Startovka závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále)

Klubová startovka

Datum:
23.06.2019
Místo konání:
Markoušovice
Pořadatel:
LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
Mapa:
Kozí kameny, Čížkovy kameny, 1:10000, e = 5 m, ISOM 2017, stav: jaro 2019, hl. kartograf: Z. Sokolář
Ředitel závodu:
Petržela Pavel - R2
Hlavní rozhodčí:
Panchártek Jan - R1
Stavitel tratí:
Petržela Jan - R2
JURY:
Kozáková Zdenka, Cahel Marek, Jedlička Michal
Protokol:
Závod proběhl za slunečného počasí a lehce větrného počasí. V průběhu závodu byla ošetřena drobná poranění a několik zhmožděných kotníků. Proti průběhu závodu nebyl podán žádný protest. Hlavní rozhodčí schválil výsledky ve všech kategoriích.
Kluby:
5IX     24D     2HD     71D     46P     VZA     ABM     AOP     ASU     BBM     BFM     BOR     BOV     BRU     BSO     BZP     CET     CST     CTB     DCE     DCH     DKL     DKP     DOB     DOK     DOR     EKP     FSP     FYD     HAV     HCE     HLV     HOR     CHA     CHC     CHT     JEN     JIL     JPV     KAM     KCK     KNC     KON     KOR     KPY     KRN     KSH     KSU     KUN     KUO     LBE     LBM     LCE     LIT     LLI     LME     LOU     LPM     LPU     LTP     MAS     MFP     MKP     MLA     MOV     NEK     NPA     ODR     OKP     OOL     OOP     OPI     OSN     OTK     PBM     PDY     PEN     PGP     PHK     PLU     PUL     PZR     RBK     RIC     ROU     ROZ     RUM     RUZ     SBK     SBR     SCP     SHK     SIT     SJC     SJH     SJI     SKM     SKV     SLA     SLP     SMB     SNA     SOB     SOP     SPR     SRK     SSU     STE     STH     TAP     TBM     TEH     TJN     TJP     TRI     TTR     TUR     TUV     TZL     UOL     VAM     VBM     VCB     VIC     VLI     VPM     VRB     VRL     VSP     VTA     ZAM     ZBM     ZBP     ZLH     ZPV     ZVO     Ostatní kluby
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2090861 Tomandl Jan 5IX7001 H45B 10:16:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
502212 Cruse Franz 24D9100 T5 11:01:00
8230366 Cruse Kay 24D6600 H50A 11:11:00
8040766 Cruse Katrin 24D6650 D50B 11:39:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
46492 Kuleva Angelina 2HD5750 D60B 10:45:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8028926 Rickmeyer Tina 71D8650 T5 10:06:00
2032226 Müller Rico 71D6400 H55B 10:35:00
8003139 Richter Friedmar 71D8100 H35B 11:40:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8210276 Biolik Grzegorz 46P7600 H40B 10:32:00
8197778 Biolik Agnieszka 46P7700 D40B 11:46:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8071303 Chupeková Silvia VZA7251 D45A 11:30:00
(11)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8028817 Rada Štěpán ABM0404 B H16C 10:06:00
337650 Mulíček Ondřej ABM7405 C H40B 10:28:00
332950 Odehnalová Kamila ABM7052 C D45B 10:34:00
438041 Poloučková Hana ABM0350 B D16C 10:44:00
7003038 Novotný Ondřej ABM9211 C H21D 10:44:00
8680585 Florián Vojtěch ABM9901 A H20B 10:57:00
52041 Mulíčková Eva ABM7469 C D40A 11:02:00
7209784 Otrusina Jan ABM9210 C T5 11:03:00
232879 Odehnal Roman ABM6909 C H50A 11:05:00
52056 Palát Petr ABM7415 C H40A 11:41:00
8656699 Mulíčková Markéta ABM0362 A D16A 12:32:00
(19)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8656686 Hadač Filip AOP9301 C H21B 10:05:00
8004329 Bencúr Juraj AOP7700 C H21C 10:22:00
8656710 Pachmannová Bára AOP0351 B D16C 10:26:00
52295 Kašparová Šárka AOP7251 C D45A 10:42:00
8004316 Čech Vít AOP0302 A H16B 10:44:00
7200365 Sklenář Martin AOP9501 C T5 10:48:00
8648553 Kostková Jana AOP7151 C D45A 10:48:00
980374 Valíková Petra AOP7351 C D45A 10:52:00
920663 Melecký Martin AOP9001 C H21C 11:12:00
887168 Peřinka Jan AOP6301 C H55B 11:15:00
8004294 Borunský Tomáš AOP7402 C H45B 11:16:00
8004332 Valík Luděk AOP7101 C H45A 11:22:00
682679 Hadačová Gabriela AOP6751 C D50B 11:31:00
8662321 Schuster Martin AOP6502 C H50A 11:33:00
8648545 Holas Tomáš AOP7802 C H40A 11:43:00
8656723 Hadač Miroslav AOP6501 C H50A 11:43:00
8004292 Kovalčík Tomáš AOP7301 C H45A 11:54:00
8656684 Valík Adam AOP0301 A H16A 12:39:00
8656577 Kostka Jiří AOP0201 A H18A 12:45:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9482 Hrobařová Lenka ASU7751 C D35A 10:23:00
8636194 Kolek Petr ASU7501 C H40B 10:42:00
8666874 Pavlík Radek ASU6849 C H50B 11:01:00
8071314 Šmelíková Hana ASU6999 C D45B 11:06:00
51234 Vančura Martin ASU8049 C H35B 11:30:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7510216 Denemarek Oldřich BBM5100 C H65B 11:04:00
331257 Peřinková Irena BBM6550 C D50B 11:15:00
2113090 Ptáček Ladislav BBM5300 C H65B 11:30:00
8659381 Opálková Martina BBM0050 R D20A 12:45:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2113067 Svoboda Martin BFM6701 C H50B 10:31:00
(21)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
219203 Pavlovec Petr BOR6303 C H55A 10:00:00
995805 Dikoš Pavel BOR6003 C H55A 10:14:00
4131 Beránek Miroslav BOR3900 C H80A 10:25:00
2090839 Křtěnský Jaroslav BOR3600 C H80A 10:27:00
8521 Machara Martin BOR6900 C H50B 10:39:00
8410 Waldhauserová Irena BOR7459 C D45A 10:40:00
2095936 Bartoňová Marie BOR5351 C D65A 10:43:00
250020 Rančák Josef BOR5004 C H65A 10:45:00
2090862 Úlehlová Ivana BOR5150 C D65A 10:45:00
8667503 Waldhauser Štěpán BOR0409 B H16B 10:52:00
8660925 Krejčí Jaroslav BOR6302 C H55A 10:56:00
8200008 Burda Matěj BOR9608 C H21C 11:00:00
8028822 Halířová Eva BOR6654 C D50B 11:17:00
8660528 Havlová Adéla BOR9161 R D21C 11:21:00
8398 Ledecký Vladimír BOR8402 C H35B 11:22:00
8445 Pávková Jana BOR6550 C D50B 11:23:00
8534 Vácha Tomáš BOR7409 C H45B 11:24:00
8655487 Nehasil David BOR7713 C H40A 11:25:00
2090863 Úlehla Zdeněk BOR4001 C H75B 11:27:00
8120499 Janoušková Lucie BOR9954 A D20A 12:25:00
8655456 Pavlovec Dan BOR0001 A H20A 12:46:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2060210 Vlach Oldřich BOV4403 C H75A 10:17:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2032383 Rusin Jan BRU7601 C T5 10:39:00
2032382 Volák Pavel BRU7001 C H45B 11:18:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
301433 Havlíček Albert BSO0304 B H16C 10:04:00
8663135 Lill Petr BSO0203 B H18C 10:10:00
1428921 Hejduk Zdeněk BSO0201 B H18C 10:42:00
8655420 Kohoutek Oldřich BSO0301 A H16B 11:04:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2092416 Krotilová Magdaléna BZP7150 C D45B 10:48:00
8660507 Králová Vanda BZP8750 C T5 11:07:00
8660503 Svítilová Pavla BZP7750 C D40B 11:18:00
2102806 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C D40B 11:26:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2085582 Čípa Jiří CET5002 C H65A 11:05:00
2075656 Pilgr Bohuslav CET5101 C H65B 11:38:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8246117 Málek Martin CST6501 C H50B 10:45:00
2118474 Málková Věra CST6550 C D50B 11:19:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8660906 Voborníková Alena CTB9451 R D21B 10:25:00
8660904 Gregorová Kamila CTB8151 E D21B 10:31:00
8656518 Benešová Jana CTB9452 C D21C 11:25:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7870 Štrossová Jiřina DCE5650 C D60A 10:12:00
7868 Mrázová Pavla DCE5550 C D60A 10:18:00
232041 Pavlů Jaroslav DCE6100 C H55B 10:33:00
416316 Zeman Annabel DCE1850 C T3 10:36:00
1955315 Procházka Antonín DCE5500 C H60A 10:44:00
1954721 Procházková Miluše DCE5450 C D65A 10:49:00
7210121 Jaroš Vladimír DCE5400 C H65A 11:09:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7890 Jirásek Jaroslav DCH4701 C H70A 10:21:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
53520 Cabrnochová Hana DKL5550 C D60A 10:16:00
2121871 Komín Matyáš DKL0901 C T3 10:33:00
2080903 Kohout Václav DKL0101 C H18C 10:36:00
416324 Cabrnoch Jiří DKL5400 C H65A 10:49:00
7886 Chotětický Václav DKL5202 C H65A 10:53:00
1416366 Jedlička Michal DKL8000 C H35B 11:12:00
8667528 Benešová Jaroslava DKL7050 C D45B 11:24:00
(39)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7201769 Škácha Michal DKP7103 C H45B 10:00:00
8648562 Illner Vojtěch DKP9600 C H21B 10:01:00
1426034 Holzbachová Lucie DKP0052 C D20B 10:05:00
2094474 Klikarová Ivana DKP9953 B D20C 10:05:00
7208080 Gregorová Alice DKP0758 C T3 10:07:00
8080833 Plochová Dominika DKP8651 R D21B 10:11:00
8200026 Stehno Pavel DKP4900 C H70A 10:19:00
8641 Špičák Aleš DKP5500 C H60B 10:21:00
2111758 Mikšová Stanislava DKP5250 C D65B 10:21:00
8080811 Malačka Milan DKP0210 A H18B 10:24:00
8558 Klusáková Jitka DKP5651 C D60A 10:24:00
8651714 Tomeš Jaroslav DKP8109 C H35A 10:26:00
2102784 Ridzoň Daniel DKP9907 B H20B 10:29:00
8181015 Voltrová Alena DKP9956 A D20B 10:33:00
9054 Jiřištová Zuzana DKP8254 C D35A 10:33:00
8656538 Novák Přemysl DKP0107 B H18C 10:34:00
2103705 Smutná Anna Marie DKP0359 A D16C 10:34:00
336785 Mušková Magdalena DKP0865 C T3 10:35:00
8660535 Janatová Lucie DKP8154 C D35A 10:41:00
8653088 Blahová Pavla DKP0155 B D18C 10:41:00
2075697 Mullis Carolina DKP0951 B T3 10:42:00
2103741 Mareš Albert DKP0308 B H16B 10:42:00
2800319 Veljačik Jonáš DKP0818 C T3 10:45:00
2043004 Klikarová Zuzana DKP9952 C T5 10:50:00
8656590 Tichá Dorotea DKP0351 A D16B 10:51:00
336735 Mušková Amálie Anna DKP0759 C T3 10:55:00
8240702 Sanna Karin DKP0250 B D18B 10:56:00
49892 Dudová Hana DKP5752 C D60B 10:57:00
51799 Stehnová Hana DKP5150 C T3 10:57:00
515071 Šňupárková Anna DKP9652 C D21C 11:17:00
2121756 Gregor Martin DKP7705 C H40A 11:23:00
8080830 Sedláček Jaroslav DKP0309 A H16C 11:24:00
8051800 Procházka Zdenko DKP4300 C H75B 11:25:00
8303052 Illner Jakub DKP6601 C H50A 11:51:00
8007701 Kolín Jan DKP7701 C H40A 11:53:00
8414107 Poborská Eliška DKP0358 A D16A 12:22:00
8654888 Škáchová Magdalena DKP0156 A D18A 12:44:00
8660470 Mullis Kateřina DKP7753 C D21A 13:07:00
8450007 Kolínová Kristýna DKP8450 C D21A 13:19:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7227 Tichý Boris DOB5500 C H60B 10:15:00
8662322 Janda Martin DOB8002 C H21C 10:28:00
7255 Tichá Jiřina DOB6050 C D55B 10:45:00
1400420 Kubec Martin DOB7002 C H45B 10:54:00
8660522 Štěpánová Dita DOB7956 C D40A 11:00:00
(11)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7209352 Šmol David DOK0100 B H18B 10:16:00
438039 Dolejší Jan DOK0602 B T5 10:25:00
7207878 Kubec Michal DOK0103 B H18C 10:30:00
434808 Dolejší Miloš DOK6700 C T3 10:38:00
8657097 Synek Antonín DOK0001 A H20B 10:39:00
8657100 Koštejn Vít DOK9800 R H21B 10:53:00
7205007 Dolejší Kateřina DOK0156 A D18C 11:09:00
8655448 Dolejší Lenka DOK7450 C D40B 11:28:00
7200372 Synková Petra DOK7950 C D40B 11:38:00
8657096 Synek Petr DOK0200 A H18A 12:33:00
8656596 Škoda Jakub DOK8800 R H21A 13:32:00
(12)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2092439 Petrilák Miroslav DOR6600 C H50B 10:05:00
8116781 Kučera Pavel DOR7101 C H45B 10:18:00
2044882 Janda Pavel DOR7600 C H40B 10:34:00
8660917 Kučera Jáchym DOR0301 B H16B 10:38:00
8655463 Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 B D18C 10:49:00
8660476 Tachezy Jan DOR0102 B H18C 10:50:00
434596 Arnoštová Veronika DOR0455 B D16C 10:50:00
2092419 Petriláková Petra DOR7656 C D35B 10:53:00
8857 Arnoštová Kateřina DOR7652 C D40A 11:10:00
8662308 Janda Jakub DOR0403 A H16C 11:18:00
8663176 Janda Ondřej DOR0100 A H18C 11:26:00
8654908 Petrilák Matouš DOR0409 A H16A 12:17:00
(9)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8414109 Fanta Miroslav EKP5800 C H60B 10:29:00
2078485 Náměstková Veronika EKP7351 C D45A 10:44:00
8662327 Šedivý Jiří EKP5500 C H60A 10:56:00
8028861 Borák Stanislav EKP5212 C H65A 10:59:00
7205000 Černý Ondřej EKP8511 C T5 11:04:00
51604 Šedivá Miroslava EKP5750 C D60B 11:05:00
51583 Fantová Libuše EKP5650 C D60B 11:07:00
8660592 Zurynková Jana EKP7053 C D45A 11:10:00
8667983 Blaha Ondřej EKP7002 C H45A 11:12:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
53267 Čadil Jan FSP4300 C H75A 10:15:00
51964 Hanák Milan FSP3400 C H80A 10:19:00
888614 Borovička Tomáš FSP9801 C T5 10:20:00
515097 Borovička Milan FSP6104 C H55B 10:25:00
8033205 Wald František FSP53 T5 10:36:00
8033205 Wald František FSP5300 C H65B 11:26:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
515182 Würzová Anna FYD9451 C T5 10:05:00
515004 Würzová Kateřina FYD6952 C D50A 10:33:00
(9)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
515436 Sochor Tomáš HAV6301 C H55A 10:02:00
2032312 Mastela Rafal HAV7300 C H45B 10:06:00
8660919 Lužný Ladislav HAV6000 C H55A 10:38:00
336728 Staněk Ondra HAV0002 C H20B 10:41:00
1421900 Jakobi Zdeněk HAV5701 C H60A 10:48:00
1425330 Kaděrová Barbora HAV7051 C D45B 10:54:00
1421893 Sochorová Hana HAV6250 C D55B 10:59:00
1421901 Beneš Karel HAV4201 C H75B 11:21:00
1426051 Vričanová Sylva HAV6751 C D50B 11:45:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7202877 Kettnerová Lenka HCE6450 C D55A 10:23:00
515105 Kettner Pavel HCE5900 C H60B 10:33:00
232490 Dudová Irena HCE8250 C D35B 10:43:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
53856 Končák Jaroslav HLV6321 C H55B 11:05:00
416086 Končáková Katka HLV6856 C D50B 11:25:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2032106 Vávra Radek HOR6301 C H55A 10:12:00
2035741 Rücker Petr HOR6500 C T3 10:28:00
2059759 Vávra Martin HOR6302 C H55A 10:36:00
8670484 Škorpil Martin HOR5700 C H60A 11:00:00
52892 Loukotová Andrea HOR7350 C D45B 11:12:00
8680365 Vávrová Vanda HOR0350 A D16A 12:24:00
8659404 Rücker Jan HOR0201 A H18A 12:47:00
(19)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8152 Kašková Eva CHA4650 C D70A 10:05:00
8908 Krtičková Ester CHA0754 C T3 10:06:00
8001212 Ježek Lukáš CHA8604 C T5 10:13:00
1426021 Kaška Rudolf CHA5500 C H60B 10:17:00
8174 Gorčica Pavel CHA6200 C H55A 10:22:00
8004126 Ježková Barbora CHA8850 C T3 10:34:00
2070837 Šaffková Zuzana CHA5150 C D65A 10:39:00
8165 Ševčíková Alena CHA5351 C D65A 10:41:00
8670479 Kašková Kateřina CHA7850 C D35A 10:43:00
8171 Kadavá Eva CHA5750 C D60B 11:01:00
1008144 Kubátová Jana CHA9152 C D21C 11:05:00
8162 Bradnová Věra CHA5550 C D60B 11:09:00
8210077 Pachnerová Dominika CHA7750 C D40A 11:20:00
2085656 Pavlík Milan CHA5400 C H65B 11:22:00
8897 Krtičková Michaela CHA7952 C D40A 11:26:00
8028878 Vydra Ivan CHA6600 C H50A 11:29:00
436431 Bek Jiří CHA0103 B H18C 11:30:00
8199 Ševčík Milan CHA5003 C H65B 11:42:00
436447 Pavlíková Pavla CHA6551 C D50B 11:43:00
(11)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8080807 Grundman Vojtěch CHC8801 C H21D 10:20:00
2011854 Švadlena Jiří CHC4601 C H70A 10:23:00
8659400 Křivda Martin CHC9501 C H21B 10:35:00
8007502 Švadlena Pavel CHC7502 C H40B 10:46:00
9200535 Křivda Ivan CHC6701 C H50A 10:59:00
8662296 Pešek Ondřej CHC8502 C H21C 11:04:00
8301161 Shánělová Štěpánka CHC0152 A D18B 11:06:00
8655490 Křivdová Lenka CHC7251 C D45B 11:10:00
8656615 Švadlena Michal CHC0101 A H18A 12:29:00
8425544 Semrádová Jana CHC9951 R D20A 12:41:00
8656592 Křivda Tomáš CHC9901 E H20A 12:54:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8033202 Kašparová Lucie CHT9652 C T5 10:12:00
7210808 Matras Tomáš CHT8001 C H35A 10:18:00
8667987 Hledík Jakub CHT9501 C H21C 10:34:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7781 Zabořil Michal JEN7101 C H45B 10:22:00
2060292 Zabořilová Anna JEN0951 C T3 10:31:00
682108 Švarc Jiří JEN6201 C H55A 10:40:00
682110 Švarcová Lenka JEN6451 C T3 10:51:00
7775 Zabořilová Romana JEN7457 C D45A 11:18:00
(17)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2078451 Matěásková Šárka JIL0551 A D16C 10:00:00
9093 Jiřištová Hana JIL6052 C D55A 10:11:00
8670807 Ježek Jakub JIL0104 B H18B 10:22:00
7210404 Ježek Vít JIL9903 A H20B 10:33:00
2075668 Ježek Zdenek JIL7301 C H45B 10:38:00
8680308 Vlastník Matouš JIL0201 B H18B 10:42:00
2096111 Zlesáková Vlasta JIL5362 C D65A 10:47:00
2127638 Janovská Vendula JIL0453 B D16B 10:53:00
8663114 Pitrmucová Antonie JIL0251 B D18C 11:01:00
2035789 Valenta Ondřej JIL0401 B H16C 11:06:00
9774 Erlebach Josef JIL5201 C H65A 11:07:00
2060259 Vlastník Zdeněk JIL6901 C H50A 11:15:00
9066 Zlesák Zdeněk JIL4701 C H70B 11:19:00
2060258 Vlastníková Lucie JIL7554 C D40A 11:28:00
8670793 Gottsteinová Ema JIL0451 A D16A 12:10:00
8660463 Gottstein Jonáš JIL0107 A H18A 12:17:00
8656606 Karlová Anna JIL0352 A D16A 12:34:00
(17)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52586 Fajkusová Jitka JPV6773 C D50A 10:01:00
8656693 Vystavěl Ondřej JPV9807 R H21C 10:02:00
8006112 Jeřábek Luboš JPV6112 C H55A 10:06:00
8235111 Perknovský Radim JPV8235 C H21C 10:10:00
2103780 Plachý Martin JPV6515 C H50B 10:13:00
8662320 Otrusina Jiří JPV8201 C H35A 10:24:00
2075678 Štorek Petr JPV6505 C H50B 10:27:00
8234432 Kašparová Ivana JPV6951 C D50A 10:31:00
8663202 Štorek David JPV0202 B H18C 10:40:00
8440505 Štorek Jan JPV0505 C T5 10:52:00
8656711 Fajkus Radim JPV9509 C T5 11:05:00
8488884 Chmelař Miroslav JPV6217 C H55B 11:07:00
2085577 Chmelářová Radka JPV7650 C D40A 11:08:00
8266526 Soldán Vladimír JPV6526 C H50A 11:21:00
8006556 Štorková Simona JPV6556 C D50B 11:35:00
2102819 Plachá Andrea JPV7676 C D40B 11:36:00
8655373 Chupek Jakub JPV9911 R H20A 12:42:00
(32)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8404001 Hájková Eliška KAM9851 C D21C 10:17:00
8680586 Balej Jiří KAM7201 C H40B 10:18:00
8499979 Hájek Adam KAM9202 C H21C 10:20:00
52279 Semík Luboš KAM6201 C H55A 10:20:00
2075620 Jedlička Adam KAM7700 C H40B 10:26:00
8667985 Balejová Julie KAM0551 A D16C 10:28:00
8051795 Procházková Marie KAM9554 C D21C 10:29:00
8662741 Jíra Tomáš KAM9802 C T5 10:35:00
8651935 Semík Ondřej KAM9401 R H21B 10:43:00
9102089 Bořánková Karolína KAM9550 C D21C 10:45:00
8644887 Kettner Vojtěch KAM9601 E H21B 10:45:00
7201193 Kettnerová Dana KAM8952 C D21C 10:47:00
682340 Šmelík Martin KAM9604 C H21D 10:48:00
8654886 Kettner Lukáš KAM9403 C H21B 10:55:00
8116709 Jedlička Jakub KAM0404 B H16C 10:56:00
8663175 Hlubučková Kristýna KAM9551 C D21C 10:59:00
8656521 Glonek Jakub KAM9602 E H21B 10:59:00
425596 Škvor Adam KAM0202 B H18C 11:10:00
8656555 Bejvlová Karolína KAM0258 A D18B 11:14:00
515490 Albrechtová Eva KAM7850 C D40B 11:34:00
8656715 Gajda Martin KAM0405 A H16A 12:11:00
8100401 Šafková Sofie KAM0153 A D18A 12:22:00
8221133 Šafka Sebastian KAM0101 A H18A 12:27:00
8660456 Albrechtová Iveta KAM9950 B D20A 12:33:00
8100500 Aschermannová Karolína KAM0051 A D20A 12:37:00
8656513 Gajda Jan KAM0105 A H18A 12:43:00
981828 Škvor Ota KAM9900 A H20A 12:44:00
8656539 Navrátil Boris KAM9203 C H21A 13:02:00
8656609 Čechová Tereza KAM9852 E D21A 13:13:00
8271093 Aschermannová Petra KAM9354 E D21A 13:37:00
232409 Doležalová Monika KAM8851 R D21A 13:39:00
8660571 Rusý Tomáš KAM9301 R H21A 13:46:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2080933 Flašar Jan KCK5701 C H60B 10:35:00
49615 Flašarová Marie KCK5756 C D60B 10:59:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8667527 Čiháková Lenka KNC6750 C D50A 10:11:00
52265 Komersová Jana KNC6550 C D50A 10:21:00
9201322 Havlíčková Jindra KNC6150 C D55B 11:05:00
(9)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52416 Dittrichová Zuzana KON9175 C T3 10:15:00
2090872 Ebner Zdeněk KON8215 C T3 10:24:00
52417 Hlavová Miroslava KON6389 C D55A 10:27:00
515485 Ebnerová Eva KON8277 C D35A 10:35:00
433100 Grepl Ladislav KON6111 C H55A 10:46:00
8635805 Hlavová Hana KON8888 C D21B 10:51:00
52412 Smičková Eva KON5887 C D60B 11:03:00
8660477 Beneš Jindřich KON0404 A H16C 11:10:00
52420 Dittrichová Lenka KON6285 C D55B 11:11:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2106740 Sedláček David KOR0502 C T3 10:09:00
2067229 Rybínová Vendula KOR0651 C T3 10:19:00
2106728 Vach Vladimír KOR6900 C H50B 10:25:00
2134281 Smisitelová Markéta KOR7452 C D45B 10:38:00
2109768 Smisitelová Elena KOR0551 C T3 10:40:00
2106724 Sedláčková Petra KOR7451 C D45B 10:42:00
2067247 Rybínová Iva KOR7551 C D40B 11:14:00
8660542 Hladká Petra KOR7950 C D40B 11:42:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
416330 Jirásková Pavla KPY7950 C T3 10:02:00
2800315 Míchalová Šárka KPY0050 B D20C 10:03:00
301374 Dobeš Václav KPY5701 C H50B 10:09:00
301347 Kohlová Zuzana KPY8852 C D21C 10:11:00
301391 Kohl Jiří KPY6201 C H55B 10:27:00
1470170 Pavlíčková Hana KPY0450 B D16C 10:42:00
301394 Freyová Michaela KPY6050 C D55B 10:49:00
682670 Míchalová Marcela KPY6850 C T3 11:05:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52643 Zavřel Michal KRN6804 C H50B 10:15:00
8654882 Rychlý Pavel KRN8505 C H21D 10:24:00
2106888 Hrouza Jan KRN5401 C H65A 11:33:00
8654914 Hrouza Jan KRN8100 C H35B 11:52:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2116448 Mayer Tomáš KSH6900 C H50B 10:33:00
(19)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2082903 Šperlich Jan KSU0403 B H16C 10:02:00
8670790 Turczerová Hana KSU9393 C D21C 10:09:00
8662682 Janů Zdeněk KSU9045 C T5 10:18:00
886293 Janů Zdeněk KSU5749 C H60B 10:19:00
446432 Štábl Roman KSU7501 C H40B 10:20:00
2073731 Pavelka Martin KSU7503 C H40B 10:22:00
886296 Hecl Miloš KSU7601 C H40B 10:30:00
8660457 Turczer Petr KSU7945 C H21D 10:40:00
229473 Stryk Štěpán KSU0306 B H16C 10:42:00
515101 Šrámek Jaromír KSU5801 C H60A 10:46:00
2080935 Babišta Antonín KSU0111 B H18C 10:54:00
8662343 Tomanek Daniel KSU7410 C H21C 10:58:00
2051494 Růžička Matěj KSU0901 C T3 11:00:00
8662444 Müller Jonáš KSU9906 A H20B 11:05:00
8414126 Videcký Jan KSU7504 C H35B 11:14:00
8662428 Hecl František KSU0201 B H18C 11:20:00
8662429 Štábl Adam KSU0401 A H16C 11:30:00
8662436 Šrámek Ondřej KSU9909 A H20A 12:24:00
8662437 Jílek Ondřej KSU9908 R H20A 12:34:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9014 Trejtnar Pavel KUN5801 C H60A 10:36:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
920653 Brožek Tomáš KUO6902 C H50B 10:01:00
51751 Mutinská Zdeňka KUO6499 C D55A 10:15:00
8667525 Brožková Lucie KUO0151 B D18C 10:45:00
8667532 Brožková Tereza KUO0451 B D16B 10:49:00
51752 Mutinský Viktor KUO6501 C H50B 11:09:00
8667546 Koblížek Kamil KUO8001 C H35B 11:38:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52971 Mezník Vladimír LBE6400 C H55A 10:26:00
8200027 Bialeková Martina LBE7350 C D45A 10:50:00
8100015 Nosál Stanislav LBE4600 C H70B 11:15:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1409879 Korpasová Ivana LBM7362 C D45A 10:46:00
2113045 Salajková Věra LBM5558 C D60B 10:49:00
1409878 Korpas Jaroslav LBM6113 C H55B 11:11:00
(26)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8662442 Cahel Marek LCE8803 C H21C 10:00:00
515074 Tesařová Marcela LCE9450 C T5 10:00:00
896968 Valenta Jiří LCE9201 C H21C 10:04:00
53828 Končáková Klára LCE9555 C T5 10:04:00
8680306 Mudráková Eliška LCE0352 B D16C 10:12:00
416063 Cahlová Slávka LCE5451 C D60A 10:14:00
53828 Končáková Alžběta LCE0256 C D18C 10:23:00
2091521 Ressová Tereza LCE0052 A D20B 10:23:00
8662439 Horyna Roman LCE7602 R H21C 10:26:00
52689 Mudráková Tereza LCE7252 C T5 10:26:00
8662710 Slezák Libor LCE6207 C H55A 10:32:00
8662434 Nevěřilová Kateřina LCE0254 A D18C 10:33:00
0 Svízela Vojtěch LCE9101 C T5 10:38:00
52698 Vlažná Mirka LCE5852 C D60A 10:38:00
8662443 Féder Medard LCE0111 A H18B 10:40:00
8662427 Jirčáková Martina LCE8951 C D21B 10:45:00
8656697 Sýkora Vojtěch LCE9801 E H21D 10:46:00
8660400 Bednaříková Sára LCE0252 A D18B 10:58:00
303912 Müllerová Markéta LCE9453 C T5 11:06:00
8662438 Šmelík Juraj LCE6603 C H50A 11:37:00
8660599 Sklenářová Radka LCE9250 R D21A 13:09:00
8644878 Čermáková Magdalena LCE9155 R D21A 13:17:00
8662697 Klusáček Matěj LCE8903 R H21A 13:38:00
8644881 Horčičková Vendula LCE9353 E D21A 13:45:00
8645928 Mudrák Štěpán LCE9601 R H21A 13:50:00
8629756 Hubáček Jonáš LCE9501 E H21A 13:58:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8110 Neradová Alena LIT5051 C D65B 10:25:00
(10)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8659397 Peterka Jakub LLI0404 A H16C 10:00:00
682678 Hejna Stanislav LLI6900 C H50B 10:21:00
2032126 Fürstová Katka LLI6950 C D50A 10:23:00
8656608 Melichar Vojtěch LLI9802 C T5 10:40:00
8657098 Fürst Aleš LLI6801 C H50B 10:41:00
8656597 Bradáč David LLI0203 B H18C 11:12:00
8656748 Bradáč Stanislav LLI7201 C H45A 11:20:00
8656591 Peterka Vojtěch LLI7502 C H40A 11:31:00
8656716 Bradáč Jakub LLI0002 B H20A 12:20:00
8659416 Melichar Petr LLI0001 A H20A 12:22:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2056261 Bejvl Marek LME0400 B H16C 10:08:00
8116719 Šimek Miroslav LME6300 C H55B 10:47:00
2060271 Bejvl Jakub LME7100 C H45B 11:10:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7205005 Šunka Jan LOU7600 C H40A 11:19:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8656698 Šiková Karolína LPM9651 E D21B 10:37:00
8656683 Kolovský František LPM9202 R H21A 13:40:00
(81)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2082907 Barnetová Veronika LPU9952 A D20B 10:03:00
436429 Kellnerová Stanislava LPU4950 C D70A 10:03:00
887635 Kulhavá Eliška LPU9657 C T5 10:08:00
7201814 Vojtíšková Viktorie LPU0051 A D20B 10:09:00
9247 Kubíková Květa LPU4752 C D70A 10:11:00
7207852 Vícha Vladimír LPU5801 C H60B 10:13:00
2049516 Škorpíková Barbora LPU0060 B D20B 10:13:00
9652405 Čermáková Renata LPU6553 C D50A 10:13:00
8656530 Udržal Tomáš LPU8002 R H21B 10:13:00
8654896 Mrskoč Marek LPU0205 A H18B 10:14:00
8656525 Horová Pavla LPU9457 R D21C 10:15:00
2025376 Václavek Jan LPU7816 C H40B 10:16:00
2060272 Procházka Radek LPU6504 C H50B 10:19:00
2045236 Belej Jiří LPU7421 C H45B 10:20:00
2125366 Novotná Jiřina LPU5654 C D60A 10:20:00
8651740 Fenclová Marta LPU7667 C D21B 10:21:00
7207503 Klimplová Zuzana LPU8151 C D35A 10:21:00
8028828 Kubík Ondřej LPU7404 C H45B 10:28:00
219206 Kaplan Jan LPU6401 C H55A 10:28:00
8656504 Vodičková Johana LPU0354 B D16C 10:30:00
2108909 Novotný Miroslav LPU5905 C H60B 10:31:00
8656505 Paleček Ondřej LPU0105 A H18B 10:32:00
7200595 Waňková Dita LPU7158 C D45B 10:32:00
8667519 Šístková Iveta LPU8654 R D21B 10:33:00
8662365 Waněk Adam LPU9505 C H21B 10:33:00
888601 Víchová Ladislava LPU5851 C D60A 10:34:00
9316 Knapová Iva LPU6052 C D55A 10:35:00
8651710 Pipek Ondřej LPU0203 A H18B 10:36:00
9102564 Štichhauerová Kateřina LPU7468 C D45B 10:36:00
8656519 Nožka Radek LPU9005 E H21B 10:37:00
8000246 Šabatka Petr LPU8106 C H35A 10:38:00
8654895 Hančová Petra LPU9659 R D21B 10:39:00
9237 Juračková Jana LPU6051 C D55A 10:39:00
8656511 Procházka David LPU9113 R H21B 10:39:00
8660901 Kos Tomáš LPU9303 C H21B 10:41:00
2102522 Bártová Adéla LPU0353 B D16B 10:45:00
2122242 Váňa Vojtěch LPU0312 C H16C 10:46:00
8670795 Kovářová Jana LPU0251 B D18C 10:47:00
9270 Procházka Tomáš LPU6503 C H50B 10:49:00
8656545 Krpata Michal LPU0403 A H16C 10:50:00
8402048 Hovorka Lukáš LPU9001 C H21C 10:52:00
8654913 Koberová Kateřina LPU0352 A D16C 10:52:00
8656502 Štichhauer Daniel LPU0405 A H16B 10:54:00
8654903 Čermák Jan LPU9301 C H21D 10:54:00
8660902 Žaloudková Klára LPU9461 C D21C 10:55:00
1271279 Klimplová Lenka LPU7951 C D35B 10:57:00
8656526 Udržalová Pavla LPU8552 C D21B 10:57:00
8137666 Kamenický Matěj LPU9036 R H21B 10:57:00
2091559 Vališ Jan LPU0210 B H18C 11:00:00
8656528 Roudný Václav LPU0001 A H20B 11:01:00
8663186 Fejfar Lukáš LPU0310 B H16C 11:02:00
8656515 Nováková Tereza LPU9757 R D21C 11:03:00
8656613 Volák Ondřej LPU0010 R H20B 11:07:00
9230 Fencl Petr LPU6901 C H50A 11:07:00
8656522 Pušová Bára LPU0357 B D16B 11:07:00
7209277 Roudný Václav LPU6102 C H55B 11:13:00
8656512 Procházková Klára LPU9451 C D21C 11:15:00
889272 Švíglerová Pavla LPU7658 C D40A 11:16:00
51105 Knap Jan LPU5101 C H65A 11:23:00
8656533 Klimpl Petr LPU5401 C H65B 11:24:00
8663196 Zitka Adam LPU8402 C H35B 11:28:00
8230369 Demlová Jitka LPU6955 C D50B 11:29:00
9260 Farář Václav LPU5201 C H65A 11:31:00
232606 Stryková Kateřina LPU7855 C D40B 11:32:00
9234 Juračka Vojtěch LPU5404 C H65B 11:34:00
7210409 Haas Karel LPU7304 C H45A 11:40:00
8033225 Mrskočová Dana LPU7356 C D40B 11:44:00
9257 Třasák Milan LPU5206 C H65B 11:44:00
2025371 Vodička Oldřich LPU7715 C H40A 11:47:00
1400423 Valach Petr LPU6505 C H50A 11:47:00
8656543 Haas Filip LPU0401 A H16A 12:09:00
8656534 Fejfarová Tereza LPU0360 A D16A 12:12:00
8656616 Waněk Hubert LPU0309 A H16A 12:29:00
8656599 Peterová Jana LPU0057 A D20A 12:35:00
8656619 Rusin Jan LPU0008 R H20A 12:38:00
8656607 Kopecká Anna LPU9958 R D20A 12:39:00
8656620 Roudný Martin LPU0002 R H20A 12:50:00
8656603 Fencl Jonáš LPU9902 R H20A 12:52:00
8656529 Zvěřina Petr LPU8208 C H21A 13:18:00
8656587 Kubelka Tomáš LPU9307 E H21A 13:26:00
8656548 Zvěřinová Martina LPU8357 E D21A 13:51:00
(13)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
899153 Kovář Boris LTP6710 C H50B 10:07:00
8662288 Riby Rose LTP0051 A D20B 10:17:00
7210117 Lošťáková Sára LTP0650 B T3 10:17:00
7200344 Kovářová Lenka LTP9750 C D21C 10:19:00
7205033 Kovář Karel LTP6102 C H55B 10:39:00
7205026 Kovářová Alena LTP6151 C D55B 10:41:00
9201628 Martinec Pavel LTP7003 C T5 10:42:00
8662323 Bílý Jakub LTP0104 A H18B 10:44:00
232494 Kamírová Gabriela LTP7351 C D45B 10:44:00
51279 Bílý Petr LTP6805 C H50A 11:01:00
7202578 Lošťáková Ela LTP0951 C T3 11:08:00
7205009 Riby Kateřina LTP7252 C D45B 11:14:00
7202864 Lošťáková Ivana LTP7758 C D40A 11:24:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8660361 Křížková Marie MAS0450 C T3 10:27:00
8667511 Kovář Jindřich MAS6800 C H50B 10:55:00
8667502 Pilař Karel MAS5501 C H60A 10:58:00
7885 Hájek Jan MAS5401 C H65B 11:40:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1418752 Forst Libor MFP6301 C H55B 10:53:00
2079501 Forstová Lenka MFP6850 C D50B 11:11:00
8648567 Siegl Roman MFP6700 C H50A 11:25:00
8660371 Sieglová Dagmar MFP7050 C D45A 11:36:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8200018 Koč Zdeněk MKP4700 C H70A 10:15:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8657099 Fišák Jan MLA4401 C H75A 10:13:00
8656612 Kováč František MLA0201 C H18C 10:24:00
8656692 Milota Josef MLA5801 C H60A 10:54:00
416175 Sklenářová Jana MLA6258 C D55B 11:07:00
8116748 Sklenář Jan MLA4201 C H75B 11:29:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8670492 Štrosová Jana MOV0051 B D20C 10:01:00
8670471 Vavřík René MOV7000 C H45B 10:04:00
9101186 Svěchota Milan MOV7202 C H45B 10:32:00
9101189 Holec Honza MOV6701 C H50B 10:47:00
8663153 Vavřík Tomáš MOV0004 B H20B 10:53:00
52774 Juřeník Josef MOV5201 C H65A 11:19:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8660520 Nádeníčková Iva NEK0350 B D16C 10:02:00
2067346 Mareš Alexander NEK7300 C H45B 10:12:00
8660517 Newiak Nick NEK0101 B H18C 10:38:00
8660518 Marešová Klára NEK0250 B D18C 10:43:00
8660521 Nádeníčková Pavla NEK0150 A D18C 11:11:00
(16)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2122278 Novák Stanislav NPA0404 A H16C 10:26:00
7203468 Hušková Eva NPA5754 C D60A 10:28:00
7210092 Antoš Filip NPA8001 C H35A 10:28:00
2073708 Wiesnerová Monika NPA9051 C D21C 10:31:00
7207895 Typlt Tomáš NPA0406 B H16B 10:48:00
515421 Nováková Zuzana NPA9151 C T3 10:50:00
2060214 Nováková Jana NPA5552 C D60B 10:51:00
7207884 Fajfer Filip NPA0401 B H16C 10:52:00
2122276 Nováková Světlana NPA0151 A D18B 11:00:00
2122280 Choutka Matěj NPA0402 A H16C 11:04:00
2060215 Novák Karel NPA5001 C H65B 11:12:00
2070822 Pavelcová Gabriela NPA7851 C D40A 11:22:00
2059741 Kalibán Jaroslav NPA5101 C H65A 11:29:00
682098 Novák Jiří NPA7502 C H40A 11:39:00
7200594 Novák Zdeněk NPA7701 C H35B 11:50:00
7003002 Zikmund Zdeněk NPA6705 C H50A 11:55:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52756 Rigó Marek ODR7101 C H45B 11:20:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51679 Novák Ivo OKP6200 C H55A 10:50:00
681852 Balusková Ida OKP7350 C D45B 11:02:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8028829 Višňa Milan OOL5904 C H60A 10:28:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2112733 Kociánová Eva OOP6750 C D50A 10:03:00
2049558 Ryšavý Jiří OOP5803 C H60A 10:30:00
232338 Hrabicová Iva OOP6150 C D55B 10:47:00
2060211 Švidrnochová Nela OOP0950 C T3 10:53:00
8654881 Rychlý Miloš OOP5302 C H65A 11:03:00
49301 Ševčík Břetislav OOP5001 C H65B 11:08:00
7210910 Švidrnochová Hana OOP7751 C D40B 11:24:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8680284 Karbusová Kateřina OPI0052 B D20B 10:27:00
2103772 Šmahel Lukáš OPI7800 C H35B 11:42:00
(15)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1232505 Sláma Jaroslav OSN6901 C H45B 10:14:00
8122027 Kamenický Radan OSN6004 C H55B 10:23:00
8000321 Nechanický Jan OSN0200 A H18B 10:28:00
53428 Kovačič Marek OSN6600 C H50B 10:35:00
7205006 Nechanický Pavel OSN7209 C H45B 10:36:00
8651708 Kamenický Jeroným OSN9549 C H21D 10:38:00
436958 Pilná Klára OSN0452 B D16B 10:39:00
8006005 Wurzel Břetislav OSN6005 C H55B 10:45:00
7208071 Kamenická Tereza Ester OSN0888 C T3 10:46:00
7207775 Slámová Taťána OSN0250 A D18B 10:52:00
8656600 Nechanická Daniela OSN7557 C D40A 11:14:00
52250 Dvořáček Jiří OSN7502 C H40A 11:33:00
8648571 Kamenická Lenka OSN6955 C D45A 11:38:00
2080908 Stoklasová Zuzana OSN0454 A D16A 12:08:00
8656601 Nechanická Klára OSN0050 R D20A 12:29:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
433083 Šidla Antonín OTK4601 C H70A 10:05:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7209359 Robotka Libor PBM5303 C H65A 10:55:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8033215 Nováková Eliška PDY0150 C D18C 10:21:00
8663137 Fojtů Petr PDY8700 C T5 10:54:00
8660526 Šilerová Eva PDY8050 C D35B 11:05:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2113100 Vydra Pavel PEN6200 C H55B 11:01:00
2113055 Kábrtová Iva PEN6350 C D55B 11:09:00
(60)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7003042 Kožinová Zuzana PGP9650 C D21C 10:03:00
8656676 Košárek Pavel PGP7107 C H35A 10:06:00
231948 Čtrnáct Jiří PGP7603 C H40B 10:08:00
51276 Slavík Viktor PGP6300 C H55A 10:08:00
8666867 Siegl Matyáš PGP0104 A H18B 10:10:00
8200025 Haňkovská Jana PGP4050 C D75A 10:13:00
2082714 Košárková Iva PGP8155 C D35A 10:15:00
8656639 Procházka Jan PGP8206 C H21B 10:17:00
682699 Melichna Matěj PGP0107 B H18C 10:18:00
8667539 Dvořáková Hana PGP0355 B D16C 10:20:00
7200338 Kožinová Anna PGP9350 C D21C 10:27:00
7202891 Veljačiková Hana PGP9756 C T5 10:30:00
8670455 Kožina Petr PGP6000 C H55A 10:30:00
2032143 Čtrnáct Šimon PGP0001 C H20B 10:31:00
218851 Forst Antonín PGP0106 B H18C 10:32:00
2080958 Zelená Markéta PGP5850 C D60A 10:32:00
7207777 Škarková Kateřina PGP9955 B D20B 10:35:00
8670467 Čtrnáct František PGP0401 B H16B 10:36:00
9767 Komín David PGP7405 C H40B 10:40:00
8667535 Jonáš Martin PGP9606 C H21C 10:40:00
8350120 Janovská Kateřina PGP9850 R D21C 10:43:00
331157 Uhlíř Marek PGP9405 C T5 10:44:00
8667997 Střelba Ondřej PGP7510 C H40B 10:44:00
8151151 Janas Petr PGP7106 C H45B 10:46:00
8667514 Kabát Martin PGP0408 A H16B 10:46:00
8071491 Landovský Tomáš PGP9103 C H21D 10:50:00
9332 Voborská Jana PGP8454 C D35B 10:51:00
2021848 Kopecká Johana PGP9956 B T5 10:51:00
232184 Hrabánková Ilona PGP6250 C D55B 10:51:00
8663177 Landovský Jakub PGP9601 C H21D 10:52:00
8780 Bialožytová Tereza PGP9055 C T5 10:53:00
7207787 Vildmonová Pavla PGP7454 C D45A 10:54:00
8654900 Janovská Petra PGP7355 C D45A 10:58:00
2801019 Šimerka Ondřej PGP0800 C T3 10:59:00
515161 Sysel Ctibor PGP8700 C H21C 11:02:00
681612 Pospíšil Vítek PGP6803 C H50B 11:03:00
7300279 Jandera Kryštof PGP0700 B T3 11:04:00
303940 Hrabánek David PGP6003 C H55B 11:09:00
2021848 Kopecká Johana PGP9956 B T5 11:09:00
888639 Baldrian Petr PGP7203 C H45A 11:14:00
8654897 Kolář Matyáš PGP0304 B H16C 11:14:00
7210112 Hýbl Lukáš PGP7504 C H40A 11:21:00
8663188 Zelený Vladimír PGP4800 C H70B 11:21:00
8663127 Janas Petr PGP0200 A H18C 11:28:00
7051263 Buzek Martin PGP8401 C H35B 11:32:00
7210812 Kožinová Jana PGP6651 C D45A 11:32:00
51275 Slavíková Kateřina PGP6650 C D50B 11:33:00
7210932 Šimerková Olga PGP7551 C D40A 11:36:00
515038 Sysel Ondřej PGP8302 C H35B 11:46:00
8632139 Janovský Tomáš PGP6401 C H50A 11:49:00
8090130 Pokorný Ondřej PGP7506 C H40A 11:51:00
8654907 Šimša Martin PGP0309 A H16A 12:37:00
8636798 Janovský Tomáš PGP0101 A H18A 12:41:00
8656705 Sieglová Eliška PGP9954 R D20A 12:51:00
8409111 Procházka Jan PGP8407 E H21A 13:04:00
8644492 Šedivý Jan PGP8409 E H21A 13:06:00
8644884 Navrátil Šimon PGP9702 E H21A 13:14:00
8680605 Matějů Martina PGP8556 E D21A 13:23:00
9418870 Flašar Jan PGP8610 R H21A 13:28:00
8662310 Veselý Jakub PGP9503 C H21A 13:30:00
(58)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7202881 Souček Pavel PHK5503 C T5 10:02:00
9920924 Zelenka Tomáš PHK9001 C H21B 10:03:00
9526 Vítek Tomáš PHK7702 C H40B 10:06:00
8655422 Kubíčková Jana PHK9999 A D20C 10:11:00
219239 Novotná Ivana PHK6354 C D55A 10:13:00
9833 Kavalírová Kateřina PHK6756 C T3 10:20:00
9005137 Mikulecký Jan PHK3801 C H80A 10:21:00
8680293 Starý Ondra PHK9813 C T5 10:21:00
9360 Černý Michal PHK8005 C H35A 10:22:00
7260024 Balcarová Jana PHK8753 C D21C 10:23:00
9460 Weber Petr PHK3901 C H80A 10:23:00
8656658 Losman Petr PHK7901 C H21B 10:25:00
2102525 Běhoun Pavel PHK5701 C H60A 10:26:00
8667992 Jiranová Kateřina PHK8359 C D35A 10:27:00
9399 Kadeřávek Petr PHK7605 C H21D 10:28:00
8670748 Novotná Petra PHK6651 C D50A 10:35:00
9930312 Kamenická Kateřina PHK9353 C D21C 10:35:00
2087682 Horáková Veronika PHK0353 B D16C 10:36:00
8654892 Novotná Tereza PHK9255 R D21C 10:37:00
2112740 Dušátko Petr PHK5702 C H60A 10:40:00
2102552 Běhounová Jiřina PHK5651 C D60A 10:40:00
7210923 Zamouřilová Anežka PHK0354 B D16B 10:43:00
2059764 Galbavý Matěj PHK0007 B H20B 10:45:00
8656624 Vandas Daniel PHK9805 E H21B 10:49:00
2059745 Hlaváček Lubomír PHK6401 C H55B 10:55:00
8656629 Samek Tomáš PHK0001 A H20B 10:55:00
8005907 Rollier Monika PHK8051 C D21B 10:55:00
8631584 Novotná Jana PHK8756 C D21C 10:57:00
8667978 Čapková Anna PHK0451 B D16B 10:57:00
8660575 Chvátilová Johana PHK0450 A D16B 10:59:00
336717 Chvátil Jiří PHK7200 C H45B 11:00:00
8667962 Neumann Matěj PHK0400 A H16B 11:02:00
8028877 Kubečková Zdena PHK7551 C D40A 11:06:00
7772 Veselá Jana PHK8650 C T5 11:08:00
995886 Balcar Aleš PHK8602 C H21C 11:08:00
8656623 Vandasová Adéla PHK0255 A D18B 11:10:00
8660515 Chaloupský David PHK7103 C H45A 11:10:00
9453 Vondrouš Jaroslav PHK5201 C H65B 11:18:00
362000 Chvátilová Pavlína PHK7450 C D45B 11:18:00
2126400 Jelínková Zuzana PHK7452 C D40B 11:20:00
1413977 Samková Renáta PHK7456 C D45A 11:20:00
8644871 Chaloupská Pavlína PHK7051 C D45A 11:24:00
7210813 Kamenický Jan PHK6601 C H50A 11:27:00
8662364 Jiran Jan PHK7701 C H40A 11:29:00
515050 Mašata Roman PHK7107 C H45B 11:30:00
9650526 Kavalír Karel PHK6503 C H50A 11:31:00
8663113 Novotný Milan PHK6502 C H50A 11:45:00
2144189 Vítek Petr PHK7601 C H40A 11:55:00
8660596 Kosová Tereza PHK0151 A D18A 12:10:00
8656640 Metelka Ondřej PHK0101 A H18A 12:25:00
8116745 Metelková Michaela PHK0550 A D16A 12:28:00
8656647 Chaloupský Jakub PHK0302 A H16A 12:33:00
8656632 Kavalír Jáchym PHK9901 R H20A 12:36:00
8656524 Chaloupská Barbora PHK9951 E D20A 12:59:00
8662676 Šímová Jana PHK8569 C D21A 13:21:00
8270982 Rollier Baptiste PHK8200 E H21A 13:42:00
8629757 Kosová Denisa PHK9150 E D21A 13:47:00
8644491 Kubát Pavel PHK9101 E H21A 14:00:00
(10)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2087689 Janečková Adéla PLU0452 B D16C 10:22:00
2061810 Otrubová Karolína PLU0888 C T3 10:37:00
8660570 Černochová Michaela PLU0351 A D16C 10:40:00
2124774 Karásek František PLU0301 B H16B 11:00:00
8667537 Otruba František PLU0501 B T3 11:07:00
2124798 Karásek Antonín PLU0503 B T3 11:09:00
995816 Otrubová Johana PLU7852 C D40A 11:30:00
2067929 Krtička Jan PLU7931 C H35B 11:36:00
2035148 Otruba Karel PLU7917 C H35B 11:44:00
52410 Špičák František PLU8009 C H35B 11:54:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
205614 Novotný František PUL4200 C H75A 10:09:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8655465 Sitař Miroslav PZR0205 B H18C 10:12:00
8656611 Pospíšil Jaromír PZR4417 C H70A 10:17:00
232492 Skryja Bořivoj PZR6106 C H55A 10:24:00
8655485 Rosecká Alena PZR5654 C D60A 10:30:00
8659406 Křížová Zdenka PZR5051 C D65B 10:35:00
8656630 Polanská Nelly PZR0152 B D18C 10:55:00
8659407 Kříž Pavel PZR4800 C H70B 11:29:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2801035 Matuška Pavel RBK7001 C H45B 10:08:00
8662330 Matušková Jana RBK9999 A D20B 10:11:00
8116695 Henek Michal RBK8605 C H21C 10:14:00
8116776 Kozumplíková Alice RBK8151 C D35B 11:03:00
(17)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2035144 Šrámek Petr RIC6905 C H50B 10:03:00
2060260 Kotenová Barbora RIC0452 B T3 10:18:00
2031371 Šrámek Jaromír RIC0303 B H16C 10:18:00
2069067 Pecháček Libor RIC7600 C H40B 10:36:00
9201629 Kotenová Markéta RIC0651 B T3 10:39:00
2060262 Koten Pavel RIC7200 C H45B 10:44:00
2060268 Kotenová Klára RIC7252 C D45B 10:52:00
8004317 Pračková Ema RIC0451 A D16C 10:54:00
887622 Vláčil Daniel RIC7307 C H45B 11:06:00
889279 Vyhnálková Eva RIC7552 C D40B 11:16:00
2035141 Šrámková Iva RIC7251 C D45A 11:22:00
448935 Pračka Tomáš RIC7302 C H45B 11:28:00
2045228 Pračková Zita RIC7850 C D40B 11:30:00
888643 Seidl Miroslav RIC7407 C H45A 11:46:00
8004274 Pelantová Martina RIC0550 A D16A 12:20:00
8667540 Vyhnálková Marie RIC0151 A D18A 12:20:00
8656685 Vyhnálková Barbora RIC9850 R D21A 13:15:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8662366 Buk Petr ROU0001 A H20B 10:47:00
8662284 Černá Ema ROU0451 A D16A 12:16:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
232535 Sedláčková Linda ROZ0050 B D20C 10:09:00
7300179 Voltrová Svatava ROZ6150 C D55A 10:29:00
8662318 Šimík Daniel ROZ6900 C H50A 11:39:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8444519 Babický Tomáš RUM5001 C H65A 10:51:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
232331 Jelínková Adéla RUZ0251 C D18C 10:29:00
8666870 Jelínek Kryštof RUZ0301 A H16C 10:40:00
2800340 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 C H45B 11:12:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2011795 Seifertová Marie SBK5555 C D60B 11:11:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8663161 Řeháček Petr SBR6302 C H55A 10:34:00
7200586 Sklenář Josef SBR6601 C H50B 10:43:00
51904 Blažek Václav SBR4701 C H70B 11:13:00
51917 Toman Stanislav SBR4801 C H70B 11:17:00
(19)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52299 Novák Miloš SCP4600 C H70A 10:01:00
219220 Lohrová Jarmila SCP4650 C D70A 10:01:00
682101 Jahnová Helena SCP5550 C D60A 10:10:00
8028840 Buriánek Jaromír SCP4700 C H70A 10:13:00
8000236 Veljačik Pavel SCP6200 C H55A 10:16:00
1420800 Vrabec Ondřej SCP8303 C H35A 10:20:00
7207870 Jahn Pavel SCP5500 C H60B 10:27:00
336750 Zavadilová Naďa SCP5450 C D65B 10:31:00
7260005 Hojná Silvie SCP7950 C D35A 10:37:00
8663133 Podivínský Tomáš SCP7201 C H45B 10:42:00
8632855 Přeček Zdeněk SCP5200 C H65A 10:47:00
51574 Havlínová Zuzana SCP8150 C D35B 10:59:00
1413715 Hošek Ladislav SCP6001 C H55B 10:59:00
2800325 Veljačiková Markéta SCP6451 C D55B 11:01:00
52111 Hojný Oldřich SCP5201 C H65B 11:02:00
52114 Tloušťová Eva SCP6950 C D50B 11:13:00
8666866 Šístek Daniel SCP7507 C H35B 11:34:00
7200592 Bašus Petr SCP7400 C H45A 11:38:00
7260025 Dubec Pavel SCP8003 C H35B 11:48:00
(44)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2017663 Thýnová Ivana SHK6651 C D50A 10:05:00
8655415 Remeš Petr SHK9403 C H21C 10:06:00
2017669 Kohout Josef SHK6902 C H50B 10:11:00
8044394 Chmelařová Michaela SHK9151 C D21B 10:17:00
8663209 Červená Adéla SHK9755 C D21B 10:19:00
9125 Teplá Hana SHK6561 C D50A 10:19:00
8656727 Netuka Vojtěch SHK9701 C H21B 10:19:00
8670804 Hausvater Karel SHK5801 C H60A 10:34:00
8670470 Kodytek Adam SHK0402 B H16C 10:36:00
9123 Teplý Jiří SHK6401 C H55B 10:37:00
9107 Fejlková Alice SHK5351 C D65B 10:37:00
8656645 Dohnálek Tomáš SHK0403 B H16C 10:38:00
410797 Gazdačko Milan SHK5702 C H60B 10:41:00
8670496 Kodytková Denisa SHK0252 B D18B 10:42:00
8670458 Tichý Lubomír SHK0303 B H16C 10:44:00
8655416 Hepner David SHK7601 C H21B 10:47:00
9134 Toužil Karel SHK7602 C H40B 10:48:00
8656729 Gebrt Jan SHK9801 C H21C 10:48:00
7200597 Kolář Viktor SHK7300 C H45B 10:50:00
9118 Bláhová Luba SHK5852 C D60B 10:55:00
8033223 Kroniková Štěpánka SHK0150 A D18C 10:57:00
8663181 Porkert Jan SHK0100 B H18C 10:58:00
9126 Netuka Jan SHK7001 C H45A 11:00:00
9104 Fejlek Vojtěch SHK5202 C H65B 11:00:00
9165 Toužilová Martina SHK8051 C D35B 11:01:00
515465 Myslivcová Lenka SHK7051 C D45A 11:04:00
2049526 Raková Petra SHK0251 A D18C 11:07:00
8662297 Fundová Eliška SHK9351 C D21C 11:09:00
9101117 Slovák Miroslav SHK7704 C H40A 11:11:00
8000235 Svoboda Ondřej SHK7605 C H40A 11:13:00
9531 Langr Jan SHK6701 C H50A 11:13:00
8656708 Hepnerová Martina SHK8152 C D21C 11:13:00
8662671 Kroniková Jana SHK7350 C D45B 11:22:00
8656641 Fábera David SHK0305 B H16C 11:22:00
8662339 Souček Tomáš SHK8200 C H35B 11:24:00
8662691 Kolář Šimon SHK0405 A H16C 11:34:00
7208023 Jedlička Michal SHK7309 C H45A 11:52:00
8656586 Thýnová Martina SHK0350 A D16A 12:18:00
8656704 Větříčková Andrea SHK9951 A D20A 12:31:00
8660572 Holečková Petra SHK0250 A D18A 12:36:00
8656672 Thýnová Nikola SHK0051 R D20A 12:53:00
8660574 Teplá Karolína SHK9251 E D21A 13:11:00
8642186 Mechlová Lenka SHK9051 E D21A 13:35:00
8656667 Jedličková Zuzana SHK8150 R D21A 13:43:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8656740 Kovařík Tomáš SIT0401 B H16C 10:20:00
8655413 Kovařík Martin SIT0101 B H18B 10:26:00
(32)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8178320 Lepšík Petr SJC8203 C H35A 10:02:00
8290987 Beneš Jan SJC8703 C H21B 10:09:00
9948 Bílek Vratislav SJC4801 C H70A 10:11:00
8053542 Zlámal David SJC9603 C H21B 10:15:00
8293004 Kazdová Lenka SJC8484 C D35A 10:17:00
9907 Beneš Josef SJC5801 C H60A 10:22:00
886513 Benešová Iva SJC6151 C D55A 10:25:00
8008010 Tomešová Daniela SJC8451 C D35A 10:25:00
8213213 Zalabová Martina SJC6657 C D50A 10:27:00
8338383 Havlík Jaroslav SJC3601 C H80A 10:29:00
8397397 Zalaba Tomáš SJC0101 A H18B 10:30:00
8008104 Kovář Miroslav SJC8104 C H21C 10:30:00
8045221 Zikmund Zdeněk SJC9703 C T5 10:34:00
8055001 Kazda Jiří SJC8006 C H35A 10:36:00
8499900 Karásek Matěj SJC0001 B H20B 10:37:00
8242002 Klacková Štěpánka SJC0253 A D18B 10:40:00
8003099 Uhlík Michal SJC8007 C H35A 10:42:00
7207702 Uhlíková Šárka SJC8151 C D35B 10:47:00
8043029 Kazda Ondřej SJC8202 C H35A 10:48:00
8112522 Lepšíková Eva SJC8765 C D21C 10:49:00
2114991 Bílek Tomáš SJC7307 C H45B 10:58:00
2102085 Šnokhous Jan SJC8002 C H35B 11:18:00
2115001 Kazdová Jana SJC7752 C D40B 11:22:00
8141277 Koťátko Zdeněk SJC7701 C H40A 11:27:00
8113000 Havrdová Renata SJC7756 C D40A 11:32:00
211303 Škorpilová Jana SJC7451 C D45A 11:34:00
8008015 Tomeš Petr SJC7531 C H40A 11:37:00
8191119 Matějková Barbora SJC0156 A D18A 12:26:00
8000727 Vejražková Rozárka SJC0151 A D18A 12:40:00
8107998 Zlámalová Nikola SJC9951 R D20A 12:47:00
8030189 Benešová Lucie SJC8951 C D21A 13:29:00
8010100 Mrázek Jan SJC8102 R H21A 14:02:00
(17)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
336772 Kubák Martin ml. SJH9902 C T3 10:14:00
8414138 Kubáková Nela SJH0451 B D16C 10:18:00
51929 Tichý Martin SJH6401 C H55A 10:18:00
51925 Tichá Jana SJH6451 C D55A 10:19:00
8663172 Novotná Jitka SJH0454 A D16B 10:35:00
436440 Pobuda Vojtěch SJH0302 B H16B 10:40:00
301356 Kubáková Laura SJH1550 C T3 10:43:00
8656652 Hojný Jáchym SJH0301 A H16B 10:50:00
442870 Pobuda Michal SJH7403 C T3 10:52:00
2113419 Nouza Michal SJH0505 B T3 10:56:00
9101672 Benešová Iva SJH7051 C D45A 11:02:00
7210128 Blažková Veronika SJH0551 B T3 11:06:00
8651725 Beneš Jan SJH7001 C H45A 11:16:00
2051486 Blažek Petr SJH7402 C H45A 11:18:00
9200531 Gřunděl Ivan SJH4201 C H75B 11:23:00
8656531 Blažková Kateřina SJH0252 A D18A 12:16:00
2800337 Kinštová Tereza SJH0251 A D18A 12:18:00
(16)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8053577 Bořil Jan SJI9700 C H21B 10:23:00
219243 Vacek Milan SJI6901 C H50B 10:23:00
2080961 Tkáč Juraj SJI0200 B H18C 10:28:00
7003044 Čech Jan SJI9601 C H21D 10:30:00
7209360 Hrstková Dana SJI6051 C D55A 10:33:00
2085575 Zeman Jaroslav SJI5901 C H60A 10:42:00
219258 Rachůnek Stanislav SJI6801 C H50B 10:53:00
7200366 Vacek Vojtěch SJI9602 C H21C 10:54:00
2126366 Orany Vojtěch SJI0401 A H16B 10:58:00
2126352 Venhoda Matěj SJI0301 B H16C 11:16:00
8028823 Prošek Michal SJI7823 C H40A 11:17:00
889294 Orany Tomáš SJI7311 C H45B 11:22:00
52152 Prášil Aleš SJI7415 C H45A 11:26:00
8028816 Venhoda Milan SJI7104 C H45A 11:44:00
8028815 Vítek Jaroslav SJI7201 C H45A 11:56:00
500580 Prášil Marek SJI7313 R H21A 13:24:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2045216 Dvorský Vojtěch SKM9401 C H21B 10:11:00
8655387 Dittrichová Andrea SKM7750 C D35A 10:31:00
8660395 Dittrich Pavel SKM7501 C H40A 11:49:00
8655378 Dittrichová Lucie SKM0551 A D16A 12:30:00
8656732 Dittrichová Michaela SKM0251 A D18A 12:38:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
331490 Štěrba Jiří SKV6401 C H55B 10:41:00
8654894 Štěrba Marek SKV0401 A H16A 12:27:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8806 Švec Zdeněk SLA4700 C H70B 11:35:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51621 Novotný Jiří SLP4601 C H70B 11:25:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
49971 Žitný Tomáš SMB6401 C H35B 11:20:00
(11)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9636 Doucha Martin SNA0501 B T3 10:00:00
416261 Hnyk Petr SNA5701 C H60B 10:05:00
232953 Zákravský Zdeněk SNA5702 C H60A 10:20:00
9616 Doucha Tomáš SNA0801 C T3 10:25:00
9606 Douchová Jaroslava SNA7155 C D45B 10:40:00
2148070 Renská Lenka SNA8053 C D35B 10:41:00
1459067 Hynek Petr SNA6302 C H55B 10:43:00
9629 Imlauf Martin SNA6301 C H55B 10:51:00
2115718 Sychrovský Martin SNA7601 C H40A 11:15:00
405983 Sokolář Zdeněk SNA4501 C H70B 11:23:00
8655470 Doucha Jiří SNA7105 C H45A 11:30:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8662373 Jandera Tomáš SOB7300 C H45B 10:24:00
53643 Choutková Lenka SOB6350 C D55B 10:55:00
1396839 Choutka Jaroslav SOB6301 C H35B 11:06:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
446344 Suchánková Libuše SOP4851 C D70A 10:13:00
8656721 Poláková Tereza SOP9951 A D20B 10:31:00
7207868 Gilík Marek SOP9904 B H20B 10:35:00
7209362 Procházka Zdeněk SOP9901 A H20B 10:43:00
8667516 Procházková Marie SOP9551 C T5 10:49:00
433097 Procházková Martina SOP7351 C D45B 10:50:00
8656584 Jurčák Karel SOP5101 C H65B 11:14:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8135135 Pilc Oldřich SPR5100 C H65A 11:11:00
(19)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9798 Hrobař Rudolf SRK4702 C H70A 10:07:00
8008111 Krmaš Václav SRK8001 C H35A 10:08:00
2025350 Cejpková Karolína SRK0552 B T3 10:13:00
8670741 Šklíba Jan SRK7501 C H35A 10:16:00
7210306 Ptáček Jiří SRK9002 C T5 10:19:00
2091516 Filipová Tereza SRK0050 B D20B 10:21:00
8660597 Kosová Michaela SRK6752 C D50A 10:25:00
9491 Bláha David SRK9510 C T5 10:28:00
681857 Kulhavý Josef SRK5701 C H60A 10:32:00
7207356 Morávek Martin SRK0503 B T3 10:41:00
8663139 Morávková Zuzana SRK0551 A D16C 10:48:00
2027214 Tomášová Anna SRK0554 B T3 10:49:00
2073747 Kos Michal SRK6802 C H50B 10:57:00
8663121 Šabata Milan SRK9904 A H20B 10:59:00
2096120 Filipová Ivana SRK7373 C D45A 11:12:00
2045240 Kulhavá Jarmila SRK6751 C D50B 11:27:00
8680305 Šklíbová Jana SRK7651 C D40B 11:40:00
2080850 Filip Libor SRK7101 C H45A 11:48:00
8659387 Šklíbová Veronika SRK0153 A D18A 12:12:00
(12)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1406132 Králová Zdenka SSU6091 C D55A 10:21:00
8660591 Poklop Martin SSU8802 E H21D 10:26:00
9480 Klíchová Jana SSU8151 C D35A 10:29:00
8648618 Poklopová Lenka SSU8952 R D21B 10:47:00
51508 Valenta Jiří SSU6301 C H55B 10:49:00
1407427 Seidenglanz Jáchym SSU0202 B H18C 11:06:00
332966 Král Václav SSU8243 C H21C 11:14:00
224901 Ostřanská Iveta SSU6591 C D50B 11:37:00
8656582 Janošíkova Tereza SSU9953 E D20A 12:57:00
8656758 Schuster Marek SSU9303 R H21A 13:22:00
8640981 Štičková Anna SSU9651 E D21A 13:27:00
8629754 Král Vojtěch SSU8841 E H21A 13:52:00
(13)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8090134 Svoboda Radek STE0207 B H18C 10:14:00
8655386 Hepnar Luboš STE6307 C H55B 10:21:00
7203461 Skoupá Vendula STE0152 B D18B 10:50:00
8116698 Neumann Jaroslav STE5902 C H60A 10:52:00
8655374 Václavek Tomáš STE5809 C H60A 11:02:00
8655382 Doležal Matyáš STE0208 A H18C 11:02:00
2108900 Tomášek Tomáš STE8000 C H35B 11:08:00
52517 Sklenář Antonín STE4801 C H70B 11:11:00
2080826 Janků Marek STE7102 C H45B 11:26:00
8655385 Skyva Petr STE6501 C H50A 11:41:00
8655379 Marková Ema STE0252 A D18A 12:14:00
8656687 Světnický František STE0204 A H18A 12:23:00
8655380 Lukašák Šimon STE0202 A H18A 12:31:00
(15)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7201754 Urbanová Markéta STH9953 B D20B 10:07:00
2035745 Gallová Veronika STH0053 C D20C 10:07:00
7207502 Hrnčířová Ivana STH0351 B D16C 10:14:00
1413337 Beranová Kateřina STH8851 C T3 10:16:00
8660568 Hrnčířová Magda STH0051 A D20B 10:19:00
9200530 Junek Petr STH5501 C T3 10:21:00
8670473 Chrást Tomáš STH7401 C H45B 10:26:00
51108 Kejmarová Jana STH0152 A D18B 10:48:00
8656737 Chrástová Tereza STH0251 A D18B 10:54:00
7204984 Junková Kateřina STH7351 C D45B 10:56:00
331022 Hamáčková Eliška STH0153 B D18C 10:59:00
7207505 Mühlbach Aleš STH0104 B H18C 11:18:00
8660910 Junek Petr STH7801 C H40A 11:45:00
8659413 Štefan Vít STH0202 B H18A 12:39:00
8659414 Link Lukáš STH0205 A H18A 12:49:00
(22)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2053563 Štěpánková Emma TAP0953 C T3 10:01:00
232173 Šomvársky Ján TAP5500 C H60B 10:03:00
7779702 Vlášek Jakub TAP9702 C T5 10:07:00
8667510 Hermannová Anna TAP9251 C D21C 10:13:00
8655405 Ransdorf Jakub TAP9805 C T5 10:15:00
2134349 Tomášková Linda TAP0455 C D16C 10:16:00
8660524 Zajícová Kateřina TAP9053 C D21C 10:21:00
682651 Hejtmánek Vladimír TAP5802 C H60B 10:25:00
8119755 Šimůnková Gabriela TAP9755 C D21B 10:27:00
53641 Hejtmánková Alena TAP5452 C D65B 10:27:00
442844 Valach Marek TAP9703 C T5 10:29:00
361934 Káninská Markéta TAP9054 C T3 10:29:00
515440 Tihon Jaroslav TAP6102 C H55B 10:29:00
8201203 Měšťan Ondřej TAP0100 A H18B 10:38:00
8087370 Hošek Radim TAP8737 C T5 10:45:00
8089710 Hošková Tereza TAP8971 C D21C 10:51:00
2081352 Melišíková Radka TAP7152 C D45A 10:56:00
981829 Longinová Lenka TAP7151 C D45B 11:00:00
8660513 Melišík Jan TAP0502 B T3 11:01:00
8116720 Černý Antonín TAP0402 B H16C 11:28:00
8654912 Smolková Barbora TAP0356 A D16A 12:06:00
2088202 Bulířová Ema TAP0452 A D16A 12:26:00
(36)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8008870 Chromá Adéla TBM8870 C T3 10:05:00
8125988 Grycová Veronika TBM9859 C D21C 10:07:00
8004451 Liščinská Eva TBM4451 C D75A 10:11:00
8180018 Gryc Ondřej TBM0406 A H16C 10:12:00
7204506 Štefková Klára TBM0059 B D20C 10:13:00
7200369 Hošeková Vanda TBM9696 C D21B 10:15:00
49412 Grycová Jana TBM6969 C D50A 10:17:00
2059757 Hlaváčová Lucie TBM0660 B T3 10:23:00
8644875 Kavan Tomáš TBM8603 C T3 10:26:00
8654911 Kuchařová Ada TBM5855 C D60A 10:26:00
8654918 Ehl Ondřej TBM0404 A H16B 10:34:00
7201210 Sedlář Petr TBM7319 C H40B 10:38:00
7698697 Hraboš Matej TBM9547 C T5 10:41:00
8323322 Karlík Jan TBM8809 C T3 10:44:00
8667974 Hlaváč Jiří TBM6116 C H55A 10:44:00
8109199 Sedlář Jan TBM0010 A H20B 10:49:00
8645930 Zimmermann Jakub TBM8911 C H21C 10:56:00
8222007 Doušek Tomáš TBM0401 A H16C 11:00:00
53233 Gryc Jan TBM6709 C H50A 11:03:00
8017701 Ehl Jiří TBM7701 C H21C 11:10:00
8656527 Korpasová Tereza TBM9898 R D21C 11:11:00
8007275 Kubáňová Jana TBM7275 C D45A 11:14:00
8656745 Adámek Filip TBM0101 A H18C 11:14:00
7070007 Milán Pavel TBM7227 C H45B 11:14:00
49656 Hlaváčová Šárka TBM7258 C D45B 11:20:00
230679 Grycová Petra TBM7467 C D45A 11:28:00
8645931 Gryc Vojtěch TBM0106 B H18A 12:15:00
8655372 Korpasová Lucie TBM0151 A D18A 12:24:00
8656558 Horčička Vít TBM9919 E H20A 12:26:00
8656742 Hlaváčová Anežka TBM0199 A D18A 12:30:00
8659389 Grycová Kateřina TBM0058 R D20A 12:43:00
8662300 Špringlová Kamila TBM0050 A D20A 12:49:00
8201000 Kozák Osvald TBM8201 C H21A 13:00:00
8644873 Horvát Petr TBM9437 E H21A 13:08:00
8663149 Kozáková Zdenka TBM7952 R D21A 13:31:00
8008841 Chromý Adam TBM8841 R H21A 13:44:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8663158 Sládková Eva TEH5751 C D55B 10:43:00
(32)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2078471 Ulman Aleš TJN7201 C H45B 10:02:00
2056301 Horák Petr TJN5602 C H60B 10:09:00
8670743 Kuncová Jiřina TJN5752 C D60A 10:22:00
2080828 Adamec Martin TJN0106 B H18C 10:26:00
8670801 Posselt Martin TJN6802 C H50B 10:29:00
8028868 Kobr Tomáš TJN8901 C H21C 10:32:00
8662701 Novotný Dušan TJN7002 C H45B 10:34:00
8660394 Podrábská Marie TJN0259 A D18C 10:35:00
8660383 Šklíbová Míša TJN0153 A D18C 10:37:00
8670777 Kunc Radovan TJN5549 C H60B 10:37:00
416828 Schindler Jiří TJN6301 C H55A 10:42:00
8680399 Novotný Marek TJN9901 A H20B 10:51:00
8656738 Budský Ondřej TJN0105 A H18C 10:52:00
8660911 Tkáč Matěj TJN0401 A H16B 10:56:00
232645 Pustai David TJN9301 C T5 10:58:00
411767 Posseltová Tereza TJN9252 C T5 11:00:00
8659384 Linková Lucie TJN0257 B D18C 11:03:00
2027204 Večeřová Ivana TJN6052 C D55B 11:03:00
8662747 Rýdlová Magdaléna TJN0251 A D18B 11:04:00
8662748 Vitebská Eliška TJN0350 B D16C 11:04:00
8662707 Rýdl Jiří TJN7000 C H45A 11:08:00
8670830 Posseltová Romana TJN7050 C D45B 11:08:00
8670752 Mrkvička Jiří TJN7101 C H45B 11:08:00
8662715 Lesáková Věra TJN7152 C D45B 11:16:00
8660406 Kazda Adam TJN9104 C H21C 11:16:00
8662281 Svobodová Barbora TJN8952 C D21C 11:19:00
8662749 Pesničáková Soňa TJN0451 B D16A 12:00:00
8659385 Lesák Ondřej TJN0306 A H16A 12:07:00
8656507 Nagy Josef TJN0006 R H20A 12:32:00
8659403 Mašínová Anna TJN0152 A D18A 12:32:00
8662688 Vitebský Lukáš TJN0302 A H16A 12:35:00
8303050 Janata Martin TJN8306 C H21A 13:20:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8861 Peterka František TJP4900 C H70A 10:09:00
336775 Paukert Milan TJP5000 C H65B 11:16:00
(18)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2102776 Liberdová Jana TRI9852 C T5 10:01:00
7002089 Rybková Vendula TRI0453 B D16C 10:06:00
49395 Gazda Viktor TRI9203 C T5 10:10:00
8660461 Argalášová Gabriela TRI6850 C D50A 10:15:00
8002604 Mrózek Pawel TRI0401 B H16C 10:16:00
7208088 Szarzecová Lucie TRI9850 C T5 10:17:00
8660373 Argalášová Kateřina TRI9750 C D21C 10:25:00
8655414 Krupa Jakub TRI0404 B H16C 10:32:00
8789 Bialožyt Miroslav TRI5701 C H60A 10:38:00
8662374 Argaláš Michal TRI9301 C H21C 10:42:00
7209788 Warcopová Kateřina TRI0150 A D18B 10:44:00
8662702 Bernatíková Hana TRI0253 A D18B 10:46:00
8670482 Haltof Marek TRI0200 B H18C 10:46:00
8660369 Bruková Petra TRI0450 B D16B 10:47:00
8629759 Bialožyt Marek TRI0301 A H16C 10:54:00
8656669 Kantor Ondřej TRI9103 C H21B 11:01:00
8655 Navrátil Rostislav TRI6601 C H50A 11:17:00
8655466 Filipek Sebastian TRI0002 A H20A 12:30:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8663162 Nešpor Jan TTR6101 C H55A 10:10:00
7300192 Nešpor Jan TTR0101 B H18B 10:18:00
2800321 Cícha Matěj TTR0102 B H18B 10:20:00
2103756 Klusáček Martin TTR5601 C H60B 10:39:00
52237 Syslová Iva TTR6151 C D55B 10:53:00
52251 Koudelný Jiří TTR5401 C H65A 10:57:00
52242 Nešporová Marie TTR7251 C D45B 10:58:00
52252 Orálek Miroslav TTR5201 C H65B 11:32:00
(42)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1403056 Paříková Iva TUR0061 C T3 10:03:00
51809 Linková Iva TUR6850 C D50A 10:09:00
822282 Rufferová Iva TUR8354 E T5 10:09:00
8680578 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 B T3 10:10:00
1403414 Roškotová Lucie TUR9753 C T5 10:11:00
8667957 Drahoňovský Tomáš TUR0701 B T3 10:12:00
886283 Neradová Alena TUR8551 C D21B 10:13:00
9001001 Horák Patrik TUR9502 C T5 10:14:00
8223 Nejezchlebová Martina TUR9951 B D20B 10:15:00
8680575 Zakouřil Vít TUR9301 C H21C 10:18:00
8210495 Nieke Patricia TUR9552 R D21B 10:23:00
8656670 Vlček Martin TUR8702 C H21C 10:24:00
8663148 Thořová Markéta TUR9952 R D20B 10:25:00
2025351 Omová Jana TUR5150 C D65B 10:29:00
8660452 Schulhof Jan TUR8900 C H21D 10:32:00
8680584 Kořínková Zuzana TUR9253 C D21C 10:33:00
8656588 Kořínek Jindřich TUR8406 C H35A 10:34:00
8680598 Zabořil Vojtěch TUR0110 B H18B 10:34:00
8403030 Váňa Martin TUR8401 C H21C 10:38:00
8220 Konopáč Jiří TUR5803 C H60B 10:43:00
9935817 Kochová Nikola TUR9358 C D21B 10:43:00
1984123 Neumann Josef TUR8407 C H35A 10:44:00
8680597 Folprecht Miroslav TUR5501 C H60A 10:50:00
303959 Tvrdková Eva TUR5151 C D65A 10:51:00
7205003 Omová Michaela TUR8153 E T5 10:55:00
8655449 Wolf Filip TUR9701 R H21B 11:03:00
2035709 Stárek Filip TUR6602 C H50B 11:05:00
7207877 Houžvičková Karolína TUR7254 C D45A 11:06:00
8680590 Holas Ondřej TUR8501 C H21C 11:06:00
8656631 Kochová Anna TUR0155 A D18B 11:12:00
8680599 Heřmánková Pavla TUR7777 C D40A 11:18:00
8660468 Provazník Jiří TUR5102 C H65B 11:20:00
8656594 Drahoňovský Aleš TUR7201 C H45A 11:36:00
8680592 Žemlík Pavel TUR7135 C H45A 11:50:00
8660903 Sokolářová Šárka TUR9999 R D20A 12:27:00
8655411 Hájek Kryštof TUR0212 A H18A 12:35:00
8430131 Thoř Tomáš TUR9904 R H20A 12:40:00
8660909 Pekařová Jana TUR0252 A D18A 12:42:00
8680600 Karatsiolis Kryštof TUR9901 A H20A 12:48:00
8680589 Luštický Martin TUR8700 R H21A 13:16:00
500850 Dlabaja Tomáš TUR8303 R H21A 13:34:00
8086808 Wolf Daniel TUR9100 C H21A 13:36:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
232388 Šritr Martin TUV6802 C H50A 11:23:00
8323 Pospíšil Jiří TUV4701 C H70B 11:33:00
(39)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8662744 Novotný Jiří TZL8001 C H35A 10:04:00
8071221 Krejčík Zbyněk TZL5704 C H60B 10:11:00
7209282 Eichler Vítek TZL0401 B H16C 10:22:00
7209286 Kolárik Tomáš TZL9302 C H21D 10:22:00
9416043 Krejčíková Marie TZL9252 C T5 10:24:00
2049597 Šmakal Pavel TZL4801 C T5 10:31:00
425533 Láznička Alois TZL3613 C H80A 10:31:00
52340 Polášek Jan TZL8601 C T5 10:33:00
8000665 Kolárik Jan TZL9003 R H21D 10:34:00
8422248 Zbranek Roman TZL8808 R H21C 10:36:00
8933 Černoch Karel TZL6835 C H50B 10:37:00
8663119 Pekárková Eva TZL7653 C D21C 10:39:00
7170894 Jeřábková Jitka TZL9453 R D21B 10:41:00
8090126 Bartík Filip TZL0202 B H18C 10:44:00
8663198 Kašpar Michal TZL9308 C T5 10:47:00
7209285 Jelínková Dagmar TZL5757 C D60B 10:47:00
7210876 Vrubel Karel TZL6401 C H55A 10:48:00
8662694 Slováček Tomáš TZL8002 C H21C 10:50:00
8667971 Smola Michal TZL8131 R H21B 10:51:00
2032161 Chovancová Zuzana TZL9754 C D21C 10:53:00
8662735 Horynová Eva TZL5254 C D65A 10:55:00
8260628 Krejčíková Monika TZL6262 C D55B 10:57:00
8050121 Batani Valentina TZL0551 A D16C 10:58:00
1400448 Podmolíková Dagmar TZL7155 C D45A 11:00:00
2113077 Vaněk Bořek TZL0505 B T3 11:02:00
426400 Chovancová Jana TZL7352 C D45B 11:04:00
8654917 Kavánková Iva TZL9753 C T5 11:11:00
8660475 Novosad Pavel TZL0404 A H16C 11:12:00
8662674 Jelínek Vít TZL5102 C H65A 11:17:00
8662440 Mikel David TZL9703 C H21C 11:18:00
1400443 Podmolík Tomáš TZL6915 C H50A 11:19:00
7208084 Janda Přemek TZL0103 B H18C 11:24:00
8660466 Hustý Adam TZL0403 A H16C 11:26:00
2049597 Šmakal Pavel TZL4801 C H70B 11:27:00
8660398 Pekárek Evžen TZL7007 C H45A 11:34:00
8053367 Šidla Jan TZL6808 C H50A 11:57:00
8663152 Pekárek Tobias TZL0502 A H16A 12:05:00
2091546 Kočová Halina TZL0255 B D18A 12:28:00
8662673 Nečas Jiří TZL9101 C H21A 13:10:00
(18)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
301553 Horčičková Linda UOL8650 C T5 10:03:00
52425 Poklop Lubomír UOL5601 C H60B 10:07:00
2075671 Jadviščok Ladislav UOL7700 C H40B 10:10:00
52472 Horčička Petr UOL7007 C H45B 10:10:00
8655428 Dostál František UOL0201 B H18C 10:20:00
8680601 Raclavská Zuzana UOL0251 B D18C 10:27:00
2092435 Raclavská Lenka UOL0252 B D18C 10:31:00
8660531 Bídová Markéta UOL0352 B D16C 10:32:00
52451 Poklopová Ivana UOL6451 C D55A 10:37:00
8655427 Rajman Filip UOL0301 B H16C 10:48:00
2092434 Janošíková Jaroslava UOL5858 C D60B 10:53:00
2092433 Raclavská Vlaďka UOL0253 A T3 10:54:00
9803 Kuncová Jana UOL7854 C D35B 10:55:00
52448 Navrátil Antonín UOL5301 C H65A 11:01:00
8662703 Binarová Adéla UOL0452 A D16C 11:02:00
8004346 Šimek Roman UOL6503 C H50B 11:07:00
52440 Jadviščok Ladislav UOL5101 C H65B 11:10:00
8655429 Jirka Matyáš UOL0203 B H18C 11:16:00
(9)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1416361 Klapalová Jana VAM6451 C D55A 10:31:00
7210067 Smutná Jana VAM6251 C D55A 10:41:00
515142 Klapal Jan VAM9000 C T5 10:57:00
1700083 Netopil Libor VAM7401 C H45A 11:06:00
8667969 Hladký Viktor VAM8201 C H35B 11:10:00
416317 Kulová Jana VAM6550 C D50B 11:21:00
2053570 Vandasová Markéta VAM7250 C D45A 11:26:00
7210243 Rykalová Jitka VAM7251 C D45B 11:26:00
8623000 Vandas Luděk VAM6601 C H50A 11:53:00
(10)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2087637 Bauer Emil VBM4410 C H75A 10:11:00
8030932 Kozumplík Aleš VBM8403 C H35A 10:14:00
682079 Bravená Alexandra VBM6155 C D55A 10:17:00
1914013 Kozumplíková Lucie VBM8254 C D35B 10:45:00
515090 Pulec Pavel VBM6201 C H55B 11:03:00
0 Bravená Martina VBM8751 C T5 11:10:00
53238 Potěšilová Vladimíra VBM5655 C D60B 11:13:00
8648605 Hiršová Marcela VBM7079 C D45A 11:16:00
2124752 Hanzl Vlastimil VBM5329 C H65B 11:36:00
8210972 Fučík Karel VBM7246 C H45A 11:58:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
426398 Gottfriedová Adéla VCB9755 C T5 10:46:00
426396 Gottfriedová Marcela VCB7055 C D45B 10:46:00
8116671 Teringlová Vendula VCB0451 B D16C 10:46:00
2104588 Veselá Eva VCB7853 C D40A 11:04:00
7206551 Teringlová Martina VCB7851 C D40A 11:34:00
8028835 Teringl Radek VCB6502 C H50A 11:35:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1006613 Kršák Karel VIC5902 C H60B 10:23:00
8645925 Golová Tereza VIC0162 A D18C 11:05:00
(29)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
253372 Ježek Ladislav VLI4900 C H70A 10:03:00
888630 Poloprutský Tomáš VLI6205 C H55A 10:04:00
2080918 Horáčková Stanislava VLI4950 C D70A 10:09:00
8033227 Mokrá Julie VLI8051 C D35A 10:19:00
8660546 Skácelová Kateřina VLI0550 B T5 10:22:00
2059769 Pachnerová Jaroslava VLI5152 C D65B 10:23:00
2058479 Mokrý Pavel VLI7501 C H40B 10:24:00
8004352 Karmazín Petr VLI4901 C H70A 10:25:00
8627111 Kolaja Jan VLI8100 C T5 10:27:00
2088819 Šestáková Johana VLI0853 C T3 10:30:00
52641 Kopec Tomáš VLI8203 C H35A 10:30:00
8662685 Martan Jiří VLI7300 C H35A 10:32:00
2131185 Karmazínová Ivana VLI5150 C D65B 10:33:00
336783 Matějů Kateřina VLI8054 C D35A 10:39:00
8629817 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C D21C 10:41:00
8004275 Šesták Marek VLI7403 C H45B 10:48:00
515132 Henych Petr VLI6001 C H55A 10:52:00
8662713 Martanová Lea VLI0555 A D16B 10:55:00
8660545 Skácelová Adéla VLI0454 B D16B 11:01:00
8659420 Martanová Elin VLI0252 A D18B 11:02:00
52533 Kopcová Michaela VLI8456 C D35B 11:07:00
9061 Henychová Zuzana VLI6151 C D45A 11:08:00
8606435 Hickethier Manfred VLI5201 C H65A 11:15:00
2113390 Ježowicz Roman VLI8002 C H35B 11:16:00
8659398 Přinda Oldřich VLI5101 C H65A 11:25:00
8111113 Škoda Přemek VLI5301 C H65A 11:27:00
8116764 Matějů Michal VLI7702 C H40A 11:35:00
2080998 Horáček Miroslav VLI5000 C H65B 11:46:00
8667522 Šestáková Marie VLI0452 B D16A 12:04:00
(11)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2060388 Šauli Kateřina VPM0456 B D16C 10:04:00
331267 Richtrová Lucie VPM7451 C D45B 10:30:00
51686 Richtr Aleš VPM6601 C H50B 10:51:00
7210111 Staňková Markéta VPM0153 B D18C 10:53:00
2115069 Kurz Šimon VPM0208 B H18C 11:04:00
8656537 Mayer Šimon VPM0209 A H18C 11:08:00
888641 Staňková Marcela VPM6951 C D50B 11:41:00
8629751 Richtrová Kamila VPM0451 A D16A 12:14:00
8656696 Richtr Lukáš VPM0204 A H18A 12:21:00
8656560 Šauli Filip VPM0301 A H16A 12:25:00
8660914 Tokár Radim VPM0300 A H16A 12:31:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8662362 Peňáz Radek VRB0313 A H16C 10:28:00
8662329 Matuš Vít VRB0202 A H18C 10:56:00
8662338 Peňáz Vojtěch VRB0303 B H16C 11:20:00
8662299 Klech Richard VRB7201 C H45A 11:28:00
(17)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
981811 Hanč Petr VRL8001 C H35A 10:10:00
8670450 Dostál Jakub VRL0104 A H18B 10:12:00
8028873 Procinger Jan VRL0102 B H18C 10:16:00
2085616 Hrdinka Daniel VRL9701 C T5 10:16:00
438038 Hanč Jaroslav VRL6702 C H50B 10:17:00
2035739 Matoušová Gabriela VRL0352 C D16C 10:24:00
2096237 Knobloch Jindřich VRL4901 C H70A 10:27:00
8004345 Procinger Jakub VRL0305 B H16B 10:30:00
995887 Čivrný Pavel VRL6306 C H55B 10:31:00
515185 Randáková Helena VRL7452 C D21B 10:35:00
8660465 Randáková Adéla VRL0452 A D16B 10:41:00
7206528 Dostál Dalibor VRL7308 C T3 10:47:00
2025354 Starý Pavel VRL6301 C H55B 10:57:00
2078489 Červinka Jiří VRL7001 C H45B 11:04:00
2096242 Farář Jaroslav VRL5002 C H65B 11:06:00
7208078 Randáková Alžběta VRL0252 B D18B 11:08:00
8670740 Hanušová Kateřina VRL0455 A D16A 12:02:00
(33)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
886277 Šváb Jan VSP5801 C H60B 10:01:00
8009888 Zakouřilová Klára VSP0850 C T3 10:08:00
8660543 Kodejšová Markéta VSP0458 B D16C 10:10:00
8660399 Baldrian Tomáš VSP0405 B H16C 10:24:00
2102777 Baldrianová Barbora VSP7850 R D21B 10:29:00
7204488 Bolehovský Pavel VSP7103 C H45B 10:30:00
8660533 Baldrianová Eva VSP0751 B T3 10:32:00
2021833 Beranová Hana VSP0455 B D16B 10:37:00
2032183 Titz Adam VSP0401 C T3 10:48:00
8667963 Uhrová Zuzana VSP8050 C D35B 10:49:00
7210234 Horáková Barbora VSP0150 B D18C 10:51:00
51645 Dohnalová Dana VSP5050 C D65A 10:53:00
8028885 Němeček Jan VSP6201 C H55A 10:54:00
8670459 Štraitová Jolana VSP0456 A D16C 10:56:00
8004888 Zakouřil Matyáš VSP0400 B H16C 10:58:00
53572 Semík Jan VSP6507 C H50B 10:59:00
2021847 Kopecká Valentýna VSP0453 B D16C 11:00:00
8006888 Zakouřil Václav VSP7401 C H45A 11:02:00
9101108 Bořánek Petr VSP7000 C H45B 11:02:00
8656733 Bořánek Michal VSP0007 A H20B 11:03:00
8670452 Baldrian Josef VSP1100 C T3 11:03:00
2044896 Arnošt Kamil VSP7301 C H45A 11:04:00
9102142 Svobodová Jitka VSP7450 C D40A 11:12:00
8666868 Uher Petr VSP5001 C H65A 11:13:00
51643 Hořínek Jaroslav VSP5000 C H65A 11:21:00
8667547 Průša Michal VSP7310 C H45A 11:24:00
8002888 Zakouřilová Helena VSP7453 C D45B 11:28:00
8655418 Blaha Michal VSP0412 A H16C 11:32:00
51650 Kučera Jan VSP7302 C H45A 11:42:00
8667982 Průša Dominik VSP0406 A H16A 12:13:00
8414097 Bolehovský Michal VSP0202 A H18A 12:19:00
8170805 Bolehovský Daniel VSP0508 A H16A 12:21:00
8655423 Blaha Jiří VSP0411 A H16A 12:23:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8670798 Kosobudová Anna VTA0551 A D16C 10:08:00
8670756 Deim Michal VTA0402 B H16C 10:14:00
8670757 Kouba Marek VTA0202 B H18C 10:22:00
8655469 Hudečková Helena VTA6951 C D50A 10:29:00
8655450 Deim Karel VTA7202 C H45B 10:40:00
8636195 Vébr Jiří VTA6901 C H50A 11:09:00
8680299 Kosobudová Kateřina VTA0253 B D18A 12:34:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8629818 Moravec Jan ZAM0205 B H18C 10:48:00
7210085 Andrš Petr ZAM8401 C H35B 11:26:00
(53)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2103680 Liščinský Tomáš ZBM8411 C H35A 10:00:00
8660446 Odehnalová Klára ZBM9956 A D20B 10:01:00
1441628 Nedbálková Hana ZBM9755 C D21C 10:01:00
8660417 Koporová Petra ZBM9353 C D21C 10:05:00
8660414 Brlica Pavel ZBM9302 E H21B 10:07:00
899179 Klusáček Jan ZBM9301 R H21C 10:08:00
8660427 Kelbl Vladimír ZBM9711 C H21C 10:12:00
2103682 Rotek Pavel ZBM7704 C H35A 10:12:00
8351967 Přikryl Petr ZBM6708 C H21C 10:16:00
8660450 Bravený Vít ZBM9102 C H21B 10:21:00
8200031 Goldschmidt Tobiáš ZBM0003 C T5 10:23:00
8656722 Hirš Otakar ZBM9801 E H21B 10:27:00
410338 Auerműllerová Anna ZBM0060 A D20B 10:29:00
8660442 Mokrý Stanislav ZBM9202 R H21B 10:29:00
8663130 Racek Josef ZBM0400 C H16C 10:30:00
8660447 Chloupek Adam ZBM9300 E H21B 10:31:00
8660439 Marek Vojtěch ZBM0410 B H16B 10:32:00
8670828 Urbánek Adam ZBM0302 A H16C 10:34:00
232005 Kabáthová Jitka ZBM5582 C D60A 10:36:00
8660404 Hruška Jakub ZBM9515 C H21D 10:36:00
8660430 Pauschek Karel ZBM8509 C T5 10:37:00
8660409 Rotková Markéta ZBM0455 A D16C 10:38:00
8660441 Hikl Tomáš ZBM8100 C H35A 10:40:00
8636192 Fiala Jan ZBM7205 C H21D 10:42:00
7211016 Hinkelmann Erik ZBM9403 C T5 10:43:00
8660410 Drábek Jan ZBM8511 C H21C 10:44:00
8660402 Finstrle Luděk ZBM7902 C H35A 10:46:00
8660422 Zháňal Jan ZBM8721 C H21C 10:46:00
8660401 Šimková Johanka ZBM9350 C D21B 10:49:00
8660440 Tužilová Magdaléna ZBM9452 E D21B 10:53:00
8660415 Komenda Jan ZBM9902 B T5 10:56:00
8660420 Odehnalová Tereza ZBM9757 R D21C 11:01:00
8660403 Barnatová Klára ZBM0352 A D16B 11:03:00
8660438 Hovořáková Karolína ZBM0351 A D16B 11:05:00
995814 Mádlová Věra ZBM8951 C D21C 11:07:00
8660411 Zřídkaveselý Adam ZBM0505 A H16C 11:08:00
8656786 Bednaříková Emma ZBM0359 A D16B 11:09:00
8660554 Milán Tomáš ZBM0111 A H18C 11:22:00
9201069 Chromá Kateřina ZBM9451 R D21C 11:23:00
8651737 Milán Jakub ZBM0407 A H16A 12:15:00
8660412 Štěrbák Josef ZBM0409 A H16A 12:19:00
8651709 Hlaváč Ondřej ZBM9901 R H20A 12:28:00
8660432 Coufal Jáchym ZBM0200 A H18A 12:37:00
8660435 Firešová Markéta ZBM9951 R D20A 12:55:00
8660421 Hiršová Gabriela ZBM9651 R D21A 13:05:00
8660448 Zimmermann Štěpán ZBM9101 E H21A 13:12:00
8644886 Zháňalová Barbora ZBM9354 E D21A 13:25:00
8660431 Hiklová Natalia ZBM8350 E D21A 13:33:00
7200341 Kabáthová Eva ZBM8966 E D21A 13:41:00
8180189 Hájek Daniel ZBM8919 E H21A 13:48:00
8644883 Indráková Adéla ZBM9153 E D21A 13:49:00
8396969 Minář Marek ZBM9444 E H21A 13:54:00
8091209 Nykodým Miloš ZBM9005 E H21A 13:56:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8414135 Vaněk Petr ZBP7302 C H45B 10:56:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52763 Novotná Ludmila ZLH4850 C D70A 10:07:00
2020722 Novotný Erik ZLH0301 B H16C 10:10:00
7001234 Novotný Tomáš ZLH7001 C H45B 10:52:00
52762 Novotný Stanisl ZLH4800 C H70B 11:31:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52427 Jirková Renata ZPV6553 C D50A 10:07:00
206496 Jirka Jiří ZPV5501 C H60A 10:24:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8648575 Hovorková Tereza ZVO0153 B D18C 10:25:00
Ostatní kluby
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Klub
Kategorie
Startovní čas
1450170 Svítil Petr 30001 PetSvi H40B 10:12
9201890 Karjalainen Venla-Linnea 40003 FIN1 D18C 10:39
0 Karjalainen Anttijussi 40001 FIN1 T3 10:58
9201886 Karjalainen Teemu 40002 FIN1 H45A 11:32
9201885 Karjalainen Päivi 40001 FIN1 D40B 11:48
2103250 Pangrácová Anna 70001 SK SKIVELO T5 10:59
515462 Brlicová Natalie 80001 nereg. T3 10:04
8004354 Pavela Ludovit 97200 Olfin Car Ski Team H40B 10:14
2134343 Retek David 90001 Olfin Car Ski Team T3 10:22
0 Roznětinská Barbora 120001 SDX T3 10:11
8501901 Conrad Helmut 124444 SDX H65B 11:28
8028804 Pangrácová Marie 130001 Český svaz neslyšících sportov T5 10:32
8667960 Klíma Kamil 140001 SK Olympia Praha SPS T5 11:02