:00
337650 Mulíček Ondřej ABM7405 C KOB ALFA Brno 13:46:00
8210276 Biolik Grzegorz 46P7600 Trackcourse 13:48:00
7205005 Šunka Jan LOU7600 C SK Moravan Louňovice 13:50:00
2025371 Vodička Oldřich LPU7715 C OK Lokomotiva Pardubice 13:52:00
8656591 Peterka Vojtěch LLI7502 C LOK-o Liberec 13:54:00
2044882 Janda Pavel DOR7600 C OK Dobříš 13:56:00
52207 Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 13:58:00
9526 Vítek Tomáš PHK7702 C OK 99 Hradec Králové 14:00:00
8648545 Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 14:02:00
8655487 Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 14:04:00
8000235 Svoboda Ondřej SHK7605 C OK Slavia Hradec Králové 14:06:00
2121756 Gregor Martin DKP7705 C Oddíl OB Kotlářka 14:08:00
52056 Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 14:10:00
7201210 Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 14:12:00
2075671 Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc 14:14:00
9767 Komín David PGP7405 C SK Praga 14:16:00
8200032 Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 14:18:00
2115718 Sychrovský Martin SNA7601 C TJ START Náchod 14:20:00
8667997 Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 14:22:00
9134 Toužil Karel SHK7602 C OK Slavia Hradec Králové 14:24:00
2075620 Jedlička Adam KAM7700 C OK Kamenice 14:26:00
8008015 Tomeš Petr SJC7531 C Sportcentrum Jičín 14:28:00
2073731 Pavelka Martin KSU7503 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:30:00
52250 Dvořáček Jiří OSN7502 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 14:32:00
8680586 Balej Jiří KAM7201 C OK Kamenice 14:34:00
8007502 Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 14:36:00
886296 Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:38:00
7210112 Hýbl Lukáš PGP7504 C SK Praga 14:40:00
8656712 Růžička Lukáš KSU7849 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:42:00
9090 Junek Petr STH7801 C SK Studenec 14:44:00
682686 Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 14:46:00
2058479 Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 14:48:00
231948 Čtrnáct Jiří PGP7603 C SK Praga 14:50:00
2025376 Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 14:52:00
1450170 Svítil Petr 30001 PetSvi 14:54:00
8028823 Prošek Michal SJI7823 C OK Jihlava 14:56:00
682098 Novák Jiří NPA7502 C SK LOB Nová Paka 14:58:00
446432 Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:00:00
8007701 Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 15:02:00
0 Pavela Ludovit 97200 Olfin Car Ski Team 15:04:00
H45
3.84 km, 16 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2067346 Mareš Alexander NEK7300 C Nejdek Orienteering 12:31:00
2045236 Belej Jiří LPU7421 C OK Lokomotiva Pardubice 12:33:00
1700083 Netopil Libor VAM7401 C OB Vamberk 12:35:00
7205006 Nechanický Pavel OSN7209 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 12:37:00
7204488 Bolehovský Pavel VSP7103 C USK Praha 12:39:00
7781 Zabořil Michal JEN7101 C OB Jenišovice 12:41:00
7208023 Jedlička Michal SHK7309 C OK Slavia Hradec Králové 12:43:00
9101186 Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 12:45:00
2032382 Volák Pavel BRU7001 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 12:47:00
2078471 Ulman Aleš TJN7201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:49:00
2800340 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 C TJ Růžená 12:51:00
2060262 Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 12:53:00
8656748 Bradáč Stanislav LLI7201 C LOK-o Liberec 12:55:00
8667983 Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 12:57:00
7201769 Škácha Michal DKP7103 C Oddíl OB Kotlářka 12:59:00
2114991 Bílek Tomáš SJC7307 C Sportcentrum Jičín 13:01:00
8655470 Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 13:03:00
7070007 Milán Pavel TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno 13:05:00
9101108 Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 13:07:00
2090861 Tomandl Jan 5IX7001 NOK HoRa 13:09:00
8662373 Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 13:11:00
7210409 Haas Karel LPU7304 C OK Lokomotiva Pardubice 13:13:00
8004292 Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 13:15:00
8662299 Klech Richard VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 13:17:00
8667547 Průša Michal VSP7310 C USK Praha 13:19:00
7001234 Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 13:21:00
888643 Seidl Miroslav RIC7407 C OB Říčany 13:23:00
8670752 Mrkvička Jiří TJN7101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:25:00
8660398 Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 13:27:00
8680592 Žemlík Pavel TUR7135 C OOB TJ Turnov 13:29:00
9201886 Karjalainen Teemu 40002 FIN1 13:31:00
7200592 Bašus Petr SCP7400 C OK Sparta Praha 13:33:00
52472 Horčička Petr UOL7007 C SOB Olomouc 13:35:00
2044896 Arnošt Kamil VSP7301 C USK Praha 13:37:00
8660515 Chaloupský David PHK7103 C OK 99 Hradec Králové 13:39:00
8028828 Kubík Ondřej LPU7404 C OK Lokomotiva Pardubice 13:41:00
2801012 Zámečník Pavel 20002 Zámečníci 13:43:00
7203322 Valík Luděk AOP7101 C Orientační Běh Opava 13:45:00
8151151 Janas Petr PGP7106 C SK Praga 13:47:00
2080826 Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 13:49:00
9126 Netuka Jan SHK7001 C OK Slavia Hradec Králové 13:51:00
8670473 Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 13:53:00
336717 Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové 13:55:00
8006888 Zakouřil Václav VSP7401 C USK Praha 13:57:00
2032312 Mastela Rafal HAV7300 C OB Havířov 13:59:00
51650 Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 14:01:00
52152 Prášil Aleš SJI7415 C OK Jihlava 14:03:00
888639 Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 14:05:00
8004275 Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 14:07:00
887622 Vláčil Daniel RIC7307 C OB Říčany 14:09:00
2060271 Bejvl Jakub LME7100 C SK Los Mělník 14:11:00
448935 Pračka Tomáš RIC7302 C OB Říčany 14:13:00
8651725 Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 14:15:00
2075668 Ježek Zdenek JIL7301 C OK Jilemnice 14:17:00
8028816 Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 14:19:00
2080850 Filip Libor SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 14:21:00
52756 Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 14:23:00
8534 Vácha Tomáš BOR7409 C OK Jiskra Nový Bor 14:25:00
8662701 Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:27:00
2078489 Červinka Jiří VRL7001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:29:00
8670471 Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 14:31:00
8210972 Fučík Karel VBM7246 C VSK Mendelu Brno 14:33:00
995800 Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 14:35:00
8656594 Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov 14:37:00
1400420 Kubec Martin DOB7002 C KOB Dobruška 14:39:00
2801035 Matuška Pavel RBK7001 C SK Radioklub Blansko 14:41:00
1232505 Sláma Jaroslav OSN6901 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 14:43:00
8004294 Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 14:45:00
8116781 Kučera Pavel DOR7101 C OK Dobříš 14:47:00
8662707 Rýdl Jiří TJN7000 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:49:00
889294 Orany Tomáš SJI7311 C OK Jihlava 14:51:00
8663133 Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 14:53:00
8028815 Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 14:55:00
7210237 Deim Karel VTA7202 C SC vebr-sport 14:57:00
7200597 Kolář Viktor SHK7300 C OK Slavia Hradec Králové 14:59:00
2051486 Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 15:01:00
515050 Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 15:03:00
H50
3.42 km, 14 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1400443 Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín 12:30:00
8662318 Šimík Daniel ROZ6900 C OK Roztoky 12:32:00
2116448 Mayer Tomáš KSH6900 C OB Kašperské Hory 12:34:00
53233 Gryc Jan TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno 12:36:00
8655 Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 12:38:00
8662321 Schuster Martin AOP6502 C Orientační Běh Opava 12:40:00
2035144 Šrámek Petr RIC6905 C OB Říčany 12:42:00
2079498 Nouza Petr SJH6501 C SJH Jindřichův Hradec 12:44:00
8053367 Šidla Jan TZL6808 C SKOB Zlín 12:46:00
8246117 Málek Martin CST6501 C OB Strakonice 12:48:00
7206531 Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 12:50:00
2075678 Štorek Petr JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov 12:52:00
8004312 Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga 12:54:00
8663113 Novotný Milan PHK6502 C OK 99 Hradec Králové 12:56:00
8667511 Kovář Jindřich MAS6800 C KČT Aš 12:58:00
8648567 Siegl Roman MFP6700 C Matfyz Praha 13:00:00
52894 Votava Petr KNC6602 C Sokol Kostelec n. Č. l. 13:02:00
232879 Odehnal Roman ABM6909 C KOB ALFA Brno 13:04:00
7200586 Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 13:06:00
9270 Procházka Tomáš LPU6503 C OK Lokomotiva Pardubice 13:08:00
2133888 Halač Jaro 60001 Outdoor Praha 13:10:00
8521 Machara Martin BOR6900 C OK Jiskra Nový Bor 13:12:00
7210813 Kamenický Jan PHK6601 C OK 99 Hradec Králové 13:14:00
2060272 Procházka Radek LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice 13:16:00
8636195 Vébr Jiří VTA6901 C SC vebr-sport 13:18:00
219243 Vacek Milan SJI6901 C OK Jihlava 13:20:00
53572 Semík Jan VSP6507 C USK Praha 13:22:00
8666874 Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 13:24:00
9230 Fencl Petr LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice 13:26:00
7204992 Würz Jiří LTP6502 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 13:28:00
2092439 Petrilák Miroslav DOR6600 C OK Dobříš 13:30:00
681612 Pospíšil Vítek PGP6803 C SK Praga 13:32:00
232388 Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 13:34:00
8670801 Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:36:00
8028878 Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 13:38:00
2017669 Kohout Josef SHK6902 C OK Slavia Hradec Králové 13:40:00
2011817 Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 13:42:00
9101189 Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 13:44:00
899153 Kovář Boris LTP6710 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 13:46:00
8303052 Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 13:48:00
8623000 Vandas Luděk VAM6601 C OB Vamberk 13:50:00
8933 Černoch Karel TZL6835 C SKOB Zlín 13:52:00
8230366 Cruse Kay 24D6600 SV Robotron Dresden 13:54:00
2020730 Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 13:56:00
9531 Langr Jan SHK6701 C OK Slavia Hradec Králové 13:58:00
8657098 Fürst Aleš LLI6801 C LOK-o Liberec 14:00:00
2113067 Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 14:02:00
51752 Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 14:04:00
9200535 Křivda Ivan CHC6701 C K.O.B. Choceň 14:06:00
53428 Kovačič Marek OSN6600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 14:08:00
7208215 Šmelík Juraj LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:10:00
52643 Zavřel Michal KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 14:12:00
1403052 Stárek Filip TUR6602 C OOB TJ Turnov 14:14:00
219258 Rachůnek Stanislav SJI6801 C OK Jihlava 14:16:00
51686 Richtr Aleš VPM6601 C KOS Slavia Plzeň 14:18:00
2106728 Vach Vladimír KOR6900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 14:20:00
8632139 Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 14:22:00
920653 Brožek Tomáš KUO6902 C KOB Ústí nad Orlicí 14:24:00
682678 Hejna Stanislav LLI6900 C LOK-o Liberec 14:26:00
51279 Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 14:28:00
2103780 Plachý Martin JPV6515 C Oddíl OS SK Prostějov 14:30:00
2073747 Kos Michal SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 14:32:00
438038 Hanč Jaroslav VRL6702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:34:00
7003002 Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka 14:36:00
301374 Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 14:38:00
1400423 Valach Petr LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice 14:40:00
2060259 Vlastník Zdeněk JIL6901 C OK Jilemnice 14:42:00
9650526 Kavalír Karel PHK6503 C OK 99 Hradec Králové 14:44:00
1007547 Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 14:46:00
8656723 Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 14:48:00
H55
3.34 km, 14 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51276 Slavík Viktor PGP6300 C SK Praga 12:30:00
8655386 Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 12:32:00
433100 Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 12:34:00
7205033 Kovář Karel LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:36:00
8116719 Šimek Miroslav LME6300 C SK Los Mělník 12:38:00
8006005 Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 12:40:00
416828 Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:42:00
52360 Kopecký Zdeněk SJI6002 C OK Jihlava 12:44:00
8660925 Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 12:46:00
51508 Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 12:48:00
8663162 Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 12:50:00
8663161 Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 12:52:00
2059745 Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 12:54:00
219203 Pavlovec Petr BOR6303 C OK Jiskra Nový Bor 12:56:00
9629 Imlauf Martin SNA6301 C TJ START Náchod 12:58:00
7200596 Kaplan Jan LPU6401 C OK Lokomotiva Pardubice 13:00:00
1459067 Hynek Petr SNA6302 C TJ START Náchod 13:02:00
1409878 Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 13:04:00
52279 Semík Luboš KAM6201 C OK Kamenice 13:06:00
515090 Pulec Pavel VBM6201 C VSK Mendelu Brno 13:08:00
8644882 Würz Martin LTP6303 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 13:10:00
232492 Skryja Bořivoj PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 13:12:00
995887 Čivrný Pavel VRL6306 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 13:14:00
51679 Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 13:16:00
2025354 Starý Pavel VRL6301 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 13:18:00
331490 Štěrba Jiří SKV6401 C TJ Slovan Karlovy Vary 13:20:00
515097 Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:22:00
2032226 Müller Rico 71D6400 USV TU Dresden 13:24:00
888630 Poloprutský Tomáš VLI6205 C Slavia Liberec orienteering 13:26:00
2113100 Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 13:28:00
53856 Končák Jaroslav HLV6321 C KČT - OB Holešov 13:30:00
2035738 Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 13:32:00
995805 Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 13:34:00
7209277 Roudný Václav LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice 13:36:00
301391 Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 13:38:00
8662710 Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 13:40:00
51929 Tichý Martin SJH6401 C SJH Jindřichův Hradec 13:42:00
515436 Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 13:44:00
2032106 Vávra Radek HOR6301 C TJ Jiskra Hořice 13:46:00
8488884 Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 13:48:00
232041 Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 13:50:00
52971 Mezník Vladimír LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun 13:52:00
53247 Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 13:54:00
8174 Gorčica Pavel CHA6200 C OK Chrastava 13:56:00
8006112 Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 13:58:00
515440 Tihon Jaroslav TAP6102 C KOB Tretra Praha 14:00:00
8660919 Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov 14:02:00
2800319 Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 14:04:00
7200359 Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 14:06:00
7210876 Vrubel Karel TZL6401 C SKOB Zlín 14:08:00
2059759 Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 14:10:00
1413715 Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 14:12:00
682682 Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 14:14:00
8122027 Kamenický Radan OSN6004 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 14:16:00
303940 Hrabánek David PGP6003 C SK Praga 14:18:00
1418752 Forst Libor MFP6301 C Matfyz Praha 14:20:00
682108 Švarc Jiří JEN6201 C OB Jenišovice 14:22:00
515132 Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 14:24:00
1700084 Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 14:26:00
9123 Teplý Jiří SHK6401 C OK Slavia Hradec Králové 14:28:00
887168 Peřinka Jan AOP6301 C Orientační Běh Opava 14:30:00
H60
3.18 km, 12 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52425 Poklop Lubomír UOL5601 C SOB Olomouc 12:31:00
515105 Kettner Pavel HCE5900 C TJ Hostivice 12:33:00
410797 Gazdačko Milan SHK5702 C OK Slavia Hradec Králové 12:35:00
8667502 Pilař Karel MAS5501 C KČT Aš 12:37:00
206496 Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 12:39:00
681857 Kulhavý Josef SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 12:41:00
515101 Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:43:00
8641 Špičák Aleš DKP5500 C Oddíl OB Kotlářka 12:45:00
8670484 Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 12:47:00
2108909 Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 12:49:00
2080933 Flašar Jan KCK5701 C KOB Český Krumlov 12:51:00
8680597 Folprecht Miroslav TUR5501 C OOB TJ Turnov 12:53:00
886277 Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 12:55:00
8028829 Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 12:57:00
7207852 Vícha Vladimír LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice 12:59:00
682651 Hejtmánek Vladimír TAP5802 C KOB Tretra Praha 13:01:00
2049558 Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 13:03:00
232173 Šomvársky Ján TAP5500 C KOB Tretra Praha 13:05:00
2085575 Zeman Jaroslav SJI5901 C OK Jihlava 13:07:00
8656692 Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 13:09:00
1006613 Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 13:11:00
2112740 Dušátko Petr PHK5702 C OK 99 Hradec Králové 13:13:00
8670777 Kunc Radovan TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:15:00
2103756 Klusáček Martin TTR5601 C OOB Třebíč 13:17:00
9907 Beneš Josef SJC5801 C Sportcentrum Jičín 13:19:00
8276 Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 13:21:00
8789 Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 13:23:00
2056301 Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:25:00
8662327 Šedivý Jiří EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha 13:27:00
416261 Hnyk Petr SNA5701 C TJ START Náchod 13:29:00
8670804 Hausvater Karel SHK5801 C OK Slavia Hradec Králové 13:31:00
9014 Trejtnar Pavel KUN5801 C TJ Sokol Kunvald 13:33:00
51542 Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 13:35:00
886293 Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:37:00
8414109 Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 13:39:00
8071221 Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 13:41:00
1426021 Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 13:43:00
7227 Tichý Boris DOB5500 C KOB Dobruška 13:45:00
7207870 Jahn Pavel SCP5500 C OK Sparta Praha 13:47:00
8655374 Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 13:49:00
1421900 Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 13:51:00
7243 Tůma Miloš DOB5600 C KOB Dobruška 13:53:00
8220 Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 13:55:00
1955315 Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 13:57:00
232953 Zákravský Zdeněk SNA5702 C TJ START Náchod 13:59:00
2102525 Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 14:01:00
H65
2.95 km, 11 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2096242 Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 13:26:00
2060215 Novák Karel NPA5001 C SK LOB Nová Paka 13:28:00
52774 Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 13:30:00
8666868 Uher Petr VSP5001 C USK Praha 13:32:00
2085582 Čípa Jiří CET5002 C TJ Loko Česká Třebová 13:34:00
8654881 Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 13:36:00
51105 Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 13:38:00
8659398 Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 13:40:00
9234 Juračka Vojtěch LPU5404 C OK Lokomotiva Pardubice 13:42:00
2075656 Pilgr Bohuslav CET5101 C TJ Loko Česká Třebová 13:44:00
52111 Hojný Oldřich SCP5201 C OK Sparta Praha 13:46:00
51231 Pavlík Milan CHA5400 C OK Chrastava 13:48:00
9774 Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 13:50:00
416324 Cabrnoch Jiří DKL5400 C KOB Kladno 13:52:00
8632855 Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 13:54:00
8033205 Wald František FSP5300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:56:00
2113090 Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 13:58:00
9257 Třasák Milan LPU5206 C OK Lokomotiva Pardubice 14:00:00
7209359 Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 14:02:00
8606435 Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 14:04:00
2124752 Hanzl Vlastimil VBM5329 C VSK Mendelu Brno 14:06:00
8656533 Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 14:08:00
6645 Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 14:10:00
7885 Hájek Jan MAS5401 C KČT Aš 14:12:00
8135135 Pilc Oldřich SPR5100 C SK SKI - SPORT Praděd 14:14:00
51643 Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 14:16:00
52448 Navrátil Antonín UOL5301 C SOB Olomouc 14:18:00
8028861 Borák Stanislav EKP5212 C VŠTJ Ekonom Praha 14:20:00
7210121 Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 14:22:00
52251 Koudelný Jiří TTR5401 C OOB Třebíč 14:24:00
9104 Fejlek Vojtěch SHK5202 C OK Slavia Hradec Králové 14:26:00
8199 Ševčík Milan CHA5003 C OK Chrastava 14:28:00
8111113 Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 14:30:00
2106888 Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 14:32:00
52252 Orálek Miroslav TTR5201 C OOB Třebíč 14:34:00
336775 Paukert Milan TJP5000 C TJ Sokol Troja 14:36:00
52440 Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 14:38:00
2080998 Horáček Miroslav VLI5000 C Slavia Liberec orienteering 14:40:00
9260 Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 14:42:00
8662674 Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 14:44:00
2059741 Kalibán Jaroslav NPA5101 C SK LOB Nová Paka 14:46:00
7886 Chotětický Václav DKL5202 C KOB Kladno 14:48:00
250020 Rančák Josef BOR5004 C OK Jiskra Nový Bor 14:50:00
8444519 Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 14:52:00
7510216 Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 14:54:00
8660468 Provazník Jiří TUR5102 C OOB TJ Turnov 14:56:00
9453 Vondrouš Jaroslav PHK5201 C OK 99 Hradec Králové 14:58:00
49301 Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 15:00:00
8656584 Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 15:02:00
7501901 Conrad Helmut 124444 SDX 15:04:00
H70
2.75 km, 12 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8100015 Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 13:30:00
9610 Sokolář Zdeněk SNA4501 C TJ START Náchod 13:32:00
8323 Pospíšil Jiří TUV4701 C SOK TJ Turnov 13:34:00
8656611 Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 13:36:00
9798 Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 13:38:00
8659407 Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 13:40:00
8200018 Koč Zdeněk MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov 13:42:00
51917 Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 13:44:00
9066 Zlesák Zdeněk JIL4701 C OK Jilemnice 13:46:00
51621 Novotný Jiří SLP4601 C OOB Slavia Praha 13:48:00
2085633 Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 13:50:00
253372 Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 13:52:00
52762 Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 13:54:00
2011854 Švadlena Jiří CHC4601 C K.O.B. Choceň 13:56:00
52299 Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 13:58:00
8004352 Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 14:00:00
2049597 Šmakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín 14:02:00
8200026 Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 14:04:00
52517 Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 14:06:00
433083 Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 14:08:00
8663188 Zelený Vladimír PGP4800 C SK Praga 14:10:00
9948 Bílek Vratislav SJC4801 C Sportcentrum Jičín 14:12:00
8806 Švec Zdeněk SLA4700 C SKOB Slaný 14:14:00
7890 Jirásek Jaroslav DCH4701 C Radioelektronika Cheb 14:16:00
8028840 Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 14:18:00
2096237 Knobloch Jindřich VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:20:00
8861 Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 14:22:00
51904 Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 14:24:00
H75
2.36 km, 10 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8116748 Sklenář Jan MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně 12:30:00
53267 Čadil Jan FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:32:00
1421901 Beneš Karel HAV4201 C OB Havířov 12:34:00
2087637 Bauer Emil VBM4410 C VSK Mendelu Brno 12:36:00
52549 Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 12:38:00
8657099 Fišák Jan MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 12:40:00
2060210 Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 12:42:00
8051800 Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 12:44:00
2090863 Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 12:46:00
205614 Novotný František PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. 12:48:00
9200531 Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 12:50:00
H80
2.25 km, 9 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2090839 Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 13:10:00
9005137 Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 13:12:00
53321 Valla Stanislav TZL3125 C SKOB Zlín 13:14:00
8338383 Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 13:16:00
9460 Weber Petr PHK3901 C OK 99 Hradec Králové 13:18:00
4131 Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 13:20:00
51964 Hanák Milan FSP3400 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:22:00
682666 Attl Vladimír PGP3800 C SK Praga 13:24:00
425533 Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 13:26:00
T3
2.69 km, 10 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2108886 Kmentová Lenka ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk 14:00:00
7207356 Morávek Martin SRK0503 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 14:01:00
2060292 Zabořilová Anna JEN0951 C OB Jenišovice 14:02:00
2102817 Rachůnková Markéta SJI7150 C OK Jihlava 14:03:00
9678 Veverková Yveta VAM6452 C OB Vamberk 14:04:00
2085640 Šedivý Josef NPA0802 B SK LOB Nová Paka 14:05:00
2106748 Houžvička David TUR0501 C OOB TJ Turnov 14:06:00
2035741 Rücker Petr HOR6500 C TJ Jiskra Hořice 14:07:00
8644875 Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 14:08:00
8680578 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 B OOB TJ Turnov 14:09:00
8908 Krtičková Ester CHA0754 C OK Chrastava 14:10:00
7202578 Lošťáková Ela LTP0951 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 14:11:00
2124749 Stejskalová Lucie 160002 Stejskalovi 14:12:00
416316 Zeman Annabel DCE1850 C KOB Dobřichovice 14:13:00
2134279 Mertlík Jiří VRL6102 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:14:00
51799 Stehnová Hana DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka 14:15:00
336772 Kubák Martin ml. SJH9902 C SJH Jindřichův Hradec 14:16:00
9802 Langrová Monika SHK7251 C OK Slavia Hradec Králové 14:17:00
2088819 Šestáková Johana VLI0853 C Slavia Liberec orienteering 14:18:00
2109768 Smisitelová Elena KOR0551 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 14:19:00
2088189 Čermák Libor PHK5600 C OK 99 Hradec Králové 14:20:00
8662678 Stach Ondřej JIL0602 B OK Jilemnice 14:21:00
8656541 Chrástová Magdaléna STH0551 B SK Studenec 14:22:00
515421 Nováková Zuzana NPA9151 C SK LOB Nová Paka 14:23:00
9200530 Junek Petr STH5501 C SK Studenec 14:24:00
2051494 Růžička Matěj KSU0901 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:25:00
2103266 Čermáková Lucie PHK7150 C OK 99 Hradec Králové 14:26:00
2124798 Karásek Antonín PLU0503 B TJ SOKOL Plumlov 14:27:00
51991 Kovačičová Ivona OSN6850 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 14:28:00
8004126 Ježková Barbora CHA8850 C OK Chrastava 14:29:00
7201198 Hančová Karolína VRL0952 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:30:00
2113073 Stejskal Petr 160001 Stejskalovi 14:31:00
52416 Dittrichová Zuzana KON9175 C KOB Konice 14:32:00
9000007 Kovářová Zdeňka DKP5152 C Oddíl OB Kotlářka 14:33:00
416330 Jirásková Pavla KPY7950 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 14:34:00
2801019 Šimerka Ondřej PGP0800 C SK Praga 14:35:00
7208071 Kamenická Tereza Ester OSN0888 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 14:36:00
2090872 Ebner Zdeněk KON8215 C KOB Konice 14:37:00
2060260 Kotenová Barbora RIC0452 B OB Říčany 14:38:00
336785 Mušková Magdalena DKP0865 C Oddíl OB Kotlářka 14:39:00
2113479 Jelínková Eva PHK0953 C OK 99 Hradec Králové 14:40:00
336735 Mušková Amálie Anna DKP0759 C Oddíl OB Kotlářka 14:41:00
7210128 Blažková Veronika SJH0551 B SJH Jindřichův Hradec 14:42:00
2075697 Mullis Carolina DKP0951 B Oddíl OB Kotlářka 14:43:00
361934 Káninská Markéta TAP9054 C KOB Tretra Praha 14:44:00
515462 Brlicová Natalie 80001 nereg. 14:45:00
682670 Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 14:46:00
434808 Dolejší Miloš DOK6700 C OK Doksy 14:47:00
2102676 Donda Jiří ONO7600 C SKOB Ostrov 14:48:00
446402 Rachůnek Stanislav SJI0602 C OK Jihlava 14:49:00
2106740 Sedláček David KOR0502 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 14:50:00
8663163 Jíra Filip KAM0506 B OK Kamenice 14:51:00
8323322 Karlík Jan TBM8809 C KOS TJ Tesla Brno 14:52:00
8667537 Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 14:53:00
8654885 Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 14:54:00
2080972 Čermák Martin PHK0502 B OK 99 Hradec Králové 14:55:00
8660378 Holasová Barbora AOP0651 B Orientační Běh Opava 14:56:00
2053563 Štěpánková Emma TAP0953 C KOB Tretra Praha 14:57:00
8667957 Drahoňovský Tomáš TUR0701 B OOB TJ Turnov 14:58:00
7300279 Jandera Kryštof PGP0700 B SK Praga 14:59:00
2102677 Dondová Kateřina ONO7752 C SKOB Ostrov 15:00:00
301356 Kubáková Laura SJH1550 C SJH Jindřichův Hradec 15:01:00
8656617 Donda Jakub ONO0700 B SKOB Ostrov 15:02:00
2127648 Matěásko Marek JIL0702 B OK Jilemnice 15:03:00
2032183 Titz Adam VSP0401 C USK Praha 15:04:00
8660361 Křížková Marie MAS0450 C KČT Aš 15:05:00
8654901 Jiříčková Bětka KRN8383 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 15:06:00
2092433 Raclavská Vlaďka UOL0253 A SOB Olomouc 15:07:00
8009888 Zakouřilová Klára VSP0850 C USK Praha 15:08:00
1403056 Paříková Iva TUR0061 C OOB TJ Turnov 15:09:00
8008870 Chromá Adéla TBM8870 C KOS TJ Tesla Brno 15:10:00
9636 Doucha Martin SNA0501 B TJ START Náchod 15:11:00
8670452 Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 15:12:00
1413337 Beranová Kateřina STH8851 C SK Studenec 15:13:00
2059757 Hlaváčová Lucie TBM0660 B KOS TJ Tesla Brno 15:14:00
7208080 Gregorová Alice DKP0758 C Oddíl OB Kotlářka 15:15:00
7003046 Hladký Radovan KOR0900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 15:16:00
49889 Veljačik Jonáš DKP0818 C Oddíl OB Kotlářka 15:17:00
8660 Haltof Petr TRI7400 C TJ TŽ Třinec 15:18:00
682110 Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 15:19:00
2060211 Švidrnochová Nela OOP0950 C TJ Opava 15:20:00
7206528 Dostál Dalibor VRL7308 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 15:21:00
2061810 Otrubová Karolína PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov 15:22:00
9616 Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 15:23:00
0 Roznětinská Barbora 120001 SDX 15:24:00
8654916 Rychlá Karolína KRN0757 B KOS TJ Lokomotiva Krnov 15:25:00
2113419 Nouza Michal SJH0505 B SJH Jindřichův Hradec 15:26:00
2113077 Vaněk Bořek TZL0505 B SKOB Zlín 15:27:00
2088727 Horák Filip PHK0701 B OK 99 Hradec Králové 15:28:00
7003026 Hladký Matěj KOR0700 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 15:29:00
9833 Kavalírová Kateřina PHK6756 C OK 99 Hradec Králové 15:30:00
8660513 Melišík Jan TAP0502 B KOB Tretra Praha 15:31:00
7210117 Lošťáková Sára LTP0650 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:32:00
2113356 Jelínek František PHK0900 B OK 99 Hradec Králové 15:33:00
8962 Vlachová Hana VRL6251 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 15:34:00
442870 Pobuda Michal SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec 15:35:00
2080943 Semíková Julie KAM0358 C OK Kamenice 15:36:00
2067229 Rybínová Vendula KOR0651 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 15:37:00
8277 Janata Matěj TJN1111 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:38:00
8660533 Baldrianová Eva VSP0751 B USK Praha 15:39:00
9201893 Karjalainen Anttijussi 40004 FIN1 15:40:00
2025350 Cejpková Karolína SRK0552 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 15:41:00
2043004 Klikarová Zuzana DKP9952 C Oddíl OB Kotlářka 15:42:00
9201629 Kotenová Markéta RIC0651 B OB Říčany 15:43:00
T5
3.83 km, 16 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8627111 Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 14:00:00
1415713 Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 14:01:00
8656711 Fajkus Radim JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov 14:02:00
1403414 Roškotová Lucie TUR9753 C OOB TJ Turnov 14:03:00
8440505 Štorek Jan JPV0505 C Oddíl OS SK Prostějov 14:04:00
232645 Pustai David TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:05:00
8667960 Klíma Kamil 140001 SK Olympia Praha SPS 14:06:00
52689 Mudráková Tereza LCE7252 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:07:00
8680293 Starý Ondra PHK9813 C OK 99 Hradec Králové 14:08:00
7208088 Szarzecová Lucie TRI9850 C TJ TŽ Třinec 14:09:00
9491 Bláha David SRK9510 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 14:10:00
7202891 Veljačiková Hana PGP9756 C SK Praga 14:11:00
8656695 Kummer Lukáš 50001 Šneci 14:12:00
8660507 Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 14:13:00
8087370 Hošek Radim TAP8737 C KOB Tretra Praha 14:14:00
52340 Polášek Jan TZL8601 C SKOB Zlín 14:15:00
7779702 Vlášek Jakub TAP9702 C KOB Tretra Praha 14:16:00
822282 Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 14:17:00
426398 Gottfriedová Adéla VCB9755 C OB České Budějovice 14:18:00
8667516 Procházková Marie SOP9551 C OOB TJ Slezan Opava 14:19:00
515074 Tesařová Marcela LCE9450 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:20:00
49395 Gazda Viktor TRI9203 C TJ TŽ Třinec 14:21:00
7205003 Omová Michaela TUR8153 E OOB TJ Turnov 14:22:00
515142 Klapal Jan VAM9000 C OB Vamberk 14:23:00
515182 Würzová Anna FYD9451 C Jizerský klub OB Frýdlant 14:24:00
8662741 Jíra Tomáš KAM9802 C OK Kamenice 14:25:00
8045221 Zikmund Zdeněk SJC9703 C Sportcentrum Jičín 14:26:00
0 Svízela Vojtěch LCE9101 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:27:00
411767 Posseltová Tereza TJN9252 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:28:00
8028804 Pangrácová Marie 130001 Český svaz neslyšících sportov 14:29:00
7210306 Ptáček Jiří SRK9002 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 14:30:00
7772 Veselá Jana PHK8650 C OK 99 Hradec Králové 14:31:00
7205000 Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 14:32:00
7200365 Sklenář Martin AOP9501 C Orientační Běh Opava 14:33:00
8028926 Rickmeyer Tina 71D8650 USV TU Dresden 14:34:00
438039 Dolejší Jan DOK0602 B OK Doksy 14:35:00
8660430 Pauschek Karel ZBM8509 C SK Žabovřesky Brno 14:36:00
8656608 Melichar Vojtěch LLI9802 C LOK-o Liberec 14:37:00
7698697 Hraboš Matej TBM9547 C KOS TJ Tesla Brno 14:38:00
7200333 Ohnisko Jan 120004 SDX 14:39:00
331157 Uhlíř Marek PGP9405 C SK Praga 14:40:00
8001212 Ježek Lukáš CHA8604 C OK Chrastava 14:41:00
2096127 Matěásková Eva JIL7651 C OK Jilemnice 14:42:00
8655405 Ransdorf Jakub TAP9805 C KOB Tretra Praha 14:43:00
8780 Bialožytová Tereza PGP9055 C SK Praga 14:44:00
8660546 Skácelová Kateřina VLI0550 B Slavia Liberec orienteering 14:45:00
2116463 Matěásko Dušan JIL7503 C OK Jilemnice 14:46:00
442844 Valach Marek TAP9703 C KOB Tretra Praha 14:47:00
887635 Kulhavá Eliška LPU9657 C OK Lokomotiva Pardubice 14:48:00
8663198 Kašpar Michal TZL9308 C SKOB Zlín 14:49:00
8660415 Komenda Jan ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno 14:50:00
2032383 Rusin Jan BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 14:51:00
502212 Cruse Franz 24D9100 SV Robotron Dresden 14:52:00
2118932 David Tomáš 100001 ROB Liberec 14:53:00
8033202 Kašparová Lucie CHT9652 C OOB SK Chrast 14:54:00
9416043 Krejčíková Marie TZL9252 C SKOB Zlín 14:55:00
999999 Marduk Josef 150001 PLU 14:56:00
2085616 Hrdinka Daniel VRL9701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:57:00
9001001 Horák Patrik TUR9502 C OOB TJ Turnov 14:58:00
7209784 Otrusina Jan ABM9210 C KOB ALFA Brno 14:59:00
2073662 Hnídek Stanislav 10001 OB Tanvald 15:00:00
8662682 Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:01:00
1602628 Folbrechtová Šárka BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor 15:02:00
8200031 Goldschmidt Tobiáš ZBM0003 C SK Žabovřesky Brno 15:03:00
2103250 Pangrácová Anna 70001 SK SKIVELO 15:04:00
2102776 Liberdová Jana TRI9852 C TJ TŽ Třinec 15:05:00
53828 Končáková Klára LCE9555 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:06:00
8663137 Fojtů Petr PDY8700 C Běhej Poděbrady 15:07:00
7211016 Hinkelmann Erik ZBM9403 C SK Žabovřesky Brno 15:08:00
301553 Horčičková Linda UOL8650 C SOB Olomouc 15:09:00