Startovka závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace)

Klubová startovka

Datum:
22.06.2019
Místo konání:
Markoušovice
Pořadatel:
LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
Mapa:
Čížkovy kameny, Horní panská, 1:10000, e = 5 m, ISOM 2017, stav: jaro 2019, hl. kartograf: Z. Sokolář
Ředitel závodu:
Petržela Pavel - R2
Hlavní rozhodčí:
Panchártek Jan - R1
Stavitel tratí:
Petržela Jan - R2
JURY:
Kozáková Zdenka, Cahel Marek, Jedlička Michal
Protokol:
Závod proběhl za slunečného počasí a lehce větrného počasí. V průběhu závodu byla ošetřena drobná poranění a několik zhmožděných kotníků. Proti průběhu závodu nebyl podán žádný protest. Hlavní rozhodčí schválil výsledky ve všech kategoriích.
Kluby:
5IX     24D     2HD     71D     46P     VZA     ABM     AOP     ASU     BBM     BFM     BOR     BOV     BRU     BSO     BZP     CET     CST     CTB     DCE     DCH     DKL     DKP     DOB     DOK     DOR     EKP     FSP     FYD     HAV     HCE     HLV     HOR     CHA     CHC     CHT     JEN     JIL     JPV     KAM     KBP     KCK     KNC     KON     KOR     KPY     KRN     KSH     KSU     KUN     KUO     LBE     LBM     LCE     LIT     LLI     LME     LOU     LPM     LPU     LTP     MAS     MFP     MKP     MLA     MOV     NEK     NPA     ODR     OKP     ONO     OOL     OOP     OPI     OSN     OTK     PBM     PDY     PEN     PGP     PHK     PLU     PUL     PZR     RBK     RIC     ROU     ROZ     RUM     RUZ     SBK     SBR     SCP     SHK     SIT     SJC     SJH     SJI     SKM     SKV     SLA     SLP     SMB     SNA     SOB     SOP     SPR     SRK     SSU     STE     STH     TAP     TBM     TEH     TJN     TJP     TRI     TTR     TUR     TUV     TZL     UOL     VAM     VBM     VCB     VIC     VLI     VPM     VRB     VRL     VSP     VTA     ZAM     ZBM     ZBP     ZLH     ZPV     ZVO    
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2090861 Tomandl Jan 5IX7001 H45 13:09:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8040766 Cruse Katrin 24D6650 D50 13:43:00
8230366 Cruse Kay 24D6600 H50 13:54:00
502212 Cruse Franz 24D9100 T5 14:52:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8622642 Kuleva Angelina 2HD5750 D60 13:35:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2032226 Müller Rico 71D6400 H55 13:24:00
8003139 Richter Friedmar 71D8100 H35 13:26:00
8028926 Rickmeyer Tina 71D8650 T5 14:34:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8197778 Biolik Agnieszka 46P7700 D40 13:13:00
8210276 Biolik Grzegorz 46P7600 H40 13:48:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8071303 Chupeková Silvia VZA7251 D45 13:37:00
(12)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8656699 Mulíčková Markéta ABM0362 A D16 12:41:00
52041 Mulíčková Eva ABM7469 C D40 12:41:00
332950 Odehnalová Kamila ABM7052 C D45 12:43:00
7003038 Novotný Ondřej ABM9211 C H21 12:52:00
438041 Poloučková Hana ABM0350 B D16 12:57:00
8028817 Rada Štěpán ABM0404 B H16 13:00:00
232879 Odehnal Roman ABM6909 C H50 13:04:00
332962 Palát Tomáš ABM0307 B H16 13:18:00
8680585 Florián Vojtěch ABM9901 A H20 13:31:00
337650 Mulíček Ondřej ABM7405 C H40 13:46:00
52056 Palát Petr ABM7415 C H40 14:10:00
7209784 Otrusina Jan ABM9210 C T5 14:59:00
(21)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8656686 Hadač Filip AOP9301 C H21 12:10:00
920663 Melecký Martin AOP9001 C H21 12:36:00
8662321 Schuster Martin AOP6502 C H50 12:40:00
8656577 Kostka Jiří AOP0201 A H18 12:50:00
8004329 Bencúr Juraj AOP7700 C H21 12:50:00
8004316 Čech Vít AOP0302 A H16 12:52:00
8656710 Pachmannová Bára AOP0351 B D16 12:55:00
8004292 Kovalčík Tomáš AOP7301 C H45 13:15:00
52295 Kašparová Šárka AOP7251 C D45 13:17:00
8656684 Valík Adam AOP0301 A H16 13:20:00
8648553 Kostková Jana AOP7151 C D45 13:21:00
682679 Hadačová Gabriela AOP6751 C D50 13:23:00
980374 Valíková Petra AOP7351 C D45 13:33:00
7203322 Valík Luděk AOP7101 C H45 13:45:00
8648545 Holas Tomáš AOP7802 C H40 14:02:00
7200359 Sklenář Miroslav AOP6302 C H55 14:06:00
887168 Peřinka Jan AOP6301 C H55 14:30:00
7200365 Sklenář Martin AOP9501 C T5 14:33:00
8004294 Borunský Tomáš AOP7402 C H45 14:45:00
8656723 Hadač Miroslav AOP6501 C H50 14:48:00
8660378 Holasová Barbora AOP0651 B T3 14:56:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51234 Vančura Martin ASU8049 C H35 13:18:00
8666874 Pavlík Radek ASU6849 C H50 13:24:00
8636194 Kolek Petr ASU7501 C H40 13:40:00
8071314 Šmelíková Hana ASU6999 C D45 13:45:00
9482 Hrobařová Lenka ASU7751 C D35 14:57:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8659381 Opálková Martina BBM0050 R D20 12:56:00
331257 Peřinková Irena BBM6550 C D50 13:45:00
2113090 Ptáček Ladislav BBM5300 C H65 13:58:00
7510216 Denemarek Oldřich BBM5100 C H65 14:54:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2113067 Svoboda Martin BFM6701 C H50 14:02:00
(23)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8200008 Burda Matěj BOR9608 C H21 12:08:00
8660528 Havlová Adéla BOR9161 R D21 12:23:00
8410 Waldhauserová Irena BOR7459 C D45 12:33:00
8445 Pávková Jana BOR6550 C D50 12:35:00
2090863 Úlehla Zdeněk BOR4001 C H75 12:46:00
8660925 Krejčí Jaroslav BOR6302 C H55 12:46:00
219203 Pavlovec Petr BOR6303 C H55 12:56:00
2090839 Křtěnský Jaroslav BOR3600 C H80 13:10:00
8667503 Waldhauser Štěpán BOR0409 B H16 13:10:00
8028822 Halířová Eva BOR6654 C D50 13:11:00
8521 Machara Martin BOR6900 C H50 13:12:00
4131 Beránek Miroslav BOR3900 C H80 13:20:00
8398 Ledecký Vladimír BOR8402 C H35 13:24:00
1204999 Janoušková Lucie BOR9954 A D20 13:34:00
995805 Dikoš Pavel BOR6003 C H55 13:34:00
51542 Sucharda Jiří BOR5802 C H60 13:35:00
8655456 Pavlovec Dan BOR0001 A H20 13:37:00
8655487 Nehasil David BOR7713 C H40 14:04:00
2090862 Úlehlová Ivana BOR5150 C D65 14:09:00
8534 Vácha Tomáš BOR7409 C H45 14:25:00
2095936 Bartoňová Marie BOR5351 C D65 14:25:00
250020 Rančák Josef BOR5004 C H65 14:50:00
1602628 Folbrechtová Šárka BOR9051 C T5 15:02:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2060210 Vlach Oldřich BOV4403 C H75 12:42:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2032382 Volák Pavel BRU7001 C H45 12:47:00
2032383 Rusin Jan BRU7601 C T5 14:51:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1428921 Hejduk Zdeněk BSO0201 B H18 12:04:00
8663135 Lill Petr BSO0203 B H18 12:30:00
301433 Havlíček Albert BSO0304 B H16 13:16:00
8655420 Kohoutek Oldřich BSO0301 A H16 13:24:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2092416 Krotilová Magdaléna BZP7150 C D45 12:35:00
8660503 Svítilová Pavla BZP7750 C D40 12:39:00
2102806 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C D40 12:59:00
8660507 Králová Vanda BZP8750 C T5 14:13:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2085582 Čípa Jiří CET5002 C H65 13:34:00
2075656 Pilgr Bohuslav CET5101 C H65 13:44:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8246117 Málek Martin CST6501 C H50 12:48:00
2118474 Málková Věra CST6550 C D50 13:29:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8656518 Benešová Jana CTB9452 C D21 12:09:00
8660904 Gregorová Kamila CTB8151 E D21 12:39:00
8660906 Voborníková Alena CTB9451 R D21 12:43:00
8200032 Hübner Jan CTB7902 C H40 14:18:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7868 Mrázová Pavla DCE5550 C D60 13:09:00
7870 Štrossová Jiřina DCE5650 C D60 13:33:00
232041 Pavlů Jaroslav DCE6100 C H55 13:50:00
1955315 Procházka Antonín DCE5500 C H60 13:57:00
416316 Zeman Annabel DCE1850 C T3 14:13:00
1954721 Procházková Miluše DCE5450 C D65 14:19:00
7210121 Jaroš Vladimír DCE5400 C H65 14:22:00
2113474 Zeman Klára DCE7950 C D35 14:41:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7890 Jirásek Jaroslav DCH4701 C H70 14:16:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2080903 Kohout Václav DKL0101 C H18 12:12:00
1416366 Jedlička Michal DKL8000 C H35 12:48:00
53520 Cabrnochová Hana DKL5550 C D60 13:21:00
416324 Cabrnoch Jiří DKL5400 C H65 13:52:00
8667528 Benešová Jaroslava DKL7050 C D45 14:25:00
7886 Chotětický Václav DKL5202 C H65 14:48:00
(40)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8654888 Škáchová Magdalena DKP0156 A D18 12:05:00
8080811 Malačka Milan DKP0210 A H18 12:08:00
8660470 Mullis Kateřina DKP7753 C D21 12:15:00
515071 Šňupárková Anna DKP9652 C D21 12:23:00
8653088 Blahová Pavla DKP0155 B D18 12:29:00
8648562 Illner Vojtěch DKP9600 C H21 12:32:00
8450007 Kolínová Kristýna DKP8450 C D21 12:35:00
2103741 Mareš Albert DKP0308 B H16 12:38:00
8080833 Plochová Dominika DKP8651 R D21 12:39:00
8656538 Novák Přemysl DKP0107 B H18 12:40:00
8051800 Procházka Zdenko DKP4300 C H75 12:44:00
8240702 Sanna Karin DKP0250 B D18 12:45:00
8641 Špičák Aleš DKP5500 C H60 12:45:00
8656590 Tichá Dorotea DKP0351 A D16 12:47:00
8558 Klusáková Jitka DKP5651 C D60 12:51:00
8181015 Voltrová Alena DKP9956 A D20 12:58:00
7201769 Škácha Michal DKP7103 C H45 12:59:00
8651714 Tomeš Jaroslav DKP8109 C H35 13:00:00
49892 Dudová Hana DKP5752 C D60 13:01:00
8080830 Sedláček Jaroslav DKP0309 A H16 13:02:00
232179 Poborská Eliška DKP0358 A D16 13:13:00
2103705 Smutná Anna Marie DKP0359 A D16 13:17:00
1426034 Holzbachová Lucie DKP0052 C D20 13:20:00
2094474 Klikarová Ivana DKP9953 B D20 13:24:00
2102784 Ridzoň Daniel DKP9907 B H20 13:33:00
8303052 Illner Jakub DKP6601 C H50 13:48:00
2111758 Mikšová Stanislava DKP5250 C D65 14:01:00
8200026 Stehno Pavel DKP4900 C H70 14:04:00
2121756 Gregor Martin DKP7705 C H40 14:08:00
51799 Stehnová Hana DKP5150 C T3 14:15:00
9054 Jiřištová Zuzana DKP8254 C D35 14:25:00
9000007 Kovářová Zdeňka DKP5152 C T3 14:33:00
8660535 Janatová Lucie DKP8154 C D35 14:35:00
336785 Mušková Magdalena DKP0865 C T3 14:39:00
336735 Mušková Amálie Anna DKP0759 C T3 14:41:00
2075697 Mullis Carolina DKP0951 B T3 14:43:00
8007701 Kolín Jan DKP7701 C H40 15:02:00
7208080 Gregorová Alice DKP0758 C T3 15:15:00
49889 Veljačik Jonáš DKP0818 C T3 15:17:00
2043004 Klikarová Zuzana DKP9952 C T3 15:42:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8662322 Janda Martin DOB8002 C H21 12:26:00
8660522 Štěpánová Dita DOB7956 C D40 13:41:00
7227 Tichý Boris DOB5500 C H60 13:45:00
7243 Tůma Miloš DOB5600 C H60 13:53:00
1400420 Kubec Martin DOB7002 C H45 14:39:00
7255 Tichá Jiřina DOB6050 C D55 14:39:00
(12)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7207878 Kubec Michal DOK0103 B H18 12:00:00
8657096 Synek Petr DOK0200 A H18 12:14:00
8651739 Fürst Matouš DOK9602 E H21 12:14:00
7205007 Dolejší Kateřina DOK0156 A D18 12:31:00
8680614 Šmol David DOK0100 B H18 12:38:00
7200372 Synková Petra DOK7950 C D40 12:55:00
8657100 Koštejn Vít DOK9800 R H21 12:56:00
8656596 Škoda Jakub DOK8800 R H21 12:56:00
8655448 Dolejší Lenka DOK7450 C D40 13:01:00
8657097 Synek Antonín DOK0001 A H20 13:23:00
438039 Dolejší Jan DOK0602 B T5 14:35:00
434808 Dolejší Miloš DOK6700 C T3 14:47:00
(12)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8663176 Janda Ondřej DOR0100 A H18 12:28:00
8655463 Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 B D18 12:43:00
8660476 Tachezy Jan DOR0102 B H18 12:44:00
8662308 Janda Jakub DOR0403 A H16 12:44:00
434596 Arnoštová Veronika DOR0455 B D16 12:45:00
8654908 Petrilák Matouš DOR0409 A H16 12:56:00
8660917 Kučera Jáchym DOR0301 B H16 13:24:00
2092439 Petrilák Miroslav DOR6600 C H50 13:30:00
8857 Arnoštová Kateřina DOR7652 C D40 13:33:00
2044882 Janda Pavel DOR7600 C H40 13:56:00
8116781 Kučera Pavel DOR7101 C H45 14:47:00
2092419 Petriláková Petra DOR7656 C D35 14:59:00
(10)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8667983 Blaha Ondřej EKP7002 C H45 12:57:00
515496 Zurynková Jana EKP7053 C D45 13:03:00
51583 Fantová Libuše EKP5650 C D60 13:15:00
8662327 Šedivý Jiří EKP5500 C H60 13:27:00
51604 Šedivá Miroslava EKP5750 C D60 13:29:00
2035738 Koucký Roman EKP6301 C H55 13:32:00
8414109 Fanta Miroslav EKP5800 C H60 13:39:00
2078485 Náměstková Veronika EKP7351 C D45 13:41:00
8028861 Borák Stanislav EKP5212 C H65 14:20:00
7205000 Černý Ondřej EKP8511 C T5 14:32:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
53267 Čadil Jan FSP4300 C H75 12:32:00
51964 Hanák Milan FSP3400 C H80 13:22:00
515097 Borovička Milan FSP6104 C H55 13:22:00
8033205 Wald František FSP5300 C H65 13:56:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
515004 Würzová Kateřina FYD6952 C D50 12:45:00
515182 Würzová Anna FYD9451 C T5 14:24:00
(9)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1421901 Beneš Karel HAV4201 C H75 12:34:00
336728 Staněk Ondra HAV0002 C H20 13:07:00
1426051 Vričanová Sylva HAV6751 C D50 13:39:00
515436 Sochor Tomáš HAV6301 C H55 13:44:00
1421900 Jakobi Zdeněk HAV5701 C H60 13:51:00
2032312 Mastela Rafal HAV7300 C H45 13:59:00
8660919 Lužný Ladislav HAV6000 C H55 14:02:00
1425330 Kaděrová Barbora HAV7051 C D45 14:03:00
1421893 Sochorová Hana HAV6250 C D55 14:13:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
515105 Kettner Pavel HCE5900 C H60 12:33:00
232490 Dudová Irena HCE8250 C D35 14:03:00
7202877 Kettnerová Lenka HCE6450 C D55 14:17:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
416086 Končáková Katka HLV6856 C D50 13:19:00
53856 Končák Jaroslav HLV6321 C H55 13:30:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8670484 Škorpil Martin HOR5700 C H60 12:47:00
8659404 Rücker Jan HOR0201 A H18 12:48:00
2108890 Vávrová Vanda HOR0350 A D16 12:51:00
2032106 Vávra Radek HOR6301 C H55 13:46:00
2035741 Rücker Petr HOR6500 C T3 14:07:00
2059759 Vávra Martin HOR6302 C H55 14:10:00
52892 Loukotová Andrea HOR7350 C D45 14:15:00
(19)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
436431 Bek Jiří CHA0103 B H18 12:22:00
1008144 Kubátová Jana CHA9152 C D21 12:27:00
436447 Pavlíková Pavla CHA6551 C D50 13:07:00
8897 Krtičková Michaela CHA7952 C D40 13:23:00
8171 Kadavá Eva CHA5750 C D60 13:37:00
8028878 Vydra Ivan CHA6600 C H50 13:38:00
8162 Bradnová Věra CHA5550 C D60 13:41:00
1426021 Kaška Rudolf CHA5500 C H60 13:43:00
51231 Pavlík Milan CHA5400 C H65 13:48:00
8210077 Pachnerová Dominika CHA7750 C D40 13:49:00
8174 Gorčica Pavel CHA6200 C H55 13:56:00
8152 Kašková Eva CHA4650 C D70 13:59:00
8165 Ševčíková Alena CHA5351 C D65 14:07:00
8908 Krtičková Ester CHA0754 C T3 14:10:00
2070837 Šaffková Zuzana CHA5150 C D65 14:15:00
8199 Ševčík Milan CHA5003 C H65 14:28:00
8004126 Ježková Barbora CHA8850 C T3 14:29:00
8670479 Kašková Kateřina CHA7850 C D35 14:33:00
8001212 Ježek Lukáš CHA8604 C T5 14:41:00
(12)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2025363 Pešek Ondřej CHC8502 C H21 12:10:00
8301161 Shánělová Štěpánka CHC0152 A D18 12:11:00
8053577 Semrád Ladislav CHC9701 R H21 12:24:00
8080807 Grundman Vojtěch CHC8801 C H21 12:42:00
8656615 Švadlena Michal CHC0101 A H18 12:44:00
8425544 Semrádová Jana CHC9951 R D20 13:06:00
8659400 Křivda Martin CHC9501 C H21 13:06:00
8656592 Křivda Tomáš CHC9901 E H20 13:11:00
2011854 Švadlena Jiří CHC4601 C H70 13:56:00
9200535 Křivda Ivan CHC6701 C H50 14:06:00
8655490 Křivdová Lenka CHC7251 C D45 14:33:00
8007502 Švadlena Pavel CHC7502 C H40 14:36:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8667987 Hledík Jakub CHT9501 C H21 12:16:00
7210808 Matras Tomáš CHT8001 C H35 13:42:00
8033202 Kašparová Lucie CHT9652 C T5 14:54:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7775 Zabořilová Romana JEN7457 C D45 12:37:00
7781 Zabořil Michal JEN7101 C H45 12:41:00
2060292 Zabořilová Anna JEN0951 C T3 14:02:00
682108 Švarc Jiří JEN6201 C H55 14:22:00
682110 Švarcová Lenka JEN6451 C T3 15:19:00
(21)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8670807 Ježek Jakub JIL0104 B H18 12:08:00
8660463 Gottstein Jonáš JIL0107 A H18 12:12:00
8680308 Vlastník Matouš JIL0201 B H18 12:22:00
2127638 Janovská Vendula JIL0453 B D16 12:41:00
8663114 Pitrmucová Antonie JIL0251 B D18 12:45:00
8656606 Karlová Anna JIL0352 A D16 12:49:00
2060258 Vlastníková Lucie JIL7554 C D40 12:49:00
7210404 Ježek Vít JIL9903 A H20 12:59:00
2035789 Valenta Ondřej JIL0401 B H16 13:22:00
8670793 Gottsteinová Ema JIL0451 A D16 13:23:00
2078451 Matěásková Šárka JIL0551 A D16 13:27:00
9066 Zlesák Zdeněk JIL4701 C H70 13:46:00
9774 Erlebach Josef JIL5201 C H65 13:50:00
2075668 Ježek Zdenek JIL7301 C H45 14:17:00
8662678 Stach Ondřej JIL0602 B T3 14:21:00
2096111 Zlesáková Vlasta JIL5362 C D65 14:27:00
9093 Jiřištová Hana JIL6052 C D55 14:33:00
2096127 Matěásková Eva JIL7651 C T5 14:42:00
2060259 Vlastník Zdeněk JIL6901 C H50 14:42:00
2116463 Matěásko Dušan JIL7503 C T5 14:46:00
2127648 Matěásko Marek JIL0702 B T3 15:03:00
(17)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8235111 Perknovský Radim JPV8235 C H21 12:12:00
8663202 Štorek David JPV0202 B H18 12:16:00
8656693 Vystavěl Ondřej JPV9807 R H21 12:28:00
2102819 Plachá Andrea JPV7676 C D40 12:37:00
2085577 Chmelářová Radka JPV7650 C D40 12:45:00
2075678 Štorek Petr JPV6505 C H50 12:52:00
8006556 Štorková Simona JPV6556 C D50 13:05:00
52586 Fajkusová Jitka JPV6773 C D50 13:09:00
2032169 Kašparová Ivana JPV6951 C D50 13:13:00
8655373 Chupek Jakub JPV9911 R H20 13:25:00
8488884 Chmelař Miroslav JPV6217 C H55 13:48:00
8662320 Otrusina Jiří JPV8201 C H35 13:50:00
2020730 Soldán Vladimír JPV6526 C H50 13:56:00
8006112 Jeřábek Luboš JPV6112 C H55 13:58:00
8656711 Fajkus Radim JPV9509 C T5 14:02:00
8440505 Štorek Jan JPV0505 C T5 14:04:00
2103780 Plachý Martin JPV6515 C H50 14:30:00
(35)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
682340 Šmelík Martin KAM9604 C H21 12:06:00
8656609 Čechová Tereza KAM9852 E D21 12:11:00
8663175 Hlubučková Kristýna KAM9551 C D21 12:11:00
8499979 Hájek Adam KAM9202 C H21 12:16:00
8651935 Semík Ondřej KAM9401 R H21 12:18:00
9102089 Bořánková Karolína KAM9550 C D21 12:19:00
8656513 Gajda Jan KAM0105 A H18 12:20:00
8100401 Šafková Sofie KAM0153 A D18 12:21:00
8051795 Procházková Marie KAM9554 C D21 12:25:00
8404001 Hájková Eliška KAM9851 C D21 12:29:00
425596 Škvor Adam KAM0202 B H18 12:32:00
7201193 Kettnerová Dana KAM8952 C D21 12:33:00
515490 Albrechtová Eva KAM7850 C D40 12:33:00
8656555 Bejvlová Karolína KAM0258 A D18 12:33:00
8654886 Kettner Lukáš KAM9403 C H21 12:34:00
8271093 Aschermannová Petra KAM9354 E D21 12:41:00
8667985 Balejová Julie KAM0551 A D16 12:41:00
8221133 Šafka Sebastian KAM0101 A H18 12:42:00
8660571 Rusý Tomáš KAM9301 R H21 12:46:00
8656521 Glonek Jakub KAM9602 E H21 12:48:00
232409 Doležalová Monika KAM8851 R D21 12:51:00
8656715 Gajda Martin KAM0405 A H16 13:00:00
8656655 Škvor Ota KAM9900 A H20 13:03:00
52279 Semík Luboš KAM6201 C H55 13:06:00
8644887 Kettner Vojtěch KAM9601 E H21 13:06:00
8414092 Jedličková Kristýna KAM0455 B D16 13:07:00
8656539 Navrátil Boris KAM9203 C H21 13:08:00
8116709 Jedlička Jakub KAM0404 B H16 13:10:00
8100500 Aschermannová Karolína KAM0051 A D20 13:14:00
8660456 Albrechtová Iveta KAM9950 B D20 13:30:00
8662741 Jíra Tomáš KAM9802 C T5 14:25:00
2075620 Jedlička Adam KAM7700 C H40 14:26:00
8680586 Balej Jiří KAM7201 C H40 14:34:00
8663163 Jíra Filip KAM0506 B T3 14:51:00
2080943 Semíková Julie KAM0358 C T3 15:36:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
6645 Valter Petr KBP4500 C H65 14:10:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
49615 Flašarová Marie KCK5756 C D60 12:49:00
2080933 Flašar Jan KCK5701 C H60 12:51:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
446355 Votavová Žofie KNC0250 B D18 12:37:00
7207855 Čiháková Lenka KNC6750 C D50 12:39:00
52265 Komersová Jana KNC6550 C D50 12:51:00
52894 Votava Petr KNC6602 C H50 13:02:00
9201322 Havlíčková Jindra KNC6150 C D55 14:05:00
(9)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8635805 Hlavová Hana KON8888 C D21 12:31:00
433100 Grepl Ladislav KON6111 C H55 12:34:00
8660477 Beneš Jindřich KON0404 A H16 12:36:00
52412 Smičková Eva KON5887 C D60 13:03:00
52417 Hlavová Miroslava KON6389 C D55 13:59:00
52420 Dittrichová Lenka KON6285 C D55 14:03:00
52416 Dittrichová Zuzana KON9175 C T3 14:32:00
2090872 Ebner Zdeněk KON8215 C T3 14:37:00
515485 Ebnerová Eva KON8277 C D35 14:43:00
(10)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8660542 Hladká Petra KOR7950 C D40 12:31:00
2134281 Smisitelová Markéta KOR7452 C D45 13:39:00
2067247 Rybínová Iva KOR7551 C D40 13:45:00
2106724 Sedláčková Petra KOR7451 C D45 14:09:00
2109768 Smisitelová Elena KOR0551 C T3 14:19:00
2106728 Vach Vladimír KOR6900 C H50 14:20:00
2106740 Sedláček David KOR0502 C T3 14:50:00
7003046 Hladký Radovan KOR0900 C T3 15:16:00
7003026 Hladký Matěj KOR0700 B T3 15:29:00
2067229 Rybínová Vendula KOR0651 C T3 15:37:00
(9)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
301347 Kohlová Zuzana KPY8852 C D21 12:31:00
1470170 Pavlíčková Hana KPY0450 B D16 12:43:00
2800315 Míchalová Šárka KPY0050 B D20 13:24:00
420417 Pavlíček Lubomír KPY7800 C H40 13:32:00
301391 Kohl Jiří KPY6201 C H55 13:38:00
301394 Freyová Michaela KPY6050 C D55 13:51:00
416330 Jirásková Pavla KPY7950 C T3 14:34:00
301374 Dobeš Václav KPY5701 C H50 14:38:00
682670 Míchalová Marcela KPY6850 C T3 14:46:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8654882 Rychlý Pavel KRN8505 C H21 12:40:00
8654914 Hrouza Jan KRN8100 C H35 12:50:00
52643 Zavřel Michal KRN6804 C H50 14:12:00
2106888 Hrouza Jan KRN5401 C H65 14:32:00
8654885 Rychlá Pavlína KRN8559 C T3 14:54:00
8654901 Jiříčková Bětka KRN8383 C T3 15:06:00
8654916 Rychlá Karolína KRN0757 B T3 15:25:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2116448 Mayer Tomáš KSH6900 C H50 12:34:00
(26)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8662432 Šafář Martin KSU0105 B H18 12:02:00
8662445 Jílek Jakub KSU9202 C H21 12:12:00
2080935 Babišta Antonín KSU0111 B H18 12:16:00
8660457 Turczer Petr KSU7945 C H21 12:20:00
229473 Stryk Štěpán KSU0306 B H16 12:36:00
8662343 Tomanek Daniel KSU7410 C H21 12:36:00
515101 Šrámek Jaromír KSU5801 C H60 12:43:00
8414126 Videcký Jan KSU7504 C H35 12:44:00
8662428 Hecl František KSU0201 B H18 12:46:00
2082903 Šperlich Jan KSU0403 B H16 12:50:00
886267 Janů Hana KSU9393 C D21 12:53:00
8662433 Matoušek Matěj KSU0005 A H20 13:01:00
8662444 Müller Jonáš KSU9906 A H20 13:05:00
8662429 Štábl Adam KSU0401 A H16 13:08:00
8662436 Šrámek Ondřej KSU9909 A H20 13:09:00
2056305 Ondráček Radek KSU9933 B H20 13:13:00
8662437 Jílek Ondřej KSU9908 R H20 13:19:00
2067336 Grulich Ondřej KSU0049 B H20 13:33:00
446425 Pšenčíková Adéla KSU0050 B D20 13:36:00
886293 Janů Zdeněk KSU5749 C H60 13:37:00
2051494 Růžička Matěj KSU0901 C T3 14:25:00
2073731 Pavelka Martin KSU7503 C H40 14:30:00
886296 Hecl Miloš KSU7601 C H40 14:38:00
8656712 Růžička Lukáš KSU7849 C H40 14:42:00
446432 Štábl Roman KSU7501 C H40 15:00:00
8662682 Janů Zdeněk KSU9045 C T5 15:01:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9014 Trejtnar Pavel KUN5801 C H60 13:33:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8667525 Brožková Lucie KUO0151 B D18 12:03:00
8667532 Brožková Tereza KUO0451 B D16 13:03:00
887160 Brožková Květa KUO7451 C D45 13:51:00
8667546 Koblížek Kamil KUO8001 C H35 13:54:00
51752 Mutinský Viktor KUO6501 C H50 14:04:00
920653 Brožek Tomáš KUO6902 C H50 14:24:00
51751 Mutinská Zdeňka KUO6499 C D55 14:25:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8100015 Nosál Stanislav LBE4600 C H70 13:30:00
52971 Mezník Vladimír LBE6400 C H55 13:52:00
8200027 Bialeková Martina LBE7350 C D45 14:13:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1409878 Korpas Jaroslav LBM6113 C H55 13:04:00
1409879 Korpasová Ivana LBM7362 C D45 13:11:00
2113045 Salajková Věra LBM5558 C D60 13:31:00
(25)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8662697 Klusáček Matěj LCE8903 R H21 12:06:00
8645928 Mudrák Štěpán LCE9601 R H21 12:06:00
8662443 Féder Medard LCE0111 A H18 12:10:00
0 Končáková Alžběta LCE0256 C D18 12:11:00
8644878 Čermáková Magdalena LCE9155 R D21 12:17:00
8662434 Nevěřilová Kateřina LCE0254 A D18 12:21:00
8656697 Sýkora Vojtěch LCE9801 E H21 12:22:00
8660400 Bednaříková Sára LCE0252 A D18 12:23:00
8660599 Sklenářová Radka LCE9250 R D21 12:25:00
8629756 Hubáček Jonáš LCE9501 E H21 12:32:00
896968 Valenta Jiří LCE9201 C H21 12:38:00
8662442 Cahel Marek LCE8803 C H21 12:44:00
1399000 Horyna Roman LCE7602 R H21 12:50:00
8644881 Horčičková Vendula LCE9353 E D21 12:53:00
8662427 Jirčáková Martina LCE8951 C D21 12:55:00
416063 Cahlová Slávka LCE5451 C D60 13:07:00
889308 Mudráková Eliška LCE0352 B D16 13:17:00
2091521 Ressová Tereza LCE0052 A D20 13:32:00
52698 Vlažná Mirka LCE5852 C D60 13:39:00
8662710 Slezák Libor LCE6207 C H55 13:40:00
52689 Mudráková Tereza LCE7252 C T5 14:07:00
7208215 Šmelík Juraj LCE6603 C H50 14:10:00
515074 Tesařová Marcela LCE9450 C T5 14:20:00
0 Svízela Vojtěch LCE9101 C T5 14:27:00
53828 Končáková Klára LCE9555 C T5 15:06:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8110 Neradová Alena LIT5051 C D65 14:23:00
(11)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8659397 Peterka Jakub LLI0404 A H16 12:44:00
8656597 Bradáč David LLI0203 B H18 12:50:00
8656748 Bradáč Stanislav LLI7201 C H45 12:55:00
2134282 Hejnová Simona LLI7651 C D40 13:05:00
8659416 Melichar Petr LLI0001 A H20 13:09:00
8656716 Bradáč Jakub LLI0002 B H20 13:11:00
2032126 Fürstová Katka LLI6950 C D50 13:27:00
8656591 Peterka Vojtěch LLI7502 C H40 13:54:00
8657098 Fürst Aleš LLI6801 C H50 14:00:00
682678 Hejna Stanislav LLI6900 C H50 14:26:00
8656608 Melichar Vojtěch LLI9802 C T5 14:37:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2056261 Bejvl Marek LME0400 B H16 12:34:00
8116719 Šimek Miroslav LME6300 C H55 12:38:00
2060271 Bejvl Jakub LME7100 C H45 14:11:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7205005 Šunka Jan LOU7600 C H40 13:50:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8656622 Šiková Barbora LPM9650 E D21 12:09:00
8656698 Šiková Karolína LPM9651 E D21 12:13:00
2082918 Kinkorová Tereza LPM9850 C D21 12:51:00
8656683 Kolovský František LPM9202 R H21 13:04:00
(82)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8656511 Procházka David LPU9113 R H21 12:08:00
8667519 Šístková Iveta LPU8654 R D21 12:13:00
8402048 Hovorka Lukáš LPU9001 C H21 12:14:00
8656505 Paleček Ondřej LPU0105 A H18 12:14:00
8656515 Nováková Tereza LPU9757 R D21 12:15:00
8656525 Horová Pavla LPU9457 R D21 12:19:00
8656587 Kubelka Tomáš LPU9307 E H21 12:20:00
8670795 Kovářová Jana LPU0251 B D18 12:23:00
8654896 Mrskoč Marek LPU0205 A H18 12:26:00
8651710 Pipek Ondřej LPU0203 A H18 12:28:00
2091559 Vališ Jan LPU0210 B H18 12:28:00
8656519 Nožka Radek LPU9005 E H21 12:30:00
8651740 Fenclová Marta LPU7667 C D21 12:33:00
2045236 Belej Jiří LPU7421 C H45 12:33:00
8656526 Udržalová Pavla LPU8552 C D21 12:37:00
8660902 Žaloudková Klára LPU9461 C D21 12:37:00
7200595 Waňková Dita LPU7158 C D45 12:39:00
8656548 Zvěřinová Martina LPU8357 E D21 12:41:00
8654903 Čermák Jan LPU9301 C H21 12:42:00
8660901 Kos Tomáš LPU9303 C H21 12:42:00
8654895 Hančová Petra LPU9659 R D21 12:43:00
2102522 Bártová Adéla LPU0353 B D16 12:43:00
682608 Zitková Radka LPU7958 C D40 12:43:00
8656545 Krpata Michal LPU0403 A H16 12:46:00
2122242 Váňa Vojtěch LPU0312 C H16 12:46:00
8656616 Waněk Hubert LPU0309 A H16 12:46:00
8137666 Kamenický Matěj LPU9036 R H21 12:46:00
8656512 Procházková Klára LPU9451 C D21 12:47:00
232606 Stryková Kateřina LPU7855 C D40 12:47:00
2108909 Novotný Miroslav LPU5905 C H60 12:49:00
889272 Švíglerová Pavla LPU7658 C D40 12:51:00
8656529 Zvěřina Petr LPU8208 C H21 12:52:00
8654913 Koberová Kateřina LPU0352 A D16 12:53:00
8656504 Vodičková Johana LPU0354 B D16 12:53:00
888601 Víchová Ladislava LPU5851 C D60 12:57:00
8656502 Štichhauer Daniel LPU0405 A H16 12:58:00
8656530 Udržal Tomáš LPU8002 R H21 12:58:00
8656620 Roudný Martin LPU0002 R H20 12:59:00
8656522 Pušová Bára LPU0357 B D16 12:59:00
7207852 Vícha Vladimír LPU5801 C H60 12:59:00
2082907 Barnetová Veronika LPU9952 A D20 13:00:00
7200596 Kaplan Jan LPU6401 C H55 13:00:00
8662365 Waněk Adam LPU9505 C H21 13:02:00
9652405 Čermáková Renata LPU6553 C D50 13:03:00
8656613 Volák Ondřej LPU0010 R H20 13:03:00
2049516 Škorpíková Barbora LPU0060 B D20 13:08:00
9270 Procházka Tomáš LPU6503 C H50 13:08:00
8663196 Zitka Adam LPU8402 C H35 13:12:00
8656543 Haas Filip LPU0401 A H16 13:12:00
7210409 Haas Karel LPU7304 C H45 13:13:00
8656534 Fejfarová Tereza LPU0360 A D16 13:13:00
8663186 Fejfar Lukáš LPU0310 B H16 13:14:00
8230369 Demlová Jitka LPU6955 C D50 13:15:00
2060272 Procházka Radek LPU6504 C H50 13:16:00
8656603 Fencl Jonáš LPU9902 R H20 13:19:00
8656607 Kopecká Anna LPU9958 R D20 13:22:00
8656599 Peterová Jana LPU0057 A D20 13:26:00
7201814 Vojtíšková Viktorie LPU0051 A D20 13:26:00
9230 Fencl Petr LPU6901 C H50 13:26:00
8656619 Rusin Jan LPU0008 R H20 13:27:00
8033225 Mrskočová Dana LPU7356 C D40 13:27:00
9102564 Štichhauerová Kateřina LPU7468 C D45 13:29:00
8656528 Roudný Václav LPU0001 A H20 13:35:00
7209277 Roudný Václav LPU6102 C H55 13:36:00
51105 Knap Jan LPU5101 C H65 13:38:00
8028828 Kubík Ondřej LPU7404 C H45 13:41:00
9234 Juračka Vojtěch LPU5404 C H65 13:42:00
2125366 Novotná Jiřina LPU5654 C D60 13:45:00
8000246 Šabatka Petr LPU8106 C H35 13:46:00
2025371 Vodička Oldřich LPU7715 C H40 13:52:00
9247 Kubíková Květa LPU4752 C D70 13:57:00
9257 Třasák Milan LPU5206 C H65 14:00:00
436429 Kellnerová Stanislava LPU4950 C D70 14:01:00
8656533 Klimpl Petr LPU5401 C H65 14:08:00
1271279 Klimplová Lenka LPU7951 C D35 14:15:00
9237 Juračková Jana LPU6051 C D55 14:35:00
1400423 Valach Petr LPU6505 C H50 14:40:00
9260 Farář Václav LPU5201 C H65 14:42:00
7207503 Klimplová Zuzana LPU8151 C D35 14:47:00
887635 Kulhavá Eliška LPU9657 C T5 14:48:00
2025376 Václavek Jan LPU7816 C H40 14:52:00
9316 Knapová Iva LPU6052 C D55 14:53:00
(14)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8662323 Bílý Jakub LTP0104 A H18 12:08:00
7200344 Kovářová Lenka LTP9750 C D21 12:13:00
7205033 Kovář Karel LTP6102 C H55 12:36:00
8644882 Würz Martin LTP6303 C H55 13:10:00
7205009 Riby Kateřina LTP7252 C D45 13:23:00
7204992 Würz Jiří LTP6502 C H50 13:28:00
8662288 Riby Rose LTP0051 A D20 13:32:00
7202864 Lošťáková Ivana LTP7758 C D40 13:43:00
899153 Kovář Boris LTP6710 C H50 13:46:00
232494 Kamírová Gabriela LTP7351 C D45 13:55:00
7202578 Lošťáková Ela LTP0951 C T3 14:11:00
51279 Bílý Petr LTP6805 C H50 14:28:00
7205026 Kovářová Alena LTP6151 C D55 14:45:00
7210117 Lošťáková Sára LTP0650 B T3 15:32:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8667502 Pilař Karel MAS5501 C H60 12:37:00
8667511 Kovář Jindřich MAS6800 C H50 12:58:00
7885 Hájek Jan MAS5401 C H65 14:12:00
8660361 Křížková Marie MAS0450 C T3 15:05:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8648567 Siegl Roman MFP6700 C H50 13:00:00
8660371 Sieglová Dagmar MFP7050 C D45 13:13:00
2079501 Forstová Lenka MFP6850 C D50 13:31:00
1418752 Forst Libor MFP6301 C H55 14:20:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8200018 Koč Zdeněk MKP4700 C H70 13:42:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8116748 Sklenář Jan MLA4201 C H75 12:30:00
8657099 Fišák Jan MLA4401 C H75 12:40:00
8656612 Kováč František MLA0201 C H18 12:48:00
8656692 Milota Josef MLA5801 C H60 13:09:00
416175 Sklenářová Jana MLA6258 C D55 14:11:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9101186 Svěchota Milan MOV7202 C H45 12:45:00
8670492 Štrosová Jana MOV0051 B D20 13:14:00
8663153 Vavřík Tomáš MOV0004 B H20 13:15:00
52774 Juřeník Josef MOV5201 C H65 13:30:00
9101189 Holec Honza MOV6701 C H50 13:44:00
8670471 Vavřík René MOV7000 C H45 14:31:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8660521 Nádeníčková Pavla NEK0150 A D18 12:15:00
8660518 Marešová Klára NEK0250 B D18 12:17:00
8660517 Newiak Nick NEK0101 B H18 12:18:00
2067346 Mareš Alexander NEK7300 C H45 12:31:00
8660520 Nádeníčková Iva NEK0350 B D16 12:59:00
(17)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7207884 Fajfer Filip NPA0401 B H16 12:30:00
7210092 Antoš Filip NPA8001 C H35 12:34:00
2122276 Nováková Světlana NPA0151 A D18 12:43:00
2073708 Wiesnerová Monika NPA9051 C D21 12:55:00
2122280 Choutka Matěj NPA0402 A H16 12:56:00
2070822 Pavelcová Gabriela NPA7851 C D40 12:57:00
7200594 Novák Zdeněk NPA7701 C H35 13:02:00
2060214 Nováková Jana NPA5552 C D60 13:17:00
2122278 Novák Stanislav NPA0404 A H16 13:18:00
7207895 Typlt Tomáš NPA0406 B H16 13:24:00
7203468 Hušková Eva NPA5754 C D60 13:25:00
2060215 Novák Karel NPA5001 C H65 13:28:00
2085640 Šedivý Josef NPA0802 B T3 14:05:00
515421 Nováková Zuzana NPA9151 C T3 14:23:00
7003002 Zikmund Zdeněk NPA6705 C H50 14:36:00
2059741 Kalibán Jaroslav NPA5101 C H65 14:46:00
682098 Novák Jiří NPA7502 C H40 14:58:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52756 Rigó Marek ODR7101 C H45 14:23:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51679 Novák Ivo OKP6200 C H55 13:16:00
681852 Balusková Ida OKP7350 C D45 13:35:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8631582 Donda Jiří ONO0403 A H16 12:48:00
2102676 Donda Jiří ONO7600 C T3 14:48:00
2102677 Dondová Kateřina ONO7752 C T3 15:00:00
8656617 Donda Jakub ONO0700 B T3 15:02:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8028829 Višňa Milan OOL5904 C H60 12:57:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2112733 Kociánová Eva OOP6750 C D50 12:33:00
2049558 Ryšavý Jiří OOP5803 C H60 13:03:00
8654881 Rychlý Miloš OOP5302 C H65 13:36:00
7210910 Švidrnochová Hana OOP7751 C D40 13:37:00
232338 Hrabicová Iva OOP6150 C D55 14:21:00
49301 Ševčík Břetislav OOP5001 C H65 15:00:00
2060211 Švidrnochová Nela OOP0950 C T3 15:20:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2103772 Šmahel Lukáš OPI7800 C H35 12:58:00
8680284 Karbusová Kateřina OPI0052 B D20 13:20:00
(16)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8000321 Nechanický Jan OSN0200 A H18 12:36:00
7205006 Nechanický Pavel OSN7209 C H45 12:37:00
8006005 Wurzel Břetislav OSN6005 C H55 12:40:00
8651708 Kamenický Jeroným OSN9549 C H21 12:40:00
7207775 Slámová Taťána OSN0250 A D18 12:41:00
436958 Pilná Klára OSN0452 B D16 12:59:00
2080908 Stoklasová Zuzana OSN0454 A D16 13:07:00
8656600 Nechanická Daniela OSN7557 C D40 13:17:00
8656601 Nechanická Klára OSN0050 R D20 13:36:00
53428 Kovačič Marek OSN6600 C H50 14:08:00
8122027 Kamenický Radan OSN6004 C H55 14:16:00
8648571 Kamenická Lenka OSN6955 C D45 14:23:00
51991 Kovačičová Ivona OSN6850 C T3 14:28:00
52250 Dvořáček Jiří OSN7502 C H40 14:32:00
7208071 Kamenická Tereza Ester OSN0888 C T3 14:36:00
1232505 Sláma Jaroslav OSN6901 C H45 14:43:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
433083 Šidla Antonín OTK4601 C H70 14:08:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7209359 Robotka Libor PBM5303 C H65 14:02:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8033215 Nováková Eliška PDY0150 C D18 12:05:00
8660526 Šilerová Eva PDY8050 C D35 14:49:00
8663137 Fojtů Petr PDY8700 C T5 15:07:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2113100 Vydra Pavel PEN6200 C H55 13:28:00
2113055 Kábrtová Iva PEN6350 C D55 14:31:00
(61)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
218851 Forst Antonín PGP0106 B H18 12:02:00
8667535 Jonáš Martin PGP9606 C H21 12:08:00
515161 Sysel Ctibor PGP8700 C H21 12:14:00
1418751 Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 B D18 12:17:00
7003042 Kožinová Zuzana PGP9650 C D21 12:19:00
8666867 Siegl Matyáš PGP0104 A H18 12:20:00
8350120 Janovská Kateřina PGP9850 R D21 12:23:00
8663127 Janas Petr PGP0200 A H18 12:24:00
8663177 Landovský Jakub PGP9601 C H21 12:28:00
51276 Slavík Viktor PGP6300 C H55 12:30:00
8656676 Košárek Pavel PGP7107 C H35 12:30:00
8656639 Procházka Jan PGP8206 C H21 12:34:00
7200338 Kožinová Anna PGP9350 C D21 12:35:00
8654897 Kolář Matyáš PGP0304 B H16 12:42:00
8636798 Janovský Tomáš PGP0101 A H18 12:46:00
8071491 Landovský Tomáš PGP9103 C H21 12:46:00
8409111 Procházka Jan PGP8407 E H21 12:46:00
8680605 Matějů Martina PGP8556 E D21 12:47:00
8667539 Dvořáková Hana PGP0355 B D16 12:49:00
682699 Melichna Matěj PGP0107 B H18 12:50:00
8654907 Šimša Martin PGP0309 A H16 12:50:00
8644884 Navrátil Šimon PGP9702 E H21 12:52:00
8004312 Kondrát Martin PGP6501 C H50 12:54:00
8662310 Veselý Jakub PGP9503 C H21 12:56:00
2032143 Čtrnáct Šimon PGP0001 C H20 12:57:00
7207787 Vildmonová Pavla PGP7454 C D45 12:57:00
8200025 Haňkovská Jana PGP4050 C D75 13:00:00
8654900 Janovská Petra PGP7355 C D45 13:01:00
8644492 Šedivý Jan PGP8409 E H21 13:02:00
8670467 Čtrnáct František PGP0401 B H16 13:04:00
9418870 Flašar Jan PGP8610 R H21 13:08:00
7051263 Buzek Martin PGP8401 C H35 13:16:00
8667514 Kabát Martin PGP0408 A H16 13:16:00
7210932 Šimerková Olga PGP7551 C D40 13:21:00
7207777 Škarková Kateřina PGP9955 B D20 13:22:00
682666 Attl Vladimír PGP3800 C H80 13:24:00
681612 Pospíšil Vítek PGP6803 C H50 13:32:00
51275 Slavíková Kateřina PGP6650 C D50 13:37:00
8656705 Sieglová Eliška PGP9954 R D20 13:38:00
8151151 Janas Petr PGP7106 C H45 13:47:00
2080958 Zelená Markéta PGP5850 C D60 13:47:00
515038 Sysel Ondřej PGP8302 C H35 13:58:00
888639 Baldrian Petr PGP7203 C H45 14:05:00
8663188 Zelený Vladimír PGP4800 C H70 14:10:00
7210812 Kožinová Jana PGP6651 C D45 14:11:00
7202891 Veljačiková Hana PGP9756 C T5 14:11:00
9767 Komín David PGP7405 C H40 14:16:00
303940 Hrabánek David PGP6003 C H55 14:18:00
2082714 Košárková Iva PGP8155 C D35 14:21:00
8632139 Janovský Tomáš PGP6401 C H50 14:22:00
8667997 Střelba Ondřej PGP7510 C H40 14:22:00
1700084 Kožina Petr PGP6000 C H55 14:26:00
2801019 Šimerka Ondřej PGP0800 C T3 14:35:00
9332 Voborská Jana PGP8454 C D35 14:39:00
331157 Uhlíř Marek PGP9405 C T5 14:40:00
7210112 Hýbl Lukáš PGP7504 C H40 14:40:00
8780 Bialožytová Tereza PGP9055 C T5 14:44:00
682686 Pokorný Ondřej PGP7506 C H40 14:46:00
232184 Hrabánková Ilona PGP6250 C D55 14:49:00
231948 Čtrnáct Jiří PGP7603 C H40 14:50:00
7300279 Jandera Kryštof PGP0700 B T3 14:59:00
(65)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8656623 Vandasová Adéla PHK0255 A D18 12:05:00
8656640 Metelka Ondřej PHK0101 A H18 12:06:00
7260024 Balcarová Jana PHK8753 C D21 12:13:00
8654892 Novotná Tereza PHK9255 R D21 12:15:00
8005907 Rollier Monika PHK8051 C D21 12:15:00
995886 Balcar Aleš PHK8602 C H21 12:18:00
8656658 Losman Petr PHK7901 C H21 12:18:00
8660596 Kosová Tereza PHK0151 A D18 12:29:00
8656647 Chaloupský Jakub PHK0302 A H16 12:32:00
9399 Kadeřávek Petr PHK7605 C H21 12:32:00
8629757 Kosová Denisa PHK9150 E D21 12:41:00
8644491 Kubát Pavel PHK9101 E H21 12:42:00
2087682 Horáková Veronika PHK0353 B D16 12:45:00
8670748 Novotná Petra PHK6651 C D50 12:47:00
8662676 Šímová Jana PHK8569 C D21 12:47:00
8631584 Novotná Jana PHK8756 C D21 12:49:00
682334 Chaloupská Pavlína PHK7051 C D45 12:49:00
9462 Weberová Zuzana PHK6961 C D50 12:53:00
9930312 Kamenická Kateřina PHK9353 C D21 12:53:00
2059745 Hlaváček Lubomír PHK6401 C H55 12:54:00
8656624 Vandas Daniel PHK9805 E H21 12:54:00
8663113 Novotný Milan PHK6502 C H50 12:56:00
8667962 Neumann Matěj PHK0400 A H16 12:56:00
1394262 Rollier Baptiste PHK8200 E H21 12:56:00
8656632 Kavalír Jáchym PHK9901 R H20 12:57:00
9920924 Zelenka Tomáš PHK9001 C H21 13:00:00
8116745 Metelková Michaela PHK0550 A D16 13:05:00
9005137 Mikulecký Jan PHK3801 C H80 13:12:00
2112740 Dušátko Petr PHK5702 C H60 13:13:00
7210813 Kamenický Jan PHK6601 C H50 13:14:00
8656629 Samek Tomáš PHK0001 A H20 13:15:00
2035744 Chvátilová Johana PHK0450 A D16 13:15:00
8655422 Kubíčková Jana PHK9999 A D20 13:18:00
9460 Weber Petr PHK3901 C H80 13:18:00
8667978 Čapková Anna PHK0451 B D16 13:19:00
7210923 Zamouřilová Anežka PHK0354 B D16 13:19:00
2102552 Běhounová Jiřina PHK5651 C D60 13:27:00
8656524 Chaloupská Barbora PHK9951 E D20 13:28:00
2059764 Galbavý Matěj PHK0007 B H20 13:29:00
8662364 Jiran Jan PHK7701 C H40 13:30:00
8028877 Kubečková Zdena PHK7551 C D40 13:31:00
2144189 Vítek Petr PHK7601 C H40 13:34:00
2126400 Jelínková Zuzana PHK7452 C D40 13:35:00
8660515 Chaloupský David PHK7103 C H45 13:39:00
336717 Chvátil Jiří PHK7200 C H45 13:55:00
9526 Vítek Tomáš PHK7702 C H40 14:00:00
1413977 Samková Renáta PHK7456 C D45 14:01:00
2102525 Běhoun Pavel PHK5701 C H60 14:01:00
9360 Černý Michal PHK8005 C H35 14:02:00
8680293 Starý Ondra PHK9813 C T5 14:08:00
8667992 Jiranová Kateřina PHK8359 C D35 14:11:00
362000 Chvátilová Pavlína PHK7450 C D45 14:17:00
2088189 Čermák Libor PHK5600 C T3 14:20:00
2103266 Čermáková Lucie PHK7150 C T3 14:26:00
7772 Veselá Jana PHK8650 C T5 14:31:00
2113479 Jelínková Eva PHK0953 C T3 14:40:00
219239 Novotná Ivana PHK6354 C D55 14:41:00
9650526 Kavalír Karel PHK6503 C H50 14:44:00
2080972 Čermák Martin PHK0502 B T3 14:55:00
9453 Vondrouš Jaroslav PHK5201 C H65 14:58:00
515050 Mašata Roman PHK7107 C H45 15:03:00
9448 Vítková Lucie PHK8055 C D35 15:03:00
2088727 Horák Filip PHK0701 B T3 15:28:00
9833 Kavalírová Kateřina PHK6756 C T3 15:30:00
2113356 Jelínek František PHK0900 B T3 15:33:00
(10)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2124774 Karásek František PLU0301 B H16 12:40:00
52410 Špičák František PLU8009 C H35 12:46:00
2067929 Krtička Jan PLU7931 C H35 13:08:00
995816 Otrubová Johana PLU7852 C D40 13:09:00
8660570 Černochová Michaela PLU0351 A D16 13:15:00
2087689 Janečková Adéla PLU0452 B D16 13:27:00
2035148 Otruba Karel PLU7917 C H35 13:38:00
2124798 Karásek Antonín PLU0503 B T3 14:27:00
8667537 Otruba František PLU0501 B T3 14:53:00
2061810 Otrubová Karolína PLU0888 C T3 15:22:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
205614 Novotný František PUL4200 C H75 12:48:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8656630 Polanská Nelly PZR0152 B D18 12:13:00
8655465 Sitař Miroslav PZR0205 B H18 12:22:00
8655485 Rosecká Alena PZR5654 C D60 12:53:00
232492 Skryja Bořivoj PZR6106 C H55 13:12:00
8656611 Pospíšil Jaromír PZR4417 C H70 13:36:00
8659407 Kříž Pavel PZR4800 C H70 13:40:00
8659406 Křížová Zdenka PZR5051 C D65 14:17:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8116695 Henek Michal RBK8605 C H21 12:26:00
8662330 Matušková Jana RBK9999 A D20 13:12:00
8116776 Kozumplíková Alice RBK8151 C D35 14:07:00
2801035 Matuška Pavel RBK7001 C H45 14:41:00
(17)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8656685 Vyhnálková Barbora RIC9850 R D21 12:09:00
889279 Vyhnálková Eva RIC7552 C D40 12:35:00
8667540 Vyhnálková Marie RIC0151 A D18 12:41:00
2035144 Šrámek Petr RIC6905 C H50 12:42:00
2031371 Šrámek Jaromír RIC0303 B H16 12:52:00
2060262 Koten Pavel RIC7200 C H45 12:53:00
2045228 Pračková Zita RIC7850 C D40 12:53:00
8004274 Pelantová Martina RIC0550 A D16 13:21:00
7209445 Pračková Ema RIC0451 A D16 13:21:00
888643 Seidl Miroslav RIC7407 C H45 13:23:00
2069067 Pecháček Libor RIC7600 C H40 13:44:00
2060268 Kotenová Klára RIC7252 C D45 13:57:00
887622 Vláčil Daniel RIC7307 C H45 14:09:00
448935 Pračka Tomáš RIC7302 C H45 14:13:00
2035141 Šrámková Iva RIC7251 C D45 14:27:00
2060260 Kotenová Barbora RIC0452 B T3 14:38:00
9201629 Kotenová Markéta RIC0651 B T3 15:43:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8662366 Buk Petr ROU0001 A H20 13:05:00
8662284 Černá Ema ROU0451 A D16 13:11:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8662318 Šimík Daniel ROZ6900 C H50 12:32:00
232535 Sedláčková Linda ROZ0050 B D20 13:04:00
7300179 Voltrová Svatava ROZ6150 C D55 14:01:00
1415713 Jírová Monika ROZ7350 C T5 14:01:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8444519 Babický Tomáš RUM5001 C H65 14:52:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
232331 Jelínková Adéla RUZ0251 C D18 12:09:00
2800340 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 C H45 12:51:00
8666870 Jelínek Kryštof RUZ0301 A H16 13:06:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2011795 Seifertová Marie SBK5555 C D60 13:11:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8663161 Řeháček Petr SBR6302 C H55 12:52:00
7200586 Sklenář Josef SBR6601 C H50 13:06:00
51917 Toman Stanislav SBR4801 C H70 13:44:00
51904 Blažek Václav SBR4701 C H70 14:24:00
(19)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8666866 Šístek Daniel SCP7507 C H35 12:36:00
52114 Tloušťová Eva SCP6950 C D50 12:43:00
1420800 Vrabec Ondřej SCP8303 C H35 12:54:00
682101 Jahnová Helena SCP5550 C D60 13:19:00
7200592 Bašus Petr SCP7400 C H45 13:33:00
52111 Hojný Oldřich SCP5201 C H65 13:46:00
7207870 Jahn Pavel SCP5500 C H60 13:47:00
219220 Lohrová Jarmila SCP4650 C D70 13:53:00
8632855 Přeček Zdeněk SCP5200 C H65 13:54:00
52299 Novák Miloš SCP4600 C H70 13:58:00
2800319 Veljačik Pavel SCP6200 C H55 14:04:00
336750 Zavadilová Naďa SCP5450 C D65 14:05:00
7260025 Dubec Pavel SCP8003 C H35 14:10:00
1413715 Hošek Ladislav SCP6001 C H55 14:12:00
51574 Havlínová Zuzana SCP8150 C D35 14:17:00
8028840 Buriánek Jaromír SCP4700 C H70 14:18:00
2800325 Veljačiková Markéta SCP6451 C D55 14:27:00
8663133 Podivínský Tomáš SCP7201 C H45 14:53:00
7260005 Hojná Silvie SCP7950 C D35 14:53:00
(47)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2049526 Raková Petra SHK0251 A D18 12:03:00
8033223 Kroniková Štěpánka SHK0150 A D18 12:09:00
8044394 Chmelařová Michaela SHK9151 C D21 12:11:00
8670496 Kodytková Denisa SHK0252 B D18 12:13:00
8663181 Porkert Jan SHK0100 B H18 12:14:00
8656708 Hepnerová Martina SHK8152 C D21 12:21:00
8656727 Netuka Vojtěch SHK9701 C H21 12:22:00
8662297 Fundová Eliška SHK9351 C D21 12:27:00
8670470 Kodytek Adam SHK0402 B H16 12:30:00
8662671 Kroniková Jana SHK7350 C D45 12:31:00
410797 Gazdačko Milan SHK5702 C H60 12:35:00
9125 Teplá Hana SHK6561 C D50 12:37:00
8656645 Dohnálek Tomáš SHK0403 B H16 12:38:00
8660574 Teplá Karolína SHK9251 E D21 12:39:00
8656729 Gebrt Jan SHK9801 C H21 12:40:00
7208023 Jedlička Michal SHK7309 C H45 12:43:00
8660572 Holečková Petra SHK0250 A D18 12:43:00
8655416 Hepner David SHK7601 C H21 12:44:00
8663209 Červená Adéla SHK9755 C D21 12:45:00
8642186 Mechlová Lenka SHK9051 E D21 12:45:00
8655415 Remeš Petr SHK9403 C H21 12:48:00
8656667 Jedličková Zuzana SHK8150 R D21 12:51:00
8656704 Větříčková Andrea SHK9951 A D20 12:56:00
515465 Myslivcová Lenka SHK7051 C D45 12:59:00
8656672 Thýnová Nikola SHK0051 R D20 13:00:00
8662691 Kolář Šimon SHK0405 A H16 13:04:00
9118 Bláhová Luba SHK5852 C D60 13:05:00
8656586 Thýnová Martina SHK0350 A D16 13:07:00
8662339 Souček Tomáš SHK8200 C H35 13:10:00
8670458 Tichý Lubomír SHK0303 B H16 13:12:00
8656641 Fábera David SHK0305 B H16 13:14:00
8670465 Tichý Radomír SHK0000 R H20 13:31:00
8670804 Hausvater Karel SHK5801 C H60 13:31:00
2017663 Thýnová Ivana SHK6651 C D50 13:33:00
8663208 Weiner Jakub SHK7911 C H35 13:34:00
2017669 Kohout Josef SHK6902 C H50 13:40:00
9101117 Slovák Miroslav SHK7704 C H40 13:42:00
9126 Netuka Jan SHK7001 C H45 13:51:00
9531 Langr Jan SHK6701 C H50 13:58:00
8000235 Svoboda Ondřej SHK7605 C H40 14:06:00
9802 Langrová Monika SHK7251 C T3 14:17:00
9165 Toužilová Martina SHK8051 C D35 14:19:00
9134 Toužil Karel SHK7602 C H40 14:24:00
9104 Fejlek Vojtěch SHK5202 C H65 14:26:00
9123 Teplý Jiří SHK6401 C H55 14:28:00
9107 Fejlková Alice SHK5351 C D65 14:29:00
7200597 Kolář Viktor SHK7300 C H45 14:59:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8655413 Kovařík Martin SIT0101 B H18 12:18:00
8656740 Kovařík Tomáš SIT0401 B H16 13:22:00
8655462 Kovaříková Mária SIT6951 C D50 13:47:00
(32)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8191119 Matějková Barbora SJC0156 A D18 12:03:00
8242002 Klacková Štěpánka SJC0253 A D18 12:09:00
8112522 Lepšíková Eva SJC8765 C D21 12:19:00
8397397 Zalaba Tomáš SJC0101 A H18 12:26:00
8030189 Benešová Lucie SJC8951 C D21 12:29:00
8053542 Zlámal David SJC9603 C H21 12:36:00
8000727 Vejražková Rozárka SJC0151 A D18 12:39:00
8010100 Mrázek Jan SJC8102 R H21 12:40:00
8178320 Lepšík Petr SJC8203 C H35 12:42:00
8008104 Kovář Miroslav SJC8104 C H21 13:00:00
2114991 Bílek Tomáš SJC7307 C H45 13:01:00
2102085 Šnokhous Jan SJC8002 C H35 13:06:00
8290987 Beneš Jan SJC8703 C H21 13:08:00
2115001 Kazdová Jana SJC7752 C D40 13:15:00
8107998 Zlámalová Nikola SJC9951 R D20 13:16:00
8338383 Havlík Jaroslav SJC3601 C H80 13:16:00
9907 Beneš Josef SJC5801 C H60 13:19:00
8055001 Kazda Jiří SJC8006 C H35 13:22:00
8499900 Karásek Matěj SJC0001 B H20 13:23:00
8213213 Zalabová Martina SJC6657 C D50 13:25:00
8043029 Kazda Ondřej SJC8202 C H35 13:32:00
8141277 Koťátko Zdeněk SJC7701 C H40 13:38:00
8113000 Havrdová Renata SJC7756 C D40 13:39:00
8003099 Uhlík Michal SJC8007 C H35 13:52:00
886513 Benešová Iva SJC6151 C D55 13:57:00
9948 Bílek Vratislav SJC4801 C H70 14:12:00
8045221 Zikmund Zdeněk SJC9703 C T5 14:26:00
8008015 Tomeš Petr SJC7531 C H40 14:28:00
211303 Škorpilová Jana SJC7451 C D45 14:29:00
8293004 Kazdová Lenka SJC8484 C D35 14:29:00
981842 Tomešová Daniela SJC8451 C D35 14:45:00
7207702 Uhlíková Šárka SJC8151 C D35 15:01:00
(18)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2800337 Kinštová Tereza SJH0251 A D18 12:07:00
8656531 Blažková Kateřina SJH0252 A D18 12:25:00
436440 Pobuda Vojtěch SJH0302 B H16 12:34:00
2079498 Nouza Petr SJH6501 C H50 12:44:00
8663172 Novotná Jitka SJH0454 A D16 12:47:00
9200531 Gřunděl Ivan SJH4201 C H75 12:50:00
8656652 Hojný Jáchym SJH0301 A H16 13:02:00
8414138 Kubáková Nela SJH0451 B D16 13:19:00
51929 Tichý Martin SJH6401 C H55 13:42:00
9101672 Benešová Iva SJH7051 C D45 14:07:00
8651725 Beneš Jan SJH7001 C H45 14:15:00
51925 Tichá Jana SJH6451 C D55 14:15:00
336772 Kubák Martin ml. SJH9902 C T3 14:16:00
7210128 Blažková Veronika SJH0551 B T3 14:42:00
301356 Kubáková Laura SJH1550 C T3 15:01:00
2051486 Blažek Petr SJH7402 C H45 15:01:00
2113419 Nouza Michal SJH0505 B T3 15:26:00
442870 Pobuda Michal SJH7403 C T3 15:35:00
(19)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7003044 Čech Jan SJI9601 C H21 12:24:00
7200366 Vacek Vojtěch SJI9602 C H21 12:28:00
2080961 Tkáč Juraj SJI0200 B H18 12:38:00
2126352 Venhoda Matěj SJI0301 B H16 12:42:00
52360 Kopecký Zdeněk SJI6002 C H55 12:44:00
7200584 Bořil Jan SJI9700 C H21 12:54:00
500580 Prášil Marek SJI7313 R H21 13:06:00
2085575 Zeman Jaroslav SJI5901 C H60 13:07:00
219243 Vacek Milan SJI6901 C H50 13:20:00
2126366 Orany Vojtěch SJI0401 A H16 13:22:00
52152 Prášil Aleš SJI7415 C H45 14:03:00
2102817 Rachůnková Markéta SJI7150 C T3 14:03:00
219258 Rachůnek Stanislav SJI6801 C H50 14:16:00
8028816 Venhoda Milan SJI7104 C H45 14:19:00
7209360 Hrstková Dana SJI6051 C D55 14:29:00
446402 Rachůnek Stanislav SJI0602 C T3 14:49:00
889294 Orany Tomáš SJI7311 C H45 14:51:00
8028815 Vítek Jaroslav SJI7201 C H45 14:55:00
8028823 Prošek Michal SJI7823 C H40 14:56:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8656732 Dittrichová Michaela SKM0251 A D18 12:31:00
2045216 Dvorský Vojtěch SKM9401 C H21 13:04:00
8655378 Dittrichová Lucie SKM0551 A D16 13:05:00
52207 Dittrich Pavel SKM7501 C H40 13:58:00
52208 Dittrichová Andrea SKM7750 C D35 14:51:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8654894 Štěrba Marek SKV0401 A H16 12:50:00
331490 Štěrba Jiří SKV6401 C H55 13:20:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8806 Švec Zdeněk SLA4700 C H70 14:14:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51621 Novotný Jiří SLP4601 C H70 13:48:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
49971 Žitný Tomáš SMB6401 C H35 12:40:00
(11)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9629 Imlauf Martin SNA6301 C H55 12:58:00
1459067 Hynek Petr SNA6302 C H55 13:02:00
8655470 Doucha Jiří SNA7105 C H45 13:03:00
9606 Douchová Jaroslava SNA7155 C D45 13:07:00
416261 Hnyk Petr SNA5701 C H60 13:29:00
9610 Sokolář Zdeněk SNA4501 C H70 13:32:00
232953 Zákravský Zdeněk SNA5702 C H60 13:59:00
2115718 Sychrovský Martin SNA7601 C H40 14:20:00
2148070 Renská Lenka SNA8053 C D35 14:23:00
9636 Doucha Martin SNA0501 B T3 15:11:00
9616 Doucha Tomáš SNA0801 C T3 15:23:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1396839 Choutka Jaroslav SOB6301 C H35 12:38:00
8662373 Jandera Tomáš SOB7300 C H45 13:11:00
53643 Choutková Lenka SOB6350 C D55 14:51:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
433097 Procházková Martina SOP7351 C D45 12:53:00
7207868 Gilík Marek SOP9904 B H20 13:07:00
8656721 Poláková Tereza SOP9951 A D20 13:10:00
7209362 Procházka Zdeněk SOP9901 A H20 13:35:00
446344 Suchánková Libuše SOP4851 C D70 14:03:00
8667516 Procházková Marie SOP9551 C T5 14:19:00
8656584 Jurčák Karel SOP5101 C H65 15:02:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8135135 Pilc Oldřich SPR5100 C H65 14:14:00
(18)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8659387 Šklíbová Veronika SRK0153 A D18 12:25:00
7204489 Šklíba Jan SRK7501 C H35 12:32:00
2045240 Kulhavá Jarmila SRK6751 C D50 12:41:00
681857 Kulhavý Josef SRK5701 C H60 12:41:00
9201626 Morávková Zuzana SRK0551 A D16 12:49:00
2091516 Filipová Tereza SRK0050 B D20 13:10:00
2096120 Filipová Ivana SRK7373 C D45 13:15:00
8660597 Kosová Michaela SRK6752 C D50 13:21:00
7205561 Šabata Milan SRK9904 A H20 13:29:00
9798 Hrobař Rudolf SRK4702 C H70 13:38:00
8008111 Krmaš Václav SRK8001 C H35 13:40:00
7204991 Šklíbová Jana SRK7651 C D40 13:47:00
7207356 Morávek Martin SRK0503 B T3 14:01:00
9491 Bláha David SRK9510 C T5 14:10:00
2080850 Filip Libor SRK7101 C H45 14:21:00
7210306 Ptáček Jiří SRK9002 C T5 14:30:00
2073747 Kos Michal SRK6802 C H50 14:32:00
2025350 Cejpková Karolína SRK0552 B T3 15:41:00
(13)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1007544 Poklopová Lenka SSU8952 R D21 12:29:00
332966 Král Václav SSU8243 C H21 12:34:00
52549 Ostřanský Josef SSU4302 C H75 12:38:00
995871 Schuster Marek SSU9303 R H21 12:38:00
1407427 Seidenglanz Jáchym SSU0202 B H18 12:40:00
51508 Valenta Jiří SSU6301 C H55 12:48:00
8640981 Štičková Anna SSU9651 E D21 12:49:00
8629754 Král Vojtěch SSU8841 E H21 12:50:00
8660591 Poklop Martin SSU8802 E H21 12:54:00
8656582 Janošíkova Tereza SSU9953 E D20 13:04:00
224901 Ostřanská Iveta SSU6591 C D50 13:41:00
1406132 Králová Zdenka SSU6091 C D55 14:09:00
9480 Klíchová Jana SSU8151 C D35 14:27:00
(13)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8656687 Světnický František STE0204 A H18 12:02:00
8655380 Lukašák Šimon STE0202 A H18 12:10:00
8655382 Doležal Matyáš STE0208 A H18 12:24:00
8655379 Marková Ema STE0252 A D18 12:25:00
8655386 Hepnar Luboš STE6307 C H55 12:32:00
7203461 Skoupá Vendula STE0152 B D18 12:37:00
8090134 Svoboda Radek STE0207 B H18 12:42:00
8276 Neumann Jaroslav STE5902 C H60 13:21:00
2108900 Tomášek Tomáš STE8000 C H35 13:48:00
2080826 Janků Marek STE7102 C H45 13:49:00
8655374 Václavek Tomáš STE5809 C H60 13:49:00
52517 Sklenář Antonín STE4801 C H70 14:06:00
1007547 Skyva Petr STE6501 C H50 14:46:00
(17)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8656737 Chrástová Tereza STH0251 A D18 12:01:00
8659413 Štefan Vít STH0202 B H18 12:04:00
331022 Hamáčková Eliška STH0153 B D18 12:13:00
51108 Kejmarová Jana STH0152 A D18 12:27:00
8659414 Link Lukáš STH0205 A H18 12:34:00
7207505 Mühlbach Aleš STH0104 B H18 12:38:00
7207502 Hrnčířová Ivana STH0351 B D16 12:43:00
7204984 Junková Kateřina STH7351 C D45 12:45:00
8660568 Hrnčířová Magda STH0051 A D20 13:02:00
7201754 Urbanová Markéta STH9953 B D20 13:06:00
2035745 Gallová Veronika STH0053 C D20 13:12:00
8670473 Chrást Tomáš STH7401 C H45 13:53:00
9083 Erlebach Michal STH8301 C H35 14:08:00
8656541 Chrástová Magdaléna STH0551 B T3 14:22:00
9200530 Junek Petr STH5501 C T3 14:24:00
9090 Junek Petr STH7801 C H40 14:44:00
1413337 Beranová Kateřina STH8851 C T3 15:13:00
(26)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1418760 Popová Veronika TAP0253 B D18 12:01:00
1418759 Popová Jana TAP0252 B D18 12:15:00
8667510 Hermannová Anna TAP9251 C D21 12:17:00
8660524 Zajícová Kateřina TAP9053 C D21 12:33:00
8119755 Šimůnková Gabriela TAP9755 C D21 12:35:00
8201203 Měšťan Ondřej TAP0100 A H18 12:36:00
8654905 Melišík Martin TAP0200 A H18 12:42:00
2134349 Tomášková Linda TAP0455 C D16 12:51:00
8089710 Hošková Tereza TAP8971 C D21 12:55:00
8116720 Černý Antonín TAP0402 B H16 13:00:00
7778511 Makovský Jakub TAP8511 C H21 13:00:00
682651 Hejtmánek Vladimír TAP5802 C H60 13:01:00
232173 Šomvársky Ján TAP5500 C H60 13:05:00
2081352 Melišíková Radka TAP7152 C D45 13:09:00
2088202 Bulířová Ema TAP0452 A D16 13:23:00
8654912 Smolková Barbora TAP0356 A D16 13:25:00
515440 Tihon Jaroslav TAP6102 C H55 14:00:00
53641 Hejtmánková Alena TAP5452 C D65 14:03:00
981829 Longinová Lenka TAP7151 C D45 14:05:00
8087370 Hošek Radim TAP8737 C T5 14:14:00
7779702 Vlášek Jakub TAP9702 C T5 14:16:00
8655405 Ransdorf Jakub TAP9805 C T5 14:43:00
361934 Káninská Markéta TAP9054 C T3 14:44:00
442844 Valach Marek TAP9703 C T5 14:47:00
2053563 Štěpánková Emma TAP0953 C T3 14:57:00
8660513 Melišík Jan TAP0502 B T3 15:31:00
(37)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8645931 Gryc Vojtěch TBM0106 B H18 12:12:00
8645930 Zimmermann Jakub TBM8911 C H21 12:16:00
8663149 Kozáková Zdenka TBM7952 R D21 12:17:00
8125988 Grycová Veronika TBM9859 C D21 12:21:00
8644873 Horvát Petr TBM9437 E H21 12:22:00
8008841 Chromý Adam TBM8841 R H21 12:22:00
8201000 Kozák Osvald TBM8201 C H21 12:30:00
53233 Gryc Jan TBM6709 C H50 12:36:00
8017701 Ehl Jiří TBM7701 C H21 12:38:00
8655372 Korpasová Lucie TBM0151 A D18 12:39:00
8660569 Vališová Martina TBM9669 R D21 12:43:00
8656742 Hlaváčová Anežka TBM0199 A D18 12:45:00
230679 Grycová Petra TBM7467 C D45 12:47:00
7200369 Hošeková Vanda TBM9696 C D21 12:49:00
8656527 Korpasová Tereza TBM9898 R D21 12:49:00
8656745 Adámek Filip TBM0101 A H18 12:52:00
49656 Hlaváčová Šárka TBM7258 C D45 12:55:00
49412 Grycová Jana TBM6969 C D50 12:57:00
8654918 Ehl Ondřej TBM0404 A H16 12:58:00
8662300 Špringlová Kamila TBM0050 A D20 13:02:00
49660 Liščinská Eva TBM4451 C D75 13:02:00
7070007 Milán Pavel TBM7227 C H45 13:05:00
7204506 Štefková Klára TBM0059 B D20 13:08:00
8180018 Gryc Ondřej TBM0406 A H16 13:10:00
8656558 Horčička Vít TBM9919 E H20 13:17:00
8222007 Doušek Tomáš TBM0401 A H16 13:20:00
7201210 Sedlář Jan TBM0010 A H20 13:21:00
8659389 Grycová Kateřina TBM0058 R D20 13:34:00
8654911 Kuchařová Ada TBM5855 C D60 13:49:00
8007275 Kubáňová Jana TBM7275 C D45 13:53:00
53247 Hlaváč Jiří TBM6116 C H55 13:54:00
8644875 Kavan Tomáš TBM8603 C T3 14:08:00
7201210 Sedlář Petr TBM7319 C H40 14:12:00
7698697 Hraboš Matej TBM9547 C T5 14:38:00
8323322 Karlík Jan TBM8809 C T3 14:52:00
8008870 Chromá Adéla TBM8870 C T3 15:10:00
2059757 Hlaváčová Lucie TBM0660 B T3 15:14:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8663158 Sládková Eva TEH5751 C D55 14:23:00
(34)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8660383 Šklíbová Míša TJN0153 A D18 12:01:00
8656738 Budský Ondřej TJN0105 A H18 12:06:00
8659384 Linková Lucie TJN0257 B D18 12:15:00
8303050 Janata Martin TJN8306 C H21 12:16:00
8660394 Podrábská Marie TJN0259 A D18 12:21:00
7719 Svobodová Barbora TJN8952 C D21 12:23:00
8659403 Mašínová Anna TJN0152 A D18 12:27:00
8662737 Rýdlová Magda TJN6850 C D50 12:31:00
8662747 Rýdlová Magdaléna TJN0251 A D18 12:33:00
8660406 Kazda Adam TJN9104 C H21 12:34:00
416828 Schindler Jiří TJN6301 C H55 12:42:00
2080828 Adamec Martin TJN0106 B H18 12:48:00
8662688 Vitebský Lukáš TJN0302 A H16 12:48:00
2078471 Ulman Aleš TJN7201 C H45 12:49:00
1969696 Kobr Tomáš TJN8901 C H21 12:50:00
8662748 Vitebská Eliška TJN0350 B D16 12:55:00
8662749 Pesničáková Soňa TJN0451 B D16 12:57:00
8659385 Lesák Ondřej TJN0306 A H16 13:08:00
8680399 Novotný Marek TJN9901 A H20 13:13:00
8670777 Kunc Radovan TJN5549 C H60 13:15:00
8660911 Tkáč Matěj TJN0401 A H16 13:20:00
8670743 Kuncová Jiřina TJN5752 C D60 13:23:00
8670752 Mrkvička Jiří TJN7101 C H45 13:25:00
8656507 Nagy Josef TJN0006 R H20 13:25:00
2056301 Horák Petr TJN5602 C H60 13:25:00
8670801 Posselt Martin TJN6802 C H50 13:36:00
8670830 Posseltová Romana TJN7050 C D45 13:43:00
232645 Pustai David TJN9301 C T5 14:05:00
8662715 Lesáková Věra TJN7152 C D45 14:19:00
2027204 Večeřová Ivana TJN6052 C D55 14:19:00
8662701 Novotný Dušan TJN7002 C H45 14:27:00
411767 Posseltová Tereza TJN9252 C T5 14:28:00
8662707 Rýdl Jiří TJN7000 C H45 14:49:00
8277 Janata Matěj TJN1111 C T3 15:38:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8861 Peterka František TJP4900 C H70 14:22:00
336775 Paukert Milan TJP5000 C H65 14:36:00
(20)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8670482 Haltof Marek TRI0200 B H18 12:04:00
49312 Navrátilová Adéla TRI0250 B D18 12:07:00
7209788 Warcopová Kateřina TRI0150 A D18 12:19:00
8662374 Argaláš Michal TRI9301 C H21 12:24:00
8660373 Argalášová Kateřina TRI9750 C D21 12:25:00
8662702 Bernatíková Hana TRI0253 A D18 12:33:00
8655414 Krupa Jakub TRI0404 B H16 12:36:00
8655 Navrátil Rostislav TRI6601 C H50 12:38:00
8002604 Mrózek Pawel TRI0401 B H16 12:38:00
8629759 Bialožyt Marek TRI0301 A H16 12:42:00
8656669 Kantor Ondřej TRI9103 C H21 12:48:00
8660369 Bruková Petra TRI0450 B D16 12:55:00
7002089 Rybková Vendula TRI0453 B D16 13:09:00
8655466 Filipek Sebastian TRI0002 A H20 13:21:00
8789 Bialožyt Miroslav TRI5701 C H60 13:23:00
8660461 Argalášová Gabriela TRI6850 C D50 13:35:00
7208088 Szarzecová Lucie TRI9850 C T5 14:09:00
49395 Gazda Viktor TRI9203 C T5 14:21:00
2102776 Liberdová Jana TRI9852 C T5 15:05:00
8660 Haltof Petr TRI7400 C T3 15:18:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7300192 Nešpor Jan TTR0101 B H18 12:00:00
2800321 Cícha Matěj TTR0102 B H18 12:32:00
8663162 Nešpor Jan TTR6101 C H55 12:50:00
2103756 Klusáček Martin TTR5601 C H60 13:17:00
52242 Nešporová Marie TTR7251 C D45 13:19:00
52237 Syslová Iva TTR6151 C D55 13:55:00
52251 Koudelný Jiří TTR5401 C H65 14:24:00
52252 Orálek Miroslav TTR5201 C H65 14:34:00
(45)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
500850 Dlabaja Tomáš TUR8303 R H21 12:10:00
9101181 Wolf Filip TUR9701 R H21 12:10:00
8680590 Holas Ondřej TUR8501 C H21 12:14:00
8656542 Šritrová Lenka TUR0250 B D18 12:19:00
8680583 Fodor Petr TUR8103 C H21 12:20:00
8210495 Nieke Patricia TUR9552 R D21 12:21:00
8660909 Pekařová Jana TUR0252 A D18 12:23:00
8660452 Schulhof Jan TUR8900 C H21 12:26:00
8656670 Vlček Martin TUR8702 C H21 12:26:00
9935817 Kochová Nikola TUR9358 C D21 12:27:00
8680598 Zabořil Vojtěch TUR0110 B H18 12:30:00
8680575 Zakouřil Vít TUR9301 C H21 12:30:00
8655411 Hájek Kryštof TUR0212 A H18 12:34:00
886283 Neradová Alena TUR8551 C D21 12:35:00
8656631 Kochová Anna TUR0155 A D18 12:37:00
8680589 Luštický Martin TUR8700 R H21 12:38:00
8086808 Wolf Daniel TUR9100 C H21 12:44:00
7656540 Kořínková Zuzana TUR9253 C D21 12:45:00
51809 Linková Iva TUR6850 C D50 12:49:00
8680597 Folprecht Miroslav TUR5501 C H60 12:53:00
8660903 Sokolářová Šárka TUR9999 R D20 12:58:00
8680599 Heřmánková Pavla TUR7777 C D40 13:03:00
8403030 Váňa Martin TUR8401 C H21 13:04:00
8663148 Thořová Markéta TUR9952 R D20 13:16:00
8430131 Thoř Tomáš TUR9904 R H20 13:17:00
8223 Nejezchlebová Martina TUR9951 B D20 13:18:00
8680600 Karatsiolis Kryštof TUR9901 A H20 13:27:00
8680592 Žemlík Pavel TUR7135 C H45 13:29:00
1984123 Neumann Josef TUR8407 C H35 13:30:00
7207877 Houžvičková Karolína TUR7254 C D45 13:47:00
8220 Konopáč Jiří TUR5803 C H60 13:55:00
1403414 Roškotová Lucie TUR9753 C T5 14:03:00
2106748 Houžvička David TUR0501 C T3 14:06:00
8680578 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 B T3 14:09:00
1403052 Stárek Filip TUR6602 C H50 14:14:00
8656588 Kořínek Jindřich TUR8406 C H35 14:14:00
822282 Rufferová Iva TUR8354 E T5 14:17:00
303959 Tvrdková Eva TUR5151 C D65 14:21:00
7205003 Omová Michaela TUR8153 E T5 14:22:00
2025351 Omová Jana TUR5150 C D65 14:31:00
8656594 Drahoňovský Aleš TUR7201 C H45 14:37:00
8660468 Provazník Jiří TUR5102 C H65 14:56:00
8667957 Drahoňovský Tomáš TUR0701 B T3 14:58:00
9001001 Horák Patrik TUR9502 C T5 14:58:00
1403056 Paříková Iva TUR0061 C T3 15:09:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8323 Pospíšil Jiří TUV4701 C H70 13:34:00
232388 Šritr Martin TUV6802 C H50 13:34:00
(39)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7209286 Kolárik Tomáš TZL9302 C H21 12:06:00
8663119 Pekárková Eva TZL7653 C D21 12:17:00
8000665 Kolárik Jan TZL9003 R H21 12:18:00
8090126 Bartík Filip TZL0202 B H18 12:20:00
7170894 Jeřábková Jitka TZL9453 R D21 12:29:00
7208084 Janda Přemek TZL0103 B H18 12:30:00
1400443 Podmolík Tomáš TZL6915 C H50 12:30:00
8660466 Hustý Adam TZL0403 A H16 12:32:00
2091546 Kočová Halina TZL0255 B D18 12:35:00
8654917 Kavánková Iva TZL9753 C D21 12:37:00
8667971 Smola Michal TZL8131 R H21 12:44:00
8053367 Šidla Jan TZL6808 C H50 12:46:00
2032161 Chovancová Zuzana TZL9754 C D21 12:47:00
426400 Chovancová Jana TZL7352 C D45 12:51:00
7209285 Jelínková Dagmar TZL5757 C D60 12:55:00
8662673 Nečas Jiří TZL9101 C H21 12:58:00
8662694 Slováček Tomáš TZL8002 C H21 13:02:00
8422248 Zbranek Roman TZL8808 R H21 13:02:00
8050121 Batani Valentina TZL0551 A D16 13:03:00
8660475 Novosad Pavel TZL0404 A H16 13:06:00
8662440 Mikel David TZL9703 C H21 13:06:00
7209282 Eichler Vítek TZL0401 B H16 13:08:00
53321 Valla Stanislav TZL3125 C H80 13:14:00
425533 Láznička Alois TZL3613 C H80 13:26:00
8663152 Pekárek Tobias TZL0502 A H16 13:26:00
8660398 Pekárek Evžen TZL7007 C H45 13:27:00
8071221 Krejčík Zbyněk TZL5704 C H60 13:41:00
8933 Černoch Karel TZL6835 C H50 13:52:00
2049597 Šmakal Pavel TZL4801 C H70 14:02:00
8662744 Novotný Jiří TZL8001 C H35 14:06:00
8260628 Krejčíková Monika TZL6262 C D55 14:07:00
7210876 Vrubel Karel TZL6401 C H55 14:08:00
52340 Polášek Jan TZL8601 C T5 14:15:00
1400448 Podmolíková Dagmar TZL7155 C D45 14:21:00
8662735 Horynová Eva TZL5254 C D65 14:35:00
8662674 Jelínek Vít TZL5102 C H65 14:44:00
8663198 Kašpar Michal TZL9308 C T5 14:49:00
9416043 Krejčíková Marie TZL9252 C T5 14:55:00
2113077 Vaněk Bořek TZL0505 B T3 15:27:00
(20)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8655428 Dostál František UOL0201 B H18 12:06:00
8655426 Raclavská Lenka UOL0252 B D18 12:11:00
8680601 Raclavská Zuzana UOL0251 B D18 12:29:00
52425 Poklop Lubomír UOL5601 C H60 12:31:00
8655427 Rajman Filip UOL0301 B H16 12:32:00
8655429 Jirka Matyáš UOL0203 B H18 12:52:00
8662703 Binarová Adéla UOL0452 A D16 12:53:00
8655425 Slehová Eliška UOL0453 B D16 12:57:00
8660531 Bídová Markéta UOL0352 B D16 13:09:00
52472 Horčička Petr UOL7007 C H45 13:35:00
2011817 Šimek Roman UOL6503 C H50 13:42:00
2092434 Janošíková Jaroslava UOL5858 C D60 13:43:00
682350 Horčičková Eva UOL7051 C D45 13:49:00
9803 Kuncová Jana UOL7854 C D35 14:13:00
2075671 Jadviščok Ladislav UOL7700 C H40 14:14:00
52448 Navrátil Antonín UOL5301 C H65 14:18:00
52440 Jadviščok Ladislav UOL5101 C H65 14:38:00
52451 Poklopová Ivana UOL6451 C D55 14:47:00
2092433 Raclavská Vlaďka UOL0253 A T3 15:07:00
301553 Horčičková Linda UOL8650 C T5 15:09:00
(10)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1700083 Netopil Libor VAM7401 C H45 12:35:00
8667969 Hladký Viktor VAM8201 C H35 12:52:00
416317 Kulová Jana VAM6550 C D50 13:01:00
2053570 Vandasová Markéta VAM7250 C D45 13:27:00
8623000 Vandas Luděk VAM6601 C H50 13:50:00
1416361 Klapalová Jana VAM6451 C D55 13:53:00
9678 Veverková Yveta VAM6452 C T3 14:04:00
515142 Klapal Jan VAM9000 C T5 14:23:00
7210243 Rykalová Jitka VAM7251 C D45 14:31:00
7210067 Smutná Jana VAM6251 C D55 14:37:00
(11)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2087637 Bauer Emil VBM4410 C H75 12:36:00
53238 Potěšilová Vladimíra VBM5655 C D60 12:59:00
8648605 Hiršová Marcela VBM7079 C D45 13:05:00
515090 Pulec Pavel VBM6201 C H55 13:08:00
8030932 Kozumplík Aleš VBM8403 C H35 13:36:00
2085633 Chmelík Aleš VBM4732 C H70 13:50:00
2011839 Henek Vladan VBM8002 C H35 13:56:00
1914013 Kozumplíková Lucie VBM8254 C D35 14:05:00
2124752 Hanzl Vlastimil VBM5329 C H65 14:06:00
8210972 Fučík Karel VBM7246 C H45 14:33:00
682079 Bravená Alexandra VBM6155 C D55 14:43:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7206531 Teringl Radek VCB6502 C H50 12:50:00
7206551 Teringlová Martina VCB7851 C D40 13:07:00
2104588 Veselá Eva VCB7853 C D40 13:11:00
232975 Teringlová Vendula VCB0451 B D16 13:21:00
426396 Gottfriedová Marcela VCB7055 C D45 13:31:00
426398 Gottfriedová Adéla VCB9755 C T5 14:18:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8645925 Golová Tereza VIC0162 A D18 12:35:00
1006613 Kršák Karel VIC5902 C H60 13:11:00
(29)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8659420 Martanová Elin VLI0252 A D18 12:19:00
8629817 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C D21 12:39:00
8667522 Šestáková Marie VLI0452 B D16 12:45:00
8662713 Martanová Lea VLI0555 A D16 13:11:00
2113390 Ježowicz Roman VLI8002 C H35 13:14:00
8660545 Skácelová Adéla VLI0454 B D16 13:15:00
888630 Poloprutský Tomáš VLI6205 C H55 13:26:00
8116764 Matějů Michal VLI7702 C H40 13:36:00
8659398 Přinda Oldřich VLI5101 C H65 13:40:00
8662685 Martan Jiří VLI7300 C H35 13:44:00
2080918 Horáčková Stanislava VLI4950 C D70 13:51:00
253372 Ježek Ladislav VLI4900 C H70 13:52:00
9061 Henychová Zuzana VLI6151 C D45 13:59:00
8004352 Karmazín Petr VLI4901 C H70 14:00:00
8627111 Kolaja Jan VLI8100 C T5 14:00:00
8606435 Hickethier Manfred VLI5201 C H65 14:04:00
52641 Kopec Tomáš VLI8203 C H35 14:04:00
8004275 Šesták Marek VLI7403 C H45 14:07:00
336783 Matějů Kateřina VLI8054 C D35 14:09:00
2059769 Pachnerová Jaroslava VLI5152 C D65 14:13:00
2088819 Šestáková Johana VLI0853 C T3 14:18:00
515132 Henych Petr VLI6001 C H55 14:24:00
8111113 Škoda Přemek VLI5301 C H65 14:30:00
2131185 Karmazínová Ivana VLI5150 C D65 14:33:00
52533 Kopcová Michaela VLI8456 C D35 14:37:00
2080998 Horáček Miroslav VLI5000 C H65 14:40:00
8660546 Skácelová Kateřina VLI0550 B T5 14:45:00
2058479 Mokrý Pavel VLI7501 C H40 14:48:00
8033227 Mokrá Julie VLI8051 C D35 14:55:00
(13)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8656537 Mayer Šimon VPM0209 A H18 12:00:00
8627108 Spěváček Vojtěch VPM0205 B H18 12:16:00
7210111 Staňková Markéta VPM0153 B D18 12:17:00
2115069 Kurz Šimon VPM0208 B H18 12:18:00
8660914 Tokár Radim VPM0300 A H16 12:30:00
8655446 Černá Kateřina VPM0250 A D18 12:31:00
8656696 Richtr Lukáš VPM0204 A H18 12:40:00
8656560 Šauli Filip VPM0301 A H16 12:58:00
8629751 Richtrová Kamila VPM0451 A D16 13:01:00
888641 Staňková Marcela VPM6951 C D50 13:17:00
2060388 Šauli Kateřina VPM0456 B D16 13:25:00
331267 Richtrová Lucie VPM7451 C D45 13:25:00
51686 Richtr Aleš VPM6601 C H50 14:18:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8662329 Matuš Vít VRB0202 A H18 12:32:00
8662362 Peňáz Radek VRB0313 A H16 12:40:00
8662338 Peňáz Vojtěch VRB0303 B H16 12:54:00
8662299 Klech Richard VRB7201 C H45 13:17:00
(20)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8670450 Dostál Jakub VRL0104 A H18 12:24:00
8028873 Procinger Jan VRL0102 B H18 12:34:00
7208078 Randáková Alžběta VRL0252 B D18 12:39:00
515185 Randáková Helena VRL7452 C D21 12:51:00
8004345 Procinger Jakub VRL0305 B H16 12:54:00
2035739 Matoušová Gabriela VRL0352 C D16 13:03:00
981811 Hanč Petr VRL8001 C H35 13:04:00
2078482 Hanušová Kateřina VRL0455 A D16 13:05:00
7207062 Randáková Adéla VRL0452 A D16 13:11:00
995887 Čivrný Pavel VRL6306 C H55 13:14:00
2025354 Starý Pavel VRL6301 C H55 13:18:00
2096242 Farář Jaroslav VRL5002 C H65 13:26:00
2134279 Mertlík Jiří VRL6102 C T3 14:14:00
2096237 Knobloch Jindřich VRL4901 C H70 14:20:00
2078489 Červinka Jiří VRL7001 C H45 14:29:00
7201198 Hančová Karolína VRL0952 C T3 14:30:00
438038 Hanč Jaroslav VRL6702 C H50 14:34:00
2085616 Hrdinka Daniel VRL9701 C T5 14:57:00
7206528 Dostál Dalibor VRL7308 C T3 15:21:00
8962 Vlachová Hana VRL6251 C T3 15:34:00
(33)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2102777 Baldrianová Barbora VSP7850 R D21 12:11:00
8414097 Bolehovský Michal VSP0202 A H18 12:26:00
8655418 Blaha Michal VSP0412 A H16 12:34:00
7210234 Horáková Barbora VSP0150 B D18 12:35:00
7204488 Bolehovský Pavel VSP7103 C H45 12:39:00
8002888 Zakouřilová Helena VSP7453 C D45 12:41:00
2021833 Beranová Hana VSP0455 B D16 12:47:00
8170805 Bolehovský Daniel VSP0508 A H16 12:54:00
886277 Šváb Jan VSP5801 C H60 12:55:00
8656733 Bořánek Michal VSP0007 A H20 13:01:00
2021847 Kopecká Valentýna VSP0453 B D16 13:01:00
8667982 Průša Dominik VSP0406 A H16 13:04:00
9101108 Bořánek Petr VSP7000 C H45 13:07:00
8660399 Baldrian Tomáš VSP0405 B H16 13:14:00
8670459 Štraitová Jolana VSP0456 A D16 13:17:00
8655423 Blaha Jiří VSP0411 A H16 13:18:00
8667547 Průša Michal VSP7310 C H45 13:19:00
53572 Semík Jan VSP6507 C H50 13:22:00
8660543 Kodejšová Markéta VSP0458 B D16 13:25:00
8004888 Zakouřil Matyáš VSP0400 B H16 13:26:00
9102142 Svobodová Jitka VSP7450 C D40 13:29:00
8666868 Uher Petr VSP5001 C H65 13:32:00
2044896 Arnošt Kamil VSP7301 C H45 13:37:00
8006888 Zakouřil Václav VSP7401 C H45 13:57:00
51650 Kučera Jan VSP7302 C H45 14:01:00
51645 Dohnalová Dana VSP5050 C D65 14:11:00
682682 Němeček Jan VSP6201 C H55 14:14:00
51643 Hořínek Jaroslav VSP5000 C H65 14:16:00
8667963 Uhrová Zuzana VSP8050 C D35 14:31:00
2032183 Titz Adam VSP0401 C T3 15:04:00
8009888 Zakouřilová Klára VSP0850 C T3 15:08:00
8670452 Baldrian Josef VSP1100 C T3 15:12:00
8660533 Baldrianová Eva VSP0751 B T3 15:39:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8670757 Kouba Marek VTA0202 B H18 12:10:00
8680299 Kosobudová Kateřina VTA0253 B D18 12:27:00
7210074 Deim Michal VTA0402 B H16 12:44:00
8655469 Hudečková Helena VTA6951 C D50 12:59:00
8670798 Kosobudová Anna VTA0551 A D16 13:13:00
8636195 Vébr Jiří VTA6901 C H50 13:18:00
7210237 Deim Karel VTA7202 C H45 14:57:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8629818 Moravec Jan ZAM0205 B H18 12:44:00
7210085 Andrš Petr ZAM8401 C H35 13:20:00
2108886 Kmentová Lenka ZAM8552 C T3 14:00:00
(53)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8656722 Hirš Otakar ZBM9801 E H21 12:08:00
995814 Mádlová Věra ZBM8951 C D21 12:09:00
8660414 Brlica Pavel ZBM9302 E H21 12:12:00
899179 Klusáček Jan ZBM9301 R H21 12:12:00
8091209 Nykodým Miloš ZBM9005 E H21 12:20:00
8660420 Odehnalová Tereza ZBM9757 R D21 12:21:00
8660422 Zháňal Jan ZBM8721 C H21 12:24:00
8660421 Hiršová Gabriela ZBM9651 R D21 12:25:00
9201069 Chromá Kateřina ZBM9451 R D21 12:27:00
8660404 Hruška Jakub ZBM9515 C H21 12:28:00
8660447 Chloupek Adam ZBM9300 E H21 12:30:00
8660417 Koporová Petra ZBM9353 C D21 12:31:00
8660440 Tužilová Magdaléna ZBM9452 E D21 12:31:00
8660410 Drábek Jan ZBM8511 C H21 12:32:00
8644886 Zháňalová Barbora ZBM9354 E D21 12:33:00
8655228 Milán Tomáš ZBM0111 A H18 12:36:00
8660448 Zimmermann Štěpán ZBM9101 E H21 12:36:00
7200341 Kabáthová Eva ZBM8966 E D21 12:37:00
8660411 Zřídkaveselý Adam ZBM0505 A H16 12:40:00
8644883 Indráková Adéla ZBM9153 E D21 12:41:00
1441628 Nedbálková Hana ZBM9755 C D21 12:43:00
8660431 Hiklová Natalia ZBM8350 E D21 12:45:00
8660432 Coufal Jáchym ZBM0200 A H18 12:46:00
8660412 Štěrbák Josef ZBM0409 A H16 12:48:00
8636192 Fiala Jan ZBM7205 C H21 12:48:00
8660409 Rotková Markéta ZBM0455 A D16 12:51:00
2042526 Urbánek Adam ZBM0302 A H16 12:52:00
8180189 Hájek Daniel ZBM8919 E H21 12:52:00
8660401 Šimková Johanka ZBM9350 C D21 12:53:00
8660450 Bravený Vít ZBM9102 C H21 12:54:00
8660441 Hikl Tomáš ZBM8100 C H35 12:56:00
8396969 Minář Marek ZBM9444 E H21 12:58:00
8351967 Přikryl Petr ZBM6708 C H21 12:58:00
8660427 Kelbl Vladimír ZBM9711 C H21 13:00:00
8656786 Bednaříková Emma ZBM0359 A D16 13:01:00
8651737 Milán Jakub ZBM0407 A H16 13:02:00
8660442 Mokrý Stanislav ZBM9202 R H21 13:04:00
8660403 Barnatová Klára ZBM0352 A D16 13:09:00
8663130 Racek Josef ZBM0400 C H16 13:12:00
232005 Kabáthová Jitka ZBM5582 C D60 13:13:00
8660439 Marek Vojtěch ZBM0410 B H16 13:16:00
8660438 Hovořáková Karolína ZBM0351 A D16 13:23:00
8660446 Odehnalová Klára ZBM9956 A D20 13:28:00
2103682 Rotek Pavel ZBM7704 C H35 13:28:00
8660435 Firešová Markéta ZBM9951 R D20 13:30:00
8651709 Hlaváč Ondřej ZBM9901 R H20 13:37:00
410338 Auerműllerová Anna ZBM0060 A D20 13:38:00
2103680 Liščinský Tomáš ZBM8411 C H35 14:00:00
8660402 Finstrle Luděk ZBM7902 C H35 14:12:00
8660430 Pauschek Karel ZBM8509 C T5 14:36:00
8660415 Komenda Jan ZBM9902 B T5 14:50:00
8200031 Goldschmidt Tobiáš ZBM0003 C T5 15:03:00
7211016 Hinkelmann Erik ZBM9403 C T5 15:08:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
995800 Vaněk Petr ZBP7302 C H45 14:35:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2020722 Novotný Erik ZLH0301 B H16 13:06:00
7001234 Novotný Tomáš ZLH7001 C H45 13:21:00
52762 Novotný Stanisl ZLH4800 C H70 13:54:00
52763 Novotná Ludmila ZLH4850 C D70 13:55:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
206496 Jirka Jiří ZPV5501 C H60 12:39:00
52427 Jirková Renata ZPV6553 C D50 12:55:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8648575 Hovorková Tereza ZVO0153 B D18 12:07:00