Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
07.04.2018
Místo konání:
Zdobín - hřiště
Pořadatel:
SHK - OK Slavia Hradec Králové
Mapa:
Miletínské Lázně (2018), Čeperka (2018)
Ředitel závodu:
Tomalík Ondřej
Hlavní rozhodčí:
Netuka Jan - R1
Stavitel tratí:
Netuka Vojtěch - R3
JURY:
Vlastník Zdeněk, Kolínová Kristýna, Zitka Adam
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C     HDR     P     T    
D10N
1.80 km, 7 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
405984 Balcarová Olga SNA0851 C TJ START Náchod 10:01:00
9211 Zitková Veronika LPU1051 C OK Lokomotiva Pardubice 10:03:00
0 Brinkmanová Tereza SHK0950 C OK Slavia Hradec Králové 10:05:00
0 Cupáková Anna NNN1010 Neregistrovaní 10:07:00
9271 Froschová Magdaléna LPU1052 C OK Lokomotiva Pardubice 10:09:00
9351 Pozdílková Zuzana PHK0952 C OK 99 Hradec Králové 10:11:00
51128 Švíglerová Anna LPU0952 C OK Lokomotiva Pardubice 10:13:00
1410002 Besedová Barborka PHK1051 C OK 99 Hradec Králové 10:15:00
2103243 Hovorková Elen LPU0954 C OK Lokomotiva Pardubice 10:17:00
2067990 Bašová Ema KOR0850 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:19:00
9977 Landovská Anna SJC0951 C Sportcentrum Jičín 10:21:00
2102526 Macková Gita LPU0961 C OK Lokomotiva Pardubice 10:23:00
2111661 Lapáčková Šárka SHK0954 C OK Slavia Hradec Králové 10:25:00
339560 Růžičková Magda PHK0951 C OK 99 Hradec Králové 10:27:00
9660 Fenclová Hana LPU1054 C OK Lokomotiva Pardubice 10:29:00
9246 Hančová Karolína VRL0952 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:31:00
8112770 Jakubcová Karolína SJC1050 C Sportcentrum Jičín 10:33:00
416203 Hrušová Lucie PHK1050 C OK 99 Hradec Králové 10:35:00
0 Vakant Vakant 10:37:00
D10C
1.81 km, 6 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
682379 Vítková Eva CHT1053 C OOB SK Chrast 10:00:00
2057585 Pešanová Emma LTU0850 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:02:00
303925 Hamáčková Šárka STH0852 C SK Studenec 10:04:00
2113479 Jelínková Eva PHK0953 C OK 99 Hradec Králové 10:06:00
2085590 Macková Šárka SNA0850 C TJ START Náchod 10:08:00
2035704 Kunartová Dominika PHK0888 C OK 99 Hradec Králové 10:10:00
2114998 Vltavská Eliška SJC0850 C Sportcentrum Jičín 10:12:00
9665 Čapková Markéta PHK0850 C OK 99 Hradec Králové 10:14:00
8357666 Šnokhousová Johanka SJC0851 C Sportcentrum Jičín 10:16:00
2104605 Dominová Julie LPU0857 C OK Lokomotiva Pardubice 10:18:00
426308 Kynčlová Anna JIL0852 C OK Jilemnice 10:20:00
2120662 Lapáčková Anna SHK0854 C OK Slavia Hradec Králové 10:22:00
8071009 Havrdová Selina SJC0950 C Sportcentrum Jičín 10:24:00
2085588 Hanušová Markéta VRL0852 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:26:00
2124755 Charouzová Eliška CHT0851 C OOB SK Chrast 10:28:00
2045230 Čivrná Eliška VRL0851 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:30:00
9050 Chrástová Barbora STH0851 C SK Studenec 10:32:00
2096243 Kutlvašrová Pavla VRL0951 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:34:00
425538 Suchardová Ella JIL0951 C OK Jilemnice 10:36:00
2108902 Horklová Amálie LPU0958 C OK Lokomotiva Pardubice 10:38:00
2115013 Voborská Valerie SJC0852 C Sportcentrum Jičín 10:40:00
2125374 Levrincová Klára TAP0854 C KOB Tretra Praha 10:42:00
2049560 Trlidová Anika LPU0855 C OK Lokomotiva Pardubice 10:44:00
D12C
2.55 km, 7 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2085568 Holcová Nikola LPU0660 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
1396847 Netuková Anežka SHK0750 C OK Slavia Hradec Králové 10:02:00
7200907 Pipková Karolína LPU0756 C OK Lokomotiva Pardubice 10:04:00
2120993 Drobná Kateřina CHT0654 C OOB SK Chrast 10:06:00
2070811 Haasová Klára LPU0655 B OK Lokomotiva Pardubice 10:08:00
2056296 Neumannová Alžběta PHK0650 B OK 99 Hradec Králové 10:10:00
2070812 Dvořáková Kateřina LPU0656 B OK Lokomotiva Pardubice 10:12:00
8101007 Havrdová Sheila SJC0750 C Sportcentrum Jičín 10:14:00
2075616 Tichá Alexandra LPU0757 C OK Lokomotiva Pardubice 10:16:00
9523 Stavrinou Kristýna SRK0751 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:18:00
405952 Novotná Vendula PHK0777 C OK 99 Hradec Králové 10:20:00
426343 Pitrmucová Lucie JIL0651 B OK Jilemnice 10:22:00
336757 Kučerová Amálie Evelína PHK0651 B OK 99 Hradec Králové 10:24:00
9099 Malá Anežka JIL0751 C OK Jilemnice 10:26:00
2049541 Zitková Andrea LPU0751 C OK Lokomotiva Pardubice 10:28:00
2125378 Ježková Barbora PHK0755 C OK 99 Hradec Králové 10:30:00
2091529 Košková Martina SHK0652 C OK Slavia Hradec Králové 10:32:00
52799 Chlupáčová Anežka ZAM0751 C OB TJ Sokol Žamberk 10:34:00
2067340 Zurynková Ema PHK0655 C OK 99 Hradec Králové 10:36:00
2102545 Vošahlíková Ema LPU0663 B OK Lokomotiva Pardubice 10:38:00
2120068 Rážová Aneta PHK0662 C OK 99 Hradec Králové 10:40:00
2075646 Růžková Markéta LPU0758 C OK Lokomotiva Pardubice 10:42:00
2073718 Příkazská Zuzana PHK0654 B OK 99 Hradec Králové 10:44:00
2027235 Hanlová Kristýna SRK0752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:46:00
2120999 Zoulíková Vendula CHT0753 C OOB SK Chrast 10:48:00
331315 Čečková Karolína SHK0650 C OK Slavia Hradec Králové 10:50:00
7207778 Hammová Linda KOR0650 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:52:00
2124751 Slavíková Eva CHT0652 C OOB SK Chrast 10:54:00
2067229 Rybínová Vendula KOR0651 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:56:00
2104607 Chrtková Anežka PHK0658 C OK 99 Hradec Králové 10:58:00
2096149 Petrásová Michaela LPU0680 B OK Lokomotiva Pardubice 11:00:00
8344417 Malínská Nela SJC0650 B Sportcentrum Jičín 11:02:00
0 Vakant Vakant 11:04:00
0 Vakant Vakant 11:06:00
0 Vakant Vakant 11:08:00
D12D
2.56 km, 7 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2124787 Jedličková Jana PHK0754 C OK 99 Hradec Králové 10:00:00
232903 Barcalová Iva CHC0655 C K.O.B. Choceň 10:03:00
2122271 Molingerová Adéla SNA0651 C TJ START Náchod 10:06:00
206484 Krummerová Veronika CHC0652 C K.O.B. Choceň 10:09:00
224865 Stará Magdalena LPU0755 C OK Lokomotiva Pardubice 10:12:00
9043 Bulušková Barbora STH0750 C SK Studenec 10:15:00
361913 Hájková Lucie CET0751 C TJ Loko Česká Třebová 10:18:00
0 Hamáčková Táňa STH0754 C SK Studenec 10:21:00
9022 Ruszová Svatava KUN0751 C TJ Sokol Kunvald 10:24:00
2092425 Hájková Marie VRL0651 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:27:00
425514 Voláková Viktorie BRU0651 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 10:30:00
2120624 Brdlíková Eliška VRL0753 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:33:00
2090854 Machková Berenika SHK0751 C OK Slavia Hradec Králové 10:36:00
0 Trlidová Adriana LPU0856 C OK Lokomotiva Pardubice 10:39:00
0 Vakant Vakant 10:42:00
D14C
3.19 km, 13 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7204976 Chrástová Magdaléna STH0551 B SK Studenec 10:37:00
2057583 Licková Štěpánka LTU0452 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:39:00
7204983 Štefanová Markéta STH0550 B SK Studenec 10:41:00
2109768 Smisitelová Elena KOR0551 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:43:00
2056274 Metelková Michaela PHK0550 B OK 99 Hradec Králové 10:45:00
2070810 Kay Nathalie LPU0559 B OK Lokomotiva Pardubice 10:47:00
2060234 Zurynková Jana PHK0553 C OK 99 Hradec Králové 10:49:00
2025374 Kadaníková Tereza LPU0552 C OK Lokomotiva Pardubice 10:51:00
416281 Hovadová Iveta ZAM0552 B OB TJ Sokol Žamberk 10:53:00
2085617 Cachová Mirka LPU0555 C OK Lokomotiva Pardubice 10:55:00
8653298 Růžičková Eliška SJC0452 C Sportcentrum Jičín 10:57:00
425542 Morávková Zuzana SRK0551 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:59:00
416295 Hylmarová Zuzana ZAM0553 C OB TJ Sokol Žamberk 11:01:00
2103273 Doudová Alžběta PHK0554 B OK 99 Hradec Králové 11:03:00
2057578 Hošková Kateřina LTU0451 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:05:00
7207062 Randáková Adéla VRL0452 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:07:00
2025350 Cejpková Karolína SRK0552 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:09:00
2053583 Knobová Agáta VRL0453 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:11:00
426352 Janovská Vendula JIL0453 C OK Jilemnice 11:13:00
362000 Chvátilová Johana PHK0450 B OK 99 Hradec Králové 11:15:00
2078451 Matěásková Šárka JIL0551 B OK Jilemnice 11:17:00
7200908 Trlidová Agáta LPU0554 B OK Lokomotiva Pardubice 11:19:00
8300479 Gurinová Gabriela SJC0557 B Sportcentrum Jičín 11:21:00
9423 Kopecká Martina PHK0555 B OK 99 Hradec Králové 11:23:00
2027214 Tomášová Anna SRK0554 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:25:00
2053564 Suchomelová Josefína ZAM0451 C OB TJ Sokol Žamberk 11:27:00
425535 Kopecká Anna JIL0552 B OK Jilemnice 11:29:00
2057591 Suková Majka LTU0450 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:31:00
53164 Čapková Anna PHK0451 B OK 99 Hradec Králové 11:33:00
425599 Messnerová Lucie VRL0456 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:35:00
51468 Mikysková Adéla VAM0550 B OOB Vamberk 11:37:00
426353 Adámková Klára JIL0452 C OK Jilemnice 11:39:00
2075617 Dvořáková Anežka LPU0556 C OK Lokomotiva Pardubice 11:41:00
2095955 Výchová Veronika KOR0550 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 11:43:00
2087684 Brožková Tereza KUO0451 B KOB Ústí nad Orlicí 11:45:00
2078482 Hanušová Kateřina VRL0455 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:47:00
2078459 Gottsteinová Ema JIL0451 B OK Jilemnice 11:49:00
8145608 Kosinová Kristýna SJC0453 C Sportcentrum Jičín 11:51:00
2078488 Suková Tereza VRL0454 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:53:00
0 Vakant Vakant 11:55:00
0 Vakant Vakant 11:57:00
D14D
2.86 km, 7 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2102541 Matušincová Anna PHK0561 C OK 99 Hradec Králové 10:01:00
2111734 Sychrovská Klára SNA0551 C TJ START Náchod 10:04:00
2122286 Lacinová Monika LPU0561 C OK Lokomotiva Pardubice 10:07:00
1400428 Dostálová Barbora VRL0553 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:10:00
2096132 Losmanová Natálie LPU0565 C OK Lokomotiva Pardubice 10:13:00
2122270 Pokorná Adéla JIL0454 C OK Jilemnice 10:16:00
2122256 Kubíková Magdaléna LPU0566 C OK Lokomotiva Pardubice 10:19:00
2027231 Hanlová Nikola SRK0553 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:22:00
9586 Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 C OOB Vamberk 10:25:00
2057581 Junková Anna LTU0453 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:28:00
2102078 Kejvalová Radka SJC0552 C Sportcentrum Jičín 10:31:00
2085592 Zajícová Radomíra LPU0453 C OK Lokomotiva Pardubice 10:34:00
2102557 Rychterová Lucie PHK0557 C OK 99 Hradec Králové 10:37:00
0 Vakant Vakant 10:40:00
0 Vakant Vakant 10:43:00
D16C
3.57 km, 15 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2032385 Meierová Bára BRU0251 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 10:41:00
8242002 Klacková Štěpánka SJC0253 A Sportcentrum Jičín 10:43:00
2095939 Zářecká Linda KOR0250 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:45:00
2078456 Pitrmucová Antonie JIL0251 C OK Jilemnice 10:47:00
2085635 Stohanzlová Kristýna LPU0356 C OK Lokomotiva Pardubice 10:49:00
9559 Tomášová Adéla CHC0351 C K.O.B. Choceň 10:51:00
2078457 Kuříková Zuzana JIL0353 C OK Jilemnice 10:53:00
8656534 Fejfarová Tereza LPU0360 A OK Lokomotiva Pardubice 10:55:00
2096240 Pilná Natálie VRL0351 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:57:00
2025372 Vodičková Johana LPU0354 B OK Lokomotiva Pardubice 10:59:00
2078453 Kynčlová Jiřina JIL0354 C OK Jilemnice 11:01:00
2087682 Horáková Veronika PHK0353 B OK 99 Hradec Králové 11:03:00
2108890 Vávrová Vanda HOR0350 B TJ Jiskra Hořice 11:05:00
336788 Besedová Katka PHK0351 C OK 99 Hradec Králové 11:07:00
1398986 Kovářová Jana LPU0251 B OK Lokomotiva Pardubice 11:09:00
8000195 Janků Anna SJC0252 B Sportcentrum Jičín 11:11:00
8656514 Petrásová Hana LPU0380 A OK Lokomotiva Pardubice 11:13:00
426349 Houdová Adéla JIL0356 C OK Jilemnice 11:15:00
436939 Kološová Veronika LPU0351 B OK Lokomotiva Pardubice 11:17:00
7207502 Hrnčířová Ivana STH0351 B SK Studenec 11:19:00
8654913 Koberová Kateřina LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice 11:21:00
7208078 Randáková Alžběta VRL0252 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:23:00
0 Vakant Vakant 11:25:00
D18C
3.80 km, 15 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51108 Kejmarová Jana STH0152 A SK Studenec 11:15:00
2049518 Brancuská Lenka LPU0159 C OK Lokomotiva Pardubice 11:19:00
7207356 Kosová Tereza SRK0151 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:23:00
2025352 Rückerová Šárka HOR0050 B TJ Jiskra Hořice 11:27:00
2087714 Brožková Lucie KUO0151 B KOB Ústí nad Orlicí 11:31:00
8320290 Chaloupková Kateřina CHC0051 A K.O.B. Choceň 11:35:00
331022 Hamáčková Eliška STH0153 C SK Studenec 11:39:00
416210 Zrníková Adéla OSN0099 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:43:00
2058527 Procházková Tereza ZAM0054 C OB TJ Sokol Žamberk 11:47:00
2122276 Nováková Světlana NPA0151 B SK LOB Nová Paka 11:51:00
9369 Hlaváčková Petra PHK0052 C OK 99 Hradec Králové 11:55:00
7204974 Hrnčířová Magda STH0051 B SK Studenec 11:59:00
2049516 Škorpíková Barbora LPU0060 B OK Lokomotiva Pardubice 12:03:00
0 Vakant Vakant 12:07:00
0 Vakant Vakant 12:11:00
D21C
4.79 km, 18 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9674 Smutná Pavla VAM8651 C OOB Vamberk 10:52:00
515421 Nováková Zuzana NPA9151 C SK LOB Nová Paka 10:54:00
224885 Šádková Lucie PHK9654 C OK 99 Hradec Králové 10:56:00
998454 Petrová Daniela LPU8454 C OK Lokomotiva Pardubice 10:58:00
888623 Rybářová Jana LTU8451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:00:00
8654895 Hančová Petra LPU9659 R OK Lokomotiva Pardubice 11:02:00
9480 Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 11:04:00
8191119 Matějková Barbora SJC0156 B Sportcentrum Jičín 11:06:00
49612 Záveská Anna DOB8851 C KOB Dobruška 11:08:00
8450007 Kolínová Kristýna DKP8450 R Oddíl OB Kotlářka 11:10:00
410788 Škodová Šárka LTU8951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:12:00
2058530 Novotná Markéta PHK9451 C OK 99 Hradec Králové 11:14:00
8425544 Semrádová Jana CHC9951 A K.O.B. Choceň 11:16:00
0 Vakant Vakant 11:18:00
8000727 Vejražková Rozárka SJC0151 A Sportcentrum Jičín 11:20:00
2082907 Barnetová Veronika LPU9952 B OK Lokomotiva Pardubice 11:22:00
515185 Randáková Helena VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:24:00
7201814 Vojtíšková Viktorie LPU0051 B OK Lokomotiva Pardubice 11:26:00
9482 Hrobařová Lenka ASU7751 C Magnus Orienteering 11:28:00
8656599 Peterová Jana LPU0057 A OK Lokomotiva Pardubice 11:30:00
500267 Palasová Petra ZBM8658 C SK Žabovřesky Brno 11:32:00
8656548 Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 11:34:00
1400431 Skalická Karolína ZAM9652 C OB TJ Sokol Žamberk 11:36:00
8631584 Novotná Jana SRK8756 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:38:00
8107998 Zlámalová Nikola SJC9951 A Sportcentrum Jičín 11:40:00
886267 Janů Hana KSU9393 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:42:00
0 Vakant Vakant 11:44:00
0 Vakant Vakant 11:46:00
515136 Hermanová Zuzana LPU8752 C OK Lokomotiva Pardubice 11:48:00
D21D
3.76 km, 13 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
410799 Koutná Hana PHK9651 C OK 99 Hradec Králové 11:41:00
682690 Ďoubalová Věra DOB8751 C KOB Dobruška 11:44:00
428295 Říhová Kateřina PHK8052 C OK 99 Hradec Králové 11:47:00
7221 Khýnová Radka DOB8750 C KOB Dobruška 11:50:00
0 Krausová Veronika HOR9750 C TJ Jiskra Hořice 11:53:00
52185 Matušincová Lucie PHK8152 C OK 99 Hradec Králové 11:56:00
2108886 Kmentová Lenka ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk 11:59:00
410800 Koutná Kateřina PHK9351 C OK 99 Hradec Králové 12:02:00
51104 Bolechová Anežka LPU9051 C OK Lokomotiva Pardubice 12:05:00
2045224 Müllerová Petra BZP9050 C Báječné ženy v orientačním běhu 12:08:00
7207886 Grundmanová Lenka CHC8651 C K.O.B. Choceň 12:11:00
9677 Kodytková Iva VAM7751 C OOB Vamberk 12:14:00
2057592 Andělová Ivana LTU8550 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 12:17:00
0 Vakant Vakant 12:20:00
0 Vakant Vakant 12:23:00
D35C
4.28 km, 18 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9796 Zemánková Eva SRK7452 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:01:00
2042537 Wohanková Gabriela VRL7652 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:03:00
2053570 Vandasová Markéta VAM7250 C OOB Vamberk 10:05:00
7207872 Zoulíková Iveta CHT8052 C OOB SK Chrast 10:07:00
8654569 Hvězdová Dagmar SJC7656 C Sportcentrum Jičín 10:09:00
889272 Švíglerová Pavla LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice 10:11:00
9077 Malá Věra JIL7752 C OK Jilemnice 10:13:00
9316 Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 10:15:00
4146 Novotná Petra PHK6651 C OK 99 Hradec Králové 10:17:00
2096130 Karlová Kateřina JIL7553 C OK Jilemnice 10:19:00
1417264 Besedová Petra PHK7654 C OK 99 Hradec Králové 10:21:00
2060258 Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 10:23:00
1413332 Kubečková Zdena PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 10:25:00
7226 Štěpánová Dita DOB7956 C KOB Dobruška 10:27:00
416264 Novotná Martina PHK8255 C OK 99 Hradec Králové 10:29:00
2073755 Držková Markéta LPU7670 C OK Lokomotiva Pardubice 10:31:00
9430 Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 10:33:00
2080944 Podlipná Veronika SJC8152 C Sportcentrum Jičín 10:35:00
9676 Smutná Jana VAM6251 C OOB Vamberk 10:37:00
9494 Kopecká Marcela PHK6852 C OK 99 Hradec Králové 10:39:00
2070822 Pavelcová Gabriela NPA7851 C SK LOB Nová Paka 10:41:00
2053565 Venclová Veronika ZAM8251 C OB TJ Sokol Žamberk 10:43:00
9431 Samková Renáta PHK7456 C OK 99 Hradec Králové 10:45:00
1401856 Ježková Dana SNA7850 C TJ START Náchod 10:47:00
2102800 Štreglová Andrea VRL7552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:49:00
8060679 Ticháčková Magdalena SJC7962 C Sportcentrum Jičín 10:51:00
426370 Vojtíšková Erika LPU7651 C OK Lokomotiva Pardubice 10:53:00
888650 Jiranová Kateřina PHK8359 C OK 99 Hradec Králové 10:55:00
8655490 Křivdová Lenka CHC7251 C K.O.B. Choceň 10:57:00
410784 Haasová Renata LPU7960 C OK Lokomotiva Pardubice 10:59:00
2096127 Matěásková Eva JIL7651 C OK Jilemnice 11:01:00
8113000 Havrdová Renata SJC7756 C Sportcentrum Jičín 11:03:00
2049512 Mrskočová Dana LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice 11:05:00
2060275 Kutlvašrová Vladimíra VRL7752 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:07:00
0 Vakant Vakant 11:09:00
0 Vakant Vakant 11:11:00
0 Vakant Vakant 11:13:00
D35D
3.59 km, 14 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2118499 Kárníková Kamila LPU8153 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
9724 Šafářová Ivana CET8051 C TJ Loko Česká Třebová 10:02:00
2087670 Tichá Kateřina KOR7550 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:04:00
2108891 Dvořáková Zuzana LPU7559 C OK Lokomotiva Pardubice 10:06:00
2056297 Tumová Jana SJC7452 C Sportcentrum Jičín 10:08:00
835307 Odvodyová Šárka LPU8352 C OK Lokomotiva Pardubice 10:10:00
8000163 Janků Radka SJC7353 C Sportcentrum Jičín 10:12:00
2111703 Kašparová Eva TYN7452 C OOB SK Týniště nad Orlicí 10:14:00
8092929 Hanušová Zdena SJC7253 C Sportcentrum Jičín 10:16:00
232635 Koutná Alena PHK7052 C OK 99 Hradec Králové 10:18:00
2067247 Rybínová Iva KOR7551 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:20:00
9979 Posoldová Eva SJC7957 C Sportcentrum Jičín 10:22:00
2112761 Málková Šárka 8FX8350 TJ Kobylisy 10:24:00
7003046 Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:26:00
2073717 Zurynková Iva PHK7650 C OK 99 Hradec Králové 10:28:00
2096239 Poláková Lucie VRL8254 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:30:00
2109696 Mudruňková Romana VAM7752 C OOB Vamberk 10:32:00
2103288 Termerová Jana LTU7850 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:34:00
2080989 Hanušová Monika VRL7654 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:36:00
2106724 Sedláčková Petra KOR7451 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:38:00
206480 Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:40:00
9542 Chaloupková Lenka CHC6951 C K.O.B. Choceň 10:42:00
2115014 Pešková Renata SJC7550 C Sportcentrum Jičín 10:44:00
9296 Kokaislová Eva LPU7956 C OK Lokomotiva Pardubice 10:46:00
2725 Šilerová Eva PDY8050 C Běhej Poděbrady 10:48:00
7204984 Junková Kateřina STH7351 C SK Studenec 10:50:00
2057595 Licková Dana LTU7350 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:52:00
0 Vakant Vakant 10:54:00
2061846 Langrová Lenka KOR7450 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:56:00
887160 Brožková Květa KUO7451 C KOB Ústí nad Orlicí 10:58:00
9483 Koblicová Milena VAM7651 C OOB Vamberk 11:00:00
2075623 Ježková Romana JIL7552 C OK Jilemnice 11:02:00
253377 Linková Eva STH7753 C SK Studenec 11:04:00
2112729 Müllerová Marie KOR7650 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 11:06:00
2059754 Kašparová Eva LPU7854 C OK Lokomotiva Pardubice 11:08:00
8975 Schmidtová Jana VRL7553 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:10:00
2126400 Jelínková Zuzana PHK7452 C OK 99 Hradec Králové 11:12:00
515063 Christophová Dagmar SRK6852 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:14:00
425562 Stará Petra VRL7354 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:16:00
2035734 Krpatová Zuzana LPU7558 C OK Lokomotiva Pardubice 11:18:00
8968 Kubátová Dana VRL6851 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:20:00
9868 Kadaňová Barbora LPU8253 C OK Lokomotiva Pardubice 11:22:00
52892 Loukotová Andrea HOR7350 C TJ Jiskra Hořice 11:24:00
2096144 Petrásová Simona LPU7556 C OK Lokomotiva Pardubice 11:26:00
9409 Rychterová Kateřina PHK7752 C OK 99 Hradec Králové 11:28:00
51469 Mikysková Ilona VAM7550 C OOB Vamberk 11:30:00
253353 Valachová Jana LPU6654 C OK Lokomotiva Pardubice 11:32:00
2114994 Kejvalová Kamila SJC7450 C Sportcentrum Jičín 11:34:00
410775 Hrnčířová Lenka STH7251 C SK Studenec 11:36:00
2096124 Šaldová Jana JIL7555 C OK Jilemnice 11:38:00
0 Vakant Vakant 11:40:00
0 Vakant Vakant 11:42:00
2111756 Sychrovská Pavlína SNA7651 C TJ START Náchod 11:44:00
D45C
3.97 km, 19 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2085658 Petrželová Alena LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:50:00
9336 Koberová Lenka LPU6954 C OK Lokomotiva Pardubice 11:52:00
2085652 Bendáková Jitka LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:54:00
9680 Rykalová Jitka VAM7251 C OOB Vamberk 11:56:00
219239 Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 11:58:00
1416361 Klapalová Jana VAM6451 C OOB Vamberk 12:00:00
301191 Hlaváčková Renata PHK7060 C OK 99 Hradec Králové 12:02:00
9237 Juračková Jana LPU6051 C OK Lokomotiva Pardubice 12:04:00
0 Weberová Zuzana PHK6961 C OK 99 Hradec Králové 12:06:00
2049550 Pipková Táňa LPU7156 C OK Lokomotiva Pardubice 12:08:00
7209792 Růžičková Kamila PHK7153 C OK 99 Hradec Králové 12:10:00
2057594 Lazáková Šárka LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 12:12:00
7200595 Waňková Dita LPU7158 C OK Lokomotiva Pardubice 12:14:00
51751 Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 12:16:00
7201808 Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 12:18:00
981805 Müllerová Zorka BZP6750 C Báječné ženy v orientačním běhu 12:20:00
8950 Horáková Jindra LPU6854 C OK Lokomotiva Pardubice 12:22:00
7209364 Šišmová Hana TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orlicí 12:24:00
425554 Žáková Marcela LPU7053 C OK Lokomotiva Pardubice 12:26:00
8213213 Zalabová Martina SJC6657 C Sportcentrum Jičín 12:28:00
9201630 Demlová Jitka LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice 12:30:00
2032384 Rusinová Alena BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 12:32:00
425573 Julínková Dana LPU6555 C OK Lokomotiva Pardubice 12:34:00
9908 Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 12:36:00
0 Vakant Vakant 12:38:00
D45D
3.42 km, 14 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2092408 Nožková Dagmar ZAM6251 C OB TJ Sokol Žamberk 10:00:00
9251 Weisbauerová Blanka LPU6351 C OK Lokomotiva Pardubice 10:02:00
8962 Vlachová Hana VRL6251 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:04:00
2113055 Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 10:06:00
8980 Hančová Hana VRL5652 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:08:00
9074 Kynčlová Dagmar JIL7256 C OK Jilemnice 10:10:00
7207884 Machová Iveta NPA6851 C SK LOB Nová Paka 10:12:00
9606 Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 10:14:00
9678 Veverková Yveta VAM6452 C OOB Vamberk 10:16:00
416262 Krunková Bohuslava SNA7053 C TJ START Náchod 10:18:00
2124768 Pokorná Petra JIL7257 C OK Jilemnice 10:20:00
425566 Prázová Kamila SRK7151 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:22:00
425506 Kolářová Andrea BRU7151 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 10:24:00
2080919 Kokrdová Věra PHK6450 C OK 99 Hradec Králové 10:26:00
2053558 Bürgerová Kateřina LPU6755 C OK Lokomotiva Pardubice 10:28:00
2096120 Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:30:00
331708 Semrádová Jitka CHC6651 C K.O.B. Choceň 10:32:00
2102798 Nováková Martina PDY7350 C Běhej Poděbrady 10:34:00
9032 Kalousová Dana ZAM5951 C OB TJ Sokol Žamberk 10:36:00
207818 Justová Jana PHK6153 C OK 99 Hradec Králové 10:38:00
9650 Fenclová Markéta LPU7155 C OK Lokomotiva Pardubice 10:40:00
9438 Lamichová Iva PHK6353 C OK 99 Hradec Králové 10:42:00
416317 Kulová Jana VAM6550 C OOB Vamberk 10:44:00
2035720 Kavalírová Zuzana PHK6950 C OK 99 Hradec Králové 10:46:00
682110 Švarcová Lenka TUR6457 C OOB TJ Turnov 10:48:00
1425372 Pannyová Pavla LTU6550 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:50:00
8000438 Bienová Věra SJC5752 C Sportcentrum Jičín 10:52:00
9346 Kološová Jana LPU6653 C OK Lokomotiva Pardubice 10:54:00
426380 Třešňáková Blanka JIL7051 C OK Jilemnice 10:56:00
51183 Roudná Eva LPU6554 C OK Lokomotiva Pardubice 10:58:00
9462 Weberová Zuzana PHK6961 C OK 99 Hradec Králové 11:00:00
D55C
3.46 km, 13 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9089 Kynčlová Miroslava JIL5851 C OK Jilemnice 11:59:00
2060217 Kalibánová Jiřina NPA5351 C SK LOB Nová Paka 12:01:00
888601 Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 12:03:00
2096111 Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 12:05:00
51443 Zvěřinová Darina SNA5952 C TJ START Náchod 12:07:00
7249 Remešová Alena DOB6150 C KOB Dobruška 12:09:00
2102552 Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 12:11:00
7255 Tichá Jiřina DOB6050 C KOB Dobruška 12:13:00
2125366 Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 12:15:00
9371 Jiranová Alena PHK5351 C OK 99 Hradec Králové 12:17:00
9093 Jiřištová Hana JIL6052 C OK Jilemnice 12:19:00
9897 Vychodilová Jiřina SHK5951 C OK Slavia Hradec Králové 12:21:00
8954 Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 12:23:00
9612 Langrová Eva SNA5351 C TJ START Náchod 12:25:00
253368 Panchártková Jitka PHK5951 C OK 99 Hradec Králové 12:27:00
9769 Sombotová Alena LTU6151 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 12:29:00
0 Vakant Vakant 12:31:00
D55D
2.87 km, 13 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1006614 Klimplová Alena LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
51897 Jansová Alena CHT5852 C OOB SK Chrast 10:03:00
2060214 Nováková Jana NPA5552 C SK LOB Nová Paka 10:06:00
9224 Lulayová Věra LPU5651 C OK Lokomotiva Pardubice 10:09:00
2091518 Dusílková Marie SRK5752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:12:00
9279 Lennerová Eva LPU5653 C OK Lokomotiva Pardubice 10:15:00
0 Vakant Vakant 10:18:00
D65C
2.87 km, 13 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
436429 Kellnerová Stanislava LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice 10:21:00
2056289 Lhotská Hana ZAM4651 C OB TJ Sokol Žamberk 10:24:00
9247 Kubíková Květa LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 10:27:00
51265 Kohoutová Jitřenka UVP4850 C Slovan Praha 10:30:00
9033 Martincová Helena ZAM5051 C OB TJ Sokol Žamberk 10:33:00
2058517 Kutáčková Stanislava LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:36:00
0 Vakant Vakant 10:39:00
H10N
1.72 km, 7 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8400025 Havelka Pepča SJC1000 C Sportcentrum Jičín 10:01:00
0 Šlambora Kryštof SHK0806 C OK Slavia Hradec Králové 10:03:00
2088214 Cach Jan LPU0805 C OK Lokomotiva Pardubice 10:05:00
301237 Volný Matěj SOP0801 OOB TJ Slezan Opava 10:07:00
0 Cupák Václav NNN Neregistrovaní 10:09:00
2124797 Jirout Vilém SNA1001 C TJ START Náchod 10:11:00
9593 Svejštil Martin ZAM1001 C OB TJ Sokol Žamberk 10:13:00
2102542 Toužil Lukáš SHK1000 C OK Slavia Hradec Králové 10:15:00
2111808 Sychrovský Lukáš SNA0902 C TJ START Náchod 10:17:00
2075628 Kutlvašr Vladimír VRL1002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:19:00
2122284 Maloch David LPU0905 C OK Lokomotiva Pardubice 10:21:00
2095940 Langr Matyáš KOR0800 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:23:00
2102077 Kejval Vojtěch SJC0902 C Sportcentrum Jičín 10:25:00
9687 Pavelec Daniel NPA1101 C SK LOB Nová Paka 10:27:00
9725 Šafář Jakub CET1103 C TJ Loko Česká Třebová 10:29:00
2059756 Kunart Lukáš PHK1010 C OK 99 Hradec Králové 10:31:00
2115006 Pleva Stanislav SJC0805 C Sportcentrum Jičín 10:33:00
2121002 Jakubský David SHK0905 C OK Slavia Hradec Králové 10:35:00
2049542 Kárník Štěpán LPU1002 C OK Lokomotiva Pardubice 10:37:00
416289 Suk Marek LTU0900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:39:00
9914 Ticháček Jáchym SJC1004 C Sportcentrum Jičín 10:41:00
9546 Šafr Vít CHC0901 C K.O.B. Choceň 10:43:00
0 Vakant Vakant 10:45:00
H10C
1.89 km, 8 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52275 Škorpil Marek HOR0900 C TJ Jiskra Hořice 10:39:00
9616 Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 10:41:00
2075641 Šípek Daniel LPU0806 C OK Lokomotiva Pardubice 10:43:00
2115011 Vlach Antonín SJC0903 C Sportcentrum Jičín 10:45:00
9794 Šeps Miroslav SRK0801 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:47:00
9212 Kadaně Matěj LPU1001 C OK Lokomotiva Pardubice 10:49:00
2085566 Tuma Lukáš SJC0800 C Sportcentrum Jičín 10:51:00
2112778 Vanický Viktor KOR0803 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:53:00
2103293 Matušinec Jakub PHK0802 C OK 99 Hradec Králové 10:55:00
2115010 Pešek Ondřej SJC0802 C Sportcentrum Jičín 10:57:00
2112758 Chrtek Tomáš PHK0804 C OK 99 Hradec Králové 10:59:00
232607 Frosch Vítek LPU0801 C OK Lokomotiva Pardubice 11:01:00
2113060 Bezvoda Jakub SHK0807 C OK Slavia Hradec Králové 11:03:00
2060279 Novotný Vít PHK0901 C OK 99 Hradec Králové 11:05:00
682374 Vítek Vojtěch CHT0801 C OOB SK Chrast 11:07:00
2070816 Kroupa Matyáš LPU0902 C OK Lokomotiva Pardubice 11:09:00
2113079 Čečka Matěj SHK0901 C OK Slavia Hradec Králové 11:11:00
9324 Držka Filip LPU0901 C OK Lokomotiva Pardubice 11:13:00
2113356 Jelínek František PHK0900 C OK 99 Hradec Králové 11:15:00
2122281 Pavelec Michal NPA0801 C SK LOB Nová Paka 11:17:00
425571 Termer Štěpán LTU0800 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:19:00
2103299 Karásek Šimon SJC0804 C Sportcentrum Jičín 11:21:00
2053566 Pachel Jiří ZAM0801 C OB TJ Sokol Žamberk 11:23:00
2053584 Posolda Tomáš SJC0803 C Sportcentrum Jičín 11:25:00
0 Vakant Vakant 11:27:00
H12C
2.94 km, 9 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2103270 Flos Tomáš LPU0633 C OK Lokomotiva Pardubice 10:16:00
2103287 Hanák Matěj LTU0701 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:18:00
425563 Votoček Michal JIL0601 B OK Jilemnice 10:20:00
8991 Kubát Vojtěch VRL0701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:22:00
2103276 Schejbal Filip LPU0711 C OK Lokomotiva Pardubice 10:24:00
2095970 Krejčí Martin KOR0600 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:26:00
2088727 Horák Filip PHK0701 C OK 99 Hradec Králové 10:28:00
2108905 Schejbal Matyáš LPU0710 C OK Lokomotiva Pardubice 10:30:00
2091551 Jiroušek Dominik SRK0602 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:32:00
2060236 Hájek Dominik CET0601 B TJ Loko Česká Třebová 10:34:00
9102564 Štichhauer Adam LPU0603 B OK Lokomotiva Pardubice 10:36:00
8190207 Ticháček Jakub SJC0704 C Sportcentrum Jičín 10:38:00
2025360 Šimerda Václav SRK0605 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:40:00
8052360 Dlabola Jakub SJC0602 C Sportcentrum Jičín 10:42:00
2091558 Ježek Martin LPU0701 C OK Lokomotiva Pardubice 10:44:00
2114992 Vlach František SJC0603 C Sportcentrum Jičín 10:46:00
9233 Hostinský Matěj LPU0604 C OK Lokomotiva Pardubice 10:48:00
2112771 Lounek Vít KOR0601 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:50:00
8051111 Vaníček Jan SJC0705 C Sportcentrum Jičín 10:52:00
2102527 Horkel Antonín LPU0610 C OK Lokomotiva Pardubice 10:54:00
2103289 Kutáček Ondřej LTU0700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:56:00
2073754 Hlaváček Pavel PHK0601 C OK 99 Hradec Králové 10:58:00
2104603 Čihák Jan HOR0601 B TJ Jiskra Hořice 11:00:00
2060299 Hladký Matěj KOR0700 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 11:02:00
425574 Matěásko Marek JIL0702 C OK Jilemnice 11:04:00
2078481 Hanuš Filip VRL0604 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:06:00
2025377 Kadaně Marek LPU0703 C OK Lokomotiva Pardubice 11:08:00
8654570 Kopecký Matyáš SJC0702 C Sportcentrum Jičín 11:10:00
331689 Metelka Tomáš PHK0801 C OK 99 Hradec Králové 11:12:00
1398988 Zrník Tomáš OSN0606 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:14:00
2111620 Kujal Josef PHK0703 C OK 99 Hradec Králové 11:16:00
2096128 Třešňák Matěj JIL0701 C OK Jilemnice 11:18:00
8190806 Novotný Kamil SJC0600 C Sportcentrum Jičín 11:20:00
416277 Stach Ondřej JIL0602 C OK Jilemnice 11:22:00
0 Vakant Vakant 11:24:00
0 Vakant Vakant 11:26:00
0 Vakant Vakant 11:28:00
H12D
2.73 km, 9 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9044 Buďárek Šimon STH0703 C SK Studenec 10:45:00
2102873 Kunt Martin ZAM0701 C OB TJ Sokol Žamberk 10:48:00
2122253 Beneda Vojtěch SHK0703 C OK Slavia Hradec Králové 10:51:00
2103752 Zapletal Tomáš KUO0701 KOB Ústí nad Orlicí 10:54:00
9040 Adamec Matěj ZAM0603 C OB TJ Sokol Žamberk 10:57:00
436951 Munzar Jakub LPU0606 C OK Lokomotiva Pardubice 11:00:00
9036 Vicenec Martin ZAM0601 C OB TJ Sokol Žamberk 11:03:00
2082904 Kurka Antonín SHK0700 C OK Slavia Hradec Králové 11:06:00
0 Nedoma Edgar PDY0703 C Běhej Poděbrady 11:09:00
2051501 Marek Bořivoj KOR0701 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 11:12:00
330520 Horáček Dominik STH0600 C SK Studenec 11:15:00
0 Vakant Vakant 11:18:00
0 Vakant Vakant 11:21:00
H14C
3.83 km, 14 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7200597 Kolář Šimon SHK0405 B OK Slavia Hradec Králové 10:09:00
8656543 Haas Filip LPU0401 A OK Lokomotiva Pardubice 10:11:00
8053544 Tesař Zdeněk SJC0401 C Sportcentrum Jičín 10:13:00
2075618 Dvořák Vojtěch LPU0506 C OK Lokomotiva Pardubice 10:15:00
8653297 Růžička Jan SJC0406 C Sportcentrum Jičín 10:17:00
2122278 Novák Stanislav NPA0404 B SK LOB Nová Paka 10:19:00
2035791 Pokorný Ondřej JIL0402 C OK Jilemnice 10:21:00
2032174 Sádovský Jáchym LPU0508 C OK Lokomotiva Pardubice 10:23:00
9636 Doucha Martin SNA0501 B TJ START Náchod 10:25:00
2122275 Fajfer Filip NPA0401 B SK LOB Nová Paka 10:27:00
2082901 Kurka Jaroslav SHK0501 B OK Slavia Hradec Králové 10:29:00
8656604 Čivrný Jan VRL0501 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:31:00
2073740 Neumann Matěj PHK0400 B OK 99 Hradec Králové 10:33:00
2035789 Valenta Ondřej JIL0401 C OK Jilemnice 10:35:00
7260020 Málek David PHK0504 B OK 99 Hradec Králové 10:37:00
2113098 Dvořáček Filip LPU0420 C OK Lokomotiva Pardubice 10:39:00
2049536 Kolátor Vojtěch HOR0402 B TJ Jiskra Hořice 10:41:00
7207895 Typlt Tomáš NPA0406 B SK LOB Nová Paka 10:43:00
1400421 Dohnálek Tomáš SHK0403 B OK Slavia Hradec Králové 10:45:00
2102818 Kunt Stanislav ZAM0401 C OB TJ Sokol Žamberk 10:47:00
2085645 Stohanzl Patrik LPU0510 B OK Lokomotiva Pardubice 10:49:00
2073745 Kodytek Adam SHK0402 B OK Slavia Hradec Králové 10:51:00
7200909 Vodička Igor UOL0502 B SOB Olomouc 10:53:00
2121005 Jakubský Adam SHK0406 C OK Slavia Hradec Králové 10:55:00
2035735 Pompach Lukáš PHK0500 B OK 99 Hradec Králové 10:57:00
2049527 Rak Tomáš SHK0400 C OK Slavia Hradec Králové 10:59:00
2102540 Schneidewind Richard HOR0404 C TJ Jiskra Hořice 11:01:00
2057590 Lazák Jan LTU0500 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:03:00
2027238 Stavrinou David SRK0506 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:05:00
7210119 Černík Adam SHK0404 B OK Slavia Hradec Králové 11:07:00
2080972 Čermák Martin PHK0502 B OK 99 Hradec Králové 11:09:00
2032388 Meier Jakub BRU0501 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 11:11:00
8653300 Vitvar Radim SJC0404 C Sportcentrum Jičín 11:13:00
2127613 Šíma Matěj CHT0502 C OOB SK Chrast 11:15:00
2078458 Sucharda Tomáš JIL0502 C OK Jilemnice 11:17:00
8656502 Štichhauer Daniel LPU0405 B OK Lokomotiva Pardubice 11:19:00
425589 Morávek Martin SRK0503 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:21:00
2122282 Pavelec Matěj NPA0501 B SK LOB Nová Paka 11:23:00
2091545 Vališ Vojtěch LPU0512 B OK Lokomotiva Pardubice 11:25:00
2106740 Sedláček David KOR0502 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 11:27:00
2045219 Šípek Ondřej LPU0505 B OK Lokomotiva Pardubice 11:29:00
2057589 Pirožek Vojtěch LTU0400 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:31:00
2122280 Choutka Matěj NPA0402 B SK LOB Nová Paka 11:33:00
2095937 Langr Jakub KOR0401 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 11:35:00
8656545 Krpata Michal LPU0403 A OK Lokomotiva Pardubice 11:37:00
8000142 Janků Štěpán SJC0501 B Sportcentrum Jičín 11:39:00
2027229 Šeps Daniel SRK0504 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:41:00
2057587 Šedivka Pavel LTU0401 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:43:00
0 Vakant Vakant 11:45:00
0 Vakant Vakant 11:47:00
0 Vakant Vakant 11:49:00
H14D
2.94 km, 8 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2103277 Lacina Marek LPU0511 C OK Lokomotiva Pardubice 10:46:00
405972 Potůček Oto LTU0501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:49:00
425575 Mühlbach Ivo STH0401 C SK Studenec 10:52:00
2096244 Hájek Matěj VRL0402 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:55:00
2122279 Molinger Matěj SNA0401 C TJ START Náchod 10:58:00
2096141 Ježek Vojtěch LPU0408 C OK Lokomotiva Pardubice 11:01:00
2075624 Hylmar Zdeněk ZAM0504 C OB TJ Sokol Žamberk 11:04:00
2087679 Baše Ondřej KOR0503 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 11:07:00
2078476 Kokrda Vojtěch PHK0402 C OK 99 Hradec Králové 11:10:00
426332 Lesák Lukáš ZAM0502 C OB TJ Sokol Žamberk 11:13:00
9553 Marhold Stanislav CHC0402 C K.O.B. Choceň 11:16:00
2078477 Kokrda Adam PHK0503 C OK 99 Hradec Králové 11:19:00
0 Novák Jakub HOR0407 C TJ Jiskra Hořice 11:22:00
2096135 Pulc Ondřej ZAM0505 C OB TJ Sokol Žamberk 11:25:00
0 Vakant Vakant 11:28:00
H16C
4.02 km, 18 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9428 Bárta Šimon PHK0202 C OK 99 Hradec Králové 11:40:00
2091559 Vališ Jan LPU0210 C OK Lokomotiva Pardubice 11:42:00
9967 Poláček Radim PHK0201 C OK 99 Hradec Králové 11:44:00
8636759 Štregl Matyáš VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:46:00
2073749 Vlastník Matouš JIL0201 B OK Jilemnice 11:48:00
7208077 Šišma Vojtěch LPU0204 B OK Lokomotiva Pardubice 11:50:00
7201763 Štefan Vít STH0202 A SK Studenec 11:52:00
2075607 Krsek Šimon ZAM0204 C OB TJ Sokol Žamberk 11:54:00
2088183 Procinger Jakub VRL0305 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:56:00
1398978 Kaška Jan ZAM0301 C OB TJ Sokol Žamberk 11:58:00
2102081 Filsak Rafael SJC0301 C Sportcentrum Jičín 12:00:00
2067958 Beneš Robin KOR0301 OB DDM Kostelec nad Orlicí 12:02:00
9284 Pachel Jakub ZAM0202 C OB TJ Sokol Žamberk 12:04:00
2102858 Kroutil Jan KUO0202 C KOB Ústí nad Orlicí 12:06:00
2083389 Müller Matěj KOR0302 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 12:08:00
7204987 Link Lukáš STH0205 A SK Studenec 12:10:00
2051521 Hladký Filip KOR0300 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 12:12:00
2057588 Šitina Tomáš LTU0300 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 12:14:00
8651710 Pipek Ondřej LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice 12:16:00
9560 Šimek Jakub CHC0303 C K.O.B. Choceň 12:18:00
2122242 Váňa Vojtěch LPU0312 C OK Lokomotiva Pardubice 12:20:00
9496 Zemánek Mikuláš SRK0201 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 12:22:00
232602 Fejfar Lukáš LPU0310 B OK Lokomotiva Pardubice 12:24:00
2011867 Tichý Ondřej KOR0200 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 12:26:00
8656616 Waněk Hubert LPU0309 A OK Lokomotiva Pardubice 12:28:00
8629818 Moravec Jan ZAM0205 C OB TJ Sokol Žamberk 12:30:00
2096140 Novák Adam LPU0320 B OK Lokomotiva Pardubice 12:32:00
H18C
4.21 km, 15 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
232622 Kynčl Vojtěch JIL0101 C OK Jilemnice 11:03:00
7207505 Mühlbach Aleš STH0104 B SK Studenec 11:06:00
2078455 Gottstein Jonáš JIL0107 A OK Jilemnice 11:09:00
8499900 Karásek Matěj SJC0001 B Sportcentrum Jičín 11:12:00
7206528 Dostál Jakub VRL0104 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:15:00
2056271 Semiginovský Šimon SJC0005 C Sportcentrum Jičín 11:18:00
2082910 Procinger Jan VRL0102 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:21:00
2051522 Koditek Jonáš KUO0101 B KOB Ústí nad Orlicí 11:24:00
1413977 Samek Tomáš PHK0001 B OK 99 Hradec Králové 11:27:00
2035149 Urban Michal KUO0001 B KOB Ústí nad Orlicí 11:30:00
0 Pitro Denis TUR0001 OOB TJ Turnov 11:33:00
2035716 Ježek Jakub JIL0104 A OK Jilemnice 11:36:00
0 Vakant Vakant 11:39:00
H21C
6.61 km, 23 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8656658 Losman Petr PHK7901 C OK 99 Hradec Králové 10:00:00
8008014 Palas Jan SJC8507 C Sportcentrum Jičín 10:02:00
7681889 Bendák Jan PHK9800 R OK 99 Hradec Králové 10:04:00
9670 Klapal Michal VAM8802 C OOB Vamberk 10:06:00
8655470 Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 10:08:00
8656529 Zvěřina Petr LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice 10:10:00
9399 Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 10:12:00
53155 Krejsa Jan CHT8701 C OOB SK Chrast 10:14:00
2078473 Vávra Martin HOR9700 C TJ Jiskra Hořice 10:16:00
7502000 Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 10:18:00
8053542 Zlámal David SJC9603 C Sportcentrum Jičín 10:20:00
9200535 Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň 10:22:00
9486 Handl Jindřich SRK9201 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:24:00
8053577 Semrád Ladislav CHC9701 R K.O.B. Choceň 10:26:00
9669 Veverka Tomáš VAM8401 C OOB Vamberk 10:28:00
9990101 Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň 10:30:00
2045221 Zikmund Zdeněk SJC9703 C Sportcentrum Jičín 10:32:00
9294 Haas Karel LPU7304 C OK Lokomotiva Pardubice 10:34:00
9589 Smutný Šimon VAM9301 C OOB Vamberk 10:36:00
8656592 Křivda Tomáš CHC9901 E K.O.B. Choceň 10:38:00
7209353 Jiran Miloš VRL9904 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:40:00
52322 Štěpánek Milan KUO8301 C KOB Ústí nad Orlicí 10:42:00
1396839 Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 10:44:00
2035717 Hrouda Matěj JIL9804 A OK Jilemnice 10:46:00
7203469 Justa Pavel PHK8701 C OK 99 Hradec Králové 10:48:00
8656620 Roudný Martin LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice 10:50:00
7213 Kupka Jaroslav ALB7800 C OOB Albrechtice nad Orlicí 10:52:00
682691 Krunčík Pavel SRK8501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:54:00
7003002 Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka 10:56:00
53145 Klvaňa Milan CHT7500 C OOB SK Chrast 10:58:00
7201198 Fiala Petr LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice 11:00:00
7248 Ďoubal Jan DOB8600 C KOB Dobruška 11:02:00
425529 Ježek Vít JIL9903 B OK Jilemnice 11:04:00
7209354 Držka Štěpán LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice 11:06:00
8278787 Drobník Michal SJC8709 C Sportcentrum Jičín 11:08:00
331426 Kalenský Aleš STH9801 B SK Studenec 11:10:00
515179 Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:12:00
2025379 Žák Jan LPU9802 B OK Lokomotiva Pardubice 11:14:00
7200594 Novák Zdeněk NPA7701 C SK LOB Nová Paka 11:16:00
7209785 Macl Jan LPU9102 C OK Lokomotiva Pardubice 11:18:00
886259 Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 11:20:00
2060257 Vlastník Šimon JIL9904 B OK Jilemnice 11:22:00
8656619 Rusin Jan LPU0008 A OK Lokomotiva Pardubice 11:24:00
2085646 Lauterbach David KUO9802 A KOB Ústí nad Orlicí 11:26:00
2053567 Doleček Vojtěch ZAM9903 C OB TJ Sokol Žamberk 11:28:00
7208 Kadečka Petr ALB8400 C OOB Albrechtice nad Orlicí 11:30:00
301168 Filičko Marek LPU7102 C OK Lokomotiva Pardubice 11:32:00
8397397 Zalaba Tomáš SJC0101 A Sportcentrum Jičín 11:34:00
9617 Pýcha Lukáš SNA8402 C TJ START Náchod 11:36:00
1400447 Jurica Jan LPU9611 C OK Lokomotiva Pardubice 11:38:00
553446 Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové 11:40:00
8656528 Roudný Václav LPU0001 A OK Lokomotiva Pardubice 11:42:00
7702000 Polák Vlastimil VRL7702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:44:00
9410 Novotný Tomáš PHK8101 C OK 99 Hradec Králové 11:46:00
7210808 Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 11:48:00
2096236 Wohanka Pavel VRL7501 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:50:00
7209433 Karkoš Petr XCR7300 C MTB Chrudim 11:52:00
9091 Černý Vojtěch JIL9006 C OK Jilemnice 11:54:00
1400449 Sourada Tomáš ZAM9902 C OB TJ Sokol Žamberk 11:56:00
425544 Vaněk Martin CHC9905 C K.O.B. Choceň 11:58:00
7210221 Pitra Martin CHT9204 C OOB SK Chrast 12:00:00
8656613 Volák Ondřej LPU0010 A OK Lokomotiva Pardubice 12:02:00
8972 Cupák Jiří VRL7201 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 12:04:00
2102556 Pešan Jan LTU7400 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 12:06:00
9965 Hanzl Tomáš SJC8205 C Sportcentrum Jičín 12:08:00
2085616 Hrdinka Daniel VRL9701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 12:10:00
8656535 Macek Ondřej LPU0209 A OK Lokomotiva Pardubice 12:12:00
2057577 Šitina Jakub LTU0001 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 12:14:00
7203457 Vávra Jaroslav LPU7308 C OK Lokomotiva Pardubice 12:16:00
981808 Fátor Jan DOB7907 C KOB Dobruška 12:18:00
515142 Klapal Jan LPU9006 C OK Lokomotiva Pardubice 12:20:00
8659415 Zrník Tomáš OSN7118 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 12:22:00
2078454 Tihon Michal PHK7905 C OK 99 Hradec Králové 12:24:00
682098 Novák Jiří NPA7502 C SK LOB Nová Paka 12:26:00
51999 Vítek Pavel CHT7501 C OOB SK Chrast 12:28:00
9698 Antoš Filip NPA8001 C SK LOB Nová Paka 12:30:00
0 Vakant Vakant 12:32:00
9189 Šabatka Zdeněk PHK8900 C OK 99 Hradec Králové 12:34:00
8007701 Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 12:36:00
H21D
4.98 km, 17 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
4678 Hanousek Martin CTB7910 C SK OB Chotěboř 11:41:00
2112747 Málek Martin 8FX8900 TJ Kobylisy 11:44:00
7207613 Janeček Tomáš PHK9205 C OK 99 Hradec Králové 11:47:00
2075601 Zitka Adam LPU8402 C OK Lokomotiva Pardubice 11:50:00
9767 Komín David PGP7405 C SK Praga 11:53:00
253360 Kokaisl Tomáš LPU7820 C OK Lokomotiva Pardubice 11:56:00
7210085 Andrš Petr ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk 11:59:00
9779 Procházka Martin LTU8101 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 12:02:00
301623 Zeman Jaroslav DOB8844 C KOB Dobruška 12:05:00
682669 Nymsa Zdeněk TYN8502 C OOB SK Týniště nad Orlicí 12:08:00
49634 Bolech Filip LPU8602 C OK Lokomotiva Pardubice 12:11:00
0 Vakant Vakant 12:14:00
0 Vakant Vakant 12:17:00
H35C
5.69 km, 21 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2017664 Kutlvašr Ruda VRL7601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:01:00
2070817 Ježek Vladimír LPU7311 C OK Lokomotiva Pardubice 10:03:00
2115718 Sychrovský Martin SNA7601 C TJ START Náchod 10:05:00
8053543 Tesař Zdeněk SJC7401 C Sportcentrum Jičín 10:07:00
2017678 Štregl Tomáš VRL7406 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:09:00
2045248 Novotný Milan PHK6502 C OK 99 Hradec Králové 10:11:00
7003026 Hladký Viktor VAM8201 C OOB Vamberk 10:13:00
2049533 Froš Štěpán LPU7309 C OK Lokomotiva Pardubice 10:15:00
9111166 Vandas Luděk VAM6601 C OOB Vamberk 10:17:00
9282 Fukátko Jan LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice 10:19:00
425502 Kolář Zdeněk BRU7101 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 10:21:00
980350 Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 10:23:00
51234 Vančura Martin ASU8049 C Magnus Orienteering 10:25:00
301106 Morávek Martin SRK7701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:27:00
2045236 Belej Jiří LPU7421 C OK Lokomotiva Pardubice 10:29:00
0 Vakant Vakant 10:31:00
2080850 Filip Libor SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:33:00
2032163 Koblic Jan VAM7601 C OOB Vamberk 10:35:00
9550 Korbel Michal CHC7703 C K.O.B. Choceň 10:37:00
1421292 Kunt Stanislav ZAM7401 C OB TJ Sokol Žamberk 10:39:00
9269 Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 10:41:00
9390 Macek Martin SNA7106 C TJ START Náchod 10:43:00
7203467 Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 10:45:00
2032382 Volák Pavel BRU7001 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 10:47:00
7090873 Kejval Jaromír SJC7300 C Sportcentrum Jičín 10:49:00
2032383 Rusin Jan BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 10:51:00
2115004 Pleva Stanislav SJC7601 C Sportcentrum Jičín 10:53:00
0 Vakant Vakant 10:55:00
1700083 Netopil Libor VAM7401 C OOB Vamberk 10:57:00
H35D
4.77 km, 17 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2102085 Šnokhous Jan SJC8002 C Sportcentrum Jičín 11:27:00
828384 Odvody Zdeněk LPU8206 C OK Lokomotiva Pardubice 11:29:00
51102 Koutný Pavel PHK7108 C OK 99 Hradec Králové 11:31:00
9338 Hovorka Pavel LPU7908 C OK Lokomotiva Pardubice 11:33:00
49698 Šišma Pavel TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orlicí 11:35:00
2053586 Čapek Miroslav PHK7603 C OK 99 Hradec Králové 11:37:00
2115757 Jakubec Petr SJC8106 C Sportcentrum Jičín 11:39:00
2033634 Meier Jiří BRU7400 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 11:41:00
232633 Šafář Miroslav CET7001 C TJ Loko Česká Třebová 11:43:00
2102524 Frosch Petr LPU7514 C OK Lokomotiva Pardubice 11:45:00
2027228 Stavrinou Marios SRK7901 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:47:00
2060298 Hladký Tomáš KOR7600 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 11:49:00
2027249 Hanl Vratislav SRK7402 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:51:00
2051472 Marek Robert KOR7700 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 11:53:00
9852 Adamovský Michal TYN7200 C OOB SK Týniště nad Orlicí 11:55:00
9201841 Kárník Jan LPU7811 C OK Lokomotiva Pardubice 11:57:00
9564 Šafr Jiří CHC7706 C K.O.B. Choceň 11:59:00
2111719 Kašpar Václav TYN7001 C OOB SK Týniště nad Orlicí 12:01:00
2078480 Hanuš Vladimír VRL7508 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 12:03:00
2111605 Daněk Petr TYN7900 C OOB SK Týniště nad Orlicí 12:05:00
9554 Šimek Jiří CHC7901 C K.O.B. Choceň 12:07:00
2027222 Zemánek Miroslav SRK7401 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 12:09:00
2112738 Dvořáček Pavel LPU7608 C OK Lokomotiva Pardubice 12:11:00
2122247 Jakubský Radek SHK7603 C OK Slavia Hradec Králové 12:13:00
1413331 Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 12:15:00
2081390 Trlida Vratislav LPU7516 C OK Lokomotiva Pardubice 12:17:00
1420849 Sršeň Tomáš VAM8001 C OOB Vamberk 12:19:00
9201683 Nekvapil Ondřej LPU7403 C OK Lokomotiva Pardubice 12:21:00
9067 Zlesák Ondřej JIL7601 C OK Jilemnice 12:23:00
2103253 Macek Pavel LPU7517 C OK Lokomotiva Pardubice 12:25:00
2049538 Műller Kamil TYN7500 C OOB SK Týniště nad Orlicí 12:27:00
0 Vakant Vakant 12:29:00
0 Vakant Vakant 12:31:00
H45C
4.81 km, 19 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8977 Kubát Miroslav VRL6701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:46:00
2017671 Faltejsek Pavel PHK7003 C OK 99 Hradec Králové 11:48:00
2060259 Vlastník Zdeněk JIL6901 C OK Jilemnice 11:50:00
2075640 Brancuský Zdeněk LPU6803 C OK Lokomotiva Pardubice 11:52:00
336717 Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové 11:54:00
2059759 Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 11:56:00
9232 Dvořák Luboš LPU6801 C OK Lokomotiva Pardubice 11:58:00
9630 Slavík Pavel SNA7349 C TJ START Náchod 12:00:00
9230 Fencl Petr LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice 12:02:00
9561 Půlpán Roman CHC6501 C K.O.B. Choceň 12:04:00
9653 Fencl Jiří LPU6301 C OK Lokomotiva Pardubice 12:06:00
9014 Trejtnar Pavel KUN5801 C TJ Sokol Kunvald 12:08:00
920653 Brožek Tomáš KUO6902 C KOB Ústí nad Orlicí 12:10:00
2025344 Křivda Ivan CHC6701 C K.O.B. Choceň 12:12:00
2113361 Sokolář Zdeněk SNA7201 C TJ START Náchod 12:14:00
51752 Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 12:16:00
2070821 Cichý David PHK7001 C OK 99 Hradec Králové 12:18:00
2049532 Pipek Kamil LPU7310 C OK Lokomotiva Pardubice 12:20:00
2059745 Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 12:22:00
2085654 Bendák Petr LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 12:24:00
336760 Růžička Ivan PHK6702 C OK 99 Hradec Králové 12:26:00
2075668 Ježek Zdenek JIL7301 C OK Jilemnice 12:28:00
995825 Jakeš Josef TYN6501 C OOB SK Týniště nad Orlicí 12:30:00
2032106 Vávra Radek HOR6301 C TJ Jiskra Hořice 12:32:00
682602 Věříš Jan LPU7103 C OK Lokomotiva Pardubice 12:34:00
2085656 Petržela Pavel LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 12:36:00
2058529 Metelka Pavel PHK6800 C OK 99 Hradec Králové 12:38:00
0 Vakant Vakant 12:40:00
0 Vakant Vakant 12:42:00
0 Vakant Vakant 12:44:00
0 Vakant Vakant 12:46:00
H45D
4.11 km, 17 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
361956 Jelínek Roman CHC6301 C K.O.B. Choceň 11:00:00
2126272 Beseda Pavel CHT6910 C OOB SK Chrast 11:02:00
9754 Hanuš Karel HOS6701 C TJ Tatran Hostinné 11:04:00
2122283 Jirák Stanislav LPU6304 C OK Lokomotiva Pardubice 11:06:00
2025375 Kadaník Libor PHK7204 C OK 99 Hradec Králové 11:08:00
2060252 Holubář David KUO7101 C KOB Ústí nad Orlicí 11:10:00
7208208 Lux Zdeněk KUN6201 C TJ Sokol Kunvald 11:12:00
9010 Vojtěch Libor HOR7303 C TJ Jiskra Hořice 11:14:00
2032371 Ptáček Miloš BRU7000 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 11:16:00
2096118 Třešňák Miloš JIL6902 C OK Jilemnice 11:18:00
8990 Waněk Hubert LPU6506 C OK Lokomotiva Pardubice 11:20:00
2075627 Hájek Tibor VRL7202 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:22:00
9633 Langr Stanislav SNA5403 C TJ START Náchod 11:24:00
9327 Cinkan Zdeněk LPU6201 C OK Lokomotiva Pardubice 11:26:00
51182 Vychodil Tomáš SHK6301 C OK Slavia Hradec Králové 11:28:00
9245 Fridrich Petr NPA7303 C SK LOB Nová Paka 11:30:00
2113495 Čihák Petr HOR6900 C TJ Jiskra Hořice 11:32:00
438038 Hanč Jaroslav VRL6702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:34:00
49414 Gernert Alan JIL7001 C OK Jilemnice 11:36:00
1413338 Dostál Dalibor VRL7308 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:38:00
9530 Handl Jindřich SRK6702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:40:00
8008020 Řehák Pavel SJC6001 C Sportcentrum Jičín 11:42:00
2106728 Vach Vladimír KOR6900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 11:44:00
2126381 Zamouřil Petr PHK6808 C OK 99 Hradec Králové 11:46:00
2085618 Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:48:00
416261 Hnyk Petr SNA5701 C TJ START Náchod 11:50:00
425598 Rusz Roman KUN7201 C TJ Sokol Kunvald 11:52:00
9624 Molinger Luděk SNA7249 C TJ START Náchod 11:54:00
2049557 Cibulka Radek LPU7107 C OK Lokomotiva Pardubice 11:56:00
232953 Zákravský Zdeněk SNA5702 C TJ START Náchod 11:58:00
9684 Mikyska Alan VAM7149 C OOB Vamberk 12:00:00
9629 Imlauf Martin SNA6301 C TJ START Náchod 12:02:00
888649 Dudášek Karel DOB7001 C KOB Dobruška 12:04:00
9555 Semrád Pavel CHC6602 C K.O.B. Choceň 12:06:00
2035741 Rücker Petr HOR6500 C TJ Jiskra Hořice 12:08:00
9558 Marhold Stanislav CHC6603 C K.O.B. Choceň 12:10:00
9373 Justa Jaromír PHK6101 C OK 99 Hradec Králové 12:12:00
2126260 Tichý Pavel KOR6801 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 12:14:00
232860 Záveský Richard CET6301 C TJ Loko Česká Třebová 12:16:00
0 Vakant Vakant 12:18:00
0 Vakant Vakant 12:20:00
H55C
4.08 km, 17 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7224 Černý Petr ALB6000 C OOB Albrechtice nad Orlicí 10:34:00
7243 Tůma Miloš DOB5600 C KOB Dobruška 10:36:00
9899 Kološ Oldřich LPU6003 C OK Lokomotiva Pardubice 10:38:00
9774 Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 10:40:00
2113100 Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 10:42:00
9772 Sombota Jiří LTU5901 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:44:00
9234 Juračka Vojtěch LPU5404 C OK Lokomotiva Pardubice 10:46:00
995887 Čivrný Pavel VRL6306 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:48:00
51105 Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 10:50:00
2011900 Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 10:52:00
8656516 Mrštík Václav LPU5002 C OK Lokomotiva Pardubice 10:54:00
9581 Tupec Jiří VAM5801 C OOB Vamberk 10:56:00
52337 Zeman Jaroslav SJI5901 C OK Jihlava 10:58:00
9260 Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 11:00:00
9087 Kynčl Stanislav JIL5401 C OK Jilemnice 11:02:00
2116196 Štěrba Pavel LPU5408 C OK Lokomotiva Pardubice 11:04:00
9005 Starý Pavel VRL6301 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:06:00
9257 Třasák Milan LPU5206 C OK Lokomotiva Pardubice 11:08:00
8996 Hanč Pavel VRL5601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:10:00
2102525 Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 11:12:00
7227 Tichý Boris DOB5500 C KOB Dobruška 11:14:00
2060285 Grundman Martin CHC5801 C K.O.B. Choceň 11:16:00
9907 Beneš Josef SJC5801 C Sportcentrum Jičín 11:18:00
2085624 Andrš Milan ZAM5801 C OB TJ Sokol Žamberk 11:20:00
2059741 Kalibán Jaroslav NPA5101 C SK LOB Nová Paka 11:22:00
232634 Fikejs Vladimír ZAM5702 C OB TJ Sokol Žamberk 11:24:00
2108909 Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 11:26:00
9573 Janeba Petr CHC6001 C K.O.B. Choceň 11:28:00
682108 Švarc Jiří TUR6204 C OOB TJ Turnov 11:30:00
0 Vakant Vakant 11:32:00
0 Vakant Vakant 11:34:00
H55D
3.86 km, 16 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2032164 Sáňka Bedřich LPU5102 C OK Lokomotiva Pardubice 10:59:00
301232 Volný Jiří SOP5601 C OOB TJ Slezan Opava 11:01:00
9255 Hostinský Jiří LPU5501 C OK Lokomotiva Pardubice 11:03:00
2088189 Čermák Libor PHK5600 C OK 99 Hradec Králové 11:05:00
8656533 Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 11:07:00
9200530 Junek Petr STH5501 C SK Studenec 11:09:00
682091 Karel Miloš JIL6004 C OK Jilemnice 11:11:00
7207852 Vícha Vladimír LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice 11:13:00
9070 Malý Evžen JIL6102 C OK Jilemnice 11:15:00
2075604 Dvořák Vladimír LPU6004 C OK Lokomotiva Pardubice 11:17:00
0 Vakant Vakant 11:19:00
9256 Fridrich Jaroslav LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice 11:21:00
9731 Beňo Miroslav TYN5301 C OOB SK Týniště nad Orlicí 11:23:00
301188 Lulay Miloš LPU5502 C OK Lokomotiva Pardubice 11:25:00
9775 Krejčí Jaroslav LTU5801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:27:00
0 Vakant Vakant 11:29:00
7202881 Souček Pavel PHK5503 C OK 99 Hradec Králové 11:31:00
H65C
3.35 km, 14 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2096237 Knobloch Jindřich VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:01:00
9778 Procházka Jiří LTU4802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:04:00
2085582 Čípa Jiří CET5002 C TJ Loko Česká Třebová 10:07:00
9818 Stárek Jiří SRK5002 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:10:00
2096242 Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:13:00
9533 Pohl Zdeněk SRK5301 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:16:00
9453 Vondrouš Jaroslav PHK5201 C OK 99 Hradec Králové 10:19:00
2060215 Novák Karel NPA5001 C SK LOB Nová Paka 10:22:00
2011854 Švadlena Jiří CHC4601 C K.O.B. Choceň 10:25:00
7208201 Šroler Zdeněk KUN5201 C TJ Sokol Kunvald 10:28:00
9777 Rejmont Milan LTU4801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:31:00
9798 Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:34:00
0 Vakant Vakant 10:37:00
H70C
2.80 km, 12 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9455 Vykysalý František PHK3002 C OK 99 Hradec Králové 10:00:00
9038 Šponar Josef ZAM4701 C OB TJ Sokol Žamberk 10:02:00
8338383 Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 10:04:00
9334 Čepelka Petr LPU4701 C OK Lokomotiva Pardubice 10:06:00
9948 Bílek Vratislav SJC4801 C Sportcentrum Jičín 10:08:00
9446 Springer Michal PHK4601 C OK 99 Hradec Králové 10:10:00
9474 Seidl Karel SRK4301 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:12:00
9039 Tobiška Václav ZAM4401 C OB TJ Sokol Žamberk 10:14:00
9258 Vávra Jaroslav LPU4601 C OK Lokomotiva Pardubice 10:16:00
9005137 Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 10:18:00
7930 Kohout Tomáš UVP3700 C Slovan Praha 10:20:00
9425 Novotný František PHK4801 C OK 99 Hradec Králové 10:22:00
9610 Sokolář Zdeněk SNA4501 C TJ START Náchod 10:24:00
9460 Weber Petr PHK3901 C OK 99 Hradec Králové 10:26:00
416268 Málek Josef LPU3901 C OK Lokomotiva Pardubice 10:28:00
301692 Jiran Václav PHK4701 C OK 99 Hradec Králové 10:30:00
0 Vakant Vakant 10:32:00
HDR
1.68 km, 7 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
4145 Chabinová Veronika SHK0850 C OK Slavia Hradec Králové 10:00:00
1428939 Čížková Alena SHK0851 C OK Slavia Hradec Králové 10:00:00
51781 Jedličková Lucie SHK1050 C OK Slavia Hradec Králové 10:00:00
2083373 Novák Michal ZAM1101 C OB TJ Sokol Žamberk 10:00:00
2121871 Komín Matyáš DKL0901 C KOB Kladno 10:00:00
2103716 Šlesingerová Nela KUO KOB Ústí nad Orlicí 10:00:00
232639 Wohanka Antonín VRL1201 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:00:00
2060238 Macek Vojtěch SNA0901 C TJ START Náchod 10:00:00
425505 Jansová Lenka BRU1050 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 10:00:00
2124769 Gottstein Matouš JIL0901 C OK Jilemnice 10:00:00
2112768 Macek Matěj SNA1202 C TJ START Náchod 10:00:00
9142 Hepnerová Tereza SHK1150 C OK Slavia Hradec Králové 10:00:00
2120991 Jakubská Lucie SHK1250 C OK Slavia Hradec Králové 10:00:00
416296 Daněk Tomáš TYN0900 C OOB SK Týniště nad Orlicí 10:00:00
9000 Polák Vlastimil VRL1001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
9300 Samler Ondřej NNN1111 Neregistrovaní 10:00:00
2049552 Samlerová Adéla NNN1110 Neregistrovaní 10:00:00
331655 Poláková Gabriela VRL1351 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:00:00
9210 Samlerová Jolana NNN1112 Neregistrovaní 10:00:00
0 Teplý Lukáš Neregistrovaní 10:00:00
0 Martin Teplý Neregistrovaní 10:00:00
0 Brinkmanová Nela SHK1152 C OK Slavia Hradec Králové 10:00:00
515126 Zvěřinová Nina LPU1253 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
9619 Hrnčíř Marek SNA0802 C TJ START Náchod 10:00:00
2096245 Schmidtová Eva VRL1251 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:00:00
0 Posolda Lukáš SJC1100 C Sportcentrum Jičín 10:00:00
232884 Besedová Magdaléna CHT1251 C OOB SK Chrast 10:00:00
2099496 Horáková Eliška 2UX1150 Horáková 10:00:00
8102799 Zahradník Václav SJC1200 C Sportcentrum Jičín 10:00:00
9621 Jirout Jáchym SNA1201 C TJ START Náchod 10:00:00
0 Kutlvašrová Marta VRL1451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:00:00
9795 Volf Kryštof SRK1300 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:00:00
52330 Palas Tomáš SJC1501 Sportcentrum Jičín 10:00:00
9898 Kraus Jan SJC1003 Sportcentrum Jičín 10:00:00
0 Leflerová Kristýna PHK0659 C OK 99 Hradec Králové 10:00:00
0 Bucharová Marie VRL0954 OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:00:00
4289 Kraus Vojta SJC1303 Sportcentrum Jičín 10:00:00
2111810 Sychrovský Tomáš SNA1102 C TJ START Náchod 10:00:00
2122241 Macek Dan LPU1104 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
2075642 Kroupová Anna LPU1154 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
2103249 Kay Leila LPU1155 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
2103237 Munzarová Monika LPU1056 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
2049546 Zitková Markéta LPU1251 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
9281 Stohanzlová Vilma LPU1551 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
1234562 Odvodyová Nikola LPU1252 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
2045243 Dvořáková Marie LPU1452 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
1396854 Smith Laura VRL1152 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:00:00
232913 Šimek Vojtěch CHC1002 C K.O.B. Choceň 10:00:00
8651740 Fenclová Zuzana LPU1454 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
920672 Kárníková Alžběta LPU1354 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
2080983 Jirásková Julie LPU1352 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
2102530 Hostinská Barbora LPU1190 OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
P
3.09 km, 7 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9468 Dachovský Radovan 49C6900 Tempo Malšovice 10:00:00
2049514 Šípková Petra LPU8058 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
2049521 Šípek Jaroslav LPU7422 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
2120620 Lapáček Jiří SHK6600 C OK Slavia Hradec Králové 10:00:00
416345 Brumlichová Kristýna NPA0351 C SK LOB Nová Paka 10:00:00
9017 Rusz Rostislav KUN0101 TJ Sokol Kunvald 10:00:00
301172 Malá Marie LPU4753 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
2081384 Lacina Martin LPU7105 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
515072 Lacina Jindřich LPU0211 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
9348 Stará Marta LPU7557 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
9301 Smrčková Olga LPU6055 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
2108897 Růžková Kamila LPU7560 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
1398984 Kunešová Petra HOR7650 C TJ Jiskra Hořice 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Hrdová Blanka NNN1011 Neregistrovaní 10:00:00
2102589 Příkazská Petra 74C7600 NER 10:00:00
2032181 Kuneš Vojtěch HOR0200 C TJ Jiskra Hořice 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
2102521 Jirák Jan LPU2223 OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
2027245 Filipová Lucie SRK0351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:00:00
2095976 Vých Luboš KOR7300 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:00:00
2083356 Baše Petr KOR7701 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:00:00
7207623 Kubeček Štěpán LIP7600 C SOS Mamuti z Lipovky 10:00:00
2095967 Krejčí Milan KOR7400 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:00:00
2095969 Krejčí Milan KOR0201 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:00:00
0 Nedomová Iva PDY7851 C Běhej Poděbrady 10:00:00
301116 Tomášová Majda SRK6753 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:00:00
301107 Tomášová Petra SRK0556 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:00:00
9539 Ehlová Iva SRK3951 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:00:00
232255 Hrušová Dagmar PHK8050 C OK 99 Hradec Králové 10:00:00
9620 Rufferová Iva SNA5052 C TJ START Náchod 10:00:00
2124794 Kubečková Terezie LIP7650 C SOS Mamuti z Lipovky 10:00:00
301593 Rybář Oleg LTU7801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:00:00
2083387 Lounek Jaroslav KOR6901 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:00:00
0 Štěpová Věra 3IX8850 Zelenkovi 10:00:00
2102523 Kadaně Miroslav LPU2222 OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
2124766 Kynčl Stanislav JIL6401 C OK Jilemnice 10:00:00
49874 Molingerová Pavlína SNA7951 C TJ START Náchod 10:00:00
2087632 Hammová Dita KOR7050 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:00:00
2095932 Růžička Daniel KOR9000 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:00:00
9565 Šafr Martin CHC5101 C K.O.B. Choceň 10:00:00
2113064 Balcar Jiří SNA0301 C TJ START Náchod 10:00:00
219210 Procingerová Ilona VRL7053 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:00:00
2061791 Vanický Richard KOR0303 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:00:00
T
4.69 km, 14 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Růžička Karel PHK9502 OK 99 Hradec Králové 10:00:00
2096126 Tihonová Martina PHK8651 C OK 99 Hradec Králové 10:00:00
2091536 Příkazský Jakub PHK8000 C OK 99 Hradec Králové 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:00:00
53643 Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 10:00:00
7207701 Zahradník Jakub SJC8604 C Sportcentrum Jičín 10:00:00
405951 Zelenková Lenka 3IX6150 Zelenkovi 10:00:00
2053587 Čapková Petra PHK7850 C OK 99 Hradec Králové 10:00:00
7209426 Jiran Jan PHK7701 C OK 99 Hradec Králové 10:00:00
9407 Kunart Tomáš PHK7205 C OK 99 Hradec Králové 10:00:00
301639 Jireš František 3IX5900 Zelenkovi 10:00:00
232604 Žák Michal LPU0003 OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
2033639 Kolář Radek BRU6901 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 10:00:00
2067992 Novotný Petr 5CZ7300 Dukla Blansko 10:00:00
2103290 Skalka Michal LTU6700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:00:00
2096241 Smith Lucie VRL7353 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:00:00