Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
24.03.2018
Místo konání:
Protivanov, základní škola
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Mapa:
Stříbrná louka, 1:15 000, 1:10 000
Ředitel závodu:
Vystavěl Dušan - R1
Hlavní rozhodčí:
Otrusina Jiří - R1
Stavitel tratí:
Hynek Petr - R3
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HD10N     HDR     P    
D10C
2.20 km, 30 m, 6 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
218973 Kundratová Eva TZL0950 C SKOB Zlín 11:04:00
446412 Kočandrlová Natálie KSU0979 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:08:00
232251 Pachmannová Iva AOP0852 C Orientační Běh Opava 11:12:00
2073676 Strýčková Barbora ADA0852 C OOB Spartak Adamov 11:16:00
52617 Tomanková Alice KSU0959 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:20:00
2127853 Hýblová Eliška JPV0952 C Oddíl OS SK Prostějov 11:24:00
52619 Reichlová Lucie KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:28:00
2061810 Otrubová Karolína PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov 11:32:00
51309 Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:36:00
2058523 Skřivanková Anna TBM0853 C KOS TJ Tesla Brno 11:40:00
D12C
2.50 km, 40 m, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8654916 Rychlá Karolína KRN0757 B KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:01:00
2108918 Zatloukalová Julie STE0650 B SK SKI-OB Šternberk 11:03:00
2112741 Přikrylová Ivana JPV0653 C Oddíl OS SK Prostějov 11:05:00
2067204 Fuchsová Ema TBM0653 C KOS TJ Tesla Brno 11:07:00
8003 Hiklová Eva ZBM0755 C SK Žabovřesky Brno 11:09:00
2081351 Dobrovolná Anna TBM0758 C KOS TJ Tesla Brno 11:13:00
2108892 Fendrychová Klára STE0750 C SK SKI-OB Šternberk 11:15:00
301263 Kopecká Nela UOL0650 B SOB Olomouc 11:17:00
2112722 Přikrylová Jana JPV0652 C Oddíl OS SK Prostějov 11:19:00
2108904 Burdová Helena STE0653 B SK SKI-OB Šternberk 11:21:00
2069072 Jílková Lenka KON0666 B KOB Konice 11:23:00
9132 Pazderníková Zdeňka ASU0698 B Magnus Orienteering 11:25:00
2108917 Kotrle Sylvia STE0652 C SK SKI-OB Šternberk 11:27:00
2069073 Jílková Pavla KON0799 C KOB Konice 11:31:00
53652 Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:33:00
2069085 Dráčová Barbora UOL0652 C SOB Olomouc 11:35:00
2067211 Doušková Kateřina TBM0679 B KOS TJ Tesla Brno 11:37:00
49438 Kovalčíková Alena AOP0751 C Orientační Běh Opava 11:39:00
2111803 Šaňáková Marie UOL0651 B SOB Olomouc 11:41:00
7204478 Kubáňová Tereza TBM0756 C KOS TJ Tesla Brno 11:43:00
2091596 Cetlová Karolína AOP0752 C Orientační Běh Opava 11:45:00
2069082 Paulíčková Tereza UOL0750 C SOB Olomouc 11:47:00
2054645 Palátová Renáta ABM0655 C KOB ALFA Brno 11:49:00
D14C
3.10 km, 50 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8796 Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 11:04:00
2019215 Otrubová Anna PLU0577 B TJ SOKOL Plumlov 11:07:00
232389 Dušková Tereza TBM0554 B KOS TJ Tesla Brno 11:10:00
981840 Procházková Doubravka ADA0651 B OOB Spartak Adamov 11:13:00
2020728 Smékalová Viktorie UOL0450 B SOB Olomouc 11:16:00
2091591 Cetlová Magdaléna AOP0552 B Orientační Běh Opava 11:19:00
2108903 Mikošková Marie STE0552 C SK SKI-OB Šternberk 11:22:00
2115673 Ježková Ivana RBK0555 B SK Radioklub Blansko 11:25:00
2108881 Plachá Aneta JPV0555 C Oddíl OS SK Prostějov 11:28:00
2080829 Pospíšilová Stella STE0551 B SK SKI-OB Šternberk 11:31:00
446447 Heclová Marie KSU0454 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:34:00
406938 Vorlová Eva ASU0499 B Magnus Orienteering 11:37:00
2035723 Lukašáková Sára STE0450 A SK SKI-OB Šternberk 11:40:00
443076 Šánová Julie KSU0494 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:43:00
361953 Pachmannová Katka AOP0551 B Orientační Běh Opava 11:49:00
446430 Knyplová Tereza KSU0464 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:52:00
2102549 Lubrichová Veronika STE0451 B SK SKI-OB Šternberk 11:55:00
2112727 Slehová Eliška UOL0453 C SOB Olomouc 11:58:00
2053569 Konečná Julie KSU0550 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:01:00
D16C
4.50 km, 65 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2080839 Pospíšilová Helena STE0253 C SK SKI-OB Šternberk 12:09:00
8656710 Pachmannová Bára AOP0351 B Orientační Běh Opava 12:13:00
2092434 Raclavská Zuzana UOL0251 B SOB Olomouc 12:17:00
7201771 Šneiderová Daniela ASU0398 B Magnus Orienteering 12:21:00
2053557 Krčková Helena AOP0251 C Orientační Běh Opava 12:25:00
2092435 Raclavská Lenka UOL0252 B SOB Olomouc 12:29:00
2061817 Černochová Michaela PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov 12:33:00
52722 Kličková Anna KON0272 C KOB Konice 12:37:00
438603 Vedrová Ela TBM0357 B KOS TJ Tesla Brno 12:41:00
1400409 Němečková Kateřina PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov 12:45:00
D18C
5.90 km, 90 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
446425 Pšenčíková Adéla KSU0050 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:07:00
D21C
6.80 km, 135 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2108866 Škrabalová Šárka KON9888 B KOB Konice 11:57:00
410378 Šulerová Hana NNNSU51 Neregistrovaní 11:59:00
9111118 Hiklová Natalia ZBM8350 R SK Žabovřesky Brno 12:01:00
2109697 Cetkovská Tereza JPV8750 C Oddíl OS SK Prostějov 12:03:00
2073659 Křečková Jana ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov 12:05:00
2102819 Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 12:07:00
515153 Dittrichová Petra KON8787 C KOB Konice 12:09:00
2109698 Richterová Klára JPV8550 C Oddíl OS SK Prostějov 12:11:00
2121006 Štěpánková Petra LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 12:13:00
8654885 Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 12:15:00
361990 Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 12:17:00
7260027 Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 12:19:00
2125377 Drábková Zuzana TBM8452 C KOS TJ Tesla Brno 12:21:00
8656506 Vítková Lucie PTE9474 C TJ Sokol Ptení 12:23:00
49856 Toušová Zuzana RBK8556 C SK Radioklub Blansko 12:25:00
49878 Stoklasová Barbora PLU8976 C TJ SOKOL Plumlov 12:27:00
2060261 Formánková Anna RIC9950 C OB Říčany 12:29:00
9081 Uvizlová Radka STH8451 C SK Studenec 12:31:00
7200341 Kabáthová Eva ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno 12:33:00
2120659 Vlachová Eliška KON9572 C KOB Konice 12:35:00
981818 Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 12:37:00
209751 Čechová Jitka VBM8353 C VSK Mendelu Brno 12:39:00
2120658 Vlachová Kateřina KON9898 C KOB Konice 12:41:00
49872 Kaprálová Hana PLU9082 C TJ SOKOL Plumlov 12:43:00
8240668 Górnicka-Antonowicz Anna STE6851 C SK SKI-OB Šternberk 12:45:00
2106886 Bohunská Jana KRN8651 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 12:47:00
515488 Hlavová Jindra ZBM8989 E SK Žabovřesky Brno 12:49:00
D35C
5.80 km, 100 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9201328 Vránová Helena UOL7652 C SOB Olomouc 11:01:00
1418763 Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 11:04:00
52427 Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 11:07:00
8007503 Daňková Veronika SBK8151 C KOB START Blansko, z. s. 11:10:00
7204507 Schwabová Kateřina TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno 11:13:00
53489 Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 11:16:00
442855 Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:19:00
361977 Pachmannová Hana AOP7252 C Orientační Běh Opava 11:22:00
52405 Tomášková Radka CEL7451 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 11:25:00
515485 Ebnerová Eva KON8277 C KOB Konice 11:28:00
2073658 Strýčková Monika ADA7454 C OOB Spartak Adamov 11:31:00
52480 Urbanová Edita STE7454 C SK SKI-OB Šternberk 11:34:00
2069071 Jílková Hana KON8080 C KOB Konice 11:37:00
2035158 Němečková Věra PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov 11:40:00
2067330 Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:43:00
49479 Králová Ivana ODR7450 C SKOB Odry 11:46:00
2067214 Doušková Klára TBM7761 C KOS TJ Tesla Brno 11:52:00
2112743 Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 11:55:00
995816 Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 11:58:00
515423 Glabazňová Jana AOP6151 C Orientační Běh Opava 12:01:00
2058462 Tomanková Martina KSU7552 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:04:00
2094515 Vršková Dagmar ZBM7850 C SK Žabovřesky Brno 12:07:00
352314 Procházková Lucie ADA7651 C OOB Spartak Adamov 12:10:00
2051479 Růžičková Jana KSU7797 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:13:00
0 Siatková Silvie ZLH7451 C OOB TJ Zlaté Hory 12:16:00
2116467 Paulíčková Barbara UOL7851 C SOB Olomouc 12:19:00
232740 Mokrá Regina ABM6854 C KOB ALFA Brno 12:22:00
7201755 Šneiderová Lucie ASU7498 C Magnus Orienteering 12:25:00
49418 Štáblová Michaela KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:28:00
682350 Horčičková Eva UOL7051 C SOB Olomouc 12:31:00
51197 Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 12:34:00
7201756 Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 12:37:00
2092369 Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 12:40:00
D45C
5.10 km, 75 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
352324 Kotrlová Gita UOL6953 C SOB Olomouc 11:06:00
7204525 Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 11:10:00
224901 Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 11:14:00
52346 Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 11:18:00
2092440 Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 11:22:00
52560 Strachotová Eva ASU6099 C Magnus Orienteering 11:26:00
52412 Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 11:30:00
52582 Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 11:34:00
682079 Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 11:38:00
7209278 Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 11:42:00
52466 Štrajtová Zuzana UOL6452 C SOB Olomouc 11:46:00
443106 Pšenčíková Eva KSU6950 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:50:00
2113042 Mikošková Iveta STE7150 C SK SKI-OB Šternberk 11:58:00
52417 Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 12:02:00
52654 Jarošová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 12:06:00
52514 Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 12:10:00
331257 Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 12:14:00
2106871 Bohunská Jana KRN6551 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 12:18:00
2067207 Fuchsová Marcela TBM7260 C KOS TJ Tesla Brno 12:22:00
2032185 Ženčáková Marie 47C6850 ASPV OA Šumperk 12:26:00
52420 Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 12:30:00
49883 Vidmuchová Martina PLU7171 C TJ SOKOL Plumlov 12:34:00
D55C
4.70 km, 110 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
232005 Kabáthová Jitka ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno 11:11:00
51915 Czaschová Irena SBR6150 C SKOB Bruntál 11:15:00
682075 Janošíková Jaroslava UOL5858 C SOB Olomouc 11:19:00
52658 Pavlíková Hana ZLH5950 C OOB TJ Zlaté Hory 11:23:00
52445 Künstlerová Milada UOL5651 C SOB Olomouc 11:27:00
49601 Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 11:31:00
D65C
3.90 km, 65 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52557 Štáblová Jitka ASU5350 C Magnus Orienteering 11:00:00
301247 Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 11:04:00
52594 Ohnoutková Ludmila ZPV5077 C KOB ZPV Prostějov 11:08:00
52763 Novotná Ludmila ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory 11:12:00
0 Čadilová Alena ASU5050 C Magnus Orienteering 11:16:00
H10C
2.20 km, 30 m, 6 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Skácel Viktor NNNSK01 Neregistrovaní 11:56:00
2103681 Ježek David RBK0801 C SK Radioklub Blansko 12:00:00
2067212 Doušek Vilém TBM0904 C KOS TJ Tesla Brno 12:04:00
2108898 Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 12:08:00
49430 Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 12:12:00
2112769 Mikoška Jan STE0807 C SK SKI-OB Šternberk 12:16:00
2111725 Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 12:20:00
53668 Štábl Vít KSU1100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:24:00
H12C
2.50 km, 40 m, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2108899 Plachý Ondřej JPV0707 C Oddíl OS SK Prostějov 11:53:00
232377 Mudrák Daniel TBM0629 B KOS TJ Tesla Brno 11:56:00
2056276 Jordán Alexandr KSU0626 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:59:00
53360 Kundrata Vít TZL0700 C SKOB Zlín 12:02:00
53234 Schwab Filip TBM0710 C KOS TJ Tesla Brno 12:05:00
446437 Štábl Patrik KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:08:00
426313 Macek Vojtěch ASU0748 C Magnus Orienteering 12:14:00
8835 Šnajdr Jakub PTE0700 C TJ Sokol Ptení 12:17:00
2073738 Šána Robert KSU0616 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:20:00
53003 Šneider Kvido ASU0749 C Magnus Orienteering 12:23:00
2061789 Brosch Ondřej RBK0606 B SK Radioklub Blansko 12:26:00
2116197 Janeček Jáchym UOL0700 C SOB Olomouc 12:29:00
428264 Borunský Matěj AOP0600 B Orientační Běh Opava 12:32:00
428288 Špok Petr KRN0601 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 12:35:00
H14C
4.50 km, 65 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2073730 Bláha Adam KSU0525 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:00:00
301286 Hanousek Matěj RBK0404 B SK Radioklub Blansko 11:03:00
7200909 Vodička Igor UOL0502 B SOB Olomouc 11:06:00
49316 Tomanek Lukáš KSU0502 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:09:00
2061762 Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 11:12:00
2082903 Šperlich Jan KSU0403 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:18:00
1418768 Beneš Jindřich KON0404 B KOB Konice 11:21:00
2124798 Karásek Antonín PLU0503 C TJ SOKOL Plumlov 11:24:00
2058480 Štábl Adam KSU0401 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:27:00
2073679 Strýček Jan ADA0503 B OOB Spartak Adamov 11:30:00
53112 Štoudek Martin ASU0448 B Magnus Orienteering 11:33:00
2051506 Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 11:36:00
2075670 Štorek Jan JPV0505 B Oddíl OS SK Prostějov 11:39:00
1414504 Fousek Vojtěch RBK0403 B SK Radioklub Blansko 11:42:00
7210093 Greschner Adam ASU0547 C Magnus Orienteering 11:45:00
2035728 Janků Martin STE0404 C SK SKI-OB Šternberk 11:48:00
2070838 Krček Jan AOP0500 B Orientační Běh Opava 11:51:00
301567 Tomášek Adam CEL0400 B TJ Sokol Čelechovice na Hané 11:54:00
2103684 Ježek Filip RBK0405 B SK Radioklub Blansko 11:57:00
8636188 Antonowicz Jan STE0503 C SK SKI-OB Šternberk 12:00:00
49334 Král Jiří ODR0400 C SKOB Odry 12:03:00
H16C
5.90 km, 90 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2124774 Karásek František PLU0301 C TJ SOKOL Plumlov 11:19:00
7209284 Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 11:23:00
2108865 Poláček Lukáš JPV0306 C Oddíl OS SK Prostějov 11:27:00
2113074 Rajman Filip UOL0301 B SOB Olomouc 11:31:00
229473 Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:35:00
2108907 Doseděl Štěpán STE0206 C SK SKI-OB Šternberk 11:39:00
2127854 Slezák Aleš JPV0304 C Oddíl OS SK Prostějov 11:47:00
206496 Jirka Matyáš ZPV0201 C KOB ZPV Prostějov 11:51:00
1407427 Seidenglanz Jáchym SSU0202 B SK Severka Šumperk 11:55:00
332962 Palát Tomáš ABM0307 B KOB ALFA Brno 11:59:00
2075675 Štorek David JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov 12:03:00
2058486 Hecl František KSU0201 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:07:00
H18C
7.90 km, 165 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2060295 Poštulka Lukáš STE0104 B SK SKI-OB Šternberk 11:02:00
7208224 Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov 11:08:00
2056308 Šafář Martin KSU0105 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:14:00
2070842 Karásek Adam ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov 11:20:00
2058481 Krč Matěj KSU0101 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:26:00
301562 Tomášek Ondřej CEL0100 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 11:32:00
2067336 Grulich Ondřej KSU0049 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:38:00
53649 Babišta Antonín KSU0111 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:50:00
7207780 Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk 11:56:00
2080935 Matoušek Matěj KSU0005 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:02:00
H21C
11.00 km, 200 m, 18 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1418762 Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 11:03:00
2090849 Chaloupka Josef UOL9801 B SOB Olomouc 11:05:00
52843 Hubáček Ondřej JPV8303 C Oddíl OS SK Prostějov 11:07:00
1401181 Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 11:09:00
8645930 Zimmermann Jakub KON8911 C KOB Konice 11:11:00
52705 Perůtka Jan LCE8801 R OOB TJ Slovan Luhačovice 11:13:00
8654882 Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:15:00
2060296 Poštulka Tomáš STE9700 C SK SKI-OB Šternberk 11:17:00
515193 Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 11:19:00
49864 Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 11:23:00
2045216 Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 11:25:00
889316 Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 11:27:00
2108900 Tomášek Tomáš STE8000 C SK SKI-OB Šternberk 11:29:00
2056285 Jílek Ondřej KSU9908 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:31:00
9097 Redlich Tomáš MAS8200 C KČT Aš 11:33:00
1400425 Vostál Dominik UOL9901 B SOB Olomouc 11:37:00
2035148 Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov 11:39:00
1399000 Horyna Roman LCE7602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:41:00
8636192 Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 11:43:00
52530 Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 11:45:00
52056 Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 11:47:00
515179 Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:49:00
7207858 Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 11:51:00
1400441 Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 11:53:00
7210221 Pitra Martin CHT9204 C OOB SK Chrast 11:55:00
51123 Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk 11:57:00
7200324 Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:59:00
866998 Bravený Adam VBM8801 C VSK Mendelu Brno 12:01:00
52503 Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 12:03:00
436405 Vedra David TBM7402 C KOS TJ Tesla Brno 12:05:00
995892 Otruba Marek PLU7417 C TJ SOKOL Plumlov 12:07:00
2027239 Skoupý Jan STE9411 C SK SKI-OB Šternberk 12:09:00
2058482 Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:11:00
8002400 Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 12:13:00
1931332 Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 12:15:00
2085619 Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 12:17:00
7202896 Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 12:19:00
H21D
6.80 km, 135 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51881 Kolář Rudolf ABR8901 C A-team NOVO Bruntál 11:03:00
2045244 Dressler Jan SBK7911 C KOB START Blansko, z. s. 11:06:00
53485 Čech Viktor VBM8001 C VSK Mendelu Brno 11:09:00
53235 Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 11:12:00
2075671 Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc 11:15:00
8003099 Uhlík Michal SJC8007 C Sportcentrum Jičín 11:18:00
446416 Autrata Daniel TBM9012 C KOS TJ Tesla Brno 11:21:00
0 Smolík Václav NNNSU01 Neregistrovaní 11:24:00
52744 Špičák František CEL5628 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 11:27:00
682621 Hrazdil Jiří ZBM8418 C SK Žabovřesky Brno 11:30:00
439212 Honkyš Jan JPV9912 C Oddíl OS SK Prostějov 11:33:00
500268 Zapletal Martin 37C8500 Bez registrace 11:36:00
2067992 Novotný Petr 5CZ7300 Dukla Blansko 11:39:00
1602631 Hubáček Filip JPV9800 C Oddíl OS SK Prostějov 11:42:00
2094537 Kozubík Jiří 3UX8800 JuraZub Zlín 11:45:00
7200320 Suchomel Vít MBM8448 C O-mikron 11:48:00
1403430 Nedopílek David ABR7602 C A-team NOVO Bruntál 11:51:00
0 Musil Martin STE9701 C SK SKI-OB Šternberk 11:54:00
H35C
8.20 km, 130 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2108915 Jurenka Pavel JPV8101 C Oddíl OS SK Prostějov 11:02:00
0 Bednařík Marek 4EX8300 SKIVELO Olomouc 11:05:00
7300475 Musil Radek 1DC7600 Targa Orienteering 11:08:00
253130 Krček Martin AOP7302 C Orientační Běh Opava 11:11:00
49659 Horký Tomáš TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno 11:14:00
2112777 Huňka Karel KON6919 C KOB Konice 11:17:00
2061849 Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 11:20:00
2083369 Dušek Vladimír TBM7400 C KOS TJ Tesla Brno 11:23:00
2070849 Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 11:26:00
49326 Král Jiří ODR7300 C SKOB Odry 11:29:00
2115730 Možný Stanislav PVP7700 C VSS Přírodověda Praha 11:32:00
2020741 Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 11:35:00
2115695 Hanousek Kamil RBK7401 C SK Radioklub Blansko 11:38:00
446432 Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:41:00
7203335 Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 11:44:00
52545 Strachota Michal TJN8300 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:47:00
2080826 Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 11:50:00
7200330 Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 11:53:00
886282 Smékal David UOL7503 C SOB Olomouc 11:56:00
52462 Tomášek Petr STE8001 C SK SKI-OB Šternberk 11:59:00
1420762 Kopecký Ivo JPV7505 C Oddíl OS SK Prostějov 12:02:00
2088163 Kočandrle Jaroslav KSU7700 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:05:00
2060274 Ženčák Jaroslav 47C6100 ASPV OA Šumperk 12:08:00
52740 Martinek Pavel JPV7700 C Oddíl OS SK Prostějov 12:11:00
2118494 Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 12:14:00
682655 Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 12:17:00
52506 Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 12:20:00
0 SkácelPavel NNNSK02 Neregistrovaní 12:23:00
2067213 Doušek Robert TBM7911 C KOS TJ Tesla Brno 12:26:00
886296 Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:29:00
0 Zbíral Robert UOL8000 C SOB Olomouc 12:32:00
232429 Žebrák Zbyněk LOV7101 C lepus.cz 12:35:00
8008112 Daněk Roman SBK7541 C KOB START Blansko, z. s. 12:38:00
2118486 Burda Tomáš STE7600 C SK SKI-OB Šternberk 12:41:00
232708 Kubáň Pavel TBM7506 C KOS TJ Tesla Brno 12:44:00
515459 Mátl Pavel KSU6844 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:47:00
H45C
6.20 km, 115 m, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2073426 Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
515079 Kotrle Miroslav UOL7005 C SOB Olomouc 11:02:00
7207359 Kolář Rudolf SBR6300 C SKOB Bruntál 11:04:00
8276 Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 11:06:00
51557 Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 11:08:00
49900 Jalový Vlastimil RBK6120 C SK Radioklub Blansko 11:10:00
52680 Mudrák Pavel TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno 11:12:00
2087717 Strýček Jiří ADA6701 C OOB Spartak Adamov 11:14:00
504045 Antonowicz Jerzy STE6800 C SK SKI-OB Šternberk 11:16:00
52344 Kunz Petr OTK6910 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 11:18:00
553435 Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Orienteering 11:20:00
2080962 Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 11:22:00
52406 Tomášek Jiří CEL6426 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 11:24:00
2106880 Hošťálek Dan KRN6808 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:26:00
52581 Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov 11:28:00
53372 Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 11:30:00
7200359 Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 11:32:00
232736 Mokrý Jan ABM6611 C KOB ALFA Brno 11:34:00
51873 Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 11:36:00
2087712 Raclavský Vladislav UOL6600 C SOB Olomouc 11:38:00
231248 Jaroš Vojtěch ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov 11:40:00
51882 Macek Karel ASU7102 C Magnus Orienteering 11:42:00
2069100 Kašpar Jaroslav KSU7004 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:46:00
410321 Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 11:48:00
1417263 Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 11:50:00
52409 Hubáček Martin CEL7015 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 11:52:00
7200586 Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 11:54:00
920658 Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 11:56:00
433100 Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 12:00:00
51471 Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 12:02:00
2090700 Květoň Vladimír KSU6800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:04:00
352344 Pelikán Daniel PLU6800 C TJ SOKOL Plumlov 12:06:00
426375 Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering 12:08:00
2121898 Holusek Milan JPV6909 C Oddíl OS SK Prostějov 12:10:00
2112775 Mikoška Eman STE7103 C SK SKI-OB Šternberk 12:12:00
2085633 Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 12:14:00
2102813 Roubalík Radovan 3SX6400 ZŠ Těšetice 12:16:00
8828 Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 12:18:00
307338 Cetl Vladimír AOP6602 C Orientační Běh Opava 12:20:00
H55C
5.40 km, 80 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2092418 Janošík Antonín UOL5201 C SOB Olomouc 11:01:00
52517 Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 11:05:00
682638 Galík Pavel VBM6106 C VSK Mendelu Brno 11:09:00
341715 Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 11:13:00
8654899 Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:17:00
52556 Strachota Jaroslav ASU5600 C Magnus Orienteering 11:21:00
2049563 Doseděl Emil STE6100 C SK SKI-OB Šternberk 11:25:00
52078 Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 11:29:00
2106873 Bohunský Vladimír KRN5901 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:33:00
0 Janošík Zdeněk UOL5600 C SOB Olomouc 11:37:00
52531 Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 11:41:00
2102705 Buřt Vladimír SBK6301 C KOB START Blansko, z. s. 11:45:00
2087637 Bauer Emil VBM4410 C VSK Mendelu Brno 11:49:00
895219 Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 11:53:00
8812 Jalový Jaroslav RBK5719 C SK Radioklub Blansko 12:01:00
886293 Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:05:00
52473 Bednář Jan UOL5402 C SOB Olomouc 12:09:00
52076 Peťovský Jan SBK6201 C KOB START Blansko, z. s. 12:13:00
307337 Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 12:17:00
2122244 Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 12:21:00
7300470 Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 12:25:00
416088 Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 12:29:00
H65C
4.70 km, 110 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2113090 Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 11:43:00
2083416 Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 11:47:00
352318 Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 11:51:00
51917 Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 11:55:00
51370 Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 11:59:00
52762 Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 12:03:00
7510216 Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 12:07:00
52747 Smolka Miloslav OOL4901 C SK Haná orienteering 12:11:00
52440 Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 12:15:00
H70C
3.90 km, 65 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52869 Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 11:28:00
2020740 Horký Jan UOL4600 C SOB Olomouc 11:32:00
52549 Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 11:36:00
51904 Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 11:40:00
52467 Šubrt Zdeněk UOL4201 C SOB Olomouc 11:44:00
51905 Dospíšil Jaroslav SBR4501 C SKOB Bruntál 11:48:00
HD10N
1.90 km, 25 m, 6 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52500 Kubeš David PLU0800 C TJ SOKOL Plumlov 11:26:00
0 Mátl Jáchym KSU0909 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:30:00
2102861 Tomášek Josef STE0808 C SK SKI-OB Šternberk 11:34:00
0 Hřivňák Petr PLU0900 C TJ SOKOL Plumlov 11:38:00
2051494 Růžička Matěj KSU0901 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:42:00
52290 Borunská Alžběta AOP0950 C Orientační Běh Opava 11:46:00
0 Slepánek Kryštof PLU1000 C TJ SOKOL Plumlov 11:50:00
2102861 Tomášková Anna STE1051 C SK SKI-OB Šternberk 11:54:00
49873 Soldánová Pavlína PLU0999 C TJ SOKOL Plumlov 12:02:00
2122246 Kučerová Klaudie STE0853 C SK SKI-OB Šternberk 12:06:00
0 Štefková Michaela PLU0851 C TJ SOKOL Plumlov 12:10:00
49498 Králová Hedvika ODR0850 C SKOB Odry 12:14:00
2112745 Burdová Hana STE0852 C SK SKI-OB Šternberk 12:18:00
HDR
1.90 km, 25 m, 6 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Mátl Adam KSU1111 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:00:00
0 Herman Jakub KRN0606 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:00:00
320136 Granátová Markéta TBM1053 C KOS TJ Tesla Brno 11:00:00
2111615 Tichá Anna SSU1150 C SK Severka Šumperk 11:00:00
53273 Schwabová Barbora TBM1188 C KOS TJ Tesla Brno 11:00:00
0 Zbíralová Kateřina UOL1151 C SOB Olomouc 11:00:00
232025 Kubáň Patrik TBM1001 C KOS TJ Tesla Brno 11:00:00
428280 Kopecká Tereza UOL1050 C SOB Olomouc 11:00:00
0 Gottwald Jaroslav NNNSK03 Neregistrovaní 11:00:00
0 Valachová Markéta UOL0752 C SOB Olomouc 11:00:00
209751 Čechová Adéla VBM1351 VSK Mendelu Brno 11:00:00
52602 Růžička Lukáš KSU7849 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:00:00
2061781 Broschová Alžběta RBK1151 C SK Radioklub Blansko 11:00:00
2091593 Good Marie SBR1250 SKOB Bruntál 11:00:00
4634081 Ebnerová Alena KON1171 C KOB Konice 11:00:00
0 Halabicová Adéla 3SX0550 ZŠ Těšetice 11:00:00
2121889 Vittorio Martin 3SX0800 ZŠ Těšetice 11:00:00
2125332 Bartoňková Sára 3SX0650 ZŠ Těšetice 11:00:00
2125314 Grégrová Zuzana 3SX0551 ZŠ Těšetice 11:00:00
2125324 Navrátil Adam 3SX0601 ZŠ Těšetice 11:00:00
2115694 Šujanová Rozálie RBK0952 C SK Radioklub Blansko 11:00:00
2115693 Šujanová Berenika RBK0752 C SK Radioklub Blansko 11:00:00
52511 Jašek Vít ABR1111 C A-team NOVO Bruntál 11:00:00
0 Tomášková Lucie STE1704 SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
2122263 Kotrle David STE1101 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
52510 Janků Michala STE1150 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
0 Skřivanek František 1XC1200 Skřivankovi 11:00:00
0 Skácelová Beáta NNNSK51 Neregistrovaní 11:00:00
2073729 Procházka Ferdinand ADA1001 C OOB Spartak Adamov 11:00:00
301571 Šnajdrová Nikol PTE1050 C TJ Sokol Ptení 11:00:00
P
3.00 km, 45 m, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Czaschová Emílie SBR8750 C SKOB Bruntál 11:00:00
345895 Good Julie SBR0750 SKOB Bruntál 11:00:00
0 Lavrenčík Petr 3SX7800 ZŠ Těšetice 11:00:00
2125334 Lavrenčík Filip 3SX1500 ZŠ Těšetice 11:00:00
0 Buráňová Hana 9MX7050 BzB 11:00:00
0 Buráň Zdeněk 9MX5800 BzB 11:00:00
52718 Havelka Jan KON0222 C KOB Konice 11:00:00
2080842 Poštulková Milada STE6850 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
2102551 Pospíšilová Lucie STE7551 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
2102537 Novák Jan STE7900 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
2060297 Dosedělová Klára STE9751 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
0 Kubišová Yvona NNNKU51 Neregistrovaní 11:00:00
0 Kubiš Martin NNNKU01 Neregistrovaní 11:00:00
1420235 Šaňáková Šárka UOL7650 C SOB Olomouc 11:00:00
920669 Jelínková Jana TZL6556 C SKOB Zlín 11:00:00
8635805 Hlavová Hana KON8888 R KOB Konice 11:00:00
2092436 Čecháčková Šárka UOL7350 C SOB Olomouc 11:00:00
0 Škrabalová Eva KON7676 C KOB Konice 11:00:00
2125331 Škrabal Milan KON7521 C KOB Konice 11:00:00
2109764 Pavel Dráč 8VX7200 Klub 11:00:00
232355 Autratová Pavlína TBM9151 C KOS TJ Tesla Brno 11:00:00
433095 Christodoulou Iva ASU7599 C Magnus Orienteering 11:00:00
2083370 Dobrovolný Vladimír TBM7009 C KOS TJ Tesla Brno 11:00:00
443087 Heclová Jana KSU7550 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:00:00